Rozmowy na temat Elite Private Picks..

Posted by: Szczypior

Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 10/07/2006 12:05

Jak chcecie smiecic ludziom w topikach to zapraszam tutaj, bez zadnych obaw o skasowanie posty bedzie tu mozna wypowiadac swoje opinie na temat userów oraz prosic o typy

no zobaczymy jak to bedzie i czy temat zostanie wyrzucony
Posted by: Tata Filipa

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 12:12

Witam!
ten wątek to bardzo dobry pomysł!
prosiłbym także o wpisy kulturalne, bez napinek i osobistych wycieczek, oraz o niepoganianie typerów z EPP
nie każdego dnia trzeba grać przecież
szacunek i oby każdy dzień skończył się "na plusie"
Posted by: tolban

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 12:54

chyba lekka przesada, ze watek zostal zalozony w "elycie"

gratuluje pomyslu

pezet40 zaliczyl juz temat z typami w SWIECIE BUKMACHERSTWA, wiec chyba pora na pamietnik w EPP
Posted by: chris

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 13:10

dobry temat bo ludzie pisza i robia burdel...

i powinien byc jeszcze jeden "Prosby do elity" bo jak widze w tematach :
- " o ktorej podasz typy"
- "co na dzisjaj" itp...

to mi sie odrazu taka mysl nasuwa
Posted by: Szczypior

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 13:21

zobaczymy ja sie zreflektują z tym modzi.

mnie osobiscie denerwuje i smieszy, jak przeglądam sobie topicki elitowców, zeby sprawdzic co u nich ciekawego slychac i czytam mesydze typu daj typy, kiedy dasz, musze sie odegrac itd, przeciez takie posty to tragedia
Posted by: jacuś

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 13:41

Ok mialo byc na temat elity to moze ja zaczne...
Nie wiem o co chodzi z ta elita i skad taki pomysl na nazwe ale jak dla mnie jest ona mocno na wyrost.

Nie neguje sposobow grania bo kazdy ma wlasny indywidualny ale jak widze w elicie "pociagi" zlozone z kilkunastu zdarzen to nie wiem co mam o tym myslec.

Z zalozenia ten temat mial byc niejako wzorcowy a widze ze wiekszosc "elitowcow" podsumowania robi jak im sie chce tzn . bardzo zadko.
No i rzecz najwazniejsza czyli ...zyski
W przeciwienstwie do wiekszosci dzieciakow mnie nie zachwycaja jakies kosmiczne sumy wygrywane (?) jednorazowo w tym temacie . Patrze na to dlugofalowo i glownie pod katem yeldu a ten nie wyglada najlepiej.

Sam pomysl z elita nie jest zly jednak w tej chwili na to miano zasluguja moze ze 2-3 tematy ale i to byloby mocno naciagane.
Moja propozycja: bilans + yeld po kazdym kuponie bo w tej chwili to wszystko jest malo czytelne i tak naprawde nie widac kogo warto grac

Pozdrawiam
Posted by: chris

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 13:54

po kazdym to moze nie ale np co tydzien.... ?

Teraz nie wiadomo nawet czy ktos kto jest w Elicie osiaga profity (nie mowie tu o wszystkich) - bo Goget naprzyklad podsumowywuje temat co tydzien.
Posted by: tolban

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 13:59

zdanie jacusia popieram w 100 % ;-)
Posted by: Randall

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 14:27

A według mnie to na tak wielkim forum nie powinno być wogóle działu PP.Powinien być stworzony panel do podawania typów i tym samym ranking typerów.Jeśli znalazłby się jakiś sponsor to byłby to konkurs typerski z nagrodami.Tylko single i każdy typ musiałby być poparty stosowną analizą, którą typer miałby też obowiązek wkleić na forum.Tak jest to rozwiązane na pewnym zagranicznym forum i jest to jak najbardziej ok.
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 14:30

