Starbet

Posted by: Kacpro

Starbet - 26/06/2006 13:24

Witam,chyba nadeszła pora,żeby na naszym polskim forum powstał temacik o tym buku.
Piszcie o doświadczeniach,dobrych,złych itp.
Ja osobiśćie wpłaciłem tam tylko poprzez bon,dostałem od kuzyna z niemiec kilka (jak ktoś chce sie wymienić czy coś mam jeszce chyba jeden 10E )jakieś promo tam mieli ,bałem sie wpłacać swój hajs ,bo biednie to wyglądało.ALE:

Prosta miła rejestracja,chociaż cały serwis po niemiecku.
-super support,wzorowy,po napisaniu maila do nich,automat wysyla potwierdzenie odbioru maila przez nich,instant,a odpowiedż UWAGA: godzina ! pisałem do nich 3 maile i jak do tej pory zawsze odpowiadali mniej więcej jużpo godzinie,treściwie tak jak chciałem.
-pisałem po angielsku,ale znajomy z forum BA napisał do nich po angielsku a oni chociaż mają cały layout strony po niemiecku zrozumieli ,że jest polakiem i....odpisali po polsku.Godne pochwały.

Oczywiscie to wszystko wydaje sie niczym,rzeczami rzeczywistymi na dzisiejszym rynku,ale Starbet wydaje sie ciągle rozwijać,a z takim podejsciem do klienta myśle,że to im sie uda.
Macie jakieśdoświadczenia z wypłatami już czy cośz tych rzeczy?Piszcie,sam ciekawy jestem.

a i jak pisałem,mam jeszcze jeden bon na 10E,wymienię chętnie np na bon do BAW lub jakiegoś innego buka,niekoniecznie o tej samej wartośći,to raczej bez znaczenia.

Opiszcie jak wasze wrażenia,chociaż zdajesobie sprawe że pewnie nei wielu ludzi korzystąło z tego buka w polsce

Posted by: Kacpro

Re: Starbet - 26/06/2006 13:25

Aha i jeszcze jedno o ile sie nie myle jestem tam opcja jak w GB ,z wynikami poprzez sms itp .Bardzo fajnie sie zapowiada jak na moje oko
Posted by: Kacpro

Re: Starbet - 26/06/2006 13:42

i jeszcze jedno,sorry że nei w jednym poście,ale tak spontanicznie troche,bo sie śpiesze niestety .

Bardzo dużymplusem musze przyznać jest też to,ze rozliczają zakąłdy pakrtycznie natychmiast po ich zakonczeniu,ogólnie mysle ze to ejst conajmniej porównywalne z najlepszymi bukami.
Posted by: bajbus

Re: Starbet - 26/06/2006 13:57

co za koles
Posted by: Kacpro

Re: Starbet - 26/06/2006 14:01

?masz z czymśproblem czy jak?nie rozumiem
Posted by: yaaho

Re: Starbet - 26/06/2006 14:56

a nie prosciej napisac jak zdobyc bon? zamiast go wymieniac/sprzedawac ?


wchodzimy na http://www.powerwinning.at/ klikamy na " WM Live ARENA" i rozwiazujemy quiz, dalej trzeba sobie radzic z niemieckim...
Posted by: Kacpro

Re: Starbet - 26/06/2006 15:45

Czy miał ktoś kiedyś jakieś problemy z tym bukiem?chodzi mi o wypłacanie?
Posted by: Kacpro

Re: Starbet - 26/06/2006 15:47

a co do powerwinning,to ja miałem 4 bony od kuzyna z rheinhausen,a o powerwinning promocji to sie dowiedziąłem na bettingadvice,z tym,że z tego co czytałem tam to cośz tym nei działało .
Wpłacał tam ktoś z was swój hajs/wypłacał ?
Posted by: lewusik

Re: Starbet - 26/06/2006 17:44

Mlode Wilki tam dostaniecie 5 euro za sama rejestracje i do50 euro od pierwszej wplaty
Posted by: Kacpro

Re: Starbet - 26/06/2006 17:58

wypłacałeś już coś od nich?Mi sie podobają z tym,że wszystko robią tak sprawnie i szybko,ale po wetten.de i tym jak zablokowali mi konto orazu po rejestracji,zanim zdarzylem zeskanowac dowod zawsze podchodze z rezerwą do niemieckich buków.
Posted by: lewusik

