KopusDupus i jego przygoda z Safinem.

Posted by: KopusDupus

KopusDupus i jego przygoda z Safinem. - 10/05/2007 05:05

opisze sytuacje.

wpłaciłem sobie 2150zł do GB, w ciągu w dni zrobiło się 4000.

mecz Safin-Denko (dziś)
Safin wygrywa 5-4, ma piłke meczową, stawiam 400 (ciut wczesniej), ze wygra 2 seta, ale nacisnelo sie przypadkowo jeszcze raz 0, czego nie zauwazylem. Przegralem wszystko.

a wiecie co jest najlepsze? ze te 2150 bylo polowa moich wakacji z rodzina na Sardyni.

jutro cala sprawa sie wyda, a ja umre.
skladajcie kondolencje.
Posted by: Donati

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:11

Zapozycz sie i graj dalej... \:\)
Posted by: Kylo

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:11

o zesz
Posted by: rybek

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:12

[']
Posted by: Misza_SB

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:13

+++
Posted by: KopusDupus

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:14



moja przyszła żona mnie zabije. to jest koniec z nami już.
jutro jade do rodziny, może mi ktoś pożyczy pieniądze na czas wakacji (jade do eng) a jak nie to mafia, albo sznur.
Posted by: KopusDupus

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:16

ciekawe ile odwagi trzeba by popelnic samobojstwo?
Posted by: Master.com back

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:16

Nawet sobie nie zdajecie sprawy jak sie przestraszyłem, i nastepnym razem piszcie bardziej ostrożnie Tematy, wchodzę w "To i owo" i... widzę temat: "KopusDupus umarł" i wipis Kylo, moj umysł przetłumaczył to jako: Temat założony przez Kulo, o śmierci KopusDupus... i myślałem... poważnie myślałem, że ktoś z Forum nieżyje...
Posted by: connor

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:17

KopusDupus co sie lamiesz, potraktuj to jak jeden zakladzik ktory nie wszed.

I pamietaj ze jeszcze jest polowa kasy na te wakacje.
Posted by: KopusDupus

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:18

tylko, ze tej straconej polowy juz nie bedzie.
a nie byly to nasze pieniadze, ktore JA przegralem
Posted by: Donati

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:19

KopusDupus swiat nie wali sie na 4000 zl(a nawet 2000), nie takie pieniadze ludie przegrywaja ... Rodzina wybaczy Ci tak samo jak dziewczyna, raczej nie odrazu ... \:p Ale napewno bedzie ok, troche optymizmu mimo wszystko. Bywa...
Posted by: Zbigniew

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:19

Jak u Mastera...
Posted by: Master.com back

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:21

ps. pocieszę Cie Kopus, jakiś czas temu przegrałem ponad 2,5 tys. euro, nie od razu ale przez niedługi czas, bo myślał człowiek, że złapał byka za rogi, a byk człowieka tymi rogami zmiażdzył, i też początkowy myślałem podobniej jak Ty, ale po jakimś czasie, przyznaje dość długim wszystko się ustatkowało, i tak będzie u Ciebie. Nie załamuj się.
Posted by: Arcy

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:21

Dostałeś Kopus w Dupus \:p , kondolencje \:o
Posted by: $t$

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:23

Ludzie bądźcie poważni, podobnie jak Master się przestraszyłem że Kopus-iowi się coś stało. Nie mogłeś mniej tragicznego ematu napisać ?
Posted by: Stoin

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:23

Zrzuta po 10 zł na MB

200 osób wpłaci i bedzie ok \:\)
Posted by: Ozeszlol

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:24

Nie wiem czy to Cie pocieszy ale mi Milwakuee konczyło na 4500 kupon mieli + 4 na 20 sekund do konca i osobiste i przez Boykinsa mi nie siadło bo raz że nie trafił osobistych a potem jeszcze stracił i kapa ... no ale ja to juz mam za sobą , a Ty przed sobą , powodzenia , nie zabije Cie jak Cie kocha \:D
Posted by: Zbigniew

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:24

Ja miałem podobnie po przegraniu 300$ (jak jeszcze dość dobrze stały) na Anderlecht - Oostende i 200euro na Vinciguerrze na poprzednich wakacjach. W sumie około 1800zł, ale zabijać się nie chciałem \:p Ale dół trwał około miesiąca po jednym i drugim.
Posted by: KopusDupus

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:25

nie wierze w cuda Stoin. dzieki chlopaki za pocieszenie. skasujcie temat, zamknijcie. zrobcie cokolwiek. niec to bedzie nauczka dla wszystkich.
Posted by: Master.com back

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:30

A teraz nasunęła mi się taka reflakcja, po tym "szoku" jaki przeżyłem czytając temat, że... Kopus umarł, jest Tu Nas na forum aktywnych kilka tysięcy, a napewno kilkuset, nikt chyba jeszcze tych aktywnych nie przeliczył, i mimo, że nie znam ani z imienia, ani z Nazwiska, ani z innego aspektu Kupusa, czy każdej innej osoby będącej na Forum, ogarnęła mnie nagla jakaś trwoga, żal, przestraszenie, taki mały szok, kiedyś zastanawiałem się, co się dzieje z kimś (nickiem), który nagle przestał być aktywny, pamiętam, czasami nawet przeglądam tematy jeszcze z 2001, `02, `03 r. i wielu osób z tamtych lat nie ma, (być może zmieniły nick- trzeba w końcu zatrzymać tę dziwną praktykę), ale sami spójrzcie, mimo, że chyba za bardzo w większości się nie znamy, jakaś "więź" występuj, także internet również jest jakimś podłożem społeczeństwa, Forum typowo bukmacherskie, a omawianych jest tyle spraw, często odbiegających tematem os sportu, jak chociażby kupno pralki, czy tak aktualny temat: Matura, niby to wszystko jest takie dziwne, a jednak tak proste, i tak ludzkie, współczucie, pomoc, często niestety widoczna również zazdrośc (choć mam nadzieję, że tej ostatniej jest najmniej).
Posted by: Zbigniew

