Pointbet [5]

Posted by: Conrad

Pointbet [5] - 21/05/2006 08:54

Kontynuacja poprzedniego tematu.
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 22/05/2006 20:02

rozdaje 10$ free bet ...

ktos chetny?

reflektuje:
fajne imie
drugie fajne imie
urodziny
imieniny
narodziny
fajne zwierxatko
ktos chce wplacic 1000$ do PB
ktos zaspiewa
ktos opowie wierszyk


no dobra, kto chce tego free beta?
Posted by: Servisman

Re: Pointbet [5] - 22/05/2006 20:16

Quote:

rozdaje 10$ free bet ...

ktos chetny?

reflektuje:
fajne imie
drugie fajne imie
urodziny
imieniny
narodziny
fajne zwierxatko
ktos chce wplacic 1000$ do PB
ktos zaspiewa
ktos opowie wierszyk



no dobra, kto chce tego free beta?




Ja chcę freebeta
Posted by: Kacpro

Re: Pointbet [5] - 22/05/2006 20:19

ja też chcę freebeta.Nie gadaj bo Kacper to fajne imie hehe.
A fajnego zwierzątka już nie mam go chomik złamał kręgosłup w karuzeli i niestety miał aquapark w ssypie na śmieci z 7 piętra,a fajny zwierz był,przywiązałem sie.
Posted by: lolekkk

Re: Pointbet [5] - 22/05/2006 20:23

a ja mam zólwia ! imieniny 6 grudnia ( niezle co?) i w ogole jestem fajny
Posted by: joga_bonito

Re: Pointbet [5] - 22/05/2006 20:24

ta tez bym chcial tego freebeta dodatkowo Przemuś to bardzo fajne imie :P heheh
Posted by: Servisman

Re: Pointbet [5] - 22/05/2006 20:27

Quote:



Ja chcę freebeta




Dodam że mam na imie Rafał, I mam psa - Pekińczyka o imieniu Killer
Posted by: lolekkk

Re: Pointbet [5] - 22/05/2006 20:31

a moj kot nazywal sie terminator ! ( ale walka o freebeta hah )
Posted by: El_Darro

Re: Pointbet [5] - 22/05/2006 20:44

Kiedyś miałem fajną myszkę o imieniu Anastasia, jednak kiedy wstąpiliśmy do Europy, to coś sie jej w główce poprzewracało. Najzwyczajniej w świecie zmieniła płeć a ja już sie boje tych nowych rządów i ją z domu wywaliłem. Co mi po niej zostało to tylko to zdjęcie (żaden fotomontaż).

Posted by: havayski

Re: Pointbet [5] - 22/05/2006 22:31

hm, nie wiem o co biega i w ogole nie mam konta w pointbet ale.

Na imie mam Patryk, na drugie Stanislaw, na trzecie Aleksander. Slowem - czujowo - tu sie nie kwalifikuje.
Urodziny mam 17. marca - tez czujowo, bo zimno i w ogole w poscie.
imieniny tego samego dnia - czujowo na maksa, malo okazji do napicia.
narodziny - w sensie ze urodziny ale takie narodowe?
mam dwa psy i siostre, z czego najbardziej godne uwagi sa psy.
nie chce wplacic 1000$ do PB bo mnie oszukaja, banda decydentow jednych.
spiewac nie moge bo mam jutro mature ustna z angielskiego i sie boje ze sobie zedre strune glosowa.
ale wierszyk moge opowiedziec.


Chmury czarne zwaliste na niebie, o reta
delikatnym powiewem bursztynowego zefiru
pies ujada za oknem, pranie wiesza kobieta
chlop na kacu porannym pije kubek kefiru
kazow, daj tego freebeta

*uklon*

dobranoc tak poza tym.
Posted by: Destination

Re: Pointbet [5] - 23/05/2006 06:54

Quote:

rozdaje 10$ free bet ...

ktos chetny?

reflektuje:
fajne imie
drugie fajne imie
urodziny
imieniny
narodziny
fajne zwierxatko
ktos chce wplacic 1000$ do PB
ktos zaspiewa
ktos opowie wierszyk


no dobra, kto chce tego free beta?




Nazywam sie Bartlomiej na drugie mam Maksymilian
ur. mam w styczniu 24; imieniny w sierpniu 24; kiedys mialem chmoka o imieniu Gustaw; niechce wplacic 1000$ do PB tylko chce je wyplacic...
Śpiewac nie umiem ale polecam piosenke Mieczysław Fogg - Serce matki
Posted by: GumoL

Re: Pointbet [5] - 23/05/2006 10:15

Dostaliscie info o jakiejs mundialowej promocji? Moglibyscie wrzucic tutaj krotkie info? Moj klient pocztowy niestety nie akceptuje htmla, a to pewnie wlasnie w htmlu jest..

Z gory dz, pzdr.
Posted by: yaaho

Re: Pointbet [5] - 23/05/2006 10:55

Quote:

Dostaliscie info o jakiejs mundialowej promocji? Moglibyscie wrzucic tutaj krotkie info? Moj klient pocztowy niestety nie akceptuje htmla, a to pewnie wlasnie w htmlu jest..

Z gory dz, pzdr.




ja dostalem tego maila...promocja jest taka, ze pointbet wystawil kursy na mecze MS
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 23/05/2006 12:46

Quote:

a moj kot nazywal sie terminator ! ( ale walka o freebeta hah )





ze wzgledu na to ze 6 grudnia to moje urodziny i imie Twojego kota dostajesz 10$ free bet, podeslij login i numer konta na PW
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 23/05/2006 12:47

Quote:

hm, nie wiem o co biega i w ogole nie mam konta w pointbet ale.

Na imie mam Patryk, na drugie Stanislaw, na trzecie Aleksander. Slowem - czujowo - tu sie nie kwalifikuje.
Urodziny mam 17. marca - tez czujowo, bo zimno i w ogole w poscie.
imieniny tego samego dnia - czujowo na maksa, malo okazji do napicia.
narodziny - w sensie ze urodziny ale takie narodowe?
mam dwa psy i siostre, z czego najbardziej godne uwagi sa psy.
nie chce wplacic 1000$ do PB bo mnie oszukaja, banda decydentow jednych.
spiewac nie moge bo mam jutro mature ustna z angielskiego i sie boje ze sobie zedre strune glosowa.
ale wierszyk moge opowiedziec.


Chmury czarne zwaliste na niebie, o reta
delikatnym powiewem bursztynowego zefiru
pies ujada za oknem, pranie wiesza kobieta
chlop na kacu porannym pije kubek kefiru
kazow, daj tego freebeta

*uklon*

dobranoc tak poza tym.




przyznam free beta za ta tworczosc ...ale jak sie pochwalisz zdjeciem siostry oczywiscie nie publicznie:)

10$ czeka...
Posted by: bajbus

Re: Pointbet [5] - 23/05/2006 15:10

a ja powiem tyle ze jutro moja matka ma urodziny i prosze o free bet
a teraz troche humoru

Gdzie jest ojciec?

Zadanie:
Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat Dziecko będzie 5 razy młodsze od matki
Pytanie:
Gdzie jest ojciec? To zadanie jest do rozwiązania i nie jest tak trudne, na jakie wygląda. Nie patrz na rozwiązanie, można je rozwiązać matematycznie.
Uwaga:
Pytanie "Gdzie jest ojciec" musisz dokładnie przeanalizować.

Rozwiązanie:
Dziecko ma dzisiaj X lat, a jego matka Y lat.
Wiemy, że matka jest 21 lat starsza od dziecka.
W następstwie:
X + 21 = Y
Wiemy również, że za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Możemy zatem napisać następujące równanie:
5 (X + 6) = Y + 6 Zastąpimy Y przez X i rozpoczynamy rozwiązywać:

5 (X + 6) = X + 21 + 6
5X + 30 = X + 27
5X - X = 27 - 30
4X = -3
X = -3/4
Dziecko ma dzisiaj -3/4 roku, co jest równe -9 miesięcy...

Rozumując matematycznie, można przez to dowieźć, że matka jest w tym własnie momencie BZYKANA!!

Rozwiązanie:
OJCIEC JEST NA MATCE


hehe
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 23/05/2006 16:47

albo on jest w pracy...a ktos w zastepstwie...
Posted by: bajbus

Re: Pointbet [5] - 23/05/2006 17:15

Quote:

albo on jest w pracy...a ktos w zastepstwie...



hahahaha lub matka jest na nim
Posted by: wHiTe_StAr

Re: Pointbet [5] - 23/05/2006 17:38

Panowie w tym temacie toczy sie dyskusja o Pointbet a nie o tym gdzie jest ojciec.Kazow następnym razem jak masz zamiar jakieś konkursiki urządzać to zapraszam do To i owo żeby nie robić niepotrzebnego bałaganu
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 30/05/2006 11:25

ahhhh sie wladza zacietrzewila....proponuje troszke mniej powietrza w plucach...i takie rzeczy ustalac ze mna na priv...


ale ze zgodny jestem i ustlilem to z kims wyzej to przeniose te szybkie konkursy tutaj:

a w watku PB bede wrzucal czasem tylko info ze jest nowe pytanie

mam nadzieje ze osoby zainteresowane Pointbetem i Free Betami trafia gdzie trzeba
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 30/05/2006 11:35

linka sie zapomnial:

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=2568706&an=0&page=0#2568706


i wlasnie pojawily sie free bety ...
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 31/05/2006 07:03

nikt nie chce 10$ ?
Posted by: italodisco70

Re: Pointbet [5] - 31/05/2006 07:05

jesli mozna to poprosilbym
Posted by: italodisco70

Re: Pointbet [5] - 31/05/2006 07:07

gram progresja ,moj zysk od grudnia okolo 6500 zl
Posted by: italodisco70

Re: Pointbet [5] - 31/05/2006 07:08

brak edycji,ale musze zaznaczyc ze dotyczy to roznych bukmacherow
Posted by: darek15

Re: Pointbet [5] - 31/05/2006 07:17

6500 od jakiej kwoty w grudniu? ;-)
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 31/05/2006 07:21

ktos szukal promocji w MS06 ...

