Apelacje do Komisji EEL

Posted by: Prem

Apelacje do Komisji EEL - 08/09/2002 17:48

Tutaj proszę zgłaszać wszelkie wątpliwości i problemy odnośnie funkcjonowania EEL. Również w tym temacie należy składać apelację o przełożenie meczu.
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 12/09/2002 15:16

Witam Szanowna Komsisje

Chcialem poinformowac iz druzyne Lecha w 2 kolejce poprowadzi coach druzyny Tottenhamu, Thom poniewaz ja wyjezdzam w gory na tydzien w poszukiwaniu nowego zawodnika do mojego teamu by walczyc o awans do 1 ligi w EEL:) Najlepiej by bylo znalezc jakiegos walecznego gorala z dobra kondycja bo strzelac to juz sie go nauczy

POZDRAWIAM iwo:
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 12/09/2002 18:25

Komisja wydała aprobatę na wyżej wymienione zastępstwo.
Posted by: Lao

Re: Apelacje do Komisji EEL - 16/09/2002 13:38

Witam,
III liga B bardzo słabo wystartowała: raptem naliczyłem 7 zespołów, które wyszły na murawę. Czy nie warto jeszcze przeorganizować III ligę i wykluczyć zespoły, które nie zagrały? Jeśli się nie zgłoszą to mamy w III B raczej wąskie pole do popisu. Co drugi mecz to walkower al:
Posted by: apofis

Re: Apelacje do Komisji EEL - 16/09/2002 14:54

Lao chybaś się nie wyspał patrz regulamin 6.Uwagi techniczne pkt.5 :zobacz:
pozdr.
wlalnij se browca iwo:
Posted by: Lao

Re: Apelacje do Komisji EEL - 16/09/2002 15:29

apofis:
primo - dzięki za zwrócenie uwagi na regulamin.
secundo - walnałem łyskacza,
tertio - pkt 6.5 regulaminu sprawy nie załatwi, jak się okaże, że liga liczy 7 drużyn

Wydaje się, że chodzi o to, aby grać, a nie liczyć walkowery.
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 16/09/2002 18:29

Czesc Prem.
Niektorzy oprocz normalnych 5-6 strzalow podaja 1 czy 2 rezerwowe (na wypadek, gdyby mecz sie nie odbyl). W regulaminie pisze, ze typ zastepczy podaje sie w wypadku nie rozegrania meczu.
W zwiazku z tym mam pytanie: czy mozna podac typ przeciwnika (ten zastepczy) jako swoj podstawowy?
-------------------
Sa juz uaktualnione tabelki.
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 16/09/2002 19:21

Jak podajesz rezerwowe typy a przeciwnik nie podał jeszcze typów TAK natomiast jeśli przeciwnik podał typy to NIE MOŻNA podać takiego typu zastępczego, który u niego jest jako podstawowy!
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 16/09/2002 19:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Lao:
[qb]apofis:
primo - dzięki za zwrócenie uwagi na regulamin.
secundo - walnałem łyskacza,
tertio - pkt 6.5 regulaminu sprawy nie załatwi, jak się okaże, że liga liczy 7 drużyn

Wydaje się, że chodzi o to, aby grać, a nie liczyć walkowery.[/qb][/QUOTE]Lao to nie nowość bowiem w I sezonie też problem walkowerów był obecny. Nie mają sensu reorganizacje bowiem i tak znajdą się osoby nie grające.

Pozdrawiam!
Posted by: vanpablo

Re: Apelacje do Komisji EEL - 16/09/2002 21:04

Chciałbym Cię Prem prosić byś coś z tym zrobił ,bo w mojej lidze II b odbył sie zaledwie jeden mecz, jeden był przełożony,w dwóch padły walkowery, a w dwóch dwójka zawodników nie podała typów, tak nie może być że na dwanaście osób(dwie są usprawiedliowne przełożone spotkanie) sześć olewa sprawę, konkurs przez to traci cała swoją wartość. Apeluje by wywalić tych kolesi !!!!
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 17/09/2002 01:01

Niestety vanpablo sam nad tym ubolewam
Cały konkurs traci sens przez takich kolesi jak oni - zastanawiam się czy nie stworzyć czegoś na zasadzie Champions League z powtórnymi zapisami.

Co ja zrobię? Wywalę? Nikogo nie ma na ich miejsce a jak ktoś przyjdzie pewnie oleje. Ja tracę siły jak patrzę na to jak konkurs podupada, tyle czasu zajmuje jego przygotowanie a potem... eh szkoda gadać!
Posted by: WayeThe

Re: Apelacje do Komisji EEL - 17/09/2002 01:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]Niestety vanpablo sam nad tym ubolewam
Cały konkurs traci sens przez takich kolesi jak oni - zastanawiam się czy nie stworzyć czegoś na zasadzie Champions League z powtórnymi zapisami.

Co ja zrobię? Wywalę? Nikogo nie ma na ich miejsce a jak ktoś przyjdzie pewnie oleje. Ja tracę siły jak patrzę na to jak konkurs podupada, tyle czasu zajmuje jego przygotowanie a potem... eh szkoda gadać![/qb][/QUOTE]dobry pomysl z tym Champions League tylko zeby w tym nie pominac osob ktore naprawde chca grac w EEL tak jak ja mimo iz jestto moj debiut.
pozdrawiam
Posted by: [T]-error

Re: Apelacje do Komisji EEL - 17/09/2002 12:56

Witam......
Jeżeli byłaby możliwość "przejęcia" jakiegoś zespołu, który nie gra, z chęcią się tego podejmę. Wcześniej się zagapiłem i nie zdążyłem się zapisac do EEL. Proszę o odpowiedź na forum.
Pozdrawiam......
Posted by: Lao

Re: Apelacje do Komisji EEL - 17/09/2002 14:05

Prem$ wykonałeś kawał dobrej roboty.

Mam propozycję: wystawienia klubów, które nie zagrały w I kolejce na "licytację". "Kupić" klub będą mogli nowi chętni do ligi, a tacy ciagle się pojawiają

Licytacja trwa od poniedziałku do piątku do godz. 12.00. Ponieważ drużyn pewnie będzie sporo: licytacja moze opierać się o zasady, że gracze z ilością postów do 100, wykupują drużyny z III ligi, 101-250 z II ligi, pow 251 - I ligi, a poza tym: "kto pierwszy ten lepszy".
Po wyczerpaniu wolnych zespołów można starać się o zespół z wyższej ligi.
Drużyny kupuje się z aktualnym dorobkiem punktowym. Mecze z I kolejki, gdzie zadna z dwóch drużyn nie zgłosiła się mogą zostać rozegrane w późniejszym terminie.

Drużynę, która nie uzyska nowego "sponsora" powinien objąć "kurator" (syndyk), czyli inny gracz EEL. Gracz, łącznie z kuratelą moze mieć tylko jedną drużynę w danej lidze. Kurator wystawia typy nie wcześniej niż w piątek o godz. 12.01.

Jeżeli zaginiony właściciel klubu nie pojawi się w ciagu pierwszych trzech kolejek - drużyna na stałe przechodzi pod opiekę zarządu ligi.
Drużyny zarządzane w zastępstwie nie awansują i nie biorą udziału w barażach, chyba że kurator, który zarządzał druzyną wyrazi chęć zakupu drużyny co najmniej na trzy kolejki przed końcem rozgrywek w lidze.

Nieobecności w dalszych kolejkach powinny być traktowane normalnie, czy W.O po trzech W.O. wykluczenie. Jak kurator nie wystawi druzyny, to przyjmuje się, że drużyna pod opieką kuratora osiagnęła SS=0.0.

To powinno załatwić sprawę.
Oczywiście decyzja należy do Zarządu ligi.
Posted by: arrow

Re: Apelacje do Komisji EEL - 20/09/2002 11:33

Witam.
W tabeli grupy III C nie uwzgledniono wyniku meczu Fikolki Gorzow-FC Mleqolaqi ktory zakonczyl sie remisem 0:0.
Pozdrawiam.
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 20/09/2002 14:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał arrow:
[qb]Witam.
W tabeli grupy III C nie uwzgledniono wyniku meczu Fikolki Gorzow-FC Mleqolaqi ktory zakonczyl sie remisem 0:0.
Pozdrawiam.[/qb][/QUOTE]Juz jest uwzglednione. Pisalem o tym w temacie "Bardzo wazne". Byla awaria serwera WP i nie moglem edytowac strony.
Posted by: Raho

Re: Apelacje do Komisji EEL - 21/09/2002 18:25

Czy musze podawać zastępcze typy za mecz Zagłębia - Polonia ponieważ mecz przełożono na poniedziałek????
Posted by: smoq

Re: Apelacje do Komisji EEL - 21/09/2002 23:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Lao:
[qb]Prem$ wykonałeś kawał dobrej roboty.

Mam propozycję: wystawienia klubów, które nie zagrały w I kolejce na "licytację". "Kupić" klub będą mogli nowi chętni do ligi, a tacy ciagle się pojawiają

Licytacja trwa od poniedziałku do piątku do godz. 12.00. Ponieważ drużyn pewnie będzie sporo: licytacja moze opierać się o zasady, że gracze z ilością postów do 100, wykupują drużyny z III ligi, 101-250 z II ligi, pow 251 - I ligi, a poza tym: "kto pierwszy ten lepszy".
Po wyczerpaniu wolnych zespołów można starać się o zespół z wyższej ligi.
Drużyny kupuje się z aktualnym dorobkiem punktowym. Mecze z I kolejki, gdzie zadna z dwóch drużyn nie zgłosiła się mogą zostać rozegrane w późniejszym terminie.

Drużynę, która nie uzyska nowego "sponsora" powinien objąć "kurator" (syndyk), czyli inny gracz EEL. Gracz, łącznie z kuratelą moze mieć tylko jedną drużynę w danej lidze. Kurator wystawia typy nie wcześniej niż w piątek o godz. 12.01.

Jeżeli zaginiony właściciel klubu nie pojawi się w ciagu pierwszych trzech kolejek - drużyna na stałe przechodzi pod opiekę zarządu ligi.
Drużyny zarządzane w zastępstwie nie awansują i nie biorą udziału w barażach, chyba że kurator, który zarządzał druzyną wyrazi chęć zakupu drużyny co najmniej na trzy kolejki przed końcem rozgrywek w lidze.

Nieobecności w dalszych kolejkach powinny być traktowane normalnie, czy W.O po trzech W.O. wykluczenie. Jak kurator nie wystawi druzyny, to przyjmuje się, że drużyna pod opieką kuratora osiagnęła SS=0.0.

To powinno załatwić sprawę.
Oczywiście decyzja należy do Zarządu ligi.[/qb][/QUOTE]niegłupie ,pomysł jest dobry iwo: tylko dlaczego ogranicza sie dla kuratora ilość zdarzeń możliwych do obstawienia?
--Kurator wystawia typy nie wcześniej niż w piątek o godz. 12.01.!?
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 21/09/2002 23:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Raho:
[qb]Czy musze podawać zastępcze typy za mecz Zagłębia - Polonia ponieważ mecz przełożono na poniedziałek????[/qb][/QUOTE]Nie. Po prostu zaraz po zakończeniu meczu podasz wynik.
Posted by: Lao

Re: Apelacje do Komisji EEL - 22/09/2002 03:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał smoq34:
[/QUOTE]niegłupie ,pomysł jest dobry iwo: tylko dlaczego ogranicza sie dla kuratora ilość zdarzeń możliwych do obstawienia?
--Kurator wystawia typy nie wcześniej niż w piątek o godz. 12.01.!?[/QB][/QUOTE]

Po to, aby udalo sie sprzedac klub w ciagu tygodnia ...
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 23/09/2002 20:29

Jako czlonek komisji chcialbym prezesowi zaproponowac odwazne kroki w celu wyeliminowania osob ktore drugi mecz z rzedu oddaly walkowerem...Prem z mojej strony masz pelne poparcie.W 2 lidze grupie A po raz kolejny praktycznie kazdy mecz konczy sie walkowerem...Moze uda sie z dwoch grup zrobic jedna

Pozdrawiam! iwo:
Posted by: SebaS.... ...

