Moneybookers [8]

Posted by: [g]um[p]

Moneybookers [8] - 22/07/2005 10:35

cd.
Posted by: Randall

Re: Moneybookers [8] - 26/07/2005 00:00

czy jest jakis sposob, aby zamknac konto w mb, a potem otworzyc je w innej walucie?
Posted by: Zbigniew

Re: Moneybookers [8] - 26/07/2005 12:03

Czy można wpłacać poprzez pocztę na moneybookers? Nie będzie żadnych problemów? Jeśli można to jakimi danymi trzeba wypełnić druk z poczty?
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [8] - 26/07/2005 18:17

co to jest NRB numer rozliczeniowy banku ?
Posted by: hbr

Re: Moneybookers [8] - 26/07/2005 18:26

Quote:

Czy można wpłacać poprzez pocztę na moneybookers? Nie będzie żadnych problemów? Jeśli można to jakimi danymi trzeba wypełnić druk z poczty?




Można wpłacać normalnie w banku jak i na poczcie. Wejdz w moneybookers, potem w moje konto, środki wpłacone i tam jest podane co trzeba gdzie wpisać w druczku. Pozdrawiam.
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [8] - 26/07/2005 18:49

dobra juz sobie poradzilem z tym
Posted by: norbi_071

Re: Moneybookers [8] - 10/08/2005 15:34

wyplacal ktos ostatnio przez moneybookers?
znowu zaczynaja walic w ch...
czekam juz 5 dni na kase na mbank ;/ (zlecilem wyplate w piatek o 8 rano... )

odpiszcie!
Posted by: max benson

Re: Moneybookers [8] - 10/08/2005 15:49

zleciles w piatek rano,pomijajac dwa dni sobote i niedziele,czekasz dopiero 3 dni robocze wiec spokojnie do konca tygodnia powinienes dostac
Posted by: nowy WK

Re: Moneybookers [8] - 11/08/2005 09:51

Jak zlecasz w piatek to kasa powinna wyjsc od nich we wtorek a na konto trafic w srode - czwartek. Jakby nie bylo do piatku to mozna sie zaczac wkurzac.

W piatek nikt kasy nie przeleje bo do poniedzialku 1 dzien bankowy a 3 dni za ktore leci %. W poniedzialek tez rzadko kto przeleje bo jak sie tydzien zacznie od przelewania kasy to niedobrze i caly taki moze byc potem ;-)

Wojtek
Posted by: norbi_071

Re: Moneybookers [8] - 11/08/2005 15:51

no i nie ma hajcu dalej qrwa ;/
Posted by: El Camino

Re: Moneybookers [8] - 13/08/2005 18:27

Czy przy rejestracji trzeba przesłać skan jakiegoś dokumentu tożsamości?
Chcę się zarejestrować w MB,ale jestem w tym momencie w trakcie zmiany dowodu osobistego (będę go mieć za około 3 tygodnie) i nie wiem czy podać adres dotychczasowy,czy może ten nowy-właściwy.Co radzicie?
Posted by: Boomber

Re: Moneybookers [8] - 13/08/2005 18:41

Quote:

Czy przy rejestracji trzeba przesłać skan jakiegoś dokumentu tożsamości?
Chcę się zarejestrować w MB,ale jestem w tym momencie w trakcie zmiany dowodu osobistego (będę go mieć za około 3 tygodnie) i nie wiem czy podać adres dotychczasowy,czy może ten nowy-właściwy.Co radzicie?




obecnie nie trzeba nic przesyłać, procedura jest teraz bardziej uproszczona
Posted by: Ojro

Re: Moneybookers [8] - 15/08/2005 10:40

Czesc Wam,
Zalogowałem sie na konto MB i patrze a tu ok 12 PLN , czy ktos wie czy mozna wplacac z MB na B&W lub Expekt ?...
No i tak przy okazji, Ile wynosi min. Stawka postawiona W Betfair, bo tam ewentualnie przelalbym kase jesli niedaloby sie do 2 w/w bukow (musza mi jeszcze odblokowac konto szmaty , nawet znac nie dali ze zawieszaja)

z poniedzialkowym pozdrowieniem
ojro
Posted by: Don

Re: Moneybookers [8] - 15/08/2005 18:24

no w betfair za 12zl to zaszalejesz
W GB chyba min. wplata to 2 euro, w BAW chyba 1e, expekt nie obsluguje MB
Posted by: El Camino

Re: Moneybookers [8] - 16/08/2005 08:59

Wczoraj założyłem konto w moneybookers w euro (bo w tej walucie gram u buków).Chcę przelać kasę do MB przelewem bankowym-tzn. z mojego rachunku w mBanku na rachunek MB w BRE Banku,który jest prowadzony w złotówkach.Rozumiem,że MB na własną rękę dokona przewalutowania na euro?Czy jest obciążąne jakąś prowizją?Jeżeli tak to w jakiej wysokości?
Posted by: Don

Re: Moneybookers [8] - 16/08/2005 09:07

przewalutują zgodnie ze swoim kursem, bez dodatkowej prowizji
Posted by: noel

Re: Moneybookers [8] - 16/08/2005 12:40

czy moge wplacic pieniadze z konta MB w zl na konto BF w euro?
Posted by: dragon

Re: Moneybookers [8] - 17/08/2005 12:38

Jak długo przeciętnie idzie przelew z banku na MB. Wczoraj zlciłem przelew i pani powiedizała że jutro będzie zrealizowany tylko że nie jestem pewien czy dobrze wszytko wypełniłem :D Czy wystarczy podać tylko ten swój numer w tytule?? Bo ja tylko go podałem. Pozdro
Posted by: dziniek

Re: Moneybookers [8] - 18/08/2005 07:56

działą wam stronk MB bo mi sie wyswielt Plaese wait caly czas???
Posted by: milus

Re: Moneybookers [8] - 19/08/2005 10:44

Mam pytanie czy wypłacając pieniądze z Batandwin na konto w moneybookers wypłata jest realizowana w czasie rzeczywistym (czyli pieniądze są od razu na moim koncie w moneybookers)?.
Pozdrawiam.
Posted by: El Camino

Re: Moneybookers [8] - 21/08/2005 11:27

Wczoraj po południu przelałem pieniądze z mBanku na konto Moneybookers (w BRE Banku),wpisując w tytule przelewu moje ID z MB.Kiedy pieniądze mogą dotrzeć na mój rachunek w MB?
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [8] - 21/08/2005 11:30

2-4 roboczych
Posted by: v3n0m

Re: Moneybookers [8] - 21/08/2005 18:32

Zawsze wplacalem do mb z konta a teraz chce wplacic poczta. Jest to mozliwe? Przyjma bez problemow, czy przelew mozna zrobic tylko z konta bankowego ktorego sie jest wlascicielem?
Posted by: Llama

Re: Moneybookers [8] - 22/08/2005 07:34

Quote:

Wczoraj po południu przelałem pieniądze z mBanku na konto Moneybookers (w BRE Banku),wpisując w tytule przelewu moje ID z MB.Kiedy pieniądze mogą dotrzeć na mój rachunek w MB?



ja mam zawsze z nimi problemy.
wszystko robię jak trzeba: podaję ID nazwisko, przelewam ze swojego stałego konta. i za każdym razem muszę ich upominać po 3-4 dniach, czemu nie ma kasy? a oni mi odpowiadają, że faktycznie, tego i tego dnia wpłynęła podana przez pana suma, ale niestety proszę podać jakiś skan przelewu, czy dowód, że to pańskie konto
za każdym razem? no nie wiem jakie oni mają tam problemy
radzę zrobić zrzut erkanu, wysłać im go, podać id wszystkie dane, kasę szybciej dopiszą
Posted by: Kwiatek

Re: Moneybookers [8] - 25/08/2005 23:24

Wpłaciłem im kase z mojego konta firmowego, po czym po dwóch dniach otrzymałem od nich wiadomość, że kase jest z konta zarejestrowanego na inne nazwisko i że nie mogą mi tej kasy przelać. Mogą mi ją przelać dopiero wtedy jak zweryfikują moją tożsamość(np. przez załadowanie mojej karty kredytowej):

"Weryfikacja karty kredydowej/debetowej (wymagana do uzywania tej karty w Moneybookers) :


Obciazymy Panska karte kredytowa/debetowa przypadkowa suma miedzy:EUR 1.01 - 2.99.

Musi Pan/i sprawdzic na wyciagu Panskiej karty kredytowej/debetowej wysokosc tej sumy i wprowadzic ja w 'Moje Konto' > 'Profil' > zweryfikuj karte kredytowa."

Jak mam toz zrobić skoro konto bankowe mam w PLN, to nie będe wiedział jaką sumą mnie obciążyli, bo nie wiem po jakim kursie zamieniają euro na złotówki. Wpłacał już ktoś z was im kase kartą?
Posted by: nowy WK

Re: Moneybookers [8] - 26/08/2005 06:56

Na wyciagu powinienes miec kwote w euro i w zlotowkach jak wplacasz euro karta.

Wojtek
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [8] - 26/08/2005 08:17

kwiatek ,załóż konto w inteligo około tygodnia ci to zajmie będziesz miał karte wpiszesz nr i 3 ostatnie cyfry numeru na odwrocie karty i po paru sekundach będziesz miał już konto zweryfikowane choć nie wiem czy odblokowane bo moneybookers to skur.......
Posted by: kristoskristof

Re: Moneybookers [8] - 26/08/2005 12:13

Witam! Mam taki problem, otóż niemogę przelać pieniędzy do innego użytkownika moneybookers... Wpisuje kwote i naciskam wyślij... i nic sie nie dzieje . Czy ktoś wie czym to może być spowodowane??
Posted by: El Camino

Re: Moneybookers [8] - 26/08/2005 12:56

Dopiero teraz zauważyłem Twój komentarz Erazm.
Jeżeli chodzi o mnie to wszystko poszło bezproblemowo.Trochę głupio zrobiłem,że wysłałem kasę w sobotę wieczoerm,ale we wtorek wczesnym popołudniem pieniądze były na koncie.Żadnych skanów,ani zrzutów ekranu nie przesyłałem.Mam tylko nadzieję,że równie dobrze będzie z wypłatami.
Posted by: Kwiatek

Re: Moneybookers [8] - 26/08/2005 13:54

Quote:

kwiatek ,załóż konto w inteligo około tygodnia ci to zajmie będziesz miał karte wpiszesz nr i 3 ostatnie cyfry numeru na odwrocie karty i po paru sekundach będziesz miał już konto zweryfikowane choć nie wiem czy odblokowane bo moneybookers to skur.......




