Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych?

Posted by: ph9

Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 24/07/2003 15:34

Witam,
gram u 7 buków w necie, ale teraz tak czytałem temat o legalności gry u buków w necie i "w razie czego" chce się zoorientować w sytuacji naszych polskich buków naziemnych?
Czy taki Profesjonal, STS, Toto-Mix są wypłacalni? Nie trzeba czekać i czekać po jakichś wymówkach na wypłate większej, dużej kasy? Większą kase odbiera się tak jak te małe wygrane w okienku, czy już można jakoś specjalnie kilka tysięcy przelewać na konto bankowe?
Dzięki za odpowiedzi!
Posted by: jaroSS_1978

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 24/07/2003 16:19

Jesli chodzi o Profesjonal to KAZDA kwote dostaniesz w ciagu 3 dni kalendarzowych od daty ogloszenia oficjalnego wyniku.
W sts-ie pod tym wzgledem jest nieco gorzej - mozna czekac nawet do 14 dni.
Lecz to nic w porownaniu z totomixem. Tutaz sa juz istne "jaja". Oni wychodza po prostu z zalozenia ze grajac u nich mozna tylko i wylacznie przegrac i z wyplata wygranych powyzej przykladowo tysiaca PLN sa zazwyczaj ogromne problemy...
Posted by: ph9

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 24/07/2003 16:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał jaroSS_1978:
[qb]Jesli chodzi o Profesjonal to KAZDA kwote dostaniesz w ciagu 3 dni kalendarzowych od daty ogloszenia oficjalnego wyniku.
W sts-ie pod tym wzgledem jest nieco gorzej - mozna czekac nawet do 14 dni.
Lecz to nic w porownaniu z totomixem. Tutaz sa juz istne "jaja". Oni wychodza po prostu z zalozenia ze grajac u nich mozna tylko i wylacznie przegrac i z wyplata wygranych powyzej przykladowo tysiaca PLN sa zazwyczaj ogromne problemy...[/qb][/QUOTE]Dzieki, czyli jakby co to będę grywał w Profesjonalu albo w STSie, o Toto-Mixie już nie mysle.
Posted by: lafayette

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 24/07/2003 19:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał jaroSS_1978:
[qb](...) z wyplata wygranych powyzej przykladowo tysiaca PLN sa zazwyczaj ogromne problemy...[/qb][/QUOTE]Potwierdzam ! .
Posted by: ph9

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 24/07/2003 21:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał .Alik.:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał jaroSS_1978:
[qb](...) z wyplata wygranych powyzej przykladowo tysiaca PLN sa zazwyczaj ogromne problemy...[/qb][/QUOTE]Potwierdzam ! .[/qb][/QUOTE]A co wygrałeś już tyle?!

No a wiecie może, czy można te już większe wygrane jakoś inaczej odbierać (na konto np.?) czy trzeba "u pani w okienku"?
Posted by: nieobecny konkurent

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 24/07/2003 21:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał jaroSS_1978:
[qb]z wyplata wygranych powyzej przykladowo tysiaca PLN sa zazwyczaj ogromne problemy...[/qb][/QUOTE] Heh, ja się od tygodnia moich 100 złotych doczekać nie mogę.

uke: toto-śmoto
Posted by: jaroSS_1978

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 25/07/2003 00:33

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ph9:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał .Alik.:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał jaroSS_1978:
[qb](...) z wyplata wygranych powyzej przykladowo tysiaca PLN sa zazwyczaj ogromne problemy...[/qb][/QUOTE]Potwierdzam ! .[/qb][/QUOTE]A co wygrałeś już tyle?!