Re: Apelacje do Komisji EEL - 23/09/2002 22:52

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Raho:
[qb]Czy musze podawać zastępcze typy za mecz Zagłębia - Polonia ponieważ mecz przełożono na poniedziałek????[/qb][/QUOTE]Nie. Po prostu zaraz po zakończeniu meczu podasz wynik.[/qb][/QUOTE]Prem$ prosze o wejscie do tematu Wyniki 1 Liga B i udzielenie odpowiedzi i dac komus nagane
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 23/09/2002 23:13

No coz dla mnie jest to ewidentne wystawienie nieuprawnionych zawodnikow do gry...(Zaglebie - Polonia) Moja propozycja:walkower dla druzyn przeciwnych...
Posted by: vanpablo

Re: Apelacje do Komisji EEL - 26/09/2002 02:02

A teraz moja propozycja bo mnie krew zalewa jak na to patrzę. Zawieszamy rozgrywki, nie przyjmujemy nikogo nowego zapisy juz były , i robimy tak: Ci co zagrali dwa mecze w dwóch pierwszych kolejkach grają dalej, dajemy do następnego piątku czas tym co zagrali jeden mecz by potwierdzili swój udział i od następnego poniedziałku zaczynamy gre w nowych ligach mniejszy burdel atrakcyjniejsze rogrywki. zaraz jeszcze policzę ilu zawodników dało po dwa typy a ilu po jednym, bo może to tylko w mojej lidze są takie jaja wtedy sie zamknę
Posted by: smoq

Re: Apelacje do Komisji EEL - 26/09/2002 12:21

Znowu reforma w czasie trwania rozgrywek ?
Lepsze są grupy z mniejszą iloscią drużyn.
Po 3 kolejkach tych co maja 3 walkowery wykluczyć,a walkowery z tymi zespołami anulować ,jednocześnie utrzymać wyniki już odbytych meczy,tam gdzie nie byłoby przeciwnika ,drużyna miałaby wolne ,jest czas na typowanie w innych turniejach iwo:
Posted by: smoq

Re: Apelacje do Komisji EEL - 26/09/2002 12:22

Chyba że wchodzi w grę oferta LAO z kuratorami :zobacz: iwo:
Posted by: Anonymous

Re: Apelacje do Komisji EEL - 30/09/2002 00:32

witam komisje

chcialbym sie dowiedziec czy mozna sie jeszcze zapisac do 3 ligi bo niestety wczesniej o tym nie wiedzialem
oczywiscie jesli nie sprawi to nikomy wiekszych problemow.
Lub jesli jakas druzyna bedzie usowana to czy mozna wskoczyc na jej miejsce ?? z nowa nazwa z tym ze na rozpisie bede gral mecze po prostu za nia skoro nie bedzie jej juz w tabeli
zeby nie bylo zabawy z wpisywaniem tylko np. post druzyna xxx bedzie zamiast yyy
czy take cos jest mozliwe ???

zegnam i pozdrawiam
Posted by: cichy

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/10/2002 20:15

witam

w III lidze, grupie d, mecz FC Kalina - Mafia Spirytusowa zostal zakonczony walkowerem dla druzyny gosci, nie moglem podac typow, gdyz w piatek wieczorem gdy wysiadalem z samochodu pod wlasna klatka podeszlo domnie dwoch panow, pachcnelo plakietkami i zatrzymali mnie za zekoma kradziez samochodu. w tych okolicznosciach stracilem 2 dni z zycia i niemoglem podac typow w zadnym z konkorsow.
dlatego wnosze o powtorne rozegranie w/w meczu.

prosze o pozytywne i wmiare szybkie rozpatrzenie mojego wniosku

pozdrawiam

cichy
Posted by: SebaS.... ...

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/10/2002 20:26

Moze Mafia Spirytusowa maczala w tym palce

A tak na powaznie to wspolczucia.
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 08/10/2002 04:07

Hmmmm cichy twoja sytuacja jest trudna do rozpatrzenia...Niestety twoj zespol nie stawil sie na boisko i dlatego sedzia mial prawo wpisac walkower dla Mafii Niestety dla mnie regulamin jest regulaminem...Skoro byles tam dwa dni to w niedziele mogles podac typki wieczorem bo cos tam bys jeszcze znalazl ...Z jednej strony wspolczuje a z drugiej regulamin to regulamin ...Moja propozycja jest taka:walkower dla Mafii lub jesli prezes mafii wyraza zgode to rozegranie tego meczu w ustalonym terminie....Prosze o wypowiedzenie sie na ten temat Prezesa oraz pozostalych czlonkow Komisji

Pozdrawiam! iwo:
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 08/10/2002 19:22

Zgadzam się z Kubą.
Walkower dla Mafii lub jeśli menedżer Mafii wyrazi zgodę rozegranie meczu.
Decyzja zarządu
Posted by: cichy

Re: Apelacje do Komisji EEL - 08/10/2002 21:01

ok, skontakyuje sie z prezesem mafii(zauwazylem ze owen jest z lublina, wiec seba moze mial racje? wszystko jest troche dziwne, ale ja to wyjasnie)

pozdrawiam

cichy
Posted by: owee20

Re: Apelacje do Komisji EEL - 10/10/2002 20:35

Siemka cichy
po pierwsze nie jestem owen
a po drugie moge rozegrać mecz powtórnie
iwo:
tylko zwrot kosztów za podróz , chyba mi sie nalezy iwo:
Posted by: Dany

Re: Apelacje do Komisji EEL - 11/10/2002 02:42

w tabeli III C brak wyniku
mojego ostatniego meczyku
FC Barcelona-FC Maslice 1-0
pozdrowka iwo:
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 12/10/2002 22:55

Prem prosze ciebie jako prezesa zanim zacznie sie jeszcze mecz Polakow.Gram z Huraganem Gasocin i legias podal taki sam typ co jak z tym ,ze ja podalem 728 1x a on 728 f+2(Polska - Łotwa) wydaje mi sie iz jest to nie zgodne z regulaminem poniewaz jedno i drugie wiaze sie ze zwyciestwem Polakow...a wiec wyaje mi sie iz ten zaowndik nie powinien byc brany pod uwage podczas spotkania

Pozdrawiam iwo:
Posted by: THOM

Re: Apelacje do Komisji EEL - 14/10/2002 14:29

Mam problem, z którym zgłaszam się do Szanownej Komisji EEL. W regulaminie rozgrywek 3.10 napisano : " Nie można grać tych samych typów co przeciwnik (ani jeden typ nie może się pokryć). Można natomiast grać ten sam mecz, załóżmy że jeden z uczestników stawia 1x, drugi może postawić 2."
W lidze IIIA w meczu Westside - Tottenham Hotsbur - mój przeciwnik podał PO MNIE !! - 2 TAKIE SAME MECZE co ja !!

621 River Pl.-Union 1 prof 1.45
626 Racing C.-Gimnasia 1 prof 1.85

Nie jest niestety napisane co wynika w tym przypadku - czy przysługuje mi WALKOWER ??

Proszę o wyjaśnienie

Pozdro
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 14/10/2002 21:00

Witam Thom.Decydujace jest zdanie prezesa jednakze moje zdanie jako czlonka komisji jest nastepujace:Dla mnie ewidentny walkower dla Tottenhamu, szczegolnie iz to wlasnie ja podawalem za ciebie typy a Maciejev i druzyna Westside podala od razu po moim poscie takie same typy...Dziwne bo wystarczylo spojrzec jednen post wyzej..Po prostu Maciejev nie dojrzal twoich typow dla mnie ewidentny walkower dla Tottenhamu

Pozdrawiam iwo:
Posted by: smoq

Re: Apelacje do Komisji EEL - 14/10/2002 21:34

W regulaminie nie ma tego,że należy sie walkower za to,te powtórzone typy liczą się jako nietrafione,a pozostałe przecież podał,więc jaki walkower? :eek: :zobacz:
Ja bym się cieszył gdyby ktoś po mnie powtórzył z 4 moje typy,większa szansa na sukces.
Posted by: smoq

Re: Apelacje do Komisji EEL - 14/10/2002 21:36

A co z osobami które notorycznie łamią przepisy nie podając ani dnia,ani godziny,ani numeru meczu u buka?
:zobacz: :eek:
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 14/10/2002 21:42

Prem cos z tym trzeba zrobic tzn numer to pol biedy ale te walkowery to faktycznie juz w niektorcyh ligach sa nudne Smoq masz racje w pewnym sensie...Mysle ze najlepiej po prostu uznac druzynie Westside te dwa typy jako niezaliczone aczkolwiek mysle ze co jak co ale post wyzej to mozna bylo zauwazyc typy No coz czekamy na decyzje prezesa....
Posted by: smoq

Re: Apelacje do Komisji EEL - 14/10/2002 22:18

A swoją drogą to kto aktualizuje tabele?
Bo są już spore zaległości,brak profesjonalizmu czy leniwiec? :rolleyes: :zobacz:
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 14/10/2002 22:31

Smoq daj juz spokoj!!!Wesul odwala kawal dobre roboty a ty masz pretensje do wszystkich!!Daj spokoj wrzuc na luz troche!!!Spojrz ile tam roboty potrzeba i docen prace innych!!Pozwol ze Prezes oraz Komisja bedzie decydowala o wynikach a nie ty ...Dzieki!!

Prem jak bedziesz na necie to priva przeczytaj

Pozdrawiam iwo:
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 15/10/2002 04:19

Jutro (tzn dzis) uaktualnie tabele.

Bylem w Opolu i nie mialem kiedy tego zrobic.
Do wszystkich malkontentow: Nikt nikomu nie zabrania zrobic tabelke i wrzucic ja do tematu z wynikami danej ligi. Ja tabele na ligaeel.prv.pl staram sie uaktualniac tak czesto jak moge.
Posted by: SebaS.... ...

Re: Apelacje do Komisji EEL - 15/10/2002 05:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał smoq34:
[qb]A swoją drogą to kto aktualizuje tabele?
Bo są już spore zaległości,brak profesjonalizmu czy leniwiec? :rolleyes: :zobacz: [/qb][/QUOTE]****a co za hamstwo. Jak sie tobie nie podoba to sam rob tabele, powinines dziekowac ze Wesul chce je robic.

Wesul bardzo dobra robota !!!!!!!
Posted by: lok

Re: Apelacje do Komisji EEL - 15/10/2002 05:40

czesc wesul.
moglbys poprawic moj bilans bramek?powinno byc
2-6(z Gwarkiem mialem walkower).

dzieki
Posted by: smoq

Re: Apelacje do Komisji EEL - 15/10/2002 11:56

1 Gornik Zabrze 4 3 1 0 10 7 : 0 7
2 Arka Gdynia 4 2 2 0 8 6 : 0 6
3 Treviso 4 2 2 0 8 6 : 2 4
4 FC Nantes 4 1 3 0 6 5 : 2 3
5 HAS Wartkowice 3 2 0 1 6 3 : 2 1
6 Warmia Olsztyn 3 1 2 0 5 4 : 1 3
7 Zaglebie Sosnowiec 4 1 2 1 5 1 : 1 0
8 FC Konstancin 3 1 0 2 3 4 : 3 1
9 Dragon Swinoujscie 3 0 2 1 2 1 : 2 -1
10 Lille 2 0 0 2 0 0 : 6 -6
11 Manchester United 3 0 0 3 0 0 : 9 -9
12 Przyszlosc Rogow 3 0 0 3 0 0 : 9 -9

no nie wiem czy chamstwem jest przypomnieć o tabeli :eek: :rolleyes:
Takie Lille nie uaktualnione od połowy września,reszta od końca września,a dziś mamy 15 października :eek:
Wspaniała robota
Ale jak masz fuchę to przekaż na czas nieobecności uzupełnianie komuś z zarządu,jest was podobno pięć osób
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 15/10/2002 12:24

Wyniki juz sa.
Lille bylo nie uaktualniane od polowy wrzesnia bo widocznie nie podawalo wynikow.

