Sportingbet [10]

Posted by: Conrad

Sportingbet [10] - 28/02/2006 23:27

Kontynuacja poprzedniego tematu (link).

Aktualna jest nadal promocja 100zł GRATIS: Sportingbet: 100zł GRATIS - depozyt na POLSKIE konto! (link do tematu)
Posted by: Lampe

Re: Sportingbet [10] - 01/03/2006 11:36

Wypłaciłem kase z Sportingbet na moje konto w mbanku w piątek rano i ciągle kasy nie ma. Jak grałem w tamtym roku to jakoś szybciej to trwało 1-2 dni. Jak to jest u Was z wypłatami na mBank?
Posted by: żyła

Re: Sportingbet [10] *DELETED* - 01/03/2006 11:49

Post deleted by Conrad
Posted by: andrzejek_84

Re: Sportingbet [10] - 01/03/2006 12:35

nowa promocja jest! zwrot 50% stawki na mecze polskiej ligi
Posted by: Lampe

Re: Sportingbet [10] - 01/03/2006 13:25

Quote:

nowa promocja jest! zwrot 50% stawki na mecze polskiej ligi




A dla starych klientów (ponad pol roku w SB) zwrot przegranego zakladu 60% nawet do 200zl
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 01/03/2006 13:51

Czesc,

Lampe, nie wiem dlaczego nie masz jeszcze kasy na koncie, wyslij mi swoje ID na priva - zbadam.

Rzeczywiscie, jest nowa promocja na stronie.
Oczywiscie z ukłonem dla lojalnych graczy oferujemy dla nich trochę większy cashback 60%.

Poszerzamy ofertę na Orange Ekstraklase - dostepne sa zaklady podwojna szansa i under/over (pojawi sie w ciagu dnia).

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: jazdagz

Re: Sportingbet [10] - 01/03/2006 20:46

jest dalej 100=200? bo nie widze odnosnika na glownej stronie?!
Posted by: o.O_V

Re: Sportingbet [10] - 01/03/2006 21:25

Quote:

jest dalej 100=200? bo nie widze odnosnika na glownej stronie?!




O qrwa rooootfl
Posted by: xemi

Re: Sportingbet [10] - 01/03/2006 21:32

hmm, ile czekaliscie na wyplate kasy ze sportingbet ?? ja zlecilem wyplate na konto w piatek, a do dzis nie ma:> ez tak dlugo wam szlo?? dalem wyplate do mbanku, dla porownania z baw przyszlo w 2 dni
Posted by: patols

Re: Sportingbet [10] - 01/03/2006 21:34

ostatnią wypłatę zlecałem w niedzielę to kasę miałem dopiero w piatek na koncie ...więc dość długo to trwa
Posted by: vegos00

Re: Sportingbet [10] - 01/03/2006 21:35

Czy ten "live chat" na stronie Sportingbet działa ? U mnie Nie wyświetla strony.
Posted by: Speewayfanatic

Re: Sportingbet [10] - 01/03/2006 21:51

hej jedno pytanko.. czy moge wyplacic pieniadze na konto bankowe kolegi.. Swojego jeszcze nie mam ;/ Jezeli nie ma takiej opcji bede musial szybko udac sie do jakiegos banku ;]
Posted by: żyła

Re: Sportingbet [10] - 01/03/2006 21:52

nie mozesz,zaloz sobie konto w Mbanku
Posted by: Emilio

Re: Sportingbet [10] - 02/03/2006 08:11

Mam pytanie dotyczace tej promocji na ligę polską. Czy dostyczy ona zakładu na jeden mecz czy mogę złożyć sobie zestaw z kilku meczu ligi polskiej?? I czy w razie wpadki zostanie mi również oddana kasa??
Posted by: Lampe

Re: Sportingbet [10] - 02/03/2006 08:42

Czy wypłacał ktoś z Was kiedyś kaske z sportingbet na e-karte w mBanku? Może to jest lepszy sposób na wypłacanie i kaska idzie szybciej niż na konto bankowe? Jak to wygląda w rzeczywistości? Ile dni Wam idzie wypłata na e-karte?
Posted by: Lampe

Re: Sportingbet [10] - 02/03/2006 08:45

Quote:

Mam pytanie dotyczace tej promocji na ligę polską. Czy dostyczy ona zakładu na jeden mecz czy mogę złożyć sobie zestaw z kilku meczu ligi polskiej?? I czy w razie wpadki zostanie mi również oddana kasa??




Drugi punkt regulaminu promocji mówi tak:
"Zakłady podlegające promocji to pierwsze zakłady, jakie klient wniesie na 18. kolejkę Orange Ekstraklasy w okresie 01.03.2006 – 05.03.2006. Nie ma ograniczeń co do rodzaju zakładu ani stawki na zakład."

Nie ma ograniczeń co do rodzaju zakładu ... czyli można grać 1X2, o/u ... a także single i AKO (tak ja to rozumiem).
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 02/03/2006 10:36

Witam,

Lampe, tak dobrze rozumiesz

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: artbledo

Re: Sportingbet [10] - 02/03/2006 11:02


a czy w promocji biora tez udzial zaklady ako z typem na mecz ligi polskiej i typem np z tenisa albo nba lub innego sportu ??
Posted by: larsson

Re: Sportingbet [10] - 03/03/2006 08:28

chce zalozyc konto w sportingbecie tylko powiedzcie mi czemu nie moge wybrac waluty PLN?

Wyskakuje mi taka uwaga wtedy:

"Uwaga! Aby zasilić konto kartą kredytową,
musiszwybrać walutę: EURO, USD lub GBP"
Posted by: Farciarz

Re: Sportingbet [10] - 03/03/2006 09:04

No właśnie wybierając PLN nie masz możliwości wpłat kartą kredytową. Musisz mieć konto w EUR USD lub GBP. Dziwne ale prawdziwe ...
Posted by: larsson

Re: Sportingbet [10] - 03/03/2006 09:31

Ale ja chce w PLN zalozyc konto zeby móc wplacic przelewem 100zł i dostać bonusa holera
Posted by: Farciarz

Re: Sportingbet [10] - 03/03/2006 09:56

Quote:

Ale ja chce w PLN zalozyc konto zeby móc wplacic przelewem 100zł i dostać bonusa holera




No to nie ma sprawy. Jeśli nie będziesz wpłacał kartą to wybierasz złotówki puszczasz przelew i po sprawie.
To tylko takie ostrzeżenie.
Posted by: xemi

Re: Sportingbet [10] - 03/03/2006 10:44

a ja zlecilem wyplate kasy w .. poprzedni piatek, a do dzis nie ma, gadalem z gosciem na chacie w srode, mowil ze poszlo do realizacji:> tempo maja niesamowite, z baw przyslali mi kase w 1 dzien, a z unibet w 2, a ci to nie wiem co robia:>
Posted by: leonlk20

Re: Sportingbet [10] - 03/03/2006 11:41

to jak to jest ze starymi urzytkownikami, mozna nadal wpłacac 100zł i dostanie sie tą drugą stówke do obrócenie czy nie bo w koncu nie wiem.... na ich strnie juz nie ma takiej promocji, prosze o info
Posted by: Lampe

Re: Sportingbet [10] - 03/03/2006 12:30

Quote:

a ja zlecilem wyplate kasy w .. poprzedni piatek, a do dzis nie ma, gadalem z gosciem na chacie w srode, mowil ze poszlo do realizacji:> tempo maja niesamowite, z baw przyslali mi kase w 1 dzien, a z unibet w 2, a ci to nie wiem co robia:>




tez czekam tydzien i nic pisalem do supportu i mowili ze kasa poszla, ale na konto nie doszlo jeszcze z jakims beznadziejnym bankiem maja umowe zapewne... albo bank przetrzymuje sobie kaske pare dni ... na milionie uzytkownikow wyjdzie spory %
Posted by: larsson

Re: Sportingbet [10] - 03/03/2006 12:37

Quote:

Quote:

Ale ja chce w PLN zalozyc konto zeby móc wplacic przelewem 100zł i dostać bonusa holera




No to nie ma sprawy. Jeśli nie będziesz wpłacał kartą to wybierasz złotówki puszczasz przelew i po sprawie.
To tylko takie ostrzeżenie.




Ja wiem ze ostrzezenie,ale qrde EURo walute bede miał wybrana,nie moge PLN w ogóle wybrac qrde,a jak wybiore EUR to przeciez nie bede mógł chyba wplacic PLN co nie
Posted by: patols

Re: Sportingbet [10] - 03/03/2006 19:47

Kiedy w końcu ruszą statystyki programu partnerskiego? Start mial byc w lutym a tu nadal nic
Posted by: Paździoch

Re: Sportingbet [10] - 03/03/2006 20:21

Quote:

Quote:

Quote:

Ale ja chce w PLN zalozyc konto zeby móc wplacic przelewem 100zł i dostać bonusa holera




No to nie ma sprawy. Jeśli nie będziesz wpłacał kartą to wybierasz złotówki puszczasz przelew i po sprawie.
To tylko takie ostrzeżenie.




Ja wiem ze ostrzezenie,ale qrde EURo walute bede miał wybrana,nie moge PLN w ogóle wybrac qrde,a jak wybiore EUR to przeciez nie bede mógł chyba wplacic PLN co nie



Miałem podobny problem przy wyborze waluty wybrałem przez pomylke euro a chciałem pln,napisałem im maila ,odpisali mi w ciagu kilku godzin,dogadalem sie z nimi i teraz wszystko jest ok,proponuje do nich napisać,ja jestem zadowolony z supportu
Posted by: Hajzel

Re: Sportingbet [10] - 03/03/2006 20:26

a ja czekam dwa dni na zamkniecie konta chociaz mam tam 0
Posted by: Paździoch

Re: Sportingbet [10] - 03/03/2006 20:30

Quote:

a ja czekam dwa dni na zamkniecie konta chociaz mam tam 0



Pisałeś w tej sprawie maila do nich?ja napisałem ,po 3-4 godzinach mialem zamkniete konto i moglem otworzyć drugie
Posted by: Hajzel

Re: Sportingbet [10] - 03/03/2006 20:34

napisałem już dwa i nic... ja u nich nie zagralem nawet bo walnałem sie przy rejestracji z waluta i żeby zmienic walute trzba zamknąc konto...jak dla mnie wariactwo ale cóż chyba im podziekuje bo konkurencja jest spora
Posted by: kamasss

Re: Sportingbet [10] - 04/03/2006 15:48

mam pytanie...

odnośnie wypłat...

czy są jakieś opłaty pobierane za wypłatę...

pierwszą, drugą itd. w miesiącu
Posted by: patols

Re: Sportingbet [10] - 04/03/2006 15:56

tak 20 Eur ... tylko pierwsza jest za darmo
Posted by: kamasss

Re: Sportingbet [10] - 04/03/2006 16:32

pierwsza w miesiącu?

i jeszcze jedno jakie jest minimum?
Posted by: luk4sz_

Re: Sportingbet [10] - 04/03/2006 16:41

ja raz wyplacilem raz kase 29 stycznia a drugi raz 17 lutego i nie zostala pobrana odemnie zadna prowizja choc jak sie pytalem na livechacie to mowili ze odstep pomiedzy wyplatami musi wynosic 30dni...
Posted by: Dawidek

Re: Sportingbet [10] - 05/03/2006 15:57

Panie Macieju zalozylem konto w SB, ale przez pomylke pomylilem waluty i mam w Euro, na stronie pisze, ze nie ma mozliwosci zmiany waluty, a ja chcialem miec ja w PLN, czy naprawde nie ma mozliwosci zmiany?

Pozdrawiam.
Posted by: Paździoch

Re: Sportingbet [10] - 05/03/2006 17:23

Quote:

Panie Macieju zalozylem konto w SB, ale przez pomylke pomylilem waluty i mam w Euro, na stronie pisze, ze nie ma mozliwosci zmiany waluty, a ja chcialem miec ja w PLN, czy naprawde nie ma mozliwosci zmiany?

Pozdrawiam.



Patrz kilka postów wyżej ,ja miałem podobny przypadek,napisz do nich maila ,zamkna ci stare konto a bedziesz mogl otworzyć nowe,tak bylo w moim przypadku
Posted by: kamasss

Re: Sportingbet [10] - 05/03/2006 20:42

Witam,

Miał ktoś taką sytuację, że chciał postawić kupon za np. kwotę 5,4zł

i wpisał z przecinkiem i policzyło normalnie...
więc szybko zatwierdź, potwierdź... i jest kupon

patrzę a stawka np. zamiast 5,4 jest 54... i przypomniało mi się, że trzeba z kropką wpisać... i poszedł kupon za high stake...

możecie powiedzieć, nie wszeł kupon to się burzy,,, ale co ja miałem zrobić jak mecze zaraz się zaczynały...
poprostu trochę spanikowałem i zostawiłem to...

a z konta ubyła mi spora kwota... powinni to jakoś naprawić...
bo pewnie dużo osób używa klawiatury tej numerycznej z boku... i to właśnie tam wcisnąłem ten pzrecinek (na klawiszu jest kropka)

nie jest to ta kwota, którą tu podałem jednak była bardzo podbna, a kupon oceniałem na 1/10 albo 2/10 więc stawka miała być mała... kurs był spory... a wyszło stawka mega duża jak na taki kupon... i dół

miał ktoś podobną sytuację...???
Posted by: P!T3R

Re: Sportingbet [10] - 05/03/2006 20:45

Quote:

Witam,

Miał ktoś taką sytuację, że chciał postawić kupon za np. kwotę 5,4zł

i wpisał z przecinkiem i policzyło normalnie...
więc szybko zatwierdź, potwierdź... i jest kupon

patrzę a stawka np. zamiast 5,4 jest 54... i przypomniało mi się, że trzeba z kropką wpisać... i poszedł kupon za high stake...

możecie powiedzieć, nie wszeł kupon to się burzy,,, ale co ja miałem zrobić jak mecze zaraz się zaczynały...
poprostu trochę spanikowałem i zostawiłem to...

a z konta ubyła mi spora kwota... powinni to jakoś naprawić...
bo pewnie dużo osób używa klawiatury tej numerycznej z boku... i to właśnie tam wcisnąłem ten pzrecinek (na klawiszu jest kropka)

nie jest to ta kwota, którą tu podałem jednak była bardzo podbna, a kupon oceniałem na 1/10 albo 2/10 więc stawka miała być mała... kurs był spory... a wyszło stawka mega duża jak na taki kupon... i dół

miał ktoś podobną sytuację...???



ja miałem zamiast 3,4ojro zagrałem za 34ojro na live .... noi nie weszło jak to z moim szcześciem bywa
Posted by: kamasss

Re: Sportingbet [10] - 05/03/2006 20:47

to tylko utwierdza mnie, że powinni to naprawić...

na chama możnaby się kłucić...
bo wina jest po obu stronach...

najgorsze jest to, że oblicza wygraną z tym przecinkiem normalnie... a potem szybko potwierdzasz i masz swoją stawkę...
Posted by: Twin Peaks

Re: Sportingbet [10] - 06/03/2006 14:39

Pytanie pewne padło milion razy , ale nie bijcie
Miałem mailować , ale skoro zagląda tu przedstawiciel Sportingbetu ... oo

Konto w sportingbecie założyłem jakieś 2 lata temu. Kasy nie wpłaciłem. Chciałbym skorzystać z bonusu 100 zł. Czy musze się rejestrować kolejny raz? Czy da sie bonus zrealizować na starym koncie?
Posted by: moonlight

Re: Sportingbet [10] - 06/03/2006 14:40

Jezeli nic wcześniej nie wpłacałeś ... to myślę że da radę :-) pozdrawiam
Posted by: Twin Peaks

Re: Sportingbet [10] - 06/03/2006 14:43

Nic nie wpłacałem. Konto załozyłem jedno. I na pewno nie mam na celu wyszmuglować bonus poraz któryś tam
Posted by: andrzejek_84

Re: Sportingbet [10] - 06/03/2006 15:38

wie ktos kiedy beda dawac kase za ta promocje z weekendu na lige polska?
Posted by: Logan

Re: Sportingbet [10] - 06/03/2006 16:07

Po jakim czasie Sportingbet robi zwrot jesli mecz jest przelozony?
Posted by: andrzejek_84

Re: Sportingbet [10] - 06/03/2006 17:03

Quote:

wie ktos kiedy beda dawac kase za ta promocje z weekendu na lige polska?



nieaktualne, kasa jest
Posted by: rivex

Re: Sportingbet [10] - 06/03/2006 17:36

No musze pochwalić Spoprtingbet. Wyplacalem kase w srode a dzis juz mam kase na koncie Inteligo. I blokady srodkow nie dostalem. Bylem ciekaw ile wynosi roznica po wyplacie na konto (sprawa przewalutowania ) no i sie okazuje, ze tylko 1,18 zł a suma wyplaty byla ok. 230zł.
Jas polecam tego buka. Nie mialem problemow zadnych.
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 06/03/2006 17:40

Czesc,

Klienci, którzy zarejestrowali się np. 2 lata temu a nic nie wpłacali, jeżeli teraz wpłacą oczywiście dostaną bonus.

kamasss - wyślij mi swoje ID na priva, jeżeli się pomyliłeś z przecinkiem oddamy Ci kasę, mogę raz wyjątkowo na jednym koncie to zrobić.