No a wiecie może, czy można te już większe wygrane jakoś inaczej odbierać (na konto np.?) czy trzeba "u pani w okienku"? [/qb][/QUOTE]Owszem wygralem a co, masz jakies obiekcje? A po drugie z wyplatami roznie bywa, ja musialem na przyklad jechac do Wroclawia, choc tam mi powiedziano, ze pracownik punktu w ktorym zawieralem zaklady powinien poprosic "centrum" o dofinansowanie dla danego punktu...
Posted by: lukboj

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 25/07/2003 00:40

Radze raczej grać w Profesionalu bo w STS też są często niewypłacalni - mi kiedyś przez ponad dwa tygodnie wypłacali kilkaset złotych
O Toto-Mixie już było wspomniane :stop:
więc zostaje jedynie Profesional
Posted by: Andrev

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 27/07/2003 15:47

Profesjonal rulez nie chodzi mi o kursy,ale o wypłacalność i niech tak zostanie.
Posted by: ph9

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 28/07/2003 14:11

No bo STS bardziej pcha kase w swoje "punkty obsługi", a Prof. ma te małutkie pokoiki i ma wiecej kasy...

P.S.
Może kiedyś Prof. albo STS wejdą na rynek internetowy? Kasy im nie brakuje do rozpoczecia serwisu w necie, ludzi mają już zatrudnionych? Jest to realne?
Posted by: qwerty

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 28/07/2003 15:55

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]No bo STS bardziej pcha kase w swoje "punkty obsługi", a Prof. ma te małutkie pokoiki i ma wiecej kasy...

P.S.
Może kiedyś Prof. albo STS wejdą na rynek internetowy? Kasy im nie brakuje do rozpoczecia serwisu w necie, ludzi mają już zatrudnionych? Jest to realne?[/qb][/QUOTE]ph9, czemu jesteś tak słabo zorientowany?
Posted by: yunior

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 30/07/2003 20:09

PROFESJONAŁ - do wypłat podchodzi najpoważniej, każdą większą kwotę wypłacają w ciągu 3 dni, realizacja w punkcie, w którym kupon został puszczony
STS - wypłatowa samowolka z powodu niskiej kontroli finansowej pracowników, w moim mieście na przykład na wygraną 117 zł musiałem czekać 3 dni
TOTO-MIX - możliwość wypłacenia wygranej w dowolnym punkcie w Polsce, wygrane powyżej 2000zł wypłacane w oddziałach terenowych, pracownicy zwykłych punktów mają dostępne 500-1000zł na wypłaty, toteż przy poważnych problemach z wypłatami, koniecznie proszę pisać do biura w Warszawie totoinfo@totolotek.pl
Posted by: Dj ReaL S

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 30/07/2003 21:22

heheh skoro jestesmy przy tym to powiem wam,ze biedna pani w toto-mixsie nie miala dla mnie nawet 40 zl buahahaahaa-dopiero na 2 dzien dostalem pieniazki

toto-remix istna mieszanka absurdu
Posted by: marasking

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 30/07/2003 22:30

Ja nie miałem żadnych problemów z wypłatami, zarówno w STS, jak i w profie. Najwyższą kwotą było 2000 (od ręki w sts), a z sumami kilkusetzłotowymi też wypłacali mi od ręki. W toto-mixie grałem chyba tylko raz, bez sukcesu, ale po opiniach na forum widzę, że toto-mix to jest po prostu parodia
Posted by: lajkonik

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 31/07/2003 00:15

W Profie wyplaty sa uzaleznione przede wszystkim od punktu. Ale z wyplatami nie mialem nigdy problemow. Ewentualnie wygrane powyzej 5 tys.(na kilku kuponach) rozlozyli na dwa dni. Ale nie slyszalem zeby byli kiedykolwiek niewyplacalni.
Posted by: sts15

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 31/07/2003 14:52

Wie ktoś moze czy w mieście Łeba są jakieś punkty STS ????

Z góry dziękuje za odpowiedz !!!
Posted by: Perla

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 31/07/2003 16:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb] [QUOTE][/QUOTE]ph9, czemu jesteś tak słabo zorientowany?[/qb][/QUOTE]powiem szczerze, że naiwność tego pytania mnie rozbroiła...
Posted by: qwerty

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 31/07/2003 20:22

Hę?
Posted by: pele

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 31/07/2003 20:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sts15:
[qb]Wie ktoś moze czy w mieście Łeba są jakieś punkty STS ????