PS. Nie jestem w zarzadzie EEL. Ja tu tylko sprzatam

Sklad zarzadu:
Prem$ - prezes
legias
kuba81
terminator
Szakal
xeo
Posted by: smoq

Re: Apelacje do Komisji EEL - 15/10/2002 13:31

Fajna zabawa z tabelami a nie żadna praca,oto dwie tabele,jedna uwzględnia wszystkie walkowery,nawet te obustronne,druga po wykluczeniu Vacatowców,bez walkowerów.
Dziwi mnie tylko nie zgłoszenie się do meczu po walkower drużyny Warmii Olsztyn w 4 kolejce

1. Gornik Zabrze 5 13 10:0
2. Arka Gdynia 5 11 11:0
3. HAS Wartkowice 5 9 6:3
4. Zaglebie Sosn. 5 8 4:1
5. Treviso 5 8 6:7
6. FC Konstancin 5 7 7:3
7. FC Nantes 5 7 5:2
8. Warmia Olsztyn 5 6 4:4
9. Dragon Swinouj.5 6 2:2
10.Lille 5 0 0:15
11.Manchester U. 5 0 0:15
12.Przyszlosc Rog.5 0 0:15

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

1.HAS Wartkowice 4 6 3:3
2.Dragon Swinouj. 5 6 2:2
3.Arka Gdynia 3 5 5:0
4.Zaglebie S. 4 5 1:1
5.Treviso 4 5 3:7
6.Gornik Zabrze 2 4 1:0
7.FC Nantes 4 4 2:2
8.Warmia Olsztyn 3 3 1:1
9.FC Konstancin 3 1 1:3

W kolejnosci po drużynach-mecze-punkty-bramki

Ale dla kogo takie dziadowskie aktualne tabele,jak jest program samoliczacy i ładny
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 15/10/2002 21:43

Zgodnie z zyczeniem, wszystkie "smieci" zostaly usuniete. Zostal tylko moj .
Tak wiec zeby nie bylo ze nie na temat; przypominam, ze tabele i wyniki sa dostepne pod adresem ligaeel.prv.pl.
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 19/10/2002 17:16

Witam serdecznie,Prem sie nie odzywa ale jest wesul i reszta komisji a ja sam nie moge podejmowac decyzji...

Chdzodzi o mecz Westside - Tottenham.

Wesul chyba blad zrobiles wpisujac w 3A wynik tego meczu jako 3:0 dla westside czyli Maciejeva..Sytuacja jest trudna do rozwiazania a to dlatego iz regulamin zupelnie nic nie mowi co w takich sytuacjach robimy...Westside czyli Maciejev podal dwa takie same typy jak Thom z tym ze Thom byl szybszy...Niestety Prem nie odpisuje a wiec nie wiadomo co zrobic ale na pewno nie powinno byc 3:0 dla Westside...Mozna to roznie interpretowac...Czy interpretujemy to jako wystapienie dwoch nieuprawionych do gry zawodnikow i automatycznie walkower dla Tottenhamu czy inaczej...?

Pozdrawiam iwo:
Posted by: THOM

Re: Apelacje do Komisji EEL - 19/10/2002 17:27

Dziękuję za to, że chociaż 1 osoba z zarządu udziela się w mojej sprawie i zależy jej na wyjaśnieniu tego problemu - bez względu na wynik jakim się ten problem zakończy.

Pozdro

P.S. Kuba - dzięki iwo: - robisz naprawdę WIELE dla tego forum i to nie tylko jako osoba wchodząca w skład komisji EEL
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 19/10/2002 18:35

Sorry ale komp mi siadł i nie mogłem działać , teraz jestem z powrotem i mam EEL na oku

Przepraszam za bałagan i pozdrawiam!
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 19/10/2002 18:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]Witam serdecznie,Prem sie nie odzywa ale jest wesul i reszta komisji a ja sam nie moge podejmowac decyzji...

Chdzodzi o mecz Westside - Tottenham.

Wesul chyba blad zrobiles wpisujac w 3A wynik tego meczu jako 3:0 dla westside czyli Maciejeva..Sytuacja jest trudna do rozwiazania a to dlatego iz regulamin zupelnie nic nie mowi co w takich sytuacjach robimy...Westside czyli Maciejev podal dwa takie same typy jak Thom z tym ze Thom byl szybszy...Niestety Prem nie odpisuje a wiec nie wiadomo co zrobic ale na pewno nie powinno byc 3:0 dla Westside...Mozna to roznie interpretowac...Czy interpretujemy to jako wystapienie dwoch nieuprawionych do gry zawodnikow i automatycznie walkower dla Tottenhamu czy inaczej...?

Pozdrawiam iwo: [/qb][/QUOTE]Po pierwsze jak mnie nie ma to każdy inny członek zarządu może decydować w sprawach EEL! Mecz powinien się skończyć walkowerem 3:0 dla THOMA. Ja naprawdę nie zawsze mogę być w sieci. A zarząd jest po to żeby mnie zastępować a nie czekać na moją decyzję. Co do walkowerów to obawiam się że ten problem istniał, istnieje i niestety będzie istniał
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 19/10/2002 18:56

Oki Prem a wiec walkower dla Thoma.Zakres zarzadu tez nie byl opisany dlatego wolalem czekac na twoja decyzje ale juz wiem iz mozemy podejmowac decyzje sami iwo: Dzieki Bardzo.

Wesul popraw w takim razie wynik jesli mozesz

Westside - Tottenham 0:3 a nie 3:0.

Pozdrawiam i dzieki Prem za wyjasnienie
Posted by: THOM

Re: Apelacje do Komisji EEL - 21/10/2002 16:17

Również dziękuję za wyjaśnienie problemu iwo:

Pozdro
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 21/10/2002 19:43

Poniewaz troche nudne jest wpisywanie przy polowie meczow "walkower", proponuje aby skonczyc ten sezon po I rundzie, a nastepnie dokonac nowego podzialu na grupy. Awanse tak jak mialo byc i ewentualne uzupelnienie najlepszymi ktorzy nie awansowali (lub jakis baraz).
Ponad 20 druzyn nie podaje swoich typow (lub podalo 1 czy 2 i zrezygnowalo), w zwiazku z tym powinno akurat wystarczyc na 2 I ligi, 2 - II i 2 - III. Ewentulanie mozna zrobic mniej lub bardziej liczne III ligi.

Tabelki i wyniki
Jak komus sie nudzi to moze kliknac w banerek.
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 21/10/2002 20:18

Zgadzam sie w pelni.Prem trzeba ustalic jakis dzien i pogadac o tym na chacie i wszystko ustalic...

Pozdrawiam iwo:
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 24/10/2002 19:40

Sorki za opoznienie z tabelami, ale w pracy gdzie mam wszystkie dane mialem awarie komputera i wszystko poszlo sie kochac.

Mam nadzieje, ze jutro wszystko bedzie zrobione.
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 25/10/2002 14:56

Udalo sie odtworzyc tabele. Sa juz uaktualnione.

Tabele i banerek do klikania ))
Posted by: xeo

Re: Apelacje do Komisji EEL - 25/10/2002 15:13

Uzupełnienie IA

Wyniki jeszcze nie uwzglednione
6 kolejka Arka - Górnik 3-1
4 kolejka Lille - Warmia - obustronny walkower
mie znalazłem typów warmi , a lille wogole nie podaje typó
1 kolejka Przyszlosc Rogow - Lille - obustronny walkower .

Dobra robota z tymi tabelami
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 25/10/2002 15:28

Niestety jest jakis blad w programie ktorym robie tabelki i nie mozna dac obustronnego walkowera. To znaczy teoretycznie mozna, ale w tabeli przy druzynach, ktore nie rozegraly meczu:
- liczba meczy wzrasta o 3 !!! (dodawana jest jedna porazka, jeden remis i jedno zwyciestwo);
- liczba punktow wzrasta o 4;
- liczba bramek sie nie zmienia.

W zwiazku z tym nie bede dodawal do tabeli meczy(-ow ?), w ktorych nikt nie podal typow. Druzyny te beda mialy po prostu mniej rozegranych spotkan.
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 25/10/2002 17:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]Niestety jest jakis blad w programie ktorym robie tabelki i nie mozna dac obustronnego walkowera. To znaczy teoretycznie mozna, ale w tabeli przy druzynach, ktore nie rozegraly meczu:
- liczba meczy wzrasta o 3 !!! (dodawana jest jedna porazka, jeden remis i jedno zwyciestwo);
- liczba punktow wzrasta o 4;
- liczba bramek sie nie zmienia.

W zwiazku z tym nie bede dodawal do tabeli meczy(-ow ?), w ktorych nikt nie podal typow. Druzyny te beda mialy po prostu mniej rozegranych spotkan.[/qb][/QUOTE]W porządku.

Pozdrawiam!
Posted by: Anthrator

Re: Apelacje do Komisji EEL - 25/10/2002 23:29

Wesul,zobacz w tabelę ligi 3 d tam zle mnie zapisałes,ja jestem Anthra t or a nie Anthra r or.
Jeżeli możesz to poprawić to jestem bardzo wdzięczny.
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 29/10/2002 12:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Anthrator:
[qb]Wesul,zobacz w tabelę ligi 3 d tam zle mnie zapisałes,ja jestem Anthra t or a nie Anthra r or.
Jeżeli możesz to poprawić to jestem bardzo wdzięczny.[/qb][/QUOTE]Juz poprawione. Sorki, za przekrecenie nazwy.

Uaktualnione tabelki
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: Apelacje do Komisji EEL - 04/11/2002 01:39

Prem$ ,

Zobacz do prywatnych wiadomsci!
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 04/11/2002 11:55

Sa juz uaktualnione tabelki.
Posted by: Lao

Re: Apelacje do Komisji EEL - 06/11/2002 03:13

Jeżeli Sznaowna Komisja znalazłaby odrobinę czasu, może warto już rozpisać jakieś puchary?
Mniej więcej wiadomo, które drużyny podjęły rywalizację ligową.
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 06/11/2002 04:42

Hmm pomysl Lao calkiem niezly...Musi sie wypowiedziec Prezes co i jak by mialo byc. Ja jestem za i sluze pomoca.Wesul moze ty masz jakis programik do pucharow?Jesli tak to trzeba jakos obgadac wszystko i jakos w grudnu mozna by zaczac lub od rundy rewanzowej...Prem daj mi znac na priva to sie zgadamu na ircu i pogadamy o tym.

Pozdrawiam iwo:
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/11/2002 14:30

Uaktualnione tabelki i wyniki po VIII kolejce. (lacznie z tymi poprawkami, ktore otrzymalem w mailach)

Co do pucharu to jestem za.
Jednak tak jak juz wczesniej proponowalem, uwazam, ze nalezy rozegrac XI kolejek i zrobic nowy podzial na ligi (z zachowaniem zasad awansow i ew. spadkow). Tych co nie graja wywalamy i uzupelniamy zespolami z nizszych lig.
I dopiero wtedy zrobic nowy puchar ze wszystkimi grajacymi uczestnikami.

Co do programu do robienia drabinek pucharowych to jakis chyba mam.
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/11/2002 18:04

Poczekajmy do połowy sezonu z pucharami, które napewno będą. Wesul - dobry pomysł, ale jak mówię zagrajmy "połówkę" sezonu.

Pozdrawiam!
Posted by: Qbol

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/11/2002 21:54

Wesul pomylilem sie w wyniku w lidze III A, w meczu: Gornik Zaglebie Walbrzych - MKS Ciechanow. Poprawny wynik to oczywiscie 3:0 dla MKSu
Posted by: SebaS.... ...

Re: Apelacje do Komisji EEL - 08/11/2002 18:31

50 usd dla mistrza EEL
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 08/11/2002 18:53

[QUOTE]Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]50 usd dla mistrza EEL[/qb][/QUOTE]oferujesz czy chciałbyś tyle dostać ?
Posted by: SebaS.... ...