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:33

Ja też się dobrze wystraszyłem. Patrzę, że jakiś znajomy nick umarł i zrobiło mi się nagle gorąco.
Posted by: lekki

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:34

jak kocha to wybaczy :-)
Posted by: Zbigniew

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:35

Może o nim pomyśleć, że jest jakimś chorym hazardzistą, a żyć z hazardzistą na miejscu kobiety ja bym nie chciał.
Posted by: KopusDupus

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:36

przepraszam Was, moi drodzy. za nazwe tematu. zle postapilem, pisalem w afekcie. a mial Safin pilke meczowa.
Posted by: rafal08

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:41

Originally Posted By: KopusDupus
przepraszam Was, moi drodzy. za nazwe tematu. zle postapilem, pisalem w afekcie. a mial Safin pilke meczowa.



Też mnie ta nazwa wstrząsneła \:p


pomijając to jedno zero więcej to nie zauważyłeś,że to mecz najwyzszego ryzyka w tenisie jakie tylko jest mozliwe.

Poradzisz sobie .Nie łam sie aż tak.
Posted by: Master.com back

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:42

rafał zmień "proszę Ciebie ja" temat na powiedzmy:

Straszliwa pomyłka Kopusa
Kopus i jego Kupon

... czy coś takiego.
Posted by: Kylo

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:45

Lepiej na: Żyć trzeba dalej...
Posted by: rafal08

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:46

Originally Posted By: Master.com back
rafał zmień "proszę Ciebie ja" temat na powiedzmy:

Straszliwa pomyłka Kopusa
Kopus i jego Kupon

... czy coś takiego.


Nie mogę.moje uprawnienia sięgaja tylko spraw przyziemnych to co jest po "no wiesz" w to nie moge ingerować ;\)
Posted by: rybek

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:48

no ja też się przestraszyłem że zmarł user \:o wsumie znam tylko po nicku ale sie przestraszyłem
Posted by: Master.com back

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:50

Originally Posted By: rafal08
Originally Posted By: Master.com back
rafał zmień "proszę Ciebie ja" temat na powiedzmy:

Straszliwa pomyłka Kopusa
Kopus i jego Kupon

... czy coś takiego.


Nie mogę.moje uprawnienia sięgaja tylko spraw przyziemnych to co jest po "no wiesz" w to nie moge ingerować ;\)



Jak On, tego... Biszopa trzeba przywołać on z Conradem to tak jak Żwirek i Muchomorej, jak Bolek i Lolek, jak... Pat i Kot.. Kot i Pat...
Posted by: rybek

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:56

jak sądiedzi \:D z tej bajki co wszystko rozwalają;p
Posted by: Wahi

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 05:57

a ja juz zobaczylem po zmienie tematu.

coz moge Ci powiedziec, ja sie najwiecej nauczylem na porazkach. Mialem takich kilka podczas moich poczatkow. 150zl, 60 euro, 200zl. A wtedy bylem 17 letnim dzieciakiem i dopiero zaczynalem i to bylo wetedy dla mnei bardzo duzo ;\)

bedize dobrze;) kup los totka suma szczescia i pecha rowna sie 0 ;\)
Posted by: Master.com back

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 06:01

rybek, czy zdajesz sobie sprawę, że za słowa wypowiedziane "oszczeżenie" Nas czeka niezwłocznie

Ochrona czuwa

od lewj: Rafał, i dwóch zakamuflowanych ;\)

Posted by: sports

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 06:05

kurs byl chyba mizerny ze to ktos przyjal za 4000
Posted by: Virapl

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 06:05

Originally Posted By: Wahi
bedize dobrze;) kup los totka suma szczescia i pecha rowna sie 0 ;\)

ale niestety "house edge" nie jest równy zero, tego nie przeskoczy nikt...
Posted by: rafal08

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 06:05

Hehe \:D


Rybek widziałem gdzies fajnego kermita dla Ciebie .Chcesz?
Posted by: Izajasza53

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 06:15

U też się przestraszyłem że unser mecz.pl nie żyje.
Cóż taka bukmacherka też mi się zdarzyło przez pomyłke zagrać jak nie trzeba, akurat ostatnio zamiast na way to puściłem lay finał Chelsea-ManU w LM, wyszło że akurat obie nie awansowały i wygrałem \:D
Posted by: Szewa

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 06:16

Ładne jaja mocium panie
Posted by: koszałek

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 07:04

No to ja ide z Tobą sie wieszać!! Dostałem od kolesia 30$ na bodog, zrobiłem z tego 350$ dostaje AA, koles przedemna raisuje ja przebijam on all in, ja all in, w puli 700$, pokazuje 77, na flopie dochodzi mu 7 i dziekuje... ide kupić sznurówki albo skakanke \:o
Posted by: th0mas

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 07:09

Eee tak czasem bywa. W zeszłym sezonie postawiłem 700$ na live na Miami, jak wygrywali +13 po 3 kwarcie i przegrali jednym punktem. \:\) Odrobiłem straty w 2 tygodnie. A do wakacji jeszcze trochę czasu \:\)
Posted by: Kameleon

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 13:55

4000 na Safina? \:p

Śmiać się czy płakać?
Posted by: Lord Devastator

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 14:04

a ja myslalem ze cos z Lupusem ...albo ktos wysmiewa jego nicka albo jakas zemsta zbanowanego
Posted by: rybek

