Zarabianie przez klikanie?? <lol>

Posted by: $port

Zarabianie przez klikanie?? <lol> - 02/08/2007 20:12

miał kto¶ z czym¶ takim podobnym do czynienia?? mianowicie chodzi mi o jakeis klikanie w banery reklamowe czy czytanie maili;) przychodzi mi tego sporo do spamu i nie wiem co o tym sadzic? \:D

pzdr
Posted by: Shanti

Re: Zarabianie przez klikanie?? <lol> - 02/08/2007 20:16

Szkoda czasu. To bujdy ze na tym da sie zarobic.
Posted by: JuN

Re: Zarabianie przez klikanie?? <lol> - 02/08/2007 20:17

na tym mozna bylo zarobic za malolata

sam zaczynalem 5-6 lat temu tak..

wtedy to spokojnie mozna bylo 200-300 $ wyciagnac miesiecznie

a wtedy naprawde to byla fajna kasa..

a teraz... to bujda
Posted by: ciacho1984

Re: Zarabianie przez klikanie?? <lol> - 02/08/2007 20:18

Te systemy oprate sa na piramidzie ludzi, tj. poleconych, to oni tak naprawde wyrabiaja zysk, znajomy bawi sie w to tylko ma tam kilkaset poleconych i oni robia kase bo za meila zwykle jest 1-5 gr czyli samemu klikajac to wiecznosc by wyciagnac jakies nawet drobne, wyplaty w takich firmach zwykle kolo 50 zl minimum. Przy kilkuset poleconych zarobek okolo 100-200 zl miesiecznie.
Posted by: pascal123

Re: Zarabianie przez klikanie?? <lol> - 02/08/2007 20:22

Originally Posted By: JuN
na tym mozna bylo zarobic za malolata

sam zaczynalem 5-6 lat temu tak..

wtedy to spokojnie mozna bylo 200-300 $ wyciagnac miesiecznie

a wtedy naprawde to byla fajna kasa..

a teraz... to bujda


Musiałe¶ naprawde sporo klikać. \:D
Posted by: JuN

Re: Zarabianie przez klikanie?? <lol> - 02/08/2007 20:47

myszkomaty do tego byly \:\)

zostawialo sie kompa na noc wlaczonego i automat sam klikal \:D
Posted by: shadok

Re: Zarabianie przez klikanie?? <lol> - 02/08/2007 20:57

Ostatnio w jakiejs gazetce komputerowej byl bardzociekawy artykul dosc obszerny dotyczacy zarabiania w sieci przez takie lub podobne sposoby i najlepiej platy to chyba sposob np szukania jakis skryptow notatek dotyczacych jakiegos konkretnmego tematu dla celow np bibliotek itp.
Posted by: Haz$

Re: Zarabianie przez klikanie?? <lol> - 02/08/2007 21:28

bujda to nie jest \:\) jak chcesz zarobic 25zł kilkajac codziennie w 2 lata to sie da \:D A tym bardziej jak Ci sie uda to uzbierac z grosików to firma czesto przestaje istnieć ;\) tak jak dobrze pamietam kiedys bank macieja...
Posted by: Makaveli

Re: Zarabianie przez klikanie?? <lol> - 02/08/2007 21:32

Bank macieja juz nie istnieje ? sam tam kiedys zaczynalem \:D Profesjonalny skrot do tego typu rzeczy to chyba GPT albo cos takiego. Kiedys sie klikalo, za klikanie od ludzi mogles na netellerze dostac jakiesgrosze. Jak miales z 10E to mogles sobie kupic ludzi ktorzy pod toba klikali i takie o tam. Ale jak mi sie po miesiacu znudzilo to zaczalem kombinowac i mnie wszedzie zbanowali \:D

Ale bank maciea to byla pierwsza polska firma tego typu.

Pzdr
Posted by: Zbigniew

Re: Zarabianie przez klikanie?? <lol> - 03/08/2007 02:08

Kiedy¶ można było zarobić parę groszy. Dzisiaj omijać z daleka, bo sami oszu¶ci s±.
Posted by: Zbigniew

Re: Zarabianie przez klikanie?? <lol> - 03/08/2007 02:13

No może niepotrzebnie generalizuję, bo kilka firm pewnie jest wypłacalnych. Ale tak na oko to pewnie jest to 1% ;]
Posted by: Seoman

Re: Zarabianie przez klikanie?? <lol> - 06/08/2007 04:11

Mało opłacalne wręcz nie opłacalne bez poleconych,

w sumie na surfbarach mozna zarobic ok 10e miesiecznie, na bannerach podobnie, plus strony z kodami tak do 20-25e mozna wyciagnac.

Bawilem sie tak z miesiac by sprawdzic czy da sie "zarobic"

Czyli za prad sie zwruci \:\)
Posted by: donic

Re: Zarabianie przez klikanie?? <lol> - 06/08/2007 05:38

Jak to dobrze, ze wszystkie wypowiedzi sa negatywnie nastawione do zarabiania w necie. To cieszy, bo pewnie jakas grupa kumatych rzucilaby w cholere bukmacherke i zaczela zarabiac bez stresu i to konkretne pieniadze. Nie chodzi tu o jakies smieszne firmy i klikanie, choc jest to bardzo podobne. Moc internetu jest wielka i doslownie kasa lezy, tylko sie schylic ;\)
Posted by: Mr.Eco

Re: Zarabianie przez klikanie?? <lol> - 06/08/2007 05:55

To nas u¶wiadom odnosnie tego zagadnienia ... ja sie chetnie schyle