Re: Starbet - 26/06/2006 18:15

Czytac czytac i jeszcze raz czytac regulaminy niemieckie buki to konkrety w regulaminach wszystko opisuja lacznie z limitami no i oczywiscie nie ma mowy o jakis progresjach itp ale z wyplatami nigdy nie bylo problemow a wetten.de to po interwetten najsolidniejszy
Posted by: M4CI3K

Re: Starbet - 28/06/2006 21:10

ile razy trzeba obrocic ten bonus i czy mozliwa jest wyplata na konto bankowe?
Posted by: Kacpro

Re: Starbet - 28/06/2006 21:16

bonus obracasz 3x ,a co do wypłaty na konto bankowe to dziwne pytanie z twoejej strony :P
Posted by: Insane88

Re: Starbet - 28/06/2006 21:34

Sehr geehrter starbet-Kunde,

wir haben Ihre Anfrage erhalten und sind um eine rasche Beantwortung Ihres Anliegens bemueht.
Bitte antworten Sie nicht auf diese E-Mail - es ist eine automatisch generierte E-Mail!

Mit freundlichen Gruessen,

Ihr starbet-Team

Ktoś chętny do przetłumaczenia ?. Z niemieckim to u mnie nie zabardzo.
Posted by: Kacpro

Re: Starbet - 28/06/2006 21:37

tam jest napisane,zębyś nie odpowiadał na tego maila bo to automat ci odpisał,to potwierdzenie,że odebrali twojego maila i odpiszą jak będzie support
Posted by: Insane88

Re: Starbet - 28/06/2006 21:50

Dzięki za pomoc ale właśnie doszedłem co i gdzie się pomyliłem najważniejsze, że już wszytko jest w porządku.
Posted by: The Boss

Re: Starbet - 29/06/2006 07:50

gdzie nalezy wpisac ten kod z bonusa???
Posted by: The Boss

Re: Starbet - 29/06/2006 08:10

ok juz sie pokapowalem
Posted by: conq

Re: Starbet - 29/06/2006 18:14

Kurs dowolny do obrotu przy tym bonusie?
Posted by: nefer

Re: Starbet - 29/06/2006 20:44

jaka jest minimalna kwota wypłaty ??
Posted by: Loony25

Re: Starbet - 30/06/2006 08:32

Quote:

Kurs dowolny do obrotu przy tym bonusie?




No wlasnie?
Posted by: dandi1

Re: Starbet - 30/06/2006 08:39

Quote:

gdzie nalezy wpisac ten kod z bonusa???


???
Posted by: Federer

Re: Starbet - 30/06/2006 08:52

Quote:

Mlode Wilki tam dostaniecie 5 euro za sama rejestracje i do50 euro od pierwszej wplaty




ja nie mam zadnych 5 euro za sama rejestracje ?
Posted by: Federer

Re: Starbet - 30/06/2006 08:54

jak zdobyc ten kod bonusa wie ktos?
Posted by: ceres

Re: Starbet - 30/06/2006 09:13

Odpowiedziałem w tym quizie i wpisałem imie, nazwisko i adres e-mail, a pozniej jeszcze jedno wyskoczylo do uzupelnienia, to tez trzeba uzupelnic, a jesli tak to tam nie mozna Polski wybrac.. Pomocy
Posted by: ceres

Re: Starbet - 30/06/2006 09:24

A jak dostac PIN nie podalem numeru telefonu, a na maila nie dostałem, jedyną możliwością jest na koma??
Posted by: Federer

Re: Starbet - 30/06/2006 09:32

pin to haslo ktore wpisales przy rejstracji !! a jak rozwiazac ten quiz i zdobyc kod bo nie znam niemieckiego praktycznie wogole?
Posted by: M4CI3K

Re: Starbet - 30/06/2006 11:16

wczoraj wygrałem kilka zakładów a dzisiaj mam zamknięte konto.
Może ktoś mi pomóc napisać do nich dlaczego tak się stało?
Posted by: Kacpro

Re: Starbet - 30/06/2006 11:19

może "troche" pojechałeś po bandzie z kodami bonusowymi ?


napisz tak.

