PinnacleSports [8]

Posted by: Conrad

PinnacleSports [8] - 27/10/2008 19:22

Kontynuacja poprzedniego tematu.
Posted by: Baqu

Re: PinnacleSports [8] - 28/10/2008 03:24

Quote:
witam,

panowie potrzebowalbym fachowej i konkretnej odpowiedzi na ponizsze pytanie:

Czy w buku tym mozna wyplacac na konto bankowe, jesli nigdy przedtem nie wplacalo sie tym sposobem ? Dodam ze wszystkie wplaty byly dokonane via Neteller ?

pozdr


na 100% można

aczkolwiek jak długo idą fundusze etc. tego Ci nie napiszę, gdyż sam wpłacałem i wypłacałem zawsze przez MB
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 28/10/2008 03:29

Ostatnio sprawiaja sporo klopotow, maja jakies chore pomysly ze podliczaja depozyty z netellera i moneybookers i jesli wiecej sie wplacilo mb to chca aby tam wyplacac...
Posted by: Ojro

Re: PinnacleSports [8] - 28/10/2008 03:44

dzieki

no to nici, trzeba czekac az Neteller laskawie moje konto zweryfikuje
Posted by: markii

Re: PinnacleSports [8] - 29/10/2008 04:15

Wyplacal moze ktos pieniadze z Pinnacle na konto bankowe? Jak dlugo trwa realizacja takiej wyplaty?
Posted by: z o ® r o

Re: PinnacleSports [8] - 29/10/2008 04:32

Originally Posted By: Experto
Ostatnio sprawiaja sporo klopotow, maja jakies chore pomysly ze podliczaja depozyty z netellera i moneybookers i jesli wiecej sie wplacilo mb to chca aby tam wyplacac...
Posted by: Baqu

Re: PinnacleSports [8] - 05/11/2008 00:30

w sumie fajna sprawa wyniknęła z pinnacle, zamknąłem konto
i otworzyłem nowe ze względu na zmianę waluty, okazało się,
że przy pierwszej wpłacie dostałem bonusa najs : )))
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 05/11/2008 00:34

Nie zdziw sie jak nic z tego nie bedzie, ten bonus jest automatycznie dodawany czy go chcesz czy nie.
Inna sprawa, wyplaty nadal maja expresowe, z tym ze wyplacic mozna kase tam gdzie zechac wyplacic...
Posted by: Baqu

Re: PinnacleSports [8] - 05/11/2008 00:46

nie zdziwię się , aczkolwiek szczerze wątpie żeby mi
później gdzieś kiedyś odpisywali tego bonusa. fakt, wpłaty
i wypłaty na MB natychmiastowe co bardzo lubie, gdyż nie czekam
4ry dni jak w expekcie

Originally Posted By: Experto
z tym ze wyplacic mozna kase tam gdzie zechac wyplacic...


tego nie ogarnąłem
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 05/11/2008 00:50

Wplacilem ostatnio karta do nich, wyszlo tak ze zrobilem sporo wiecej, zwrotow na karte nie przyjmuja, na konto bankowe nie chca wyplacic, na netellera tez, natomiast napisali ze moga mi wyplacic tylko na mb bo wiecej wplacalem mb niz innymi metodami, dodam ze ostatni raz wplacalem do nich przez mb w styczniu... I jeszcze mi okreslili ile musze wyplacic na mb \:D Rozmowy z managerem nic nie daly.
Posted by: Baqu

Re: PinnacleSports [8] - 05/11/2008 01:05

słyszałem o tym, nie wiem czy Ty tego wcześniej gdzieś nie
pisałeś, może ktoś inny... w sumie dziwna sprawa, gdyż czemu bilans MB musi im się
zgadzać ? pewnie nie z tego względu, że to ich widzimisie,
tylko rządzą tym jakieś warunki finansowe ( jakas umowa miedzy
pin a MB? ) gdyż dlaczego mieliby skazywać Cię na taką wypłatę
zamiast tej "karcianej" ? tylko w taki sposób mogę sobie to wyjaśnić...
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 05/11/2008 01:14

I jeszcze jedna sprawa odnosnie wymiany informacji pomiedzy mb a pinn;

Dear Sir,

We have been informed that account ********** can receive payments.
The funds will need to be withdrawn to that email address.

Kind regards,

Customer Service Department
Pinnacle Sports

Jesli faktycznie mb zdradza takie informacje o klientach to mb
Posted by: Baqu

Re: PinnacleSports [8] - 05/11/2008 14:59

znowu nie działa \:\(
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [8] - 05/11/2008 19:44

Originally Posted By: Experto

Jesli faktycznie mb zdradza takie informacje o klientach to mb


przeciez takie info to o kazdym adresie mailowym mozna bez problemu dostac...dajesz na "wyslij pieniadze" wpisujesz e-mail i kwote i na nastepnej stronie masz info czy e-mail jest zarejestrowany na mb czy nie
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 05/11/2008 21:07

pierwsze co zrobilem to to sprawdzilem, a konto mialem w mb zawieszone, wyszlo na to ze mnie zmusili do ponownego otwarcia konta w mb tylko po to aby wyplacic do niech pieniadze...
Posted by: Venon

Re: PinnacleSports [8] - 08/11/2008 07:43

mozecie sie zalogowac do pinnacle?
Posted by: URSUS

Re: PinnacleSports [8] - 09/11/2008 21:37

Witam panowie ile idzie wypłata z Pina na moneybookers???

Pozdrawiam
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [8] - 09/11/2008 21:40

Originally Posted By: URSUS
Witam panowie ile idzie wypłata z Pina na moneybookers???

Pozdrawiam


15-20 minut
Posted by: Baqu

Re: PinnacleSports [8] - 10/11/2008 20:20

Originally Posted By: Experto
Nie zdziw sie jak nic z tego nie bedzie, ten bonus jest automatycznie dodawany czy go chcesz czy nie.


usunęli bonusa \:\(
Posted by: Baqu

Re: PinnacleSports [8] - 13/11/2008 03:16

że się tak wyrażę... znowu nie działa
Posted by: herrena

Re: PinnacleSports [8] - 14/11/2008 01:27

wie ktoś co się dzieje z tym bukiem, że już nawet strona się nie ładuje?
Posted by: Baqu

Re: PinnacleSports [8] - 14/11/2008 01:39

Originally Posted By: herrena
wie ktoś co się dzieje z tym bukiem, że już nawet strona się nie ładuje?


mi teraz działa...
Posted by: Ghost

Re: PinnacleSports [8] - 19/11/2008 00:00

Do szewskiej pasji mnie doprowadza ta ich strona. Mam wrażenie, że są coraz większe problemy z serwerami. Ewidentnie są przeciążone.

Tylko, że buk z taką renomą, powinien sprawę serwerów załatwić w parę dni. Czyżby nie mieli kasy?
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 19/11/2008 00:04

U mnie smiga, ani razu nie mialem problemu, a od kilku tygodni dzien w dzien tam siedze. Moze to tylko z Polski takie problemy, PiS blokuje dostep czy Donek?
Posted by: MichalTD

Re: PinnacleSports [8] - 19/11/2008 00:27

Potwerdzam ze dziala ladnie, czasmi jak sa problemy z plynnym dzialaniem zmiana Ip pomoga, tak wiec moze miec to cos w spolnego z blokowaniem IP \:\)
Posted by: GaloGalo

Re: PinnacleSports [8] - 21/11/2008 00:27

Witam

Mam pytanie od przyjaciela, który ma konto w Pinnacle czy możliwa jest zmiana waluty nie wiecie?
Posted by: Baqu

Re: PinnacleSports [8] - 21/11/2008 00:59

wiemy

tak
Posted by: GaloGalo

Re: PinnacleSports [8] - 21/11/2008 01:26

Originally Posted By: Baqu
wiemy

tak


A coś więcej? Jest to gdzieś dostępne opcjonalnie czy trzeba wejść w gadke z supportem?
Posted by: Baqu

Re: PinnacleSports [8] - 21/11/2008 01:56

nie było pytanie o nic więcej, po prostu odpowiedzialem na zadane pytanie.

wszystko jest opisane na stronie pinnacle przecież i nie trzeba tracić jakiegoś ogromu czasu żeby znaleźć co następuje (http://www.pinnaclesports.com/FAQCashier.aspx):

Quote:
Can I change my current account to another currency?

Yes, but only if your account has never been funded. Please contact our Customer Service Department by e-mail at csd@pinnaclesports.com including details of your Client ID and the new currency you would like to change your account to.

If you have ever made a deposit to your Pinnacle Sports account, the currency cannot be changed. However, a new Pinnacle Sports account may be opened to replace your existing account. Please advise our Customer Service Department by e-mail at csd@pinnaclesports.com and include your existing Client ID and your new currency preference.

Any funds held in your existing account will be converted to your preferred currency using the daily OANDA inter-bank and transferred to your new Pinnacle Sports account. Please note that there will be a surcharge of 2.75% of the total amount transferred.


sam niedawno zmieniałem walutę w pinku z wiadomych obecnie gospodarczych względów. support odpisuje bardzo szybko, całość operacji zamknęła mi się na maksimum 30 minutach.

pozdr,
Posted by: GaloGalo

Re: PinnacleSports [8] - 21/11/2008 05:37

Ziom miał konto w "zielonych australijskich" i needował zmianke... . Już zmienione... tak jak piszesz kole 20-30 minet zajęło.