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 15:56

Originally Posted By: rafal08
Hehe \:D


Rybek widziałem gdzies fajnego kermita dla Ciebie .Chcesz?

no ba że chce kermita dawaj \:D
Posted by: rafal08

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 16:34

Originally Posted By: rybek
Originally Posted By: rafal08
Hehe \:D


Rybek widziałem gdzies fajnego kermita dla Ciebie .Chcesz?

no ba że chce kermita dawaj \:D


Tu jest był na pierwszej stronie,ale oni ciągle to zmieniaja.

http://avatars.jurko.net/16/

Do 16 nie ma tyle miałem czas popatrzeć
Posted by: lupus

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 16:53

Originally Posted By: Lord Devastator
a ja myslalem ze cos z Lupusem ...albo ktos wysmiewa jego nicka albo jakas zemsta zbanowanego


Niektorzy nie musza do tego celu rejestrowac nowego nicka, tak jak ty to robiles
Ubaw z ciebie byl niezly.
Posted by: Lord Devastator

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 17:16

Originally Posted By: lupus
Originally Posted By: Lord Devastator
a ja myslalem ze cos z Lupusem ...albo ktos wysmiewa jego nicka albo jakas zemsta zbanowanego


Niektorzy nie musza do tego celu rejestrowac nowego nicka, tak jak ty to robiles
Ubaw z ciebie byl niezly.

Coz...jedni sie smieja, inni złoszczą, jeszcze inni - współczują...
Posted by: Biszop

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 17:26

Originally Posted By: Stoin
Zrzuta po 10 zł na MB

200 osób wpłaci i bedzie ok \:\)


Ciezka sprawa stwierdzic czy Kupus pisze prawde
ale jesli pisze to zacytowany wpis jest najsensowniejszy i nalezaloby pojsc w tym kierunku,
sami wyjadacze tutaj to co za problem rzucic pare zlotych i pomoc "blizniemu"? \:\)

Jesli Kupus poda namiary na MB to wplace pierwszy pare dyszek moze znajda sie kolejni.
Mysle ze nik nie straci, a mozna pomoc w waznej sprawie
Posted by: Ozeszlol

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 18:54

Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: Stoin
Zrzuta po 10 zł na MB

200 osób wpłaci i bedzie ok \:\)


Ciezka sprawa stwierdzic czy Kupus pisze prawde
ale jesli pisze to zacytowany wpis jest najsensowniejszy i nalezaloby pojsc w tym kierunku,
sami wyjadacze tutaj to co za problem rzucic pare zlotych i pomoc "blizniemu"? \:\)

Jesli Kupus poda namiary na MB to wplace pierwszy pare dyszek moze znajda sie kolejni.
Mysle ze nik nie straci, a mozna pomoc w waznej sprawie


W słusznej sprawie ? no jeżeli słuszną sprawą można uznać wyjazd na karaiby ... obcej osoby ... to zrzucmy się !!!
Ludzi z takimi problemami jest mnóstwo , jakbym miał każdemu daw... zresztą myśle że żartujesz z tym ...
Posted by: Randall

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 19:45

Tak.popierajmy nałóg, a jak nastepnym razem przegra kasę na nową lodówke to tez się zrzucimy \:D A co !!! Ma się ten gest \:D
Posted by: M4CI3K

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 20:27

Przede wszystkim tylko koleś z nałogiem stawia kasę, której nie może przegrać.
Pierwsza zasada w obstawianiu:
Stawiaj tyle ile nie żal ci przegrać!!!

Zrzuta???
Kurde wam to się chyba w głowach od tej kasy poprzestawiało. Może ktoś na forum jest alkoholikiem i nie ma już za co pić?
To też zrobimy zrzute
Posted by: loipop

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 20:40

Originally Posted By: Randall
Tak.popierajmy nałóg, a jak nastepnym razem przegra kasę na nową lodówke to tez się zrzucimy \:D A co !!! Ma się ten gest \:D


hahahah :):):):)
Posted by: Ozeszlol

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 20:56

Ja zbieram na odrzutowiec myśle że 100 złotych was nie zbawi , a forum liczy tysiace uzytkownikow , na MB czy przelewem wolicie ? \:D


A tak powaznie to Dupus będzie miał nauczke , neich wyciagnie wnioski z tej lekcjii ....
Posted by: Szczypior

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 20:59

Originally Posted By: eMSi
o. Może ktoś na forum jest alkoholikiem i nie ma już za co pić?
To też zrobimy zrzute


Będę wdzięczny
Posted by: Mr Joke

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 21:01

Originally Posted By: Szczypior
Originally Posted By: eMSi
o. Może ktoś na forum jest alkoholikiem i nie ma już za co pić?
To też zrobimy zrzute


Będę wdzięczny



hahahahah leżę Szczypior, dobre hahahahaa
Posted by: Izajasza53

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 21:01

Ja tez
Posted by: rafal08

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 21:08

Originally Posted By: Szczypior
Originally Posted By: eMSi
o. Może ktoś na forum jest alkoholikiem i nie ma już za co pić?
To też zrobimy zrzute


Będę wdzięczny



spoko wyciągniemy Cie z tego \:D
Posted by: polskignom

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 21:12

ja, zebym nie mial na chleb, to na piwo i tak znajde.
Posted by: Szczypior

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 21:24

proponuje zrobić tak, założymy topick w którym co tydzień będziemy losowali osobe która od innych dostaje po 10 zł na mb, zglosi sie 10 osob i wylosowana osoba otrzyma 90 zł i tak co tydzień

było losowanie padło na mnie

panoczki nie będe oszukiwał, nie trzeba mi ani na bułkę, ani na leki, jedynie na pryte truskawkową.