Re: Apelacje do Komisji EEL - 08/11/2002 19:02

Oferuje
A patrzac na aktualna moja pozycje to raczej sam sobie tego nie dam
Posted by: Qbol

Re: Apelacje do Komisji EEL - 11/11/2002 13:33

Qrde, zapomnialem wczoraj wyslac typy na mecz MKS Ciechanow w III lidze A. Czy moj wynik moglby byc uznawany tak jak bym gral i nie strzelil zadnej bramki???
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 11/11/2002 13:58

Qbol niestety przykro mi ale ne stawiles sie na boisku w wyznaczonym terminie a to jest rownoznaczne z walkowerem.Niestety

SebaS dzieki bardzo za sponsoring!Mimo iz on mnie nie dotyczy z w tym sezonie
iwo: iwo:
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 12/11/2002 12:14

Uaktualnione tabelki i wyniki.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Qbol:
[qb]Qrde, zapomnialem wczoraj wyslac typy na mecz MKS Ciechanow w III lidze A. Czy moj wynik moglby byc uznawany tak jak bym gral i nie strzelil zadnej bramki???[/qb][/QUOTE]Wedlug mnie jezeli przeciwnik sie zgodzi to mozna ten mecz rozegrac jeszcze raz. Twoj rywal w tej kolejce nie podaje typow tak wiec nie wiem co zrobic. Ostateczna decyzja nalezy do Prema.
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 12/11/2002 19:17

Witam.Qbol szkoda ze od razu nie napisales ze twoj rywal takze nie podal typow ja po prostu myslalem ze podal ....W takiej sytuacji takze jestem za rozegraniem tego meczu ponownie

Pozdrawiam iwo:
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 12/11/2002 19:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]Witam.Qbol szkoda ze od razu nie napisales ze twoj rywal takze nie podal typow ja po prostu myslalem ze podal ....W takiej sytuacji takze jestem za rozegraniem tego meczu ponownie

Pozdrawiam iwo: [/qb][/QUOTE]Zgadzam się z członkiem zarządu - kubą81
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 18/11/2002 13:49

Sa juz uaktualnione tabelki.
Sorki za brak aktualizacji w zeszlym tygodniu, ale mialem problemy z komputerem.
Posted by: Dany

Re: Apelacje do Komisji EEL - 19/11/2002 22:20

Czy menadżer prowadzący swoją drużyne może podawać typy za kogoś innego ?????????
W III c niejaki GY GY Craw podał typy "niby" za swojego kolege. Drużyna kolegi grała mecz ze mną.
Arrow [menadżer tej drużyny] nie podaje swoich typów od 5 kolejek.Gy Gy Craw stwerdił żo Arrow nie ma czasu i podał typy za niego [czemu tego nie robił od 5 kolejek wstecz].
Drużyna Gy Gy Craw walczy z moją o 1 miejsce i chcąc odebrać mi punkty postawił za kogoś.
Uważam że należy mi się walkower[FC Barcelona-Fikolki Gorzow ].
Takie obstawianie za kogoś to oszustwo bo ja też moge w następnych kolejkach podać typy za nie typujących [moich kolegów nie mających czasu]
i rywalam walczącym w czołówce odebrać punkty.
To chyba nie jest fair.
Sądze że ta sprawa będzie rozpatrzona pozytywnie.
Zarząd EEL chyba nie jest skorumpowany jak PZPN.
Pozrawiam. Dany
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 20/11/2002 00:13

Nie widzę w żadnym temacie apelacji Arrowa żeby Gy_Gy zajął się jego drużyną. W takim wypadku mecze, w których drużyna Arrowa grała pod wodzą Gy_Gy zostaną zweryfikowane jako walkowery 0-3 dla rywali Fikołków Gorzów. Gy_gy i arrow mają 3 dni (do piątku 22.11 do godz. 20.00) na wniesienie odwołania do rozpatrzenia przez zarząd EEL. Jeśli tego nie zrobią bądź odwołanie to zostanie negatywnie rozpatrzone przez zarząd EEL decyzja o walkowerach zostanie utrzymana w mocy. Narazie wesul wstrzymaj się od poprawiania wyników w tabelkach, a Ciebie Dany proszę o cierpliwość. Napewno ten temat nie przejdzie bokiem.

Prem - Prezes EEL
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 22/11/2002 03:40

Witam Prem oraz caly zarzad!Panowie trzeba sie zajac przyspieszeniem rozgrywek bo runda rewanzowa rozpoczyna sie juz od poniedzialku!Od tego tygodnia rozgrywamy systęmem pon-piatek ,sob-nd...?

Pozdrawiam! iwo:
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 22/11/2002 20:05

Tak, gramy przyśpieszonym tempem ale jako, że teraz się spieszę to info o tym stworzę później (postaram się dziś).
Posted by: Dany

Re: Apelacje do Komisji EEL - 24/11/2002 18:27

Witam
Mam pytanko.
Gdzie mogę znależć regulamin EEL.
Pozdrawiam.
Posted by: SebaS.... ...

Re: Apelacje do Komisji EEL - 24/11/2002 18:42

http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=15;t=000068

http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=15;t=000058
Posted by: Dany

Re: Apelacje do Komisji EEL - 24/11/2002 22:01

Dzięki SebaS... za linki.
Czekam na wynik mojej apelacji,termin odwoławczy minął.
Niestety musz wnieść nową apelacje.
Menadżer Gy_Gy_Craw [Slaughter Gorzow]w 11 kolejce
III C podał swoje mecze po ich rozpoczęciu.
Wybrane mecze rozpoczęły się o 14,a post z typami
został wysłany kilka minut po 14.
W typach nie zostały podane godziny rozpoczęcia
[raczej celowo aby nikt nie dopatrzył się oszustwa].
Apeluje o przyznanie walkowera drużynie FC Barcelona.
Proponuje przy recydywie o dodatkowe kary dla menedżerów którzy się tego dopuszczą.
Pozdrawiam.
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 25/11/2002 14:41

Sa juz uaktualnione tabelki i wyniki.

Zmienilem tez terminarz. Na razie nowe daty sa tylko przy tabelkach. Jak bede mial chwile czasu to pozmieniam tez w tematach z typami, zeby i tam byl poprawny terminarz.

:zobacz: Pamietajcie o banerku
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 25/11/2002 20:07

Dany faktycznie nalezy sie twojej druzynie walkower ...Jednak post byl wyslany w 2 min po rozpoczeciu spotkan ...Wiec nie sadze ze mialo to wplyw na znajomosc prze Gy Gy wynikow...Mysle ze gdybys nie zlozyl apelacji to nikt by sie nie doczepil ale faktycznie Gy_Gy zlamal regulamin(aczkolwiek minimalnie bez wplywu na koncowe wyniki)ja proponuje ostrzezenie dla Gy Gy ale ostateczna decyzja nalezy do Prema.

Pozdrawiam iwo:
Posted by: slav007o

Re: Apelacje do Komisji EEL - 26/11/2002 20:30

W związku ze zmianą trybu rozgrywania meczów, chciałem się spytać czy mogę swoją drużynę Lechie Zielona Góra, komuś oddać (pożyczyć na sezon), a jeżeli tak to czy ktoś jest zainteresowany ??
W razie poważnych ofert możliwość leasingu na dwa lata

SLAV
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 26/11/2002 22:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]Dany faktycznie nalezy sie twojej druzynie walkower ...Jednak post byl wyslany w 2 min po rozpoczeciu spotkan ...Wiec nie sadze ze mialo to wplyw na znajomosc prze Gy Gy wynikow...Mysle ze gdybys nie zlozyl apelacji to nikt by sie nie doczepil ale faktycznie Gy_Gy zlamal regulamin(aczkolwiek minimalnie bez wplywu na koncowe wyniki)ja proponuje ostrzezenie dla Gy Gy ale ostateczna decyzja nalezy do Prema.

Pozdrawiam iwo: [/qb][/QUOTE]Podanie meczów 2 minuty po godzinie rozpoczęcia meczów nie wypaczyło wyniku meczu. Przecież w 2' minutach obydwu meczów wynik był bezbramkowy. Tylko nie zrozumcie mnie źle, żeby nie było nadinterpretacji tego co napisałem - jak ktoś poda typ na mecz w którym grana jest np. 70 minuta i powie "Było 0:0" to oczywiście zostanie podyktowany walkower przeciw takiej osobie. Ja udzielam ze swojej strony ostrzeżenia Gy_Gy jednak walkowera nie przyznam - przecież nie zrobił tego specjalnie - może źle miał ustawiony zegar na pulpicie, który spóźniał się o minutę...

Walkowera w meczu Slaughter-Barcelona nie będzie, natomiast mecz Barcelona-Fikołki został zweryfikowany jako walkower dla Barcelony (3:0)
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: Apelacje do Komisji EEL - 27/11/2002 22:33

No witam

No popatrz ja tu oniczym niewiem a tu taka debada na moj temat , afera o spoznione dwie minuty!!!
qrwa jak bym znal wynik po 2 minutach meczu!!!
Pozdro niech se troche poczytam wasze wpisy!!!
Bo to moje odczucia na goraco dopiero sie skapowalem na temat tej afery obyle...

Pozdro
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: Apelacje do Komisji EEL - 27/11/2002 22:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Dany:
[qb]Dzięki SebaS... za linki.
Czekam na wynik mojej apelacji,termin odwoławczy minął.
Niestety musz wnieść nową apelacje.
Menadżer Gy_Gy_Craw [Slaughter Gorzow]w 11 kolejce
III C podał swoje mecze po ich rozpoczęciu.
Wybrane mecze rozpoczęły się o 14,a post z typami
został wysłany kilka minut po 14.
W typach nie zostały podane godziny rozpoczęcia
[raczej celowo aby nikt nie dopatrzył się oszustwa].
Apeluje o przyznanie walkowera drużynie FC Barcelona.
Proponuje przy recydywie o dodatkowe kary dla menedżerów którzy się tego dopuszczą.
Pozdrawiam.[/qb][/QUOTE]No co ty za glupoty p******isz , za zwyczaj nik przy meczach nie podaje daty rozpoczecia meczu w nasze lidze i napewno w innuch a ja nie podaje daty od pierwszej kolejki tych rozgrywek i sadzisz ze spacjalnie robie to nie podajac daty przy meczu jak nie podawalem od 1 kolejki!!!
Nie zly sciebie apacz jest !!!

Po pierwsze, pierwszy raz podalem mecz ze spoznieniem a ty mnie lachu nazwales jakims oszustem , oszutem to mozna nazwac twojie kilka minunu , jak by ci ciezko bulo napisac 2 minuty No co za apacz aby tylko wyzebrac walkowera !!! No roz****da*aja mie tacy ludzie ktorzy robia afere o 2 minuty!!!!

Co do meczu arrowa to maz racje ale , niewiedzialem ze o to tez robisz afere , a z reka na sercu mowie ci ze bylem wtedy na czaice bo zazwyczaj jestem czesto ale ostatni 1,5 niema mnie tam!!! ale aby ci udowodnic to zagadam za arrowem zeby sie tu udzielil ze podalem typy za niego!!!(chodz juz po fakcie - ale nie bedzie mi tu jakis..... psul opini na moj temat typu oszust itp....!!!

Pozdrawiam uczestnikow i zarzad EEL oraz danego!!!
Posted by: Dany

Re: Apelacje do Komisji EEL - 28/11/2002 01:51

Cy Cy tylko nie jakiś tam.
Tak to sobie możesz mówić do kolegów z piaskownicy,opanuj emocje, nie ze mną te gadki.
Pierwszy konkurs w jakim biore udział że można podawać typy po rozpoczęciu meczu :eek:
Takie numery widze pierwszy raz
Najpierw to są 2 minuty póżniej 10 , a potem nawet i po pierwszej połowie [no skąd typujący ma znać wynik końcowy ale jaja]
A nich tam też nie będe zwracał uwagi czy mecz się zaczął czy nie no bo po co[żle mam zegar ustawiony na kompie,chodzi jeszcze w czasie letnim ]
A co do typów za arrowa to nie ośmieszaj się
iwo: za twoją uczciwość Cy CY
pozdrowka
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: Apelacje do Komisji EEL - 28/11/2002 02:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Dany:
[qb]
A co do typów za arrowa to nie ośmieszaj się
iwo: za twoją uczciwość Cy CY
pozdrowka[/qb][/QUOTE]wytlumacz mi to co jest wyzej napisane ?

