Liga szwedzka - ELITSERIEN

Posted by: Adolf 88

Liga szwedzka - ELITSERIEN - 28/12/2002 20:52

Typy & opisy
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 29/12/2002 02:22

w koncu zrobiles to co trzeba bylo zrobic adolf dalem ci do myslenia co
Posted by: Nicram

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/12/2002 02:55

co myslicie o jutrzejszych meczach :
frolunda - hv 71 1 e stsie 1.75
timra - lulea 1 1.9
modo - brynaes 1 1.95


zagralbym do tego jokerit - ilves 1 za 1.45
wspolczynnik w stsie z tych 4-ech meczy to 8,5 wiec calkiem przyzwoicie
czekam na opinie i pomocna dlon
pozdrawiam
Posted by: Bron

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/12/2002 04:07

Tak na szybko co jest zlym sposobem na podawanie typow ale;
timra - lulea 1 1.9 :4gw:
Spotkanie przy tym kursie warte zagrania Timra w tym roku to rewelacja chlopaki maja szanse byc liderem na koniec regularnego sezonu i ta mysl dodaje im skrzydel graja jak z nut
#
jokerit - ilves 1 za 1.45 :2gw:
jesli faktycznie taki kurs to mozna zagrac ale Joker pokazuje od pewnego czasu ze ptrafi z kazdym przegrac choc inny wynik jak 1 to niespodzianka. Ja napewno tego nie dam. Dopoki Joker nie ustboilizuje formy nie gram na nich.
#
frolunda - hv 71 1 e stsie 1.75 :2gw:
Mozna sprobowac w koncu lider w domu ale hv 71 tez na wyjezdzie potrafi grac i pare punktow z podrozy przywiozl w tym miesiacu juz 2 razy grali ze soba
Dec 1, 2002 HV71 - V.Frölunda 3 - 2
Dec 12, 2002 V.Frölunda - HV71 4 - 2
tak ze mozna spodziewac sie wyrownanego spotkania ze wskazaniem na gospodarzy
#
modo - brynaes 1 1.95
a tu niewiem co myslec
Jednak radze grac za umiarkowane pieniadze bo;
1 okres swiat i sylwestra
2 odbywaja sie turnieje miedzynarodowe i trzeba by dokladnie sklady posprawdzac kto i gdzie pojechal z danego klubu przed postawieniem grubszej kasy.
Pozdr. i witam na forum
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/12/2002 15:32

Timra - Lulea 1 1.75 (sts)
Frolunda - HV 71 1.75 (sts)
Farjestads - Djurgarden 1 1.80 (sts)
kurs 5,5
Posted by: Wojtek

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/12/2002 16:31

Mnie z dzisiejszych meczy bardzo kusi Malmo z Linkopings. Malmo swietnie gra u siebie pod wzgledem zdobytych punktow u siebie wyprzedza ich tylko Frolunda. Linkopings natomiast jest czerwona latarnia.

Moze ktos ma jakies wiadomosci dotyczace skladu ??

Jeszcze narazie sie wstrzymam z obstawianiem tego meczu za wieksze pieniadze, az nie dowiem sie czy nie ma jakis oslabień , ale chyba mecz warty jest ryzyka
Posted by: Bron

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/12/2002 19:27

Ja dzis zagealem
Timrĺ - Luleĺ Szwe.Elitserien 1@1.65 :4gw:
Malmö - Linköping Szwe.Elitserien 1@1.65 :3gw:
Posted by: Nicram

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/12/2002 23:44

no jokerit do przodu czekam na reszte
Posted by: Bron

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 31/12/2002 01:19

wyniki
Elitserien 19:00 Farjestads Djurgarden 2-4 1-1 0-1 1-2 Full Time
Elitserien 19:00 Sodertalje Leksands 4-1 3-0 0-1 1-0 Full Time
Elitserien 19:00 Timra Lulea 5-2 3-1 2-0 0-1 Full Time
Elitserien 19:00 MoDo Brynas 3-4 1-1 0-3 2-0 Full Time
Redhawks Linkopings 4-2 2-1 1-1 1-0 Full Time
Frolunda HV 71 4-1 2-1 1-0 1-0 Full Time
Posted by: SLOUGH

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 31/12/2002 01:54

Witam Panowie!! Malo kiedy gralem w sts ie mecze hokeja ale dzisiaj postanowilem zagrac . Kierowalem sie waszymi typami sorki ale czasami trzeba sciagnac od kogos typy !! no i wraszczie udalo mi sie przelamac zla passe . Wygrana mala ale zawsze cieszy !! Jak bedziecie miec jakies typy to byl bym wdzieczny gdybyscie sie podzielili narka i pozdrawiam oraz wszystkiego naj... w Nowym Roku ( duzych wygranych )
Posted by: Nicram

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 31/12/2002 03:25

no i zdupy modo dostalo na wlasnym lodowisku a szkoda
Posted by: marzano

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/01/2003 03:28

Timra - Modo 1 (1,65)
HV71 - Linkoepings 1 (1,45)
Malmoe - Frolunda 1 (2,55)

Wszyscy gospodarze graja graja dobrze lub bardzo dobrze u siebie, natomiast goscie do wyjazdowych poteg sie nie zaliczaja, moze z wyjatkiem Frolundy, ktora jest liderem ale kilka razy przegrala z zespolami duzo slabszymi niz Malmoe.
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/01/2003 03:56

BRYNAES - LULEA 2 @ 2,40
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/01/2003 03:58

VALETRENGEN - LILLEHAMMER 1 @ 1,25 :4gw:
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/01/2003 04:06

Timra-MoDo 1,65 1
Tak naprawdę wg. mnie najpewniejszy mecz na jutro.Szwedzi grają ostatnio dość często,Timra cały czas potwiedza iż chce w tym sezonie powalczyć.Zależy im na jak najwyższym miejscu przed play-off by uniknąć w I fazie renomowanych zespołów.MoDo w tym sezonie nie przedstawia tej wartości co w zeszłym sezonie.Duże znaczenie miało też będzie iż gracze MoDo napewno częściej będą na ławce kar niż gracze Timry.

Dodatkowo:
Blues - Lukko 1,55 1
Feldkirch- Vienna 1,75 1
Te już bez nudnych opisów,ale to moje typy na jutro.
Narka i niech Azazel pomoże by weszło!!!!
Posted by: xono

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/01/2003 14:33

feldkirchy ostatnio słabiutko więc nie stawiałbym na nich, ale powodzenia iwo:
Posted by: Wojtek

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/01/2003 16:47

Ja chcialbym jeszcze dodac ze MoDo w tym meczu wystapi bez 6 podstawowych graczy trzech jest kontuzjowanych ,a trzech pojechalo z szwedzka kadra U-20 do Kanady. Mnie sie rowniez wydaje ten mecz bardzo ciekawy do zagrania na dzis. Miejmy nadzieje , ze Timra nie wywinie nam zadnego niespodziwanego numeru
Posted by: Wojtek

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/01/2003 18:01

Godne uwagi sa rowniez mecze Brynas z Lulea na gospodarzy.Lulea ma podobno wystapic oslabiona brakiem kilku podstawowych graczy.

Drugim meczem jest pojedynek HV71 z Linköping. Tutaj sie sugeruje ,ze Hv71 dostalo na wyjezdzie z Frolunda i beda chcieli sie odkuc na slabym zespole Linköping. Obydwa zespoly maja w skladzie po kilka kontuzjowanych zawodnikow , ale mam nadzieje ze Hv71 da sobie rade.

Brynas-Lulea 5/10
Hv71-Linköping 6/10

Mam nadzieje ,że nie bedzie jakis niespodziwanych wynikow i wszystko zakonczy sie po mojej mysli iwo:
Posted by: Wojtek

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/01/2003 18:02

Moze ktos jeszcze ma jakies wiadomosci na temat dzisiejszej kolejki??
Posted by: kiwka

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 03/01/2003 01:43

bajan!
VALETRENGEN i LILLEHAMMER to nie liga szwedzka.
Posted by: belja

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 07/01/2003 03:41

Witam!

unibet,

Södertälje SK - MoDo 1 @1.85 5/10

Gospodarze nie powinni mieć problemów z pokonaniem wyjazdowego
słabeusza (1 zwycięstwo w 16 meczach). Spotyka się tu ekipa, która
straciła u siebie najmniej bramek z całej Elitserien (1,75/mecz), z
ekipą należącą do tracących średnio zdecydowanie najwięcej bramek na
wyjazdach (prawie 4). Soedertalje ostatnio u siebie 5-0-0, MoDo
(typowa drużyna własnego lodu) ostatnio na wyjeździe 0-0-6.
Poza tym walka o play-off będzie za niedługo wchodziła w decydującą
fazę i ekipa gospodarzy zapewne ani myśli o stracie miejsca w ósemce
własnie na rzecz gości.

pozdrawiam
belja
Posted by: Nicram

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 07/01/2003 03:57

witam
co myslicie o:
hv 71 - lulea 1
timra - frolunda x
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 07/01/2003 04:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Nicram:
[qb]witam
co myslicie o:
hv 71 - lulea 1
timra - frolunda x[/qb][/QUOTE]Ja HV chyba zagram, Lulea nie wiem czy ma nadal kłopoty kadrowe bo stawiała twardo czoła Brynas, a z remisów to wole postawić X w meczu Djurgĺrden - Färjestad, gdzie gospodarze są 14 spotkań bez OT.
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 07/01/2003 06:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Nicram:
[qb]witam
co myslicie o:
hv 71 - lulea 1
timra - frolunda x[/qb][/QUOTE]Ja HV chyba zagram, Lulea nie wiem czy ma nadal kłopoty kadrowe bo stawiała twardo czoła Brynas, a z remisów to wole postawić X w meczu Djurgĺrden - Färjestad, gdzie gospodarze są 14 spotkań bez OT.[/qb][/QUOTE]Jednak wycofuję się z stawiania na HV. Coś jest chyba nie tak z Hassinenem Jani, Mattiasem Remstam, a po meczu Sweden All Stars - bramkarz Liv Stefan nabawił się jakiejś kontuzji pachwinowej i na dokładkę poobijany wrócił snajper Johan Davidsson. Występ tych zawodników stoi pod znakiem zapytania. Więc dopóki nie zobaczę linii a w szczególności kto stoi w bramce to tego nie zagram.
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 07/01/2003 15:07

Witam,

Czy ktos mam moze wiecej info o Södertälje SK - MoDo niz belja?

