Betandwin 2

Posted by: mankiet

Betandwin 2 - 10/05/2003 19:58

Witam.Wiele slyszalem na temat tego bukmachera.Wprowadza limity na zaklad,itp.Ale chcialbym poznac opinie osob grajacych oferte zakladow live.Maja na ten rodzaj zakladow bogata oferte(chyba zaden buk w sieci nie ma takiej).Ale do rzeczy czy ktos gra u nich live za duza kase?Czy macie problemy z wyplata pieniedzy?Dzieki za wszelkie informacje i spostrzezenia.
Posted by: mankiet

Re: Betandwin 2 - 10/05/2003 23:07

A moze polecicie jakiegos innego buka do zakladow live??Ktory ma rownie dobrze rozbudowana opcje gry live.Czekam na opinie.
Posted by: nierja

Re: Betandwin 2 - 11/05/2003 00:14

Ja gram w B&W od dosyc dawna i nigdy (nigdy!!!) nie bylo zadnego z nimi problemu. Zakladow live pilnuja bardzo i praktycznie nie da sie zagrac w momencie strzelenia bramki, podyktowanej zoltej czy tez czerwonej kartki. Z wyplata tez do tej pory nie mialem problemu, Kasa jest zawsze na trzeci dzien roboczy rano na moim kancie w ING BSK SA. Zlecam wyplate w poniedzialek a forsa jestw srode. Nigdy tez nie pobrali mi zadnej oplaty od wyplaty mimo iz zastrzegaja sobie takie prawo od wyplat.
Posted by: nierja

Re: Betandwin 2 - 11/05/2003 00:15

Jezeli chodzi o zaklady live to ja gram za max 100 euro na zdarzenie i przyjmuja bez problemu.
Posted by: mankiet

Re: Betandwin 2 - 11/05/2003 00:30

serdczne dzieki Nierja!!
Posted by: mankiet

Re: Betandwin 2 - 11/05/2003 18:07

A jak sie ma sprawa z realizacja wygranych zakladow?Dlugo sie czeka?Np jak obstawie(chodzi o zaklady live)w trkacie trwania pierwszej polowy wynik pierwszej polowy,to czy rozliczaja na biezaco taki zaklad,czy dopiero po zakonczeniu spotkania?
Posted by: qwerty

Re: Betandwin 2 - 11/05/2003 18:09

mankiet, a nie lepiej grać live na P2P sites?
Posted by: mankiet

Re: Betandwin 2 - 11/05/2003 18:12

Qwerty masz na mysli gamebookers?I ich P2P?
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 11/05/2003 20:08

witam ! Gram w firmie od 2 tygodni tylko zakłady live . Wszystko jest ok . Mam drobne pytanie .
Chcę wypłacić wygraną kasę i zawiązałem się - Mam konto w m bamk i nie wiem jaki jest kod banku - pierwsze pytanie przy wypełnieniu polecenia wypłaty. Proszę o pomoc . Dzięki
Posted by: mankiet

Re: Betandwin 2 - 11/05/2003 20:49

Witam kod mbanku to : BREXPLPWMUL

Garibaldi to moze ty mi odpowiesz na te pytania:
A jak sie ma sprawa z realizacja wygranych zakladow?Dlugo sie czeka?Np jak obstawie(chodzi o zaklady live)w trkacie trwania pierwszej polowy wynik pierwszej polowy,to czy rozliczaja na biezaco taki zaklad,czy dopiero po zakonczeniu spotkania?
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 11/05/2003 22:06

jeśli mam być szczery nigdy nie zwracałem na to uwagi . Aktualizacja jest dość szybka . 10 min po meczu konto jest uzupełnione a wcześniej ????
czy kod banku należy wpisać w w pozycji
Kod banku:
i
Kod SWIFT / BIC:
proszę o informację od kogoś kto wypłacał kasę.
Pozdrawiam!
Posted by: qwerty

Re: Betandwin 2 - 11/05/2003 23:38

mankiet, niekoniecznie; bardziej o wyspecjalizowanych firmach P2P jak Tradesports, Betfair, czy BETDAQ.
Posted by: gruda

Re: Betandwin 2 - 12/05/2003 01:13

jaka jest minimalna wplata do B&W i ewentualna prowizja?
Posted by: mankiet

Re: Betandwin 2 - 12/05/2003 01:24

Gruda wplacajac ekarta to jest(u mnie) 30 dolarow.A prowizja 1%.
Posted by: gruda

Re: Betandwin 2 - 12/05/2003 03:27

ok dzieki za info
Posted by: Vicente

Re: Betandwin 2 - 12/05/2003 17:14

Zakłady z livebetting`u są rozliczane w bw praktycznie natychmiast (doświadczenie jeśli idzie o kosz).
Np. zawieramy zakład na jakieś zdarzenie przed jego rozpoczęciem i obstawiamy dodatkowo to samo podczas "live" (no może z nieco innym HC w przypadku kosza).
Rozliczenie: zakłady "live" od razu, praktycznie po ostatnim gwizdku, zakłady zawarte "przed" z kilkunastominutowym opóźnieniem w stosunku do "live".
Posted by: mankiet

Re: Betandwin 2 - 12/05/2003 17:19

Vicente dzieki za info.Jesli mozesz to napisz jakie masz doswiadzczenia z tym bukiem.Jak z wyplatami,ile pobieraja prowizji..?I inne ciekawe rzeczy!!
Posted by: nierja

Re: Betandwin 2 - 12/05/2003 21:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Vicente:
[qb]Zakłady z livebetting`u są rozliczane w bw praktycznie natychmiast (doświadczenie jeśli idzie o kosz).
Np. zawieramy zakład na jakieś zdarzenie przed jego rozpoczęciem i obstawiamy dodatkowo to samo podczas "live" (no może z nieco innym HC w przypadku kosza).
Rozliczenie: zakłady "live" od razu, praktycznie po ostatnim gwizdku, zakłady zawarte "przed" z kilkunastominutowym opóźnieniem w stosunku do "live".[/qb][/QUOTE]Z pilka nozna jest dokladnie taka samo
Posted by: nierja

Re: Betandwin 2 - 12/05/2003 21:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]Vicente dzieki za info.Jesli mozesz to napisz jakie masz doswiadzczenia z tym bukiem.Jak z wyplatami,ile pobieraja prowizji..?I inne ciekawe rzeczy!![/qb][/QUOTE]Mankiet, jak juz wspomnialem to ode mnie przy wyplacie nie pobrali prowizji pomimo, iz taka mozliwosc sobie zastrzegaja. Bez prowizji na tomiast sa na pewno wszystkie wyplaty od 1000 euro w gore. U mnie kasa byla na koncie na 3 dzien od zlecenia zlozonego. Za pierwszym razem zadaja skanow dowodu. Np. poniedz. zlecenie - to kasa w srode. Ja mam konto walutowe w euro w ING BSK SA.
Posted by: mankiet

Re: Betandwin 2 - 13/05/2003 01:04

Wlasnie dowiedzialem sie ze sa problemy z wplata za pomoca ekarty do B&W! Czy ktos ostatnio wplacal tam pieniadze ta karta?
Posted by: skottie

Re: Betandwin 2 - 13/05/2003 04:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]Wlasnie dowiedzialem sie ze sa problemy z wplata za pomoca ekarty do B&W! Czy ktos ostatnio wplacal tam pieniadze ta karta?[/qb][/QUOTE]ja nie miałem żadnych problemów z ekartą , a wpłacałem jakiś miesiąc temu, czy to wystarczająco niedawno dla ciebie?
scottie
Posted by: Vicente

Re: Betandwin 2 - 13/05/2003 17:37

9 dni temu i bez żadnych problemów. Przy koncie w euro płacisz 2% prowizji przy transakcji przelewu z eKarty. Nie pamiętam jednak jakia jest min. kwota wpłaty teraz, kiedyś było to 30 euro.
Posted by: mankiet

Re: Betandwin 2 - 15/05/2003 16:25

Witam,dzis wplacalem do B&W wieksza kwote za pomoca ekarty i wszystko ok!!
Posted by: domin

Re: Betandwin 2 - 16/05/2003 06:45

Ile wynosi minimum wpłaty i czy mogę wypłacić na ekartę powyzej wpłaconej sumy?
Posted by: mankiet

Re: Betandwin 2 - 16/05/2003 08:52

Kaban minimum wplaty jest to 30 Euro lub 30 $ ,prowizja to 2% a wyplacasz tylko na swoje konto!!Nie ma zwrotow na ekarte.Pozdrawiam
Posted by: domin

Re: Betandwin 2 - 16/05/2003 16:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]Kaban minimum wplaty jest to 30 Euro lub 30 $ ,prowizja to 2% a wyplacasz tylko na swoje konto!!Nie ma zwrotow na ekarte.Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Dzięki Mankiet iwo:
Posted by: Binas

Re: Betandwin 2 - 21/05/2003 19:38

Próbuję wpłacić kase do batandwin za pomocą ekarty z mBanku. Do tego są potrzebne trzy cyfry kodu CVC2, ekarta takiego kodu nie posiada. Może ktoś się orientuje jak wpłacić do nich tą kartą.
Posted by: Ufo

Re: Betandwin 2 - 21/05/2003 19:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Binas:
[qb]Próbuję wpłacić kase do batandwin za pomocą ekarty z mBanku. Do tego są potrzebne trzy cyfry kodu CVC2, ekarta takiego kodu nie posiada. Może ktoś się orientuje jak wpłacić do nich tą kartą.[/qb][/QUOTE]W kopercie poszukaj dobrze, kod przysylaja poczta (niezly poziom zabezpieczen)
Posted by: mankiet

Re: Betandwin 2 - 21/05/2003 19:49

Bienias ekarta tak jak kazda karta sluzaca do zakupow przez net MUSI miec CVV2,dziwie sie ze go nie dostales.jest to osobna przesylka,osobno ekarta,osobno CVV2 przychodzi!!
Posted by: Binas

Re: Betandwin 2 - 21/05/2003 19:59

Nie wiedziałem że chodzi o ten kod, szukałem go na odwrocie karty
Dzięki już wpłaciłem iwo:

Pozdro
Posted by: norbi_071

Re: Betandwin 2 - 26/05/2003 05:51

chcę dokonac wyplaty , mam konto w mabnku co mam wpiasc w polu "kod banku" ,
Posted by: Piwosz

Re: Betandwin 2 - 31/05/2003 03:54

Zakonczyla sie juz czesc meczy 3. rundy RG a w B&W wciaz do obstawienia w outright tacy panowie jak Malisse, Ferreira czy El Ayanoui po jakze "atrakcyjnych" kursach. To dopiero naciagacze.
Posted by: padik

Re: Betandwin 2 - 20/06/2003 23:59

Czesc

wlasnie mam zamiar zalozyc sobie konto u ktoregos z internetowych bukow. Najbardziej spodobal mi sie B&W. Wie ktos moze jaka jest minimalna kwota pierwszego depozytu dokonywanego karta kredytowa ??
A jak ta sytuacja wuglada u innych bukow ?? (Unibet, Gamebokers, Expekt) ??
Dzieki za szybka odpowiedz
Posted by: ziz99

Re: Betandwin 2 - 28/06/2003 04:16

Podobno bet&win daje "czape dla zbyt dużo zarabiających do 5 EUR? Wiecie coś o tym?

Pozdr, ziz
Posted by: majner

Re: Betandwin 2 - 28/06/2003 16:55

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ziz99:
[qb]Podobno bet&win daje "czape dla zbyt dużo zarabiających do 5 EUR? Wiecie coś o tym?
[/qb][/QUOTE]mozesz "lekko" uderzyc w czolo czlowieka, ktory ci naopowiadal takich glupot
przez caly maj i te 28 dni czerwca wygralem ponad 200 euro i jakos nie mam zadnych problemow...
Posted by: ziz99

Re: Betandwin 2 - 29/06/2003 02:48

A Admin mecz.pl arth? Dopiero poźniej czytałem jego posty... Daja klamke i juz. Pogadaj z arth na czacie.

