Expekt [47]

Posted by: Conrad

Expekt [47] - 29/10/2009 09:25

Kontynuacja poprzedniego tematu.
Posted by: IL RE

Re: Expekt [47] - 31/10/2009 19:36

Ostrzezenie!
Expekt zmienił zasady poleceń przyjaciela.płacą 100 złotych tylko temu kto sam wpłaci w tym miesiacu 100 złotych
Posted by: thunder7

Re: Expekt [47] - 01/11/2009 07:02

Cześć, ja rowniez mam problem z expektem ;/ , Moja sprawa wyglada tak ze wplacilem do nich 1500 pln postawilem zaklad dlugoterminowy po czym zostalo mi zablokowane konto gdzie napisano ze wplacilem duzo kwote pieniedzy i prosze mnie o wyslanie skanu dowodu i karty, wszystko im wyslalem, jedyne co odpisuja to ze zalacznik nie doszedl ;/ wyslalem chyba juz z 5 razy, wysylalem na documents@expekt.com i support@expekt.com i nic. Dodam ze zpolskim supportem nie zaczynalem choc to od nich otrzymalem info o zablokowaniu konta.Nie robilem takze zadnych walkow, mam jedno konto adresy w ich bazie zgadzaja sie z danymi na dowodzie i karcie, z zadnych bonusow nie korzystalem, zadnych zmian na koncie nie robilem .Czy mam jakas szanse na zwrot pieniedzy? Do kogo powieniem sie zwrocic?
Posted by: terkin

Re: Expekt [47] - 01/11/2009 08:08

Originally Posted By: IL RE
Ostrzezenie!
Expekt zmienił zasady poleceń przyjaciela.płacą 100 złotych tylko temu kto sam wpłaci w tym miesiacu 100 złotych



W regulaminie nic takiego nie pisze! http://www.expekt.com/?lc=pol Jeśli tak serio jest to zrobili mi wałka bo już wpłacić nie zdążę.
Posted by: blazej1983

Re: Expekt [47] - 01/11/2009 16:15

Aby polecić nowego użytkownika musisz być aktywnym graczem naszego serwisu. Oznacza to, ze w miesiącu objętym promocją przed każdorazowym poleceniem, gracz polecający musi dokonać wpłaty depozytu w kwocie 100 PLN.

chyba o ten punkt regulaminu chodzi.
Posted by: jazdagz

Re: Expekt [47] - 01/11/2009 16:51

czy bonus 100% do 200zl jest aktywny przy wplacie dzisiaj do polnocy?
Posted by: IL RE

Re: Expekt [47] - 02/11/2009 04:23

Swoja droga to ja się dziwię "expektowi" , niech dalej słucha panów CHOJNACKIEGO i WILKA to wyjdzie na tym jak przysłowiowy Zabłocki na przysłowiowym mydle. Co Ci Goście jeszcze tam robią? Jak bym ja był szefem to bym i nawet sprzątać tam nie pozwolił.
Bardzo lubiłem u was grę drogi Expekcie , ale do póki będą pracować ci goście , to ja gry zaprzestaję .
Posted by: Hevelius80

Re: Expekt [47] - 02/11/2009 05:30

Originally Posted By: thunder7
Cześć, ja rowniez mam problem z expektem ;/ , Moja sprawa wyglada tak ze wplacilem do nich 1500 pln postawilem zaklad dlugoterminowy po czym zostalo mi zablokowane konto gdzie napisano ze wplacilem duzo kwote pieniedzy i prosze mnie o wyslanie skanu dowodu i karty, wszystko im wyslalem, jedyne co odpisuja to ze zalacznik nie doszedl ;/ wyslalem chyba juz z 5 razy, wysylalem na documents@expekt.com i support@expekt.com i nic. Dodam ze zpolskim supportem nie zaczynalem choc to od nich otrzymalem info o zablokowaniu konta.Nie robilem takze zadnych walkow, mam jedno konto adresy w ich bazie zgadzaja sie z danymi na dowodzie i karcie, z zadnych bonusow nie korzystalem, zadnych zmian na koncie nie robilem .Czy mam jakas szanse na zwrot pieniedzy? Do kogo powieniem sie zwrocic?


Jutro pewnie otrzymasz pozytywną odpowiedź, nie musisz się o nic martwić.
Posted by: doriano

Re: Expekt [47] - 02/11/2009 06:31

Expekt kiedy wymieniaja Polski support?
Posted by: jadanek

Re: Expekt [47] - 02/11/2009 06:44

Ja sie wczoraj do nich zrazilem. Wplacilem kase, chcialem grubiej postawic na darta, bo mialem pewniaczka, a tu jakies limity do 300zl, a idzcie w cholere,zlecilem z powrotem wyplate. A w Bah na luzaku za tysiaka pyknalem
Posted by: Remik_

Re: Expekt [47] - 02/11/2009 15:28

dlaczego strona expa nie dziala?
Posted by: Vito

Re: Expekt [47] - 02/11/2009 15:50

spokojnie to tylko awaria
Posted by: Rybcia

Re: Expekt [47] - 02/11/2009 23:21

Akcja znicz zakończona smile jak się miewacie ? Jeszcze tydzień w Polsce posiedze i jade do domu smile
Posted by: Conrad

Re: Expekt [47] - 02/11/2009 23:42

Gdzie jest teraz dom? smile
Posted by: Ernestos

Re: Expekt [47] - 03/11/2009 03:39

dostaliscie tez meila z infeormacja 100 spinow w TOM RAIDER? tylko ze nie czaje o co chodzi , mam u nich konto, a oni mi wysylaja zaloz konto i 100 spinow gratis +10 euro laugh laugh
Posted by: blazej1983

Re: Expekt [47] - 04/11/2009 02:43

Dostałem meila o darmowym zakladzie 30 zlotych na strzelca pierwszej bramki badz dokladny wynik na puchary w tej kolejce. Niestety nic niema o tej promocji na stronie głównej. Czy to jest aktualne? dostaliscie tez meile??
Posted by: Rybcia

Re: Expekt [47] - 04/11/2009 02:48

Originally Posted By: blazej1983
Dostałem meila o darmowym zakladzie 30 zlotych na strzelca pierwszej bramki badz dokladny wynik na puchary w tej kolejce. Niestety nic niema o tej promocji na stronie głównej. Czy to jest aktualne? dostaliscie tez meile??


Jest na angielsko - języcznej stronie wyczaiłem ja dostałem email , mam postawic zakład za 30 PLN na Pierwszy Strzelec Bramki lub , dokładny wynik , na LM lub UEFA i jak przgram zwrot. Poza tym mieli bład na stronie w ofercie:


Champions League > AC Milan - Real Madrid > Real Madrid: Will he score and his team win in regular time?

odds

Yes 5.00
No 1.14

heheh chyba im szło o Ronaldinho lub Raula nie o Real . hura
Posted by: IL RE

Re: Expekt [47] - 07/11/2009 04:20

Mój kolega dał się namówic na bukmacherkę w internecie i zarejestrował się do expekta , do końca niechciał wierzyc ze jak wpłaci 150 złotych to będzie miał 300 , ale w końcu sie przemógł.Expekt odpisał mu za ktos się logował juz z tego IP ( on nawet nie wie co to jest IP) i bonusa nie otrzymał. Nawet się tym nie przejął bo i tak nie iweryzłze ktos mu da tylko mnie nawidziwiał .
Posted by: marasking

Re: Expekt [47] - 07/11/2009 04:44

To juz teraz wystarczy, że ktos sie zaloguje na kompie i nie bedzie mozna potem sie zarejestrowac i dostac bonus??
Posted by: Toni

Re: Expekt [47] - 07/11/2009 14:28

Przecież pisze wyraźnie że nie otrzymał bonusa a nie że były problemy z rejestracja, widac czytanie ze zrozumieniem boli.
Posted by: antyhazardzista

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 03:44

Wygraj coś na livie - to od razu Ci skasują zakład i policzą po kursie 1.00.
Żadnego błędu nie zagrałem, wątpię czy to był zawyżony kurs. Żadna bramka nie padła, nic się na boisku nie działo. Zagrałem under 1,5 pod koniec pierwszej połowy , wynik końcowy 0-0
Ale zakład rozliczony jako zwrot po godzinie od zakończenia meczu.

Napisałem do angielskiego supportu - i zapewne otrzymam odpowiedź czy kurs był zawyżony o 0,01....
Kpiny.
Posted by: antyhazardzista

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 04:30

"mieli chwilowe problemy i nie mogli w danym czasie zmieniać kursów podczas tego meczu .." oryginał : "We had technical problems earlier today therefore we could not change the
odds during this game live for some time.
Therefore we had to cancel all late bets placed on this game."

Czyli zostałem wyr.uchany zgodnie z regulaminem i w zasadzie nie mam jak udowodnić swojej racji.
Posted by: marasking

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 04:35

ale jaja ostatnio buki sie nie liczą juz z nikim i z niczym. Kradną kase w biały dzień, założe się, ze jakby wynik zakończył sie over1,5 to byś oglądał siano jak świnia niebo.
Posted by: antyhazardzista

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 04:41

Dokładnie...
Nawet jeżeli byłby to błąd to powinni za to zapłacić..
Tylko szkopuł w tym że zagrałem, po minucie kursy się zmieniły nieznacznie, wcale nie wyglądało na to że mieli problem.
Niby drugoligowa piłka, kwota z rzędu 100 euro ich powaliła... eech ;/
Posted by: marasking

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 04:43

co zagrałeś?? Moze napisz skargę do LGA
Posted by: antyhazardzista

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 04:49

Nie chce mi się pisać bo naprawdę wątpię czy to da cokolwiek. Już nieraz interweniowałem na SBR i LGA w różnych sprawach i dawało to efekt - zerowy.
A każdy bukmacher może się tłumaczyć problemami technicznymi, bo to najlepsza wymówka, w regulaminie mają jak byk napisane że mogą sobie anulować każdy zakład według widzimisię..
Szkoda czasu, jak bukmacher chce robić tak ordynarnie w bambuko gracza... shocked
Posted by: marasking

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 04:53

No mnie okradł BET24 i czekam na werydkt LGA ( chodzilo o konfiskate legalnej wygranej w kasynie-za nieprzyzwoity język i groźby:lol ). Jestem tylko ciekawy czy ktokolwiek kiedyś dostał zwrot za przegrany zakład ze względów technicznych, zlych kursów itp.
Posted by: antyhazardzista

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 04:56

@@I jeszcze słówko :

Napisałem w sumie dwa zapytania z poziomu własnego e-maila i z poziomu strony www. Otrzymałem odpowiedź od dwóch osób z angielskiego supportu - obie odpowiedzi w kropka w kropkę identyczne, więc wniosek jeden : po co się męczyć i sprawdzać ten mecz i ten przypadek, jak można ctrl + C oraz ctrl V dać i pasuje ....
A jak gracz upierdliwy to mu się wyśle regulamin. Za parę chwil pewnie otrzymam odpowiedni wyciąg.

Do panów z Expektu, którzy będą czytali ten temat : za błędy się płaci i gracza nie interesują jakieś problemy (wyimaginowane), dziwne że niektóre buki potrafią podejść fair do graczy .. ale nie Expekt... Tyle ode mnie papa
Posted by: antyhazardzista

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 05:33

Originally Posted By: antyhazardzista

A jak gracz upierdliwy to mu się wyśle regulamin. Za parę chwil pewnie otrzymam odpowiedni wyciąg.


