Rowerek treningowy

Posted by: Logan

Rowerek treningowy - 19/03/2009 18:31

Nadszedl ten moment, ze trzeba troche sie poruszac i zrzucic kilka kilogramów, a ze ogladam kilka seriali w ciagu tygodnia to pomyslalem sobie ze przy okazji moge pojezdzic na stacjonarnym rowerku.

Wogole sie na takich sprzetach nie znam, i tu pytanie: czym sie kierowac przy wyborze rowerka? Napewno sa na forum ludzie ktorzy maja pojecie o tych zagadnieniach. Nie chce nic super profesjonalnego, ale szajs ktory po miesiacu sie rozwali tez mnie nie interesuje. Kwota jaka moge przeznaczyc to jakies 500-600 PLN.

Co mozecie mi doradzic?
Posted by: Cendru¶

Re: Rowerek treningowy - 20/03/2009 01:44

Widze, ze masz w lokalizacji Lublin. To podjedz do Decathlonu, tam masz duzy wybor, pracownicy Ci doradza i normalne ceny, a nie jakis kosmos.
Ja kupilem w Decathlonie 2lata temu za 400zł, licznik 5cio funkcyjny i mi to wystarczy. Zadnych problemow z nim nie mam. ¦miga jak zły smile.

Teraz ceny pewnie na taki sprzet poszly w dól i 500-600zl jakie chcesz przeznaczyc to spokojnie kupisz cos niezlego.
Posted by: BZYCZEK

Re: Rowerek treningowy - 20/03/2009 02:37

Polecam z tej firmy: http://www.olpran.pl/kategorie/223-rowery-treningowe.html?p=1&L=7

Sam od nich biore rowerki i nie tylko - nie ma z nimi żadnych problemów...
Posted by: zxp

Re: Rowerek treningowy - 20/03/2009 06:58

a ja mam troche inne pytanko odnosnie roweru tzn mam taki normalny rower zaplacilem za niego ze 3 lata temu trochy ale nie korzystam bo nie mam kiedy i teraz pytanie czy mozna gdzies tanio kupic/zrobic taka czesc zeby mozna na nim smigac w domu widzialem cos takiego w necie ale koszt to chyba 1400pln za duzo cos ktos wie na ten temat ?? smile