A po drugie czlowieku to sie ze szmaciarzyles z tymi 2 m i do tego jeszcze mnie ciagasz po komisjach zeby wyzebrane jakis walkower!!!

Pozdro...
Posted by: SebaS.... ...

Re: Apelacje do Komisji EEL - 28/11/2002 02:50

Gy_Gy_Crav chyba przesadzasz. W Playoff byles goracym zwolennikiem trzymania sie regulaminu, nawet najdrobniejszych zasad, a tu jestem calkiem innego zdania. Dany walczy o swoje prawa ktore mu gwarantuje regulamin, nie musisz go tak od razu objezdzac.

iwo: w celu zazegnania konfliktu
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: Apelacje do Komisji EEL - 28/11/2002 03:05

jo

Ale Sebas on zrobi afere o 2m , a podrugie rozmawialem z arrowem na czacie i sam powiedzial zebym podal typy za niego i to zrobilem!!!
Nic do niego niemam ale on takie teksty wali typu Cy cy - niewiem czy on jest glupi czy udaje glupiego wogole nie szanuje osoby z ktora prowadzi rozmowe , albo typu nie osmieszaj sie : )))))

Pozdro Sebas i Dany
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 29/11/2002 17:49

Uaktualnione tabelki i wyniki.
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 29/11/2002 18:57

Prem mam takie male pytanko, poniewaz nie znalazlem w regulaminie nic na ten temat.

Czy w przypadku kiedy gra sie mecz z kims kto od kilku kolejek (lub od poczatku) nie podaje typow to czy trzeba podac swoje, zeby wygrac walkowerem.
Moim zdaniem powinno sie podawac, ale do Ciebie jako Prezesa nalezy decydujace zdanie.
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 29/11/2002 22:04

[QUOTE]Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]Prem mam takie male pytanko, poniewaz nie znalazlem w regulaminie nic na ten temat.

Czy w przypadku kiedy gra sie mecz z kims kto od kilku kolejek (lub od poczatku) nie podaje typow to czy trzeba podac swoje, zeby wygrac walkowerem.
Moim zdaniem powinno sie podawac, ale do Ciebie jako Prezesa nalezy decydujace zdanie.[/qb][/QUOTE]Oczywiście że trzeba choćby to miał być symboliczny 1 typ. W przypadku nie podania typu - obustronny walkower.
Posted by: slav007o

Re: Apelacje do Komisji EEL - 29/11/2002 23:58

Oficjalnie podaje do wiadomości rezygnację z udziału w rozgrywkach EEL drużyny Lechii Zielona Góra z ligi 1B, niestety ze względu na coraz mniejsze nakłady czasowe które mogę poświęcić na przebywanie na forum i zajmowanie się konkursami trener wraz z zawodnikami musiał podjąć tak drastyczną decyzję, mam nadzieję że znajdą się chociaż nabywcy na niektórych z moich utalentowanych młodzików

SLAV
Posted by: Anthrator

Re: Apelacje do Komisji EEL - 30/11/2002 04:52

A z tym gosciem co zrobicie,nie rozegrał do tej pory żadnego meczu a podpisał sie za drużynę i podaje typy.
Chyba w regulaminie było że po 3 walkowerach out?
A tu 11 walkowerów i nagle znajduje sie gość ?!

_raekwon_
Junior Member
Użytkownik # 3595

wysłano 27-11-2002 19:50
--------------------------------------------------------------------------------
sorry ale bylem zmuszony do zmiany nicka (jonasz) SKT Sopot mysle ze nie powinno byc wiekszych problemow. Mialem dluzsza przerwe, ale juz zaczynam:

---------------------------------------------
Posted by: Dany

Re: Apelacje do Komisji EEL - 30/11/2002 08:40

Ale Sebas on zrobi afere o 2m , a podrugie rozmawialem z arrowem na czacie i sam powiedzial zebym podal typy za niego i to zrobilem!!!
Nic do niego niemam ale on takie teksty wali typu Cy cy - niewiem czy on jest glupi czy udaje glupiego wogole nie szanuje osoby z ktora prowadzi rozmowe , albo typu nie osmieszaj sie : )))))
"Ale Sebas on robi afere" mały rozkapryszony dzieciak.Gy_Gy ile ty masz lat 10-11 na moje oko to 6. Pewnie w piaskownicy stoisz w koncie ,a zabawki oddajesz koegom.
Dopiero jak siądziesz przy klawiaturze to dajesz upust emocjom.
******** pisanie gwiazdek , to ci wychodzi najlepiej,wszyscy wiemy jak ubogi jest słownik małolatów,piszą tylko p******** k****** j****
bo nic innego nie potrafią
[wali teksty] no to chociarz bez gwiazdek,ale z jakiego języka [chyba łacina podwórkowa]
Moim zdaniem to ty jesteś ten indyk co spierdzielił Georgowi Buschowi W z półmiska świątecznego i gulgoczesz jakieś niezrozumiałe teksty przez klawiature.
Podniosłeś mi ciśnienie podając typy za arrowa[rozmawialem z nim na cacie]szkoda że 5 tygoni wcześniej z nim nie gadałeś jak przestał typować.
Kombinujesz,dlatego dowaliłem się o te 2 minuty.
Jakbyś nie cudował[jak to robią pozostali uczestnicy]to bym wcale nie zwrócił uwagi na te spóżnione mecze[ale jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie]
Gdy siądziesz przed klawiaturą aby coś namazgrolić
spójrz najpierw w lustro czy nie przypominasz tego indyka świątecznego z białego domu.Jeżeli tak to weś prysznic,ostygnij otwórz kilka słowników i encyklopedi.
Nie serwuj na tym forum już gwiazdek jak nie douczony małolat bo się tylko kompromitujesz.
Pozdro dla wszystkich i Gy_Gy[klawiaturą wojny nie wygrasz ale rozumem uzyskasz pokój]
Posted by: Anonymous

Re: Apelacje do Komisji EEL - 30/11/2002 16:35

Czy mozna powtorzyc mecz Borussia Dortmund -Cudowne Maliniaki , poniewaz nie wiedzialem ze system jest przestawiony pn -pt i sob - niedz, czekam na odpowiedz. 3 LIGA D

Pozdrawiam
Posted by: THOM

Re: Apelacje do Komisji EEL - 30/11/2002 17:45

Zwracam się do Zarządu EEL z prośbą o rozwiązanie mojego problemu. Polega on na tym, że gram jako gospodarz, a mój przeciwnik jako gość podał 6 strzałów w wyniku czego strzelił bramkę. Co w takim przypadku zrobić?? Czy można to potraktować jako walkower dla gospodarza?. Czekam na odpowiedź - by w razie czego zdążyć podać typy na tę kolejkę. Problem dotyczy meczu TOTTENHAM HOTSPUR - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH. (III liga grupa A).
Mój przeciwnik złamał również regulamin (punkt7b), nie podał godziny rozgrywania typów - tylko datę. Jest to dla mnie o tyle ważne, że zależy od tego strategia mojej gry (chodzi mi o wynik meczu - czy zostanie mojemu rywalowi zaliczona ta bramka strzelona czy też nie, czy też zostanie mi przyznany walkower).

Pozdro
Posted by: orient

Re: Apelacje do Komisji EEL - 30/11/2002 17:52

Witam

Chcialbym sie zajac reorganizacja ligi IIIb. gdzie liczba startujacych jest chyba najnizsza. 6 z 12. Podalem juz szereg propozycji w temacie IIIb (strona3) ale widze ze ludziom bardziej podoba sie fikcyjne i regulaminowe wypelnianie meczy z nieobecnymi niz jakiekolwiek dzialanie.

Takze prosilbym o narzucenie jakiegos planu z gory. Bo granie 5 meczy w tej rundzie to w ogole przesada...chyba ze trzeba dokonczyc ten caly pogrzeb.

pozdrawiam orient
Posted by: lorder

Re: Apelacje do Komisji EEL - 30/11/2002 19:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał THOM:
[qb]Zwracam się do Zarządu EEL z prośbą o rozwiązanie mojego problemu. Polega on na tym, że gram jako gospodarz, a mój przeciwnik jako gość podał 6 strzałów w wyniku czego strzelił bramkę. Co w takim przypadku zrobić?? Czy można to potraktować jako walkower dla gospodarza?. Czekam na odpowiedź - by w razie czego zdążyć podać typy na tę kolejkę. Problem dotyczy meczu TOTTENHAM HOTSPUR - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH. (III liga grupa A).
Mój przeciwnik złamał również regulamin (punkt7b), nie podał godziny rozgrywania typów - tylko datę. Jest to dla mnie o tyle ważne, że zależy od tego strategia mojej gry (chodzi mi o wynik meczu - czy zostanie mojemu rywalowi zaliczona ta bramka strzelona czy też nie, czy też zostanie mi przyznany walkower).

Pozdro [/qb][/QUOTE]Zgadza się, przez pomyłkę oddałem 6 strzałów a nie 5, ale mój przeciwnik wogóle nie wziął udziału w tym meczu(12 kolejka).Oddaję ten spór do sprawiedliwego rostrzygnięcia przez Zarząd EEL.
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 30/11/2002 20:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał THOM:
[qb]Zwracam się do Zarządu EEL z prośbą o rozwiązanie mojego problemu. Polega on na tym, że gram jako gospodarz, a mój przeciwnik jako gość podał 6 strzałów w wyniku czego strzelił bramkę. Co w takim przypadku zrobić?? Czy można to potraktować jako walkower dla gospodarza?. Czekam na odpowiedź - by w razie czego zdążyć podać typy na tę kolejkę. Problem dotyczy meczu TOTTENHAM HOTSPUR - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH. (III liga grupa A).
Mój przeciwnik złamał również regulamin (punkt7b), nie podał godziny rozgrywania typów - tylko datę. Jest to dla mnie o tyle ważne, że zależy od tego strategia mojej gry (chodzi mi o wynik meczu - czy zostanie mojemu rywalowi zaliczona ta bramka strzelona czy też nie, czy też zostanie mi przyznany walkower).

Pozdro [/qb][/QUOTE]Typ podany jako 6 nie liczy się, walkowera nie ma ale liczy się tylko 5 pierwszych typów, ostatni odrzucamy
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 30/11/2002 20:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał PaRaNoo:
[qb]Czy mozna powtorzyc mecz Borussia Dortmund -Cudowne Maliniaki , poniewaz nie wiedzialem ze system jest przestawiony pn -pt i sob - niedz, czekam na odpowiedz. 3 LIGA D

Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Jeśli rywal wyrazi zagra fair play zgodę to tak, jeśli nie - niestety walkower.
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 30/11/2002 20:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał orient:
[qb]Witam

Chcialbym sie zajac reorganizacja ligi IIIb. gdzie liczba startujacych jest chyba najnizsza. 6 z 12. Podalem juz szereg propozycji w temacie IIIb (strona3) ale widze ze ludziom bardziej podoba sie fikcyjne i regulaminowe wypelnianie meczy z nieobecnymi niz jakiekolwiek dzialanie.

Takze prosilbym o narzucenie jakiegos planu z gory. Bo granie 5 meczy w tej rundzie to w ogole przesada...chyba ze trzeba dokonczyc ten caly pogrzeb.

pozdrawiam orient[/qb][/QUOTE]Orient po to przyspieszono rozgrywki żeby "dokończyć ten cały pogrzeb". Bardzo nad tym ubolewam ale niestety trzeba dociągnąć ten sezon do końca. Bardzo mi przykro że akurat znalazłeś się w lidze z nieodpowiedzialnymi ludźmi.
Posted by: lorder

Re: Apelacje do Komisji EEL - 01/12/2002 00:01

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał THOM:
[qb]Zwracam się do Zarządu EEL z prośbą o rozwiązanie mojego problemu. Polega on na tym, że gram jako gospodarz, a mój przeciwnik jako gość podał 6 strzałów w wyniku czego strzelił bramkę. Co w takim przypadku zrobić?? Czy można to potraktować jako walkower dla gospodarza?. Czekam na odpowiedź - by w razie czego zdążyć podać typy na tę kolejkę. Problem dotyczy meczu TOTTENHAM HOTSPUR - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH. (III liga grupa A).
Mój przeciwnik złamał również regulamin (punkt7b), nie podał godziny rozgrywania typów - tylko datę. Jest to dla mnie o tyle ważne, że zależy od tego strategia mojej gry (chodzi mi o wynik meczu - czy zostanie mojemu rywalowi zaliczona ta bramka strzelona czy też nie, czy też zostanie mi przyznany walkower).