Pozdr, ziz99
Posted by: majner

Re: Betandwin 2 - 29/06/2003 04:34

ale to nie chodzi o to, ze jak wygrasz 5 euro to ci konto skasuja. poprostu jezeli uznaja, ze grasz okazje to ci zablokuja konto (kase mozesz normalnie wyplacic).
mnie juz 2 razy zamykali konto ale otwieralem je na nowo i gram dalej. tak jak pisalem w poprzednim poscie: 200 euro i nadal gram. bede gral do momentu, az mi zamkna konto i nie wyplaca kasy.
Posted by: majner

Re: Betandwin 2 - 29/06/2003 04:39

a gdy zamkneli mi drugi raz konto, to wyslalem im mejla z pytaniem, czy moge sobie otworzyc nowe.

oto jaka dostalem odpowiedz:

"Szanowny Panie Tomaszu!

Jesli bedzie Pan przestrzegal obowiazujace u nas przepisy i nic nie bedziemy mogli Panu zarzucic, to chetnie wyplacimy
wygrana kwote, jesli zajdzie taka koniecznosc.

Pozdrawiamy i zyczymy smacznego jajka!

Z powazaniem,

Support Team z betandwin.com
mailto:support.pl@betandwin.com
URL: [URL=http://www.betandwin.com"]www.betandwin.com"[/URL]


troche niepokoi mnie ten zwrot "...jesli zajdzie taka koniecznosc.", ale jestem dobrej mysli
Posted by: majner

Re: Betandwin 2 - 29/06/2003 04:47

zapomnialem o jeszcze jednej rzeczy:
ktos kiedys napisal, ze b&w.com i b&w.de to dwie rozne firmy. moze ktos juz to zweryfikowal, ale jesli nie to mam takie pytanko:
dlaczego przy wplacie ekarta do b&w.com w historii przelewow mam BETANDWIN.DE /FELDKIRCH ??? dla mnie jest to znak, ze to jest jednak jedna i ta sama firma...
co wy na to ?
Posted by: ziz99

Re: Betandwin 2 - 29/06/2003 14:22

czyli grasz ze strachem... :eek:
Posted by: staljasol

Re: Betandwin 2 - 03/07/2003 15:41

czy mozna tam przesłać kase przelewem z banku??? <a jeśli tak to jaka kwote?>
Posted by: dampan

Re: Betandwin 2 - 03/07/2003 19:04

MOZE KTOS TU NAPISAC CO SIE WPISUJE W POLU KOD BANKU PRZY WYPLACIE BOP NIE WIEM O JAKI KOD CHODZI BO CHYBA NIE O KOD SWIFT?????????????????
Posted by: Piwosz

Re: Betandwin 2 - 16/07/2003 02:34

Jeszcze do teraz nie wystawili oferty na dzisiejsze mecze WNBA. Ciekawe dlaczego, czyzby zrezygnowali :rolleyes:
Posted by: nierja

Re: Betandwin 2 - 16/07/2003 06:25

Sam tez czekalem ale sie nie doczekalem...
Posted by: rafrafraf1

Re: Betandwin 2 - 17/07/2003 03:17

Posted by: dinomk

Re: Betandwin 2 - 17/07/2003 14:58

najprawdopodobniej jutro zaloze konto w betandwin.de (mieszkam w Niemczech) - jast tam jakas promocja `friends wanted´jezeli ktos ma tam konto - chetnie podam jedo namiary jako osobe ktora mie tego buka polecila....
Posted by: Yzerman

Re: Betandwin 2 - 17/07/2003 15:01

[QUOTE]Oryginalnie wysłał dampan:
[qb]MOZE KTOS TU NAPISAC CO SIE WPISUJE W POLU KOD BANKU PRZY WYPLACIE BOP NIE WIEM O JAKI KOD CHODZI BO CHYBA NIE O KOD SWIFT?????????????????[/qb][/QUOTE]tez sie z tym meczylem - to pierwszy czlon numeru konta
Posted by: doktor006

Re: Betandwin 2 - 19/07/2003 22:00

Tak gwoli rozrywki cytat ze strony głównej BetandWin:

Szwecka piłka nożna
jest bardzo specjalna! Do najciekawszego spotkania należy mecz drużyny Malmoe, kurs 1.50, z słabszym Elfsbergiem...
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 21/07/2003 15:03

Mam prosbe.Może mi ktos powiedziec jak najlepiej wpłacic pieniądze na konto w B&W? Czy można w KredytB ,ile trzeba minimum wpłacic?
Posted by: langak

Re: Betandwin 2 - 22/07/2003 03:38

Był do obstawienia dzisiaj mecz ligi Łotewskiej Auda - Metalurgs. Kurs na gosci 1.6. Patrze na tabele - rewelacja!!! Powinno byc z 5:0. No to postawiłem. Za 2 godziny dostałem maila, że jest zwrot.
Po ch.ja daja ligę łotewską by ja za 5 minut zabierać???
To już nie pierwszy raz B&W podpada... Pamiętacie przekręty z polską ligą?
Posted by: TaMaR

Re: Betandwin 2 - 25/07/2003 18:20

moze wiecie jak tam wplacic przelewem?
Posted by: TaMaR

Re: Betandwin 2 - 29/07/2003 19:29

chyba jednak nie wiecie
Posted by: rafrafraf1

Re: Betandwin 2 - 01/08/2003 16:13

czy ktoś zauważył co robi betandwin
chciałem w sobotę postawić wygraną liberca w meczu z racingiem santander niestety dostępne były tylko remis i wygrana santander
dziś chćę zagrać galata-inter 2 jednak dostępne są tylko typy 1 i x
Posted by: TaMaR

Re: Betandwin 2 - 01/08/2003 19:42

heheh a to dobre
wychodzi na to ,ze mozesz tylko wybrac niekorzystne typy
Posted by: qwerty

Re: Betandwin 2 - 01/08/2003 20:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał TaMaR:
[qb]heheh a to dobre
wychodzi na to ,ze mozesz tylko wybrac niekorzystne typy [/qb][/QUOTE]A kto mówi, że są to niekorzystne typy?
Posted by: Arcy

Re: Betandwin 2 - 01/08/2003 20:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał rafrafraf1:
[qb]czy ktoś zauważył co robi betandwin
chciałem w sobotę postawić wygraną liberca w meczu z racingiem santander niestety dostępne były tylko remis i wygrana santander
dziś chćę zagrać galata-inter 2 jednak dostępne są tylko typy 1 i x[/qb][/QUOTE]Co ty chrzanisz przecież jest dostępne na 2 po kursie 2.1
Posted by: rafrafraf1

Re: Betandwin 2 - 01/08/2003 20:28

teraz są ale o 13 nie było
Posted by: rafrafraf1

Re: Betandwin 2 - 04/08/2003 15:46

jest godzina 11.49 chciałem w betabdwin postawić na mecz FK Teplice - Marila Pribram 1 lecz dostępne są tylko x i 2 Czy ktoś może to potwierdzić czy to tylko u mnie tak strona się odpala
Posted by: Binas

Re: Betandwin 2 - 04/08/2003 15:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał rafrafraf1:
[qb]jest godzina 11.49 chciałem w betabdwin postawić na mecz FK Teplice - Marila Pribram 1 lecz dostępne są tylko x i 2 Czy ktoś może to potwierdzić czy to tylko u mnie tak strona się odpala[/qb][/QUOTE]U mnie to samo.

Pozdro
Posted by: rafrafraf1

Re: Betandwin 2 - 04/08/2003 15:58

to samo mecz coria-lopez można zagrać tylko na corię
Posted by: doktor006

Re: Betandwin 2 - 12/08/2003 16:41

Kilka razy widziałem na tym forum i na paru innych "forach" negatywne opinie na temat tego bukmachera. Cóż teraz mogę dopisać własna...
Dzis rano próbowałem zagrać ładnego dublecika za wcale nie wygórowaną stawkę. Wtedy pojawił się komunikat, że moja maksymalna wygrana na tego rodzaju kombinację wynosi max 25 $.
Na moje grzeczne prosby otrzymałem z B&W następujące rownie grzeczne odpowiedzi:

1)
Szanowny Panie Jakubie
Dziekujemy za nadeslanie emaila.
Poniewaz sprawdzilismy Pana konto zakladow oraz sposob, w jaki wnosil Pan zaklady, zdecydiwalismy sie na wyznaczenie limitu wnoszonej stawki na 25,00 Euro.
Naszym zdaniem limit ten jest w tej sytuacji odpowiedni.
Poniewaz konta naszych klientow sa regularnie sprawdzane, wyznaczone limity sa zwiekszane, zmniejszane lub pozostaja bez zmian.

W przypadku dodatkowych pytan prosimy o skontaktowanie sie z support team:
support.pl@betandwin.com.
Z powazaniem,
Support Team z betandwin.com

2)
Szanowny Panie Jakubie
Przepraszamy za wszelkie niedogodnosci zwiazane z nasza decyzja, jednak w chwili obecnej niestety nie mozey jej zmienic.
Z powazaniem,
Support Team z betandwin.com

No cóż cisnie się na usta słowo "żenada", żaden poważny bukmacher w taki sposób się nie zachowuje.
Z czyms takim nie spotkałem sie w żadnej innej firmie z której usług korzystam.

Kończac moge jedynie ostrzec przed B&W. Wpłacajcie do tej firmy forsę tylko kiedy chcecie ją przegrać. W przeciwnym razie (nawet po wygranej rzędu kilkuset dolarów) musicie się liczyć z takim traktowaniem jakie mnie spotkało.
Posted by: HashisH

Re: Betandwin 2 - 12/08/2003 20:22

Mam konto na B&W od jakichs 3 tyg. NA dizne dobry wplacilem 30 eur. Gralem b. ostroznie. Poki co doszedlem do 200 eur. Chce dzis zagrac LM i UEFE, a tu komunitak: PANA KONTO ZOSTALO ZABLOKOWANE.

