Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20]

Posted by: Conrad

Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 16:06

Kontynuacja poprzedniego tematu.

Zapraszam do nowej promocji w Gamebookers! Dla nowych kont do 150zł gratis od pierwszego depozytu i bonus dotyczy WSZYSTKICH form wpłaty (przelew, płatność kartą, Moneybookers, itd.) a nie tylko wpłat przelewem.

Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocji: PROMOCJA

Przed zakończeniem rejestracji GB wyświetli nawet informacja związane z kodem promocji "PROMOCJA" i będzie tam podane, że bonus jest do 150zł i dotyczy wszystkich form płatności.

Po raz pierwszy słyszycie o tym na mecz.pl!!

Więcej informacji w temacie: http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=2501696
...oraz na stronie: http://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom
Posted by: qaz1

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 16:07

A ja mam pyatnie czy mozna do supportu pisac juz po polsku? Chodiz mi konkretnie o ten mail: service@gamebookers.com. Kiedys na pewno trzeba bylo pisac po angielksu, a czy teraz gdy jest polska wersja jezykowa mozna po polsku?
Posted by: live99

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 16:21

Quote:

A ja mam pyatnie czy mozna do supportu pisac juz po polsku? Chodiz mi konkretnie o ten mail: [E-mail]service@gamebookers.com.[/E-mail] Kiedys na pewno trzeba bylo pisac po angielksu, a czy teraz gdy jest polska wersja jezykowa mozna po polsku?



Mozna i od razu pochwale support ktory odpisuje bardzo szybko naprawde slowa uznania
Posted by: Servisman

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 16:43

Super bukmacher...dał wogóle komuś jakies limity? Bo ja już tam gram dość długo i żadnych limitów nie narzucili(przynajmniej takich śmiesznych)..
Posted by: Gianluca Comotto

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 16:45

Ja tez nie dostalem zadnych limitów. Kazdy ma limit, odpowiedni na kazdy zaklad ktory mozna sprawdzic stawiajac.
Posted by: overclocker

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 17:21

witam
wpłaciłem do nich 150 złotych
a na koncie mam 227,54.
może mi ktoś powiedzieć jakim cudem.
nie żebym narzekał
a te drugie 150 zł to dostanę o 1:00???
dobrze doczytałem się???
narazie jestem gamebookers zachwycony.
przelew zrobiłem wczoraj wieczorem,
a dziś mam kasę na koncie
proszę o odpowiedź zkąd te 77,54 dodatkowe
mam
Posted by: sasboss

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 17:37

jeśli miałeś wcześniej konto a nie wpłaciłes kasy to jest dodatkowy bonus z tego powodu nie ma co zajebisty buk!!!
Posted by: overclocker

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 17:41

wczoraj założone
a te 150 zł to dopiszą w nocy?
martwie się trochę bo już całą kasę którą miałem zainwestowałem w Brazylie.
Posted by: overclocker

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 17:44

a ten bon do sklepu to dostanę w piątek???
przyślą na email???
może ktoś powiedzieć
buk jest zaje.....
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 17:56

Conrad mozesz cos powiedziec, czemu dla overclockera dopisali dodatkowo 70 zl? Nie to ze zazdrosze mu czy co, ale jestem ciekaw

pozdrawiam
Posted by: Hajzel

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 17:58

Quote:

Conrad mozesz cos powiedziec, czemu dla overclockera dopisali dodatkowo 70 zl? Nie to ze zazdrosze mu czy co, ale jestem ciekaw

pozdrawiam





niektórym dopisują za pierwszy depozyt, info przychodzi na maila
Posted by: overclocker

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 18:02

Quote:

Quote:

Conrad mozesz cos powiedziec, czemu dla overclockera dopisali dodatkowo 70 zl? Nie to ze zazdrosze mu czy co, ale jestem ciekaw

pozdrawiam





niektórym dopisują za pierwszy depozyt, info przychodzi na maila



może poprostu mnie lubią
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 18:07

overclocker dostałeś jakiegoś meila, że Cie lubią i że Ci podarują 7 jawek? Z drugiej strony to fajnie tak Conrad a co Ty powiesz?
Posted by: Hajzel

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 18:08

mi np dali 40 zł ale to jakis czas temu
Posted by: overclocker

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 18:10

nie maila dostałem info o wpłacie tylko.
i tak już całą kasę przepuściłem.
to powie mi ktoś jak z tym bonem do sklepu jest???
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 18:34

Prezenty dostajesz a potem je przepuszczasz? Nie ładnie
Posted by: overclocker

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 18:49

Quote:

Prezenty dostajesz a potem je przepuszczasz? Nie ładnie



zainwestowałem w lokatę o nazwie brazylia
bardzo wysokie oprocentowanie polecam
Posted by: sasboss

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 18:51

Quote:

Quote:

Prezenty dostajesz a potem je przepuszczasz? Nie ładnie



zainwestowałem w lokatę o nazwie brazylia
bardzo wysokie oprocentowanie polecam




jak będzie takie sędziowanie jak w korei to i brazylia może dostać nieźlie po dupie...
Posted by: overclocker

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 18:56

zero sędziowanie będzie ok a brazil win
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 19:18

Zaczynamy...

Overclocker, otrzymasz dwa bonusy, zarówno te 70zł jak i 150zł (te zostanie doliczone do godziny 01:45 w nocy). A bon na koszulkę przyjdzie mailem w piątek.

Drugi bonus (70zł) jest czymś dodatkowym co czasami na maila przychodzi. Np. "Zauważyliśmy, że zarejestrowałeś się lecz nie odnotowaliśmy jeszcze żadnej wpłaty na koncie. Dokonaj wpłaty teraz i otrzymaj dodatkowe 20 Euro gratis". Tak więc jeśli ktoś spełni warunki w mailu to oczywiście otrzyma dwie promocje. A teraz moje sztandarowe hasło (proszę o bicie bębnów)... Gamebookers to naprawdę dobry buk!!

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: Radek Stepanek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 19:24

a kiedy dopisuje GB 150 do konta?
Posted by: HRABIA_JOHN

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 19:24

Conrad w programie partnerskim pisze ze jesli kogos zaprosilem do gry a on rejestrowal sie to w czasie 14dni moze mnie dopisac jako osobe polecajaca jesli mozesz to napisz gdzie mam szukac tej opcji zeby wpisac ten kod osoby polecajacej.
Posted by: nitek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 19:26

GB dopisuje po polnocy, a w sklepie nadal autoryzacja mija 10 dzien dzisiaj
Posted by: asolt2

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 19:34

Quote:

A teraz moje sztandarowe hasło (proszę o bicie bębnów)... Gamebookers to naprawdę dobry buk!!






Conrad, jezeli ten jest tak dobry jak go zachwalasz, to
wytlumacz mi dlaczego w gamebookers nie mozliwosci wyplaty
przez neteller, tym bardziej, istnieje mozliwosc wplaty
przez neteller. Jest to praktyka bardzo rzadko spotykana
u innych bukow, a wsrod tych najlepszych w ogole nie
spotykana. Odpowiedz ich suportu to brak mozliwosci takiej
wyplaty o czym wczesniej wiedzialem.
Jezeli bedziesz wicej weidzial w tej sprawie to podziel
sie z nia na forum
Posted by: frees

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 19:42

Witam,
czy oprocz tego 1 euro jest jeszcze pobierana jakas oplata przy wyplacie z gb na inteligo? chodzi mi o przewalutowanie czy cos. Mam konto w PLN.
ile idzie taki przelew?
pozdr
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 20:04

kobay, po północy do 01:45 będzie już wszystko na koncie.

JOHN, właściwy link powinien być dostępny na stronie o programie afiliacyjnym. Natomiast samo polecenie w systemie może być technicznie tylko jedno: link partnerski, link referencyjny, albo unikalny kod promocji od GB. I tu może istnieć tylko jedna pozycja.

Nitek, napisz do support w tej sprawie.

asolt2, bo Neteller zarządał ponoć absurdalnych prowizji od wypłaty. Stąd są tylko wpłaty. Lepiej to niż w ogóle brak Netellera bo Gamebookers jest o tyle super, że bez względu na formę wpłaty zawsze możesz wybrać dowolną formę wypłaty.

Frees, Inteligo pewnie skroi ludzi tak jak niektóre banki tutaj lubią robić. Na razie (dopóki GB nie uruchomi wypłat z konta) lepiej wypłacać na MB i stamtąd na konto.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: bartlomeo

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 15/05/2006 20:40

Ja mam problem z bonem na kosuzlke.
Gdy wpisuje go juz po wybraniu koszulki to wyskakuję błąd jakoby kod był zły: "The gift certificate entered is not valid for this order."

Wogóle koszt transportu wyskakuje mi 6 funtów czy to jest spowodowane w takim razie kosztem transportu, który lącznie z koszulka przewyższa wartość bonu?

Ni bardzo rozumiem w czym problem. Miał ktoś podobne problemy? Czy musze pisać do supportu?
Posted by: Skorpion BB

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 16/05/2006 05:16

Ponawiam pytanie.Czy można wpłacać z konta PKO na GB.I czy przy ewentualnych wyppłatach można zrobić wypłate na swoje konto w PKO.
Posted by: bartlomeo

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 16/05/2006 06:47

Quote:

Ja mam problem z bonem na kosuzlke.
Gdy wpisuje go juz po wybraniu koszulki to wyskakuję błąd jakoby kod był zły: "The gift certificate entered is not valid for this order."

Wogóle koszt transportu wyskakuje mi 6 funtów czy to jest spowodowane w takim razie kosztem transportu, który lącznie z koszulka przewyższa wartość bonu?

Ni bardzo rozumiem w czym problem. Miał ktoś podobne problemy? Czy musze pisać do supportu?




Napisałem maila w nocy i dostałem prosbę o podanei szczegółów a dziś rano dostałem nowy kod

Naprawde dobry buk
Posted by: kriku81

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 16/05/2006 08:15

jak wyglada sprawa z tymi koszulkami??postawilem 185zl na Brazylie, kiedy i jak moge zamowic sobie koszulke?czy ktos moze mi powiedziec?? z gory dzieki
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 16/05/2006 12:17

Skorpion BB, oczywiście. Można wpłacać z każdego banku w Polsce. Wypłatę możesz otrzymać w dowolny sposób, nie tylko na konto bankowe, ale także np. na Moneybookers... nawet jeśli wpłacałeś przelewem.

bartlomeo, w 100% się zgadzam.

kriku81, w piątek otrzymasz mailem bon do sklepu.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: ciacho1984

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 16/05/2006 15:27

Jeżeli twój znajomy nie użył twojego linku referencyjnego, nadal możesz zostać zaznaczony jako jego polecający po rejestracji, kiedy on poda twój numer referencyjny po naciśnięciu w link """Kto cię polecił"""?. Operacja ta powinna być wykonana nie później niż 14 dni po rejestracji.