A da sie w ogóle te 200 zł, które im wysłałem, a które nie chcą mi wpłacić na moneybookers(bo niby nie to samo nazwisko) cofnąć jakoś z powrotem na moje konto bankowe? Żeby przynajmniej mi je zwrócili.
Posted by: nowy WK

Re: Moneybookers [8] - 26/08/2005 14:58

A czytales przynajmiej regulamin ktory akceptowales zakladajac konto? Jak zwroca to bedzie to ich dobra wola bo wg mnie mogliby zablokowac konto i nie oddac kasy za lamanie regulaminu.

Wojtek
Posted by: Kwiatek

Re: Moneybookers [8] - 26/08/2005 15:48

Tyle tylko, że ja nie złamałem regulaminu. Kase wysłałem z konta bankowego(mBank), które mam zarejestrowane na to samo nazwisko co konto w Moneybookers. Dostałem od nich wiadomośc, że z konta zarejestrowanego na inne nazwisko, może to dlatego że, jak juz wcześniej mówiłem wysłałem im kase z konta firmowego(mBiznes)(konto firmowe mam zarejestrowane na moje nazwisko tylko, że najpierw jest napisane Prywatna Praktyka i potem imie i nazwisko, może oni pomyśleli,że prywatna praktyka to jest moje imie i nazwisko:) a już dalej co jest napisane to im sie nie chciało zobaczyć ) a nie indywidualnego, ale nigdzie w regulaminie nie było mowy o tym, że nie można wysyłac kasy z konta firmowego! Więc to nie jest raczej mój błąd ani łamanie regulaminu. Oczywiście zasypałem ich support mailami z wyjaśnieniami ale nie raczyli odpowiedzieć. A czekam już prawie tydzień!
Posted by: nathan

Re: Moneybookers [8] - 26/08/2005 17:20

Quote:

Witam! Mam taki problem, otóż niemogę przelać pieniędzy do innego użytkownika moneybookers... Wpisuje kwote i naciskam wyślij... i nic sie nie dzieje . Czy ktoś wie czym to może być spowodowane??




Mam to samo, jakis blad na stronie wyskakuje, chyba cos maja z softwerem.
Posted by: Kwiatek

Re: Moneybookers [8] - 26/08/2005 19:23

Ten ich serwis klienta w ogóle działa? Odpisują wam na maile?
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [8] - 27/08/2005 09:05

Czy możecie dokonywać przelewów na moneybookers ?
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [8] - 27/08/2005 09:09

Quote:

Quote:

Witam! Mam taki problem, otóż niemogę przelać pieniędzy do innego użytkownika moneybookers... Wpisuje kwote i naciskam wyślij... i nic sie nie dzieje . Czy ktoś wie czym to może być spowodowane??




Mam to samo, jakis blad na stronie wyskakuje, chyba cos maja z softwerem.




Panowie macie dalej to samo ?
Posted by: kristoskristof

Re: Moneybookers [8] - 27/08/2005 09:15

Quote:

Quote:

Quote:

Witam! Mam taki problem, otóż niemogę przelać pieniędzy do innego użytkownika moneybookers... Wpisuje kwote i naciskam wyślij... i nic sie nie dzieje . Czy ktoś wie czym to może być spowodowane??




Mam to samo, jakis blad na stronie wyskakuje, chyba cos maja z softwerem.




Panowie macie dalej to samo ?




nadal to samo...
Posted by: nowy WK

Re: Moneybookers [8] - 27/08/2005 09:16

U mnie baz zadnego problemu dziala i na konto i do innego uzytkownika.

Wojtek
Posted by: nathan

Re: Moneybookers [8] - 27/08/2005 12:22

Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

Witam! Mam taki problem, otóż niemogę przelać pieniędzy do innego użytkownika moneybookers... Wpisuje kwote i naciskam wyślij... i nic sie nie dzieje . Czy ktoś wie czym to może być spowodowane??




Mam to samo, jakis blad na stronie wyskakuje, chyba cos maja z softwerem.




Panowie macie dalej to samo ?




nadal to samo...




U mnie tez caly czas "wrong"
Posted by: nowy WK

Re: Moneybookers [8] - 27/08/2005 13:20

A jakiej uzywacie przegladarki? U mnie w firefoxie dziala OK.

Wojtek
Posted by: kristoskristof

Re: Moneybookers [8] - 27/08/2005 13:23

Quote:

A jakiej uzywacie przegladarki? U mnie w firefoxie dziala OK.

Wojtek




mozilla firefox
Posted by: MIRIAM

Re: Moneybookers [8] - 27/08/2005 13:28

Quote:

Quote:

A jakiej uzywacie przegladarki? U mnie w firefoxie dziala OK.

Wojtek




mozilla firefox


kristokristof masz jakies sianko na mB?
Posted by: kristoskristof

Re: Moneybookers [8] - 27/08/2005 13:45

Quote:

Quote:

Quote:

A jakiej uzywacie przegladarki? U mnie w firefoxie dziala OK.

Wojtek




mozilla firefox


kristokristof masz jakies sianko na mB?




mam, jak cos to GG ci dalem na PW.
Posted by: MIRIAM

Re: Moneybookers [8] - 27/08/2005 13:50

Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

A jakiej uzywacie przegladarki? U mnie w firefoxie dziala OK.

Wojtek




mozilla firefox


kristokristof masz jakies sianko na mB?




mam, jak cos to GG ci dalem na PW.


wejdz na temat wymian kasy i zagadaj do mnie bo zapodzialem twoje GG
Posted by: Gherman

Re: Moneybookers [8] - 28/08/2005 17:06

Moneybookers zaskakuje, niesttey negatywnie Własnie przed chwilka chciałem wypłacic (po raz nie wiem który) pinieadze z Bet365 na konto w MoneyBookers, niesttey jak sie okazało MB odrzuca transkacje od Bet365.

Okazało się ze musze jeszcze raz wysłac dokumenty karta + dowód (ew.prwaojazdy)

Szybkosc MB powalajaca wiec pewnie po tygodniu bede mógł wypłacać.



Nie wiem jak wy ale dla mnie MB to jedno wielke gówno, dużo osób narzeka na Netellera, ale Neteller ma takie coś co się nazywa całodobowy Support KTÓRY BARDZO SZYBKO POMAGA, a szybkość MB niestety....c..wa

No nic, czekam na wyjasnienie sprawy, dlaczego znowu muszę wysłać dokumenty.
Posted by: z o ® r o

Re: Moneybookers [8] - 29/08/2005 07:56

Po tygodniu? To jesteś optymistą. To może się ciągnąć z miesiąc albo i dłużej. Kiedy wreszcie pojawi się rozsądna alternatywa? Bo sam NETeller w obecnym kształcie to trochę mało.
Posted by: belge

Re: Moneybookers [8] - 29/08/2005 07:57

czy ktos wyplacal kase z mb na nie swoje konto bankowe?
jest taka mozliwosc czy nie?
Posted by: Nirtz

Re: Moneybookers [8] - 29/08/2005 13:22

wróciłem sobie z wakacji i chcialem przelac kase na konto innego uzytkownika a tu KURWA sie nie da, wyskakuje jakis błąd i nie ma podanej maxymalnej kwoty!! do jutra musze przelac tą kasę, co sie kurwa dzieje?? zablokowali mi konto czy co (nigdzie nic nie pisze na ten temat)?? a moze to wina mojego kompa bo z miesiac temu zainstalowałem firewalla?? uzywam IE6 i Opery, co sie dzieje, pozmocy, do jutra musze przelac tą kasę
Posted by: tekkentag

Re: Moneybookers [8] - 29/08/2005 13:49

Po prostu wpisz kwote i naciśnij na klawiaturze ENTER
Posted by: Nirtz

Re: Moneybookers [8] - 29/08/2005 13:54

dzieki stary, własnie chcialem pisac ze sciagnełem i zainstalowałem Mozille bo komus na niej działało oraz sprawdzalem na kompie z innego IP as takze na innych kontach a wszedzie sie nie da, a wystarczyło nacisnąć enter, dzieki uratowales mnie, pozdro
Posted by: majk86

Re: Moneybookers [8] - 30/08/2005 14:44

witam dopiero zaczyna przygode z MB

mam na konice 10zl

chcialem to wyslac tak wiec wszedlem w zakladke wsylij pieniadze. Tak wiec wchodze wpisuje 10 zeby wyslac naciskam klawisz dalej i nic sie niedzieje nie przechodzi do nastepniej zakladki nie wiem czemu???
Posted by: tekkentag

Re: Moneybookers [8] - 30/08/2005 15:07

majk86 -> tak jak pisałem wyżej, wpisz kwote i naciśnij na klawiaturze ENTER
Posted by: Loony25

Re: Moneybookers [8] - 30/08/2005 16:40

Witam mam pytanie czy ktos juz wyplacal większa sumę z MB na konto mbank lub inteligo ? Chodzi mi o to czy nie bylo zadnych mixow typu zcekanie miesiac i sciemnianie czy kasa przyszla zgodnie z planem (tj. 5 dni bankowych?)
Za odzpoiwedz z gory wielkie dzieki
Posted by: alfaomega

Re: Moneybookers [8] - 30/08/2005 16:46

Jak macie jakies problemy z wyslaniem pieniedzy to przed wcisnieciem wyslij pieniadze zmiencie jezyk na np.angielski i wtedy juz bez klopotow wysyla kase
Posted by: maycj

Re: Moneybookers [8] - 30/08/2005 17:07

ja przeslalem 1000euro na inteligo i bylo ok.
Posted by: majk86

Re: Moneybookers [8] - 30/08/2005 22:12

Quote:

Jak macie jakies problemy z wyslaniem pieniedzy to przed wcisnieciem wyslij pieniadze zmiencie jezyk na np.angielski i wtedy juz bez klopotow wysyla kase




Dzieki wielkie pomoglo
Posted by: Kwiatek

Re: Moneybookers [8] - 31/08/2005 11:07

Jaka jest najmniejsza kwota jaką można przelać z banku do MB?
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [8] - 31/08/2005 13:27

1000 $
Posted by: spoonboy

Re: Moneybookers [8] - 31/08/2005 13:38

Quote:

Jaka jest najmniejsza kwota jaką można przelać z banku do MB?




