Ktorego bukmachera wybrac???

Posted by: Anonymous

Ktorego bukmachera wybrac??? - 22/04/2003 17:03

Czesz jestem tu nowy i chcialbym zaczac obstawiac w internecie.Chcialbym otrzymac porade, ktora firme bukmacherska wybrac? Tak aby byla ona najbardziej korzystna, a przede wszystkim po Polsku......Z gory dziekuje za rady
Posted by: qwerty

Re: Ktorego bukmachera wybrac??? - 22/04/2003 18:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał raskol:
[qb]Czesz jestem tu nowy i chcialbym zaczac obstawiac w internecie.Chcialbym otrzymac porade, ktora firme bukmacherska wybrac? Tak aby byla ona najbardziej korzystna, a przede wszystkim po Polsku......Z gory dziekuje za rady[/qb][/QUOTE]Kogo czesać?!
Posted by: chuckyy

Re: Ktorego bukmachera wybrac??? - 22/04/2003 18:47

Wg mnie Expekt (www.expekt.com). Jest spora oferta, pierwsza wpłata (minimalna) to 50zł. Grafika dopracowana. Co prawda strona chodzi troszkę wolnawo, ale ze wszystkich internetowych buków, ten odpowiada mi najbardziej.
Posted by: FanJagi

Re: Ktorego bukmachera wybrac??? - 22/04/2003 20:10

Ten temat to głupi żart ?
Jeśli nie- to przejrzyj sobie uważnie ten dział forum i będziesz miał łatwiejszy wybór !!
Posted by: Conrad

Re: Ktorego bukmachera wybrac??? - 23/04/2003 02:15

Tylko nie Expekt. :stop: Wiarygodność nie jest ich mocną stroną.

Jeśli musisz mieć stronę po polsku to raczej polecam Unibet. Może być też Betandwin, ale jeśli zaczniesz wygrywać to wkrótce się z nimi pożegnasz.
Posted by: chuckyy

Re: Ktorego bukmachera wybrac??? - 25/04/2003 00:47

Jeśli chodzi o wiarygodność expektu:
Wpłaconymi pieniędzmi mogę grać już na drugi dzień (przelew z mBanku)
Wypłacone pieniądze są po trzech dniach na moim koncie.
Jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń
Chociaż poprawka - w ostatnią sobotę expekt miał poważne problemy z serwerem.
Posted by: Zbigniew

Re: Ktorego bukmachera wybrac??? - 25/04/2003 02:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Tylko nie Expekt. :stop: Wiarygodność nie jest ich mocną stroną.

Jeśli musisz mieć stronę po polsku to raczej polecam Unibet. Może być też Betandwin, ale jeśli zaczniesz wygrywać to wkrótce się z nimi pożegnasz.[/qb][/QUOTE]Betandwin usuwa konta? Jeśli tak to czy znika z niego też kasa?
Posted by: Conrad

Re: Ktorego bukmachera wybrac??? - 25/04/2003 02:59

Co do wiarygodności Expektu, to licz się np. z tym, że potrafią zmienić regulamin w trakcie trwania zakładu. :stop:

Po drugie regulamin, który czytasz wcale się nie liczy. Polski regulamin jest w tej firmie tylko orientacyjny, nie możesz w żadnym wypadku użyć go jako oficjalne stanowisko Expektu. Według tej bandy idiotów jedynie angielski regulamin jest "oficjalny". Niezłe, co? :stop:
Posted by: qwerty

Re: Ktorego bukmachera wybrac??? - 25/04/2003 03:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tugok:
[qb]Betandwin usuwa konta? Jeśli tak to czy znika z niego też kasa?[/qb][/QUOTE]Tak; pojawia się na twoim koncie bankowym.
Posted by: Ufo

Re: Ktorego bukmachera wybrac??? - 25/04/2003 07:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał tugok:
[qb]Betandwin usuwa konta? Jeśli tak to czy znika z niego też kasa?[/qb][/QUOTE]Tak; pojawia się na twoim koncie bankowym.[/qb][/QUOTE]Jesli zazyczysz wyplaty. Zawsze mozesz miec nieoprocentowana lokate na zamknietym koncie.
Posted by: noel

Re: Ktorego bukmachera wybrac??? - 26/04/2003 16:55

Mam takie samo pytanie jak w temacie.Od jakiegoś czasu obstawiam w expekcie,tylko tenis.Idzie mi to calkiem calkiem ale na forum ciagle spotykam sie z opiniami ze jest to firma niewiarygodna.Czy komuś z Was zdarzyło sie ze wygrywal tam za duzo a jego konto zostało zablokowane.Jesli tak to ktory buk jest fair i nie robi takich wałkow.Najlepiej zeby mial bogata oferte tenisa.Z gory dzieki.
Posted by: mini-cab_driver

Re: Ktorego bukmachera wybrac??? - 27/04/2003 07:12

Prosze o adresy bukmacherow u ktorych mozna grac za funty (tzn wplacac i wyplacac, bez zadnych przeliczen kursow). Znam Hilla i Landbrooka i u nich juz gram. Z gory dziekuje i pozdrawiam:)