Z newsów ze Sportingbet, wystawiliśmy jutrzejszy mecz Pucharu Polski Korona - Legia, będzie dostępny live.

Może jeszcze zainteresuje kogoś poniższa oferta:

Mieszkasz w Warszawie? Znasz sie na zakładach sportowych i posługujesz się jęz. angielskim w stopniu bardzo dobrym? Masz jakiekolwiek doświadczenie w tłumaczeniach?

Jeżeli tak,
zapraszamy do współpracy z naszym serwisem www.sportingbet.com

Obowiązki:

- tłumaczenie bieżącej oferty z j. ang. na polski
- przygotowywanie i zarządzanie treścią strony głównej (dział zakładów live, wydarzenia, top zakład)

Oferujemy pracę na 1/2 etatu z możliwością rozszerzenia obowiązków i czasu pracy do pełnego etatu w przypadku zadowalajacych wyników po okresie próbnym.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: mazur@sportingbet.com

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: Elninio

Re: Sportingbet [10] - 06/03/2006 21:20

Hmm czy Sportingbet ma jakiś problem teraz z wypłatami/??Bo chcialem wypłacić kase a wyskakuje mi ze nie można w tej chwili.CZekam na odpowiedź
Posted by: o.O_V

Re: Sportingbet [10] - 06/03/2006 22:07

Quote:

Może jeszcze zainteresuje kogoś poniższa oferta:

Mieszkasz w Warszawie? Znasz sie na zakładach sportowych i posługujesz się jęz. angielskim w stopniu bardzo dobrym? Masz jakiekolwiek doświadczenie w tłumaczeniach?

Jeżeli tak,
zapraszamy do współpracy z naszym serwisem www.sportingbet.com

Obowiązki:

- tłumaczenie bieżącej oferty z j. ang. na polski
- przygotowywanie i zarządzanie treścią strony głównej (dział zakładów live, wydarzenia, top zakład)

Oferujemy pracę na 1/2 etatu z możliwością rozszerzenia obowiązków i czasu pracy do pełnego etatu w przypadku zadowalajacych wyników po okresie próbnym.




Oferta tylko i wylacznie dla Warszawiakow? Bo calkiem interesujaco wyglada
Posted by: krisek

Re: Sportingbet [10] - 06/03/2006 22:12

Ja mam pytanie jestem zarejstrowany w sportingbet i nigdy nie wplacalem tam peiniedzy . Zarejstrwoalem sie tam na potrzeby konkursu portalu betmania czy jak teraz wplace pieniadze otrzymam bonus???
Posted by: kamasss

Re: Sportingbet [10] - 06/03/2006 22:16

Quote:

Ja mam pytanie jestem zarejstrowany w sportingbet i nigdy nie wplacalem tam peiniedzy . Zarejstrwoalem sie tam na potrzeby konkursu portalu betmania czy jak teraz wplace pieniadze otrzymam bonus???




przeczytaj 3 posty wyżej (jak dobrze policzyłem) wypowiedź Pana ze Sportingbet.com

zacznijcie czytać!
Posted by: krisek

Re: Sportingbet [10] - 06/03/2006 22:19

ale ja mialem kase na tym koncie tylko ze z konkursu!!! wiec toi jest troche roznica ..poporstu dosatelm ww nagrode zle sie wyrazilem./...
Posted by: Lampe

Re: Sportingbet [10] - 06/03/2006 22:56

Quote:

Hmm czy Sportingbet ma jakiś problem teraz z wypłatami/??Bo chcialem wypłacić kase a wyskakuje mi ze nie można w tej chwili.CZekam na odpowiedź




Z wypłatami to maja jedynie taki problem ze im kasa co najmniej tydzień idzie od nich do klienta na konto bankowe (mBank). Mi szło 6 dni roboczych, niby zgodnie z tym co piszą (max do 6 dni roboczych) ale kiedyś było lepiej (max 2-3 dni). Trochę irytujące to czekanie :/ Nigdzie się tyle nie czeka.

No i te darmowe wypłaty tylko raz w miesiącu. Np. ja teraz mam przymusową przerwe grania w SB z tego powodu Tracą sporo kasy chyba przez to bo ludzie się wstrzymują z wpłatami. I niech mi nie piszą, że to przez to, że bank za granicą i dzięki temu nie mamy podatków, bo jakoś expekt itp to ptrafili załatwić. Kasa szybko i zawsze bezprowizyjnie.

Ale i tak lubie sportingbet i będę tam grał, kwestia przyzwyczajenia i dobrej passy I jeszcze jedno... spodziewałem się więcj kaski... a tu policzyli dolara po 3.10 !!! Ech ale co zrobić... mocna złotówka.

P.S. Wielki plus za częste bonusy dla starych użytkowników! Inne buki się nie umywają pod tym względem.
Posted by: tomo

Re: Sportingbet [10] - 06/03/2006 23:39

Jeżeli chodzi o kwestię "przecinka i kropki" przy wpisywaniu kwot to jest to rzeczywiście spory problem, który SB powinno jak najszybciej rozwiązać.


Ogólnie przyjęte jest iż to właśnie "przecinek" oddziela części pełne od dziesiętnych, tutaj mam odwrotnie...

Jeżeli nie da się tego po prostu zmienić to chociaż przy zatwierdzaniu zakładu powinien pojawić się jakiś komunikat typu "niedozwolony znak" czy coś w tym rodzaju.

Ja w ostatni piątek tak sobie właśnie zagrałem naszą kochaną Orange Ekstraklasę - zamiast 62,5 zł poszedł sobie singielek za 625 zł.
Na całe moje szczęście był to zakład na Górnik Zabrze X2 a zatem mogłem głęboko odetchnąć...
I żadnych korekt panie Maćku sobie nie życzę
Posted by: werpix

Re: Sportingbet [10] - 07/03/2006 06:51

Witam mam takie pytanie ile czasu idą pieniądze MB do sportingbet ?? w innych bukach automatycznie sie pojawia a tu czekam juz 50 minut i nic może Oni tak wcześni nie pracują :P ??
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 07/03/2006 09:15

Czesc,

Tomo nic Ci nie będziemy zabierać . Co do przecinków zobowiązuje się, że spróbujemy cos z tym zrobić.
Jeżeli ktoś się pomyli to raz wyjątkowo mogę przyznac bonus rekompensacyjny równy nadwyżce stawki, ale musi być to zgłoszone do mnie przed rozpoczęciem spotkania albo do mnie albo do działu obsługi klienta. Po meczu nie przyjmuje reklamacji

werpix - nie mamy zautomatyzowanych księgowań przez MB z racji nadużyć bonusowych w przeszłości, coraz wiecej buków będzie od tego odchodziło, niestety Moneybookers nie jest jeszcze tak dobrze zintegrowany jak Neteller chociażby.

Oferta opisana na górzej dotyczy Warszawy, ale nie musisz pochodzić z Warszawy

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: Logan

Re: Sportingbet [10] - 07/03/2006 11:48

Orientuje sie ktos po jakim czasie robia zwroty za przelozony mecz? Chodzi mi dokladnie o wczorajszy mecz Sparty Praga. Ciagle pending.
Posted by: Mikolajow

Re: Sportingbet [10] - 07/03/2006 12:17

Szybkie pytanko za 100 punktów:
Czy w sportingbet będzie wogóle oferta z ligi rosyjskiej i ew. pucharu Rosji?
Bo na razie nic w tym temacie nie było a chcę kapuste wpłacić potężną...

A może inne wschodnie ligi będą? (Białoruś, Litwa, Kazachstan, Tadżykistan, Kirgistan) no może trochę przesadziłem z tymi ostatnimi
Posted by: crans

Re: Sportingbet [10] - 07/03/2006 12:37

Quote:

Orientuje sie ktos po jakim czasie robia zwroty za przelozony mecz? Chodzi mi dokladnie o wczorajszy mecz Sparty Praga. Ciagle pending.



Ja do nich napisalem i anulowali mi zaklad na przelozony mecz. W regulaminie pisze ze zaklad zostanie anulowany jesli mecz nie odbedzie sie do konca tygodnia.
Posted by: bo8ek

Re: Sportingbet [10] - 07/03/2006 14:22

We're sorry, your transaction could not be processed at this time.
We'll do all we can to fix this problem quicky and make sure you can withdraw your funds from SportingBet account!

Help: If you require any assistance please email shirleyg@sportingbet.com or call our Helpline.

pojawil mi sie taki komunikat jak dzis chcialem zrobic wyplate przelewem. mial ktos podobny przypadek? czekac czy kontaktowac sie z kims w tej sprawie?
Posted by: bo8ek

Re: Sportingbet [10] - 07/03/2006 15:42

ok, sprawa nieaktualna, poszlo, chyba chwilowe problemy techniczne byly
Posted by: Andrzej5

Re: Sportingbet [10] - 07/03/2006 20:47

Może ktoś wkleić o co chodzi z tą promocją w kasynie, odnośnie 5$ (dzisiaj maile rozsyłali), bo niechcący maila skasowałem :P
Posted by: chim123

Re: Sportingbet [10] - 07/03/2006 20:48

Sportingbet uruchomił nową PROMOCJE w kasynie

Zaloguj się do kasyna i otrzymaj 5 USD za FREE na gre


Sportingbet informuje :
"Zeby ulatwic Ci poznanie wszystkich atrakcji czekajacych w NOWYM kasynie przygotowalismy specjalny bonus: kazdy nowy gracz logujacy sie do kasyna otrzyma 5 USD "

http://pl.sportingbet.com/content/casino/bonus5usd.asp
Posted by: kamasss

Re: Sportingbet [10] - 07/03/2006 21:53

z tym ze przy pierwszym logowaniu trzeba przetransferowac conajmiej 5 USD do kasyna...

i wtedy jest bonus... kolejne 5 USD...

tylko nie wiem, czy mozna odrazu przelac znowu na zaklady bukmacherskie te 5 USD, ktore przelalismz do kasyna...
Posted by: chim123

Re: Sportingbet [10] - 07/03/2006 21:58

kamasss mylisz się - nic nie trzeba przetransferować, wystarczy sciągnąc oprogramowanie i zalogować się, a 5$ automatycznie zostanie dodane do naszego konta
Posted by: kamasss

Re: Sportingbet [10] - 07/03/2006 22:03

sorrka w takim razie,



zmylilo mnie to...

Bonus ten przyznawany jest tylko przy pierwszym logowaniu i tylko kiedy do kasyna transferowna* jest kwota nie mniejsza niż 5 USD.


ale ok, juz instaluje oprogramowanie...
Posted by: herkules

Re: Sportingbet [10] - 07/03/2006 22:29

Niewiem czy tylko mi tak długo rozliczaja każdy zakład ??? jestem tym faktem bardzo zniesmaczony
Posted by: wiechu

Re: Sportingbet [10] - 07/03/2006 22:38

czemu opragramowanie wgralem...a teraz laduje mi sie 30min;/??
Posted by: cichy2

Re: Sportingbet [10] - 08/03/2006 00:52

Witam!!
Mam konto w sportingbet i nie moge dokonac wplaty pieniedzy.dokonuje wplaty za pomoca karty kredytowej.mial ktos taki problem?dzieki
Posted by: patols

Re: Sportingbet [10] - 08/03/2006 06:44

Quote:

Kiedy w końcu ruszą statystyki programu partnerskiego? Start mial byc w lutym a tu nadal nic



Panie Macieju to jak ruszą te statystyki czy nie?
Posted by: Ramzes

Re: Sportingbet [10] - 08/03/2006 09:03

Zleciłem wypłatę do mbanku w poprzednią środę - tydzień minął a kaski nie widać. Trochę długo to trwa
Posted by: koko

Re: Sportingbet [10] - 08/03/2006 09:34

We're sorry, your transaction could not be processed at this time.
We'll do all we can to fix this problem quicky and make sure you can withdraw your funds from SportingBet account!


tak jak kolega w pierwszym poście tej strony próbóję od wczoraj bezskutecznie zlecić wypłatę pieniędzy z konta.

Panie Macieju.... skąd te problemy???

pozdrawiam
Posted by: koko

Re: Sportingbet [10] - 08/03/2006 10:08

* Moje pytanie nieaktualne... widocznie jakieś zawirowania systemowe. zgłoszenie wysłane.. teraz czekam na pieniążki...
Posted by: arktos

Re: Sportingbet [10] - 08/03/2006 10:39

To co wyprawiaja w ostatnim czasie Panowie analitycy ze Sportingbetu woła o pomste do nieba!!Oferta na sporty zimowe to w zasadzie jedynie opcja Outright,pary jesli są
to gora dwie.Czyżby firma miała w d...e graczy??Jak to się ma w stosunku do agresywnej reklamy tego typu praktyki raczej nie zachęcaja do pozostania tam na dłużej.Pozatym wiele do zyczenia pozostawia godzina wystawienia tejze oferty nie wiem jak was ale mnie nie interesuje oferta wystawiona godzine przed biegiem.