Z góry dziękuje za odpowiedz !!![/qb][/QUOTE]z tego co sie orientuję to w Łebie nic takiego nie ma:) ale niecałe 30 km od Łeby masz Lębork, a tu to masz już wszystko co tylko chcesz:)
sts - prof no i ten nieszczęsny toto-mix, ale tam to ci nie radze iśc nawewt wypłacić 30 zl to już problem dla nich:)

pozdrawiam
Posted by: ph9

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 01/08/2003 18:11

Wie ktoś może czemu na głównej stronie 'mecz.pl' nie ma wśród renomowanych, polecanych buków naziemnych w Polsce STS? Przecież na pewno są lepsi i ofertą i wypłacalnością od Toto-Mix, który jest na te liście. Sądzę, też że są lepsi od regionalnego "Betako"...
Posted by: ph9

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 01/08/2003 18:14

No i tak apropo jak widać na głównej stronie 'mecz.pl' Lemgo ma ANTYreklame (i prawidłowo), ale czy nie można umieścić też STS tam?
Wiele tu się mówi o wypłacalności Profa, STS i Toto-Mix ale nikt nie wspomniał o Betako?
Posted by: qwerty

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 01/08/2003 18:38

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]No i tak apropo jak widać na głównej stronie 'mecz.pl' Lemgo ma ANTYreklame (i prawidłowo), ale czy nie można umieścić też STS tam? (...)[/qb][/QUOTE]Gdzie "tam"? I kto to wg ciebie Lemgo?
Posted by: ph9

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 01/08/2003 20:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]No i tak apropo jak widać na głównej stronie 'mecz.pl' Lemgo ma ANTYreklame (i prawidłowo), ale czy nie można umieścić też STS tam? (...)[/qb][/QUOTE]Gdzie "tam"? I kto to wg ciebie Lemgo? [/qb][/QUOTE]Lemgo to buk ktory próbował oszukać kilka osób z tego forum, z tego co wiem, a "tam" to dla logicznie myślącej osoby, potrafiącej wywnioskować z kontekstu całości wypowiedzi wnioski, to miejsce, tabele na głównej stronie 'mecz.pl' gdzie są renomowane buki... czemu ty nigdy nic nie rozumiesz, żałosny jesteś.
Posted by: gruda

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 01/08/2003 21:53

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ph9:
Lemgo to buk ktory próbował oszukać kilka osób [/QUOTE]buuaahaa
Posted by: marasking

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 01/08/2003 22:06

To BETAKO to chyba kaszana do potęgi 8, od trzech lat mają ciągle te same punkty ( w liczbie DWA) i to tylko w Warszawie i chyba jeszcze Sopocie. Njbardziej smieszne jest to zdanie: "siedziba główna BSK", pewnie jeszcze mają 12-osobową radę nadzorczą i dwa zarządy. uke: :1gw:
Posted by: Tetfol

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 01/08/2003 22:21

[QUOTE] Lemgo to buk ktory próbował oszukać kilka osób [/QUOTE]buhahahaa
Dawno sie tak nie uśmiałem
ph9 lemgo to taka niemiecka drużyna w piłce ręcznej.
Posted by: ph9

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 01/08/2003 23:18

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ballack:
[qb] [QUOTE] Lemgo to buk ktory próbował oszukać kilka osób [/QUOTE]buhahahaa
Dawno sie tak nie uśmiałem
ph9 lemgo to taka niemiecka drużyna w piłce ręcznej. [/qb][/QUOTE]To czemu taka tabela jest na 'mecz.pl':
Polscy bukmacherzy:
Betako
Profesjonal
Lemgo
Toto-Mix

Jest to LEMGO i żałosne Betako a STS nie ma?
Posted by: Big_star

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 02/08/2003 01:36

Hahaha dopiero to przeczytałem
Ph9 iwo: dla Ciebie, bo widzę że znasz się na rzeczy :5gw:
Posted by: nierja