Gdzie jest ten link bo znajomy zarejestrowal sie norlanie a nie z linka.(link """Kto cię polecił""")
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 16/05/2006 18:24

Witam, odpowiedziałem w temacie o programach partnerskich.
Posted by: alfa

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 16/05/2006 20:22

doszla do mnie koszulka naszej reprezentacji i niestety ale sie rozczarowalem bo jest to tylko replika oryginalnej koszulki i nijak sie ma do tej ktora jest prezentowana na stronach subsidesports.com



taka zamawialem a dostalem replike ze wzorami naklejanymi a nie wyszywanymi
Posted by: Slawek 007

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 16/05/2006 20:54

Siema wypłacał ktos na mBank bo nie wiem co lepiej wybrac mBank albo Moneybookers
Posted by: DJ SOSNA

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 16/05/2006 21:42

alfa, przeglądałem oferte tego sklepu i tam przy niektórych koszulkach jest lekko "niejasny" opis więc trzeba uważac...ale i tak muszę poprosic sąsiada żeby otworzył konto w GB i odsprzedał mi kod vouchera bo...po prostu muszę miec ten t-shirt Trinidad & Tobago
Posted by: DJ SOSNA

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 16/05/2006 21:45

skoro już tu jestem to muszę pochwalic Gamebookers za kolejną super promocję! Dzisiaj dostałem maila ze mogę postawic na dokładny wynik finału LM 10euro (ok40pln) i jak nie trafię to mi zwrócą kasę Stawiam na 1:2 @16.00

Posted by: padik

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 16/05/2006 22:16

Witam
Mam takie pytanie: kumpel chce wplacic bardzo szybko do GB, tak zeby jutro rano byla kasa. Problem w tym ze nie ma ani karty ani konta w moneybookers. Wobec tego czy mozna to rozwiazac w nastepujacy sposob ==> dodam sobie do listy maila na moim moneybookers mail mojego kolegi pod ktorym jest zaresjtrowany w gb i dokonam depozytu ze strony gb poprzez moneybookers z wykorzystaniem tego wlasnie maila. Kwota depozytu zostanie odjeta od mojego konta moneybookers i powedruje do niego do GB? Mozna tak to zrobic?

pozdr.
Posted by: Qcz

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 16/05/2006 22:19

Quote:

doszla do mnie koszulka naszej reprezentacji i niestety ale sie rozczarowalem bo jest to tylko replika oryginalnej koszulki i nijak sie ma do tej ktora jest prezentowana na stronach subsidesports.com



taka zamawialem a dostalem replike ze wzorami naklejanymi a nie wyszywanymi



hmmm ja zamawialem na samym poczatku promocji wlasnie Polski i dostalem juz z 2 tyg temu orginalna, wyszywana za 39.99L.
jestem na maksa zadowolony, taka sama w sklepie pumy za 229pln jest w poznaniu
Posted by: Szewa

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 16/05/2006 22:57

Quote:

Witam
Mam takie pytanie: kumpel chce wplacic bardzo szybko do GB, tak zeby jutro rano byla kasa. Problem w tym ze nie ma ani karty ani konta w moneybookers. Wobec tego czy mozna to rozwiazac w nastepujacy sposob ==> dodam sobie do listy maila na moim moneybookers mail mojego kolegi pod ktorym jest zaresjtrowany w gb i dokonam depozytu ze strony gb poprzez moneybookers z wykorzystaniem tego wlasnie maila. Kwota depozytu zostanie odjeta od mojego konta moneybookers i powedruje do niego do GB? Mozna tak to zrobic?

pozdr.




A nie łatwiej poprostu założyć kumplowi konto na MB (5 min. roboty), a później przelać kasę ze swojego konta na jego ? Po co kombinować ?

pozdr.
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 16/05/2006 23:22

Conrad możesz mi powiedzieć czy można tak zrobić...
Stawiam 185 PLN na zwycięzcę Mistrzostw Świata, GB przesyła mi kod vouchera do sklepu, zamawiam sobie koszulkę, a potem odsprzedaje ten zakład na zwycięzcę mundialu dla GB tracąc jakąś sumę... Jest taka opcja wtedy możliwa?
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 16/05/2006 23:32

Sorki, że temat pod tematem, ale przeczytałem posta DJ SOSNY i też chciałem postawić 40 zł na wynik 1:2 z 16 kursem. Ale wyskakuje mi FAILED i jakiś problem a jak u Ciebie lub u Was?
Posted by: Szewa

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 00:01

Heh, nie tylko Ci. Właśnie chciałem przyatakować na NBA i nie chce mi przyjąć zakładu !!! Pokazuje się czerwony napis FAILED.

BTW. Już po drugiej a bonus dalej nie dopisany...
Posted by: Buczy

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 00:11

Teraz dopiero dopisali i spózniłem sie z obstawieniem Miami - NJ a specjalnie na ten mecz czekałem
Posted by: ciacho1984

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 00:30

Ja mam wszystko ladnie wyszyte ,koszulka identiko jak w sklepie pumy na florianskiej w kraku
Posted by: conq

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 07:37

Elegancko..... Wpłaciłem większą kwotę, bo akurat miałem więcej na netellerze i całość chciałem wykorzystać, no i podwoili wszystko x2
Co do odsprzedawania tego typu po wybraniu koszulki, to tak, możesz tak zrobić.
Posted by: nitek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 07:47

conq z jakiej racji ci podwoili to byla twoja pierwsza wplata ??
Pozdr
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 07:48

Padik, przecież kolega nie musi mieć nawet konta bankowego. Wystarczy, że pójdzie do lokalnego oddziału BPH i dokona wpłaty wypełniając druczek. Czy nie jest to najłatwiejszy sposób?

Jeśli chodzi o odsprzedanie zakładu to jest to możliwe jeśli ktoś naprawdę nie może zaczekać aż Brazylia wzniesie puchar.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: alfa

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 07:49

Quote:

hmmm ja zamawialem na samym poczatku promocji wlasnie Polski i dostalem juz z 2 tyg temu orginalna, wyszywana za 39.99L.
jestem na maksa zadowolony, taka sama w sklepie pumy za 229pln jest w poznaniu



Quote:

Ja mam wszystko ladnie wyszyte ,koszulka identiko jak w sklepie pumy na florianskiej w kraku



zaraz napisze do subsidesports i zobacze co oni na to
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 07:49

Nitek, musiała to być rejestracja z kodu promocji "PROMOCJA" oraz pierwsza wpłata na konto.
Posted by: qaz1

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 08:11

Jest jakas nowapromocja:

------------------------------------------------------
Finał tegorocznego sezonu Ligi Mistrzów bezsprzecznie zapowiada się na wspaniałe widowisko zapewnione przez dwie najbardziej ekscytujące drużymy w Europie. Aby to uczcić Gamebookers oferuje Nie-przegraj zakład dla wszystkich naszych lojalnych użytkowników.

Jeżeli postawisz zakład na dokładny wynik na ten mecz i twój zakład przegra, zwrócimy ci stawkę przegranego zakładu do równowartości 10 Euro.

Przykład:
Postawiłeś zakład o stawce 15 Euro, że mecz zakończy się wynikiem 2-1 dla Barcelony, ale mecz zakończył się wynikiem 3-1, w tym wypadku dodamy do twojego konta w Gamebookers kwotę 10 Euro.

W tym meczu powinniśmy zobaczyć płynny futbol. Oglądając zarówno na boisku dwóch z grona najlepszych piłkaży na świecie Henry i Ronaldinho, darmowy zakład na dokładny wynik powinien zrobić to spotkanie bardziej ekscytujące do oglądania - więc na co czekasz, skorzystaj z tej fantastycznej oferty dziś!
-------------------------------------------------

Czy to oznacza, ze jak zagram za 10E to nic nie ryzykuje, najwyzej bedzie zwrot?
Posted by: Beerde

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 08:17

CONRAD

NIe wiesz dlaczego nie mozna dzis wpłącac srodkow za pomoca MB....

Wyskakuje mi ze adres z MB nie zgada sie z tym co mam zarejstrowany w GB..a sa dokładnie te same tym bardziej ze wczorja nim wplacałem kase do GB..dzis chce to ejszcze uczynic i mam cos takeigo własnie....
Posted by: Qcz

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 08:19

tak nic nie ryzykujesz)
Quote:

Conrad możesz mi powiedzieć czy można tak zrobić...
Stawiam 185 PLN na zwycięzcę Mistrzostw Świata, GB przesyła mi kod vouchera do sklepu, zamawiam sobie koszulkę, a potem odsprzedaje ten zakład na zwycięzcę mundialu dla GB tracąc jakąś sumę... Jest taka opcja wtedy możliwa?



dokladnie) ja po spadku z 3.5 na 3.0 moglem sprzedac zaklad za 44E koszulke mam za 1E a brazylie zagralem po 4.25 w interwetten
Posted by: nitek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 08:25

tak qaz1 ale podpowiedz dokladny wynik bo ja mysle o 1:1 albo 2:0
Posted by: conq

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 09:32

Skorzystałem z promocji i powinni dodać 150 zł, no a że więcej, to ja już się tam nie obrażę
Posted by: Ezquerro

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 09:42

dodali 150zł plus 76zł initial bonus rewelka
tylko mnie wkurza ten sklep juz 7 dni autoryzują czek z GB
Posted by: mankiet

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 10:05

Quote:

CONRAD

NIe wiesz dlaczego nie mozna dzis wpłącac srodkow za pomoca MB....