Pointbet wlasnie szykuje dwie ...beda startowac w czerwcu 1
wiec jeszcze jest to info nieoficjalne wiec cos sie moze zmienic, ale radzilbym juz powoli skladac kase na MB
Posted by: arkadius

Re: Pointbet [5] - 31/05/2006 08:08

Co do freebeta to tez reflektuje Przyda sie na MS
P.S. Zreszta kazdy powinien otrzymac freebeta, jako rekompensate za wczorajszy mecz naszych orlow, a zwlaszcza... Kuszczak
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 31/05/2006 10:54

hmmm widze ze noy konkurs Pointbet jakos nie ma zwolennikow...

ok, wiec daje 10$ Free bet dzisiaj dla osoby, ktora znajdzie tam jakies bardzo interesujace zdarzenie (ja oceniam) i je wytypuje (niekoniecznie trafnie, ja oceniam)
Posted by: damian1

Re: Pointbet [5] - 31/05/2006 11:25

kazow, ostatnio jest przecie ogólna posucha, więc nie bardzo można coś ciekawego znaleźć, ale ja dziś w pointbecie bym zagrał na Sharapową, ale dokładny wynik 2-1 za kurs 4,16. Gra ostatnio bardzo słabo, nie zdziwię się jak nawet przegra, ale wydaję mi się, że tę rundę po mękach jeszcze przeskoczy ...
Posted by: damian1

Re: Pointbet [5] - 31/05/2006 11:27

aha, z washington w trzecim secie bylo 3-5 ale wyciągnęła na 7-5 ...
Posted by: mielone

Re: Pointbet [5] - 31/05/2006 11:33

a QQ

P. nozna Finlandia I liga
17:30 KuPS - Honka 2 po dobrym kursie
Posted by: ds

Re: Pointbet [5] - 31/05/2006 11:47

p. Kazow jakieś bliższe informacje na temat tej promo ? Nie mam tam jeszcze konta a te freebety dla nowo rejestrujących się to są żenująco niskie. W dodatku nie ma netellera. Oferta całkiem spoko ale dopóki nie zaoferują np. conajmniej 100$ za wpłacone 500$ to nie dotykam tej firmy.
Posted by: march88

Re: Pointbet [5] - 31/05/2006 13:07

Ciekawy zakład, no to łap: Shuai Peng v Karolina Sprem 0:2 3,89. Sprem wraca do formy i zmienie z powierzni kortu Peng 8)
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 31/05/2006 18:08

Quote:

p. Kazow jakieś bliższe informacje na temat tej promo ? Nie mam tam jeszcze konta a te freebety dla nowo rejestrujących się to są żenująco niskie. W dodatku nie ma netellera. Oferta całkiem spoko ale dopóki nie zaoferują np. conajmniej 100$ za wpłacone 500$ to nie dotykam tej firmy.




ok, info nieoficjalne, troche wyprzedzam wiec z wplatami poczekajcie az oglosza oficjalnie

z tego co wiem powinny byc dwie promocje,
1. 20% bonus za wplaty przez MB (wiec masz swoje 100$)
2. bedzie jakis % zwrotu za stracona kase na mecze live i tenis (France Open i Wimbledon)
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 31/05/2006 18:13

Quote:

Ciekawy zakład, no to łap: Shuai Peng v Karolina Sprem 0:2 3,89. Sprem wraca do formy i zmienie z powierzni kortu Peng 8)




mecz jeszcze trwa...ale zapowiada sie dobry typ

podaj mi dane konta PB na priv (login, numer)
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 01/06/2006 08:06

hej...wlasnie wymyslilem sobie taki nowy sposob na rozdawnictow Free Betow :

1. Oferuje 10$ free Bet za poprawne wytypowanie wyniku spotkan MS2006 z udzialem Polski

2. Dodatkowe 10$ Free Bet jezeli osoba, ktora poprawnie wytypuje dokladny wynik przysle mi scan z potwierdzeniem takiego samego zakladu w Pointbet...


zgloszenia tutaj, mozna na jeden mecz, mozna na wszystkie

powodzenia
Posted by: Alphabet

Re: Pointbet [5] - 01/06/2006 14:43

Quote:

Quote:

p. Kazow jakieś bliższe informacje na temat tej promo ? Nie mam tam jeszcze konta a te freebety dla nowo rejestrujących się to są żenująco niskie. W dodatku nie ma netellera. Oferta całkiem spoko ale dopóki nie zaoferują np. conajmniej 100$ za wpłacone 500$ to nie dotykam tej firmy.




ok, info nieoficjalne, troche wyprzedzam wiec z wplatami poczekajcie az oglosza oficjalnie

z tego co wiem powinny byc dwie promocje,
1. 20% bonus za wplaty przez MB (wiec masz swoje 100$)
2. bedzie jakis % zwrotu za stracona kase na mecze live i tenis (France Open i Wimbledon)




Oficjalnie

Dear Pointbet Members,

20% Cash Bonus + World Cup 2006 T-Shirt

Win a football shirt of your national team and receive 20% bonus by uploading your Pointbet account via MONEYBOOKERS* (condition applied)

Winners will be notified by e-mail.

This promotion is valid only for June 2006 (or six weeks). Hurry up!

MONEYBOOKERS is an e-wallet and provides a fast, simple and secure way of transferring money to your Pointbet account.

If you do not have a MONEYBOOKERS account yet, register now!
All you need is an email address.

Please follow the instructions to open a MONEYBOOKERS account:

Click on www.moneybookers.com
Click on REGISTER
Provide Moneybookers with a valid email address and personal details and submit a password for your Moneybookers account.
Fund your MONEYBOOKERS account once registered. You can upload money either via bank transfer or Visa or other means of payment depending on your country of residence.
Deposit funds into your Pointbet account by login to your Pointbet account and choose MB as a payment method.
And for Pointbet existing members who usually use Moneybookers, we have a great news.
You can upload your Moneybookers account with VISA Credit Card too.
So, if you want to use VISA Credit Card, then you can use Moneybookers now.

For further information please contact care@pointbet.com

Kind regards,
Pointbet International Ltd.
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet [5] - 01/06/2006 15:14

Ile idzie wyplata kasy z Pointbetu na konto MB ?

Jak rozumiem powyzszy bonus jest dla wszystkich przypomnijcie mi gre u tego buka bo z rok tam nie gralem ;]

1. Jaka jest minimalna stawka na kupon ?
2. Jaki jest maxymalny bonus ?
3. Jakie sa warunki obrotu i po jakim kursie no i czy moge grac wszystko czy tylko pilke ;]

Pozdrawiam
Posted by: chocolate

Re: Pointbet [5] - 01/06/2006 15:20

czy można łączyć program partnerski z 20% Bonus + T-Shirt MŚ 2006 ??
Posted by: Ojro

Re: Pointbet [5] - 01/06/2006 15:22

vebnaster kasa z Pointbet`u na konto szła u mnie jakieś <12h , z tym że ja wypłacałem w weekend [chyba niedziela późny wieczór], a kasa była przed 12 w południe.

co do trzech pytan to jak umiesz angielski najlepiej zapytaj sie na livechat [jak dla mnie najlepszy spośród wszystkich - szczególnie Jason spoko gościu].

ad.1
Miimalna stawka na kupon [oczywiscie tylko Soccer] wynosi 1 EUR, chyba że jest zaznaczone to wtedy min. to 10 EUR. Ale prawie zawsze jest 1 EUR na wszystkie sporty.

ad.2 i3
maks bonus pewnie jest, a co do obrotu, to watpie znajac Pointebt oni nigdy nie daja jakis wymagan co do obrotu i min. kursu

powodzenia
Ojro
Posted by: chocolate

Re: Pointbet [5] - 01/06/2006 15:22

czyli zarejestruje się z linka kumpla on dostanie kase i ja moge skorzystac z tej promocji 20% plus tshirt??
Posted by: chocolate

Re: Pointbet [5] - 01/06/2006 15:45

Zasady i Warunki:
10)
O bonus można się ubiegać po dokonaniu 3-krotnego obrotu kwotą depozytu. Jeżeli klient zleci wypłatę środków przed wypełnieniem tego warunku, bonus zostanie unieważniony.

11)
Jeżeli postawisz całą kwotę depozytu na jeden zakład pojedynczy i przegrasz, możesz także ubiegać się o przyznanie bonusa.

czyli załóżmy wpłacam 500 euro, gdy zagram za 1500euro w sumie dopiero wtedy dopiszecie bonus 100 euro?
W przypadku gdy przegram depozyt(który został postawiony na jeden zakład pojedyńczy) to również dostane 100 euro?
A co się dzieje gdy załóżmy postawie cały depozyt 500 euro wygram mam na koncie 600 euro, teraz stawiam 400 euro i przegram, obrót będzie 900 euro, ale tylko 200 euro pozostało mi na koncie, czy dopiszecie bonus? czy muszę jeszcze zagrać za 600 euro?

ile razy jeszcze po tym muszę obrócic ten bonus?

Pozdrawiam
Posted by: chocolate

Re: Pointbet [5] - 01/06/2006 16:46

kurcze mają ocene w sbr D+ a w bookrev 2, nie za dobrze to wygląda :/
Posted by: darek15

Re: Pointbet [5] - 01/06/2006 16:52

Możesz wpłcać sialó ja miałem tam anwet 5 ty i to to 2 lata temu. Nie masz się co onbaw3iać o kasę na 99% !!! 1500 usd an mecz nie raz stawiałem. Nie było żadnych limitów.
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 01/06/2006 19:20

tak ocena SBR jest troszeczke z kapelusza...powod? pewnie dlatego ze to azjatycki book, chociaz jeden z najbardziej otwrtych na swiat

prawda jest taka ze limity tutaj nie straszne, nie ma wiekszych ograniczen, oferta najwieksza z pilki, handicapy to juz ich specjalnosc

kursow raczej ciezko szukac wyzszych gdziekolwiek, Pointbet jest scisle nastawiony na duzych graczy i to przyznje.. po malej mediacji powoli obnizaja stawki zakladow i depozytow...ale i tak nadal pozostaje jednym z bookow dla elity

coraz bardziej rozwija sie tenis...a za kilka miesiecy dojdzie jeszcze to czego nam brakuje czyli budowanie AKO z roznych dyscyplin sportu

to juz taka cecha azjatow ze oni graja tylko pilke i tylko single, znam booki z pilka tylko po 100$ minimum
Posted by: chocolate

Re: Pointbet [5] - 01/06/2006 19:23

kazow a moglbys odpowiedziec na moje pytania?
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 01/06/2006 19:23

co do zasad tej promocji to w sumie zostaly juz wklejone wyzej ...ciekawa jest tez druga promocja , zwrot procentu straty za zdarzenia z MS i Tenisa,

niuby malo ale zawsze cos zostaje w kieszeni

jakby ktos mial jakies pytania to smialo...

btw ...ktos widzial wyzsze kursy na handi gdzies? nie mowimy o jednym spotkaniu z oferty, ale np porownoujac 60% oferty...

a zobaczycie co sie bedzie dzialo jak rozpoczna sie MS ...
Posted by: chocolate

Re: Pointbet [5] - 01/06/2006 20:51

mógłbyś odpowiedzieć konkretnie na zadane przezemnie pytania?
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 01/06/2006 20:58

Quote:

Zasady i Warunki:
10)
O bonus można się ubiegać po dokonaniu 3-krotnego obrotu kwotą depozytu. Jeżeli klient zleci wypłatę środków przed wypełnieniem tego warunku, bonus zostanie unieważniony.

11)
Jeżeli postawisz całą kwotę depozytu na jeden zakład pojedynczy i przegrasz, możesz także ubiegać się o przyznanie bonusa.

czyli załóżmy wpłacam 500 euro, gdy zagram za 1500euro w sumie dopiero wtedy dopiszecie bonus 100 euro?
W przypadku gdy przegram depozyt(który został postawiony na jeden zakład pojedyńczy) to również dostane 100 euro?
A co się dzieje gdy załóżmy postawie cały depozyt 500 euro wygram mam na koncie 600 euro, teraz stawiam 400 euro i przegram, obrót będzie 900 euro, ale tylko 200 euro pozostało mi na koncie, czy dopiszecie bonus? czy muszę jeszcze zagrać za 600 euro?

ile razy jeszcze po tym muszę obrócic ten bonus?