No właśnie mad Już zostałem poinformowany, że zgodnie z przepisami - jak mi się coś nie podoba to mogę wy.pierdalać .. deszczowo
Posted by: IL RE

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 07:21

Szanowny Expekcie , Co Wy robicie ! Dlaczego jeszcze trzymacie panów Chojnackiego Wilka i tego trzeciego. Czy chcecie podzielic los betsson , betwaya betsafe i jeszcze paru innych buków wykończonych przez polski support ? Przecież ci pracownicy działają przeciw waszej firmie! Sa niekompetemtni i w dodatku bezczelni! Ja zawiesiłem swoją grę w expekt dopóki oni tam pracują, ale matychmiast gdy zostaną zwolnieni zacznę grać z powrotem. Byliście chyba najlepszym nieangielskim bukiem w europie , a teraz przez takich pracowników zaczynacie zjezdżać po równi pochyłej
Pamiętajcie , że las rośnie wolno a płonie szybko , bardzo trudno było wam dojść do poziomu firmy godnej zaufania , dlaczego teraz chcecie w jednej chwili wszystko stracić przez takich pracowników!
Przemyslcie to , a ja zyczę powodzenia
IL RE
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 07:34

Originally Posted By: antyhazardzista
Wygraj coś na livie - to od razu Ci skasują zakład i policzą po kursie 1.00.
Żadnego błędu nie zagrałem, wątpię czy to był zawyżony kurs. Żadna bramka nie padła, nic się na boisku nie działo. Zagrałem under 1,5 pod koniec pierwszej połowy , wynik końcowy 0-0
Ale zakład rozliczony jako zwrot po godzinie od zakończenia meczu.

Napisałem do angielskiego supportu - i zapewne otrzymam odpowiedź czy kurs był zawyżony o 0,01....
Kpiny.






Ladnie wszystko piszesz, ze under, ze 0-0, ze nic sie nie dzialo tylko zapomniales napisac najwazniejszego po jakim kursie grales?!
Posted by: antyhazardzista

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 18:19

@@ IL RE - ja nie mam pretensji do supportu, pisałem z angielskim, wytłumaczyli że był niby błąd, że mam czytać regulamin ... i tyle.

Ogólnie stwierdzam że całą polityka firmy Expekt jest chora - szczególnie w zakresie grania na live.

@@ Kuerten - kurs był bardzo przeciętny, niski, żaden underdog, w bet365 w tym czasie był o 0,2 większy na ten typ i na 100% nie był zawyżony, żaden value. Czysty hazard.

Ale zagrałem w Expie bo miałem tam kasę.
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 20:08

jeszcze nie mialem takiej sytuacji zeby mnie gdzies oszukali (tylko w naziemnym milenium) , ale w takim buku juz bym nie gral
Posted by: SJS

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 20:15

Zamiast odsmaker dostać po dupie za błąd - to dostaje klient BRAWA dla firmy Expekt!
Posted by: antyhazardzista

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 20:48

Jak są problemy techniczne to się zawiesza cały mecz i po sprawie.
A tutaj kursy były dostępne a potem się bez problemu zmieniały ...

Tym bardziej że zagrany kurs nie był zawyżony, kurs na zdarzenie jakie zagrałem był normalny i średni w internecie, normalny typ jakich wiele.
Jedyną wytłumaczalną dla mnie rzeczą to to, że oddmakerowi płacą pewien % od zysku na danym rynku, dlatego w razie gdy mecz nie pójdzie po myśli, przyjmie sporo stawek na jedną stronę - potem sobie wykasuje dowolne zakłady w myśl regulaminu zasłaniając się "problemami technicznymi".
Koniec dla mnie tematu.
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 20:53

to jaki to byl kurs?

bo normalny to powinien byc okolo 1.4 jak miales okolo 2 to rzeczywiscie byl zawyżony!
Posted by: Radmanovic

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 21:19

antyhazardzista daj sobie spokoj z live w tym marnym buku.Moje przygody z nimi z zakladami live mialy miejsce dobre ponad pol roku temu.Expert expekt pisal wtedy ze live poprawia,pracuja nad tym... jak widac ich praca trwa juz dobre ponad pol roku.Wielkie brawa tak dla tych panow z supportu jak i odpowiedzialnych w tym buku za live.Szkoda nerwow ludzie! Live wszedzie tylko nie tam
Posted by: antyhazardzista

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 21:23

Jeżeli uważasz 1,4 na under 1,5 gola powinno być w okolicach 38-40 minuty w spotkaniu w którym jedna drużyna jest faworytem to daj namiar - będę stawiał cały czas w drugą stronę...

Jeżeli bukmacher uznał że niby zawyżony kurs i były problemy to dlaczego nie anulował przyjętych zakładów w czasie trwania meczu ? Tylko jak sprawdzałem z godzinę "po ostatnim gwizdku".

Gra się toczy dalej ale niesmak pozostał ...
Posted by: Rusty

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 21:40

Originally Posted By: IL RE
Szanowny Expekcie , Co Wy robicie ! Dlaczego jeszcze trzymacie panów Chojnackiego Wilka i tego trzeciego. Czy chcecie podzielic los betsson , betwaya betsafe i jeszcze paru innych buków wykończonych przez polski support ? Przecież ci pracownicy działają przeciw waszej firmie! Sa niekompetemtni i w dodatku bezczelni! Ja zawiesiłem swoją grę w expekt dopóki oni tam pracują, ale matychmiast gdy zostaną zwolnieni zacznę grać z powrotem. Byliście chyba najlepszym nieangielskim bukiem w europie , a teraz przez takich pracowników zaczynacie zjezdżać po równi pochyłej
Pamiętajcie , że las rośnie wolno a płonie szybko , bardzo trudno było wam dojść do poziomu firmy godnej zaufania , dlaczego teraz chcecie w jednej chwili wszystko stracić przez takich pracowników!
Przemyslcie to , a ja zyczę powodzenia
IL RE
Na co ty liczysz? że angielski support to przeczyta i ci odpowie? laugh
Posted by: marasking

Re: Expekt [47] - 08/11/2009 21:41

Dla mnie to klasyczna wyjebka bez dwóch zdań!! Jeżeli robią bład to mogli to od razu skorygować i cofnąć środki na konto( mieli chociażby 15 min. przerwy na spokojne prześledzenie kursów). Buki netowe jak tylko mogą to kradną pieniadze, staje sie to powoli regułą, a nie wyjątkiem. Co z tego jak nie bedziesz im wpłacał, jak za jakis czas to samo bedzie w BWIN, SB Bet365 czy BET24 i innych ?? Buki pokazują terez swoje prawdziwe oblicze, wiedza , że maja do czynienia z nałogowcami i rynek ich nie zweryfikuje, bo bedziemy stale grać.
Posted by: Czarek

Re: Expekt [47] - 10/11/2009 07:40

Originally Posted By: antyhazardzista
Nie chce mi się pisać bo naprawdę wątpię czy to da cokolwiek. Już nieraz interweniowałem na SBR i LGA w różnych sprawach i dawało to efekt - zerowy.
A każdy bukmacher może się tłumaczyć problemami technicznymi, bo to najlepsza wymówka, w regulaminie mają jak byk napisane że mogą sobie anulować każdy zakład według widzimisię..
Szkoda czasu, jak bukmacher chce robić tak ordynarnie w bambuko gracza... shocked


Pisz od razu do szwedzkiego supportu, daj sobie spokój z angielskim , nie mówiąc już o baranach z polskiego. Expekt to największe ścierwo na rynku, w głównej mierze przez oszustów z polskiego supportu.

p.s. chce ktoś zobaczyć jak wygląda naczelny oszust polskiego supportu - Marcin Wilk? Piszcie prywatnie, chętnie pokaże...
Posted by: bombay22

Re: Expekt [47] - 10/11/2009 15:08

Cytat:
The deposit page is currently unavailable, please contact support@expekt.com for more info.

też tak wam pokazuje ?
Posted by: Drizzd91

Re: Expekt [47] - 12/11/2009 07:35

ile srednio czeka sie na wyplate srodkow na MB ???
Posted by: Hevelius80

Re: Expekt [47] - 12/11/2009 18:40

Expekt.com jeden z liderów w branży e-gamingu poszukuje kandyda na stanowisko:


Senior Bookmaker


Profil kandydata
* minimum 2-letnie doświadczenie, idealnie jeżeli będzie to ponad 3-letnie doświadczenie
* specjalizacja w jednej z trzech następujących dyscyplin sportowych: piłka nożna, koszykówka, siatkówka
* swobodna komunikacją w języku angielskim jest niezbędnym warunkiem.
* pozytywne nastawienie oraz umiejętność pracy w zespole



Oferujemy
* atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, na okresie próbnym wynagrodzenie od 3000 Euro miesięcznie
* ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole
* 35 dni płatnego urlopu rocznie, w szczególny sytuacjach akceptowalna jest okresowa praca z Polski, umowę o prace, ubezpieczenie zdrowotne, służbowy laptop oraz pokrycie kosztów służbowych rozmów telefonicznych
* firma opłaca mieszkanie służbowe w pierwszym miesiącu pracy

Zatrudniona osoba będzie na stałę pracować z Malty. Możliwość rozpoczęcia pracy natychmiast po pozytywnym przejściu procesu rekrutacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego w języku angielskim pod recruitment@expekt.com w tytule e-maila prosimy wpisać "Senior Bookmaker - Poland".
Posted by: IL RE

Re: Expekt [47] - 12/11/2009 22:36

Lepiej Expercie mi powiedz jak długo będą jeszcze pracować u was panowie wilk i chojnacki?
Posted by: serek

Re: Expekt [47] - 12/11/2009 23:53

eXpekt solidna firma,rano wyplacalem po południu juz kaska na koncie:)Polecam
Posted by: Rybcia

Re: Expekt [47] - 14/11/2009 06:08

Originally Posted By: Czarek
Originally Posted By: antyhazardzista
Nie chce mi się pisać bo naprawdę wątpię czy to da cokolwiek. Już nieraz interweniowałem na SBR i LGA w różnych sprawach i dawało to efekt - zerowy.
A każdy bukmacher może się tłumaczyć problemami technicznymi, bo to najlepsza wymówka, w regulaminie mają jak byk napisane że mogą sobie anulować każdy zakład według widzimisię..
Szkoda czasu, jak bukmacher chce robić tak ordynarnie w bambuko gracza... shocked


Pisz od razu do szwedzkiego supportu, daj sobie spokój z angielskim , nie mówiąc już o baranach z polskiego. Expekt to największe ścierwo na rynku, w głównej mierze przez oszustów z polskiego supportu.

p.s. chce ktoś zobaczyć jak wygląda naczelny oszust polskiego supportu - Marcin Wilk? Piszcie prywatnie, chętnie pokaże...


Czaruś ty jednak jesteś debilem nie ma co !!! Pokazywać Wilka będziesz a gdzie w knieji czy w tundrze ?

Możesz mieć swoje zdanie na temata buka ale dzielenie sie informacjami na temat kogoś personalnie to już podpadka niezła , może sie do niego wybierzesz jak groziłeś w moją stronę ?
Każdy ma prawo zaprzestać tego czy tamtego IL RE zaprzestaje grać a ja będe nawoływał do BANA DLA CZARUSIA > STANOWCZE STOP DLA TEGO DEBILA
Posted by: Rybcia

Re: Expekt [47] - 14/11/2009 06:14

CONRAD prośba czy ty nie widzisz jak ktoś tu prywatne pole uprawia ? Czarek zaśmieca swoją osobą ten temat bo jego i jego synusia potraktowali jak potraktowali ale kase im oddali więc po co ten pustogłowy jełop ma tu głosować ?
Posted by: Conrad

Re: Expekt [47] - 14/11/2009 13:19

Tolerancja dla jego wygłupów już się skończyła.
Posted by: Player

Re: Expekt [47] - 16/11/2009 03:41

Witam, wie ktos moze co jest z meczem ligi cypryjskiej Nea Salamini - APOEL? Mecz byl przerwany po czym wznowiony i ok 80 min przy 1:0 dla APOELu wyskoczylo na live score ze anulowano? Jak to policzy expekt?
Posted by: Kopytko

Re: Expekt [47] - 18/11/2009 17:29

Witam.
Wie ktoś może ile idzie kasa do expektu za pośrednictwem konta bankowego(nie internetowego)?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Posted by: Hevelius80

Re: Expekt [47] - 19/11/2009 04:15

Różnie, z reguły 2-3 dni robocze.
Posted by: Kopytko

Re: Expekt [47] - 19/11/2009 17:06

A wpłata przez mb też obejmuję bonus?
Posted by: anfa_

Re: Expekt [47] - 19/11/2009 21:01

a przeczytac zasad to nie łaska?

swoja droga mialbym tu pytanie:
zalozylem pierwsze konto w expie, wplata z inteligo a bonusu 100% od kilku dni sie doczekac nie moge...
Posted by: Jimmy

Re: Expekt [47] - 19/11/2009 21:42

Originally Posted By: Anfalast
a przeczytac zasad to nie łaska?

swoja droga mialbym tu pytanie:
zalozylem pierwsze konto w expie, wplata z inteligo a bonusu 100% od kilku dni sie doczekac nie moge...