Nie wiecie o co kurna chodzi?
Posted by: Stach

Re: Betandwin 2 - 18/08/2003 20:55

Co za bzdura. Dzisiaj dostałem 30 EUR bonusu z okazji urodzin. Ale aby je rzeczywiście dostać muszę zagrać w kasynie !!! - i to chyba nie tylko 1 raz ("bonus chips must be played several times before they may be sold and consequently paid out"). Nie chce mi się czytać regulaminu, ale przypuszczam, że najpierw muszę zagrać za własne pieniądze.
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 19/08/2003 13:08

chciałem wpłacic kase do B&W ale skoro tam są takie przekręty to sam nie wiem... czy ktos próbował wypłacić już większą kasę z B&W i mu sie udało?
Posted by: Yzerman

Re: Betandwin 2 - 19/08/2003 14:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał xkubekx:
[qb]chciałem wpłacic kase do B&W ale skoro tam są takie przekręty to sam nie wiem... czy ktos próbował wypłacić już większą kasę z B&W i mu sie udało?[/qb][/QUOTE]Daj sobie spokój z tym bukiem i idz do bardziej cywilizowanego
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 19/08/2003 14:13

np jakiego - jaki jest pewny oprócz Expekt?
Posted by: doktor006

Re: Betandwin 2 - 19/08/2003 14:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał xkubekx:
[qb]chciałem wpłacic kase do B&W ale skoro tam są takie przekręty to sam nie wiem... czy ktos próbował wypłacić już większą kasę z B&W i mu sie udało?[/qb][/QUOTE]Nie wiem co rozumiesz przez "większą kasę",ja jak dotąd bez problemu wypłaciłem kilkusetdolarowy zysk. Z tym chyba nigdy nie było problemów (przynajmniej ja się z czyms takim nie spotkałem).
Problemem są wspomniane limity na wygrane czy też blokwanie konta. Obie niedogodności występują w wypadku gdy wygrywasz zamiast przegrywać, co bardzo zasmuca Twojego bukmachera Ale oczywiście pieniądze są wypłacane
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 19/08/2003 14:22

chcałem wpłacić 200 $ na spółaka z kumplem, ale czy to mam sens, jeśli zablokuja ci konto po większej wygranej? Czy tobie tak zrobili? i jakich buków w internecie byś polecił?
Posted by: doktor006

Re: Betandwin 2 - 19/08/2003 14:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał xkubekx:
[qb]chcałem wpłacić 200 $ na spółaka z kumplem, ale czy to mam sens, jeśli zablokuja ci konto po większej wygranej? Czy tobie tak zrobili? i jakich buków w internecie byś polecił?[/qb][/QUOTE]Jak napisałem nie zablokowali tylko wprowadzili limity na wygraną (ale myślę, że znajdą sie na tym forum osoby którym B&W poblokował konta).
Co do polecanych buków to moim ulubionym jest obecnie Centrebet - baaaardzo szeroka oferta + rzetelność.
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 19/08/2003 14:32

a jakie limity ci wprowadzili i pojakich wygranych? aha i czy nadal grasz w B&W i jest ok?
Posted by: doktor006

Re: Betandwin 2 - 19/08/2003 14:53

[QUOTE]Oryginalnie wysłał xkubekx:
[qb]a jakie limity ci wprowadzili i pojakich wygranych? aha i czy nadal grasz w B&W i jest ok?[/qb][/QUOTE]Limit 25$ po wygranej rzędu 500 może trochę więcej $ w ciągu miesiąca.
Póki co trzymam tam jeszcze trochę forsy, zobaczę jak sytuacja się rozwinie.
Posted by: Yzerman

Re: Betandwin 2 - 19/08/2003 15:33

[QUOTE]Oryginalnie wysłał xkubekx:
[qb]np jakiego - jaki jest pewny oprócz Expekt?[/qb][/QUOTE]kubek masz prywatną wiadomość
Posted by: Carnby

Re: Betandwin 2 - 12/09/2003 06:24

Cytat ze strony glownej Bet&Win:

"Jesteś znawcom piłkarskiej ligi szkockiej? Sprawdź spotkania kolejnej kolejki! W niektórych przypadkach kursy mówią same za siebie!"

Hmm...
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 08/10/2003 22:43

Witam

Jesli chce wyplacic, wplacic pieniadze z betandwinu jaki procent zostanie zabrany przez operacje bankowe? Mam konto w mbanku.
Posted by: nierja

Re: Betandwin 2 - 13/10/2003 15:26

Pilnie potrzebuje osoby z okolic Katowic, ktora potrafi przegrac 30 sekund filmu z kasety video na CD, aby udowodnic tym oszustom z B&W, iz nie maja racji.
Posted by: qwerty

Re: Betandwin 2 - 13/10/2003 15:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał nierja:
[qb]Pilnie potrzebuje osoby z okolic Katowic, ktora potrafi przegrac 30 sekund filmu z kasety video na CD, aby udowodnic tym oszustom z B&W, iz nie maja racji.[/qb][/QUOTE]A o jaki film chodzi?
Posted by: nierja

Re: Betandwin 2 - 13/10/2003 16:13

Chodzi o 30 sekund meczu Turcja-Anglia
Posted by: Radj

Re: Betandwin 2 - 13/10/2003 16:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał nierja:
[qb]Chodzi o 30 sekund meczu Turcja-Anglia[/qb][/QUOTE]A konkretniej?
Posted by: nierja

Re: Betandwin 2 - 13/10/2003 16:16

A dokladnie o ten moment, kiedy na ekranie widac, iz sedzia doliczyll minute do 1 polowy spotakania. B&W twierdzi, iz byly to 2 minuty.
Posted by: nierja

Re: Betandwin 2 - 13/10/2003 16:17

Moze bedzie to 15 sekund z nagraniem glosu komentatora
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 13/10/2003 17:44

Od końca siepnia chodzą słuchy że wprowadzą nowy design stron.. no i niby mają też usprawnić funkcjonalność... ale z takimi przekretami chyba nic im nie uda się ... w ciągu 2 lat 2-3 razy wracałem by ich sprawdzić i ciagle tan sam szajs... Nie mogą sie równac z GameBookers ani prowizjami za poleconych ani funkcjonalnościa i ofertą.
Posted by: gruda

Re: Betandwin 2 - 14/10/2003 04:00

jaka jest minimalna stawka na zaklad?
Posted by: langak

Re: Betandwin 2 - 15/10/2003 17:48

Jaka to dziadoska firma!!! To już przechodzi ludzkie pojęcie. Wyobraźcie sobie taką sytuację. Gram u nich ok. pół roku. Jest to jedyny jak na razie buk którego jakoś nie udało mi sie ograć i mój bilans wynosi ok -100 euro (głównie przez ostatni wyczyn Barcelony w pucharze UEFA na której straciłem ok 400 euro). Wczoraj próbowałem zagrać puchar uefa za 200 euro. I co? I nie mogłem, bo wyskoczyła mi informacja, że limit na wygraną wynosi 200 euro!! K..wa czy oni pogłupieli??!! Wprowadzili mi limit kiedy ja u nich przegrywam!!! Nie wprowadzą limitów chyba tylko tym, którzy wyczyszczą sobie konta. Na to wygląda, bo to już lekka przesada z tymi limitami. OK, jak bym ich ograł na pare tysięcy miesięcznie (choc co to za firma jak by mi wprowadzili wtedy limit), ale ja jestem 100 euro do tyłu!!!Jak odrobię tę stówę szybko wypłacam od nich kasę, mimo że maja najlepszą ofertę piłki nożnej i koszykówki ze wszystkich buków. Tylko co z tego jak nie można normalnie grać.
Kto nie założył jeszcze u nich konta - stanowczo odradzam.
pozdr
Posted by: Conrad

Re: Betandwin 2 - 15/10/2003 18:12

Ludzie, a czyś ktoś sie w ogóle zastanowił dlaczego kiedyś był link do Betandwin ze strony głównej a już go nie ma...
Posted by: langak

Re: Betandwin 2 - 15/10/2003 18:14

Jak zakładałem u nich konto to link jeszcze był
Posted by: langak

Re: Betandwin 2 - 15/10/2003 18:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]jaka jest minimalna stawka na zaklad?[/qb][/QUOTE]0.5 euro
Posted by: Greg1906

Re: Betandwin 2 - 16/10/2003 15:48

Witam. Czy wie ktoś z was jaka jest prowizja przy wypłacie wygranej w BaW, i czy ktoś zna linki do stron porównujących kursy? Z góry thanks.
Posted by: galeon

Re: Betandwin 2 - 19/10/2003 22:52

wlasnie sie zapisałem do betandwin!!
w związku typ mam kilka pytań do was:

Czy wpłta karta kredytowa jest bezpieczna?
czy mozna tam wpłacić katra visa-electron?
I czy z wypłatami robia jakies problemy?
mozna wpłacic kase karta, która nie jest na moje nazwisko??
Posted by: qwerty

Re: Betandwin 2 - 20/10/2003 04:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał leszcz:
[qb]wlasnie sie zapisałem do betandwin!!
w związku typ mam kilka pytań do was:

Czy wpłta karta kredytowa jest bezpieczna?
czy mozna tam wpłacić katra visa-electron?
I czy z wypłatami robia jakies problemy?
mozna wpłacic kase karta, która nie jest na moje nazwisko??[/qb][/QUOTE]tak/nie/nie/nie.
Posted by: HashisH

Re: Betandwin 2 - 20/10/2003 21:34

Mam pytanko ...

Nawakacjach zalozylem sobie konto w B&W, pogralem moze z 2 tygodnie, zrobilem z 30 eur 130eur i pewnego razu wylookalem, ze maja w ofercie mecze rosyjskiej esktraligi pilkarskiej, ktore juz sie pokonczyly.

Zagralem na 1 mecze
* zagralem na "1", skromna stawka i skromna wygrana - ale o dziwo wyplacili.

** zagralem na HT/FT, kurs wysoki, stawka srednia i nie wyplacili wygranej, tylko zrwocili wklad.

Wyslaem do nich maila, dlaczego sa niekonsekwentnii, jeden zaklad mi uznaja, drugiego nie ...

W odpowiedzi dostalem info, zem oje konto jest juz zamkniete i moge odebrac pieniazki.

Kasa bez problemow trafila na moje konto bankowe.

Teraz przechodze do sedna, jezeli zamkneli mi 1 konto, moge otworzyc drugie?
Nie chce sie przypadkiem pozbyc 30 eur.

B&W ma tandetne zagrania, ale oferte maja niezla, to ich wielka przewaga nad konkurencja.
Posted by: qwerty

Re: Betandwin 2 - 20/10/2003 21:40

Ktoś już pisał na mecz.pl o możliwości otworzenia jeszcze raz konta na te same dane po uprzednim jego zamknięciu. Odpowiedź była w stylu: jeśli nie będzie łamania regulaminu, to nie ma problemu.
Posted by: HashisH

Re: Betandwin 2 - 20/10/2003 21:49

Dzieki za info
Posted by: Don

Re: Betandwin 2 - 21/10/2003 06:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Ktoś już pisał na mecz.pl o możliwości otworzenia jeszcze raz konta na te same dane po uprzednim jego zamknięciu. Odpowiedź była w stylu: jeśli nie będzie łamania regulaminu, to nie ma problemu.[/qb][/QUOTE] śmiechu warte
Posted by: fiedia

Re: Betandwin 2 - 31/10/2003 01:15

Chłopy czy ktoś z was wie coś na temat promocji przy zalogowaniu się w betandwin, dają ponoć 30 euro.
Pozdrawiam. Przemek.
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 31/10/2003 16:51

Witam,

Kilka zarejestrowalem sie na betandwin, zlozylem depozyt karta i nie bylo problemu.Potem chcialem zlozyc nastepny depozyt ta sama karta i okazalo sie ze to niemozliwe.Poprobowalem kilka razy - bezskutecznie.Dzien pozniej chcialem sie zalogowac i okazalo sie ze moje konto jest zablokowane. Napisalem juz do nich kilka e-maili i 0 odpowiedzi. Czy ktos mial moze podobny problem z nimi?? Z gory dzieki.
Posted by: ph9

Re: Betandwin 2 - 31/10/2003 16:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał pirex:
[qb]Nie mogą sie równac z GameBookers ani prowizjami za poleconych ani funkcjonalnościa i ofertą.[/qb][/QUOTE]Ofertą są lepsi.... tu im nie można ujmować, funkcjonalnosc tez wporzadku, tylko te przekrety...
Posted by: ph9

Re: Betandwin 2 - 31/10/2003 16:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał fiedia:
[qb]Chłopy czy ktoś z was wie coś na temat promocji przy zalogowaniu się w betandwin, dają ponoć 30 euro.
Pozdrawiam. Przemek.[/qb][/QUOTE]juz korzystalem, odrazu w sekunde po wplacie 30 euro pojawil sie stan konta na 60 euro...
Posted by: rafrafraf1

Re: Betandwin 2 - 02/11/2003 04:36

czy możecie się zalogować na swoje konto w betandwin bo ja nie mogę cały czas wyskakuje komunikat
There is a problem with the page you are trying to reach and it cannot be displayed.

chciałem żeby ktoś potwierdził to czy można się zalogować czy nie.
mi ten komunikat wyskakuje po wpisaniu hasła i logina w nowym oknie
Posted by: Bron

Re: Betandwin 2 - 02/11/2003 06:27

Fakt mam to samo - Coraz to u innego buka cos sie dzieje
Jednak trzeba miec konta w kilku
Posted by: rafrafraf1

Re: Betandwin 2 - 02/11/2003 11:24

już działa betandwin ale ten weekend był dziwny też nie działało ale przez proxy jak kolega zauważył wyżej trzeba mieć konta u kilku buków ja mam u trzech ale ostatnio u wszystkich coś się działo
Posted by: m-a-r-c

Re: Betandwin 2 - 03/11/2003 15:03

siema!
do kiedy jest/byla ta promocja z 30 euro. bo chcialbym z niej skorzystac i nie wiem czy sie nie spoznilem
Posted by: szupes

Re: Betandwin 2 - 04/11/2003 03:34

NO wlasnie ja to samo jakos nie widze tej promocji tylka na jakims banerze widzialem na innej stronie ale na betandwin tego nie widze
Posted by: ali

Re: Betandwin 2 - 04/11/2003 03:37

Promoca 30 euro, dotyczy osob ktore maja urodziny. W dzien urodzin (klienta) B&W przesyla do klienta ( nie wiem czy do wszystkich czy do wybranych) wiadomosc ze jezeli dokona wplaty w wysokosci minimum 30E to do jego konta zostanie dodane 30E.
Posted by: sebau

Re: Betandwin 2 - 04/11/2003 12:23

Promocja B&W 30E jest na stronie www.goal.pl (bez żadnych urdzin iwo: ) ważna do końca grudnia.

pozdrawiam,
sebau
Posted by: ph9

Re: Betandwin 2 - 10/11/2003 17:24

Przestancie z tymi urodzinami! NIE TRZEBA MIEC URODZIN itp....!!!! Juz pisalem wiele razy, zle interpretujecie text promocji czy co?