********* kapitalizm

ide zajrzec do lodowki czy sie ładnie mrozi majonka

i juwe czas zacząć !
Posted by: Biszop

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 21:30

Sami eksperci i pogromcy bukow tutaj, a kazdy na cos zbiera \:D

Bylem ciekaw ilu i jak sie odezwie, jak na razie nie zawiodlem sie ani troche
Posted by: Morten

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 21:40

Prawda jest taka, że jak ktoś gra nie swoimi pieniędzmi, pieniędzmi, których nie może stracić to to już zakrawa o jakąś chorobę psychiczną..
Posted by: connor

Re: Kopus w Dupus. - 10/05/2007 22:22

Originally Posted By: Morten
Prawda jest taka, że jak ktoś gra nie swoimi pieniędzmi, pieniędzmi, których nie może stracić to to już zakrawa o jakąś chorobę psychiczną..


ale jakie emocje, pewnie lepsze niz skok na bandzi \:\)
Posted by: KopusDupus

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 22:30

i ja nie twierdze, ze jestem chory. przyznaje sie do tego, tylko nie potrafie sobie pomoc. to nie byl zreszta pierwszy raz, ale pierwszy na taka skale. historia jest jak najbardziej prawdziwa, co zreszta skan pokazal, a w "Wklejam kuponiki" cala historia gry. dziekuje Biszop'ie za dobre checi, ale juz wczesniej odpisalem, ze to nie ma sensu, chlopaki maja jednak racje piszac w ten sposob.
Posted by: Ozeszlol

Re: KopusDupus umarł. - 10/05/2007 22:32

Originally Posted By: KopusDupus
i ja nie twierdze, ze jestem chory. przyznaje sie do tego, tylko nie potrafie sobie pomoc. to nie byl zreszta pierwszy raz, ale pierwszy na taka skale. historia jest jak najbardziej prawdziwa, co zreszta skan pokazal, a w "Wklejam kuponiki" cala historia gry. dziekuje Biszop'ie za dobre checi, ale juz wczesniej odpisalem, ze to nie ma sensu, chlopaki maja jednak racje piszac w ten sposob.



\:D
Posted by: KopusDupus

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 00:08

śmieszne? jakoś nie wyczuwam kontekstu, ktory moglby byc smieszny. ale byc moze ja jestem malo smieszny, albo zenujaco smieszny? sam nie wiem, jesli cie rosmieszylem - ciesze sie, lubie dawac ludziom radosc. choc gustuje w paniach, ale dla ciebie zrobie wyjatek.
Posted by: Donati

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 00:16

Rodzina i dziewczyna juz dowiedzieli sie wszystkiego ? \:p
Posted by: Jonathan Sarkos

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 00:17

Originally Posted By: KopusDupus
i ja nie twierdze, ze jestem chory. przyznaje sie do tego, tylko nie potrafie sobie pomoc. to nie byl zreszta pierwszy raz, ale pierwszy na taka skale. historia jest jak najbardziej prawdziwa, co zreszta skan pokazal, a w "Wklejam kuponiki" cala historia gry. dziekuje Biszop'ie za dobre checi, ale juz wczesniej odpisalem, ze to nie ma sensu, chlopaki maja jednak racje piszac w ten sposob.


Współczucie sobie, a rzeczywistość niestety sobie. Samo regularne granie jest już jakimś wskaźnikiem uzależnienia, a granie pieniędzmi nieswoimi, lub takimi przeznaczonymi na inny cel, jest nim z pewnością. Sam sobie nie pomożesz, nie masz żadnych szans. Radzę szukać terapeuty od uzależnień. Poważnie.
Posted by: ArtekPotito

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 00:22

Originally Posted By: Jonathan Sarkos
Originally Posted By: KopusDupus
i ja nie twierdze, ze jestem chory. przyznaje sie do tego, tylko nie potrafie sobie pomoc. to nie byl zreszta pierwszy raz, ale pierwszy na taka skale. historia jest jak najbardziej prawdziwa, co zreszta skan pokazal, a w "Wklejam kuponiki" cala historia gry. dziekuje Biszop'ie za dobre checi, ale juz wczesniej odpisalem, ze to nie ma sensu, chlopaki maja jednak racje piszac w ten sposob.


Współczucie sobie, a rzeczywistość niestety sobie. Samo regularne granie jest już jakimś wskaźnikiem uzależnienia, a granie pieniędzmi nieswoimi, lub takimi przeznaczonymi na inny cel, jest nim z pewnością. Sam sobie nie pomożesz, nie masz żadnych szans. Radzę szukać terapeuty od uzależnień. Poważnie.

nie zgodze się...mnie udało się sobie pomóc
Posted by: Jonathan Sarkos

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 00:25

Originally Posted By: ArtekPotito2

nie zgodze się...mnie udało się sobie pomóc


Ok, może przesadziłem. Zadne uogólnienie nie jest oczywiście prawdziwe w 100%. Ale jesteś na pewno wyjątkiem, który potwierdza regułę.
Posted by: Ozeszlol

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 00:28

Originally Posted By: KopusDupus
śmieszne? jakoś nie wyczuwam kontekstu, ktory moglby byc smieszny. ale byc moze ja jestem malo smieszny, albo zenujaco smieszny? sam nie wiem, jesli cie rosmieszylem - ciesze sie, lubie dawac ludziom radosc. choc gustuje w paniach, ale dla ciebie zrobie wyjatek.



