Bodog [2]

Posted by: connor

Bodog [2] - 02/01/2007 18:50

Poprzedni temat.
Posted by: Baqu

Re: Bodog [2] - 03/01/2007 15:06

Quote:
There was a problem looking up this post in our database.

Please use your back button to return to the previous page.
Posted by: CarlosMarc

Re: Bodog [2] - 04/01/2007 11:24

Kolejna wyplata na Moneybookers juz tylko kilka godzin trwala. W nocy zlecilem a rano juz była $$$$.
Posted by: michal392

Re: Bodog [2] - 09/01/2007 15:29

Po zareferowaniu znajomego i jego wpłacie 500$,ja dostaję 200$. Czy mój znajomy dostaję jakiś bonus za tą referację oprócz standardowego 10% Sign up bonus?
Posted by: CarlosMarc

Re: Bodog [2] - 10/01/2007 02:11

On dostaje 10% czyli 50usd i obrot 1x musi zrobic. A ty dostajesz 200usd i obrot 3x. Nic wiecej. Ale to wychodzi w sumie 50% od calej sumy wiec calkiem sporo...
Posted by: michal392

Re: Bodog [2] - 10/01/2007 17:48

Jak weryfikuję się konto po wpłacie za pomocą "moneybookers"?
W pomocy jest tylko gotowa forma do wypełnienia dotycząca karty kredytowej i przelewu. Dla moneybookers nie znalazłem.
Czy przy weryfikacji konta wysyłaliscie dokumenty faxem czy mailem? Jeśli faxem to jaki numer wpisywaliście? Ja podczas próby wysłania faxu mialem wciaz zajeta linie i poprosiłem by przyjeli moje scany dokumentow wyslane za pomoca maila.
Posted by: Hubi

Re: Bodog [2] - 17/01/2007 20:09

Jakich konkretnie dokumentów wymagają przy wpłacie przez moneybookers?
Posted by: KaPrYs

Re: Bodog [2] - 17/01/2007 20:22

niech se zrobia konkurs rzutow za 3 punkty :-)
Posted by: dadycool

Re: Bodog [2] - 17/01/2007 20:33

nie ma potzreby weryfikacji zadnej
Posted by: CarlosMarc

Re: Bodog [2] - 17/01/2007 23:17

Wołają skanu dowodu jak wygrasz za duzo. Troszke przeciągają wtedy ale kase wyplacają. Jesli ktos Cie polecił to wyplacą Ci jak tamta osoba tez zostanie zweryfikowana.
Posted by: meteorBB

Re: Bodog [2] - 19/01/2007 10:21

Wpłacielem do nich 500$ z referala dopisali mi 50$ zagralem zakladzik po calosci i nastepnego dnia zonk:(
Napisali mi ze moje konto jest tymczasowo zamkniete i zostanie przeprowadzone sledztwo ze niby cos tam podejrzewaja i ptrwa ono 7 dni

Mial ktos taka sytuacje i jak to wyglada dalej?

narazie czekam 5 dni i dalej closed
Posted by: CarlosMarc

Re: Bodog [2] - 19/01/2007 22:29

Wyslales im skan dowodu? Ja tez mialem zamkniete, az do momentu wyslania skanu przeze mnie i przez tego polecajacego, jezeli takowy byl oczywiscie. Z tym, że nie pisali, ze na 7 dni tylko, az otrzymaja dokumenty.
Posted by: michal392

Re: Bodog [2] - 20/01/2007 09:40

Hmm...ja chciałem własnie postąpić tak samo jak meteorBB tzn. wpłacić 500$i postawic całość a kontrować na pinacle, zawsze zablokuja konto jeśli pierwszy zakład będzie na całą kwotę z bonusem?:/
Jak wysyłałeś te skany CarlosMarc?Fax czy e-mail?
Posted by: meteorBB

Re: Bodog [2] - 20/01/2007 20:45

Scany to ja juz wyslalem nastepnego dnia i do tej pory mam zablokowane konto.
Wyslalem juz im trzy maile z pytaniem dlaczego to wszystko dlugo trwa tak dlugo itd.. wiec odpisuje ze nadal badaja.