"Hi,yesterday i have won few bets,and today my account is closed.I would like to kindly ask what were the reasons to close my account?

wogóle jak ci zamkknęli?nic nie oszukiwałeś napewno z kodami?
może to wina przeglądarki?wybija ci jakiś komunikat ,ze faktycznie konto zamknięte?
Posted by: M4CI3K

Re: Starbet - 30/06/2006 11:24

wyskakuje komunikat:
ihr starbet konto ist gespertt
Posted by: Kacpro

Re: Starbet - 30/06/2006 11:27

no to napisz do nich na mail podany w zakladce "kontakt" to co ci napsialem po angielsku i wklej tu dopowiedz to ci przetlumacze czemu ci zamkneli konto
Posted by: M4CI3K

Re: Starbet - 30/06/2006 11:28

Quote:

może "troche" pojechałeś po bandzie z kodami bonusowymi ?


napisz tak.

"Hi,yesterday i have won few bets,and today my account is closed.I would like to kindly ask what were the reasons to close my account?

wogóle jak ci zamkknęli?nic nie oszukiwałeś napewno z kodami?
może to wina przeglądarki?wybija ci jakiś komunikat ,ze faktycznie konto zamknięte?



grałem na dwóch bonach:
jeden za rejestracje (5 euro)
drugi z quizu (5 euro)
cieki za pomoc
Posted by: M4CI3K

Re: Starbet - 30/06/2006 11:30

Quote:


dzieki za pomoc


Posted by: Kacpro

Re: Starbet - 30/06/2006 11:31

no nei ma sprawy,wklej tu odpowiedź jak dostaniesz.
Posted by: M4CI3K

Re: Starbet - 30/06/2006 11:36

ok, czekam
Posted by: yaaho

Re: Starbet - 30/06/2006 13:13

to jest niemiecki buk...niemcy konta od tak sobie polakom zablokowac potrafia, ja jak widze, ze niemieckie to nawet czasu na rejestracje nie trace...
Posted by: Kacpro

Re: Starbet - 30/06/2006 13:19

no ok,powiedzmy,że ludzie moga nie lubićniemców i mająprao,ale co do starbet sam pozytywy...jak pisałem na pierwszej stronie,chłopak z BA pisał do supportu po angielsku,a oni jak widocznie sprawdzili ze to polak to jakoś odpisali mu po polsku..nei wiem czy to tao osoba akurat co miała dyżur na supporcie taka miła czy cos,ale miły akcent nie powiem.A sam osobiscie nei miaęłm zn imi problemu i z kontem nie mam i to chyba pierwszy przypadek jaki widzialem ze starbet zamknal komu konto,jeszcze nigdzie na necie nic o tym nie ma....dlatego pcozekmay aż wkleji nam odpowiedź od supportu no i poczekamy na pierwsze osoby które bedą cos wplacac jak im to wyjdzie,ja jak narazie pełen pozytyw i miłe zaskoczenie póki co
Posted by: Lipi

Re: Starbet - 30/06/2006 13:35

tak sie składa że udało mi sie tam troche ugrać więc wysłałem maila jak wygląda sytuacja z wypłatami i dostałem odpowiedź:
Dear Mr. XXX

For an outpayment, please login with your data on www.starbet.com.

Send us therefore a copy of your photo identification (e.g. passport, driver
licence, identity card) by e-mail (support@starbet.com) or by fax (+43 1205334) on starbet.
This procedure serves the security - so you can be absolutely secure, that
only you can authorize the outpayment.

The receipt of money to your bank account could take between 5 - 7 workdays
from successed paying out.

The first pay-out of your balance can be proposed earliest seven days after
the first pay-in on your betting account.
Furthermore once a week can an outpayment be requested and the minimum
pay-out amounts EUR 20,--.

We are available for further details.