Pozdrawiam
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 07/01/2003 15:40

W Södertälje SK kontuzjowany tylko Robert Carlsson. W MODO Hockey do gry ma powrócić klucz defensywy Pierre Hedin. Zagadką pozostaje występ Kim Staala i Petera Öberga. Więc jeśli chodzi o kontuzje nie ma wskazania na żadną drużynę.
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 07/01/2003 22:09

adolf podali sklady cos wymyslil warto grac na hv
moim zdaniem warto zagrac na malmo i koln dubla
za wieksza kase.
Posted by: kiwka

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 08/01/2003 00:01

Adolf 88 wielkie dzięki za cynk w sprawie HV.
(po 1 tercji 0:3 Lulea!)
Posted by: belja

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 08/01/2003 02:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał belja:
[qb]Witam!

unibet,

Södertälje SK - MoDo 1 @1.85 5/10

Gospodarze nie powinni mieć problemów z pokonaniem wyjazdowego
słabeusza (1 zwycięstwo w 16 meczach). Spotyka się tu ekipa, która
straciła u siebie najmniej bramek z całej Elitserien (1,75/mecz), z
ekipą należącą do tracących średnio zdecydowanie najwięcej bramek na
wyjazdach (prawie 4). Soedertalje ostatnio u siebie 5-0-0, MoDo
(typowa drużyna własnego lodu) ostatnio na wyjeździe 0-0-6.
Poza tym walka o play-off będzie za niedługo wchodziła w decydującą
fazę i ekipa gospodarzy zapewne ani myśli o stracie miejsca w ósemce
własnie na rzecz gości.

pozdrawiam
belja[/qb][/QUOTE]4:0 :zobacz:
Posted by: kemp

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 09/01/2003 19:13

Adolf, dolaczam sie do podziekowan za HV, i wogole za caloksztalt dzialan anty-bukowskich

chcemy wiecej
Posted by: Silent

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 09/01/2003 19:16

Poponuje 1 w meczu Farjestads - Malmoe (1,60). Malmoe beznadziejne na wyjazdach, Farjestad zdawaloby sie ze wraca do dawnej formy. Bet o niskim ryzyku.
W meczu Djurgarden - Soedertalje typuje UNDER 5,5 (1,70). Bet o nisikim ryzyku. Mysle ze mozna takze skusic sie na 1 w tym meczu.
MoDo - Leksands: tutaj niektorzy stawiaja 2... Jednak ja stawiam 1, Leksand ostatnio bardzo slabo gra a MoDo takie mecze u siebie wygrywa. Dla tych co moga proponuje 1X. Pozdrawiam i powodzenia
Posted by: Pertus

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 09/01/2003 19:36

Zgadzam się w pełni z Silentem. iwo:
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 09/01/2003 20:37

Co do poprzedniego meczu HV 71- Lulea to sam niestety nie zagrałem. Nie miałem możliwości zajrzenia na składy, więc odpuściłem. Cieszę się że zagraliście tak że Wam weszło.

Na dziś zgodnie można grać "Wilków" z Färjestad, no i może dziś wreszcie upragnione OT w meczu Djurgĺrden - Södertälje
Posted by: Bron

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 09/01/2003 20:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Co do poprzedniego meczu HV 71- Lulea to sam niestety nie zagrałem. Nie miałem możliwości zajrzenia na składy, więc odpuściłem. Cieszę się że zagraliście tak że Wam weszło.

Na dziś zgodnie można grać "Wilków" z Färjestad, no i może dziś wreszcie upragnione OT w meczu Djurgĺrden - Södertälje[/qb][/QUOTE]O i to jest dokladnie to co na dzis puscilem
Posted by: xono

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 10/01/2003 00:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Silent:
[qb]Poponuje 1 w meczu Farjestads - Malmoe (1,60). Malmoe beznadziejne na wyjazdach, Farjestad zdawaloby sie ze wraca do dawnej formy. Bet o niskim ryzyku.
W meczu Djurgarden - Soedertalje typuje UNDER 5,5 (1,70). Bet o nisikim ryzyku. Mysle ze mozna takze skusic sie na 1 w tym meczu.
MoDo - Leksands: tutaj niektorzy stawiaja 2... Jednak ja stawiam 1, Leksand ostatnio bardzo slabo gra a MoDo takie mecze u siebie wygrywa. Dla tych co moga proponuje 1X. Pozdrawiam i powodzenia[/qb][/QUOTE]no jak narazie 3:0 dla djurgarden - to żeś wykrakał
Posted by: Silent

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 10/01/2003 02:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał xono:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Silent:
[qb]Poponuje 1 w meczu Farjestads - Malmoe (1,60). Malmoe beznadziejne na wyjazdach, Farjestad zdawaloby sie ze wraca do dawnej formy. Bet o niskim ryzyku.
W meczu Djurgarden - Soedertalje typuje UNDER 5,5 (1,70). Bet o nisikim ryzyku. Mysle ze mozna takze skusic sie na 1 w tym meczu.
MoDo - Leksands: tutaj niektorzy stawiaja 2... Jednak ja stawiam 1, Leksand ostatnio bardzo slabo gra a MoDo takie mecze u siebie wygrywa. Dla tych co moga proponuje 1X. Pozdrawiam i powodzenia[/qb][/QUOTE]no jak narazie 3:0 dla djurgarden - to żeś wykrakał [/qb][/QUOTE]Cos mowiles Xono
Djurgarden Sodertalje 3-2 1-0 2-0 0-2 Full Time
Farjestads Redhawks 5-2 3-0 1-0 1-2 Full Time
A Modo dalo sobie wbic bramke w 59 minucie...
Pozdrawiam
Posted by: xono

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 10/01/2003 16:37

tia no wiem wszystkie znaki na ziemi tabela, forma itp wskazywały na djurgarden ale liczyłem, pewnie nie byłem sam , na statystyke i remisik, jakby nie patrzeć w "najbliższej okolicy" to tej chwili djurgarden ma chyba najdłuższą serię bez remisu
tak czy siak gratulacje iwo:
Posted by: vonseb

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 10/01/2003 17:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał xono:
[qb]tia no wiem wszystkie znaki na ziemi tabela, forma itp wskazywały na djurgarden ale liczyłem, pewnie nie byłem sam , na statystyke i remisik, jakby nie patrzeć w "najbliższej okolicy" to tej chwili djurgarden ma chyba najdłuższą serię bez remisu
tak czy siak gratulacje iwo: [/qb][/QUOTE]Ja tez na to liczylem -w koncu na 5 ostatnich pojednykow byly 3 remisy - ale i tak bylo b. ciekawie na 1,5 minuty przed koncem nalozono kare na Djurgarden, wiec po wycofaniu bramkarza grali 4 na 6 - poza tym w ostatniej tercji Sodertajle mial wiecej strzalow niz lacznie w pierwszych dwoch.
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 11/01/2003 17:27

To co dziś już chyba czas na Leksand - Djurgården i ich OT
Tym bardziej, że Szwedzi: Tips: Leksand - Djurgarden 3-3
Posted by: xono

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 11/01/2003 20:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]To co dziś już chyba czas na Leksand - Djurgården i ich OT
Tym bardziej, że Szwedzi: Tips: Leksand - Djurgarden 3-3 [/qb][/QUOTE]powiem Ci tylko tyle dzisiaj będzie ot bo ja dzisiaj odpuściłem djurgarden a wiadomo jak to bywa....
pozdrowienia i wygranej iwo:
Posted by: xono

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 11/01/2003 20:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał xono:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]To co dziś już chyba czas na Leksand - Djurgården i ich OT
Tym bardziej, że Szwedzi: Tips: Leksand - Djurgarden 3-3 [/qb][/QUOTE]powiem Ci tylko tyle dzisiaj będzie ot bo ja dzisiaj odpuściłem djurgarden a wiadomo jak to bywa....
pozdrowienia i wygranej iwo: [/qb][/QUOTE]a wzasadzie to poprostu nie miałem rano netu i dzięki temu zapomniałem o djurgarden
Posted by: xono

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 11/01/2003 21:58

no no zawiodłem się bo djurgarden nie zremisowało, hmmmm brak netu jednak uratował parę złociaków i stresików hehe
poxdrowienia
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 15/01/2003 01:53

HV RAZEM Z LIVEM PIWINNO BYC NE KONCU TABELI
TO CO ZAGRALI TO JAKIES ****A WIELKIE NIEPOROZUMIENIE.PALANTY
Posted by: cichy

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 16/01/2003 03:32

witam

nie wiem, czy sformuowanie typu "proponuje" bedzie adekwatne do mojego posta, gdyz bede Cie prosil Adolf o weryfikacje, tych meczy pod wzgledem kadrowym.

frolunda - MoDo
po wtorkowym meczu, frolunda umocnila sie w tabeli na pierwszym miejscu,majac przewage 2punktow nad droga timra. MoDo po wtorkowym zwyciestwie nad HV-71 az 5-6, zyskalo "respekt" na kilka najblizszych meczy. osobiscie uwazam, ze modo wkoncu musialo poprawic bilans na wyjezdzie, a ze trafilo akurat na Hv to nic takiego, bo hv przezywa maluy kryzys. hokeisci modo powinni czuc sie zmeczenie po heroicznej walce. w tym sezonie frolunda jzu dwa razy pokazala modo, jak sie gra w hokeja(6:3 i 6:1). modo mimo ostaniego zwyciestaw, nadal plasuje sie na 2miejscu od konca w meczach wyjazdowych: 2-3-14, co w moich oczach robi ja druzyna, tora potrafi nawiazac walke tylko na swoimterenie. frolunda u siebie po mistrzosku:13-3-1 w bramkach 77-12. frolunda powinna ciagnac swa zwycieka passe do konca by utzrymac pierwsza pozycje przed playoff(ami)/

leksand - malmo
malmo to droga obok modo najgorzej grajaca druzyna na wyjazdach: 1-1-1-13 :eek: , a w czwarte zmiezy sie wlasnei na wyjezdzie z leksandem, sredniakiem, ktory potrafi wygrywac. w tym sezonie leksand 2razy ogral malmo, czyzby historia miala sie poowtorzyc? mam nadzieje ze tak.

odrazu pytanie:
gdzie moge znalesc wiesci w jezyku angielskim dotyvczace lifg europejskich(faceoff-widzialem), chodzi mi o to by byly na stronce sklady, kontuzje itp. cos takiego jak sportsline. moze byc stronka na poszczeegolna lige

pozdrawiam

cichy
Posted by: Silent

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 16/01/2003 19:27

Proponuje Under 5,5 w meczu HV 71 - Soedertalje (1,70) i 1 w meczu Frolunda - MoDo (1,40-1,50). Gram tez Under w meczu Djurgarden - Linkoepings (1,75) oraz 1 w tym samym meczu (1,40-1,50). Mysle ze mozna takze zagrac Under w meczu Brynaes - Lulea (1,75). Pozdrawiam al:
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 16/01/2003 19:28

Färjestad - Timrå

Po ostatniej porażce "Wilków" we własnej hali z Timri 1-3. Wilki ostrzą sobie kły na dzisiejszy rewanż. Ostatnie wysokie zwycięstwa zespołu z Färjestads powinny wskazywać na kolejną łatwą zdobycz punktową. Jednak Timri to drużyna nieobliczalna...
Obydwa zespoły grają ofensywny hokej. Bramkostrzelni obrońcy często zapominają o tyłach, choćby Rhodin Thomas - reprezentant Szwecji, często strzela gole a wyspecjalizował się w grze w PP. Kolejny defensmen uważany za najlepszego w lidze - Hamr Radek gra hokej nie siłowy, fizyczny jak na obrońcę by przystało. Jego strzały są czysto techniczne, nie na siłę jak w przypadku Rhodina. Jest jeszcze kilku ofensywnie grających obrońców jak choćby Artursson Greger. W NHL panuje moda na defensmanów, a Elitserien stara się ich dostarczyć.
Mój typ na to spotkanie to over 5,5
Kurs jak na razie znalazłem tylko w Unibecie - 1,7
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 16/01/2003 19:35

Co do meczu Frölundy zarówno ML jak i undera to jestem za. Henrik Lundqvist "indiański" bramkarz w ostatnich 2 meczach puścił tylko 2 gole a obronił 64 strzały. Dotychczasowa jego średnia to 1.46. Kimmo Kapanen - bramkarz Timry ma 2,25 i niech dzisiejszego wieczoru mu to wzrośnie

Jeśli zaś chodzi o linki to jest spory kłopot. Ja korzystam czasem z uprzejmości szwedzkiego kolegi.
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 16/01/2003 19:55

Djurgården - Linköping X
Wszyscy stawiają zwycięstwo DIF, ja jednak pozostanę przy swej progresji i zagram X. Przy defensywnym nastawieniu Linköping, może to sie uda. Linköping wystąpi w osłabieniu 5 kluczowych napastników, choć wyczytałem że jeden z nich ma dzis powrócić.

