SPD NHL III

Posted by: Adolf 88

SPD NHL III - 14/05/2002 03:14

Chciałem Conrad nieco zaoszczędzić miejsca bo meczy zostało niewiele, a opisów jeszcze mniej. No ale będzie to już na nowy sezon ( o ile dotrwamy na tym forum...)
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 15/05/2002 21:25

Dziś Colorado, a czemu??? Prawo 7 meczu u siebie...
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 16/05/2002 15:25

To bardzo zastanawiające jak drużyny grające 7 mecz u siebie często wygrywają i kwalifikują się do dalszej gry :eek:
Posted by: kadet052

Re: SPD NHL III - 16/05/2002 19:49

Adolf gratuluje. A jak obstawilbys Caroline z Toronto? glowie sie nad 2 ale jeszcze nie jestem pewien. W koncu Ottawa to nie to samo co Montreal...
Posted by: kadet052

Re: SPD NHL III - 20/05/2002 02:40

Dzis drugi mecz Caroliny z Toronto pierwszy jak wiemy zakonczyl sie zwyciestwem Toronto 2:1. Ja jednak mysle ze w drugim meczu to Carolina wygra. Kurs w Unibecie 2.0. A oto wyniki poprzednich spotkan w tym sezonie:
Car - Tor 2:3
Tor - Car 2:5
Car - Tor 4:3
Tor - Car 4:1
Pierwszy mecz playoff 2:1 dla Toronto
Moj typ: Carolina Hurricanes - Toronto Maple Leafs 1 (2.0)
Posted by: Kejsper

Re: SPD NHL III - 20/05/2002 18:30

ale mecz ten zaczal sie o 22......a Twoj post 22:40 cos nie w czas...
Posted by: kadet052

Re: SPD NHL III - 21/05/2002 17:33

wiem wlasnie zauwazylem. Sorki za to w przyszlosci postaram sie byc pukntualny. W sumie nic straconego bo i tak byl remis.
Posted by: Kejsper

Re: SPD NHL III - 21/05/2002 21:41

Ale gdybys trafil to wtedy kilka osob by moglo miec pretensje...

powodzenia!
Posted by: kadet052

Re: SPD NHL III - 21/05/2002 22:38

to fakt. W pelni przyznaje sie do swojego bledu. Tobie rowniez zycze duzych zyskow
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 24/05/2002 04:22

Toronto - Carolina - "stawiam na liście"- nie będę się rozpisywał, gdyż jest to moja czutka. Powrót Sundina i stan 2-1 dla Carolinki powinien starczyć na "jedyneczkę" w tym spotkaniu.

Pozdrawiam
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 24/05/2002 04:35

A i jeszcze jeden pozalodowiskowy "rodzynek" dotyczący tego spotkania. "Pat Quinn remained hospitalized on Thursday with an irregular heartbeat, will miss Game 4 "
Czyli: trener toronto znalazł się w szpitalu z powodu niewydolności serca.
Zabraknie go podczas 4 meczu z Caroliną.

Sundin już zapowiada, że ten mecz jest dedykacją dla niego...

Dla mnie to info na + dla Toronto...
Posted by: Vicente

Re: SPD NHL III - 24/05/2002 04:39

W takim bądź razie GO Klonowce GO
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 24/05/2002 07:40

Szkoda słów "Klon puszcza liście" to dobrze obrazuje styl i wynik gry...
Zapomniałem, że na i przeciw Carolinie sie nie gra...
Pozdrawiam, mając nadzieję, że finał nie będzie z udziałem Caroliny :eek:
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 29/05/2002 18:01

No i stalo sie!
Caroline, po kolejnym zwyciestwie w dogrywce, zobaczymy w finale!
Osobiscie nie dawalem im zbyt duzych szans na awans do II rundy play off, a tu prosze, final ligi! Jesli zdobeda puchar (bez przesady, daje im mniej niz 15% szans, bez znaczenia z kim sie zmierza) to ja zakladam lyzwy (pierwszy raz w zyciu) i lece do USA lub Kanady trenowac hokeistow.
Pozdrawiam
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 03/06/2002 04:23

Dziś bym zaryzykował X2 na Carolinę. Red Wings mniej odpoczywało, pozatym te ich 1 mecze nie są najlepsze...
No ale nic mi po ryzykowaniu skoro Expekt nawala...
Warto też chyba zagrać under w tym spotkaniu. Hasek i Irbe w znakomitych formach.
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 03/06/2002 14:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Dziś bym zaryzykował X2 na Carolinę. Red Wings mniej odpoczywało, pozatym te ich 1 mecze nie są najlepsze...
No ale nic mi po ryzykowaniu skoro Expekt nawala...
Warto też chyba zagrać under w tym spotkaniu. Hasek i Irbe w znakomitych formach.[/qb][/QUOTE]Adolf, myslalem o tym samym. Pozatym licze, ze po pierwszym meczu wzrosnie kurs na zdobycie pucharu przez Detroit, narazie w expekcie taki, jakiego sie spodziewalem czyli 1,1
I apropo ekspekta wczoraj tez nawalal, ale teraz dziala!
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 05/06/2002 08:53

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Dziś bym zaryzykował X2 na Carolinę. Red Wings mniej odpoczywało, pozatym te ich 1 mecze nie są najlepsze...
No ale nic mi po ryzykowaniu skoro Expekt nawala...
Warto też chyba zagrać under w tym spotkaniu. Hasek i Irbe w znakomitych formach.[/qb][/QUOTE]
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 07/06/2002 05:34

Redwings-Carola
Dziś over 4,5 - w unibecie lepszy kurs niż w expekcie. Sam mecz dla mnie nie do zagrania.
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 07/06/2002 06:09

Ciekawy zakład w B&W:
Total shots on goal by Carolina
Under 24,5
Posted by: d.daro

Re: SPD NHL III - 07/06/2002 13:10

Wiem ze pisanie w czasie przeszlym to glupota ale final narazie idzie po mojej mysli. Pierwszy mecz dalem X2, z tych samych powodow o ktorych pisal Adolf88 , w drugim meczu zwyciestwo mogla odniesc juz tylko jedna druzyna, a wiec Detroit( min: swiadomaosc grania nastepnych meczy na wyjezdzie, presja drugiego spotkania wlasnej publicznosci, oraz to ze z kazdym przegranym meczem zdobycie pucharu jednak sie oddala), dla mnie kolejne mecze to totalna zagadka, ale jednak zaryzykuje i bede je dokladal do swoich kuponow. Nastepny mecz prawdopodobnie postawie na Caroline 1 lub 1X; atut wlasnej hali, swiadomosc wilekiej szansy i niestety to ze mlodym(nowym)druzynom w NHL prawie zawsze pomagaja sedziowie juz moge powiedziec ze jezeli tak bedzie to mecz nr.4 dam X2 na Wings, no chyba ze w ktorejs z druzyn wystapia jakies powazne braki np. z powodu kontuzji, no ale to sie jeszcze zobaczy i dokladnie przeanalizuje.
pozdrawiam i zycze trafnych typow.
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 14/06/2002 13:50


Coach Scotty Bowman, celebruje zdobycie Pucharu Stanleya

I tak oto dobrneliśmy do końca sezonu hokejowego . Detroit Red Wings pokonało najbardziej znienawidzoną drużynę przez forumowiczów - Caroline Hurricanes, która zaszła za daleko w tych play offach.
A nam pozostaje czekać na nowe mecze, nowe składy i nowe wrażenia przy grze, która daje wątpliwe zyski - NHL
Pozdrawiam tych co się ze mną męczyli w typowaniu i tych co korzystali z opini w " Lodowisku do Hokeja". Mam nadzieję, że sie spotkamy w przyszłym sezonie zasadniczym w szerszym gronie i z lepszymi wynikami, ciesząc się z każdego "Scooooooreeeeeeesssssss"
Posted by: HEERON

Re: SPD NHL III - 25/08/2002 05:21

Hhmmm ciekawe może wkrótce Bozia da to zobaczę jakiś meczyk Live? Oby !!!
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 08/10/2002 01:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kapsel:
[qb]co jest z wami nic nie piszecie na ten temat
w środe juz rusza najlepsza liga hokeja
przysyłajcie swoje typy na nastepujące mecze

Colorado - Dallas
Los Angeles - Phoenix
Carolina - NY Rangers
prosze o typy[/qb][/QUOTE]
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 08/10/2002 06:12

Moje typy na srodę :
Colorado - Dallas 1
Carolina - NYR 1 (sadze, że będzie taki sam wynik co rok temu z pierwszego mecz z zeszłego roku 5.10.2001 Carolina-NYR 3:1)
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 08/10/2002 06:14

A jakie jest wasze zdanie na te dwa typy ???
Posted by: savio

Re: SPD NHL III - 08/10/2002 06:37

Ja to mysle ze to pierwsze mecze i nie ma sie co przypalac a pozatym Colorado-Dallas to fajny mecz na X .
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: SPD NHL III - 08/10/2002 14:32

jo

A moze ma ktos link do skladow NHL, ale taki linki gdzie sklady druzyn sa na jednej stronie...
Niechce takiego linku NHL.com ,poniewaz tam musze wchodzi w oficjalne strony druzyn,moze jest jakis link bardziej plyniejszy...?

Pozdro...
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 08/10/2002 21:36

adolf do ciebie pytanie prosze o kontuzje tj. strony oprocz cbs i espn bo sa nieaktualne zgory dzieki
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 09/10/2002 16:08

Sajmon ja właśnie korzystam z linek klubowych, tam są najświerzsze infa jeśli chodzi o injures.

Ja chyba te dzisiejsze mecze odpuszczę, bo nie wiem jak sie to wszytsko ułoży, ale może jednak się skusze i coś w nocy na noc zrobię

Pozdrawiam
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 10/10/2002 00:07

Dziś inauguracja NHL. Największa ma się odbyć w Los Angeles u "Królów" - no bo jakże by inaczej... Powodem tego uroczystego święta jest wciągnięcie koszulki z numerem 99 "pod sufit". Hokeiści mają wystąpić w tych samych domowych koszulkach kiedy grali w 1988 przeciwko Edmonton Oilers. Wtedy to właśnie "on" wystąpił po raz pierwszy...
Numer 99 został zastrzeżony już tylko dla "niego".

"Królowie" doskonale się spisywali w grach kontrolnych jakby wygrywając swoją dywizję:
Pacific Division
Los Angeles
Dallas
Anaheim
San Jose
Phoenix

Bezpośrednie spotkania:
10/03 AT Los Angeles 2 Phoenix 1
09/27 AT Los Angeles 3 Phoenix 2
02/14 AT Los Angeles 2 Phoenix 2
10/05 AT Los Angeles 2 Phoenix 2
Podaję tutaj spotkania domowe "Królów".

Ale jak to gdzieś wyczytałem: "...drużyny dażą się sympatią i respektem. Zatem jest szansa na mecz przyjaźni i remis."
Oby nie dzisiejszej nocy/poranka... :rolleyes:

Pozdrawiam

P.S. Czy ktoś z Was wie kto to jest ten "ON" ?
Posted by: luc

Re: SPD NHL III - 10/10/2002 00:20

Adolf jak oceniasz pewnosc typu na Los Angeles w skali 1-10 ? Bo ja nie mam pojecia o hokeju a kusi mnie zeby to obstawic

I wlasciwie czym sie rozni i co lepiej wybrac:

spread Los Angeles -0.5 1.917 czy
moneyline Los Angeles 1.680

Bo ja nie widze tu roznicy

Glupie pytanie ale nie gralem nigdy i nie orientuje sie
Posted by: savio

Re: SPD NHL III - 10/10/2002 02:31

On to ten obcy z lektury hehehe
czyli WAYNE GRETZKY THE GREAT ONE.
Adik dobrze mówisz mecz przyjazni i remisik.
hehe
ja za chwile wezme sie za te wszystkie 3 mecze wpisze tu bardzo wazne inormacje zwiazane z tymi meczami wiec dla tych którzy graja na necie to sie na pewno przyda.
Posted by: borsuk

Re: SPD NHL III - 10/10/2002 03:18

Podajcie jakies linki na H2H w NHL.
Adolf, Savio ?

Add.
Zapomnialem o coversie, ktory mi wystarcza w 150%.
Dlatego prosba nieaktualna.

Pozdrawiam
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 10/10/2002 03:18

Witam!
Po miesiącach oczekiwań doczekaliśmy się kolejnego sezonu. I choć to początek właśnie i rozsądniej byłoby przyglądać mu się z boku, to jednak skuszę się na typ.

Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes
Do Los Angeles mam jeszcze zeszłoroczny sentyment. Kojoty to drużyna własnego lodowiska, na wyjazdach tracą wiele. A Kings potrafią wygrywać u siebie, bardzo często przy tym zdobywając dokładnie 3 bramki! W presesonie King poczynali sobie nieźle pokonując zresztą tydzień temu Phoenix 2-1. A teraz dwa minusy: 1) w 8 ostanich meczach pomiędzy tymi drużynami, aż 6 razy grano dogrywkę, która tylko raz wyłoniła zwycięzce; 2) to początek sezonu i tak naprawde to kto może wiedzieć co on przyniesie. Dlatego gram, bo grzechem by było nie uczcić inauguracji, ale ostrożnie!
Typ: Los Angeles 4/10 @ 1.90 Unibet

Los Angeles, jeśli wygrywa u siebie, to przeważnie z underem (często wynik w okolicach 3-1). Kurs na Under nie wart szaleństwa, ale symbolicznie można spróbować. Gdzie indziej przeważnie 1.83 ale linia 5.
Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes under 5.5 @ 1.65 unibet 3/10

Pozdrawiam
Posted by: savio

Re: SPD NHL III - 10/10/2002 03:30

CAROLINA-NY RANGERS
Carolina rozpoczyna sezon u siebie z trudnym przeciwnikiem który zaczyna z nowym trenerem dwoma wielkimi wzmocnieniami i z wielkimi oczekiwaniami.
Ze składu który w zeszłym sezonie grał w play-off brakuje z wazniejszych postaci tylko Martina Gelinasa .
Kapitan Caroli Ron Francis zagra juz w swoim 22 sezonie w zamorskiej lidze.W tym sezonie bedzie on grał w innej formacji .
Nowym trenerem NYR bedzie Brian Trottier który za czasów zawodniczej kariery grywał w NY Islanders .
Tak wiec nowy trener i dwie nowe twarze które ebda mialy baaaardzo duzy wpływ na gre Rangersów .
Bowiem Bobby Holik to super napastnik a Darius Kasparaitis to twardy i ciezki do przejscia obronca.Tak wiec ta dwojka która dolaczono do takich juz grajacyh w MSG gwiazd jak Pavel Bure , Eric Lindros czy Brian Leetch bedzie miała wiele do udowodnienia.
W bramce Rangersów zagra oczywiscie Mike Richter a po drugiej stronie Arturs Irbe, którzy odpowiednio maja srednie straconych goli Mike 2.95 a Arturs 2.54.
Kontuzje:
Rangers :
Pavel Bure nie zagra do 2 tygodni- Kolano
David Karpa nie zagra około 4 tygodni-Łokieć
Carolina:
Nie ma zadnych kontuzji nie zagra chyba tylko Tanabe który nie moze sie dogadac co do nowego kontraktu.
Bezposrednie pojedynki ostatnio:
3-2 3-1 w zeszłym sezonie.
ostatnie spotkania przed sezonem
Carolina:
W Florida 0-3
W Florida 3-2
W Tampa 3-3
W Tampa 3-0
D Philadelphia 1-5
D Washington 1-6
D Atlanta 1-4
W Washington 1-5
W Atlanta 1-4
Jak widac słabo im to dosyc szło 2 wygrane 6 porazek i 1 remis.Ale zawsze to tylko preseason.

Rangers:
W Montreal 1-2
D Phila 6-4
D N Jersey 1-2 OT
W N Jersey 2-2
D Boston 4-3
W Phila 3-5
W Columbus 1-4
W Florida 5-4
W Boston 4-3
tez nie najlepiej ale jednak ciut lepiej od Caroli
4 -3 -1 -1
Wiec na koniec mój typ i podsumowanie .
Ja sadze ze transfery (2 szczególnie) jakich dokonali Rangers pozwola im odniesc dobry wynik w tym sezonie .Dzis wiadomo jest to pierwszy mecz sezonu ale ja mysle ze nie przegraja tego spotkania .
TYP X2 6/10
Posted by: luc

Re: SPD NHL III - 10/10/2002 04:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał luc:
[qb]Adolf jak oceniasz pewnosc typu na Los Angeles w skali 1-10 ? Bo ja nie mam pojecia o hokeju a kusi mnie zeby to obstawic

I wlasciwie czym sie rozni i co lepiej wybrac:

spread Los Angeles -0.5 1.917 czy
moneyline Los Angeles 1.680

Bo ja nie widze tu roznicy

Glupie pytanie ale nie gralem nigdy i nie orientuje sie [/qb][/QUOTE]no chlopaki pomozcie - jak mam rozumiec te kursy
Posted by: savio

Re: SPD NHL III - 10/10/2002 04:35

Luc -0.5 to jest ze odejmuja im niby pół gola w rzeczywistosci to wychodzi ze jednego wiecej maja walnac.
Wiec jesli dasz na Phoenix +0.5 a bedzie remis wygra twój typ bo bedzie 3-3.5 tak na logike.
A ML czyli normalny typ bez zadnego dodawania bramek i odejmowania.
Dlatego masz wiekszy kurs na spread.
Posted by: luc

Re: SPD NHL III - 10/10/2002 04:50

To to ja kumam az tak tepy nie jestem

Chodzi o to ze nie rozumiem co bedzie jesli powiedzmy LA wygraja 2:1 - zagram LA -0,5 wiec niby wygralem, zagram "normalnie" na LA to tez wygralem a kurs na -0,5 jest duzo wyzszy wiec...
Posted by: savio

Re: SPD NHL III - 10/10/2002 04:55

Ja na dzis po dogłebnych analizach polecam 6 typów.
GB 4/10 Ny Rangers +0.5
GB 3/10 Colorado over 5
GB 4/10 Los Angeles under 5

Unibet 6/10 Colorado 1 łacznie z dogrywka
Unibet 7/10 Los Angeles 1 łacznie z dogrywka
Unibet 2/10 Colorado dokł. wynik 3-3 kurs 14.00
Posted by: LarryBird

Re: SPD NHL III - 10/10/2002 13:38

[QUOTE]savio
Ja to mysle ze to pierwsze mecze i nie ma sie co przypalac a pozatym Colorado-Dallas to fajny mecz na X .
[/QUOTE]No i było 1:1 iwo:
Posted by: borsuk

Re: SPD NHL III - 10/10/2002 17:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał luc:
[qb]To to ja kumam az tak tepy nie jestem

Chodzi o to ze nie rozumiem co bedzie jesli powiedzmy LA wygraja 2:1 - zagram LA -0,5 wiec niby wygralem, zagram "normalnie" na LA to tez wygralem a kurs na -0,5 jest duzo wyzszy wiec...[/qb][/QUOTE]Jesli zagrasz na LA -0.5 to zeby wygrac zaklad LA musi wygrac mecz.