Wyskakuje mi ze adres z MB nie zgada sie z tym co mam zarejstrowany w GB..a sa dokładnie te same tym bardziej ze wczorja nim wplacałem kase do GB..dzis chce to ejszcze uczynic i mam cos takeigo własnie....



mam to samo jakas awaira chyba
Posted by: astalavistaXX

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 10:16

A jak jest w wypłatą środków z Gamebookers na konto np. mbanku...wiem że teoretycznie to jest od 2 do 5 dnia...a jak jest w praktyce?
Posted by: astalavistaXX

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 10:25

Już nie aktualne...wypłata zlecona w poniedziałek..i właśnie doszła kasa z kwoty 619 zł potrącili sobie jeszcze niecałe 9 zł..tak wiec doszło 610zł..to mi sie podoba
Posted by: qaz1

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 12:20

Ja obstawilem 1:0 oba zespoly beda graly bardzo asekuracyjnie wiec gradu goli sie nie spodziwam. Jak nie trafie to nic:0
Posted by: maroox

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 14:02

Wszyscy piszą,że dostali jakiś bonus 77 złotych.A ja to niby co??? Wpłaciłem 150 i tyle mam.Drugie dopiszą.Na jakich zasadach to się dostaje?
Posted by: heymen

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 14:07

z tej promocji, dotyczacej dokladnego wyniku finalu LM, moze kazdy skorzystac czy jedynie Ci ktorym przyszlo to na maila ?
Posted by: overclocker

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 14:22

Quote:

z tej promocji, dotyczacej dokladnego wyniku finalu LM, moze kazdy skorzystac czy jedynie Ci ktorym przyszlo to na maila ?



mnie też ciekawi odpowiedź na to pytanie.
odpowie ktoś??
Posted by: frees

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 15:15

Ile sie czeka na dopisanie tego bonusa 150zl?
I wiecie nczy moge teraz np skozystac z promocji 100pln gratis przy wplacie na konto?
Posted by: frees

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 15:15

Quote:

Quote:

CONRAD

NIe wiesz dlaczego nie mozna dzis wpłącac srodkow za pomoca MB....




mam to samo jakas awaira chyba




MB mialo awarie, ale juz jest ok.
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 15:16

średnio po jakim czasie wysyłają ten dodatkowy bonus , 70 kilka złotych?
Posted by: overclocker

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 15:25

Quote:

średnio po jakim czasie wysyłają ten dodatkowy bonus , 70 kilka złotych?



ja miałem go odrazu prawie
Posted by: Hajzel

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 15:29

Quote:

Quote:

z tej promocji, dotyczacej dokladnego wyniku finalu LM, moze kazdy skorzystac czy jedynie Ci ktorym przyszlo to na maila ?



mnie też ciekawi odpowiedź na to pytanie.
odpowie ktoś??





logicznie myśląc to dla wszystkich klientów a najlepiej napisac do suportu oni bardzo szybko odpowiadają
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 15:38

Quote:

Quote:

średnio po jakim czasie wysyłają ten dodatkowy bonus , 70 kilka złotych?



ja miałem go odrazu prawie




chodzi mi po jakim czasie od założenie konta. Muszę chyba dostać od nich jakiegos meila co?
Posted by: frees

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 16:19

Quote:

Quote:

Quote:

z tej promocji, dotyczacej dokladnego wyniku finalu LM, moze kazdy skorzystac czy jedynie Ci ktorym przyszlo to na maila ?



mnie też ciekawi odpowiedź na to pytanie.
odpowie ktoś??





logicznie myśląc to dla wszystkich klientów a najlepiej napisac do suportu oni bardzo szybko odpowiadają




Pisalem do supportu - promocja jest dla wszystkich !!
Posted by: overclocker

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 16:28

Quote:

Quote:

Quote:

średnio po jakim czasie wysyłają ten dodatkowy bonus , 70 kilka złotych?



ja miałem go odrazu prawie




chodzi mi po jakim czasie od założenie konta. Muszę chyba dostać od nich jakiegos meila co?



powiem jak ja miałem
w niedziele zarejestrowałem się i zrobiłem przelew 150 zł.
w poniedziałek o 15:00 sprawdzam pocztę patrzę jest wpłata odnotowana.
loguję się i zaskoczenie zamiast 150 mam 227zł
po nocy dali jescze te drugie 150.

buk jest git
zakłady są rozliczane natychmiast
zobaczymy jak z wypłatami bo już trochę kasy nazbierałem
Posted by: Hajzel

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 16:30

z wypłatą nie robią żadnych problemów np na Mb jest po 20-30 minutach
Posted by: Beerde

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 21:28

Ehh wydaje mi sie czy własnie im padła strona ???

Jak nie zagram NBA i MLB to sie zdenerwuje..
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 21:38

Beerdep chyba cos im padalo, a co masz cos dobrego na noc?
Posted by: Pizza-man

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 21:56

witam.mam pytanie.czy jak zalozylem konto w GB a nie wplacalem kasy a teraz jest promo 150+150 to moge teraz z niej skorzystac?i czy promocja objete sa wplaty za pomoca MB?jest jeszcze jakas promocja oprocz 100% depozytu a jesli tak to czy mozna je laczyc?
Posted by: zik

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 22:51

Pytanie do tych co grali dokładny wynik LM i nie trafili:
dostaliście obiecane zwroty do 40zł?
Bo północ minęła, a na koncie b/z.
Posted by: Stoin

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 23:09

Quote:

Pytanie do tych co grali dokładny wynik LM i nie trafili:
dostaliście obiecane zwroty do 40zł?
Bo północ minęła, a na koncie b/z.




po 1.00 mają być zwroty
Posted by: zik

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 17/05/2006 23:12

Dzieki, no to czekamy.
Posted by: zik

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 05:19

Quote:

Dzieki, no to czekamy.



No i zrobili ten zwrot! Solidny buk,dotrzymali słowa.
Posted by: zxraq

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 06:32

jak postawilem za 185zl zwyciezce mundialu, to teraz mam czekac na kod do sklepu z koszulkami, czy cos wysylac sam ?!
Posted by: Ezquerro

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 09:04

Dzis mija 8 dzien jak autoryzują mi ten czek w sklepie jak długo wy czekaliście na autoryzacje a potem na przesyłke?
Posted by: nitek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 09:09

ja czekam 13 dzien
Posted by: alfa

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 09:10

2 tygodnie na wysylke a przesylka "szla" 4 dni
Posted by: Kris5

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 09:12

Conrad mam pytanie bo ja nie wpisalem tego kodu promocja czy jest szansa abym otrzymal ten bonus??? Daloby sie cos zrobic??
Posted by: joda4

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 10:15

Witam moze mi ktos powiedziec jakie dokumenmty za wymagane przy wyplacie chodzi mi jakie skany dziekuje za odpowiedz
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 10:15

Beerde, to Moneybookers miał wczoraj problem z DNSami. Coś tam zmieniali i m.in. Klienci Gamebookers przez to nie mogli dokonywać płatności za pomocą systemu płatności Moneybookers.

maroox, dodatkowe 77zł to promocja wysyłana drogą mailową. Oczywiście jak ktoś to otrzyma i zapisał się z kodu promocji PROMOCJA to dostaje i jeden i drugi bonus.

Pizza-man, promocja 150zł gratis jest tylko dla osób, którzy podczas rejestracji podali kod promocji PROMOCJA. Wtedy jest 150zł gratis i dotyczy to wszystkich form wpłat. Jeśli masz już konto w Gamebookers i nie zarejestrowałeś się z tego kodu promocji to otrzymasz 100zł gratis i tylko dla wpłat przelewem (promocja 150zł dotyczy wszystkich form wpłat). Natomiast promocji 150zł i 100zł nie można łączyć. 150zł dostają ci, którzy znają specjalny kod promocji PROMOCJA a 100zł dostają ci, którzy go nie znają. Do tego tak jak wspomniałem, promocja 150zł jest dla wszystkich wpłat (przelew, karta, moneybookers, itd.), a promocja 100zł jest tylko dla wpłat przelewem.

zxraq, kody są wysyłane raz w tygodniu w piątek na adres email, który jest w Twoim profilu w GB.

Będę się kontaktował z Subsidesports w sprawie autoryzacji kodów, nie powinno to tak długo trwać.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: bartlomeo

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 10:20

Conrad a ja mam takie pytanie czy jeżeli ktoś wpisze kod PROMOCJA przy rejestracji a rejestruje sie z linku referencyjnego to osoba polecająca otrzyma bonus czy juz nie ??
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 10:37

zleciłem pierwszą wypłatę na mb, czy wysyłać im skan dowodu ? czy sami o to poproszą ? a moze w ogóle nie trzeba nic wysyłac?
Posted by: HRABIA_JOHN

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 10:45

Quote:

Conrad a ja mam takie pytanie czy jeżeli ktoś wpisze kod PROMOCJA przy rejestracji a rejestruje sie z linku referencyjnego to osoba polecająca otrzyma bonus czy juz nie ??



zabawne chcialem wlsnie pytac o to samo, tyle ze jeszcze jedno mnie zastanawia, jesli juz kogos polecilem ten ktos przegral to po jakim czasie bede mial info n koncie o takiej osobie? chodzi mi o to czy jest gdzies na koncie informacja ile osob zarejsetrowalo sie z mojego linku czy zaproszenia.
Posted by: bartlomeo

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 10:59

Tak jest statystyka zarejestrowanych i wypłaconych bonusów.
Posted by: Kris5

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 11:01

Conrad mam pytanie bo ja nie wpisalem tego kodu promocja czy jest szansa abym otrzymal ten bonus??? Daloby sie cos zrobic??
Ponawiam pytanie;)
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 11:21

Quote:

zleciłem pierwszą wypłatę na mb, czy wysyłać im skan dowodu ? czy sami o to poproszą ? a moze w ogóle nie trzeba nic wysyłac?




kasa doszła, nic nie chcieli
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 11:27

a teraz pytanie, które zadał mi kumpel, a ja nie wiem jak mu odpowiedzieć czy jeżeli dzisiaj wpłyneła mu kasa na konto, jednak nie dostał jeszcze 150 zł bonusa (dostanie pewnie wieczorem) to czy może już postawić zakład na zwycięzce MŚ ? nie skomplikuje to sprawy?
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 12:13

bartlomeo/HJ, rejestrując się w GB możesz skorzystać z linku partnerskiego, linku referencyjnego, lub unikalnego kodu promocji. Nie da się tu połączyć tych rzeczy. Kod promocji jest najbardziej wyjątkowy, ponieważ daje największy bonus dostępny w całym kraju, czyli do 150zł gratis i dla wszystkich form wpłaty. Nie każdy słyszał o kodzie promocji "PROMOCJA", tak więc pod tym względem jesteśmy uprzywilejowani.