HV 71 - Södertälje
Södertälje dostało ostatnio od Färjestad 7-1 i dziś prawdopodobnie scenariusz się powtórzy. HV 71 ostatnio osłąbione, teraz jednak w komplecie, ma zabraknąć defensemana Pera Gustafssona. W Södertälje brak Petera Ahola i Roberta Carlssona

Färjestad - Timrå
Wilki w komplecie, w Timrze zabraknie Mikaela Linda i Christiana Sjögrena, który jest zawieszony na 8 spotkań.

UWAGA

Dziś w bramce Frolundy ma być Fredrik Norrena. Nie jest to słabeusz, ale under mi się nieco wykrzywił w tym momencie...
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 16/01/2003 22:19

na dzisiaj z profa :

511 brynas-lulea x2 1.57
514 farjestadt-timra x2 1.74
Posted by: owee20

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 17/01/2003 01:28

HV 71 - Södertälje SK 5 - 4 (0 - 2, 3 - 2, 2 - 0)
takie coś mi sie nie zdażylo aby z 0-4 skonczylo sie 5-4 juppi
Posted by: Silent

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 19/01/2003 18:24

A z ligi szwedzkiej proponuje:
Soedertalje - Malmoe typ:1 1,90 :3gw:
Pozdrawiam
Posted by: zibi04

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 21/01/2003 16:33

Adolf masz moze jakieś nowe wiadomości odnośnie składów (kontuzje-wykluczenia)w lidze szwedzkiej jutro kolejka i może by się przydały!Z góry dzieki i pozdrowienia iwo:
Posted by: Silent

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 21/01/2003 16:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Silent:
[qb]A z ligi szwedzkiej proponuje:
Soedertalje - Malmoe typ:1 1,90 :3gw:
Pozdrawiam [/qb][/QUOTE]Sodertalje Redhawks 3-1 0-0 2-0 1-1 Full Time
Pozdrawiam iwo:
Posted by: Patricu$

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 23/01/2003 18:33

.......PatricuS picks from SWeden...

STS.
497 19:00 Lulea - Malmoe 1@1.90 />492 19:00 Frolunda - Brynaes 1@1.50 />
_________________________________________________________________________
Posted by: piil

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 23/01/2003 18:56

taa Frolunde tez zaryzykuje. I do tego Fajerki na wyjezdzie z HV
Posted by: Silent

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 23/01/2003 20:12

19:00 Lulea - Malmoe typ:1 1,90 :4gw:
19:00 HV 71 - Farjestads typ:2(X2) :3gw: + Over 5,5 1,70
19:00 Leksands - Soedertalje typ:1 1,85 :2gw:

Pozostale spotkania typuje tak:
19:00 Frolunda - Brynaes 1
19:00 Linkoepings - MoDo X2
19:00 Timra - Djurgarden wyrownany mecz powinien byc...X2
Pozrawiam!
Posted by: Bron

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 23/01/2003 20:25

A mi z ktorej strony nie patrze prawie same remisy wychodza i tak puscilem 3z6 na X
pozatym Djurg X singiel na niego tez kiedys przyjdzie pora
pozd al:
Posted by: [g]um[p]

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 23/01/2003 22:17

Frolunda - Brynas Over 5.5 1.9 Expekt 18:55 :2gw:
Posted by: Ahonen

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 23/01/2003 22:47

Froelunda i Lulea wygladaja smakowicie.
Zobaczymy jak zostaną strawione
Posted by: Patricu$

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 23/01/2003 23:50

.. po pierwszej tercji :

Froelunda 3-0

Lulea 1-2

.... hee hee emocje
Posted by: xono

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 24/01/2003 01:38

no i klops z 3 ekip lulea frolunda i.....fajerki niestety Ci ostatni pozbawili mnie radości
Posted by: Ahonen

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 24/01/2003 01:57

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ahonen:
[qb]Froelunda i Lulea wygladaja smakowicie.
Zobaczymy jak zostaną strawione[/qb][/QUOTE]Schrupane zostało jak najlepsze krakersy ale było gorąco z Lulea

LuleFrolunda Brynas 6-1 3-0 2-0 1-1 Full Time
Lulea Redhawks 5-4 1-2 2-0 2-2 Full Time
Posted by: GerardYo

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 24/01/2003 02:10

Oj bylo goraco bylo przy stanie 4-4, ale ladnie weszlo:), tylkorzeby mi nhl wlazl tak samo jak te dwa mecze
Posted by: Silent

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 24/01/2003 19:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Silent:
[qb]19:00 Lulea - Malmoe typ:1 1,90 :4gw:
19:00 HV 71 - Farjestads typ:2(X2) :3gw: + Over 5,5 1,70
19:00 Leksands - Soedertalje typ:1 1,85 :2gw:

Pozostale spotkania typuje tak:
19:00 Frolunda - Brynaes 1
19:00 Linkoepings - MoDo X2
19:00 Timra - Djurgarden wyrownany mecz powinien byc...X2
Pozrawiam![/qb][/QUOTE]Frolunda Brynas 6-1 3-0 2-0 1-1 Full Time
Linkopings MoDo 1-4 1-2 0-2 0-0 Full Time
Timra Djurgarden 4-7 0-1 2-4 2-2 Full Time
HV 71 Farjestads 4-3 3-1 1-2 0-0 Full Time
Leksands Sodertalje 1-3 1-1 0-2 0-0 Full Time
Lulea Redhawks 5-4 1-2 2-0 2-2 Full Time

Na 7 typow 5 trafionych.Chyba nie jest tak zle
Pozdrawiam!
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 28/01/2003 22:25

W Farjestadt zabraknie Peter Nordstroma, Marcel Jenni i snajpera Pelle Prestberga. Jednak ma dziś zadebiutować nowy nabytek w barwach "Wilków" Hannes Hyvonen, ściagnięty z NHL gracz Columbus Blue Jackets. Agresywnie grający snajper. Dla mnie ten mecz jest nie do ruszenia.

Godna uwagi jest Timra, Leksand wystąpi bez 2 kluczowych defensmenów Christer Olssona i Görana Hermanssona.

Brynas dzis wystąpi w kompletnym składzie maja 4 pełne linie w MODO ma zabraknąć centra Miroslava Hlinka.

No i na koniec mój rodzynek Luleå vs Djurgården jeśli dziś nie będzie X to już nie wiem kiedy...
Posted by: Ahonen

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 28/01/2003 23:03

Linkopings Sodertalje under 5.5 kurs w granicach 1.7
Posted by: Dwight

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 29/01/2003 01:22

Siema !

Co sie dzieje z Timra?
Wiem ze Leksands jest niebezpieczny ale przewaznie u siebie.Choc ostatnia porazka z Soedertajle moze temu zaprzeczac.

Linkoeping tradycyjnie kompletna bezanadzieja.]
Aha i jeszcze niezle kino

BRYNAES - MODO 1:5 :eek: !!

Nigdy bym sie tego nie spodziewal.....
Posted by: Ahonen

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 29/01/2003 01:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ahonen:
[qb]Linkopings Sodertalje under 5.5 kurs w granicach 1.7[/qb][/QUOTE]Linkopings Sodertalje 0-4 0-2 0-1 0-1 Full Time
Posted by: xono

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 29/01/2003 02:19

Wysłał Adolf 88:
"No i na koniec mój rodzynek Luleå vs Djurgården jeśli dziś nie będzie X to już nie wiem kiedy..."

No cholera patrz skubańcy znowu nic a ile oni myślą że my będziemy czekać grrrrr
Posted by: Bron

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 29/01/2003 03:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał xono:
[qb]Wysłał Adolf 88:
"No i na koniec mój rodzynek Luleå vs Djurgården jeśli dziś nie będzie X to już nie wiem kiedy..."

No cholera patrz skubańcy znowu nic a ile oni myślą że my będziemy czekać grrrrr [/qb][/QUOTE]Taa Djurg dalej swoje ale dzis przynamniej Malmö_IF zakonczylo podobna serie 15 meczy bez X i troche kasy wpadlo bedzie za co bawic sie dalej z Djurgiem a bylo dzis juz 5-0 ale ladnie sie skonczylo 5-5

Tak dla przypomnienia aktualni liderzy
Djurgården 22 mecze bez X
Södertälje 14 bez X
MoDo 12 bez X

Do konca sezonu zostalo 9 kolejek i ciekawe czy Djurgården sie wyrobi w tym roku

hej al:
Posted by: xono

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 29/01/2003 11:27

no mam nadzieję że tak na szczęście sterowałem stawkami asekurancko i mam ich pod kontrolą ale MOGLIBY już zremisować bo już mnie trochę męczy czuwanie nad jedną ekipą
Posted by: Bron

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/01/2003 21:17

Ciekawe Handicapy ma Wetten.de ten co ostatnio daje 10E w promocji
Ze Szwedow na dzis takie cos puscilem

Djurgarden - Brynäs Handicap 0:3 30.01. 19:00 2.15 4.50 1.90

I tak wiekszosc z nas pewnie ma postawiony remis Djurga
hej al:
Posted by: Kapitan

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/01/2003 21:23

Sory za pytanie troche odbiegajace od tematu ..
Nie wie ktos czy mozna europejskie ligi hokejowe stawiac na solo w Profesjonalu ??

Dzieki za odpowiedz.

Pozdr.
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/01/2003 22:12

jo
Tak mozna ,ale nie wszystkie ligi napewno mozna stawiac solo ligi: Czechy , Finlandia ,Szwecja,Szwajcaria,Niemcy - reszta lig ma limity naprzyklad mniejsze sumy lub 3ako

pozdro
Posted by: Patricu$

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/01/2003 22:41

PatricuS...

Profesjonal 30 stycznia 2003r.
___________________________________________________________________
511. Djurgarden-Brynas 1@1.54 /typ:(4-2)
512. Farjestad-Lulea 1x@1.21 /typ:(3-2p)
513. Sodertal.-Frolunda x2@1.42 /typ:(4-5)
514. Leksand-Linkoping 1@1.68 /typ:(5-3)
515. HV 71-Timra x2@1.44 / typ:(3-4p)
516. Malmo-MoDo 1@2.1 / typ:(3-0)
___________________________________________________________________

...pozdr.
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 31/01/2003 00:09

Jak podajecie typy to będe wdzięczny jeśli również będziecie pisać jaka jest wasza skuteczność. Tzn ile trafionych, ile pomyłek i jaki bilans. Pomoże to reszcie ludzi ocenić wiarygodność waszych typów.
Posted by: Bron

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 31/01/2003 01:57

Dzis nastepny zespol zakoncyl serie bez X
Södertälje 14 bez X i dzis

Sodertalje Frolunda 1-1 0-0 0-1 1-0 AET 2-1

Zostalo 2 Artystow
Djurgården 23 mecze bez X
MoDo 13 bez X

i juz w sobote jak dla mnie mecz " na szczycie"

Feb 1, 2003 MoDo - Djurgården
hej al:
Posted by: vonseb

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 31/01/2003 02:56

Tez na to licze Bron - zasadzilem sie dzis na Sodertajle i Modo i poszlo polowicznie ale Djurgarden mnie irytuje
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 31/01/2003 03:27

:rolleyes: Irytacja to mało i delikatnie powiedziane. No ale trzeba ten "szczytowy" meczyk grać :zobacz:
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 01/02/2003 20:08