Pozdrawiam





zgodnie z regulaminem musisz zrobic obrot 3xdepozyt (1500) i wtedy mozesz wyslac maila o bonus

jezeli wszystko stracisz w pierwszym singlu, to tez mozesz wyslac maila o bonus

jezeli stracisz tylko czesc, to musisz dorobic do pelnego obrotu (nadal 1500) i wtedy mail o bonus

kazow
Posted by: chocolate

Re: Pointbet [5] - 01/06/2006 21:02

dzięki
pozdro
Posted by: chocolate

Re: Pointbet [5] - 01/06/2006 21:03

a bonus przed wypłatą muszę obrócic??
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 02/06/2006 07:05

hmmm nie ma w regulaminie wiec pewnie nie...ale zapytaj dla pewnosci na supporcie
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 02/06/2006 08:22

macie jakies uwagi co do nowych promocji Pointbetu?
Posted by: agr1

Re: Pointbet [5] - 02/06/2006 08:24

Jak na promocje 20% to niezbyt latwe warunki obrotu bonusa..
Szczerze to jest wiele lepszych promocji.
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 02/06/2006 08:25

heh, wlasnie gadalem z gosciem od marketingu PB ...i z tego co wiem to w sieci nie ma lepszych kursow na MS 2006!

z ich badan wynika ze scieli marze o 4% w stosunku do innych..

widzial ktos lepsze kursy w sieci? jak tak to dam 10$ free beta
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet [5] - 02/06/2006 09:59

To jaka jest minimalna stawka na kupon ? 1 euro czy 10 euro ? kiedys bylo chyba 10 a jak jets teraz ? chodzi mi o takie dyscypliny jak tenis/mlb/kosz/siatka - NOGI nie tykam ;]
Posted by: ROB77

Re: Pointbet [5] - 02/06/2006 10:30

czy w tej promocji "20% Bonus + T-Shirt MŚ 2006" jest wyznaczony jakis maksymalny bonus?
np 500$
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 02/06/2006 10:33

Quote:

To jaka jest minimalna stawka na kupon ? 1 euro czy 10 euro ? kiedys bylo chyba 10 a jak jets teraz ? chodzi mi o takie dyscypliny jak tenis/mlb/kosz/siatka - NOGI nie tykam ;]




na te dyscypliny jest 1euro
tak samo na ako z pilki tez jest 1 euro
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 02/06/2006 10:35

Quote:

czy w tej promocji "20% Bonus + T-Shirt MŚ 2006" jest wyznaczony jakis maksymalny bonus?
np 500$




jest, max to 100$ , czyli wplacasz 500$ dostajesz 100$

w tej drugiej promocji jest max 2500$
Posted by: Pizza-man

Re: Pointbet [5] - 02/06/2006 13:04

Quote:

heh, wlasnie gadalem z gosciem od marketingu PB ...i z tego co wiem to w sieci nie ma lepszych kursow na MS 2006!

z ich badan wynika ze scieli marze o 4% w stosunku do innych..

widzial ktos lepsze kursy w sieci? jak tak to dam 10$ free beta




PB dal kurs 101 ze Zuraw zostanie królem strzelców,a BAW na to samo zdarzenie dał 201.Nie wiem jak Ty Kazow myslisz ale po kursie 201 można chyba więcej zarobic?:) To dasz mi te 10free beta?:)
Posted by: Pizza-man

Re: Pointbet [5] - 02/06/2006 13:08

albo na to ze ekwador wyjdzie z grupy PB daje 2.75 podczas gdy BAW 2.95. Mysle ze na bonusik zasłuzylem:)
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet [5] - 02/06/2006 13:14

Polska - Ekwador 0 : 1/2 2.08 : 1.855
10bet 2,09 na naszych

Germany Costa Rica 0:1 1/2 1.795:2.16

-1.5 1.850 w betsafe i w 10 bet +1.5 2.170 na przyklad.

Nie mowias juz o kursach 1 x 2 gdzie marza w pointbet jest podobna do innych bukmacherow.

Wojtek
Posted by: djmuskla

Re: Pointbet [5] - 02/06/2006 13:17

kazow, wyskakuj z freebetów
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet [5] - 02/06/2006 13:30

Quote:

Jak na promocje 20% to niezbyt latwe warunki obrotu bonusa..
Szczerze to jest wiele lepszych promocji.




Moglbys podac jakis przyklad tych lepszych promocji? Wg mnie ta jest jedna z najlepszych w tej chwili jesli nie najlepsza. Oczywiscie nie chodzi o promocje dla nowych uzytkownikow.

Wojtek
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 02/06/2006 13:37

Quote:

Quote:

Jak na promocje 20% to niezbyt latwe warunki obrotu bonusa..
Szczerze to jest wiele lepszych promocji.




Moglbys podac jakis przyklad tych lepszych promocji? Wg mnie ta jest jedna z najlepszych w tej chwili jesli nie najlepsza. Oczywiscie nie chodzi o promocje dla nowych uzytkownikow.

Wojtek




tak ...nalezy zauwazyc ze ta promocja nie jest tylko dla nowych uzytkownikow...
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 02/06/2006 13:40

Quote:

kazow, wyskakuj z freebetów





heh, wiedzialem ze cos sie znajdzie, ale przynajmniej te osoby maja juz w jednym palcu oferte PB i jako sie zobowiazalem :

Pizza Man i Nowy WK poprosze o dane kont w PB na priv (login i numer), a reszta nie zaluje ze nie poszukala czegos

a ogolnie nie patrzac na pojedyncze przypadki ale cala oferte to w skali 1-10 jak oceniacie kursy Pointbet a jak konurencje? (chodzi o MS i moze tenis)
Posted by: march88

Re: Pointbet [5] - 02/06/2006 15:33

[quote="kazow"]heh, wiedzialem ze cos sie znajdzie, ale przynajmniej te osoby maja juz w jednym palcu oferte PB i jako sie zobowiazalem :

Pizza Man i Nowy WK poprosze o dane kont w PB na priv (login i numer), a reszta nie zaluje ze nie poszukala czegos




Skad ty masz tyle freebetów http://www.mecz.org/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif

[quote="kazow"]a ogolnie nie patrzac na pojedyncze przypadki ale cala oferte to w skali 1-10 jak oceniacie kursy Pointbet a jak konurencje? (chodzi o MS i moze tenis)




No kursy mają naprawde miłe. Sz\czególnie jak ktoś sie specjalizuje niespodziankami w tenisie (Federer - masu 2 16,40 <wow> )

PS. Mozna w tym buku stawiac zaklady akumulowane bo nie wiem za bardzo jak to sie robi?
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 02/06/2006 19:55

free bety sie ma bo sie ma

ako mozna jak na razie budowac tylko z pilki z zakladki multibet soccer

ma sie to zmienic od nastepnego sezonu, wtedy bedzie laczyc wszystko

powiecie ze to dziwne, tak dla nasz dziwne, ale azjaci graja tylko single za duze kwoty i nigdy nie slyszeli o ako, czasem nawet nie wiedza ze sa inne dyscypliny do obstawaiania

Pointbet jako jeden z nielicznych zaczyna sie zmieniac...glownie dzieki "naszym" europejskkim naciskom

wiec jezeli cos chcecie, nowe dyscypliny, nowe typy zakladow, gwiazdke z nieba piszcie do nich, zasypujcie maila, moze byc po polsku

zobacza ze jest potrzeba i to wprowadza...proponuje zaczac od konta w Polskim banku, niech wysle pelno osob z mecz.pl takie zapytanie i ze chce wplacic to zobaczycie jak szybko zrobia

ktos chetny na taka akcje?
Posted by: Torcida_KSG

Re: Pointbet [5] - 02/06/2006 22:05

Quote:

proponuje zaczac od konta w Polskim banku, niech wysle pelno osob z mecz.pl takie zapytanie i ze chce wplacic to zobaczycie jak szybko zrobia

ktos chetny na taka akcje?



Oczywiscie ,uwazam ,ze to dobry pomysl ,a przy okazji Pointbet przy dobrej promocji zyskalby nowych klientow i to bynajmniej nie tylko tych z tego forum.Zaklady akumulowane oczywiscie tez powinno sie moc laczyc z roznych dyscyplin sportu.
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 04/06/2006 17:21

czy ktos juz wplacal cos na nowa promocje?
Posted by: Alphabet

Re: Pointbet [5] - 04/06/2006 17:23

Quote:

czy ktos juz wplacal cos na nowa promocje?




czekam na dopisanie 100 EUR, po 2dniowym obrocie.
Posted by: Alphabet

Re: Pointbet [5] - 04/06/2006 17:36

Na livechat Vincent zapewnia, że potrwa to a few days..
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 05/06/2006 11:07

daj znac czy wszystko poszlo w porzadku
Posted by: Pizza-man

Re: Pointbet [5] - 05/06/2006 14:26

kazow co z tym moim freebetem bo nie odpisales mi na priv
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 05/06/2006 15:19

powinnien byc dzisiaj, nie doszedl? wszyscy dostali , nie masz nic na mailu?
Posted by: Pizza-man

Re: Pointbet [5] - 05/06/2006 16:07

kazow niestety:(nic nie dostalem.a tak szczerze mowiac jak sie zarejestrowalem w pointbet to zadnego maila potwierdzajacego tez nie dostalem.tylko tego jak sie zaloguje do pointbet.a to ma mi przyjsc jakis kod?
Posted by: czaja

Re: Pointbet [5] - 05/06/2006 16:17

nie gram u nich , ale dużo dobrego czytam o tym buku , konto w polskim banku jak najbardziej , chętnie się przyłączę do jakiejś akcji , to dużo ułatwia , z tym kontem w polskim banku to może jeszcze pinnacle dorzucić .
pozdro
Posted by: darek15

Re: Pointbet [5] - 05/06/2006 16:55

Hahahha.

Ale wymagania pinnacle canbet poitbet i jeszce kto następny. Konto w polskim banku. Dzieciaki nagrały się w expekcie i teraz chcą polskich kont. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

czy konto w poslkim banku to MUSI dla buka już być standard?

Grajcie u buków dla 100 złotówkowców no maksimum 1000 zł expekt gamebookers betanwin at home itp. Tam są polskie konta bo liczy się masa.

Dla grubych graczy nie ma problemu zagrać u poważnych buków. Chyab że boicie się US bo wygracie 1000 zł ??
Posted by: Hajzel

Re: Pointbet [5] - 05/06/2006 16:58

Quote:

Hahahha.

Ale wymagania pinnacle canbet poitbet i jeszce kto następny. Konto w polskim banku. Dzieciaki nagrały się w expekcie i teraz chcą polskich kont. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

czy konto w poslkim banku to MUSI dla buka już być standard?

Grajcie u buków dla 100 złotówkowców no maksimum 1000 zł expekt gamebookers betanwin at home itp. Tam są polskie konta bo liczy się masa.

Dla grubych graczy nie ma problemu zagrać u poważnych buków. Chyab że boicie się US bo wygracie 1000 zł ??





jak ja lubie takich ziomów
Posted by: s_LP

Re: Pointbet [5] - 05/06/2006 17:02

Quote:

Quote:

Hahahha.

Ale wymagania pinnacle canbet poitbet i jeszce kto następny. Konto w polskim banku. Dzieciaki nagrały się w expekcie i teraz chcą polskich kont. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

czy konto w poslkim banku to MUSI dla buka już być standard?

Grajcie u buków dla 100 złotówkowców no maksimum 1000 zł expekt gamebookers betanwin at home itp. Tam są polskie konta bo liczy się masa.

Dla grubych graczy nie ma problemu zagrać u poważnych buków. Chyab że boicie się US bo wygracie 1000 zł ??





jak ja lubie takich ziomów




najlepszy kolo dawaj jeszcze :]
a tak poważnie to koleś pewnie znalazł dwójkę, a profa mu przed ryjem zamknęli, więc musi odreagować:)
Posted by: Torcida_KSG

Re: Pointbet [5] - 05/06/2006 18:14

Quote:

Grajcie u buków dla 100 złotówkowców no maksimum 1000 zł expekt gamebookers betanwin at home itp. Tam są polskie konta bo liczy się masa.