W sumie moze nawet calkiem mozliwe ze przyczyna tego jest ze zagralem od razu po calosci - zreszta kto wie o co im chodzi, a najgorsze jest to ze wygralem po ladnym kursie i troche kasy mi tam lezy \:\(

wiec dalej czekam coraz mniej cierpliwie \:\)
Posted by: mirekg

Re: Bodog [2] - 23/01/2007 17:52

Unfortunately your region has been heavily abusing the match bonus offer,
and for that
reason all clients within that geographical location are being denied that
bonus.


Dziekuję rodacy \:D

Zabrali mi całe 100 dolców plus jakieś 150 które z tego w miesiąc ugrałem.
Niemogli odrazu napisać.
Może trzeba im zbić ocene w SRB???
Wykręcają się regulaminem

For further terms and conditions in regards to this policy, please review
our Player
Agreement which can be located in our "Help" menu by clicking on "Financial"

then "Agreements" and then lastly "Player Agreement"

Regards,

Zostawić to tak???

250 dolców to dla mnie sporo hajsu
Posted by: Elninio

Re: Bodog [2] - 23/01/2007 19:04

W poprzednich wątkach o bodogu pisałem między innymi ja ,że blokują konta. Mi jako powód zablokowania konta podali ,że ktoś z mojego rejonu geograficznego też ma konto w Bodog. Jako rejon geograficzny uznali... POLSKĘ .No comments. Kasę swoją dostałem ale z tego co wiem sporo osób swoich pieniędzy nie odzyskało.
Posted by: gryzonko

Re: Bodog [2] - 23/01/2007 19:58

O ile jeszcze z rok temu Bodog to faktycznie była jeszcze czołówka światowej bukmacherki to obecnie jest to niestety przeciętny buk, ze słabymi kursami, zysku niestety szukający na naciąganiu graczy \:\(
Posted by: michal392

Re: Bodog [2] - 23/01/2007 19:59

Zawsze tak było? Ostatnio co raz wiecej jest tych negatywnych postow o BODOGU!:/Ja grałem u nich tylko chwilke ale nie mialem zadnego problemu. Teraz chciałbym polecic pare osob i powplacac po 500$ kazdemu dla bonusu ale juz sam nie wiem.
Posted by: Rusty

Re: Bodog [2] - 23/01/2007 20:05

Napisałem do nich o promocji, ale z maila z którego grałem już u nich, byłem ciekaw całej tej nagonki. O to co dostałem..

Dear Arek,

Thank you for contacting customer service. The promotion you mentioned is only available to new players who signed up with
bodog by clicking on that link and have never made a deposit. It is your existing bodog account disqualifies you for this
promotion not your country of residence. Should you require further assistance, please do not hesitate to contact us.

Best Regards,
Customer Service


Szukajcie dalej, bo wygląda na to że nie blokują kont dla Polaków z przyczyn geograficznych.

Pozdrawiam
Posted by: artbledo

Re: Bodog [2] - 23/01/2007 21:09

tak napiszę żeby zachęcić do wpłaty a później bodog robi co chce ... juz wczesniej ostrzegałem i inni zeby tam nie wplacać bo w momencie wyplaty zabieraja bonus i wygrana z niego , i nie ma znaczenia ze ktos jest z Polski czy nie... jezeli by cos mieli do Polaków to nikt z nas nie mógłby się tam zarejestrować ...
nie wiem jaki mają w tym swoim działaniu interes...
Posted by: artbledo