Nie zgadzam się, bo w ten sposób narzucasz innym jak mają grać a to jest ich prywatna sprawa. Dział PP jest wg mnie potrzebny, bo każdy może się sprawdzić, zyskać zaufanie i szacunek forumowiczów lub po prostu się zbłaźnić. EPP tym bardziej jest potrzebny, żeby z rzeszy typerów PP wyłaniać tych najlepszych.
Przydałoby się jeszcze, żeby w EPP robili podsumowania :P
Posted by: Szczypior

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 14:36

podsumowania to obowiązek.

a zrobiła sie nam dyskusja odnosnie pp ogolnie czyli jak to powinno wygladac i inne kwiatki, przeciez jakis czas temu o tym byla dyskusja, podzial pp, sposob typowania, zalozenia itd wiec nie wiem po jaka marchewe wracacie do tego przedawnionego juz tematu, skoro wszystko zostalo juz przeglosowane i ustalone przez ogół forumowiczów...
Posted by: Randall

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 14:41

Może przynajmniej podniósłby się poziom forum, bo teraz według mnie jest strasznie słaby.No to ok.Można zostawić to pp i grajcie sobie jak chcecie, ale taki panel z nagrodami by się przydał.
Posted by: Szczypior

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 14:45

ja nie twierdze ze nie, zresztą czasem jak mam chwilke to udzielam sie na polskim forum wlasnie z takim systemem, co miesiac nagroda pieniezna dla najlepszych typerow, 1 typ dziennie singlowy, codziennie tabelka, no a to wcale nie koliduje z dzialem pp ktory na tym forum rowniez istnieje
Posted by: panKa$a

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 15:11

Jak narazie EPP zupełnie nie funkcjonuje tak ,jak było w założeniach. Przez ostatnie 2 miesiące nie miałem ,aż na tyle czasu ,aby tego dopilnować. Teraz powoli wracam na dawny tor i postaram(y) się coś z tym zrobić ,aby Elite było rzeczywiście Elite...


Niektórzy typerzy z EPP nie zastrzegli sobie wpisów w temat dlatego moderatorzy nie ingerują w usuwanie postów. Padł pomysł ,aby każdy temat znajdujący się w EPP był z zastrzeżeniem co do wpisów. Jak dla mnie taki pomysł byłby najlepszy ,ale co do tego niech wypowiedzą się userzy .


Temat jak narazie zostaje. Wszystkie pomysły i sugestie piszcie tutaj .
Posted by: _xXx_

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 15:14

Tolban założył dzisjaj temat o tym Czy system "gwiazdkowania" tematów w dziale PP w aktualnej formie, jest według ciebie rozwiązaniem najlepszym z możliwych ?

Wpadłem na pomysł żeby wogóle zrezygnowac z gwiazdek i stosować np. w dziale Etlie Private Picks system kolorowych tematów (widziałem to na jednym forum). Kolor tematu przydziela się na podstawie yieldu (uaktualnianie koloru co tydzień).

0,01-5% - Kolor zielony
5,01-10,0% - Kolor niebieski
10,01-15,0% - Kolor pomarańczowy
powyżej 15% - Kolor czerwony

Myśle, że jest to o wiele lepszy sposób niż gwiazdki
Posted by: panKa$a

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 15:18

_xXx_ o sposobie gwiazdkowania było mówione już miliony razy ! . Obecny soft nie pozwala na inne rozwiązanie i póki się nic nie zmieni tak musi być...
Posted by: LART

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 16:11

Quote:

Tolban założył dzisjaj temat o tym Czy system "gwiazdkowania" tematów w dziale PP w aktualnej formie, jest według ciebie rozwiązaniem najlepszym z możliwych ?





//Na szczęście ktoś już ten temat usunął Jest gdzieś taki program "Droga do gwiazd" czy coś takiego - może tam spragnieni gwiazdek się udadzą
Posted by: jacuś

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 16:26

Jak przyznal panKa$a EPP nie funkcjonuje najlepiej.
Generalnie wszystkie nowe pomysly wymagaje po pewnym czasie dopracowania i w tej chwili mozna juz w tym dziale o takowych podyskutowac.
Co do softu rozumiem...pewnych spraw nie przeskoczymy.
Zatem wydaje mi sie ze jedynym sposobem jest zdopingowanie "elitowcow" do przestrzegania pewnych zasad.