Tak więc dzięks... peace, love, extasy etc etd \:D \:D .
Posted by: piotras

Re: PinnacleSports [8] - 26/11/2008 06:33

mam obecnie konto w Euro, jak mozna zmienic walute na PLN?
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 26/11/2008 06:37

Napisac maila do supportu ze chcesz inna walute, zamykaja stare konto i otwieraja nowe.
Posted by: piotras

Re: PinnacleSports [8] - 26/11/2008 07:42

dostalem odpowiedz z supportu ze moje konto nie bylo nigdy zasilane, wiec moge na nim zmienic sobie walute, jak to zrobic?
Posted by: piotras

Re: PinnacleSports [8] - 26/11/2008 07:44

zmienili mi od razu bez usuwania konta ;] nie zauwazylem ;\)
Posted by: _potepiony_

Re: PinnacleSports [8] - 07/12/2008 04:26

Ktoś mi powie jak jest dokładnie z wypłatami na moneybookers? Wiem, że jedna wypłata na miesiąc free. Ale jak oni liczą ten miesiąc? Czy od daty pierwszej wpłaty/wypłaty? Np. dajmy na to ostatnio wpłaciłem 15 listopada to teraz na wypłatę muszę czekać do 15 grudnia czy może liczą to tak że jedna wypłata na grudzień, jedna na styczeń itd... .
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 07/12/2008 04:32

miesiac = miesiac, czyli jedna w grudniu, jedna w styczniu.

czy ktos mial ostatnio problem aby wplacic do nich karta?
Posted by: MichalTD

Re: PinnacleSports [8] - 11/12/2008 00:08

Działa Wam strona ??
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 11/12/2008 00:14

tak, smiga az milo
Posted by: MichalTD

Re: PinnacleSports [8] - 11/12/2008 00:27

dzieki, sila sugestii chyba pomogla, bo tez zaczela dzialac
Posted by: forthar

Re: PinnacleSports [8] - 11/12/2008 08:24

Nie no ile oni rozliczają przełożony mecz?????Motherwell-Hearts miał być grany w sobote o 16 a oni od tego czasu trzymają mi singla.Troche przesada jak na porządnego buka........
Posted by: zenek_z_kulu

Re: PinnacleSports [8] - 15/12/2008 07:08

Mam pytanie dotyczace weryfikacji tozsamosci. Na stronie ich pisze ze jest obowiazkowa jesli wplacales karta i chcesz w ten sposob wyplacic. A jesli wplacalem przelewami 24, to rowniez w ciagu trzech dni mam im dostarczyc te dokumenty ktorych wymagaja do weryfikacji tozsamosci i karty? Wyplate bede realizowal przelewem zwrotnym na konto bankowe. z gory dziekuje za odpowiedz \:\)
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 15/12/2008 07:13

Tak czy inaczej musisz sie zweryfikowac, inaczej nie wysla kasy. Jesli do tej pory karta nie wplacales to nie musisz jej weryfikowac ;\)
Posted by: terkin

Re: PinnacleSports [8] - 17/12/2008 18:08

Koledzy mam takie pytanie. Jeśli otworzę u nich konto i wpłacę pieniądze via moneybookers to czy również tą drogą będę mógł bez problemów wypłacać? Karty bowiem nie używam i konta też nie chcę w to mieszać. Co najwyżej mogę im przesłać ID, prawko, rachunki i jakiś papier z banku?

wystarczy?
Posted by: gryzonko

Re: PinnacleSports [8] - 17/12/2008 18:36

Jak najbardziej Terkin. jeśli wpłacisz mb możesz wypłacać mb, i siłą rzeczy nie wymagają od ciebie skanów karty
Posted by: terkin

Re: PinnacleSports [8] - 17/12/2008 19:33

Dzięki stary, a różne tu rzeczy piszą, min że wpłacać można jak się chce ale wypłacają już tam gdzie chcą oni... niczym looseline ostatnio. Pozdrawiam.
Posted by: Exp

Re: PinnacleSports [8] - 18/12/2008 21:16

Jesli wplacasz MB, to nie tylko mozesz, ale musisz wyplacic najpierw przynajmniej tyle samo ta sama droga, pozniej dopiero mozesz wyplacac innymi metodami smile
Posted by: Niepoprawny_Pesymista

Re: PinnacleSports [8] - 03/01/2009 09:24

zmienilem walute na koncie w pinnaclesports z DKK na PLN, gdy miałem stan konta 0, wygenerowano mi nowe konto tym razem w złotóweczkach własnie i gdy wchodze w MAKE DEPOSIT wybieram opcje wpłaty i za kazdym razem (niezależnie od opcji) pojawia mi się bladoczerwona ramka z komunikatem:

Please Note:

Please note that no Bank Wire, ClickandBuy, Credit Card, Fedex/Cashier Check, INSTADEBIT, Instant Bank Wire, Maestro/Delta, Moneta, Moneybookers, myCitadel, NETELLER, NETELLER (1-PAY), PayPinnacle, POLi, Przelewy24, Sofortüberweisung, Visa Electron, Webmoney deposits are accepted for your account.

Please go to the Payment Information for more information on other payment methods available.

Pojawia się moje zapytanie, dlaczego? i co zrobic zebym mogl wplacic?
z gory dziekuje za odpowiedz,
pozdrawiam
Posted by: zalayeta

Re: PinnacleSports [8] - 04/01/2009 20:25

w jaki sposob grac duble i i triple w pinnacle nie moge tego skumać??
Posted by: Baqu

Re: PinnacleSports [8] - 04/01/2009 20:29

Originally Posted By: zalayeta
w jaki sposob grac duble i i triple w pinnacle nie moge tego skumać??


na środku masz

BETTING MENU
Buy Points | Parlays / Accumulators | Teasers

i klikasz: "Parlays / Accumulators"
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [8] - 05/01/2009 02:33

W Pinny się walnęli chyba że sam jestem w błędzie... ale handi na darts w meczu Taylor - Barney ustawili jako "legs" a nie "sets".
Posted by: siwy22

Re: PinnacleSports [8] - 06/01/2009 02:00

Heh żle mi rozliczyli mecz Stakhovsky Rochus 1,pierwszy raz takie cos mi sie zdarzylo, sami zmiena? Bo nie chce mi sie kaleczyc angielskiego w rozmowach z nimi,mial ktos juz taka sytacje w tym buku?
Posted by: siwy22

Re: PinnacleSports [8] - 06/01/2009 02:02

Juz poprawili, ale pierwszy raz takie cos akurat w tym buku zobaczylem
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 06/01/2009 02:05

Zdarza sie, tam siedza ludzie ktorzy wpisuja wyniki, kiedys wisla k grala z gornikiem leczna a wisla plock z gornikiem zabrze, jakos taka kombinacja to trzeba bylo im wyjasniac roznice bo zle rozliczyli wink
Posted by: Golffour

Re: PinnacleSports [8] - 13/01/2009 03:36

Mam pytanie odnosnie wyplat - czy tylko 1 wyplata na konto bankowe jest darmowe? Ile pobieraja za kolejne? Czy nie wplacajac poprzez moneybookers mozna na moneybookers wyplacic pieniadze? ...bo z ich opisow nie jestem madry frown wink
Posted by: Jakubosiu

Re: PinnacleSports [8] - 13/01/2009 03:50

jedna wyplata w miesiacu za darmo na konto druga 75 zł a na mb 45 zł
Posted by: Golffour

Re: PinnacleSports [8] - 13/01/2009 04:10

Originally Posted By: Jakubosiu
jedna wyplata w miesiacu za darmo na konto druga 75 zł a na mb 45 zł

to jednak dobrze zrozumialem... Duzo... Dzieki za odpowiedz piwo
Posted by: 1raul1

Re: PinnacleSports [8] - 13/01/2009 04:14

Dlugo idzie wyplata od nich na konto bankowe ??

I jak mam konto w zlotowkach to nie beda mi nic przewalutowywac i dojdzie taka sama kwota jaka wyplace ??

Pozdrawiam
Posted by: ziutek123

Re: PinnacleSports [8] - 13/01/2009 05:52

jeżeli z konta w pinie w PLZ przelewasz na konto bankowe w PLZ to nie ma żadnych prowizji ani żadnych przewalutowań
u mnie wypłata szła 3 dni robocze

pozdrawiam
Posted by: 1raul1

Re: PinnacleSports [8] - 13/01/2009 07:27

aha czyli spoko smile

dzieki smile
Posted by: Venon

Re: PinnacleSports [8] - 15/01/2009 04:20

dziala wam pinn bo ja jakies redirecty dostaje
Posted by: neoximek

Re: PinnacleSports [8] - 15/01/2009 04:22

mi dziala normalnie
Posted by: Baqu

Re: PinnacleSports [8] - 15/01/2009 07:01

Originally Posted By: Venon
dziala wam pinn bo ja jakies redirecty dostaje


mam podobnie :/
Posted by: Rastafaraj

Re: PinnacleSports [8] - 17/01/2009 19:12

czy ktos wie co sie dzieje z tym bukiem od kilku dni...
bo od środy nie wchodzi mi ich strona...
Posted by: Baqu

Re: PinnacleSports [8] - 17/01/2009 19:37

Originally Posted By: Rastafaraj
czy ktos wie co sie dzieje z tym bukiem od kilku dni...
bo od środy nie wchodzi mi ich strona...


u mnie wszysko w porządku, może usuń temporary internet files i coockies, albo zmień przeglądarkę
Posted by: Rastafaraj

Re: PinnacleSports [8] - 18/01/2009 19:42

pousuwałem wszystko, zmieniłem przeglądarkę i... cholerstwo dalej nie działa...
ma ktoś jeszcze taki sam problem..
Posted by: muminek bez ogonka

Re: PinnacleSports [8] - 18/01/2009 20:02

Spróbuj wejsc przez proxy
Posted by: siwy22

Re: PinnacleSports [8] - 18/01/2009 20:32

Napisz do suportu i podaj ip,mogli zablokowac jesli recznie sie odswieza stone
Posted by: mazik

Re: PinnacleSports [8] - 19/01/2009 06:52

Uwazajcie jak gracie tutaj europejski hokej. Nigdzie nie ma napisane ze czas w typach under/over liczy sie tylko i wylacznie 60 minut a gole po dogrywce lub karnych sie nie licza. W okienkach przy grach NHL i europejskich sa wpisane takie same zasady. Jednak jak sie zagra na over 6.5 w meczach NHL to przy wyniku 3:3 w regulaminowym czasie gry i 4:3/3:4 po dogrywce lub karnych mamy wygrany zaklad, a na europejskie ligi mamy w takim samym przypadku przegrany zaklad nie wiadomo dlaczego bo nie ma nigdzie zaznaczonego ze w europejskich ligach liczą to inaczej niz w NHL. Sprawa dotyczy dzisiejszego meczu w austriackiej lidze Salzburg - Vien gdzie do 60 minut było 3:3 a po regulaminowym czasie wynik to 3:4. Czuje sie oszukany przez Pinnacle a kasa nie byla mala.
Posted by: pijanica

Re: PinnacleSports [8] - 19/01/2009 07:09

Jakie oszustwo? Sam siebie oszukałeś nie czytając rules:
Cytat:
Hockey
Unless otherwise stated, all wagers are for regulation time ONLY and do NOT include either overtime or penalty shootouts.


