2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem?

Posted by: Ghost

2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 17/05/2010 21:34

Zapraszam do głosowania i dyskusji nad najważniejszym pytaniem smile
Posted by: juancarlos

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 18/05/2010 01:02

od jakiegos juz czasu sie zastanawiam nad pograniem Argentyna Mistrzem Swiata. W Pinnacle znalazlem calkiem "smaczny" kurs - 8.15. Mysle, ze mozna znalezc nawet i lekko wyzszy u innych bukow.

Przede wszystkim imponuje sila razenia z przodu w kadrze Maradony: Messi, Higuain, Aguero, D. Milito, Tevez ! Nazwiska, ktorymi mozna by odbarzyc ze dwie reprezentacje. Kazdy z graczy jest wazna postacia w swoim klubie, ale i czolowym strzelcem w calej lidze.

Co martwi, to troche kontrowersji w powolaniach Maradony. Chociazby nie skorzystanie z uslug takich graczy, jak Cambiasso, czy J. Zanetti - obaj panowie przeciez sa ostoja Interu, ktory jak wiadomo zagra w Finale Ligi Mistrzow. Zamiast nich do RPA jechac ma kilku mniej znanych swiatu z rodzimej ligi.

Za pewne brakuje im tez jakiegos klasowego bramkarza - do RPA maja jechac: Mariano Andujar (Catania), Sergio Romero (AZ Alkmaar) i Diego Pozo (Colon [Argentyna]). Jak widac malo znaczace nazwiska w futbolowym swiecie.

Co sadzicie? Dajecie jakies szanse Argetynczykom?
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 18/05/2010 01:23

Originally Posted By: juancarlos
od jakiegos juz czasu sie zastanawiam nad pograniem Argentyna Mistrzem Swiata. W Pinnacle znalazlem calkiem "smaczny" kurs - 8.15. Mysle, ze mozna znalezc nawet i lekko wyzszy u innych bukow.

Przede wszystkim imponuje sila razenia z przodu w kadrze Maradony: Messi, Higuain, Aguero, D. Milito, Tevez ! Nazwiska, ktorymi mozna by odbarzyc ze dwie reprezentacje. Kazdy z graczy jest wazna postacia w swoim klubie, ale i czolowym strzelcem w calej lidze.

Co martwi, to troche kontrowersji w powolaniach Maradony. Chociazby nie skorzystanie z uslug takich graczy, jak Cambiasso, czy J. Zanetti - obaj panowie przeciez sa ostoja Interu, ktory jak wiadomo zagra w Finale Ligi Mistrzow. Zamiast nich do RPA jechac ma kilku mniej znanych swiatu z rodzimej ligi.

Za pewne brakuje im tez jakiegos klasowego bramkarza - do RPA maja jechac: Mariano Andujar (Catania), Sergio Romero (AZ Alkmaar) i Diego Pozo (Colon [Argentyna]). Jak widac malo znaczace nazwiska w futbolowym swiecie.

Co sadzicie? Dajecie jakies szanse Argetynczykom?


ściskam kciuki za Anglię cool
jedynym problemem jest golkiper
James to dziadek i błędy popełnia boli

Niemcy drużyna turniejowa ale teraz spore braki kadrowe
kto zastąpi Ballacka confused


któraś drużyna afrykańska na pewno zajdzie daleko
WKS nieobliczalny,waleczna Nigeria czy Ghana
z Afrykanów trzymam kciuki za Ghanę tongue

gospodarze kadrowo chyba najgorzej prezentują się laugh

Brazylia jak co mundial jeden z faworytów.

Argentyna ma Messiego,ale czy turniej po sezonie udany będzie smirk

Argentyna od N czasów gwiazdorów miała ale zawodziła na takim turnieju

pamiętny turniej w Korei i później muza Freddiego Mercurego ''Show must go ... '' i tam płacz Crespo w teledysku

Włosi w końcu bez Tottiego hura

Hiszpanii udało się w ostatnich turniejach,jednak nie wierzę by wygrali tam

póki co takie myśli z czasem coś więcej wywnioskuję
Pozdrawiam toast
Posted by: takizwykły

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 18/05/2010 01:35

Jak dla mnie to walka rozegra się między Anglią, Argentyną i Włochami (którzy 4 lata temu też nie byli wymieniani w gronie faworyta).

Za największe rozczarowanie przeczuwam Brazylię. Myślę, że Hiszpania i Francja również nie zajdą dalej niż do 1/4 finału.

Z punktu widzenia bukmacherki, za proste by było gdyby wygrała Hiszpania. Więc nie wygra.
Posted by: Ludwiczek

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 18/05/2010 01:54

W tym roku nie ma szans , aby RPA wyszło.
To nie Azja , gdzie z Hiszpanią sędzia nie dał dwóch prawidłowo zdobytych bramek.
Od murzynów chciałbym widzieć WKS , Ghane i Kamerun - Ci pierwsi jak dadza rade z Portugalią , to powinni przejeść [o chyba , że Brazylia da wygrać mecz , bo POR-BRA to ostatni grupowy]

Nimecy - nie lubię ich , ale bez Ballacka trochę tracą , a ze grupa wyrównana , to możliwy out [OBY]

Francja pokazała na Euro co potrafi , Urugwaj jest lekko za silny dla nich.


Taka mała symulacja

A : Urugwaj , Meksyk [Francja - dajcie spokój]
B : Argentyna , Korea [Nigeria - jak ktos ogladal PNA to wie o czy mowie]
C : Anglia , USA
D : Ghana , Serbia [Niemcy bez Ballacka nie istnieją , a Australia - coz szkoda]
E : Holandia , Kamerun
F : Włochy , Paragwaj [izii grupa]
G : Brazylia , WKS
H : Hiszpania , Chile [Szwajcaria nie przejdzie , ze duzo latynosów - chociaż będzie można zarobic na czerwieni w którymś meczu]


Urugwaj - Korea [1]
Argentyna - Meksyk [1]
Anglia - Serbia [1 , ale czuć wał na kilometr]
Ghana - USA [2]
Holandia - Paragwaj [2 , gdzies niespodzianki musza być]
Włochy - Kamerun [bądż tu mądry - 1]
Brazylia - Chile [1]
Hiszpania - WKS [2]***
------
Urugwaj - Anglia - 2
Argentyna - USA - 1
Holandia - Brazylia - 2
Włochy - WKS - 2***

Anglia - Brazylia - 2
Argntyna - WKS - 1

Brazylia - Argentyna - sprawa otwarta


*** - czemu nie ?? , chociaż z Włochami to bardziej możliwe , niż z Hiszpanią , która wygląda świetnie
Posted by: cantona7

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 18/05/2010 03:21

nie sadze zeby Argentyna zdobyła mistrzostwo, chociaz ze sklad napakowany gwiazdami to brakuje dobrego coacha, Maradona choc pilkarzem byl wybitnym to trenerem już niestety nie jest, byc moze sie myle, sugeruje sie glownie ich problemami z awansem na MS
Posted by: polskignom

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 18/05/2010 08:03

Wezcie pod uwage jedna rzecz...

turniej w Europie = zwyciezca z Europy
turniej poza Europa = zwyciezca z innego kontynentu

Caly 1 wyjatek dotychczas wink
Posted by: juancarlos

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 18/05/2010 19:40

Originally Posted By: polskignom
Wezcie pod uwage jedna rzecz...

turniej w Europie = zwyciezca z Europy
turniej poza Europa = zwyciezca z innego kontynentu

Caly 1 wyjatek dotychczas wink



o, lubie tego typu statystyki grac grin wiec tym bardziej sie chyba pokusze na Argentynczykow smile
Posted by: hugo_

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 18/05/2010 20:32

Originally Posted By: polskignom
Wezcie pod uwage jedna rzecz...

turniej w Europie = zwyciezca z Europy
turniej poza Europa = zwyciezca z innego kontynentu

Caly 1 wyjatek dotychczas wink


gdzie znalazłeś taką statystykę ?
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 18/05/2010 20:49

Przecież to ogólnie znany fakt, jedynie Brazylia, z Pele w składzie, w 1958 roku wygrała w Europie. Obstawiam, że jednak tym razem Europa przełamie tą statystykę. To jest po raz pierwszy ta sama strefa czasowa, więc jeden problem z aklimatyzacją mniej wink

A co do Argentyny to będę im kibicował, ale boję się, że Maradona nie nadaje się na trenera. Robi dużo niepotrzebnego zamieszania, co w gwiazdorskich drużynach nigdy dobrze nie wróży, a wyniki są takie, że przecież ledwo awansowali do MŚ.
Posted by: Legia

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 18/05/2010 20:55

niespodzianki nie będzie , wygra Hiszpania albo Brazylia !

na pewno ktoś z cieplejszego klimatu , więc Niemców i Anglików skreślam.


aczkolwiek kursy bardzo słabe na faworytów , większy kurs zapewne wyjdzie grając osobno awans z grupy , potem 1/8 i aż do finału wink
Posted by: Conrad

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 18/05/2010 21:03

Dla mnie "czarnym koniem" będzie Australia, i już w meczu z Niemcami sprawią niespodziankę na handi.

Podczas ostatniego mundialu gdyby nie lewy sędzia sprzedawczyk to by Włochów wyeliminowali z mistrzostw, tym razem będą jeszcze silniejsi.

Natomiast na wygraną to ciężko powiedzieć, jeśli Terry będzie w 100% formie to Anglia może daleko zajść. Do tego mimo iż nie wróżę Niemcom dobrego meczu z Australią, to też nietrudno sobie ich wyobrazić w finale (nawet bez Ballacka), gdzie przecież można odsprzedać zakład i skasować już zysk.

O Argentynie szczerze dużo nie wiem, sam Messi nic nie zrobi podobnie jak sam Drogba nie pociągnie całej drużyny. Jak wygląda reszta ekipy, Argentyna ma dziś solidną pakę?
Posted by: wHiTe_StAr

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 18/05/2010 22:36

Od dłuższego czasu zastanawiam sie jak ugryźć zakłądy długoterminowe na te mistrzostwa.Poprzednie dwa wielkie turnieje dały mi duży zysk przede wszystkim dzięki zakładom przed rozpoczęciem mistrzostw.
Jeśli chodzi o zakład na mistrza to jeden istotny aspekt został wymieniony,drużyny z Europy nie wygrywają poza własnym kontynentem.No ale tu od razu kontrargument,w Afryce mistrzostw do tej pory nie było,no i strefa czasowa jest zdecydowanie bardziej przyjazna dla drużyn europejskich.
Osobna sprawa to trenerzy.Zrobiłem tu taką małą grupke czołowych drużyn z trenerami powszechnie uważanymi za słabych: zalicze tu Argentyne Maradony,Francje Domenecha i Portugalię Queiroz'a.No ale przecież najnowsza historia(pierwszy z brzegu Aragones) zna wiele przypadków gdy szkoleniowcy którzy przed turniejem byli odsądzani od czci i wiary przez krajowe media i własnych kibiców a po turnieju byli bohaterami narodowymi.
Inna sprawa to gwiazdy,nie potrafie sobie przypomnień przypadku żeby piłkarze typowani po pierwszej połowie roku jako murowani kandydaci do Złotej Piłki okazywali sie gwiazdami mistrzostw.Nie mówie że taki Ronaldo 2 lata temu,czy Ronaldinho 4 lata temu kompletnie zawiedli,ale nie ciągnęli oni swoich drużyn tak jak to miało miejsce wtedy w ich ówczesnych klubach.
Póki co takie luźne spostrzeżenia bo z typami to trzeba sie będzie wstrzymać co najmniej do czasu ostatecznych decyzji selekcjonerów co do składów.Aczkolwiek ja napewno będe szukał odniesień do poprzednich turniejów
Posted by: Ludwiczek

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 18/05/2010 23:10

Cytat:
na pewno ktoś z cieplejszego klimatu


Dla przypomnienia jedna rzecz , sam sobie to teraz przypomniałem.

W RPA w Czerwcu jest ZIMA.
Południowa półkula się kłania.
Osobiście wolałem Maroko niż RPA - raz , że bliżej , dwa że bardziej cywilizowani mimo , że islamy , ale ja nie o tym.

15 czy 5 stopni tam to normalka

Nie będzie to główny czynnik , ale napewno zawodnicy+drużyny z Europy dostają porządne handi na początek.
Posted by: cantona7

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 18/05/2010 23:26

Originally Posted By: Conrad
Dla mnie "czarnym koniem" będzie Australia, i już w meczu z Niemcami sprawią niespodziankę na handi.