Korver, nie trzeba żadnych skanów wysyłać. Jeśli zajdzie taka potrzeba to oni mają napisać taki list z prośbą do Ciebie. Możesz spokojnie wypłacać na Moneybookers i wypić herbatkę czekając na realizację transakcji.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 12:17

Korver, może od razu to postawić. Natomiast wymagany obrót bonusem należy zrobić... po otrzymaniu bonusa. Tak więc najlepiej do jutro poczekać i walnąć z rana ten zakład na Ronaldinho i Spółkę.
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 12:51

no tak ale czy wtedy dostanie voucher do sklepu tego samego dnia? tzn czy jezeli jutro postawi to jutro dostanie voucher?
Posted by: nitek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 13:57

Wlasnie dostalem informacje ze wyslali przesylke zobaczymy ile bedzie trzeba czekac
Posted by: nitek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 14:12

Conrad piszesz, ze konto moze otworzyc wiecej osob z jednego numeru IP, a powiedz jak to jest z promocjami, to znaczy moj brachol chcialby sie zalapac na promocje 150 zl ale najbardziej zalezy mu na koszulce, ja na swoim koncie wykorzystalem promo z bonusem 100 zl (wplata na polskie konto GB ) i bon w sklepie, czy jesli moj brat sie zarejestruje i wplaci 150 zl przez MB to czy obejma go te 2 promocje ( bonus 100% + bon do sklepu ) ?
Posted by: ciacho1984

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 14:12

Quote:

Wlasnie dostalem informacje ze wyslali przesylke zobaczymy ile bedzie trzeba czekac




2 dni,max 3 .
Posted by: bartlomeo

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 16:35

To powiedz mi jeszcze Conrad czy mozna polaczyc link referencyjny z promocją wpłaty na konto bankowe i podwojenia do 100zł ??
Bo to wydaje mi sie jest mozliwe ale upewnić bym sie chciał.
Posted by: Servisman

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 17:02

No ja po ponad 4 dniach dostałem przesyłeczke a tam nowiutka koszulka Polski, zamówiłem, pisali że nie mają, wysłalem im maila w którym bardzo grzecznie poprosiłem o Polską koszulke i wysłali
Posted by: nitek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 18:02

Quote:

Conrad piszesz, ze konto moze otworzyc wiecej osob z jednego numeru IP, a powiedz jak to jest z promocjami, to znaczy moj brachol chcialby sie zalapac na promocje 150 zl ale najbardziej zalezy mu na koszulce, ja na swoim koncie wykorzystalem promo z bonusem 100 zl (wplata na polskie konto GB ) i bon w sklepie, czy jesli moj brat sie zarejestruje i wplaci 150 zl przez MB to czy obejma go te 2 promocje ( bonus 100% + bon do sklepu ) ?



Ponawiam pytanie
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 18:04

Tak sobie siedzę i myślę, że może jednak postawie te (185 PLN) na zwycięzcę Mundialu, więc tak stawiam te (185 PLN) i GB potem mi przesyła jakiś kod do sklepu tak? Od razu to nastąpi? Czy będę musiał czekać? Czy ten kod przyślą mi np. jutro, bo coś czytałem, że w Piątki wysyłają kod vouchera tak? Czyli jak dziś do 24 postawie na zwycięzcę to jutro mi przyślą? Jak to jest?

Pozdrawiam host
Posted by: Logan

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 19:51

Czy minimalna stawka na zaklad umozliwiajaca jego pozniejsze odsprzedanie to 20PLN?
Posted by: Zbigniew

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 18/05/2006 19:59

Nie.
Posted by: quantanamo

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 06:25

mam pytanie co do koszulek od GB. dostałem BON

1---czy muszę wziąść tylko koszulke z MŚ czy mogę np.koszulke BARCY i np. jakieś getry i spodenki do tego jak wystarczy ???
Posted by: nitek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 06:54

mozesz brac co chcesz ...................

Mam pytanie do tych co dzisiaj w nocy mieli dostac bonusa czy go dostali, bo moj brat ma caly czas 150 zl bonusa nie otrzymal, napisal do supportu i czeka na odp
Posted by: Marcovia

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 07:05

Jak to w końcu jest? Czytam, czytam i się zacząłem gubić. W mailu, który otrzymałem od Gamebookers napisali:

Quote:

"Wystarczy postawić 45Euro (180 PLN) na zwycięzcę Mistrzostw Świata 2006 by otrzymać w prezencie od nas oficjalną koszulkę wybranej reprezentacji!!!"




a Wy piszecie, że zakład musi być zagrany za 185 PLN. Więc jak to jest?


Quote:

"Darmowa koszulka jest oferowana w postaci bonu/vouchera w sklepie internetowym subsidesports.com o wartości 65Euro wraz z darmową dostawą na terenie Europy"




a Wy piszecie, że sklep pobiera jakieś pieniądze za przesyłkę do Polski.

PS. Możecie polecić jakieś fajne koszulki z tego sklepu? Bo ja się zastanawiałem nad wyjazdówką Barcelony (już sprzedali), Brazylii i Polski.

PS2. Czy ktoś tu postawił zakład na Mistrza Świata innego niż Brazylia? Miałem się jeszcze z tym typem trochę wstrzymać ale widzę, że kurs leci na pysk, na gębe...
Posted by: HRABIA_JOHN

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 07:06

Ja tez nie dostalem ale moze to tylko jakas awaria i dadza go dzisiaj Przeciez Conrad mowil ze to "Dobory Buk"
Posted by: nitek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 07:13

HRABIA_JOHN dzieki za wiadomosc, skoro ty tez nie dostales to na pewno jakas awaria, blad systemu czekam na odpowiedz supportu albo Conrada
Posted by: Radek Stepanek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 07:30

obrot bonusem jest po kurse 1.6
ale to chodzi tylko pojedyncze kursy? czy moze byc tez ako 1.6 i wtedy tez wliczane jest to do obrotu bonusem?
Posted by: maverick

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 07:36

Quote:

obrot bonusem jest po kurse 1.6
ale to chodzi tylko pojedyncze kursy? czy moze byc tez ako 1.6 i wtedy tez wliczane jest to do obrotu bonusem?




Mozesz stawiac co chcesz, singie czy ako, oby kurs >1.6



PS. Ja tez nie dostalem bonusa dzis w nocy
Posted by: arekg3

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 07:55

ja też nie dostałem.
Posted by: nitek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 08:28

Szanowny Panie,

Dziękujemy za napisanie do nas. Bonus zostanie dodany dzisiaj o północy (o godz. 00:10). Przepraszamy za opóźnienie.

Życzymy wielu udanych zakładów i jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania to służymy pomocą.

Z bukmacherskim pozdrowieniem,

service @ gamebookers




Widocznie byla jakas awaria Mozna im wybaczyc zwazywszy na super promocje i profesjonalizm tego buka
Posted by: HRABIA_JOHN

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 08:33

Quote:

Szanowny Panie,

Dziękujemy za napisanie do nas. Bonus zostanie dodany dzisiaj o północy (o godz. 00:10). Przepraszamy za opóźnienie.

Życzymy wielu udanych zakładów i jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania to służymy pomocą.

Z bukmacherskim pozdrowieniem,

service @ gamebookers




Widocznie byla jakas awaria Mozna im wybaczyc zwazywszy na super promocje i profesjonalizm tego buka



Jak dopisza bonus dzisiaj to jak najbardziej wybaczymy
buk jest naprawde super , czeka jeszcze na kod do sklepu i bede robil zakupy
Posted by: Logan

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 09:05

Quote:

Czy minimalna stawka na zaklad umozliwiajaca jego pozniejsze odsprzedanie to 20PLN?




Jesli nie, to dlaczego nie mam mozliwosci odsprzedania zakladu na zdobycie MŚ przez Argentyne? Zagralem for fun za kilka zlociszy i nie mam opcji odsprzedania
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 10:11

to do ile euro mogę wybierać w tym sklepie?

niech ktoś kto zakupił koszulkę się wypowie, bo w meilu było napisane, że przesyłka gratis, a ktoś mówił, że jednak płaci się za przesyłke.

Moze ktoś podpowie jakąś fajną koszulke?
Posted by: _Wariat_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 10:48

a jak wygląda sprawa z limitami na stawke w gamebookers ??
Posted by: Bzyku

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 11:09

ja skorzystałem z promocji 100+100 (wpłata na polskie konto) i mam pytanie:

Do obrotu liczy się kurs minimum 1.60 - czy AKO (np. 4 mecze po 1.20) o tej wartości też liczy się do obrotu?

Bo bet24 ostatnio się wycwanił i wymyślili sobie, że jak jest AKO to KAŻDY z typów musi być powyżej tej wartości. Mam nadzieję, że tu nie jest tak samo.


I czy jeśli coś postawię, a potem sprzedam zakład, to czy jest to liczone do obrotu?
Posted by: mechuuu

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 11:15

mam pytanie do promocji 100 + 100. Czy wpłacajac przez MB otrzymam teen bonus ? niektóre buki wpłat przez MB nie uwzględniaja do promocji. Jak jest z Gamebookers ?
Posted by: Ezquerro

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 11:20

Quote:

ja czekam 13 dzien



9 dzień
napisz mi na priv jak CI juz autoryzują ten bon
Posted by: Bzyku

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 11:31

Quote:

mam pytanie do promocji 100 + 100. Czy wpłacajac przez MB otrzymam teen bonus ? niektóre buki wpłat przez MB nie uwzględniaja do promocji. Jak jest z Gamebookers ?




chyba nie - piszą, że to jest bonus za wpłatę na polskie konto bankowe. A wpłacając przez MB nie wpłacasz na konto bankowe.
Posted by: mechuuu

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 11:37

Quote:

Quote:

mam pytanie do promocji 100 + 100. Czy wpłacajac przez MB otrzymam teen bonus ? niektóre buki wpłat przez MB nie uwzględniaja do promocji. Jak jest z Gamebookers ?




chyba nie - piszą, że to jest bonus za wpłatę na polskie konto bankowe. A wpłacając przez MB nie wpłacasz na konto bankowe.




aha, dzieki to w takim wypadku wpłace przez mbank. Ale wtedy jak bede chciał wypłacić to musze na te konto, tak ? żeby jakoś sie im tam w wypłatach zgadzało, jeśli sie myle poprawcie mnie
Posted by: BiZkiT

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 11:43

kurde ja juz czekam na autoryzacje 14 dni. Ktos czekal dluzej? A w ogole oprocz nikta ktos zalapal sie na autoryzacje?
Posted by: piotras

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 11:47

wyplacal ktos przelewem bankowym na konto z GB?
jak dlugo to trwa? czy sa jakies ukryte oplaty oprocz tego 1 Euro?
Posted by: alfa

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 14:14

Quote:

to do ile euro mogę wybierać w tym sklepie?

niech ktoś kto zakupił koszulkę się wypowie, bo w meilu było napisane, że przesyłka gratis, a ktoś mówił, że jednak płaci się za przesyłke.