Widze ,ze kilkakrotnosc tego samego przekazu niewiele cie nauczyla...Wrzucasz 4 bukow do 1 worka mijajac sie z prawda,bo jak wiadomo w Expekcie z pewnoscia limity sa znacznie wyzsze i to bynajmniej nie tylko od tych 3 wymienionych przez ciebie bukow.
Moze,aby cos komentowac wpierw troche trzeba czego doswiadczyc?
A co polskiego konta Pointbetu dla mnie rowniez nie jest to zaden priorytet by do nich wplacic pieniadze ,bo jest wiele innych metod platnosci(poza tym mozna zawsze wplacic/wyplacic przelewem miedzynarodowym w Pointbecie z tego co sie orientuje)aczkolwiek na pewno wiele by to ulatwilo,obnizylo ewentualne dodatkowe koszty platnosci.
Posted by: Alphabet

Re: Pointbet [5] - 05/06/2006 21:25

Quote:

Hahahha.

Dla grubych graczy nie ma problemu zagrać u poważnych buków. Chyab że boicie się US bo wygracie 1000 zł ??




Masz bujną wyobraźnie jak na kogoś kto się "boczy" na Neteller bo... każą mu zweryfikowac fikcyjne dane i chwali za to nieprofesjonalny Moneybookers bo mu tego nie każą. Zabawny z Ciebie człowiek
Posted by: Alphabet

Re: Pointbet [5] - 06/06/2006 00:57

Quote:

daj znac czy wszystko poszlo w porzadku




kazow czekam już czwarty dzień, dzis udało mi sie dowiedzieć od chintyi że księgują bonus 20% po spełnieniu warunków regulaminowych w poniedziałek, który właśnie minął. Pieniądze, które są zamrożone są z korzyścią tylko dla jednej strony. Jeśli masz jakiś udział w tej promocji ze strony Polskiej zwróć im na to uwagę, jak i na to, że mogli by uzupełnić zapis o takim "slimaczeniu" w regulaminie.

Pozdrawiam,
A

fragment chata

Artur: how many time i have to wait for add 20% cash bonus after rolover tree times?
chintya: after you qualified from the wager requirement, just claim your bonus to promotion@pointbet.com
chintya: your cash bonus will be credited every monday and thursday
Artur: yes i done everything what i had, and i wait already two days
Artur: how many time i still wait
chintya: Please hold one moment, we will check it for you.
chintya: have you claim you bonus to promotion@pointbet before sir?
Artur: yes i did
Artur: twice e-mails
chintya: ok sir, i will note your request to our promotion staff
chintya: we need to do some checking first
Artur: i understand but a few days is too long, there's was't inform about that. time is money, you know.
Artur: thank you for help and have a nice day.
chintya: Thank you for chatting with me.
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 06/06/2006 07:23

every Monday and Thursday...

wiec w czwartek toez powinno byc
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 06/06/2006 07:25

free bet juz dawno powinnien dosjc, tak przynajmniej wiem z PB, ale jezeli nie dostales nawet maila potwierdzajacego otwarcie to troche dziwne

logujesz sie bez problemu? info o free becie powinnienes dostac na maila, lub na skrzynke PB, przyz zdarzeniach z pilki powinien sie pojawic symbol zlotej monety jak dostaniesz free beta
Posted by: eMWu (wrona)

Re: Pointbet [5] - 06/06/2006 14:54

Kazow - priv odbierz.
Posted by: Pizza-man

Re: Pointbet [5] - 06/06/2006 16:39

tak kazov loguje sie normalnie.symbolu zlotej monety tez nigdzie nie moge sie dopatrzec.wyjasnij to jesli mozesz.
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 06/06/2006 17:40

masz zapchana skrzynke ...wyjasnie szybko
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 06/06/2006 17:44

Quote:

hej...wlasnie wymyslilem sobie taki nowy sposob na rozdawnictow Free Betow :

1. Oferuje 10$ free Bet za poprawne wytypowanie wyniku spotkan MS2006 z udzialem Polski

2. Dodatkowe 10$ Free Bet jezeli osoba, ktora poprawnie wytypuje dokladny wynik przysle mi scan z potwierdzeniem takiego samego zakladu w Pointbet...


zgloszenia tutaj, mozna na jeden mecz, mozna na wszystkie

powodzenia





zadnych chetnych na te free bety?
Posted by: Pizza-man

Re: Pointbet [5] - 06/06/2006 18:10

wyczyszczona skrzynka:)
Posted by: Alphabet

Re: Pointbet [5] - 07/06/2006 13:10

Quote:

Quote:

hej...wlasnie wymyslilem sobie taki nowy sposob na rozdawnictow Free Betow :

1. Oferuje 10$ free Bet za poprawne wytypowanie wyniku spotkan MS2006 z udzialem Polski

2. Dodatkowe 10$ Free Bet jezeli osoba, ktora poprawnie wytypuje dokladny wynik przysle mi scan z potwierdzeniem takiego samego zakladu w Pointbet...


zgloszenia tutaj, mozna na jeden mecz, mozna na wszystkie

powodzenia





zadnych chetnych na te free bety?




dodaj w pkt 2, 1x2 a w 10 minut zapełni Ci się skrzynka. Jesli tak sie nie stanie, dam Ci freebeta 15$
Posted by: Pizza-man

Re: Pointbet [5] - 07/06/2006 13:44

kazow doszedl free bet:)teraz mam glupiepytanie jako ze zaczynam dopiero przygode z pointbet. jak zrobic kupon akumulowany z zakladow na MS?bo jak klikne jeden kurs to pokazuje mi sie okienko i ok,ale jak klikne na inn to sie nie dodaje.
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 07/06/2006 13:56

zaklady ako mozesz budowac tylko ze spotkan dostepnych w multibet soccer

a free bet najlepiej wykorzystaj an jakis fajny strzal na singla
Posted by: Alphabet

Re: Pointbet [5] - 07/06/2006 22:00

Quote:

Quote:

daj znac czy wszystko poszlo w porzadku




kazow czekam już czwarty dzień, dzis udało mi sie dowiedzieć od chintyi że księgują bonus 20% po spełnieniu warunków regulaminowych w poniedziałek, który właśnie minął. Pieniądze, które są zamrożone są z korzyścią tylko dla jednej strony. Jeśli masz jakiś udział w tej promocji ze strony Polskiej zwróć im na to uwagę, jak i na to, że mogli by uzupełnić zapis o takim "slimaczeniu" w regulaminie.

Pozdrawiam,
A

fragment chata

Artur: how many time i have to wait for add 20% cash bonus after rolover tree times?
chintya: after you qualified from the wager requirement, just claim your bonus to promotion@pointbet.com
chintya: your cash bonus will be credited every monday and thursday
Artur: yes i done everything what i had, and i wait already two days
Artur: how many time i still wait
chintya: Please hold one moment, we will check it for you.
chintya: have you claim you bonus to [E-mail]promotion@pointbet[/E-mail] before sir?
Artur: yes i did
Artur: twice e-mails
chintya: ok sir, i will note your request to our promotion staff
chintya: we need to do some checking first
Artur: i understand but a few days is too long, there's was't inform about that. time is money, you know.
Artur: thank you for help and have a nice day.
chintya: Thank you for chatting with me.




Zanim przejdę do sedna zaznaczę, że gram aktywnie w Pointbet kilka lat, nigdy wczesniej nie korzystałem z ich promocji, ich freebety nie stanowią dla mnie większych wartości i czy będą jakieś promocje czy nie zawsze bede tam grał tu bo oferta jest na A+ i to jest zawsze priorytetowe [pomijam oczywiste sprawy jak plynnosc finansowa buka], byc może SBR dal im ocene 4 pietra nizej za obsługę.

Dziś chciałem sie konkretnie dowiedzieć czy mogę wypłacić środki i czy przy tej okazji kwalifikuje się do straty bonusa, który juz osiągnąłem, bo jeśli przyznają za kolejne 5 dni, to dlaczego miałbym u nich mrozić 20 krotność sumy bonusu. Nie jestem mocny z angielskiego i całkiem możliwe, że się mylę, i dostałem odpowiedz na pytanie, której nie potrafie zrozumieć.
Jest napisane w regulaminie, ze przy wypłacie PRZED obrotem stracę bonus, ale czy stracę PO obrocie a PRZED przyznaniewm bonusu ?! kazow jeśli znasz 100% odpowiedz, prosze o pomoc.

Nie chciałbym wierzyć w to, że DODANIE DWóCH CYFR Z DWóCH DNI, jest powodem całej historii i mijajacych dni. Jednak teraz jest dla mnie istotne czy mogę zlecić wypłatę, a już nie mam sił do tego bo po rozmowach na chat z nimi mam nieodparte wrażenie, że to ja w tej rozmowie jestem stroną pomagającą supportowi, czyli krótko mówiąc o czym mozna przekonać się z lektury ponizej.

Czy po spełnieniu warunków promocji mogę wyplacic środki a przed spełnieniem warunków przez pointbet wobec tegoż samego regulaminu ?


fragment:
Artur: Get I cash bonus 20% if I will be withdrawal before ?!
Matthaus: hello sir
Matthaus: we have the term & conditions about the 20% cash bonus sir
Matthaus: Before the bonus can be claimed, you have to make a turnover as much 3 times of your deposit.
Matthaus: If members withdraw before they meet this qualification, the Cash bonus will be deemed void.
Matthaus: If you place all your deposit with a single bet and loss, the bonus can also be claimed.
Artur: I have all done in this promotion, at the moment i did wait 5 days for cash bonus after that
Artur: then get i bonus before withdraw?
Matthaus: may i know your user name sir?
Artur: x
Matthaus: Please hold one moment, we will check it for you.
Artur: ok sir
Matthaus: We have checked for your statement and we are sorry to inform you that you haven't qualifiy yet for the bonus sir
Matthaus: you have to make a turnover as much 3 times of your deposit
Artur: is there not 3 times ?
Matthaus: 3 times of your deposit sir
Artur: just a moment
Matthaus: ok sir
Artur: there is 1.492 EUR turnover, deposit was 495 EUR
Artur: its good
Artur: look at sir
Matthaus: Please hold one moment, we will check it for you.
Matthaus: Thank you for your patience...
Matthaus: We will inform this to our bonus staff and let them check and process the bonus for you sir



Jeśli Kazow znasz odpowiedź lub ktoś inny proszę wrzucić pewna informację.
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet [5] - 08/06/2006 06:45

Witam,

Ja na razie nie mam ani bonusa ani freebeta. Zaczyna mnie to troche wkurzac bo w koncu takie promocje sa po to, zebym ja byl bardziej zadowolony z bucka niz bylem a nie po to, zebym sie denerwowal i dopominal na live chat czy mailem o swoje.

Pozdrowienia, Wojtek
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 08/06/2006 08:56

Quote:

Witam,

Ja na razie nie mam ani bonusa ani freebeta. Zaczyna mnie to troche wkurzac bo w koncu takie promocje sa po to, zebym ja byl bardziej zadowolony z bucka niz bylem a nie po to, zebym sie denerwowal i dopominal na live chat czy mailem o swoje.