Podczas ostatniego mundialu gdyby nie lewy sędzia sprzedawczyk to by Włochów wyeliminowali z mistrzostw, tym razem będą jeszcze silniejsi.

tak zgadza się tylko, że wtedy prowadził ich niesamowity Guus Hiddink, teraz prowadzi również Holender lecz już mniej znany Pim Verbeek.

Australia ma ciekawą a zarazem dość ciężką grupę, prócz wspomnianych Niemców, mają Serbów i Ghanę - wiadomo wymagających rywali, myślę że z Serbią będą powalczą o 2 miejsce, kurs na ich awans z grupy w okolicach 2.75, można nad nim pomyśleć
Posted by: Max11

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 01:14

Originally Posted By: Conrad
Dla mnie "czarnym koniem" będzie Australia, i już w meczu z Niemcami sprawią niespodziankę na handi.

Podczas ostatniego mundialu gdyby nie lewy sędzia sprzedawczyk to by Włochów wyeliminowali z mistrzostw, tym razem będą jeszcze silniejsi.

Natomiast na wygraną to ciężko powiedzieć, jeśli Terry będzie w 100% formie to Anglia może daleko zajść. Do tego mimo iż nie wróżę Niemcom dobrego meczu z Australią, to też nietrudno sobie ich wyobrazić w finale (nawet bez Ballacka), gdzie przecież można odsprzedać zakład i skasować już zysk.

O Argentynie szczerze dużo nie wiem, sam Messi nic nie zrobi podobnie jak sam Drogba nie pociągnie całej drużyny. Jak wygląda reszta ekipy, Argentyna ma dziś solidną pakę?


Masz rację to co wtedy zrobił ten dziad sędzia to normalnie skandal ale wiadomo przecież to wielkie Włochy musiały awansować, a nie jakaś tam Australia blush
Posted by: Ryan20

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 03:16

Originally Posted By: juancarlos

Co sadzicie? Dajecie jakies szanse Argetynczykom?


tylko przypomne Historie Mundialu smile i uzasadnie logicznie czemu mistrzem bedzie Argentyna grin bo historia lubi sie powtarzać

1. Nigdy, gdy mistrzostwa rozgrywane były poza Europą, nie triumfowala ekipa europejska. (- mundial w RPA a wiec Europa out)
2. Innymi słowy - gdy mundial byl rozgrywany poza Europą - triumfowala ekipa płd.amerykanska (zostają nam Arg,Bra lub Urusi)
3. a to mistrzowie świata od 62' > BRA, eur, BRA, eur, ARG, eur, ARG, eur, BRA, eur, BRA, eur...... > jak dokonczyc ukladanke? smile oczywiscie 2010.ARG, 2014.eur, 2018.ARG

oczywiscie pogoda 5-15 stopni, jest najbardziej na + dla Albicelestes papa
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 03:31

Originally Posted By: Ryan20
Originally Posted By: juancarlos

Co sadzicie? Dajecie jakies szanse Argetynczykom?


tylko przypomne Historie Mundialu smile i uzasadnie logicznie czemu mistrzem bedzie Argentyna grin bo historia lubi sie powtarzać

1. Nigdy, gdy mistrzostwa rozgrywane były poza Europą, nie triumfowala ekipa europejska. (- mundial w RPA a wiec Europa out)
2. Innymi słowy - gdy mundial byl rozgrywany poza Europą - triumfowala ekipa płd.amerykanska (zostają nam Arg,Bra lub Urusi)
3. a to mistrzowie świata od 62' > BRA, eur, BRA, eur, ARG, eur, ARG, eur, BRA, eur, BRA, eur...... > jak dokonczyc ukladanke? smile oczywiscie 2010.ARG, 2014.eur, 2018.ARG

oczywiscie pogoda 5-15 stopni, jest najbardziej na + dla Albicelestes papa


Beckham i reszta bierze się za organizację 2018

jeszcze dodam,że USA ma spore szanse na Mundial
Clinton ma pomóc tongue
Posted by: kardynal20

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 03:52

podrzuc ktos pomysl na buka gdze mozna pograc kombinacje bez ograniczen albo ze zdrowymi ograniczeniami
Posted by: mirekinter

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 04:16

A ja mam przeczucie że mistrzem świata zostanie Anglia ! już przed Euro miałem czucie żeby grać na Hispzanie zrobiłem to i nie żałuję i teraz też zagram długoterminowo na wygraną Synów Albionu ponieważ.
1.piłkarze są w idealnym wieku na wygrywanie , jeżeli teraz tego nie zrobią to będzie dla większośći kadrowiczów ostatnia impreza.
2. Kadra piekielnie silna i wyrównana wystarczy spojrzeć na takie coś Cole , Terry , Ferdinand, Johnson , Lamapard, Gerrard , Cole , Barry , Ronney i Defoe...dla mnie siła wielka a do tego są jeszcze szybcy jak pocisk Lennon czy Walccot , dobry w odbiorze Carrick itd itd
3. Świetny trener ..Capello wie co robi wprowadził świetną dyscyplinę i w kadrze każdy wiem co ma robić..
4. Drużyny angielskie odpadły w miarę wczęśnie z LM co było dla kadr duzym plusem , od ponad tygodnia odpoczywają już wszyscy zatem nie ma mowy o zmęczeniu..
5. RPA to kraj który będzie Anglikom odpowiadał , nie ma upałów , często pada , temperatura około 15 stopni , była kolonia brytyjska itd..

Nic tylko wygrać !!
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 04:27

W mojej wstępnej symulacji również wyszło, że Argentyna wygra MŚ 2010. Szczerze powiedziawszy zdziwiony jestem, że aż tyle osób widzi to podobnie...

Również mocno nastawiam się na bety długoterminowe, bo historia mnie nauczyła, że na tym można najlepiej zarobić. Szukam jakiegoś czarnego konia, który mógłby sprawić psikusa bukom już samym awansem z grupy. Co powiecie na Koreańczyków? Od 7 edycji non-stop na MŚ, doświadczenia im zatem odmówić nie można. Widzę też mocne propozycje w WKS i Ghanie, ale na takie opcje kursy już odpowiednio mniejsze. @Conrad wspomniał o Australii, dla mnie to dość kontrowersyjna propozycja, ale może kto wie.

Jakieś pomysły, kto jeszcze z niżej notowanych ekip ma realne szanse na awans z grupy?
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 04:29

Originally Posted By: mirekinter
A ja mam przeczucie że mistrzem świata zostanie Anglia ! już przed Euro miałem czucie żeby grać na Hispzanie zrobiłem to i nie żałuję i teraz też zagram długoterminowo na wygraną Synów Albionu ponieważ.
1.piłkarze są w idealnym wieku na wygrywanie , jeżeli teraz tego nie zrobią to będzie dla większośći kadrowiczów ostatnia impreza.
2. Kadra piekielnie silna i wyrównana wystarczy spojrzeć na takie coś Cole , Terry , Ferdinand, Johnson , Lamapard, Gerrard , Cole , Barry , Ronney i Defoe...dla mnie siła wielka a do tego są jeszcze szybcy jak pocisk Lennon czy Walccot , dobry w odbiorze Carrick itd itd
3. Świetny trener ..Capello wie co robi wprowadził świetną dyscyplinę i w kadrze każdy wiem co ma robić..
4. Drużyny angielskie odpadły w miarę wczęśnie z LM co było dla kadr duzym plusem , od ponad tygodnia odpoczywają już wszyscy zatem nie ma mowy o zmęczeniu..
5. RPA to kraj który będzie Anglikom odpowiadał , nie ma upałów , często pada , temperatura około 15 stopni , była kolonia brytyjska itd..

Nic tylko wygrać !!


Odnośnie Angoli się nie wypowiem, bo to jedyna drużyna, której będę kibicował na tych MŚ. Na pewno było by ciekawie i mają w tym roku kim zwojować turniej.

piwo
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 04:47

Originally Posted By: mirekinter
A ja mam przeczucie że mistrzem świata zostanie Anglia ! już przed Euro miałem czucie żeby grać na Hispzanie zrobiłem to i nie żałuję i teraz też zagram długoterminowo na wygraną Synów Albionu ponieważ.
1.piłkarze są w idealnym wieku na wygrywanie , jeżeli teraz tego nie zrobią to będzie dla większośći kadrowiczów ostatnia impreza.
2. Kadra piekielnie silna i wyrównana wystarczy spojrzeć na takie coś Cole , Terry , Ferdinand, Johnson , Lamapard, Gerrard , Cole , Barry , Ronney i Defoe...dla mnie siła wielka a do tego są jeszcze szybcy jak pocisk Lennon czy Walccot , dobry w odbiorze Carrick itd itd
3. Świetny trener ..Capello wie co robi wprowadził świetną dyscyplinę i w kadrze każdy wiem co ma robić..
4. Drużyny angielskie odpadły w miarę wczęśnie z LM co było dla kadr duzym plusem , od ponad tygodnia odpoczywają już wszyscy zatem nie ma mowy o zmęczeniu..
5. RPA to kraj który będzie Anglikom odpowiadał , nie ma upałów , często pada , temperatura około 15 stopni , była kolonia brytyjska itd..

Nic tylko wygrać !!


fingers .... boks
Posted by: Ludwiczek

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 05:16

Co do Anglii wszystko możliwe , o ile :

- nikt się nie połamie
- DEF będzie odpowednio ustawiony - akurat bramkarza to oni mają słabego
- nie trafią na Szkopstwo w 1/8
- zawodnicy się będą ''odpowiednio'' zachowywać [żadnych skandali z cudzą żoną etc.]

Ciesze się jak widzę , że tylko 1 głos na Szkopów smile
Posted by: Conrad

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 11:15

Originally Posted By: _Korver_
@Conrad wspomniał o Australii, dla mnie to dość kontrowersyjna propozycja, ale może kto wie.


Gdyby nie ustawiony sędzia to by byli w 1/2-finale ostatniego mundialu (po Włochach mieliby Ukrainę czyli izi). A tak to karny za nic w... 96 minucie, aby Włochów pchnąć dalej.

Sam organizator, Franz Beckenbauer, jako jedyny raz wtedy wybuchł i pojechał po sędziemu, że takie incydenty niszczą mistrzostwa. Nigdy w historii nie słyszałem aby organizator w taki sposób kiedykolwiek publicznie się wypowiedział o pracy sędziego.

Co śmieszne to Włosi nawet nie wymuszali tego karnego podbiegając do sędziego, a wiadomo że jak jest jakakolwiek sytuacja, która choćby w 0,01% wygląda na karnego... to Włosi na 100% walą do sędziego z pretensjami i wymuszają. A tu nawet sami stali zdziwieni i uśmiechali się do siebie jak by coś było nie tak. grin

Ja bym grał Australię na jakichś zakładach typu czy wyjdą z grupy, jak daleko zajdą, itd.
Posted by: Conrad

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 11:17

Originally Posted By: Ludwiczek
- nie trafią na Szkopstwo w 1/8


Ja bym to zamienił na:
- nie dojdzie w ich meczach do rzutów karnych (w szczególności ze Szkopami)

Jeśli to powyższe się stanie to GRUBO, GRUBO na live trzeba grać niestety. frown

No i kolejnym ważnym czynnikiem to będzie czy Gerrard będzie podawał do bramkarza, bo jeśli zacznie tak robić to tylko kwestia czasu aż... wink
Posted by: Piostar

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 15:09

Ja będę kibicował Holandii, Argentynie i Afryce tongue

Patrzę na wyniki naszej ankiety i jestem zaskoczony wynikiem Anglii, bo szczerze mówiąc nawet nie przeszło mi przez myśl, aby mogli zdobyć mistrzostwo. Oczywiscie nie jest to niemożliwe, ale jakoś nigdy nie miałem o Angolach dobrego zdania.

Co do moich ulubionych drużyn, mimo kibicowania jakoś nie wierzę w sukces. Argentyna - owszem świetna drużyna, ale już na starcie odpada przez trenera i już jego ruchy kadrowe. Z całym szacunkiem ale skład bym zaczynał od Cambiasso i Messiego wink Nie powołanie zawodników Interu, którzy mają świetny sezon to dla mnie nieporozumienie. Holendrzy obawiam się - chyba nie mają drużyny na miano mistrzostwa, pewnie standardowo zagrają świetnie i dadzą dupy w fazie pucharowej.