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 02/08/2003 01:59

Nie mam pytan...
Posted by: Adam PL

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 02/08/2003 02:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ph9:
To czemu taka tabela jest na 'mecz.pl':
Polscy bukmacherzy:
Betako
Profesjonal
Lemgo
Toto-Mix

Jest to LEMGO i żałosne Betako a STS nie ma?
[/QUOTE]Bo Lemgo wykupiło reklamę na 1 stronie.
Posted by: qwerty

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 02/08/2003 02:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]Lemgo to buk ktory próbował oszukać kilka osób z tego forum (...)[/qb][/QUOTE]Gotcha.
Posted by: Arcy

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 02/08/2003 03:12

Buhahahahha! O mało nie spadłem z fotelu
Posted by: Arcy

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 02/08/2003 03:38

Dalej się śmieje
Posted by: rondel

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 02/08/2003 18:08

panowie,

Betako to buk klasycznie warszawski...główny biznes to konie i wyścii z GBR ale moim zdaniem to najsolidniejszy buk na polskim rynku...tu siię gra za najwyzszą kase i wypłaty sa realizowane profesjonalnie...wiamomo warszawa obraca najwyzszą kasą...

kursy na sport moim zdaniem najlepsze na naszym naziemnym rynku
Posted by: Conrad

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 02/08/2003 21:13

Ph, http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=2;t=000934;p=1
Posted by: Ufo

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 03/08/2003 07:56

Wsrod 7 w necie powiadasz ?! Z Lemgo powinno byc 8

fachura
Posted by: [g]um[p]

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 03/08/2003 08:42

Niektórzy, nawet nieświadomie potrafią człowieka rozbawić ! Aż się popłakałem
Posted by: booker

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 03/09/2003 00:56

potwierdzam że Lemgo to oszuści . postawiłem w ich punkcie w bramie na brzeskiej walizkę dólarów i nie tylko uciekli z nimi ale jeszcze w łeb dostałem . więcej u nich nie zagram
Posted by: ph9

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 03/09/2003 01:33

[QUOTE]Oryginalnie wysłał rondel:
[qb]panowie,

Betako to buk klasycznie warszawski...główny biznes to konie i wyścii z GBR ale moim zdaniem to najsolidniejszy buk na polskim rynku...tu siię gra za najwyzszą kase i wypłaty sa realizowane profesjonalnie...wiamomo warszawa obraca najwyzszą kasą...

kursy na sport moim zdaniem najlepsze na naszym naziemnym rynku[/qb][/QUOTE]Typowy Warszwiak.... Zadufany...
Warszaawa największą kasa obraca... juz nie musisz o tym wspominać o ile to prawda ale pewnie tak.
Betako nie tylko końmi itp. żyje, oferte ma taką jak i Prof. i STS z tego co od kilku tygodni obserwuje, kursy też ładne, a ze sa dobrze wypłacalni to jeszcze lepiej dla mnie bo też moge u nich stawiać mieszkając w GDAŃSKU, są kameralni bo "aż" w 2 miastach, ale dziwnie dobrze podobno wypłacalni nawet na ewentualne systematyczne spore wygrane?
Posted by: Galimatias78

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 03/09/2003 01:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał booker:
[qb]potwierdzam że Lemgo to oszuści . postawiłem w ich punkcie w bramie na brzeskiej walizkę dólarów i nie tylko uciekli z nimi ale jeszcze w łeb dostałem . więcej u nich nie zagram[/qb][/QUOTE] ... mnie to jeszcczze z tą walizką to nawet pytali w lesie które kolano mają strzelać
Posted by: verkerk