Jesli zagrasz na LA na moneylines (2 drogowo, bo przy takim kursie tylko to wychodzi) to w przypadku remisu jest prawdopodobnie zwrot (nie moge ci powiedziec w 100%, co sie dzieje jesli wynik rozstrzygnie sie w dogrywce, bo NHL zaczynam grac dopiero od teraz )
Posted by: LarryBird

Re: SPD NHL III - 10/10/2002 18:22

bardzo ciekawie wygląda mecz:
Calgary-Vancouver
Zagram czyste 2 @2,40 w sts
W ostatnich 10 meczach miedzy tymi zespolami jest 9-1 dla gości!!!
Posted by: luc

Re: SPD NHL III - 10/10/2002 20:51

Dzieki Borsuk tak wlasnie kombinowalem ale nie bylem pewny
Posted by: savio

Re: SPD NHL III - 10/10/2002 23:34

No i niezłe jaja ten wchodzi i pisze ze zagra czysta 2 a z tego co wiem to połowa mecz.pl gra na Calgary czy to tylko za sprawa Lidera?????
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 11/10/2002 04:13

Trochę już późno, jednak coś podrzucę:

Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
Dwie słabe, podobne do siebie drużyny. Obie mają problemy ze zdobywaniem bramek i obydwie najlepsze co mają to bramkarze: Luongo i Khabibulin. W zeszłym sezonie 5 meczy i 5 razy under, w tym trzykrotnie wynik 3-2 dla Tampy, a w ostatnich 10 bezpośrednich potyczkach granica 5 bramek została przekroczona tylko 2 razy.
Typ: Under 4/10 @ 1.65 Unibet

Miałem grać jeszcze Toronto, ale w końcu odpuszczam!

Bilans: (2-0) +5.55
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 11/10/2002 04:34

Oto przedsezonowy opis bardzo ładnie zrobiony o drużynce Colorado Flames, jestem pełen podziwu dla autora tej epopeji...

Flames to drużyna o sporych możliwosciach . Jarome Iginla czy, sprowadzony dopiero co, Chris Drury to zawodnicy, których każdy trener chciałby mieć w swoim skladzie. Nie będę wymieniał całych zakupów bo jest trochę tego, przytoczę jedynie opis linii Calgary:
1. linia: Drury/Conroy/Iginla
Śmiało można stwierdzić, że to linia kandydująca do miana najlepszej w lidze.
Jarome Iginla to czołowy snajper i jedna z najjaśniej świecących gwiazd w ostatnim roku w NHL.
Craig Conroy to jeden z najlepszych defensywnie centrów w NHL, który potrafił zdobyć 75 pkt w poprzednim sezonie, jest rowniez współkapitanem Flames.
Chris Drury. W poprzednim roku mówiło się, że linia McAmmond/Conroy/Iginla była jedną z najmocniejszych w lidze. Czy ktoś wątpi, że Chris Drury nie jest o wiele lepszym zawodnikiem niż McAmmond? Wygląda więc na to, że siła ognia tej lini w tym roku będzie jeszcze większa.
W dzień po przybyciu Drury'ego do Calgary, trener Greg Gilbert w jednym z wywiadów okazał pewne obawy, czy ci zawodnicy będą w stanie współpracować dobrze ze sobą. Myślę, że 2 dni później znał już odpowiedź: w piątkowym meczu z Edmonton, Drury miał gola i asystę, Iginla - gola i dwie asysty, zaś Conroy - trzy ostatnie podania,
w sobotnim zaś Drury - gol i dwie asysty, Iginla - po golu i asyście, podobnie jak Conroy. Tak więc w sumie w 2
meczach linia ta zdobyla 15 pkt!
2. linia: Gelinas/Savard/Kobasew
W poprzednim roku mówiono, że Flames nie zajęli wyższego miejsca w lidze tylko dlatego, że druga linia nie grała na miarę swoich mozliwosci. W tym roku pozostał z niej tylko Marc Savard. Savard to zawodnik nieprzeciętnie utalentowany, wydawało się, że jego kariera rozwija się bardziej niż płynnie: 98/99 - 45 pkt, 99/00 - 53 pkt, 00/01 - 65 pkt. Niestety w jednym z pierwszych meczy poprzedniego sezonu (przeciwko Detroit) Marc Savard nabawil sie kontuzji wskutek brutalnego zagrania McCarty'ego. Po jej wyleczeniu Marc wrócił do składu, ale nie grał na miarę swoich możliwości, popadł w niełaskę trenera. W związku z tym poprosił o wymianę do innego klubu. Wydawało się, że jego dni w Calgary są policzone, jednak raptem 2 tygodnie temu trener Gilbert i Savard w oficjalnych wystąpieniach stwierdzili, że problem już nie isnieje. Marc oświadczył, że chciałby zostać w Calgary. W przedsezonowych meczach spisywał się fantastycznie, tak więc nie będzie zaskoczeniem, jeśli Savard w tym roku przekroczy 70 pkt.
Martin Gelinas - jego rola w tej lini będzie przede wszystkim polegała na asekuracji Savarda i Kobasewa w defensywie. Jego atuty to szybkość i nieustępliwość. Gelinas to zawodnik z ogromnym doswiadczeniem w NHL (w wieku 32 lat zawodnik ten rozegrał już ponad 900 meczy). Cel stawiany przed Gelinas jest jasny - w tym roku grać dobrze w defensywie i strzelić około 20 goli. Czy jest to możliwe? Prawdopodobnie tak, sztuka ta udawała mu się wielokrotnie w przeszłości (jego rekord to 35 goli w sezonie dla Vancouver).
Chuck Kobasew - kiedy Craig Button wybrał go w drafcie 2001 roku z nr 14, wszyscy pytali, dlaczego zawodnika wcale nie tak wysoko notowanego Flames wybrali z tak wysokim numerem. Trzy miesiące później już nikt o to nie pytał, kiedy to Kobasew w 6 meczach sparingowych zanotował 5 goli i 2 asysty. Jednak Flames i menedżer
Kobasewa wspólnie uznali, że to jeszcze nie pora i zdecydowali się odesłać go na jeszcze jeden rok do juniorów. W tym roku już nikt nie rozważa takiej możliwości. Chuck to zawodnik świetny w ataku, solidny w defensywie i śmiało można stwierdzić, że powinien zdobyć 20 lub więcej goli dla Flames i walczyć o miano debiutanta roku.

3. linia: Wright/Niedermayer/Clark
Rob Niedermayer to największe rozczarowanie poprzedniego sezonu; solidny w defensywie, ale w 57 meczach zdobyl tylko 6 bramek dla Flames. To grubo
poniżej jego mozliwosci i oczekiwań. Wszyscy liczą, że w tym roku przełamie się i będzie w stanie zdobyć ok. 15 goli, utrzymując się przy tym na bardzo solidnym poziomie w defensywie.
Jamie Wright - poprzedni sezon zaczął w AHL. W połowie rozgrywek został wezwany przez Flames z farmy i już nigdy na farmę nie wrócił. W ostatnich 20 meczach
poprzedniego sezonu Dean McAmmond stracił miejsce w pierwszej lini Flames na rzecz Wrighta. Wypada jeszcze dodać, że po sezonie Jamie został nominowany do
reprezentacji Kanady na Mistrzostwa Swiata . W turnieju tym zanotował 1 gola i 1 asystę . Poprzedni rok był przełomem w jego karierze. Miejmy nadzieję, że jest w stanie zrobić kolejny krok naprzód, bo to spory talent.
Chris Clark - solidny, bardzo szybki zawodnik, dobry defensywnie i ofensywnie. W poprzednim roku zdobył 10 goli, w tym liczy na więcej. Jego obecność w drużynie ogromnie ułatwiła aklimatyzację Chrisowi Drury (przyjaciele od czasów podstawówki).

4. linia:
Tu tylko jeden zawodnik jest pewny pozycji - Stephane Yelle, świetny w grze w osłabieniu, solidny defensywnie, 2
mistrzostwa z Colorado. Zawodnik ten zacznie sezon na 4. linii, ale w opinii wielu jest tylko kwestią czasu aż znajdzie sie w trzeciej. Ma wszelkie predyspozycje do tego, aby za kilka lat pojść w ślady Craiga Conroya.
Z pozostałych napastników trener Gilbert dwóch będzie musiał odesłac na farmę przed rozpoczęciem sezonu:
- Craig Berube - niemal pewne, że zostanie, ponieważ to "ojciec" drużyny; rozegrał 999 meczy w NHL, barierę 1000 minut karnych przekroczyl już 11 lat temu!
- Blake Sloan - Puchar Stanleya z Dallas Stars, solidny defensywnie, świetny w osłabieniu, również powinien zostać w Calgary,
- Scott Nichol - ulubieniec publiczności w Calgary; najmniejszy wzrostem, ale największy sercem - wydaje się, że jego pozycja też jest niezagrozona,
- Mathias Johansson - reprezentant Szwecji na ostatniej Olimpiadzie. Bardzo solidny defensywnie. Zakończy sezon z Calgary na pewno. Może go jednak zacząć na farmie, żeby miał okazję dostosować się do amerykańskiego stylu
gry.
- Steve Begin - praca, praca, praca - to jego motto; młody, utalentowany, jego los w tym roku w rękach trenera Gilberta,
- Ladislav Kohn - utalentowany, ale kompletnie zawiódł w meczach sparingowych; pewniak w drodze na farmę.

Obrona:
Strata Morrisa będzie niewątpliwie odczuwalna przez Flames, pytanie jak bardzo.

Pierwsza para: Lydman/Regehr
Robyn Regehr to ogromny talent, dopiero 22 lata i już ponad 200 meczy w NHL. Wydaje się, że przyszłość przed nim ogromna. Wygląda fantastycznie przed sezonem
Toni Lydman - cichy, skryty, ale przy tym bardzo solidny ofensywnie i defensywnie.

Druga para: Gauthier/Buzek
Denis Gauthier - dwóch jego wujków to profesjonalni atleci-zapaśnicy w WWF. Jak sam oświadczył, gdyby nie trafił do NHL, na pewno uprawiałby wrestling. Na bazie
tych informacji łatwo się domyśleć, jaki jest jego styl gry. Robi to zresztą bardzo solidnie i jego pozycja nr 3 na obronie jest niepodważalna w drużynie.
Petr Buzek - 2 lata temu Petr wystapil w All Star Game. Ogromny talent. Niestety - ostatnie 2 lata to ciągłe kontuzje. W tym roku wygląda na silniejszego i pełen optymizmu patrzy naprzód. Bardzo solidny i ważny element obrony Flames.

Trzecia para: Boughner/Leopold

Bob Boughner to współkapitan drużyny. Lider, wojownik, bardzo odpowiedzialny defensywnie. Czasami gra brutalnie, ale, jak sam twierdzi, to część tej gry.

Jordan Leopold - debiutant roku - nagroda ta wydaje się bardzo realna dla Leopolda . Mowi się, że to klon Phila Housley, tylko udoskonalony defensywnie. To jego postawa w meczach sparingowych zadecydowała o tym, że Flames zdecydowali się wysłać Morris do Colorado.

Nr 7: Micky DuPont - solidny, dwukrotnie występował w meczu gwiazd AHL i w końcu, w wieku 22 lat, dostanie swą szansę w NHL. Urodzony i wychowany w
Calgary - wszyscy tu ściskają za niego kciuki!

Bramkarz nr 1:
Roman Turek - przydomek "Large" (wielki, ogromny). Roman to prawie dwumetrowiec, świetnie grał dla Flames w poprzednim sezonie i zdaje się niemal pewne, że i w tym roku nie zawiedzie. Jeden z pewniejszych punktów tej drużyny.
Bramkarz nr 2:
Jamie McLennan - przed kilku laty zmiennik Turka w St. Louis, w tym roku w Calgary. Solidny numer 2, ale nigdy nie będzie jedynką.
Bramkarz nr 3:
Niezwykle utalentowany Węgier (!) - Lavente "Super" Szuper. Wystarczyły 3 mecze sparingowe, żeby stał się ulubieńcem publiczności. Ogromny diament - wymaga jednak podszlifowania w AHL.

Reasumując: bez wątpienia drużyna jest mocniejsza niż w poprzednim roku. Czy wystarczy to na play offs? Czas pokaże. Ofensywa Flames wygląda imponująco
i nie potrzebuje żadnych korekt, by wieźć ten zespół w górę tabeli. Obrona wygląda nieco słabiej. Zwłaszcza że Leopold nabawił się drobnej kontuzji w meczu z Oilers. Wydaje się niemal pewne, że Flames pozyskają jeszcze jednego obrońcę. Nie musi to być nr 1 albo 2, ale solidny zawodnik z doświadczeniem w NHL. Jako kandydatów wymienia się: wolnych agentów Cory'ego Crossa, Jiri Slegra ,Steve'a Duchesne lub kogoś zabranego z listy odrzutków - Cote lub Yorka. Naczelny menedżer Flames, C. Button, słynie jednak z tego, że jest bardzo tajemniczy jeżeli chodzi o zmiany kadrowe, tak więc trudno powiedzieć, kto to będzie.
Pozycja bramkarzy w Calgary wydaje się być pewna i można śmiało stwierdzić, że są mocnym punktem tej druzyny...

Więc reasumując po raz drugi
Calgary Flames - Vancouver Canucks
Typ 1
Kurs 2,25
Expekt
Stawka 5/10

Pozdrawiam
Posted by: savio

Re: SPD NHL III - 11/10/2002 04:54

GB
Buffalo 1 4/10
Tampa 2 3/10
Ottawa 1 6/10
Toronto 2 4/10
Columbus 1 5/10
Calgary 1 7/10
San Jose 1 5/10
St Louis 1 6/10
Edmonton 1 4/10

Buffalo over 5 3/10
Columbus over 5 6/10
Ottawa over 5 4/10
Toronto under 5 7/10
Florida under 5 4/10
St Louis over 5 6/10
Edmonton under 5 5/10
Calgary over 5 6/10
San Jose under 5 8/10
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 11/10/2002 15:34

Dallas - Anaheim 1
Washington - Nashville 1
Carolina - Atlanta 1
O to moje typy na dzisiaj. Po małej analizie wszystko powinno wejsć bez problemu. Czekam na wasze zdanie i typy.
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 11/10/2002 15:51

Minnesota - Boston 1
W zeszłym sezonie Minnesota wygrała w domu i na wyjezdzie, a poza tym Boston Bruins ciężko walczy z nowymi drużynami w NHL. Co sadzicie o tym typie???
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 11/10/2002 22:54

adolf w koncu znalazlem ta strone o kontuzjach nhl
tego wlosnie szukalem mialem ja wczesniej ale jak
padl mi komp to ja zgubilem tamte to sa nie aktualne oto ta stron:
There's one here as well. They also do NFL, NCAA.

http://www.nss.net/Corner/Injuries.asp?Sport=nhl

patrz dobrze na ta strone codziennie aktualna no i oczywiscie dle reszt formulowiczow i zycze wysokich wygranych
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 11/10/2002 23:02

dostalem tematy ze anaheim ma wygrac
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 11/10/2002 23:10

ktos ma racje z ta minesota dobrze grali przed sezonem pierwsza tercja bardzo dobra
Posted by: Inspirator

Re: SPD NHL III - 11/10/2002 23:43

Podajcie proszę jakieś stronki z analizami spotkan z NHL i z jakimiś typkami ???
Posted by: kapsel

Re: SPD NHL III - 12/10/2002 02:15

co sadzicie o tych meczach
NYR-montreal 1
carolina-atlanta 1
bardzo prosze o opinie
Posted by: donic

Re: SPD NHL III - 12/10/2002 02:28

Sajmon skąd masz wiadomość odnośnie Anaheim?Możesz zdrdzic i na ile to pewne jest...
Posted by: [g]um[p]

Re: SPD NHL III - 12/10/2002 03:25

Carolina - Atlanta Under 5.5 1.80 :2gw: Unibet 0:55
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 12/10/2002 09:03

Mała propozycja :

LA-Detroit 2 (LA miało cięcia, brak centra, lewo i prawo-skrzdłowego. W zeszłym sezonie jeden wygrali i jeden przegali u siebie , a u Detroit dwie przegrane )

Phonix-Dallas 1 (po pierwsze Dallas slabo rozpoczyna sezon, Phonix powinni wygrać gdyż przegrali mecz z LA i będą się chcieli zrechabilitować się widowni )

NY Islanders-Washington 2 (jak się nie mylę to w ostatnich 22 spotkaniach Capitals nie przegrali z Islanders od 04-1997. NYI w stosunku do Washington w zeszłym sezonie H:1-1-0 A:0-0-2)

Montreal-Buffalo 2 (Po pierwsze Montreal 11.10 gra w NY, a 12.10 u siebie z Buffalo, którzy wygrali w zeszłym sezonie 3-razy wygrali i raz przegrali. Jak jest mało to powiem że dużo zawodników podstawowych ma uraz i nie wiadomo czy zagra w zbliżających się meczach )

St,Louis - Minesota 1 (małe usprawiedliwienie ale zawsze jakieś - wykluczam porażkę z Minesota)

Calgary - Philadelphia 2 (03-02r Flyers przegrali na własnym lodowisku pierwszy raz od 1996)

Co sądzisz na te typki ????
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 13/10/2002 02:34

stawiem na minesote 1 tercje i montreal
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 13/10/2002 04:12

Pittsburgh Penguins - New York Rangers
Pitsburgh zaczął fatalnie, od 0-6 z Toronto, rangersi najpierw pokonali na wyjeździe Carolinę aby potem ulec u siebie Montrealowi. Pitsburgh po mizernym zeszłym sezonie (fatalna końcówka z 10 meczami bez zwycięstwa) czeka chyba kolejny kiepski, natomiast Rangersi powinni skutecznie walczyć o play off.
Minus to brak w składzie Pavla Bure, jednak mimo to kurs 2.35 na Rangersów uważam za bardzo dobry.
Typ: New York Rangers 5/10 @ 2.35 Unibet

I dalej...