Musisz wysłać maila z prośbą o bonus na plnbonus@expekt.com. Później mają niby 48h na decyzję ale ja dostałem po 4 dniach..
Posted by: hbr

Re: Expekt [47] - 22/11/2009 03:50

Co za żenada... Siatkówkę kobiet, która skończyła około 16 jeszcze nie rozliczyli.. Ciekawe czy dziś się doczekam... no comment
Posted by: kumichal

Re: Expekt [47] - 22/11/2009 04:23

Originally Posted By: hbr
Co za żenada... Siatkówkę kobiet, która skończyła około 16 jeszcze nie rozliczyli.. Ciekawe czy dziś się doczekam... no comment
To się pisze na live czat i rozliczają
Posted by: hbr

Re: Expekt [47] - 22/11/2009 04:45

Od kiedy oni mają liveczat?
Posted by: maaajo

Re: Expekt [47] - 23/11/2009 05:56

Mam pytanie. Postawiłem na live w expekcie na boston że wygra. Nie było opcji remisu do wybrania , a oni mi w przypadku dogrywki kupon rozliczyli jako przegrany. Jak to? Skoro nie było opcji remisu do wybrania?
Posted by: damianki

Re: Expekt [47] - 23/11/2009 19:08

Wpłaciłem do expekta 100 zł moneybookersem, jednak nie zdecydowałem się na grę i chce sobię wypłacić na konto te 100? Czy jest taka możliwość? Pytam ze strony praktycznej? Nic nie grane, nic nie obracane, porostu wpłata i zaraz później natychmiast wypłata. Proszę o odpowiedź
Posted by: hbr

Re: Expekt [47] - 24/11/2009 02:30

raz trzeba obrocic
Posted by: kosmo

Re: Expekt [47] - 25/11/2009 00:53

wypłata na mb, niecałe 1,5 godziny od zlecenia, brawo smile
Posted by: bombay22

Re: Expekt [47] - 25/11/2009 01:53

czy przy dodaniu tego bonusa dla nowych użytkowników wysyłają maila z potwierdzeniem ?
Posted by: javapl

Re: Expekt [47] - 25/11/2009 07:31

Wpłata przez MB uprawnia do otrzymania bonusa od pierwszej wpłaty?
Posted by: javapl

Re: Expekt [47] - 26/11/2009 23:28

Oferowali mecz na żywo Nestor/Zimonjic-Bhupathi/Knowles zagrane na 2 seta, mecz się skończył, a oni wyniku jeszcze nie mają laugh badziewie, dodatkowo nie chcą dopisać bonusu za 1 wpłatę puke
Posted by: CarlosMarc

Re: Expekt [47] - 26/11/2009 23:34

Originally Posted By: javapl
Wpłata przez MB uprawnia do otrzymania bonusa od pierwszej wpłaty?

Wystarczy przeczytac warunki promocji, ktore sa w jezyku polskim, zeby sie dowiedziec, ze nie.
Posted by: Izajasza53

Re: Expekt [47] - 28/11/2009 16:45

Bardzo szybko zrealizowana wypłata na konto bankowe piwo
Posted by: kiwi49

Re: Expekt [47] - 30/11/2009 19:28

Teraz Expekt daje nową promocję " Wielki powrót - złóż depozyt I zgarnij 200 PLN bonusu !" Sprawdźcie maile !!
Posted by: yazsm

Re: Expekt [47] - 01/12/2009 22:16

Witam
Orientuje się ktoś, kiedy płacą pieniądze z Programu Partnerskiego? Najlepiej niech się wypowiedzą osoby które już miały od nich wypłaty z tego tytułu.
Posted by: javapl

Re: Expekt [47] - 04/12/2009 20:00

Najpierw otrzymuję informację,że nie otrzymam bonusu, przelałem pieniądze do Gier, później otrzymuję informację,że jednak otrzymam bonus to teraz mi piszą,że wpłaciłem do Gier i bonusu nie otrzymam oraz to,że z mojego IP konto było już zakładane laugh toć to szok, co chwilę wymyślają inny powód smirk
Posted by: Terry Butcher

Re: Expekt [47] - 05/12/2009 00:24

Panowie, czy w Expekcie mozna robic duble over/under z hc lub ml na to samo zdarzenie w NBA ?
Napiszcie u kogo mozna to robic. Ja dodam, ze w Pinnaclu jest to mozliwe choc po troche obnizonych kursach niz w przypadku singli
Posted by: CarlosMarc

Re: Expekt [47] - 07/12/2009 08:23

Kiedys to byla fajna firma, ale teraz widze, ze na psy schodzi. Kolega chcial sobie gdzies pograc w necie, bo zawsze w punktach obstawial. No to mu polecilem Expekta, ze solidna firma i bonusa przy okazji mozna dostac. Zawsze to zwieksza szanse na wygrana. Korzysci z tego zadnej miec nie mialem, bo i tak firma Expekt podziekowala mi za polecanie znajomych po jakis 5ciu osobach (wiecej chyba ich nie bylo). Juz nawet nie pamietam, bo to dawno bylo. Niewazne. Urazy nie mam, a jak na poczatek zabawy w necie to buk dobry zawsze byl.
No, ale jak sie okazalo to kolega bonusa nie dostal. Powod? IP sie powtorzylo. No coz w regulaminie niby maja. Inne buki tez. Powiedzialem mu, zeby wyslal maila z wytlumaczeniem, ze korzysta z operatora telefonicznego i IP sie zmienia przy kazdym laczeniu z netem. Z jego relacji wiem, ze nawet nie raczyli odpisac. Totalna olewka i brak zrozumienia. Regulamin rzecz swieta.
Fajne podejscie. Na przyszlosc polece koledze cos innego. Tak trudno zrozumiec, ze jak ma sie setki tysiecy klientow z Polski to IP sie ma prawo powtorzyc. Taka fajna promocja w Expekt, zapisz sie, moze uda Ci sie trafic bonusa, ale to sie okaze jak wplacisz nam pieniazki. Moze ktos z firmy Expekt wyjasni jak klient ma wiedziec czy jego aktualne IP juz bylo uzyte czy nie??
Posted by: javapl

Re: Expekt [47] - 07/12/2009 08:30

Carlos spójrz na mojego posta, napisałem go 2 dni temu. Mam dokładnie tak samo jak Twój kolega. Dostałem maila od Expekt: "może ma Pan dynamiczne IP i zmienia się co jakiś czas, jednakże bonusu nie przyznamy" coś w tym stylu, dla mnie żenada puke w Polsce mieszka około 38mln ludzi i co, teraz jakby wszyscy się zarejestrowali to parę tysięcy by się załapało, a reszta wałek laugh
Posted by: IL RE

Re: Expekt [47] - 07/12/2009 09:45

Szkoda że Expekt przyjął taką politykę , przecież niczemu to nie służy. W Polsce stałe samodzielne IP ma moze 5% użytkowników , zreszta w swiecie jest bardzo podobnie. Ten przepis o różnym IP jest totalnie anachroniczny , ale ja myslę ze Expekt o tym wie ,I po prostu robi to specjalnie ! Ludzie są bardzo naiwni , i wielu z nich zamiast wypłacić kasę i powiedzieć dowidzenia,Postanawia sie na buku odegrać i Go zabić zapominając najważniejsze pokerowe przysłowie (ŻE NIE ZA TO OJCIEC BIŁ SYNA ZE GRAŁ , TYLKO ZA TO ZE SIĘ ODGRYWAŁ )Bardzo możliwe ze jakis spec od socjologji i marketingu próbuje robic doświadczenie , która metoda przyniesie więcej pieniędzy , zapominając że taki nabrany odstraszy od nich wszystkich swoich znajomych w dodatku mocno przejaskrawiając sprawę.
Ja traktowałem Expekta jako wiarygodnego solidnego buka i dlatego grałem u niego w pokera ! PO manewrach polskiego supportu z innymi graczami , i po przeczytaniu na forum jak nabierają ludzi na fałszywe promocje , "czyli bonus 100%" i "poleć przyjaciela" Zamiast grac na tym serwerze pod waszym szyldem gram pod centrebetem( I to on pobiera opłatę stołową a nie wy ).Przemyśl to Expekcie , pamiętając że las rośnie wolno , a płonie szybko ! Raz nadszarpnietego zaufania można przez długie lata nie odbudować
Posted by: CANTORO

Re: Expekt [47] - 10/12/2009 01:33

Dwa dni temu dostałem emaila od Expekta ze długo u nich nie grałem i w ramach tego otrzymuje od nich 100% od depozytu ,wiec wolałem sie upewnić i zapytałem ich ile musze wpłacić i do jakiej kwoty podwajają depozyt wiec Pan zapytał o co chodzi napisałem , że dostałem od nich emiala ze dla starych klientów maja bonus od wpłaty i pan powiedział od 40-150 zl , wiec wplacilem dzis 150 zl liczac na to ze przeleja mi kolejne 150 zl co daje 300 zl i pisze do nich ze wszystko co chcieli wykonałem i czekam na bonus wiec otrzymalem cos takiego

Witam,

Szanowny Kliencie, poniewaz prowadzonych jest wiele roznorodnych promocji, prosze o informacje w kwestii ktorej dokladnie sie Pan z nami kontaktuje. Dziekujemy

Odpisałem im grzecznie raz jeszcze , ze wczoraj rozmawiałem z nimi i chodzi o emaila ktorego od nich dostałem
Witam,

Szanowny Kliencie, jest to promocja reaktywacyjna wyslana do wybranych uzytkownikow. Mamy na mysli pierwsza wplate po przerwie. Od dluzszego czasu nie gral Pan u nas , dlatego taka oferta zostala wyslana.

i czekam na ten bonus....

I powiem wam do czego darze nie otrzymałem do tej pory tego bonusa juz do nich pisałem ze najpierw daja jaką promocje a teraz nawet nie odpisuja na moje emaile nie wiem co zrobić bo widze ze Polski support ma mnie w du... o 18 konczy im sie godzina pracy i widze maja podejscie do klienta

Mysle o tym zeby kase ktora wplacilem wyplacic 6 zl bede w plecy ,ale nie pogram u tych amatorow po tym jak mnie traktuja przeciez jesli cos obiecujecie to sie z tego wywiazujcie sami daliscie ja sie nie prosilem wiec o co wam chodzi???
Posted by: IL RE

Re: Expekt [47] - 10/12/2009 02:13

Ich to naprawdę już powaliło , mogliby chociaż odpisać że mail dostałeś omyłkowo!
Ja bym wypłacił te kasę, nie gódź się na tak nieeleganckie wciągnięcie do gry
Posted by: (J)

Re: Expekt [47] - 10/12/2009 02:19

Całkiem niedawno miałem podobny bonus i z tego co pamiętam to tam był taki zapis, że po wpłacie do np. 31.10.2009 r. bonus dopiszą 03.12.2009 r.