0.01
Posted by: belge

Re: Moneybookers [8] - 01/09/2005 08:59

gdzie znajde ten kod weryfikacyjny do zwiekszenia limitu po pierwszej wyplacie?
Jest napisane zebym wszedl gdzies w moje konto profil , konta bankowe, zarzadzaj i sprawdz ale ja tam nie widze takiej opcji sprawdz :/
W opisie depozytu tez nic nie ma, mam tylko id tranzakcji :/

help
Posted by: belge

Re: Moneybookers [8] - 01/09/2005 10:19

nikt nie pomoze?
Posted by: Loony25

Re: Moneybookers [8] - 02/09/2005 10:20

Dziala wam mb? potrzebuje na gwalt przelac kase a tu dupa niedziala i napis "upgrading " wie ktos moze ile to zazwyczaj u nich trwa?:((((
Posted by: z o ® r o

Re: Moneybookers [8] - 02/09/2005 10:32

Miejmy nadzieje, że przed weekendem się skończy..
Posted by: Loony25

Re: Moneybookers [8] - 02/09/2005 10:35

Quote:

Miejmy nadzieje, że przed weekendem się skończy..




Przed weekendem? Mam andzieje ze to potrwa niedluzej niz godz. :-/
Posted by: TaMaR

Re: Moneybookers [8] - 02/09/2005 11:09

Już działa.
Posted by: zdanos

Re: Moneybookers [8] - 02/09/2005 11:20

siema! nie wiecie jak dlugo idzie kasa przelewem z inteligo do moneybookers ?? przelalem w srode po poludniu i jeszcze jej nie mam na swoim koncie... a juz bym pogral ile to moze trwac??
Posted by: rafalrz

Re: Moneybookers [8] - 02/09/2005 11:46

najpozniej do wtorku kasa bedzie, czekaj cierpliwie:)
Posted by: yazgar

Re: Moneybookers [8] - 02/09/2005 16:41

No, no, pięknie, muszę bardzo pochwalić MB! Wczoraj założyłem tam konto i przelałem pieniądze, a dzisiaj już mam zasilone! Po przeczytaniu paru wypowiedzi (negatywnych) w tym temacie, nigdy bym się nie spodziewał takiej szybkości - a jednak. Super.
Posted by: b6

Re: Moneybookers [8] - 03/09/2005 16:16

Mam takie pytanie: pisalem do moneybookers w sprawie zmiany adresu zameldowania. I caly czas cisza. Prosilem zeby mi go uaktualnili - i nic - bez zmian - minelo juz ponad 24 godziny.

Czy to ma znaczenie w praktyce, jesli chce wyplacic pieniadze na konto w Polsce?
Posted by: Loony25

Re: Moneybookers [8] - 03/09/2005 17:20

Quote:

Mam takie pytanie: pisalem do moneybookers w sprawie zmiany adresu zameldowania. I caly czas cisza. Prosilem zeby mi go uaktualnili - i nic - bez zmian - minelo juz ponad 24 godziny.

Czy to ma znaczenie w praktyce, jesli chce wyplacic pieniadze na konto w Polsce?




Lepiej czekac do skutku i ponaglac pytanie to zmienia Ci dane na koncie. Inaczej mogą Ci zablokować konto
Posted by: lukasz654

Re: Moneybookers [8] - 03/09/2005 19:12

ile czasu idzie zwrot na karte z moneybookers? ktos juz testowal to ?
Posted by: b6

Re: Moneybookers [8] - 03/09/2005 21:39

Quote:

Quote:

Mam takie pytanie: pisalem do moneybookers w sprawie zmiany adresu zameldowania. I caly czas cisza. Prosilem zeby mi go uaktualnili - i nic - bez zmian - minelo juz ponad 24 godziny.

Czy to ma znaczenie w praktyce, jesli chce wyplacic pieniadze na konto w Polsce?




Lepiej czekac do skutku i ponaglac pytanie to zmienia Ci dane na koncie. Inaczej mogą Ci zablokować konto



Moze specjalnie kase przetrzymuja?
Ja najchetniej bym do nich zadzwonil - ale obawiam sie jednego, ze ktos bedzie mnie o haslo pytal a tego nie maja prawa robic - ale znajac ten zenujacy system zabezpieczen pseudo buko-bankow - tez tego sie moge spodziewac. W jednym buku poprosilem, zeby mi zmienili adres - to gosc mi napisal zebym haslo mu przez emaila przeslal bo nie wiedza czy ja to ja No kurwa - rece opadaja. Odpisalem mu delikatnie, zeby poszedl sie jebac
Szczyt kretynizmu. Takie firmy powinny byc od razu na jakichs listach jako niebezpieczne.

Dzwonil ktos do moneybookers? Jak wygalda identyfikacja klienta? Ja mam tam kase - i zrobilem blad - bo powinienem wczesniej te sprawe zalatwic jak mialem zero kasy. A hasla oprzez telefon na 100% im nie podam jak mam kase. Idiota nie jestem.
Posted by: maycj

Re: Moneybookers [8] - 04/09/2005 09:20

a jak sobie wyobrazasz weryfikacje klienta przez telefon jak nie przez podanie hasla do konta???????????

na podstawie samego maila kazdy moglby zadzwonic i prosic o zmiane danych twojego konta albo i wyplate......
Posted by: Marcin787878

Re: Moneybookers [8] - 04/09/2005 09:32

Wydaje mi się że nie będziesz musiał podawać hasła.Zapytają Cię o datę urodzenia,dokładny adres itp.
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [8] - 04/09/2005 09:45

w regulaminie money pisze ze nikt nie ma prawa Cie pytac o haslo !! to raz a dwa kazdy bukmacher zna twoje haslo do konta ,jesli chodzi o moneybookers to ja mam do nisch sceptyczne nastawienie ,nie raz blokowali mi wieksze pieniadze po kilka miesicecy . Dzwon do nich Rebeka sie zglosi
Posted by: maycj

Re: Moneybookers [8] - 04/09/2005 11:09

Quote:

w regulaminie money pisze ze nikt nie ma prawa Cie pytac o haslo !! to raz a dwa kazdy bukmacher zna twoje haslo do konta.




1. nie wiem gdzie to przeczytales...
w terms&conditions pisze ze "The password should not be disclosed to any third party". to znaczy "nie ujawniaj hasla osobom trzecim" a to nie obejmuje ich obslugi.

2. i co z tego ze bukmacher zna twoje haslo? chodzi o to zeby zweryfikowac ze ty to ty, a nie tylko ktos kto zna twoj email, adres i date urodzenia. tylko na podstawie hasla mozna definitywnie zweryfikowac uzytkownika

pozdr
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [8] - 04/09/2005 11:50

Tu to przeczytałem mądrusiu.

1.Przypomnienie dotyczące bezpieczeństwa Moneybookers

Chroń swoje hasło
Moneybookers i jego przedstawiciele NIGDY nie poproszą Państwa o podanie hasła. NIE MA WYJĄTKÓW od tej reguły. Jeśli ktokowliek zapyta o Państwa hasło telefonicznie lub drogą email lub na innej stronie niż moneybookers.com, należy odmówić i natychmiast zgłosić to do service@moneybookers.com.

Wchodzenie do konta należy przeprowadzać TYLKO przy użyciu odnośnika na stronie głównej Moneybookers. Moneybookers i jego przedstawiciele NIGDY nie przyślą wiadomości email z prośbą o podanie szczegółów logowania w dostarczonym formularzu lub o kliknięcie na hyperlink w celu dostania się do Państwa konta! Gdy taka sytuacja ma miejsce należy natychmiast powiadomić o tym service@moneybookers.com.

Logowanie wrażliwe na ilość znaków
Należy pamiętać, że hasło jest określoną ilością znaków, co najmniej 6 i zawiera co najmniej jedną cyfrę lub znak niealfabetyczny, taki jak np.'-'.

2. ,,W jednym buku poprosilem, zeby mi zmienili adres - to gosc mi napisal zebym haslo mu przez emaila '' - odnosilo sie to do wypowiedzi b6.
Posted by: maycj

Re: Moneybookers [8] - 04/09/2005 12:32

no dobra niech bedzie...