ElitePP to swego rodzaju wyroznienie a to do czegos zobowiazuje... Nikt nikogo na sile nie zmusza do podawania typow w Elicie dlatego ci ktorzy sie na to godza musza tych zasad przestrzegac.
Przede wszystkich mam na mysli ujednolicenie stawkowania.
Wielu typerow podaje stawki w zł i twardo sie tego trzymaja tak jakby nie mozna bylo tego wyrazic w jednostkach ?
Charakterystycznym dla tego forum zjawiskiem jest fakt ze wszytkie tematy w ktorych autorzy podaja stawki w zl ciesza sie bardzo duza popularnoscia. Mysle ze ich autorzy swiadomie tego naduzywaja. A tymczasem gdzies z boku zupelnie niezauwazane sa tematy ze stawkowaniem w jednostkach choc yeldem bija te
"pieniezne" na glowe.
Dlatego uwazam ze w EPP powinny funkcjonowac tylko te tematy w ktorych stawki sa wyrazane w jednostkach najlepiej w skali 1-10 co juz na pierwszy rzut oka pozwoli odwiedzajacemu ocenic "wartosc" typera. Oczywiscie wszystko pod warunkiem regularnie prowadzonych statystyk. Dzis niestety ten temat niczym nie rozni sie od zwyklego PP
Ok moge sie jeszcze zgodzic na statystyki nie po kazdym typie bo wiadomo ze niektore kupony sa grane i podawane w ostatniej chwili i taki typer zwyczjnie nie ma kazdorazowo na to czasu. Ale nie wierze ze ktos nie potrafi znalezc kilku minut w tygodniu bo przy pomocy Excela zajmuje to naprawde chwilke.

Dwa punkt z regulaminu EPP

2. Jeżeli w trakcie prowadzenia tematu w Elite Private Picks użytkownik osiągnie stratę większą niż 10% sumy stawek(czyli -10% yieldu) to temat z powrotem trafi do Private Picks i będzie się tam znajdował aż do osiągnięcia plusowego bilansu.

4. W Elite Private Picks znajdują się tylko aktualne tematy ,które w cotygodniowym podsumowaniu powinny zawierać: statystyka typów trafionych/podanych, skuteczność, łączna stawka, bilans (zysk/strata), oraz yield (bilans dzielony przez stawkę).Dodatkowe statystyki mile widziane."Historia" oraz temat ,w którym w ciągu 2 tygodni nie pojawił się żaden typ będzie przenoszony do PP.

Niestety te punkty sa martwe a wszystko wlasnie z braku prowadzenia jasnych ujednoliconych i klarownych statystyk.

Nie jestem za tak radykalnymi posunieciami ale mysle ze na poczatek mozna usunac kilka tematow ktore ewidentnie nie spelniaja tych punktow moze zdopinguje to pozostalych.

Z gory przepraszam jezeli kogos z "elitowcow" urazily moje uwagi mam tylko na wzgledzie ogolna poprawe wizerunku forum

Pozdrawiam
Posted by: AnJay

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 18:46

Z mojej strony mogę powiedzieć że mój temat wkrótce będzie wyglądał lepiej niż dotychczas.
Puchar UEFA i 2 liga polska to chyba moje ulubione dyscypliny, więc niedługo mój temat ożyje i nie będzie takich przestojów. Mistrzostwa Świata to bardziej chciało się oglądać niż obstawiać, choć wydawało mi się że będę codziennie jakies typy podawał.
Na pewno okres wakacyjny sprawia że po prostu nie wszystkim się chce ładnie prowadzić temat, ja na przykład w taką pogodę jak ostatnio wolę sobie pójść popływać niż robić statystyki, ale niedługo na pewno to się zmieni.