-----
Ogolnie na kilku forach slyszalem wiele zlego o BetAndWin, wiele osob odradza tego buka, mowia ze zdarzaja sie oszustwa itp. tylko wg mnie to nie jest zly buk. OFERTE ma swietna, przebija GameBookers (przynajmniej pilka nozna ktora mnie interesuje), kursy ma czesto swietne nawet na pewniaki... JAKIEGO TYPU MIELISCIE PROBLEMY LUB O JAKICH SLYSZELISCIE? Czy to problemy finansowe, wyplaty, blokady kasy...?
Posted by: uQ$

Re: Betandwin 2 - 10/11/2003 22:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]JAKIEGO TYPU MIELISCIE PROBLEMY LUB O JAKICH SLYSZELISCIE? Czy to problemy finansowe, wyplaty, blokady kasy...?[/qb][/QUOTE]W Bet&Win nie ma żadnych problemów z wypłatami, wszystkie realizują bardzo szybko i nie słyszałem aby ktoś na to narzekał. Jedyny problem to taki, że jeżeli zaczniesz u nich wygrywać, bądź chociaż próbować to robić (czyt. obstawiać mocno opłacalne zakłady) - to bardzo szybko dostaniesz limit maksymalnego zakładu rzędu kilku dolarów.

Bet&Win to rzeczywiście wyśmienity buk (oferte ma niewątpliwie najszerszą na świecie) o ile tylko nie zamierzasz u niego wygrywać.
Posted by: ph9

Re: Betandwin 2 - 11/11/2003 19:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]JAKIEGO TYPU MIELISCIE PROBLEMY LUB O JAKICH SLYSZELISCIE? Czy to problemy finansowe, wyplaty, blokady kasy...?[/qb][/QUOTE]W Bet&Win nie ma żadnych problemów z wypłatami, wszystkie realizują bardzo szybko i nie słyszałem aby ktoś na to narzekał. Jedyny problem to taki, że jeżeli zaczniesz u nich wygrywać, bądź chociaż próbować to robić (czyt. obstawiać mocno opłacalne zakłady) - to bardzo szybko dostaniesz limit maksymalnego zakładu rzędu kilku dolarów.

Bet&Win to rzeczywiście wyśmienity buk (oferte ma niewątpliwie najszerszą na świecie) o ile tylko nie zamierzasz u niego wygrywać.[/qb][/QUOTE]ok, dzieki za odpowiedz.
Nie wiem czy to duzo jak od 2 miesiecy stawiam srednio u buka po 200 - 300 euro ale zauwazylem ze:
GameBookers
InterWetten
CanBet
maja one tez swietna oferte, canbet jeszcze lepesze kursy itp. na pilke i nie limituja narazie mnie, tzn. na pewno nie do kilku czy kilkudziesieciu euro na zaklady. Co o nich sadzisz, polecasz jakies buki co "pozwalaja pograc" i maja swietna oferte z Pilki Noznej, zalezy mi na takich i bezpieczne zeby byly?
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 11/11/2003 19:38

Posted by: phantom

Re: Betandwin 2 - 11/11/2003 20:34

nie wiem dlaczego nie mozna laczyc razem awansu holandii i turcji ?czy ktos wie dlaczego ?
Posted by: ph9

Re: Betandwin 2 - 11/11/2003 21:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał b:
[qb] [/qb][/QUOTE]beznadziejne "chat'owe" nabijanie postow... no coment
Posted by: piotrek7w

Re: Betandwin 2 - 11/11/2003 21:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał visk:
[qb]Witam,

Kilka zarejestrowalem sie na betandwin, zlozylem depozyt karta i nie bylo problemu.Potem chcialem zlozyc nastepny depozyt ta sama karta i okazalo sie ze to niemozliwe.Poprobowalem kilka razy - bezskutecznie.Dzien pozniej chcialem sie zalogowac i okazalo sie ze moje konto jest zablokowane. Napisalem juz do nich kilka e-maili i 0 odpowiedzi. Czy ktos mial moze podobny problem z nimi?? Z gory dzieki.[/qb][/QUOTE]tak ja doslownie przed chila; zadzwonie do banku dowiedziec sie czy wszystko dziala poprawnie, i jezeli tak, to zrugam tego pier******** buka
Posted by: HAGIi

Re: Betandwin 2 - 11/11/2003 22:17

Hej. sebau i ph9 możecie się do mnie odezwać na gg. Mam kilka pytań odnoście tego bukmachera. Za wszystko z góry dzięki. Mój numer to 4077661
Posted by: slaww1

Re: Betandwin 2 - 12/11/2003 00:26

Mam pytanie - czy jest jakaś minimalna stawka depozytu złożonego do betandwin jak na przykład w Expekcie 50 zł i jężeli jest to ile? Z góry dzięki za odpowiedz.
Posted by: Stach

Re: Betandwin 2 - 12/11/2003 00:33

30 USD (bądź EUR)o ile dobrze pamiętam.
Posted by: slaww1

Re: Betandwin 2 - 12/11/2003 00:45

Dzięki - nigdzie tego na ich stronie nie mogę znaleźć. Piszą tylko :Jeśli chcesz grać na prawdziwe pieniądze, na swoje konto betandwin musisz wpłacić pewną sumę pieniędzy. Możesz tego dokonać kartą kredytową, przekazem bankowym lub w systemie NETeller. Jak tylko kwota zostanie zapisana na Twoje konto betandwin, możesz wybierać i obstawiać zakłady z naszej obszernej oferty.
Posted by: Stach

Re: Betandwin 2 - 12/11/2003 00:49

Wszystko jest na ich stronie. "pomoc" - prawy górny róg.
Posted by: ryf

Re: Betandwin 2 - 12/11/2003 03:16

Ja mam pytanka:
1. Czy do Betandwin można wpłacać w złotówkach i oni sami zamienią sobie kasę po kursie na euro, czy trzeba najpierw walutę sobie np. w kantorze wymienić i wtedy przelewem już euro na ich konto przesłać???
2. Czy pobierają jakieś prowizje przy wpłacie lub wypłacie z konta...? Przy wypłacie na moje konto przelewają złotówki czy euro?
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 17/11/2003 15:27

Chetnie porozmawiam lub mile widziana odpowiedz na forum.

Problem w tym ze uczestnicze w programie partnerskim tego buka i mam kase na koncie partnerskim.w JAKI SPOSÓB TA KASE MOZNA ZOBACZYC NA KONCIE OBECNIE JEST TYLKO W STATYSTYKACH.NIE MAM WYPEŁNIONEGO tax id <----co to jest??
Posted by: Inspirator

Re: Betandwin 2 - 24/11/2003 15:28

Witam.
Czytam sobie tak o Betandwin i śmiać mi sie chce!
Po co wy wogóle gracie u tych naciągaczy???
Ja szczerze mówiąc zastanawiałem sie nad wpłaceniem kasy (rzędu 1000Euro) - fakt maja szeroką ofertę live i niezle kursy choćby na lige polską : Groclin-Widzew 1-1,65 :eek:
ale jesli robią te pieprzone limity i zamykają konta kiedy wygrywasz to juz jest SKANDAL.No ludzie bez przesady..

Do mankieta :
Byles zainteresowany gra u tego buka .. i jak Ci idzie ,mozesz postawic powiedzmy na zaklad LIVE z 1000Euro ??? nie robia Ci zadnych limitów ?

Przez chwile byłem zdecydowany wplacic i grac glownie zaklady live za kwoty powyzej 500Euro , ale skoro robią limity na 25E to dam sobie spokój.
To co przeczytałem to jest żenada uke:
Co z tego ze mają wysmienita oferte i duze kursy ..jak mi limit walną na 5Euro ...ehhh
pozdr
mankiet zabież głos bo ciekaw jestem jak z ta Twoją grą za duzy kesz:-)
Posted by: Gabriel

Re: Betandwin 2 - 24/11/2003 15:39

Inspirator, ale zanim limit Ci przyznaja, pograc mozesz
Posted by: Inspirator

Re: Betandwin 2 - 24/11/2003 15:47

No tak ,tyle tylko czy mi przyjmą zakład za powiedzmy 1000 Euro???
Kazdemu nowemu klientowi tego typu zakald przyjmą?
Ci co sie wyopowiadali to grali za 100-200E..
Sam fakt ze tak sie dzieje u nich , zniechęcił mnie całkowicie do tego buka!
ale opini mankieta i innych grajacych w ten sposob jestem ciekawy
pozdr
Posted by: DONAN

Re: Betandwin 2 - 24/11/2003 16:51

Ja jak narazie nie moge zlego slowa powiedziec o betandwin, zakladajac u nich konto na poczatku roku mialem obawy. Moze nie gram za kwoty rzedu 1000e, ale zdarza sie zagrac za 200-250e. Przez okres 10 miesiecy udalo mi sie troszke wygrac. Na poczatku to sie dziwilem ze jeszcze nie dostalem limitow - byc moze nie spelniam wszystkich kryteriow . Gram aktualnie u 6 buków i niewyobrażam sobie aby wsrod nich nie bylo betandwin (szeroka oferta i przede wszystkim zaklady LIVE)

Pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 24/11/2003 17:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał DONAN:
[qb]byc moze nie spelniam wszystkich kryteriow [/qb][/QUOTE]ja niestety spełniłem te kryteria w ciągu 2 weeks
(no ale trudno się dziwić, jak mam u nich jeszcze czyste konto 8w, 0l więc musi to trochę smucić bukmachera )
W związku z tym mam prośbę, czy zna ktoś ich "merchant transfer code" NETellera, nigdzie nie mogę znaleźć...
Posted by: qwerty