MB ma inne zasady niz buki.
Posted by: Rzezniczek

Re: Moneybookers [8] - 04/09/2005 18:45

Witam
Mam takie pytanie, założyłem jakiś czas temu konto w moneybookers jak jeszcze do Sportingbetu nie było opcji wpłaty bezpośrednio przelewem z banku, wybrałem wtedy w moneybookers jako walute PLN a konto mam w ING Bank Ślaski.
Teraz mam zamiar zacząć grać w Betfair i tam wpłacać w $(dolarach) czy jest możliwość zmiany w moneybookers waluty?
czy niema to znaczenia, mogę wpłacić w PLN do MB a oni przewalutują na $ do Betfair?
A może polecacie jakiś inny sposób wpłaty/wypłaty do Batfair?
bo szczerze z tego co tu przeczytałem to nie wygląda to z tym moneybookers za różowo.
z góry dzieki za pomoc
pozdrawiam
Posted by: b6

Re: Moneybookers [8] - 04/09/2005 20:43

Bardzo dobrze, ze masz konto w PLN - uchroni to cie od wahan kursow. Zamiana nastepuje zdaje sie automatycznie - w locie PLN jest zamieniany na USD i odwrotnie.
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [8] - 04/09/2005 20:49

wpłać sobie do betfair poprzez konto bankowe bo wypłacić na moneybookers z betfair możesz maxymalnie tyle co wpłaciłeś.
Posted by: arvid

Re: Moneybookers [8] - 04/09/2005 22:12

b6,
Nie musisz się martwić, nie pytają o hasło, tylko nazwa konta(maila) i data urodzenia celem identyfikacji. Po telefonie przeważnie działają szybko, ale dla większej pewności poproś ich, żeby to o czym rozmawialiście napisali Ci też w mailu - to dopiero przyśpiesza

Maciek, od kiedy tak jest z BF i MB, bo ja z czymś takim sie nie spotkałem, mimo, że przeprowadzam dużo transakcji w obie strony?

Pozdrawiam
arvid
Posted by: Rzezniczek

Re: Moneybookers [8] - 04/09/2005 22:59

Quote:

wpłać sobie do betfair poprzez konto bankowe bo wypłacić na moneybookers z betfair możesz maxymalnie tyle co wpłaciłeś.



Możesz wyjaśnić? bo nie kumam? to co nic nie moge wygrać?
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [8] - 05/09/2005 09:33

też mnie to zdziwiło może wyśle ci tekst który wiele ci wyjaśni

Srodki mozna deponowac lub wyplacac, korzystajac z sieci kont witryny
Betfair. Uzytkownik bedzie mógl skorzystac z zaproponowanego przez
witryne Betfair najbardziej odpowiedniego konta (w zaleznosci od
kraju i uzywanej waluty) lub wybrac inne konto z listy.

Wyplaty za pomoca elektronicznego przelewu bankowego zwykle docieraja
do banku w ciagu 2 lub 3 dni roboczych, ale dokladny czas realizacji
moze sie róznic w zaleznosci od banku i kraju. W zaleznosci od oplat
bankowych ponoszonych przez firme Betfair moze byc naliczona prowizja
za wyplate. Ewentualna oplata zostanie wyswietlona podczas zlecenia
wyplaty.

W mysl obowiazujacych zasad suma depozytów z danego zródla musi sie
równac sumie wyplat. To znaczy:
-na dzien dzisiaejszy suma Pana depozytów z MB na konto Betfair
wynosi ........
-aktualny balans Pani konta to GBP ......

aby mogl Pan dokonac wyplaty na konto inne niz Moneybookers nalezy
wyrównac balans Moneybookers (wyplacajac GBP ... na konto MB), a
pozostala czesc funduszy na wybrane przez Pana konto bankowe.

Przy zleceniu wyplaty na konto bankowe bardzo prosze o podanie kodów
SWIFT (oddzial banku) oraz IBAN (24-cyfrowy numer konta).
Posted by: Gherman

Re: Moneybookers [8] - 05/09/2005 10:41

Moze zabrzmi troszkę za ostro ale tak nazywe MB...


MB TO KUTASY

Wysłałem dokumenty, uz ponad tydzien temu. Disiaj otrzymuje informacje ze musze wyslac im jakis rachunek który nie jest starszy niz 2 miesiace :| a skad mam im jakis racunek wziasc?

Wysyałelm umowe z banku z czerwca, to wg nich to juz jets za stare. Mogłem zmienic miejsce zamieszkania :lol:

Bradzo fajny proces weryfikacji posiada MB....
Posted by: z o ® r o

Re: Moneybookers [8] - 05/09/2005 11:59

Quote:


MB TO KUTASY




Dosadne, ale jakoś nie szokuje. Niestety..
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [8] - 05/09/2005 13:36

ode mnie chcieli zaświadczenie zameldowania z gminy to załatwiłem i jeszcze chcieli zaświadczenie z UWAGA ! Policji haha coś takiego nie istnieje .
Posted by: PioKing

Re: Moneybookers [8] - 05/09/2005 13:43

a jak wplace przez mb do bf to mam potem jakies limity wyplat na konto bankowe?
Posted by: John Travolta

Re: Moneybookers [8] - 05/09/2005 18:32

Właśnie przeczytałem wypowiedzi dotyczące MB i włos mi się zjeżył na głowie, bo dzisiaj przelałem z rachunku firmowego 2 tys. które docelowo mają potem trafić do BAW.
Czy jeżeli mnie nie okantują i kasa wpłynie do BAW to czy potem z BAW moge przelać na dowolne konto czy tylko do MB?
Ile czeka się na zaksięgowqanie kasy w MB?
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [8] - 05/09/2005 21:32

z BAW mozesz tylko na swoje konto bo inaczej zabiora ci kase i powiedza zes oszust na zaksiegowanie do 5 dni ,zazwyczaj po 3 ech dochodzi .
Posted by: comp

Re: Moneybookers [8] - 07/09/2005 10:39

troche niepokojace jest to co piszecie zawsze myslalem ze Mb jest porzadna firma...
Posted by: John Travolta

Re: Moneybookers [8] - 07/09/2005 17:46

Muszę pochwalić MB miałem trochę obaw bo wpłaciłem 2000 z mojego rachunku firmowego, a potem przeczytałem te różne głosy na forum... ale kasa wpłacona drogą elektroniczną w poniedziałek rano była zaksięgowana już we wtorek wieczorem na moim koncie w MB.
Posted by: Grzecho18

Re: Moneybookers [8] - 08/09/2005 10:46

Działa Wam MB. Bo mi nie. Stronka normalnie sie pokazuje, ale jak sie chce zalogowac to koniec. Pokazuje, ze nie mozna wyswietlic strony
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [8] - 08/09/2005 11:51

przed chwila logowalem sie bez problemow
Posted by: Ojro

Re: Moneybookers [8] - 09/09/2005 13:59

Witam,
Wie ktoś może ile może iść przelew pieniędzy z ING Bank Śląski na konto MB (maja w mBanku) ?
Qrde wplacilem w srode w poludnie i nadal nic Noszzz qrwa ile to można czekać do jasnej cholery (jestem mimo wszystko osobą bardzoooo cierpliwą)
Posted by: Loony25

Re: Moneybookers [8] - 09/09/2005 14:42

Quote:

Witam,
Wie ktoś może ile może iść przelew pieniędzy z ING Bank Śląski na konto MB (maja w mBanku) ?
Qrde wplacilem w srode w poludnie i nadal nic Noszzz qrwa ile to można czekać do jasnej cholery (jestem mimo wszystko osobą bardzoooo cierpliwą)




3-5 dni bankowych jak dzisiaj nie dostaniesz kasy na MB to dopiero w poniedziałem lub wtorek
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [8] - 11/09/2005 22:29

mam 3 pytanka

1 ktora wyplata szybsza ? na konto bankowe Inteligo
czy zwrot na karte (pameitam ze bet365 przy wypkatach na karte pisal ze od 2-4 dni i zawsze po dwoch dniach kasa byla na koncie z dokaldnoscia do 20 minut )
3 przy zworcie inteligo blokuje od nich kase ?
4 przelcizniki Inteligo i Visy roznia sie ? chodzi o kursy
$ --> PLN
Posted by: Gherman

Re: Moneybookers [8] - 11/09/2005 22:54

Co do pierwszego, to przelew dochodził do mnie po ok. 3 dniach. Wypłaty na karte od dnia zleceania ida 2-3 dni, wiec pewnie tyle bedzie wynosił czas wyplat, wychodzi na tyle samo.


Co do kolejnego pytania, to przy zwrocie kasy na karte Inteligo jest blokada srodków w przypadku kwoty wypłacanej większej od depozytu.

Ostatniej odpowiedzi też nie znam.

pozdrawiam
Posted by: lukasz654

Re: Moneybookers [8] - 12/09/2005 15:44

dziala wam? u mnie nie chodzi :/ wkurwic sie mozna
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [8] - 12/09/2005 15:54

mi tez....
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [8] - 12/09/2005 16:00

wolno wolno ale dziala jak by kto pytal
Posted by: meyde9

Re: Moneybookers [8] - 16/09/2005 15:30

mam pytanie dotyczace MB.

Jesli zaloze nowe konto w MB i dostane na nie kase od innego uzytkownika i wplace to do BAw to czy po zalozeniu konta musze wysylac jakies dokumenty czy juz zarz po zalozeniu moge korzystac z konta /?

Bo jak zakladalem swoje juz dawno temu to nic nie trzeba bylo przesylac.
Posted by: tekkentag

Re: Moneybookers [8] - 16/09/2005 15:50

Można korzystać zaraz po założeniu. Ale z tego co pamiętam regulamin MB nie pozwala mieć dwóch kont na tą samą osobe
Posted by: meyde9

Re: Moneybookers [8] - 16/09/2005 15:54

Quote:

Można korzystać zaraz po założeniu. Ale z tego co pamiętam regulamin MB nie pozwala mieć dwóch kont na tą samą osobe


Ale one nie beda na ta sama osobe.
tak mi sie wydawalo ze mozna korzystac zaraz po zalozeniu.