With kind regards,

Dragoslav Mitrovic
Customer Care

starbet
Posted by: Kacpro

Re: Starbet - 30/06/2006 13:37

no ok,czyli wysyłasz skanu dokumentu tożsamości,i pierwszej wypłaty można zarzadać najwcześniej 7 dni od umieszczenia środków na koncie. Napisz jak dalej poszło jak wyślesz im ten skan
Posted by: Micz

Re: Starbet - 30/06/2006 13:39

Panowie ja sie zarejestrowałem ale zadnego bonusu 5 E nie dostałem :/ HELP
Posted by: white_nyga

Re: Starbet - 30/06/2006 14:32

Tym bonusem z tego quizu to mozna tylko raz konto doładować ???
Posted by: M4CI3K

Re: Starbet - 30/06/2006 14:34

Kacpro przysłali mi maila, że mam im napisać odpowiedź na pytanie które podałem przy rejestracji i wtedy przyslą mi nowy PIN. Odpowiedziałem i teraz czekam. Napiszę później jak to się skończy.
Posted by: white_nyga

Re: Starbet - 30/06/2006 14:39

Jak chciałem dać na Ancica i Cork w ako to mo coś takiego wyskoczyło: Sie haben mindestens eine Wette im Wettschein, die eine Mindestkombination erfordert!

O co chodzi?!
Posted by: M4CI3K

Re: Starbet - 30/06/2006 15:03

juz dostalem maila z Pinem i wszystko w porządku
Posted by: Micz

Re: Starbet - 30/06/2006 15:53

Quote:

Panowie ja sie zarejestrowałem ale zadnego bonusu 5 E nie dostałem :/ HELP


Ponawiam :/
Posted by: M4CI3K

Re: Starbet - 30/06/2006 16:00

Quote:

Quote:

Panowie ja sie zarejestrowałem ale zadnego bonusu 5 E nie dostałem :/ HELP


Ponawiam :/



bo to nie jest bonus ktory dopisuja automatycznie po rejestracji, tylko trzeba ze specjalnego linku ktory byl podany w temacie "bonusy bez depozytu" wejsc tam i podac swoj mail. Nastepnie przysylaja ci instrukcje co trzeba zrobic zeby go dostac
Posted by: Kacpro

Re: Starbet - 30/06/2006 19:24

no to elegancko.Czyli póki co zapowiadają sie super
Posted by: yaaho

Re: Starbet - 30/06/2006 19:30

nie ma co chwalic buka z ktorego nie widzialo sie pieniedzy na koncie w banku....poczekajmy z ich wielkim chwaleniem
Posted by: Kacpro

Re: Starbet - 30/06/2006 19:36

dlatego pisze póki co,a co do wyplat to pytalem czy ktos wyplacal i jedna osoba napsiala ze jest w trakcie realizacji czy jakos blisko,wiec wkrotce zobaczymy.ale z tego co widzialem na niemieckim forum bylo ok,zobczymy czy dla polakow z wyplatami tez bedzie ok
Posted by: GOSU

Re: Starbet - 30/06/2006 19:40

Quote:

t
The first pay-out of your balance can be proposed earliest seven days after
the first pay-in on your betting account.
Furthermore once a week can an outpayment be requested and the minimum
pay-out amounts EUR 20,--.

starbet



Chcialbym sie upewnic: tu jest napisane ze mozna wyplacic wczesniej niz po 7 dniach ale jak sie samemu cos wplaci?
Bo ja sobie gram na jednym bonie ale wplacac to ja tam jak na razie nie zamierzam.. i po 7 dniach od dostania bonu i 1 zakladu bede mogl wyplacic bez koniecznosci depozytu wlasnych srodkow?
Posted by: yaaho

Re: Starbet - 30/06/2006 19:49

po 7 dniach od zaladowania bonu mozesz wyplacic...
Posted by: therror

Re: Starbet - 02/07/2006 20:51

i po tych 7 dniach będize mozna wypłacić bezs podawania skanów dowodu itp ??
Posted by: GOSU

Re: Starbet - 02/07/2006 20:55

LOL pytalem sie na maila..obowiazkowo trzeba wyslac skan dowodu/prawka/paszportu przed wyplata
Posted by: therror

Re: Starbet - 02/07/2006 20:58

:/ no cóż , jak trzeba to trzeba. dzięki za odp.
a na jaki adres i co trzeba wpisac w tytule i treści ?? (może być po ang. ??)
Posted by: therror

Re: Starbet - 06/07/2006 17:27

na jaki adres trzeba wysłać ten skan dowodu ?? I czy najpierw musze zlecić wypłatę a oni mi wyślą komunikat o wysłaniu skanu czy samemu muszę to zrobić ??
Posted by: Izajasza53