Więc spoko. Trzeba czytać zasady bo te pewnie były w mejlu (lub był link do nich).
Posted by: (J)

Re: Expekt [47] - 10/12/2009 02:20

Originally Posted By: (J)
Całkiem niedawno miałem podobny bonus i z tego co pamiętam to tam był taki zapis, że po wpłacie do np. 31.10.2009 r. bonus dopiszą 03.12.2009 r.

Więc spoko. Trzeba czytać zasady bo te pewnie były w mejlu (lub był link do nich).


oczywiście o 30.11.2009 r. mi chodziło tongue
Posted by: damianki

Re: Expekt [47] - 13/12/2009 17:07

W niedzielę wypłaty na moneybookers też są do kilku godzin jak w dni powszednie? ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi?
Posted by: Izajasza53

Re: Expekt [47] - 13/12/2009 19:05

Zdobądź 40 zł

Wszystkie grzeczne dzieci św. Mikołaj nagrodził tydzień temu tymczasem Expekt znów daje nam szansę na prezent w postaci bonusa 40 zł.

Jak go zdobyć? Pierwszy krok to odszukanie na głównej stronie bukmachera informacji o promocji.
Drugi to wpisanie swojego numeru ID gracza w specjalne pole. A potem - już tylko typować!

Aby otrzymać bonus trzeba do 14 grudnia 2009 złożyć przynajmniej 3 zakłady live za minimalną stawkę 20 zł przy minimalnym kursie 1,50.

Dla wszystkich, którzy spełnią te warunki Expekt przygotował bonus 40 zł, który pojawi się na koncie gracza 16 grudnia.

Sprawdź szczegółowe warunki na Expekt!


Brać i się nie zastanawiać grin hura kasa
Posted by: Hevelius80

Re: Expekt [47] - 14/12/2009 19:58

Wygraj 40PLN bonusu od Św. Mikołaja!

Ciesz się sportowymi emocjami na żywo - w prawdziwym świątecznym nastroju i z prezentem 40PLN bonusu od Mikołaja!

Oto jak możesz zdobyć bonus 40 PLN:

1. Złóż minimum trzy (3) zakłady LIVE , każdy po stawce min. 20 PLN (€5.00)
(zakłady muszą być zawarte po min. kursie 1.50)
2. Aby ubiegać się o bonus wprowadź swój numer ID poniżej i złóż wymagane zakłady najpóźniej 14/12

Więcej informacji na stronie Expekt
Posted by: Zulus

Re: Expekt [47] - 14/12/2009 20:13

Wiadomo kiedy te bonusy zostaną dopisane?

Złożyłem już 3 zakłady live
Posted by: 1raul1

Re: Expekt [47] - 14/12/2009 20:21

16 grudnia maja wszystkim dopisac, a wpisales swoj nmer ID w tej promocji zeby sie do niej wliczac?
Posted by: Zulus

Re: Expekt [47] - 14/12/2009 20:32

Tak wklepałem w jakąś tam ramke swoje ID smile
Posted by: SJS

Re: Expekt [47] - 14/12/2009 21:31

złóż wymagane zakłady najpóźniej 14/12 - czyli dzisiaj trzeba to zrobic?
Posted by: CANTORO

Re: Expekt [47] - 14/12/2009 21:58

Expekt probuje nadal zdobyć zaufanie swoich dawnych klientów nie tak dawno pisałem że mają promocje dla starych klientów żeby do nich wrocili wpłaciłem maxymalna ilosc kasy 150 zl jaka maja podwoić kazali czekać 7 dni od dostania emiala i dostałem dzis kase o ku..... 30 zl/????? Czy Wy z Expektu sobie ze mnie jaja robicie miałem dostać 150 zl dostałem 30zl jak im to wyszlo walcze z nimi juz 7 dni , ale błazny pracujace tam co chwile nie wiedza o co chodzi śmieszni są ludzie właśnie odeszli od nich za takie coś a teraz dają kolejne bonusy 40 zl buhahaha w Betssonie właśnie dostałem informacj ze jak wpłace 111 zl 100 zl mi dopiszą odrazu!!!!i nie będę czekał 7 dni jak w smiesznym Expekcie
Posted by: Zulus

Re: Expekt [47] - 14/12/2009 22:26

Originally Posted By: SJS
złóż wymagane zakłady najpóźniej 14/12 - czyli dzisiaj trzeba to zrobic?


oj czytanie ze zrozumieniem się kłania...

masz napisane że najpóźniej do dzisiaj czyli jeszcze dzisiaj możesz stawiać.
Posted by: CANTORO

Re: Expekt [47] - 14/12/2009 22:49

Po walce ktora trwała 7 dni przyznali mi racje i wpłacili właśnie teraz 150zl , ale pytam jakim kosztem ta walka??Czy jeśli coś oferuja i po rozmowach z nimi mówią że bonus mi przysługuje pózniej próbuja mnie w jakiś sposób okłamać???oj oj tak się nie robi mam nadzieje ze sie poprawicie!!
Posted by: Jerzyk63

Re: Expekt [47] - 15/12/2009 02:45

Potwierdza, że w tym Expekt jest straszny bałagan. Otóż dla mnie zaoferowali bonus powrotny 100 pln. Oczywiśćie wpłaciłem depozyt 100 pln i mam wciągu 7 dni otrzymać bonus 100 pln. Wątpię jednak, czy go dostanę. Jak bowiem zapytałem się o pewien szczegół tej promocji, to otrzymałem e-mail od pracownika expekt nazwiskiem Chojnacki podważający moje prawo do bonusu. Wysłałem więc mu screen ekranu z ich pierwszym e-mailem, w którym sami przecież proponowali mi bonus powrotny (zwany bonus welcome home).
Dzień później w tej samej sprawie otrzymałem e-mail do pracownika expekt nazwiskiem Borsland, że... wyjaśniają moją sprawę. Następnego dnia napisała do mnie pracownica expekt o anzwisku Radecka, że... wyjaśniają moją sprawę. A kolejnego dnia otrzymałem e-mail od pracownika expekt o nazwisku Wilk, że... wyjaśniają moją sprawę.
Ciekawe, kto napisze do mnie następnego dnia. Myślę, że mam szanse poznać z nazwiska wszystkich pracowników expekt, którzy będą pisać, że wyjaśniają moją sprawę.
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 15/12/2009 15:38

Originally Posted By: Expekt_Expert
Wygraj 40PLN bonusu od Św. Mikołaja!

Ciesz się sportowymi emocjami na żywo - w prawdziwym świątecznym nastroju i z prezentem 40PLN bonusu od Mikołaja!

Oto jak możesz zdobyć bonus 40 PLN:

1. Złóż minimum trzy (3) zakłady LIVE , każdy po stawce min. 20 PLN (€5.00)
(zakłady muszą być zawarte po min. kursie 1.50)
2. Aby ubiegać się o bonus wprowadź swój numer ID poniżej i złóż wymagane zakłady najpóźniej 14/12

Więcej informacji na stronie Expekt


potrzebny bedzie obrot bonusem
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 15/12/2009 15:42

ok mam obrot 5x bonus kurs min 1.5
Posted by: mateekk

Re: Expekt [47] - 15/12/2009 18:58

ja rowniez z nimi walcze o bonus...
a co do supportu to jakies palanty tam pracuja;/
Posted by: mateekk

Re: Expekt [47] - 15/12/2009 19:01

w ogole to jest chore by czekac 7 dni na bonus...moze maja nadzieje,ze ludzie zapomna o bonusie;]
Posted by: mateekk

Re: Expekt [47] - 15/12/2009 19:04

hehee wlasnie przyznali mi bonus w expektcie...wiecej niz wplacilem...wiec widac,ze oni sami nic nie wiedza na temat promocji dla starych uzytkownikow;]
Posted by: yazsm

Re: Expekt [47] - 15/12/2009 19:05

Witam
Orientuje się ktoś czy wypłaty z Programu Partnerskiego wypłacają z PL konta czy z jakiegoś zagranicznego. Niby wypłata poszła w piątek ale do dzisiaj brak na koncie...
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 15/12/2009 20:09

Originally Posted By: mateekk
hehee wlasnie przyznali mi bonus w expektcie...wiecej niz wplacilem...wiec widac,ze oni sami nic nie wiedza na temat promocji dla starych uzytkownikow;]


a dostaliscie oferte na maila, mi nic nie przyslali frown
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 15/12/2009 23:46

Przekaz live - w miejscu w ktorym przebysz przekaz jest niedostepny, koncowke Rumunek chcialem zobaczyc. Tak jest ze wszystkimi przekazami na Expie ?
Posted by: Zulus

Re: Expekt [47] - 16/12/2009 00:06

Lige hiszpańską można oglądać bez problemu tyle wiem wink
Posted by: mateekk

Re: Expekt [47] - 16/12/2009 03:47

Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: mateekk
hehee wlasnie przyznali mi bonus w expektcie...wiecej niz wplacilem...wiec widac,ze oni sami nic nie wiedza na temat promocji dla starych uzytkownikow;]


a dostaliscie oferte na maila, mi nic nie przyslali frown


ja dostalem emaila...
Posted by: blazej1983

Re: Expekt [47] - 16/12/2009 03:52

z przekazami to zalezy od meczu. Niektore idzie obejrzec inne nie. Liga tez niema znaczenia bo raz włoską idzie ogladać raz nie.
Posted by: Zulus

Re: Expekt [47] - 16/12/2009 20:12

Dopisali już komuś ten świąteczny bonus 40PLN?
Posted by: 99mart

Re: Expekt [47] - 16/12/2009 20:58

Ja dostalem maila i jest na koncie bonus 10 euro
Posted by: Zulus

Re: Expekt [47] - 16/12/2009 21:49

Myślałem że to automatycznie wszystkim od razu przelewają a tu zonk
Posted by: Zulus

Re: Expekt [47] - 17/12/2009 04:46

Jest jeszcze jakaś osoba co też nie dostała tego bonusu?
Posted by: Zulus

Re: Expekt [47] - 17/12/2009 05:45

kumichał piwo kumpel napisał do angielskiego supportu i w pare sekund przelali na konto.

Polski support co napisałem to prosił o cierpliwość laugh
Posted by: CarlosMarc

Re: Expekt [47] - 17/12/2009 06:24

Z polskim supportem nie ma co zalatwiac. Niekompetencja i chec utrucia zycia rodakowi to ich glowny cel.
Posted by: Zulus

Re: Expekt [47] - 17/12/2009 06:33

Może ktoś wie czy zakłady live wliczane są do obrotu?

Drugie pytanie czy każde zdarzenie na kuponie musi być 1.50 czy może być np dubelek 1.50 i 1.30?
Posted by: jacekplacek

Re: Expekt [47] - 17/12/2009 15:11

Live sie wlicza do obrotu o ile jest kurs 1.5 i wyżej
Może być dubelek nawet 1.3 x 1.3, byle łacznie zakład miał kurs 1.5 i więcej
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 17/12/2009 19:29

szybka wyplata na MB brawo!
Posted by: Zulus

Re: Expekt [47] - 17/12/2009 19:32

ile czekałeś dokładnie?

żeby wypłacić tą metodą to trzeba najpierw wpłacić?
Posted by: tyks

Re: Expekt [47] - 17/12/2009 20:33

Witam smile trzeba napisac do ang supportu bo z polski to za kija nie da sie dogadac :/ Przyklad :
Witam,

Szanowny Panie o jaki bonus Pan konkretnie pyta ?

Dziekuje za kontakt i przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz.

Z podrowieniami
Marcin Wilk
Customer Communications Liaison
Poker, Casino, Sportsbook, Bingo, Games
www.expekt.com
Mangas Gaming Malta Limited
Godzina 10.19
a support angielski 11.34 :
Dear Mr.Tyka

Thank you for contacting us.

