Systemy w Expekt ???

Posted by: ErCze

Systemy w Expekt ??? - 26/02/2004 17:15

Witam,
czy ktos moze mi powiedziec czy w systemach proponowanych przez Expekt mozna tworzyc "grupy" tak jak w Profesjonalu tzn.biorac sytsem np. 2z3 czy trzeba tylko 3 mecze(nie liczac "pewniakow"), czy mozna np. 6 spotkan porozdzielac po grupach???
Z gory dzieki za odpowiedz
Posted by: pawcio1

Re: Systemy w Expekt ??? - 26/02/2004 18:35

Niestety...nie da się robic tak jak w Profie
Posted by: ErCze

Re: Systemy w Expekt ??? - 26/02/2004 19:55

dzieki pawcio1, no szkoda ze sie nie dai to dla mnie duzy minus
Posted by: Anonymous

Re: Systemy w Expekt ??? - 27/02/2004 01:25

Da sie to zrobić i to bardzo łątwo. Wystarczy tylko troche pomysleć bezmózgowce. Wszystko da się zrobić. Przecież systemy to nie są systemy tylko zbiór kilku kupnów na 1 papierku (zamiast czymać 4 papierków mamy jeden i to wszystko), wystarczy pomyśleć i gotowe.
Posted by: ErCze

Re: Systemy w Expekt ??? - 27/02/2004 02:14

Noe bemózgowcem to chyba sam jestes bo jak bede mial kilka papierkow to w przypadku trafienia wszystkiego wygrywam mniej niz w systemie bo wtedy mam kumulacje i wygrywam wiecej
Posted by: Blazzz

Re: Systemy w Expekt ??? - 27/02/2004 02:14

Przecież systemy to nie są systemy

Bezmózgowce ?
Posted by: Kameleon

Re: Systemy w Expekt ??? - 27/02/2004 11:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Noe34:
[qb]Da sie to zrobić i to bardzo łątwo. Wystarczy tylko troche pomysleć bezmózgowce. Wszystko da się zrobić. Przecież systemy to nie są systemy tylko zbiór kilku kupnów na 1 papierku (zamiast czymać 4 papierków mamy jeden i to wszystko), wystarczy pomyśleć i gotowe.[/qb][/QUOTE]Czyli zamiast wysyłać jednego pociągu trzeba z niego zrobić 3 pociągi, napisać se na monitorze 2z3. Gdy trafisz tylko 2 pociągi to kupon drukujesz i idziesz do Profa odebrać wygrana, tak??
Posted by: Podroznik

Re: Systemy w Expekt ??? - 27/02/2004 16:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał pawcio1:
[qb]Niestety...nie da się robic tak jak w Profie[/qb][/QUOTE]Oczywiście że da sie zrobic a poniewaaż mi sie nudzi wiec podam wam na przykładzie Tzw. 4

A B C
1 3 5
2 4 6
tylko w profie za nas robi to komputer a u innych buków musimy sami to sobie rozpisac na 4 kupony
i robimy tak
Kupon pierwszy
1 2 3 4
kupon drugi
1 2 5 6
kupon trzeci
3 4 5 6
kupon czwarty
1 2 3 4 5 6
i cała filozofia mamy to samo jakbysmy poszli do profa i wysłali 4 z ta róznica ze w profie podajemy pani kartke z 6 meczami i reszte robi za nas komputer a tu musimy sami sobie to rozpisać iwo:
Posted by: Conrad

Re: Systemy w Expekt ??? - 27/02/2004 21:26

Zapraszam do tematu: Expekt 11.