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 03/09/2003 01:46

ph9 jesteś dla mnie mistrzem świata

Aha, przenieś lepiej swoją twórczość do działu TO I OWO
Posted by: tyler

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 03/09/2003 02:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ph9:
[qb][QUOTE]Lemgo to buk ktory próbował oszukać kilka osób z tego forum, z tego co wiem, a "tam" to dla logicznie myślącej osoby, potrafiącej wywnioskować z kontekstu całości wypowiedzi wnioski, to miejsce, tabele na głównej stronie 'mecz.pl' gdzie są renomowane buki... czemu ty nigdy nic nie rozumiesz, żałosny jesteś. [/qb][/QUOTE]dopiero to zauważyłem i powiem ci jedno, ph9. to ty jesteś ŻAŁOSNY! w swoich tematach zgrywasz inteligenta, a jesteś po prostu typowym tępakiem, który dziwnymi konstrukcjami słownymi ('wywnioskować z kontekstu całości wypowiedzi wnioski') stara się maskować. z uporem maniaka dywagujesz nad kwestiami potężnych wygranych, podatku, twierdzisz że grasz u 7 buków i jesteś z gdańska, a potem się okazuje że to jednak kolno i jeden buk.
jak dla mnie totalnie się skompromitowałeś, chciałeś być poważ(a)ny, jesteś co najwyżej zabawny.
pozdrawiam
Posted by: ph9

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 03/09/2003 03:33

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał ph9:
[qb][QUOTE]Lemgo to buk ktory próbował oszukać kilka osób z tego forum, z tego co wiem, a "tam" to dla logicznie myślącej osoby, potrafiącej wywnioskować z kontekstu całości wypowiedzi wnioski, to miejsce, tabele na głównej stronie 'mecz.pl' gdzie są renomowane buki... czemu ty nigdy nic nie rozumiesz, żałosny jesteś. [/qb][/QUOTE]dopiero to zauważyłem i powiem ci jedno, ph9. to ty jesteś ŻAŁOSNY! w swoich tematach zgrywasz inteligenta, a jesteś po prostu typowym tępakiem, który dziwnymi konstrukcjami słownymi ('wywnioskować z kontekstu całości wypowiedzi wnioski') stara się maskować. z uporem maniaka dywagujesz nad kwestiami potężnych wygranych, podatku, twierdzisz że grasz u 7 buków i jesteś z gdańska, a potem się okazuje że to jednak kolno i jeden buk.
jak dla mnie totalnie się skompromitowałeś, chciałeś być poważ(a)ny, jesteś co najwyżej zabawny.
pozdrawiam [/qb][/QUOTE]Kiedy pisałem o tym "lemgo" nie mialem pojecia o co z tym chodzi, skad mialem wiedziec ze to byla taka afera w STS, myslalem ze jakis zalosny buk naziemny i maloznany, jak np. Betako.(nie dot. żałosny). Conrad podał mi link do tematu o tym lemgo i już wiem, pisałem to dawno więc nie wiedzialem, bylem nowy na forum, z dnia na dzien robie postępy.. Kiedyś jeszcze chciałem jak najwięcej tematów zakładać i dyskusji, teraz już tylko w istniejących tematach się wypowadam od czasu do czasu.
P.S.
JESTEM Z Gdańska na 1000%, gram dokładnie u:
Will Hill,
GB,
CentreBet,
GloBet,
Ladbrokes,
i polskie:
UniBet
Expekt

Z kasa obecnie jeszcze nie dokońca ale już kuponów nie topie i stopniowo mam coraz większe zyski i "obroty"...

Wszystko jasne?
Posted by: Anonymous

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 13/09/2003 02:39

Yunior to z całą pewnością to pracownik totomix sa
Posted by: Radj

Re: Wypłacalność polskich bukmacherów naziemnych? - 13/09/2003 03:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ph9:
P.S.
JESTEM Z Gdańska na 1000%, gram dokładnie u:
Will Hill,
GB,
CentreBet,
GloBet,
Ladbrokes,
i polskie:
UniBet
Expekt

Z kasa obecnie jeszcze nie dokońca ale już kuponów nie topie i stopniowo mam coraz większe zyski i "obroty"...

Wszystko jasne?[/QB][/QUOTE]Od kiedy Unibet i Expekt to polskie booki? Moze to jakies o ktorych nie slyszalem?