I have now given you the bonus of 40 pln. Sorry for this delay.

Here you can read the terms and conditions for the bonus,

http://www.expekt.com/?pageid=22745

Have a nice day.

If you have any other questions then please don't hesitate to contact us again.

Best regards

Wayne Smith
Customer Communications Liaison
Poker, Casino, Sportsbook, Bingo, Games, Supertoto
Expekt.com
Mangas Gaming Malta Limited

NIEKOMPETENCJA POLSKICH PRACOWNIKOW :)))+
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 17/12/2009 21:33

Originally Posted By: Zulus
ile czekałeś dokładnie?

żeby wypłacić tą metodą to trzeba najpierw wpłacić?


w nocy zlecilem wiadomo ze po nacach nie wyplacaja ale rano juz mialem
Posted by: kumichal

Re: Expekt [47] - 18/12/2009 03:29

Zamknąłem konto w Expekt jakiś czas temu. Teraz chciałem je otworzyć na nowo, ale nie mogę.. Bo taka jest ich polityka

Czy juz nie ma szans na otwarcie?
Posted by: tyks

Re: Expekt [47] - 18/12/2009 05:31

Napisz do Nich meila z ponownym otwarciem konta :> zagadaj o jakis bonus i moze cos dostaniesz :> powodzenia ;]
Posted by: kumichal

Re: Expekt [47] - 18/12/2009 05:38

Zagadalem, piszą, ze juz nigdy mi go nie otworza :|
Posted by: kacperek76

Re: Expekt [47] - 18/12/2009 06:05

Originally Posted By: kumichal
Zagadalem, piszą, ze juz nigdy mi go nie otworza :|

faktycznie troche dziwna decyzja, uwazam ze nie ma co plakac. olej ich!! konkurencja spora wiec jest w czym wybierac wink
Posted by: kumichal

Re: Expekt [47] - 18/12/2009 06:19

Originally Posted By: kacperek76
Originally Posted By: kumichal
Zagadalem, piszą, ze juz nigdy mi go nie otworza :|

faktycznie troche dziwna decyzja, uwazam ze nie ma co plakac. olej ich!! konkurencja spora wiec jest w czym wybierac wink
Hmm... Tylko jaki jest sens? Konto zakmnięte, a ciagle dostaje od nich meile. Wczoraj przyszlo mi, ze dali mi bonus i jest na moim koncie. Co robic??
Posted by: kacperek76

Re: Expekt [47] - 18/12/2009 06:31

Originally Posted By: kumichal
Originally Posted By: kacperek76
Originally Posted By: kumichal
Zagadalem, piszą, ze juz nigdy mi go nie otworza :|

faktycznie troche dziwna decyzja, uwazam ze nie ma co plakac. olej ich!! konkurencja spora wiec jest w czym wybierac wink
Hmm... Tylko jaki jest sens? Konto zakmnięte, a ciagle dostaje od nich meile. Wczoraj przyszlo mi, ze dali mi bonus i jest na moim koncie. Co robic??

jaki ten bonus, 40pln?? olac ich i ich bonus!! napisz meila, ze skoro nie wyrazaja zgody na ponowne otwacie konta, to Ty nie zyczysz sobie otrzymywac od nich spamow itp wink
Posted by: kumichal

Re: Expekt [47] - 18/12/2009 06:32

Nie 40, więcej... Nie chcą mi otworzyć, bo niby wziąłem opcje na zawsze... A napisalem tylko, ze chce zamknac.

Blokada konta, a spam przesyłają. Czy to jest normalne?
Posted by: pokermen

Re: Expekt [47] - 18/12/2009 23:28

Originally Posted By: kumichal
Nie 40, więcej... Nie chcą mi otworzyć, bo niby wziąłem opcje na zawsze... A napisalem tylko, ze chce zamknac.

Blokada konta, a spam przesyłają. Czy to jest normalne?


Witam,

Zawsze jak przychodzi e-mail od jakiegos buka mamy mozliwosc wypisac nasz e-mail z ich bazy.
Jesli chodzi o expekt klikamy na dole e-maila na UNSUBSCRIBE i po problemie.

Pozdrawiam
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 19/12/2009 03:28

Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: Zulus
ile czekałeś dokładnie?

żeby wypłacić tą metodą to trzeba najpierw wpłacić?


w nocy zlecilem wiadomo ze po nacach nie wyplacaja ale rano juz mialem


druga wyplate wyplacili mniej wiecej o tej samej godzinie dobry buk, ciagle jakies bonusy ladny design i szybkie wyplaty tak trzymac
Posted by: jarko 33

Re: Expekt [47] - 19/12/2009 03:40

Originally Posted By: KUERTEN.


druga wyplate wyplacili mniej wiecej o tej samej godzinie dobry buk, ciagle jakies bonusy ladny design i szybkie wyplaty tak trzymac

dodajajac rewelacyjny polski support laugh mamy obraz buka z 2 stron pracownika ( ktory zawsze bedzie chwalil ) i klienta ktory widzi to inaczej cool
Posted by: jarko 33

Re: Expekt [47] - 19/12/2009 03:40

Originally Posted By: jarko 33
Originally Posted By: KUERTEN.


druga wyplate wyplacili mniej wiecej o tej samej godzinie dobry buk, ciagle jakies bonusy ladny design i szybkie wyplaty tak trzymac

dodajac rewelacyjny polski support laugh mamy obraz buka z 2 stron pracownika ( ktory zawsze bedzie chwalil ) i klienta ktory widzi to inaczej cool
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 20/12/2009 03:24

jakos przez tyle lat gry nie mialem zadnego problemu z supportem, no moze raz po konkursie tenisowym ale i tak wszystko zostalo wyjasnione pozytywnie
Posted by: olo1984

Re: Expekt [47] - 20/12/2009 20:52

A ja jestem ciekaw jak długo będą rozliczać mi mecz Sassuolo - Salernitana z 2 ligi włoskiej ,który został wczoraj odwołany i do tej pory wisi mi jako nie rozliczony
Posted by: olo1984

Re: Expekt [47] - 20/12/2009 23:02

Napisał im maila kiedy mają zamiar rozliczyć ten mecz , w odpowiedzi dostałem " Szanowny kliencie prosimy o cierpliwość" laugh
Posted by: Qlimax

Re: Expekt [47] - 21/12/2009 22:59

Pisał ktoś dzisiaj jakies mejle do suportu bo już od rana czekam na odpowiedź a tu nic, i sie zastanawiam czy sobie wolnego nei wzieli czy cos w tym stylu
Posted by: GBocian84

Re: Expekt [47] - 21/12/2009 23:34

Pisałem, odpowiedzieli.
Posted by: Qlimax

Re: Expekt [47] - 22/12/2009 00:35

Ładne zlewanie ludzi napisałem 3 mejle na żadnego nei odpowiedzieli
Posted by: Gherman

Re: Expekt [47] - 22/12/2009 00:38

Zależy w jakiej sprawie piszesz. W niektórych sprawach odpisują do 30 min, w innych cały dzień trzeba czekać.
Posted by: kawa00

Re: Expekt [47] - 22/12/2009 20:47

Nie ludzie chojnacki i wilk powinni poplynac z tej firmy 6 dni czekałem na przyzanie bonusa 150pln .W regulaminie jest napisane ze 48 godzin trzeba czekac napisałem do angileskiego supporta to skierowali mnie do polskiego supporta tam po 4 dniach otrzymałem odpowiedz od chojnackiego ze bonus został mi przyznany masakra !!
Posted by: adasko

Re: Expekt [47] - 23/12/2009 20:47

"Expekt.com umiescil po sprawdzeniu czesc stawki dla kuponu: "ble ble ble"
W sumie akceptowana stawka to: ...
Zwrocona stawka: ...

Odrzucona czesc twojej stawki zostala zwrocona na twoje konto uzytkownika."

Często expekt obcina wam w ten sposób stawki na kupony? Czym oni się kierują?
Posted by: Egypt

Re: Expekt [47] - 25/12/2009 18:34

Witam.
Mam pytanie. Czy program lojalnościowy dotyczy tylko gry w kasynie, czy tez dotyczy gry w Kasynie Live?
Pozdrawiam.
Posted by: Cholo

Re: Expekt [47] - 27/12/2009 22:26

dlaczego nie działa mi video Expekt?
mam kase na koncie
zalogowany
i nie działa :|
Posted by: Qlimax

Re: Expekt [47] - 29/12/2009 02:08

Panowie nie wiem co jest grane jak chce zobaczyc kupony grane ktore sa w trakcje to mi sie biala strona włancza tez tak macie ??
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 01/01/2010 16:03

Ktos juz tak mial tylko nie wiem czy na Expekt? Postanowilem w nowym roku pograc w Expekt i zrobilem depozyt jak zwykle z MB wszystko ladnie pieniazki z MB zeszly a Expekt... "Depozyt nie zostal zaakceptowany - Depozyt nie powiodl sie z nastepujacych przyczyn" i tu pusto biale pole! Kasy nie ma ani na MB ani w Expie po dwoch mailach z angielskim supportem i wyslaniu screenow odpowiedzieli, ze kieruja sprawe do odpowiedniego dzialu, nie ma jak to fajnie zaczac nowy rok!
Posted by: marasking

Re: Expekt [47] - 01/01/2010 16:52

Ja mam to samo z Ladbrokes- wczoraj o 21 wpłaciłem przez MB żeby zagrać na tercje w NHL 380zł i póki co kasy nie ma kasy ani na MB ani w LAdbrokes:((
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 01/01/2010 17:00

dobrze wiedziec bo chcialem robic nowy przelew z MB do innego buka a moze to wlasnie MB ma problem ?
Posted by: marasking

Re: Expekt [47] - 01/01/2010 17:08

MB jest ok, wpłacałem jeszcze do Betguna, Paddy i Gamebookers i wszędzie było ok, tylko w Ladbrokes wcięło kase.
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 01/01/2010 18:05

ja dostalem maila, ze kaska juz jest na koncie
Posted by: marasking

Re: Expekt [47] - 01/01/2010 19:33

Ja też juz dostałem, Ladbrokes odpisało mi , że opóźnieniu winne jest MB.
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 04/01/2010 02:48

Jestem mile zaskoczony, Expekt chyba w weekendy nie wyplacal a tu prosze kaska dzis na MB . BRAWO zawsze mowilem ze to dobry buk, kontakt z supportem w nowy rok pare minut po polnocy zadawalajacy
Posted by: margaret76

Re: Expekt [47] - 05/01/2010 02:37

Originally Posted By: antyhazardzista
Wygraj coś na livie - to od razu Ci skasują zakład i policzą po kursie 1.00.
Żadnego błędu nie zagrałem, wątpię czy to był zawyżony kurs. Żadna bramka nie padła, nic się na boisku nie działo. Zagrałem under 1,5 pod koniec pierwszej połowy , wynik końcowy 0-0
Ale zakład rozliczony jako zwrot po godzinie od zakończenia meczu.

Napisałem do angielskiego supportu - i zapewne otrzymam odpowiedź czy kurs był zawyżony o 0,01....

Kpiny.





dzisiaj mialem to samo.zagralem al jazerra -1 po kursie 3.7,zaklad wszedl,oczywiscie anulowali go ,napisalem do supportu.pan wilk takie cos mi odpisal
Witam,

Szanowny PAnie wie Pan dobrze ze wykorzystal Pan szybszy przekaz telewizyjny prosze by w przyszlosci Pan o tym pamietal inaczej zamkniemy Panskie konto gracza

Dziekuje za kontakt i przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz.

