Eliminacje ME - Kobiety

Posted by: Misiek

Eliminacje ME - Kobiety - 06/08/2005 22:15

Polskie koszykarki przegrały pierwszą fazę eliminacji ME 2005 z Serbią Czarnogórą i teraz muszą grać w barażach o ostatnie miejsce premiowane udziałem w tegorocznym, finałowym turnieju w Turcji. Rozgrywki barażowe składają się z dwóch etapów. Najpierw 10 drużyn gra w trzech grupach systemem każda z każdą, mecz i rewanż. Zwycięzcy grup jadą do Turcji i tam - tuż przed finałami ME rozegrają między sobą turniej o jedno miejsce wolne w ME.




Grupy barażowe:


Grupa A: Polska, Węgry, Finlandia

Grupa B: Słowacja, Włochy, Belgia

Grupa C: Chorwacja, Ukraina, Izrael, Bułgaria


Tak grały w 1 fazie eliminacji :


Grupa A: 1. Litwa 5w/1l 2. Francja 5/1 3.Węgry 1/5 4.Włochy 1/5


Grupa B: 1. Łotwa 4/2 2. Słowacja 4/2 3. Belgia 2/4 4. Ukraina 1/5


Grupa C: 1. Niemcy 5/1 2. Rumunia 5/1 3. Belgia 2/4 4. Izrael 0/4


Grupa D: 1. Serbia Czarnogóra 4/2 2. Polska 4/2 3. Finlandia 2/4 4. Bułgaria 2/4



Sorry że bez kolorków, ale trza iść na wyrko


STS

1439 13:00 Ukraina - Bulgaria 1.25 17.00 3.50 1.16 2.90
1440 18:00 Slowacja - Wlochy 1.25 17.00 3.50 1.16 2.90
1441 19:00 Polska - Wegry 1.35 16.00 2.80 1.24 2.38
1442 20:00 Chorwacja - Izrael 1.35 16.00 2.80 1.24 2.38


===

Pozdrawiam
Posted by: SR

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 07/08/2005 08:20

3,50 na Węgierski z Polkami w totomixie
Szanse oceniam na 50 na 50 więc kurs jest według mnie źle dobrany a to daje opłacalnośc gry na Węgry.
Posted by: Lopez

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 07/08/2005 08:28

Polki pdobno graja o 15.45. Wczoraj BIBA na TVP3 reklamowala mecz
Posted by: Lopez

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 07/08/2005 08:29

Zapomnialem dodac ze Polki oczywiscie bez Ptysia
Posted by: silo

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 07/08/2005 12:08

Ma ktos strone z wynikami ??
Posted by: gwizd

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 07/08/2005 13:23

o której w końcu mecz Polek, bo na quasi już ktoś wynik podawał?
Posted by: gwizd

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 07/08/2005 13:26

Sorry z tym wynikiem, moja pomyłka.
Posted by: Kattowitz

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 07/08/2005 13:36


W niedzielę o godz. 15.20 Polki rozpoczną rywalizację w barażach do mistrzostw Europy 2005. W Jaworznie drużyna Arkadiusza Konieckiego zmierzy się z Węgierkami.

Nastroje w polskiej ekipie są bardzo optymistyczne. Nasze zawodniczki chcą zrewanżować się Węgierkom za niedawną porażkę w turnieju we Francji. Wszystkie zawodniczki są zdrowe i w dobrych humorach.

- Węgierki to zespół bardzo silny fizycznie, z doświadczonymi zawodniczkami podkoszowymi i dobrze zorganizowanym obwodem. Mamy o nich sporą wiedzę i myślę, że jesteśmy przygotowani do tego spotkania w 100%. Wydaje się, że sposobem na zwycięstwo w tym meczu będzie dobra organizacja gry na boisku i determinacja, której nam nie brakuje. Wiele będzie zależeć od dyspozycji dnia poszczególnych zawodniczek. Spodziewam się walki do ostatniej minuty i zwycięstwa – powiedział Arkadiusz Koniecki, trener naszej kadry.
Posted by: SR

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 07/08/2005 15:05

Quote:

3,50 na Węgierski z Polkami w totomixie
Szanse oceniam na 50 na 50 więc kurs jest według mnie źle dobrany a to daje opłacalnośc gry na Węgry.



noi sie opłacało...
ciekawe jaki kurs buki wystawią na rewanz na Wegrzech
Posted by: sebkos

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 08/08/2005 05:51

Gratki SR za typ
PS. To co władze i trenerzy robią z narodową koszykówką to jest skandal. Po prostu nie wytrzymuję nerwowo tego już, faceci dostają po dupie aż słabość bierze i teraz one.
Qurwa Panie Koniecki weź Pan spier... jak najdalej od basketu bo jużn a Pana nie mogę patrzeć - czy jest jeszcze cos co może Pan ujebać - ehh, sorki ale aż pot zalewa czoło jak o tym myślę...
Posted by: ciacho1984

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 13/08/2005 09:15

Dzisiaj dobrym typem wydaja sie Polki kurs maly 1,25 ale jest to raczej pewny mecz.Polki by myslec o awansie musza wygrac i to zapewne uczynia.Statystyki sa jak najbardziej za nimi.Zreszta jest dosc duza roznica miedzy sportowymi poziomami obu drużyn.

Finland 13.08.2005 14:00 Poland
1. Hungary 2/0 4
2. Poland 0/1 1
3. Finland 0/1 1


Terminarz i wyniki Reprezentacji Polski - Eliminacje do ME 2005:
15.09.2004 Polska - Finlandia 63:60
25.09.2004 Finlandia - Polska 52:70
Posted by: loipop

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 15/08/2005 19:39

nikt sie nie interesuje tym meczem ale wydam swoja opinie :

Wegry - Polska

Byc albo nie byc dla naszych reprezentantek. U nas przegralismy 3pkt ale do zespolu puszczono Gosie ktora nie grala w 1szym meczu. Z danych ktore znalazlem zadna (!) z zawodniczek wegierskich nie przekracza 2och metrow. (Niestety to info moze byc omylne poniewaz okolo 5-6 zawodniczek wzrost nie byl podany) Minusem naszej druzyny jest niestety trener-idiota . W 1szym meczu Polki prowadzily juz roznica 13 pkt (!). Na Wegrzech musza wygrac i przewaga 4pkt i sadze ze uda im sie....wygrac
Oczywiscie kluby wegierskie dochodza do najwyzszych miejsc w rozgrywkach europejskich z reprezentacyjnymi koszykarkami w skladzie ale wszak wiemy ze zawodniczki Lotosu nie ustepuja im umiejetnoscia.
Wiec jak dla mnie wzorowego patryioty 2 po kursie 2.11
Posted by: Amkwish

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 15/08/2005 20:42

Quote:

nikt sie nie interesuje tym meczem ale wydam swoja opinie :

Wegry - Polska

Byc albo nie byc dla naszych reprezentantek. U nas przegralismy 3pkt ale do zespolu puszczono Gosie ktora nie grala w 1szym meczu. Z danych ktore znalazlem zadna (!) z zawodniczek wegierskich nie przekracza 2och metrow. (Niestety to info moze byc omylne poniewaz okolo 5-6 zawodniczek wzrost nie byl podany) Minusem naszej druzyny jest niestety trener-idiota . W 1szym meczu Polki prowadzily juz roznica 13 pkt (!). Na Wegrzech musza wygrac i przewaga 4pkt i sadze ze uda im sie....wygrac
Oczywiscie kluby wegierskie dochodza do najwyzszych miejsc w rozgrywkach europejskich z reprezentacyjnymi koszykarkami w skladzie ale wszak wiemy ze zawodniczki Lotosu nie ustepuja im umiejetnoscia.
Wiec jak dla mnie wzorowego patryioty 2 po kursie 2.11





Ja zagrałem plus handi na Polki

Węgry - Polska 2(+3,5)
/1,85 - Betandwin/
Posted by: zw1

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 15/08/2005 21:28

Quote:

Quote:

nikt sie nie interesuje tym meczem ale wydam swoja opinie :