Co do stawkowania to już sam nie wiem jak jest lepiej, jedni lubią w złotówkach, inny w jednostkach. Testuję różne sposoby i jak już zacznę jakiś to zaczynam wpadać na nowy pomysł i potem nie wiem jak to zmienić.
Raczej jestem za tym aby to ujednolicić dla każdego tematu. Np maksymalna stawka to 100 jednostek, lub 10.

A jeśli na przykład stwierdzicie że mój temat trzeba wywalić z Elite PP bo coś tam jest nie tak, to ja się obrażać nie będę.
Posted by: Szczypior

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 19:25

no wlasnie, a tu jest anjay problem, mi bardzo pasuje podawanie typów w złociszach, bo to jest faktyczne odwzorowanie moich kuponów i stanu konta oraz oczywiscie historii gry, która jest mi bardzo pomocna i pokazuje stan portfela na przestezeni tygodni czy miesięcy, ale nic nie szkodzi aby podawac przeciez i w liczbach tzn np od 1/10 i w złotówkach

pozdro
Posted by: jacuś

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 19:52

@ Szczypior
Ale to ze nie podasz tu tych "zlociszy" tylko jednostki nie oznacza wcale ze kupon ktory zawarles nie bedzie wazny!
A do statystyk i obliczania stanu portfela wystarczy Excel i jestem przekonany ze kazdy powazny gracz z niego korzysta.
Posted by: panKa$a

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 19:53

Przecież możesz przyjąć sobie tyle złotych ile Ci pasuje za jednostke - na to samo wyjdzie .

Ja jestem zwolennikiem tego ,aby wszyscy podawali stawki 1-10. Jednak już wcześniej doszliśmy do wniosku ,że mogłoby to doprowadzić do wyścigów i "konkursu" pomiędzy userami ,a przecież nie o to w tym chodzi...

W każdym razie najważniejszą rzeczą którą mało co osób przestrzegało były statystyki i liczenie yieldu...Zbliża się powoli kolejny "sezon" i w nim trzeba będzie się postarać udoskonalić EPP...
Posted by: jacuś

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 19:59

@panKa$a
A coz zlego jest w takiej "rywalizacji"?
Przeciez i tak wszystko sprowadza sie do zysku...
Ktos jest dobry bedzie to widac jak na dloni ktos jest cienki rowniez da sie to od razu zauwazyc. A tak to mamy sytuacje ze tematy w obu dzialach PP prowadzi kilkudziesieciu typerow ale tak naprawde przy tej dowolnosci w prowadzeniu wylowic tych najlepszych jest bardzo ciezko
Posted by: panKa$a

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 20:02

Chodźby granie na siłe ,aby mieć o tą jednostkę więcej od tego i tego...
Posted by: Szczypior

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 20:05

no wiesz Jacuś ale po co mam sobie życie utrudniać ? mam forum gdzie skrupulatnie odnotowuje każdy kuponik i wiem co i jak, zresztą yield dobrze sie liczy do np stawki 1-10 ale przeciez nic nie szkodzi zebym na dole podał przeciez jeszcze swoją stawke
Posted by: AnJay

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 20:20

Proponuję ustalić stawkowanie w stylu X/10.
Nie powinno być żadnej rywalizacji, a jak będzie to niech sobie będzie. Jak ktoś będzie chciał na siłe dogonić jakiegos typera to na pewno zejdzie jeszcze bardziej w dół. Potem za drugim razem się zastanowi czy warto grać na pałę
A poza tym to rywalizacja zwykle jest w konkursach lub między jakimiś ścigającymi się dzieciakami na forum, a tutaj przecież mamy Elitę panowie

Wprowadźmy te stałe stawkowanie, będzie ciekawiej!
Posted by: jacuś

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 20:21

A myslisz ze w tej chwili nie ma tu miejsca "granie na sile"?

Wystarczy przejrzec tematy w dni kiedy nie ma wiekszych imprez/meczow... Mozna znalezc niezle rodzynki .I wcale nie trzeba wielkiego stazu w bukmacherce by to wylapac.
Zreszta granie na sile szybko wychodzi bokiem i mysle ze kazdy w jakims tam okresie swojej przygody z bukami tego doswiadczyl
...Zagra taki dwa,trzy razy w ten sposob i zrozumie ze nie tedy droga.