Wyluzuj \:\) Chciałem Ci tylko zwrócic uwagę że to była ironia co Biszop napisał ;\)

Dasz rade bądz silny !!! ludzie nie takie katastrofy przezywają ..
Posted by: Zbigniew

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 00:36

Moim zdaniem, to co Biszop napisał to nie była ironia. Ludzie dali do zrozumienia, że śmieszny pomysł, to już żartował ;]
Posted by: ajdam

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 00:40

jak juz do tego doszlo, ze nie swoje pieniadze przeznaczasz na gre to juz cienko z toba


wejdz np na betsson albo expekt, tam jest dzial poswiecony uzaleznieniom, znajdziesz tam pare linkow, m.in. do for
kiedys z ciekawosci wszedlem na takie forum, polskie, wprawdzie wiekszosc osob pisze tam o uzaleznieniach od kasyna, ale mozna tez znalezc od bukmacherki czy pokera
powiem tylko, ze dla kogos kto nie widzi problemu w hazardzie to jest to wstrzas
Posted by: Biszop

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 02:09

Originally Posted By: Zbigniew
Moim zdaniem, to co Biszop napisał to nie była ironia. Ludzie dali do zrozumienia, że śmieszny pomysł, to już żartował ;]
Tylko w polowie masz racje.
Gdyby znalazly sie osoby chetne to i ja bym wplacil, ot i tyle choc zamiar byl calkiem inny, po raz kolejny przekonalem sie ze najwiecej tutaj krzykaczy i internetowych napinaczy ktorych jedynym (choc nie zawsze) zajeciem jest siedzenie tutaj i w podobnych miejscach i zabieranie glosu w sprawach o ktorych maja marne pojecie.
3/4 lub wiecej nie ugralo w dluzszym czasie sensownego zysku, a temat wklejamy kuponiki jest najsmieszniejszy na forum.
Z wszystkich osob ktore wrzucaja tam kupony moze 2 lub 3 ugralo cos sensownego,
nie zebym wskazywal kogos konkretnego;-)

Co do Kupusa to mu wspolczuje, nawet bardzo ale tak jest jesli ktos zabiera sie za gre, a nie ma odpowiedniego kapitalu i pomyslu na gre, bez obrazy oczywiscie bo nie zamierzam szydzic z autora.

Mam nadzieje ze wszystko sie wyprostuje:)
Posted by: Szewa

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 02:09

Ja ostatnio zrobiłem sobie miesiąc przerwy. Nie miałem z tym żadnego problemu. Nie ciągnęło mnie żeby wpłacić gdzieś kasę, czy wstąpić do naziemnego. Od wczoraj znowu sobie pogrywam, a w wakacje kolejna przerwa, tym razem prawie trzymiesięczna. Grunt, to nie przekraczać pewnej granicy.
Posted by: Ozeszlol

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 03:17

Originally Posted By: Biszop

3/4 lub wiecej nie ugralo w dluzszym czasie sensownego zysku, a temat wklejamy kuponiki jest najsmieszniejszy na forum.
Z wszystkich osob ktore wrzucaja tam kupony moze 2 lub 3 ugralo cos sensownego,
nie zebym wskazywal kogos konkretnego;-)


Podpisuje się pod tym rękami i nogami , z tym że temat wklejamy kuponiki jest najsmieszniejszy zaraz po dziale smieszne ;\)
Posted by: rybek

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 04:39

Kopus długo sie nie odzywa chyba nie dobrze:/
Posted by: Homraj

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 04:59

Originally Posted By: Biszop

temat wklejamy kuponiki jest najsmieszniejszy na forum.

Podpisuje się pod tym tylko lewą ręka (prawą pisać nie potrafię). ;\)
Jeśli chodzi o reakcje ludzi - prawidłowa i trudno nawet wyobrazić sobie aby mogła być inna. Wszak to mecz.pl a nie jakaś organizacja humanitarna. Gdyby znalazło się tych 200-stu pragnących nieść pomoc, uznałbym to nawet za swego rodzaju zaburzenie.
Co do KopusDupus -> nie wiem jak można pomylić 400 zł z 4000 zł ?
Po prostu nie wiem. Chyba było tam jakieś potwierdzenie zakładu?

Pragnę też wyrazić szczerą nadzieję, iż wszystko dobrze się skończy a przyszła żonka nadal będzie serwować zupki ;\)

pozdrawiam \:\)
Relax
Take It Easy
Posted by: Platini

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 05:18

Originally Posted By: Kameleon
4000 na Safina? \:p

Śmiać się czy płakać?
Jak przeglądam teraz ten temat to również mam mieszane odczucia. Postawić w takim meczu taka kase ?

Jedną z moich zasad (pewnie nie tylko moich) jest - nie graj meczy, gdzie jest dwie rosyjskie/dwóch ruskich zawodnikow. Staram się jej trzymać, nieźle wychodze ;\)

Kilka razy miałem momenty zwątpienia w walce z bukami ale przychodziły dobre dni.
Zycze Ci abys szybko odrobił straty \:\)
Posted by: connor

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 05:22

Originally Posted By: Homraj

Co do KopusDupus -> nie wiem jak można pomylić 400 zł z 4000 zł ?
Po prostu nie wiem. Chyba było tam jakieś potwierdzenie zakładu?


Mozna, przy necie ktory muli bez problemu.