Wegry - Polska

Byc albo nie byc dla naszych reprezentantek. U nas przegralismy 3pkt ale do zespolu puszczono Gosie ktora nie grala w 1szym meczu. Z danych ktore znalazlem zadna (!) z zawodniczek wegierskich nie przekracza 2och metrow. (Niestety to info moze byc omylne poniewaz okolo 5-6 zawodniczek wzrost nie byl podany) Minusem naszej druzyny jest niestety trener-idiota . W 1szym meczu Polki prowadzily juz roznica 13 pkt (!). Na Wegrzech musza wygrac i przewaga 4pkt i sadze ze uda im sie....wygrac
Oczywiscie kluby wegierskie dochodza do najwyzszych miejsc w rozgrywkach europejskich z reprezentacyjnymi koszykarkami w skladzie ale wszak wiemy ze zawodniczki Lotosu nie ustepuja im umiejetnoscia.
Wiec jak dla mnie wzorowego patryioty 2 po kursie 2.11





Ja zagrałem plus handi na Polki

Węgry - Polska 2(+3,5)
/1,85 - Betandwin/



amkwish albo Wegry -3.5 albo Polki...
switaja mi dwa scenariusze tego spotkania...ja jednak wybieram win Polek(bez handi)
Z Finlandią Konecki klepał grę po staremu dał pograc sprawdzonym koszykarkom mimo ,że wynik był nie zagrożony...nie dał szansy Nowackiej i Lamparskiej - dziewczynom ,które niedługo przejmą pałeczkę od starszych koleżanek...spec od kosza to żaden,jego poprzednik też jednak nie był lepszy a nasze panie ugrały "to i owo"...
Ja widzę to tak...na początku odskoczymy na parę pkt...życzyłbym sobie jak najwiecej...i nasze wygrają 1 połowę...
jak wysoko..tj.ponad 10 to biało-czerwone wygrają spotkanie...jezeli róznica bedzie niewielka Węgierki nas dojdą i przeskoczą handi...Gosia złapie 5...i Koniecki odejdzie...może nastepnym trenerem bedzie człowiek spoza układów...
Jutro gra bedzie ustawiona pod Gosię..mamy pod koszem wielką przewagę jednak Węgierki bedą utudniały jej życie podwajając i potrajając..bedzie czesto faulowana(jej osobiste w WNBA bardzo dobrze) ale też odgrywała na obwód i tam rozegra się to wszystko jutro...
Mam nadzieję ,że ten trep potrenował ten element gry i nasze jutro z dobrze nastawionymi celownikami i Gosią na linii rzutów wolnych dadzą radę i rzucą wiecej(i to o ponad 4)od Madziarek...
Konecki ma z Sopronu dobre wspomnienia...wygrał tu w zeszłym roku z Wisłą..może i tym razem szczęscie się do niego usmiechnie...
Polki wakacyjnie....czyli lekko
4/10
PS.Nie widziałem meczu w Jaworznie ale może to i lepiej:)
Posted by: tokara

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 15/08/2005 22:08

ja tez gram polki z gosia sa duzo mocniejsze i dadza rade
Posted by: JP2

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 07:12

Niestety Polki sa za słabe na Węgierki i nawet Ptys im nie pomoze

Kursy na Węgrzech w granicach 1,45
W baw 1,7 Gram Węgierki które sa bardziej poukładana druzyna A zwyciestwo naszych moze byc jedynie przypadkowe Jak cała nasza reprezentacja koszykarska kobieca

Węgry 7/10
Posted by: moor6

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 08:05

Ptys to niewątpliwe wzmocnienie druzyny(pozycja pod koszowa).W 1 meczu polki w koncówce miały problem ze zbiórką z tablicy piłek(w lotosie to zadanie przejmuje Ptys)dlatego mysle ze ta zawodniczka uspokoi gre pod naszą tablicą a i cosik uszczknie pod tablicami rywalek.Przewiduje ciezką przeprawe,ale jezeli polki zagraja całe 40 min skupione(nie tak jak u nas na parkiecie gdzie sie prowadzi juz 13 pkt i daje sobie wrzucic do remisiku) to nasze zawodniczki nie powinny wypuscic zwycięstwa z rąk.
Posted by: ferrero18