Re: Starbet - 07/07/2006 05:41

na o2 dochodzi e-mail po rejestracji???
Posted by: Loony25

Re: Starbet - 07/07/2006 07:04

Quote:

na jaki adres trzeba wysłać ten skan dowodu ?? I czy najpierw musze zlecić wypłatę a oni mi wyślą komunikat o wysłaniu skanu czy samemu muszę to zrobić ??




support@starbet.com

mozesz pisac po ang, przy wyplacie prosza o skan dowodu
Posted by: therror

Re: Starbet - 07/07/2006 07:22

ok, dzięki
Posted by: dandi1

Re: Starbet - 09/07/2006 21:16

przy wyplatach jest kontonummer to numer konta a BLZ co to jest nazwa banku?
Posted by: Loony25

Re: Starbet - 09/07/2006 22:11

Quote:

przy wyplatach jest kontonummer to numer konta a BLZ co to jest nazwa banku?




po ang przeciez masz wyplate , BLZ to chyba BIC czyli SWIFT banku
Posted by: therror

Re: Starbet - 11/07/2006 14:34

Zleciłem dziś rano wypłatę i dostałem taki oto liścik. Mogłby mi ktoś to przetłumaczyć ??

"Hallo XXX!

Ihren Auszahlungswunsch über xxx Euro haben wir entgegengenommen.
Allerdings benötigen wir zu Ihrer Sicherheit vor Ihrer erstmaligen Auszahlung die Kopie Ihres Personalausweises, Reisepasses oder Führerscheins bevor wir die gewünschte Auszahlung durchführen können.

Kopien amtlicher Lichtbildausweise übermitteln Sie uns bitte unter Angabe Ihres Benutzernamens an die E-Mail-Adresse support@starbet.com oder per Fax-Sendung an die Nummer +43 (1) 205334.

Sollten Sie uns eine Kopie Ihres Ausweises im Zuge einer früher erfolgten Auszahlung bereits zukommen haben lassen, betrachten Sie die Aufforderung über die Zusendung Ihres Ausweises bitte als gegenstandslos.

Mit besten Grüßen,

Ihr starbet.com-Team!"


Z góry dzięki
Posted by: Loony25

Re: Starbet - 11/07/2006 15:02

Pisza ze amsz im wyslac skan dowodu prawka lub paszportu na support@starbet.com i wtedy kase wyplaca Ci na konto.
Posted by: therror

Re: Starbet - 11/07/2006 15:39

dzięki. A podać im swój login w tytule czy coś takiego ?? i zeskanowac obydwie strony dowodu ??
Posted by: tubinho

Re: Starbet - 11/07/2006 16:02

mial ktos problem z rejestracja??wypaleniam wszystkie dane i nic sie nie dzieje
Posted by: Loony25

Re: Starbet - 11/07/2006 16:58

Quote:

dzięki. A podać im swój login w tytule czy coś takiego ?? i zeskanowac obydwie strony dowodu ??




1) tak
2) tak
Posted by: therror

Re: Starbet - 11/07/2006 17:04

dzięki za pomoc
Posted by: therror

Re: Starbet - 11/07/2006 20:54

mam jeszcze jedno pytanko, w jakiej walucie przyjdą mi pieniążki na konto (mBank) ??
Posted by: martwyciąg

Re: Starbet - 11/07/2006 21:24

W jenach albo peso.
Bozeee ale ty glupie pytania zadajesz nigdy nie grales u innych bukow? Wszystko ci przewalutuja.
Co do tlumaczenia to nie wiesz ze istnieja w necie programy tlumaczace takie teksty? altavista.com i kilknij na babel fish translator na przyklad.
Wszystko bylo tyle razy walkowane a ten swoje
Posted by: Loony25

Re: Starbet - 11/07/2006 22:22



Spokojnie. Przeciez widac ze chlopak jest poczatkujacy i zielony w tych sprawach. Moze to jego pierwszy buk?
Po to w koncu mamy forum aby pomagac tez innym
Kasa przyjdzie Ci w PLN ,za przewalutowanie z eur na pLN mBank pobierze mala prowizje (10-15zl)
Posted by: czyzyk

Re: Starbet - 11/07/2006 22:40

@Loony25 - wypada podawać rzetelną informacje, mBank odkąd istnieje nigdy nie pobierał prowizji od przychodzących przelewów zagranicznych (przynajmniej dla euro i dolarow). Chyba, ze pisząc o "prowizji" masz na myśli, że kurs jest trochę słabszy niż aktualny (te 2-3 setne).