Pozdrowienia, Wojtek




hej, nowy WK, czyzbys nie dostal obiecanego freebeta ode mnie? wczoraj wszystko juz poszlo, jak tak to daj mi znac i podeslij jeszcze raz dane konta
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 08/06/2006 08:58

Quote:

Quote:

Quote:




Jeśli Kazow znasz odpowiedź lub ktoś inny proszę wrzucić pewna informację.





hej, powiem szczerze ...miales pecha...Matthaus to najgorzej mowiacy gosc po angielsku na tym supporcie jakiego znam

chcialem jzu kilka razy to eskalowac ale nie chce mu bruzdzic, ale on czaem nie rozumie co do niego pisze

infa na 100% nie mam, ale jezeli dzisiaj nie dostaniesz bonusa, to podeslij mi dane konta na priv i uderze do samego szefostwa
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 08/06/2006 10:29

Quote:

Quote:

Witam,

Ja na razie nie mam ani bonusa ani freebeta. Zaczyna mnie to troche wkurzac bo w koncu takie promocje sa po to, zebym ja byl bardziej zadowolony z bucka niz bylem a nie po to, zebym sie denerwowal i dopominal na live chat czy mailem o swoje.

Pozdrowienia, Wojtek




hej, nowy WK, czyzbys nie dostal obiecanego freebeta ode mnie? wczoraj wszystko juz poszlo, jak tak to daj mi znac i podeslij jeszcze raz dane konta





free bet juz powinnien byc u Ciebie
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet [5] - 08/06/2006 10:37

Czesc,

Rzeczywiscie juz jest. Dziękuję.

Wojtek
Posted by: Alphabet

Re: Pointbet [5] - 08/06/2006 18:06

Quote:

Quote:

Quote:

Quote:




Jeśli Kazow znasz odpowiedź lub ktoś inny proszę wrzucić pewna informację.





hej, powiem szczerze ...miales pecha...Matthaus to najgorzej mowiacy gosc po angielsku na tym supporcie jakiego znam

chcialem jzu kilka razy to eskalowac ale nie chce mu bruzdzic, ale on czaem nie rozumie co do niego pisze

infa na 100% nie mam, ale jezeli dzisiaj nie dostaniesz bonusa, to podeslij mi dane konta na priv i uderze do samego szefostwa




Kazow niestety z przykrością musze stwierdzić, że niestety Pointbet zaczął kombinować, jestem po kolejnej rozmowie i dostałem kolejny dowód na to, że to jest jedynie zwykła gra na zwłoke czyli wymyslanie kolejnych powodów, znam ten proceder dość dobrze i trudno mi uwierzyć, że pointbet stosuje takie gierki. Zleciłem też wypłatę środków. Zostawiłem na chat informację, konkretnie Vincentowi, że jeśli nie dostanę dowodu, na słowa które dziś napisał, wspierając się bzdurą wyssana z palca kolejny raz, udostepnie całą dokumentacje chatowo/mailową w internecie i.in tu. W pointbet nie grałem dla bonusu a świetnych kursów i oferty, pewnie gdyby nie wymyślili bonusa grałbym dalej. W następny poniedziałek jako powód podali by, że ziemia nie istnieje, a wszyscy od 10 lat mieszkamy na marsie + słynne:

we will tell our promotion team to check again if you want sir

enough.

Dałem im 3 dni na to by dzisiejsze słowa wyjaśnili izywając narzędzi jakie maja dostępne i które nie kłamią. Jeśli nie, czekam na oficjalne przeprosiny ze strony Pointbetu. Z bonusa zrezygnowałem. Szkoda nerwów,
Posted by: donic

Re: Pointbet [5] - 08/06/2006 18:38

Po jakim czasie pieniadze sa na koncie gracza, jesli wplaci sie przez MB?
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 09/06/2006 07:08

Quote:

Po jakim czasie pieniadze sa na koncie gracza, jesli wplaci sie przez MB?




online
Posted by: march88

Re: Pointbet [5] - 09/06/2006 12:40

Kazow robisez jakies konkursy z wygraniem freebetow??
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet [5] - 09/06/2006 12:47

Sprawa bonusa staje sie powoli smieszna a moze zalosna? Napisalem maila, zeby jeszcze raz sprawdzili i dostalem standardowa odpowiedz, ze moze sprawdza w poniedzialek bo weekend maja wolny. Unibet dal podobna kwote za mniejsza wplate od reki. Expekt 100 euro po godzinie.

Tym razem Pointbet sie nie popisal niestety.

Wojtek
Posted by: Alphabet

Re: Pointbet [5] - 09/06/2006 13:03

Pointbet dziś znalazł dla mnie kolejny powód, podobno zapisali mnie do promocji cash rebate, zamiast 20% depozyt moneybookers. Oczywiście coraz bardziej sie pogrążają.
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 09/06/2006 14:45

Alphabet ...te dwie promocje sie lacza...wiec raczej nie o to chodzi...

z tego co jak na razie rozumiem to glowny problem jest w tym ze masz takie samo IP jak ktos inny juz...sprobuje wyjasnic to w poniedzialek...
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 09/06/2006 14:46

Quote:

Kazow robisez jakies konkursy z wygraniem freebetow??




jasne ze robie...jakas strone temu czy dwie oglosilem konkurs nawet za 204 ale jakos nikt sie nie rwal do niego...wiec zapraszam bo kto bedzie najlblizej to dostanie free beta...
Posted by: march88

Re: Pointbet [5] - 09/06/2006 15:41

Quote:

Quote:

hej...wlasnie wymyslilem sobie taki nowy sposob na rozdawnictow Free Betow :

1. Oferuje 10$ free Bet za poprawne wytypowanie wyniku spotkan MS2006 z udzialem Polski

2. Dodatkowe 10$ Free Bet jezeli osoba, ktora poprawnie wytypuje dokladny wynik przysle mi scan z potwierdzeniem takiego samego zakladu w Pointbet...


zgloszenia tutaj, mozna na jeden mecz, mozna na wszystkie

powodzenia





zadnych chetnych na te free bety?




Na początku myślałem o wyniku 3-1 dla naszych ale to chyba zbyt patriotycznie. Mój typ 1-0 Polska
Posted by: czaja

Re: Pointbet [5] - 09/06/2006 18:37

CHŁOPAKU SKĄD TY SIĘ URWAŁEŚ ?
elita się znalazła śmiechu warte
jak kazow da freebecika to darek 15 zagra , jak nie to nie zagra
wielka elita trzy ch--e i c--a
chłopaki się książek naczytali i wielkie kozaki
expekt be , reszta masówka
firma nie może mieć konta w polskim banku bo jej prestiż zmaleje ?
było ich szściu potem dwunastu i założyli klub pede-----w
klu się rozwija klub się rozrasta każdy piontbeciak to p-----a
elit klub ha ha ha
Posted by: peNeR

Re: Pointbet [5] - 09/06/2006 18:50

Quote:

free bet juz dawno powinnien dosjc, tak przynajmniej wiem z PB, ale jezeli nie dostales nawet maila potwierdzajacego otwarcie to troche dziwne

logujesz sie bez problemu? info o free becie powinnienes dostac na maila, lub na skrzynke PB, przyz zdarzeniach z pilki powinien sie pojawic symbol zlotej monety jak dostaniesz free beta



3-1 dla POLSKI !
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 12/06/2006 06:30

Quote:

CHŁOPAKU SKĄD TY SIĘ URWAŁEŚ ?
elita się znalazła śmiechu warte
jak kazow da freebecika to darek 15 zagra , jak nie to nie zagra
wielka elita trzy ch--e i c--a
chłopaki się książek naczytali i wielkie kozaki
expekt be , reszta masówka
firma nie może mieć konta w polskim banku bo jej prestiż zmaleje ?
było ich szściu potem dwunastu i założyli klub pede-----w
klu się rozwija klub się rozrasta każdy piontbeciak to p-----a
elit klub ha ha ha




ale misiu ja moze cienki jestem ale nie zrozumialem chciales mnie obrazic...czy tylko tak gryzmolisz zeby dzieciom kiedy pokazac?
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 12/06/2006 09:12

Quote:

Sprawa bonusa staje sie powoli smieszna a moze zalosna? Napisalem maila, zeby jeszcze raz sprawdzili i dostalem standardowa odpowiedz, ze moze sprawdza w poniedzialek bo weekend maja wolny. Unibet dal podobna kwote za mniejsza wplate od reki. Expekt 100 euro po godzinie.

Tym razem Pointbet sie nie popisal niestety.

Wojtek




hej,

z tego co wiem juz zostales zakwalifikowany do bonusa, jak dojdzie to daj znac
Posted by: czaja

Re: Pointbet [5] - 12/06/2006 09:55

kazow
absolutnie nie ciebie chciałem obrazić , jeżeli poczułeś się urażony to bardzo przepraszam . bez urazy .
chodziło mi o tych niby takich" wielkich graczy " co ich sts , prof , expekt i inne "masówy" brzydzi . ( ciekawe gdzie zaczynali ?)
co się silą takimi niby śmieszznymi kawałami a rzeczywistości
są amatorami freebetów.
firmę poinbet akurat cenię choć u nich nie gram
Posted by: Alphabet

Re: Pointbet [5] - 12/06/2006 10:20

Quote:



firmę poinbet akurat cenię choć u nich nie gram




Wybacz jeśli Cię obrażę, ale nie pisz nigdy takich głupot. Cenić można coś co już wypróbowałeś i masz pojęcie na ten temat.
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 12/06/2006 11:02

a sie wszyscy obrazaja ...loozk panowie
Posted by: czaja

Re: Pointbet [5] - 12/06/2006 11:03

może żle się wyraziłem
doceniam klasę prestiż i ocenę rankingów tej firmy -
( mam nadzieję ,że nie będę musiał pisać takich tekstów , ale zostałem sprowokowany )
pozdrawiam - bez urazy
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet [5] - 12/06/2006 15:13

Quote:

Quote:

Sprawa bonusa staje sie powoli smieszna a moze zalosna? Napisalem maila, zeby jeszcze raz sprawdzili i dostalem standardowa odpowiedz, ze moze sprawdza w poniedzialek bo weekend maja wolny. Unibet dal podobna kwote za mniejsza wplate od reki. Expekt 100 euro po godzinie.

Tym razem Pointbet sie nie popisal niestety.

Wojtek




hej,

z tego co wiem juz zostales zakwalifikowany do bonusa, jak dojdzie to daj znac




Witam,

Rzeczywiscie dzisiaj sprawa zalatwiona :-) - Dziekuje za pomoc.

Pozdrowienia, Wojtek
Posted by: Alphabet

Re: Pointbet [5] - 12/06/2006 17:56

U mnie też dodali, thx Kazow za pomoc bezinteresownie. Szkoda, że było to ukupione wygłupami z wymyslaniem bzdur przez support, może Kazow powinieneś kogoś tam podmienić na stanowisku, wiedzielibysmy na czym stoimy Pozdrawiam.
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 13/06/2006 06:57

spox nie ma sprawy, ja widze kilka osob na wymiane...ale nie chce bruzdzic...nie mam w tym az takiego interesu

jezeli chodzi o system bonusow w Pointbet, to zgodze sie ze konkurencja ich wyprzedza, onus w PB jak u kazdego azjaty to nowosc, nie maja systemow automatycznych i wszystko robia recznie w poniedzialek i czwartek

moze sie gosciowi nie chcialo myslec i wolal odrzucic wniosek, w kazdym badz razie, jakbyscie mieli kiedykolwiek problemy to zapraszam na priv

aha dla jasnosci ...nie jestem pracownikiem Pointbet, a jedynie staram sie pomagac userom w problemach i czasem w free betach
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 13/06/2006 06:59

a propos Free Betow ...mam Free bety dla pierwszych 3 osob ktore wytypuja prawidlowo wynik meczy Francja-Szwajcaria

dodatkowo 10$ dla kazdej osoby z tej trojki jezeli postawi w realu ten zaklad w PB (print screen potrzebny:)
Posted by: Izajasza53

Re: Pointbet [5] - 15/06/2006 09:01

Przed chwilą zrealizowałem wypłate 70$ na MB, kiedy moge sie spodziewadź kasy??? Bo coś tam pisze, że z 3 dni robocze to może zejść...
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 16/06/2006 10:58

mysle ze jak pierwsza wyplata to na drugi dzien roboczy powinno dojsc, ale tez zalezy od MB czy zaksieguja
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet [5] - 16/06/2006 11:00

Wg mnie we wtorek okolo 12 - 12:30 ale moze byc wczesniej.
W kazdym razie bym sie nie denerwowal do tego czasu.