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 08:13

polki dzis wygrająrożnicą okolo 10 punktow
Posted by: maxxey

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 11:04

2,1 - kurs na Polski wydaje się być promocją np. w STS. Oglądałem uważnie pierwszy mecz Polek w Jaworznie - tam Węgierki wykorzystały serię naszych błędów. Do 27-28 minuty byliśmy zespołem znacznie lepszym jednak później nastąpiła katastrofa.
Dzisiaj z Węgierkami zagra M. Dydek i to będzie klucz do wygranej. Węgierki nie mają w składzie wysokiej koszykarki i nasz "Ptyś" powinien zbierać większość piłek.
Nasze zawodniczki muszą także pokryć agresywniej Wegierki na linii trzech punktów.
O zwycięstwo Polek jestem dziwnie spokojny - to wydaje się być TYP DNIA.

Jednak jak zwykle wszystko zweryfikuje boisko i czterdzieści minut meczu.

Pozdrawiam.
Posted by: loipop

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 11:10

Quote:

2,1 - kurs na Polski wydaje się być promocją np. w STS. Oglądałem uważnie pierwszy mecz Polek w Jaworznie - tam Węgierki wykorzystały serię naszych błędów. Do 27-28 minuty byliśmy zespołem znacznie lepszym jednak później nastąpiła katastrofa.
Dzisiaj z Węgierkami zagra M. Dydek i to będzie klucz do wygranej. Węgierki nie mają w składzie wysokiej koszykarki i nasz "Ptyś" powinien zbierać większość piłek.
Nasze zawodniczki muszą także pokryć agresywniej Wegierki na linii trzech punktów.
O zwycięstwo Polek jestem dziwnie spokojny - to wydaje się być TYP DNIA.

Jednak jak zwykle wszystko zweryfikuje boisko i czterdzieści minut meczu.

Pozdrawiam.




takze tak sadze. dosyc dlugo analizowalem ten mecz i takze czuje sie spokojny.. i nie wiem czy jeszcze nie smigne przed meczem do profa dorzucic pare blaszakow
Posted by: _Carola_

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 11:58

ja mam strasznie proste pytanie do wszystkich ktorzy uważają polki za typ dnia itd czy u węgierek przypadkiem nie zagrają dzisiaj posiłki z wnba?? czyli Hungary Dalma Ivanyi San Antonio Silver Stars wprawdzie jak zalookalem dziewczyna grala 13 mecz ligowy(beznadziejka ) i raczej by nie zdążyła z aklimatyzacja itd --ale .....
Posted by: _Carola_

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 12:32

poza tym to troche off topic - ale dzisiaj mamy w profku powiedzialbym ze malutka promocje kursowa (niestety to tylko turniej towarzyski i mozliwe jest ze druzyny oleja delikatnie, ale jesli nie...)

N91 Lotwa-Turcja o 5.m 1.72 15.5 2.11 1.54 1.86

w normalnych warunkach ten kurs oscylowałby w okolicach 1,3-1,4 ale jako ze turczynki są gospodyniami mistrzostw europy juz za niecały miesiąc to jest jaki jest lotyszki w pełnym skladzie z zawodniczkami ktore zdobyly 3 miejsce na mistrzostwach do lat 20 w czechach + kublina + basko (oczywiście jest tez jekabsone)

turczynki przy całym moim szacunku (nie znam zadnej z pan ktore sa w składzie) no raczje jesli łotyszki nie oleja meczu nie powinny miec zadnych szans
Posted by: phaser

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 13:16

Carola, Turcja nie jest tak slaba jak Ci sie wydaje

poczytaj.. link

stracili wazna zawozdniczke, ale ostatnie wyniki mialy imponujace, poza tym to mecz towarzyski

lotyszki przegraly wczoraj z greczynkami roznica ponad 10 pkt

rosjanki daly sroga lekcje turczynkom

dzieisjszy mecz ŁOT-TUR moze byc na styku

NO BET nie ruszam
Posted by: _Carola_

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 13:23

phaser czytałem to własnie poza tym widzialem te wyniki--gdyby to nie byl turniej towarzyski gralbym to mega mocno --niesttey jak napisalem to tylko towarzyska zabawa i to jest klopot --ale turczynki nie maja zawodniczek na poziomie jekabsone czy kubliny lub zike --niesttey maja calkiem rowna druzyne--ale okaze sie --mecz o 15 wiec juz poszlo mega mega delikatnie , ale zobaczymy zastanawiam sie dzisiaj nad ukraina+polki
Posted by: sebkos