Faworyt - Brazylia. Tak coś czuje w kościach, że może to być ich turniej. Konkretów nie ma, bo i być nie może skoro zawsze są wymieniani jako główny faworyt mistrzostw.

Czarny koń - tu raczej nie będę wymyślał i uważam, że któraś z drużyn afrykańskich powalczy. Lubię ich piłkę i chciałbym ich widzieć w półfinale.

Wszelkie "cuda" Europy - Włochy, Francja i Niemcy - oby jak najszybciej odpadły, i w każdym meczu będziemy przeciwko nim. smile
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 16:11

Originally Posted By: Ryan20

3. a to mistrzowie świata od 62' > BRA, eur, BRA, eur, ARG, eur, ARG, eur, BRA, eur, BRA, eur...... > jak dokonczyc ukladanke? smile oczywiscie 2010.ARG, 2014.eur, 2018.ARG


Taaa, już widzę jak w 2014 w Brazylii wygrywają Europejczycy wink

Posted by: akagi

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 16:22

Anglia ?
Nigdy w życiu. Nie ten rozmiar kaloszy.
Mają bardzo dobrą ligę, ale reprezentacja, to inny wymiar.

Chciałbym, żeby wygrał jakiś przedstawiciel " południowej " piłki.
Futbol radosny, techniczny.
Byłby to impuls kierunkowy, dla rozwoju piłki nożnej na kolejne lata.
Hiszpania, może Brazylia, bo raczej nie Argentyna.

Na pewno nie topory, w stylu Niemiec czy Włoch.
Bardziej mi odpowiada Holandia, a może ktoś z Afryki zaskoczy ?
Posted by: Adizek

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 16:42

Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: _Korver_
@Conrad wspomniał o Australii, dla mnie to dość kontrowersyjna propozycja, ale może kto wie.


Gdyby nie ustawiony sędzia to by byli w 1/2-finale ostatniego mundialu (po Włochach mieliby Ukrainę czyli izi). A tak to karny za nic w... 96 minucie, aby Włochów pchnąć dalej.

Sam organizator, Franz Beckenbauer, jako jedyny raz wtedy wybuchł i pojechał po sędziemu, że takie incydenty niszczą mistrzostwa. Nigdy w historii nie słyszałem aby organizator w taki sposób kiedykolwiek publicznie się wypowiedział o pracy sędziego.

Co śmieszne to Włosi nawet nie wymuszali tego karnego podbiegając do sędziego, a wiadomo że jak jest jakakolwiek sytuacja, która choćby w 0,01% wygląda na karnego... to Włosi na 100% walą do sędziego z pretensjami i wymuszają. A tu nawet sami stali zdziwieni i uśmiechali się do siebie jak by coś było nie tak. grin

Ja bym grał Australię na jakichś zakładach typu czy wyjdą z grupy, jak daleko zajdą, itd.


w dobie youtube mozesz to sytuacje zobaczyc w kazdej chwili nie biegli do sedziego bo mieli sekunde na reakcje,byc moze nie zdazyli,przepisy pilki noznej daj duza mozliwosc interpretacji sedziemu jeden by podyktowal dwoch nie. Co do Franza bo to Niemiec jest.
Posted by: Max11

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 17:55

Originally Posted By: Adizek
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: _Korver_
@Conrad wspomniał o Australii, dla mnie to dość kontrowersyjna propozycja, ale może kto wie.


Gdyby nie ustawiony sędzia to by byli w 1/2-finale ostatniego mundialu (po Włochach mieliby Ukrainę czyli izi). A tak to karny za nic w... 96 minucie, aby Włochów pchnąć dalej.

Sam organizator, Franz Beckenbauer, jako jedyny raz wtedy wybuchł i pojechał po sędziemu, że takie incydenty niszczą mistrzostwa. Nigdy w historii nie słyszałem aby organizator w taki sposób kiedykolwiek publicznie się wypowiedział o pracy sędziego.

Co śmieszne to Włosi nawet nie wymuszali tego karnego podbiegając do sędziego, a wiadomo że jak jest jakakolwiek sytuacja, która choćby w 0,01% wygląda na karnego... to Włosi na 100% walą do sędziego z pretensjami i wymuszają. A tu nawet sami stali zdziwieni i uśmiechali się do siebie jak by coś było nie tak. grin

Ja bym grał Australię na jakichś zakładach typu czy wyjdą z grupy, jak daleko zajdą, itd.


w dobie youtube mozesz to sytuacje zobaczyc w kazdej chwili nie biegli do sedziego bo mieli sekunde na reakcje,byc moze nie zdazyli,przepisy pilki noznej daj duza mozliwosc interpretacji sedziemu jeden by podyktowal dwoch nie. Co do Franza bo to Niemiec jest.


http://www.youtube.com/watch?v=UBmsdhDKi58 tutaj możesz zobaczyć że nie ma mowy o karnym (zobacz powtórkę 2:15) nawet włoscy komentatorzy jak zobaczyli powtórkę to sami mówili że nic nie było. Megawałek, moim zdaniem ten pseudosędzia dostał odpowiednie instrukcję od Fify że ma gwizdać na korzyść Włochów.
Posted by: Akhu

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 17:58

Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: _Korver_
@Conrad wspomniał o Australii, dla mnie to dość kontrowersyjna propozycja, ale może kto wie.


Gdyby nie ustawiony sędzia to by byli w 1/2-finale ostatniego mundialu (po Włochach mieliby Ukrainę czyli izi). A tak to karny za nic w... 96 minucie, aby Włochów pchnąć dalej.

Sam organizator, Franz Beckenbauer, jako jedyny raz wtedy wybuchł i pojechał po sędziemu, że takie incydenty niszczą mistrzostwa. Nigdy w historii nie słyszałem aby organizator w taki sposób kiedykolwiek publicznie się wypowiedział o pracy sędziego.

Co śmieszne to Włosi nawet nie wymuszali tego karnego podbiegając do sędziego, a wiadomo że jak jest jakakolwiek sytuacja, która choćby w 0,01% wygląda na karnego... to Włosi na 100% walą do sędziego z pretensjami i wymuszają. A tu nawet sami stali zdziwieni i uśmiechali się do siebie jak by coś było nie tak. grin

Ja bym grał Australię na jakichś zakładach typu czy wyjdą z grupy, jak daleko zajdą, itd.


Australia nie ma teraz Hiddinka, a to spora różnica jak dla mnie.

A ustawione mecze to były w Korei. Takich cudów, to ja w żadnej lidze pod koniec sezonu nie widziałem jakie tam się działy na oczach całego świata.
Wtedy Beckenbauera to nie obchodziło, bo dzięki temu nie trafił na Włochów czy Hiszpanów.
W Niemczech już się zbulwersował, bo to jego kraj trafiał na Włochów, a nie na Australię. Zawsze to by było łatwiej prawda?
Posted by: Szewa

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 18:27

Skoro jesteśmy przy poprzednim Mundialu - pretensje można mieć wyłącznie do pana z gwizdkiem i jego mocodawców. Podobnie było w 2002 r., gdy bezczelnie przepychano skośnych. Widocznie takie były polecenia z góry. Podobnie może być w tym roku z jakąś afrykańską ekipą i nic na to, niestety, nie poradzimy.

Jeżeli chodzi o faworytów, to daleko powinny zajścia Hiszpania i Anglia. Pierwsi mają jeszcze świeżo w pamięci jakże udane Euro, bardzo dobrze zagrali też w eliminacjach do MŚ. Silna, wyrównana i doświadczona kadra z fachowcem na ławce. Wyjście z grupy to formalność. Anglicy z kolei wreszcie doczekali się selekcjonera z prawdziwego zdarzenia. Capello to trener wybitny. Widać to chociażby po tym, jak poukładał zespół, który rozjechał przeciwników w eliminacjach.

Osobiście po cichu liczę na dobry występ Serbów. Jedyny obok Słowenii przedstawiciel słowiańskich drużyn w tych MŚ.
Posted by: craax

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 19/05/2010 19:30

Stawiam na mundial niespodzianek , ostatni byl bardzo dochodowy, tez juz taki sie nie zapowiada , ale ciezko tez to racjonalnie wytlumaczyc. Ta Afryka tak dziwnie dziala heh

Czarnym koniem dla mnie moze byc Urugwaj, grupe ma calkiem do przejscia , kilku naprawde dobrych zawodnikow , czuje ze moga namieszac !
Po tym co widzialem w Pucharze Narodow Afryki , czas 'czarnych' nie zdazyl jeszcze nastac a juz przeminal. Nie daje im wiekszych szans z druzynami europejskimi czy amerykanskimi potegami. Z Afryki najwieksze szanse daje Ghanie ,ale to tylko odnosnie zdobyczy punktowych , nikt z Afryki nic nie zdziala ! Bardzo licze na Slowenie i wg mnie jest w stanie z grupy wyjsc przy odrobinie szczescia.

Kibicuje Argentynie ( taki kraj z takim trenerem na mundialu frown ) i Hiszpanii , ale trzymam kciuki za wszystkich slabeuszy. Zdecydowanie bede trzymal kciuki za potkniecia Francji ,Brazylii , Holandii !!
Posted by: MarcoviaMarki

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 20/05/2010 00:41

Tak szukałem tego karnego Włochów z Australijczykami i znalazłem:

Posted by: Conrad

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 20/05/2010 01:31

Originally Posted By: Akhu
A ustawione mecze to były w Korei. Takich cudów, to ja w żadnej lidze pod koniec sezonu nie widziałem jakie tam się działy na oczach całego świata.
Wtedy Beckenbauera to nie obchodziło, bo dzięki temu nie trafił na Włochów czy Hiszpanów.
W Niemczech już się zbulwersował, bo to jego kraj trafiał na Włochów, a nie na Australię. Zawsze to by było łatwiej prawda?


W Niemczech był organizatorem, stąd się wypowiedział choć nie powinien. A swoją drogą Niemcy kupili wtedy mecz z Argentyną przez tego słowackiego sprzedawczyka. Co ciekawe dali w łapę by w ogóle mieć ten mundial u siebie, tu był dopiero mega-wałek korupcyjny, RPA było poszkodowane, następny mundial im obiecano wtedy na 100% po tym...

Co do Korea - Hiszpania to ci drudzy grali jak cioty. Gorzej było w poprzednim meczu... z Włochami. Tam ponoć był przekręt...
Posted by: bolo_lacznik

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 20/05/2010 02:28

Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=UBmsdhDKi58 tutaj możesz zobaczyć że nie ma mowy o karnym (zobacz powtórkę 2:15) nawet włoscy komentatorzy jak zobaczyli powtórkę to sami mówili że nic nie było. Megawałek, moim zdaniem ten pseudosędzia dostał odpowiednie instrukcję od Fify że ma gwizdać na korzyść Włochów.
to nie temat ale swoje powiem laugh
zawsze uwazałem ze ten karny był slusznie podyktowany i dalej tak twierdze ;-) od kiedy to mozna sie polozyc przed zawodnikiem ? wytracił go z biegu ? wytracił. jakby tego nie gwizdneli to kazden jeden obronca by lezał przed napadziorem w ten sposob ;-)
ps. prosze nie dyskutowac bo sie przekonac nie dam, jestem niereformowalne chamisko w tej kwestii laugh
Posted by: Robben1987

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 20/05/2010 14:17

Wg mnie MŚ na boiskach Republiki Południowej Afryki zdobędzie ekipa Hiszpanii, zrobiłem sobie symulację wyników i poprostu inaczej nie widze tego, oto link do mojej symulacji:

http://www.ktowygramundial.pl/Robben1987
Posted by: Max11

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 20/05/2010 16:05

Originally Posted By: bolo_lacznik
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=UBmsdhDKi58 tutaj możesz zobaczyć że nie ma mowy o karnym (zobacz powtórkę 2:15) nawet włoscy komentatorzy jak zobaczyli powtórkę to sami mówili że nic nie było. Megawałek, moim zdaniem ten pseudosędzia dostał odpowiednie instrukcję od Fify że ma gwizdać na korzyść Włochów.
to nie temat ale swoje powiem laugh
zawsze uwazałem ze ten karny był slusznie podyktowany i dalej tak twierdze ;-) od kiedy to mozna sie polozyc przed zawodnikiem ? wytracił go z biegu ? wytracił. jakby tego nie gwizdneli to kazden jeden obronca by lezał przed napadziorem w ten sposob ;-)
ps. prosze nie dyskutowac bo sie przekonac nie dam, jestem niereformowalne chamisko w tej kwestii laugh


Jakby obrońcy się tak kładli przed napastnikami to ci nie mieliby żadnego problemu z ich minięciem laugh
Zobacz dokładnie jak makaron z premedytacją zostawia nogi żeby zachaczyć o plecy obrońcy. Niebieska małpa sama na niego specjalnie wpadła, a nie inaczej. Zresztą posłuchaj włoskich komentatorów którzy sami mówią że nic nie było.
Posted by: bolo_lacznik

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 20/05/2010 22:17

Cytat:
prosze nie dyskutowac bo sie przekonac nie dam, jestem niereformowalne chamisko w tej kwestii


//edit: Panowie nie rozmywajcie tematu, bo będe usuwał posty. Skupcie się raczej na tym co będzie. Ghost
Posted by: lamps

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 21/05/2010 00:34

Puchar Konfederacji pokazał już mniej więcej jak to może wyglądać.