Po prostu moja siostra skonczyla 18 lat niedawno i chce grac w BAW.
Posted by: tekkentag

Re: Moneybookers [8] - 16/09/2005 16:08

A to spoko. Moja też już gra w BAW
Posted by: Pitersson

Re: Moneybookers [8] - 18/09/2005 13:07

Ostatnio spostrzeglem ze nie moge przelac kasy ani do zadnego buka ani nawet na swoje konto bankowe! Komunikat informuje ze moje konto jest zablokowane na transakcje wychodzace, w polskiej wersji jezykowej prosza mnie o potwierdzenie tozsamosci (co dziwne w angielskiej nie). Wyslalem juz dwa maile do servisu i nic, cisza.
Rozumiem ze pewnie chca ode mnie jakies dokumenty uwiarygadniajace (do tej pory nic takiego ode mnie nie chcieli), ale nie wiem co i jak. Zreszta juz kilka razy wyplacalem kase na swoje konto i nie bylo dotad zadnych problemow.
Mial ktos moze podobny problem? Prosze o pomoc. Dzieki!
Posted by: Loony25

Re: Moneybookers [8] - 18/09/2005 18:17

Quote:

Co do pierwszego, to przelew dochodził do mnie po ok. 3 dniach. Wypłaty na karte od dnia zleceania ida 2-3 dni, wiec pewnie tyle bedzie wynosił czas wyplat, wychodzi na tyle samo.


Co do kolejnego pytania, to przy zwrocie kasy na karte Inteligo jest blokada srodków w przypadku kwoty wypłacanej większej od depozytu.

Ostatniej odpowiedzi też nie znam.

pozdrawiam




No wlasnie mogliby ostrzegac buki albo inteligo ze bedzie blokada ja wyplacalem z cb kasy na karte zeby 2 dni szybciej dostac a tu blokada na...miesiac! normalnie szoki kpiny
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [8] - 18/09/2005 21:33

jezeli przekraczamy kwote depozytu wredy zakladana jest blokada, ja sobie to tak tlumacze ze traktuja to jako blad robiacego zwrot i czekaj 30 dni jak sie nie upomni znaczy ze kasa nasza, bo zwykle taki zwrot jest robiony w przypadku uniewazniania transakcji
Posted by: taranti

Re: Moneybookers [8] - 18/09/2005 22:14

1.czy po przelaniu pieniedzy z BAW do MB to musze do MB przesylac jakies dokumenty tozsamosci czy cos podobnego?
2.jak moge wyplacic pieniadze z MB - na swoje imienne konto np. w PKO BP. czy w zwiazku z tym do MB musze wysylac jakies dokumenty tozsamosci
Z gory dziekuje za odpowiedz i poomoc
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [8] - 18/09/2005 22:16

jak juz masz kase na MB to wpisujesz dane w formularz w MB cyk kwota cyk prowizja i za trzy dni cyk masz mesedz kasa doszla
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [8] - 18/09/2005 22:18

no i o najwazniejszym zapomnialem : tylko wyplacasz kwity to tylko BAW chce przy wyplacie
Posted by: taranti

Re: Moneybookers [8] - 18/09/2005 22:29

D_M dziekuje za pomoc
w zwiazku z powyzszym nie ma problemu z przelaniem kasy z MB do PKO BP wazne tylko aby to bylo moje konto ? czy kwota jakas jest ograniczona?!
przy okazji pytanko dotyczace BAW jesli zapomnialem odpowiedzi osobistej ktora trzeba podac przy wyplacie czy mozna ja jakos zminic lub przypomniec w danych pewsonalnych?!
dzieki za odpowiedz
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [8] - 18/09/2005 22:37

masz na privie
Posted by: meteorBB

Re: Moneybookers [8] - 24/09/2005 18:19

Witam

Mam kłopocik i proszę was o pomoc.

Moja sytuacja jest następująca - mój kumpel ma ugraną kasę w sportingbecie i z pewnych względów chcę dokonać wypłaty jego kasy na moje konto w moneybookers. Więć dodałem jego adres maila do swojego profilu w money i teraz chciałbym zasilić najpierw jego konto jeszcze raz z MB już przy użyciu jego maila zes swojego konta w MB a potem wypłacić całość jego kasy na koncie.
Czy jest to możliwe panowie, bo jedyny problem może być choć nie musi w tym, że co prawda adres mailowy będzie się zgadzał ale dane personalne nie będą się pokrywać na linii sporting-moneybookers.( czy oni wogóle sprawdzają właśnie dane personalne czy tylko patrzą na zgodność "mailową" )

Proszę o fachową odpowiedż i wielkie dzięki z góry
Posted by: maycj

Re: Moneybookers [8] - 24/09/2005 19:12

fachowo polecam koledze otworzenie konta w MB i zaprzestanie kombinowania.

prawdopodobnie wasze konta zostaną zablokowane jeśli tak zrobicie.
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [8] - 24/09/2005 19:20

polak potrafi........ kominuja a potem tylko zostalem oszukany
Posted by: lekki

Re: Moneybookers [8] - 02/10/2005 09:15

mam takie pytanko malo zwiazane z bukmacherka. Wyglada na to ze jeden z moich klientow z CA, chce mi wplacac wyplate w w dolarach kanadyjskich do moneybookers. W moneybookers mam 2 konta jedno w PLN a drugie w $CA. Moje pytanie jest nastepujace jak bedzie dla mnie korzystniej, czy lepiej aby klient wplacal na konto z $CA wtedy bank potraci sobie za przeliczenie na PLN czy moze lepiej o wplacanie na polskie konto w moneybookers tylko ze wtedy przeliczy sobie moneybookers. Orientuje sie ktos jaka jest prowizja moneybookers przy przeliczaniu?
Posted by: tekkentag

Re: Moneybookers [8] - 02/10/2005 09:53

A to ciekawe że masz 2 konta.. myślałem że tak nie można
Posted by: lekki

Re: Moneybookers [8] - 02/10/2005 09:57

Quote:

A to ciekawe że masz 2 konta.. myślałem że tak nie można




mam tak od kilku lat jedno w PLN drugie w dolarach kanadyjskich, NIGDY nie bylo z tym problemu ale ten fakt zglosilem wczesniej do supportu.
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [8] - 02/10/2005 10:18

hmmm w pomocy pisza ze zezwalaja na jedno konto .... jak sprawe zalatwiles ?
Posted by: lekki

Re: Moneybookers [8] - 02/10/2005 12:08

Quote:

hmmm w pomocy pisza ze zezwalaja na jedno konto .... jak sprawe zalatwiles ?




normalnie, po tym jak wszedl MB do polski, zalozylem konto glownie do grania u bukow w PLN. Napisalem tez o tym do supportu, moze nie jest to problemem bo konta sa w roznej walucie oraz to ze zostaly zalozone przez rozne serwisy (konto w $CAD zalozylem ze 3 lata temu jak jeszcze nie bylo polskiej wersji)


pzdr
Posted by: loipop

Re: Moneybookers [8] - 02/10/2005 12:30

mam takie pytanie :

Czy jesli nie dokonowyalem jeszcze na konto moneybookers zadnej wplaty a chce wyplacic z buka pieniadze tam to bede musial jakas kwote tam przelac aby to wyplacic czy tez odrazu bedzie mozna operowac dalej pieniedzmi ? Troche to nnie najlepiej brzmi... chodzi o to ze konto bedzie pierwszy raz uzyte. Bedzie to wyplata z buka.Pytanie brzmi czy mozliwa jest odrazu operacja tymi pieniedzmi. oo.. jak ladnie
Posted by: stryker

Re: Moneybookers [8] - 02/10/2005 12:43

Nie będzie problemów
Posted by: kanciasty

Re: Moneybookers [8] - 03/10/2005 15:39

Witam, czy mozna przelac kase ze swojego konta MB na kumpla konto MB, jesli nie ma on jeszcze swojego konta bankowego zarejestrowanego w MB? Dzieki za odpowiedz.
Posted by: rafalrz

Re: Moneybookers [8] - 03/10/2005 16:19

mozna, bez problemowo
Posted by: Aquarius80

Re: Moneybookers [8] - 05/10/2005 12:16

Czy jezeli zakladam konto w MB musze im odrazu przeslac skany mojego ID lub paszportu ? I czy pierwsza wplata do MB musi byc z mojego konta bankowego czy moze byc np. z kasyna, buka itp ?
Posted by: rafalrz

Re: Moneybookers [8] - 05/10/2005 13:08

skanow nie musisz wysylac, wyslanie skanu daje ci tylko to, ze bedziesz mial wiekszy limit transakcji przychodzacaych i wychodzacych, pierwsza wplata moze byc od buka lub kasyna
Posted by: piotrekk

Re: Moneybookers [8] - 06/10/2005 21:07

witam chce wypalcic z MB do banku BPH i wybiore kotno i kase i mi pokazuje sie takie cos co mam wybrac chyba ta 2 opcje tylko nei rozumie za bardzo o co w niej chodzi jaki kod weryfikacyjny ??? moze mi ktos wytlumaczyc ta 2 opcje ??? jak najszyciej bym prosil

aha i 2 pytanie wpsialem konto zatwierdzilem i teraz widze takie :


Bank BPH 0xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx(i tutaj 4 ostanie cyfry widac) czy to prawidlowo ??

Code:
Wymagana jest weryfikacja tożsamości!

Niestety nie możemy zweryfikować danych tego profilu z niezależnym źródlem informacji. W świetle brytyjskich przepisów przeciwdziałajacym praniu brudnych pieniędzy jesteśmy zobowiązani do zażadania dodatkowego dowodu tożsamości przed przystąpieniem do realizacji Państwa pierwszej wypłaty.

Oferujemy nastepujące szybkie i łatwe opcje:

Opcja 1: Obciążyć kwotą wypłaty Pana/Pani kartę kredytową/debetową (natychmiast)
Państwa karta zostanie obciążona opłatą za wypłatę (przy jednoczesnym podniesieniu kwoty wypłaty). Państwa konto Moneybookers nie zostanie w tym przypadku obciążone.