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 13:32

Witam wszystkich - jestem na urlopie i mało czasu bo kobita goni
Tak szybki ... Boję sie w naszej ekipie Koneckiego bo to no i szybkich fauli Gośki bo w końcu mecz na Węgrzech. Poza tym będzie dobrze.
Do Polek biorę Ukrainki i tak se idzie - siemano
Posted by: marekm

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 14:08

polki powalcza ale raczej przegraj bedrzycka bez formy i kto bedzie rzucal punkty za 1,7 warto grac na wegierki uwazam ze jedynka to jest PROMOCJA
Posted by: sebkos

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 14:16

Quote:

polki powalcza ale raczej przegraj bedrzycka bez formy i kto bedzie rzucal punkty za 1,7 warto grac na wegierki uwazam ze jedynka to jest PROMOCJA




Tak se myślę czy ty wiesz o czym piszesz ... - ja myślę że nie wiesz
Posted by: loipop

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 14:28

Quote:

Quote:

polki powalcza ale raczej przegraj bedrzycka bez formy i kto bedzie rzucal punkty za 1,7 warto grac na wegierki uwazam ze jedynka to jest PROMOCJA




Tak se myślę czy ty wiesz o czym piszesz ... - ja myślę że nie wiesz




ja tez sadze ze on nie wie promocje to sa w tesco.
Posted by: kewin

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 14:32

Wegierki są zdecydowanie lepsze od naszych....Finlandia to nie rywal tak wiec tammtym wynikiem niema co sie posiłkować...Polki udowaodniły ze w meczach o stawke potrafią dać "dupy" ...dzis bedzie tak samo

mój typ: Węgry

Mam prośbę,abyś nie pisał boldem całych postów.jeżeli chcesz,to wyróżnij w ten sposób tylko typ.]
Posted by: Amkwish

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 14:48

Dyskusja schodzi na niedobre tory,apeluje o spokój:-)

Fakty póki co sa takie,że to polski zespół ma większy potencjal,większe doświadczenie i przewagę wzrostu(Ptyś,żebys wiedziała jak na Ciebie liczymy).
Problem w tym,by te atuty wykorzystać i przełożyć na wynik,gwarantujący udział w turnieju barażowym w Turcji.

Oczywiście najtrudniej jest byc prorokiem we własnym kraju i typować mecze swojej reprezentacji,ale pewnie ten sam zgryz mają typerzy na Wegrzech:P

Nasz minus,jak juz wspomniano to trener-pajac i przygotowanie mentalne naszych zawodniczek,które raczej nigdy nie była to ich mocna strona.

Nie sposób nie wspomniec również o sedziach(vide post Sebkosa),ale...nie szukajmy wszedzie spisków:-)

Mnie osobiście trochę niepokoi fakt "umasowienia" typu na Polki :-),ale do cholery....w końcu któryś typ dnia musi wejść,hehe.
Posted by: donbagino

Re: Eliminacje ME - Kobiety *DELETED* - 16/08/2005 14:53

Post deleted by amkwish
Posted by: body9

Re: Eliminacje ME - Kobiety *DELETED* - 16/08/2005 15:16

Post deleted by amkwish
Posted by: kewin

Re: Eliminacje ME - Kobiety *DELETED* - 16/08/2005 15:22

Post deleted by amkwish
Posted by: Da_Big_Bo$$

Re: Eliminacje ME - Kobiety *DELETED* - 16/08/2005 15:32

Post deleted by amkwish
Posted by: marekm

Re: Eliminacje ME - Kobiety *DELETED* - 16/08/2005 16:07

Post deleted by amkwish
Posted by: kewin

Re: Eliminacje ME - Kobiety *DELETED* - 16/08/2005 16:12

Post deleted by amkwish
Posted by: kewin

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 16:36

62:59 dla Polek 4 kwarta..posty do wykasowania
Posted by: kobo

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 16:51

64-61 dla polek
Posted by: kobo

Re: Eliminacje ME - Kobiety *DELETED* - 16/08/2005 16:56

Post deleted by amkwish
Posted by: Amkwish

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 17:24

Posty do wykasowania ?