@ szczypior
jezeli oprocz jednostek bedziesz mial jeszcze kaprys prowadzic statystyki w zl to tylko i wylacznie twoja sprawa.
Jednak powtorze - dla przejrzystosci statystyk najodpowiedniejsze beda jednostki
Posted by: jacuś

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 20:23

Dokladnie AnJay
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 20:27

Nie wiem jak inni, ale mnie np przeniesiono ot tak.
Wchodze szukam swojego tematu i nie moglem znalezc
I za chwile dostalem priva, ze wyladowalem w EPP

Generlanie ja typy na forum podaje tylko i wylacznie dla siebie, dzieki temu mam lepszy przeglad, NHL prawie caly sezon notowalem sobie tylko w Excelu, ale to nie to samo

Gram dyscypline malo popularna, a zarazem bardzo nieprzewidywalna, jedyna zmiana po przezuceniu z PP do EPP to wiecej odwiedzajacych(albo zblakanych ) i wiecej privow, z pytaniami aby np podac przydatne linki czy wytlumaczyc skroty, wiec niejako propoaguje ta piekna dyscypline jaka jest baseball.

Oczywiscie ja gram swoje, nie interesuje mnie czy ktos to gra czy tez nie, zeszly rok byl moim 1szym rokiem grania MLB i zakonczyl sie klapa (mozna poszukac starego tematu w PP)

Osobicie mi to zwisa czy jestem w EPP czy tez w PP
Posted by: Black_Hunter

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 20:30



Ja sie tylko moge podpisac pod ostatnia linijka postu Lupusa
Posted by: jacuś

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 20:35

Panowie ale rozmawiamy tyko o rzetelnym prowadzeniu statystyk .
To naprawde takie trudne?
Posted by: Szczypior

Re: Rozmowy na temat elity - 10/07/2006 22:40

oczywiscie jestem jak najbardziej za ! chociaz sam juz z miesiac temu robilem to poprawie sie, poprostu mialem troszke przerwy i dopiero od niedawna jak mam konto regularnie podaje typy
Posted by: Logan

Re: Rozmowy na temat elity - 11/07/2006 08:43

2. Jeżeli w trakcie prowadzenia tematu w Elite Private Picks użytkownik osiągnie stratę większą niż 10% sumy stawek(czyli -10% yieldu) to temat z powrotem trafi do Private Picks i będzie się tam znajdował aż do osiągnięcia plusowego bilansu.


Najwazniejsza kwestia oprocz prowadzenia statystyk to to ze w EPP kazdy temat powiniem miec zysk, a z tym jest maly problem


Nie traktuj Szczypior tego co napisze jako ataku na Twoja osobe i sie nie obrazaj (zauwazylem ze jest sporo osob ktore jesli zostana skrytykowane strasznie sie odgryzaja), ale jesli conajmniej 2 razy w temacie bankrutowales i wplacales na nowo kase do buka to nie jestem pewien czy Twoj temat powinien znajdowac sie EPP

pzdr
Posted by: Szczypior

Re: Rozmowy na temat elity - 11/07/2006 08:52

ale ja mam taki sposób gry, wpłacam na konta albo konto aby otrzymac bonus obracam i wypłacam, albo bankrutuje, pozniej zakładam nowe konto i tak w kółko, wiec chyba to normalne ze czasem sie konto wyzeruje, ale mozna przeciez uzyskac na tym zysk co widac w moim temacie, wiec nie wiem o co chodzi logan, no a na minusie nie jestem

pozdro logan
Posted by: Logan

Re: Rozmowy na temat elity - 11/07/2006 09:01

Jesli nie jestes na minusie to spoko az tak dokladnie nie sledzilem Twojego tematu