Phoenix - Dallas 1 4/10 @ 2.25 Ekspekt
Po pierwszej tercji coach gospodarzy Bob Francis zostanie uhonorowany przez swój klub kryształowym pucharem za zdobycie Jack Adams Awards czyli tytułu coucha roku. Zawodnicy powinni uczcić to zwycięstwem, tym bardziej, że kojoty znacznie lepiej czują się u siebie, a po dzisiejszym meczu czeka ich 5 gier wyjazdowych, więc o punkty będzie dość trudno.

New Jersey - Columbus 1 4/10 @ 1.60 Ekspekt
Columbus mało wygrywa, a na wyjazdach nie radzi sobie zupełnie. Pierwszy mecz wygrali i to narazie powinno im wystarczyć .

Pittsburgh - N.Y. Rangers Over 5.5 4/10 @ 1.72 Unibet
Dużo goli tu widzę, choć Rangersi narazie dwa razy under to tu będzie przełamanie.

New York Islanders - Washington Capitals Over 5.5 4/10 @ 1.80 Uniebet
Dwie drużyny nastawione bardziej na strzelanie niż bronienie.

Montreal Canadiens - Buffalo Sabres Over 5.5 2/10 @ 2.20 Unibet
Szanse wg nie większe niż wskazywałby na to kurs.

Los Angeles - Detroit 1 1/10 @ 2.55 Unibet
Z sympati dla Kings i z faktu, że w meczach tych drużyn bardzo często ostatnio wygrywają gospodarze (9 z ostatnich 10 gier).

Calgary Flames - Philadelphia Flyers 1 1/10 @ 2.85 Unibet
Taki kurs za porażke lotników, którzy play off spartolili pięknie i obecny sezon również zaczęli od porażki? Zresztą Calgary wygrało dwa ostatnie pojedynki tych drużyn.

Bilans: (2-1) +1.55
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 13/10/2002 13:59

( NHL ) PROPOZYCJE NA 13.10.2002

BUFFALO - CHICAGO
DETROIT - ANAHEIN

MACIE JAKIES TYPY ?
Posted by: Deszcz

Re: SPD NHL III - 13/10/2002 14:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał beecKu:
[qb]( NHL ) PROPOZYCJE NA 13.10.2002

BUFFALO - CHICAGO
DETROIT - ANAHEIN

MACIE JAKIES TYPY ? [/qb][/QUOTE]Witam rodaka z Gliwic

ja dziś stawiam na Detroit ich zwycięstwo na wyjeździe z Anahein jest dla mnie pewne

pozdrowko
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 13/10/2002 15:00

WITAM WITAM iwo:
Ja rowniez postawilem na DETROIT :5gw: .
Ale tez na BUFFALO :3gw: i teraz sie zastanawiam czy dobrze zrobilem dlatego ze graja oni 2 mecz z rzadu (na wyjezdzie). Ale wysokie wygrane z ISLANDERS(5:1) i z MONTREALEM (6:1) daja do myslenia.
Co bedzie zobaczymy
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 14/10/2002 03:21

Dziś tylko:

Chicago Blackhawks - Buffalo Sabres Under 5.5 3/10 @ 1.68 Unibet
Chicago drużyna "underowa", Buffalo już 2 overy w tym sezonie, czas nieco zwolnić.

Bilans: [6-5] -3,22 (-8,94%)
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 14/10/2002 05:23

Ja takze witam rodakow z Gliwic. Jesli tak stawiacie na Detroit to chyba tez postawie
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 14/10/2002 07:27

Moje małe przemyslenie
Toronto-Pittsburgh 1 (Toronto gra u siebie. W pierwszym meczu z Pittsburgiem na wyjedzcie wygrali 0:6 więc moim zdaniem sensacji nie będzie.)

Colorado-Boston 1 (Drużyny na tym samym poziomie ciężki mecz ale Colorado po remisie u siebie z Dallas będa Chcieli wygrać i chyba tak się stanie.)

Columbus-Phoenix 2 (Mimo to że jest to drugi (dwa wczesniejsz przegrane) mecz na wyjedzie Phoenix ale oni muszą to wygrać. Mówi się, że Columbus to chłopaki do bicia , a Phonix to TYTANI )



Moje dwa pewniaki to TORONTO i COLORADO.
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 14/10/2002 15:05

TYPY NA DZISIAJ [14.10.]

Toronto - Pittsburgh 1 @1.90 STS

TORONTO wygralo z PITTSBURGHIEM na wyjezdzie 0:6, wiec uwazam ze w tym spotkaniu nie bedzie zadnej niespodzianki.

Colorado - Boston 1 @1.85 STS
przeciwko Bruins: bilans ostatnich 6 spotkań 5-0-1-0 (11/02/02).

uke:
Posted by: Kejsper

Re: SPD NHL III - 14/10/2002 15:18

Nie wiem czy ktos sie interesowal gra progresja na przelamywanie pass under/over w nhl... jak dlugie bywaja passy i w ktorym meczu wypadaloby grac przeciwko? Ktos juz moze tego probowal? Prosze o znak sygnal

NHL gra codziennie co daje olbrzymia przewage jesli chodzi o gre progresja... w ciagu tygodnia mozna obcykac 3-4 poziomy...

Pozdro
Kejsper
Posted by: mietas

Re: SPD NHL III - 14/10/2002 15:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bebu:
[qb]Ja takze witam rodakow z Gliwic. Jesli tak stawiacie na Detroit to chyba tez postawie [/qb][/QUOTE]Witam
Gliwice na forum bardzo liczne.Też zagrałem "skrzydła" w dubelku z HV 71.
Weszło .
Pozdrowko
Posted by: borsuk

Re: SPD NHL III - 14/10/2002 23:37

Najdluzsze passy under/over poszczegolnych druzyn w zeszlym sezonie.

[CODE]
2001/2002
New Jersey 7x under (+2x linia)
NY Islanders 9x under
NY Rangers 7x over
Philadelphia 8x under
Pittsburgh 8x under

Chicago 7x over (+1x linia)
Detroit 8x under (+2x linia)
Nashville 9x over (+3x linia)
St. Louis 5x under (+2x linia)
Columbus 6x under

Atlanta 5x over
Carolina 12x over (+4x linia)
Florida 6x over
Tampa Bay 8x under (+4x linia)
Washington 7x over (+1x linia)

Boston 8x under (+1x linia)
Buffalo 8x over (+2x linia)
Montreal 6x under (+1x linia) << 2 razy
Ottawa 6x under (+3x linia)
Toronto 8x under (+1x linia) << PASSA TRWA

Anaheim 7x under
Dallas 6x over (+2x linia)
Los Angeles 6x under (+1x linia) << PASSA TRWA
Phoenix 5x over << 3 razy
San Jose 7x over (+1x linia)

Calgary 8x under
Colorado 6x under
Edmonton 8x under
Vancouver 10x over (+1x linia)
Minnesota 9x under (+4x linia)

[/CODE]
Posted by: donic

Re: SPD NHL III - 14/10/2002 23:57

Dobra robota borsuk.Przydałyby się jeszcze serie zwycięst i porażek... :rolleyes: Możesz to załatwić,albo jakiś link ciekawy?Pozdrawiam
Posted by: Slayer

Re: SPD NHL III - 15/10/2002 00:37

A to moje propozycje na dzisiejsze mecze:

1. Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins 2 3,55
Pittsburg zrobi wszystko aby zmacac plame po przegranej u siebie z Toronto 0-6.

2. Columbus Blue Jackets - Phoenix Coyotes 2 2,35
Phoenix po 2 przegranych musi wkoncu wygrac, a mecz z Columbus to doskonala ku temu okazja

3. Colorado Avalanche - Boston Bruins 1 1,65
Boston bez Dafoe. Colorado powinno sobie latwo poradzic.

4. Vancouver Canucks - Calgary Flames 1 1,75
Vancouver rozpoczal sezon od 2 zwyciestw (w tym na wyjezdzie z Calgary) natomiast Calgary od dwoch porazek. Vzncouver powinno to wygrac

5. Columbus Blue Jackets - Phoenix Coyotes UNDER 5,5 1,65

Pozdrawiam
Posted by: [g]um[p]

Re: SPD NHL III - 15/10/2002 03:21

Colorado - Boston 1 1.75 Expekt 2.55 :2gw:
Posted by: Dinero

Re: SPD NHL III - 15/10/2002 04:32

Slayer zgadzam sie z Toba co do Pingwinow ( dalem to do Playoff i zagralem w realu za grosze ) i sadze ze Colorado sobie bez problemu poradzi.
Do reszty mam watpliwosci...
Pozdrawiam fanow hokeja iwo:
Posted by: LarryBird

Re: SPD NHL III - 15/10/2002 13:25

Widzieliście co z Toronto zrobił Mario Lemieux??
Gostek ma 37 lat a napierdziela jak młodzieniaszek.
2 bramki 2 asysty !!!!
toronto - pittsburg 4-5!!!!
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 15/10/2002 14:57

Super Mario jak sie to o nim mówi. Jest to człowiek który urodził sie na lodzie. W tamtym sezonie jak tylko powrócił na lód Pingwiny zaczeły wygrywać spotkania. Niestety kłopoty zdrowotne (biodro) zmusiły go do opuszczenia lodowiska i pojawił się dopiero na MŚ.
Mario, który jest zarówno kapitanem i menagerem stara się by ten klub w którym notabene gra już od 1984 r. powalczył o play off ( w zeszłym sezonie miało być podobnie ) :rolleyes:
Jak na razie Lemieux spisuje się na medal w 3 meczach 4 gole i 4 asysty. Jeśli mu zdrowie pozwoli to będziemy świadkami całkiem niezłych wyników osiąganych przez Pens.
Jak popracują nad obroną to drużyna z Mellon Arena może sprawić niejedną niespodziankę, czego im życzę.

Pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 15/10/2002 15:22

PEWNIaKI NA DZISAJ !!
TORONTO - NY RANGERS 2
PHOENIX - OTTAWA 2

TOROBTI jak i PHOENIX graja od soboty 3 spotkanie, przerwe mieli tylko w niedziele. Niewieze zeby wytrzymali.
pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 15/10/2002 15:59

Moje typy:
NYI - Nashville 1
Dallas - Edmonton 1 (Dallas przeciwko Edmonton w ostatnich 13 spotkaniach to 12-0-1. Chyba nie będzie niespodzianki )
Minnesota - Florida 1
St.Louis - Carolina 1
Posted by: Siemers

Re: SPD NHL III - 15/10/2002 18:22

Pewniak na dzis- Phoenix - Ottawa 2. Po wczorajszym wymeczonym zwyciestwie i po ostatnich seriach spotkan beda zbyt zmeczeni by podjac walke z silna Ottawa
Posted by: Kejsper

Re: SPD NHL III - 15/10/2002 20:41

[QUOTE]Oryginalnie wysłał borsuk:
[qb]Najdluzsze passy under/over poszczegolnych druzyn w zeszlym sezonie.[/qb][/QUOTE]Slepy jestem

Wielkie dzieki Borsuk!

Moze grasz juz w ten sposob? (progresja u/o?)

GLTA
Kejsper
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 16/10/2002 02:01

Minnesota Wild - Florida Panthers 1 @ 1.90 Unibet 5/10
Minnesota świetnie wystartowała (5-1 z Bostonem, 2-2 w St. Louis) i będzie chciała rozpocząć sezon trzema meczami bez porażki, co byłoby drugim najlepszym rozpoczęciem w ich historii. Należy wspomnieć, że gospodarze nie przegrali rzadnego z 8 meczów preseason'u (7-0-1). Floryda narazie ma zwycięstwo ze słabą Atlantą (5-4) i porażkę u siebie z Tampą (3-4) która do potentatów przecierz się nie zalicza.
W zeszłym sezonie w jedynym meczu 6-0 dla Wild w Minesocie.

Dallas Stars - Edmonton Oilers 1 @ 1.87 Unibet 4/10
Obie druzyny bez jeszcze porażki. W bezpośrednich pojedynkach Dallas nie przegrało u siebie z Edmonton od 13 meczy (12-10-1).
W zeszłym sezonie 2-1-1 dla Dallas.

Dallas Stars - Edmonton Oilers under 5.5 @ 1.65 Unibet 4/10
Tommy Salo nie powinien dużo puścić, dotychczas obronił 54 z 58 strzałów na jego bramkę, a skoro widzę tu zwycięstwo Dallas to powinien paść under.

New York Islanders - Nashville Predators 1 @ 1.75 Ekspekt 3/10
wyspiarze po dwuch porażkach będą gryźli lód aby wreszcie wygrać. Przeciwnik narazie też przegrywa, jednak kurs nie wysoki więc grać też niewysoko.

New York Islanders - Nashville Predators over 5.5 @ 1.87 Unibet 2/10
Osgod - Bramkarz Islanders - przepuścił aż 7 z 34 strzałów co daje mu narazie kiepską przeciętną (79,4%). Został już nawet zmieniony przez G.Snow'a - ale ten narazie musiał interweniować tylko raz (skutecznie).

Montreal - Philadelphia 2 @ 2.45 Ekspekt 1/10
Atrakcyjny kurs aby spróbować za minimalną stawkę.

Bilans (7-5) [-1.18/39] -3.03%
Posted by: Slayer

Re: SPD NHL III - 16/10/2002 02:35

Witam!!!

Wczorajszy bilans 2-3 (+0,9j) - przyjmujac na kazdy typ po 1j.

Na dzis:
1. New York Islanders - Nashville Predators 2 3,70
2. New York Rangers - Toronto Maple Leafs 1 2,20
3. Ottawa Senators - Phoenix Coyotes 1 1,72
4. Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers 1 2,50
5. Dallas Stars - Edmonton Oilers 2 3,10
6. Minnesota Wild - Florida Panthers 1 1,87
7. New York Rangers - Toronto Maple Leafs OVER 5,5 1,72
8. Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers UNDER 5,5 1,65
9. St Louis Blues - Carolina Hurricanes UNDER 5,5 1,72
10. Ottawa Senators - Phoenix Coyotes OVER 5,5 2,00

Pozdrawiam iwo:
Posted by: Slayer

Re: SPD NHL III - 16/10/2002 02:40

Sorki, ze bez opisow, ale jestem za bardzo zrabany i ide spac
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 16/10/2002 04:37

Dziś zagrałem Senatorów, a to ze względu na wczorajsze bijatyki Coyotów i ze względu na to, że drużyna z Phoenix miała wczoraj ciężki mecz...

Pozdrawiam

P.S. Taki infantylny opisik - a co mi tam
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 16/10/2002 19:36

Oj, piękna była wczorajsza noc w nhl (nie tylko dla mnie chyba)! Do pełni częścia zabrakło tylko zwycięstwa Islanders w normalnym czasie, ale i tak było nieźle. Jako, że po dobrym dniu przychodzi gorszy to dziś lepiej by było sobie odpuścić, ale to nie takie proste

Anaheim - Los Angeles 2 @ 2.35 Ekspekt 3/10
Kings po dwóch domowych zwycięstwach dziś zadebiutują w tym sezonie na wyjeździe. Mecz w Anahaim to okazja aby wygrać 3 mecz i rozpocząć rozgrywki najlepiej od sezonu 1989/89, kiedy to m.in. z Waynem Gretzkym w składzie wygrali 4 pierwsze mecze.
Anahaim na rozpoczęcie pokonało St. Louis, by potem przegrać z Dallas i Detroit (któe to Detroit dzień wcześniej przegrało z LA Kings). W zeszłym sezonie drużyny spotkały się 5 razy, czterokrotnie kings byli górą, raz padł remis.
Nie będzie łatwo, jednak wg mnie goście powinni wygrać, wszak wycięstwa na wyjeździe nie są im obce.

Pittsburgh - Atlanta NHL 1 @ 1.70 Ekspekt 2/10
Chyba pierwszy raz na forum stawiam na Pitsburgh, jednak z Lemieux w składzie to inna druzyna. Pozatym przeciwnik niewymagający, pingwiny powinny odnieść 3 zwycięstwo w sezonie.

Bilans (12-6) [+9.59/58] +16.53%
Posted by: Siemers

Re: SPD NHL III - 16/10/2002 22:19

Vancouver po nieoczekiwanej przegranej u siebie z Calgary powinien pokonac Boston. Boston niepowinien powtorzyc wyniku z Colorado, gdzie w ostatniej sekundzie meczu zdobyli zwycieska bramke. Nic dwa razy sie nie zdarza i do niespodzianki raczej nie dojdzie.

VANCOUVER - BOSTON TYP 1 :3gw:
Posted by: Slayer

Re: SPD NHL III - 17/10/2002 04:10

Witam:
Wczoraj: 5-5 (-0,77j)
Razem: 7-8 (+0,13)

Dzis:
1. Pittsburgh Penguins - Atlanta Thrashers 1 1,65
2. Pittsburgh Penguins - Atlanta Thrashers OVER 5,5 1,62
3. Vancouver Canucks - Boston Bruins UNDER 5,5 1,90

Znow bez opisow - po prostu brak czasu...
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 17/10/2002 05:17

Dziś Pens, ale jest coś w tym meczu niepokojącego. J.Aubin jest kontuzjowany a J. Hedberg nie wiadomo czy wystąpi. Jeśli by się to wyjaśniło to biore w ciemno Pens z handi -0,5 , ale tak to mam pewne obawy...
Bardziej przekonuje mnie over, ale mam aż 6.
No nie powiem mam dylemant co zagrać, może zwykłe ML...Historia spotkań Pens z Atlantą jest imponująca dla gospodarzy.
Ok decyduje się na ML, ale za małe pieniądze.
A i wezmę też ten over, co mi tam

Pozdrawiam
Posted by: Siemers

Re: SPD NHL III - 17/10/2002 22:05

Co sadzicie o tym:

L.Angeles-Colorado 2 2,25
Calgary-Boston 1 2,35
Detroit-Montreal 1 1,63
Chicago-Florida 1 1,7
Philad.-NY Island. 1 1,83

AKO kurs 26,81 x 2zl.=48,25zl.