Pozdro [/qb][/QUOTE]Typ podany jako 6 nie liczy się, walkowera nie ma ale liczy się tylko 5 pierwszych typów, ostatni odrzucamy[/qb][/QUOTE]Chciałem zauważyc ze drużyna Totenhamu Hotspur nie wzieła udziału w meczu, czyli nie oddała ani jednego strzału.
Posted by: Anonymous

Re: Apelacje do Komisji EEL - 01/12/2002 14:22

Ja w sprawie meczu Borussia Dortmund - Cudowne Mailiniaki, ktory chcialem zeby zostal powtorzony, bo nie podalem swoich typow, ale okazuje sie ze trener druzyny przeciwnej nie podaje swoich typow od miesiaca (na ten mecz rowniez nie podal) wiec mysle ze moglbym podac te zalegle mecze, a pozniej jak by druzyna przeciwna chciala zrobic to samo to ja tez pojde im na reke.
Pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: Apelacje do Komisji EEL - 01/12/2002 14:26

Oczywiscie czekam na pozytywna odpowiedz
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 01/12/2002 23:39

Tottenham - Zagłębie 0:3 walkower
Tottenham nie podał typów

PaRaNoo: decyzję zarząd podejmie do wtorku, proszę o wypowiedzi członków zarządu.
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 01/12/2002 23:57

Skoro druzyna Mailiniakow nie podaje typow od miesiaca to i w meczu z Borusia pewnie by nie podala ...A dryznie Borusii widac bardziej zalezy na rozegraniu tego meczu dlatego proponuje ponowne rozegranie tego meczu systemem pon-pt (Borusia po prostu poda typy na 2 mecze)ale typy inne.Jesli Mailiniaki nie podadza typow to walkower dla druzyny z Dortmundu.Taka jest moja propozycja

Pozdrawiam iwo:
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 02/12/2002 03:34

W zwiazku ze zla data meczu Porto - Coimbra podana na stronie profa (niedziela, a mecz bedzie w poniedzialek) mam pytanie czy ten strzal zostaje uniewazniony, czy moge poczekac na jego wynik do jutra?? Nie ma on wplywu na wynik meczu UNTS - Stomil, a jedynie na ilosc bramek strzelonych przez moja druzyne (zakladajac oczywiscie, ze Porto wygra).

Co do meczu Borussia - Maliniaki uwazam, ze mecz ten mozna przelozyc na inny termin i PaRaNoo poda typy jeszcze raz, a jego przeciwnik jak zacznie grac to poda typy, a jak nie to bedzie walkower.
Podobna sytuacja miala juz kiedys miejsce (nie pamietam czy w tym czy w poprzednim sezonie) i mecz zostal powtorzony.
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 02/12/2002 20:54

Mysle Wesul ,ze mozesz poczekac do dzis poniewaz to nie byl twoj blad tylko profa i nie ma to wplywu na wynik a tak to moze uda ci sie strzelic wiecej bramek
Posted by: Szakal

Re: Apelacje do Komisji EEL - 02/12/2002 21:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał PaRaNoo:
[qb]Ja w sprawie meczu Borussia Dortmund - Cudowne Mailiniaki[/qb][/QUOTE]No zeby nie mowili ze sie obijam...

Skoro druzyna przeciwnika nie podaje typow juz od miesiaca i nie podala ich w tym meczu to gospodarz - Dortmund chca wykorzystac sytuacje proponuje rozegrac mecz ponownie doskonale wiedzac ze przeciwnik i tak nie poda typow i liczac na latwe 3 pkt z walkowera.

Jesli natomiast trener/prezes maliniakow wyrazi chce rozegrania meczu to nie widze przeszkod by mecz mial zostac rozegrany.
Posted by: Anonymous

Re: Apelacje do Komisji EEL - 02/12/2002 22:40

Gospodarz DORTMUND wcale nie chce wykorzystac sytuacji liczac na walkowera, bo z pytaniem o dodatkowy mecz zglosilem sie nie wiedzac, iz przeciwknik nie podal typow (sa moje dwa posty), a pktow nie zdobywam wylacznie z walkowerow wiec mnie nie oczerniaj Szakal, duzo bardziej wole grac mecze niz dostawac walkowery.

Pozdrawiam
Posted by: SebaS.... ...

Re: Apelacje do Komisji EEL - 04/12/2002 06:48

wesul mozesz zrobic aby strona Allegro otwierala sie w osobnym oknie ?

I tak z ciekawosci. Co Ci daje ze ktos na to kliknie ?
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 04/12/2002 12:03

[QUOTE]Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]wesul mozesz zrobic aby strona Allegro otwierala sie w osobnym oknie ?[/qb][/QUOTE]Technicznie nie ma wiekszego problemu, natomiast nie pozwala na to regulamin Programu Partnerskiego Allegro
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]
I tak z ciekawosci. Co Ci daje ze ktos na to kliknie ?[/qb][/QUOTE]10 groszy do wykorzystania na oplaty za aukcje w Allegro.
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 04/12/2002 12:42

Uaktualnione tabelki i wyniki.
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 09/12/2002 13:33

Uaktualnione tabelki i wyniki
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: Apelacje do Komisji EEL - 12/12/2002 19:12

witam wesul

Prosze o poprawienie wyniku z 14 kolejki ,ligi IIIc
Poniewaz druzyna FC Slaughter Gorzow(FC.S.G - a to skrot druzyny) wygrala walkowerem 3:0 z widzewem łodz

Pozdro
Posted by: Szakal

Re: Apelacje do Komisji EEL - 12/12/2002 19:46

wesul zaległy mecz 14 kolejki

Pogon - Bidony 0-0
Posted by: _raekwon_

Re: Apelacje do Komisji EEL - 16/12/2002 02:39

Mam prosbe do zarzadu... moglibyscie zaliczyc mi moje typki i dodac punkty, ktore zdobylem w meczu z FC Kalina "27-11-2002"... zawsze z lepszym rankingiem jest wiekszy zapal do gry...

P.S.Prem podobno nasz mecz mial byc wziety pod uwage... ,,, pozdrawiam
Raekwon-( SKT SOPOT) ,,, iwo:
Posted by: cichy

Re: Apelacje do Komisji EEL - 16/12/2002 02:52

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _raekwon_:
[qb]Mam prosbe do zarzadu... moglibyscie zaliczyc mi moje typki i dodac punkty, ktore zdobylem w meczu z FC Kalina "27-11-2002"... zawsze z lepszym rankingiem jest wiekszy zapal do gry...

P.S.Prem podobno nasz mecz mial byc wziety pod uwage... ,,, pozdrawiam
Raekwon-( SKT SOPOT) ,,, iwo: [/qb][/QUOTE]hm...

no wiec tak, raekwon nie wiadomo skad obial druzyne skt sopot, chodz druzyna byla prowadzona przez innego menadzera. no ale niech bedzie, chodzi o to ze driuzyna nie podawala typow od poczatku rozgrywek, az tu nagle w meczu 12 koleiki pojawia sie druzyna skt sopot i wystawia sklad(mialo byc tak ze druzyna ktora nie podaje skladow przez 3 koleiki, zostaje zdyskfalifikowana). kolejna sprawa, to taka, ze po meczu z moja druzyna, trener z sopotu znow zaprzestal podawac sklady. dlaczego? nie wiem, moze to wrodzona antypatia do mojej osoby i dlatego gdy mam duza szanse na awans probuje mi ta szanse zaprzepascic.

pozdrawiam

cichy
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 16/12/2002 19:27

Uaktualnione tabelki i wyniki.

Sorki za opoznienie.

To moj post nr 500!!! iwo: iwo: iwo:
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 17/12/2002 04:13

Raekwon szczerze mowiac nie widze powodu by zaliczyc tobie punkty...Po pierwsze bylo ustalone iz jesli ktos nie poda przez 3 kolejki to zostaje usuniety z EEL ,najdziwniejszy jest fakt iz jesli juz chciales sie dolaczyc do gry to dlaczego rozegrales tylko 1 mecz?!!?Trzeba bylo grac dalej i prosic o pozytywne rozpatrzenie twojej sprawy....A nie po rozegraniu "az" 1 meczu starasz sie zrobic zamieszanie i przeszkodzic druzynie ktora walczy od poczatku fair i z dobry skutkiem(walka o awans)
Dla mnie sprawa ewidentna

Fc Kalina - SKT Sopot 3:0(walkower)

Pozdrawiam iwo:
Posted by: cichy

Re: Apelacje do Komisji EEL - 23/12/2002 03:50

nie wiem dalaczego, alwe polubilem ten temat

w lidze 3d w meczu borussia dortmund - FC Kalina trener borussi nie podal kursow, zgodnie z regulaminem moge zazadac walkower, no i pytam czy zostanie on mi przyznay?
Posted by: smoq

Re: Apelacje do Komisji EEL - 23/12/2002 20:12

tak spojrzałem w problem i zauważyłem że cichy6 ma racje,walkower sie należy !!!
iwo:
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: Apelacje do Komisji EEL - 23/12/2002 20:45

witam
ja mam doswiadczenie walkowerach

a wiec podwierdzam wypowiec smoq34
Pozdro
Posted by: xeo

Re: Apelacje do Komisji EEL - 23/12/2002 20:54

Walkower się należy !!!
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 23/12/2002 22:36

Uaktualnione tabelki i wyniki.
Posted by: DMK

Re: Apelacje do Komisji EEL - 23/12/2002 22:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]Uaktualnione tabelki i wyniki.[/qb][/QUOTE]IB ma dalej wyniki po 17 kolejce
Posted by: Anonymous

Re: Apelacje do Komisji EEL - 24/12/2002 02:32

Witam, jestem trener Borussi, co do kursow to je podalem tylko z opoznieniem, liga swieci wynikami 3 - 0 przez walkowery, ale co tam dowalcie jeszcze jeden, za przeoczenie, chyba nie na tym to polega, na zlosliwosciach, wygrana za wszelka cene Cichy?
Posted by: xeo

Re: Apelacje do Komisji EEL - 24/12/2002 03:07

Rosicky , nie dopełniłeś warunków zawartych w regulaminie , co skutkuje tym , że twój rywal może (nie musi) zarządać walkoweru .
Cichy skorzystał z tej mozliwości , więc walkower mu się należy .

Nie będe pisał czy to jest uczciwe , czy nie , regulaminu trzeba przestrzegać i nie będziemy tworzyć precedensów - przykro mi .

Ostateczna decyzja należy do Prezesa Zarządu .