Opcja 2: Weryfikacja Pana/Pani konta bankowego (w ciagu 3 dni roboczych)
Platność zostanie zrealizowana poprzez Państwa konto bankowe. W polu adnotacji tej płatności znajdzie Pan/i kod weryfikacyjny, który należy wprowadzić na naszej stronie internetowej.

Przepraszamy za zaistniale niedogodności. Mamy nadzieję na zrozumienie, ale są to środki nadrzedne i zgodne z przepisami prawa przeciwdziałającego praniu brudnych pieniędzy. W ten sposób chcemy zapewnić bezpieczeństwo Pana/i konta Moneybookers.

Posted by: luki3310

Re: Moneybookers [8] - 08/10/2005 12:59

Czy jest taka możliwośc aby wysłac im maila ze skanem potwierdzajacym wpłate kasy na money (przekaz bankowy) i żeby szybciej zaksiegowali mi kase na moim koncie bo tak trzeba czekac do 5 dni?
Posted by: kardynal20

Re: Moneybookers [8] - 11/10/2005 14:03

Wiem że pewnie to już gdzieś pisze w tych 8 tematach o moneybookers ale chciałbym żeby mi ktoś krotko odpowiedział na poniższe pytanie.

Kumpel wpłaca kasę na swoje konto w MB (bo na moje raczej nie może chyba ). Czy potem może to przelać na moje konto też w MB.

Ile to potrwa i czy trzeba jakieś skany??

Dzieki za odpowiedz!!1
Posted by: rafalrz

Re: Moneybookers [8] - 11/10/2005 14:32

transakcja poleci w czasie rzeczywistym i skanow nie trzeba
Posted by: kardynal20

Re: Moneybookers [8] - 11/10/2005 14:42

Może trochę niedokładnie sprecyzowałem pytanie!!!

kumpel wpłaca karta na swoje konto. A pozniej ze swojego konta na MB do mojego!!

ile to potrwa jak przeleje kartą na swoj a pozniej na moj?
Posted by: Seoman

Re: Moneybookers [8] - 11/10/2005 15:37

kumpel wplaca na swoje konto w mb karta pare sekund

kumpel przlewa z sojego konta mb n twoje konto mp pare sekund
Posted by: piotrekk

Re: Moneybookers [8] - 12/10/2005 06:04

czy MB odpowiada woguole na maile ???? juz napsialem do nich z 5 na zaden odpowiedzi nie dostalem
Posted by: adamto

Re: Moneybookers [8] - 13/10/2005 05:17

witam...czy jestem odosobnionym przypadkiem?? próbowałem od dnia wczorajszego pozakładać sobie konto na moneybookers..aż zniechęcenie przyszło...zresztą spodziewane...problem pojawił się w trzeciej zakładce " dane osobiste"....wypełniłem wszystkie pola mimo to przy próbie przejście do kolejnej zakładki "potwierdzenie" czas cały pojawia się komunikat z poleceniem wypełnienia ważnych danych..czy ktoś się spotkał już z czymś takim??
Posted by: Llama

Re: Moneybookers [8] - 13/10/2005 09:07

Quote:

czy MB odpowiada woguole na maile ???? juz napsialem do nich z 5 na zaden odpowiedzi nie dostalem



jeśli po polsku piszesz, nie otrzymasz odpowiedzi.
Posted by: piotrekk

Re: Moneybookers [8] - 13/10/2005 15:12

a ja psialem po ENG i tez niedostalem odpowiedz a juz z 5 maili im poslalem maja w dupie klientow
Posted by: adamto

Re: Moneybookers [8] - 14/10/2005 14:25

Zatem tylko ja mam takie szczęście...hmm..zaprzestaje zatem ukrytych treści szukać...ide się napić..
Posted by: moonlight

Re: Moneybookers [8] - 14/10/2005 14:40

hej Adamto, sprawdź jak wypełniasz kod pocztowy. Musisz podać go bez kreski np. 44500 . Ostatnio zakładałem znajomemu konto w MB i miałem ten sam problem.
-----------
piotrekk :: polecam pisanie po niemiecku. Ja otrzymywałem zawsze odpowiedź po max 2- 3 godz lub jeżeli sprawa dotyczyła skanów lub innych problemów na następny dzień rano. Tylko nie pisz na dzień dobry żadnych pretensji itp. Powodzenia
Posted by: adamto

Re: Moneybookers [8] - 14/10/2005 15:36

moonlight...wybawco...to działa...tylko że teraz program postarza mnie troche...po wpisaniu daty urodzenia w zakładce potwierdzenie pojawia się zupełnie inny dzień ..zgadza się jedynie miesiąc i rok...czy ja się na jkaimś uroczysku urodziłem..??
Posted by: Benek

Re: Moneybookers [8] - 14/10/2005 20:37

adamto ta strona jest chyba zwalona , gorzej bedzie jak przyjdzie do wypłaty kasy i dzasz skana dowodu z inną datą urodzenia czy nie będzie problemów! Każdą datę wpisaną automatycznie przerzuca na datę 01 miesiąca który jest wpisany! a na maile nie odpisują
Posted by: sokolelek

Re: Moneybookers [8] - 15/10/2005 20:17

A ja mam inny problem. Moje konto w banku internetowym ma inny adres niż ten co podałem w MB nie zauważyłem tej niedopaczności (dla sprostowania w jednym podałem adres zameldowania w a w drugim korespondencyjny ) Sęk tkwi w tym że w piątek dokonałem przelewu przez bank pieniądze jeszcze nie doszły ale to normalne obawiam się że konto mi zablokują a kasy już nie zobacze co wy o tym sądzicie jak to się może zakończyc? Na wszelki wypadek napisałem im maila ze sprostowaniem.
Posted by: igorynka

Re: Moneybookers [8] - 17/10/2005 09:10

czy "Numer rozliczeniowy banku", potrzebny do wypaty kasy z MB na wlasne konto bankowe to tzw. numer IBAN?
Posted by: igorynka

Re: Moneybookers [8] - 17/10/2005 09:38

Quote:

czy "Numer rozliczeniowy banku", potrzebny do wypaty kasy z MB na wlasne konto bankowe to tzw. numer IBAN?



juz nieaktualne
Posted by: wluczykij&

Re: Moneybookers [8] - 17/10/2005 10:45

Uzbierałem trochę kasy w EURO u buka interwetten.com
teraz chciałbym je przelać na moneybookers w którym mam walute PLN
czy nic się nie stanie i kwota z EURO zostanie automatycznie przeliczona na PLN ?
Pytam się bo nigdy takiej operacji nie przeprowadzałem.
Posted by: kazow

Re: Moneybookers [8] - 17/10/2005 11:11

tak, kase bedziesz mial na koncie MB w zlotowkach
zadnego problemu
ja wiele razy przelewalem euro
Posted by: _Korver_

Re: Moneybookers [8] - 17/10/2005 12:26

A czy pobierana jest jakaś kaucja za przewalutowanie? I czy przy wypłacie pieniędzy z mb na konto bankowe pobierana jest jakaś prowizja?

pozdro
Posted by: kazow

Re: Moneybookers [8] - 17/10/2005 12:30

kaucji za przewalutowanie nie ma , ale przeliczaja po odpowiednim kursie, oczywiscie linka zapomnialem , zawsze zapominam tego linka do tabeli kursowej


a co do wysylania na konto to biora prowizje, w zasadach wyplaty jest opisane ile dokladnie
Posted by: rafalrz

Re: Moneybookers [8] - 17/10/2005 14:48

jak znajdziesz linka to wklej, z gory dzieki
Posted by: adamto

Re: Moneybookers [8] - 19/10/2005 06:29

taki niezdyscyplinowany byłem że mimo wyraźnych oznak wadliwego funkcjonowania ich strony postanowiłem załozyc sobie konto....pewności jednak nie mam co do jakości daty swego uredzania w ich systemie....czas cały pokazywała się zupełnie inna od tej właściwej...myśle że to może mieć wpływ na współpracę dalszą z nimi...upewnijcie mnie w tym przekonaniu....chodzi mi zwłaszcza o sytucje kiedy uruchamiane są przepływy na kanale moneybookers-gamebookers-konto bankowe(w którym momencie będą weryfikowane moje dane
)....a może istnieje możliwość aby dowiedzieć się jaka zapisała się w ich systemie ta chole.data urodzenia??
Posted by: maycj

Re: Moneybookers [8] - 19/10/2005 08:11

sprobuj sobie zrobic przelew do GB, i jak nie przejdzie to znaczy ze masz wpisana zla date urodzenia. ewentualnie zawsze mozesz napisac maila do nich.
Posted by: s.h.

Re: Moneybookers [8] - 20/10/2005 22:36

Witam,
Mam problem z rejestracja. Dostaje maila, aktywuje kod, i jak wypisuje formularz(wszystko sprawdzałem ze 3 razy) wypisuje mi :'Prosze wprowadzić ważne informacje'

Wszystkie pola mam wypisane, łacznie z nieobowiazkowymi;/
Komputer ustawia mi kursor na miejsce gdzie sie podaje kod-pocztowy, może tam mam jakis zły format ?

Z gory dzieki za sugestie, jak ktos mial podobny problem
pozdrawiam
Posted by: moonlight

Re: Moneybookers [8] - 20/10/2005 22:43

Quote:

Witam,
Mam problem z rejestracja. Dostaje maila, aktywuje kod, i jak wypisuje formularz(wszystko sprawdzałem ze 3 razy) wypisuje mi :'Prosze wprowadzić ważne informacje'

Wszystkie pola mam wypisane, łacznie z nieobowiazkowymi;/
Komputer ustawia mi kursor na miejsce gdzie sie podaje kod-pocztowy, może tam mam jakis zły format ?