:zobacz:
Posted by: Deszcz

Re: SPD NHL III - 18/10/2002 00:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _Siemers:
[qb]Co sadzicie o tym:

L.Angeles-Colorado 2 2,25 [no bet]
Calgary-Boston 1 2,35 [no bet]
Detroit-Montreal 1 1,63 [1]
Chicago-Florida 1 1,7 [1]
Philad.-NY Island. 1 1,83 [X2]

AKO kurs 26,81 x 2zl.=48,25zl.

:zobacz: [/qb][/QUOTE]Ja bym postawił tak jak w nawiasach [].
Ale to moje mniemania (nie zawsze słuszne).

pozrowko
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 18/10/2002 01:14

Ja dziś wybrałem...

Philadelphia - N.Y. Islanders 1 @ 1.85 Ekspekt 3/10
Lotnicy debiutują przed własną publicznością i zapewne dołożą wszelkich starań, aby kontynuowć aserię meczy bez porażki. Wyspiarze narzaie mają na koncie tylko wymęczone zwycięstwo z Nashville i dwie porażki. Do następnego zwycięstwa poczekają do soboty, kiedy to wyjadą do Atlanty. Minus to, że 3 ostatnie bezpośrednie potyczki Philadelphia przegrała.

Toronto Maple Leafs - Phoenix Coyotes over 5.5 1.90 @ Unibet 3/10
Kontuzjowany bramkarz liści Ed Belfour, zastępuje go T.Kidd i radzi sobie przeciętnie. Toronto jednak będzie chciało wygrać po 3 porażkach z rzędu (dwie u siebie), a że bramek trochę straci to widzę to over.

Detroit - Montreal 1 @ 1.60 Ekspekt 3/10
Montreal zaczął od zwycięstwie z Rangersami, potem jednak przyszły dwie wysokie porażki (z Buffalo i Philadelphią). Czy będą w stanie powalczyć z mistrzami? Z ostatnich 10 meczy tych drużyn Detroit wygrało 8.

Buffalo Sabres - New York Rangers over 5.5 1.75 @ Unibet 2/10
Zarówno h2h jaki i ostatnio osiągane wyniki pozwalają przypuszczać, że over bardzo prawdopodobny.

Calgary Flames - Boston Bruins over 5.5 @ 2.10 Unibet 2/10
Przypusczenie + wartościowy kurs jak dla mnie.

St Louis Blues - Columbus Blue Jackets over 5.5 @ 2.05 Unibet 2/10
Jak wyżej!

Los Angeles Kings - Colorado Avalanche 1 @ 2.65 Unibet 1/10
Los Angeles miałem chwilowo odpuścić bo wygrali już za dużo, jednak jeśli wygrają to jutro nie darowałbym sobie, że odpuściłem taki kurs. Pozatym Colorado narazie nic nie pokazało, zdobyli zaledwie 2 bramki, dlaczego miałoby nie przegrać z wygrywającymi wszystko Kingsami?

Bilans (14-6) [+15.04/63] +23,87%
Posted by: marcinm22

Re: SPD NHL III - 18/10/2002 16:42

gral ktoś wczoraj w unibecie Buffalo Sabres - New York Rangers ? zagrałem 2(z dogr) i widze dzisiaj za dużą wypłate na koncie (gralem systemem,dwa inne mecze weszly). pozycja BS-NYR jest oznaczona jako "przełożone" z kursem 1.0
o co tu moze chodzic? (nie zeby mnie to specjalnie martwilo;) )
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 18/10/2002 22:32

New Jersey Devils - Nashville Predators over 5.5 @ 1.90 Unibet 4/10
Jak dla mnie to będzie wyrównany mecz z dużą ilością bramek. Trzy ostatnie potyczki tych drużyn kończyły się wynikiem 3-4. Duża szansa na pierwszy over Devils w sezonie.

Tampa Bay Lightning - Atlanta Thrashers over 5.5 @ 1.65 Unibet 3/10
Atlanta przegrała wszystkie trzy mecze, jednak zdobyła już 9 bramek. Tampa na razie dość niespodziewanie ma na koncie dwa zwycięstwa i także 9 zdobytych goli (w 2 meczach).
8 over'ów w ostatnich 10 potyczkach!

Mighty Ducks of Anaheim - Vancouver Canucks 2 @ 2.40 Ekspekt 2/10
Dwusetny mecz Sami Salo zapewne Vancouver będzie chciało uczcić zwycięstwem i przerwaniem passy 2 porażek z rzędu. Vancouver zazwyczaj radzi sobie z kaczorami, dziś też powinni.

New Jersey Devils - Nashville Predators 2 @ 4.35 Unibet 2/10
To moja niespodzianka tygodnia. Oczywiście faworytem są gospodarze którzy wygrali dwa pierwsze mecze, jednak pokonanie 3-2 Columbus u siebie nie rzuca na kolana. A Nashville wprawdzie ma 3 porażki, jednak każdy mecz przegrali jedną bramką, a ostatnio w Nowym Jorku ulegli Islanders dopiero po dogrywce. Czy dziś nastąpi przełamanie? Wg mnie jest na to duża szansa. Dobrze wygląda historia bezpośrednich potyczek. W 7 ostatnich potyczkach 6 razy wygrywali goście (po 3 razy każda drużyna). Kurs 4.35 wygląda niezwykle atrakcyjnie!

Bilans: (18-9) [+16,54/79] +20,94%
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 19/10/2002 16:34

No cóż, mój fuksik jednak nie dał rady, ale było blisko (dogrywka). Ogólnie wczorajszy dzień na dużym minusie.
Dziś wyjątkowo wcześnie i całkiem sporo.

Philadelphia Flyers - Washington Capitals 1 @ 1.90 Unibet 5/10
Nadszedł cxzas pierwszej porażki dla Waszyngtonu i pierwszego zwycięstwa u siebie Philadelphi. Na plus można zaliczyć wyniki h2h ostatnich 10 gier: 7-2-1 dla lotników.

New York Rangers - Nashville Predators over 5.5 @ 1.65 Unibet 4/10
Liczę na kolejny wyrównany mecz Nashville w Nowym Jorku obfitujący w dużą ilość bramek. Wczoraj over nie padł dziś już powinien. W 7 ostatnich grach tych drużyn over padł 6 razy.

Carolina Hurricanes - New Jersey under 5.5 @ 1.62 Unibet 4/10
Dwie drużyny, któe gdy grają to pada mało bramek. Dość powiedzieć, że w sumie obie rozegrały w tym sezonie 7 meczy, a granica 5 bramek została złamana tylko raz (Carolina-Atlanta 5-3). W bezpośrednim spotkaniu over (5.5) ostatnio padł 8 meczy temu, a gdy drużyny te potykały się w play off to linia na total ustawiona była przeważnie na 4.5.

Atlanta Thrashers - New York Islanders 2 @ 1.95 Ekspekt 4/10
Atlanta Thrashers - New York Islanders over 5.5 @ 1.60 Unibet 4/10
Przy okazji meczu wyspiarzy z Philadelphia napisałem, że na zwycięstwo poczekają do soboty. Wprawdzie tamtego meczu nie przegrali (remis) ale faktem pozostaje, że dziś powinni odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie. Pozatym powinno paść przy okazji sporo bramek jak to w meczach z udziałem tych drużyn często bywa (szczególnie wyjazdy islanders i domowe mecze Atlanty).

Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning 1 @ 1.85 Unibet 3/10
I chyba nastanie kres zwyciękiej passy Tampy. Pitsburgh chyba aktualnie (niespodziewanie dla mnie, ale to dobrze ) prezentuje wyższą formę niż dotychczasowi rywale Tampy (Floryda, Carolina i Atlanta), poatym Tampa gra drugi dzień pod rząd i nie będzie miała tej świerzości co pingwiny. W 10 ostatnich meczach tych drużyn 9 razy wygrywali gospodarze, a raz padł remis.

Edmonton Oilers - Boston Bruins 2 @ 2.80 Unibet 2/10
Edmonton narazie zawodzi, a dla Bostonu to już piąta gra wyjazdowa (mają wprawę ). Kurs warty ryzyka.

Los Angeles Kings - Vancouver Canucks 1 @ 2.00 Unibet 2/10
Los Angeles Kings - Vancouver Canucks under 5.5 @ 1.83 Unibet 3/10
Wprawdzie h2h nie zachęca do grania tego, jednak Kings w tym sezonie odprawili u siebie już Detroit, a ostatnia porażka z Colorado powinna ich bardziej zmobilizować. Jeśli wygrają to najprawdopodobniej nie padnie zbyt dużo bramek.

Bilans: (19-12) [+10,49/90]+11,66%

(Edytowałem aby poprawić błąd i dodać bilans)
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 20/10/2002 19:30

Dziś z ubogiej oferty wybrałem tylko:

Dallas Stars - Washington Capitals under 5.5 @ 1.95 Unibet 2/10
Capitals narzie mało tracą i mało strzelają (nie licząc meczu z Nashville), stars na zmianę, raz over raz under. Dziś czas na under. W 5 ostatnich meczach tych drużyn w Dallas zawsze padał under.

Bilans: (25-15) [+20,76/121] +17,16%
Posted by: [g]um[p]

Re: SPD NHL III - 20/10/2002 19:44

Nurnberg - Eisbaren po 30 minutach 0:2 a w Ekspekcie można jeszcze obstawiać więc jeżeli jesteście pewni, że nie stracą prowadzenia to kasa za darmo
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 21/10/2002 01:04

DETROIT-CALGARY 1 1,63(Prof)

Detroit grało do tej pory jeden mecz na własnym terenie i przegrało.Musi udowodnić swoje mistrzostwo i wygrać na swoim nowym lodowisku.Mimo iż zawsze ciężko im się grało z Calgary,podejdą bardzo skoncentrowani do meczu i go wygrają.
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 21/10/2002 02:05

stawiajcie jutro na NYR-TML1 na 99%
Posted by: Piwosz

Re: SPD NHL III - 21/10/2002 04:18

Moze ktos wie co sie dzieje z meczem Colorado-Anaheim bo z tego co widze nie ma go w ofercie takich bukow jak Hill,Unibet,Expekt.W GB wciaz jeszcze figuruje.Przelozony czy co
Posted by: Piwosz

Re: SPD NHL III - 21/10/2002 04:24

No i mamy rozwiazanie zagadki.Juz trwa 3 tercja - wg GB mecz ma sie zacza dopiero o godz. 2:00.Nawet nie ma co obstawiac bo i tak pewnie anuluja,poza tym wynik 2:2.
P.S.Ale sprobowac warto-obstawilem Under 5 :rolleyes:
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 21/10/2002 06:31

[QUOTE]Oryginalnie wysłał klopsikus:
[QB]Dziś z ubogiej oferty wybrałem tylko:

Dallas Stars - Washington Capitals under 5.5 @ 1.95 Unibet 2/10
Capitals narzie mało tracą i mało strzelają (nie licząc meczu z Nashville), stars na zmianę, raz over raz under. Dziś czas na under. W 5 ostatnich meczach tych drużyn w Dallas zawsze padał under.

[/QUOTE]O mały włos over padłby w już w I tercji, a powodem tego mógłby być Craig Billington, który po pierwszych 3 oddanych strzałach Stars 3 razy wyciągał gumę zza pleców :eek: . W chwile potem wprowadzono właściwego "stołeczniaka" - Olafa Kolziga a ten takich błędów nie robi.
Niestety-stety jest jeszcze ktoś taki jak Jaromir Jagr, który strzelił właśnie na 2-3. No nic, ja idę spać a Wam życzę powodzenia co by się tak zakończyło jak macie postawione :zobacz:

Pozdrawiam
Posted by: marcinm22

Re: SPD NHL III - 21/10/2002 07:04

i juz jest 2-4 , po ptakach...
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 21/10/2002 21:12

Dziś czas mnie nagli, więc bardzo szybko i bez opisów:

New York Rangers - Tampa Bay Lightning over 5.5 @ 1.65 Unibet 4/10

Toronto Maple Leafs - Boston Bruins over 5.5 @ 1.83 Unibet 4/10

Florida Panthers - Atlanta Thrashers over 5.5 @ 1.60 Unibet 2/10

Bilans next time
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 22/10/2002 19:49

Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers Over 5.5 @ 2.00 Unibet 4/10
Pomimo niekorzystnego dla over h2h kurs jak dla mnie przesadzony. Buffalo u siebie w tym sezonie w 3 meczach 2 overy, Philadelphia w 3 meczach wyjazdowych także 2 overy.Wg mnie jeśli nie będzie remisu to powinien paść over bez względu na to kto wygra.

Minnesota Wild - Calgary Flames 1 @ 2.05 Unibet (i Ekspekt) 3/10
Minnesota jak narazie radzi sobie wysmienicie, przegrała tylko z Detroit (3-5), pokonała między innymi Dallas i Boston. Calgary ma już na koncie 3 porażki (w tym także z Detroit 0-4). Obie drużyny ostatnie mecze rozegrały z Detroit, jednak Minesota miała na odpoczynek 2 dni więcej.

Colorado Avalanche - Edmonton Oilers 1 @ 1.75 Unibet (i Ekspekt) 3/10
Colorado jeszcze bez zwycięstwa u siebie, Edmonton aktualnie ma 3 porażki pod rząd. Niezwykle trudno będzie im się przełamać właśnie dziś.

Nashville Predators - Phoenix Coyotes 1 @ 2.45 Unibet 2/10
Nashville po 3 (!!) z rzędu dogrywkach z Nowojorskimi drużynami ma duża szanse odnieść dziś pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Bilans: (26-18) [+15,36/133] +11,55%
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 22/10/2002 20:31

Uwaga wszyscy progresowicze :zobacz:

Colorado Avalanche - Edmonton Oilers over 5.5 @ 2.25 Unibet 1/10
Coloroda w tym sezonie w 5 meczach 5 underów. W zeszłym sezonie najdłuższa seria underów to 6 (żródło post Borsuka w tym temacie)!
Ilość bramek w meczu z udziałem Colorado ma tendencje wzrostową ostatnio, może dziś pęknie granica 5?
Osobiście nie jestem zwolennikiem progresji ale przy tym kursie skusiłem się
Posted by: danp

Re: SPD NHL III - 22/10/2002 20:37

Pozwolę sobie mieć odmienne zdanie jeżeli chodzi o mecz Nashville-Phoenix. Naprawdę gospodarze poza bramkarzem Dunhamem nie mają gwiazd w składzie (jeden z 10 najlepszych bramkarzy nhl). Natomiast w Phoenix chyba obudził sie Tony Amonte, poza nim są jeszcze: C.Lemieux i D.Langkow. Ale to tylko moje osobiste zdanie.
Także ja stawiam na gości.
Posted by: danp

Re: SPD NHL III - 22/10/2002 20:39

Aha i zgadzam sie co do typów na mecze Flyers i Avalanche.
Posted by: Woytek76

Re: SPD NHL III - 23/10/2002 12:36

NIech mi ktos napisze co sie dzieje z bramkarzem Toronto - Ed Belfour. Od kilku meczykow nie gra i Toronto traci niemilosiernie duzo bramek.
Jesli ktos wie co z nim jest ( np. kontuzja) to niech teszzz napisze kiedy on wraca na lod.
Dzieki - pozdrawiam.
Posted by: Woytek76

Re: SPD NHL III - 23/10/2002 12:48

Sorki - Belfour gra (nie gral w pierwszych trzech meczach) - ale kurcze strasznie slabo jak na niego.
Jeszcze raz przepraszam za poprzednie pytanko.
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 23/10/2002 16:02

Ed gra od 2 spotkań, wcześniej miał zakażenie palca i zxastępował go Trevor Kidd. Co do jego umiejętności to jak na razie szkoda słów. Ostatnie mecze w jego wykonaniu to po prostu katastrofa. W przedsezonowych sparingach Ed w jednym z meczy w 1 tercji puścił 4 gole, w ostatnim meczu z Boston pierwszy strzał i pierwszy gol dla niedźwiadków. Mogę tylko dodać, że poprzednik Eda - Curtis Joseph zamykał bramkę snajperom niedźwiedzi i był nie do pokonania dla zespołu z Boston.
Coś jest nie tak z nim - to fakt, ale ja ten spadek formy upatruję juz od czasu jego gry z Dallas. Bardzo "pomógł" drużynie nie awansować do play off.
No ale rozrabiaka jest z niego niezły i za to go jeszcze lubię
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 23/10/2002 17:44

Ostatnie 3 dni to katastrofda niemalze, dzis bardzo szybko i bardzo krotko:

Columbus - Tampa Bay 2 @ 2.40 Ekspekt3/10
Tampa nie zwalnia, Columbus bedzie cięzko ich powstrzymać.

Toronto - Florida 1 @ 1.60 Ekspekt 2/10
Kurs troche niski dlatego nie warto duzo ryzykowac.

N.Y. Rangers - Washington 2 @ 2.60 Unibet 2/10
Waszyngton nie radzi sobie najlepiej na wyjazdach, ale Rangersi potrafia przegrac w kazdej sytuacji (i wygrac:)). Waszyngton po 2 porażkach ma motywacje do zwyciestwa.

Detroit - Los Angeles 1 @ 1.70 Unibet 2/10
Detroit powinni pomścić porażkę w Los Angeles, choć Kings dawno nie grali i palca bym sobie nie dał uciąć za home win w tym meczu.

Pozatym under w Ottawie, ale brak narazie oferty unibetu na totale, wiec nie wiem czy warto i za ile.