@martwyciąg - therror zadał pytanie - w jakiej walucie przyjdą pieniądze? - nie uzysakł odpowiedzi na pytanie. To, ze mu przewalutuja, mysle ze wie. Czytaj ze zrozumieniem.

@therror - przelew zapewne przyjdzie w euro
Posted by: Loony25

Re: Starbet - 11/07/2006 22:43

therror sprecyzuj bardziej to pytanie. Bo chyba wiadomo ze przewalutuja i bedzie kasa w PLN. a z ta prowizja to mialem na mysli oplate za przewalutowanie...
Posted by: therror

Re: Starbet - 13/07/2006 20:48

nic mi bank nie potrącił za przewalutowanie, jedynie policzyli mi po kursie 3,98 szybka wypłata, w dwa dni od zlecenia kasa jest na koncie
Posted by: Kacpro

Re: Starbet - 14/07/2006 09:05

tak jak pisałem,w tych sprawach abrdzo rzetelny buk +super support.Lipa to to,że zauważyłem ,że raz na jakiś czas,np jakies mecze intertoto każą łączyc w kombo potrójne conajmniej....Ale w sumie mi to wisi bo gram ogólnie mlb,a zwykłe linie oni tam wystawiali to można było pograć.
Posted by: KlaymanPL

Re: Starbet - 14/07/2006 18:25

Kod 5 euro - TCNW-WNK2-YNEL-89LP, jak ktos ma kod to bet-at-home to przyjme
Posted by: KlaymanPL

Re: Starbet - 14/07/2006 18:30

Albo jakis inny
Posted by: PawelD

Re: Starbet - 14/07/2006 19:01

Mnie zdziwiła szybkość wypłaty. Zleciłem wczoraj z rana, a dziś z rana kasa była już na moim koncie w banku. Duży plus dla starbet.
Posted by: dandi1

Re: Starbet - 14/07/2006 19:21

Quote:

Kod 5 euro - TCNW-WNK2-YNEL-89LP, jak ktos ma kod to bet-at-home to przyjme




masz wiecej tych kodow do startbet bo ten nie dziala ale jak masz oddam za bon 15 zlotowy do bet at home? odpisz
Posted by: darkog

Re: Starbet - 16/07/2006 21:46

jakby ktoś chciał sie wymienić na inne kody to mam za 3 i 5 euro...
Posted by: dandi1

Re: Starbet - 27/07/2006 16:22

mam powazny problem posiadam w starbet ponad 40 euro . dzisiaj probowalem sie zalogowac i zalogowalem sie zle trzy razy i konto zostalo zablokowane co do nich napisac zeby mi je odblokowali . prosze o pomoc , poniewaz jestem bezradny . czekam na odpowiedz tutaj albo na PW
Posted by: Kacpro

Re: Starbet - 27/07/2006 16:58

napisałem ci na pw
Posted by: dandi1

Re: Starbet - 27/07/2006 17:57

jak myslicie mam szanse na odzyskanie kasy? mam tego sporo wiec zalezy mi . kurde tylko czy odblokuja mi ? ale pecha mam dzis
Posted by: DoQ

Re: Starbet - 27/07/2006 18:54

Jeszcze sie nie rejestrowalem u tego buka ale widze ze nie ma MB ani NT czy moze opcje beda dopiero po zalogowaniu ?
Promocja Jeszcze jest (50E) ?
Posted by: dandi1

Re: Starbet - 27/07/2006 20:16

Quote:

Jeszcze sie nie rejestrowalem u tego buka ale widze ze nie ma MB ani NT czy moze opcje beda dopiero po zalogowaniu ?
Promocja Jeszcze jest (50E) ?




jedyny minus tej firmy brak MB lub Netteler:/
Posted by: dandi1

Re: Starbet - 31/07/2006 11:14

Jezeli ktos wyplacal kase z Starbet , prosze o kontakt na Pw lub GG 9329321 Dzieki z Gory .
Posted by: dandi1

Re: Starbet - 31/07/2006 12:19

Problem w tym ze Konto nr. to numer konta mojego w banku zgadza sie?? Gdy wpisuje numer miesci sie tylko 16 cyfr:( co robic ?? proszo pomoc na pw lub tutaj