Jadynym wyjątkiem jest rynek NHL OT included, gdzie sama nazwa mówi za siebie.
Posted by: Baqu

Re: PinnacleSports [8] - 19/01/2009 07:12

Originally Posted By: mazik
Uwazajcie jak gracie tutaj europejski hokej. Nigdzie nie ma napisane ze czas w typach under/over liczy sie tylko i wylacznie 60 minut a gole po dogrywce lub karnych sie nie licza. W okienkach przy grach NHL i europejskich sa wpisane takie same zasady. Jednak jak sie zagra na over 6.5 w meczach NHL to przy wyniku 3:3 w regulaminowym czasie gry i 4:3/3:4 po dogrywce lub karnych mamy wygrany zaklad, a na europejskie ligi mamy w takim samym przypadku przegrany zaklad nie wiadomo dlaczego bo nie ma nigdzie zaznaczonego ze w europejskich ligach liczą to inaczej niz w NHL. Sprawa dotyczy dzisiejszego meczu w austriackiej lidze Salzburg - Vien gdzie do 60 minut było 3:3 a po regulaminowym czasie wynik to 3:4. Czuje sie oszukany przez Pinnacle a kasa nie byla mala.


kolego mazik, nie chce bronic pinnacle, ale wychodzi na to, że muszę smile nad każdymi typami do hokeja z danej ligi masz wyraźnie napisane co następuje:

Cytat:
Hockey
Please note:


Effective immediately, hockey games will be graded on the results of regulation time only, unless explicitly stated otherwise in the line offering.


przecież to widać jak wół smile

pozdr,
Posted by: mazik

Re: PinnacleSports [8] - 19/01/2009 07:18

No okey Baqu jasne że to widze tyle ze taka sama informacje masz jak wejdziesz w NHL games jednak jak zagrasz tam na over 6.5 to przy wyniku 3:3 i nastepnie wygranej ktorejs z druzyn w dogrywce lub karnych to bedziesz mial liczone jako wygrany zaklad, wiec jaka roznica jest miedzy Nhl a European games jesli nigdzie tego nie zaznaczyli ze sa inne zasady? Jestem na 95% pewien ze mialem juz zaklady na over 6.5 w NHL i przy 3:3 i potem 4:3/3:4 mialem wygrany zaklad.
Posted by: mazik

Re: PinnacleSports [8] - 19/01/2009 07:19

Analogicznie grajac w Pinnacle under 6.5 przy wyniku 3:3 mialem liczone jako zaklad przegrany !
Posted by: (J)

Re: PinnacleSports [8] - 19/01/2009 07:23

Przeczytaj dokładnie co koledzy wyżej napisali. Zaznaczam. Dokładnie smile
Posted by: Baqu

Re: PinnacleSports [8] - 19/01/2009 07:23

Originally Posted By: mazik
No okey Baqu jasne że to widze tyle ze taka sama informacje masz jak wejdziesz w NHL games jednak jak zagrasz tam na over 6.5 to przy wyniku 3:3 i nastepnie wygranej ktorejs z druzyn w dogrywce lub karnych to bedziesz mial liczone jako wygrany zaklad, wiec jaka roznica jest miedzy Nhl a European games jesli nigdzie tego nie zaznaczyli ze sa inne zasady? Jestem na 95% pewien ze mialem juz zaklady na over 6.5 w NHL i przy 3:3 i potem 4:3/3:4 mialem wygrany zaklad.


w NHL akurat masz dwie opcje do grania, regular time i ot, pewnie zagrales po prostu z ot i już ( overu / undery zawsze tam gra sie razem z OT ) , raczej wina jest po Twojej stronie = nie zaznajomiles sie z regulaminem, ktory przeciez nie byl ukryty... zreszta sporo bukow ma do regulaminowego czasu gry, tak jest z pilką, koszem i innymi sportami zespolowymi.

pozdr,
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [8] - 19/01/2009 07:25

Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: mazik
No okey Baqu jasne że to widze tyle ze taka sama informacje masz jak wejdziesz w NHL games jednak jak zagrasz tam na over 6.5 to przy wyniku 3:3 i nastepnie wygranej ktorejs z druzyn w dogrywce lub karnych to bedziesz mial liczone jako wygrany zaklad, wiec jaka roznica jest miedzy Nhl a European games jesli nigdzie tego nie zaznaczyli ze sa inne zasady? Jestem na 95% pewien ze mialem juz zaklady na over 6.5 w NHL i przy 3:3 i potem 4:3/3:4 mialem wygrany zaklad.


w NHL akurat masz dwie opcje do grania, regular time i ot, pewnie zagrales po prostu z ot i już ( overu / undery zawsze tam gra sie razem z OT ) , raczej wina jest po Twojej stronie = nie zaznajomiles sie z regulaminem, ktory przeciez nie byl ukryty... zreszta sporo bukow ma do regulaminowego czasu gry, tak jest z pilką, koszem i innymi sportami zespolowymi.

pozdr,


z koszem przesadziles smile nie znam zbyt wielu gdzie o/u jest liczone bez OT
Posted by: mazik

Re: PinnacleSports [8] - 19/01/2009 07:28

Nie zauwazylem wczesniej postu pijanicy ktora faktycznie wyjasnia i jakos nie wpadlem na to ze klikam w NHL i juz w nazwie jest napisane rules shocked a potem jak juz wejde to nad grami jak byk napisane "Please note:
Effective immediately, hockey games will be graded on the results of regulation time only, unless explicitly stated otherwise in the line offering. " Po co to wiec jest tam napisane skoro ot included?
Posted by: Baqu

Re: PinnacleSports [8] - 19/01/2009 07:34

Originally Posted By: yaaho

z koszem przesadziles smile nie znam zbyt wielu gdzie o/u jest liczone bez OT


no fakt, uogolniłem za bardzo, ale najwazniejsze jest przecież przesłanie smile
Posted by: Niepoprawny_Pesymista

Re: PinnacleSports [8] - 20/01/2009 19:37

Originally Posted By: Niepoprawny_Pesymista
zmienilem walute na koncie w pinnaclesports z DKK na PLN, gdy miałem stan konta 0, wygenerowano mi nowe konto tym razem w złotóweczkach własnie i gdy wchodze w MAKE DEPOSIT wybieram opcje wpłaty i za kazdym razem (niezależnie od opcji) pojawia mi się bladoczerwona ramka z komunikatem:

Please Note:

Please note that no Bank Wire, ClickandBuy, Credit Card, Fedex/Cashier Check, INSTADEBIT, Instant Bank Wire, Maestro/Delta, Moneta, Moneybookers, myCitadel, NETELLER, NETELLER (1-PAY), PayPinnacle, POLi, Przelewy24, Sofortüberweisung, Visa Electron, Webmoney deposits are accepted for your account.

Please go to the Payment Information for more information on other payment methods available.

Pojawia się moje zapytanie, dlaczego? i co zrobic zebym mogl wplacic?
z gory dziekuje za odpowiedz,
pozdrawiam


moj post pozostał bez odpowiedzi.... frown Baqu Experto moglibyscie pomóc...? smile
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 20/01/2009 22:50

pewnie jakis blad systemu, napisz im maila o tym, tez chyba tak mialem kiedys, ale naprawili.
Posted by: gallardo18

Re: PinnacleSports [8] - 02/02/2009 00:53

wie ktoś może czy zakłady typu
Home Teams (Sunday 8 Matches) (-1.5 and -2) vs Away Teams (Sunday 8 Matches) for Game
są zwracane jeśli jakiś mecz nie odbędzie się w niedziele tylko w poniedziałek??
z góry dzięki
Posted by: mazik

Re: PinnacleSports [8] - 02/02/2009 07:39

Taka ciekawostka. Limit na handicap w dzisiejszym SuperBowl wynosi bagatela 350000 PLN shocked Można grać grubo grin
Posted by: come_on

Re: PinnacleSports [8] - 03/02/2009 01:42

Jak się obstawia duble albo triple z hndicapów czy U>O w tenisie ?
bo jak klikam na accumulatores to są tylko zwykłe linie frown
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 03/02/2009 01:55

To znaczy ze sobie tego nie poobstawiasz. To jest bukmacher glownie do singli, jak chcesz sie bawic w tasmy to u innych.
Posted by: come_on

Re: PinnacleSports [8] - 03/02/2009 02:00

Originally Posted By: Experto
To znaczy ze sobie tego nie poobstawiasz. To jest bukmacher glownie do singli, jak chcesz sie bawic w tasmy to u innych.

no to słabo napaliłem się na tego buka
a tu taki zonk ozdoba ale dlaczego w soccerze można a w tenisie nie blush
dosatełem bonusa 10% jak teraz zrobie wypłate to mi go zabiorą ?
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 03/02/2009 02:02

nie ma sie co napalac, jesli grasz tasmy to nie ma sensu grac w pinnacle. Owszem mozna tasmy na amerykanskie sporty i troche pilki noznej, ale ogolnie to buk do grania grubo i to glownie singli.

tak, musisz im wczensiej napisac ze chcesz wyplacic i niech zabieraja ten bonus, bo jesli zrobisz obrot to dopiero po 30 dniach(od wplaty) mozna od nich wyplacic.
Posted by: come_on

Re: PinnacleSports [8] - 03/02/2009 02:07

aha spox piwo
Posted by: solidny_gracz

Re: PinnacleSports [8] - 09/02/2009 06:53

mam problem.. zmienilem system i nie moge sie zalogowac na stronie pinnacle... strona sie wyswietla ale za kazdym razem jak chce sie logowac mam blad ze strona internetowa jest niedostepna.. problem wystepuje na IE oraz Chrome
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 09/02/2009 09:59

Jak my Ci mozemy pomoc, odpal firefoxem, nigdy nie mialem na tej przegladarce problemow z pinnkiem.
Posted by: Niepoprawny_Pesymista

Re: PinnacleSports [8] - 09/02/2009 11:34

na chromie też nie ma problemów z pinnim-minim:P
Posted by: Llama

Re: PinnacleSports [8] - 26/02/2009 02:32

działa Wam?
Posted by: ArtekPotito

Re: PinnacleSports [8] - 26/02/2009 02:32

działa
Posted by: Andrzej5

Re: PinnacleSports [8] - 03/03/2009 01:25

Jeszcze nie robiłem u nich wypłat, bo nie minęło jeszcze te 30 dni od pierwszej wpłaty, ale mam takie pytania:

1. Czy przy pierwszej wypłacie będą chcieli jakiejś weryfikacji (skan dowodu, czy coś jeszcze?)?
2. Coś w wątku przewijało się o problemach w wypłatach na Neteller i Moneybookers. Jak wpłaciłem teraz większą kwotę przez mb, to już sobie na netellera nie wypłacę, tylko muszę robić kombinację i wypłacić najpierw tyle ile wpłaciłem na mb i dopiero z reszty na netellera, a to co wypłaciłem sobie wpłacę z powrotem na konto?
3. Przy wypłatach każdą metodą jest, że pierwsza za darmo w miesiącu, pytanie tylko czy pierwsza daną metodą czy w ogóle?
Posted by: awax76

Re: PinnacleSports [8] - 05/03/2009 18:33

działa Wam teraz pinek?
Posted by: mamuska26

Re: PinnacleSports [8] - 05/03/2009 18:36

mnie od rana nie dziala
Posted by: Andrzej5

Re: PinnacleSports [8] - 05/03/2009 18:41

miała być jakaś przerwa, od wczoraj wieczorem do dzisiaj wcześnie rano, tylko nie spojrzałem wg jakiej strefy czasowej te czasy były podane
bo w sumie to wczoraj wieczorem śmigało
szkoda, że nie dają jakiejś informacji na czas wyłączenia stronki
Posted by: Maldini$$