pzdr
Posted by: pezet40

Re: Rozmowy na temat elity - 11/07/2006 18:22

Zastanawiaja mnie typy Emroda... Widac ze gosc sie zna na tenisie jak malo kto ale dlaczego on praktycznie ciagle szuka niespodzianek (kursów wyzszych niż na przeciwnika) Niektorzy np. ja wola postawic sobie np za 200zl 3 mecze tenisa po kursach 1,3 i miec ako 2,50zl niz stawiac po 5 10zl i szukac szczesliwego kuponu... Z calym szacunkiem bo lubie czytac twoje analizy ale prosibym o tez nizsze kursy Pozdro dla ciebie reszty Elity i Al_Capone dzieki ktoremu dzis sie troszku wzbogacilem
Posted by: Emrod

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 00:15

Pezet40 - taki ma po prostu system gry

Przykład Black_Huntera pokazuje, że na niższych kursach także można robić niezły pieniądz, ale ja sobie z takim sposobem nie radzę - mam fatalną umiejętność dobierania spotkań do AKO, dlatego gram single

Natomiast w kwestii istnienia EPP wypowiem się na własnym przykładzie!

Swoje miejsce w szeregu znam i w żadnym wypadku za "elitę" typerską się nie uważam!
Jest na tym forum wielu lepszych ode mnie w te klocki; różnica polega jednak na tym, że oni się swoją wiedzą niekoniecznie dzielą.

Od dłuższego czasu prowadzę systematycznie temat; nie robię tego dla siebie, bo od statystyk mam programy, albo kartkę papieru i kalkulator, a analiz dla siebie pisać nie muszę
Staram się jednak pomagać innym sugestiami, informacjami, wiedzą itp.

Uważam, że miejsce w tym wyszczególnionym dziale należy mi się nie tyle ze względu na osiagane zyski, ale ze względu na pewien nakład pracy jaki w swój temat włożyłem!

Uważam, że ten osobny dział w PP powinien nosić nazwę np."Weteran" albo "Przodownik pracy" , bo ludzie którzy w nim piszą dają z siebie nieco więcej niż pozostali i jakaś forma nagrody się nam za to należy

W zdecydowanej większości spotykam się z dowodami sympatii w związku z moim tematem - za co serdecznie dziękuję
Przy okazji jednak chwilowego kryzysu nie raz pojawiały się głosy krytyki wynikające z tego, że jako "Elita" powinienem zawsze szaleć z zyskami A to nie do końca odpowiada rzeczywistości!

Jakaś reforma obecnego systemu jest potrzebna, a jaka - to już się trzeba zastanowić

Posted by: darekdarecki

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 01:21

Dla mnie ten dział to super pomysł dlatego że tematy dobrych graczy zebrane są w jenym miejscu.Kilka dobrych graczy też jest w dziale PP ale jak niedają typu przynajmniej raz dziennie to ich temat spada na dalszą strone i ciężko znaleść go potem , ale niemam do nich o to pretensi bo przeciesz dobre typy do grania niezdazają się codziennie.

Co jeszcze hmmm... sprawa yeldu - skoro w regulaminie jest że wymaganie jest by mieć więcej niż -10% to mody powinny sie tego trzymać i owe tematy przenosić do PP.

Co do stawek to nierozumiem problemu waszego co za róznica że ktoś pisze 100 zł czy 10 j skoro wczesniej napisał że 1 j = 10 zł łatwo przeliczyc ze to jest to samo .

Coś było wspomniane by jakiś ranking zrobić albo mi się przewidziało . To strasznie głupi pomysł bo to może pograzyć osobe która chyc najlepsza.