Z podrowieniami
Marcin Wilk
Customer Communications Liaison
tylko ja tego meczu na oczy niewidzialem,live byl na futbol24.
Posted by: emarco

Re: Expekt [47] - 05/01/2010 03:00

walcz z tymi debilami a KUERTEN skończ już naganiać do tego Expekta, chyba że Ci płacą za to !
Posted by: GBocian84

Re: Expekt [47] - 05/01/2010 03:02

Za samego takiego maila skierowałbym sprawę do SBR. Jak można takie coś wysłać do było nie było klienta...
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 05/01/2010 03:54

Originally Posted By: emarco
walcz z tymi debilami a KUERTEN skończ już naganiać do tego Expekta,


sluchaj jesli buk jest dobry ma szybkie wyplaty, dobra oferte i dobry support to sie chwali i tak jest z Expektem

BTW
nic mi nie placa i ostatnio tez brak bonusow
Posted by: oli

Re: Expekt [47] - 05/01/2010 03:58

Jeśli według Ciebie Expekt ma dobry, kompetentny support to gratuluje Ci poczucia humoru.
Posted by: jarko 33

Re: Expekt [47] - 05/01/2010 03:59

Originally Posted By: margaret76

Witam,

Szanowny PAnie wie Pan dobrze ze wykorzystal Pan szybszy przekaz telewizyjny prosze by w przyszlosci Pan o tym pamietal inaczej zamkniemy Panskie konto gracza


o kurna gorszego tlumaczenia buka nieczytalem aplauz laugh
Posted by: pettersen

Re: Expekt [47] - 05/01/2010 04:07

Originally Posted By: jarko 33
Originally Posted By: margaret76

Witam,

Szanowny PAnie wie Pan dobrze ze wykorzystal Pan szybszy przekaz telewizyjny prosze by w przyszlosci Pan o tym pamietal inaczej zamkniemy Panskie konto gracza


o kurna gorszego tlumaczenia buka nieczytalem aplauz laugh


hahahahahahahaha

masakra... laugh
Posted by: kumichal

Re: Expekt [47] - 05/01/2010 04:09

Exepkt to są kozaki. Zablokowałem sobie konto, a ci co jakiś czas mi przesyłają na meila jakies bonusu i to na spore kwoty, 400PLN nawet. Tylko co z tego jak konto jest zamknięte na zawsze? laugh
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 05/01/2010 04:10

Originally Posted By: oli
Jeśli według Ciebie Expekt ma dobry, kompetentny support to gratuluje Ci poczucia humoru.


Tak ma! Pisalem do nich dokladnie o godz. 0.04 dnia 1.01.2010 i juz po paru minutach dostalem odpowiedz, pozniej drugi mail i znow szybka odpowiedz i rano pierwszego stycznia sprawa zalatwiona pozytywnie - problem byl na lini MB-Expekt. Support to support ja wybieram angielski
Posted by: kumichal

Re: Expekt [47] - 05/01/2010 04:11

Support angielski pełen profesjonalizm
Posted by: CarlosMarc

Re: Expekt [47] - 05/01/2010 07:42

Support polski kompromituje sie na kazdym kroku. Jeszcze smia graczowi grozic zamknieciem konta. To sie normalnie do prasy nadaje. Moze chlopaki na live ogladaja mecze na sopcascie i dlatego z opoznieniem zawieszaja rynek. Ludzie zacznijcie pisac do organizacji wydajacych licencje (LGA). Mozna z nimi wygrac.
Posted by: ssaczu

Re: Expekt [47] - 06/01/2010 07:29

zeby ten expekt szlak trafil... 4h czekam na rozliczenie kuponu i w dalszym ciagu wisi puke
Posted by: ssaczu

Re: Expekt [47] - 06/01/2010 08:59

co za pojeb... firma. 5h i ciagle kupon wisi.

2 maile poslane a te barany mi jeszcze kit wciskaja ze przypadkowo mecz zaksiegowali jako cancelled co oczywiscie jest nieprawda. Godzine temu odpisali ze juz sa w trakcie update i ciagle kupon wisi laugh
Posted by: cobra

Re: Expekt [47] - 06/01/2010 23:15

Originally Posted By: ssaczu
co za pojeb... firma. 5h i ciagle kupon wisi.

2 maile poslane a te barany mi jeszcze kit wciskaja ze przypadkowo mecz zaksiegowali jako cancelled co oczywiscie jest nieprawda. Godzine temu odpisali ze juz sa w trakcie update i ciagle kupon wisi laugh

ale problem, jak daja kase za 6 godzin to sie cos stanie ? nie masz juz za co postawic, grasz all in ze sie tak rzucasz ? jak zaczynałes gre w ziemniakach dzien czekales i korona z głowy nie spadła wink
Posted by: zw1

Re: Expekt [47] - 07/01/2010 02:42

Originally Posted By: cobra
Originally Posted By: ssaczu
co za pojeb... firma. 5h i ciagle kupon wisi.

2 maile poslane a te barany mi jeszcze kit wciskaja ze przypadkowo mecz zaksiegowali jako cancelled co oczywiscie jest nieprawda. Godzine temu odpisali ze juz sa w trakcie update i ciagle kupon wisi laugh

ale problem, jak daja kase za 6 godzin to sie cos stanie ? nie masz juz za co postawic, grasz all in ze sie tak rzucasz ? jak zaczynałes gre w ziemniakach dzien czekales i korona z głowy nie spadła wink

Co na to pan Expert??

Co na to Conrad??
Przeciez to dyskwalifikuje tego buka i obniza do 0 moje zaufanie do nie?go.
Próbowałes uzyskac odpowiedz z angielskiego supportu?
Posted by: zw1

Re: Expekt [47] - 07/01/2010 02:43

Originally Posted By: margaret76
Originally Posted By: antyhazardzista
Wygraj coś na livie - to od razu Ci skasują zakład i policzą po kursie 1.00.
Żadnego błędu nie zagrałem, wątpię czy to był zawyżony kurs. Żadna bramka nie padła, nic się na boisku nie działo. Zagrałem under 1,5 pod koniec pierwszej połowy , wynik końcowy 0-0
Ale zakład rozliczony jako zwrot po godzinie od zakończenia meczu.

Napisałem do angielskiego supportu - i zapewne otrzymam odpowiedź czy kurs był zawyżony o 0,01....

Kpiny.





dzisiaj mialem to samo.zagralem al jazerra -1 po kursie 3.7,zaklad wszedl,oczywiscie anulowali go ,napisalem do supportu.pan wilk takie cos mi odpisal
Witam,

Szanowny PAnie wie Pan dobrze ze wykorzystal Pan szybszy przekaz telewizyjny prosze by w przyszlosci Pan o tym pamietal inaczej zamkniemy Panskie konto gracza

Dziekuje za kontakt i przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz.

Z podrowieniami
Marcin Wilk
Customer Communications Liaison
tylko ja tego meczu na oczy niewidzialem,live byl na futbol24.

Chodziło mi o ten post;)

Co na to pan Expert??

Co na to Conrad??
Przeciez to dyskwalifikuje tego buka i obniza do 0 moje zaufanie do nie?go.
Próbowałes uzyskac odpowiedz z angielskiego supportu?
Posted by: Conrad

Re: Expekt [47] - 07/01/2010 03:13

Jak się zakończyła sprawa AH? No i o jakim kursie mówimy skoro na to powołuje się buk (pomijając te niby 0,01)?

Jeśli user Margaret zagrał w chwili padnięcia bramki to buk mógł cofnąć zakład, tak się często dzieje jak gol pada a kurs się nie zmienił. Tak oczywiście nie powinno być, ale w regulaminach często można spotkać takie zapisy. Buk zawsze powinien mieć dobry przekaz i co najwyżej możliwość cofania anulowania zakładów na 15-sekund wstecz jeśli pada bramka a jest wolny przekaz z ich strony (tylko po co się wtedy pchać z oferowaniem zakładów live skoro transmisja jest do kitu).
Posted by: margaret76

Re: Expekt [47] - 07/01/2010 06:48

Originally Posted By: Conrad
Jak się zakończyła sprawa AH? No i o jakim kursie mówimy skoro na to powołuje się buk (pomijając te niby 0,01)?

Jeśli user Margaret zagrał w chwili padnięcia bramki to buk mógł cofnąć zakład, tak się często dzieje jak gol pada a kurs się nie zmienił. Tak oczywiście nie powinno być, ale w regulaminach często można spotkać takie zapisy. Buk zawsze powinien mieć dobry przekaz i co najwyżej możliwość cofania anulowania zakładów na 15-sekund wstecz jeśli pada bramka a jest wolny przekaz z ich strony (tylko po co się wtedy pchać z oferowaniem zakładów live skoro transmisja jest do kitu).

bramka padla za 2,3 min ,dzisiaj juz niemam czasu,ale jutro wrzuce maile od pana wilka.a live sledzilem na futbol 24 ,a oni raczej szybko po golu aktualizuja
Posted by: margaret76

Re: Expekt [47] - 07/01/2010 07:01

Witam,

Szanowny Panie expekt stosuje sie do regulaminu na ktory sie Pan godzi zakladajac konto gracza. Nikt nie jest przez nas oszukiwany czy naciagany zatem Panskie sugestie sa w pelni niedokonane. Zycze szczesliwych typow i prosze zwracac uwage na nasze sugestie

Dziekuje za kontakt i przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz.

Z podrowieniami
Marcin Wilk
Customer Communications Liaison
CZYLI MOGA WSZYSTKO .niebyly to jakies wielkie pieiadze,ale to nie o to chodzi.ja juz wyleczylem sie z grania w expekt.
Posted by: kardynal20

Re: Expekt [47] - 07/01/2010 19:56

ile idzie wypłata na MB
Posted by: pettersen

Re: Expekt [47] - 07/01/2010 20:32

powinno byc tak, ze za bledy sie placi...


dziadostwo i tyle,

niech wprost napiszą JESTEŚMY ZA SŁABI
Posted by: SJS

Re: Expekt [47] - 07/01/2010 21:02

Originally Posted By: kardynal20
ile idzie wypłata na MB

Do 24H.
Posted by: SJS

Re: Expekt [47] - 07/01/2010 21:04

Originally Posted By: margaret76
Witam,

Szanowny Panie expekt stosuje sie do regulaminu na ktory sie Pan godzi zakladajac konto gracza. Nikt nie jest przez nas oszukiwany czy naciagany zatem Panskie sugestie sa w pelni niedokonane. Zycze szczesliwych typow i prosze zwracac uwage na nasze sugestie

Dziekuje za kontakt i przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz.

Z podrowieniami
Marcin Wilk
Customer Communications Liaison
CZYLI MOGA WSZYSTKO .niebyly to jakies wielkie pieiadze,ale to nie o to chodzi.ja juz wyleczylem sie z grania w expekt.

Zapewne mogła być taka sytuacja, że ktoś grubo zagrał na taki sam bet jak Ty. I postanowili unieważnić wszystkim ten zakład. W expie od czasu do czasu zagram, ale jedynie co mają na plus to szybkość wypłat oraz czasami dobre kursy na NHL 1x2. Polski support, mogło by równie dobrze nie być i tak nigdy nie są w stanie pomóc.
Posted by: zw1

Re: Expekt [47] - 09/01/2010 00:31

Originally Posted By: Conrad
Jak się zakończyła sprawa AH? No i o jakim kursie mówimy skoro na to powołuje się buk (pomijając te niby 0,01)?

Jeśli user Margaret zagrał w chwili padnięcia bramki to buk mógł cofnąć zakład, tak się często dzieje jak gol pada a kurs się nie zmienił. Tak oczywiście nie powinno być, ale w regulaminach często można spotkać takie zapisy. Buk zawsze powinien mieć dobry przekaz i co najwyżej możliwość cofania anulowania zakładów na 15-sekund wstecz jeśli pada bramka a jest wolny przekaz z ich strony (tylko po co się wtedy pchać z oferowaniem zakładów live skoro transmisja jest do kitu).