Re: PinnacleSports [8] - 05/03/2009 18:41

Pisali wczoraj na głównej że będzie przerwa.
Posted by: Andrzej5

Re: PinnacleSports [8] - 05/03/2009 18:45

pamiętasz może do której? bo mi coś jakoś kojarzy się godzina max 5-6 rano
Posted by: Maldini$$

Re: PinnacleSports [8] - 05/03/2009 18:50

Pamiętam, że mieli napisane 9 p.m do 21 p.m - tylko teraz kwestia jakiego czasu.
Posted by: Art300

Re: PinnacleSports [8] - 05/03/2009 19:11

Ale prostego przekierowania do podstronki z info o przerwie mozna było się spodziewac po firmie z ratingiem A+...
Posted by: Farciarz

Re: PinnacleSports [8] - 11/03/2009 11:57

Jeśli nie daj Boże, ktoś z Was pobłądzi w ichniejszym kasynie, to radzę robić ewakuację. Dzisiaj na korepetycjach XXX będzie rozwiązywać zadanie (akurat tematyczne) : jakie jest prawdopodobieństwo, że grając na ruletce francuskiej dostaniemy ciąg CZCZCZCZ32CZCZCZCZ3232 i na koniec 0 gdzie CZ-czarna a 32 to niestety 32. Oczywiście grałem dość grubo na kombinację czerwonych (bez 32 ) ....
Posted by: Andrzej5

Re: PinnacleSports [8] - 11/03/2009 17:11

a widziałeś gdziekolwiek, kiedykolwiek kasyno internetowe w którym komuś udałoby się wygrać jakąś większą kasę na progresji??
Posted by: djflo

Re: PinnacleSports [8] - 13/03/2009 06:44

ile razy trzeba obrócić tym bonusem 10% i depozytem?
Posted by: mara

Re: PinnacleSports [8] - 13/03/2009 18:07

17 razy, a potem jeszcze musisz wygrać chińską wersję milionerów żeby pozwolili Ci wypłacić
Posted by: aspace

Re: PinnacleSports [8] - 20/03/2009 21:06

Witam,

1. Czy bonus 10% jest przyznawany automatycznie? wyczytałem gdzieś, że po złożeniu depozytu trzeba naskrobać maila do supportu.

2. Czy jest jakiś termin od rejestracji konta, w którym trzeba złożyć pierwszy depozyt aby powyższy bonus otrzymać?

Pozdrawiam,
Arkadiusz
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 20/03/2009 21:13

byl automatycznie, chyba ze sie zmienilo cos w ostatnich 2 miesiacach.
Posted by: sterownik

Re: PinnacleSports [8] - 24/03/2009 16:40

Wplacilem 32 dni temu 2tys przez mb, dostalem bonus i naprawde sporo gralem. Teraz mam 3tys i chce to wyplacic najlepiej na mbank.

Nie wiecie czy tak mozna? Ktos z was wyplacal kiedys na konto?
Oni podobno maja konto w polskim banku.
Posted by: manny

Re: PinnacleSports [8] - 24/03/2009 23:08

jak wpłacałeś przez MB to pewnie wyplata tez na MB, jesli chcesz koniecznie na konto to zrob jakis maly przelew i bedziesz mial aktywne wpłaty/wyplaty przez przelew, tak mysle ale moge sie mylic bo krotko gram w pinnacle
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [8] - 25/03/2009 00:08

Originally Posted By: manny
jak wpłacałeś przez MB to pewnie wyplata tez na MB, jesli chcesz koniecznie na konto to zrob jakis maly przelew i bedziesz mial aktywne wpłaty/wyplaty przez przelew, tak mysle ale moge sie mylic bo krotko gram w pinnacle


mylisz sie... kaza wyplacic tyle co wplacil przez mb, a reszte mozna bedzie wyplacic na konto, chyba, ze im sie cos nie spodoba, ogolnie w pinku najlepiej wplacac i wyplacac tylko jedna metoda...
Posted by: adingh

Re: PinnacleSports [8] - 28/03/2009 02:52

Przy wypłacie z Pinnacle chcą tylko scan dowodu osobistego ? chodzi mi o to czy np. nie poproszą o scan jakichś rachunków za gaz itp.

I jak tam wpłacać najlepiej ? Normalnym przelewem można i potem na konto wypłacić ?
Posted by: piotrek18

Re: PinnacleSports [8] - 30/03/2009 17:53

Można grać u nich akumulatory z Wta/Atp Miami?
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [8] - 30/03/2009 20:59

Originally Posted By: piotrek18
Można grać u nich akumulatory z Wta/Atp Miami?


tak, tenisa tam mozna grac AKO
Posted by: Self-Confident

Re: PinnacleSports [8] - 01/04/2009 03:49

Jaka jest minimalna wpłata 100 PLN starczy ?
Posted by: Baqu

Re: PinnacleSports [8] - 01/04/2009 03:50

Originally Posted By: Self-Confident
Jaka jest minimalna wpłata 100 PLN starczy ?


tak

http://www.pinnaclesports.com/PaymentInformation.aspx?pab=1_13#p7ABt1_13
Posted by: piotrek18

Re: PinnacleSports [8] - 01/04/2009 18:42

czy mozna było grać akumulatory w sobote z piłki eliminacji ?
bo patrze maja tylko z ameryki ;>
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [8] - 01/04/2009 21:11

Originally Posted By: piotrek18
czy mozna było grać akumulatory w sobote z piłki eliminacji ?
bo patrze maja tylko z ameryki ;>


mozna bylo, na dzisiaj tez juz mozna
Posted by: kulpa

Re: PinnacleSports [8] - 01/04/2009 21:21

Działa wam strona?
Posted by: ice18

Re: PinnacleSports [8] - 02/04/2009 01:35

właśnie działa wam strona ? mi wczesniej dzialala a do tej pory nie ;/
Posted by: oki

Re: PinnacleSports [8] - 02/04/2009 01:53

u mnie wszystko chodzi
Posted by: webster

Re: PinnacleSports [8] - 02/04/2009 02:25

dziala bez zastrzezen
Posted by: piotrek18

Re: PinnacleSports [8] - 02/04/2009 04:21

wszystkie stronki dzialaja oprocz pinnka ;/ mam neostrade i routera moze to przez to ;> ale tak chodzila caly czas ;/
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [8] - 02/04/2009 05:29

tez mam neo i mi smiga ladnie
Posted by: piotrek18

Re: PinnacleSports [8] - 02/04/2009 06:05

Our IT Department advises that the IP address you provided has been accessing the site excessively or is using robotic tools. When we notice this type of activity, the IP address is blocked from our site.

We understand our clients want to update lines, but expect this to be done in a reasonable manner. Rather than use the refresh button, clients may use the Dynamic Lines Display option which is available on most of our pages.

Accounts who use robotic tools to access our site are also blocked. Instead, these account holders should review the XML option on our menu.

The reason we take this action is to avoid possible performance problems at Pinnacle Sports, which may effect all our clients.

We have unblocked your IP address.

Please remember that continued similar activity will cause your IP to again be blocked.

coś takiego dostałem co mam zrobic by mi nie blokowali IP ?
Posted by: Art300

Re: PinnacleSports [8] - 02/04/2009 06:58

czepiaja sie, że non stop odswieżasz stronę.
A możesz uzyć automatycznego odświeżania. masz zakladki jasno niebieskie. Uzywasz zakłładki "straight bet" a powinieneś " dynamic lines" zaraz obok. Wtedu bedzie się strona odświeżać aiutomatycznie.
Posted by: piotrek18

Re: PinnacleSports [8] - 02/04/2009 16:20

He znowu mi zbanowali ;> jak obstawiam to normalnie w menu glownym biore np Tennis itd niewiem ocb ;>
Posted by: Linc

Re: PinnacleSports [8] - 05/04/2009 07:37

wiem, ze moj angielski nie jest zajefajny ale chyba ich support nie kwapi sie by pomagac Polakom, napisalem do nich z 2 tygodnie temu w sprawie pewnego problemu, dostalem jakis casenumber i cisza mad
Posted by: Rusty

Re: PinnacleSports [8] - 06/04/2009 23:16

Skoro dostałeś casenumber to zapewne ktoś zajął się Twoja sprawą i jestem święcie przekonany, że w tym mailu od nich otrzymałeś dalsze wskazówki. Piłka leży po Twojej stronie, przeczytaj mail i odpowiedz im.
Posted by: Linc

Re: PinnacleSports [8] - 06/04/2009 23:57

casenumber jest w temacie/tytule maila a sama wiadomosc od nich to jest nic innego jak tylko moj wczesniejszy mail i ani slowa od nich mad
Posted by: Rusty

Re: PinnacleSports [8] - 07/04/2009 00:02

Hmm, dziwne. Z mojej strony mogę dodać tyle, że nigdy nie musiałem długo czekać na ich odpowiedź. Support bez zarzutu.

Wyślij do nich tego maila jeszcze raz. Na pewno odpiszą.
Posted by: bizon2828

Re: PinnacleSports [8] - 13/04/2009 03:39

Witam :-)
Jestem tutaj pierwszy raz i chciałbym trochę się poradzić u bardziej doświadczonych. Moja dotychczasowa gra wyglądała tak : obstawianie w totomixie, zysków oczywiście brak o czym boleśnie się przekonałem, z czasem zacząłem przeglądać fora w poszukiwaniu "sposobu na bukmacherów" - na szczęście info z neta szybko poprowadziły mnie do internetowych buków (broń boże naziemnych!), następnie wpadłem na forach na tematy o progresji - juuupi to jest to!! Jako że chcę grać progresje under/over w nba przy kursie ok.1.95 muszę mnożyć stawkę x3 - i tu zaczęły się problemy z internetowymi bukami, które w większości nakładają limity i utrudniają "grubą" grę :-) W końcu znalazłem idealnego buka do mojego stylu gry - oczywiście PINNACLE! No i teraz mam parę pytań co do tego buka:
1. Pierwsze co mnie dziwi, to to że nie nakładają limitów, podczas gdy inne buki nie wyobrażają sobie gry bez nakładania limitów - dlaczego tak jest? czy na prawdę można tak po prostu na nich zarabiać bez końca?
2.Jakie internetowe konto bankowe najlepiej spisuje się w graniu z Pinnacle? Zaznaczam, że w sumie nie będzie mi zależało na wypłacaniu kasy więcej niż raz na miesiąc, nie widzę takiej potrzeby :-)
3.A teraz już konkretnie w sprawie NBA, wiem, że trzeba najpierw ustawić Decimal Odds i wtedy widzę kursy "po naszemu" ale nie wiem co oznacza kolumna "Money Line"?? (tylko nie mówcie, że to są te limity na mecz...;/ - bo coś słyszałem o jakiś limitach na każdy mecz..) ogólnie grając progresją spodziewam się grania nawet stawką po 7000, czy to będzie możliwe w NBA??
Poproszę o pomoc! :-)
Posted by: mara

Re: PinnacleSports [8] - 13/04/2009 04:06

Originally Posted By: bizon2828

1. Pierwsze co mnie dziwi, to to że nie nakładają limitów, podczas gdy inne buki nie wyobrażają sobie gry bez nakładania limitów - dlaczego tak jest? czy na prawdę można tak po prostu na nich zarabiać bez końca?