Re: Betandwin 2 - 24/11/2003 22:01

Bet&Win: BETA2045
Posted by: mankiet

Re: Betandwin 2 - 24/11/2003 22:47

Inspirator:"Do mankieta :
Byles zainteresowany gra u tego buka .. i jak Ci idzie ,mozesz postawic powiedzmy na zaklad LIVE z 1000Euro ??? nie robia Ci zadnych limitów ? "
Gralem u nich 1 miesiac za stawki 1000-5000 dolarow,glownie zaklady live,no i po miesiacu dostalem limity 1 dolar na zaklad.Podziekowalem im za wspolprace i wyplacilem kase.Buk solidny,kase dostaniesz a to co zarobisz to twoje:)Pozdrawiam.
Acha o kursach takich jak na groclin - widzew 1,65 to mozesz pomarzyc albo byc bardzo szybkim.Takie kursy utrzymuja sie max do godziny od ich wystawienia.
Posted by: ph9

Re: Betandwin 2 - 24/11/2003 23:57

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]Inspirator:"Do mankieta :
Byles zainteresowany gra u tego buka .. i jak Ci idzie ,mozesz postawic powiedzmy na zaklad LIVE z 1000Euro ??? nie robia Ci zadnych limitów ? "
Gralem u nich 1 miesiac za stawki 1000-5000 dolarow,glownie zaklady live,no i po miesiacu dostalem limity 1 dolar na zaklad.Podziekowalem im za wspolprace i wyplacilem kase.Buk solidny,kase dostaniesz a to co zarobisz to twoje:)Pozdrawiam.
Acha o kursach takich jak na groclin - widzew 1,65 to mozesz pomarzyc albo byc bardzo szybkim.Takie kursy utrzymuja sie max do godziny od ich wystawienia.[/qb][/QUOTE]Limity az na 1 euro?! Az nie chce mi sie wierzyc to praktycznie blokada gry u nich w ogole... przeciez nawet rownie limitujacy Bet365 osobom stawiajacym w tysiacach daje limity no ale na kilkadziesiat euro, wiec jest bardziej "odważny"... heheh
Mankiet: skoro grasz za takie stawki, to jakie buki mozesz polecic co daja pograc dluzej, najlepiej w ogole do tej pory od dawna bez problemow, oferta na pilke dobra i kursy na faworytow dobre? Gdzie obstawiasz te tysiace $ i jakie buki bys polecal? Pinnacle, Canbet, WillHill, BlueSquare ?
Posted by: mankiet

Re: Betandwin 2 - 25/11/2003 00:35

WillHill, Gb, i teraz sprobuje w Beteurope.
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 25/11/2003 17:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Bet&Win: BETA2045[/qb][/QUOTE]qwerty, dzieki, chcialem wyplacic od nich ze strony netellera, zeby sie nie bawic w skany, maile itd. a tu 'declined'!!! I to czekalem na to cala dobe! Zdawaloby sie, ze logujac sie z netellera (most secure etc.) mogliby sobie darowac odpowiedz na secure question, skan paszportu, ekhhh, buk! szkoda gadac...
Posted by: ph9

Re: Betandwin 2 - 25/11/2003 18:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]WillHill, Gb, i teraz sprobuje w Beteurope.[/qb][/QUOTE]sadze ze na pewno mozna dodać: CanBet i InterWetten.
Posted by: tralali

Re: Betandwin 2 - 02/12/2003 23:22

Wyslalem do Betandwin 2 pytania
1 czy maja promocje 30 euro
2 Czy mozna wplacac i wyplacac od nich złoych(napisałem ze posiadam konto w mbank w złotych)

Otrzymałem odpowiedzW chwili obecnej oferujemy promocje rejestracyjna dla nowych graczy w wyokosci 30,00euro.
Promocja ta jest aktualna do konca roku i aby otrzymac 30,00 euro nalezy wplacic na konto zakladow 30,00 euro.

Wplaty moze Pan dokonac z konta w MBanku w zlotowkach, ktore nastepnie zostana przeliczone na euro.
Prosimy dowiedziec sie w Pana banku jakie sa aktualne kursy walut oraz koszty zwiazane z dokonaniem przelewu bankowego.

Chciałbym się dowiedziec czy mozna od nich wyplacic na zlotówkowe konto w mbank , a jesli mozna to jak wyglada ten przelicznik i czy jest pobierana jakas oplata za to(tak samo przy wpłacie)
Bardzo prosze osobe majaca doświadczenie w tej kwesti o pomoc.
Posted by: sebau

Re: Betandwin 2 - 03/12/2003 11:45

Czy do BetandWin można wpłacać przy pomocy eKarty MBanku?
Posted by: tralali

Re: Betandwin 2 - 03/12/2003 19:00

CZy naprawde nikt nie może mi odpowiedzieć na pytanie;

Czy posiadajac konto zlotowkowe w mbank mozna wplacac i WYPŁACAĆ do betandwin.

Męczy mnie to czy wplacajac na konto buka np 500 zł ,jak będzie wyglądał przelicznik i czy nie pobiora sobie jakiejs wysokiej prowizji ( np 30 euro co by mnie mocno oslabilo)

Tak samo a nawet bardziej męczy mnie wypłata (czy wypłacajac na moje kono w mbank np 100 euro ,zobacze te pieniadze w zlotówkach na moim koncie i czy będę musial zapłacić prowizje.

prosze o uświadomienie mnie jak to wygląda.
Posted by: langak

Re: Betandwin 2 - 03/12/2003 19:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sebau:
[qb]Czy do BetandWin można wpłacać przy pomocy eKarty MBanku?[/qb][/QUOTE]Tutaj masz spis gdzie można wpłacać karta Inteligo i mBanku: http://www.mecz.org/index.php?dzial=zestaw
Ja nie wpłacałem tą kartą, ale z tego wynika że tak
Posted by: Radj

Re: Betandwin 2 - 03/12/2003 19:10

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tralali:
[qb]CZy naprawde nikt nie może mi odpowiedzieć na pytanie;

Czy posiadajac konto zlotowkowe w mbank mozna wplacac i WYPŁACAĆ do betandwin.

Męczy mnie to czy wplacajac na konto buka np 500 zł ,jak będzie wyglądał przelicznik i czy nie pobiora sobie jakiejs wysokiej prowizji ( np 30 euro co by mnie mocno oslabilo)

Tak samo a nawet bardziej męczy mnie wypłata (czy wypłacajac na moje kono w mbank np 100 euro ,zobacze te pieniadze w zlotówkach na moim koncie i czy będę musial zapłacić prowizje.

prosze o uświadomienie mnie jak to wygląda.[/qb][/QUOTE]A wystarczylo troche poszukac, np. tu.
Posted by: langak

Re: Betandwin 2 - 03/12/2003 19:12

Tralali, jeżeli masz e-kartę mBanku to nic się nie bój. Wszystko zostanie Ci przeliczone, musisz znać kod SWIFT odnośnie wypłat.
Jaka prowizja nie wiem, np. Inteligo pobiera 11 zł za przewalutowywanie.
Posted by: sebau

Re: Betandwin 2 - 03/12/2003 19:20

Dzięki za informacje. Zaraz sprawdze iwo:
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 03/12/2003 19:23

[QUOTE][qb]Męczy mnie to czy wplacajac na konto buka np 500 zł ,jak będzie wyglądał przelicznik[/qb][/QUOTE] Przylicznik walut nie zalezy od B&W tylko od mBanku. Wiec pozna sobie sprawdzic w ktorym dniu maja najkorzystniejszy kurs i wtedy wplacac al:
Posted by: tralali

Re: Betandwin 2 - 03/12/2003 20:56

Langak nie wyrobiłem sobie e-karty mbanku i dlatego chciałbym wiedziec czy sie bez niej obejde

Radj (czytałem to wczesniej) ale pisze tam
Przelew 1/mies gratis i to jesk ok
ale obok sa waluty i przy złotych jest światło czerwone i byc może jest to oczywiste że gdy będę wypłacał kase i wpisze numer mojego konta złotówkowego w mbank to doczekam się kasy w złotówkach.
Ale bedąc człowiekiem zapobiegliwym chciałbym wiedzieć czy nigdzie nie czai się ZONK.

Prosze wybaczcie mi moje lamerstwo.

Jeszcze raz:

Czy mozna przelac kase z betandwin bezpośrednio na złotówkowe konto w mbank (jeśli tak to czy pobierana jest dodatkowa opłata)

Wszytkim dziekuje za odpowiedż
Posted by: qwerty

Re: Betandwin 2 - 03/12/2003 22:44

Możesz wypłacać na konto złotówkowe, mBank automatycznie przeliczy na złotówki i to bez żadnej prowizji (w Inteligo 11 zł). Reszta opłat zależy od buka, jeśli oferuje darmowe wypłaty, to nic nie zapłacisz.
Posted by: b6

Re: Betandwin 2 - 06/12/2003 02:01

Witam.
Krotko: czy betandwin wymaga przy wyplacie skanu karty platniczej czy tylko skanu dowodu (o dowodzie mozna przeczytac na ich stronie a o karcie nic nie ma) - oczywiscie gdy cash wplacalismy przy uzyciu karty
pozdr
Posted by: Qcz

Re: Betandwin 2 - 07/12/2003 16:51

Takie pytanko: na swojej stronie mam butonka do b&w i ma jakies 130E prowizji przyznanej Gdzie ta kasa wplynie? Na moje konto bankowe? Czy na konto w b&w? Czy trzeba tym cos obrucic zanim wyplace?
update: sprawdzilem wlasnie, ze nie wplacalem tam zadnej kasy i nie mam podanych nawet danych konta bankowego czy numerow karty VE inteligo. W danych osobowych nie idzie tych danych o karcie dopisac, a wplacac tam nie mam zamiaru narazie (wtedy by zapisaly sie moje dane).
Wiec jak jest z ta przyznana prowizja?
Posted by: zbrochu

Re: Betandwin 2 - 07/12/2003 17:34

O jakiej promocji mowicie? Z tego co widze na ich stronce to nie ma zadnej informacji o promocji 30euro
Posted by: Radj

Re: Betandwin 2 - 07/12/2003 18:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał zbrohoo:
[qb]O jakiej promocji mowicie? Z tego co widze na ich stronce to nie ma zadnej informacji o promocji 30euro[/qb][/QUOTE]Na samym B&W informacji o tym nie znajdziesz, ale na wielu stronach sa banery informujace o tej promocji. Jezeli nie masz tam konta i zapiszesz sie z takiego banera po wplaceniu 30E dostaniesz kolejne 30E. Taki baner znajdziesz np. tu.
Posted by: gruda

Re: Betandwin 2 - 07/12/2003 20:52

czy mimo iz mam juz konto w betandwin.de moge sie zalapac na ta promocje?
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 08/12/2003 00:52

[QUOTE]czy mimo iz mam juz konto w betandwin.de moge sie zalapac na ta promocje? [/QUOTE]niestety nie <<--info potwierdzone bo pytałem

[QUOTE]O jakiej promocji mowicie? Z tego co widze na ich stronce to nie ma zadnej informacji o promocji 30euro [/QUOTE]Obecna promocja jest dostepna i aktualna do konca tego roku.Banerek Na stronie priv
Posted by: gruda

Re: Betandwin 2 - 08/12/2003 21:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał *******
[QUOTE]czy mimo iz mam juz konto w betandwin.de moge sie zalapac na ta promocje? [/QUOTE]niestety nie <<--info potwierdzone bo pytałem
[/QUOTE]bzdura, nie wprowadzaj w blad. dobrze ze postanowilem dowiedziec sie u zrodla:
BetandWin.com oraz BetandWin.de to dwie rozne firmy posiadajace dwie rozne strony internetowe.

Oczywiscie jesli zarejestruje sie Pan w BetandWin.com za pomoca specjalnego banera, bedzie Pan uprawniony do skorzystania z naszej promocji rejestracyjnej.
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 08/12/2003 22:10

no to powodzenia :zobacz:
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 11/12/2003 11:02

HELP!!
Chcialem wplacic kase do betandwin, ale jedyny sposob, w jaki moge to w obecnej chwili wykonac to wplata gotowki na poczcie. Niestety nie za bardzo orientuje sie jak wypelnic druczek wplaty, gdyz nigdy nie wysylalem pieniedzy do zagranicznych bankow.
Dane banku:
Hypo Landesbank
Kaiser-Franz-Josef-Str.4a A - 6890 Lustenau
kod banku 58.000
nr konta 15.272.784.156
kod Swift HYPVAT2B

Prosze o POMOC. Jakiekoliek dodatkowe sugestie beda mile widziane.