Na zrzutke nie ma szans, ale Dupus, jakbys zalozyl stronke z platnymi typami
Posted by: Szewa

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 05:23

Chłopaki nie zwróciliście uwagi na pierwszego posta. Kopus chciał postawić "jedynie" 400 PLN na Safina ale przez przypadek dobawił jeszcze jedno zero i wsyszło 4000 PLN
Posted by: MagiK

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 05:36

Originally Posted By: rybek
Kopus długo sie nie odzywa chyba nie dobrze:/
nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc.... nie sadze,zeby z tego powodu mial cos sobie robic...4000 to dla mnie osobiscie bardzo duza kwota,ale skoro zdecydowal sie wplacic ponad 2000zl do GB to dla niego niekoniecznie...poza tym pierwsza zasada: graj za tyle ile mozesz przegrac...i wtedy jest prosciej. Mysle,ze Kopus sie duzo przez to nauczyl i wyciagnal wnioski. Co do kobiety to jezeli go kocha to go nie zostawi,a rodzina wybaczy \:\) wiec nie jest tak zle, pieniadze to tylko rzecz nabyta, tak samo latwo je stracic ;\) wazniejsze sa uczucia,ktorych nie da sie kupic ;\) Walcz Kopus
Posted by: Zbigniew

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 05:39

Trochę za bardzo upraszczacie.
Posted by: blacky82

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 07:38

Tylko w polowie masz racje.
Gdyby znalazly sie osoby chetne to i ja bym wplacil, ot i tyle choc zamiar byl calkiem inny, po raz kolejny przekonalem sie ze najwiecej tutaj krzykaczy i internetowych napinaczy ktorych jedynym (choc nie zawsze) zajeciem jest siedzenie tutaj i w podobnych miejscach i zabieranie glosu w sprawach o ktorych maja marne pojecie.
3/4 lub wiecej nie ugralo w dluzszym czasie sensownego zysku, a temat wklejamy kuponiki jest najsmieszniejszy na forum.
Z wszystkich osob ktore wrzucaja tam kupony moze 2 lub 3 ugralo cos sensownego,
nie zebym wskazywal kogos konkretnego;-)

Co do Kupusa to mu wspolczuje, nawet bardzo ale tak jest jesli ktos zabiera sie za gre, a nie ma odpowiedniego kapitalu i pomyslu na gre, bez obrazy oczywiscie bo nie zamierzam szydzic z autora.

Mam nadzieje ze wszystko sie wyprostuje:)

Oj Oj Oj Oj wspolczuje Kupus jakby nie patrzyl straciles 2150 zeta. nie licze tej wygranej 1850 bo mogles wyplacic wklad i gralbys za ta wygrana. wielkie wspolczucie.

Ale ja nie o tym. Wiem ze Biszop to jest Gosc SZACUN( w dobrym tego slowa znaczeniu, mimo ze nie znam czlowieka osobiscie), ale rozpierdala mnie troche jego wielce zadufany swiatopoglad i wciskanie nosa w sprawy w ktore moze to on nie ma zielonego pojecia jak to zdarzyl ujac we wczesniejszym poscie o innych ktorzy wypowiadaj sie na rozne tematy zawarte na tym forum. Chlopie nie kazdego zycie jest uzlozne kolorowo jak twoje, nie kazdego stac na gest wydania kilkudzieisieciu zlotych na obca osobe tylko dlatego ze staracil troche kasy na zakladach, jesli ma problem z hazardem to sa od tego odpowiednie instytucje. wiec nie piernicz tutaj o innych ze to sa krzykacze czy jak to nazwales INTERNETOWI NAPINACZE bo sam chyba mowisz o sobie, nikt oprocz ciebie nie zadeklarowal sie ze wplaci dla Kupusa jakas kase. Przejrzyj swoje posty wczesniejsze "jesli kopus poda adres MB sam pierwszy wplace mu pare dyszek". Wplaciles? Raczej nie. Takze w nastepnym poscie pierniczysz o sobie czlowieku, ktory ugrywa niewiadomo jaki zysk w kazdym miesiacu. Takze moze zauwaz ze nie kazdy siedzi na kasie nie kazdego stac na oldsmobila nie kazdego stac na wczasy nad morzem i jazde na skuterze wodnym i inne duperele. Wstrzymaj sie troche Ty Kompanie bo nie zawsze masz racje, a jesli znajdzie sie ktos kto ma inne mysli niz ty odrazu zostaje wyszydzony upomniany i pojechany przez modow. niestety t widac koleczko wiernej adoracji.....

Mam nadzieje ze nikogo nie urazilem

Pewnie zaraz dostane jakies ostrzezonko albo inni "wielcy" "przyjaciele autorytetow", "swietojebliwych" d..opi..erdola

Z przyjacielskim ZDROW.
Posted by: Biszop

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 16:30

Ale pojechales szeroko ;\)
Piszesz ze nie wplacilem,
no masz racje nie wplacilem bo nie mialem gdzie, to po pierwsze.
Po drugie ustosunkowalem sie do calosci, przeczytaj uwaznie wiekszosc postow tutaj,
nie rzuca Ci sie jedno w oczy ze rzeczony Kupus jako jedyny sie przyznal do swojej pomylki??
Reszta wkleja super kuponiki, a dla wiekszosc sa to kupony trafione raz na 10 albo rzadziej, to mnie smieszy i dlatego nie dosc ze mu wspolczuje to jeszcze go rozumiem,
zreszta sam kiedys na tym forum pisalem o podobnym przypdku, byl mecz towarzyski Rosja-Brazylia przy wyniku 0-1 zagralem over 2,5 i podobnie nacisnalem jedno zero za duzo, kwota w euro.
Mecz skonczyl sie 0-1
Zabolalo i to bardzo ale nie byly to pieniadze na wakacje tylko czesc stalego budzetu przeznaczonego na gre, czujesz roznice??