Z gory dzieki za sugestie, jak ktos mial podobny problem
pozdrawiam



już wcześniej pisałem... kod pocztowy zapisz bez kreski w formacie np. 44600. Pozdro
Posted by: _Korver_

Re: Moneybookers [8] - 22/10/2005 20:26

Witam,
mam pytanie, czy przed pierwszą wypłatą na konto bankowe z mb muszę im wysłać skan jakiegoś dowodu tożsamości? Jak tak to na jakiego maila bo coś nie mogę znaleźć :/

pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź
Posted by: Beerhouser

Re: Moneybookers [8] - 22/10/2005 21:03

Quote:

Witam,
mam pytanie, czy przed pierwszą wypłatą na konto bankowe z mb muszę im wysłać skan jakiegoś dowodu tożsamości? Jak tak to na jakiego maila bo coś nie mogę znaleźć :/

pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź





nie musisz.
Posted by: rafalrz

Re: Moneybookers [8] - 22/10/2005 22:58

ale jak wyslesz to wzrosnie Ci limit kasy na koncie, wiec polecam wyslac
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [8] - 22/10/2005 23:14

a jezlei max wyplata z MB to 1500 a bede chial wyplacic z buka np 2000 to reszta moze sobie u nich lezec ?
Posted by: rafalrz

Re: Moneybookers [8] - 23/10/2005 08:18

tak moze, ale bedziesz mial zablokowane konto jesli przekroczysz ta sume, wyslij im skan dowodu to Twoj limit zwiekszy sie o 10 000 euro z tego co pamietam
Posted by: _Korver_

Re: Moneybookers [8] - 23/10/2005 09:02

Chcę wypłacić po raz pierwszy pieniądzę, dodałem już konto na którę chcę wypłacić i jak daje zlecenie wypłaty to wyskakuje mi takie coś:

Wymagana jest weryfikacja tożsamości!

Niestety nie możemy zweryfikować danych tego profilu z niezależnym źródlem informacji. W świetle brytyjskich przepisów przeciwdziałajacym praniu brudnych pieniędzy jesteśmy zobowiązani do zażadania dodatkowego dowodu tożsamości przed przystąpieniem do realizacji Państwa pierwszej wypłaty.

Oferujemy nastepujące szybkie i łatwe opcje:

Opcja 1: Obciążyć kwotą wypłaty Pana/Pani kartę kredytową/debetową (natychmiast)
Państwa karta zostanie obciążona opłatą za wypłatę (przy jednoczesnym podniesieniu kwoty wypłaty). Państwa konto Moneybookers nie zostanie w tym przypadku obciążone.

Opcja 2: Weryfikacja Pana/Pani konta bankowego (w ciagu 3 dni roboczych)
Platność zostanie zrealizowana poprzez Państwa konto bankowe. W polu adnotacji tej płatności znajdzie Pan/i kod weryfikacyjny, który należy wprowadzić na naszej stronie internetowej.

Przepraszamy za zaistniale niedogodności. Mamy nadzieję na zrozumienie, ale są to środki nadrzedne i zgodne z przepisami prawa przeciwdziałającego praniu brudnych pieniędzy. W ten sposób chcemy zapewnić bezpieczeństwo Pana/i konta Moneybookers.

Wie ktoś może o co chodzi i co mam zrobić?
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [8] - 23/10/2005 10:06

Quote:

tak moze, ale bedziesz mial zablokowane konto jesli przekroczysz ta sume, wyslij im skan dowodu to Twoj limit zwiekszy sie o 10 000 euro z tego co pamietam




a ile potrwa zanim odblokuja ?
Posted by: rafalrz

Re: Moneybookers [8] - 23/10/2005 13:28

Quote:

Quote:

tak moze, ale bedziesz mial zablokowane konto jesli przekroczysz ta sume, wyslij im skan dowodu to Twoj limit zwiekszy sie o 10 000 euro z tego co pamietam




a ile potrwa zanim odblokuja ?




90 dni
Posted by: rafalrz

Re: Moneybookers [8] - 23/10/2005 13:33

Quote:

Chcę wypłacić po raz pierwszy pieniądzę, dodałem już konto na którę chcę wypłacić i jak daje zlecenie wypłaty to wyskakuje mi takie coś:

Wymagana jest weryfikacja tożsamości!

Niestety nie możemy zweryfikować danych tego profilu z niezależnym źródlem informacji. W świetle brytyjskich przepisów przeciwdziałajacym praniu brudnych pieniędzy jesteśmy zobowiązani do zażadania dodatkowego dowodu tożsamości przed przystąpieniem do realizacji Państwa pierwszej wypłaty.

Oferujemy nastepujące szybkie i łatwe opcje:

Opcja 1: Obciążyć kwotą wypłaty Pana/Pani kartę kredytową/debetową (natychmiast)
Państwa karta zostanie obciążona opłatą za wypłatę (przy jednoczesnym podniesieniu kwoty wypłaty). Państwa konto Moneybookers nie zostanie w tym przypadku obciążone.

Opcja 2: Weryfikacja Pana/Pani konta bankowego (w ciagu 3 dni roboczych)
Platność zostanie zrealizowana poprzez Państwa konto bankowe. W polu adnotacji tej płatności znajdzie Pan/i kod weryfikacyjny, który należy wprowadzić na naszej stronie internetowej.

Przepraszamy za zaistniale niedogodności. Mamy nadzieję na zrozumienie, ale są to środki nadrzedne i zgodne z przepisami prawa przeciwdziałającego praniu brudnych pieniędzy. W ten sposób chcemy zapewnić bezpieczeństwo Pana/i konta Moneybookers.

Wie ktoś może o co chodzi i co mam zrobić?




wejdz na PROFIL - ZOBACZ LIMIT (przycisk pod Twoim nazwiskiem powinien sie znajdowac) - i tam mozesz sobie ta weryfikacje karta przeprowadzic, polega to na tym, ze obciazaja Ci karte kwota 2 euro, jak chcesz zweryfikowac poprzez przelew to tam tez masz opis tego jak to zrobic, polecam tez wyslac skan, po tych trzech operacjach (karta, przelew, skan) limit wyglada u mnie tak: Całkowity limit transkacji:
PLN 116730.00 / ostatnie 90 dni
Posted by: _Korver_

Re: Moneybookers [8] - 23/10/2005 14:41

Wszedłem tam i mam:

Całkowity limit transkacji: Pozostałych:
PLN 3891.00 / ostatnie 90 dni PLN 3891.00

A ja chcę wypłacić tylko 100.00 PLN
Posted by: rafalrz

Re: Moneybookers [8] - 23/10/2005 17:11

Quote:

Wszedłem tam i mam:

Całkowity limit transkacji: Pozostałych:
PLN 3891.00 / ostatnie 90 dni PLN 3891.00

A ja chcę wypłacić tylko 100.00 PLN




no ale jakos Twoje dane musza zweryfikowac
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [8] - 23/10/2005 21:17

Quote:



90 dni




a nie czasem rok ?

na jakiej podstawie 90 dni ?
Posted by: rafalrz

Re: Moneybookers [8] - 24/10/2005 08:02

Quote:

Quote:



90 dni




a nie czasem rok ?

na jakiej podstawie 90 dni ?




bo limity u nich sa 90 dniowe, takie maja zasady
Posted by: Lancelot

Re: Moneybookers [8] - 24/10/2005 15:24

Czy mój brat może mieć u nich konto, kiedy ja już tam mam swoje ?
Oraz czy będe mógł bratu przelewać pieniądze na jego konto ?
Posted by: Misiek

Re: Moneybookers [8] - 25/10/2005 17:15

Witam.

Wie ktoś ile teraz będą musiał czekać na weryfikację konta...gdy wysłalem dziś skan dowodu na ich maila... ?
Posted by: moonlight

Re: Moneybookers [8] - 25/10/2005 18:39

Quote:

Czy mój brat może mieć u nich konto, kiedy ja już tam mam swoje ?
Oraz czy będe mógł bratu przelewać pieniądze na jego konto ?


bez problemu

Quote:

Witam.

Wie ktoś ile teraz będą musiał czekać na weryfikację konta...gdy wysłalem dziś skan dowodu na ich maila... ?



Ja czekałem zwykle do 24 godzin. Przedczoraj też weryfikowałem znajomemu konto i odpowiedzieli po 5 godzinach. Kontaktowałem się po niemiecku.
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [8] - 25/10/2005 18:48

jak sytuacja sie ma ze zwrotem na karte ..... MB (badz ank obslugujacy MB ) przesyla rozliczenie takiej transakcji ? czy w przypadku zwrotu na karte inteligo pieniadze sa blokowane na 30 dni ?

spotkalem sie z tym w mansionie ze ze wyplacilem wiecej niz wplacilem i nie zablokowali mi pieniedzy .... moze ktos zwracal na karte do inteligo
Posted by: leksander888

Re: Moneybookers [8] - 25/10/2005 18:54

jak najszybciej wplacic kase na moneybookers nie majac karty
czy moneybooker jest najlepszym miejscem z ktorego moge wplacic kase na betfair nie majac oczywiscie karty

pozdro i dziekii
Posted by: moonlight

Re: Moneybookers [8] - 25/10/2005 19:03

Quote:

jak najszybciej wplacic kase na moneybookers nie majac karty
czy moneybooker jest najlepszym miejscem z ktorego moge wplacic kase na betfair nie majac oczywiscie karty

pozdro i dziekii


musisz wykonać przelew z własnego konta bankowego na konto MB ( max.2 dni i masz na MB ) później do Betfair ( czekasz max kilka godzin, chyba, że mają jakieś problemy w danej chwili )
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [8] - 25/10/2005 19:04

1.
-przelew 3 dni
-kumpel z kasa na MB i chcecia ... ty mu na konto lub do raczki on ci na MB a ty dalej wiesz juz co robic

2.

TAK
Posted by: Misiek

Re: Moneybookers [8] - 25/10/2005 19:49

Orginalnie napisał: moonlight
Quote:

Ja czekałem zwykle do 24 godzin. Przedczoraj też weryfikowałem znajomemu konto i odpowiedzieli po 5 godzinach. Kontaktowałem się po niemiecku.





service@moneybookers.com na ten e-mail?