Re: Bodog [2] - 23/01/2007 21:10

miałoby być 'tak napiszą żeby ...'
Posted by: CarlosMarc

Re: Bodog [2] - 24/01/2007 21:42

Ja juz pare osob polecilem i nie bylo wielkich problemow. Owszem domagali sie skanow dowodu, wiec byly wysylane, ale potem zaraz wyplacali. Moze rzeczywiscie nie grajcie od razu za cala stawke. Mimo wygranych rzedu 1000-1200usd wyplacali wszystko w calosci. Kursy maja slabe, ale i reaguja z opoznieniem na zmiany, wiec mozna cos zlapac, zwlaszcza w weekend. Mozliwe, ze jak juz sie pojawia dobry kurs to wiecej osob na to stawia i to im sie wydaje podejrzane...
Posted by: Rusty

Re: Bodog [2] - 24/01/2007 21:51

artbledo wymienię Ci 4 osoby z mojego otoczenia które grały tam, otrzymały bonus i nie miały żadnych, ale to żadnych problemów. Jeżeli blokują konto to pewnie z jakichś powodów, nie wierze że tak poważna firma zamyka konta bo im się tak podoba.

Pzdr.
Posted by: Cambell

Re: Bodog [2] - 24/01/2007 21:52

niestety tak jest
Posted by: mirekg

Re: Bodog [2] - 25/01/2007 08:47

Mi konta nie zablokowali cały czas mam tam kase ale bez bonusa i wygranej z bonusa.
Zablokowali mi konto jak wysłałem im scana mojego prawka żeby mieć już autoryzację jakbym chciał wypłacać.
Czy robiłem wałki???
Testuje sobie systemik gry na UD w nhl i troszkę na tym zarobiłem.
Plus trafienia na misie i kolty w nfl teraz.
I tyle.
W sumie mam ich w dupie i po tej akcji wypłaciłem to co wygrałem i to co wplaciłem.
Czekam już dłużej niż 24h.
Myśle ze problemem jest to że wpłacałem przez mb a nie np netellerka.

Wobec mnie zachowali się nie fair.
Ale jak kasy nie zobacze swojej plus wygrane robie dym.

Pozdrawiam mirek
Posted by: artbledo

Re: Bodog [2] - 25/01/2007 09:12

Bodog nie jest poważną firmą ;\) miałem z nimi doczynienia i wiem coś o tym... rozmowy przez telefon, wymiana maili itp. więc trochę ich poznałem i inni też , więc to że wypłacili kilku osobom nie ma dla mnie żadnego znaczenia ponieważ jest wiele osób których oszukali ...
Posted by: CarlosMarc

Re: Bodog [2] - 25/01/2007 09:39

Dobra, ale sa organizacje, ktore sie tym zajmują. Ludzie odzyskują kase z gorszych firm. Tak naprawde oni nie sa bezkarni moim zdaniem. Moze po prostu trzeba troszke determinacji, bo rzeczywiscie moga poczuc sie panami sytuacji...
Posted by: CarlosMarc

Re: Bodog [2] - 26/01/2007 01:28

Bonus zostal zmiejszony do 20% od wplaty poleconego, czyli max 100usd. "Nasi tu byli" - hehe
Posted by: mirekg

Re: Bodog [2] - 26/01/2007 08:04

Witam

Więc wypłacili mi mój wkład 100 dolców plus wygrane z tego.
Bonusa 100 dolców i wygranych z niego tak jak mówiłęm nie.
Jak będe się chciał pobawić to napisze gdzie się da jak mnie pokrzywdzili bo 250 dolców to jednak w tym kraju spora kasa.