Bilans nastepnym razem (jescze troche na plusie )
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 24/10/2002 05:04

Toronto Maple Leafs (2-4-0-1) - Florida Panthers (2-3-0-1)

Dzisiejszą nockę spędzę przy meczyku Liści z Panterami. Po ostatniej wtopie Liści z Bostonem i niefortunnej grze Eda Belfoura , jak i całego zespołu - strata 2 bramek w niespełna minutę, dziś mam nadzieję że poprawią swój styl gry i stan mojego konta.
Podam nieco faktów, które mają mnie upewnić do zagrania tego spotkania:
Zacznijmy od kontuzji - Dla mnie naistotniejsza, to ta że Valeri Kozlov (1 bramka 4 asysty) ma coś nie tak z żebrami i do tej pory nie wiem czy jest wystawiony jako codzienny, czy dzisiejszy mecz odpuści - jeśli wyjedzie to mam jednak nadzieję, że Domi przypomni mu że ma coś nie tak z nimi . Jest też na liście niewiadomych Olli Jokinen (3 bramki 3 asysty)- kłopoty z nogą.Reszta pomniejszych kontuzji nie jest warta odnotowania.
W Toronto zabraknie aż do stycznia Garego Robertsa, który ma poważne kłopoty z ramieniem.

Pantery są 3 - 8 - 2 w ostatnich 13 meczach i 4 - 11 - 4 w ostatnich 19 spotkaniach przeciwko Toronto.
Bilans 1 - 6 - 2 z ostatnich dziewięciu wizyt w Toronto też jest budujący dla mnie....

Dodatkowe smaczki do tej gry to fakt, że Darcy Tuckerowi z "Klonowych Liści" brakuje jednej bramki żeby dojśc do magicznej setki w historii swych występów na tafli NHL. Kolejny to defenseman Dmitry Yushkevich, który spędził siedem sezonów w Toronto został sprzedany do Panter w lipcu br, w zamian za prawa do Roberta Svehla. Yushkevich grał w 506 grach jako "Liść" - 25 goli i 110 asyst zdobywając 135 punktów.

Reasumując
Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
Typ 1
Kurs 1,6
Expekt
Stawka 5/10

Pozdrawiam
Posted by: luc

Re: SPD NHL III - 24/10/2002 06:14

Dzisiaj chyba caly swiat zagral na Toronto Co typy to widze Toronto, w Unibecie w najpopularniejszych : Toronto

No i ja tez zagralem Toronto

Jak narazie w plecy 0:1 :rolleyes:
Posted by: Bron

Re: SPD NHL III - 24/10/2002 06:27

Nie wszyscy ja dalem na L.A narazie 1-1 a jaki kurs byl ladny
Posted by: marcinm22

Re: SPD NHL III - 24/10/2002 06:43

hehe , a ja wogole nie zagralem , trzy dni pieknych wtop z rzedu nie nastrajają
teraz sobie tylko spokojnie obserwuje...
LA juz prowadzi a Toronto oddalo 14 strzalow wobec 4 Florydy , w koncu wpadnie...
Posted by: luc

Re: SPD NHL III - 24/10/2002 06:52

No i wpadlo, w obu meczach - druga tercja przynosi nam optymizm

Granie u bukow nas wykonczy ciekaw jestem ilu jeszcze bywalcow mecz.pl zarywa nocki tak jak my - pewnie z polowa

Ja niestety musze jutro wstac wczesnie (12:D) wiec juz lece

God bless Toronto
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 24/10/2002 07:23

Floryda niesamowicie szybko ustawia zamek i oddaje kupę strzałów podczas gry w Power Play :eek:
Tylko dzięki "Orłowi" zawdzięczamy wynik jak narazie 2-1 dla "Panter" . Ja czekam na 3 tercję i na szybkie wyrównanie "Klonów" a potem Sundin albo McCabe wcisną na 3-2...
Posted by: luc

Re: SPD NHL III - 24/10/2002 07:44

A nie wytrzymalem i jednak zostalem, niestety nie warto bylo bo juz 3:1 po plecach oj sporo ludu dzis umoczy...

O a tak wogole Adolf jutro wlasciwie dzisiaj szykuje Ci sie jubileusz, wkraczasz do "Klubu 1000"
Posted by: Woytek76

Re: SPD NHL III - 24/10/2002 12:13

Toronto zaczyna mnie wku..iac.
Oni tak slabo graja, czy maja wyjatkowego pecha trafiajac zawsze na wyjatkowo dogrze dysponowanego rywala?
Teraz kolej na rangersow (home).
Mam nadzieje ze przestana przeginac i w koncu wygraja.
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 24/10/2002 21:01

Niestety czarna seria trwa, choć gdyby choć Tampa wczoraj wygrała zamiast remisować to nie byłoby tak źle. Dziś tylko totale:

New York Islanders - Florida Panthers over 5.5 @ 1.85 Unibet 4/10
Floryda aktualnie jest po 5 meczach underowych (w zeszłym sezonie najdłuższa jej passa to 6, ale OVERÓW), jednakże w każdym z tych meczów padło dokładnie 5 bramek! Islanders w tym sezonie 4 over i 2 under, ostatnio padł under, tearz czas na over.

Boston Bruins - Ottawa Senators over 5.5 @ 1.95 Unibet 2/10
Boston w tym sezonie w 7 meczach 5 razy over, ostatni mecz to under. Ottawa od początku sezonu 4 undery (w zeszłym sezonie rekordowa passa to 6), w 3 pierwszych meczach Ottawy padały tylko po 3 bramki, jednak w czwartym padło już 5. Warto nie przeoczć momentu przełamania na któy dziś jest duża szansa.

Chicago Blackhawks - Minnesota Wild under 5.5 @ 1.68 Unibet 2/10
Po 3 pierwszych meczach Chicago w sezonie z underem padł over, więc można znów stawiać na under . Minnesota aktualnie po 2 overach, w sezonie 3-3. W jedynym meczu wyjazdowym padł under.

Phoenix Coyotes - Colorado Avalanche under 5.5 @ 1.68 Unibet 2/10
Colorado ostatnio przełamało passę 5 underów, czas zacząć kolejną. Phoenix 3 overy (z czego 2 w meczach wyjazdowych) i 4 undery. W meczach w Phoenix zazwyczaj nie pada dużo bramek (dużo czyli więcej niż 5 ), choć w tym sezonie w jedynem meczu w Phoenix over padł.

Edmonton Oilers - St Louis Blues over 5.5 @ 2.08 Unibet 1/10
Początkowo miałem zagrać tu under, jednak buk wystawił kompletnie odwrotne kursy do moich przypuszczeń (preferuje under). St Louis w 5 meczach u siebie zaliczyl 3 overy i jest to ich debiut na wyjeździe. Edmonton narazie po połowie, 3 overy i 3 undery, u siebie 1 unedr i jeden over. Kurs ponad 2 uważam za wart spróbowania.

Dla miłośników progresji polecam gre na over Florydy, ew. można już zacząć na over Ottawy. Z Colorado poszło szybciukto.

Bilans: (28-25) [+0,81/155] +0,52%
A było całkiem dobrze...
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 24/10/2002 21:54

Dziś odbędzie się mecz nr 100 tego sezonu, więc pokusiłem się o sporządzenie małęgo podsumowania. Wszystkie statystyki obejmują wyniki tylko w czasie normalnym, bez dogrywek.

W dotychczasowych 93 meczach strzelono (bez dogrywek) 517 bramek co daje średnią 5.56 bramki na mecz.

Zwycięstw gosp.: 33 (35,48%)
Zwycięstw gości: 39 (41,94%)
Remisy: 21 (22,58%)

Overy: 44 (47,31%)
Undery: 49 (52,69%)

Najwięcej:

Zwycięstw: 4 - Washington, Dallas, Detroit, Boston
Porażek: 7 - Atlanta
Remisów: 3 - Colorado, Nashville, Tampa

Underów: 6 - Carolina
Overów: 5 - Tampa, Pitsburgh

Najwyższy odsetek:

Zwycięstw: 75% - Ottawa
Remisów: 50% - Nashville, Colorado, Tampa
Porażek: 100% - Atlanta

Underów: 100% - Ottawa, New Jersey
Overów: 83.3% - Pitsburgh, Tampa

Serie:

Porażek: Atlanta 7 (trwa)
Zwycięstw: 3 - Washington, Pittsburg, Ottawa (trwa), Los Angeles, Dallas.
Remisów: 3 - Nashville

Overów: 5- Tampa
Underów: 5 - Floryda (trwa), New Jersey, Colorado, Carolina (trwa)

Średnia bramek jakie padły w meczu z udziałem danej drużyny:
Najwyższa: 7,43 - Atlanta
Najniższa: 3,5 - Ottawa

Narazie sezon jeszcze młody i daruję sobie rozbijanie statystyk na home i away.
Na wszelkie wnioski zapewne jeszcze za wcześnie, jednakże moją uwagę przykuł fakt, że dotychczas częściej wygrywali goście niż gospodarze.
Jeśli kogoś interesują jakieś statystyki podobne do powyższych to chętnie służę pomocą.

Żródło: własne bazy danych
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 24/10/2002 23:04

Podobnie jak Ty popatrzałem wczoraj trochę na statystyki NHL, ale tylko odnośnie over i under. Dotychczas stawiałem tylko wyniki over ale rezultat był mniej niż zadawalający. Od wczoraj zdecydowałem się grać na under. Jak wykazują Twoje statystyki narazie mecze z rezultatem under mają przewagę ale chyba najważniejsze jest jednak to, że na wynik under z reguły kurs jest większy niż na over.
Pozdrawiam i życzę udanych typów.
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 25/10/2002 03:31

klopsikus skorzystam z propozycji pomocy i zapytam : czy pozostała jeszcze jakaś drużyna bez remisu?
z góry dzięki za odp. maau.
Posted by: donic

Re: SPD NHL III - 25/10/2002 03:56

Pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanko,bo sam to obserwuję.
Bez remisu zostały 4 drużyny: Ottawa,Chicago,Phoenix i Washington .
Pozdrawiam
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 25/10/2002 07:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał maauryga:
[qb]klopsikus skorzystam z propozycji pomocy i zapytam : czy pozostała jeszcze jakaś drużyna bez remisu?
z góry dzięki za odp. maau.[/qb][/QUOTE]Do drużym podanych przez Donic'a dodam jeszcze Atlante i San jose

Pozdro
Posted by: vonseb

Re: SPD NHL III - 25/10/2002 14:19

Ottawa wlasnie dzis w nocy zremisowala, a Atlanta tez juz ma remis na koncie - w 2 swoim meczu w sezonie zremisowala z Florida.
Tak wiec zostaly tylko: Washington, Phoenix i San Jose
Posted by: vonseb

Re: SPD NHL III - 25/10/2002 14:20

... i Chicago
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 25/10/2002 19:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb]Ottawa wlasnie dzis w nocy zremisowala, a Atlanta tez juz ma remis na koncie - w 2 swoim meczu w sezonie zremisowala z Florida.
Tak wiec zostaly tylko: Washington, Phoenix i San Jose[/qb][/QUOTE]Zgadza się Vonseb, Atlanta już zremisowała. A dziś oprócz Ottawy odpadło też Phoenix, czyli zostały już tylko 3 drużyny: San Jose, Washington i Chicago.
Sprawdziłem moje arkusze raz jeszcze (trochę to trwało) i oprócz tego remisu znalazłem jeszcze 2 czy 3 błedy (zaliczałem bramki zdobyte w dogrywkach), dlatego też statystyki które podałem wcześniej zawierają błędy (m.in. iloś bramek, średnia i seria porażek Atlanty 5 a nie 7).
Następnym razem powinno być już bezbłędnie.
Pozdrawiam
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 25/10/2002 19:12

Overek Florydy padł wczoraj bez bólu, na Ottawę trzeba jeszcze poczekać.

Columbus Blue Jackets - San Jose Sharks over 5.5 @ 1.95 Unibet 3/10
Drużyny lubiące sobie postrzelać, choćby ostatnie 3 wyniki między nimi 3-5,10-2,2-6. Ostatnio z tym trochę gorzej, jednak liczę tu na dużo bramek.

New York Rangers - Los Angeles Kings 2 @ 2.35 Unibet (i Ekspekt) 2/10
Obie drużyny dawno nie wygrały jednak Kings mieli trudniejszych rywali. Warto spróbować zagrać away win, mam nadzieję, że nie będzie dogrywki, LA aktualnie ma serie 2 remisów.

Buffalo Sabres - New Jersey Devils over 5.5 @ 2.15 Unibet 1/10
Devils ma już 5 underów z rzędu (zeszłoroczny limit to 7) oraz najniższą w lidze średnią bramek jakie padają w meczu. Buffalo ostatnio 2 undery z rzędu. Dlaczego więc over? Chyba trochę na przekór, pozatym Buffalo ma 50% overów a ostatnio były 2 undery. Liczę dziś na przełamanie, a kurs zachęcający.

Bilans: (31-27) [+3,93/166] +2,37%
Posted by: vonseb

Re: SPD NHL III - 25/10/2002 21:12

Przepraszam Klopsikus, ale musze skorygowac jeszcze jedna twoja niescislosc (oczywscie nie tendencyjnie )dzis Phoenix przegral (bynajmniej nie po dogrywce ) 3-2 z Colorado a nie zremisowal, takze dalej trwa w dziewictwie jezeli chodzi o remisy w tym sezonie.
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 25/10/2002 21:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb]Przepraszam Klopsikus, ale musze skorygowac jeszcze jedna twoja niescislosc (oczywscie nie tendencyjnie )dzis Phoenix przegral (bynajmniej nie po dogrywce ) 3-2 z Colorado a nie zremisowal, takze dalej trwa w dziewictwie jezeli chodzi o remisy w tym sezonie.[/qb][/QUOTE]Masz rację iwo:
Na CBS przy tym meczu jest rubryka OT (nie wiem po co skoro nie bylo dogrywki) i nawet nie patrzylem w ktorych tercjach bramki padaly tylko od razu uznalem, ze byl remis.
Dzieki za czujność iwo:
Posted by: maverick

Re: SPD NHL III - 26/10/2002 19:23

cze wszystkim
mam pytanie: co myślicie o meczu Detroit na dziś?
może padnie remis z Nashville?
Bo raczej Wings powinni wygrać ale Nashville ostatnio dużo remisuje wiec może jadnak.
Prosze o odpowiedzi.
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 26/10/2002 21:54

Dziś nie mam czasu, więc bez opisów...

Wszystko Unibet:

Carolina Hurricanes - Chicago Blackhawks under 5.5 @ 1.57 6/10
Carolina Hurricanes - Chicago Blackhawks 2 @ 3.10 1/10

Boston Bruins - Atlanta Thrashers 1 @ 1.52 4/10
Boston Bruins - Atlanta Thrashers over 5.5 @ 1.60 4/10

Edmonton Oilers - Mighty Ducks of Anaheim over 5.5 @ 2.15 3/10

Nashville Predators - Detroit Red Wings over 5.5 @ 1.90 3/10

Florida Panthers - Washington Capitals under 5.5 @ 1.92 3/10
Florida Panthers - Washington Capitals 2 @ 2.05 2/10

Phoenix Coyotes - Minnesota Wild 1 @ 1.90 2/10

Toronto Maple Leafs - New York Rangers 2 @ 3.10 1/10


Bilans: (33-28) [+8,48/172] +4,93%
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 27/10/2002 16:02

Dziś w nocy skończyło się kilka pass:

Chicago - w 6 meczu w sezonie zanotowało pierwszy remis.

Nashville - w 8 meczu w sezonie odniosło pierwsze zwycięstwo (i to z Detroit)

Ottawy - w 6 meczu w sezonie padł pierwszy over, i to wtedy gdy Ottawa zbliżyła się najdłuższej passy z zeszłego sezonu (6 underów)

New Jersey - jak wyżej tylko, że to 7 mecz w sezonie. Najdłuższa passa z zeszłego sezonu wynosiła właśnie 7.

I kilka pomniejszych:
NY Rangers - zwycięstwo po 5 meczach bez zwycięstwo (w normalnym czasie)
Carolina - over po 5 underach
Phoenix - over po 3 underach

Coraz bardziej interesująca wydaje mi się gra progresją na totale. Wyniki osiągane dotąd (choć to bardzo krótki okres) są wielce obiecujące. Czy ktoś ma jakieś dłuższe doświadczenia z taką grą?

Aktualnie najlepszą drużyną do rozpoczęcia progresji wydaje się być Nashville, które aktualnie jest po 5 underach. W zeszłym sezonie najdłuższa passa Nashville to 9 overów. Predators potykać się będą kolejno z (wszystko wyjazdy) St. Louis, Los Angeles i Phoenix. St. Louis - 4 overy i 3 undery, w meczch w St. Louis średnio pada 5.8 bramki - co nastawia dość optymistycznie, później Phoenix - 4 overy i 5 underów, jednak zaskakująco wysoka średnia bramek w Phoenix 6.33, i potem Los Angeles, które jak narazie u siebie same undery. Jeśli w tych 3 meczach nie padł by over to już w 2 następnych powinien, bo przeciwnikami w meczach wyjazdowych będą Anahaim i San Jose, typowo overowe druzyny (szczególnie San Jose).
Over Nashville już wczoraj był blisko, po po pierwszej tercji było 3-1, jednak co zaskakujące w tym meczu nie padła już rzadna bramka.

Pozatym można chyba zagrać na undery druzyn typowo underowych, choć te nie kontynuują aktualnie rzadnych dłuższych serii, a jedynie w ostatnim meczu padły overy. Myślę tu głównie o New Jersey i Ottawie, może także Carolinie, choć ta miała serię 12 overów z rzędu w zeszłym sezonie i choć powtórzenie chocby połowy tej serii przez Carolinę wydaje mi się mało prawdopodobne to jednak gra taka wiążę się z dużym ryzykiem.
Jednak chyba aktualnie Nashville wydaje się najlepszym rozwiązaniem.

Pozdrawiam
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 27/10/2002 17:44

Columbus - Los Angeles 2 @ 2.00 Unibet 4/10
Choć w ostatnim meczu tych drużyn w lutym tego roku Los Angeles niespodziewanie przegrało u siebie 0-2, to jednak bilans ostatnich 8 spotkań jest dla korzystny dla Kings (6-2). Los Angeles świetnie radzi sobie na wyjazdach, powinni uporać się ze słabym Columbus.