Co do statystyk to przecierz niejest aż takie czasochłonne wystarczy prosta regułka w Excelu bynajmniej ja taka mam wpisuje stawke obok meczu a nastepnie wpisuje TAK lub NIE w zalezności czy typ został trafiony . Całą reszte już liczy programik za mnie
Posted by: tolban

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 10:09

widze, ze moj post zostal usuniety z tematu huntera ... wiec postaram sie go dokladnie odtworzyc tutaj

panie hunter takie wpisy jak ost. w swoim temacie, moze pan zachowac dla siebie, forum nie jest twoja wlasnoscia, a EPP to nie bravo.pl ...

patrzac na tematy gogeta, badz innych czlonkow elity, twoj temat sie zwyczajnie nie nadaje(absolutnie pomijam zyski) - mysle, ze prowadzenie w miare przyzwoitego tematu, to naprawde nic trudnego ani czasochlonego

twoja bunczucznosc i lekkie podejscie do sprawy jest conajmniej przykre ...


"sram na gwiazdki" "jak chcecie to mnie wyjebcie" LOL


wiec pytam sie ponownie, to ma byc ELITA ?


Pozdrawiam tych normalniejszych
Posted by: Pierniczek

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 10:24

Drogi tolbanie to jest forum bukmacherskie, a nie rewia mody!!! I on nie jest skrybą i żadna ryciną pisać nie musi Poza tym to jest jego temat i może sobie on w nim pisać co chce i jak chce!!! Jeżeli przeczytasz sobie regulamin to zobaczysz, że jego temat spełnia wszytskie warunki. To jest elita najlepszych typerów, a nie elita najpiekniejszych tematów!!! Co do tego, że "takie" wpisy może sobie zachować dla siebie to chyba lekko przesadzasz, bo skoro to nie jeste jego forum to również nie Twoje więc sie żądzić póki co nie możesz...zwarz tylko na to, że to jest jego temat i jeżeli Ci sie nie podoba to do niego nie zaglądaj!!! Proste, no nie?!
Posted by: tolban

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 10:30

Quote:

Drogi tolbanie to jest forum bukmacherskie, a nie rewia mody!!! I on nie jest skrybą i żadna ryciną pisać nie musi Poza tym to jest jego temat i może sobie on w nim pisać co chce i jak chce!!! Jeżeli przeczytasz sobie regulamin to zobaczysz, że jego temat spełnia wszytskie warunki. To jest elita najlepszych typerów, a nie elita najpiekniejszych tematów!!! Co do tego, że "takie" wpisy może sobie zachować dla siebie to chyba lekko przesadzasz, bo skoro to nie jeste jego forum to również nie Twoje więc sie żądzić póki co nie możesz...zwarz tylko na to, że to jest jego temat i jeżeli Ci sie nie podoba to do niego nie zaglądaj!!! Proste, no nie?!




widze sporo bledow ort. , chyba pisales posta pod wplywem emocji

nie przesadzajmy, ze kazdy moze sobie pisac co chce, bo niedlugo beda tematy z wpisami "stawiam za 10 000, sram na moderatorow"

moze zachowajmy jakies granice zdrowego rozsadku ?

i nie pisz, ze temat spelnia wymagania regulaminu, bo jesli tak sadzisz, to chyba go zwyczajnie nie czytales
Posted by: AL_Capone

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 10:40

Tolban nie odbieraj tego jak akt ataku na twoja osobe , Black Hunter to profesjonalista
czlowiek ktorego darze szacunkiem , jest dowodem na to ze bukmacherstwo to nie tylko
droga do upadku , jestem pod wrazeniem jego gry i sposob w jaki prowadzi swoj temat
jest tylko jego indywidualna sprawa , natomiast najwazniejszy w tym wszystkim aspekt
Black Hunter spelnia, bezinteresownie dzieli sie trafnymi typami z innymi uzytkownikami.

Pozdrawiam

AL_Capone
Posted by: tolban

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 10:56

ja tam za przeproszeniem olewam sprawe ... jesli tak chce wiekszosc, czemu nie - uwazam tylko, ze to mimo wszystko jest bardzo naciagane(w elicie sporo tematow jest na gorszym poziomie, niz w PP)

poza tym jak widze wpisy takiego pierniczka w temacie emroda, to rece opadaja i zal mi sie robi takich dzieci ;-)

wala posty gdzie popadnie, oby byla szybka odp.

moderatorzy usuwaja tylko to, co sami uwazaja za niestosowne(bardzo czesto mylnie) - co skutkuje kolejnymi aferami

zle sie dzieje ;-)