Osobiście chciałbym żeby wygrała Anglia.

Niestety dużym minusem tych mistrzostw będą upierdliwe trąbki z trybun ( coś w stylu skoków w Zakopanem) ale niestety taka kultura w RPA.

Na szybko mogę podać takie pary z fortuny kto lepszy :


Nigeria-Korea Pld. (2) 2,25
-Widziałem Nigerię w PNA i zaszli tak daleko że po prostu poziom turnieju był tragiczny.Jedynie Egipt którego tu zabraknie coś grał.

USA-Slowenia (1) 1,48
-Uważam że Yankesii tu wyjdą z Anglikami i będą lepsi od Słoweńców.

Szwajcaria-Honduras (1) 1,42
-Szwajcarzy będą walczyć o 2 miejsce wraz z Chile, i taki mecz jak z Hondurasem powinni wygrać.Kadrowo chyba wyglądają lepiej.

Urugwaj-RPA (1) 1,6
-Raczej Ameryka PŁD, chyba ściany nie będą aż tak pomagały.Urugwaj tu może namieszać w tej grupie.

AKO 7,5
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 21/05/2010 01:45

taka symulacja laugh

www.KtoWygraMundial.pl/Bezdomny
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 21/05/2010 02:30

Myslicie ze buki juz maja pelne oferty na MS czy jeszcze cos dojdzie ?. Interesuja mnie wlasnie takie pary "kto lepszy". Ktory buk ma najwieksza oferte na ten moment?pzdr
Posted by: Conrad

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 21/05/2010 12:11

Mi się najbardziej podobają zakłady over/under na ilość strzelonych goli (w całym turnieju) oraz na zdobyte punkty w fazie grupowej.

Tutaj warto czasem zajrzeć do "amerykańskich" buków bo często, nie sugerując się kursami z innych krajów, wystawiają swoje własne kreacje. smile Kiedyś w takim VIP Sports można było wiele ciekawych zakładów tego typu znaleźć...
Posted by: Rosati

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 21/05/2010 17:47

Jedyny głos na Niemcow to moj powiadam wam ze jak zwykle Niemcy dojda daleko mimo trudnej grupy i braku Ballacka i Adlera. Wszyscy zawodnicy z kadry sa z Bundesligi i to bedzie duzy plus dla ekipy Niemiec w dodatku Bayern jutro zdobywa LM i na wszystkich pilkarzach wplynie to pozytywnie.
Posted by: Conrad

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 21/05/2010 22:11

Tez pisałem, że Niemców widzę daleko, nawet w finale. Na ostatnim Euro też nikt na nich nie stawiał a jednak dotrwali do końca (i na szczęście przegrali).
Posted by: mura

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 21/05/2010 23:57

Originally Posted By: Conrad
Dla mnie "czarnym koniem" będzie Australia, i już w meczu z Niemcami sprawią niespodziankę na handi.

Podczas ostatniego mundialu gdyby nie lewy sędzia sprzedawczyk to by Włochów wyeliminowali z mistrzostw, tym razem będą jeszcze silniejsi.


szkoda kasy. i niby dlaczego mają byc silniejsi? bo moim zdaniem z tym materiałem to oni apogeum mozliwosci już mieli. następcy nie są już tak mocni. w dodatku bez hiddinka. to że awansowali na mudnial dziwić nie powinno, ale trafili do silnej grupy.

niemcy mimo, że bez ballacka mają mocny skład, zwłaszcza w ofensywie, poza tym to drużyna turniejowa i nie można ich lekceważyc.

serbia, dobra trener, świetna atmosfera i najlepszy zespół od lat. podam tylko nazwiska, które już są uznane na europejskim rynku badź biją się o nie wielkie kluby: vidic, koralov, ivanovic, subotic, jovanovic, krasic. mógłbym wymienić jeszcze paru innych ale po co? Szewa słusznie zauważył, że możemy być świadkami bałkańskiej niespodzianki.

i do tego ghana. badź co bądź atletyczne murzyny, grające "u siebie", zdycyplinowani taktycznie jak na afyrkanskie warunki + kilkw gwiazdeczek.

w takim towarzystwie nie wróżę kangurom nic więcej niż 2 punkty (o ile tyle zdobędą)
Posted by: Conrad

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 22/05/2010 01:24

Originally Posted By: mura
w takim towarzystwie nie wróżę kangurom nic więcej niż 2 punkty (o ile tyle zdobędą)


No skoro myślisz że stać ich tylko na jeden punkt to tak też obstawiaj. blush

Ja bym grał że zdobędą te 3 lub więcej...
Posted by: młody gniewny

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 22/05/2010 21:18

Ta symulacja ciekawa, zrobiłem ją sobie by zobaczyć jak to się pokrywa z moim scenariuszem dotyczącym mistrzostw.

Już jakiś czas temu pograłem Argentynę mistrzem po kursie @10, mimo Maradony na ławce. Liczę na powtórkę z 2002 roku, męczarnie Brazylii w kwalifikacjach, też bodajże weszli w dwóch ostatnich meczach z 4 miejsca. Skład mają mocny, może trochę linia obrony nie zachwyca, ale to jest mój faworyt do mistrzostwa. Z symulacji wyszedł mi finał z Anglią co niejako zgadza się z tym co tu pisze, że Anglia odegra dużą rolę.

Czarny koń mistrzostw to moim zdaniem będzie WKS, Paragwaj i Chile. Paragwaj moim zdaniem może wygrać grupę, a kurs na to świetny. Chile powalczy o pierwsze miejsce z Hiszpanami, widziałem ich spotkania na eliminacjach i mają świetnie poukładany zespół.

Na rozczarowanie imprezy stawiam Meksyk, ta ekipa słabnie coraz bardziej, już ostatnio nie zachwycili, w eliminacjach mieli bardzo słabe mecze, a rywale to tam nie zachwycają. Stawiam, że na plecach Francuzów wyjdą gospodarze, ściany jakoś pomogą, ewentualnie mocny Urugwaj, ale Meksyk zawiedzie wielu ( widziałem kolega Robben widzi ich z kompletem zwycięstw )

Australia też już nie tak mocna jak w Niemczech i moim zdaniem ostatnie miejsce w grupie.

Moje propozycje takie wstępne to awanse Chile (1.65) Paragwaj (1.55) ale sam myślę też o wygra grupę. Meksyk i Australia nie wyjdzie z grupy, a i to samo Grecja, też nie wyjdą, na plecach Argentyny albo Nigeria nazwiska mają, zespół jednak niepoukładany, Korea coraz mocniejsza myślę, że obie będą przed Grekami, kursy na to ponad @2

http://www.ktowygramundial.pl/Banderas - mój scenariusz, wiem nie miejsce na to, ale można samemu zrobić by mieć lepszy pogląd.
Posted by: APOLLYON

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 25/05/2010 07:30

Kandydatów do zdobycia tytułu jest 32. Jednak, według mnie:

Największe rozczarowanie:
NIEMCY hura

"Czarny Koń" turnieju:
SERBIA

Mistrz Świata:
HOLANDIA
puchar hura hura piwo
Posted by: Luc Nilis

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 25/05/2010 15:59

a dla mnie:
rozczarowanie: Francja
czarny kon: Urugwaj
mistrz: Brazylia
Posted by: onda

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 25/05/2010 16:04

rozczarowanie: Argentyna,Włochy
czarny koń:USA
mistrz:Anglia
Posted by: koleszka

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 25/05/2010 16:10

Rozczarowanie: Włochy
Czarny koń: Serbia
Mistrz: Hiszpania
Posted by: Boubson

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 25/05/2010 20:20

bede kibicowal Anglii i Argentynie, z naciskiem na tych drugich... Anglia jest zespolem zbyt uzaleznionym od jednego zawodnika - wypadnie Rooney ze skladu to Anglia szybciutko sie spakuje...

pamietam jak przed Euro 2008 wszyscy mi z glowy wybijali ze turniej wygra Hiszpania... ze to druzyna nieturniejowa, ze waski sklad, ze inne bzdury... a jednak sie udalo grin

teraz stawiam zdecydowanie na Argentyne... bo kto inny jak nie oni? u Brazylii Dunga zabiije im radosc z gry, a oni nie beda potrafili zagrac efektywnie lecz nie efektownie... o Anglii wspomnialem, dla Niemcow i Francuzow cwiercfinal to moim zdaniem max... sa jeszcze Wlosi - ale nic dwa razy sie nie zdarza,poza tym 4 lata temu mieli jakichs napastnikow w kadrze a teraz... Holandia --> wieczne talenty i nic wiecej... i zostaje Hiszpania... co do tej druzyny, zycze im jak najlepiej... ale stanie sie to co stalo sie 2 lata temu z Holandia - beda grali pieknie, super, lecz przyjdzie dzien slabosci i druzyna typu - WKS badz USA pokaze im drzwi grin

Argentyna - boks - Diego po tytul boks

p.s.

a czarnym koniem jak dla mnie bedzie Meksyk badz Szwajcaria wink
Posted by: vindom

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 25/05/2010 20:20

Rozczarowanie: Brazylia
Czarny koń: Szwajcaria
Mistrz: Francja
Posted by: andegawen

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 25/05/2010 20:49

Rozczarowanie: Anglia
Czarny koń: Ghana
Mistrz: Brazylia
Posted by: Piotruś Pan

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 25/05/2010 23:03

Witam ponownie na forum przed kolejną wielką imprezą w tym roku Kandydatów do mistrzostwa jest wielu więc trudno wskazać jednego faworyta.
Myslę że w walce o tytuł liczyć sie będzie z pewnoscią kilka reprezentacji z Europy to zdecydowanie Hiszpania, Włochy, Niemcy,drużyny turniejowe szczególnie Włosi i Niemcy nie grają jakiegoś oszałamiajacego futbolu, jednak na większości turniejów dochodzą conajmniej do ćwierćfinałów.
Moim faworytem są Hiszpanie lub Brazylijczycy o ile nie wpadną na siebie w fazie pucharowej. Argrntyna jeśli wygra swoją grupę będzie się też liczyć w walce o strefę medalową chociaż jej gra w eliminacjach nie przekonywała zupełnie plus do tego trener, który nie potrafi tego zespołu odpowiednio prowadzić, mimo że mają chyba najsilniejszy napad tej imprezy to różnie może być w obronie dotychczas jak na taką ekipę gra bez stylu i chaotyczne roszady Maradony powodowały że nawet Messi był w wielu meczach zagubiony.
Argentyna może być w strefie medalowej jak również największym rozczarowaniem jeśli pierwsze spotkanie grupowe się nie ułoży.
Czarnym Koniem na tych mistrzostwach może być reprezentacja Ghany grali dobra taktycznie piłkę na Pucharze Narodów
Ciekawy futbol może zaprezentować Holandia do ćwierćfinału może się zakfalifikować
Myślę, że to mogą być ciekawe mistrzostwa zobaczymy w czerwcu jak impreza się rozpocznie narazie to każdy podaje typy, które wg niego były by najodpowiedniejsze
Hiszpania, Brazylia - mistrz
Ghana -rewelacja turnieju
Argentyna - największa klapa jeśli nie dojdą do strefy medalowej.
Posted by: Patriot

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 26/05/2010 04:32

Jako, że nie ma (nie widzę) tematu dotyczącego zakładów długoterminowych, pozwolę sobie napisać w tym miejscu, co wybrałem na pierwszy ogień z MŚ w RPA.