Mysle ze dobrym rozwiazaniem było by załozenie tematów dla firm bukmacherskich w ktorych pracownicy supportu odnosil by sie do wszelkich propozycji i zarzutów grajacych na pewno przyniosło by to porzadany skutek.A ze jest to wykonalne udawadnia forum pokerowe pokerzysta.pl gdzie istnieje watek sportingbetu i pracownik supportu odpowiada w nim na wszelkie pytania.

Co o tym sadzicie?
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 08/03/2006 11:06

Czesc,

Zaraz sprawdze dlaczego nie mogliscie wyplacic kasy przelewem, z mojej strony wszystko dziala poprawnie.
Dzisiaj bedziemy pracowac nad formularzem wyplat przelewem.
Good news jest taki, że nie pobieramy juz 20 EUR za kazdy kolejny przelew w miesiacu kalendarzowym.
Panel partnerski - dzisiaj mam miec jakieś info na ten temat.

Mikolajow - W ten weekend oferujemy Rosyjski Puchar i Ligę, znajda sie w ofercie ligi krajów nadbałtycki jak tylko rozgrywki ruszą. Zapraszam więc do wplaty

arktos- nie wiem czy zauwazyłeś, ale od jakiegoś czasu jestem na tym forum i smiało pisz jak masz jakiekolwiek zastrzeżenia lub sugestie. Każda krytyka się przyda.
Nie sledziłem ostatnio tego, co się dzieje w Sportach Zimowych po Olimpiadzie (która była szeroko wystawiona), nasz dział analityków jest cały czas rozbudowywany. Potwierdzeniem niech będa nowe rodzaje zakładów (Orange Ekstraklasa,Puchar Polski - zakłady live, 9 rodzajów zakładów) i ciągle zwiekszająca się oferta.
Mimo to przyjmuję krytykę i sprawdzę co się dzieje z zimowa ofertą aktualnie, chociaż szczerze to mam nadzieję, że ta zima się skończy niebawem .

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: arktos

Re: Sportingbet [10] - 08/03/2006 11:59

lol nie wiem jak to sie stalo ze nie zauwazylem Twojej obecnosci tutaj?
W kazdym razie ciesze sie niezmiernie ze ta praktyka z forum pokerowego jest tutat powielana.
Co do uwag z mojej strony,byłbym niezmiernie szczesliwy gdyby Sportingbet oferowal nam na sporty zimowe nie tylko oferte outright a rowniez przynajmniej kilka pojedynkow w poszczegolnych parach juz nie wymagam kilkunastu jak to robi chocby expekt ale chociaz kilka.Nie wiem czym to jest spowodowane moge tylko przypuszczac ze taka forma zakladów nie przynosi wam odpowiednich zysków od czasu zakonczenia igrzysk kilkukrotnie spotkalem sie z taka wlasnie sytuacja ze byla tylko oferta outright.Przykład z dnia dzisiejszego mamy biathlon i biegi łączone Pań i Panów a oferty nie ma.
I nie zrzucajmy tu winy na koniec sezonu bo dla mnie koniec sezonu jest rownoznaczny z zakonczeniem ostatniej konkurencji nidgy wszesniej.
Druga sprawa to kwalifikacje do turniejów tenisowych czy stanowi to duzy problem aby opracowac zestawienie na takie kwalifijkacje?Nie mówie tutaj o jakis podrzednych turniejach ale Masters ma chyba odpowiednia marke zeby go potraktowac preferencyjnie?

Nie wiem jaki wpływ na tego typu decyzje ma polski support ale wydaje mi sie kazda sugestia ze strony grajacych jest warta rozpatrzenia.W kazdym razie jak do tej pory jestem niezmiernie zadowolony ze wspolpracy z wasza firma i niechciałbym z powodu spadku atrakcyjnosci oferty przenosic sie gdzie indziej bo mysle ze jest to sprawa do rozwiazania.Jestem przekonany ze moja opinia nie jest odosobniona.

Pozdrawiam
arktos
Posted by: berek

Re: Sportingbet [10] - 08/03/2006 13:33

Quote:

Witam!!
Mam konto w sportingbet i nie moge dokonac wplaty pieniedzy.dokonuje wplaty za pomoca karty kredytowej.mial ktos taki problem?dzieki




próbuję również wpłacić kartą, ale nie wyświetlają mi się rodzaje kart , w wynku czego nie mogę przejść dalej...co począć z tym fantem ???
Posted by: arktos

Re: Sportingbet [10] - 08/03/2006 13:54

pewno masz konto zlotowkowe w takim przypadku nie mozesz wpacac karta
Posted by: berek

Re: Sportingbet [10] - 08/03/2006 13:58

Quote:

pewno masz konto zlotowkowe w takim przypadku nie mozesz wpacac karta




zgadza się... w PŁATNOŚCIACH jak byk pisze
Karty kredytowe (Tylko konta w EUR/USD/GBP)

THX
Posted by: kamasss

Re: Sportingbet [10] - 08/03/2006 14:01

pytanie do tych co grali w kasynie... z bonusem 5$ za zalogowanie się...



jak się loguję do kasyna to odrazu przelewane są moje pieniądze z konta na dolary.....

i mam w kasynie ileś tam $$$ plus 5$ z bonusa...

i jak zaczynam grać to skąd idzie kasa...
najpierw z konta, czy z bonusa... chodzi mi o to, że chcę grać tylko za bonus...

a na zakłady sportowe chcę mieć cały czas tą samą kwotę...

ale jeżeli zacznę grać i weźmie kasę z zakładów, a bonus nadal będzie 5$ to w przypadku przegranej stracę kasę na zakłady...

jak to wygląda?
Posted by: cichy2

Re: Sportingbet [10] - 08/03/2006 16:25

mam konto w GBP ale w dalszym ciagu nie moge zarejestroweac karty kredytowej?
Posted by: Emrod

Re: Sportingbet [10] - 08/03/2006 17:32

Witam serdecznie panie Macieju i mam małe pytanie!

Czy przysługuje mi bonus 30$ za 30$ wpłaconych - chodzi o kasyno!
Skorzystałem już wcześniej z bonusu 100zł+100zł przy pierwszym depozycie do zakładów sportowych.
Z kasyna jeszcze nigdy nie korzystałem, tak więc czy pod hasłem "pierwszy depozyt" kryje się pierwszy depozyt do kasyna, czy pierwszy depozyt ogólnie??

Z góry dziękuję za odpowiedź
Posted by: Pawel84

Re: Sportingbet [10] - 08/03/2006 18:36

mam pytanie jak oni licza hokeja czy wygrana po dogrywce jest liczona jako 1 gdy tak dalem bo jak chcialem dac z remisem to nie bylo opcji
Posted by: Tom10

Re: Sportingbet [10] - 09/03/2006 14:59

Do kamasssss:
Najpierw kasa idzie z Twojego konta. Jeśli przegrasz swoją kasę to dopiero będziesz mógł grać za te 5$ z bonusu. Jak zrobisz wymagany obrót to bonus zostanie dopisany do Twojego konta.

Quote:

Czy przysługuje mi bonus 30$ za 30$ wpłaconych - chodzi o kasyno!
Skorzystałem już wcześniej z bonusu 100zł+100zł przy pierwszym depozycie do zakładów sportowych.
Z kasyna jeszcze nigdy nie korzystałem, tak więc czy pod hasłem "pierwszy depozyt" kryje się pierwszy depozyt do kasyna, czy pierwszy depozyt ogólnie??




Korzystałem z tego samego bonusu co Ty i w kasynie też otrzymałem bonus.
Posted by: Emrod

Re: Sportingbet [10] - 09/03/2006 16:45

Tom10 - dziękuję za informację

I tak wpłacałem akurat do Sportingbetu z myślą o zabawie także w kasynie, a tu taka miła niespodzianka
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 09/03/2006 17:08

Czesc,

Po kolei jak zwykle

arktos- obiecuję zrobic co w mojej mocy żeby sporty zimowe cieszyły sie odpowiednim priorytetem w Sportingbet a nie tylko piłka i piłka. Niestety wszystkiego nie możemy rozwinąć od razu.
Zgłoszę Twoją uwagę do odpowiednich traderów.
Kwalifikacje do Turniejów Tenisowych to ta sama kwestia mogę tylko zgłosić uwagi płynące z rynku polskiego.
Gdyby to ode mnie zależało na pewno byłoby wszystko od razu. Tak jak wspomniałem juz wczesniej, oferta jest rozwijana stopniowo, tenis jak wszyscy wiemy jest najtrudniejszy do wystawienia, stad te opory.
Arktos, wiem że buków jest całe mnóstwo w sieci i mozna skorzystać z oferty, no ale gdzie jak nie u nas będziesz miał taką obsługę oferta zwiększac się będzie z czasem.

kamasss - po przyznaniu bonusa, grasz za środki własne, potem za środki bonusowe.

Emrod - Tak dostaniesz, oddzielny bonus w kasynie.

Przypominam o ofercie:

Mieszkasz w Warszawie? Znasz sie na zakładach sportowych i posługujesz się jęz. angielskim w stopniu bardzo dobrym? Masz jakiekolwiek doświadczenie w tłumaczeniach?

Jeżeli tak,
zapraszamy do współpracy z naszym serwisem www.sportingbet.com

Obowiązki:

- tłumaczenie bieżącej oferty z j. ang. na polski
- przygotowywanie i zarządzanie treścią strony głównej (dział zakładów live, wydarzenia, top zakład)

Oferujemy pracę na 1/2 etatu z możliwością rozszerzenia obowiązków i czasu pracy do pełnego etatu w przypadku zadowalajacych wyników po okresie próbnym.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: mazur@sportingbet.com

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: KUERTEN.

Re: Sportingbet [10] - 09/03/2006 19:47

Good news jest taki, że nie pobieramy juz 20 EUR za kazdy kolejny przelew w miesiacu kalendarzowym

A ile ??
Posted by: andrzejek_84

Re: Sportingbet [10] - 09/03/2006 21:22

19,90
Posted by: larsson

Re: Sportingbet [10] - 09/03/2006 21:56

Co zrobic aby dostac te 5$ na poczatek w kasynie?
Posted by: larsson

Re: Sportingbet [10] - 09/03/2006 22:04

Moze mi ktos pomóc? Wszedlem na te kasyno,zagralem raz za 1$ i przegralem.Wyszedlem z kasyna.Wchodze na stronke sportingbet aby cos na jutro wytypowac,patrze a na koncie zamiast 270zł mam 0.02zł ! HELP
Posted by: patols

Re: Sportingbet [10] - 10/03/2006 06:23

Quote:


Panel partnerski - dzisiaj mam miec jakieś info na ten temat.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska




I jak tam Panie Macieju? Ruszy czy nie ruszy?
Posted by: Gropek

Re: Sportingbet [10] - 10/03/2006 13:42

Ile razy trzeba obrócic bonusem z pierwszej wpłaty? Gdzies czytalem ze trzeba zrobic obrot 3 razy suma wplaty i bonus, a gdzie indziej ze tylko 3 razy bonus? dzieki za odp
Posted by: kanciasty

Re: Sportingbet [10] - 10/03/2006 14:21

Witam
Pytanie do osob co korzystaly z niedawnej promocji Ekstraklasa, gdzie Sportingbet zwracal do 200zl w przypadku przegranej. Czy ktos pamieta czy te 200zl dopisane do konta trzeba jeszcze obracac i jesli tak to ile razy? Bo mi calkowicie z glowy wylecialo:) Dziekuje za pomoc.
Posted by: Kapua

Re: Sportingbet [10] - 10/03/2006 14:22

Quote:

Moze mi ktos pomóc? Wszedlem na te kasyno,zagralem raz za 1$ i przegralem.Wyszedlem z kasyna.Wchodze na stronke sportingbet aby cos na jutro wytypowac,patrze a na koncie zamiast 270zł mam 0.02zł ! HELP





Może zamieniłeś te 270zł na żetony do kasyna? jeśli tak to wejdź spowrotem w kasyno i sprzedaj żetony
Posted by: Paździoch

Re: Sportingbet [10] - 10/03/2006 14:37

Quote:

Ile razy trzeba obrócic bonusem z pierwszej wpłaty? Gdzies czytalem ze trzeba zrobic obrot 3 razy suma wplaty i bonus, a gdzie indziej ze tylko 3 razy bonus? dzieki za odp



Musisz 'obrócić’ całą sumą bonusa trzykrotnie w zakładach sportowych. Oznacza to, że bonus musi być wniesiony do zakładów trzykrotnie
W celu wykonania wymaganego obrotu bonusem klient może wnieść dowolna liczbę zakładów, przy dowolnych stawkach i kursach w dowolnym okresie czasu.
Posted by: KUERTEN.

Re: Sportingbet [10] - 10/03/2006 18:14

ojj dlugo idzie kasa, w niedziele zlecenie i do dzis nie ma
Posted by: Corkman

Re: Sportingbet [10] - 10/03/2006 18:18

do mnie kasa szla 10 dni,trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.Moze to tez dlatego ze mam konto w lukas banku,nie wiem.
Posted by: phaser

Re: Sportingbet [10] - 10/03/2006 19:09

witam

jestem jednym z lauretow konkursu sponsorowanego przez sportingbet, wygralem w nim pewna sume, czy moge od razu wyplacic te pieniadze (chyba nie jest potrzebny zaden obrot?), rozumiem ze pierwszy przelew na dowolne konto w banku nie kosztuje mnie nic,

chcialbym wyplacic cala sume

pzdr
Posted by: patols

Re: Sportingbet [10] - 11/03/2006 01:06

prawdopodobnie musisz obrócic 3 razy jeśli kaska jest z jakiegos konkursu
Posted by: Lampe

Re: Sportingbet [10] - 11/03/2006 01:20

Quote:

ojj dlugo idzie kasa, w niedziele zlecenie i do dzis nie ma




mi ostatnio szlo rowno tydzien
Posted by: KUERTEN.

Re: Sportingbet [10] - 11/03/2006 06:40

kiedys jak wyplacalem tez bylo ponad tydzien, coz poczekam
Posted by: Logan

Re: Sportingbet [10] - 11/03/2006 10:53

Panie Macieju, dlaczego w ofercie na ligi wschodnie, np bulgarka czy chorwacka nie ma wszystkich spotkan na dana kolejke?
Posted by: KsUBA

Re: Sportingbet [10] - 11/03/2006 13:36

mam pytanie . jak sb rozlicza totale na nhl ,zagralem jersey - washington under 6. wynik 3-4 po rz. karnych. rozliczyli jako przegrany, myslalem ze bedzie zwrot. a wiec czy licza z dogrywka, czy sie pomylili? dz za odpowiedz
Posted by: spidi87

Re: Sportingbet [10] - 11/03/2006 14:19

Witam

Jako ze jestem totalnym nowicjuszem wsrod netowych bukow, mam prosbe do osob obeznanych z tajnikami zakladow w "sportingbet": Bardzo prosze o krotka charakterystyke mozliwych zakladow systemowych (lacznie z rzeczywista kwota do zaplatay jak i stawka).