Jak dla mnie tekst roku.
A na poważnie to nie wiem bizon czy zdajesz sobie sprawe ale serie under/over w NBA bywają nawet powyżej 20 spotkań także dobrze sie zastanów.
pozdrawiam
Posted by: bizon2828

Re: PinnacleSports [8] - 13/04/2009 04:16

Jak dla mnie tekst roku.
A na poważnie to nie wiem bizon czy zdajesz sobie sprawe ale serie under/over w NBA bywają nawet powyżej 20 spotkań także dobrze sie zastanów.
pozdrawiam[/quote]

Hmmmm... to się teraz zdziwiłem z tymi 20 spotkaniami bo przeanalizowałem bieżący sezon i najdłuższa seria to 10 overów i miała miejsce 2-krotnie :-) a to pewnie w poprzednich sezonach takie coś zaobserwowałes?
Posted by: Niepoprawny_Pesymista

Re: PinnacleSports [8] - 13/04/2009 06:00

czysta matematyka- patrzysz na to z bukmacherskiego pkt widzenia, ze niby nie moze sie zdarzyc kilkanascie, jak juz tyle poszlo to ten nastepny juz wejdzie. Z pkt widzenia matematyki moze zdarzyc nieokreslenie dluga seria. Np. swego czasu ponad 30meczow bez remisu w NHL- dziesiatki ludzi sie wtedy naciely, bodajze na Dzikusow
Posted by: bizon2828

Re: PinnacleSports [8] - 13/04/2009 06:09

no tak.. matematyka jest bezlitosna to się zgadza, jestem teraz w toku przeglądania tych statystyk odnośnie under/over w NBA - przejrzałem już połowę drużyn, każdą od sezonu 1999/2000 do tegorocznego - na razie najdłuższa seria to 12 overów pod rząd chicago jakies 10 lat temu. w sumie nie wygląda to tak źle :-)
Posted by: ArtekPotito

Re: PinnacleSports [8] - 13/04/2009 18:56

3 pytania:
- zawsze można grać AKO tenisa ?
- czy w AKO można łączyć dyscypliny ?
- ile maxymalnie zdarzeń w AKO można zagrać ?
Posted by: bizon2828

Re: PinnacleSports [8] - 13/04/2009 21:40

Mara, sprawdziłem już wszystkie drużyny pod względem under/over sumy punktów począwszy od sezonu 1999/2000 do tegorocznego - najdłuższa seria to 13, już nie pamietam over czy under ale mniejsza z tym. Także o seri 20 spotkań nie było mowy nie wspominając już o seriach powyżej 20 :-) hmm skąd wytrzasnąłeś te serie xD??
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 13/04/2009 21:47

Originally Posted By: ArtekPotito
3 pytania:
- zawsze można grać AKO tenisa ?
- czy w AKO można łączyć dyscypliny ?
- ile maxymalnie zdarzeń w AKO można zagrać ?


ad 1, do tej pory zawsze mialem ako tenis mozliwy
ad 2, mozna
ad 3, nie wiem, ale z 10 kiedys wcisnalem
Posted by: weed

Re: PinnacleSports [8] - 13/04/2009 21:48

Originally Posted By: bizon2828
Witam :-)
Jako że chcę grać progresje under/over w nba przy kursie ok.1.95 muszę mnożyć stawkę x3 - (blablabla...)
) ogólnie grając progresją spodziewam się grania nawet stawką po 7000,


lol, nawet jak zaczniesz grac w ten sposob od 100pln czyli stawka czysto rekreacyjna a nie zarobkowa to juz przy piatym typie wedle tej taktyki 100-300-900-2700-8100, zagrasz za 8 klocków i uwierz teraz jakkolwiek jesteśmy beznadziejni a Ty wspaniały i najlepszy to takie serie zdarzą się na 100% ba nawet dłuższe i nie raz czy dwa. wniosek: dorośnij
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 13/04/2009 21:53

Originally Posted By: bizon2828
Witam :-)
Jestem tutaj pierwszy raz i chciałbym trochę się poradzić u bardziej doświadczonych. Moja dotychczasowa gra wyglądała tak : obstawianie w totomixie, zysków oczywiście brak o czym boleśnie się przekonałem, z czasem zacząłem przeglądać fora w poszukiwaniu "sposobu na bukmacherów" - na szczęście info z neta szybko poprowadziły mnie do internetowych buków (broń boże naziemnych!), następnie wpadłem na forach na tematy o progresji - juuupi to jest to!! Jako że chcę grać progresje under/over w nba przy kursie ok.1.95 muszę mnożyć stawkę x3 - i tu zaczęły się problemy z internetowymi bukami, które w większości nakładają limity i utrudniają "grubą" grę :-) W końcu znalazłem idealnego buka do mojego stylu gry - oczywiście PINNACLE! No i teraz mam parę pytań co do tego buka:
1. Pierwsze co mnie dziwi, to to że nie nakładają limitów, podczas gdy inne buki nie wyobrażają sobie gry bez nakładania limitów - dlaczego tak jest? czy na prawdę można tak po prostu na nich zarabiać bez końca?
2.Jakie internetowe konto bankowe najlepiej spisuje się w graniu z Pinnacle? Zaznaczam, że w sumie nie będzie mi zależało na wypłacaniu kasy więcej niż raz na miesiąc, nie widzę takiej potrzeby :-)
3.A teraz już konkretnie w sprawie NBA, wiem, że trzeba najpierw ustawić Decimal Odds i wtedy widzę kursy "po naszemu" ale nie wiem co oznacza kolumna "Money Line"?? (tylko nie mówcie, że to są te limity na mecz...;/ - bo coś słyszałem o jakiś limitach na każdy mecz..) ogólnie grając progresją spodziewam się grania nawet stawką po 7000, czy to będzie możliwe w NBA??
Poproszę o pomoc! :-)


ad 1, tak mozna na nich zarabiac... tylko ilu na nich zarabia. Wiadomo jak to jest, wygrywa sie tu, w innym niekoniecznie. Osobiscie uwielbiam tego buka bo zarobilem na nim najwiecej ze wszystkich w sieci i nigdy nie mialem wiekszych problemow z nimi.

ad 2, akurat u nich mialem kobto bankowe z innego panstwa niz PL

ad 3, moneyline to tzw zaklad bez handi, jak w pilce draw no bet. Po kilkanascie k funtow mozna stawiac na nba, zreszta sam sobie sprawdz pokazuje ile mozesz postawic jak najedziesz na odpowiednia druzyne.
Posted by: bizon2828

Re: PinnacleSports [8] - 13/04/2009 22:23

Originally Posted By: Experto
Originally Posted By: bizon2828
Witam :-)
Jestem tutaj pierwszy raz i chciałbym trochę się poradzić u bardziej doświadczonych. Moja dotychczasowa gra wyglądała tak : obstawianie w totomixie, zysków oczywiście brak o czym boleśnie się przekonałem, z czasem zacząłem przeglądać fora w poszukiwaniu "sposobu na bukmacherów" - na szczęście info z neta szybko poprowadziły mnie do internetowych buków (broń boże naziemnych!), następnie wpadłem na forach na tematy o progresji - juuupi to jest to!! Jako że chcę grać progresje under/over w nba przy kursie ok.1.95 muszę mnożyć stawkę x3 - i tu zaczęły się problemy z internetowymi bukami, które w większości nakładają limity i utrudniają "grubą" grę :-) W końcu znalazłem idealnego buka do mojego stylu gry - oczywiście PINNACLE! No i teraz mam parę pytań co do tego buka:
1. Pierwsze co mnie dziwi, to to że nie nakładają limitów, podczas gdy inne buki nie wyobrażają sobie gry bez nakładania limitów - dlaczego tak jest? czy na prawdę można tak po prostu na nich zarabiać bez końca?
2.Jakie internetowe konto bankowe najlepiej spisuje się w graniu z Pinnacle? Zaznaczam, że w sumie nie będzie mi zależało na wypłacaniu kasy więcej niż raz na miesiąc, nie widzę takiej potrzeby :-)
3.A teraz już konkretnie w sprawie NBA, wiem, że trzeba najpierw ustawić Decimal Odds i wtedy widzę kursy "po naszemu" ale nie wiem co oznacza kolumna "Money Line"?? (tylko nie mówcie, że to są te limity na mecz...;/ - bo coś słyszałem o jakiś limitach na każdy mecz..) ogólnie grając progresją spodziewam się grania nawet stawką po 7000, czy to będzie możliwe w NBA??
Poproszę o pomoc! :-)


ad 1, tak mozna na nich zarabiac... tylko ilu na nich zarabia. Wiadomo jak to jest, wygrywa sie tu, w innym niekoniecznie. Osobiscie uwielbiam tego buka bo zarobilem na nim najwiecej ze wszystkich w sieci i nigdy nie mialem wiekszych problemow z nimi.

ad 2, akurat u nich mialem kobto bankowe z innego panstwa niz PL

ad 3, moneyline to tzw zaklad bez handi, jak w pilce draw no bet. Po kilkanascie k funtow mozna stawiac na nba, zreszta sam sobie sprawdz pokazuje ile mozesz postawic jak najedziesz na odpowiednia druzyne.


dzięki Experto :-)
już myślałem że to moneyline to są te limity na dany mecz ale rozwiałeś moje wątpliwości. A o jakiej porze dnia najlepiej obstawiać to under/over, bo widzę, że tabela z kursami itp. zmienia się bardzo energicznie w ciągu dnia. O której godzinie rano mniej więcej pojawiają się pierwsze wartości kursów??
Jeśli chodzi o konto bankowe, to mógłbym np.w MBanku bezproblemowo?

Dzięki i pozdrawiam
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 13/04/2009 22:26

Nie jestem pewny o ktorej teraz wystawiaja, ale wiadome musisz atakowac pierwsza linie, bo zmiany sa do 3-4 ptk. w ciagu dnia w zaleznosci od trendu przyjmowanej kasy.