Columbus - Los Angeles over 5.5 @ 2.00 Unibet 2/10
Warty kurs, Los Angeles na wyjeżdzie narazie 100% overów.

Chicago Blackhawks - San José Sharks 1 @ 2.45 Unibet 2/10
Chicago - San Jose over 5.5 @ 2.00 Unibet 1/10
Warto...

Bilans: (38-33) [+7,27/201] +3,62%
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 28/10/2002 00:25

No cóz klopsikus musze Ci powiedziec ze sporo typów stosuje i wygrywam:))))Ale obstawiam tylko undery i overy pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 28/10/2002 00:26

Zapomniałem ..........wyjasnij mi o co chodzi w tym twoim bilansie?????
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 28/10/2002 01:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Tekiero:
[qb]Zapomniałem ..........wyjasnij mi o co chodzi w tym twoim bilansie?????[/qb][/QUOTE]Np. (38-33) [+7,27/201] +3,62%
38 - trafione
33 - nietrafione
+7.27 - zysk w jednostkach
201 - tyle jednostek zainwestowanych
+3.62% - zwrot od zainwestowanych jednostek

Pozdrawiam
Posted by: ADI

Re: SPD NHL III - 28/10/2002 03:34

co powiecie na te mecze na dzisiaj w sumie ...
NY Rangers - Phoenix 1
Pittsburgh - Washington X
Toronto - Anaheim 1
iwo:
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 28/10/2002 05:32

Kurde klopsikus ale fart!!!!!!!Obstawiłem over Blue Jackets-La i dopiero na 26sekund przed koncem zrobiło sie 5:1!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:
Posted by: vonseb

Re: SPD NHL III - 28/10/2002 16:10

Klposikus a czy masz moze z zeszlego sezonu statystki - interesuje mnie kiedy ( po ktorym meczu ) po raz pierwszy zremisowala ostatnia druzyna bez remisu ?
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 28/10/2002 16:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb]Klposikus a czy masz moze z zeszlego sezonu statystki - interesuje mnie kiedy ( po ktorym meczu ) po raz pierwszy zremisowala ostatnia druzyna bez remisu ?[/qb][/QUOTE]sorki ale inaczej nie umialem napisac postu mam pytanie<jeszcze raz sorki ze tutaj> czy ktos skladal depozyt w expekcie ekarta z mbanku Pozdrowienia dla wszystkich <moze ktos wytlumaczy jak wpisac post
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 28/10/2002 17:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb]Klposikus a czy masz moze z zeszlego sezonu statystki - interesuje mnie kiedy ( po ktorym meczu ) po raz pierwszy zremisowala ostatnia druzyna bez remisu ?[/qb][/QUOTE]Statystyki w zeszłym sezonie prowadziłem przez pewien czas, potem przestałem, a ostatnio je skasowałem, myśląc, że niekompletne są nieużyteczne. A do tego pytania by się przydały.
W imię pokuty za moją głupotę sprawdziłem to raz jeszcze i oto co mi wyszło...

Po drużynie nr meczu w którym zanotowała pierwszy remis od początku sezonu:

Buffalo 3
Anaheim 10
Atlanta 2
Boston 2
Calgary 3
Carolina 7
Chicago 6
Colorado 16
Columbus 1
Dallas 5
Detroit 1
Edmonton 6
Florida 6
Los Angeles 1
Minesota 1
Montreal 2
Nashville 2
New Jersey 4
NY Islanders 5
NY Rengers 2
Ottawa 6
Philadelphia 2
Phoenix 1
Pittsburg 7
San Jose 1
St. Louis 1
Tampa Bay 8
Toronto 2
Vancouver 6
Washington 6

Tak więc najdłużej broniło się Colorado (w 16 meczu remis), potem Anahaim (w 10) w Tampa (w 8 meczu).
W tym sezonie odwrotnie, Colorado ma aktualnie najwięcej remisów w lidze - 4, tyle samo ma Calgary, A tampa i Anahaim już po 3. Metamorfoza
Pozdrawiam
Posted by: vonseb

Re: SPD NHL III - 28/10/2002 17:25

Dzieki wielkie Klopsikus!!
Wlasnie chyba zaczne progresje na Phoenix juz 9 mecz bez remisu, na San Jose (7 meczy) chyba jeszcze poczekam, choc tak mi sie wydaje przynajmniej na razie tegoroczne serie (meczy bez remisu )sa krotsze.
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 28/10/2002 18:35

Nie ma za co Vonseb. Z Phoenix jest duża szansa na remis już dziś wg mnie.

N.Y. Rangers - Phoenix 2 @ 2.90 Ekspekt 3/10
N.Y. Rangers - Phoenix X @ 4.35 Ekspekt 1/10
Cóż, Rangersi w 7 meczach u siebie w normalnym czasie wygrali tylko raz, zaś Phoenix gra narazie głównie wyjazdy gdzie wygrywa połowę meczy. Choć w ostatnich 5 meczach w Nowym Jorku z Rangers Phoenix nie przegrało tylko raz to kurs godny spróbowania, jednocześnie podpieram się x.

Floryda - Tampa Bay under 5.5 @ 1.80 Unibet 2/10
H2h ze wskazaniem na under, choć w ostatniej potyczce over. Średnia bramek w meczu Florydy u siebie (4.33) i Tampy na wyjeździe (5.6) wskazują na under. Za fakt, że ostatnie 2 overy pod rząd w meczu tych drużyn zdażyły się w roku 1997.

Toronto - Anahaim over 5.5 @ 1.87 Unibet 2/10
Mecz powinien być na styk (5-6 bramek), jednak bardziej się przychylam do overa. Toronto dużo goli ostatnio traci, w ostatnich 3 meczach u siebie po 4. Z drugiej strony Anahaim to nie orły i jednak gospodarze są tu faworytem. H2h - w ostatnich 10 potyczkach 5-5, jednak w ostatnich 5 tylko 1 over.

Pittsburgh Penguins - Washington Capitals under 5.5 @ 2.10 Unibet 1/10
Tak na przekór wszystkiemu. 3 ostatnie potyczki miedzy tymi drużynami to over, pingwiny w tym sezonie u siebie tylko 1 under w 5 meczach. Ale z drugiej strony gdy gra Waszyngton to bramek zazwyczaj dużo nie pada. Wg mnie duża szansa na niski wynik.

Bilans: (40-35) [+7,17/210] +3,41%
Posted by: Raho

Re: SPD NHL III - 28/10/2002 23:40

Ostatnio stawiam sobię NHL więc tez będe tutaj typował o ile wolno:
Zaczne od takich typków:
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning Over 5.5 1.90 Unibet 2/10

Florida Panthers - Tampa Bay Lightning 2 2.15 Unibet 2/10

Toronto Maple Leafs - Mighty Ducks of Anaheim Over 5.5 1.87 2/10
Toronto Maple Leafs - Mighty Ducks of Anaheim 1 1.80 2/10

Bilans: (0-0) Każdy typ za 100 bilans będzie nie procentowy lecz + - iles tam mam nadzieje ze na plus, więc narazie -400 )))
Posted by: Raho

Re: SPD NHL III - 29/10/2002 11:42

Udało się zanotować dobry start nawet bardzo dobry bym powiedział, ciekawe na jak długo
Bilans ( 4 - 0 ) +372
Posted by: danp

Re: SPD NHL III - 29/10/2002 21:32

Uwaga wszyscy fani NHL mam dla was super typ na dzisiejszy mecz. Moim zdaniem mecz Philadelphia Flyers - Ottawa Senators wygrają zdecydowanie gospodarze. Przelicznik na ich zwycięstwo w sts to 2,0. Wiem, ze w ubiegłosezonowych play-offs Ottawa upokorzyła Philadelphię 4-1. Wiem, ze Flyers zdobyli w pięciu meczach zaledwie 2 gole!
Ale po pierwsze teraz grają naprawdę dobrze, będą chcieli się zrewanżować za upokorzenie, mają lepszy skład (bardzo dobry sezon mają np. Roenick, Weinrich, K.Johnsson, Leclair czy Keith Primeau). Poza tym zrobili świetny transfer sprowadzając M.Handzusa i mają drugiego najlepszego trenera ligi Kena Hitchcock'a. A Ottawa poza Alfredssonem, R.Bonkiem i M.Hossą nie ma wielkich graczy. Ich trener i bramkarz na pewno są gorsi od swoich odpowiedników z Flyers.
Bardzo ważny w tym spotkaniu będzie czynnik psychologiczny, tak więc zachęcam do stawiania na gospodarzy.
Wszyscy z was kibiców NHL którzy nie widzieli fantastycznych parad M.Richtera i J.Hedberga w ostatnich, decydujących minutach meczy niech żałują. Było to minionej nocy i to co oni zrobili było nieprawdopodobne a także wydatnie pomogło ich drużynom zwyciężyć swoje mecze.
Posted by: Raho

Re: SPD NHL III - 29/10/2002 21:46

Detroit Red Wings - San José Sharks Over 5.5 (1.72) 2/10

Montreal Canadiens - Mighty Ducks of Anaheim 2 (3.10) 1/10

Bilans ( 4 - 0 ) +372
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 30/10/2002 00:44

New Jersey Devils - Carolina Hurricanes under 5.5 @ 1.53 Unibet 4/10
Wszystko tu wskazuje na under, nawet obie drużyny w ostatnich meczach over zaliczyły. Jedyny minus to kurs, który jak na totale jest strasznie niski.

Detroit Red Wings - San José Sharks over 5.5 @ 1.72 Unibet 3/10
Detroit Red Wings - San José Sharks 1 @ 1.75 Ekspekt 3/10
Obie drużyny znacznie więcej overów niż underów, obie także nie mają jeszcze dwóch underów pod rząd, a w ostatnich meczach miały właśnie undery. Pozatym Detroit powinno to wygrać, w końcu mistrzowi nie przystoji przegrywać dwa razy pod rząd.

Atlanta Thrashers - Los Angeles Kings 2 @ 1.80 Ekspekt 3/10
Kings po porażce z Columbus wpadają na słabą Atlantę, która na pierwsze zwycięstwo w sezonie powinna jeszcze poczekać.

Montreal Canadiens - Mighty Ducks of Anaheim over 5.5 @ 2.00 Unibet 2/10
Tu niezły kurs, Montreal u siebie a Anahaim na wyjeździe mają stosunek under-over równy 1-4. Ostatnio obie drużyny trochę miały za dużo overów, więc ostrożnie.

Minnesota Wild - Colorado Avalanche under 5.5 @ 1.75 Unibet 2/10
W pierwszych pięciu meczach z udziałem Colorado padło zaledwie 18 bramek (średnio 3,6 w meczu), i choć w następnych 3 padły nawet 2 overy to i tak bramek w nich dużo nie było (po 6). Minnesota powinna postawić twarde warunki, więcej niż 5 bramek nie powinno tu paść,

Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets 1 @ 1.77 Unibet 2/10
W pierwszym meczu w sezonie Chicago przegrało z Columbus 1-2, u siebie będzie chciało się zrewanżować, a szansa tym większa, że Columbus na wyjazdach narazie dwa mecze i dwie porażki.

Vancouver Canucks - Buffalo Sabres 2 @ 3.25 Unibet 3/10
Vancouver Canucks - Buffalo Sabres X @ 4.35 Ekspekt 1/10
Kurs chyba nieco przesadzony. Wprawdzie Buffalo narazie nie błyszczy, jednak Vancouver w 9 meczach ma tylko 3 zwycięstwa. Podpieram się X bo remis całkiem prawdopodobny.

Bilans: (43-37) [+8,36/219] +3,82%

Gratuluję Raho dobrego startu, oby tak dalej.
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 30/10/2002 04:12

Montreal Expos - Anaheim Mighty Ducks

Spotyka się nasza "polska" drużyna z "Kaczorami". Niestety Czerkawski nie wystąpi w tym spotkaniu gdyż ma jakieś niewyjaśnione sytuacje z trenerem. Ale forma Mariusza ostatnimi czasy nie jest najlepsza. Wogóle forma "Kanadyjczyków" nie powala na kolana - nieustanne straty, kłopoty z przyjęciem krążka, brak wykończenia kontr przeważającą ilością zawodników i wiele wiele innych błędów. Pomimo to od soboty coś się poprawiło a ta poprawa nazywa się Jeff Hackett. Zmiennik Theodore'a, a właściwie to już nie będzie on tak tytułowany - rozegrał znakomity mecz przeciwko Ottawie. Obronił astronomiczną liczbę 45 strzałów. Był królem pierwszej tercji, kiedy to zatrzymał wszystkie 23 próby pokonania go przez gości.
"Trochę odjęło mi mowę, diabelnie dobry mecz" - powiedział Rivet o Hackettcie. "Bronił przy solówkach, bronił wszystko. Bronił nawet krążki, których nie widział". Z tym bramkarzem jestem spokojny o wynik, a co do snajperów:
Donald Audette jest teraz razem z Koivu i Zednikiem na jednej linii. Gilmour został przesunięty na lewe skrzydło z Perrault w środku i Petrov jako lotny. Powinni sobie poradzić z młodziutkim bramkarzem "Kaczorów". Kontuzje ma Adam Oates - wzmocnienie z Capitals - i jest to pewnym znaczącym plusem dla mojego typu. Ponadto "Potężne Kaczory" podczas rozegranych do tej pory 9 meczy straciło aż 30 goli... Niewątpliwym powodem tego bilansu jest fatalna postawa obrony. Obrońca Jason York, który miał dyrygować defensywą zespołu, oraz napastnik Samuel Pahlsson - jeszcze niedawno porównywany do młodego Petera Forsberga - raczej nie zagrają w drużynie. Obaj zosłali odesłani na farmę do Cincinatti. York się strasznie odgrażał i na jednym z treningów skoczył do gardła trenerowi. Faktem jest jednak, że na dzień dzisiejszy forma Yorka jest fatalna. Podczas sparingów dużo lepiej wypadli od niego Trnka czy nawet DeWolf. A propo Trinka też dziś nie wystąpi...

Current NHL Daily Picks:
86-9-5
Win, Lost, Tied

Reasumując
Montreal Expos - Anaheim Mighty Ducks
Typ 1
Kurs 1,9
Expekt
Stawka 8/10

Pozdrawiam

P.S. I mam nadzieję, że po tym meczu z NHL nie będzie mi dane się leczyć...
Posted by: piil

Re: SPD NHL III - 30/10/2002 04:57

A ja puscilem na dzis w ACo:

Phil - Ottawa Under 1.68

od 5 sezonow miedzy tymi druzynami nie padlo wiecej jak 3 bramki. Dodatkowo 16 bramek w ostatnich 2 meczach Phil, to chyba sie nastrzelali

Chicago - Columbus 1(z dogr) 1.5

uwazam ze Chic jest po prostu duzo lepsza druzyna.. 3-0-2 bilans u siebie, a 0-0-2 Col na wyjezdzie

NJersey - Carolina 2(z dogr) 2.75

glownie kurs mnie skusil i bilans H2H, Caro radzi sobie z diablami bardzo dobrze. NJ u siebie na razie komplet zwyciestw.. moze czas na porazke?

ps. sorry ze tak pozno wysylam.. al:
Posted by: vonseb

Re: SPD NHL III - 30/10/2002 12:50

Musze powiedziec ze forma typerow NHL caly czas rosnie oby tak dalej iwo:
Posted by: Raho

Re: SPD NHL III - 30/10/2002 18:08

Po bardzo udanym starcie niestety potkniecie na 1 płotku, ale biegniemy dalej
Washington Capitals - Boston Bruins Under 5.5 1.83 2/10
Dallas Stars - Florida Panthers Over 5.5 1.85 2/10
Tampa Bay Lightning - New York Rangers 1 2.15 1/10

Bilans ( 4 - 2 ) +172
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 30/10/2002 18:53

Dzis tylko tak na szybko:

Tampa Bay Lightning - New York Rangers 1 @ 2.20 Ekspekt 2/10

Washington Capitals - Boston Bruins under 5.5 @ 1.83 2/10

Bilans następnym razem.
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 30/10/2002 18:54

Dopiero zauważyłem, że typy mi się z typami Raho pokryły

Pozdrawiam iwo:
Posted by: sOap

Re: SPD NHL III - 30/10/2002 19:19

Witam!
Znaie moze jaks stronke (wortal /prywatna) ktora zajmuje sie typowaniem wynikow meczy hokejowych...
glownie zalezy mi na NHL ale nie bede narzwekal na lige europejska
Przy okazji to poszukuje takze jakis porownac, analizc itd., czytuje regularnie to forum ale ostatnio co raz mniej analiz a typow tez jak na recepte
Poki co musze radzic sobie przeskakujac z witryny na witryne i szukac informacji o hot i cold streakach , kontuzjach oraz przeslankach..., licze ze jest jakis serwis ktory to wszytko gromadzi w jedna calosc
I jeszcze jedno, oprocz serwisow postrzegolnych stron ligi NHL i tej www.nhl.com z jakiej jewszcze korzystacie? Ja moge dopisac http://www.thehockeynews.com oraz http://www.faceoff.com a takze www.nhl.com
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 30/10/2002 19:29

Dziękuje danp za typ, nie miałem natchnienia wczoraj i skorzystałem z Twojej wizji, no i było wart.
iwo: Pozdrowienia
Posted by: Bron

Re: SPD NHL III - 30/10/2002 21:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Montreal Expos - Anaheim Mighty Ducks

Reasumując
Montreal Expos - Anaheim Mighty Ducks
Typ 1
Kurs 1,9
Expekt
Stawka 8/10

Pozdrawiam

P.S. I mam nadzieję, że po tym meczu z NHL nie będzie mi dane się leczyć...[/qb][/QUOTE]Wyglada na to ze Montreal wystawil do tego meczu faktycznie druzyne Expos (baseball) to cud ze zremisowali.W Montrealu w hokeja lepiej podobno graja Canadiens
Posted by: sOap

Re: SPD NHL III - 31/10/2002 05:21

Widze ze nikt nie uraczyl mnie odpowiedzia...
Zatanawiam sie czy brakuje chetnych do omocy =) czy niczego takowego nie ma?!
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 31/10/2002 23:54

Toronto Maple Leafs - Atlanta Thrashers over 5.5 @ 1.60 Unibet 4/10
Mecze z udziałem Toronto obfitują w sporą ilość bramek (średnio 6.3), ogólnie w 10 meczach szcześciokrotnie padł over. A Atlanta jest na pierwszym miejscu w tej klasyfikacji, średnio w meczach z jej udziałem pada 6.89 bramki, a w meczach wyjazdowych aż 7.60! Atlanta ostatnio po underze, dziś over bardzo prawdopodobny.