Pozdrawiam
Posted by: bursztyk

Re: Sportingbet [10] - 11/03/2006 16:21

Wie ktoś czy nadal aktualna jest promocja bonusowa : 100 pln , za depozyt 100 pln? Konto założyłem w grudniu , wpłacić pieniądze chciałbym teraz...

Czy przy wpłacie przez moneybookers , otrzymam bonus?

Proszę o szybką odpowiedź!
Posted by: Bullet

Re: Sportingbet [10] - 11/03/2006 21:06

Mam pytanie do Was panowie. Czy do obrotu bonusem liczy sie zaklad z live na jakis zespol, ze wygra przy x nie ma zakladu? Pytanie stawiam dlatego, ze pod mozliwoscia - remis nie ma zakladu jest informacja, ze zaklad jest uniewazniony w przypadku remisu.
Posted by: Kapua

Re: Sportingbet [10] - 11/03/2006 21:13

Quote:

Wie ktoś czy nadal aktualna jest promocja bonusowa : 100 pln , za depozyt 100 pln? Konto założyłem w grudniu , wpłacić pieniądze chciałbym teraz...

Czy przy wpłacie przez moneybookers , otrzymam bonus?

Proszę o szybką odpowiedź!




Przy wpłącie przez Moneybookers nie dostaniesz bonusu - to zabezpieczenie Sportingbet przxed wymuszaniem bonuu. Każdy założyłby po 100 kont po to aby dostać 100 pln za first deposit;)
Posted by: micha$

Re: Sportingbet [10] - 11/03/2006 23:21

Chciałem Was zapytać gdzie jest ten bonus 5$. Przeszukałem SprtingBet|Casino i znalazłem tylko bonus 30$ i Comp Points. Prosiłbym o linka może lub jakieś wskazówki...
Posted by: micha$

Re: Sportingbet [10] - 12/03/2006 00:02

* Sorki już nieaktualne.
Posted by: KUERTEN.

Re: Sportingbet [10] - 13/03/2006 09:28

Quote:

kiedys jak wyplacalem tez bylo ponad tydzien, coz poczekam




rowno tydzien czyli ok tym razem na przewalutowaniu zyskalem troche zeta
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 13/03/2006 11:30

Czesc,

Nie pobieramy żadnej kwoty za drugi i kolejny przelew w miesiącu.
Kwoty wygrane w konkursach także podlegają oborotowi.
To, że w danych ligach na początku sezonu nie ma niektórych spotkań to kwestia traderów. Nie mogę obiecać, że każdy mecz będzie wystawiony.
KsUBA - liczy się z dogrywką.
Bursztyk - jeżeli nie wpłacałeś jeszcze do nas i będzie to Twój pierwszy depozyt, otrzymasz bonus, ale wpłaty Moneybookers wykluczają bonusa.
Wypłaty przelewem - to dla mnie teraz priorytet, skrócić czas oczekiwania na kasę.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: KUERTEN.

Re: Sportingbet [10] - 13/03/2006 18:13

Quote:



Nie pobieramy żadnej kwoty za drugi i kolejny przelew w miesiącu.





ale na stronie sbet jest o tym jakies info ?
Posted by: joda4

Re: Sportingbet [10] - 13/03/2006 18:18

Witam Ja mam taki proble po raz pierwszy chcialem wypłacic kase ale mi przyszlo na meila ze tranzakcja nie zostala zrealizowana.
Wpłacałem kase przez karte. Moze mi ktos powiedziec jakie skany dokumetów sa potrzebne ??? Mam nadziej ze dowód i karta starczy prosze o odpowiedz pozdro
Posted by: KUERTEN.

Re: Sportingbet [10] - 13/03/2006 19:16

Quote:

Quote:



Nie pobieramy żadnej kwoty za drugi i kolejny przelew w miesiącu.





ale na stronie sbet jest o tym jakies info ?




MACIEJ bo zobacz...

Raz w miesiącu (miesiąc liczony od ostatniej wypłaty) klient ma prawo do jednej darmowej wypłaty za pomocą przelewu (pokrywamy koszty przelewu). Minimum wypłaty wynosi 20 EUR lub równowartość w innej walucie (w tym w PLN). W przypadku drugiej lub kolejnej wypłaty w miesiącu klient zobowiązany jest do poniesienia kosztów przelewu (20 EUR). Przy wypłacie przelewem środki wychodzą od nas, z banku w Londynie w walucie EUR i są przewalutowane przez bank klienta przy odbiorze środków według bieżącego kursu na PLN
Posted by: patols

Re: Sportingbet [10] - 14/03/2006 08:18

Quote:

Quote:


Panel partnerski - dzisiaj mam miec jakieś info na ten temat.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska




I jak tam Panie Macieju? Ruszy czy nie ruszy?




Posted by: MURYN

Re: Sportingbet [10] - 14/03/2006 09:47

Prosze o info

Minimalna wpłata kartą Visa.. i ile sie czeka na kaske na koncie ?

Pozdro
Posted by: international

Re: Sportingbet [10] - 14/03/2006 09:52

chyba 15 euro, tam będzie napisane czas oczekiwania do 5 sekund
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 14/03/2006 12:04

Kuerten.jg dzisiaj to zdejmę .
Minimalna wpłata kartą 15 EUR.
Proszę kontaktować się w sprawie Panelu i PP z Pania Gosią -adres gosian@sportingbet.com

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: phaser

Re: Sportingbet [10] - 14/03/2006 12:11

Quote:

witam

jestem jednym z lauretow konkursu sponsorowanego przez sportingbet, wygralem w nim pewna sume, czy moge od razu wyplacic te pieniadze (chyba nie jest potrzebny zaden obrot?), rozumiem ze pierwszy przelew na dowolne konto w banku nie kosztuje mnie nic,

chcialbym wyplacic cala sume

pzdr




sportingbet.com 3 razy trzeba obrocic??? jakie sa zasady wyplacania
Posted by: koko

Re: Sportingbet [10] - 14/03/2006 14:17

dzis mija tydzien kiedy zleciłem wypłate a moje konto wciaz nie jest uzupełnione.... dlaczego tak dlugo trwa ten proceder ?????
Posted by: Jason_Vorhees

Re: Sportingbet [10] - 14/03/2006 14:30

Chcialbym sie podzielic wrazeniami z 50 dniowego uzytkowania Sporting Bet:

plusy:
- bardzo bogata oferta spotkan, az za duzo
- bardzo fachowa i miła obsługa na taniej infolinii
- sporo bonusow dla zaczynajcych
- duza oferta spotkan live
- przyjazny i ładnie zrobiony poker

co bym poprawił:
- brak jednej opcji z wszystkimi meczami na dany dzień(tzreba ich szukac samemu w kazdej dyscyplinie)
- nawigacja po meczach jest odrobine skomplikowana, trzeba czasem wracac do calosci dyscypliny by dodac mecz
- nie ma wyników meczów live (trzeba samemu je znac)
- po postawieniu meczów nie ma ewk na kuponie (jest przed wyslaniem, wiec tzreba zapamietac albo potem liczyc), jest pokazana dopiero wtedy gdy trafi sie kupon

Generalnie jestem zadowolony, tylko kilka małych niedoróbek ale nie rzutuje to na całosc. I dodam jeszcze ze:

-wpłata przelewem szła 3 dni
-wypłata przelewem szła równy tydzień

pozdrawiam
Posted by: micha$

Re: Sportingbet [10] - 14/03/2006 14:41

Panie Macieju mam 2 pytania:
1. Czy podczas wyłączania Kasyna pieniądze są automatycznie transferowane na konto zakładów sportowych? Czy trzeba coś dodatkowo robić?
2. Czy są gdzieś zasady gier w Kasynie? Czy trzeba szukać w intenecie? (Chodzi mi o konkretne wyjaśnienie zasad gry a nie np. że ten JackPot jest progresywny a inny nie, bo nic mi to nie mówi)
Pozdrawiam!!!
Posted by: patols

Re: Sportingbet [10] - 14/03/2006 18:02

Quote:

Quote:

witam

jestem jednym z lauretow konkursu sponsorowanego przez sportingbet, wygralem w nim pewna sume, czy moge od razu wyplacic te pieniadze (chyba nie jest potrzebny zaden obrot?), rozumiem ze pierwszy przelew na dowolne konto w banku nie kosztuje mnie nic,

chcialbym wyplacic cala sume

pzdr




sportingbet.com 3 razy trzeba obrocic??? jakie sa zasady wyplacania




tak jak napisał p. Maciej - trzeba 3 razy obrócić wygraną kaską przed wypłatą. To jest jedyna zasada. Obrót a poźniej wypłata (min 20Euro, mb, net, przelew)
Posted by: KUERTEN.

Re: Sportingbet [10] - 14/03/2006 18:16

Quote:

Kuerten.jg dzisiaj to zdejmę




Maciej nic sie nie zmienilo ! Jest jak bylo...
Posted by: andrzejek_84

Re: Sportingbet [10] - 14/03/2006 19:19

co ty tak drążysz ten temat?? jak ci osoba pracujaca w Sportingbet mowi ze jest za darmo to tak jest
Posted by: KUERTEN.

Re: Sportingbet [10] - 15/03/2006 11:13

juz Ci kiedys mowilem zebys okulary zmienil a Ty dalej swoje
Posted by: KUERTEN.

Re: Sportingbet [10] - 15/03/2006 11:47

Quote:

Quote:

Kuerten.jg dzisiaj to zdejmę




Maciej nic sie nie zmienilo ! Jest jak bylo...





Maciej jeszcze tylko przy samej wyplacie zostalo...

Jeden przelew w miesiącu (liczony jako 30 dni od ostatniej wypłaty, nie jako miesiąc kalendarzowy) za darmo, pokrywamy koszty przelewu!
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 15/03/2006 12:55

Czesc,

Jason dzięki za posta i uwagi.

Funkcjonalnosć kuponu zakładów wciąż pozostawia wiele do zyczenia i powoli ale stopniowo to zmieniamy.

Wyniki na zywo są prezentowane wraz ze statystykami w zakladce wyniki na żywo w menu po lewej.

Fakt nie ma kursu łącznego i wygranej w historii zakładów - do poprawki.

Zakłady na dzisiaj są na razie tylko w dziale piłka nożna, nie ma zebranych zakładów dzisiejszych na wszystkie dyscypliny.

Do momentu wprowadzenia nowego kuponu zakładów i nowego panelu do livebettingu pozostaje nam wynagrodzić Wam to w inny sposób, co wcale nie oznacza że w przyszłości liczne promocje znikną.

Kuerten - to też zaraz zniknie, dobrze że zwracasz uwagę, wszystko musi być przejjrzyste

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: koko

Re: Sportingbet [10] - 15/03/2006 13:30

mam nadzieje Panie Macieju ze jeszcze praca sie dzis nie skonczyla, bo mam pytanie... minal jzu tydzien odkad zlecilem polecenie wyplaty a moje konto wciaz nie zostalo uzupełnione... czy nie trwa to zbyt długo ??????????
Posted by: sklash

Re: Sportingbet [10] - 15/03/2006 13:41

Można wpłacać i wypłacać kartą??
Posted by: Lampe

Re: Sportingbet [10] - 15/03/2006 13:45

Quote:

Można wpłacać i wypłacać kartą??




mozna
Posted by: mura

Re: Sportingbet [10] - 16/03/2006 13:38



halo halo.... Panie Macieju.... jak zwykle na czacie operatorzy sa niedostepni... czy wypłaty trwają ąz tak długo???????????????? 8dni minęło i nic
Posted by: moonlight

Re: Sportingbet [10] - 16/03/2006 14:58

też muszę dać małego minusa za ciągły brak kontaktu z live-czat, niestety, złapać wolnego operatora jest wielką sztuką
Posted by: sklash

Re: Sportingbet [10] - 16/03/2006 15:02

Jest jeszcze ta promocja, że przy zarejestrowaniu i wpłacie 100zł drugie 100zł dostanie jako bonus???
Posted by: okan

Re: Sportingbet [10] - 16/03/2006 16:04

Ja mam taki pewien problem... podczas rejestracji do sportingbet pomyliłem dwie litery w nazwisku. Poprostu za szybko napisałem nazwisko i kolejność dwóch liter jest zamieniona. I w chwili obecnej nie zabardzo wiem co z tym zrobic, ponieważ jezeli założe jeszcze jedno konto to nie bedzie przyslugiwał mi bonus dodatkowy a zmienić nazwiska teraz nie można. Tak więc mam pytanie do Pana Macieja czy da się jakoś zmienić nazwisko na poprawne. z góry dziekuje za odpowiedz
Posted by: rafako

Re: Sportingbet [10] - 16/03/2006 16:10

Quote:

Ja mam taki pewien problem... podczas rejestracji do sportingbet pomyliłem dwie litery w nazwisku. Poprostu za szybko napisałem nazwisko i kolejność dwóch liter jest zamieniona. I w chwili obecnej nie zabardzo wiem co z tym zrobic, ponieważ jezeli założe jeszcze jedno konto to nie bedzie przyslugiwał mi bonus dodatkowy a zmienić nazwiska teraz nie można. Tak więc mam pytanie do Pana Macieja czy da się jakoś zmienić nazwisko na poprawne. z góry dziekuje za odpowiedz




skontaktuj sie z nimi mailem to powinni poprawic w ciagu kilku minut
Posted by: luk4sz_

Re: Sportingbet [10] - 16/03/2006 16:16

Panie Macieju!
czy doczekam sie czasow gdy transfery pieniedzy pomiedzy pokerem a zakladami bukmacherskimi beda odbywac sie bez problemow? po wylaczeniu pokera gdy loguje sie na stronie caly czas nie ma kasy i trzeba sie duzo natrudzic by pieniadze byly spowrotem na koncie
Posted by: okan

Re: Sportingbet [10] - 16/03/2006 17:00

Quote:

Quote:

Ja mam taki pewien problem... podczas rejestracji do sportingbet pomyliłem dwie litery w nazwisku. Poprostu za szybko napisałem nazwisko i kolejność dwóch liter jest zamieniona. I w chwili obecnej nie zabardzo wiem co z tym zrobic, ponieważ jezeli założe jeszcze jedno konto to nie bedzie przyslugiwał mi bonus dodatkowy a zmienić nazwiska teraz nie można. Tak więc mam pytanie do Pana Macieja czy da się jakoś zmienić nazwisko na poprawne. z góry dziekuje za odpowiedz




skontaktuj sie z nimi mailem to powinni poprawic w ciagu kilku minut




Mój problem już rozwiązany wysłanie maila szybko poskutkowało. Dzięki za pomoc
Posted by: tomo

Re: Sportingbet [10] - 16/03/2006 19:54

Witam panie Macieju.

W ubiegły piątek zleciłem wypłatę pieniążków z SB na konto bankowe.
Z historii transakcji wynika, iż pieniądze zostały wysłane 13.03 (tj. w poniedziałek). Tymczasem na moim koncie do chwili obecnej kasy ani widu ani słychu. Co się dzieje?
Posted by: andrzejek_84

Re: Sportingbet [10] - 16/03/2006 20:02

kasa idzie zwykle kolo tygodnia
Posted by: stoprocent_

Re: Sportingbet [10] - 16/03/2006 20:13

wiecie co mi powiedzieli na temat bonusu 100zl gdy wplacam 100zl?