Wojtek
Posted by: Izajasza53

Re: Pointbet [5] - 16/06/2006 11:02

Doszło po 24h (moja 1 z tamtąd wypłata) policzone po kursie 3.17 na złotówki. Reszte sobie zostawiłem kasy ze względu na kursy...
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet [5] - 16/06/2006 11:29

Nie zauwazylem, ze pisales o wyplacie wczoraj. Zwykle wyplaty z piatku i weekendu przychodzily we wtorek.

Wojtek
Posted by: Loony25

Re: Pointbet [5] - 17/06/2006 08:24

Mam pytanie, aby otrzymac ten bonus 20 nalezy wczesniej obrocic 3 x depozytem.
OKi...ale zeby pozniej wyplacic ten bonus..?tego w regulaminie niepisza...musze cos jeszcze obracac bonusem (jesli tak to ile razy?), zeby go wyplacac?????


Z gory dzieki za odpowiedz!
Posted by: Andrzej5

Re: Pointbet [5] - 17/06/2006 09:07

Quote:

heh, wlasnie gadalem z gosciem od marketingu PB ...i z tego co wiem to w sieci nie ma lepszych kursow na MS 2006!

z ich badan wynika ze scieli marze o 4% w stosunku do innych..

widzial ktos lepsze kursy w sieci? jak tak to dam 10$ free beta




przeglądam właśnie temat i nadrabiam zaległości i nie moge się z tym zgodzić, bo wcale takich dobrych kursów nie mają, a stwierdzenie że najlepsze w sieci to już wogóle puste hasło reklamowe i nic więcej
weźmy chociażby dzisiejsze mecze:
Prtugalia-Iran
Pointbet: 1.28-4.20-8.50
Betgun: 1.38-4.20-8.90
różnica jest wręcz rażąca na niekorzyść Pointbetu
Jeżeli chodzi o mecze Czech i Włoch, to Pointbet daje zbliżone kursy do Betgun, ale raczej zawyżone na niespodzianki, a na faworytów (Czechy i Włochy) zaniżone, czyli raczej dla większości grających mniej korzystne (mało kto postawi przecież zwycięstwo USA czy Ghany). Analogicznie jest na wszystkie kolejne mecze MŚ...
Posted by: Alphabet

Re: Pointbet [5] - 17/06/2006 09:11

1x2 Pointbet mial zawsze słabe, pewnie tu chodzi o handicapy, bo to jest ich specjalność.
Posted by: Andrzej5

Re: Pointbet [5] - 17/06/2006 10:58

Quote:

1x2 Pointbet mial zawsze słabe, pewnie tu chodzi o handicapy, bo to jest ich specjalność.




chyba też nie do końca, Betgun ma co prawda tylko handi -1.5 ale ma na to wyższe kursy niż Pointbet
Pointbet/Betgun:
Portugalia (-1.5) 1.925/2.0
Co do meczów Czech i Włoch handicapy są troche inne i kursy ciężko porównać, ale Pointbet nie wypada na pewno lepiej:
Pointbet Czechy (-1) 2.1
Betgun Czechy (-1.5) 2.8
Pointbet Włochy (-1.25) 1.99
Betgun Włochy (-1.5) 2.35
Posted by: Izajasza53

Re: Pointbet [5] - 17/06/2006 11:13

Na czym polega promocja "Typuj dokładny wyniki i odbierz 50%stawki"? Dotyczy on obojętnie jakiej stawki i ma sie rozumieć, że jak nie wejdzie typ to zwracają 50%stawki.
Wczoraj postawiłem na Argentyne 2:0 1$ ale na minusie mam 1$
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet [5] - 17/06/2006 12:02

Quote:


Co do meczów Czech i Włoch handicapy są troche inne i kursy ciężko porównać, ale Pointbet nie wypada na pewno lepiej:
Pointbet Czechy (-1) 2.1
Betgun Czechy (-1.5) 2.8
Pointbet Włochy (-1.25) 1.99
Betgun Włochy (-1.5) 2.35




Policz jak jest marza i bedziesz wiedzial ktory jest lepszy. Jak porownujesz cos co sam widzisz, ze jest nieporownywalne to wniosek, ze cos tam jest lepsze jest bardzo watpliwy.

Nie ma tez co patrzec na mecze MS bo tu sporo buckow robi nizasze marze. Zobacz np.
GIF Sundsvall-Mjallby AIF 1 1,87 x2 1,74 11% marzy
Sundsvall vs Mjällby 0:1/2 1.835:2.10 2,1% marzy

no i jakis handicap z MS w Betgun handicap : 0-1,5 2,00 1,65 10,6% marzy.

Wojtek
Posted by: Loony25

Re: Pointbet [5] - 17/06/2006 12:39

Quote:

Mam pytanie, aby otrzymac ten bonus 20 nalezy wczesniej obrocic 3 x depozytem.
OKi...ale zeby pozniej wyplacic ten bonus..?tego w regulaminie niepisza...musze cos jeszcze obracac bonusem (jesli tak to ile razy?), zeby go wyplacac?????


Z gory dzieki za odpowiedz!




nie wierze ze nikt tego nie wie...
Posted by: Alphabet

Re: Pointbet [5] - 17/06/2006 15:06

Możesz od razu wypłacić.
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 18/06/2006 20:59

Quote:

Quote:


Co do meczów Czech i Włoch handicapy są troche inne i kursy ciężko porównać, ale Pointbet nie wypada na pewno lepiej:
Pointbet Czechy (-1) 2.1
Betgun Czechy (-1.5) 2.8
Pointbet Włochy (-1.25) 1.99
Betgun Włochy (-1.5) 2.35




Policz jak jest marza i bedziesz wiedzial ktory jest lepszy. Jak porownujesz cos co sam widzisz, ze jest nieporownywalne to wniosek, ze cos tam jest lepsze jest bardzo watpliwy.

Nie ma tez co patrzec na mecze MS bo tu sporo buckow robi nizasze marze. Zobacz np.
GIF Sundsvall-Mjallby AIF 1 1,87 x2 1,74 11% marzy
Sundsvall vs Mjällby 0:1/2 1.835:2.10 2,1% marzy

no i jakis handicap z MS w Betgun handicap : 0-1,5 2,00 1,65 10,6% marzy.

Wojtek




tak widac ze zjechali do 2% prawie,
na MS mialo byc 4% , ale niestety w ostatniej chwili sie wycofali, nie wiem dlaczego i nie pytalem

moze nie chcieli bardzo wyprzedzac innych:)
Posted by: Izajasza53

Re: Pointbet [5] - 18/06/2006 23:01

Quote:

Na czym polega promocja "Typuj dokładny wyniki i odbierz 50%stawki"? Dotyczy on obojętnie jakiej stawki i ma sie rozumieć, że jak nie wejdzie typ to zwracają 50%stawki.
Wczoraj postawiłem na Argentyne 2:0 1$ ale na minusie mam 1$




Może ktoś wie o co chodzi?
Posted by: terrorist

Re: Pointbet [5] - 18/06/2006 23:38

kazow nie chce mi sie za bardzo szukac, tak wiec szybkie pytanie, Pointbet ma konto w polskim banku czy nie
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 19/06/2006 07:57

nie ma konta, robilem mala sonde i kazdy woli wplacac przez MB
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 19/06/2006 07:59

Quote:

Quote:

Na czym polega promocja "Typuj dokładny wyniki i odbierz 50%stawki"? Dotyczy on obojętnie jakiej stawki i ma sie rozumieć, że jak nie wejdzie typ to zwracają 50%stawki.
Wczoraj postawiłem na Argentyne 2:0 1$ ale na minusie mam 1$




Może ktoś wie o co chodzi?




jak postawisz w meczu zaklad na dokladny wynik i przegrasz to dostajes zwrot polowy zakladu, ale musisz napisac maila o to
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 19/06/2006 07:59

aha i chyba obowiazuje na wybrane spotkania, sa wymienione w regulaminie promocji
Posted by: Loony25

Re: Pointbet [5] - 19/06/2006 09:22

Witam

Ile idzie kasa srednio z MB do Pointbet? Myslalem ze online ale wyglada na to ze nie bardzo....
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 19/06/2006 13:24

z MB do pointbet powinno byc online ...jak sa jakies opoznienia to od razyu laduj sie na live chat
Posted by: Vincentus

Re: Pointbet [5] - 19/06/2006 13:33

średnio idzie jakieś 20-30 min, jak zaksięgują depozyt to natychmiast przesyłają Tobie mail potwierdzający.
Posted by: Loony25

Re: Pointbet [5] - 19/06/2006 14:51

Quote:

średnio idzie jakieś 20-30 min, jak zaksięgują depozyt to natychmiast przesyłają Tobie mail potwierdzający.




dokladnie tyle czekalem,
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 20/06/2006 07:36

mam do rozdania jakies 3 free bety po 10$ , ktos chetny?

ale zapraszam osoby, ktore jeszcze nie maja konta w Pointbet
Posted by: basia222

Re: Pointbet [5] - 20/06/2006 07:41

Quote:

mam do rozdania jakies 3 free bety po 10$ , ktos chetny?

ale zapraszam osoby, ktore jeszcze nie maja konta w Pointbet




jestem chętna, konta nie mam, dasz to się ucieszę
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 20/06/2006 07:59

Quote:

Quote:

mam do rozdania jakies 3 free bety po 10$ , ktos chetny?

ale zapraszam osoby, ktore jeszcze nie maja konta w Pointbet




jestem chętna, konta nie mam, dasz to się ucieszę




zakladaj konto, podeslij na priv dane (login, numer)
Posted by: Logan

Re: Pointbet [5] - 20/06/2006 08:54

Tez nie mam konta i jestem chetny Aktualne jeszcze?
Posted by: spoonboy

Re: Pointbet [5] - 20/06/2006 10:48

Ooo, ja tez bym z checia przygarnal takiego freebeta.
Tylko ze ja juz mam u nich konto.

Pamietam, ze kiedy stawialem na live tego freebeta od pierwszego depozytu, to niestety nie wiedzialem, ze tam sie nie liczy wynik jaki jest w danej chwili.