Pozdrawiam.
Posted by: Qcz

Re: Betandwin 2 - 11/12/2003 17:10

hey
Czy nikt nigdy nie dostal zadnej kasy z programu partnerskiego b&w? Nikt nie odpowie mi na pytanie zadane kilka postow wyzej?
Posted by: Mondex

Re: Betandwin 2 - 12/12/2003 14:43

Witam
Może i B&W ma wyskokie kursy ale na nic się to nie zdaje bo jak coś się wygrywa to się dostaje limity, dzisiaj chciałem postawić na Rode 200$ i wyskoczył komunikat że mogę postawić tylko 140$ przecierz to jest robienie klientów w jajo.
wygrywsza=dostajesz limit
przegrywasz=zostajesz ich ulubieńcem

Pozd
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 15/12/2003 15:51

hej. mozecie mi powiedziec jak naprawde dziala program partnerski betandwin ?

mam konto w programie, pojawily sie ostatnio na nim Confirmed Sales w wysokosci 9 "sprzedazy". wszystko fajnie, przychodza maile ze nalezy sie prowizja x euro, pozniej y euro, a pozniej przyszedl mail ze nalezy sie z euro i ... odejeli je od moich lacznych prowizji. i teraz mam cale 0,5 Euro bo kilkakrotnie odejmowali je, a gdyby je dodac suma bylaby duuuuuuzo wieksza.

jak to sie dzieje? od czego oni licza prowizje?
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 15/12/2003 16:25

no i chyba wiem..... :

"Każdy klient, który przez Twoją stronę partnerską dotrze do betandwin.com, zarejestruje i weźnie udział w grze, jest źródłem dochodu. Na początku gwarantowane jest 25 % dochodu brutto (obrót pomniejszony o rozdzielone zyski i opłaty za zakłady), jaki uzyskany będzie dzięki temu klientowi"

widac ci moi niezle graja spox.
Posted by: trojanr9

Re: Betandwin 2 - 16/12/2003 16:01

Witam
Mam pytanie : chce wpłacić na konto Betandwin 30 euro przez mBank podaje im kod 15.272.784.156 i wyskakuje mi informacja że podany numer jest nieprawidłowy . Wie ktoś dlaczego ??
Posted by: lucAs

Re: Betandwin 2 - 24/12/2003 17:49

Nie dawno mialem konto w betandwin ale poprosilem ich na wlasna prosbe o zamknecie tego konta to bylo jakis czas temu i zamkneli mi konto powiedzieli ze moje dane beda przez jakis czas w ich systemie na bezpieczenstwa lub przypadku postepowania sadowego itp. Teraz jest promocja w BTW i chcialbym znow sie zapisac do nich(wiem ze pewnie mi niedlugo zamkna konto ale troche napewno bym pogral u nich). ale niestety niemoge sie zarejstrowac z mojego IP czy jakbym sie zarejstrowal z innego IP i gral potem na moim to czy moga mi sie doczepic i zamknac mi konto odrazu czy beda jakies konsekwensje ?
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 28/12/2003 02:21

Na jakis adres mam wpłacic pieniadze do Betandwinu. Jestem z Polski i mam konto w mbanku.

P.S Odnosnie promocji ile razy trzeba obrocic bonusem aby moc wyplacic. Ile pieniadze ide na konto betandwinu.
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 28/12/2003 02:44

Prosze o szybka odpowiedz...
Posted by: Gherman

Re: Betandwin 2 - 29/12/2003 01:26

Czy BetAndWin oferuje wypłaty na Neteller?

z góry dzięki
iwo:
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 29/12/2003 04:37

Witam, mozna zrobic przelew do betandwinu przez konto w mBanku?. Jesli komus sie udalo , prosze o napisanie na jaki adres zrobil przelew. Dzieki
Posted by: Stach

Re: Betandwin 2 - 29/12/2003 04:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]Witam, mozna zrobic przelew do betandwinu przez konto w mBanku?. Jesli komus sie udalo , prosze o napisanie na jaki adres zrobil przelew. Dzieki[/qb][/QUOTE]Widzę że drążysz temat i nie znajdujesz odpowiedzi.
Nie robiłem nigdy przelweu z mBanku do B&W, bo zauważyłem że konto w mBanku mam w złotówkach, a do B&W trzeba wpłacić w innej walucie.
Sprawę rozwiązuje tzw. wirtualna karta mBanku. Transakcja dokonywana jest online, trwa kilka sekund. Taką kartę musisz zamówić telefonicznie na mLinii. Niestety musisz na nią czekać kilka dni od momentu zamówienia.
Tak przy okazji dodam, że karta jest niezwykle pożyteczna, nie tylko w wypadku korzystania z usług Betandwin.
Posted by: arth

Re: Betandwin 2 - 29/12/2003 07:55

Nie mozna z mBank zrobic przelewu do Betandwin (ani na zadne inne zagraniczne konto) - mBank nie ma przelewow zagranicznych !!!.

Mozna w mBank zamowic eKarte (25 PLN/rok) i za pomoca tej karty wplacac do BetandWin (2% prowizji).

nie ma natomiast zadnych problemow z wyplata wygranych z BetandWin na konto zlotowkowe w mBanku. Wyplata jest szybko (2-3 dni) i mBank przeliczy euro (lub inna walute) na zlotowki i zaksieguje na koncie.
Jedna wyplata na miesiac z BAW jest za darmo (nastepne w danym miesiacu kosztuja 7 euro)

arthx
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 03/01/2004 01:38

witam Czy ktoś z was wpłacał pieniądze do tego buka przu pomocy ekarty z mbanku? Zmieniłem kartę i mam diabelskie problemy . Nie mogę dokonać wpłaty . pozdrawiam !
Posted by: unkn0wn

Re: Betandwin 2 - 04/01/2004 20:28

Mam pytanie. Czy wpłacał ktoś przelewem bankowym kase do betandwin jeżeli tak to jakie są koszty takiego przelewu Za odpowiedz z góry dziękuję iwo:
Posted by: Vieira

Re: Betandwin 2 - 07/01/2004 23:19

Od godziny probuje wejsc na betandwin i nic z tego.. czy tylko ja tak mam??
Posted by: nathan

Re: Betandwin 2 - 07/01/2004 23:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Vieira:
[qb]Od godziny probuje wejsc na betandwin i nic z tego.. czy tylko ja tak mam??[/qb][/QUOTE]Nie tylko
Posted by: Mr Joke

Re: Betandwin 2 - 07/01/2004 23:32

Nie tylko ty
Posted by: Mr Joke

Re: Betandwin 2 - 07/01/2004 23:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał unkn0wn:
[qb]Mam pytanie. Czy wpłacał ktoś przelewem bankowym kase do betandwin jeżeli tak to jakie są koszty takiego przelewu Za odpowiedz z góry dziękuję iwo: [/qb][/QUOTE]Ja miałem wpłacać ale np. w pko s.a. za 30 przelewu pobieraja 42zł szok, w mbanku nie można zrobić przelewu zagranicznego, ale właśnie otrzymałem info z supportu że może mi wpłacić ktoś inny karta o ile nie wpłacał nia do b&w. aha jeszcze jedno rejstrowałem sie 04.01.2004 i jest promocja 30 euro free ale trzeba dokonać rejstr. przez link bonusa sign-up i wpłacić min. 30 euro pozdr.
Posted by: Szakal

Re: Betandwin 2 - 07/01/2004 23:40

joke ktos rowniez moze wpalcic na Twoje konto na betandwin przez netellera. Tylko musisz najpierw takiej osobie zapalcic rownowartosc depozytu (dac pokrycie) Bo z netellera na bank mozna deponowac kase na kontach w baw na inne nazwiska niz posiadacz konta netellerowego.
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 08/01/2004 13:52

joke z tym 30 euro za rejestracje to sie zastanów,bo nie jestem pewny ale promocja była tylko do 31 grudnia 03.
Posted by: Victory2003

Re: Betandwin 2 - 08/01/2004 14:04

Witam!
Mam zamiar zarejestrować się w B&W. Napisałem do nich maila i otrzymałem taką odpowiedź.

Do 31.01.2004 oferujemy promocje rejestracyjna dla nowych graczy.
Po dokonaniu wplaty na konto zakladow w wysokosci minimum 30,00 euro kazdy nowy gracz otrzyma kolejne 30,00 euro.

** Bonus w wysokosci EUR 30,- zostanie przyznany po dokonaniu pierwszej wplaty pomiedzy 13.10.2003 09:00:00 (GMT + 1) i 31.01.2004 23:59:00
(GMT + 1). Pierwsza wplata musi wynosic co najmniej EUR 30,-. Jesli wplata dokonana w czasie trwania akcji nie wyniesie co najmniej EUR 30,-,
prawo do wziecia udzialu w promocji przepada.

Mona wpłacać kartą Visa Electron.
Pozdrawiam.
Ps. Mail jest z wczoraj.
Posted by: Pitersson

Re: Betandwin 2 - 08/01/2004 15:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał joke:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał unkn0wn:
[qb]Mam pytanie. Czy wpłacał ktoś przelewem bankowym kase do betandwin jeżeli tak to jakie są koszty takiego przelewu Za odpowiedz z góry dziękuję iwo: [/qb][/QUOTE]Ja miałem wpłacać ale np. w pko s.a. za 30 przelewu pobieraja 42zł szok (...)[/qb][/QUOTE]Ja tez się męczyłem z nimi. Musiałem iść aż do oddziału w Mariocie, bo tam robią te przelewy zagraniczne. No i wypełniałem z panią druk przelewu. Po półgodzinnej rozmowie w której tłumaczyłem pani, co i jak, z czym to się je, doszliśmy do punktu "tytuł przelewu".
W tym miejscu odtworzę wiernie mój dialog z "kobietą za ladą", bo za przykładem jednego redaktora bardzo poczytnego dziennika miałem ze sobą dwa dyktafony, jeden w kieszeni a drugi sprytnie zakamuflowałem pomiędzy ulotkami reklamującymi sprawne i szybkie przelewy zagraniczne :
kobieta (k): tytuł przelewu musi byc po polsku
ja: on jest po polsku, tylko że w tytule ta firma wymaga mojej nazwy użytkownika, i to jest własnie moja nazwa użytkownika X,
k: nie może tak być, musi byc po polsku napisane za co jest ten przelew
ja: no to niech będzie zasilenie konta gracza X,
k: to pan ma tam konto w tym banku? to ja nie mogę zrobić takiego przelewu, bo rezydent polski nie może mieć konta za granicą!
ja: no też i ja nie mam konta w banku, tylko firma B&W ma tam konto, ja wpłacam pieniądze na to ich konto, ale oni muszą wiedzieć kto wpłacił te pieniądze, żeby zasilić takie umowne "konto" gracza w firmie, nie w banku.
k: jak to konto w firmie?
ja: ta firma świadczy usługi bukmacherskie, jeśli będę poprawnie typował wyniki zawodów sportowych, to będę mógł zarabiać pieniądze, to takie zakłady, taki rodzaj gry...
k: ale to jest chyba niezgodne z prawem dewizowym!
ja: chyba nie ma przeciwwskazań, ta firma działa na podstawie prawa innego państwa, a dla Polaków dostępna jest tylko poprzez internet, tak jakby pozaterytorialnie... poza tym wiem na pewno, że tam gra dużo Polaków, nawet ich strona jest po polsku...
k: no nie wiem, skoro pan tak mówi, to można by napisać... (tu wydawała dźwięki typu eee mmm aaa mhhh) no nie wiem. Niech pan przyjdzie jutro, bo tu nawet pan w złym miejscu wpisał kod SWIFT i mogą być problemy z takim przelewem.
ja: dobrze, przyjde jutro, dziękuję, do widzenia!