Ze wplaty przez moneybookers nie kwalicikuja sie do bonusu LOL
Posted by: micha$

Re: Sportingbet [10] - 16/03/2006 23:32

W tym temacie było to powtarzane parę razy... Ja o mały włos też popełniłbym ten błąd, gdyby nie ten temat
Pozdrówy!
Posted by: Lokus

Re: Sportingbet [10] - 16/03/2006 23:39

Moglby mi ktos powiedziec co to za lol przy bonusie 10% w czwartki?

"Bonusy są skierowane wyłącznie do rekreacyjnych graczy. Gracze zawodowi [...] mogą je utracić według uznania Sportingbet."
Posted by: nowy WK

Re: Sportingbet [10] - 17/03/2006 07:58

To oznacza, ze jak wezmiesz kilka razy jakis bonus w Sportingbet to uznaja Cie za gracza zawodowego. Zadnego wiecej bonusu nie dostaniesz i drastycznie zmniejsza Ci limity. Moze nie od razu ale efekt koncowy to limity rzedu kilku euro na mniej popularne ligi i na przyklad 50 - 60 euro na lige mistrzow czy I lige w Hiszpanii albo Anglii.

Ogolnie to nie jest buck do powaznego grania. Support opowiada jakies glupoty, zamiast wyjasnic dlaczego zmienili limity itp. Dla mnie jest to pozion Betandwin i temu podobnych buckow dla "dwuzlotowkowiczow"

Wojtek
Posted by: mura

Re: Sportingbet [10] - 17/03/2006 09:42

mowcie co chcecie, ja juz 9 dzien czekam na kase i lipa... dotad SB mnie nie zawodzil ale tym razem to juz sie denerwuje... wszystko zrobilem jak nalezy i do dzis mi nie uzupelnili konta.... oczywiscie w mejlu wypisuja wklejone bzdury a na chat live nigdy nikt nie jest osiagalnyy. mam nadzieje ze wreszcie zakonczy sie to pozytywnie.
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 17/03/2006 09:43

Czesc,

Staramy się mieć czat cały czas włączony, czasami z powodów technicznych czat ma przerwy w działaniu.
luk4sz czy Twoje środki są cały czas w pokerze? Napisz mi priva z ID w Sportingbet.
tomo - wypłata może potrwać do 6 dni roboczych, wiem że to absurdalna sytuacja, ale zapewniam, że przejściowa.

nowy wk - zapis o graczu zawodowym istnieje i jest stosowany, ale zapewniam, że nie ma on nic wspólnego z otrzymywanymi bonusami. Status zawodowy jest przyznawany przez traderów z róznych powodów ale związanych tylko ze sposobem grania i wnoszonymi zakładami, a nie bonusami. Rdzeniem naszych usług są zakłady, a nie promocje i będę to zawsze podkreslał, promocje to wartość dodana.
Co, do Twojej opinii o niepowaznym booku (buckiem na pewno nie jestesmy) masz pełne prawo posiadać takową. Pozwolisz, że sie tylko odniosę do Twoich zarzutów:
Support - przytocz konkretne zarzuty wobec supportu a na pewno upomnę odpowiednie osoby.
Nie wiem, co oznacza definicja poziomu booka dla "dwuzłotówkowców" i dlaczego ma wydźwięk pejoratywny? Czy to, że ktoś gra dla rozrywki z kumplami po pracy live przy piwie za 2 PLN oznacza, że jest gorszy od Ciebie, a book u którego gra jest niepoważny? Świadczone przez nas usługi mają za zadanie dostarczyć rozrywkę, dla mnie granie za dwa złote dla emocji nie jest negatywnym zjawiskiem, wręcz przeciwnie. A to czy jesteśmy poważni weryfikuje fakt, czy owe 2 złote wypłacimy czy nie.
Zresztą zapewniam Cię, że średnia stawka na zakład naszego klienta wbrew powszechnym opiniom jest znacznie wyższa i to pewnie nie tylko u nas ale w Betandwin również z całym szacunkiem dla konkurencji.

Serdecznie pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 17/03/2006 09:51

Murator podaj mi swoje ID na priva
Posted by: nowy WK

Re: Sportingbet [10] - 17/03/2006 12:47

Czesc,
nowy wk - zapis o graczu zawodowym istnieje i jest stosowany, ale zapewniam, że nie ma on nic wspólnego z otrzymywanymi bonusami. Status zawodowy jest przyznawany przez traderów z róznych powodów ale związanych tylko ze sposobem grania i wnoszonymi zakładami, a nie bonusami. Rdzeniem naszych usług są zakłady, a nie promocje i będę to zawsze podkreslał, promocje to wartość dodana.
Co, do Twojej opinii o niepowaznym booku (buckiem na pewno nie jestesmy) masz pełne prawo posiadać takową. Pozwolisz, że sie tylko odniosę do Twoich zarzutów:
Support - przytocz konkretne zarzuty wobec supportu a na pewno upomnę odpowiednie osoby.
Nie wiem, co oznacza definicja poziomu booka dla "dwuzłotówkowców" i dlaczego ma wydźwięk pejoratywny? Czy to, że ktoś gra dla rozrywki z kumplami po pracy live przy piwie za 2 PLN oznacza, że jest gorszy od Ciebie, a book u którego gra jest niepoważny? Świadczone przez nas usługi mają za zadanie dostarczyć rozrywkę, dla mnie granie za dwa złote dla emocji nie jest negatywnym zjawiskiem, wręcz przeciwnie. A to czy jesteśmy poważni weryfikuje fakt, czy owe 2 złote wypłacimy czy nie.
Zresztą zapewniam Cię, że średnia stawka na zakład naszego klienta wbrew powszechnym opiniom jest znacznie wyższa i to pewnie nie tylko u nas ale w Betandwin również z całym szacunkiem dla konkurencji.
Serdecznie pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska


Dzieki za odpowiedz. Przyznam, ze przesadzilem troche bo wg mnie bez powodu dostalem limity rzedu 3,66 euro na niektore mecze pilki noznej co chyba przyznasz wlasciwie uniemozliwia mi granie w Sportingbet.

Co do supportu to jest OK ale nie potrafili mi wyjasnic dlaczego po przegraniu kilkuset euro dostalem nagle limity rzedu kilka euro na zaklad. Rozumiem gdybym gral jakies pomylki czy wygrywal ale w takiej sytuacji? Tak jak Ty odpisali, ze to zalezy od innego dzialu i moze za miesiac sprawdza znowu moje konto i zmienia limity.

Ja status zawodowy dostalem po tym jak wygralem dwa bonusy - najpierw na superbowl potem na najdluzszy skok w Zakopanym. Korzystalem wczesniej troche z bonusu "czwartkowego" i dostalem info od supportu, ze status zawodowy jest za to a nie za zaklady.

To ze book czy buck ;-) jest dla "dwozlotowkowcow" nie ma wg mnie wydzwieku pejortywnego tylko okresla grupe docelowa graczy a moim zdaniem Sportingbet jest nastawiony na grajacych po 1 czy 5 euro na zaklad i jak ktos chce pograc za wieksze stawki to dosc szybko jest ograniczony limitami i jest to sytuacja identyczna jak w Betandwin i nie tylko.

Nie mam zadnych zastrzezen do wyplat czy rozliczen zakladow a stwierdzenie niepowazny mialo oznaczac mozliwosc grania za "powazne" stawki przez dluzszy czas.

Wojtek
Posted by: oli

Re: Sportingbet [10] - 17/03/2006 13:01

moze dokonywac depoztytu karta Visa Electron ?
Posted by: nawoj

Re: Sportingbet [10] - 17/03/2006 13:13

Ja tez nie zgodze sie z Twoja opinią Nowy WK.
Sportingbet to dla mnie bardzo uczciwy i solidny buk.Mam u nich status gracza zawodowego,ale wcale nie za jakies bonusy itp.Zresztą lojalnie mnie o tym poinformowali.
Raz rozliczyli mi zaklad na swoja niekorzyść(ok 800zł).Napisalem im o tym i wrocili mi stawkę zawartego zakladu(ok 400 zł).Mam jedynie zastrzezenia do kiepskiego live .Mala oferta na handball i polskie ligi.
Posted by: nowy WK

Re: Sportingbet [10] - 17/03/2006 13:22

Sprobujcie wykorzystac czwartkowy bonus - wyplata w srode, wplata w czwartek +10%, obrot 3x i od nowa. Zobaczymy czy dlugo trzeba bedzie czekac na status gracza zawodowego a przeciez jest to zgodne z regulaminem (chyba, ze sie zmienil).

Ja dlugo mialem dosc dobra opinie o Sportingbet ale ostatnio przegieli wg mnie i nic na to nie poradze. Bukmacher z limitami 3,66 euro na zaklad to nie jest to co lubie. I powtarzam, ze limity dostalem po przegraniu kilku zakladow i nie gralem nigdy pomylek w kursach itp.

Wojtek
Posted by: nawoj

Re: Sportingbet [10] - 17/03/2006 13:34

W bukmacherce trudno mówic o pomylkach.Tydzien temu grałem mecz Concordia-Hamburg kurs na 2-10.Ewidentnie pod katem sura.Expekt przyjal mi ten zakład,trzymał 3 dni i wycofal 30 min przed meczem.I co ,Concordia wygrała.
Sportingbet nigdy nie wycofal mi zawartego zakladu w przeciwienstwie do innych buków.
A ze Ci dali taki niski limit,to po prostu jestes dobry i tyle-musza dbac o wlasny interes
Posted by: nowy WK

Re: Sportingbet [10] - 17/03/2006 14:07

Jakby tak bylo to bym nie protestowal. Dosc dlugo mialem "zawodowe" limity z 50 moze 30% tego co na poczatku i bylo OK. Byl okres, ze sporo wygralem - tez nie bylo problemu. Dopiero ostatnio po przegraniu kilku grubszych zakładów limity, ze nie da sie grac.

a co do pomylek to wg mnie oprocz 5dimes latwo jest poznac co jest pomylka a co nie. W kazdym razie od kursow ktore podejrzewam, ze sa pomylkami trzymam sie daleko.

Nie podliczalem dokladnie ale z pewnoscia teraz jestem na minusie albo na duzo nizszym plusie niz 3-4 miesiace temu kiedy nie bylo problemu limitow.

Wojtek
Posted by: Kiniek78

Re: Sportingbet [10] - 17/03/2006 14:21

Czyli limity w Twoim wypadku zadziałały skoro teraz jesteś na mniejszym plusie bądź minusie. Chyb każdej firmie bukmacherskiej zależy na tym aby ograniczyć grubych graczy i ja to w jakiś sposób rozumiem. Zawsze zostają nam inni bukmacherzy bądź też nasi naziemni, którzy w niektórych wypadkach maja wyższe limity niż buki netowi.
Pozdrawiam
Posted by: nowy WK

Re: Sportingbet [10] - 17/03/2006 14:24

Nie zadzialaly bo dostalem je pare dni temu. Jak bylem sporo do przodu to nie dali mi limitow. Dopiero kiedy "karta sie odwrocila" i sporo przegralem w nagrode dostalem mozliwosc stawiania max 3,66 euro na sporo lig

Wojtek
Posted by: Kiniek78

Re: Sportingbet [10] - 17/03/2006 14:32

W takim razie ciężko mi powiedzieć czym się oni kierowali przyznając Ci limity, ale skoro je dostałeś to musisz być dla nich zagrożeniem i tyle.

Marcin
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 17/03/2006 16:17

Czesc Wojtek,

Nie znam Twojego ID więc nie mogę sie wypowiadać odnosnie limitów na Twój konkretny temat.

Najpierw wyjaśnię problem z bonusami czwartkowymi, chociaż tak jak napisałem za to nie dostaje się statusu zawodowca. Otóż w założeniach miał to być bonus za każdy nowy depozyt składany w czwartek. Tymczasem jak to u nas, mnóstwo klientów wypłaca w środę wieczorem kasę przez MB, po to tylko żeby w czwartek rano wpłacić ją z powrotem i dostać bonus czwartkowy. Robi tak co tydzień nagminnie. W takich przypadkach bonus jest blokowany.

Wracając do tematu statusu zawodowego i przycinania. Wszyscy wiemy doskonale, że większość bukmacherów przycina, gdy pojawiają się zakłady na różnice kursowe, surebety, ale proszę pamiętać że wystarczy również jeden zakład na mecz, który później okaże się "dziwnym" meczem i konto też może zostać ostemplowane.
Niestety nie mam wpływu na to kto otrzymuje limity, ani nie monitoruję za co są przyznawane, robią to traderzy. Zgodzę sie z tym, że zjawisko przycinania jest czasami bardzo ogólnikowo stosowane i zawsze staram się walczyć o indywidualne traktowanie kazdego z przypadków.
Wojtek, jak chcesz wyślij mi swoje ID zobaczę co mogło byc powodem pojawienia się limitów na Twoim koncie.
Kończąc nie sadzę, żeby Sportingbet uchodziło za booka, który prowadzi restrykcyjną politykę limitowania. Tak prowadzi ją, temu nie zaprzeczę, jak każdy bukmacher onlineowy, ale nie jest na pewno liderem pod tym względem.
Oli, tak można wpłacać Electronem - na kontach w EUR, USD lub GBP.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: KUERTEN.

Re: Sportingbet [10] - 17/03/2006 18:04

ja tam nie mam problemow z limitami bo gram glownie... pokera !
Posted by: żyła

Re: Sportingbet [10] - 17/03/2006 18:39

Ja sie zastanawiam kiedy bedzie mozna sobie jednoczesnie zagrac w pokera i obstawic bo narazie jest to niestety niemozliwe,widac bardzo ciezko jest zrobic osobne konto dla pokera,mimo iz u innych firm bukmacherskich taka mozliwosc istnieje ,ale dla sportingbetu jest to pewnie niewykonalne.
Posted by: Kenny

Re: Sportingbet [10] - 17/03/2006 19:00

Ja mam pytanie czy będą kiedys w ofercie sportingbetu mecze deblowe w tenisa bo jak narazie nigdy nie widzialem a prawie każdy szanujący się buk internetowy taka ofertę posiada, myśle że powinniście wprowadzić Panie Macieju taką ofertę bo jest to dla mnie nie zrozumiałe jak również że brak u was oferty na kosza, ręczną czy inne ligi polskie opróćz nogi oczywiście. Czy zamierzacie coś zrobić w tym kierunku?

Pozdrawiam
Posted by: skottie

Re: Sportingbet [10] - 17/03/2006 22:30

Ja od jakiegoś czasu mam limity na swoim koncie. Ale dziś to juz gruba przesada:
Liga angielska ok. 70E
Niemiecka 44 E
Polska 3,67 E
zakłady specjalne w lidze polskiej - 2,2 Euro !!!
To sobie zaszaleję

Pozdro dla supportu
Posted by: nowy WK

Re: Sportingbet [10] - 18/03/2006 06:47

Quote:

Czesc Wojtek,

Nie znam Twojego ID więc nie mogę sie wypowiadać odnosnie limitów na Twój konkretny temat.