Minnesota Wild - San José Sharks over 5.5 @ 1.95 Unibet 3/10
Minnesota Wild - San José Sharks 1 @ 2.40 Unibet 1/10

Średnio 6.33 bramki padają w meczach z udziałem San Jose, bilans under-over: 4-5. Minnesota narazie 5 underów i 5 overów. Dwa ostatnie mecze San Jose i ostatni mecz Minnesoty to under. Czas na over!
Minimalnie też na Minnesotę, która z 10 meczy przegrała tylko jeden. San Jose jeszcze bez remisu, narazie wygrywa głównie ze słabymi a od średniaków i lepszych dostaje baty.

Philadelphia Flyers - Phoenix Coyotes 1 @ 1.75 Ekspekt 3/10
Lotnicy narazie grają świetnie, przegrali dotąd tylko raz, a u siebie są jeszcze niepokonani. Choć Phoenix od 4 meczów wyjazdowych bez porażki

Calgary Flames - Buffalo Sabres under 5.5 @ 1.65 Unibet 2/10
Mi wychodzi tu under, ale kurs taki sobie, nie zachęca do postawienia wysokiej stawki.

Bilans: (50-41) [+13,92/246] +5,66%
Posted by: piil

Re: SPD NHL III - 01/11/2002 00:43

Mi wychodzi dzis Toronto 1 ( zbyt duzo poprzegrywali u siebie zeby teraz zlekcewazyc slabeusza).
Do tego, ale delikatnie.. jak pisal moj poprzednik 1/10 :
Minnesota - SJ Sharks 1 2.4 ( kurs! )
Calgary - Buffalo S. 1 ( eh.. to nie te same szble co kiedys )
Posted by: Raho

Re: SPD NHL III - 01/11/2002 01:10

Boston Bruins - Mighty Ducks of Anaheim Over 5.5 1.90 2/10
Minnesota Wild - San José Sharks Over 5.5 1.95 2/10

musza wejsć oba typki bo jak nie to na moimkoncie pojawi się okrągłe 0

Bilans ( 5 - 4 ) +90
Posted by: piil

Re: SPD NHL III - 02/11/2002 04:48

Malo meczy dzis.. ale zeby taka zupelna CISZA..
ja mam jeden typ:

Carolina Hurr - Montreal Can 1 (z dogr) 1.7 (UNI)

Caro jest lepsza druzyna, ma ostatnio lepsze wyniki z lepszymi przeciwnikami i lepszy bilans H2H. Wszystko ma lepsze
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 02/11/2002 19:17

New Jersey Devils - Chicago Blackhawks under 5.5 @ 1.48 Unibet 5/10
Zestaw niemal wymażony do undera, niestety buk myśli tak samo i wystawił chyba najniższy kurs na total w nhl w tym sezonie. Jednak w over w tym meczu jaokś nie mogę uwierzyć.

Los Angeles Kings - Nashville Predators 1 @ 1.65 Ekspekt 4/10
Los Angeles Kings - Nashville Predators X @ 4.50 Ekspekt 1/10
Los Angeles Kings - Nashville Predators under 5.5 @ 1.68 Unibet 2/10

Los Angeles powinno wygrać ten mecz z łatwością, jednak mam przeczucie, że może paść tu remis. Predators przegrali dotąd wszytskie 5 wyjazdowych potyczek, ale poza ostatnim laniem w St. Louis (0-7) wszystkie pozostałe mecze przegrali 1 bramką. Dlatego 1 ale pokryta X. Pozatym under, ale ostrożnie, bo Nasville wszystkie swoje 3 overy miało na wyjeździe, a Kings ma 100% underów u siebie, a wszystko kiedyś musi się skończyć.

Boston Bruins - New York Rangers 1 @ 2.00 Unibet 3/10
Trochę dla mnie zaskakującym jest fakt, że w tym sezonie Boston gra lepiej na wyjazdach niż u siebie, no ale spowodowane to być może tym, że narazie rozegrał u siebie tylko 3 spotkania. Po porażce z Anahaim niedźwiadką nie wypada przegrać kolejnego meczu, a przeciwnik nie jest najtrudniejszy.

Minnesota Wild - Vancouver Canucks 1 @ 2.20 Unibet 3/10
Minnesota Wild - Vancouver Canucks under 5.5 @ 1.72 Unibet 2/10

Minnesota po 3 remisach wreszcie powinna roztrzygnąć mecz w normalnym czasie. Wprawdzie przegrała dotąd tylko raz, lecz u siebie po 3 zwycięstwach na początku sezonu, nie wygrali w normalnym casie nic z następnych 4 meczów. Vancouver narazie nieco lepsze na wyjazdach niż u siebie, ale ogólnie chyba narazie za słabe na pokonanie zadziwiającej narazie Minnesoty.
Do tego delikatnie under.

Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning over 5.5 @ 1.68 Unibet 3/10
Choć średnia bramek w meczu dla pingwinów jest wyższa w meczu wyjazdowym a dla Tampy w meczach u siebie, to jednak obie drużyny mają zdecydowanie więcej overów (Pitsburgh 7-3, Tampa 7-4), a aktualnie są po 2 underach. Czas na over.

New York Islanders - St Louis Blues under 5.5 @ 1.85 Unibet 2/10
Tak to widzę jednak z umiarkowanym zaufaniem.

Philadelphia Flyers - Washington Capitals under 5.5 @ 1.87 Unibet 2/10
W 8 meczach wyjazdowych Capitals zaliczyli 7 underów, Philadelphia u siebie 3 overy i 2 undery. Philadelphia ostatnio over, a Waszyngton over w przedostatnim meczu, jednak dotychczas pomiędzy dwoma overami mieli conajmniej 3 undery. Niezły kurs wg mnie.

Bilans: (53-43) [+15,87/259] +6,13%
Posted by: [g]um[p]

Re: SPD NHL III - 03/11/2002 01:47

NY Islanders - St. Louis over 5.5 1.85 Unibet 0:55 :2gw:
Ostatnie mecze:
NY Islanders - St Louis 4-3
St Louis - NY Islanders 3-4 (DOGR)
NY Islanders - St Louis Blues 3-5

i może w końcu Trashers wygrają:
Florida Panthers - Atlanta Thrashers 2 3.05 Unibet 1:25 :1gw:
Ostatnie mecze:
Florida - Atlanta 3-2 Atlanta - Florida 4-4
Atlanta - Florida 4-4 Florida - Atlanta 1-6
Florida - Atlanta 4-3
Posted by: piil

Re: SPD NHL III - 03/11/2002 04:09

NY Isl - St L Blues

klopsikus under.. gump over..
Ja OVER, ale delikatnie

Minnesota - Vancouver 1 Prof 2,25

tez bez wiekszego przekonania, za bardzo cenie Kanuki i zbyt mnie dziwi AZ TAK dobra postawa Minn
za to z przekonaniem:

LA - Nashville 1 STS 1.85
jak napisal klopsikus: LA powinno wygrac wysoko. oby tylko jego przeczucie sie nie sprawdzilo
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 03/11/2002 14:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał piil:
[qb]
LA - Nashville 1 STS 1.85
jak napisal klopsikus: LA powinno wygrac wysoko. oby tylko jego przeczucie sie nie sprawdzilo [/qb][/QUOTE]No i się spełniło niestety, ale żeby od razu 5-5! Inne moje undery też nie weszły poza Philadelphią . Kiedyś wysnułem takie prawo, że w weekendy w nhl pada więcej bramek. Nie wiem jak ogólnie to się sprawdza ale dziś to się sprawdziło.
Posted by: donic

Re: SPD NHL III - 03/11/2002 21:48

No nareszcie Atlanta wygrała.Byłem jakoś dziwnie pewny tego meczu i udało się.

Pozwolę sobie teraz przedstawić kilka ciekawych faktów.Analiza dotyczy regulaminowego czasu gry.Serie trwają.

NEW YORK ISLANDERS-7 meczy bez remisu
PHILADELPHIA FLYERS- 7 meczy bez remisu
TAMPA BAY LIGHTNING-6 meczy bez remisu
NEW JERSEY DEVILS - 6 meczy bez remisu
COLORADO AVALANCHE-9 meczy bez porażki
ST.LOUIS BLUES-8 meczy bez porażki
EDMONTON OILERS-8 meczy bez zwycięstwa

Dziś stawiam na Edmonton i Buffalo.
Pozdrawiam
Posted by: piil

Re: SPD NHL III - 03/11/2002 22:20

NYR - SLB Over

Pho - Nash 1
Nashvil jest cieniutkie.. dodatkowo wczoraj ciezki mecz w Los Angeles (5-5), a Phoenix odpoczywa od czwartku

za mala stawke:

Detr - Dallas Over
Columbus 1
Posted by: ADI

Re: SPD NHL III - 04/11/2002 01:55

co sadzicie o takich typkach na jutro:
NY Islanders - Calgary 1x
Colorado - Vancouver 1x
Los Angeles - Minnesota 1x
iwo:
Posted by: ADI

Re: SPD NHL III - 04/11/2002 02:08

a no i co sadzicie jakby ktos mogl napisac o tych typkach na dzisiaj:
Anaheim - S.Jose 1x 1.46
Chicago - Edmonton 1x 1.35
Phoenix - Nashville 1 1.91
NY Rangers - St.Louis 1x 1.45
????????? iwo:
Posted by: donic

Re: SPD NHL III - 04/11/2002 02:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ADI:
[qb]a no i co sadzicie jakby ktos mogl napisac o tych typkach na dzisiaj:
Anaheim - S.Jose 1x 1.46
Chicago - Edmonton 1x 1.35
Phoenix - Nashville 1 1.91
NY Rangers - St.Louis 1x 1.45
????????? iwo: [/qb][/QUOTE]Wydaje mi się ,że dziś Edmonton przerwie złą passę i wygra.Nie byłbym też bardzo pewny Phoenix i Anaheim.
Powodzenia mimo wszystko.
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 04/11/2002 03:25

Późno, ale jeszcze trochę zostało...

Detroit Red Wings - Dallas Stars 1 @ 1.95 Unibet 4/10

Phoenix Coyotes - Nashville Predators 1 @ 1.72 Unibet 3/10

Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers 1 @ 2.35 Unibet 3/10
Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers under 5.5 @ 1.55 Unibet 3/10


Mighty Ducks of Anaheim - San José Sharks 2 @ 2.25 Unibet 2/10
Mighty Ducks of Anaheim - San José Sharks over 5.5 @ 2.10 Unibet 2/10


Bilans: (57-48) [+13/281] +4,63%
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 04/11/2002 03:26

Późno już i nie wiem czy to coś da, ale wcześniej nie mogłem, więc teraz ustosunkuję się do zapytania Adiego...

Anaheim - S.Jose 1x 1.46
Osobiście bliżej mi w tym meczu do 2, napewno nie ryzykowałbym 1X za 1.46.

Chicago - Edmonton 1x 1.35
Tu Donic muszę się z Tobą niezgodzić (rzadko to robię ). Wg mnie Edmonton jednak dziś nie da rady, a kurs 2.35 na Chicago uważam za wartościowy, choć nie wykluczam remisu.

Phoenix - Nashville 1 1.91
Tu nie widzę inaczej (mam nadzieję )

NY Rangers - St.Louis 1x 1.45
To już trwa i Rangersi pprowadzą 1-0, choć przed meczem ja bym tego nie typował

Pozdrawiam i mam nadzije, że sporo wygrasz iwo:
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 04/11/2002 17:01

Colorado Avalanche - Vancouver Canucks under 5.5 @ 1.68 Unibet 3/10
Colorado zaczęło sezon od 5 underów, jednak w następnych 6 meczach zaliczyli 3 overy. Vancouver w pierwszych 10 meczach tylko 3 overy, ale w 2 ostatnich bez undera. Colorado także 2 ostatnie mecze to over, dla obydwu drużyn taka "seria" to rekord w tym sezonie. Czas chyba na under.
Ciekawostka odnośnie Colorado: z 7 ostatnich meczy aż 5 kończyło się dogrywką!

Los Angeles Kings - Minnesota Wild under 5.5 @ 1.65 Unibet 2/10
W ostatnim meczu z Nasville padł pierwszy over w Los Angeles (i to jaki ), dziś wszystko powinno wrócić do normy (czyli 4-5 bramek). Goście też po overze, w ostatnich 2 meczach wyjazdowych także overy. Dziś under być powinien

Bilans: (60-51) [+9,55/298] +3,20%

Gratuluję Donic trafnego typu na Edmonton, znowu żałuję, że się Ciebie nie posłuchałem .
A w statystykach któe podałeś był jeden błd (dopiero dziś go zauważyłem) - Edmonton nie miało serii 8 meczy bez zwycięstwa jak pisałeś tylko 2, 26 października pokonali u siebie 4-3 Anahaim (bez dogrywki).
Pozdrawiam iwo:
Posted by: bet007

Re: SPD NHL III - 04/11/2002 18:42

Posted by: bet007

Re: SPD NHL III - 04/11/2002 18:44

Ja także chcę się przyłaczyć do typowania w tym temacie.
Moje typy są połączeniem trendów dla danych zespołów i sytuacji i statystyk , w jakich
dany zespół znajduje się w obecnym sezonie.

na dziś (poniedziałek):

Calgary money line 2,1 unibet 5/10
Minesota +0,5 2 sia 5/10

bilans:0-0-0 0%
Posted by: [g]um[p]

Re: SPD NHL III - 05/11/2002 00:19

Colorado Avalanche - Vancouver Canucks Under 5.5 1.68 Unibet 2:55 :2gw:

Ostatnie mecze między sobą:
Vancouver - Colorado 1-5
Colorado - Vancouver 1-2
Vancouver - Colorado 2-5
Colorado - Vancouver 4-1
Vancouver - Colorado 4-0

Ostatnie mecze
Calgary - Colorado 4-4
Vancouver - Colorado 1-5
Minnesota - Colorado 2-2
Colorado - Minnesota 3-3
Phoenix - Colorado 2-3

Minnesota - Vancouver 2-4
Vancouver - Colorado 1-5
Vancouver - Buffalo 1-1
Vancouver - Dallas 1-4
Vancouver - Anaheim 2-2
Posted by: donic

Re: SPD NHL III - 05/11/2002 02:06

Zgadza się klopsikus,chyba popełniłem błąd w statystykach,choć robię je zaraz po zakończeniu meczów i zastanawiam się czemu wtedy wpisałem zarówno dla Edmonton jaki i Anaheim remis :rolleyes:

W dzisiejszych meczach trudno cokolwiek wybrać,a ja nie gram na undery i overy ale mimo wszystko skusiłem się na :

N.Y. Islanders - Calgary 1 2.2
Colorado - Vancouver X 4.35 (pobawie się w dokładny wynik-typuję 2:2)
Nawiasem mówiąc czuję tu niespodziankę,być może nawet zwycięstwo Vancouver :rolleyes:
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 05/11/2002 02:13

Masz podobnie jak ja. Dziś postawiłem na X Canucks, ale jest szansa że wam wejdzie Colorado sądząc po moim szczęściu...
Posted by: geese

Re: SPD NHL III - 05/11/2002 02:44

Witam
Oto moje propozycje:
NY Islanders-Calgary Flames
TYP:2
Stawiam na zwyciestwo gosci patrzac na bilans spotkan z NYI z poprzednich lat:
1997-98 1-3(H),1-4(A)

1998-99 1-2(A)

1999-00 2-3(A),0-5(H)

2000-01 0-2(H)

2001-02 2-5(H),3-1(A)

Jak widac mimo ostatniego zwyciestwa bilans bardzo niekorzystny dla NYI.W zwyciestwie Calgary moze pomoc rowniez brak Olega Kvashy w zespole nowojorczykow

Kolejny moj typ to:
Los Angeles-Minnesotta
TYP:X
Typuje tak bo:

Bilans LA w domu(UWAGA tylko regulaminowy czas gry,kolejno zwyciestwa porazki remisy)
2-1-2

Bilans Min na wyjezdzie
2-0-2

Ostatnich 5 spotkan LA
2-1-2

Ostatnich 5 spotkan Min
1-1-3

H2H
1997-98 ---------
1998-99----------
1999-00----------
2000-01 3-2(H),3-4(A),1-4(H),4-0(A)
2001-02 3-4(H),2-2(A),4-1(H),2-0(A)

Oba zespoly czesto graja dogrywki Minnesotta swietnie zaczela sezon i bedzie chciala kontynuowac ta passe.Z kolei LA gra bez swojego najlepszego strzelca Jasona Allisona.
Pozdrawiam
G'bloodstains
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 05/11/2002 03:11

Calgary Flames - NY Islanders 2x
Islanders przegrali 2 dni temu u siebie z St.Louis, teraz bede chcieli to odrobic. NIe wykluczam dogrywki.

Vancouver Canucks - Colorado Avalanche 2
W parwdzie ostatnio OT z Flames, ale u siebie z Canucks powinni sobie bezproblemowo poradzic. Typuje tu cala 2.

Minnesota Wild - Los Angeles Kings 2x
Zastanawialem sie nawet czy nie dac tu calego X .
Ale zyje sie raz Kings powinni sobie poradzic u siebie. Jak nie w regulaminowym czasie to w dogrywce hehe.