Coś nam dzisiejszy mecz nie leży sędziemu i nieco nam go ustawia:
First Period:
17.18 2 min DIF 21. TRATTNIG, Matthias SLASH
17.34 2 min DIF 20. EKLUND, Christian HOOK
18.26 1 - 0 PP2 MODO 9. WERNBLOM, Magnus
(7. DAMGAARD, Jesper)
Second Period:
24.58 10 min MODO 14. HÖGARDH, Peter ABUSE
27.36 5 min DIF 29. MAGNUSSON, Mikael ROUGH
27.36 5 min MODO 30. HLINKA, Miroslav ROUGH
27.36 20 min DIF 29. MAGNUSSON, Mikael GA-MI
28.29 2 min DIF 39. BJURLING, Björn DELAY
30.23 2 - 0 PP1 MODO 9. WERNBLOM, Magnus
(23. HEDLUND, Magnus)

Posted by: Inspirator

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 11/02/2003 19:00

Witam.
Adolf masz jakies moze wiesci na temat meczu Södertälje SK - Brynäs IF ???
Bardzo mnie ten mecz interesuje ze wzgledu na to iz kciałem troche kaski na druzyne gospodazy postawic.
komentarze milo widziane
pozdr
Posted by: Szninkiel_

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 11/02/2003 20:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Inspirator:
[qb]Witam.
Adolf masz jakies moze wiesci na temat meczu Södertälje SK - Brynäs IF ???
Bardzo mnie ten mecz interesuje ze wzgledu na to iz kciałem troche kaski na druzyne gospodazy postawic.
komentarze milo widziane
pozdr[/qb][/QUOTE]Może te opracowanie coś pomoże
Underowe Soderalje

Dzisiaj takie nudy na boiskach piłkarskich, że mysiałem poszukać czegoś innego i przypadkim wpadkłem na powyższą całkiem ciekawą analizę.
Posted by: Hysio

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 13/02/2003 19:03

witam

co do meczu:
FARJESTADS - DJURGARDEN TO RACZEJ DALBYM 1 (1,83)

farjestad przegralo ostatnio po dogrywce z modo, tyle ze kolejke wczesniej djurgarden rowniez przegralo z modo 4-1 (na lodowisku modo). modo ostatni raz przegralo 18.01.2003 czyli 6 kolejek bez porazki dlatego nie zdziwila mnie porazka farjestad. (postawilem wtedy nawet na wygrana modo ale wtopilem bo wygrali ale po dogr.)

narka
Posted by: gillan

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 14/02/2003 02:21

nieźle , cała liga szwedzka weszła , ale nie będzie iwo: bo dwa typki z fińskiej nie siadły . A szkoda jutro walentynki .....
Posted by: Hysio

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 14/02/2003 03:06

no u mnie tez calkiem niezle zarowno farjestad jak i modo wygraly czekam teraz na wyniki l.a - calgary i montreal - columbus ------ zobaczymy jak bedzie
Posted by: Bron

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 14/02/2003 04:57

Ale sie strona rozjechala. Bede musial chyba z boku 2 monitor dostawic
Ale narazie al: i ogladamy NHL
Tam na szczescie kilka meczy naraz miesci mi sie na 1 ekranie
Posted by: Hysio

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 14/02/2003 07:13

no tez ogladam i nie bardzo mi sie montreal podoba 18 min 2 tercji i jest 0:1 a ja postawilem na montreal
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 14/02/2003 15:38

Faktycznie coś z tą stronką nie tak

Z Djurą też...
Posted by: slav007o

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 14/02/2003 16:52

Adolf88 zedytuj swój post który pisałeś codem, napisz bardziej linijka pod linijką i będzie wszystko w porzo

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 14/02/2003 18:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Adolf88 zedytuj swój post który pisałeś codem, napisz bardziej linijka pod linijką i będzie wszystko w porzo

Pozdrawiam

SLAV[/qb][/QUOTE]No faktycznie, a masz jakiś sposób na Djurgarden ?
Posted by: slav007o

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 14/02/2003 22:24

Hmmm nie śledzę często tematów w dziale hokejowym, a więc nie kleje grypsu, ale z tego co widziałem to przecież twój typ był trafny Adolf, chyba, że coś przeoczyłem

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 15/02/2003 04:25

:rolleyes: Slaw chodzi o to, że wszyscy czekamy na remis Djurgarden, jak ludziki w Etiopii na deszcz.
Jest to druzynka, która jest już 25 - 26 meczy bez OT. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę. Wiem że moj poziom progresji zbliżył się niebezpiecznie do ich poziomu gry (wysokie porażki, bądź wygrane - w moim przypadku są to stawki) i zaczynam się niepokoić :eek:
Posted by: slav007o

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 15/02/2003 04:44

A jakie są najdłuższe serie bez remisu w hokeju Adolf, może ja też się zakręce koło tej drużynki, bo progresję to lubie, a jeszcze jak wspomniałeś o ilości meczów bez remisów, to tym bardziej zainteresowałeś mnie tą drużynką

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 15/02/2003 14:51

Slaw, podejrzewam, że Djura pobiła wszystkie rekordy. Dziś i jutro grają mecze, myślę, że OT jest blisko... Jak będzie OT to obiecuję, że zakładam nowy temat poświęcony drużynce w której "szlifował" się Mariusz Czerkawski

P.S. Martwi mnie tylko, że B&W nie wystawiło do tej pory w swej ofercie ELITSERIEN, no ale mail upominający juz poszedł...
Posted by: slav007o

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 16/02/2003 04:20

A Adolf, wiesz może gdzie są kursy na mecze tej drużynki w Expekcie, bo kurde tam jest chyba pięć szwedzkich lig hokejowych jakaś Allsvenska, półocna sekcja, południowa sekcja i ja nie wiem gdzie szukać na nich kursy i z kim grają najbliższe spotkanie.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: [g]um[p]

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 16/02/2003 04:52

Djurgarden wg rozpiski powinien grać dzisiaj z Leksandem, ale buki tego meczu jeszcze nie wystawiły (może jest przełożony) a Expekt jeszcze nie dał nic z Elitserien i pod taką nazwą w szwedzkim hokeju szukaj kursów w Expekcie.
Posted by: slav007o

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 16/02/2003 14:41

Dzięki gump, bo już zacząłem się irytować, że ślepy jestem, bo widzę tyle szwedzkiego hokeja, a nigdzie pożądanej drużyny.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 16/02/2003 15:42

Kursy na remisik Djury
B&W 4,6
GB 4,5
Unibet 4,7
Expekt 4,6

"Uliczników" nawet nie sprawdzam

Pozdrawiam
Posted by: maxxxiu

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 17/02/2003 01:08

No i pięknie - znowu Djur... nie załapał remisu Powoli tracę cierpliwość!
Posted by: slav007o

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 17/02/2003 02:06

Kiedy jest następny mecz Djurgarden, jeżeli można się spytać ??

SLAV
Posted by: [g]um[p]

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 17/02/2003 02:25

20/2 Linkopings
22/2 HV71
25/2 Timra
Posted by: slav007o

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 17/02/2003 10:49

Dzięki gump iwo:

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 17/02/2003 14:04

Slaw, widzę, że przyłączyłeś się do Drużyny iXowego Pierścienia ( czyt. krążka ). Ciekawe ile osób zatriumfuje jak pojawi się to upragnione X . Całe szczęście, że Djura wystąpi w play off, to nam nie ucieknie
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 17/02/2003 14:07

Tak a propo, czy gra jeszcze jakaś inna drużyna w Szwecji Bo widze, że cała uwaga skupiona jest na tej jednej
Posted by: Kejsper

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 17/02/2003 19:52

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Drużyny iXowego Pierścienia ( czyt. krążka ).[/qb][/QUOTE]Adolf za duzo bajek sie naogladales Jak dobrze pojdzie to zaczne Djurg. grac w najblizszym meczu i wtedy szybko zremisuja!

A kursy sa zachecajace! Zawsze kursy sa okolo 4.6?

Pozdro
Kejsper
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 18/02/2003 05:06

Witam
Oto moje typy na wtorek (kursy prof)
Farjestad(3m-ce w domu)-Sodertajle(8m-ce na wyjezdzie)ostatnie mecze 20015-4(pen), 8-1, 2-0 2002 3-0, 3-1 TYP 1 1.51
Modo(8m-ce w domu)-HV 71(4m-ce na wyjezdzie) ostatnie mecze 2001 0-2, 4-5, 2002 1-2 TYP X2 1.58
Djurgarden(2m-ce w domu)-Leksand(9m-ce na wyjezdzie)ostatnie mecze 2000 5-1, 4-1, 3-2, 2002 5-4, 4-3 Ostatnio bylo blisko takze moze teraz padnie remis, ale dla mnie TYP 1
Licze sie z krytyka, ale kiedys trzeba zaczac.
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 18/02/2003 05:36

Sprostowanie
Mecz Djurgarden sie juz odbyl, a ja nie patrzac na date obstawilem go na wtorek
SORKI
Posted by: Hysio

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 18/02/2003 16:00

witam

modo - hv71 1 (2,05 prof.) modo ostatnio w dobrej formie 7 zwyciestw 1 porazka , hv71 ostatni 4 porazki z rzedu przegralo nawet u siebie ze slabym brynas

brynas - timri 2 (2,1 prof.)
Posted by: gillan

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 18/02/2003 19:00

Lulea - Linkoping " 1 " 1,50 (STS) :5gw:
Posted by: Silent

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 18/02/2003 19:35

Ja na dzisiaj ze szwedzkiej proponuje:
MoDo - HV 71 typ:1 (1X) @2.05
Farjestads - Sodertalje OVER @1.80
Pozdrawiam
Posted by: Hysio

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 19/02/2003 17:23

witam

na czwartek proponuje zagrac :

LULEA - BRYNAS 1 (1,48 PROF.)
LINKOPING - DJURGARDEN 2 (1,78 PROF.)

narka
Posted by: slav007o

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 20/02/2003 16:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Slaw, widzę, że przyłączyłeś się do Drużyny iXowego Pierścienia ( czyt. krążka ). Ciekawe ile osób zatriumfuje jak pojawi się to upragnione X . Całe szczęście, że Djura wystąpi w play off, to nam nie ucieknie [/qb][/QUOTE]Ta, postanowiłem znaleźć ten jeden jedyny, który włada nad pozostałymi , mam tylko nadzieję, że w hokeju to rzeczywiście możliwe są remisy

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: Hysio

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 21/02/2003 05:31

no i meczyki pieknie weszly te i nie tylko te (znowu troszku kaski przybylo)

typy na sobote tj.22.02.