W mbanku bezproblemowo.
Posted by: Legia

Re: PinnacleSports [8] - 14/04/2009 04:10

jak jest u nich z prowizjami od wpłat kredytówką ???
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [8] - 14/04/2009 04:12

Nie.
Posted by: Legia

Re: PinnacleSports [8] - 14/04/2009 04:32

ale coś widze że w złotówkach nie da rady wpłacić . tylko w dolorach euro lub funty przyjmują z kredytówki...:/ i automatycznie przeliczają na PLNy ... czyli tracimy na przewalutowaniu :/
Posted by: bizon2828

Re: PinnacleSports [8] - 14/04/2009 05:50

ale zwykłą wpłatę przykładowo z MBanku przyjmują w PLN tak?
Posted by: ArtekPotito

Re: PinnacleSports [8] - 15/04/2009 00:39

wplacilem trochę na pokera i chcę przelać znowu na zakłady i nie mogę smirk

Available Poker balance for transfer from Poker
(excludes pending transfers):
0.00 EUR
Current Poker Balance:
14.38 EUR / 62.43 PLZ

coś takiego mi się pokazuje i nie mogę nic wyplacic, o co chodzi ?!
Posted by: ArtekPotito

Re: PinnacleSports [8] - 15/04/2009 00:53

dobrze przeczytałem, że trzeba czekać do 24 h na przelanie pieniędzy z pokera do sportsbook ? co to za głupota ?! laugh
Posted by: Art300

Re: PinnacleSports [8] - 15/04/2009 02:12

Originally Posted By: ArtekPotito
dobrze przeczytałem, że trzeba czekać do 24 h na przelanie pieniędzy z pokera do sportsbook ? co to za głupota ?! laugh


taa, czasami mam transfer natychmiastowy, nawet kilka po kolei, ale któryś z kolei zawsze kończy się zawiśnięciem do 24h. Może to trwać krócej, ale może też całe 24 h.

Najlepsze jest to, że możesz przez ten czas korzystać ze środków w pokerze i jeśli coś stracisz, a wcześniej zleciłeś transfer wszystkich środków, to wiadomo, że transfer nie może być zrealizowany. Ale nie powoduje to automatycznego anulowania transferu, tylko po 24h napiszą ci, ze dyspozycja transferu została odrzucona ze względu na niewystarczające środki. Czyli musisz czekać 24h na anulowanie np, żeby zlecić kolejny, mniejszy transfer i znowu 24h czekania...
Posted by: ArtekPotito

Re: PinnacleSports [8] - 20/04/2009 23:44

wypłacam od nich pierwszy raz i mam 2 pytania:
- dostałem automatycznie ten bonus 10 %, będą wołać o jakieś skany ?
- ile mniej więcej trwa wypłata na konto bankowe ?
Posted by: globus

Re: PinnacleSports [8] - 20/04/2009 23:45

czy akceptuja wam depozty karta visa gold z mbanku ?
Posted by: ArtekPotito

Re: PinnacleSports [8] - 20/04/2009 23:46

i jeszcze jedno:
- napisali, że musi ich jakiś "department" potwierdzić wypłatę, dopiero wtedy kasa zniknie z konta ? bo na razie nie zniknęła
Posted by: bizon2828

Re: PinnacleSports [8] - 26/04/2009 20:43

Originally Posted By: weed
Originally Posted By: bizon2828
Witam :-)
Jako że chcę grać progresje under/over w nba przy kursie ok.1.95 muszę mnożyć stawkę x3 - (blablabla...)
) ogólnie grając progresją spodziewam się grania nawet stawką po 7000,


lol, nawet jak zaczniesz grac w ten sposob od 100pln czyli stawka czysto rekreacyjna a nie zarobkowa to juz przy piatym typie wedle tej taktyki 100-300-900-2700-8100, zagrasz za 8 klocków i uwierz teraz jakkolwiek jesteśmy beznadziejni a Ty wspaniały i najlepszy to takie serie zdarzą się na 100% ba nawet dłuższe i nie raz czy dwa. wniosek: dorośnij


nie no, weed co ty tu nabazgrałeś.... pierwsze co mi się nasuwa na myśl - SAM DOROŚNIJ. Przecież oczywiste jest, że nie będę zaczynał progrsji od pojedyńczego undera czy overa, tylko poczekam aż seria rozwinie się do np. 5U z rzędu i dopiero wtedy postawie pierwszy poziom - 100zł. LOL
Posted by: bizon2828

Re: PinnacleSports [8] - 26/04/2009 20:49

aha, jeszcze jedno, nie wiecie może czemu na stronce covers.com czasami tak się zdarza, że w statystykach under/over nie są wpisywane dane (pojedyńcze przypadki), tylko zamiast Over 7.5 jest takie coś: -----
POZDRO
Posted by: podstawek

Re: PinnacleSports [8] - 26/04/2009 21:40

może dlatego, że mecz został przerwany z powodu deszczu
Posted by: t3ch

Re: PinnacleSports [8] - 28/04/2009 00:14

Czy ktos moglby mi wytlumaczyc o co chodzi z over/under gdzie na mecz zalozmy pilki noznej ligi mistrzow jest:

over 2
over 2.5
over 2 and 2.5

itd.. nie rozumiem tego bo w innych bukach zawsze bylo tylko over 2.5

Tak samo handicap np. -0.5 and 1

Dzięki z góry.
Posted by: Ryszardaddy

Re: PinnacleSports [8] - 28/04/2009 00:26

Hehe

Jezeli stawiasz na Over 2 Over 2.5 to tak jakbys postawil na linie Over 2.25

Podobnie jest z hc -0.5 and 1 daje nam -0.75 czyli jezeli druzyna wygra 1-0 to jest half won jezeli wygra 2-0 i wiecej jest wygrywasz normalnie jezeli remis to wiadomo wtopa.
Posted by: t3ch

Re: PinnacleSports [8] - 28/04/2009 00:39

No ale dla mnie linia over 2 2.25 i 2.5 to jest to samo bo w pilce noznej bramki są liczbami calkowitymi.. heh dalej nie rozumiem :]
Posted by: Art300

Re: PinnacleSports [8] - 28/04/2009 01:34

Originally Posted By: t3ch
No ale dla mnie linia over 2 2.25 i 2.5 to jest to samo bo w pilce noznej bramki są liczbami calkowitymi.. heh dalej nie rozumiem :]


To nie jest "half won" w przypadku 2 strzelonych bramek.
"half won" byłoby gdybyś połowę stawki dostał przemnożone przez kurs, a dostajesz zwrot tylko.

Idea jest taka, że jak stawiasz 100 zł, to 50 zł idzie na over 2 a 50 zł idzie na over 2,5
jak padną dwie bramki to 50 na over 2,5 przegrywa.
a 50 na over 2 nie wygrywa, ale też nie przegrywa, stąd zwrot.
Posted by: Art300

Re: PinnacleSports [8] - 28/04/2009 01:40

chodzi o jednoznaczność

jak masz over 2,5, padną 2 bramki to masz jednocześnie: NIE over 2,5 i TAK under 2,5)

a over 2 masz NIE, ale under 2 też masz NIE, stąd zwrot
Posted by: t3ch

Re: PinnacleSports [8] - 28/04/2009 03:55

Ok dzieki ale zakrecone to jest niezle ;D
Posted by: Radek_89

Re: PinnacleSports [8] - 28/04/2009 21:15

Originally Posted By: t3ch
Czy ktos moglby mi wytlumaczyc o co chodzi z over/under gdzie na mecz zalozmy pilki noznej ligi mistrzow jest:

over 2
over 2.5
over 2 and 2.5

itd.. nie rozumiem tego bo w innych bukach zawsze bylo tylko over 2.5

Tak samo handicap np. -0.5 and 1

Dzięki z góry.
Over 2:
0-1 goli - przegrywasz
2 gole - zwrot
3 lub >3 - wygrywasz

Przy over 2,25 (połowa stawki idzie na over 2, połowa na over 2,5)
0-1 - przegrywasz
2 - przegrywasz połowę stawki, druga połowa zwrot
3 lub >3 - wygtywasz
Posted by: bizon2828

Re: PinnacleSports [8] - 06/05/2009 04:18

Witam :-) mam pytanie odnośnie Pinnacle - czy jest możliwa taka sytuacja, że (załóżmy mecz MLB Yankees vs Giants, kurs na under/over 1.90/1.90) na jednym kuponie stawiam under a na drugim over?? wiem że to nie ma sensu zysku, nie chcę także nic kombinować ( nie to co myślicie ), pytam się czysto teoretycznie :-) Czy takie coś jest dozwolone w pinnacle ale i na innych bukach.

POZDRO
Posted by: mamuska26

Re: PinnacleSports [8] - 07/05/2009 15:59

Chodzi wam ich strona dzisiaj?
Posted by: globus

Re: PinnacleSports [8] - 07/05/2009 16:31

nie frown
Posted by: webster

Re: PinnacleSports [8] - 07/05/2009 16:31

niestety nie
Posted by: nalep2006

Re: PinnacleSports [8] - 07/05/2009 17:15

Jest 10:15 i dalej nic.....
Posted by: Izajasza53

Re: PinnacleSports [8] - 07/05/2009 17:49

Można grać u nich zakłady akumulacyjne?
Posted by: Exp

Re: PinnacleSports [8] - 07/05/2009 17:50

mozna tongue
Posted by: Art300

Re: PinnacleSports [8] - 07/05/2009 18:13

Firma z rankingiem A+ mogłaby zainwestować w przekierowanie na stronę wyjaśniającą brak dostępu do serwisu.
Posted by: piotrekFCB

Re: PinnacleSports [8] - 07/05/2009 19:34

panowie jak tam jest z wplatami i wyplatami na konto bankowe? problemy jakies? dlugo trzeba czekac?
Posted by: webster

Re: PinnacleSports [8] - 07/05/2009 20:01

Na Mb idzie 5 min, u mnie bez wyjatku zawsze, procedury wyplat maja wiec prawidlowe,
Posted by: Exp

Re: PinnacleSports [8] - 07/05/2009 21:39

a nie ma ktos informacji czy ta ich strona bedzie dzis chodzic czy nie...
Posted by: nalep2006

Re: PinnacleSports [8] - 07/05/2009 21:50

Originally Posted By: bizon2828
Witam :-) mam pytanie odnośnie Pinnacle - czy jest możliwa taka sytuacja, że (załóżmy mecz MLB Yankees vs Giants, kurs na under/over 1.90/1.90) na jednym kuponie stawiam under a na drugim over?? wiem że to nie ma sensu zysku, nie chcę także nic kombinować ( nie to co myślicie ), pytam się czysto teoretycznie :-) Czy takie coś jest dozwolone w pinnacle ale i na innych bukach.

POZDRO


Kilka razy musiałem takie coś zagrać (kontrowanie w surebetach). W ostatnich powiedzmy 3 latach
zagraem tak może z 10 razy. Konsekwencje - żadne.