Najpierw wyjaśnię problem z bonusami czwartkowymi, chociaż tak jak napisałem za to nie dostaje się statusu zawodowca. Otóż w założeniach miał to być bonus za każdy nowy depozyt składany w czwartek. Tymczasem jak to u nas, mnóstwo klientów wypłaca w środę wieczorem kasę przez MB, po to tylko żeby w czwartek rano wpłacić ją z powrotem i dostać bonus czwartkowy. Robi tak co tydzień nagminnie. W takich przypadkach bonus jest blokowany.

Wracając do tematu statusu zawodowego i przycinania. Wszyscy wiemy doskonale, że większość bukmacherów przycina, gdy pojawiają się zakłady na różnice kursowe, surebety, ale proszę pamiętać że wystarczy również jeden zakład na mecz, który później okaże się "dziwnym" meczem i konto też może zostać ostemplowane.
Niestety nie mam wpływu na to kto otrzymuje limity, ani nie monitoruję za co są przyznawane, robią to traderzy. Zgodzę sie z tym, że zjawisko przycinania jest czasami bardzo ogólnikowo stosowane i zawsze staram się walczyć o indywidualne traktowanie kazdego z przypadków.
Wojtek, jak chcesz wyślij mi swoje ID zobaczę co mogło byc powodem pojawienia się limitów na Twoim koncie.
Kończąc nie sadzę, żeby Sportingbet uchodziło za booka, który prowadzi restrykcyjną politykę limitowania. Tak prowadzi ją, temu nie zaprzeczę, jak każdy bukmacher onlineowy, ale nie jest na pewno liderem pod tym względem.

Maciej Sportingbet Polska




ID podam na priva w poniedzialek. W weekend pewnie i tak masz sie czym zajmowac :-) Co do bonusu czwartkowego to dla mnie jest on bez sensu. Albo niech to bedzie reload jak gdzie indziej i mozna go dostac tylko jak sie przegrywa albo jak ma byc tak jak teraz to dlaczego zabierac go graczon nie lamiacym regulaminu?

Do tej pory bylem zadowolony z SB pod wzgledem limitow - najmniej mialem okolo 36 euro na zaklad. Ale chyba ostatnio to sie zmienilo bo widze, ze skotti ma takie limity jak ja. Do tej pory rekordzista byl Betandwin z limitami 5 euro. Sportingbet go przebil. Nie wiem czy jest bukmacher z mniejszymi limitami?

Wojtek
Posted by: sklash

Re: Sportingbet [10] - 18/03/2006 11:11

Jest jeszcza ta promocja przy rejestracji 100zł + 100zł????
Posted by: Gropek

Re: Sportingbet [10] - 18/03/2006 11:29

Ostatnio Sb coś sobie w kulki leci: postawiłem 30 usd na mecz ligi mistrzów i zgodnie z promocją powinienem dostać po 5 usd za kazdy trafiony typ Franka (5 trafionych), wyslalem do nich 3 emaile na zaden nie odpowiadaja Dostal ktos juz kase z tej promocji?
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 18/03/2006 11:54

Czesc,

Po kolei:

Żyła - niestety grając w pokera środki transferowane sa do Pokoju Pokera, w tym czasie nie możesz zagrać w zakładach.
warka25 - od Maja pojawi się oferta znacznie bardziej "polska"... pojawią się ligi polskie, wszystko dopinamy do końca.
sklash - promocja 100 + 100 jest cały czas
Gropek - wyslij mi ID na priva, zbadam dlaczego nie masz bonusa. Kiedy wysyłałeś emaile do nas?

Z góry przepraszam za opóźnienia w działaniu supportu, w poniedziałek wszystko wróci do normy.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 18/03/2006 12:00

I jeszcze jedno, gratuluję wczorajszych wygranych, robią wrażenie... naprawdę wypłacilismy wczoraj sporo.

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: moonlight

Re: Sportingbet [10] - 18/03/2006 13:46

Quote:

Sprobujcie wykorzystac czwartkowy bonus - wyplata w srode, wplata w czwartek +10%, obrot 3x i od nowa. Zobaczymy czy dlugo trzeba bedzie czekac na status gracza zawodowego a przeciez jest to zgodne z regulaminem (chyba, ze sie zmienil).

Ja dlugo mialem dosc dobra opinie o Sportingbet ale ostatnio przegieli wg mnie i nic na to nie poradze. Bukmacher z limitami 3,66 euro na zaklad to nie jest to co lubie. I powtarzam, ze limity dostalem po przegraniu kilku zakladow i nie gralem nigdy pomylek w kursach itp.

Wojtek




No witam. Limit dostałem tylko raz, jak trafiłem remisy w pierwszej kolejce Arki i Górnika Łęczna. Maksymalne stawki zostałe zmniejszone o 50% w stosunku do innch, nielimitowanych graczy.
Co do bonusa czwartkowego, ja skorzystałem 5 razy z tego bonusika, wpłacałem i kartą i przez MB, w ciągu ostatnich 5-6 miesięcy i jakoś większych problemów niewidzę. Raz zrobiłem, chyba po 2 wpłacie , solidną wypłatę dwukrotnią wielkość wcześniejszego depozytu.
Nie sądzę, że gracze zawodowi rzucaliby się nagminnie na 200 PLN co tydzień - to raz, a dwa to to, że trzeba formalnie obrócić 3x i szansa na "wyjście na swoje" przez bukmachera, jest dość duża i w jego interesie jest nie uprzykrzanie życia takim "czwartkowym graczom". Jeżeli tylko Sportingbet zastrzegłby sobie, że obrót po kursach np. min. 1.50 to już jestem pewien, że spora liczba wpłat została by w kasie
Posted by: Kenny

Re: Sportingbet [10] - 18/03/2006 16:03

Quote:

Ja mam pytanie czy będą kiedys w ofercie sportingbetu mecze deblowe w tenisa bo jak narazie nigdy nie widzialem a prawie każdy szanujący się buk internetowy taka ofertę posiada, myśle że powinniście wprowadzić Panie Macieju taką ofertę bo jest to dla mnie nie zrozumiałe jak również że brak u was oferty na kosza, ręczną czy inne ligi polskie opróćz nogi oczywiście. Czy zamierzacie coś zrobić w tym kierunku?

Pozdrawiam




Wszystko fajnie a co z meczami deblowymi w tenisa których jak nie było tak nie ma czy kiedys się pojawią czy szybciej umrzemy?
Posted by: żyła

Re: Sportingbet [10] - 18/03/2006 17:02

Wiem,że w nie moge obstawiac grajac w pokera ,chcialem sie tylko dowiedziec czy istnieja plany aby to zmienic?
dzieki za odpowiedź
Posted by: nowosc26

Re: Sportingbet [10] - 18/03/2006 19:11

Witam,

Moze mi ktos wyjasnic co oznacza

Dlaczego mecze MLB mozna grac tylko jako single?

I ostatnia sprawa czy powodem drastycznei niskich kursow na "faworytow" jest liczba graczy (4 mln)

Pozdrawiam
Posted by: KUERTEN.

Re: Sportingbet [10] - 19/03/2006 07:30

moze ktos napisac jak jest z F1 jesli chodzi o matchbet

raikonen - alonso wypadl raikonen czy alonso juz wygral ? czy jesli teraz by wypadl alonso to nie ma zakladu ? chyba raczej to pierwsze ale prosze o potwierdzenie nie moglem sie o tym doczytac na SBET
Posted by: nowy WK

Re: Sportingbet [10] - 19/03/2006 08:23

Jeszcze o czwartkowym bonusie: Dlaczego nie zrobic w regulaminie, ze bonus przysluguje jak przez ostatnie 2 miesiace nie bylo wyplaty a jak byla to nie ma bonusa i juz? W sumie to jest to samo co teraz "naduzywanie bonusa" a byloby powiedziane wprost i jasne.

Teraz jest tak, ze ktos wykorzystuje bonus zgodnie z regulaminem a jest posadzany o "naduzywanie"

Co do limitow rozumiem 30 - 50 euro na nizsza ligi i 200 - 300 na najwazniejsze ale po kilka euro? To sa najostrzejsze limity jakie widzialem.

Wojtek
Posted by: KUERTEN.

Re: Sportingbet [10] - 19/03/2006 08:45

Quote:

moze ktos napisac jak jest z F1 jesli chodzi o matchbet

raikonen - alonso wypadl raikonen czy alonso juz wygral ? czy jesli teraz by wypadl alonso to nie ma zakladu ? chyba raczej to pierwsze ale prosze o potwierdzenie nie moglem sie o tym doczytac na SBET




NIEAKTUALNE
Posted by: Mr_Andrew

Re: Sportingbet [10] - 19/03/2006 09:30

Witam wszystkich,
Chcialbym zalozyc sobie konto w Sportingbecie i wplacic tam 2000 zl (400 zl bonusu kusi...)
Z drugiej jednak strony 2 tys zl to dla mnie sporo kasy i w zwiazku z tym mam pytanie: czy w tej promocji nie ma zadnych podejrzanych haczykow? czy nie ma zadnych problemow z wyplatami? czy w ogole jest to dobry pomysl?
Z gory wielkie dzieki za sensowne odpowiedzi :-)
Andrew
Posted by: terence

Re: Sportingbet [10] - 19/03/2006 10:04

W promocji nie ma zadnych haczykow, a bonus dostajesz od razu, a czy jest to dobry pomysl musisz wiedziec sam
Ja wplacilem gram i jestem zadowolony ;]

P.S. Jesli skorzystalem z promocji 100zł+100zł to aby wyplacic cokolwiek musze obstawic za 600zl czy wystraczy tylko bonusem za 300zl?
P.S.2 Jestem nowy Czesc :P;p
Posted by: vegos00

Re: Sportingbet [10] - 19/03/2006 12:22

Ile wam średnio idzie wypłata ze sportingbet ?
Posted by: Rossiak

Re: Sportingbet [10] - 19/03/2006 12:32

Quote:


P.S. Jesli skorzystalem z promocji 100zł+100zł to aby wyplacic cokolwiek musze obstawic za 600zl czy wystraczy tylko bonusem za 300zl?




Wystarczy bonusem za 300zl :>

Quote:

P.S.2 Jestem nowy Czesc :P;p




Czesc :>

Rossiak
Posted by: paszczaq

Re: Sportingbet [10] - 19/03/2006 18:16

Mam pytanie. Otoz, zarejestrowalem sie na SportingBet i chce wplacic za pomoca przelweu bankowego 100 zl. Problem w tym, ze SportingBet podaje takowe informacje o odbiorcy:
Quote:

Dane do wpłaty:

Nazwa banku/Bank: Raiffeisen Bank, Warsaw
Nazwa odbiorcy/Account Name: Pacific Network Services
Numer rachunku/Account Number: 88175000090000000005420229
Waluta/Currency: PLN



Ja jednak w formularzu przelewy przez neta (BZ WBK) musze podac:
Quote:

Dane odbiorcy:
Nazwa:
Ulica:
Miejscowość:
Kod pocztowy:



Bez wypelnienia okienka "Ulica" itp nie puszcza mi przelewu. Czy mam wpisac tam po prostu "brak" lub cos w tym stylu? Prosze o jakas porade.
Posted by: kamasss

Re: Sportingbet [10] - 19/03/2006 23:01

Quote:

Ile wam średnio idzie wypłata ze sportingbet ?




Mi ostatnio szła 3 dni bodajże. Byłem mile zaskoczony.
Posted by: arktos

Re: Sportingbet [10] - 20/03/2006 08:02

Panie Macieju kiedy wprowadzicie nowy panel dla zakładów live?Czy jest są jakies wiadomości od traderów w sprawie oferty na kwalifikacje do turniejów tenisowych?W nawiązaniu do limitów to czywiście limity rzędu kilku euro na zakład to są jawne kpiny z grających,bukmacher ma przedewszystkim zarabiać na marży a wszelkie próby nakładania limitów świadczą o nieudolności traderów i tu należy wyciągać konsekwencje a nie przerzucać odpowiedzialności na graczy.
I choć sam nie mam jeszcze limitów bo gram u was krótko to przyznam się szczerze że jestem zawiedziony po tym co tu przeczytałem bo jeśli wkrótce dostanę 5 euro na zakład co napewno zakończy naszą współpracę.Wracając do reload bonusu to skoro są naduzycia to proszę go zlikwidować i pomyślec nad inną formą zachęty do wpłacania pieniędzy.W poprzednim moim poście zwracałem uwagę na spadek atrakcyjności oferty na sporty zimowe w szczególnosci chodzi mi o biathlon i biegi i pomimo że sezon dobiega końca to szanująca się firma za jaką mam nadzieję uważa się Sportingbet powinna utrzymać pewien poziom do końca a tymczasem zachowujecie się jak znudzone dziecko które porzuca zabawki w piaskownicy i idzie spać.Proszę o ustosunkowanie się do tych spraw tylko nie ogólnikowo tłumacząc się końcem sezonu ale rzetelnie co jest powodem wycofania się z zakładów na pojedynki w sportach zimowych który były dostępne przez cały sezon a po olimpiadzie znikneły z oferty?
Posted by: M4CI3K

Re: Sportingbet [10] - 20/03/2006 14:24

kurde nie wiem co jest grane bo czekam juz na wypłatę 8 dzień, czy jest to normalne, czy mam już się kontaktować z nimi w tej sprawie?
Posted by: mura

Re: Sportingbet [10] - 20/03/2006 15:08

Quote:

kurde nie wiem co jest grane bo czekam juz na wypłatę 8 dzień, czy jest to normalne, czy mam już się kontaktować z nimi w tej sprawie?





wow, widze że nie jestem sam... ja już pisałem do nich, na razie bezskutecznie... w każdym razie w moim wypadku minęło już 9 dni roboczych!!!!!!!!!!!!!!!! skandal!!! :/
Posted by: Bullet

Re: Sportingbet [10] - 20/03/2006 16:49

Panowie mam problem. Jakis czas temu otworzylem konto poprzez zlote czasy, dostalem bonusa i 3 razy nim obrocilem /ostatni raz 13.03/. Wczoraj probowalem zlecic wyplate i przyjelo ale dzis mam taka oto informacje w zakladce wyplat:

10:37 Bank transfer cancelled

tylko nie wiem dlaczego?! Ponadto w tej samej zakladce czyli historia transakcji mam taka oto informacje /tu juz nie wiem o co chodzi/:

13-Mar-06 21:24 Promotion settlement [Ref:Promotion PayOut] -PLN

Mogłby mi ktos wyjasnic o co tu w ogole biega i czemu takie jaja sa?
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 20/03/2006 18:13

Czesc po kolei,

żyła - na razie takiej możliwości nie będzie, zapraszam do dyskusji na forum pokerzysta.pl
bonus czwartkowy - Wasze wypowiedzi skłoniły mnie do przemyślenia wszystkiego co dotyczy tego bonusa, jeszcze w tym tygodniu zmienimy zasady przyznawania bonusa, Wojtek dzięki za cenne uwagi.

paszczaq - nasz dział obsługi klienta udostępni Ci dane adresowe

arktos - nie potrafię Ci odpowiedzieć na temat limitów ogolnie, gdyz każdy przypadek jest traktowany indywidualnie. Sprawdzam co jest ze sportami zimowymi. Uwierz proszę, że dzieckiem znudzonym w piaskownicy na pewno nie jesteśmy , samą piaskownicą z dziećmi też nie.