LEKSAND - FARJESTAD 2 (2 PROF.)
TIMRI - MODO 1 (1,7 PROF.)
(kursy moga byc troszke inne bo podane wyzej sa z gazetki z poniedzialku)

narka
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 22/02/2003 21:09

3 i pól min.....
Posted by: vodzior

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 22/02/2003 21:20

****na uke: Timra a mialem ja z MALMOE I FAJERKAMI
Posted by: Bron

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 22/02/2003 21:22

HV 71 Djurgarden 3-3 2-1 1-1 0-1 OT 4-3
:zobacz:
Posted by: Hysio

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 25/02/2003 03:33

siemka

no nie popisalem sie z tym typem na timri (2 kupony mi nie siadly przez nich)

na 25.02 proponuje

BRYNAS - FROLUNDA 2 (1,98 PROF.) :4gw:
MODO - LINKOPING 1 (1,43 PROF.) :5gw:

NARKA
Posted by: michalll

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 25/02/2003 04:16

Jezeli juz mialbym cos obstawic w lidze szweckiej to
516 Malmo -Lulea 2.25 4.4 2.25 1.52 1.52
Lulei juz zwisa a Malmo ostatni meczyk u Siebie chyba wygrają, ale no wlaśni "chyba" -wygrali ostatnie cztery, więc progresowicze mieliby inne zdanie na ten temat...
pozdro iwo:
Posted by: Gadzina

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 25/02/2003 13:57

Tylko dlaczego sądzisz że "Lulei juz zwisa "

skoro sytuacja w środku tabeli wygląda następująco:
5 Luleĺ HF 76 pkt
6 HV 71 76 pkt
7 MODO Hockey 75 pkt

MODO swój mecz wygrywa więc ich wyprzedzą, jęśli HV by chociaż zremisowało to także. więc jakby
Luleĺ przegrało swój mecz to spadnie z 5 na 7 pozycję w tabeli , a to przed play -ofami ma kolosalne znaczenie. Więc ja uważam że ten mecz będą starali się wygrać bo to MIF Redhawks już wszystko jak to napisałeś zwisa.
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 25/02/2003 14:16

Ja nie widzę sensu grać ostatniej kolejki przy takim układzie tabeli. To są już hokejowe szachy. Skąd można wiedzieć jakiej drużynie które miejsce i tym samym przeciwnik pasuje do play off
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 25/02/2003 21:26

widze tu jeden pewny mecz na lule ona musi wygrac
bo nikt nie chce grac z 1 albo 2 zespolem tabeli
a co do hv oni tez i modo tez.
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 26/02/2003 01:14

ale piknie weszlo rewelacja
Posted by: vonseb

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 26/02/2003 02:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sajmon:
[qb]widze tu jeden pewny mecz na lule ona musi wygrac
bo nikt nie chce grac z 1 albo 2 zespolem tabeli
a co do hv oni tez i modo tez.[/qb][/QUOTE]No niezla intuicja iwo:
Ja niestety sie zapomnialem i postawilem na Fajerki
Posted by: gillan

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 03/03/2003 14:31

Na dziś "pewniak" dla mnie :
Farjestad - Leksand typ: 1 kurs: 1,45 (profes)
Posted by: Bron

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 04/03/2003 04:10

To dzis Timur i Lulei sobie troche pograli

Timrĺ IK - Luleĺ HF
2 - 1 Final score
(0 - 0, 1 - 1, 0 - 0, 0 - 0, 0 - 0, 1 - 0)
w 3 OT po total 4h 41 min
Bywaly dluzsze mecze ale ten tez milo sie ogladalo
Posted by: Yzerman

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 05/03/2003 18:03

Wiecie cos moze o Timrĺ IK bo niby dobra druzyna ligowa, a kursy na nich zawsze jakies takie wysokie (jakby buki zwykle nie byly ich pewne) nawet z Luela.
O co tu chodzi?
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/09/2003 15:07

Wyjęcie.
Posted by: Gadzina

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/09/2003 19:36

Mógłby mi ktos podac link do oficjalnej strony szwedzkiego hokeja.

Z góry dzięki iwo:
Posted by: vonseb

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/09/2003 19:49

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gadzina:
[qb]Mógłby mi ktos podac link do oficjalnej strony szwedzkiego hokeja.

Z góry dzięki iwo: [/qb][/QUOTE]ja znam taki:
http://www.swehockey.se/
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 05/09/2003 04:52

Witam! moze i jestem nowy na forum, ale hokej szwedzki typuje juz od 3 lat, i nie jest to okazyjne typowanie tylko kazda kolejke! chcialem powiedziec ze moge prowadzic ten temat, ewentaulnie razem z kims, w ogole chcialbym by bylo kilka osob i kazda zajela sie jedna liga, doglebne analizy, typy etc, razem mozemy korzystac nawzajem ze swoich typow, na hokeju na prawde mozna zarobic jak na niczym innym...

i teraz glowny watek, ja osobiscie zaczynam grac progresja na kurs 3-3.5, stawka poczatkowa 25zl, nastepnie 50zl, pozniej 100zl, pozniej w zaleznosci od kursu ktory mi bedzie wychodzil, satysfakcjonuje mnie zysk rzedu 50% od kwoty wplaconej w linii i do tego bede dopasowywal stawiana kwote, poza tym nie przewiduje jakiejsc dluzszej passy 6 czy 7 kolejek bez wygranej, sadze ze w 80-90% przypadkach trafial bede w pierwszych 3 kolejkach, dosc czesto w zeszlym roku trafialem kurs 10-12 na ktory gralem i na pewno bylo to czesciej niz co 6-7 kolejek, a tu rozmawiamy tylko o kursie 3-3.5, kurs ten bede robil z 2 max 3 meczy, tzn po doglebnych analizach poszczegolnych spotkan obstawial 2-3 mecze ktorych jestem pewien, glowna zasada ktora sie bede kierowal nigdy nie przekraczac kursu 4(przez taka chciwosc mozna czasami wypasc) a jezeli juz wyjdzie bo trzeba bedzie zagrac 3 mecze, ewentualnie bede obstawial za nizsza kwote tak by osiagnac zakladany zysk... systemu jestem tego pewien w 100%, tzn tego ze osiagne zysk, ale jestem przygotowany na 6 czy 7 kolejek bez wygranej, jednak nie sadze by tak zle mi szlo - 3 lata praktyki, gdzie grajac chaotycznie, bez pomyslu osiagalem znaczne zyski... wiedze swoja czerpie przede wszytskim ze stron www.swehockey.se i www.svenskaspel.se
i tak sadze ze na poczatku bedzie mozna troche oskubac naszych bukow, gdyz na przyklad ekipy takie jak leksand, hv czy djurgardens sie znacznie wzmocnily o czym u nas niekoniecznie wszyscy musza wiedziec...

oprocz mojej progresji w ktora bede wkladal caly swoj czas i energie bede gral ale to tak dla siebie tylko co kolejke rozpis w zaleznosci od spotkan 4z5 za 25zl 5z6za 30, lub 4z6 za 30 ale to przy kwotach wkladanych w progresje bedzie to tylko rozrywka dla mnie i dodatkowy kupon ktory jak wejdzie w calosci niewatpliwie przyniesie mi duzo wiekszy zysk niz cala reszta, po prostu gdzies musze typowac wszystkie mecze, tak zyje szwedzkim hokejem....

i teraz glowna rzecz, ja moge zajac sie liga szwedzka, bede podsylal swoje typy, komentarze, jesli ktos chce mi pomoc oczywiscie bedzie super, ale inna recz chcialbym by ktos tak samo zajal sie liga niemiecka, norweska, i austriacka lub szwajcarska, w jednym czasie chcialbym grac 4 porgresje w ten sam sposob w kazdej lidze, chodzi o to by ktos po prostu analizowal spotkania w kazdej lidze i podsylal typy na kurs 3-4, sprawdzal rowniez u roznych bukow gdzie najlepiej postawic dane spotkania, na prawde mozna na tym niezle zarobic... no i zaczalem juz porgresja na niemcy spotkania, eisbaren, mannheim, hamburg kurs 3.82... zobaczymy czy wejdzie

mam tez pytanie nigdy nie gralem u bukow netowych... jak tam wygladaja kursy w porownaniu do naszego profesjonala czy sts'u? a jesli zakladac konto to u ktorego? ktory oferuje najlepsze kursy?

czekam na komentarze i chetnych....
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 05/09/2003 04:54

gdyby ktos mial jeszcze jakies inne strony odnosnie szwecji, zlwaszcza po angielsku to bylbym bardzo wdzieczny.... poza tym skad czerpiecie wiedze o spotkaniach sparnigowych? ja przegladalem dzis strony poszczegolnych druzyn, ale jest to kupa czasu, nie ma moze jakiejs jedenj strony gdzie bylyby wszytskie wyniki?
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 06/09/2003 02:08

no I etap progresji w niemczech padl mi przez hamburg (mannheim i eisbaren trafione), na niedziele bedzie drugi etap, ale czekam na elitserien....

ma ktos dobre strony jeszcze odnosnie szwecji oprocz www.swehockey.se ?
Posted by: [g]um[p]

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 06/09/2003 02:19

tutaj coś znajdziesz
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 06/09/2003 02:38

dzieki gump zawsze przyda sie dodtakowa strona, jak moze przeczytales mojego posta z wczoraj bede gral progresja na lige szwedzka na kurs 3-3.5 robiony z 2-3 meczy...

teraz tak bo to duza roznica wychodzi, nigdy nie gralem u bukow netowych, jak to wyglada, nigdy mnie jakos nie ciagnelo, ale teraz jak na przyklad bedzie kupon na przyklad za 200zl - 700 do wygrania to mi bede az 70zl zabierac dlatego powaznie rozwazam rozpoczecie gry w ktorej z firm netowych, powiedzcie mi jak to wyglada, po jakim czasie od wplaty na przyklad z konta w mbank moge juz stawiac... i ktora z fim netowych mniej wiecej jesli macie jakies doswiadczenie oferuje najlepsze kursy na szwedzki hokej (odnosnie faworytow)

z gory dziekuje
Posted by: _Goldi_

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 23/09/2003 14:47

Djurgarden - Linkoeping 1.60 1 :5gw:
Frolunda - Lulea 1.55 1 :5gw:
HV 71 - Bryneas 1.60 1 :5gw:
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 23/09/2003 16:11

hv-bryneas 1 :4gw: sts 1.60 co prawda brynaes wygralo ostatni mecz z hv w lutym tego roku 3:2 ale mysle ze bardziej prawdopodobny jest wynik z 17 pazdziernika 7:0 dla hv, hv zgodnie przez wszytskich uwazane za III sile szwedzkiego hokeja, bryaneas w barazach wybronilo sie przed spadkiem
frolunda-lulea 1 :5gw: mlodzi hokeisci z frolundy wyrastaja na gwiazdy a zeszloroczny tytul tylko to potwierdza, jak dla mnie pewna 1 po promocyjnym kursie w profesjonal 1.56, wszystkie inne buki netowe maja 1.30-1.40, lulea w tym sezonie przez znawcow uwazana za najslabszy zespol w lidze
leksand-timro 1 :4gw: co prawda to timro bylo rewelacja zeszlego sezonu, ale w obu druzynach odwrotne nurty leksand silnie wzmocnione, timro wlasnie odwrtotnie, wszyscy zgodnie uwazaja ze leksand powinno uplasowac sie okolo 4-5 miejsca, timro w tym roku na prawde bedzie musialo postarac sie by powalczyc o play offy, znowu promocja w profesjonal 2.03, w szwecji oddset kurs 1.65 buki netowe okolo 1.85, 1 warta ryzyka
malmoe - fbk 2 :3gw: 2.00 w profesjonal to na prawde zachecajacy kurs, malmoe jeden z kandydatow do barazy, faerjestad zapowiadaja zacieta walke z frolunda o tytul, osobiscie gram 2, ale w rozpise 5z6
sodertajle-modo 1 :2gw: typowi dwaj sredniacy ktorzy beda walczyc o miesjce w play off, mysle ze atut wlasnej tafli moze pomoc druzynie z sodertajle
djurgarden - linkoping no bet, chociaz to djurgardens powinno wygrac spotkanie mysle ze kurs powinien oscylowac w granicach 1.80 na druzyne ze sztokholmu, linkoping co prawda bardzo slabe w zeszlym sezonie ale w tym wzmocnilo sie tak by niekoniecznie przegrac ten mecz, jak dla mnie no bet, mozliwe ze nawet zagram 2 po zachecajacym kursie 4.15 w profesjonal

w mojej progresji gram 2 mecze, chyba ze cos by sie zmienilo jeszcze dzis, frolunda i leksand, stawka 25zl
Posted by: Adas

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 24/09/2003 14:04

Oferta Centrebetu

Allsvenskan Södra
MORA IK - HC ÖREBRO 1.25 6.25 6.50

Orebro 1 miejsce 3-0-0 13-4 w bramkach
Mora 8 miejsce 1-0-2 8-10
Posted by: piil

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 24/09/2003 14:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adaś:
[qb]Oferta Centrebetu