Moze ktoś podpowie jakąś fajną koszulke?



do 45.99 funtow(zmien ceny na funty), a przesylka jest "gratis" pod warunkiem, ze zamowisz za mniej niz 39.99 funtow
wszystko jest dokladnie wyliczone:
koszulka reprezentacji kosztuje 39.99 + 6 za przesylke i wychodzi 45.99(na tyle jest voucher) czyli wysylka "gratis".
Posted by: alientoja

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 17:03

siema mam pytanko czy nie ma problemów z wypłatami skoro nie mają polskich liter a ja mam na imię Łukasz???????????
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 17:15

widzę, że GB się wycwanili, dzisiaj dostałem voucher do tego sklepu i jednocześnie z tym zniknęła opcja sprzedania zakładu pozostaje liczyć na Brazylię
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 18:38

Quote:

siema mam pytanko czy nie ma problemów z wypłatami skoro nie mają polskich liter a ja mam na imię Łukasz???????????




Nie ma...

_Korver_ ja też nie mam możliwości odsprzedania zakładu na Brazylie Conradzie, czy możesz coś powiedzieć o tym, czy się pojawi jeszcze taka możliwość czy już na dobre zaknięte?

Pozdrawiam
Posted by: meyde9

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 18:49

Ja mam male pytanko co do tej koszulki. Bo nie wiem jaki zamowic rozmiar. Wacham sie miedzy XL a XXL. Czy ktos z Was ma XL tej koszulki Polski ?? Chodzi mi o to jak z jej dlugoscia, zeby nie byla zbyt obwisla jak sukienka Mam 182 wzrostu.
Posted by: Marcovia

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 18:57

Wstrzymaj się jeszcze z zakupem. Ja jutro się wybieram do sklepu Nike, Adidas, Puma i Umbro. Przymierzę kilka koszulek to Ci napiszę jaki rozmiar powinieneś sobie wybrać.
Posted by: ciacho1984

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 19:00

Quote:

Ja mam male pytanko co do tej koszulki. Bo nie wiem jaki zamowic rozmiar. Wacham sie miedzy XL a XXL. Czy ktos z Was ma XL tej koszulki Polski ?? Chodzi mi o to jak z jej dlugoscia, zeby nie byla zbyt obwisla jak sukienka Mam 182 wzrostu.




Ja normalnie koszulki umbro mam XL, a polski wzialem L. Tez ma m 180 wzrostu.Jak cos to pisz na priva to pomierze.
Posted by: meyde9

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 19:00

Quote:

Wstrzymaj się jeszcze z zakupem. Ja jutro się wybieram do sklepu Nike, Adidas, Puma i Umbro. Przymierzę kilka koszulek to Ci napiszę jaki rozmiar powinieneś sobie wybrać.


Oki dzieki
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 20:14

A ja mam takie pytanie, Taka koszulke Brazyli Nike, jest w sklepach NIKE? Czy podobne rozmiarowki robi NIKE do innych koszulek?
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 21:56

Quote:

mam pytanie do promocji 100 + 100. Czy wpłacajac przez MB otrzymam teen bonus ? niektóre buki wpłat przez MB nie uwzględniaja do promocji. Jak jest z Gamebookers ?




Podczas rejestracji wpisujesz kod promocji PROMOCJA i liczy się wtedy Moneybookers i promocja się zwiększa do 150zł.

Bzyku, liczy się końcowy AKO 1.60+. Pojedyńcze zdarzenia na nim mogą mieć kurs nawet 1.01.

_Wariat_, limity różnią się od sportu, ligi, itd. Np. na finał LM można postawić kilkadziesiąt tysięcy, natomiast na mecz III ligi szkockiej limit ten będzie dużo niższy.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: HRABIA_JOHN

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 19/05/2006 23:03

Conrad jesli wplacilem pieniadze na konto teraz zagralem na zwyciezce euro w czwartek po poludniu to kiedy moge spodziewac sie kodu do tego sklepu?
Posted by: Marcovia

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 05:56

Ja zagrałem na zwycięsce MŚ 2006 w czwartek po południu i maila z kodem dostałem w piątek ok. 15:00-15:00. Pisz do supportu. Może wcześniej wymagany jest obrót?
Posted by: ciacho1984

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 05:59

Napewno nie jest wymagany obrot, zaklad zawarty w pt i kod przyszedl 14:19. Dodam ze byl to wogole pierwszy zawarty zaklad. Pisz do nich bo jak nie to pewnie w nastepny pt dostaniesz bo tylko wtedy wysylaja automatycznie.
Posted by: bartlomeo

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 07:34

Potwierdzam zniknęła możliwosc sprzedania zakładu.....

Ale i tak koszulka w takiej cenie to sie chyba opłaca a jak Brazylia wygra to juz wogole bedzie fajnie
Posted by: sasboss

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 07:41

Ostatnio gamebookers zawodzi mnie dość mocno... Miałem dobrą serię w tenisie i wyciągnąłem od nich 4 cyfrową sumkę. Teraz jak gram tenis i daje potwierdź zakład to nie potwierdza go. I jest tak w kratke raz przyjmują a raz nie. Wczoraj nie przyjęli a kupon za 100zł z ako ponad 7 wszedł... Próbowałem na różnych przeglądarkach i ciągle to samo... Liczyłem że nie będzie u nich żadnych problemów a jednak są...
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 08:18

Saboss, napisz do supportu i wyczyść tymczasową zawartość internetową. Co dokładnie się wyświetla?

Co do koszulek to jakie zamawialiście? Tylko naszych? Czy ktoś może poszedł trochę egzotycznej i wziął jakiś Iran czy Arabię Saudyjską?

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 09:11

ja sobie zamówiłem TAKĄ KOSZULECZKĘ i TAKĄ PIŁKĘ

podobała mi się jeszcze koszulka meksyku, ale nie chce mi się jej szukac

Teraz ja mam pytanie, złożyłem zamówienia, zrealizowałem ten voucher i co mam teraz robić? pozostaje mi czekać na przesyłkę ? ile czasu to może trwać ?
Posted by: chocolate

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 09:14

panowie w mailu dostałem ,że trzeba confirm your order, czy przyjdzie jakiś zwrotny email, czy trzeba potwierdzić to gdzieś na stronce??
Posted by: qaz1

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 09:44

Ta promocja 150+150 to jakis pic. Moj kolega nie rejestrowal sie z zadnego linka i nie wpisywal zadnego slowa w okienku i tez dostal drugie 150 zl po wplacie na polskie konto.
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 10:20

to widocznie miał szczęście
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 10:31

Qaz1, to musiał się zarejestrować z linku mecz.pl bo wtedy także dodają ten bonus. Wystarczy, że w ostatnich 14 dniach kliknął na link. Jak chcesz to możesz mi przesłać na PW jego ID to od razu Ci to potwierdzę.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: chocolate

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 11:04

Conrad a mógłbyś mi odpowiedzić;)??
Posted by: sasboss

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 11:14

Quote:

Saboss, napisz do supportu i wyczyść tymczasową zawartość internetową. Co dokładnie się wyświetla?

Co do koszulek to jakie zamawialiście? Tylko naszych? Czy ktoś może poszedł trochę egzotycznej i wziął jakiś Iran czy Arabię Saudyjską?

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.




wybieram typy, stawiam i daję potwierdź i niby potwierdzanie jest w trakcie ale może tak potwierdzać 30 minut i nic. A jak naciskam jeszcze razto pisze że trochę cierpliwości zakład jest..... w sumie przez tą sytuację nie postawiłem zakładów które dałyby mi prawie 1200 na plus. Z tego powodu aż mi sie odechciało grać...
Posted by: qaz1

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 11:16

Quote:

Qaz1, to musiał się zarejestrować z linku mecz.pl bo wtedy także dodają ten bonus. Wystarczy, że w ostatnich 14 dniach kliknął na link. Jak chcesz to możesz mi przesłać na PW jego ID to od razu Ci to potwierdzę.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.




A to chyba, ze w cookies sie zapisuje ze jakos wczesniej kliknal na link to wtedy mozliwe, ze bylo tak jak mowisz. W kazdym razie juz pzred sama rejestracja weszedl na strone GB bezposrednio z paska adresu.
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 11:23

Chocolate, jak jest z potwierdzeniem to nie wiem, najlepiej będzie wiedział ktoś kto już zamówił koszulkę w Subside. Co dokładnie Ci odpisali w sprawie tego "confirmation"?
Posted by: chocolate

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 12:15

nie chyba nic im nie muszę potwierdzać, to oni mi wysłali emaila w celu informacyjnym ,że na ten adres wysyłają koszulkę.
Pozdro
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 12:30

A to spoko, to przesyłka pewnie do przyszłego weekendu dojdzie.
Posted by: Adizek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 12:45

mozna ruszac kase przed dodaniem bonusa?
aha i w mailu informacyjnym o wplynieciu kasy napisali o bonusie +100 ale to chyba nie ma znaczenia?
Posted by: kamasss

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 13:12

no i zajebiście...

zniknęła opcja sprzedarzy zakładu tego za 185zł...

ładny sobie zakup zrobiłem za swie stówy...
ale shit...

jeszcze czekaj 2 tygodnie na potwierdzenie...
Posted by: Mateusz099

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 13:17

Quote:

no i zajebiście...

zniknęła opcja sprzedarzy zakładu tego za 185zł...

ładny sobie zakup zrobiłem za swie stówy...
ale shit...

jeszcze czekaj 2 tygodnie na potwierdzenie...




Czesc,

wiesz jakby nie patrzec wiedziales co stawiasz, nikt nie gwarantuje że zakład mozna odsprzedać, ale fakt sam bym chetnie odsprzedal i gral ta kasa.
Posted by: meyde9

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 13:20

Quote:

no i zajebiście...

zniknęła opcja sprzedarzy zakładu tego za 185zł...

ładny sobie zakup zrobiłem za swie stówy...
ale shit...

jeszcze czekaj 2 tygodnie na potwierdzenie...