Pozdr
Posted by: piotrekFCB

Re: PinnacleSports [8] - 08/05/2009 08:21

webster ale ja pytalem o konto bankowe, a nie mb smile
Posted by: Exp

Re: PinnacleSports [8] - 08/05/2009 14:09

na konto bankowe mi szlo dokladnie 3 dni robocze, zadnych problemow
Posted by: MichalTD

Re: PinnacleSports [8] - 08/05/2009 16:15

Dlatego podkrelislem kwestie procedur, skoro na mb jest to robione praktycznie automatycznie, mysle ze na konto bankowe nie wiele sie to rozni.
Posted by: Zielony

Re: PinnacleSports [8] - 08/05/2009 17:01

Siemka
Panowie zmieniał ktos walute z pln na euro.Jesli tak prosze powiedziec jak to zrobic.
Pozdrawiam
Posted by: bizon2828

Re: PinnacleSports [8] - 08/05/2009 18:35

cześć, dziś zarejestrowałem się na Pinnacle. Jak narazie zaskoczyła mnie jedna rzecz, że przykładowo w MLB obstawiając Totals - mogę manipulować granicą under/over !! Mogę obstawić ten sam mecz under/over np. 7.5 ale także 7 i 6.5. Od razu pomyślałem sobie, że można zagrać Surebety z tego ( oczywiście nie do końca są to typowe surebety, wiadomo). Próbowaliście grać takie coś ??

POZDRO
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [8] - 08/05/2009 18:49

Originally Posted By: IcE22
Siemka
Panowie zmieniał ktos walute z pln na euro.Jesli tak prosze powiedziec jak to zrobic.
Pozdrawiam


robisz nowe konto w walucie jaka Ci odpowiada, piszesz do supportu i oni zamykaja stare konto i przesylaja wszystkie srodki, ktore na nim miales na nowe (pobierajac pare procent prowizji, wiec lepiej najpierw cala kase wyplacic ze starego konta przed zmiana waluty), cala procedura trwa 15-20 minut
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [8] - 08/05/2009 18:49

Originally Posted By: bizon2828
cześć, dziś zarejestrowałem się na Pinnacle. Jak narazie zaskoczyła mnie jedna rzecz, że przykładowo w MLB obstawiając Totals - mogę manipulować granicą under/over !! Mogę obstawić ten sam mecz under/over np. 7.5 ale także 7 i 6.5. Od razu pomyślałem sobie, że można zagrać Surebety z tego ( oczywiście nie do końca są to typowe surebety, wiadomo). Próbowaliście grać takie coś ??

POZDRO


to sie nazywa middlowanie, a nie surebety...
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [8] - 08/05/2009 18:51

tutaj mozesz poczytac o tym

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1898561&page=1
Posted by: bizon2828

Re: PinnacleSports [8] - 08/05/2009 18:56

ok, middlowanie, i co z tym middlowaniem?? można na tym zarobić..?
Posted by: awax76

Re: PinnacleSports [8] - 08/05/2009 19:40

Originally Posted By: bizon2828
ok, middlowanie, i co z tym middlowaniem?? można na tym zarobić..?


jak trafisz to jak najbardziej tongue
Posted by: bizon2828

Re: PinnacleSports [8] - 11/05/2009 05:42

zawsze zapomnę się spytać...czy na Pinnacle (i innych bukach) można obstawiać kilka rodzajów typów odnoszących się do tego samego meczu??? zaznaczam, że gram tylko single, więc każdy z typów byłby na osobnym kuponie... Np. Mecz MLB Texas vs Yankees - na jednym kuponie stawiam texas over 5runs, na drugim kuponie stawiam Yankees over4.5 runs. Możliwe? Powiedzcie, że tak :-)
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [8] - 11/05/2009 05:47

tak
Posted by: bizon2828

Re: PinnacleSports [8] - 13/05/2009 06:04

witam, ile mam czasu od daty rejestracji na Pinnacle do wpłacenia pierwszego depozytu i otrzymania bonusu?? pytam bo dostałem dziś od nich maila - coś w stylu "pospiesz się z wpłatą aby załapać się na bonus 500$". Rejestrowałem się 8 dni temu a wpłatę mogę przelać dopiero za ok.5 dni
Posted by: webster

Re: PinnacleSports [8] - 13/05/2009 18:35

kiedy dzis beda z powrotem, bo wczorajsze godziny pamietam jak za mgla
Posted by: Sergio1

Re: PinnacleSports [8] - 13/05/2009 18:52

Pinnacle Sports will be closed for scheduled maintenance on Tuesday, May 12, 2009 between 10:00pm and 4:00am PDT (Wednesday, May 13, 2009 between 1:00am and 7:00am EDT). During this time the Web site will be unavailable. We would just like to thank you for your understanding and apologise for any inconvenience caused.
Posted by: webster

Re: PinnacleSports [8] - 13/05/2009 19:03

oki, dzieki, tego wlasnie potrzebowalem
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [8] - 13/05/2009 21:07

czy 7:00am EDT nie minela czasem o 13 naszego czasu? a pinek caly czas nie chodzi...
Posted by: Sergio1

Re: PinnacleSports [8] - 13/05/2009 21:12

Originally Posted By: yaaho
czy 7:00am EDT nie minela czasem o 13 naszego czasu? a pinek caly czas nie chodzi...

właśnie minęła i nie wiadomo ile jeszcze trzeba będzie czekać blush
Posted by: Sergio1

Re: PinnacleSports [8] - 13/05/2009 21:34

Już śmiga
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [8] - 13/05/2009 21:34

juz dziala
Posted by: wtapiacz

Re: PinnacleSports [8] - 16/05/2009 23:41

Ostrzegam ! Jeśli komuś nieopacznie przyjdzie ochota pograć u nich w pokera to miejcie na uwadze, że przelew środków z zakładów sportowych do pokera jest natychmiastowy, natomiast przelew środków z pokera z powrotem na zakłady trwa, jak to napisane, 24 godziny laugh .
Odczekałem 3 godziny myśląc, że może potrwa to szybciej, ale 0 reakcji. Wczoraj nieopatrznie przelałem wszystkie środki do pokera (wiem, moja głupota), wtopiłem troche na dodatek, a dziś jestem zablokowany i nie mogę wtapiać własnej kasy. Co za syf ...
Posted by: M4CI3K

Re: PinnacleSports [8] - 20/05/2009 04:47

ile kosztuje druga wypłata na mb w tym samym miesiącu?
Posted by: Baqu

Re: PinnacleSports [8] - 20/05/2009 05:24

Originally Posted By: M4CI3K
ile kosztuje druga wypłata na mb w tym samym miesiącu?


All additional withdrawals during the calendar month, for any amount using any withdrawal method, incur a fee. The fee is based on the withdrawal option selected. Bank Wire Transfers in USD will incur a $25 USD fee. Withdrawals in USD using NETELLER, Moneybookers, ClickandBuy, myCitadel, WebMoney or INSTADEBIT will incur a $15 USD fee. For information on the applicable fees for all other currencies, please select your preferred currency from the list on the Cashier Information pages of this Web site. Please see the FAQ for each withdrawal method for additional information.
Posted by: bizon2828

Re: PinnacleSports [8] - 31/05/2009 23:50

witam. Dziś zauważyłem przy obstawianiu MLB Alternate Runlines na Pinnacle, że przy każdym typie mam takie czerwone kółko (jak na filmach dla dorosłych hehe), które oznacza - o indicates a circled "bet type" with a lower maximum -. Gram od niedawna i nie wiem czy miałem to od początku i nie zauważyłem czy dopiero od dziś.... Mi to wygląda jakbym dostał jakiś indywidualny limit O_O.....??
Dodam, że dzis w nocy wygrałem pare stówek na czysto ale w ogólnym rozrachunku nie jestem nawet na +. O co chodzi? Mogę postawić 4477zł przy tym czerwonym kwadracie.
Posted by: bizon2828

Re: PinnacleSports [8] - 01/06/2009 00:18

Originally Posted By: bizon2828
witam. Dziś zauważyłem przy obstawianiu MLB Alternate Runlines na Pinnacle, że przy każdym typie mam takie czerwone kółko (jak na filmach dla dorosłych hehe), które oznacza - o indicates a circled "bet type" with a lower maximum -. Gram od niedawna i nie wiem czy miałem to od początku i nie zauważyłem czy dopiero od dziś.... Mi to wygląda jakbym dostał jakiś indywidualny limit O_O.....??
Dodam, że dzis w nocy wygrałem pare stówek na czysto ale w ogólnym rozrachunku nie jestem nawet na +. O co chodzi? Mogę postawić 4477zł przy tym czerwonym kwadracie.

Sorki za 2 post - postawiłem sobie przed chwilą jeden zakład na MLB Alternate Runlines, wylogowałem się i zalogowałem ponownie i tych czerwonych sygnaturek przy każdym typie już nie ma.... teraz nie mam już limitu 4477 tylko normalnie 13 tys. z wąsem. Ponawiam pytanie o co kaman
Posted by: dondo

Re: PinnacleSports [8] - 01/06/2009 01:15

Myślisz że dostałbys limit po wygraniu kilku stówek w bukmacherze w którym możesz grać nieraz za over 200 tyś zł ? grin
A to co widzisz w tych czerwonych kółeczkach to limit dla wszystkich na dane spotkanie który może się zmieniać (zazwyczaj w czerwonych kółeczkach limit jest mniejszy niż ogólny i dotyczy bardziej egzotycznych spotkań, ofert ; czasem są też niebieskie kwadraciki - zobacz jakie tam limity) cool
Posted by: bizon2828

Re: PinnacleSports [8] - 01/06/2009 02:12

zgadza się, jest to raczej nie możliwe dostać za to limit i też aż mi się nie chciało wierzyć smile w końcu nie po to przenosiłem się do pinnacle żeby dostawać śmieszne limity. Rzeczywiście te limity w czerwonych kółeczkach są niższe niż ten ogólny limit, ale czemu to miało miejsce na tak popularnej lidze jak MLB - w sumie tylko przez chwilę, później był już standardowy limit.
POZDRO
Posted by: Maldini$$

Re: PinnacleSports [8] - 01/06/2009 02:21

To znaczy że limit albo kursy na dane spotkanie mogą się zmieniać - tak mi się wydaje, bo kiedy tam grałem to zawsze to było wcześnie rano. Później już ustalają wszystko na sztywno i to znika.
Posted by: bizon2828

Re: PinnacleSports [8] - 01/06/2009 02:28

A właśnie Bankier$ dobra uwaga z Twojej strony smile zauważyłem, że jak znikły te czerwone kwadraciki do jednocześnie kursy uległy zmianie... szczęśliwie zdążyłem obstawić swój typ zanim mi obniżyli kurs o 0.3 Coś w tym jest.

