7.01.2006 - Impreza mecz.pl dla Wielkopolski

Posted by: odgdog

7.01.2006 - Impreza mecz.pl dla Wielkopolski - 04/01/2006 21:07

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
w związku z tym, że tego dnia jest imprteza w Wawie, to może zrobimy "konkurencyjną" w Poznaniu? Miejsce do ustalenia. czekam na odzew
Posted by: Biszop

Re: 7.01.2006 - Impreza mecz.pl dla Wielkopolski - 04/01/2006 23:01

Dobry pomysl i tym razem chcialbym dotrzec
Mam mala uwage, termin jest chyba niekorzystny w sensie ze za szybko, ledwo pare dni zostalo
Ja na przyklad planuje jutro wyjazd w gory wiec male szanse zebym wrocil na ten termin, co prawda wyjazd "wisi jeszcze na wlosku" bo sa problemy organizacyjne
Moja propozycja jest taka zeby dac ciut wiecej czasu na imprezke, niech chetni (jesli sa ) sie wypowiedza i wybierzmy optymalny termin, pokazmy wielkopolska gospodarnosc i zorganizujmy to profesjonalnie
Taka moja mala propozycja
Posted by: Fro_Lech

Re: 7.01.2006 - Impreza mecz.pl dla Wielkopolski - 04/01/2006 23:07

Naaaaajlepsza wiara jest z miasta Lechaaa Poznaniaaaaa

Posted by: odgdog

Re: 7.01.2006 - Impreza mecz.pl dla Wielkopolski - 04/01/2006 23:14

ja nie widze pszekod, zeby teraz zrobic jedna, a za jakis czas druga imprezke Zobaczymy jaki bedzie odzew
Posted by: Conrad

Re: 7.01.2006 - Impreza mecz.pl dla Wielkopolski - 04/01/2006 23:17

Mam nadzieję, że odwiedzicie minibrowar Brovaria i zapalicie fajkę wodną w Nargila: http://www.nargila.pl/
Posted by: odgdog

Re: 7.01.2006 - Impreza mecz.pl dla Wielkopolski - 04/01/2006 23:21

edit: przeszkód
Posted by: boca juniors

Re: 7.01.2006 - Impreza mecz.pl dla Wielkopolski - 04/01/2006 23:36

do Poznania mi blizej,niż do Wawki,bo tu się wychowałem i mam rodzinke,gdzie i kiedy się spotykacie??
Posted by: Biszop

Re: 7.01.2006 - Impreza mecz.pl dla Wielkopolski - 04/01/2006 23:45

Quote:

Mam nadzieję, że odwiedzicie minibrowar Brovaria i zapalicie fajkę wodną w Nargila: http://www.nargila.pl/




znasz moze wlasciciela tej knajpki??
tak pytam bo moze mamy wspolnego znajomego??
Posted by: Llama

Re: 7.01.2006 - Impreza mecz.pl dla Wielkopolski - 05/01/2006 00:16

Quote:

Mam nadzieję, że odwiedzicie minibrowar Brovaria i zapalicie fajkę wodną w Nargila: http://www.nargila.pl/



extra muzyczka na stronce

ale jebnęli niezłą gafę w menu mają alkoCHole
Posted by: Qcz

Re: 7.01.2006 - Impreza mecz.pl dla Wielkopolski - 05/01/2006 11:30

Jesli spotkanie w Poznaniu to proponuje Hattrick:
http://www.hattrick.lfm.pl/
Sportowy pubik z tanim browarem, jest tez komp z netem i mozna zaklady grac
Posted by: Conrad

Re: 7.01.2006 - Impreza mecz.pl dla Wielkopolski - 05/01/2006 12:41

Biszop, niestety nie znam ich osobiście, choć jednym z głównych motywów mojej wizyty w Poznaniu było właśnie odwiedzenie tego lokalu. Wszędzie jeżdzę i szukam dobrych knajp z arabskimi fajkami wodnymi. Nawet w Cieszynie (i to po czeskiej stronie, 100m od naszej granicy) odnalazłem taki lokal i chyba tam podają najlepszą sheeshę w Polsce (no prawie... 100m od szlabanu). W Nargili wszystko robią dobrze tylko zły węgiel używają, lepszy jest już Orlenowski brykiet, ale musi być pomarańczowy jak zachodzące słońce (a w ogóle najlepszy to naturalny węgiel z drzewa oliwkowego czy cytrynowego). Ale poza tym to lokal jest bardzo fajny.
Posted by: odgdog

Re: 7.01.2006 - Impreza mecz.pl dla Wielkopolski - 07/01/2006 17:46

pomysł na imprezę upadł "śmiercią naturalnną". jednak ja dalej jestem chętny na spotkanie. niech odnośnie terminu wypowedzą sie osoy, ktore mają najmniej czasu. ja generalnie jestem bardzo "mobilny" i się podporządkuję
Posted by: Biszop