Wydaje mi sie ze problem lezy gdzie indziej.
Pomijajac juz beznadziejnosc expektowego live za ten blad odpowiada obslugujacy go pracownik firmy ktory nie chcial ponosic odpowiedzialnosci za swoj ujemny wynik przez ktory mogl oberwac po premii/punktacji czy jak oni sie z tego rozliczaja.
Expektowi nader czesto zdarza sie zreszta anulowac zaklady live argumntujac to rownie beznadziejnie jak w przypadku usera Margaret.Jezeli nie potrafia poradzic sobie z obsluga interfejsu ktory maja kiepski czy tez nie moga znalesc odpowiednich ludzi do zakładow 'live' powinni sobie dac spokoj z ta czescia rynku.Over
Posted by: Dzako

Re: Expekt [47] - 09/01/2010 04:14

Wie ktoś może czym jest spowodowane nierozliczenie do tej pory meczu Souza - Mello? Grałem zawsze na Betssonie i wszystko szło na bieżąco, a tutaj jakieś problemy.
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 09/01/2010 05:03

Originally Posted By: kardynal20
ile idzie wypłata na MB


zalezy o ktorej sie wyplaca, robilem kilka wyplat u nich i byly miedzy 10-11 rano wiec jak sie zleca przed ta godzina to mozna miec w pare minut, a tak ogolnie to okolo 12 godz (w nocy nie wyplacaja)
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 09/01/2010 05:05

Originally Posted By: cobra
Originally Posted By: ssaczu
co za pojeb... firma. 5h i ciagle kupon wisi.

2 maile poslane a te barany mi jeszcze kit wciskaja ze przypadkowo mecz zaksiegowali jako cancelled co oczywiscie jest nieprawda. Godzine temu odpisali ze juz sa w trakcie update i ciagle kupon wisi laugh

ale problem, jak daja kase za 6 godzin to sie cos stanie ? nie masz juz za co postawic, grasz all in ze sie tak rzucasz ? jak zaczynałes gre w ziemniakach dzien czekales i korona z głowy nie spadła wink


ogolnie rozliczaja bardzo szybko chyba ze sie zagra cos mniej popularnego typu np MHL RUSSIAN
Posted by: Remik_

Re: Expekt [47] - 09/01/2010 17:10

we wczorajszym meczy U18 Meksyk - Paragwaj padl over 2-1 a exp rozliczyl mi to jako 0-1 , co z tym mozna zrobic teraz?gdzie pisac w tej sprawie?
Posted by: rododendron

Re: Expekt [47] - 09/01/2010 17:12

Najlepiej do angielskiego supportu.
Posted by: kawa00

Re: Expekt [47] - 09/01/2010 20:13

Załozyłem konto porposili mnie o wyslanie dowodu wyslalem dowod zadzwonili weryfikacja przebiegła zgodnie z planem po paru postawionych i wygranych meczach postanowiłem wyplacic kase .Co sie okazuje przychodzi email ,,Płatnosci w Expekt,, a w nim ze trzeba wysłac skan dowodu jakies rachunki zeby powteirdzic dane .Wkur... sie i postanowilem napisac do Angieslkiego supporta ale wczesniej jeszcze raz wyslalem dowod .Po paru ostrych słowach w mailu po godzinie czasu wchodze na emaila a tam juz była Wypłata w trakcie .I nagle przychodzi email Od Pana Wilka ten sam co mi przyznawał bonusa ze kopia mojego dowodu do nich nie dotarła bo były puste załaczniki i skan przekroczył wielkosc rozmiaru hmmm ciekawe w takim razie na jakiej podtsawie przyznali mi bonusa smile czyzby za pierwszym razem mogli odczytac emaila i załaczniki były a pozniej nie dostali zadnych załocznikow i dopiero po napisaniu emaila do Anglojezycznego supporta uruchomiono mi wyplate w trakcie .Postanowiłem zadac Pytanie Panu Wilkowi skoro skany dowodo nie doszły to czemu nagle mam wyplate w trakcie i bonus był przyznany ?? Mineły 3 dni nadal nie ma odpowiedzi .Masz racje KUERTEN .Expekt jest szybki i bardzo profesjonalni ludzie w nim pracuja buahahah
Posted by: tyks

Re: Expekt [47] - 09/01/2010 20:18

Originally Posted By: kawa00
Załozyłem konto porposili mnie o wyslanie dowodu wyslalem dowod zadzwonili weryfikacja przebiegła zgodnie z planem po paru postawionych i wygranych meczach postanowiłem wyplacic kase .Co sie okazuje przychodzi email ,,Płatnosci w Expekt,, a w nim ze trzeba wysłac skan dowodu jakies rachunki zeby powteirdzic dane .Wkur... sie i postanowilem napisac do Angieslkiego supporta ale wczesniej jeszcze raz wyslalem dowod .Po paru ostrych słowach w mailu po godzinie czasu wchodze na emaila a tam juz była Wypłata w trakcie .I nagle przychodzi email Od Pana Wilka ten sam co mi przyznawał bonusa ze kopia mojego dowodu do nich nie dotarła bo były puste załaczniki i skan przekroczył wielkosc rozmiaru hmmm ciekawe w takim razie na jakiej podtsawie przyznali mi bonusa smile czyzby za pierwszym razem mogli odczytac emaila i załaczniki były a pozniej nie dostali zadnych załocznikow i dopiero po napisaniu emaila do Anglojezycznego supporta uruchomiono mi wyplate w trakcie .Postanowiłem zadac Pytanie Panu Wilkowi skoro skany dowodo nie doszły to czemu nagle mam wyplate w trakcie i bonus był przyznany ?? Mineły 3 dni nadal nie ma odpowiedzi .Masz racje KUERTEN .Expekt jest szybki i bardzo profesjonalni ludzie w nim pracuja buahahah

chodzilo o Ang support bo Polski to brak kompetencji frown
Posted by: kkslech

Re: Expekt [47] - 10/01/2010 00:38

Następujące kupony zostały zatwierdzone przez expekt.com i można je znaleźć w sekcji w trakcie .

kurs: x.xx
stawka : xxx.xx (xxx.xx) PLN
możliwa wygrana: xxxx.xx PLN

Suma w nawiasie ukazuje czesc stawki pobrana w celu uzyskania akceptacji. Informacja o zaakceptowaniu/odrzuceniu stawki bedzie podana w jak najszybszym czasie. Stawki ktore nie sa jeszcze zaakceptowane przez Expekt.com zanim nastapi rozpoczecie pierwszego zdarzenia beda zwrocone i nie beda czescia zakladu.

Co to za durny wymysł? Pierwszy raz się spotykam z czymś takim w Expekcie.
Posted by: kacperek76

Re: Expekt [47] - 10/01/2010 00:50

Originally Posted By: kkslech
Następujące kupony zostały zatwierdzone przez expekt.com i można je znaleźć w sekcji w trakcie .

kurs: x.xx
stawka : xxx.xx (xxx.xx) PLN
możliwa wygrana: xxxx.xx PLN

Suma w nawiasie ukazuje czesc stawki pobrana w celu uzyskania akceptacji. Informacja o zaakceptowaniu/odrzuceniu stawki bedzie podana w jak najszybszym czasie. Stawki ktore nie sa jeszcze zaakceptowane przez Expekt.com zanim nastapi rozpoczecie pierwszego zdarzenia beda zwrocone i nie beda czescia zakladu.

Co to za durny wymysł? Pierwszy raz się spotykam z czymś takim w Expekcie.


to ostatnio u nich standart, nawet przy nie duzych stawkach...
Posted by: kkslech

Re: Expekt [47] - 10/01/2010 00:58

Często zdarza się, że nie akceptują? W jakich przypadkach najczęściej?
Posted by: jarl

Re: Expekt [47] - 10/01/2010 04:45

Originally Posted By: kkslech
Często zdarza się, że nie akceptują? W jakich przypadkach najczęściej?


W Expekcie gram długo i czasem biorą do akceptacji część stawki. Tylko raz się zdarzyło, że odrzucili, ale nie pamiętam co to był za zakład. Inne buki, które stosują takie praktyki, odrzucają dużo częściej. Myślę że ponad połowę spośród tych wziętych do akceptacji zakładów.
Posted by: KUERTEN.

Re: Expekt [47] - 10/01/2010 07:17

Originally Posted By: kawa00
Załozyłem konto porposili mnie o wyslanie dowodu wyslalem dowod zadzwonili weryfikacja przebiegła zgodnie z planem po paru postawionych i wygranych meczach postanowiłem wyplacic kase .Co sie okazuje przychodzi email ,,Płatnosci w Expekt,, a w nim ze trzeba wysłac skan dowodu jakies rachunki zeby powteirdzic dane .Wkur... sie i postanowilem napisac do Angieslkiego supporta ale wczesniej jeszcze raz wyslalem dowod .Po paru ostrych słowach w mailu po godzinie czasu wchodze na emaila a tam juz była Wypłata w trakcie .I nagle przychodzi email Od Pana Wilka ten sam co mi przyznawał bonusa ze kopia mojego dowodu do nich nie dotarła bo były puste załaczniki i skan przekroczył wielkosc rozmiaru hmmm ciekawe w takim razie na jakiej podtsawie przyznali mi bonusa smile czyzby za pierwszym razem mogli odczytac emaila i załaczniki były a pozniej nie dostali zadnych załocznikow i dopiero po napisaniu emaila do Anglojezycznego supporta uruchomiono mi wyplate w trakcie .Postanowiłem zadac Pytanie Panu Wilkowi skoro skany dowodo nie doszły to czemu nagle mam wyplate w trakcie i bonus był przyznany ?? Mineły 3 dni nadal nie ma odpowiedzi .Masz racje KUERTEN .Expekt jest szybki i bardzo profesjonalni ludzie w nim pracuja buahahah


fajna prace ma support majac takich klientow smile
Posted by: c1nek

Re: Expekt [47] - 11/01/2010 07:53

Czy przy 1 wypłacie żądają jakiś skanów?
Posted by: vodipunter

Re: Expekt [47] - 11/01/2010 08:15

Roznie.
Posted by: The Boss

Re: Expekt [47] - 12/01/2010 05:37

hehe mam w expie ujemny stan konta, zle rozliczyli mi przegrany kupon wiec postawilem to co bylo na koncie i utopilem, teraz mam monusa smile co teraz???
Posted by: jarko 33

Re: Expekt [47] - 12/01/2010 05:39

Originally Posted By: The Boss
hehe mam w expie ujemny stan konta, zle rozliczyli mi przegrany kupon wiec postawilem to co bylo na koncie i utopilem, teraz mam monusa smile co teraz???

pewnie wynajma firme Kruk i przyjada po kase wink
nastepna wplata do buka i odejma sobie
Posted by: The Boss

Re: Expekt [47] - 12/01/2010 05:40

to sie nie doczekaja
expekt stop
Posted by: nawoj

Re: Expekt [47] - 12/01/2010 06:01

Gdybyś był uczciwy,to oddałbyś im kasę....
Posted by: The Boss

Re: Expekt [47] - 12/01/2010 06:03

Originally Posted By: nawoj
Gdybyś był uczciwy,to oddałbyś im kasę....


gdyby byli kompetentni poprawnie by rozliczyli smile
Posted by: emarco

Re: Expekt [47] - 12/01/2010 06:15

The Boss , w tobecie mam -600 , podziękuj Expektowi i nigdy tam nie wracaj !
Posted by: Arod

Re: Expekt [47] - 14/01/2010 02:01

Grałem dzisiaj w Expie na livie. Wytypowałem dobrze, że 3 seta wygra Odintsovo z Muszyną. Złapałem niezły kurs za niezłą sumkę. Czekałem na rozliczenie typu, po chwili znikł z zakładki "w trakcie", lecz w zakładce "historia" w ogóle nie widnieje. Kasa nie została doliczona, nawet stawkę zabrali. Pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło, do tej pory nie miałem z nimi większych problemów. Ktoś miał podobną sytuację? Kiedy mi to doliczą? Napisałem do nich, jeszcze nie odpisali...
Posted by: koleszka

Re: Expekt [47] - 14/01/2010 02:04

bez paniki, czasem się tak zdarza, niebawem powinieneś mieć wygraną na koncie
Posted by: Gagarin

Re: Expekt [47] - 14/01/2010 02:09

Arod, mam dokładnie to samo z tym meczem, grałem go na livie i nie rozliczyli mi jeszcze i brak go w "trakcie" i "historii"
Posted by: Arod

Re: Expekt [47] - 14/01/2010 02:26

Originally Posted By: koleszka
bez paniki, czasem się tak zdarza, niebawem powinieneś mieć wygraną na koncie

Dzięki, odpisali, typ rozliczony. Wszystko ok.
Posted by: Arod

Re: Expekt [47] - 14/01/2010 02:28

Originally Posted By: Wentyl
Arod, mam dokładnie to samo z tym meczem, grałem go na livie i nie rozliczyli mi jeszcze i brak go w "trakcie" i "historii"

Rozliczą Ci za chwilkę. Wiemy na przyszłość że coś takiego może się zdarzyć.
Posted by: Hevelius80

Re: Expekt [47] - 14/01/2010 20:15

ROGER MILLA DOŁĄCZYŁ DO EXPEKT:

Legendarny Roger Milla został ambasadorem Expekt.com. Milla będzie typował dla Was mecze podczas Pucharu Narodów Afryki - nie możesz tego przegapić!