Allsvenskan Södra
MORA IK - HC ÖREBRO 1.25 6.25 6.50

Orebro 1 miejsce 3-0-0 13-4 w bramkach
Mora 8 miejsce 1-0-2 8-10[/qb][/QUOTE]Ostroznie
Roznice poziomu gry sa w tej lidze duze, trzeba tez popatrzec z kim obie te druzyny graly.
Orebro wygralo 3 mecze, ale ich przeciwnicy maja w sumie bilans 1 - 8 !!! Podczas gdy obie porazki Mory sa z druzynami ktore maja komplet 9 punktow ))

2002-11-22 Mora IK - HC Örebro 2 - 1
2002-10-23 Mora IK - HC Örebro 2 - 1
2002-01-22 Mora IK - HC Örebro 6 - 1
2001-10-28 Mora IK - HC Örebro 6 - 1
2001-10-10 Mora IK - HC Örebro 1 - 1

co nie znaczy ze za jakas mala sumke nie mozna sprawdzic farta..
Posted by: Adas

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 24/09/2003 15:13

dzieki pill
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 24/09/2003 17:44

potwierdzam kurs na orebro wart ryzyka, co prawda mora powinna wygrac mecz ale za taki kurs mozna zaryzykowac zwyciestwo orebro, podobnie jak dzis linkoping za 4.15, ale to wszytsko najwzyej w jakims rozpisie 2z4 etc

ja ryzykuje jeszcze sporting-malmoe 2, czekam tylko az kursy na malmoe maxymalnie wzrosna
Posted by: SR

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 25/09/2003 01:44

noi dlatego sadze ze dawanie na pierwsza kolejke do meczu oznaczen :5gw: nie jest dobre iwo: dla DIF-u ze na nich nie postawilem i dlatego statystyki na niespodzianki w kolejce poszly w gore czyli jutro frolunda musi ratowac honor pewniakow
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 25/09/2003 02:51

djurgarden wcale nie bylo pewniakiem! poza tym cos zle dziele sie w tej druzynie, po sezonie afera z anabolikami w druzynie, pozniej mialy byc wzmocnienia z ktorych nic nie wyszlo, ostatnio pogrom z toronto... teraz porazka z linkoping....

iwo: dla linkoping!
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 25/09/2003 02:52

a co do frolundy jutro, to nie widze innej mozliwosci niz zwyciestwo druzyny z goteborga! ale to jest tylko i wylacznie moj typ, leksand i hv tez wydaja sie w miare pewne!
Posted by: _Goldi_

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 25/09/2003 03:19

też jutro na kuponie zagram między innymi
Frolunda - Lluea 1 1.55
HV 71 - Bryneas 1 1.60
Posted by: vodzior

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 25/09/2003 03:22

wg moich kalkulacji wszystkie pkt zostaja u gospodarzy, a wiec przewiduje zwyciestwa : Malmoe, Frolundy, Leksand , HV oraz remis Sodertaile z MODO

pozdraiam iwo:
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 25/09/2003 03:29

nie sadze by malmoe wygralo z fbk... raczej to bedzie 2 ale tez jest to typ :3gw:
Posted by: viva

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 25/09/2003 16:18

Witam

Z szweckiej ligi wybralem tylko 1 spotkanie:

Malmo-Farjestad 1X 1.62

mecze towarzyskie:

Malmo:

Eisbären Berlin 4:3
Rögle BK 5:2
Kassel Huskies 4:2
Frolunda 3:2 i 3:5
Hammarby IF 5:3
HV 71 3:5

Farjestad:

NHL Stars 5:4 OT
Leksands IF 6:5 OT
MoDo Hockey 2:3
Brynäs IF 3:4 OT
TPS Turku 1:3
HIFK Helsinki 2:1
Timrå IK 6:4
Frolunda 2:4
Toronto 0:3

i jeszcze kuponik w sts na ilosc bramek:

HV 71-Brynas 2 (6 i wiecej)

Sodertalje-MoDo 2 (6 i wiecej)

Frolunda - Lulea 2 (6 i wiecej)

Leksand-Timra 1 (0-5)

Pozdrawiam
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 25/09/2003 19:15

Ja odpuszczam 1 kolejkę. Kusi mnie Leksands IF zgodnie typowane przez szwedów na pierwszą 5. Kurs 2 (dostępne też w necie) jest kuszący...
HV powinno sobie poradzić bez problemu z Brynäs IF, ktore typowane jest do baraży o utrzymanie się, ale jakoś jestem uprzedzony do tzw. pewniaków. Timra w zeszłym sezonie też miała lecieć...
Posted by: Vitja-Wito

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 26/09/2003 17:13

Moj wczorajszy typ i powodzenie: Västra Frölunda HC - Luleĺ HF 1 stw.50 zl
WYNIK:
Västra Frölunda HC - Luleĺ HF 6 - 2 ( 2-0, 2-1, 2-1 ) iwo: iwo:
Posted by: piil

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 26/09/2003 22:41

odrobina egzotyki dwa ciekawe mecze z ligi Allsvenskan N:

Björklöven - Bodens 1 1.48
Vallentuna - Huddinge 2 1.40 (kursy z unibetu)
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 26/09/2003 23:30

ostatnio trafilem 5/6 ze szwedzkiej dzis zamierzam trafic wszystkie eh chcialbym, wejdzie pewnie max 4-5, ale mysle ze skutecznie odciagalem wiele osob od stawiania na malmoe... ale leksand to moja wielka porazka... nie wiem dlaczego to timro tak dobrze gra

511 Lulea-Timra 2.03 1 :3gw: lulea moze i przgerala z frolunda ale po rownozednej walce 32 strzaly, mysle ze w tym meczu bede chcieli pokazac ze nie tylko umia strzelac na bramke ale ze umieja rowniez zdobywac bramki, timro sensacja w pierwszej kolejce, wystarczy... jesli teraz nie trafie to chyle czolo prze zawdonkami timro, kurs na lulea w szwedzkim oddset 1.70, zdecydowany faworyt...

512 Leksand-HV 71 2.24 1 :3gw: leksand musi wygrac ten mecz inaczej w klubie na prawde zawrzy, ogromne wzmocnienia i porazka z timro, chociaz hv tez nie odda tego meczu, zwlaszcza z takimi zawdonikami jak liv czy davidsson w skladzie, ja typuje wynik 3:2 dla leksand, ale odradzam typowanie tego meczu

513 Brynas-Djurgarden 2.42 1 :3gw: brynaes jak dla mnie wygra ten mecz dlatego ze w djuragdren zle sie dzieje, porazka z linkoping 0:4 ktora zreszta przwidzialem jest tego najlepszym dowodem, brynaes mimo porazki 0:2 na prawde korzytsnie zaprezentowalo sie w spotkaniu z hv

514 Linkop.-Sodertalje 2.24 1 :4gw: jak dla mnie najwiekszy pewniak tej kolejki, linkoping wzmocnione chce walczyc o 5-6 lokate, sodertajle tez korzystnie w pierwszej kolejce, ale to linkoping wygra ten mecz przyjamniej ja tak sadze w szwecji zreszta tez kurs na nich 1.65 a u nas istna promocja 2.24! warto zagrac ja gram to za 50zl i dokladam cos z pilki za 1.40 moj drugi etap progresji na kurs 3 poniewaz padlem na leksand w zeszlej

515 MoDo-Farjestad 2.24 2 :3gw: nie mam czasu uzasadniac, ale mysle ze fbk wygra
rozszerzenie (fbk wzmocnione graczami wracajacymi z nhl, m.in peter nordstroem, zapowiadaja ciezka walke w tym sezonie po niepowodzeniach w finale z frlounda w zeszlym, modo slabe w pierwszek kolejce porazka 1:4 ssk, i jak dla mnie druzyna przeceniana, dobrze graja tylko z frolunda.... )

516 Malmo-Frolunda 1.98 2 :3gw: jak powyzej mistrz powinien wygrac z malmoe jesli wygralo z nimi fbk to frolunda ktora jest druzyna lepsza wygra tym bardziej
Posted by: Marcinos

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 27/09/2003 03:10

Czesc Terrorist.
Podoba mi sie to co robisz, i z tych opisow wybrałbym mecz Linkoeping-Soerdertalje.
Faktycznie kurs jest niezły.
Mam prośbe, powiedz jak (lub na ile) oceniasz szanse wygrania tego meczu przez gospodarzy...
Chce zagrac za kaske...
Z góry dzieki
pozdro iwo:
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 27/09/2003 03:48

Czesc mam prosbe!!!Znasz moze jakis link z wynikami z 1 ligi czeskiego hokeja.Dokladnie interesuje mnie spotkanie Trinec - Vsetin. Z gory WIELKIE dzieki!!!
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 27/09/2003 03:56

na :4gw: w zeszlej kolejce leksand tez ocenialem na :4gw: i wyszlo z tego 2:5... ale hv bylo na :4gw: i weszlo 2:0 fbk na :3gw: sodertajle na :2gw: i tez weszly, nie moge Ci zagwaratntowac ze to wejdzie, ja gram ten mecz plus cos z pilki kurs 1.40 za 50zl, jesli nie trafie w nastepnej kolejce gram za 100 wiec bede mial szanse sie odegrac.... no ale jak napisalem w opisie u szwedow linkoping jest zdecydowanym faworytem kurs 1.65, profesjonal 2.24... linkoping w zeszlym sezonie mieli ostatnie miejsce ale nie dlatego ze sa tak slabi, tylko ze kompletnie olali sezon od grudnia kiedy zapowiadala sie ciezka walka o play offy a sklad mieli na prawde dobry i do tego wzmocnili sie w tym roku.... w globen w meczu z djurgdrdens pokazali ze trzeba sie bedzie z nimi liczyc! mysle ze warto zagrac! powodzenia!
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 27/09/2003 03:59

triniec wygral ale to nie ten topic!
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 27/09/2003 04:59

na potwierdzenie moich slow w expekt kurs na spotkanie linkoping-sodertajle 1 1.80 i to jest realny kurs na ten mecz, profesjonal oferuja 2.25.....
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 28/09/2003 04:00

leksand musi wymienic brakmarza! na 52 strzaly ktore oddano na ich bramke 2 meczach stracili az 10 bramek, tragiczny bilans, to daje tylko 81% obronionych strzalow! graja dobrze tylko cos im bramkarz szwankuje! dzis linkoping to samo mieli miarzdzaca przewage ale wynik 4:4 wygrana dopiero w OT, to samo frolunda II tercja strzaly 17:3!!! a wynik tercji 1:2 :eek:

moj bilans z ligii szwedzkiej 8/12 tafionych, wszytko dzisiaj przez slabych brakmarzy frolundy, leksand i linkoping.... szkoda tego linkoping najbardziej...
Posted by: McTyp

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 29/09/2003 19:22

Jak dla mnie mecz SODERTALJE- BRYNAS 1 1.90 to niazla promocja u naszych bukow.Gdzie indziej ok.1.50. :eek:
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 29/09/2003 21:45

sodertajle-brynaea 1 1,88 :4gw:
hv-lulea 1 1.74 :5gw:
faerjestad-linkoping 1 1.49 :5gw:
timro-frolunda 2 2.24 :3gw:
modo-malmoe 1 1.93 :4gw:
djurgarden - leksand 2 3.40 :2gw:
Posted by: _Goldi_