Ale nie przyszedłem... "Jutro" to był sylwester i już mi się nie chciało użerać z nią czy z inną, poza tym tak mnie rozbawiła ta sytuacja, bo mi się skojarzyła ze sceną z "Misia" jak to prezes Ochucki wysyłał telegram do Londynu...
A w Nowy Rok obejrzałem po raz 79 "Misia" i śmieszył mnie jeszcze bardziej niż zazwyczaj!
Pozdrawiam!
Posted by: Mr Joke

Re: Betandwin 2 - 08/01/2004 20:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał *******
[qb]joke z tym 30 euro za rejestracje to sie zastanów,bo nie jestem pewny ale promocja była tylko do 31 grudnia 03.[/qb][/QUOTE]na bank do 31.01.2004 wiem bo mam cash a rejtrowałem się w styczniu i support potwierdził
Posted by: qwerty

Re: Betandwin 2 - 08/01/2004 20:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pitersson:
[qb](...) k: to pan ma tam konto w tym banku? to ja nie mogę zrobić takiego przelewu, bo rezydent polski nie może mieć konta za granicą![/qb][/QUOTE]
Posted by: Victory2003

Re: Betandwin 2 - 09/01/2004 13:08

Witam!
Mam zamiar dziś lub jutro założyć konto w B&W. Więc jeśli ktoś bierze udział w "friends wanted" to mogę wpisać go jako polecającego. czekam na chętnych.
Pozdrawiam.
Posted by: Elgato

Re: Betandwin 2 - 09/01/2004 15:14

Przy probie wyplaty, prosza mnie o Branch Code? Co to jest. Domyslam sie ze to jest te kilka pierwszych cyferek z mojego konta, inaczej kod banku, ale nie wiem ile? Jesli tak to ile, chyba ze ktos zna ten kod z WBK.

Aha, wczoraj wplacilem kase ale zadnych 30 euro mi nie dali? Mam pisac maila?
Posted by: Victory2003

Re: Betandwin 2 - 09/01/2004 15:43

Podaję cały mail od B&W

* W celu otrzymania bonusu nalezy zaakceptowac ponizsze warunki udzialu i klikajac na powyzszy przycisk zarejestrowac sie w betandwin.com.
Nastepnie na nowo otwarte konto nalezy wplacic co najmniej EUR 30,- i oddac typ(y).
Bonus sign-up przyznawany jest jedynie tym osobom, ktore nie posiadaja konta w betandwin.com i od 13.10.2003 09:00:00 (GMT + 1) po raz
pierwszy zarejestruja sie w betandwin.com.

** Bonus w wysokosci EUR 30,- zostanie przyznany po dokonaniu pierwszej wplaty pomiedzy 13.10.2003 09:00:00 (GMT + 1) i 31.01.2004 23:59:00
(GMT + 1). Pierwsza wplata musi wynosic co najmniej EUR 30,-. Jesli wplata dokonana w czasie trwania akcji nie wyniesie co najmniej EUR 30,-,
prawo do wziecia udzialu w promocji przepada.

*** Akcja marketingowa dotyczy zarowno wplat karta kredytowa jak i wplat dokonanych w systemie paybox, paypal, karta paysafecard, a takze
wplat przelewem bankowym. W akcji uwzglednione beda tylko te wplaty, ktore do betandwin.com trafia pomiedzy 13.10.2003 09:00:00 (GMT + 1) i
31.01.2004 23:59:00 (GMT + 1). W przypadku wplat przelewem bankowym bonus sign-up zostanie przyznany, jesli data przelewu bedzie sie miescic
w czasie trwania akcji.

**** Na jedno konto betandwin.com moze zostac zapisany bonus sign-up wynoszacy maksymalnie EUR 30,-.Bonus zostanie zapisany na konto
uzytownika w przeciagu 24 godzin po otrzymaniu wplaty.

***** Wplacona kwota, zanim moze zostac wyplacona, w calosci musi zostac wniesiona co najmniej jeden raz na jeden lub kilka zakladow tylko i
wylacznie w betandwin.com. Natomiast bonus sign-up, zanim moze zostac wyplacony, musi zostac wniesiony co najmnniej 3 raz(y) na jeden lub
kilka zakladow tylko i wylacznie w betandwin.com ? zarowno w przypadku wplaty jak i wyplaty najpozniej do 2 miesiecy po zakonczeniu akcji. W
przeciwnym razie bonus traci swoja waznosc.

****** Akcja promocyjna jest wazna do: 31.01.2004 23:59:00 (GMT + 1).
Kiedy wczoraj wpłaciłeś?
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin 2 - 09/01/2004 16:40

Przed chwilą dostałem maila od bet&win z jakąś ankietą. Podobno można coś wygrać. Niestety już sam zwrot na początku maila ("Szanawny Krzysztof") mnie zniechecil. Kto im redaguje te listy?
Posted by: Shoti

Re: Betandwin 2 - 09/01/2004 18:15

czyli z mbanku i inteligo nie ma możliwości zrobienia przelewu do B&W. Jedyna możliwość to karta???? tak????

hehe...sam sobie odpowiadam
Kartą najszybciej i bez problemów wszystko trwa pare sekund
Posted by: Radj

Re: Betandwin 2 - 09/01/2004 19:18

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Przed chwilą dostałem maila od bet&win z jakąś ankietą. Podobno można coś wygrać. Niestety już sam zwrot na początku maila ("Szanawny Krzysztof") mnie zniechecil. Kto im redaguje te listy?[/qb][/QUOTE]Ten e-mail otrzymal kazdy zarejestrowany klient B&W. Zwrot jest taki gdyz, ow e-mail zostal wyslany automatycznie a po slowie 'Szanowny' wstawiono dane z pola imie i nazwisko, ktore wpisywalismy do formularza zakladajac konto.
Posted by: Stach

Re: Betandwin 2 - 09/01/2004 19:55

Ale ten zwrot to nie 'Szanowny', ale 'Szan a wny'
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin 2 - 09/01/2004 20:20

[QUOTE] Witam!
Mam zamiar dziś lub jutro założyć konto w B&W. Więc jeśli ktoś bierze udział w "friends wanted" to mogę wpisać go jako polecającego. czekam na chętnych.
Pozdrawiam. [/QUOTE]Mile widziany w moim friends wanted iwo: iwo: iwo:
Posted by: Elgato

Re: Betandwin 2 - 09/01/2004 23:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Victory2003:
[qb]Podaję cały mail od B&W

* W celu otrzymania bonusu nalezy zaakceptowac ponizsze warunki udzialu i klikajac na powyzszy przycisk zarejestrowac sie w betandwin.com.
Nastepnie na nowo otwarte konto nalezy wplacic co najmniej EUR 30,- i oddac typ(y).
Bonus sign-up przyznawany jest jedynie tym osobom, ktore nie posiadaja konta w betandwin.com i od 13.10.2003 09:00:00 (GMT + 1) po raz
pierwszy zarejestruja sie w betandwin.com.

** Bonus w wysokosci EUR 30,- zostanie przyznany po dokonaniu pierwszej wplaty pomiedzy 13.10.2003 09:00:00 (GMT + 1) i 31.01.2004 23:59:00
(GMT + 1). Pierwsza wplata musi wynosic co najmniej EUR 30,-. Jesli wplata dokonana w czasie trwania akcji nie wyniesie co najmniej EUR 30,-,
prawo do wziecia udzialu w promocji przepada.

*** Akcja marketingowa dotyczy zarowno wplat karta kredytowa jak i wplat dokonanych w systemie paybox, paypal, karta paysafecard, a takze
wplat przelewem bankowym. W akcji uwzglednione beda tylko te wplaty, ktore do betandwin.com trafia pomiedzy 13.10.2003 09:00:00 (GMT + 1) i
31.01.2004 23:59:00 (GMT + 1). W przypadku wplat przelewem bankowym bonus sign-up zostanie przyznany, jesli data przelewu bedzie sie miescic
w czasie trwania akcji.

**** Na jedno konto betandwin.com moze zostac zapisany bonus sign-up wynoszacy maksymalnie EUR 30,-.Bonus zostanie zapisany na konto
uzytownika w przeciagu 24 godzin po otrzymaniu wplaty.

***** Wplacona kwota, zanim moze zostac wyplacona, w calosci musi zostac wniesiona co najmniej jeden raz na jeden lub kilka zakladow tylko i
wylacznie w betandwin.com. Natomiast bonus sign-up, zanim moze zostac wyplacony, musi zostac wniesiony co najmnniej 3 raz(y) na jeden lub
kilka zakladow tylko i wylacznie w betandwin.com ? zarowno w przypadku wplaty jak i wyplaty najpozniej do 2 miesiecy po zakonczeniu akcji. W
przeciwnym razie bonus traci swoja waznosc.

****** Akcja promocyjna jest wazna do: 31.01.2004 23:59:00 (GMT + 1).
Kiedy wczoraj wpłaciłeś?[/qb][/QUOTE]Wczoraj w nocy, tzn dzis nad ranem ok 1.30. Napisalem do nich maila i czekam. Ale nie klikalem na zadnego linka tylko po prostu przez ich stronke. Aha, i co to za numer ten Branch Code....Co tam wpisujecie oraz ile cyferek ma numer konta. Tzn jak dzielicie ten Wasz numer konta na Branch i Account No. Dzieki
Posted by: qwerty

Re: Betandwin 2 - 10/01/2004 03:55

Branch Code to trzecia, czwarta, piąta, szósta, siódma, ósma, dziewiąta i dziesiąta cyfra z dwudziestosześciocyfrowego numeru konta.
Posted by: Galimatias78

Re: Betandwin 2 - 10/01/2004 16:33

Jedno co mnie dziwi to że loguje się otwiera się konto gracza a strona główna pozostaje w stanie trwa otwieranie. Zamykam konto a mojego konta na stronie głównej nie widać . Robie "odśwież" bo tylko to skutkuje i pojawia się konto. Dziwne ma ktoś tak?
Posted by: Stach

Re: Betandwin 2 - 10/01/2004 16:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Wojtek78:
[qb] Dziwne ma ktoś tak?[/qb][/QUOTE]Nie. U mnie normalnie.
Posted by: Shoti

Re: Betandwin 2 - 10/01/2004 18:27

czy ktos może podać link do strony...gdzie jest napisane o tej promocji 30 euro.

Mam konto złożone w okresie promocji i wpłaciłem pieniądze, ale żadnego bonusu nie dostałem.

Jeżeli trzeba do nich napisac maila w tej sprawie to na co sie powołać ?

I czy można grać za wpłacone pieniądze a obonus dojdzie czy trzeba kisić te 30 euro ,żeby widzieli ,że są ??
Posted by: Elgato

Re: Betandwin 2 - 10/01/2004 20:30

Dostałem te 30 euro. Mail poskutkowal. Aha, sorka za upierdliwosc, co mam wpisac w account No. Te wszystkie cyfry konta czy te pozostałe po branch code? Dzieki.
Posted by: MarcoviaMarki

Re: Betandwin 2 - 10/01/2004 21:14

Nie wiem, czy wiecie ale ta minimalna kwota - to wcale nie musi być 30 Euro. Wystarczy wpłacić 30 USD i też otrzymacie bonus - 30 USD. Wychodzi trochę taniej.