Deble tenisowe i zakłady na pojedynki stały się niestety ofiarą przerzucenia zasobów na live betting. Przyjmujemy nowych traderów.

murator i kolokoval podajcie mi swoje ID na priva.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: nerti

Re: Sportingbet [10] - 20/03/2006 18:19

Elo Mr Sporting
Moze Ty mi pomozesz i podpowiesz jak mozna w necie przezucic kase z np . BaW do Was ???????? Szkoda ze nie mozna tu sie nieczego dowiedziec
Posted by: Humer

Re: Sportingbet [10] - 20/03/2006 18:33

Quote:

Elo Mr Sporting
Moze Ty mi pomozesz i podpowiesz jak mozna w necie przezucic kase z np . BaW do Was ???????? Szkoda ze nie mozna tu sie nieczego dowiedziec




Uzyj Moneybookers.
Posted by: nerti

Re: Sportingbet [10] - 20/03/2006 18:40



Uzyj Moneybookers.




Nie mam pojecia jak wyglada taka procedura

Sorki za zasmiecanie tematu
Posted by: Humer

Re: Sportingbet [10] - 20/03/2006 19:12

Quote:



Uzyj Moneybookers.




Nie mam pojecia jak wyglada taka procedura

Sorki za zasmiecanie tematu




Na forum jest temat o Moneybookers - poczytaj i pytaj w nim, jak czegos nie bedziesz wiedzial !

P.S. Wlacz sobie przyjmowanie PM-ow !
Posted by: tomo

Re: Sportingbet [10] - 20/03/2006 21:31

Oferty na Mistrzostwa Świata w Curlingu też u Was nie sposób uświadczyć.

Niestety oprócz licznych bonusów i zachęt do wpłącenia pieniędzy nie za bardzo macie się czym szczycić.
Nie będę zaczynał wymieniać dyscyplin oraz rodzajóe zakłądów jakich u was brakuje, a jakie bezwzględnie byc powinny u 'porządnego' buka.

A konkurencja nie śpi i na głowę bije was ofertą. Radziłbym się nad tym poważnie zastanowić i zamiast zachęcać jednym czy drugim bonusem to wziąć się poważnie za ofertę zakładów bo inaczej 'poważnych' klientów będzie u was coraz mniej...

O podwójnych przewalutowaniach przy wypłacie, braku oferty na polskie ligi, zakładach na remisy w koszykówce, czy też braku normalnego panelu do zakładów 'live' nie będę się już rozpisywał bo i po co...

A Curling na IO sobie był a na MŚ się zmył, fajnie...
Posted by: rieger

Re: Sportingbet [10] - 20/03/2006 21:53

To co teraz zrobiliście to naprawde są jakieś żarty jest 88 minut ameczy Man City _West HAm a u was już dawno 90 minuta!!! A w 76 minuci eu was była 84 nieźle nieźle. Faktycznie trzeba było u was nie grać.
Posted by: CJ PAOLO

Re: Sportingbet [10] - 20/03/2006 22:23

Quote:

Panowie mam problem. Jakis czas temu otworzylem konto poprzez zlote czasy, dostalem bonusa i 3 razy nim obrocilem /ostatni raz 13.03/. Wczoraj probowalem zlecic wyplate i przyjelo ale dzis mam taka oto informacje w zakladce wyplat:

10:37 Bank transfer cancelled

tylko nie wiem dlaczego?! Ponadto w tej samej zakladce czyli historia transakcji mam taka oto informacje /tu juz nie wiem o co chodzi/:

13-Mar-06 21:24 Promotion settlement [Ref:Promotion PayOut] -PLN

Mogłby mi ktos wyjasnic o co tu w ogole biega i czemu takie jaja sa?




Moj kolega mial podobny przypadek podobno w zwiazku ze zwiekszeniem w ostatnim czasie przypadkow wyludzen bonusow nasz kochany sportingbet wprowadzil zaostrzone srodki kontroli cierpia na tym uczciwi grajacy zamykaja konta ludziom ktorzy uczciwie zakladaja konta i robia wymagane obroty uniemozliwiajac wyplate kasy po wyplacie cofaja pieniadze na konto gracza i zamykaja je idoci wymagaja skanow obu stron dowodu osobistego (chodzi o adres zamieszkania) oraz dodatkowo nie wiadomo po co chca ksera jakiegos rachunku na nazwisko wlasciciela konta np rachunek za telefon kompletny brak profesjonalizmu idotyzm na maksa szkoda slow ZLODZIEJSTWO W BIALY DZIEN!
Posted by: yaaho

Re: Sportingbet [10] - 20/03/2006 22:34

Quote:

Quote:

Panowie mam problem. Jakis czas temu otworzylem konto poprzez zlote czasy, dostalem bonusa i 3 razy nim obrocilem /ostatni raz 13.03/. Wczoraj probowalem zlecic wyplate i przyjelo ale dzis mam taka oto informacje w zakladce wyplat:

10:37 Bank transfer cancelled

tylko nie wiem dlaczego?! Ponadto w tej samej zakladce czyli historia transakcji mam taka oto informacje /tu juz nie wiem o co chodzi/:

13-Mar-06 21:24 Promotion settlement [Ref:Promotion PayOut] -PLN

Mogłby mi ktos wyjasnic o co tu w ogole biega i czemu takie jaja sa?




Moj kolega mial podobny przypadek podobno w zwiazku ze zwiekszeniem w ostatnim czasie przypadkow wyludzen bonusow nasz kochany sportingbet wprowadzil zaostrzone srodki kontroli cierpia na tym uczciwi grajacy zamykaja konta ludziom ktorzy uczciwie zakladaja konta i robia wymagane obroty uniemozliwiajac wyplate kasy po wyplacie cofaja pieniadze na konto gracza i zamykaja je idoci wymagaja skanow obu stron dowodu osobistego (chodzi o adres zamieszkania) oraz dodatkowo nie wiadomo po co chca ksera jakiegos rachunku na nazwisko wlasciciela konta np rachunek za telefon kompletny brak profesjonalizmu idotyzm na maksa szkoda slow ZLODZIEJSTWO W BIALY DZIEN!





to, ze chca skanow to normalna rzecz...
Posted by: CJ PAOLO

Re: Sportingbet [10] - 20/03/2006 22:42

co do skanu dowodu moge sie zgodzic ale po cholere jeszcze im potrzebny rachunek i dlaczego od razu zamykaja konto Betandwin wymaga tylko dowodu i jest git zadnych problemow z wyplatami nie zamykaja kont polecam BETANDWIN najlepszy buk w necie
Posted by: Corkman

Re: Sportingbet [10] - 21/03/2006 00:54

dziwne to co piszesz,wyplacalem od nich kase 2 tygodnie temu,pierwszy raz, i niczego ode mnie nie chcieli,zadnych skanow dowodu etc.kasa szla na konto co prawda az 10 dni,ale to mozna jakos przelknac.wyplacalem 5x wiecej niz wplacilem czyli nawet to im nie przeszkodzilo.
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 21/03/2006 08:56

Czesc,

Precyzując oskarżenia, nikomu nie zamykamy konta bez powodu, jeżeli dział fraudu stwierdzi że na koncie istnieje podejrzenie o dokonanie nadużycia bonusowego żądamy dokoumentów potwierdzających tożsamość. Nie jest to żadne novum, niektore firmy żądają nawet podpisanych zleceń depozytów kartą faxem i nie ma w tym nic dziwnego. Poza tym wymagamy skanów dokumentów jeżeli ktoś zleca wypłate przelewem w okresie krótszym niż 30 dni od pierwszej wpłaty.
Wysyłajcie skany dowodów ze stroną adresową, jeżeli nadal bedzie potrzebmny rachunek piszcie do mnie, będe interweniował.

tomo - doceniam twardą krytykę, bo to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że są klienci którym zależy na tym, aby było u nas jak najlepiej, pozostaje mi się tylko powtórzyć - oferta jest rozbudowywana, nowy panel do live bettingu przygotowywany i proszę o jeszcze trochę cierpliwości. A to, że wytykane są tylko złe rzeczy to święte prawo każdego forum i nie mam nic przeciwko.

rieger - bardzo ważna sprawa - wyniki na żywo u nas na stronie to tylko narzędzie pomocnicze w żaden sposób nie połączone z zakładami na żywo i nie wpływające na nie. Tak jak w każdym livescoringu także i tutaj zdarzają się opoźnienia i błędy czasami.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: jerome

Re: Sportingbet [10] - 21/03/2006 09:48

czyżby bonus 100$ nie obowiązywał na pokera.. ?
Posted by: mura

Re: Sportingbet [10] - 21/03/2006 13:21



uhhhh..... dziś mija 10 dzień roboczy odkąd zleciłem wypłatę.... a moje konto pozostaje niewzruszone... zaczyna to być mało śmieszne. to moja I wypłata w SB ale stracił w moich oczach na rzetelności ten buk. ledwo co wróciłem do domu... musze sie lekko ogarnąć ale za chwilkę coś z tym trzeba będzie zrobić bo juz nawet na mejle nie odpisują.
Posted by: luk4sz_

Re: Sportingbet [10] - 21/03/2006 14:21

Quote:

czyżby bonus 100$ nie obowiązywał na pokera.. ?



niestety chyba juz nie
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 21/03/2006 17:32

Czesc,

Bonus pokerowy został zmieniony oczywiscie z prostego powodu- nadużyc bonusowych, niestety przez wielu rodzimych kombinatorów, tracą uczciwi klienci, którzy nie mogą skorzystac z bonusów w lepszej, bardziej atrakcyjnej formie.
Ale tego się nie da wykorzenić...

Murator na emaile odpisujemy, sam wczoraj zająłem się Twoja sprawą i pisałem do Ciebie. Powodów dlaczego nie dostałes jeszcze środków może być sporo. Środki zostały na pewno wysłane na dane jakie wskazałeś, dopiero wtedy gdy dostaniemy odpowiedź z działu finansowego będe wiedział dlaczego nie masz jeszcze kasy. Na pewno środki nie zginą.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: desper@t

Re: Sportingbet [10] - 22/03/2006 10:15

Witam. Chcialem sie zarejestrowac w sportingbet jednak po wpisaniu wszystkich danych i potwierdzeniu strona wraca do poprzedniego wygladu ( nie wyswietla sie zaden komunikat o niepoprawnie wypelnionych polach). Co z tym fantem zrobic?
Posted by: mura

Re: Sportingbet [10] - 22/03/2006 10:59


chciałem wpierw napisać do Pana Macieja z wyjaśnieniami, ale ma jużprzepełnionąskrzynkę i skasowało mi tak ladnego, długiego posta.

w każdym razie moja sprawa została już wyjaśniona. SB szybciuko wrócił w moje łaski, bo okazało się że wina leży po stronie mojego banku. i w ten oto sposób ottrzymałem pieniądze blisko tydzień później ---> wszystko z powodu banku.

więc cofam wszystkie złe słowa. i już ze spokojną głową obstawiam kolejne kupony.


pozdrawiam
Posted by: nowy WK

Re: Sportingbet [10] - 22/03/2006 15:41

Czy moje prywatne maile do Sportingbet.com dochodza? Dostalem co prawda wyjasnienie dlaczego uznano mnie za gracza zawodowego ale potem 3/4 roku mialem lekko ograniczone limity i gralem normalnie. Chcialbym wiedziec dlaczego ostatnio zostaly tak znacznie ograniczone, ze sie wlasciwie nie da grac?

Wojtek
Posted by: brok

Re: Sportingbet [10] - 22/03/2006 16:03

kiedy sb uznaje kogos za 'zawodowca'? jakiego rzedu sumy trzeba stawiac zeby tak zrobili?
Posted by: nerti

Re: Sportingbet [10] - 22/03/2006 17:07

Witam
Mam taie pytanie.
Dzis wplacile 20 futow karta kredytowa do Sportingbet, a otrzymalem BONUS w wysokosci 17.7 funta. Dlaczego nie dostalem
20 funtow jak przewiduje promcja ????
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 22/03/2006 17:58

Czesc,

Wojtek, sprawdzam Twoja sprawę i pamiętam o niej, wkrótce powinienem coś mieć.

Nerti w regulaminie nie ma określonej kwoty promocji dla GBP, dlatego dostałeś bonus 100 PLN przeliczony na GBP, ale wyslij mi swoje ID to dodam Ci tak żeby było równo 20 GBP, tak jak chcesz

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: nerti

Re: Sportingbet [10] - 22/03/2006 18:12

Quote:

Czesc,

Wojtek, sprawdzam Twoja sprawę i pamiętam o niej, wkrótce powinienem coś mieć.

Nerti w regulaminie nie ma określonej kwoty promocji dla GBP, dlatego dostałeś bonus 100 PLN przeliczony na GBP, ale wyslij mi swoje ID to dodam Ci tak żeby było równo 20 GBP, tak jak chcesz

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska




No dzieki za odpowiedz !!!
Ogolnie sprawa wyglada tak, w historii transakcji mam:
Wplate 20 funtow 15-43
Combi bonus [Ref:1st dp] 15.00GBP 16-36
Deposit promotion [Ref:1st dp] 2.70GBP 16-50
To jakas chora sytuacja 2.7 bonusa za depozyt 20 funtow ????
Jesli mozesz cos z tym zrobic to bede wdzieczny !
Dzie mam podac Ci ID ???
Posted by: oli

Re: Sportingbet [10] - 22/03/2006 18:19

nerti na prv na prv
Posted by: nerti

Re: Sportingbet [10] - 22/03/2006 18:24

Quote:

nerti na prv na prv




40 minut temu probowalem wyslac do niego wiadomosc i mial zablokowane przyjmowanie prive - dlatego zapytalem
Posted by: nerti

Re: Sportingbet [10] - 22/03/2006 19:32

Quote:

Quote:

Czesc,

Wojtek, sprawdzam Twoja sprawę i pamiętam o niej, wkrótce powinienem coś mieć.

Nerti w regulaminie nie ma określonej kwoty promocji dla GBP, dlatego dostałeś bonus 100 PLN przeliczony na GBP, ale wyslij mi swoje ID to dodam Ci tak żeby było równo 20 GBP, tak jak chcesz

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska




No dzieki za odpowiedz !!!
Ogolnie sprawa wyglada tak, w historii transakcji mam:
Wplate 20 funtow 15-43
Combi bonus [Ref:1st dp] 15.00GBP 16-36
Deposit promotion [Ref:1st dp] 2.70GBP 16-50
To jakas chora sytuacja 2.7 bonusa za depozyt 20 funtow ????
Jesli mozesz cos z tym zrobic to bede wdzieczny !
Dzie mam podac Ci ID ???




Panie Macieju czy moge sie jeszcze dzisisaj spodziewac odpowiedzi w mojej sprawie ?????