OK,zajmie to trochę czasu,ale nastepnym razem wykasujemy userów nagminnie łamiących regulamin:P

Przypominam,jest na tym forum dział "Quasi-czat" i tam proszę z takimi postami jak kilka ostatnich w temacie.
Posted by: Amkwish

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 17:58

Quote:

polki powalcza ale raczej przegraj bedrzycka bez formy i kto bedzie rzucal punkty za 1,7 warto grac na wegierki uwazam ze jedynka to jest PROMOCJA




Wejdź tu:

http://www.fibaeurope.com/cid_f43ulKJBGLcVnbH-aqLVu2.gameID_3786-A-4-4.compID_pnlxO1HYJhUh,MTfrmUO03.season_2005.roundID_3786.teamID_.html

i obejrzyj staty Bibrzyckiej
Posted by: ferrero18

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 16/08/2005 18:01

no i brawo polki pokazaliscie co niektorym .......
Posted by: zw1

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 17/08/2005 09:39

Jak patrze na statystyki to nie wiem jak one to wygrały...
Posted by: Amkwish

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 18/08/2005 18:20

Jutro początek korespondencyjnego pojedynku pomiedzy Polkami a Wegierkami pt:"Kto wyżej pokona Finki?":-)

Zaczynaja Wegierki i ja juz postawiłem troche grosza na ten mecz

Finlandia - Wegry 2(-9,5)
/1,85 - Betandwin/
Posted by: loipop

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 18/08/2005 18:39

ojaaaa jaki kurs zajebisty a ja nie mam nic cashu tam (((((((((((((((((
Posted by: Amkwish

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 18/08/2005 19:07

@loipop niektorzy mowią,że się dalem wpuscic w maliny i taki niski spread to podpucha,ale ja bede konsekwentny,bo dziś rano zakładałem,ze jak nie wiecej niz 15 punktów spread ,to zagram grubo:-)
Posted by: MorpheusI

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 18/08/2005 19:35

grubo to teraz warto zagrac:)
w beteurope spread na wegierki +11.5 za @1.7!!!!!!
bet of the month (moze year)
Posted by: Amkwish

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 18/08/2005 19:44

MorpheusI zobacz wyżej,ja juz zagrałem na -9,5 :-)

Masz rację,rzeczywiście wyglada na bet of the year,a czy bedzie ?:-)

PS.Właśnie zajrzałem teraz,a tu juz -11,5 po kursie 1,70.
Mysle,że nadal dobra opcja.

Z innych typów na ten mecz over 61,5 po 2 kwartach jak najbardziej do przemyślenia.
Posted by: MorpheusI

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 18/08/2005 19:46

-9.5 tez zagralem ale tutaj bylo 10 min ++++++11.5:)
Posted by: loipop

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 18/08/2005 20:42

Quote:

@loipop niektorzy mowią,że się dalem wpuscic w maliny i taki niski spread to podpucha,ale ja bede konsekwentny,bo dziś rano zakładałem,ze jak nie wiecej niz 15 punktów spread ,to zagram grubo:-)




jaka podpucha. nie przesadzajmy to nie polska pilka.
kase za darmo rozdawali
Posted by: dagon

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 19/08/2005 08:58

Też to zagrałem- można powiedzieć dość grubo ale kunktatorsko samą 2. A po meczu trzeba od razu wypatrywać kursów na mecz Polska-Finlandia...
Posted by: Zabielany

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 19/08/2005 09:49

Ciekawe kiedy GB wystawi handi na Węgierki ....

Myśle też zagrać na Czeszki ... ale tego spotkania wogole jak narazie nie ma w ofercie ..