Mógłbyś mi napisać na privie, co dokładnie napisałeś?

Bo ja im dałem tylko skan, podałem swój mail oraz ID.

Z góry dzięki, czekam na priva - to zrobię tak jak Ty

Bardzo zależy mi na czasie...
Posted by: MURYN

Re: Moneybookers [8] - 25/10/2005 20:59

Czy można za pomoca moneybookers doładować sobie telefon ka karte ?
Posted by: rafalrz

Re: Moneybookers [8] - 25/10/2005 21:33

Quote:

Czy można za pomoca moneybookers doładować sobie telefon ka karte ?




nie mozna
Posted by: rafalrz

Re: Moneybookers [8] - 25/10/2005 21:35

Quote:

Orginalnie napisał: moonlight
Quote:

Ja czekałem zwykle do 24 godzin. Przedczoraj też weryfikowałem znajomemu konto i odpowiedzieli po 5 godzinach. Kontaktowałem się po niemiecku.





service@moneybookers.com na ten e-mail?

Mógłbyś mi napisać na privie, co dokładnie napisałeś?

Bo ja im dałem tylko skan, podałem swój mail oraz ID.

Z góry dzięki, czekam na priva - to zrobię tak jak Ty

Bardzo zależy mi na czasie...




ja w tytule napisalem "scanned copy of identity card" a tresci swoje ID, po 2 godzinach konto zweryfikowane, robilem to jakies pol roku temu...
Posted by: Misiek

Re: Moneybookers [8] - 26/10/2005 13:17

Witam ponownie

Dokładnie o godzinie 7:50 dostałem maila od MB z treścią że moje konto zostało zweryfikowane i już właśnie poszła kasa na konto bankowe

Teraz jestem ciekaw ile będzie szła...mam nadzieję że bez żadnych przykrych niespodzianek się obejdzie...

Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki @moonlight
Posted by: kardynal20

Re: Moneybookers [8] - 28/10/2005 11:48

Jezeli ktos posiada jakies fundusze na MB prosze o kontakt na priv.

PS mam nadzieje ze znajdzie sie osoba która mi pomoze
Posted by: elkuk

Re: Moneybookers [8] - 28/10/2005 21:23

Witam

Mam do was takie pytania.
Dane do przelewu:
Własciciel konta: Moneybookers Ltd.
Bank: BRE Bank SA
Miasto: Warsaw
Numer konta: 20 1140 1010 0000 3270 5600 1001
Kod banku: 11401010
po co mi ten numer banku ?, gdzie mam go wpisac na blankiecie wplaty ?

I drugie pytanie nie mam jescze 18lat, ale moj brat ma 20 lat i chce zrobic nastepujaca rzecz, najpierw przelac z mojego konta bankowego na moje konto w MB 100zl, a potem przeslac te pieniadze na konto mojego brata w MB, nastepnie z jego konta przelewam te 100zl na jego konto w BAW, skad po uzyskaniu bonusa i obroceniu go, przelewam pieniadze na jego konto w mb, potem on przesyla mi pieniadze na moje konto w mb i ja wyplacam pieniadze na swoje konto bankowe.
Czy jest to mozliwe ?, I czy trzeba przeslac do MB skany dowodow ?, oraz czy moze mozna przelac z mojego konta na mb na jego konta w BAW ?
Posted by: moonlight

Re: Moneybookers [8] - 31/10/2005 10:44

Po pierwsze : w moneybookers nie można się zarejestrować nie mając 18 lat, (!?)

Po drugie : nie mógłbyś przelać ze swojego MB na konto BAW brata.

Dziwnie kombinujesz, niech brat założy sobie konto w banku, przeleje na swoje MB, przy okazji zostanie ono zweryfikowane i niech gra w BAW ( oby bez problemów )
Posted by: elkuk

Re: Moneybookers [8] - 31/10/2005 11:03

Bratu nie chce sie zakladac konta po to zebym z BAW wyplacil 300zl, mowisz ze w moneybookers nie można się zarejestrować nie mając 18 lat, ale podobno tego nie sprawdzaja, tak czy nie ?
Posted by: dyrma

Re: Moneybookers [8] - 31/10/2005 11:20

Tak jak powiedzial moonlight MB wymaga do rejestracji 18 lat. Moze przepusci Cie przez formularz rejestracyjny ale zeby pozniej nie bylo placzu i narzekania jaką to MB jest zlodziejską firmą kiedy nie bedziesz mogl wyplacic kasy.
Regulamin (ktorego zobowiazujesz sie przestrzegac zapisujac sie) jest zaznaczone ze klientami MB moga byc osoby powyzej 18. roku zycia
Posted by: nowy WK

Re: Moneybookers [8] - 31/10/2005 11:34

Quote:

Bratu nie chce sie zakladac konta po to zebym z BAW wyplacil 300zl, mowisz ze w moneybookers nie można się zarejestrować nie mając 18 lat, ale podobno tego nie sprawdzaja, tak czy nie ?




Jak sie rejstrujesz to pewnie nie sprawdzaja ale zaznaczasz, ze masz 18 lat. A jak potem beda chcieli, zebys im przyslal skan dowodu to zablokuja konto razem z kasa i co zrobisz?

Wojtek
Posted by: Wojtas_

Re: Moneybookers [8] - 31/10/2005 11:41

Mam pytanie : mianowicie pieniądze do mb trzeba wpłącac przelem z konta bankowego czy mozna za pomocą `druczka` gotówką i czy w kazdym banku mozna taką wpłate do `MB` zrobić ?
Posted by: dyrma

Re: Moneybookers [8] - 31/10/2005 12:00

Podobno mozliwe jest wplacenie kasy przez poczte aczkolwiek pare osob (nawet na tym forum) mialo po takiej wplacie troche nerwow. Sugerowalbym wysylanie z wlsnego konta bankowego.
Posted by: rafalrz

Re: Moneybookers [8] - 31/10/2005 13:15

witam, zlecilem wyplate na konto bankowe w sobote, w niedziele przy kwocie wyplaty pojawil sie napis "przetworzono" czy jest jakas szansa, ze dostane kase dzisiaj wieczorem na konto czy najwczesniej sroda?
Posted by: leksander888

Re: Moneybookers [8] - 01/11/2005 10:49

a po co jest i gdzie wpisac
Kod banku: 11401010
do wyplaty moze
Posted by: rafalrz

Re: Moneybookers [8] - 02/11/2005 08:57

Ile idzie przelew z MB na konto bankowe? mam konto w Inteligo
Posted by: rafalrz

Re: Moneybookers [8] - 02/11/2005 17:08

nikt nie wyplacal nigdy kasy na Inteligo?
Posted by: lukboj

Re: Moneybookers [8] - 02/11/2005 17:22

Quote:

Ile idzie przelew z MB na konto bankowe? mam konto w Inteligo




2-3 dni robocze...
Posted by: rafik99

Re: Moneybookers [8] - 03/11/2005 13:46

potrzebuje przelać na konto do siebie 10żł na moneybookers dziaiaj wiadomo ze poczta nie dam rady a w necie nic obecnie nie posiadam.uczciwosc gwarantowana bylby ktos zainteresowany pomóc???
Posted by: Baton_vcp

Re: Moneybookers [8] - 03/11/2005 13:59

Quote:

Quote:

Ile idzie przelew z MB na konto bankowe? mam konto w Inteligo




2-3 dni robocze...




A jaka jest prowizja ???
Posted by: rafalrz

Re: Moneybookers [8] - 03/11/2005 14:28

7,8 zeta
Posted by: Baton_vcp

Re: Moneybookers [8] - 03/11/2005 14:34

Kurde az tyle myslalem ze mniej
Posted by: moonlight

Re: Moneybookers [8] - 05/11/2005 10:43

Witam, jednemu znajomemu weryfikowali konto w Moneybookers i kazali przysłać skany nie tylko dokumentów , ale też skan zapłaconego na własne nazwisko rachunku itp. Wysłał więc wyciąg z konta bankowego ( plus scan dowodu ) i było ok.
Podobne praktyki robią w Sportingbet ( wyrywkowo, dla niektórych graczy, szczególnie jak się wypłaca na konto bankowe, normalnie nie trzeba nic przysyłać ) i ostatnimi czasy Unibet.
Jestem ciekaw, czy Moneybookers wszystkim każe dodatkowo wysyłać skany rachunków, czy tylko jedynie ta osoba w czymś podpadła... Pozdrawiam
Posted by: strarzak

Re: Moneybookers [8] - 06/11/2005 09:30

Witam , otrzymalem email od Moneybookers, niestety nieznam angielskiego i niewiem o co chodzi. Jesli by komus sie chcialo to prosze napisac o co chodzi w tym liscie.

WE are now writing on behalf of our Security department due to a regular
security check to kindly ask you to confirm you identity at Moneybookers
by sending us clear and readable copies of the following documents
required:

- a scanned copy of an address proof document such as a recent bank /
credit card statement or utility bill where we can clearly see your full
name and address registered.
- a scanned copy of your valid official identification document with photo
- such as passport, driving license, identity card (front and back side),
international passport, etc.

Please also be as kind to provide us with some more information about what
is your relationship with the people you are sending and receiving funds
from.

Thank you in advance for your kind co-operation in this case, we really
appreciate it. We are now looking forward to receive your feedback on this
case soon.
Posted by: Seoman

Re: Moneybookers [8] - 06/11/2005 11:16

nalezy do nich przeslac skany dokumentow:

1 - rachunek z karty kredytowej lub jakis inny rachunek z nazwiskiem i adresem.
2 - dowodu osobistego
3 - paszportu lub prawa jazdy lub kart identyfikacyjnej ze zdieciem itp ....