Na początek mega składak, zagrany dosyć solidnie.

Czy dane drużyny zakwalifikują się do dalszej fazy rozgrywek (inaczej mówiąc, czy wyjdą z grupy):

Argentyna TAK 1.10
Anglia TAK 1.07
Holandia TAK 1.18
Brazylia TAK 1.12
Hiszpania TAK 1.06
Nowa Zelandia NIE 1.06

Ako: 1.76

Argentyna z grupy wyjdzie bez większych problemów. Grecja to kandydat do ostatniego miejsca, ekipa, która będzie wielkim rozczarowaniem. Ekipy, które będą walczyć o miejsce drugie, to Nigeria i Kora Płd. Skłaniałbym się tutaj do Skośnookich. Czuję, że Czarny Ląd godnie będą reprezentować Ghana, RPA i WKS. Nie zraża mnie nawet fakt, że Argentynę trenuje Maradona. W grupie po prostu nie mają rywala, który byłby w stanie powstrzymać ich siłę ofensywną. Żadna z ekip nie prezentuje na tyle silnych formacji obronnych, by zatrzymać ekipę z Ameryki Południowej.

Anglia ma grupę wręcz banalną. Odstają w tej grupie o 2-3 klasy - nie ma się nad czym rozwodzić.

Holandia, to ekipa, która powinna wyjść ze swojej grupy z miejsca nr 1. Kamerun to chyba najbardziej przereklamowana ekipa z Czarnego Lądu. Ich ofensywa pozostawia wiele do życzenia. Eto'o się nie roztroi i nie będzie kreował sytuacji, jak i ich wykorzystywał. Dania i Japonia to reprezentacje, które powinny powalczyć, jednak mam wrażenie, że poziomem sportowym znacznie odstają od Pomarańczowych. Według mnie Holandia wygra grupę, a już na pewno z niej wyjdzie.

Nowa Zelandia nie ma żadnych szans. Włosi się z nimi uporają, Słowacy z nimi nie przegrają, a drużyna Paragwaju (mój czarny koń turnieju) rozbije ich w pył. 1punkt, to najbardziej realny scenariusz, jeżeli chodzi o tą ekipę.

Brazylia ma piekielnie ciężką grupę. Najsłabszym punktem Canarinhos jest postać trenera, jednak nie zmienia to faktu, że z grupy wyjść powinni spokojnie. Ekipami, które są w stanie zagrozić Brazylii są reprezentacje Portugalii i WKS. Portugalię typuję, na największe rozczarowanie tego mundialu. Ich gra kompletnie mnie nie przekonuje i według mnie będzie to kolejna wielka impreza, na której zawiodą. WKS wyjdzie z grupy i zajdzie daleko, będzie do końca reprezentowała Czarny Ląd na tym mundialu. Trzy punkty z Korę Płn. i Portugalią i remis z Brazylią dadzą im drugie miejsce w grupie, gdyż Brazylia nastrzela zdecydowanie więcej Korei wink

Hiszpania ma "lajtową" grupę. Honduras i Szwajcaria nie są w stanie im zagrozić. Chile to również zbyt chimeryczna drużyna, która nie będzie w stanie urwać im punktów. Komplet zwycięstw i pewny awans, na drugim miejscu Chile.

ZA chwilę dalsza część. Przepraszam za takie rozdrabnianie, ale mam zaniki prądu z powodu złej pogody, także wolę przekazać w częściach swoje przemyślenia wink
Posted by: Patriot

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 26/05/2010 04:53

Kolejny mocny kupon długoterminowy:

Paragwaj awans z grupy - TAK 1.53
Grecja awans z grupy - NIE 1.57

Ako: 2.40

Tak, jak już pisałem, Paragwaj to mój czarny koń tego turnieju. Szczerze powiedziawszy mocno dziwi mnie ten kurs i strasznie kusi mnie, żeby bardzo grubo przyłożyć to zdarzenie "w singlu". Mało tego, uważam, że Paragwaj wygra tą grupę, pewnie pokonując Słowację i Nową Zelandię, remisując przy tym z Włochami. Kurs na takie zdarzenie 4.33 -warty rozważenia.

Grecja to będzie wielkie rozczarowanie. To, że Argentyna wygra swoją grupę chyba nie budzi wątpliwości. Walka o drugą lokatę będzie się toczyła teoretycznie między Grekami, Nigerią i Japonią. Nie potrafię sobie wyobrazić zwycięstwa Greków nad dobrze przygotowanymi fizycznie, rosłymi Nigeryjczykami. Wszystkie ich argumenty zostaną stłamszone w zarodku przez graczy z Czarnego Lądu prawdopodobny remis, ze wskazaniem na Nigerię. Japonia, to ekipa, która robi ogromne postępy. Lubię na nich patrzeć, bo grają naprawdę dobrą piłkę. Kraj kwitnącej wiśni to mój faworyt do awansu obok Argentyny. Grecy nie będą potrafili przejąć inicjatywy w tym spotkaniu, co na pewno będzie kluczem do zwycięstwa. Jak dla mnie Grecja ostatnie miejsce w grupie z punkcikiem, ewentualnie dwoma na swoim koncie.


Kolejny hot kupon:

Korea Północna - ostatnie miejsce w grupie TAK 1.10
Anglia - ilość punktów w grupie? over 6 1.50

Korea Płn. przyjeżdża tu zbierać doświadczenie. Już sam fakt uczestnictwa w tej imprezie to ogromny sukces, tutaj nie mają na co liczyć. W grupie śmierci nie mają szans na nic więcej, niż 1-2 bramki. Będą dostarczycielem punktów i wbrew pozorom ekipą, która będzie rozdawała karty. To właśnie oni (według mnie), będą decydować, kto zajmie 1 miejsce w grupie (jak dużo strzelą im bramek faworyci grupy).

Anglia ma grupę prostą, o czym już pisałem. Słowenia i Algieria powinny być łatwymi dostarczycielami punktów. Jedyną ekipą, która może stawić opór są Stany Zjednoczone. Na wygraną z ich strony się nie zanosi, ale remis mogą ugrać. Granica 6 punktów spokojnie do przeskoczenia.



Tutaj już spokojniej:

Ghana wyjdzie z grupy? TAK 2.10

Według mnie Ghana i WKS będą ostoją afrykańskiego futbolu. Grupę na pierwszy rzut oka mają trudną, ale według mnie można z niej spokojnie wyjść. Niemcy są słabi, jak nigdy wcześniej. Wiadomo - drużyna turniejowa, stanowiąca monolit. Jednak tym razem ciężko mi jest znaleźć w nich zdecydowanego faworyta grupy. Czuję, że to może być wielka sensacja tych mistrzostw. Ekipą, która będzie dostarczycielem punktów w mojej opinii jest Australia. Sukces na ostatnich mistrzostwach mogą zawdzięczać wspaniałemu trenerowi. To, co zrobił z nimi genialny holender jest istnym majstersztykiem. Wszelkie braki piłkarskie zamaskował wspaniałą taktyką pod rywala. Teraz tak różowo nie będzie. Serbia ma mocny team, jednak na nich jest jeszcze za wcześnie. Oni potrzebują ogrania na wielkich imprezach. Ghana ma cholernie mocny skład i cholernie ogromny potencjał. Na afrykańskiej ziemi mogą zaskoczyć. Po takim kursie trzeba spróbować, gdyż grupa jest mocno wyrównana.


Na koniec wariat bez opisu, luźne spostrzeżenia, przemyślenia zagrane for fun, za 50pln wink

Wygra grupę:

Argentyna 1.50
Anglia 1.33
Holandia 1.61
Hiszpania 1.28
Paragwaj 4.33

Ako:18.00


Jakieś "ale" ? wink
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 26/05/2010 06:49

Ja bym miał prośbę, aby przy takich betach podawać z jakiego to buka. Bo często pojawia się coś naprawdę ciekawego, ale ciężko to znaleźć. wink

Odnośnie Twoich betów najbardziej podoba mi się opcja Paragwaj AWANS. i Grecja NIE AWANS., sam skłaniam się do czegoś podobnego również przy mocniejszej stawce.

Pozdrawiam!
Posted by: Amir_Khan

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 26/05/2010 08:06

Chcecie pewke na Mundial ?

Mistrzem świata zostanie Argentyna i najlepszym strzelcem reprezentant Argentyny - @ 67
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 26/05/2010 08:32

Nie głupie, wręcz mocno przeszacowane. Gdzie takie cudo dostępne?
Posted by: Amir_Khan

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 26/05/2010 09:11

GB smile
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 26/05/2010 09:19

Zdjęli czy nie mogę znaleźć? wink
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 26/05/2010 09:21

Już @21 ehhh
Posted by: Patriot

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 26/05/2010 16:14

Korver, bukmacher, w którym grałem te kombinacje, to Bet365. Trzeba trochę posiedzieć i pokombinować, bo nie wszystkie zakłady da się "akumulować", ale jak się troszkę na tym posiedzi, to można spokojnie wynaleźć to, co nas interesuje.
Posted by: terminator

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 30/05/2010 05:10

Rozczarowanie - Argentyna, typuję że nie wyjdzie z grupy (drugi podobny typ na (Brazylię). Argentyna cudem wyszła z eliminacji, teraz szczęścia może zabraknąć a winny trener - bo jeśli nie zabiera kogoś kto wygrywa Ligę Mistrzów (Zanetti Cambiasso) to strzał w plecy. Co z tego ze jest Messi i kilku innych - nie ma zespołu!
Na mistrza Hiszpania lub Anglia, król strzelców Villa.
Posted by: royalflush

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 01/06/2010 22:07

Nie wiem czemu tyle głosów na Argentyne, choć będe im kibicował za wodzą Maradony grają kiepsko jak na swoje mozliwości, a Anglia to też żadna rewelka
Dla mnie puchar zdobędzie drużyna która rozłoży siły na cały mundial a nie zagra na maxa w grupach łapiąc kolke w eliminacjach, do tego odpowiednia taktyka więc Włochy lub Hiszpania
Posted by: APOLLYON

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 05/06/2010 08:37

Ja, jak zwykłem, od 22 lat na "Pomarańczowo". Mając w pamięci ME 2008, kiedy to "roznieśli" gruppowych rywali, bardzo bym chciał, żeby Sneijder i ekipa, tym razem nie "rozklepali" grupy i po trzech zwyciestwach przystąpili do II rundy... Co prawda, Rosji nie ma, ale mam nadzieję, że wyciągnięto wnioski z tamtej niepomyślnej, dla nich, imprezy.

Remis z Kamerunem w ostatnim meczu, byłby wskazany i jeśli poprzedzony dwoma zwycięstwami, van Marwijk powinien dać odpocząć kilku asom.

To moje życzenie - Holandia bez szału a powoli. I do samego końca - po PUCHAR puchar
W końcu grin
Posted by: mak752

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 09/06/2010 01:56

ja tez mysle ze holandie stac na mistrza. Po sparingach widac ze maja forme. Za to mysle ze francja z urugwajem przegra, zabojady nic ciekawego nie graja. Portugalia to samo, dzisiaj z mozambikiem wygrali 3:0 po mekach, a ostatnio remis z zielonym przyladkiem, bez obrazy ale zielony przyladek to by chyba polska rozklepala, z czym ta portugalia chce wyjsc z grupy ?
Posted by: radeke

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 09/06/2010 20:19

Betway przysłał meila:

Cytat:
Zwycięska konfederacja

W 66-cio letniej historii Mistrzostw Świata żadnej drużynie z poza Europy lub Ameryki Południowej nie udało się zdobyć słynnego trofeum. Czy w tym roku, kiedy Afryka po raz pierwszy organizuje Mundial możemy być świadkami zwycięstwa drużyny z innych niż dotychczas kontynentów?

UEFA - 1.35 | CONMEBOL - 3.50 | CAF - 12.00 | CONCACAF - 34.00 |
AFC - 66.00 | OFC - 1001.00



[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4b/CONMEBOL.svg[/img]


Oto kraje z tej strefy: Argentyna, Brazylia, Chile, Paragwaj, Urugwaj.