POZDRO
Posted by: wiechu

Re: PinnacleSports [8] - 06/06/2009 00:33

panowie o co chodzi ?... na jednym kompie dzialala mi stronka a teraz nie , nadrugim kompie wszedlemi mi nie dziala ... zna ktos moze przyczyne ? innym osobom chodzi ...
Posted by: manny

Re: PinnacleSports [8] - 06/06/2009 15:58

mi zawsze pomaga restart połączenia
Posted by: mini-cab_driver

Re: PinnacleSports [8] - 25/06/2009 18:11

otworzylem u nich konto wplacilem 100 i po bonusie 10% mam 110. Wiem, ze jakakolwiek wyplate moge zlecic dopiero po 30 dniach, lecz to co mnie bardziej interesuje to jezeli grajac plaska stawka 17.50 tylko single po ilu razach ( i jakich kursach ) bede mogl wyplacic wszystko. Dziekuje z gory za odpowiedz.
Posted by: Mr Joke

Re: PinnacleSports [8] - 25/06/2009 18:43

Originally Posted By: tomex23
otworzylem u nich konto wplacilem 100 i po bonusie 10% mam 110. Wiem, ze jakakolwiek wyplate moge zlecic dopiero po 30 dniach, lecz to co mnie bardziej interesuje to jezeli grajac plaska stawka 17.50 tylko single po ilu razach ( i jakich kursach ) bede mogl wyplacic wszystko. Dziekuje z gory za odpowiedz.


Musisz zagrać za 330 pln czyli 3x dep+bon. po 17,50 zagraj 20 betów i bedzie ok
Pzdr.
Posted by: mini-cab_driver

Re: PinnacleSports [8] - 25/06/2009 18:58

Originally Posted By: Mr Joke
Originally Posted By: tomex23
otworzylem u nich konto wplacilem 100 i po bonusie 10% mam 110. Wiem, ze jakakolwiek wyplate moge zlecic dopiero po 30 dniach, lecz to co mnie bardziej interesuje to jezeli grajac plaska stawka 17.50 tylko single po ilu razach ( i jakich kursach ) bede mogl wyplacic wszystko. Dziekuje z gory za odpowiedz.


Musisz zagrać za 330 pln czyli 3x dep+bon. po 17,50 zagraj 20 betów i bedzie ok
Pzdr.


ok, a kurs min. bez znaczenia, czy 1.50?
Posted by: asolt2

Re: PinnacleSports [8] - 25/06/2009 19:12

Kurs ma znaczenie. Jeżeli kurs jest 2 i wiecej do obrotu liczymy stawkę, jezeli mniej niz 2 to do obrotu liczona jest wygrana.
Posted by: Supreme

Re: PinnacleSports [8] - 30/06/2009 04:00

Dzisiaj znowu problemy stronka ponownie nie chodzi wie ktos wiecej cos na ten temat.
Posted by: derewianko

Re: PinnacleSports [8] - 23/07/2009 18:21

Wczoraj zrobiłem pierwszy depozyt do pinn poprzez przelewy24, bonus 10% dostałem(obrót wiem, jaki należy zrobić) , ale teraz dodatkowo jeszcze czytam, a żebym mógł wypłacić pieniądze, to muszę mieć 'staż' - aż 30 dni od daty rejestracji ?!
Posted by: Arsen

Re: PinnacleSports [8] - 29/07/2009 00:11

All images must be scanned and clear legible quality. Documents sent as email attachments will be deleted and we do not accept faxes.

* Photo ID: Passport, Driver's License or National Identity Card (we only need this once if you use multiple cards)
* Front of your Credit/Debit Card
* Back of your Credit/Debit Card (Please do not include the 3 digit CVV2 or CVC2 Card Security Code when scanning the credit/debit card information)
* Completed Credit/Debit Card Authorisation Statement

wyslalem im:
-dowod pierwsza strone
- karte obie strony

odpisuja ze musze uzupelnic "Authorization Form"

o co chodzi?
Posted by: mamuska26

Re: PinnacleSports [8] - 29/07/2009 00:19

Wysylaja zalacznik ktory trzeba wypelnic, zeskanowac i im wyslac.
Posted by: Arsen

Re: PinnacleSports [8] - 31/07/2009 05:11

Originally Posted By: asolt2
Kurs ma znaczenie. Jeżeli kurs jest 2 i wiecej do obrotu liczymy stawkę, jezeli mniej niz 2 to do obrotu liczona jest wygrana.


ktos to moze potwierdzic lub wkleic linka, gdzie jest tak napisane?
Posted by: asolt2

Re: PinnacleSports [8] - 31/07/2009 05:34

Terms and Conditions Apply:

This is a one time, non-transferable offer and is valid for all new accounts opened at Pinnacle Sports only. Existing Pinnacle Sports, Poker or Casino customers do not count for promotional purposes. There is no minimum initial deposit required to qualify for the 10% Cash Bonus but the maximum amount payable is $500 USD (or the equivalent in local currency) regardless of the total amount deposited using an eligible deposit method to first fund your account. All of our bonuses are subject to the client staking at least three times the amount of the initial deposit plus cash bonus in bets at the sportsbook before withdrawing the initial deposit or Cash Bonus or risk forfeiting your bonus. The initial deposit and bonus must also remain in the account for a minimum of 30 days. If a client requests the Cash Bonus be reversed before the requirements are met, the Cash Bonus, and winnings derived from the Cash Bonus, will be reversed. For Cash Bonus purposes, bets are defined as either the Risk or Win amount, whichever is smaller. To qualify, a wager must be graded a winner or loser. A wager graded as no action (cancelled) will not be included in the three times stake requirement. For Casino play, bonuses are subject to the client staking at least six times the amount of the initial deposit plus bonus amount. Any Cash Bonus credited to your account may not be transferred to the poker room until the bonus requirements are met.
Posted by: MichalTD

Re: PinnacleSports [8] - 01/08/2009 08:07

dziala Wam pinnacle, i czywiadomo cos o przerwach technicznych bo nie wiem czy czekac
Posted by: bizon2828

Re: PinnacleSports [8] - 01/08/2009 08:14

nie działa... i typy mlb poszły w las frown

ja jeszcze poczekam z godzinke, pozdro
Posted by: MichalTD

Re: PinnacleSports [8] - 01/08/2009 08:21

to moze lepiej ze poszly, ja zagralem lige brazylijska na ladnego sura, tyle ze jedna strone smile Mam nadzieje ze w roca do 2
Posted by: Hokej_Fan

Re: PinnacleSports [8] - 01/08/2009 08:40

Jak wróci strona to nie wiadomo czy z takimi kursami do siura...

pewnie U/O 2.75 siurka w wiadomym meczu laugh

Będzie over. Podwójny zysk grin
Posted by: zenek_z_kulu

Re: PinnacleSports [8] - 11/08/2009 00:51

witam smile mam pytanie odnosnie wyplat z pinka. czy po zleceniu wyplaty srodki sa automatycznie zdejmowane z konta czy trzeba czekac na jakies zatwierdzenie? a jesli tak sie dzieje, to ile czasu potrzeba by ktos recznie taka wyplate zatwierdzil?
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [8] - 13/08/2009 20:08

Coś im się wali chyba, wczoraj wpłaciłem Netellerem i obciążyli mnie jakąś prowizją w wysokości 11,50.
Posted by: Piostar

Re: PinnacleSports [8] - 14/08/2009 17:32

Originally Posted By: zenek_z_kulu
witam smile mam pytanie odnosnie wyplat z pinka. czy po zleceniu wyplaty srodki sa automatycznie zdejmowane z konta czy trzeba czekac na jakies zatwierdzenie? a jesli tak sie dzieje, to ile czasu potrzeba by ktos recznie taka wyplate zatwierdzil?


Przelewam zwykle na konto i praktycznie po paru minutach środków już nie ma. Nigdy nie czekałem jakoś długo.
Posted by: michal392

Re: PinnacleSports [8] - 16/08/2009 22:23

Witam
Czy wie ktos od kiedy obowiązuje nowy regulamin obrotu bonusem?

Nowy regulamin pisze, iż wymagany obrot to wplata + bonus x 7. !!!

"This is a one time, non-transferable offer and is valid for all new accounts opened at Pinnacle Sports only. Existing Pinnacle Sports, Poker or Casino customers do not count for promotional purposes. There is no minimum initial deposit required to qualify for the 10% Cash Bonus but the maximum amount payable is $500 USD (or the equivalent in local currency) regardless of the total amount deposited using an eligible deposit method to first fund your account. All of our bonuses are subject to the client staking at least seven times the amount of the initial deposit plus cash bonus in bets at the sportsbook before withdrawing the initial deposit or Cash Bonus or risk forfeiting your bonus. The initial deposit and bonus must also remain in the account for a minimum of 30 days. If a client requests the Cash Bonus be reversed before the requirements are met, the Cash Bonus, and winnings derived from the Cash Bonus, will be reversed. For Cash Bonus purposes, bets are defined as either the Risk or Win amount, whichever is smaller. To qualify, a wager must be graded a winner or loser. A wager graded as no action (cancelled) will not be included in the seven times stake requirement. For Casino play, bonuses are also subject to the client staking at least seven times the amount of the initial deposit plus bonus amount. Any Cash Bonus credited to your account may not be transferred to the poker room until the bonus requirements are met."
Posted by: Piostar

Re: PinnacleSports [8] - 01/09/2009 20:17

Ktoś się logował u tego buka przez komórkę i obstawiał?

Bo coś wpisuje login, wpisuje hasło i dupka - nie chce zalogować. Czegoś nie mam, nie wiem - czy się poprostu nie da?
Posted by: KUERTEN.

Re: PinnacleSports [8] - 02/09/2009 04:40

"przez komorke" to troche malo szczegolow poniewaz mozna komorke wykorzystac jako modem hsdpa (ja tak mam PLAY) lub do polaczenia gprs lub edge mozna wlozyc rozne karty ery plusa playa etc co daje rozne IP i tak w Play (hsdpa) poczatek to zawsze 188 lub 94 lub 89 i co ciekawe jak wchodze na Netellera to musze uwazac zeby nie wchodzic z IP z poczatkiem 188 bo blokuja mi konto i mowia zebym nie laczyl sie przez proxy smile
Posted by: gruda

Re: PinnacleSports [8] - 02/09/2009 04:50

na operze mobile (9.5.2808) nie mialem tam wiekszych problemow z wyswietlaniem i obstawianiem, a z logowaniem nigdy, mimo iz nie maja mobilnej wersji strony (a moze juz maja?). teraz faktycznie nie dziala. mam nadzieje, ze to chwilowe smirk

ja z kolei nie moge ruszyc na operze (nie wiem jak z IEmobile, bo jakos go usunalem):
wap.sb_obet.com
mobile.sb_obet.com (usunac podkreslnik)

kompletnie nic sie nie laduje. zadnego bledu, lekko tylko pasek ladowania drgnie i dalej stoi na pustej stronie.