Moze masz racje niepotrzebnie sie wtracam w nie swoje sprawy tylko zastanawia mnie ze nie dziwisz sie innym tylko mi ze sie odezwalem:)
Inna sprawa ze wcale nie uwazam ze zawsze mam racje to tak gwoli sprostowania, myle sie jak kazdy tylko wyciagam wnioski:)

Co do "ostrzezonka" to troche sie wyglupiles, bez urazy ;\)

Pozdrawiam
Posted by: blacky82

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 17:03

heh nie wiem po co przytaczasz tutaj jakis swoj niewygrany zaklad, w ktorym straciles kase przydzielona na zaklady, ze niby jaka mam czuc roznice? Typ przegral kase przeznaczona na inny cel czyli sam jest sobie winien bo grasz za tyle ile mozesz stracic. Takze wedlug mnie ten wywod Biszop byl naprawde zbedny z twojej strony.

Chodzilo mi glownie o "krzykaczy i internetowych napinaczy" w zwiazku z czym uzyles tych okreslen? ze nikt nie chcialbyc wspanialomysli i na haslo "podaj MB to ci wplace pare dyszek" nie polecial za Toba sznur chetnych do wplacania kasy dla Kupusa? Daj spokoj


A co do tematu wklejamy kuponiki kto tam chce cos wkleic to wkleja nie widze sensu twojego przyjebania sie do ludzi ktorzy tam pokazuja swoje wygrane a i nawet przegrane. Nic ci do tego czy to jest 1 kupon na miesiac czy 10 -ty kupon z rzedu ktory ktos trafil. Patrz na swoje wyniki i tyle
Posted by: Biszop

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 17:05

Coz poczac.
Niewatpliwie masz racje:)

Pozdrawiam
Posted by: Master.com back

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 17:05

blacky, ale On grał za tyle ile mógł stracić, ale niestety naciną jedno zero więcej, chciał zagrać za 400, zagrał za 4 000, i w tm, i tylko tym jest cała rzecz!
Posted by: waldi561

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 17:19

Bo SAFINA sie nie gra nigdy. Sam sie o tym przekonalem gdy ostatnio gral z Belgiem. 1 set 6-0 w 2 prowadzi w tb 6-3 i ma 2 wlasne podania. No i oczywiscie topi seta i pózniej caly mecz. Takiego czegos dokonac to trzeba byc najlepszym z nalepszych wsród patałachow. Po tym meczu Safin dla mnie nie istnieje. Pozdrowienia dla ciebie bracie nie załamuj się , życie trwa nadal.
Posted by: blacky82

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 17:38

Originally Posted By: Master.com back
blacky, ale On grał za tyle ile mógł stracić, ale niestety naciną jedno zero więcej, chciał zagrać za 400, zagrał za 4 000, i w tm, i tylko tym jest cała rzecz!


wiem za ile gral i wiem w jaki sposob przegral za duzo fakt faktem ze wplacil 2150 ktore na gre raczej nie mialy byc przeznaczone takze nie pisz ze gral za 400 bo tyle mogl przegrac
Posted by: Master.com back

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 17:43

Miał grać za 400, przez pomyłkę zagrał za 10 x więcej, w każdym bądź razie, można łatwo dyskutować po fakcie, może to i potrzebne, ważne by nie popełniać błędów po raz kolejny.


Z żiełanijem scziastia! ;\)
Posted by: Siemers

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 18:55

Originally Posted By: blacky82
Chodzilo mi glownie o "krzykaczy i internetowych napinaczy"


Nie dziwie sie, ze nie wiesz o co chodzilo Biszopowi ... jako przyklad tej grupy ludzi nie jestes w stanie tego pojac

Originally Posted By: blacky82
A co do tematu wklejamy kuponiki kto tam chce cos wkleic to wkleja nie widze sensu twojego
przyjebania sie do ludzi ktorzy tam pokazuja swoje wygrane a i nawet przegrane. Nic ci do tego czy to jest 1
kupon na miesiac czy 10 -ty kupon z rzedu ktory ktos trafil. Patrz na swoje wyniki i tyle


A czy on w ktorymkolwiek poscie sie do kogos przyjebal ??? Pisze, ze go smieszy ten dzial i to jest jego prywatna sprawa!
Jezeli smieszy go tez dzial "Smieszne" to tez sie przyfasolisz ??? On na nikogo nie najechal, stwierdzil po prostu
FAKTY, ktore najwidoczniej Ci uwlaczaja !!!

Nie mam do Ciebie nic blacky82 no ale w ogole Cie nie rozumiem ... aha i daj sobie w razie czego spokuj z jakimis
postami na mnie bo nie bede odpisywal ... drugi kawalek "systemu" odpada (pierwszy nie mial co poczac)

Posted by: connor

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 19:24

Tak na powaznie dupus to nic nie osiagniesz zakladajac takie tematy, ani nawet nie powinienes liczyc na wspolczucie, przypuszczam ze z 80% ludzi czytajacych ten temat sie cieszy ze wtopiles i uwaza Cie za frajera, pewnie uwazaja tez ze jakby Ci ten kupon wszedl za przypadkowe 4000zl. to wrzucilbys go do tematu WKLEJAMY (wygrane) KUPONIKI...

Dla Twojego dobra lepiej zdecyduj sie na zamkniecie tego tematu.
Posted by: blacky82

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 19:29

Originally Posted By: Siemers
Originally Posted By: blacky82
Chodzilo mi glownie o "krzykaczy i internetowych napinaczy"


Nie dziwie sie, ze nie wiesz o co chodzilo Biszopowi ... jako przyklad tej grupy ludzi nie jestes w stanie tego pojac

Originally Posted By: blacky82
A co do tematu wklejamy kuponiki kto tam chce cos wkleic to wkleja nie widze sensu twojego
przyjebania sie do ludzi ktorzy tam pokazuja swoje wygrane a i nawet przegrane. Nic ci do tego czy to jest 1
kupon na miesiac czy 10 -ty kupon z rzedu ktory ktos trafil. Patrz na swoje wyniki i tyle


A czy on w ktorymkolwiek poscie sie do kogos przyjebal ??? Pisze, ze go smieszy ten dzial i to jest jego prywatna sprawa!
Jezeli smieszy go tez dzial "Smieszne" to tez sie przyfasolisz ??? On na nikogo nie najechal, stwierdzil po prostu
FAKTY, ktore najwidoczniej Ci uwlaczaja !!!