POZDRAWIAM ALL iwo:
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 05/11/2002 03:28

JESTEM NOWY TAK WIĘC NIE ZWRACAJCIE SZCZEGÓLNEJ UWAGI NA MÓJ TYPEK ALE JA GRAM JUTRO
NEW JERSEJ - CALGARY 1 (1.9)STS
Posted by: piil

Re: SPD NHL III - 05/11/2002 03:43

lekko na underek w meczu NYI - CalgaryF. 1.9
Posted by: piil

Re: SPD NHL III - 05/11/2002 15:02

Male podsumowanie moich 'dokonan' niezbyt imponujacych.. :

trafne / pudla: 7/7
wplata/wyplata: 28/26

czyli lekki minus..
odtad bede podawal typy ze stawka :1gw: do :5gw: . Teraz do bilansu policzylem mecze o ktorych pisalem ze 'gram delikatnie' za :1gw: , pozostale za :3gw: . Liczac wszystko po rowno bilans wplat/wyplat bylby 14/14 czyli na zero.
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 05/11/2002 16:06

Nareszcie jakiś ruch w temacie
Miło powitać nowych typerów iwo:

New York Rangers - Edmonton Oilers over 5.5 @ 1.85 Unibet 4/10
Rangersi już 4 undery i 3 porażki z rzędu. Dziś będą chcieli wygrać, a Edmonton ostatnio gra lepiej i łatwo pola nie odda. Widzę tu sporo bramek.

Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks 1 @ 1.70 Ekspekt 3/10
Detroit nie wygrało już od 2 meczy i jeśli i tego nie wygrają to bęzie rekordowa seria w tym sezonie. Chicago ma 2 wysokie porażki z rzędu (1-4 u siebie z Edmonton i 1-5 z New Jersey na wyjeździe), z Detroit też nie powinni mieć wiele do powiedzenia.

Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning 2 @ 3.00 Unibet 3/10
Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning X @ 4.15 Unibet 1/10
Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning under 5.5 @ 1.83 Unibet 2/10

Niezły kurs na zwycięstwo Tampy, która choć ostatnio zwolniła po świetnym starcie (2 wyjazdowe porażki pod rząd) to jednak trafia na przeciwnika, któy wygrał dopiero 3 razy.
Toronto już 4 overy z rzędu, jak dziś nie będzie undera to wkrótce powinien być napewno.

New Jersey Devils - Calgary Flames under 5.5 @ 1.85 Unibet 2/10
Z perspektywy New Jersey wypada under, dotąd tylko 2 overy, a jeden z nich w ostatnim meczu, pozatym ciągle najniższ w lidze średnia bramek w meczu z udziałem Devils (4.11). Calgary ma sporo overów - 5 w ostatnich 6 meczach - jednak w 4 z tych 5 przypadkach padło 6 bramek, czyli blisko granicy.

Carolina Hurricanes - Philadelphia Flyers over 5.5 @ 2.05 Unibet 1/10
Tak delikatnie na zakończenia, bo chyba warto.

Bilans: (60-53) [+4,55/303] +1,50%

A mój bilans jak piłeczka, raz w górę raz w dół, tym razem znowu blisko zera, ale mam nadzieję, że znowu się nieco odbije
Posted by: doktor006

Re: SPD NHL III - 05/11/2002 19:38

chciałbym się dowiedzieć co myślicie o meczu San Jose - Los Angeles.
LA bez Allisona
Dla mnie wygląda to na zwycięstwo San Jose.
Posted by: bet007

Re: SPD NHL III - 05/11/2002 21:43

wtorek nhl:

Edmonton ml 1,96 . gb 5/10
Columbus ml 1,99 . pinacle 5/10
St.Louis ml 1,85 . unibet 7/10
Los Angeles ml 2,69 . pinacle 5/10
Chicago p1,5 1,71 . sia 5/10
Columbus under 5,5 1,95 . sia 4/10


bilans: 2-0-0 +10,5j/10j +105%
Posted by: savio

Re: SPD NHL III - 05/11/2002 22:34

Ja po analizie tego spotkania zdecydowanie kieruje sie ku temu ze Columbus dzis jednak przegra.Wydawało sie ze maja polec ostatnio z Dallas a pozniej z Buffalo jednak mimo prowadzenia Szabli 2-0 Kurtki jeszcze to spotkanie wygrały.
Dzis widze ze wielu ludzi typuje wygrana Columbus , ja jednak kieruje sie ku 2.

Mysle takze ze dzisiaj wygra u siebie Toronto z Tampa .Tampa ten sezon zaczeła nadspodziewanie dobrze maja kilku naprawde utalentowanych graczy choc moze nie gwiazdorów wielkiego formatu jak np Martin St Louis czy Fredrik Modin , którzy stanowia o sile zespołu no i oczywiscie podpora obrony czyli Khabibulin .Jednak dzisiaj mysle ze Sundin i ekipa poradza sobie z nimi i wygraja to spotkanie.

Columbus-Washington 2 kurs w sts np 2.15 x 50 zł

w Unibecie z dogrywka 2 1.9 x 10 euro +Toronto z dogrywka 1.57
Toronto-Tampa sts 1 kurs 2 x 50 zł
Posted by: [g]um[p]

Re: SPD NHL III - 06/11/2002 00:44

New York Rangers - Edmonton Oilers Over 5.5 1.85 Unibet 0:55 :2gw:

Ostatnie mecze:
NY Rangers - St Louis 2-3
Boston - NY Rangers 3-2
Tampa Bay - NY Rangers 3-0
NY Rangers - Phoenix 2-2
Toronto - NY Rangers 3-4

Chicago - Edmonton 1-4
Edmonton - Buffalo 1-1
Edmonton - Dallas 3-3
Edmonton - Anaheim 4-3
Edmonton - St Louis 1-2

NY Rangers 4 mecze bez overa a Edmonton 2 wiec dzisiaj powinien być over ale Nhl jak to Nhl, tu nigdy nie jest nic wiadomo.
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 06/11/2002 01:56

Na poczatku tylko tyle ze tez jestem nowy i nie sugerujcie sie zabardzo moimi TYPAMI .... o i w zwiazku z tym mam pytanie do kolegi klopsikusa zeby mi mniejwiecej wyjasnil co to OVER i UNDER .. THX i POZDRAWIAM

Typy na dzisiaj:

Carolina - Philadelphia 1 2.45 STS
Dosyc juz Philadephi tych wygranych.. po za tym Carolina ma troche dni przerwy, gra u siebie . Mozna sie polakomic na kurs

New Jersey - Calgary 1 1.90 STS

POZDRAWIAM
Posted by: vonseb

Re: SPD NHL III - 06/11/2002 02:10

Over i under to limit bramkowy (punktowy) dla danego spotkania -laczna suma bramek (punktow) przez oba rywalizujace zespoly . Dla hokeja jest on ustalany na poziomie 5,5 bramki. Over to nad czyli obstawiamy ze bedzie wiecej niz 5,5 bramki czyli de facto wiecej niz 6 , under to pod czyli ze laczna ilosc bramek w meczu bedzie ponizej 5,5.
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 06/11/2002 02:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał beecKu:
[qb].... o i w zwiazku z tym mam pytanie do kolegi klopsikusa zeby mi mniejwiecej wyjasnil co to OVER i UNDER .. THX i POZDRAWIAM

POZDRAWIAM[/qb][/QUOTE]Czesc...
under 5.5 - poniżej 5.5 bramki w meczu czyli do 5
over 5.5 - powyżej 5.5 bramki w meczu czyli 6 i więcej bramek.

Pozzdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 06/11/2002 02:15

DZIEKII iwo:
Posted by: Anonymous

Re: SPD NHL III - 06/11/2002 03:44

Witam !!!

siema Beecku nie wiedzialem ze sie zapisales na forum.

Detroit Red Wings Vs Chicago Blackhawks 1
Columbus Blue Jackets Vs Washington Capitals 2
New Jersey Devils Vs Calgary Flames 1
New York Rangers Vs Edmonton Oilers 2/x2
San Jose Sharks Vs Los Angeles Kings 2/x2

POZDRO Paluch
Posted by: piil

Re: SPD NHL III - 06/11/2002 03:45

Detroit - Chicago over 1.80 :2gw:

Obie druzyny ostatnio maja slabsze chwile i beda chcialy walczyc. W ostatnich 3 meczach Chic strzelilo lacznie 3 bramki, licze ze sie odblokuja. Dodatkowo mecze tych duzyn w poprz latach obfitowaly w bramki.

Montreal - St. Louis over 2.05 :2gw:
Montreal - St. Louis 2 (z d.) 1.85 :1gw:

Dziwi mnie wysoki kurs na over- obie druzyny duzo strzelaja. Na SLB delikatnie, bo niepokoi mnie ich dluga seria bez porazki.
Posted by: doktor006

Re: SPD NHL III - 06/11/2002 14:17

San Jose - LA 5:2
Posted by: Siemers

Re: SPD NHL III - 06/11/2002 16:15

Na dzis pewniaczek:

COLORADO-Ottawa 1
Posted by: piil

Re: SPD NHL III - 06/11/2002 18:49

Florida - Pittsburg U 2,02 :1gw:

Tak czuje . Od wiekszej stawki powstrzymuje mnie duza ilosc bramek w ostatnich meczach Pittsburga

Dallas - Vancouver 2z d. 2.45 :1gw:

Kurs. Van ma swietna wyjazdowa serie (4-2 z Coloradi i Minnesota) i mam nadzieje ze beda ja kontynuowac.

Colorado - Ottawa 1 2.0 :2gw:

Colorado bez zwyciestwa u siebie. Juz czas.

bilans : / 9/8 wpl/wyp 33/31.95
Posted by: klopsikus

Re: SPD NHL III - 06/11/2002 18:53

Dziś krótko jak co środę...

Colorado Avalanche - Ottawa Senators under 5.5 @ 1.68 Unibet 5/10
Inaczej nie widzę...

Bilans jak zawsze w środy - jutro
Posted by: bet007

Re: SPD NHL III - 07/11/2002 02:16

środa

Colorado under 5,5 1,77 sia

bilans: 4-4-0 +1j/41j +2,5%
Posted by: bet007

Re: SPD NHL III - 07/11/2002 02:18

... i jeszcze stawka 7/10 (colorado under)
Posted by: Bron

Re: SPD NHL III - 07/11/2002 03:53

[QUOTE]Oryginalnie wysłał piil:
[qb]

Colorado - Ottawa 1 2.0 :2gw:

Colorado bez zwyciestwa u siebie. Juz czas.

bilans : / 9/8 wpl/wyp 33/31.95[/qb][/QUOTE]Co do Colorado to sie zgadzam ale na tej samej zasadzie Vancouver na wyjezdzie jeszcze bez porazki (4-win 2-t 0-l)"Juz czas" poza tym Dallas od 3 meczy bez zwyciestwa.Zobaczymy
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 07/11/2002 04:50

Powrót Martina Straki na lód moim skromnym zdaniem przeważy dziś o zwycięstwie Pens.
"Mr. October" - jak nazwany został Mario Lemieux widzi go w linii z Janem Hrdiną i Alexandrem Daigle.
"Marty jest wspaniałym graczem na power play i na penalty kills, jest doskonałym przywodcą" - twierdzi Lemieux.
Wspomnę, że Pens zajmuje obecnie pierwsze miejsce jeśli chodzi o liczbę bramek zdobytych w power-play , natomiast floryda zajmuje 22 miejsce jeśli chodzi o penalty killing...

A i jeszcze jedno Roberto Luongo - bramkarz Florydy w ciągu trzech domowych spotkań 2 mecze przegrał a jeden zremisował...

Florida - Pittsburgh
Typ 2
Kurs 2,1
Expekt- nie wiem czy jest gdzies wyższy kurs, ale wątpie.
Stawka 3/10

Pozdrawiam
Posted by: piil

Re: SPD NHL III - 07/11/2002 04:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bron:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał piil:
[qb]

Colorado - Ottawa 1 2.0 :2gw:

Colorado bez zwyciestwa u siebie. Juz czas.

[/qb][/QUOTE]Co do Colorado to sie zgadzam ale na tej samej zasadzie Vancouver na wyjezdzie jeszcze bez porazki (4-win 2-t 0-l)"Juz czas" poza tym Dallas od 3 meczy bez zwyciestwa.Zobaczymy [/qb][/QUOTE]ha.. nie jest latwo w kilku slowach napisac czemu ten mecz a nie inny i czemu tak a nie inaczej. nie zawsze sie chce, nie zawsze jest czas.. rozwine mysl:
Colorado gra przyzwoicie, na wyjezdzie 4-3-0, tylku u siebie nie moga wyjsc ponad remis. W ostatnich 5 meczach tych druzyn wygrywali gospodarze (z tym ze 3 razy byli to Senatorzy ). Ottawa wygrala co prawda mecz z Detroit 5-2, ale wczesniej przegrala 3 mecze z rzedu, to chyba forma nienajwyzsza.
Na minus: P.Roy jest kontuzjowany, ale o tym nie wiedzialem stawiajac

Dallas- Vancouver

W wysoka forme Dallas przestalem wierzyc po porazkach z tak znakomitymi druzynami jak Columbus i Floryda. A Van wygralo z naprawde groznymi ekipami Colorado i Minnesoty. Przy czym mecz Vanc - Dallas juz byl w tym sezonie 26.10 i skonczyl sie wygrana gosci 4-1. Wierze w 'zemste' , szczegolnie ze atut wlasnego lodu nie odgrywa chyba wiekszej roli (0-6 dla gosci w H2H). Juz raz w tym sezonie Van zagralo tak z Colorado wlasnie: 1-5 u siebie i klika dni pozniej 4-2 na wyjezdzie.

Zobaczymy

Ja wychodze z zalozenia, ze NHL jest tak wyrownana, ze kazda analiza moze zawiesc, wazny jest raczej feeling. Poza tym kazda teze mozna poprzec ladnym opisem i mnostwem argumentow
W analize wkladam troche pracy, ale raczej dla wlasnej satysfakcji, duzych pieniedzy na zaden mecz NHL nie dam
Posted by: Bron

Re: SPD NHL III - 07/11/2002 05:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał piil:
[qb]

Ja wychodze z zalozenia, ze NHL jest tak wyrownana, ze kazda analiza moze zawiesc, wazny jest raczej feeling. Poza tym kazda teze mozna poprzec ladnym opisem i mnostwem argumentow
W analize wkladam troche pracy, ale raczej dla wlasnej satysfakcji, duzych pieniedzy na zaden mecz NHL nie dam[/qb][/QUOTE]I to sie ceni. Bravo Piil.
Ze NHL jest trudny do typowania to fakt i zgadzam z tym co napisales. Jak mowisz jednak "feeling" ja zostaje dzis przy Dallas. al:
Mecz za chwile
Posted by: piil

Re: SPD NHL III - 07/11/2002 07:27

Na razie Dallas-Van 3-0, Colo- Ottawa 0-1 :eek:
W NBA tez szykuje sie kleska.. ech czarny tydzien.. :stop:
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 28/12/2003 01:33

[QUOTE]Oryginalnie wysłał HEERON:
[qb]Hhmmm ciekawe może wkrótce Bozia da to zobaczę jakiś meczyk Live? Oby !!![/qb][/QUOTE]Heh przeglądam sobie właśnie forum w poszukiwaniu swego 1 postu i z tego co pamiętam dostałem za niego zjeby, za to, że typ był nie trafiony. Opisywałem wtedy mecz chyba z godzinę czasu łącznie z podawaniem dat urodzenia zawodników

Ale co mnie zastanawia, to że po przeczytaniu tych "starych" tematów zauważyłem jedną podstawową tendencję. Co chwile ktos pisze: "NHL to loteria", "znowu wtopiłem na NHL" , "na NHL nie da sie zarobić" itd itd. Dziś się to powtarza, tylko pisze tak "nowa kadra". Te dinozaury co to wtedy pisały, już nawet chyba nie zaglądają na dział Lodowisko do Hokeja. Wiele "dużych" nicków przepadło np. Jejku, aborygien , savio, juan_carlos, NocturnoCulto, Piotrek i wielu, wielu innych odeszło całkowicie od NHL. Zadajcie sobie teraz pytanie, czy na NHL da się zarobić??

P.S. Odnośnie powyższego cytatu, to Bozia mi dała możliwość obejrzenia meczyku live,i każdemu życzę możliwości obejrzenia tego wspaniałego widowiska. Ale nie życzę Wam pustek w portfelu z powodu tzw. pewniaków w NHL...

Pozdrawiam
Tak mnie jakoś wzieło na sentymenty w starym roku.
Posted by: terrorist

Re: SPD NHL III - 28/12/2003 08:29

adolf ty tak wyciagasz tematy z haslami ze na NHL nie da sie zarobic, a ja wlasnie przezylem jedna z najbardziej milych niespodzianek mojego zycia, trafilem kupon na NHL z kursem 74!!! co do wygranej to nie mam sie czym chawlic bo zagralem za marne kilka zlotych, ale chodzi mi o kurs dla mnie szok.... w ogole chce zadac pytanie czy ktos trafil NHL kiedys z takim kursem?

szczzegoly kuponu
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
N 28/12/03 01:00 Columbus - Dallas
NHL 2 2 (3-4) 2.20
N 28/12/03 01:00 Carolina - Montreal
NHL X X (1-1) 3.70
N 28/12/03 01:00 N.Y. Islanders - Toronto
NHL 1 1 (3-1) 2.40
N 28/12/03 01:30 Tampa Bay - Boston
NHL 1 1 (4-2) 2.25
N 28/12/03 01:30 Pittsburgh - New Jersey
NHL 2 2 (0-2) 1.70
74.73

wiem ze pewnie wielu mi nie uwierzy, nie zalezy mi, musze tez przyznac ze takie kupony maxymalne wysylalem od 2 miesiecy przynajmniej chociaz nie wierzylem ze kiedys trafie...
w ogole mam to pytanie jaki max kurs w NHL zostal przez Was trafiony...

a kupon dedykuje kubie81 ktory mowi ze nie gra NHL bo nie da sie trafic, ja tez mialem takie podejscie do dzis....
Posted by: dj bunny

Re: SPD NHL III - 28/12/2003 08:57

ile czasu trwa tercja i czy jest zatrzymywany czas tak jak w NBA?
Posted by: terrorist

Re: SPD NHL III - 28/12/2003 09:13

tercja trwa 20 minut, oczywiscie ze czas jest zatrzymywany, lacznie z przerwami w grze trwa okolo wiec 35 minut, nastepnie sa przerwy miedzy tercjami, tak ze spotkania lacznie koncza sie okolo po 130-135 minutach od rozpoczecia
Posted by: Adolf 88

Re: SPD NHL III - 28/12/2003 14:46

Terrorist ciesze się, że Ci się wczoraj udało. Jednodniowy sukces, a do końca NHL jeszcze daleko...