Jeśli chodzi o Polki .. to wszystko fajnie ... tylko szkoda że bez Dydek ...
Posted by: kamasss

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 19/08/2005 10:08

szkoda... też nie mam kasy na betandwin...

a betathome i totomix nie dają tego...
Posted by: czołg

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 19/08/2005 11:35

j awidze ze baw promocje daja na israel spread 14,5 na zydowki po 1,75 chyb aniezla bania do tego -5.5 na wegierki za 1,85 do przerwy tez mi sie wydaje godne zagrania do tego rzucam over 148,5 w meczu chorwatek zawsze duzo rzucaja i kusi over 67,5 w polowie w meczu ukrainek i chyba te z meczyki zagram
Posted by: Bobik

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 19/08/2005 12:16

Na czym polega ten spread na baw,Węgierkom odejmujemy 5,5 punktu iustalamy wynik , czy Węgierkom odejmujemy a Finkom dodajemy 5,5 punktu i ustalamy wynik. Odpowie mi ktoś ?
Posted by: gizmo

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 19/08/2005 12:27

Jezeli masz mecz
wegry(-5.5) - finlandia
to znaczy ze wegierki musza wygrac conajmniej 6 pkt,jakbys stawial na finki to wtedy nie moga przegrac wiecej niz 5 pkt.
Posted by: Bobik

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 19/08/2005 12:32

No tak zgoda ,ale w baw pisze Węgry -5,5 Finlandia +5,5.To jest to samo ?
Posted by: sebkos

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 19/08/2005 12:40

Quote:

No tak zgoda ,ale w baw pisze Węgry -5,5 Finlandia +5,5.To jest to samo ?




Stary nie ośmieszaj sie albo spytaj na priva Przecież zasmiecamy temat w ten sposób. Apropo dzisiejszych meczy to wygrana węgierekjest bezapelacyjna, ale co dalej ... Wydaje mi się ze moża pomyślęć o spredzie na Izraelki, bo Ukraina ma awans w sumie w kieszeni
Posted by: kewin

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 19/08/2005 14:17

dziś te fajny meczyk w EL meskich...Estonia - Czechy....mysle ze gospodarze powinni wygrac....kurs zachecajacy do grania

@2.17.....

ale Czesi ostatnio dwa razy ograli Rosjan....tylko czy ich sklad byl w pełni ..hmmmm
Posted by: kewin

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 19/08/2005 14:22

heh Czesi maja niezła paczke....z Whideldem (naturalizowany Amerykanin) i Welshem na czele....tak wiec odpuszczam Estonie....
!!!!!!!!!!
Posted by: czołg

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 19/08/2005 15:49

ja postwailem over 76 do polowy za 1.85 w tym meczu
Posted by: spike

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 19/08/2005 16:04

Gdzie znajdę live(lub statystyki)do meczu Finlandia-Węgry?
Posted by: Amkwish

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 19/08/2005 17:38

Nie powiem,że było bez nerwów,ale wszystko dobre ,co sie dobrze kończy

Do zobaczenia na meczu
Polska - Finlandia !

PS.Oprocz typu głownego wszedl równiez over po 2 kwartach,tak wiec ...pelny smak,pełna satysfakcja
Posted by: gwiazdor

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 19/08/2005 17:44

Quote:

Gdzie znajdę live(lub statystyki)do meczu Finlandia-Węgry?



http://fibaeurope.com/cid_f43ulKJBGLcVnbH-aqLVu2.teamID_281.compID_pnlxO1HYJhUh,MTfrmUO03.season_2005.roundID_3786.html
tylko statystyk jeszczenie ma
Posted by: marcinb

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 19/08/2005 17:52

można prosić o pełny wynik fin - węgry ?
Posted by: gwiazdor

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 19/08/2005 17:55

Quote:

można prosić o pełny wynik fin - węgry ?



60-74
Posted by: borian

Re: Eliminacje ME - Kobiety - 20/08/2005 13:46

gwiazdor jak mozesz to podaj link do meczu
polska -ukraina

Pomyliłeś dyscypliny,siatkówka jest w innym dziale
Jest po meczu,Polki wygrały 3:0