Pozdrawiam
Mirek
Posted by: CarlosMarc

Re: Bodog [2] - 27/01/2007 13:32

pisza ze 100usd daja za referala a mi przypisali 200usd, ciekawe...
Posted by: meteorBB

Re: Bodog [2] - 28/01/2007 08:19

Witam


Po ponad dwóch tygodniach oczekiwania odblokowali mi konta ,zleciłem wyplate i po trzech dniach otrzymamlem cala kase na MB

Troche nerwow ta sytuacja zżarła ale wazne ze happy endem \:\)
Posted by: donic

Re: Bodog [2] - 09/02/2007 13:37

Odnosnie polecen, czy nalezy zawsze wysylac maila do zapraszanych osob, czy np mozna skopiowac link i przekazywac go znajmomym? Z tego co wiem, to maila nie dochodza.
Posted by: justine-1

Re: Bodog [2] - 15/02/2007 17:04

Korzystał ktoś ostatnio z tego linka : http://www.bodog.com/promotions/dream/bet100/ ?
bo mi Bodog robi problemy ostatnio :/
Posted by: dio31

Re: Bodog [2] - 16/02/2007 10:28

Witam tam należy dokonac obrotu 1000$ mam pytanie jak sprawdzić czy bonus jest juz uwolniony, chodzi mi o pewnośc ze przy wypłacie nie zablokuja mi konta. Czy może przed zleceniem wypłaty wysłac im zaraz skan dowodu.
Posted by: justine-1

Re: Bodog [2] - 16/02/2007 16:15

dostał ktoś tego bonusa? bo mnie w wała zrobił Bodog :/ w ogóle mi go nie przyznał :/
Posted by: dio31

Re: Bodog [2] - 16/02/2007 17:03

Ja dostałem ale to było ze 2 miesiące temu., Może go dopiero dopiszą po 24 godz. A jak Ci nie dopisali to wyslij im linka z ta promocja i zapytaj, wydaje mi sie ze ktos juz na forum miał podobny problem i pomogło.
Posted by: justine-1

Re: Bodog [2] - 16/02/2007 18:38

właśnie wysłałem im linka z tą promocją i odpisali, że polaków już nie akceptują :/ miał ktoś coś takiego? jeszcze kilkadziesiąt dni temu podobno akceptowali
Posted by: dio31

Re: Bodog [2] - 17/02/2007 16:09

No to cos czuję że moga mi nie wypłacic kaski. Niezłe jaja sobie robią. Jutro spróbuje wypłacic ale tylko 70% ciekawe jak pójdzie
Posted by: terkin

Re: Bodog [2] - 17/02/2007 21:10

Napisz jak Ci poszło bo ja mam tam pieniądze wprawdzie nie od wczoraj i kase wypłacałem już dwa razy ale ostatni raz to było jakieś 2 miechy temu i teraz to się trochę boję
Posted by: justine-1

Re: Bodog [2] - 21/02/2007 05:09

Jak już napisałem promocja 100 $ za 100$ nie działa, a wie ktoś czy z polecenia działa? Może ktoś coś o niej powiedizeć?
Posted by: justine-1

Re: Bodog [2] - 21/02/2007 05:09

Jak już napisałem promocja 100 $ za 100$ nie działa, a wie ktoś czy z polecenia działa? Może ktoś coś o niej powiedzieć?
Posted by: justine-1

Re: Bodog [2] - 22/02/2007 21:56

Originally Posted By: james-1
Jak już napisałem promocja 100 $ za 100$ nie działa, a wie ktoś czy z polecenia działa? Może ktoś coś o niej powiedzieć?

ponawiam!
Posted by: dio31

Re: Bodog [2] - 06/03/2007 10:38

Chciałbym wypłacic kasę od nich na neteller czy mogłby mi ktoś pomóc bo nie bardzo sobie moge poradzic u innych buków nie było z tym problemów. Dostałem takiego maila od nich Thank you for your payout request dated Tue, Mar 6, 2007 for the amount of ..... Your Payout Reference Number is ........

Your payout will be reviewed in the next 24 hrs. All payouts are reviewed in the order in which they are received. Please review the messages in your Bodog account for any updates relating to your payout request. ,moje gg 6921260
Posted by: terkin

Re: Bodog [2] - 06/03/2007 13:36

Originally Posted By: james-1
Jak już napisałem promocja 100 $ za 100$ nie działa, a wie ktoś czy z polecenia działa? Może ktoś coś o niej powiedzieć?