W sumie to ja sie dziwilem od poczatku dlaczego mozna sprzedac ten zaklad. Troche osob skorzystalo i sprzedalo. Teraz juz GB zablokowalo ta mozliwosc. Wiec nalezy czekac do konca MS.
Jesli Brazylia wygra to GB bedzie musialo ladnie sypnac kasa. Po okolo 600 stowek na osobe.
Oby tylko Brazylia wygrala.
Posted by: ciacho1984

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 13:23

Za jakis czas pojawi sie ta opcja pewnie, tak mial moj kolega,wiec sie nie martwcie jeszcze sprzedacie
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 13:24

Adizek, można oczywiście, ale obrót bonusem będzie się liczył od chwili zaksięgowania tego bonusu. Mail o 100zł przychodzi automatycznie, natomiast jeśli się rejestrowałeś z kodu promocji PROMOCJA to przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetliła się wiadomość o bonusie 150zł (i to dla każdej formy wpłaty), tak więc taka będzie Ci przysługiwać.

kamasssss, to była kwestia czasu. Odsprzedanie tego zakładu było taką luką w promocji, widocznie tak często nadużywaną, że ktoś wkońcu to poprawił. Na kogo postawiłeś? Bo jeszcze w lipcu możesz być bardzo zadowolony z tego zakładu.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: kamasss

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 13:25

dobrze, że nie postawiłem na Chorwacje czy Polske... a miałem taki plan...

heh
miałem odsprzedać już dawno, ale chciałem poczekać, aż zatwierdzą mi bon w sklepie... a to jak wiemy trwa 2 tyg...
Posted by: kamasss

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 13:28

Conrad oczywiście Brazylia...


panowie kontuzja ROnniego w pierwszym meczu i leżymy...
żartuje...
wcale nie musi wygrać BRA dlatego chciałem sprzedać... no ale trudno...
Posted by: szabelq

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 16:37

No wlasnie co z tym potwierdzeniem tzn z ich Awaiting Cheque Authorisation ... to trzeba czekac te 2 tygodnie az zaczna realizowac przesylke?I czy wogole ktos juz dostal koszulke?A z tym odsprzedaniem to nie anuluja np tego vouchera u subside czy cos w tym rodzaju ze koszulki jednak sie nie dostanie?pozdrawiam
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 17:04

Jak po kilku dniach dalej będzie "awaiting cheque authorisation" to napisz do supportu (gamebookers) w tej sprawie. Onie się wtedy skontaktują z subsidesports.

Co do odsprzedania zakładu to nie wiem czy warto. Jeśli postawiłeś na Brazylię to poczekaj. Jak kurs jeszcze spadnie to drożej go odsprzedasz.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: Ezquerro

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 17:56

dziś mija 10 dzień, jak do poniedziałeku nie autoryzują to pisze email do sub...
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 18:14

wczoraj złożyłem zamówienie na koszulkę. Teraz czeka mnie czekanie na autoryzację vouchera, czy w tym czasie mogę zmienić koszulkę? lub chociaż rozmiar? jutro pójdę do sklepu, to sobie przymierzę dokładnie czy ktoś robił takie zmiany ?
Posted by: ciacho1984

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 18:27

Quote:

wczoraj złożyłem zamówienie na koszulkę. Teraz czeka mnie czekanie na autoryzację vouchera, czy w tym czasie mogę zmienić koszulkę? lub chociaż rozmiar? jutro pójdę do sklepu, to sobie przymierzę dokładnie czy ktoś robił takie zmiany ?




Rozmiar na bank sam tak robilem
Posted by: Marcovia

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 19:29

Quote:

Ja mam male pytanko co do tej koszulki. Bo nie wiem jaki zamowic rozmiar. Wacham sie miedzy XL a XXL. Czy ktos z Was ma XL tej koszulki Polski ?? Chodzi mi o to jak z jej dlugoscia, zeby nie byla zbyt obwisla jak sukienka Mam 182 wzrostu.




Trochę pochodziłem dziś po sklepach i przymierzyłem kilka koszulek. Wogóle to ciężko znaleźć jakąś fajną koszulkę w firomwym sklepie. Mi się podobają dwie koszulki Barcelony i Polski. Mam wzrostu 176 zł. Rozmiar "M" jest dla mnie stanowczo za ciasny. Nike, Puma, Adidas mają taką samą numeracje więc jeśli masz już jakąś koszulkę tych firm to sprawdż. Ja chyba skuszę się na koszulkę Brazyli (napewno w rozmiarze "L") a tobie proponuję:

- jeśli jesteś szczupły to rozmiar XL
- jeśli ważysz ponad 90 kg. to lepiej XXL
Posted by: overclocker

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 20:18

ja mam 180 cm , zamówiłem rozmiar L.
większość moich koszulek to rozmiar L
jak myślicie dobrze trafiłem?
Posted by: meyde9

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 20:39

Wzialem XL.
Zobaczymy co bedzie jak przyjdzie. Jak bedzie pasowac to oki. A jesli bedzie za ciasna to sprzedam na Allegro albo komus ze znajomych, a sam sobie kupie XXL.
Najwazniejsze zeby w miare szybko doszlo.

Conrad moze moglbys zainterweniowac zeby ta autoryzacja nie trwala 2 tygdonie ??
Posted by: chocolate

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 20:58

panowie o jakiej autoryzacji mówie i gdzie ją sprawdzić?
Posted by: chocolate

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 21:00

a rzeczywiście teraz wszedłem w odpowiednią zakładkę
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 21:04

Quote:

Wzialem XL.
Zobaczymy co bedzie jak przyjdzie. Jak bedzie pasowac to oki. A jesli bedzie za ciasna to sprzedam na Allegro albo komus ze znajomych, a sam sobie kupie XXL.
Najwazniejsze zeby w miare szybko doszlo.

Conrad moze moglbys zainterweniowac zeby ta autoryzacja nie trwala 2 tygdonie ??




przydałoby się, mam zamiar dostać przesyłkę przed MŚ

ja mam 175 cm i wziąłem L, ale jutro sobie przymierze w sklepie i najwyżej napiszę, żeby zmienili.
Posted by: Koski

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 22:31

do kiedy trzeba zagrac na mistrza swiata zeby wziąć jeszcze udział w "Promocji Koszulkowej"?!
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 22:34

To za wysyłke koszulki + np. (spodenki) płace coś? Bo w GB jest napisane ze na terenie Europy darmowa przesyłka jest to jak to w koncu?
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 20/05/2006 23:52

Jeśli autoryzacji potrwa więcej niż 3-5 dni to napiszcie do supportu GB to oni skontaktują się ze sklepem.

Koski, promocja może zostać w każdej chwili wycofana zgodnie z regulaminem tak więc bym nie zwlekał. W poniedziałek postaram się spytać tam kilka osób do kiedy można będzie obstawiać w celach otrzymania koszulki.

Host, ktoś wcześniej wspomniał, że koszulki za 39.99 GBP można zamówić i wszystko jest wtedy wliczone. Natomiast inne zakupy i dostawa jest płatna, aczkolwiek za jednym razem można nawet dokonać większe zakupy niż kwota bonu i dopłacić wtedy tylko nadwyżkę.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: havayski

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 00:30

Zamowilem sobie koszulke, czekam W sumie fajnie ze wycfoali mozliwosc sprzedania zakladu - mam Brazylie i mysle ze wejdzie i bedzie 6 stow ;-))))

a za reszte sobie gram i idzie mi cienko bo zostalo mi tylko kolo 50 zeta (przez moja slepa wiare w Dallas Mavericks ), a ja chce tak do stowki dograc coby na MS miec za co grac.

No ale bukmacher mi sie podoba, jest idealnie stonowany imho miedzy profesjonalnoscia (typu juz tych totalnie zaawansowanych) a wygoda (typu baw)

aaa, mam pytanie co do koszulki bo sa rozne opinie - jaka ona w koncu jest, wyszywane logosiki czy naklejane ? zamowilem biala bo na czerwonej zupelnie husarii nie widac (jesli sie myle mnie poprawcie)
Posted by: RaviR

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 00:35

Mam pytanie odnośnie adresu IP z którego się gra, obecnie mieszkam na stancji ale niebawem wracam do domu i tam będe logował się z innego adresu. Czy GB nie robi w tej kwestii problemów? Nie chciałbym żeby mi teraz zblokowano konto z tak błachego powodu - pozdro.
Posted by: stoprocent_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 07:52

RaviR: GB nie robi zadnych problemow, gralem z roznych IP i nic sie nie wydarzylo co mogloby mnie zaniepokoic
Posted by: unkn0wn

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 07:58

Quote:

no i zajebiście...

zniknęła opcja sprzedarzy zakładu tego za 185zł...

ładny sobie zakup zrobiłem za swie stówy...
ale shit...

jeszcze czekaj 2 tygodnie na potwierdzenie...




a ja mam nadal możliwość sprzedazy.. tylko ze kwota znacznie zmalała na marne 145.58zł
Posted by: unkn0wn

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 08:03

mam jeszcze takie małe pytanie, apropo promocji, czy jesli zarejestruje sie teraz z podaniem kodu promocji, a pieniadze wpłace np. pod koniec maja, to czy nadal bedzie mnie dotyczyła promocja?


p.s.
apropo sklepu z koszulkami, to jest "zaniedbany" zamówiłem jedną koszulke, to mi napisali ze niestety juz są sprzedane, wybrałem drugą i ... też sprzedana..
Posted by: a5a

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 08:20

Witam

Mam malutkie pytanie, a mianowicie czy Gamebookers przy wypłatach żąda jakiegoś dokumenty potwierdzającego pełnoletność ? Jak to jest ? Proszę o szybką odpowiedź ! Thx
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 08:28

unkn0wn, tak, oczywiście.

a5a, każdy bukmacher ma w regulaminie jasno napisane, że można grać mając 18+ lat. Wszystkie wypłaty muszą być wykonane na właściciela konta w Gamebookers, tak więc w Twoim imieniu.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: a5a

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 08:32

No tak tylko ze ja mam 17lat i mam swoje konto w banku a więc prosze o dokładniejszą odpowiedź.

I inne pytanie, mam zamiar wpłącić 150pln. Kiedy dostane 150pln bonusu ? Automatycznie po wpłacie czy jak ? Thx za odpowiedz !
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 09:25

bonus jest dopisywany ok godz 1 w nocy
Posted by: Mateusz099

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 10:16

Quote:

Jak po kilku dniach dalej będzie "awaiting cheque authorisation" to napisz do supportu (gamebookers) w tej sprawie. Onie się wtedy skontaktują z subsidesports.

Co do odsprzedania zakładu to nie wiem czy warto. Jeśli postawiłeś na Brazylię to poczekaj. Jak kurs jeszcze spadnie to drożej go odsprzedasz.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.




Czesc,

napisalem o tym problemie do GB i dostalem taka odpowiedz.