Re: 7.01.2006 - Impreza mecz.pl dla Wielkopolski - 07/01/2006 19:02

Witam
Imprezke trzeba zrobic bez dwoch zdan, dla mnie optymalny bylby koniec stycznia.
Dzisiejszy termin mi nie pasowal bo dopiero wrocilem z Zielenca i troche zmeczony jestem, zreszta mialem byc dopiero jutro.
Wiec odgdog nie nerwowo, masz racje niech sie zainteresowani poznaniacy (i nie tylko bo Boca cos wspominal ze chetnie wstapi, moze i inni sie znajda, np prer wspominal ze do wawki ma za daleko ale Poznan jest rzut beretem ) wypowiedza
koniec stycznia 27 lub 28
to moja propozycja
Lokal do ustalenia choc lokal o ktorym wspomina Conrad jest calkiem sympatyczny aby zaczac tam imprezowanie

wlasnie, Conrad-> w tej chwili pewnie konczycie pierwsze piwka ale jutro przeczytasz, znam pomyslodawce tego lokalu z tego co sie orientuje jestes pasjonatem Egiptu, ow czlowiek rowniez, on namowil mnie na moj pierwszy wyjazd tam i bylem juz kilka razy
Dokladnie taka fajke jak sa w tym lokalu mam rowniez w domu wiec jeak bedziesz mial ochote to zapraszam na malego dymka
Moze i Ty wpadniesz do Poznania w tym terminie do poznanskiego oddzialu mecz.pl

No Panowie zglaszac swoje propozycje

pozdrawiam

Biszop
Posted by: Conrad

Re: 7.01.2006 - Impreza mecz.pl dla Wielkopolski - 12/01/2006 09:43

Witam,

Zgadza się, jeśli chodzi o Egipt to jest to #1 kierunek dla mnie i 3 razy już tam byłem. Nie skłamię jeśli powiem, że mam kompletną "kartotekę" na temat wszystkich 4/5 gw. hoteli dostępnych przez polskie biura.

Gdzie byłeś w Egipcie? Mój pierwsze raz to hotel Grand Azur (AI) w Hurghadzie. Drugi wyjazd to Hilton Dreams (HB) w Naama Bay w Sharmie, a za trzecim razem trafiłem do Hilton Long Beach Resort (AI) w Hurghadzie (a obiecałem sobie, że tam już nie wróce) bo wszystkie inne oferty mi zniknęły spod nosa (dosłownie - dzwonię, jest, wsiadam do metra i za 20 jestem w biurze i nici z tego).

Bardzo i to bardzo polecam Hilton Dreams. Jedzenie jest po prostu wyśmienite i w porównaniu taki Hilton Long Beach wypada jak bar mleczny.

Fajeczka to podstawa i jak się spotkamy to koniecznie trzeba jakieś jabłuszko zapalić. Bardzo lubię fajkę wodną choć nie jestem akurat osobą palącą. Następne kilka tygodni będę miał strasznie nawalone (o tym więcej na priva wyślę) gdyż zgodziłem się poprowadzić pewien projekt i robi się gorąco pod względem czasu. Ale Poznań jak najbardziej super, no i bardzo podoba mi się to miejsce 70km na wschód nad jeziorem. Wygląda jak bajka.
Posted by: Biszop

Re: 7.01.2006 - Impreza mecz.pl dla Wielkopolski - 12/01/2006 10:32

Co do Egiptu to bylem tam dwa razy Hotel nazywal sie Menaville (chyba?) miejscowosc Safaga jakies 60 kilometrow od Hurgady.
Hotel 5 gwiazdek ale najwieksza jego zaleta bylo to ze skladal sie z kompleksu pomniejszych i co najwazniejsze niskich budynkow (patrer + pietro), to byl moj warunek zeby nie byl to hotel moloch bedacy w rzeczywistosci blokiem wielorodzinnym
Wszystko ustytulowane w wielkim ogrodzie oczywiscie tuz przy plazy.
Troche sztuczne to wszystko bo utrzymanie calej roslinnosci pochlanialo jak mniemam gigantyczne pieniadze ale efekt super.
Jedzenie wysmienite, zreszta wybralismy za niewielka doplata "full opcje" i byl to strzal w dziesiatke, jedzenie i alkohol bez ograniczen, wiadomo, Polak nie wielblad i pic musi
Najbardziej wspominam troche sikowate piwo Stella Bier (?) ale po kilku butelkach w tej temperaturze wydawalo sie napojem bogow.
Bylismy tam ze znajomymi ponad rok temu ale wybieramy sie tam byc moze nawet w tym roku jak nasz syn bedzie juz poruszal sie wzglednie samodzielnie, wtedy tego nie docenilismy ale maja tam fantastyczny Children Club w ktorym zajma sie profesjonalnie kazdym dzieckiem.
Nie zebym byl wyrodnym ojcem ktory zostawi dziecko na caly pobyt ale czasem taka opcja moze sie przydac
No i wspomniana fajka wodna, fantastyczny ogrod z miejscem na wypoczynek z fajeczka przy boku

No to jak z ta imprezka w Poznaniu??
sa chetni?? moge zalatwic jakas rezerwacje w lokalu z fajkami na poczatek
Posted by: odgdog

Re: 7.01.2006 - Impreza mecz.pl dla Wielkopolski - 12/01/2006 11:08

Ja jestem chętny