A dla nowych uzytkownikow moge powiedziec, ze po 2 latach gry u nich uwazam, ze Pointbet jest w porzadku, zadnych problemow z wyplatami, mozliwe bardzo wysokie stawki, kursy jak w pinnacle (a nawet lepsze) i wg mnie powinni miec note A w SBR.
Posted by: lupus

Re: Pointbet [5] - 20/06/2006 10:52

ja nie mam konta, nadal aktualne?
Posted by: Logan

Re: Pointbet [5] - 20/06/2006 11:03

kazow priv
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 20/06/2006 12:05

free bety dostali basia, igorynka i logan
powinny dojsc w ciagu 2-3 dni roboczych

nalezy za nie obstawic jakies spotkanie a potem z wygrana to juz sie robi co sie chce zadnych wymagan
Posted by: Logan

Re: Pointbet [5] - 20/06/2006 12:08

Dziekuje
Posted by: igorynka

Re: Pointbet [5] - 20/06/2006 12:42

ja również dziękuje kazow
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 22/06/2006 13:18

nowy konkurs Pointbet ...zapraszam:

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=2637583&an=0&page=0#2637583
Posted by: basia222

Re: Pointbet [5] - 24/06/2006 14:56

igorynka, logan - macie tego freebeta?
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet [5] - 25/06/2006 05:38

Pointbet ma chyba najnizszy kurs na zwyciestwo anglii 1.30 ;/ chyba ze zle spojrzalem eh
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 25/06/2006 09:47

Quote:

igorynka, logan - macie tego freebeta?




basia cos mi sie wydaja ze przez MS moje osooby kontaktowe w PB przysypiaja ...w poniedzialek pokrzycze i dopisza ladnie
Posted by: spoonboy

Re: Pointbet [5] - 26/06/2006 12:24

Czekam na wyplate na mb juz piaty dzien, z tego co widze nie tylko ja mam taki problem:
http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?t=49306

ten bonus 20% od depozytu to byl chyba tylko dlatego , ze pointbet ma puste konto moneybookers
Posted by: Logan

Re: Pointbet [5] - 26/06/2006 13:08

Beda te freebety kiedys, czy nie ma na co liczyc?
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 27/06/2006 07:34

beda spoko jak obiecalem to beda ... maja duzo roboty z okazji mistrzostw ...do tego kilka osob sie rozchorowalo ...na grype
Posted by: robert423

Re: Pointbet [5] - 27/06/2006 11:00

strona nie wygląda zbyt zachęcająco.
Kursy bardzo średnie przynajmniej na mistrzostwa
Brazylia 1,15 kogos pokopało??
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 27/06/2006 11:05

strona jak strona ...czasem lepiej mniej wodotryskow a lepsze kursy...

jezeli chodzi o Brazylie ...Pointbet traktuje kursy na 1x2 troche po macoszemu ...ale za to mozesz zagrac na Ghane po 13.35

ale zobacz kurs na handicap ...
Posted by: robert423

Re: Pointbet [5] - 27/06/2006 12:04

fakt Ghana wygląda dużo lepiej
Posted by: spoonboy

Re: Pointbet [5] - 28/06/2006 07:29

Quote:

do tego kilka osob sie rozchorowalo ...na grype




Niech szybko wracaja do zdrowia i zaczna realizowac wyplaty.
Czekam na kase na mb juz ponad tydzien. Podprzednio na live czacie odpowiadali standardowo "we'll send it as soon as possible" , dzis przynajmniej juz nie sciemniali i mowia wprost, ze nie maja srodkow na moneybookers... Poprzednio ich chwalilem , ale teraz duzy minus.
Posted by: Marcin

Re: Pointbet [5] - 28/06/2006 14:21

Doprawdy srednio rozowo to wyglada.....
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet [5] - 29/06/2006 10:37

Witam,

Wiadomo moze kiedy Pointbet zacznie wyplacac pieniadze na MB? Zaczyna to juz byc denerwujace :-(

Wojtek
Posted by: spoonboy

Re: Pointbet [5] - 29/06/2006 11:43

Ja tez ciagle czekam ...

Mam nadzieje, ze PB jest lepiej 'zabezpieczony' przed interwecja wladzy niz kolesie opisani w tym artykule i ze nie skoncza tak jak oni. Chciaz klimaty na pewno podobne , bo PB to przeciez jakas indonezyjska wysepka.

http://thestar.com.my/news/story.asp?file=/2006/6/28/nation/14675594&sec=nation
Posted by: Loony25

Re: Pointbet [5] - 29/06/2006 11:48

a ja zcekam na ten bonus ciagle...obrocilem 3 razy depozyt dawno temu, napisali ze dopisza 20% bonus...tydzien mija a ja nic nie dostałem...kazow mozesz jakos zainterweniowac w tej sprawie?
niecierpliwi mnie to:-/
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 29/06/2006 11:50

robie co moge ...przepraszam za ate opozninia...walcze wlasnie o wieksze priorytety dla Polski ...widac upal i Worrld Cup na wszystkich podzialalo niekorzystnie:)
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet [5] - 29/06/2006 12:08

Jak sie nie da przyspieszyc wyplat to OK - zdarza sie ale chcialbym wiedziec czy beda np. jutro czy w przyszlym tygodniu czy ...

Rozumiem, ze kazdy moze miec jakies przejscowe klopoty ale niech bedzie konkretna informacja a nie wykretne odpowiedzi.

Wojtek
Posted by: spoonboy

Re: Pointbet [5] - 29/06/2006 12:32

Dziwie sie, ze pointbet dopuscil to takiej sytuacji. I tak straca przez to na swojej dobrej reputacji i nawet najlepsze kursy im wtedy nie pomoga. No chyba ze juz na niczym im nie zalezy i po mundialu po prostu znikna.

Zrobilem wlasnie screeny ze zlecenia wyplaty, bo niedlugo jak mina 2 tygodnie to nawet nie bedzie sladu w historii konta.
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 29/06/2006 15:26

spokojnie...nikt nie znika:) to tylko przejsciowo mysle ze wyrownaja wszystko w przyszlym tygodniu
Posted by: igorynka

Re: Pointbet [5] - 29/06/2006 18:53

Freebet otrzymałem dzieki kazow
Posted by: basia222

Re: Pointbet [5] - 29/06/2006 20:21

a mi najpierw dali, potem zabrali...

Dear Mrs. ,

Recentyly ,We have Sent You Freebet Email confirmation as Follows
User Name : basia222
Voucher Number : 060600001433
Valid Date : 05 Jun 2006
Date Of Expire : 30 Jun 2006
Voucher Amount : US $ 10
Sport League Bet type Event
Soccer (All) (All) (All)


Due to a minor problem, We regretfully Inform you that the Above Freebet Voucher has been cancelled and Shall not be used.

Sorry For the inconvenience,if we can be of any further assistance, please do not hesitate to contact us.

Best Regards


www.pointbet.com
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 30/06/2006 07:12

basia jak nie przyjdzie znowu to daj znac
Posted by: spoonboy

Re: Pointbet [5] - 30/06/2006 07:30

Wlasnie dostalem wyplate na MB !!!
Posted by: Logan

Re: Pointbet [5] - 30/06/2006 07:47

Chce sie upewnic, vouchery przychodza na maila, a nie na wiadomosci na konto w pointbet? Wczoraj dostalem 3 nowe wiadomosci w pointbet w temacie kazdej z nich jest "Nowy" i nie da sie ich otworzyc.

Na skrzynke pocztowa wciaz nic nie przyszlo. Czy maile od pointbetu dochodza na poczte WP?
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 30/06/2006 08:34

vouchery przychodza na maila

jezel chodzi o bonus 20$ to pamietajcie ze nie jstes on automatyczny i trzbe wyslac o niego prosbe mailem
Posted by: Logan

Re: Pointbet [5] - 30/06/2006 10:48

Kazow, nie dostalem nic na poczte, ale po zalogowaniu w Pointbecie pojawia mi sie banner: "You have got Freebet, Click here". Klikam, pojawia sie rysunek bonu z 10$, jego numer itd. Tylko co dalej, jak mam go wykorzystac??? Kasa nie zostala dopisana do konta i nic niemoge postawic.
Posted by: Logan

Re: Pointbet [5] - 30/06/2006 10:53

Juz wszystko jasne, nie musisz odpowiadac. Dzieki za freebeta.
Posted by: basia222

Re: Pointbet [5] - 30/06/2006 11:53

Quote:

basia jak nie przyjdzie znowu to daj znac




juz wszystko ok, dziekuje kazow
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet [5] - 30/06/2006 14:20

kazow: mozna cofnac zlecenie wyplaty ? jak tak to cofnij zagadaj ;] bo i tak nie moge tej wyplaty obecnie odebrac wyczysc skrzynke to PW ci napisze z danymi konta
Posted by: Logan

Re: Pointbet [5] - 30/06/2006 18:28

Postawilem freebeta w meczu Niemcy-Argentyna na over 2. W wynikach mam zwrot, tylko nie moge znowu postawic. Czy ten freebet nawet w przypadku zwrotu byl jednorazowy?
Posted by: yaaho

Re: Pointbet [5] - 30/06/2006 18:32

Quote:

Postawilem freebeta w meczu Niemcy-Argentyna na over 2. W wynikach mam zwrot, tylko nie moge znowu postawic. Czy ten freebet nawet w przypadku zwrotu byl jednorazowy?




praktycznie w kazdym buku w przypadku freebeta zwrot jest rownoznaczny z przegrana...mogles dac na over 2,5 wiekszy kurs i ryzyko te same...
Posted by: yaaho

Re: Pointbet [5] - 30/06/2006 18:33

przeczytaj sobie regulamin free betu, tam jest to napisane...
Posted by: bookies

Re: Pointbet [5] - 30/06/2006 19:32

Kazow - nie wiesz czy szykowana jest jakas promocja dla starych userow. Ta z wplata przez MB (20% bonusu) to juz wplacalem, ale nawet nie upominalem sie o niego po przeczytaniu postow Alphabeta i WK. Bedzie cos nowego? Gdybys mogl przybliz

Pozdrawiam,
Maciek
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 30/06/2006 19:57

na razie nic nie slyszlaem nowego ... w sumie po mistrzostwach oficjalny sezon sie konczy, chcociaz pewnie bedzie duza oferta ze skandynawii

mysle ze warto jakbys napisal maila o to 20% to spokojnie dostaniesz
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 30/06/2006 19:58

Quote:

kazow: mozna cofnac zlecenie wyplaty ? jak tak to cofnij zagadaj ;] bo i tak nie moge tej wyplaty obecnie odebrac wyczysc skrzynke to PW ci napisze z danymi konta




ja przez weekend nie dam rady tego zrobic, zagadaj na live do nich lub wyslij maila, mysle ze spoko cofna
Posted by: bookies

Re: Pointbet [5] - 30/06/2006 20:32

Quote:

na razie nic nie slyszlaem nowego ... w sumie po mistrzostwach oficjalny sezon sie konczy, chcociaz pewnie bedzie duza oferta ze skandynawii

mysle ze warto jakbys napisal maila o to 20% to spokojnie dostaniesz




Wyplacilem przed obrotem, jak juz przeczytalem te posty. Szkoda moich nerwow.
Posted by: bookies

Re: Pointbet [5] - 01/07/2006 09:17

Post pod postem, ale sprawa jest wazna. Zamierzalem wplacic spowrotem pieniadze do Pointbetu (niedawno wyplacalem wszystko). Jednak w pierwszej kolejnosci chcialem obejrzec kursy na zaklad ktory mnie interesuje. Ku mojemu zdziwieniu po zalogowaniu i probie otworzenia danej zakladki pojawia sie blad, ze nalezy byc zalogowanym.