2-óch głównych kandydatów do tytułu.

na moje @3.50 do gry.


ps. widział ktoś może podobne zakłady, że drużyna z Am.Pd. zdobędzie tytuł i może się orientuje czy są lepsze kursy niż ten zaoferowany przez betway ?
Posted by: A-Rod

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 09/06/2010 20:24

Rozczarowanie: Brazylia
Czarny koń: Chile
Mistrz: Argentyna
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 09/06/2010 21:52

Originally Posted By: radeke
Betway przysłał meila:

Cytat:
Zwycięska konfederacja

W 66-cio letniej historii Mistrzostw Świata żadnej drużynie z poza Europy lub Ameryki Południowej nie udało się zdobyć słynnego trofeum. Czy w tym roku, kiedy Afryka po raz pierwszy organizuje Mundial możemy być świadkami zwycięstwa drużyny z innych niż dotychczas kontynentów?

UEFA - 1.35 | CONMEBOL - 3.50 | CAF - 12.00 | CONCACAF - 34.00 |
AFC - 66.00 | OFC - 1001.00



[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4b/CONMEBOL.svg[/img]


Oto kraje z tej strefy: Argentyna, Brazylia, Chile, Paragwaj, Urugwaj.

2-óch głównych kandydatów do tytułu.

na moje @3.50 do gry.


ps. widział ktoś może podobne zakłady, że drużyna z Am.Pd. zdobędzie tytuł i może się orientuje czy są lepsze kursy niż ten zaoferowany przez betway ?


bet at home:

Europa: 1.50
Ameryka PD: 3.00
Posted by: radeke

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 09/06/2010 22:02

Originally Posted By: kaka1981
Originally Posted By: radeke

na moje @3.50 do gry.


ps. widział ktoś może podobne zakłady, że drużyna z Am.Pd. zdobędzie tytuł i może się orientuje czy są lepsze kursy niż ten zaoferowany przez betway ?


bet at home:

Europa: 1.50
Ameryka PD: 3.00


dzięki ale, chodziło mi o "lepsze" kursy wink
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 09/06/2010 22:38

o lepsze ciezko bedzie. Tez ten zaklad wpadl mi w oko i z tego co jakis czas temu przegladalem (ok 20 bukow) najwyzej bylo w okolicach @3,30.
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 11/06/2010 07:08

Kilka ciekawostek statystycznych o których może nie wszyscy wiedzą, mnie na przykład kilka zaskoczyło:

1) we wszystkich dotychczasowych finałach MŚ grała przynajmniej jedna drużyna z czwórki: Argentyna, Brazylia, Niemcy, Włochy

2) poza pierwszymi MŚ, we wszystkich pozostałych, w pierwszej trójce była albo Brazylia albo Niemcy

3) w półfinałach drużyny ze wspomnianej wyżej czwórki wygrały 17 z 19 spotkań jeśli nie liczymy tych kiedy grali między sobą (od 1962 roku - 13 na 13!)

4) od czasu wprowadzenia rankingu FIFA jeszcze nigdy mistrzem nie została drużyna nr 1 w rankingu na koniec roku poprzedzającego mistrzostwa

FIFA Rankings in December, prior to World Cup:
December 1993: Italy was #1, Brazil won the 1994 World Cup
December 1997: Brazil was #1, France won the 1998 World Cup
December 2001: France was #1, Brazil won the 2002 World Cup
December 2005: Brazil was #1, Italy won the 2006 World Cup

W grudniu 2009 numerem 1 była Hiszpania

5) tylko jeden raz mistrz Europy został mistrzem świata (Niemcy w 72 i 74 roku), wicemistrz nigdy

6) nigdy mistrzem świata nie została drużyna, która miała w szeregach aktualnego zdobywcę nagrody FIFA "Player of the year" albo Południowo-Amerykańskiego "Player of the Year" albo Europejskiej "Złotej piłki"

Aktualnie te tytuły dzierżą Messi i Veron

7) od 1990 roku, zawsze odpada już w fazie grupowej przynajmniej jedna europejska drużyna, która nie przegrała żadnego meczu w eliminacjach do MŚ

W tym roku są to: Niemcy, Hiszpania, Włochy i Holandia

Źródło i reszta artykułu: http://www.dailysoccerfix.com/2010/6/7/1505011/dont-make-world-cup-predictions#storyjump
Posted by: Conrad

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 24/06/2010 06:03

Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: mura
w takim towarzystwie nie wróżę kangurom nic więcej niż 2 punkty (o ile tyle zdobędą)


No skoro myślisz że stać ich tylko na jeden punkt to tak też obstawiaj. blush

Ja bym grał że zdobędą te 3 lub więcej...


No i jak tam Mura? Mam nadzieję, że tego nie obstawiałeś... smile

Australia 4 punkty. toast
Posted by: aifedar

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 26/06/2010 01:46

Originally Posted By: Ghost
Kilka ciekawostek statystycznych o których może nie wszyscy wiedzą, mnie na przykład kilka zaskoczyło:

1) we wszystkich dotychczasowych finałach MŚ grała przynajmniej jedna drużyna z czwórki: Argentyna, Brazylia, Niemcy, Włochy

2) poza pierwszymi MŚ, we wszystkich pozostałych, w pierwszej trójce była albo Brazylia albo Niemcy

3) w półfinałach drużyny ze wspomnianej wyżej czwórki wygrały 17 z 19 spotkań jeśli nie liczymy tych kiedy grali między sobą (od 1962 roku - 13 na 13!)

4) od czasu wprowadzenia rankingu FIFA jeszcze nigdy mistrzem nie została drużyna nr 1 w rankingu na koniec roku poprzedzającego mistrzostwa

FIFA Rankings in December, prior to World Cup:
December 1993: Italy was #1, Brazil won the 1994 World Cup
December 1997: Brazil was #1, France won the 1998 World Cup
December 2001: France was #1, Brazil won the 2002 World Cup
December 2005: Brazil was #1, Italy won the 2006 World Cup

W grudniu 2009 numerem 1 była Hiszpania

5) tylko jeden raz mistrz Europy został mistrzem świata (Niemcy w 72 i 74 roku), wicemistrz nigdy

6) nigdy mistrzem świata nie została drużyna, która miała w szeregach aktualnego zdobywcę nagrody FIFA "Player of the year" albo Południowo-Amerykańskiego "Player of the Year" albo Europejskiej "Złotej piłki"

Aktualnie te tytuły dzierżą Messi i Veron

7) od 1990 roku, zawsze odpada już w fazie grupowej przynajmniej jedna europejska drużyna, która nie przegrała żadnego meczu w eliminacjach do MŚ

W tym roku są to: Niemcy, Hiszpania, Włochy i Holandia

Źródło i reszta artykułu: http://www.dailysoccerfix.com/2010/6/7/1505011/dont-make-world-cup-predictions#storyjump




sprawdza się Włochy :),

znaczy się Mistrzem bedzie jedna z tych dwoch, szkoda , że są obok siebie i nie wystapia razem w Finale : USA lub Holandia smile
Posted by: stanley151

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 26/06/2010 01:54

ja oddaje swój głos na Holandie, podobnie jak na Jarosława kaczyńskiego.Dlaczego?Bo chce zeby zdobyli ten tytuł i wierze w Robena, widziałem jego kilka akcji, bierze na siebie ciężar gry.Na wicemistrza bym wytypował Argentyne(nie wiem czy to fizycznie możliwe, ale widze taki finał).Za rozczarowanie po oglądnieciu kilku meczów, moge uznac Hiszpanie, Brazylie, Portugalie, o Włochach i Francuzach nawet nie wspominam.
Posted by: Legia

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 28/06/2010 17:51

Hiszpania w dalszym ciągu jest dla mnie faworytem , od fazy pucharowej zaczną grać swoje wink z Portugalią łatwo nie będzie ale dadzą radę , potem spacerek z kimś z pary Paragwaj-Japonia , no i w półfinale zacznie się prawdziwa wojna wink
Posted by: akagi

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 28/06/2010 18:00

Też na tą chwilę myślę, że jednak Hiszpania.
Jedyne co mnie tu martwi, to tylko jeden napastnik z prawdziwego zdarzenia u Hiszpanów.
Torres zupełnie bez formy.
Ale może wreszcie zaskoczy.
Posted by: Utukraw

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 29/06/2010 20:54

Dla mnie mistrzem będą Brazylijczycy, są najlepsi w obronie, widać w ich grze "rękę" Dungi, dla którego obrona jest równie ważna co atak (co nie zawsze charakteryzowało Brazylię).
Droga do finału też nie wydaje się szczególnie ciężka. W ćwierćfinale grająca bez polotu Holandia z tylko jednym groźnym graczem - Robbenem. W półfinale ktoś z pary Urugwaj/Ghana.

Pograłem ten typ w parze z tytułem króla strzelców dla Davida Villi z Hiszpanii. Jedyny ich strzelający napastnik na chwilę obecną, w związku z czym partnerzy z zespołu powinni go częściej szukać w polu karnym niż nieskutecznego Torresa. Spodziewam się Hiszpanów co najmniej w półfinale, co będzie oznaczało, że zagrają 7 meczów na mundialu. Zakładam, że dzisiaj pokonają Portugalię, potem w ćwierćfinale zwycięzcę meczu Paragwaj/Japonia.
Warto zwrócić uwagę, że Villa jako jedyny z pretendentów do korony nie grał jeszcze swojego meczu w 1/8 finału. Na chwilę obecną ma 3 bramki, tyle samo co Luis Fabiano z Brazylii, a o jedną mniej niż Higuain z Argentyny. Higuain to dla mnie gracz, który zawodzi w najtrudniejszych meczach, a bramki strzela ze słabszymi przeciwnikami (3 gole z Koreą Płd.). Do tego Argentyna z mundialem jak dla mnie może pożegnać się już w ćwierćfinale po porażce z Niemcami.

Mistrzostwa Świata 2010 - Zwycięzca/Najlepszy strzelec
Brazylia/Villa D. 15.00


Oczywiście do tego typu możliwe będą kontry na etapie półfinału/finału.
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 29/06/2010 21:30

PROMOCJA w bet at home:

MŚ - Specjalne,

Kto będzie najlepszą południowo-amerykańską drużyną? (29-06-10 16:00)
Brazylia 2,15 Argentyna 2,30
Urugwaj 4,00 Paragwaj 10,00

BRAZYLIA po 2.15 do POBRANIA
Posted by: Kura

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 29/06/2010 21:53

Faktycznie mega promocja, ja na ten zakład widzę 2,36
Posted by: alidert

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 29/06/2010 23:00

Originally Posted By: Kura
Faktycznie mega promocja, ja na ten zakład widzę 2,36


Rozumiem że chodziło Ci o 2,30, tylko zostaje taki mały problem, a nazywa sie on Niemcy. Dlatego na pytanie "Kto będzie najlepszą południowo-amerykańską drużyną?" jest dobra odpowiedz 2,15.
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 29/06/2010 23:01

chodzi o sam fakt, ze kurs ponad 2 jest. O to mi chodzilo smile
Posted by: huge

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 29/06/2010 23:01

co to za promocja? przeciez argentyna ma podobne szanse na mistrza o ile nie wieksze
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 30/06/2010 01:59

Originally Posted By: huge
co to za promocja? przeciez argentyna ma podobne szanse na mistrza o ile nie wieksze


trudniejsza ma drabinke Arg, a pozatym Brazyli daje wiecej szans stad uwazam ze to dobry typ.
Posted by: Legia

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 30/06/2010 05:55

Gorąco namawiam do grania na Hiszpanie !!!

bukmacherzy na obecną chwilę dają największe szanse Brazylii 3,6 , za Hiszpanie złapiecie jeszcze 3,9 . wciąż warto ! myślę że niespodziankami może sypnąć w ćwierćfinale , kto wie czy z turniejem nie pożegna się Brazylia bądź Argentyna w mojej opinii główni rywale do sięgnięcia po złoto !

VIVA ESPANA boks
Posted by: Ludwiczek

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 30/06/2010 20:28

Na szybko oblookałem staty i ostatnią drużyną , która wygrała majstra przegrywając mecz byłą Argentyna w 78' - od tamtej pory każdy był do przodu.

Drużyny bez porażki : Brazylia , Holandia , Urugwaj , Argentyna , Paragwaj.
Jak widać ekipy z grupy D i Hiszpania nie umiały liczyć.

