Buk netowy z minimum wplaty ponizej 5 euro poprzez netellera

Posted by: ermol

Buk netowy z minimum wplaty ponizej 5 euro poprzez netellera - 02/01/2005 08:43

Czy taki buk istnieje ? Jezeli tak prosze o podanie stron(y) i ewentualne + i - tego buka. Z gory dziekuje.
Posted by: connor

Re: Buk netowy z minimum wplaty ponizej 5 euro poprzez netellera - 02/01/2005 09:49

5 Euro? Nie slyszalem o takim, ale jak chcesz tyle wplacic, to lepiej sobie pograj wirtualnie np. w Expekcie.
Posted by: Adik

Re: Buk netowy z minimum wplaty ponizej 5 euro poprzez netellera - 02/01/2005 09:55

centrebet, minimalna wpłata 1$
Posted by: Stach

Re: Buk netowy z minimum wplaty ponizej 5 euro poprzez netellera - 02/01/2005 10:28

Adik jesteś pewien że cokolwiek można wpłacić do Centrebetu poprzez Netellera? Uważam że nic nie wpłacisz bo się nie da.
Posted by: ermol

Re: Buk netowy z minimum wplaty ponizej 5 euro poprzez netellera - 02/01/2005 11:25

Wlasnie - nie ma netellera w Centrebecie.Chodzi mi o wplate ponizej 5 euro poniewaz zostalo mi na netellerze 4.72 euro i nie mam co z tym zrobic.Wiec pobawic sie mozna.Jezeli ktos wynajdzie takiego buka to bardzo prosze o podanie strony.Nie pogardze tez kasynem ......... w koncu za takie pieniedze mozna poszalec........
Posted by: Adik

Re: Buk netowy z minimum wplaty ponizej 5 euro poprzez netellera - 02/01/2005 12:02

No tak nie doczytalem do konca... 1$ mozna bez problemu wplacic ale karta