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 29/09/2003 22:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]sodertajle-brynaea 1 1,88 :4gw:
hv-lulea 1 1.74 :5gw:
faerjestad-linkoping 1 1.49 :5gw:
timro-frolunda 2 2.24 :3gw:
modo-malmoe 1 1.93 :4gw:
djurgarden - leksand 2 3.40 :2gw: [/qb][/QUOTE]mozesz cos wiecej powiedziec na temat meczu sodertajle-bryneas i systuacji kadrowej luley i linkoping
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 29/09/2003 23:18

jutro obiecuje opisac te mecze
Posted by: Vitja-Wito

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/09/2003 12:48

Färjestad - Linköping 1.40 6.00 5.00 1
HV 71 - Luleĺ 1.45 5.60 4.65 1

kursy z expekta.
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/09/2003 13:47

vitja vito jesli grasz te mecze to ja radze ci sie przejsc do profa bo robia jak zwykle promocje, nawet po podatku bedziesz mial sporo wiecej kursy 1.49 i 1.74

faerjestad-linkoping 1 1.49 :5gw: faerjestad imponuja od pocztaku sezonu 2 zwyciestwa i dzis bedzie 3, peter nordstroem klasa dla siebie i dla reszty, linkoping rowniez dwa zwysciestwa ktore przeiwdzialem jedno po OT (niestety), ale skladowo nie rowna sie w zadnej linii ani pozycji do druzyny z poludnia szwecji, jak dla mnie pewna 1, chociaz w dalszych meczach radze uwazac na linkoping i stawic na nich gdyz z pewnoscia zajma mjiejsce okolo 5-7

hv-lulea 1 :5gw: 1.74 kurs u wiekoszci bukow netowych 1.40-1.45 w profuie istna promocja, tym bardiej ze druzyna liva i davidssona pewnie powinna wygrac to spotkanie, radzie rowniez zagrc I terjce podobnie jak meczu poprzedniego. lulea bardzo slaba. na pewnop nie awansuje do play off w tym roku, takie jest moje zdanie

timro-frolunda 2 :3gw: 2.24 mistrz powinien poradzic sobie z ekipa z timro, ktora co prawda zaimponowala w pierwszej kolejce, ale w II w meczu z lulea wszytsko powrocilo do normy, timro bedzie walczyc o play offy co nie sadze by im sie udalo a frolunda o mistrza wniosek nasuwa sie sam, kurs 2.25 warty ryzyka, frolunda w szwecji 1.85, dosc dobra historia spotkan na korzysc frolundy, timro nie wygralo z frolunda u siebie od ponad 2 lat, po problemach rodzinnych do sladu frolundy wraca Joel Lundqvist

modo-malmoe 1 1.93 :4gw: modo wygralo 4 ostatnie mecze u siebie z malmoe i dzis rowniez powinno wygrac, slaby start druzyny z orskoldsvik, 2 porazki bramki 1-10, ale dzis powinni poprawic ten bilans kurs warty ryzyka w szwecji 1.50, u nas prof daje 1.93, sts 1.80 wniosek nasuwa sie sam,malmoe dzis oslabione w efckie zagrac debiutant 19 letni Nihlstorp, malmoe bardzo slabe na wyjazdach, w zeszlym sezonie wszytsko praktycznie przegrywali, radze zagarc ten mecz, kurs tylko tak wysoki z powodu slabego staru modo, zwyciestwo musi dzisiaj przyjsc, szwedzi zgodnie typuja 1!

sodertajle-brynaes 1 :4gw: 1.88 mysle rowniez ze 1 warta ryzyka, sodertajle zaimponowalo w I kolejce wygrywajac z modo 4:1, w drugiej kolejce tez latwo nie dali sie linkoping przegrywajac dopiero po dogrywce, sodertajle druzyna mocniejsza od brynaes ktore w tym roku zapewne znow nie awansuja do play off, chociaz bardzo korzystnie zaprezentowalo sie w pierwszych 2 spotkaniach, porazka 0:2 z hv po wyrownajej walce i wygrana z djurgardens ktore jest w tej chiwli po prsotu slabe, mysle ze jednak 1, chcoiaz modo dla mnie bardziej pewne przy wyzszym kursie, sodertajle wygralo 2 ostatnie spotkania z brynaes u siebie 5:3 i 6:3

djurgardens-leksand 2 3.40 :2gw: djurgarden wygfralo ostatnie 4 spotkania z leksand i dzis moze byc podobnie jednak 2 przy tym kursie warta ryzyka, kursy u bukow netowych ponizej 3. djurgarden oslabione w tym sezonie, leksand wzmocnione, leksand zaprezntowalo sie calkiem przyzwoicie w 2 pierwszyhc meczach z hv nawet przewaga w starlach 35:27 jednak wynik odwrotny 1:5, wszyscy w leksand maja pretensje o slaba postawe do bramkarza balesa i niewykluczone ze dzis kto inny stanie w bramce, djurgarden rowniez z nowym brmkarzem ktory imponuje na treningach bjorn bjurling, kazdy wynik mozliwy ale ja stawiam na leksand, odradzam stawianie na djurgardens przy tym kursie
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/09/2003 18:05

mysle ze mod nawet bardziej pewne niz :4gw: ktore dalem, poza tym hv i fbk daja w miare pewny kupon na kurs 5 iwo:
Posted by: piil

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/09/2003 18:14

Modo - Malmoe omijam. A nawet sklonny bylbym na X2 sie skusic. Nie tylko dlatego ze Modo wystartowalo fatalnie, rowniez dlatego ze Malmoe gra dobrze. W pierwszych dwoch meczach grali na najsilniejsze druzyny ligi i podjeli walke! Minimalna porazka 3-4 z Farjestads wstydu nie przynosi, a zwyciestwo nad Frolunda musi budzic szacunek.
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/09/2003 18:42

malmoe w zeszlym roku jesli sie nie myle tylko 1 zwyciestwo na wyjezdzie, co roku bardzo mocne u siebie i bardzo slabo na wyjezdzie, dzisiaj uwazam ze od modo dostane lekcje, tym bardziej ze malmoe oslabione, z frolunda tez mimo wyganej nie grali nazdzwyczajnie II tercja strzaly 17:3 na korzysc frolundy co chyba pokazuje klase obydwu druzyn, bardzo dobrze natomiast bronil ich bramkarz dzieki ktoremu wygrali z grajaca w oslabieniu frolunda, ja osobiscie gram 1, podobnie jak wiekoszosc szwedow

i jestem raczej pewien ze modo nie zanotuje trzeciej porazki tym bardziej ze oczekiwania wobec tej druzyny sa duze!
Posted by: zw1

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/09/2003 18:47

ooooj wielki błąd....sorry
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/09/2003 18:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]potwierdzam kurs na orebro wart ryzyka, co prawda mora powinna wygrac mecz ale za taki kurs mozna zaryzykowac zwyciestwo orebro, podobnie jak dzis linkoping za 4.15, ale to wszytsko najwzyej w jakims rozpisie 2z4 etc

ja ryzykuje jeszcze sporting-malmoe 2, czekam tylko az kursy na malmoe maxymalnie wzrosna[/qb][/QUOTE]prosze zobacz moj post wyslany dzien pozniej...
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/09/2003 19:01

ale wtiopa zw1 ... hm?
spoko - zdarza sie prawda terrorist ?

Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/09/2003 19:37

tez nie uwazam ze jestem nieomylny i moge dzis zadnego meczu nie trafic, ale mysle ze przeanlizowalem te mecze najlepiej jak potrafilem i zagralem ja za 170zl+ szwajcaria kloten i zurich za 25

to sa tylko i wylacznie moje typy i wcale nikt nie musi z nich korzystac, ale mam nadziej ze moje anliazy sie komus przydadza

zycze powodzenia

adolf dlaczego nie dajesz zadnych info???
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/09/2003 20:46

jesli komu sie przyda przed chwila znalazelm stronke, typy szwedzkiej telewizji na dzis, sakert znaczy pewny kupon, chans - szansa

Säkert (2,84) **********Chans (19,60)
9 FBK -Linköp 1******* 6 L Mosk-Arsen 1
10 HV71 -Luleĺ 1******* 12 Söder -Brynä 2
11 Modo -Mif 1******* 58 Porto -R Mad 1
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/09/2003 21:11

Wszystko pięknie, ładnie tylko gdzie jest ten ZONK w postaci X

Dziś dla mnie do grania tylko Indianie.
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 30/09/2003 21:18

adolf pewnie gdzies bedzie tylko ze ja nie gram z podporkami, najblizej remisu chyba djurgarden-leksand, chociaz jak pokazalo djurgarden w zeszlym roku nie lubia remisowac, przewiduje zacieta walke w tym meczu o pierwsze zwyciestwo i daltego moze wypasc remis chociaz na 2 kuponach dalem na leksand al;e za drobna kase

mysle ze przyszla kolejka moze dostarczyc kilku remisow bo patrzylem juz na zestaw, w tej lepiej zeby nie bylo!
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 01/10/2003 01:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]mysle ze mod nawet bardziej pewne niz :4gw: ktore dalem, poza tym hv i fbk daja w miare pewny kupon na kurs 5 iwo: [/qb][/QUOTE]co prawda trafilem dzis tylko 3 mecze, wtopa frolundy i sodertajle ale trafilem 3 najabrdziej pewne mecze ktore polecalem wszystkim... adolf, na Twoja polecenie znalazlem tez ZONKA

dzien na ponad 250zl na plus, szkoda sodertajle i frolundy by bylo by duzo wiecej, ale nie zawsze sie wszytsko trafia i nikt nie jest nieomylny....
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 01/10/2003 22:08

frolunda-hv 1 8/10 :4gw: 1,79
lulea-djurgarden 1 5/10 :3gw: 2.07
leksand-sodertajle 1 8/10 :4gw: 2.l3
brynaes-faerjestad 2 7/10 :4gw: 1.98
linkoping-modo 1 7/10 :4gw: 2.07
malmoe-timro 1 6/10 :3gw: 2.13

analizy jutro, ale co zauwazylem wczoraj w tej kolejce nie ma łatwych meczów, radze ominac przede wszysctkim lulea-djurgardens, leksand i frolunda najbardziej pewne, faerjestad tez powinno sobie poradzic
Posted by: Bodex

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/10/2003 13:26

Frolunda-HV 71 1 1.79 :4gw:

Frolunda jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.Ostatnie 2 mecze indianie przegrali minimalnie a źle niegrali.Gdzie główny pretendent do tytułu ma zdobywać punkty jak nie w swojej hali ?