Pozdrawiam
Członek Zarządu .
Posted by: amRO

Re: Apelacje do Komisji EEL - 24/12/2002 03:08

Ostateczne rozstrzygniecia coraz blizej. W przypadku tej samej ilosci punktow decyduja bramki (jak kiedys) czy bilans bezposredni ?
Posted by: xeo

Re: Apelacje do Komisji EEL - 24/12/2002 03:21

Przy równej ilości punktów 2 lub więcej drużyn tworzy się tzw. mała tabele zawierającą bilan bespośrednich spotkań między zainteresowanymi drużynami . Jeżli to nie pomoże to :

1. Korzystniejszy bilans bramkowy .
2. Większa liczba strzelonych bramek .
3. Korzystniejsze wyniki ze zwycięscą danej grupy

Pozdrawiam
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 24/12/2002 03:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał DMK:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]Uaktualnione tabelki i wyniki.[/qb][/QUOTE]IB ma dalej wyniki po 17 kolejce[/qb][/QUOTE]Daj "Odswiez" (ewentualnie usun tymczasowe pliki internetowe - czy jakos tak to sie nazywa) to bedziesz mial wyniki po 19 kolejce.
Prawdopodobnie Twoja przegladarka zapisuje strony i wyswietla Ci stara wersje.
Posted by: cichy

Re: Apelacje do Komisji EEL - 24/12/2002 04:04

prem w zwiazku z tym co zostalo tu uchwalone prosze bys zweryfikowal wynik meczu, na:

borussia dortmund - FC Kalina 0:3

pozdrawiam

cichy
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 25/12/2002 01:35

Ja weryfikuje ale to Wesul uaktualnia tabelki
Posted by: _raekwon_

Re: Apelacje do Komisji EEL - 26/12/2002 18:46

mam pytanko... czy jakbym dzis podal typy w meczu z Wroclawiem...byly by uwzglednione? oczywiscie na tym meczu nie poprzestane...
Posted by: Anonymous

Re: Apelacje do Komisji EEL - 27/12/2002 14:24

Witam, ja w sprawie meczu FC Kalina - Borussia Dortmund (mecz 8 kolejki), tylko ze z poprzedniej rundy, w regulaminie nie ma chyba nic o czasie po ktorym nie mozna skladac apelacji odnosnie nie prawidlowosci z poprzednich kolejek, ja zagralem fair wobec Cichego w pierwszej rundzie i mimo ze on nie podal dat spotkan ja nie zadalem walkowera, a w regulaminie wyraznie jest napisane:
(pkt 3 podpkt 7. Każdy post z typami powinien zawierać koniecznie:
a) numery typów
b) datę i godzinę rozgrywania typów
c) kursy
d) na kogo stawiamy)

nie umiem wklejac starych postow, ale zostawiam link
http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=15;t=000067;p=3

nie chcialem tego robic, ale skoro Cichy tak wszystkiego pilnuje i sie czepia, to jego tez musi ktos przypilnowac.

Dziekuje i czekam na pozytywne rozpatrzenie.
Posted by: Anonymous

Re: Apelacje do Komisji EEL - 27/12/2002 14:28

oczywiscie o przyznanie mi walkowera za 8 kolejke
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 28/12/2002 16:23

Uaktualnione tabelki i wyniki.

Prem mam taka propozycje, aby po zakonczeniu rundy zasadniczej odczekac (np. tydzien) na podanie zaleglych wynikow (ew. rozegranie zaleglych meczy) i dopiero pozniej przystapic do rozgrywania meczy o mistrzostwo (w I lidze) i barazy o awans (w nizszych ligach).
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 29/12/2002 16:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]Uaktualnione tabelki i wyniki.

Prem mam taka propozycje, aby po zakonczeniu rundy zasadniczej odczekac (np. tydzien) na podanie zaleglych wynikow (ew. rozegranie zaleglych meczy) i dopiero pozniej przystapic do rozgrywania meczy o mistrzostwo (w I lidze) i barazy o awans (w nizszych ligach).[/qb][/QUOTE]Muszę Ci powiedzieć wesul że właśnie tak zamierzałem zrobić ale w każdym razie cieszę się że wpadłeś na taki pomysł.

Kieruje również wyrazy uznania pod Twoim adresem wesul za sumienną pracę nawet w okresie co by tu nie mówić "powszechnego leniuchowania".
Posted by: Anonymous

Re: Apelacje do Komisji EEL - 30/12/2002 16:59

Chcialem sie zapytac czy moja apelacja zostanie rozpatrzona ??
Posted by: xeo

Re: Apelacje do Komisji EEL - 30/12/2002 17:54

Uważam ze za późno wnioskujesz o walkower , była by tragedia gdyby teraz każdy zaczął wyciągać stare mecze i wnioskować o walkowery (a było by ich sporo) .
Niech się Prezes wypowie i podejmie ostateczną decyzje .

Szkoda , że nie dogadaliście się we własnym gronie
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 30/12/2002 20:25

Zgadzam sie w pelni z Xeo!Sorry Rosicky ale troche za pozno na skladanie wnioskow oodnosnie 8 kolejki...Mamy teraz 21 kolejke ...

Pozdrawiam
Posted by: smoq

Re: Apelacje do Komisji EEL - 30/12/2002 20:53

w regulaminie jest czas 3 dni po meczu na podanie wyników,myślę że to samo dotyczy się apelacji,można uzupełnic ten punkt wpisem o apelacje iwo:
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 30/12/2002 22:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał smoq34:
[qb]w regulaminie jest czas 3 dni po meczu na podanie wyników,myślę że to samo dotyczy się apelacji,można uzupełnic ten punkt wpisem o apelacje iwo: [/qb][/QUOTE]Czyli wszystkie wyniki podane po 12:00 w srode (po kolejce, a wlasciwie dwoch => pon-pt i sb-ndz) nie beda uwzgledniane????? Z tego wynika, ze tak. ))

Mozna uzupelnic ten punkt regulaminu o apelacje, ale nie mozne go stosowac w tej sprawie. Podstawowa zasada: Prawo nie dziala wstecz.

Wedlug mnie nie nalezy przyznawac walkowera w tym spotkaniu, zeby nie tworzyc precedensu. Jezeli Prem zgodzi sie na jedno takie posuniecie to 50% meczy trzeba bedzie zweryfikowac.

A Rosicky'emu nalezy wspolczuc, ze trafil na takiego (za przeproszeniem) fagasa. Nie marte sie stary i tak jestes od niego lepszy. iwo: na pocieszenie.
Posted by: cichy

Re: Apelacje do Komisji EEL - 31/12/2002 00:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał wesul:
A Rosicky'emu nalezy wspolczuc, ze trafil na takiego (za przeproszeniem) fagasa. Nie marte sie stary i tak jestes od niego lepszy. iwo: na pocieszenie.[/QB][/QUOTE]po pierwsze, nie jestem fagasem, tego typu wyzwiska mozesz kierowac w strone swojej rodziny, a konkretnie ojca.

po drogie, nic zlego nie zrobilem, poprostu stosuje sie do regulaminu, skoro Tobie sie on nie podoba nie musisz z niego kozystac,no bo po co?
Posted by: Hubi

Re: Apelacje do Komisji EEL - 31/12/2002 01:02

Moim zdaniem jeszcze jedna sprawa powinna zostać rozpatrzona.
Mianowicie, niektóre drużyny grały mecze od przypadku do przypadku.Uważam że nie jest sprawiedliwe to ,że jeden z taką drużyną wygrał walkowerem a drugi przegrał lub zremisował.Wszystkie mecze z nieuczciwymi drużynami powinny zostać anulowane!
Posted by: xeo

Re: Apelacje do Komisji EEL - 31/12/2002 01:38

(wykosowałem)

Problemem jest wyeliminowanie w przyszłym sezonie drużyn , które zgłosił chęc gry , a jej nie podjeły .
To co było już ustalone to to , że te drużyny (uzytkownicy) mają dożywotniego bana na gre w ligach EEL (z wyjątkiem kilku osób , które zgłosiły szefostwu , że nie są wstanie grać i podały dobre powody .

Na pewno po tym sezonie jest już wykrystalizowana grupa pewnych graczy , ale dojdą napewno nowi i ich trzeba w jakiś sopsób zweryfikować .

Jeżeli ktoś widzi pewne braki w regulamnie lub ma pomysł na weryfikacje nowych graczy niech pisze , tylko bez postawy roszczeniowej prosze .

Pozdrawiam .
Posted by: Hubi

Re: Apelacje do Komisji EEL - 31/12/2002 01:57

A może tak:
Drużyna która nie stawi się na boisku trzykrotnie zostanie wykluczona z rozgrywek dożywotnio,wszystkie mecze z jej udziałem zostaną anulowane.

Pozdrawiam
Posted by: SebaS.... ...

Re: Apelacje do Komisji EEL - 31/12/2002 03:09

Moze by tak zrobic ankiete co do anulowanych meczy. Niby EEL chce byc zblizona do regulaminem do Polskiej Ligi ale w tej kwestii to daje dupy na calego. Do czego to podobne ze zespol ktory wycofal sie z rozgrywek ma zaliczone czesc meczy a reszta walkowerem, powinno sie anulowac calosc. Przez to ze ktos sie o******lal i nas olal odpuszczajac mecze zabral innym punkty a drugim dal walkowerem PARODIA!!!!!!!!
Posted by: xeo

Re: Apelacje do Komisji EEL - 31/12/2002 03:14

Nie będe się wypowiadał więcej w tej sprawie z uwagi na to , że dotyczy to bespośrednio mojej druzyny na moją niekorzyść (właśnie sprawdziłem), a nie chce być posądzony o stronniczośc i działalnie we własnym interesie dlatego edytuje wszystkie moje posty w częsci dotyczącej tej sprawy .
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 31/12/2002 04:46

Panowie dziwi mnie jedna sprawa...dlaczego nagle teraz sie wszyscy odezwali!?!?Przeciez to trwa od dawna ale nikomu to nie przeszkadzalo!!!Xeo bardzo slusznie w ktoryms z postow zauwazyl ze jesli ktos jest dobry to wygra nawet jesli bedzie z kims gral...Ale teraz widze im blizej rozstrzygneic w ligach tym bardziej kazdy chwyta sie kazdej deski ratunku...Dlaczego nikt o tym wczesniej nie wspominal tylko teraz nagle komus przypomina sie iz w 8 kolejce powinien dostac walkowera!!!!Panowie troche wyrozumialosci,,EEL to mloda liga i nie jest jeszcze w pelni wszystko dopracowane!A wy zamiast pomagac to wyzywacie Prema jak i caly zarzad i piszecie ze to parodia No coz....Ja juz pisalem wczesniej by dokonczyc ten tragiczny sezon i w nastepnym po reorganizacji beda juz graly tylko powazne osoby i bedzie liga bardziej przejrzysta .Panowie zwroccie uwage na wklad Wesula w robienie tabelek(pelen profesjonalizm)gdyby teraz kazdy mecz mial zmieniac to by chyba dostal fiola!Wezcie to pod uwage....A wiec jestem zdecydowanie przeciwny zmienianiu wynikow na walkowery!Skonczymy ten sezon i nastepny bedzie wygladal juz zupelnie inaczej!Bez ludzi robaicaych sobie jaja ,bez ludzi oddajadzych punkty za darmo..Z tym ze przy braku jakiejkolwiek pomocy i jakichkolwiek zdan z waszej strony nie bedzie to latwe...Szkoda ze nagle dyskusja o walkowerach tak sie rozwinela...Szkoda ze wczesniej sie nie odzywaliscie gdy dyskutowalismy o tym....

Pozdrawiam iwo:
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 31/12/2002 16:35

Uaktualnione tabelki i wyniki.
Posted by: DMK

Re: Apelacje do Komisji EEL - 31/12/2002 21:29

mala zagadka:
z jakiego miasta sa najlepsze druzyny?

podpowiedz:
[CODE]Pos Team Pl.w d l Pts. Goals Diff
LIGA IA
1 Gornik Zabrze 21 13 6 2 45 35:6 29

LIGA IB
1 Gwarek Zabrze 21 13 6 2 45 33:6 27[/CODE]
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 06/01/2003 22:10

Uaktualnione tabelki i wyniki.

Prosze wszystkich o przejrzenie wynikow i zgloszenie ewentualnych bledow i pomylek (tutaj, albo w temacie z wynikami dla odpowiedniej ligi).

Jutro podam wstepne zestawienia meczy barazowych i "play-offow" o mistrzostwo.

Data rozpoczecia drugiej rundy rozgrywek zostanie ustalona przez Prem'a i do tego czasu mozna zglaszac wszelkie watpliwosci dotyczace wynikow.
Posted by: SebaS.... ...

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/01/2003 01:16

1B
Mam tyle samo punktow co Preston, w dwumeczu jednak osiagnalem lepszy wynik: 1:0 1:1 w zwiazku z tym powinienem byc o 1 miejsce wyzej
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/01/2003 03:33

Zobowiazuje sie do zrobienia podsumowania na srode wieczor kazdej grupy z 1 i 2 ligi a ciebie Prem poprosze o 1 lige bo zdecydowanie lepiej tam wszystkich znasz
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/01/2003 15:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]1B
Mam tyle samo punktow co Preston, w dwumeczu jednak osiagnalem lepszy wynik: 1:0 1:1 w zwiazku z tym powinienem byc o 1 miejsce wyzej [/qb][/QUOTE]Juz poprawione.