Polecenie działa, ale bodog nie lubi graczy z Polski więc raczyłbym być ostrożny ja u nich grać przestałem i dopuki nie zmienią polityki co do naszych rodaków nie wrócę, nikomu też bodoga nie polecam.

Originally Posted By: dio31
Chciałbym wypłacic kasę od nich na neteller czy mogłby mi ktoś pomóc bo nie bardzo sobie moge poradzic u innych buków nie było z tym problemów. Dostałem takiego maila od nich Thank you for your payout request dated Tue, Mar 6, 2007 for the amount of ..... Your Payout Reference Number is ........

Your payout will be reviewed in the next 24 hrs. All payouts are reviewed in the order in which they are received. Please review the messages in your Bodog account for any updates relating to your payout request. ,moje gg 6921260



To znaczy czekaj i miej swoją pocztę na uwadze bo mogą coś jeszcze przysłać albo zwyczajnie wypłacić kase. Jeśli sporo wygrałem to pewnie będą chcieć skany a następnie postraszą Cię że chcesz ich oszukać i to muszą sprawdzić żeby zniechęcić Cię do grania u nich. Mimo to i tak wypłacą Ci kasę.

W ogóle dziwna się ta firma zrobiła, może z 10 razy od nich wypłacałem i wpłacałem kase aż ostatnio kiedy wreszcie mi się powiodło skutecznie zniechęcili mnie do grania w bodogu dalej
Posted by: dio31

Re: Bodog [2] - 08/03/2007 08:55

Kasa na Netellerze trochę to trwało ale wypłacili skanów dokumentów nie chcieli. Tylko wczesniej zapytałem ich czy bonus jest już uwolniony żeby jaj nie było. Zostawiłem sobie 50$ na pokerka albo na baseball bo ponoć maja kursy dobre na ten sport ale innych sportów więcej grał tam nie będę.
Posted by: justine-1

Re: Bodog [2] - 15/03/2007 17:17

Dostałem 20% reload bonus, tylko nie wiem do jakiej kwoty. Wie może ktoś z was?
Posted by: michal392

Re: Bodog [2] - 05/02/2008 03:53

Wie ktos jak dlugo czeka sie na wyplate MB?
Jak na firme z rankingiem A jest to stanowczo za dlugo! Wyplate zlecilem przedwczoraj, 8 godz temu dostalem potwierdzenie, ze zostala zaakceptowana i nadal nie mam kasy
Posted by: Marcin

Re: Bodog [2] - 05/02/2008 04:27

Wczoraj poznym wieczorem zlecalem i o 2.41 kasa byla na MB
Posted by: michal392

Re: Bodog [2] - 05/02/2008 04:35

Natomiast ja nadal nie mam kasy, byc moze to dlatego, że to pierwsza moja wyplata?
Posted by: cinek1234

Re: Bodog [2] - 05/02/2008 04:45

Pierwsza wypłata od nich zawsze idzie dłużej, kolejne tak jak napisał Marcin są już błyskawiczne
Posted by: michal392

Re: Bodog [2] - 25/08/2008 05:36

Po jednym dniu grania w bodogu na nowo zarejestrowanym koncie limity na wszystko po 100 EURO wygranej na zaklad:/
Szlak czlowieka trafia tym bardziej, ze ich normalne limity na mecz sa nie wiele wieksze bo okolo 300 EURO:/

Jak ktos chce szybko dostac imity to zapraszam do bodoga.


P-O-R-A-Z-K-A i T-O-T-A-L-N-E D-N-O

Nie polecam
Posted by: mini-cab_driver

Re: Bodog [2] - 24/03/2013 16:04

gra ktos u nich? jak sytuacja wyglada? warto konto zakladac?
Posted by: rafal08

Re: Bodog [2] - 24/03/2013 16:27

Jak jestes mieszkancem Kanady to smialo wink

Where you live

Country of Residence *Why do we need this?
We are sorry

Bodog is not available from your location. Click here for more information.