Choć HV są w świetnej formie to niewystarczy dziś na Frolunde.U szwedów kurs 1.55
Posted by: _Goldi_

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/10/2003 15:10

Frolunda-HV 71 1 1.80 (STS) :4gw:
- Frolunda podobnie jak HV 71 świetnie wystartowały w tym sezonie, dla mnie jest to mecz kolejki, liczę że Frolunda udowodni że jest głównym kandydatem na mistrza , rok temu 4:1, 4:2
-Leksand-Soedertajle 1 1.95 :4gw:
trzecie już podejście przed własną publicznością, w zeszłym roku 1:3 i 6:3 ,albo wygrają albo play-off oddalą się poważnie
do tego gram HPK-JyP (opisałem w lidze fińskiej)

k.o. 5.44 gram za 30 zeta (a co tam )
Posted by: mogarycz

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/10/2003 15:47

Witam Panowie,
Gdybyscie mieli wybrac jeden mecz - ten najbardziej pewny - to który byście wybrali ?
Chcialbym jeden umiescic w kuponie...zastanawiam się nad Västra Frölunda - HV 71 1..
dzięki i pozdrawiam
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/10/2003 18:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _Goldi_:
[qb]albo wygrają albo play-off oddalą się poważnie
[/qb][/QUOTE]Jeszcze daleko )))))))))))))
Posted by: SR

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/10/2003 18:28

Dzisiaj chyba nikt sie mi nie sprzeciwi jak krzykne: Lulea-Djugarden 1
a do tego mozna tez cyknac Linkoping z Modo na Linke a reszte no bet bo mozna wyjsc w plecy
Posted by: pewniak

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/10/2003 18:42

frajestad kurs 2.00 zl

gram z
bologna i baselem
za 60 zł
Posted by: piil

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/10/2003 19:57

typ el_macho z konkursu hokejowego:

Expekt
Leksand - Södertälje UNDER 5.5 @1.90

Podpisuje sie pod tym obydwoma rekami. ciesze sie ze ktos analizuje podobnie jak, jest to jedyne zdarzenie z ligi szwedzkiej ktore na dzis wyslalem. :3gw:
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/10/2003 20:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał SR:
[qb]Dzisiaj chyba nikt sie mi nie sprzeciwi jak krzykne: Lulea-Djugarden 1
a do tego mozna tez cyknac Linkoping z Modo na Linke a reszte no bet bo mozna wyjsc w plecy [/qb][/QUOTE]lulea -djurgarden zagralem na 1 na jednym kuponie ale jest to najmniej pewny mecz na dzis moim zdaniem, lulea mimo 2 porazek zaprezentowals sie calkiem korzystnie we wszystkich 3 spotkaniach, ale tez nie wiem czy djurgardens przegra dzis 4 mecz, terner djurgdrens mowi ze nie ma zadnego kryzysu i ze beda chcieli dzis wygrac, dla mnie raczej powinna wygrac lulea ale jest to najmniej pewny mecz na dzis

linkoping-modo powinna byc 1, modo mimo zwyciestwa z malmoe 2:0 w zeszlej kolejce nie zachwycilo

bryaneas-faerjestad niby pewna 2 i tez gram to na kilku kuponach ale wlasnie przeczytalem ze fbk oslabione calle steen i radek hamr nie bede grac, nie wiadomo tez czy zagra dieter kalt ale nie sa to tez jacys bardzo znaczacy gracze, peter nordstroem powinien poprowadzic fbk do zwyciestwa
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/10/2003 20:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał piil:
[qb]typ el_macho z konkursu hokejowego:

Expekt
Leksand - Södertälje UNDER 5.5 @1.90

Podpisuje sie pod tym obydwoma rekami. ciesze sie ze ktos analizuje podobnie jak, jest to jedyne zdarzenie z ligi szwedzkiej ktore na dzis wyslalem. :3gw: [/qb][/QUOTE]moim zdaniem bedzie over ale zycze by ci weszlo! iwo:
Posted by: John Travolta

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/10/2003 20:52



Froelunda - HV 71
1
Posted by: Adolf 88

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/10/2003 21:00

Hehehe widze, że Johny nieco potrenowałeś wcześniej w temacie Kokosa

Co poniektórzy dzięki temu poznają loga drużyn, które grają
Posted by: John Travolta

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 02/10/2003 21:02

Trening czyni miszcza

nie mogłem znaleźć tematu "test" dlatego spróbowałem w "kokosie"
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 03/10/2003 00:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał SR:
[qb]
bryaneas-faerjestad niby pewna 2 i tez gram to na kilku kuponach ale wlasnie przeczytalem ze fbk oslabione calle steen i radek hamr nie bede grac, nie wiadomo tez czy zagra dieter kalt ale nie sa to tez jacys bardzo znaczacy gracze, peter nordstroem powinien poprowadzic fbk do zwyciestwa[/qb][/QUOTE]chyba brak tych zawodnikow a w konsekwencji rozbicie linii rozniosla sile oderzeniowa fbk, ale info dostalem dopiero po 16, i nie sadzilem ze to az tak rozbije fbk, teraz wiem ile znaczy rozbicie linii....
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 03/10/2003 02:01

a mnie tak leksand wkurvil ze zawieszam podawanie moich typow, i tak zreszta dzis to wszytsko prawie odwrotnie w szwecji powchodzilo, chyba sie nie znam!

moj pierwszy etap progresji za 25zl frolunda i leksand zakladana wygrana 81zl i leksand wygrywa sobie spokojnie po II tercjach 2:0 strzaly 22:10 i trzecia tercja robi sie 3:3... z 6 meczy, jesli linkoping czegos z soba nie zrobi tylko 2 trafione, porazka kompletna! swoja droga pierwszy raz mam tak fatalna kolejke w szwedzki hokej! zawsze trafialem przynajmniej 3 mecze, cholera dzis na prawde mam dosc! zeby chociaz niemki wygraly dzis w pilke to przynajmniej tydzien nie bedzie stracony!

przy okazji chyle glowe przed timro chyba nie docenilem tej druzyny a takze roboty ktora robi ich trener!
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 03/10/2003 03:12

terrorist jutro nowy dzien, nowe nadzieje.I tak niezle ten hokej analizujesz
Posted by: NHL-Fan

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 03/10/2003 04:01

iwo:
Czesc Terrorist.
Nie zalamuj sie jedna kolejka, niestety nie poszla jak chciales. Tak nieraz wychodzi, wszystko do d.... ale bedzie lepiej. Od jakiegos czasu czytam Twoje typy i cos czasami tam wybiore i wejdzie. Takze glowa do gory. Niedlugo rusza wielka maszyna za oceanem, wiec bedzie lepiej.

Nie rezygnuj i kombinuj dalej.
Hej... iwo:
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 03/10/2003 04:13

juz mi przechodzi bo leksand mi wywalil tez kupon na 1665zl i tym sie tak wkurvilem, ale potem drugi mecz nie weszedl wiec kupon dwoma wylecial przynajmniej.... ale i tak leksand mi wypieprzyl kuponow dodatkowo na przyjamniej 400zl wiec to mnie tak podlamalo, tym bardziej ze mecz mieli juz wygrany 2:0 po II tercjach strazly 22:10, a dzis poza szwedzkim hokejm po prostu wszytsko wchodzilo norwegia 3 pewniaki i porazka frisk za 4.65, rosenborg, HPK, espoo, basel, tagliati, dzien byl na prawde super ale szwedzi dzis w hokeja odstawili niezle numery, zwlaszcza to leksand... fbk tez chcociaz tego mozna sie bylo spodziewac, ale te newsy o niegrajacyh zawodnikach za pozno dostalem...

i nastepna rzecz linkoping przewaga w starzlach i porazka, malmoe przewaga w starzlach i porazka, faresjtad przewaga w strazlach i porazka, leksand tez niezla przewaga remis, to mnie tak wkurza ze co kolejke w strzalach prawie wszytko trafiam a wyniki odwrotne, nie chce nikomu dawac zlych typow bo inwestujecie wasze pewnie ciezko zarobione pieniadze a dzis wlasnie takie typy dalem...
Posted by: _Goldi_

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 03/10/2003 14:38

mi tez Leksand z*****ło kupon,2-0 tak pieknie było i dali sobie stzrelic 3 gole i to na 3-2 prowdzenia było tak zajebiste,a tu znowu sobie po chwili dali stzrelic,mozna sie w*****ic normalnie 30 zeta zgarnoł STS uke:
Posted by: Bron

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 04/10/2003 12:33

B@W />
Djurgården - Frölunda 2 @ 2,2 5/10
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 04/10/2003 13:39

brpn trudny mecz, ja bym go ominal, djurgarden zapowiada pierwsze zwyciestwo, co nie wiem czy im sie zreszta uda
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 04/10/2003 14:02

czesc!!!!!!
wiecie coś o meczu sodertajle i fajerkach, w profie kurs na tych pierwszych 2,00 i to mi sie wydaje sporo aczkolwiek nie znam info z wieczora
spasiba iwo:
Posted by: _Goldi_

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 04/10/2003 14:25

Soedertalje - Lulea 1 2.00 (STS) :4gw:
HV 71 - Timra 1 1.85 (STS) :4gw:
Posted by: Thiago

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 04/10/2003 14:30

terrorist nie lam sie! To czy ktos zagra Twoje typy czy nie to indiwidualna sprawa. Wiem, ze mozna troche zarobic na hokeju, i dzieki Tobie zarobilem juz duzo. Graj dalej, bo ja sie nie znam na tej dyscyplinie dopiero w nia wchodze
Posted by: Rossman

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 04/10/2003 15:54

Popieram uwazam ze dajesz dobre typy tylko ze sensacje sie zdarzaja.
Ja chyba zagra Farjestad :3gw:
Posted by: Anonymous

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 04/10/2003 16:34

Dośc długo miałem okazję sprawdzać sprawdzalność Waszych typów i tak jak mówi Rossman sensacje się zdarzają.
Terrorist i Bron maja nosa )))

na dziś jednak zagrałbym:
Djurgarden vs Frolunda 2
Farjestad vs Leksand 1

+ jakieś 2 mecze ze szwajcarskiej i 1 z fińskiej
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 04/10/2003 17:55

ja nie bylbym taki pewien dzis frolundy, dla mnie w tym meczu kazdy wynik mozliwy, djurgardens w koncu musi wygrac nawet jesli gra z frolunda, trener zapowiada pierwsze zwyciestwo, ale tez nie jestem do tego przekonany, kazdy wynik mozliwy lacznie z remisem dla mnie no bet

pozostale mecze typuje zwysciestwa gospodarzy, za wieksza kase hv i faerjestad, faerjestad nawwet mozna zagrac I tercje tak mysle, pozostale mecze zwyciestwa gospodarzy ale tez nie radze szalec, w miare pewne na dzis tylko hv i faerjestad

a w profie sie dzis walneli, pilka reczna szwecja kurs,. ystad-luigi kurs na 1 2.69, w szwecji 1.25, po prostu dali odwrotne kursy na ten mecz, zdazylem to zagrac, ale nie zdazylem dac juz na forum, bo zablokowali o 12.30, ale ktos za to beknie w profie zwlaszcza jesli ystad wygra
Posted by: arhazardzista

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 04/10/2003 19:05

Ja tez zdazylem zagrac za 250zl ale pozniej wycofali jesli jutro wystawia z innym numerem beda zwroty!
Pozdrawiam
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 04/10/2003 19:29

nie ma mowy, kupon swieta rzecz, mecz zostal przyjety, nie ma zadnej pomylki odnosnie gospodarza czy nazwy druzyny, wyplaty musza byc!
Posted by: arhazardzista

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 04/10/2003 19:33

w 2001 roku mecz do eliminacji mistrzost europy w siatke chorwacjia-hiszpania kurs 4.9 na hiszpanow zamieniony poprostu zagralem,wycofali na drugi dzien wystawili pod innym numerem i nie wyplacili nie uznali reklanmacji!!!
Posted by: SR

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 04/10/2003 19:45

czemu pisze ze mecz frolundy jest o 15 a na swehockey pisze ze game not started??? a po drugie to farje po pierwsze tercjii 18 strzalow leksands 7 i 1-1 :/
Posted by: SR

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 04/10/2003 19:49

noi djugarden wygyrwa
Posted by: piil

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 04/10/2003 19:59

sio na chat :stop:
Posted by: _Goldi_

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 07/10/2003 13:39

Frolunda - Sodertajle 1 1.55 (STS) :4gw:
Leksand - MoDo 1 2.20 (STS) :3gw:
Timra - Djurgarden 1 2.15 (STS) :4gw:
Posted by: terrorist

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 07/10/2003 14:13

1 frolunda-sodertajle 1 :5gw: 1.54
2 leksand-modo 1 :4gw: 2.19
3 lulea-fbk 2 :4gw: 2.08
4 malmoe-hv 2 :3gw: 2.19
5 brynaes-sodertajle 1 :3gw: 1.90
6 timro-djurgardens 1 :2gw: 2.03 zwroccie uwage ze timro osttanio dostawalo od djurgardens

kolejnosc spotkan nie przypadkowa, w progresji gram frolunde i leksand chyba ze zmieni sie cos to frolunde i farejestad
Posted by: _Goldi_

Re: Liga szwedzka - ELITSERIEN - 07/10/2003 14:43

możliwe ze Timri niewygra,ale dałerm rozpiske więc luzik