Szanowny Panie,

Dziękujemy za napisanie do nas. Niestety w celu wyjaśnienia tego problemu musi Pan skontaktować się z subsidesports.com.

Życzymy wielu udanych zakładów i jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania to służymy pomocą.

Z bukmacherskim pozdrowieniem,

service @ gamebookers
Posted by: live99

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 12:09

Qrde cale 4um kupuje sobie koszulki to moze ja tez sobie kupie... ;P
Ale najpierw 2 pytanka:
1)Jesli np kupie koszulke za 59E lub jeszcze drozsza to roznice w cenie a wartosci vouchera lub koszt przesylki(wiem ze ktos juz o nim pisal ale przypomnijcie ile on wynosi) doplacam kurierowi czy gdzies tam na stronce??
2)Jak dlugo voucher jest wazny?
pozdro
Posted by: a5a

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 13:22

I ja jeszcze mam jedno pytanie co do koszulki. Dostaje się bonus w sklepie subsidesports.com o wartości 65euro z darmową wysyłka do Europy. Czyli rozumiem że za przesyłke nic niepłace i moge sobie wybrać koszulke do 65 euro. A jeżeli wybiorę np. za 50 euro to moge sobie jeszcze cos wybrac za 15 euro?
Posted by: alfa

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 13:30

Quote:

I ja jeszcze mam jedno pytanie co do koszulki. Dostaje się bonus w sklepie subsidesports.com o wartości 65euro z darmową wysyłka do Europy. Czyli rozumiem że za przesyłke nic niepłace i moge sobie wybrać koszulke do 65 euro. A jeżeli wybiorę np. za 50 euro to moge sobie jeszcze cos wybrac za 15 euro?



ja juz naprawde nie wiem ile razy mozna o czyms pisac?
jeszcze raz
NIE MA I NIGDY NIE BYLO CZEGOS TAKIEGO JAK DARMOWA WYSYLKA
Posted by: jokeone

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 13:33

a ja mam takie pytanie, czy może mi ktoś powiedzieć w jakis sposób dostać bonusa jeśli się podczas rejestracji nie podało kodu promocji, gdzie to zmienić, jeszcze nie wpłaciłem pieniędzy ale chciałbym. HELP
Posted by: a5a

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 13:41

czyli ze co ? 65 euro bonusu czyli 45 euro koszulka + 20 euro przesylka, tak ?
Posted by: alfa

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 13:49

koszt wysylki:
6 GBP
8.88 Euro
11.1 $
Posted by: Gianluca Comotto

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 13:50

Mieliscie sytuacje, ze nie otrzymaliscie koszulki gdy zagraliscie wszystko tak jak trzeba. Mail z voucherem powinien byc juz w piatek, a do dzis go nie ma

Conrad wyslalem ci na priv informacje wlacznie z loginem konta.
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 18:57

GC, wysłałem PW. Kod został wysłany w piątek 19.05.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: Mateusz099

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 19:43

Czesc Conrad , już raz mi pomogles teraz napisalem do Gb ze dlugo czekam na autoryzacje tak jak pisales , a oni mi odpisali ze mam to zalatwic ze sklepem Nie moglbys mi jakos pomoc ?
Posted by: chopinos

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 19:59

takie glupie pytanie ale do gamebookers moge wplacac kase przez poczte nie? bo na koncie mam aktualnie 1.76 zl hehe
Posted by: abyremis

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 20:21

tak mozna wplacic przelewem pocztowym
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 20:50

Witam, dodaje adres do sklepu tego co koszulke sie zamawia i co tu trzeba wpisac?

Address Description (i.e work address, shipping address etc.) ??
Posted by: micha$

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 21:17

Witam!
Mam pytanie: zarejestrowałem się w GB ale jeszcze nie mam kasy, żeby wpłacić. Czy są jakieś reguły do kiedy mam wpłacić kase, żeby dostać bonus? Czy wystarczy się zarejestrować w okresie promocji a wpłacić kiedy się chce?
Dzięki za info...
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 21:54

Panowie, jutro napiszę do GB żeby zadzwonili do sklepu Subside w celu przyspieszenia sprawy.

host, shipping address jest najważniejszy bo to adres, na który ma być doręczona paczka. Work address chyba w ogóle jest niepotrzebny bo to adres w pracy.

micha$, jeśli wpisałeś kod promocji PROMOCJA to bonus będzie nadal aktualny do 150zł gratis dla każdej formy wpłaty. Jeśli nie to przysługuje tylko 100zł gratis i tylko dla przelewów bankowych (i nie wiadomo czy ta promocja będzie aktualna po 1 czerwca).

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 22:02

Conrad

Address Description (i.e work address, shipping address etc.) Co Tu wpisać bo nadal nie rozumiem...

Receiver's Fullname Moje Imię i Nazwisko?

Town/City Miasto to ok

Postcode Kod pocztowy to też ok

Country Poland oczywiście...

Ale w pierwszym? Nie czaje...
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 21/05/2006 22:06

Aha jeszcze jest Address To tu wpisuje Adres mój domowy, to po co ten Address Description? :/
Posted by: scorpio

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 10:17

Ale jaja... Czy ktoś coś słyszał może o jakiejś nowej promocji gamebookers ?? Zarejestrowałem się z kodem PROMOCJA zeby dostac drugie 150 zł. Rejestrowałem sie w zeszlym tygodniu w piątek. Dzisiaj wpłaciłem do gamebookers 144 zł przez moneybookers. Wchodze na swoje konto a tam zamiast tych 144 zł jest 223 zł WOW... Wyglada na to ze dodali mi 50% depozytu... Tylko dlaczego, nie ze nie chce tych pieniedzy :P Tylko czy dopisza mi drugie 144 zł które wpłacilem zgodnie z promocja podwojenie depozytu ?? Nie wiem czy pisac w tej sprawie do supportu bo jeszcze mi wezna te 80 zł... Ale z drugiej strony lepsze drugie 144 zł niz tylko te 80....
Posted by: P!T3R

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 10:19

Quote:

Ale jaja... Czy ktoś coś słyszał może o jakiejś nowej promocji gamebookers ?? Zarejestrowałem się z kodem PROMOCJA zeby dostac drugie 150 zł. Rejestrowałem sie w zeszlym tygodniu w piątek. Dzisiaj wpłaciłem do gamebookers 144 zł przez moneybookers. Wchodze na swoje konto a tam zamiast tych 144 zł jest 223 zł WOW... Wyglada na to ze dodali mi 50% depozytu... Tylko dlaczego, nie ze nie chce tych pieniedzy :P Tylko czy dopisza mi drugie 144 zł które wpłacilem zgodnie z promocja podwojenie depozytu ?? Nie wiem czy pisac w tej sprawie do supportu bo jeszcze mi wezna te 80 zł... Ale z drugiej strony lepsze drugie 144 zł niz tylko te 80....



odezwij sie na gg 7995932
Posted by: Ezquerro

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 12:45

scorpio
dodali Ci pewnie Initial bonus 76zł niedługo powinni dodac tez jeszcze 150zł
------

Dziś minął 12 dzien jak mi autoryzują bon w sub.. więc wkurzony pisze im email aby się Hurry... i po 10 minutach jest odzew:

Dear Dariusz ,
We have sent you this email to provide confirmation that your order has been dispatched. If you did not place an order at Subside please contact our customer services department as this order may have been created fraudulently.

A w statusie zmienili na: Left Warehouse
więc jezeli dobrze rozumiem to moja przesyłka jest składana
Posted by: a5a

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 13:08

A czy ja tez dostanie Initial bonus ? bedzie to moja 1wsza wplata, czyli wplacam 150pln dostaje drugie 150pln, a initial bonus? dostane czy nie ?
Posted by: alfa

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 13:13

Quote:

A w statusie zmienili na: Left Warehouse
więc jezeli dobrze rozumiem to moja przesyłka jest składana



juz opuscila magazyn(zostala wyslana)
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 14:00

Host, gdzie masz ten address description? Podczas rejestracji w sklepie subside widzę tylko "Firstname, Surname, Address, Town/City, Postcode" itd.

scorpio, w nocy otrzymasz jeszcze podwojenie depozytu. Te dodatkowe 77zł czy coś podobnego to na maila przyszło i jednocześnie z tego skorzystasz.

a5a, to przychodzi tylko na maile. Ogolnie to obowiązuje 100zł gratis, lub 150zł jeśli ktoś zna kod promocji PROMOCJA.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: Mateusz099

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 14:06

Czesc ,

Conrad pisałeś może już do GB zeby pospieszyli ten sklep z autoryzacja ? bo czekam juz 8 dni i wydaje mi sie ze to troche duzo ..jakby nie patrzec ktos za to placi.
Posted by: micha$

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 14:15

Witam!
Zarejstrowałem się w GB. Z tego co mówił Conrad to bonus przyznają jeśli się wpłaci dowolną kwotę. Więc wpłaciłem 30 zł ok godz. 0.30 dzisiaj w nocy. I teraz pytanie: czy mam czekać do godz. 0.10 - 1.10, tak jak jest w regulaminie, czy wysłać gdzieś maila w sprawie bonusa?
Dzięki za info!
Posted by: Mateusz099

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 14:29

musisz czekac
Posted by: Pio_FCI

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 14:32

Ja mam takie niebanalne pytanie Czy zeby obrocic bonusa trzeba stawiac tylko na zaklady o kursie 1,60 w gore czy np. moge sklec jakis akumulowany kupon z 2 meczami po kursie 1,3 i 1,3 i wtedy bedzie AKO 1,69...Zalicza czy nie?
Posted by: meyde9

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 14:36

zalicza
Posted by: Pio_FCI

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 14:40

Niemozliwe...to byloby za piekne
Posted by: zibi83

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 15:00

orientuje sie ktos ile trwa przelew z mbanku? dzisiaj zlecilem i nie wiem kiedy mam sie go spodziewac...
Posted by: ciacho1984

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 15:26

Quote:

orientuje sie ktos ile trwa przelew z mbanku? dzisiaj zlecilem i nie wiem kiedy mam sie go spodziewac...



1-2 dni
Posted by: Pio_FCI

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 15:36

Jesli wplacales na ich konto do banku BPH to pewnie jutro dostana kase i moze jutro tez od razu pojawi sie na koncie...
PS:Ja tez dzisiaj wplacalem
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 16:42

Conrad Jak juz wybrałem sobie koszulke, to po wpisaniu kodu vouchera wyswietla mi sie informacja, ze musze dodac Adres, nie wiem po co jak jestem zarejestrowany, tam an gorze to jest i tam jest addres description :/
Posted by: yogimacko

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 17:08

Mam pytanie, ile trwa wypłata z gamebookers na moneybookers w tym buku???
Posted by: Mateusz099

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 17:18

Quote:

Mam pytanie, ile trwa wypłata z gamebookers na moneybookers w tym buku???