I tutaj pytanie do Kazowa - dalej nalezy miec na koncie wysokosc minimalnej stawki zeby mozna bylo przegladac kursy ?
Posted by: Logan

Re: Pointbet [5] - 01/07/2006 09:43

Nie trzeba miec, ja mam zero na koncie i oferte po zalogowaniu sie moge normalnie przegladac
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 01/07/2006 09:46

ogolnie w weekendy ograniczaja dostep do czesci kursow, jak potrzbujesz cos sprawdzic to zapytaj na live i podadza Ci kurs

Pointbet chce dbac o grajacyh i zapewnic im dobre smiganie serwera
Posted by: bookies

Re: Pointbet [5] - 01/07/2006 09:51

Logan, a ty moze masz jeszcze tego free beta, ktory ci pozwala wszedzie zagladac.

Kazow rozumiem, ale teraz to juz zapozno, zagralem gdzie indziej.

Pozdrawiam,
Maciek.
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet [5] - 01/07/2006 14:37

Quote:

Kazow - nie wiesz czy szykowana jest jakas promocja dla starych userow. Ta z wplata przez MB (20% bonusu) to juz wplacalem, ale nawet nie upominalem sie o niego po przeczytaniu postow Alphabeta i WK. Bedzie cos nowego? Gdybys mogl przybliz

Pozdrawiam,
Maciek




Bez przesady - troche trzeba bylo poczekac ale bonusa dali. Z wyplata pewnie tez chwilowe trudnosci z kasa na MB - juz tak kiedys bylo i dali rade wyplacic.
Cudow nie ma - jak sa takie niskie marze to jakies wady tez musza byc.

Wojtek
Posted by: bookies

Re: Pointbet [5] - 01/07/2006 14:40

Tak, marza tam jest kosmicznie niska i b. dobrze

Pozdrawiam,
Maciek
Posted by: Loony25

Re: Pointbet [5] - 02/07/2006 06:20

Quote:

Quote:

Kazow - nie wiesz czy szykowana jest jakas promocja dla starych userow. Ta z wplata przez MB (20% bonusu) to juz wplacalem, ale nawet nie upominalem sie o niego po przeczytaniu postow Alphabeta i WK. Bedzie cos nowego? Gdybys mogl przybliz

Pozdrawiam,
Maciek




Bez przesady - troche trzeba bylo poczekac ale bonusa dali. Z wyplata pewnie tez chwilowe trudnosci z kasa na MB - juz tak kiedys bylo i dali rade wyplacic.
Cudow nie ma - jak sa takie niskie marze to jakies wady tez musza byc.

Wojtek




a ile czekales jesli mozna wiedziec...? Bo ja czekam grubo ponad tydzien , to juz niezla przesada...jak pytam support to odpisuja ciagle to samo - bonus zostanie dopisany automatycznie.
Posted by: Alphabet

Re: Pointbet [5] - 02/07/2006 09:56

Poniedziałki/czwartki - księgują. Z osób które czekały jak ja, zostało im to zaksięgowane w ten sam dzień, mimo, że okres oczekiwania równy dla każdej. Wkońcu dopiszą, nie ma sensu się pytać ich kiedy, dlaczego tak długo itd, mają spory wachlarz odpowiedzi zupełnie przypadkowych/nierealnych, dopiszą wtedy kiedy uznają, że "już mogą".
Posted by: swieka

Re: Pointbet [5] - 02/07/2006 10:21

możecie się zalogować?
Posted by: Loony25

Re: Pointbet [5] - 04/07/2006 13:51

Mam krotkie pytanie.
Posted by: Loony25

Re: Pointbet [5] - 04/07/2006 13:52

sorrki., mam krotkie pytanie - czy jak obrocilem depozyt 3 razy i dostalem bonus---mozna wszystko wyplacic, czy ten bonus trzeba obrocic? Z gory dzieki za odp
Posted by: Alphabet

Re: Pointbet [5] - 04/07/2006 15:02

Mozesz od razu wypłacić.
Posted by: Kacpro

Re: Pointbet [5] - 05/07/2006 10:45

http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?p=997623#997623


przeglądnijcie sobie ten link.


Kazow czy to oznaki czegoś poważniejszego czy jak mamy to traktować?bo myślałem o depozycie w pointbet,ale trafiam ostatnio często na takie tematy na zagranicznych forach i cośbieda sie rysuje ostatnio,a ty tam masz wtyki,może wiesz coś więcej?Bo to nei jest odosobniony przypadek
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet [5] - 05/07/2006 12:18

Ja bym sie tym za bardzo nie przejmowal - w Pointbecie zdarzaja sie czasem problemy z brakiem kasy na MB i wtedy wyplata trwa 10 dni a nie 2 ale 70% szans na to, ze znikna po MS to wg mnie bzdura.
Koles ktory to pisze przypomina mi tych co zakladaja tematy o tym jak to ich Betandwin oszukal na live.

Wojtek
Posted by: Kacpro

Re: Pointbet [5] - 05/07/2006 12:28

no ja też nei przywiązuje wagi do tych 70 procent i takiego piepszenia.Ciekawi mnei tylko jakim cudem dla poważnej teoretycznie firmy problemem może być brak kasy na MB?jest brak to sie przelewa z banku na MB i wypłaca klientom...a 10 dni z MB to jużnapewno przesada.No i kwestia tej licencji,poprostu ciekawi mnie to,bo myslalem wlac tam cośkasy boczasami fajnee kursy są,ale np ten problem z MB jest dla mnie nie do zrozumienia
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet [5] - 05/07/2006 12:39

Pewnie przelew z innego konta na MB to ostatecznosc i wola poczekac az sie poprawi plynnosc na MB. A ze malo teraz lig gra ludzie mniej wplacaja a wiecej wyplacaja i stad opoznienia. U mnie ostatnie dwie wyplaty poszy bez problemu tylko na druga dosc dlugo czekalem. Podobnie bylo jakis czas temu a potem sie poprawilo i dlugi czas wyplacali po max 2 dniach.


Wojtek
Posted by: Kacpro

Re: Pointbet [5] - 05/07/2006 12:48

"Pewnie przelew z innego konta na MB to ostatecznosc i wola poczekac az sie poprawi plynnosc na MB"

no właśnie i to jest nie do przyjęcia dla mnie,to nie oni mają woleć,tylko ja mam woleć bo to ja wybieram do kogo wpłacam i to klient jest skazany na oczekiwania po 10 dni na pieniądze na MB.Co jest niewyobrażalne i nie do przyjęcia.Równie dobrze możesz wziąć 100 zł isć do sklepu po chleb,i babka nie wyda ci reszty bo powie ze nie ma w kasie i każe przyjsc za tydzień ....ta sama sytuacja...nie do pomyslenia.Ale oczywiscie jeszce ja tam nie wplacilem,ale juz udowodnione jest,że było sporo takich sytuacji ,jak czytałem na zachodnich boardach,także naszczescie nie mnie to dotkneło.

Niewyobrażalne dla mnei jest dostać odpowiedź od supportu,że nie mogąwyplacic bo akurat nie mająpieniędzy na MB...

narazie nie ma szans,żebym tam wpłącił pieniądze,czekam tylko może Kazow cośo tym napisze bo on tam lepiej poinformowany jest o pointbet
Posted by: Loony25

Re: Pointbet [5] - 07/07/2006 16:27

i jak tam, poprawilo sie cos? ja czekalem na bonus ponad tydzien, teraz tydzien czekam odkad zlecilem wyplate na MB , a kaska z pointbet zniknela
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet [5] - 07/07/2006 16:30

Troche trzeba poczekac ostatnio na wyplaty ale wyplacaja. Ja dluzej czekam na wyplate z Centrebet i nawet na maile przestali odpowiadac :-(( A niby ocena B+ w SBR. Ciekawe za co?

Wojtek
Posted by: Loony25

Re: Pointbet [5] - 07/07/2006 16:48

Quote:

Troche trzeba poczekac ostatnio na wyplaty ale wyplacaja. Ja dluzej czekam na wyplate z Centrebet i nawet na maile przestali odpowiadac :-(( A niby ocena B+ w SBR. Ciekawe za co?

Wojtek




Dziwne ja zlecilem wyplate z CB ostatnio na MB i doszla po 24h...
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet [5] - 07/07/2006 17:41

W Pointbet normą było 48 godzin czasem dluzej jak sie zlecalo w weekend. Ale zdarza sie 10 czy 12 dni i dla mnie to nie dyskwalifikuje bucka jesli zdarza sie rzadko.

W CB jest to pierwsza wyplata i moze cos nie tak jest z wyslanymi dokumentami ale niech napisza konkretnie co im nie pasuje a nie milcza od tygodnia ??? - wyslalem 2 ID i 3 rozne rachunki - jak masz jakies doswiadczenia z nimi co wysylac to proponuje kontynuacje w temacie o CB - tam nie mam odpowiedzi.

Wojtek
Posted by: aha

Re: Pointbet [5] - 09/07/2006 14:59

Potwierdzam, ze dostalem wyplate na moneybookers.
Te na bettingadvice wpisy, ze Pointbet sie zmywa z rynku to zwykle pieprzenie. Na bettingadvice pisza chorzy umyslowo ludzie.
I to jest prawda - problem u nich jest nie plynnosc finansowa jako taka tylko obsluga moneybookers. Mozliwe, ze nie mieli srodkow na moneybookers - pewnie maja jakies warunki - ilosc wplat i wyplat w danym okresie musi sie w pewien sposob bilansowac i latem im pewnie nie wychodzi za bardzo bo ludziska kase na wakacje wyciagaja.

Ja dostalem od razu propozycje, zeby otrzymac kase przez przelew miedzynarodowy, powiedzialem ze chce przez moneybookers i moge poczekac. Po ok. 8-10 dniach kasa przyszla.

Wiec spokojnie. Buk jak zniknie to nie bedzie zadnych watpliwosci
Posted by: kazow

Re: Pointbet [5] - 10/07/2006 08:02

bardzo sie ciesze ze samai userzy wypowiedzieli sie na temat opcji znikniecia Pointbetu z rynku...

dla podsumowania : nie ma takiej opcji !

fakt mieli troche duzo zlecen wyplat i wspolpraca z MB nie jest taka rozowa jak sie wydaje, moga tam trzymac okreslona kwote i nie wiecej

do tego sa tez wewnetrzne przpisy firmy, pamietajcie ze MB uzywa glownie Europa, a to nie ich najwiekszy rynek, najwiecej kasy idzie przelewami
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet [5] - 10/07/2006 08:20

Czemu strona nie dziala ? czy cos mi sie skopcilo i tylko mi nie dziala ;]
Posted by: spoonboy

Re: Pointbet [5] - 10/07/2006 08:26

Bo juz ich nie ma

A tak na powaznie, to u mnie dziala. Ale ja zawsze wchodze na http://www2.pointbet.com , kiedys oni sami mi ten adres przyslali jak byly lagi.
Posted by: El_Darro

Re: Pointbet [5] - 10/07/2006 08:27

Quote:

Czemu strona nie dziala ? czy cos mi sie skopcilo i tylko mi nie dziala ;]




To chyba poszedł 3 zwornik w prawo koło pamięci RAM. Strona działa normalnie (Opera, Firefox).
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet [5] - 10/07/2006 08:39

uyzwam firefox i wlasnie mi dyis nie dyiala wcyoraj dyialala jesyce łś hehe

spoonboy dyieki teraz dziala z tego adresu co podales
Posted by: Loony25

Re: Pointbet [5] - 10/07/2006 08:58

Quote:

uyzwam firefox i wlasnie mi dyis nie dyiala wcyoraj dyialala jesyce łś hehe

spoonboy dyieki teraz dziala z tego adresu co podales




nastaw sobie po formatce zawsze w opcji klawiatury polski programisty


U mnie tez nie dziala, ktos prorokowal ze znikna po MŚ czyzby trafil ?<haha>