Edycja
Nie wim, czy jak ktoś założy sobie konto w jeszcze "tańszej" walucie to może wystarczy jeszcze mniejszy kapitał początkowy.
Posted by: nierja

Re: Betandwin 2 - 10/01/2004 21:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]Nie wiem, czy wiecie ale ta minimalna kwota - to wcale nie musi być 30 Euro. Wystarczy wpłacić 30 USD i też otrzymacie bonus - 30 USD. Wychodzi trochę taniej.

Edycja
Nie wim, czy jak ktoś założy sobie konto w jeszcze "tańszej" walucie to może wystarczy jeszcze mniejszy kapitał początkowy.[/qb][/QUOTE]Przeciez w im "gorszej" walucie zakladasz tym mniej dostjesz bonusu... Zaloz wiec w starych wloskich lirach
Posted by: Elgato

Re: Betandwin 2 - 11/01/2004 14:53

I ostatnie pytanie, czy mozna przelac od buka kase z powrotem na konto karty kredytowej Citibank.
Posted by: DONAN

Re: Betandwin 2 - 11/01/2004 22:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał DONAN:
[qb]Ja jak narazie nie moge zlego slowa powiedziec o betandwin, zakladajac u nich konto na poczatku roku mialem obawy. Moze nie gram za kwoty rzedu 1000e, ale zdarza sie zagrac za 200-250e. Przez okres 10 miesiecy udalo mi sie troszke wygrac. Na poczatku to sie dziwilem ze jeszcze nie dostalem limitow - byc moze nie spelniam wszystkich kryteriow . Gram aktualnie u 6 buków i niewyobrażam sobie aby wsrod nich nie bylo betandwin (szeroka oferta i przede wszystkim zaklady LIVE)

Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Spelnilem chyba ostatnie kryterium - bo już dostałem limit!!
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin 2 - 11/01/2004 23:32

Ja właśnie im napisałem co sądze o tych ich limitach w ankiecie, którą wszystkim przesyłali i was do tego też namawiam.
Posted by: Adiq

Re: Betandwin 2 - 12/01/2004 10:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Ja właśnie im napisałem co sądze o tych ich limitach w ankiecie, którą wszystkim przesyłali i was do tego też namawiam.[/qb][/QUOTE] ja tez juz im wczoraj nasmarowalem o limitach
Posted by: Inspirator

Re: Betandwin 2 - 12/01/2004 11:55

Hehe
Widzę że wszyscy im o limitach pisali :-)
Tak trzymać, przeciez to skandal żeby poważny buk takie historie wprowadzał ...no ale jak dla mnie B&win nie jest jak narazie powaznym bukiem i dlatego tam nie gram...

Pozdrawiam iwo:
Posted by: Inspirator

Re: Betandwin 2 - 12/01/2004 12:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał DONAN:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał DONAN:
[qb]Ja jak narazie nie moge zlego slowa powiedziec o betandwin, zakladajac u nich konto na poczatku roku mialem obawy. Moze nie gram za kwoty rzedu 1000e, ale zdarza sie zagrac za 200-250e. Przez okres 10 miesiecy udalo mi sie troszke wygrac. Na poczatku to sie dziwilem ze jeszcze nie dostalem limitow - byc moze nie spelniam wszystkich kryteriow . Gram aktualnie u 6 buków i niewyobrażam sobie aby wsrod nich nie bylo betandwin (szeroka oferta i przede wszystkim zaklady LIVE)

Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Spelnilem chyba ostatnie kryterium - bo już dostałem limit!![/qb][/QUOTE]Witaj Donan.
A mozesz napisać jakiego rzędu jest ten limit ???
Ktoś kiedyś pisał że dostał limit ,tak że mógł poscić kupon za max 1,56 Euro na wszystkie wydarzenia ...
No śmieszne postępowanie.
Mam nadzieje ze ta ankieta przemówi do ich wyobraźni , bo jak ludzie sie dowiedzą o ich minimalizowaniu szans klientów do zera ,to wogóle nie będą brali tego buka pod lupe..
pozdro
Posted by: Shoti

Re: Betandwin 2 - 13/01/2004 02:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Elgato:
[qb]Dostałem te 30 euro. Mail poskutkowal. [/qb][/QUOTE]A co im napisałeś jeśli można wiedzieć? Wszyscu piszą o tej promocji ,ale ja jakoś nigdzie nie moge tego znaleźć.
Posted by: sheva

Re: Betandwin 2 - 13/01/2004 03:41

[QUOTE]Oryginalnie wysłał joke:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał unkn0wn:
[qb]Mam pytanie. Czy wpłacał ktoś przelewem bankowym kase do betandwin jeżeli tak to jakie są koszty takiego przelewu Za odpowiedz z góry dziękuję iwo: [/qb][/QUOTE]Ja miałem wpłacać ale np. w pko s.a. za 30 przelewu pobieraja 42zł szok, w mbanku nie można zrobić przelewu zagranicznego, ale właśnie otrzymałem info z supportu że może mi wpłacić ktoś inny karta o ile nie wpłacał nia do b&w. aha jeszcze jedno rejstrowałem sie 04.01.2004 i jest promocja 30 euro free ale trzeba dokonać rejstr. przez link bonusa sign-up i wpłacić min. 30 euro pozdr.[/qb][/QUOTE]mBank eKarta robi za DARMO!! bez % i prowizji od kwoty i operacji!
Posted by: qwerty

Re: Betandwin 2 - 13/01/2004 06:33

eKarta to jednak co innego, niż przelew. A to, że nie ma przy tym prowizji to standard.
Posted by: juri20

Re: Betandwin 2 - 13/01/2004 19:03

M A M P Y T A N K O!

Od jakiego bukmachera mogę sobie przelać bezpośrednio wygraną kasę na konto w mBanku?

Z góry dzięki!!!
Posted by: gruda

Re: Betandwin 2 - 13/01/2004 20:49

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sheva:
mBank eKarta robi za DARMO!! bez % i prowizji od kwoty i operacji! [/QUOTE]bzdura, 2% prowizji od wplaty sciaga baw
Posted by: Elgato

Re: Betandwin 2 - 14/01/2004 00:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Shoti:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Elgato:
[qb]Dostałem te 30 euro. Mail poskutkowal. [/qb][/QUOTE]A co im napisałeś jeśli można wiedzieć? Wszyscu piszą o tej promocji ,ale ja jakoś nigdzie nie moge tego znaleźć.[/qb][/QUOTE]Ja sie o promocji dowiedzialem po dokonaniu wplaty, tutaj z forum.
Napisalem im ze wplacilem wczoraj kase, a nie dostalem jeszcze obiecanych 30 euro, a wplacilem wiecej niz 30 euro co bylo warunkiem uczestnictwa w promocji. Kilka godzin pozniej kasa juz byla na koncie:D
Posted by: DONAN

Re: Betandwin 2 - 14/01/2004 21:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Inspirator:
[qb]Witaj Donan.
A mozesz napisać jakiego rzędu jest ten limit ???
Ktos kiedys pisał że dostał limit ,tak że mógł poscić kupon za max 1,56 Euro na wszystkie wydarzenia ...
[/qb][/QUOTE]Przed chwila chcialem puscic zaklad na biathlon i mam napisane że maxymalna wygrana mi przyslugujaca to 50e.

Pozdrawiam
Posted by: Lokus

Re: Betandwin 2 - 14/01/2004 22:32

moze mi ktos powiedziec o co chodzi w tym "Arena$ 50,00" zaraz obok stanu konta
Posted by: grzechuu

Re: Betandwin 2 - 15/01/2004 00:24

Witam!
Ja niestyty rowniez nadzialem sie na limity w betandwin.com. I w zwiazku z tym mam pytanie: czy firmy betandwin.com i betandwin.de to napewno dwie rozne firmy i moge miec jednoczesnie konto u jednych i drugich?
Posted by: Bron

Re: Betandwin 2 - 15/01/2004 00:31

[QUOTE]Oryginalnie wysłał grzechuu:
[qb]Witam!
Ja niestyty rowniez nadzialem sie na limity w betandwin.com. I w zwiazku z tym mam pytanie: czy firmy betandwin.com i betandwin.de to napewno dwie rozne firmy i moge miec jednoczesnie konto u jednych i drugich?[/qb][/QUOTE]Mozna miec konta w obu.
Kiedys, jak sam zakladalem, pytalem sie u nich o to.
Posted by: grzechuu

Re: Betandwin 2 - 15/01/2004 00:39

Dzieki za blyskawiczna odpowiedz.
Pozdrawiam
Posted by: Bron

Re: Betandwin 2 - 15/01/2004 00:52

Nawet znalazlem ta poczte od nich:

"Szanowny Panie ...

Betandwin.de oraz BetandWin.com to dwie rozne strony internetowe operowane przez dwie rozne firmy.
Dlatego tez bez zadnego problemu moze Pan zalozyc konto w Betandwin.com."
Posted by: grzechuu

Re: Betandwin 2 - 15/01/2004 01:03

A czy w betandwin.de rownie szybko moge sie spodziewac limitow?
Posted by: abcde

Re: Betandwin 2 - 15/01/2004 01:15

tak
Posted by: Don

Re: Betandwin 2 - 15/01/2004 06:13

Czy do B&W.com można wpłacić przelewem bankowym (w złotówkach) ??
Posted by: Pitersson

Re: Betandwin 2 - 15/01/2004 15:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Victory2003:
[qb]Podaję cały mail od B&W
(...)
** Bonus w wysokosci EUR 30,- zostanie przyznany po dokonaniu pierwszej wplaty pomiedzy 13.10.2003 09:00:00 (GMT + 1) i 31.01.2004 23:59:00
(GMT + 1). Pierwsza wplata musi wynosic co najmniej EUR 30,-. Jesli wplata dokonana w czasie trwania akcji nie wyniesie co najmniej EUR 30,-,
prawo do wziecia udzialu w promocji przepada.

(...)

****** Akcja promocyjna jest wazna do: 31.01.2004 23:59:00 (GMT + 1). [/qb][/QUOTE]dostałeś bonus 30 euro wpłacając kasę w styczniu?
Posted by: Pitersson

Re: Betandwin 2 - 15/01/2004 15:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Don:
[qb]Czy do B&W.com można wpłacić przelewem bankowym (w złotówkach) ??[/qb][/QUOTE]można, ale są bardzo wysokie koszty przekazu bankowego - np. z mojej rozmowy z panią w banku opisanej na poprzedniej stronie dowiedziałem się że w pekao SA to min. 42 zł.
Posted by: Victory2003

Re: Betandwin 2 - 15/01/2004 16:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pitersson:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Victory2003:
[qb]Podaję cały mail od B&W
(...)
** Bonus w wysokosci EUR 30,- zostanie przyznany po dokonaniu pierwszej wplaty pomiedzy 13.10.2003 09:00:00 (GMT + 1) i 31.01.2004 23:59:00
(GMT + 1). Pierwsza wplata musi wynosic co najmniej EUR 30,-. Jesli wplata dokonana w czasie trwania akcji nie wyniesie co najmniej EUR 30,-,
prawo do wziecia udzialu w promocji przepada.

(...)

****** Akcja promocyjna jest wazna do: 31.01.2004 23:59:00 (GMT + 1). [/qb][/QUOTE]dostałeś bonus 30 euro wpłacając kasę w styczniu?[/qb][/QUOTE]Tak wpłaciłem kartą Inteligo 11 stycznia. Natychmiast dopisano mi do konta 30 Euro, szczerze powiem, że byłem zdziwiony. Jednak wcześniej pisałem do nich i przysłali mi mailem link do promocji z którego się rejestrowałem.
Mam jednak inny problem. Podczas logowania muszę nacisnąć odświerz i dopiero się loguję. Nie mogę róenież rozwinąc paska inne. Pisałem do nich i odpowiedzieli abym usunął ciasteczka i wyczyścił Temp. IF. To też nie pomogło. Zaznaczam że używam Opery. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc będę wdzięczny.
Pozdrawiam