Witam wszystkich fanów rozgrywek Pucharu Narodów Afryki!

Puchar Narodów Afryki rozpoczął się niesamowitym meczem między Angola a Mali, który zakończył się remisem 4-4. Kto mógł przypuszczać, że wystarczy piętnaście minut aby doprowadzić do remisu?

Miło, mi że mimo wszystko typowałem prawidłowo remis. Mam nadzieję na jeszcze więcej emocji w tym turnieju.

- Roger Milla


Typy Rogera Milli na stronie Expekt

Zachęcamy do przeglądania i grania jego typowań.

-----------

Oto Roger Milla



Każdy dzień meczowy w Expekt.com podczas trwania turnieju w Angoli, gdziew finale zmierzy się 16 najlepszych drużyn. Mecze specjalnie dla klientów expekt.com będzie typował wspaniały Roger Milla. Milla to prawdziwa legenda, znalazł się na liście 100 (FIFA) i 125 (Pele) najlepszych piłkarzy w historii. Został także ogłoszony najlepszym afrykańskim piłkarzem poprzedniego stulecia.

"Postawiłem na Wybrzeże Kości Słoniowej jako zwycięzców tytułu. Mają najsilniejszą drużynę i najlepszego strzelca w osobie Didier Drogba," mówi Roger Milla (porównując do jego typów).

Milla wkroczył na światową arenę piłki nożnej podczas Mistrzostw Świata 1990, podczas których strzelił 4 gole. Na udział w tych Mistrzostwach został zaproszony specjalnie przez Prezydenta Kamerunu, kiedy miał już 38 lat. Wierzcie, lub nie, ale podczas Mistrzostw Świata w 1994 Milla powrócił i strzelił honorowego gola w meczu z Rosją, bijąc swój własny rekord jako najstarszy strzelec gola w turnieju Mistrzostw Świata.

Każdy zdobyty gol Milla celebrował charakterystycznym tańcem przy narożniku boiska. Ten taniec był i jest naśladowany przez innych piłkarzy do dzisiaj.

Milla występował w trzech Mistrzostwach Świata, w latach 1982, 1990 i 1994, ale sam nie przywiązuje wagi do zdobytych tam goli, jak odpowiada: "Nie wiem, nigdy mnie to nie unteresowało. Zawsze liczył się po prostu futbol."

A w tym miesiącu, liczy się tylko Puchar Narodów Afryki.

Nie przegap naszych kursów i typów Rogera Milli w każdym dniu meczu w Expekt.com!





Powodzenia i Serdeczne Pozdrowienia,

Roger Milla
Ambasador Expekt

------------



ZATAŃCZ JAK MILLA:


Umiesz tańczyć jak Roger Milla?
Stwórz swój taniec i podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi na Facebooku i Twitterze.

http://www.moveitlikemilla.com/
Posted by: Hevelius80

Re: Expekt [47] - 14/01/2010 20:19

Expekt na Youtube.com

Zachęcam do zapoznania się z naszymi filmikami na youtube.

http://www.youtube.com/expektlive

Dużo dodatkowych informacji, ciekawostek znajdziecie także na naszym blogu:

http://blog.expekt.com
Posted by: Hevelius80

Re: Expekt [47] - 14/01/2010 20:26

Bonusy i promocje w Expekt:

Przypomnę, że firma Expekt dla nowych graczy oferuje następujące promocje:

1. Do 150 zł bonusu dla graczy w zakładach sportowych

2. Do 600$ w pokerze

3. Do 200 euro w kasynie

4. Do 150 euro w bingo

Więcej informacji o wyżej wymienionych promocjach na stronie głównej firmy Expekt

Zapraszam
Posted by: forty

Re: Expekt [47] - 14/01/2010 20:28

Originally Posted By: Expekt_Expert
Bonusy i promocje w Expekt:

Przypomnę, że firma Expekt dla nowych graczy oferuje następujące promocje:

1. Do 150 zł bonusu dla graczy w zakładach sportowych

2. Do 600$ w pokerze

3. Do 200 euro w kasynie

4. Do 150 euro w bingo

Więcej informacji o wyżej wymienionych promocjach na stronie głównej firmy Expekt

Zapraszam


lepiej powiedz kiedy coś dla tych "starych" będzie grin
Posted by: koleszka

Re: Expekt [47] - 14/01/2010 20:35

Właśnie! Chętnie bym skorzystał z tych typków Milli, do obrotu jakiegoś bonusa dla starych graczy 100% chociażby do 300 PLN wink
Posted by: MarcoviaMarki

Re: Expekt [47] - 14/01/2010 21:13

Starym to wysyłają indywidualnie. Mi przysłali najpierw 100 PLN, a na początku grudnia 200 PLN. I nie skorzystałem. Przysyłają tym, którzy jakiś czas nie grają.
Posted by: Kopytko

Re: Expekt [47] - 16/01/2010 05:27

Mam pytanie. Koleżka próbował przelać za pomocą przelewy24 hajs do expekta, ale wpisał więcej, niż miał na koncie i po upływie odliczania na przelewach wyskoczyło mu: "Transakcja niekompletna, do chwili obecnej nie otrzymaliśmy potwierdzenia poprawnej wpłaty.
Opis błędu: Nieprawidłowa kwota przelewu ! (err103)".
Wie ktoś, jak teraz odzyskać ten hajs???
Z góry dzięki za odp.
Posted by: forty

Re: Expekt [47] - 16/01/2010 05:35

Originally Posted By: Kopytko
Mam pytanie. Koleżka próbował przelać za pomocą przelewy24 hajs do expekta, ale wpisał więcej, niż miał na koncie i po upływie odliczania na przelewach wyskoczyło mu: "Transakcja niekompletna, do chwili obecnej nie otrzymaliśmy potwierdzenia poprawnej wpłaty.
Opis błędu: Nieprawidłowa kwota przelewu ! (err103)".
Wie ktoś, jak teraz odzyskać ten hajs???
Z góry dzięki za odp.


musisz napisać do przelewy 24(podaj nr transakcji-koniecznie)
Posted by: Kopytko

Re: Expekt [47] - 16/01/2010 05:38

Dzięki.
Posted by: violent

Re: Expekt [47] - 24/01/2010 18:15

Mam pytanie chodzi wam ich strona bo u mnie od nocy padła?
Posted by: Lopez

Re: Expekt [47] - 24/01/2010 18:19

Chodzi smile
Posted by: xloremon

Re: Expekt [47] - 02/02/2010 20:48

widzieliście nowe promo expa? oj chyba nie jest dobrze ... a podobno kryzys już mija ...
Posted by: GBocian84

Re: Expekt [47] - 02/02/2010 20:58

Dramatyczne to promo. Chyba najgorsze w sieci. Toż to Betway rozdaje co tydzień takie freebety. Nawet w wyśmianym Betclicu jest lepszy bonus.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Expekt [47] - 02/02/2010 22:55

Fakt. Zmiana bonusu 150pln na freebet do 50pln nie przynosi firmie chluby.

Poza tym, narażają swojego ambasadora Pana Bońka na karę do 720 stawek dziennych, bo chyba ta nowa ustawa zakazuje reklamowania bukmacherów bez polskiej licencji? (użyczanie wizerunku to chyba też reklamowanie?)

Posted by: CarlosMarc

Re: Expekt [47] - 03/02/2010 01:12

Jaki buk taki bonus. W sumie i tak wymigiwali sie od przyznawania tekstem o IP. Zobaczymy jak dlugo pociagna w Polsce z takim promo.
Posted by: Vader

Re: Expekt [47] - 03/02/2010 01:47

Originally Posted By: DJ SOSNA

Poza tym, narażają swojego ambasadora Pana Bońka na karę do 720 stawek dziennych, bo chyba ta nowa ustawa zakazuje reklamowania bukmacherów bez polskiej licencji? (użyczanie wizerunku to chyba też reklamowanie?)


A Boniek to czasami nie mieszka za granicą? Nie jest jest rezydentem Włoch?
Tam sobie siedzi. Reklama jest skierowana do emigrantów Polaków mieszkających poza Polską wink
Posted by: -Adrian-

Re: Expekt [47] - 03/02/2010 19:17

Witam.
Tak patrzę, że Expekt zmienił nr konta na przelewy w walucie PLN. Co ciekawe, ten nowy jest identyczny, na jaki swego czasu przelewałem środki do Betfair.
Tak informacyjnie
Pozdrawiam
Posted by: emarco

Re: Expekt [47] - 03/02/2010 21:46

Nie przelewałeś do betfair tylko do pośrednika a ten dopiero do bf.
Teraz ten pośrednik obsługuje także i expa. Widać ustawy się boją wink
Posted by: FanJagi

Re: Expekt [47] - 05/02/2010 00:24

Czy w expekcie obok takich spektakularnych lig jak maltańska czy katarska można grać ekstraklasę Walii?
Posted by: dakid

Re: Expekt [47] - 05/02/2010 03:20

Jak najbardziej,
kursy z reguły dobe przed meczem
Posted by: -Adrian-

Re: Expekt [47] - 05/02/2010 20:27

Witam. Mam pewien problem, może ktoś coś poradzi.
Jak niedawno informowałem, expekt zmienił numer konta na przelewy między bankowe. Jeden z użytkowników słusznie zauważył, że teraz zajmuje się tym pośrednik, Envoy.
Dokonałem więc przelewu na nowy numer konta, popełniłem jednak błąd. Nie dodałem numeru referncyjnego (jakoś cholera nie rzucił mi się w oczy, myślałem że chodzi im o zwykłe ID gracza). Napisałem swój nick, imię i nazwisko, oraz ID. Dzień po przelewie zorientowałem się, że coś jest nie tak (brak kasy na koncie). Powód prosty, brak nr ref.
Napisałem od razu do supportu, opisałem sprawę. Dla pewności polskiego i angielskiego. Poprosili o skana, wysłałem. No i czekam. Dostałem wiadomość od polskiego supportu że czekają na odpowiedź od Envoya. Rozumiem, że teraz niekoniecznie wiele od nich może zależeć, ale powoli zaczynam tracić cierpliwość. Mają wszystkie dane, a tyle to trwa.
Zastanawiam się nad uderzeniem do banku i wycofaniem przelewu. Jest w ogóle taka możliwość, bank da rady to zrobić?? Trzeba będzie czekać czy od ręki zrobią??
Wszelkie sugestie mile widziane
Pozdrawiam