Nagrywarka DVD

Posted by: Camp_Nou

Nagrywarka DVD - 07/10/2009 00:14

Witam
Chcicalbym kupic sobie nagrywarke DVD ale nie mam o tym wiekszego pojecia wiec moze ktos z Was wiecej sie orintuje w tym temacie i mi pomoze. Jesli macie jakies sprawdzone modele to prosilbym o podanie nazwy i orientacyjne ceny za jaka moge dany sprzet kupic. Bylem dzis w Media zobaczyc jak to wyglada i sprzedawca polecil mi model LG RH 488 H z dyskiem 250 GB tylko chyba do konca sie w tych sprawach nie orientowal bo jak mu pozniej zadawalem pytania to cos krecil smile
dlatego spytam tez tutaj : czy za pomoca takiej nagrywarki moge nagrywac sobie program gdy TV mam wylaczone ? oraz czy moge nagrywac sobie program gdy w danym momencie ogladam inny kanal ? bede wdzieczny jesli wypowie sie ktos znajacy temat . Pozdrawiam
Posted by: dewoj

Re: Nagrywarka DVD - 18/01/2010 02:44

mnie zastanawia czy jak wezmę nagrywarke z USB czy wrzuce sobie film z kompa i będę go mógł oglądnąc na TV?
Posted by: Conrad

Re: Nagrywarka DVD - 18/01/2010 14:14

Nagrywarkę dobrze jest dobrać do telewizora, jeśli masz np. lcd Sony to najlepiej kupić nagrywarkę tej samej firmy.

Osobiście radziłbym też sprawdzenie jak łatwo zdejmuje się blokadę na kody regionalne, w Sony jest to upierdliwe... natomiast LG to najbardziej przyjazna firma na świecie i w ciągu 30 sekund odblokujesz wszystko na stałe. smile

Nagrywać program przy wyłączonym tv możesz zawsze, natomiast jeśli masz kablówkę z analogowym sygnałem to możesz też oglądać inny program niż ten który jest jednocześnie nagrywany. Jeśli kanały zmieniasz nie w tv tylko w dekoderze (np. cyfrowy dekoder od tv kablowej) to tylko przy włączonym dekoderze (tv może być wyłączony) możesz nagrywać wybrany kanał i nie ma możliwości oglądania jednego i nagrywania drugiego.