Nie mam do Ciebie nic blacky82 no ale w ogole Cie nie rozumiem ... aha i daj sobie w razie czego spokuj z jakimis
postami na mnie bo nie bede odpisywal ... drugi kawalek "systemu" odpada (pierwszy nie mial co poczac)



widze ze ty wlasnie nalezysz do tej grupy. JA chcialem tylko zauwazyc ze Biszop nie jest w stanie swoim slowem naklonic ludzi do wplacania kasy. a w kolejnym swoim poscie wrzuca tutaj od napinaczy i krzykaczy. jakbym byl napinaczem to bym zarzucil tekst w stylu je.bac Lecha i cala Triade ale po co? to jest napinka a nie zwrocenie komus uwagi ze nie jest tutaj bogiem. tak jak pisalem zaraz kolko rozancowe zacznie po mnie jechac jak po kazdym kto mial cos do powiedzenia w przeciwnym zdaniu niz koleczko wiecznej adoracji.


bez odbioru leszvczu (napinka)
Posted by: loipop

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 19:37

bijcie sie
Posted by: blacky82

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 19:39

hehe dobra nie mam zamiaru juz dyskutowc z osobami z ktorymi nie mam ochcoty. mialem swoje zdanie co do wypowiedzi Biszopa i je wyrazilem mam nadzieje ze Biszopa nie urazilem bo nie o to mi chodzilo.

zamknac temat bo juz sie zaczyna ......
Posted by: pascal123

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 19:43

Originally Posted By: Experto
Tak na powaznie dupus to nic nie osiagniesz zakladajac takie tematy, ani nawet nie powinienes liczyc na wspolczucie, przypuszczam ze z 80% ludzi czytajacych ten temat sie cieszy ze wtopiles i uwaza Cie za frajera, pewnie uwazaja tez ze jakby Ci ten kupon wszedl za przypadkowe 4000zl. to wrzucilbys go do tematu WKLEJAMY (wygrane) KUPONIKI...

Dla Twojego dobra lepiej zdecyduj sie na zamkniecie tego tematu.


Ja tam lubie ten dział(kuponiki), i jeśli widze że ktoś ugrał 10000 to też tak chce i przynajmniej widze, że ktoś coś wygrywa i tylko i wyłącznie mnie to motywuje.

Po raz kolejny się kłucicie o totalne bzdury. Kolega przegrał i to jest fakt, każdy z Nas przegrywa, nie każdy zakłada taki temat, ale każdy ma taką możliwość, i to mi się tu podoba.

Kopus współczuję przegranej bo masz przez to kłopoty, ale współczuję także uzależnienia.
Posted by: darkoo

Re: KopusDupus umarł. - 11/05/2007 19:57

Trochę offtopa, moim zdaniem również na GB łatwo jest o pomyłkę przy stawce, na live nie gram za często ale kiedyś też wklepałem jedno zero za dużo, chciałem ustawić kursor zeby skasować a tu się confirm nacisneło :/ To było na MŚ i że pierwszą bramkę strzelą Szwedzi ale nie pamietam meczu, wiem ze wygrany

1/50 kuponów stawianych normalnie trafia się że wyskoczy czerwone failed i wtedy kiedy obstawisz jeszcze raz to w historii masz dwa kupony. Raz miałem tak z MLB, przed snem napisałem maila, rano patrze odpisali mi już po meczu (przegrany) i anulowali kupon więc miło ;\)

Co do tematu to uważam że jeśli ktoś wpłaca już >2k na granie to ma jakiś plan na grę a nie wejście dwa razy all in na kurs 1,5 z pełnymi gaciami i wypłata >4k bo 'trzeba na coś zarobić' jest moim zdaniem głupotą, każdy wie że w bukmacherce trzeba być cierpliwym szczególnie gdy dysponujemy większym kapitałem na grę... a moze tylko ja jestem taki ostrożny i wolę w dwa tygodnie zarobić spokojnie kase wg. jakiegoś rozsądnego planu niż stresować się stawiając sporą część kapitału.

Kilka razy takie wchodzenie all in wyjdzie i dobrze ale zawsze wszystko moze potoczyć się w drugą stronę.

Moim zdaniem przegrana ta przegrana mozna interpretować dwujako 1,2*4k daje nam 800zł na czysto co przy początkowym kapitale to prawie połowa więc może autor kierował się łatwym zyskiem... Z drugiej strony sam wiem jaki soft GB bywa więc nie oceniam tego.

Pozdrawiam i oby mniej takich tematów.
Posted by: Lord Devastator

Re: KopusDupus umarł. - 12/05/2007 16:16

mam jeszcze pytanie - wczoraj wysmazylem u nich kupon i mialem limit 77 funtow mimo ze jestem u nich pod kreska i wersja jezykowa angielska itp...To w PL mozna tak sobie postawic byle jaki emcz na livie za 4000 bez mrugniecia okiem? Na livie sa wieksze limity, Polavy duzo przegrywaja czy Anglicy wygrywaja?
Posted by: lupus

Re: KopusDupus umarł. - 17/05/2007 01:25

Biszop mam ostatnio strasznie duzo wydatkow, moze sie dorzucisz? ;\)