Z jakich krajów jest najwięcej zarejestrowanych graczy bukmacherskich?

Posted by: sales

Z jakich krajów jest najwięcej zarejestrowanych graczy bukmacherskich? - 19/01/2010 00:59

Witam!


chciałbym statystyki w jakich krajach świata najwięcej osób gra w zakłady bukmacherskie. gdzie takich danych szukać?


z góry dzięki.

pozdrawiam
Posted by: Mar

Re: Z jakich krajów jest najwięcej zarejestrowanych graczy bukmacherskich? - 19/01/2010 01:53

Odkąd żyje i interesuje się bukmacherką nie widziałem żadnych statystyk na ten temat.

Jeśli nic nie znajdziesz możesz zawsze skorzystać z alexa.com i po danych dojść z których krajów jest najwięcej wejść czyli najwięcej graczy z danego państwa u buka X.


Przykładowa dla Pinnacle:



Natomiast dla Bet365:


Mam nadzieję że choć w jakimś stopniu pomogłem.

Pozdrawiam piwo
Posted by: sales

Re: Z jakich krajów jest najwięcej zarejestrowanych graczy bukmacherskich? - 19/01/2010 02:53

tak bardzo pomogles. potrzebne mi te dane byly. w sumie to chcialem miec globalne dane. ale po alexa tez dojde do tych najwiekszych bukow.
Posted by: michau13

Re: Z jakich krajów jest najwięcej zarejestrowanych graczy bukmacherskich? - 20/01/2010 18:52

sprawdzaj sobie firmy gieldowe, one czesto udostepniaja informacje o swoich wynikach.
Generalnie mowi sie ze obecnie Wlochy sa najwiekszym rynkiem, ale raczej chodzi tutaj o potencjal niz o aktualna liczbe graczy bo dopiero niedawno cos tam sie ruszylo. Moim zdaniem numer jeden to UK, a dalej kraje gdzie od dawna mozna spokojnie grac, typu Grecja, czesc Skandynawii. Dalej beda duze kraje Europy, Hiszpania, Francja, Niemcy