Holandia nie pokazała nic do tej pory , a bez Robbena byli strasznymi minimalistami.
Brazylia - chyba najlepiej jak do tej pory , ze stracili bramki z ogórkami to może nie najlepiej świadczy , ale prócz pierwszego meczu reszta spokojnie pod kontrolą.
Urugwaj - z Ghaną powinni dac radę z takim duetem napastników. Naprawde zaskoczenie na + , mimo ze spodziewałem sie ze daleko zajda - sam dałem im 4 miejsce po porażce z Holandią. Z brazylią w 1/2 raczej będą bez szans.
Argentyna - z Niemcami będzie jazda porządna , deff słabiutki , trener do dupy , a ofensywa bez formy.
Mieli fuksa , jak chcę grać dalej to niech się modlą i wezmą do roboty.
Paragwaj - WTF ???

Czytając post Ghosta powinienem wyeliminować Argentyne [Messi i veron dzierżą nagrody] z tej grupy.
Posted by: raiders_

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 01/07/2010 00:07

Originally Posted By: McDziarz
Gorąco namawiam do grania na Hiszpanie !!!

bukmacherzy na obecną chwilę dają największe szanse Brazylii 3,6 , za Hiszpanie złapiecie jeszcze 3,9 . wciąż warto ! myślę że niespodziankami może sypnąć w ćwierćfinale , kto wie czy z turniejem nie pożegna się Brazylia bądź Argentyna w mojej opinii główni rywale do sięgnięcia po złoto !

VIVA ESPANA boks

Myślę ze ... jestem przekonany ze Hiszpania odpada w połfinale z turnieju. BO ani Argentyny ani Niemców nie przeskoczą .Więc z tym optymizmem bym się wstrzymał .
Posted by: lamps

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 01/07/2010 03:40

Panowie mam ciekawy zakład.Urugwaj 4 miejsce kurs 3,2.

Jeśli przejdą Ghanijczyków trafią z pewmością na Brazylię lub Holandię a to już ciężki orzech będzie.W meczu o 3 miejsce zagrają z też silną drużyną.(czyt.Niemcy smile ) Urugwaj zajmie 4 miejsce.warto.
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 01/07/2010 04:00

Gdzie jest taki zakład?

Faktycznie ciekawy, ale ja bym się ubezpieczył zakładem, że... Ghana zajmie 4 miejsce wink
Posted by: Zabielany

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 01/07/2010 04:56

w profie. problem w tym, że nie mozna zagrac tego jako singla... bo ako na kupon musi być minimum 4.. a to wynosi 3.2, a łączyć można tylko z zakładami tego samego typu. ja dzisiaj 5 takich kombinacji sobie puściłem, w których dominują 3 założenia, brazylia mistrzem, urugwaj 4, hiszpania wyeliminuje paragwaj.

I: brazylia, hiszpania, niemcy, urugwaj - to najbardziej czuje.

II: brazylia, hiszpania, argentyna, urugwaj.

III: brazylia, niemcy, hiszpania, urugwaj

IV: brazylia, argentyna, hiszpania, urugwaj

V: hiszpania, brazylia, niemcy, urugwaj.

ako od 218 do 117 smile

III:
Posted by: Szypii

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 01/07/2010 05:06

to nie lepiej puscic za cala kase awans brazylii hiszpani i urugwaju? bo to masz na kazdym kuponie
Posted by: Zabielany

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 01/07/2010 05:08

awansu hiszpanii nie mozna z tym połączyć. nie liczyłem dokładnie, ale chyba nie.
Posted by: chicane

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 01/07/2010 05:29

Originally Posted By: Szypii
to nie lepiej puscic za cala kase awans brazylii hiszpani i urugwaju? bo to masz na kazdym kuponie


kursy sobie porównaj...
Posted by: Ludwiczek

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 01/07/2010 06:06

Mnie się śnił niedawno finał Urugwaj-Argentyna** [Ci pierwsi prowadzili 2-0 do przerwy] , tylko ze mecz było popołudniu naszego czasu , wiec cos mało realne

** - juz mi sie snilo ze Nasi wygraja z Ekwadorem 4-0 etc. 4 lata temu tongue

---------------

Zabielany - tego Urugwaju tak bym nie skreślał , jak Suarez lub Forlan będą chcieli powalczyć o króla strzelców [co odbije sie na druzynie in plus] to 3 miejsce lub ciężka batalia z Brazylią możliwa w 1/2.
Tylko , że Urugwaj dostaje od Brazylii w ostatnich latach i ni tego nie zmieni.

Holandia - jak ich defensywa wytrzyma napór to Under murowany.
Stracili dwie bramki , oba z karnego.
Posted by: radeke

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 01/07/2010 06:38

Pisząc tego posta wspomagam się postem z innego forum, który to głównie skłonił mnie do zagrania zwycięzcy turnieju...
Niestety nie miałem czasu wcześniej napisać przemyśleń.


Wziąłem Brazylię na zwycięzcę turnieju 25/06, a więc tuż przed ostatnim spotkaniem grupowym Canarinhos z Portugalią, dawali 5.00 na win i 2.60 na miejsca 1 lub 2, pobrałem wtedy z myślą o znacznych spadkach. Dużo się nie pomyliłem, obecnie na te 2 zdarzenia dostaniemy odpowiednio: 3.50 i 1.85.
Zabawne, bo ile większe było wtedy ryzyko?,co Brazylia miała przegrać z Portugalią i zając drugie miejsce w grupie, by zmierzyć się z Hiszpanią w 1/4, czy może wychodząc z pierwszego miejsca miała odpaść z Chile ??
Każdy myśli jak chce, ja mam o te kilkadziesiąt % pograne lepsze kursy niż te oferowane obecnie wink

Co do typu...

BRAZYLIA/
//Holandia/Urugwaj,Ghana/no i finał

Najtrudniejszy mecz Brazylijczyków, to właśnie ten najbliższy, jeśli przeskoczą Holendrów myślę, że mają największe szanse na tytuł. Przez cały turniej nie gonili wyniku, kontrolowali w pełni grę, z wielką pewnością siebie, bardzo blisko w każdej formacji, bez forsowania tempa, jednym słowem lekko, miło i przyjemnie. Widać już od pierwszego meczu ich ogromne doświadczenie i fakt, że są drużyną turniejową, szachującą siłami, bo najważniejsze mecze przecież przyjdą...

Jeśli uda się przeskoczyć do półfinału, to myślę, że Brazylijczycy będą w stanie zaoszczędzić więcej sił grając najprawodpodobniej w półfinale z Urugwajem (którego btw. pokonali podczas ostatnich eliminacji dwukrotnie 2:1 i 0:4 wink ); niż takie drużyny jak: Argentyna/Niemcy i Hiszpania (przewiduję że Hiszpanie poradzą sobie z Paragwajem w 1/4), które będą przecież miały mordercze starcie z bardzo silnym przeciwnikiem w 1/2.

Konkludując: Argenyna, aby być mistrzem musi pokonać Niemcy, dalej Hiszpanię i na końcu Brazylię. Niemcy aby być mistrzem muszą pokonać Argentynę, dalej Hiszpanię i później Brazylię.
Idąc dalej tą drogą Brazylia musi przejść Holandię i później praktycznie ma finał z jedną z drużyn: Argentyna/ Niemcy Hiszpania. Znacznie łatwiejsze zadanie wink

Jak kolega inspirujący mnie do typu napisał: "Hiszpania ma zbyt wiele meczów z kategorii "do or die", po porażce ze Szwajcarią, 2 kolejne mecze musieli wygrać, by wyjść z grupy,

Cytat:
And if they are to win Cup, they will have to win 4 knockout games after Chile. To win 6 do-or-die games in a row? No way. It is not about quality, sure Spain has it. It is not about opponents being extremely strong. It is about being hard to win 6 must-win games, it is psychologically hard, practically impossible, I expect Spainards to be emotionally drained sooner or later.


Argentyna jak już niektórzy pisali, bez Messiego ciężko im cokolwiek wymyślić, Brazylijczycy z pewnością wiedzą jak skutecznie wyłączyć z gry "Atomową Pchłę".
Niemcy ? Na razie ładnie grają, ale jakoś nie mam do nich przekonania i czuję że ten pociąg z imigrantami musi się w końcu wykoleić...

Brazylia według mnie jest najbardziej pewna swojej gry i spokojna o wyniki, potrafi przyspieszyć w odpowiednim momencie, przez cały mecz kontrolując grę, widać pełen spokój w ich grze, poza tym chyba najbardziej wyrównany zespół w każdej formacji.


i na koniec jeszcze raz cytat z inspiratora:
Cytat:
...tomorrow value might be gone
wink



Brazil 5.00 boks
Brazil 1st or 2nd place 2.60 boks
Posted by: APOLLYON

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 01/07/2010 06:51

Prawdziwy test "Oranje" przejdą z Brazylią, ale myślę, że sobie poradzą i zameldują się w półfinale.
29 maja postawiłem na Holandię po kursie 13. Marzyłem wtedy o tym, aby tak grali, nie chciałem powtórki z Euro, kiedy "nastukali" Włochom i Francuzom w pięknym stylu, robiąc remis z Rumunami. Zachwytom nad ich grą nie było końca.
I co z tego wyszło? Wielkie g.ówno! Z Rumunami, dano odpocząć kluczowym graczom i z Rosją, to juz nie było to samo. Niemrawa Holandia odpadła.

Już wcześniej napisałem, że Holandia zdobędzie tytuł i nie obchodzi mnie czy to będzie minimalistyczne podejście i zwycięstwa po 1:0.

Uważam, że prawdziwa Holandia dopiero się "rozkręca" a ma tam kto pchać tą karuzelę.
Posted by: alidert

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 01/07/2010 15:35

Znamy mistrza !!!

http://mundial.wp.pl/title,Niemieckie-media-Maradona-to-szaleniec,wid,12430161,wiadomosc.html

Maradona obmyślił już plan celebracji zwycięstwa w finale!
Cytat:
"- Na początku każdy z piłkarzy ucałuje trofeum. Ja zrobię to na samym końcu... - takie hasła głosi Maradona."

Zostaje grać all-in.
Posted by: GBocian84

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 01/07/2010 16:25

Originally Posted By: radeke


Wziąłem Brazylię na zwycięzcę turnieju 25/06, a więc tuż przed ostatnim spotkaniem grupowym Canarinhos z Portugalią, dawali 5.00 na win i 2.60 na miejsca 1 lub 2, pobrałem wtedy z myślą o znacznych spadkach. Dużo się nie pomyliłem, obecnie na te 2 zdarzenia dostaniemy odpowiednio: 3.50 i 1.85.
Zabawne, bo ile większe było wtedy ryzyko?,co Brazylia miała przegrać z Portugalią i zając drugie miejsce w grupie, by zmierzyć się z Hiszpanią w 1/4, czy może wychodząc z pierwszego miejsca miała odpaść z Chile ??


Była taka ewentualność, że drugie miejsce w grupie zajmą Hiszpanie i wtedy kursy tak bardzo by się nie zmieniły. Tak gwoli wyjaśnienia smile
Posted by: tangerine

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 02/07/2010 06:45

Coraz bardziej skłaniam się do rozwiązania w którym mitsrzem zostają Niemcy. Jest to zespół młody, tworzący się na oczach milionów telewidzów. Świetnie zestawiony (gracze o różnych, uzupełniających się charakterystykach), zbilansowany, ładnie i pewnie grający piłką krótką, długą, prostopadłą i z kontry. Dobrze przygotowani biegowo i dobrze grający w powietrzu (nie tak jak Brazylia, ale tuż za nimi). Trener widać jest ceniony przez piłkarzy i podejmuje bardzo dobre decyzje. Wydaje mi się, że Niemcy mają ekipę na mistrza. Zagrozić im mogą jedynie Argentyna (jutro będziemy wiedzieć więcej, uważam że jest do ogrania), Hiszpania (2-1 dla Niemców w takim meczu bym stawiał) i Brazylia (która wydaje się jednak najtrudniejsza do ogrania, ale też może jakiś inny zespół pomoc ją wyeliminować). Na dzisiaj absolutną rewelacją tych mistrzostw są Niemcy.
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 03/07/2010 01:21

Originally Posted By: kaka1981
PROMOCJA w bet at home:

MŚ - Specjalne,

Kto będzie najlepszą południowo-amerykańską drużyną? (29-06-10 16:00)
Brazylia 2,15 Argentyna 2,30
Urugwaj 4,00 Paragwaj 10,00

BRAZYLIA po 2.15 do POBRANIA


napisalem do supportu ale wg.mnie jak odpadnie w 1/8 Argentyna,Paragwaj i Urugwaj to wtedy ZWROT ale zobaczymy co odpisza.