W moim przypadku było to jakieś 30minut.
Posted by: paczanga

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 17:56

witam

mam pytanko,a mianowicie,mam konto w Gamebookers od jakiegoś już czasu,nigdy u nich nie grałem (kasy nie wpłacałem),nawet nie wiem dlaczego mam zalożone ,konto jest w Euro,i w związku z tym chciałbym teraz wpłacić(przelewem),bo promocja i w ogóle , w związku z tym chciałby się dowiedzieć jakie promocje mnie obejmują??-

a do tego chciałbym zmienić konto na złocisze,czy mogę jeszcze raz założyć konto,a te anulować??:)

pewnie to wszystko jest już napisane,ale mam mało czasu,a sporo nauki, więc nie czytałem wszystkiego tylko tak po łebkach

pozdrawiam
Posted by: kriku81

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 19:08

czy otrzymal juz ktos koszulke z GB??? jak dlugo czekaliscie na ta koszulka?? fajne sa??
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 19:17

sporo osób już dostało koszulki.Czy fajne to się różnie wypowiadają, jednym się podoba innym nie

Widzę, że wróciła możliwość sprzedania zakładu na Brazylię tylko ... ja się się pogodziłem z faktem, że Brazylia wygra MS i nie wiem co teraz z tym fantem zrobić. Fakt przydałoby się więcej kasy na MS (bo wypatrzyłem kilka bardzo ciekawych zakładów,gdzie przyda mi się więcej kasy) ale potem będę sobie pluć w brodę, że anulowałem zakład.
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 19:23

host, nie wiem dlaczego to Ci wyskakuje w sklepie subside. Czy ktoś miał już coś takiego? Jeśli chcesz to prześlij mi maila ze screenem to będę mógł na to spojrzeć i doradzić co tam wpisać.

yogimacko, jeśli nie jest to weekend to zazwyczaj bardzo krótko.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 19:29

Witam, mam problem z zamówieniem tej koszulki.

Wybrałem koszulkę, klikam na PLACE ORDER. I mam takie pytanie, wyświetla się strona gdzie można wpisać kod vouchera, na górze są moje dane i jest takie coś:



Jak nic nie robie, tylko od razu wpisuje kod vouchera na dole, to wyświetla mi się komunikat, że musze dodać te pole co na czerwono zaznaczyłem w wyżej zamieszonym rysunku.

Kiedy klikam na Add Address pojawia mi się takie okienko:



Prawie wszystko wiem co wypełnić oprócz tego pola: Address Description (i.e work address, shipping address etc.) które zaznaczyłem w czerwony prostokąt na wyżej zamieszonym rysunku.

Ktoś wie co tu trzeba wpisać? Z góry dzięki za pomoc.
Posted by: bolo_lacznik

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 19:57

Quote:

witam

mam pytanko,a mianowicie,mam konto w Gamebookers od jakiegoś już czasu,nigdy u nich nie grałem (kasy nie wpłacałem),nawet nie wiem dlaczego mam zalożone ,konto jest w Euro,i w związku z tym chciałbym teraz wpłacić(przelewem),bo promocja i w ogóle , w związku z tym chciałby się dowiedzieć jakie promocje mnie obejmują??-




100pln za 100pln dla kazdego polskiego klienta. Dotyczy wszystkich starych uzytkowników (warunek wplata na polskie konto bankowe) a co do zmiany z Euro na PLN to wystarczy maila do nich napisać .ps jest wszystko na głownej stronie GB nie trzeba szukać na forum
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 20:01

host, nie trzeba klikać na "ADD ADDRESS". To robisz tylko wtedy, gdy chcesz wysłać paczkę na inny adres niż ten podany w Twoim profilu.

Wpisz tylko kod bonu i kliknij na ADD GIFT CERTIFICATE. Poźniej na dole potwierdź zamówienie i wszystko.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 20:20

Conrad no i tak robię, klikam ADD GIFT CERTIFICATE, a potem na krótko pojawia mi się strona z takim napisem



i po krótkiej chwili powraca samo do punktu wyjścia czyli do wpisania kodu vouchera. Jak potem klikam CONFIRM ORDER to pisze, że musze mieć kredyty czyli nie zadziałało nic
Posted by: Morten

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 20:21

Pytanie, które pewnie już się powtarzało... Kiedy dostanę drugie 150zł jak wpisałem kod "PROMOCJA"?
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 20:33

Quote:

Pytanie, które pewnie już się powtarzało... Kiedy dostanę drugie 150zł jak wpisałem kod "PROMOCJA"?




Jeżeli dziś doszła Ci kasa na konto w GB, to po godzinie 1:00 w nocy jakoś dopiszą Ci bonus, jak już się z rana obudzisz to będziesz miał Pozdrawiam ... i czekam na odpowiedź na moje pytanie na górze
Posted by: Gianluca Comotto

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 20:42

Conrad wszystko u mnie juz gra, zamownie nawet przyjete. Pospieszac ich czy spokojnie czekac na przesylke ?
Posted by: Mateusz099

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 22/05/2006 20:44

Quote:

Conrad wszystko u mnie juz gra, zamownie nawet przyjete. Pospieszac ich czy spokojnie czekac na przesylke ?




Przyjęte w sensie ,że złożyłeś i masz status Awaiting Cheque Authorisation czy już Ci autoryzowali ? Bo ja czekam na autoryzacje jakies 9 dni i ciagle ten sam status niektorzy czekaja po 2 tygodnie Jak do jutra nie bede mial autoryzowane to dzwonie do nich.
Posted by: Gianluca Comotto

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 05:49

Dokladnie mam taki status
Posted by: sasboss

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 06:11

Mam pytanie : ostanie wypłaciłem kasę ( koło 15) czy za 1 euro będę mógł wypłacić pierwszego czerwca czy dopiero po 15 czerwca bo pisze że miesiąc kalendarzowy... dzięki za odpowiedź
Posted by: piotras

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 11:44

czy ktos wyplacal przelewem na swoje konto bankowe juz z GB? jakies dodatkowe oplaty byly?
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 11:46

Host, spróbuj wypełnić tę stronę co wyskakuje. W address description wpisz "home/shipping".

sasboss, 1 czerwca.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: wluczykij&

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 11:51

Mam pytanie, nie wiem może już się powtórzyło. Założyłem konto w gb już jakiś czas temu (chyba będzie z rok temu). Nie dokonywałem wcześniej wpłat do gb a nie pamiętam, abym wpisywał kod promocji: PROMOCJA. Czy jeżeli teraz wpłace np. 200 zł to otrzymam bonus?
Posted by: Ojro

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 11:52

Quote:

czy ktos wyplacal przelewem na swoje konto bankowe juz z GB? jakies dodatkowe oplaty byly?



opłaty są takie jak piszą przy prośbie wypłaty. Ja wypłacałem 100 PLN, a na konto przyszło 97 PLN, czyli pobrali mi 3 PLN za przelew. Aczkolwiek jak na pierwszt przelew [i to bez wysyłania żadnych ID] szedł szybko, bodajże 2 dni robocze !

pozdrwiam,
Ojro

p.s. w sumie GB i Pointbet to dwa najlepsze buki w których gram, jeszcze jest SB i Expkt, ale one są już niżej w mojej kwalifikacji
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 13:07

wluczykij&, jeśli nie było żadnych transkacji na koncie to po prostu załóż nowe konto, wpisz kod promocji PROMOCJA, i otrzymaj do 150zł gratis i jeszcze z promocji 'koszulkowej" skorzystasz.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: wluczykij&

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 13:10

A to nie będzie problem jak będe miał dwa konta?
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 13:12

Nie, jeśli nie było transakcji na poprzednim ("martwe konto") to zero problemu. Prześlij mi tylko na PW login do tego konta to zamknę Ci te stare konto i tylko te nowe będzie aktywne.
Posted by: kamasss

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 13:14

ja czekam na autoryzację bonu od 12.05

czyli 11 dni...
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 13:15

Pisał ktoś może do sklepi, dlaczego tak długo to trwa? Czy coś odpisali?
Posted by: kamasss

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 13:22

Póki co nie odpisują nic.
Posted by: Gianluca Comotto

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 13:59

A ja nie moge sie zalogowac do swojego konta. No to niezle sie zapowiada.
Posted by: luk4sz_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 14:05

mam taki problem otoz wyslalem pieniadze ze swojego konta dla mojego kolegi ktory nie posiada konta internetowego, tytul przelewu byl taki jaki powinien byc czyli "nick_kolegi / nr.ref" a tu patrze na swoje konto a tu jest 150zł mial ktos juz z was podobna sytuacje ??
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 14:16

GC, na konto w GB? Prześlij mi proszę swój login to sprawdzę to.

luk4sz_ , nie można wysyłać kasę na konta należące do innych osóg w GB, podobnie jak nie można wypłacać na konta osób trzecich. Każdy musi wyłacać i wypłacać w swoim imieniu. Natomiast można dokonać wpłaty np. w lokalnym oddziale BPH nie posiadając tam nawet konto. Na poczcie też można wpłacać w podobny sposób.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: luk4sz_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 14:23

ok rozumiem ze nie mozna wyplacac na konta osob trzecich ale nie wiedzialem ze nie mozna wplacac pieniedzy z takich kont np. z tego co mi wiadomo to BAW czy sportingbet gdzie tez juz tak kiedys wplacalem pieniadze to nie robili z tego zadnego problemu.. w takim razie no coz... nie pozostaje mi zrobic nic innego niz z tych 150zl zrobic 185zl postawic na mistrza swiata i zgarnac koszulke
Posted by: Mateusz099

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 14:23

Juppii dzisiaj mi zaakceptowali zamowienie po 9 dniach ale zawsze mam status Left Warehouse, dostalem tylko pustego maila od nich o tytule Subside Order Confirmation.Widac trzeba czekac ale mam nadzieje ze warto.

pozdrawiam
mateusz
Posted by: wluczykij&

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 14:34

Po jakim czasie od wpłaty doliczają bonusa? Wpłacałem przez MB i już jest na koncie, ale bez bonusa.
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [20] - 23/05/2006 14:39

Około 00:10-01:30 w nocy przyznawane są wszystkie bonusy od wpłat.