Dodatkowo zmienila sie sytuacja w lidze III B (awansuje Leyton Orient zamiast Wolverhampton).
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/01/2003 15:54

Aktualna sytuacja spadkow i awansow:

Z I A spadaja:
FC Nantes
FC Konstancin
Zaglebie Sosnowiec
Warmia Olsztyn
Przyszlosc Rogow
Lille
Manchester United

Z I B spadaja:
Lincoln City
Preston North End
Pogon Szczecin
Lechia Zielona Gora
Legia Warszawa
Leibstandarte
AC Milan

Z II A spadaja:
Stomil Olsztyn
Blachostropy Babze
FC PS Tworki
Rakow Czestochowa
Wygrzewcy Zabki
TsH Babilia

Z II B spadaja:
Pogon Lwow lub GKP Gorzow
FC Liverpool
NAC Breda
Wisla Krakow
RKS Radomsko
Reggae Boys

---------------------------------------------
Z II A awansuja:
Lech Poznan
Newcastle United

Z II B awansuja:
Kalesony Sokratesa
LKS Lomza

Z III A awansuja:
Zaglebie Walbrzych
Victoria Wegorzewo

Z III B awansuja:
Fortuna Sittard
Los Pocracos

Z III C awansuja:
FC Barcelona
FC Slaughter Gorzow

Z III D awansuja:
Anthrator Uznam
FC Kalina
Posted by: Szakal

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/01/2003 16:01

Czegoś nie rozumiem ale może mi ktoś wyjaśni - Czemu jest więcej spadków niż awansów?! (o liczbe druzyn ma sie rozumiec chodzi)
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/01/2003 16:05

Mecze o mistrzostwo i baraze:

I liga
1) Wsciekle Bidony - Gornik Zabrze
2) Arka Gdynia - Hertha Berlin
3) Jagiellonia Bialystok - Treviso
4) Dragon Swinoujscie - Gwarek Zabrze

W polfinale: zw.2-zw.1 i zw.3-zw.4

II A
ZKS Zgierz - UNTS Warszawa
Huragan Gasocin - Lazio Rzym

II B
Pogon Lwow lub GKP Gorzow - Inter Mediolan
Radomiak Radom - LZS Lesniewo

III A
Tottenham Hotspur - Mazovia Minsk Mazowiecki
KS Gornik Jastrzebie - Pogromcy

III B
FC Baghdad - Leyton Orient
Ruch Radzionkow - Wolverhampton

III C
Widzew1981 - FC Kolejorz Rzeszow
Nordica Sports - Unia Tarnow

III D
Phoenix Mannheim - Waye The United
Borussia Dortmund- Mafia Spirytusowa

Gramy mecz i rewanz.
Gospodarzem pierwszego meczu jest druzyna nizej sklasyfikowana po rundzie zasadniczej.

Pozniej postaram sie wsadzic to na strone z wynikami.
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/01/2003 16:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Czegoś nie rozumiem ale może mi ktoś wyjaśni - Czemu jest więcej spadków niż awansów?! (o liczbe druzyn ma sie rozumiec chodzi)[/qb][/QUOTE]Zgodnie z tym co bylo ustalone przed sezonem bedzie reforma.
Tutaj masz szczegoly.
Posted by: WayeThe

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/01/2003 16:33

Mam pytanie po co sa te baraze o awans do wyzszej ligi???.
Jesli mozna prosilbym odopowiedz
Posted by: owee20

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/01/2003 16:39

Hey
Niema wpisanego tego wyniku a podałem go w dobrym czasie został pominięty 20 kolejka 3 liga D
Iskra Kochlice - Mafia Spirytusowa 0-3 walkower
Posted by: Szakal

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/01/2003 16:40

I ostatnie pytanie: Kiedy zaczynamy rozgrywki o Mistrzostwo EEL?
Posted by: owee20

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/01/2003 16:40

Hey
Iskra Kochlice - Mafia Spirytusowa 0-3 walkower

Niema wpisanego tego wyniku a podałem go w dobrym czasie został pominięty 20 kolejka 3 liga D
ps. da mi to jedno miejsce wyzej
Posted by: WayeThe

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/01/2003 16:42

Wesul co do tych barazy juz wiem
Tylko mam prosbe dodaj mi ostatni mecz czyli 22 kolejke puscilem mecze ale wyniku nie podalem.
mecz ten nic niezminia ale zeby bylo wszytko ok to dopisz.
Iskra Kochlic- WayeThe United 0:3 vo
pozdrawiam
Posted by: wesul

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/01/2003 17:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]I ostatnie pytanie: Kiedy zaczynamy rozgrywki o Mistrzostwo EEL?[/qb][/QUOTE]Mysle, ze albo w ten weekend, albo od poniedzialku, ale decydujace zdanie ma Prezes - Prem.

Uaktualnione tabelki i wyniki.
Posted by: terminator

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/01/2003 20:34

Witam czas najwyższy zacząć się udzielać.
Rozgrywki o mistrzostwo i spadki proponuję zacząc już w ten weekend. Do całkowitego zakończenia sezonu potrzeba 6 terminów, więc rozgrywki zakończyłyby się 31 stycznia.
Drużyny które nie rozegrały żadnego meczu lub w trakcie sezonu przerwały udział nie powinny być brane pod uwagę w III MEEL.
Posted by: terminator

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/01/2003 21:01

Witam czas najwyższy zacząć się udzielać.
Rozgrywki o mistrzostwo i spadki proponuję zacząc już w ten weekend. Do całkowitego zakończenia sezonu potrzeba 6 terminów, więc rozgrywki zakończyłyby się 31 stycznia.
Drużyny które nie rozegrały żadnego meczu lub w trakcie sezonu przerwały udział nie powinny być brane pod uwagę w III MEEL.
Posted by: vodzior

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/01/2003 22:08

witam

ja mam takie pytanie czy ktos moze podac date rozgrywania playoffow bo nie widze

pozdrawiam iwo:
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/01/2003 23:25

Terminator - zarówno baraże jak i playoffy rozpoczniemy w weekend lub poniedziałek. Nie bój się, będą odpowiednie tematy - jednym słowem nie zostawiłem EEL na pastwę losu. Czuwam a przerwa jest spowodowana problemem co zrobić z II ligą B (patrz inny temat)

Pozdrawiam!
Posted by: terminator

Re: Apelacje do Komisji EEL - 07/01/2003 23:53

Prem zobacz na priv.
Posted by: owee20

Re: Apelacje do Komisji EEL - 08/01/2003 00:57

Hey
Zastanawiam sie jak będzie wyglądała 3 liga w przyszlym sezonie ( gram baraże o 2 lige) jeśli pozostałbym w 3 lidze i miał przydzielone drużyny które nie są pewne i jest duże prawdopodoienstwo ze będzie dużo walkowerów to roche nie fer...
Posted by: legias

Re: Apelacje do Komisji EEL - 08/01/2003 19:35

Proponowal bym rozpoczac Baraze od poniedzialku,
i systemem Poniedzialek-niedziela
Posted by: vodzior

Re: Apelacje do Komisji EEL - 08/01/2003 19:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał legias:
[qb]Proponowal bym rozpoczac Baraze od poniedzialku,
i systemem Poniedzialek-niedziela[/qb][/QUOTE]ja sie podtym podpisuje
pozdrawiam iwo:
Posted by: Slawek 007

Re: Apelacje do Komisji EEL - 08/01/2003 21:34

Mam pytanie kiedy zostana rozegrane baraze ?>?
Mianowicie Ruch R.-Volwerhampton ?????
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 08/01/2003 23:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Slawek 007:
[qb]Mam pytanie kiedy zostana rozegrane baraze ?>?
Mianowicie Ruch R.-Volwerhampton ?????[/qb][/QUOTE]Będzie odpowiedni temat - od poniedziałku
Posted by: Slawek 007

Re: Apelacje do Komisji EEL - 09/01/2003 22:43

Dobrze Thx Prems
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 09/01/2003 23:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Slawek 007:
[qb]Dobrze Thx Prems [/qb][/QUOTE]Prem a nie Prems na drugi raz bo nie będzie żadnych baraży
Posted by: dymeczek

Re: Apelacje do Komisji EEL - 12/01/2003 01:15

mam pytanie do szefa calej zabawy, jesli teraz ma sie zaczynac nowa edycja to czy moge tez wziasc udzial ?? i co mam w tym celu zrobic , z gory dziex iwo:
Posted by: terminator

Re: Apelacje do Komisji EEL - 12/01/2003 12:40

dymeczek - w najbliższym czasie zostanie otwarty temat - zgłoszenia do nowego sezonu EEL. Jeśli chcesz wziąć udział w zabawie podasz tam swój zespół i zostaniesz przypisany do jednej z grup - prawdopodobnie w 3 lidze. Narazie - cierpliwości odbywają sięmecze o mistrzostwo i utrzymanie.
Posted by: mariusz2424

Re: Apelacje do Komisji EEL - 15/01/2003 00:02

Witam chciałbym wziąźć udział w tym konkursie .Moja drużyna którą chciałbym poprowadzić to F.C.Barcelona.Proszę o dokładne informacje na temat co mam zrobić
Z góry dziekuje i Pozdrawiam
Posted by: mariusz2424

Re: Apelacje do Komisji EEL - 15/01/2003 01:14

widze ze Barcelone juz ktos prowadzi w związku z tym chciałbym zmienic drużyne na FC Catalonia
Posted by: THOM

Re: Apelacje do Komisji EEL - 18/01/2003 16:59

W środę, gdy podawałem swoje typy w meczu baraże/utrzymanie - profesjonal podał w swojej ofercie na piątek 3 mecze ligi irlandzkiej (to samo jest w ofercie tygodniowej STS - można sprawdzić, że nie ściemniam). Dziś, gdy sprawdzałem wyniki okazało się, że (nie wiem kiedy) mecz Shelbourne - Drogheda przeniesiono na sobotę. W związku z tym nie wiem jak mam rozpatrywać zaistniałą sytuację, ponieważ obecnie przegrywam mecz 0-1, lecz jeśli Shelbourne wygra, wtedy w moim pojedynku padnie remis. Proszę o pilne rozpatrzenie mojej sprawy ponieważ czeka mnie w ten weekend rewanż i od tego zależy strategia gry zarówno moja jak i mojego przeciwnika. Mowa o meczu TOTTENHAM HOTSPUR - MAZOVIA MIŃŚK MAZOWIECKI (liga IIIA)

Pozdro
Posted by: [T]-error

Re: Apelacje do Komisji EEL - 18/01/2003 19:52

Chciałbym zgłosić drużynę do następnego sezonu ligi EEL - FC Elbląg

Pozdrawiam
Posted by: Szakal

Re: Apelacje do Komisji EEL - 18/01/2003 19:56

THOM zgodnie z regulaminem mozesz podac typ zastepczy ktory powinien zakonczyc sie do Soboty do 24:00
Posted by: THOM

Re: Apelacje do Komisji EEL - 18/01/2003 21:31

A ten mój Shelbourne nie może być ???

Pozdro
Posted by: Szakal

Re: Apelacje do Komisji EEL - 18/01/2003 21:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał THOM:
[qb]A ten mój Shelbourne nie może być ???

Pozdro [/qb][/QUOTE]Skoro byl w ofercie piatkowej Profa jako mecz rozgrywany w piatek a faktyczny stan mowi ze odbedzie sie w sobote to moze byc ale chyba wypadalo by wyslac "typ zastepczy" w oddzielnym poscie.
Posted by: kuba81

Re: Apelacje do Komisji EEL - 04/02/2003 04:36

Prem lub Wesul jako ,ze obiecalem iz zrobie podsumowania 2 i 3 ligi poprzedniego sezonu poprosze aby udostepnic mi kto dokladnie awansowal na priva z kazdej ligi w barazach a kto spadl.Dzieki bardzo
Posted by: Prem

Re: Apelacje do Komisji EEL - 04/02/2003 13:56

Kuba przecież w temacie III sezon EEL to masz...