Pozdro
Posted by: vegos00

Re: Sportingbet [10] - 22/03/2006 19:56

No wlaśnie jakimi sumami należy obracać lub ile procentowo mieć zysko (czy to ma znaczenie wogóle) żeby dostlać limity ?
Posted by: brok

Re: Sportingbet [10] - 22/03/2006 20:58

Quote:

No wlaśnie jakimi sumami należy obracać lub ile procentowo mieć zysko (czy to ma znaczenie wogóle) żeby dostlać limity ?



dolaczam sie do pytania, czy np juz za kilka kuponow za 150zł mozna sie 'dorobic' limitow jak np w B...?
Posted by: Bullet

Re: Sportingbet [10] - 22/03/2006 21:00

Panowie! Czesc z Was zna juz moja sprawe. Po krotce przypomne. Na poczatku marca zalozylem konto przez zlote czasy. W kilkanascie dni zrobilem obrot, troche pogralem oprocz tego i zlecilem wyplate 70% srodkow z konta /nie calosc!!!/. Niestety wyplate cofnieto mi i poproszono o skan dowodu i dokument z adresem. Wyslalem skan dowodu a dokumentu poki co nie. Efekt? Zablokowane dzis konto . Zadzwonilem wiec do nich i uslyszalem info, ze w Anglii nie ma dowodow i mam poslac rachunek . Jutro wysylam skan nowego prawa jazdy i rachunek z listopada za internet/do tego czasu net byl na mnie a nic innego nie jest bo nie mieszkam sam jeszcze/. Oprocz tego moge wyslac: stare rachunki z lat 2002-04, PIT, umowe o prace itp. Jezeli to nie wystarczy to nie wiem co zrobic?! Mam nadzieje, ze Sportingbet okaze sie uczciwym bukiem i wyplaci co moje oraz niezwlocznie odblokuje konto po jutrzejszych skanach.
Jesli tak to sam ich tu pochwale a jesli nie to bede ostrzegal wszystkich.

Proze o ustosunkowanie sie do powyzszego postu pana Macieja.
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 23/03/2006 09:10

Czesc,

Nerti, Twój bonus został skorygowany.
brok i vegos - bez paniki limity są przyznawane za coś konkretnego, nie jestem w stanie podac wykładni za co konkretnie, może to być "podejrzany" mecz w hoka albo dugotrwałe granie na różnice kursowe.

kolokval - już się ustosunkowuje, czy wysłałes nam stronę z dowodu z adresem i ów adres zgadza się z tym, który jest w ustawieniach konta w Sportingbet? Jeżeli tak wyślij mi swoje ID zajme się ta sprawą, jeżeli nie bo adres z dowodu nie zgadza sie z tym który jest na koncie u nas, niestety ale musimy otrzymac potwierdzenie Twojego adresu na jakims dokumencie.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: jerome

Re: Sportingbet [10] - 23/03/2006 10:19

czy w kwietniu poprawicie bonusa na pokera? bo wybaczcie ale akurat na pokerze bonusów lepszyhc na necie jest wieleee
Posted by: janko_muzykany

Re: Sportingbet [10] - 23/03/2006 10:37

Witam


Czy aby przelac pieniadze do Sportingbet musze to uczynic ze swojego konta czy np jest mozilwe przelanie pieniedzy z konta ojca? To samo nazwisko tylko imie inne:)

Pozdrawiam
Posted by: kriku81

Re: Sportingbet [10] - 23/03/2006 11:05

Do Macka, moja kolezanka ktorej polecilem sportingbet wplacila w piatek 100zl, do tej pory nie ma na swoim koncie tej kwoty( nie mowie nawet o bonusach) z tego co wiem to pisala do Was maile, i bez odzewu, na liveczacie wogole nie da sie porozmawiac bo nikt sie nie zglasza

jej ID-2716810
prosze o odpowiedz

dzieki

p.s. Ja dostalem rowniez @ z zloteczasy,jesli juz posiadam konto u Was, to moge liczyc na bOnus?czy tylko to dla nowych graczy jest!?
Posted by: moonlight

Re: Sportingbet [10] - 23/03/2006 11:07

Quote:

Witam


Czy aby przelac pieniadze do Sportingbet musze to uczynic ze swojego konta czy np jest mozilwe przelanie pieniedzy z konta ojca? To samo nazwisko tylko imie inne:)

Pozdrawiam





wpłaty i wypłaty tylko na swoje konto bankowe inaczej ban od banku lub bukmachera
Posted by: rangiz9

Re: Sportingbet [10] - 23/03/2006 11:26

Czy istnieje możliwość wpłaty przez neteller. I jeżeli istnieje, to jak wpłacę do również dostanę bonus? Jakie są warunki obrotu bonusu?
Posted by: tomah

Re: Sportingbet [10] - 23/03/2006 12:31

Quote:

Quote:

No wlaśnie jakimi sumami należy obracać lub ile procentowo mieć zysko (czy to ma znaczenie wogóle) żeby dostlać limity ?



dolaczam sie do pytania, czy np juz za kilka kuponow za 150zł mozna sie 'dorobic' limitow jak np w B...?




Witam,

Ja zalozylem konto niecely miesiac temu. Postawilem jak na razie 7 (siedem) zakladow przegrywajac i to co wplacilem i bonus ktory dostalem na poczatek. Maksymalny zaklad 300 euro (najpierw troche wygralem) i to przegrany.
Chyba wlasnie po tym zakladzie dostalem limity okolo 1/3 tego co na poczatku i nawet nie wiem czy dostane bonus za wplate w czwartek? Mam nadzieje, ze dostane bo przeciez bonusa nie naduzywalem ;-)

Tomah
Posted by: Bullet

Re: Sportingbet [10] - 23/03/2006 14:01

Witam. Wczoraj posłałem maila do sporting i nie raczyli odpowiedzieć póki co . Cała nadzieja w panu Macieju.
Dziś posłałem jeszcze raz skan DO a oprócz tego skany 1 rachunku i prawa jazdy. Bez jaj to chyba wystarczy. Mam konta w 3 innych bukach i tam ZAWSZE styka skan DO. Czekam na niezwłoczne odblokowanie konta. Oczywiscie wszedzie wszystkie dane sie zgadzaja. Panie Macieju poslalem juz priva z nr. ID i czekam...
Posted by: rangiz9

Re: Sportingbet [10] - 23/03/2006 14:36

jak można usunąć konto z tego bukmachera. Idzie wpłacać za pomocą netellera ale jak ma się konto w usd, a ja mam pln. Support wogóle olewa użytkowników, zarówne przez podobno chat na żywo jak i przez mail. Po prostu nie polecam.
Posted by: maverick

Re: Sportingbet [10] - 23/03/2006 16:15

Jaka jest promocja i jje warunki, przy rejestracji przez Złote Czasy?
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 23/03/2006 18:06

Czesc,

Rangiz wystarczy, że wyślesz swoje stare ID do supportu, oni zamkną konto, w między czasie możesz zalożyć nowe w wybranej walucie.

Kolokoval, sprawdzilem Twoje konto, wszystko wyglada ok, problem polegal na tym ze zleciles szybko wyplate po wplacie i zrobieniu obrotu bonusem. Jutro z samego rana jak ktos sie tylko zjawi ktos w dziale finansowym odblokujemy Ci konto, zajmę się tym.

pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: rangiz9

Re: Sportingbet [10] - 23/03/2006 18:10

a dlaczego nie działa chat
Posted by: tomah

Re: Sportingbet [10] - 24/03/2006 07:25

Witam,

Jak na razie ani bonusu za wplate w czwartek ani odpowiedzi na maila. Chat tez nie dziala. Nie bardzo rozumiem dlaczego kumple namawiali mnie na gre w Sportingbecie?

Panie Macku czy moglby mi Pan pomoc? Mam nadzieje ze jeden zaklad za 300 euro ktory przegralem nie pozbawil mnie prawa do bonusa?

Tomah
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 24/03/2006 08:07

Czesc,

Czat działa w godzinach 10 - 18:00. Mamy problemy techniczne z panelem do czatu ostatnio stąd jego status nieczynny. Tomah wyślij mi swoje ID na priva dostaniesz bonus.

Z racji coraz większej liczby nowych klientów nasz dział obsługi klienta rozsrasta się w zastraszającym tempie, przyjmujemy nowe osoby do pracy i stąd opóźnienia. Dlatego też umówmy się, że jeżeli ktokolwiek ma jakąś sprawę na którą nie może już czekać (co zrozumiałe), niech piszę do mnie na priva, załatwiam od ręki Podawajcie swoje ID.

Dzięki i pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 24/03/2006 08:09

I jeszcze jedno, proszę zwracajcie się Maciek, Panie Macieju tak brzmi trochę jak z Pana Tadeusza .. chociaż nie jestem pewien czy tam był jakiś Maciej... wiekiem pewnie się bardzo nie różnimy.

Dzięki

Maciek Sportingbet Polska
Posted by: mk89

Re: Sportingbet [10] - 24/03/2006 10:50

Czyli Sportingbet wymaga skanu dowodu i czegoś z adresem przy każdej metodzie wypłacania ?
Posted by: nerti

Re: Sportingbet [10] - 24/03/2006 11:39

Z racji coraz większej liczby nowych klientów nasz dział obsługi klienta rozsrasta się w zastraszającym tempie, przyjmujemy nowe osoby do pracy i stąd opóźnienia. Dlatego też umówmy się, że jeżeli ktokolwiek ma jakąś sprawę na którą nie może już czekać (co zrozumiałe), niech piszę do mnie na priva, załatwiam od ręki Podawajcie swoje ID.

Dzięki i pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska




Potwierdzam !!!
Posted by: sssmeagol

Re: Sportingbet [10] - 24/03/2006 12:21

Witam. Korzystając z obecności pracownika Sportingbet chce podzielić się swoim problemem. Założyłem konto w Sportingbet, wpłaciłem 100 PLN, otrzymałem bonus, obróciłem go w zakładach a następnie drugi bonus w kasynie, który także obróciłem. Na moim koncie znalazło się 240 PLN.
Postanowiłem wypłacić połowę i zaczęły się schody... Otrzymałem wiadomość że moje konto zostało zablokowane i proszą mnie o przesłanie skanu dowodu i dokumentu potw. adres zamieszkania. OK Wysłałem skany, raz, drugi i... nic
Prosiłem, pisałem maile i od momentu kiedy wysłałem te skany nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. PO PROSTU ZOSTAŁEM OLANY!!! Jak jakiś oszust...
Mam nadzieję że uda się jeszcze rozwiązać tem problem... Choć patrząc na moją bezskuteczną kilkudniową batalię wątpię w to... Mogę to skwitować jednym zdaniem OSZUSTWO...
Pozdrawiam wszystkich oszukanych.
Posted by: sssmeagol

Re: Sportingbet [10] - 24/03/2006 12:54

Sorry nie czytałem wcześniejszych postów. Widzę że inni maja podobne problemy. Wysłałłem Ci Maćku priva z numerem. W Tobie ostatnia nadzieja...
Posted by: Sportingbet.com

Re: Sportingbet [10] - 24/03/2006 14:22

Czesc,

Wyjasnijmy kwestię wypłat - nie wymagamy skanów dokumentów przy wypłatach. Wymagamy skany tylko wówczas gdy klient wyplaca środki przelewem (po wpłacie przelewem, kartą) zaraz po wpłacie, na przykład po kilku dniach, w ktorych udało mu się obrócić bonusem.

ssmeagol - Twoje konto jest odblokowane więc nie wiem skąd posądzenia o oszustwo.

Pozdrawiam

Maciek Sportingbet Polska
Posted by: Bullet

Re: Sportingbet [10] - 24/03/2006 14:53

Quote:

Czesc,

Rangiz wystarczy, że wyślesz swoje stare ID do supportu, oni zamkną konto, w między czasie możesz zalożyć nowe w wybranej walucie.

Kolokoval, sprawdzilem Twoje konto, wszystko wyglada ok, problem polegal na tym ze zleciles szybko wyplate po wplacie i zrobieniu obrotu bonusem. Jutro z samego rana jak ktos sie tylko zjawi ktos w dziale finansowym odblokujemy Ci konto, zajmę się tym.

pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska




No i niestety panie Macku ale nie dotrzymal pan slowa . Konto nadal zablokowane bez jakiegokolwiek dowodu
Przeslalem 3 skany - DO, prawo jazdy, rachunek. Znowu nie ma odpowiedzi na mojego maila. Przestaje mnie to bawic powoli.
Posted by: Bullet

Re: Sportingbet [10] - 24/03/2006 14:55

Mialo byc powodu oczywiscie a nie dowodu bowiem nie ma zadnego powodu /dowodu mojej winy bo wszystko jest jak trzeba oczywiscie/. Fajne traktowanie klientow .
Posted by: Bullet

Re: Sportingbet [10] - 24/03/2006 14:59

Przepraszam za nieskladne posty ale naprawde mnie juz to mocno wkurza. Niech mi ktos poradzi co powinienem zrobic z tym fantem?
Posted by: rangiz9

Re: Sportingbet [10] - 24/03/2006 15:02

mnie tez olewaja już wysylalem chyba ze 3 maile i nic zadnej odpowiedzi. U innych buków na odpowiedż czeka się maksymalenie parę godzin. Teraz widać jaki ta firma ma szacunek dla klienta
Posted by: Bullet

Re: Sportingbet [10] - 24/03/2006 19:36

Chcialem podziekowac panu Mackowi bowiem konto poki co odblokowane. Nie wiem jak bedzie z wyplata jak ja zlece /wlasnie sie zastanawiam czy od razu ja zlecac/ ale po dlugich bojach cos sie ruszylo i chociaz nabralem troche spokoju. Nie wiem co moze pan Maciek ale na pewno wiecej niz ta cala reszta pracownikow tam i podchodzi do sprawy powaznie jak widac /choc z lekkim opoznieniem /. Mozna na niego liczyc
Posted by: sssmeagol

Re: Sportingbet [10] - 24/03/2006 19:37

UWAGA!!! Ogłaszam że dziś o godzinie 20.28 udało mi się zalogować, po kilku dniach beznadziejnej batalii z supportem Sportingbet na moje konto. W tej wiekopomnej chwili dziękuję Maćkowi za pomoc. Choć na przyszłość zastanowie się trzy razy zanim wpłacę jakąś kasę do Sportingbet. Życzę wszystkim klientom udanego kontaktu z supportem Sportinbet a firmie lepszej organizacji. Pozdrawiam wszystkich i wybaczam:)
Posted by: sssmeagol

Re: Sportingbet [10] - 24/03/2006 19:41

Maciek premia Ci się należy
Posted by: mk89

Re: Sportingbet [10] - 24/03/2006 20:17

Panie Maćku: dlaczego "Wpłaty przez MoneyBookers nie kwalifikują do promocji!" ? Jaja sobie robicie ?
Posted by: rieger

Re: Sportingbet [10] - 25/03/2006 07:07

Witam!!

Odnośnie promocji darmowe 5$ w kasynie to ile razy trzeba tym obrócić żeby móc wypłacić i czy da się przełożyć pieniądze z kasyna na zakłady sportowe??