W Niemcow wierze od poczatku ( w Brazylie tez wierzylem ale zjeb sneijder farty ma itd itp), Hiszpania to paragwajow rozjedzie a w Czarnych wierze ale to najtrudniejszy krok do mojego ZWROTU ....
Posted by: Gust

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 03/07/2010 21:02

Moze sie liczyc najlepszy bilans w fazie grupowej ... tak bylo/jest w STS ...
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 03/07/2010 22:10

juz przegrany zaklad bo Urugwaj awansowal
Posted by: tangerine

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 04/07/2010 02:50

Tak to właśnie jest z promocjami. Jeszcze się nie nauczyliście, że po drugiej stronie pracują ludzie, którzy są zawodowcami, a my tu tylko się bawimy. Bukmacherzy to dobrze prosperujące firmy, a nie fundacje charytatywne.
Posted by: raiders_

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 04/07/2010 03:11

Przed meczem Argentyna -Niemcy , na naszych zachodnich sąsiadów było 6,50 ze zostaną mistrzami .Po meczy tylko 3.0 smile .
Spadek ogromny ale i tak warto zagrać
Posted by: Legia

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 04/07/2010 05:34

graj raiders grubo wink ja tam twardo stoje przy Hiszpanii choć dzisiaj zagrali katastrofalnie.

aczkolwiek na wiele nie pozwalał Paragwaj który grał z olbrzymią determinacją i sercem. pressing był skuteczny do 83 minuty wink

Niemcy w końcu spuchną.
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 04/07/2010 08:10

MŚ-Finał - pary,

Kto awansuje do finału? (06-07-10 20:30)
Holandia - Hiszpania 2,30
Niemcy - Holandia 2,30
Urugwaj - Niemcy 6,00
Urugwaj - Hiszpania 6,00

na farta sprobowac 2 opcje z kursami 6.0.
Posted by: raiders_

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 04/07/2010 15:52

Originally Posted By: McDziarz
graj raiders grubo wink ja tam twardo stoje przy Hiszpanii choć dzisiaj zagrali katastrofalnie.

aczkolwiek na wiele nie pozwalał Paragwaj który grał z olbrzymią determinacją i sercem. pressing był skuteczny do 83 minuty wink

Niemcy w końcu spuchną.

I tu napisałeś pierwszy raz obiektywną prawdę na temat MŚ bez ślepego zauroczenia Hiszpanami .Przeciętny Paragwaj zagrał bez obciążeń i Hiszpania już miała ciepło i się gubiła . A teraz wez pod uwagę grę niemców i ich łatwość przechodzenia z obrony do ataku i stwarzane sytuacje ile ich mieli w meczu z Anglią i Argentyną ?
Jedyna szansa Hiszpani to ich bramkarz ale i tak mu nie daje więszych szans w starciach z 2-3 graczami Niemiec jednocześnie bo do takich sytuacji NIemcy dochodzą dziecinnie łatwo
Posted by: Gienek82

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 04/07/2010 17:13

Niestety nie miałem czasu wcześniej o tym napisać po za tym nie opłacało by się to:). Zagrałem z kumplem eksperta w fortunie na pierwszą 4 kto dokładnie na którym miejscu, można było to łatwo rozpisać tylko trzeba było jakieś sensowne założenia przyjąć.

Jak dla nas 2 główne założenia to:
Urugwaj/Ghana - 3,4 miejsce ----> teraz tylko Holandia w finale i mamy trafiony ciekawy kupon.
Hiszpania w półfinale - ciepło było:D

To pozwoliło ograniczyć liczbę kuponów do 64 po 5zł koszt gry 320 zł, wygrane w przedziale 550zł - 8600zł, plus bonus 20K dla tych co trafią. Po odpadnięciu Brazylii minimum to 1100zł.
Posted by: muminek bez ogonka

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 04/07/2010 19:16

Originally Posted By: kaka1981
MŚ-Finał - pary,

Kto awansuje do finału? (06-07-10 20:30)
Holandia - Hiszpania 2,30
Niemcy - Holandia 2,30
Urugwaj - Niemcy 6,00
Urugwaj - Hiszpania 6,00

na farta sprobowac 2 opcje z kursami 6.0.
Bardziej się opłaca sam awans Urugwaju po kursie 3,95 betfair za podwójną stawke
Posted by: Legia

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 04/07/2010 19:39

Originally Posted By: raiders
I tu napisałeś pierwszy raz obiektywną prawdę na temat MŚ bez ślepego zauroczenia Hiszpanami .Przeciętny Paragwaj zagrał bez obciążeń i Hiszpania już miała ciepło i się gubiła . A teraz wez pod uwagę grę niemców i ich łatwość przechodzenia z obrony do ataku i stwarzane sytuacje ile ich mieli w meczu z Anglią i Argentyną ?
Jedyna szansa Hiszpani to ich bramkarz ale i tak mu nie daje więszych szans w starciach z 2-3 graczami Niemiec jednocześnie bo do takich sytuacji NIemcy dochodzą dziecinnie łatwo


Jedyna szansa Hiszpanii to ich bramkarz ?

a średnie kursy 2,8 do 2,5...i kto tu jest nieobiektywny ?


Niemyc są wyżsi niż gracze z Paragwaju , tak szybcy i zwinni nie będą , więc podobnej taktyki nie będa stosowac co Paragwaj , zobaczysz jak Hiszpania będzie grała swoją piłkę to Niemcy tylu szans co w meczu z Anglią czy Argentyną mieć nie będą...ostro się osttanio wystrzelali więc statystycznie nadchodzi teraz czas żeby zagrali na zero z przodu...
Posted by: kiziorro

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 05/07/2010 15:25

Iwanski i Kolodziejczyk powinni komentaowac tylko hity ekstraklasy, bo tutaj dla nich jest za szybkie tempo laugh
Loew dostal laserem po oczach na meczu Argentyna - Niemcy, takim zielonym smile
Akcja Schweinsteigera, ktora sie wielu zachwyca wygladala tak: najpierw Di Maria pozniej Pastore a na koncu Higuain laugh
Posted by: chris

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 06/07/2010 18:25

Originally Posted By: McDziarz


zobaczysz jak Hiszpania będzie grała swoją piłkę to Niemcy tylu szans co w meczu z Anglią czy Argentyną mieć nie będą...ostro się osttanio wystrzelali więc statystycznie nadchodzi teraz czas żeby zagrali na zero z przodu...




tylko o tym sie mowi juz od 2 meczu grupowego i jakos nie zdolali tego zrobic przez kolejne 4 spotkania, cudowne przebudzenie w meczu z Niemcami, juz to widze...
Posted by: spirolek

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 06/07/2010 23:37

Originally Posted By: kaka1981
MŚ-Finał - pary,

Kto awansuje do finału? (06-07-10 20:30)
Holandia - Hiszpania 2,30
Niemcy - Holandia 2,30
Urugwaj - Niemcy 6,00
Urugwaj - Hiszpania 6,00

na farta sprobowac 2 opcje z kursami 6.0.


widac na sile juz szukasz niespodzianki

chcesz promocje, bierz awans Holandia - Hiszpania 2,30
Posted by: chris

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 07/07/2010 00:21

btw te 2 niespodzianki to tak jakbys zagral aw urugwaju

i

straszna promocja, skoro Hiszpania i tak odpadnie w 1/2
Posted by: spirolek

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 07/07/2010 00:56

Originally Posted By: chris
btw te 2 niespodzianki to tak jakbys zagral aw urugwaju

i

straszna promocja, skoro Hiszpania i tak odpadnie w 1/2


jak narazie jeszcze nikt nie odpadl wiec takie gadanie mnie zupelnie nieprzekonuje, ja gram awans Hiszpani chociaz juz przed MS mam pograne, ze wygraja MŚ wiec tym bardziej bede im kibocowal smile
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 07/07/2010 01:51

Originally Posted By: spirolek
Originally Posted By: kaka1981
MŚ-Finał - pary,

Kto awansuje do finału? (06-07-10 20:30)
Holandia - Hiszpania 2,30
Niemcy - Holandia 2,30
Urugwaj - Niemcy 6,00
Urugwaj - Hiszpania 6,00

na farta sprobowac 2 opcje z kursami 6.0.


widac na sile juz szukasz niespodzianki

chcesz promocje, bierz awans Holandia - Hiszpania 2,30


a czy ja napisalem ze to promocja ? Urugwaj dzis nie przegra ale czy awansuje po dogrywce to nie wiem, nie jestem osmiornica laugh
Posted by: spirolek

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 08/07/2010 06:06

Originally Posted By: spirolek
Originally Posted By: kaka1981
MŚ-Finał - pary,

Kto awansuje do finału? (06-07-10 20:30)
Holandia - Hiszpania 2,30
Niemcy - Holandia 2,30
Urugwaj - Niemcy 6,00
Urugwaj - Hiszpania 6,00

na farta sprobowac 2 opcje z kursami 6.0.


widac na sile juz szukasz niespodzianki

chcesz promocje, bierz awans Holandia - Hiszpania 2,30


oby wiecej takich promocji ze strony bukow piwo
Posted by: Legia

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 08/07/2010 14:43

Originally Posted By: spirolek
Originally Posted By: spirolek
Originally Posted By: kaka1981
MŚ-Finał - pary,

Kto awansuje do finału? (06-07-10 20:30)
Holandia - Hiszpania 2,30
Niemcy - Holandia 2,30
Urugwaj - Niemcy 6,00
Urugwaj - Hiszpania 6,00

na farta sprobowac 2 opcje z kursami 6.0.


widac na sile juz szukasz niespodzianki

chcesz promocje, bierz awans Holandia - Hiszpania 2,30


oby wiecej takich promocji ze strony bukow piwo


ta promocja to średnich lotów...zważywszy że grając dubla na awans Hiszpanii i Holandii miałbyś kurs wyższy niż 2,3...;)

no ale i tak chylę czoła że nie uległeś owczemu pędowi jak większość która widziała sromotną porażkę Hiszpanii...;)

piwo
Posted by: Legia

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 08/07/2010 14:45

co do meritum nic się nie zmienia dalej twierdzę że to Hiszpania grająca ten toporny , brzydki , monotonny śmiertelnie nudny mało efektywny i efektowny futbol (z perspektywy fanów reprezentacji Niemiec ) sięgnie po złoto puchar
Posted by: Kattowitz

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 08/07/2010 15:22

czlowieku zamilcz
Posted by: APOLLYON

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 11/07/2010 03:14

Originally Posted By: McDziarz
co do meritum nic się nie zmienia dalej twierdzę że to Hiszpania grająca ten toporny , brzydki , monotonny śmiertelnie nudny mało efektywny i efektowny futbol (z perspektywy fanów reprezentacji Niemiec ) sięgnie po złoto puchar


Co do mojego meritum :D, też się nic nie zmieniło...
Puchar pojedzie do Holandii puchar

Jesteśmy już bardzo blisko. Mecz może być nudny i brzydki a gol dla Holandii może paść nawet po samobójczym. Najważniejszy jest wynik i PUCHAR.
Jak juz z kiedyś napisałem - nic ich nie zatrzyma.
"Chwyciłem" Oranje po kursie 13.0, data - 29 maja 2010 boks
Posted by: Legia

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 12/07/2010 08:14

Originally Posted By: APOLLYON
Originally Posted By: McDziarz
co do meritum nic się nie zmienia dalej twierdzę że to Hiszpania grająca ten toporny , brzydki , monotonny śmiertelnie nudny mało efektywny i efektowny futbol (z perspektywy fanów reprezentacji Niemiec ) sięgnie po złoto puchar


Co do mojego meritum :D, też się nic nie zmieniło...
Puchar pojedzie do Holandii puchar

Jesteśmy już bardzo blisko. Mecz może być nudny i brzydki a gol dla Holandii może paść nawet po samobójczym. Najważniejszy jest wynik i PUCHAR.
Jak juz z kiedyś napisałem - nic ich nie zatrzyma.
"Chwyciłem" Oranje po kursie 13.0, data - 29 maja 2010 boks


byłeś bardzo blisko wygranej.

następna szansa już za 4 lata wink piwo
Posted by: radeke

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 12/07/2010 18:45

"Starting slow and finishing big"

ooo

Viva Espana

hura
Posted by: APOLLYON

Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? - 13/07/2010 06:34

Szkoda...