Pozdrawiam
Posted by: Pierniczek

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 11:01

tolban ja za to widzę u Ciebie sporo błędów interpunkcyjnych i brak polskich znaków czyżbyś uczył się od Kołtonia angielskiego akcentu?! Temat spełnia wymogi regulaminu poza 4 punktem, bo Hanter nie robi statystyk. ALe to wkońcu jego temat i ma do tego prawo...w pełni zgadzam sie z Al_Capone
Posted by: kulkinio

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 11:01

Panowie spokojnie, Zastanówmy sie po co i w jakim celu istnieje elite PP? Uwazam ze za kazdym powinny przemawiac wyniki a Hunter ma niesamowite, jak ktos ma ochote niech sam prowadzi swwoje statystyki, czy poszczególnych graczy!!! Jezeli Hunter sam twierdzi ze nie ma na to ochoty i czasu wiec widocznie nie ma. Nie chciałbym tutaj nikogo personalnie oceniac, ale gołym okiem widac ze niejeden zazdrosci trafnych typow i popularnosci jaka ciesza sie Al Capone czy Hunter. Zobaczie jak wielu nowych użytkowników sie podłączylo!!!! I jestem przekonanany ze wiekszosc z nich niejednokrotnie jechała zBlack Hunter czy Innymi majacymi fenomenalnie wyniki. Wiec nie czepiajmy sie drobnostek, oczywiscie to jest EPP ale bez przesady.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 11:07

Czas zrobić czystki w EPP, podsumowania i przenieść tych, którzy nie spełniają regulaminu. A wracając do BH, to wymyśliłem, żeby przed przeniesieniem tematu z PP do EPP zapytać autora czy zgadza się prowadzić temat zgodnie z regulaminem. Bo jeśli mu się nie chce, tak jak BH, to czemu ma być w EPP skoro już na początku wie, że nie będzie przestrzegał zasad?
Myślałem, że dział EPP jest nagrodą, wyróżnieniem dla typera ale jak widać niektórym to przeszkadza...
Posted by: kulkinio

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 11:08

Tolban mam małe pytanko, i absolutnie nie jest to atak na twoja osobe!!!! czy tutaj jest nauka o kulturze jezyka czy forum bukmacherskie???? o co ty masz pretensje ze Hunter nie daje statystyk???? mozesz je odnalezc u wielu typerów w EPP które nic nie wnoszą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sam Hunter stwierdził ze obojetnie mu gdzie beda jego typy! powinnismy wszyscy doceniac wyniki poszczegolnych graczy ktorzy bezinteresownie podaja swoje czesto trafne typy!!!!
Posted by: kulkinio

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 11:14

To zrobcie sobie sowje czystki w EPP i nie wazne ze wiekszosc tam znajdujacych swoje juz dawno przegrała ale liczy sie interpunkcja kultura wypowiedzi itd
Nic tylko pogratulowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To jest smieszne , jak chcecie zrobic selekcje to zobczacie za co w EPP znajduje sie wielu typerów,


Black Hunter winner!!!! i to nie jest tylko dlatego ze wygrywa bo porazki pewnie przyjda, ale dlatego ze odwaznie wchodzi w temat, i nie czaruje jak wiekszosc!!!!!!!!!!!!!
Przenalizuj sobie szanowny MICHA$ ststystyki tak bardzo tobie potrzebne niejednego z EPP i zobcz ile razy był bankrut(MINUS)
Posted by: Jose

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 11:21

Witam. Kibicuje Ci od niedawna, ale jestem pelen podziwu Kiedy nastepne typy?

Taki wpis znalazłem w jednym z tematów EPP!
Czy to nie jest żałosne

Zróbcie coś z tym
Chodzi mi o całkowity zakaz wpisów w EPP jak ktos ma pytanie to na priv!Jak mu sie nie podoba to niech nie pyta.

Chyba nie Ja jeden jestem za wprowadzeniem takiego przepisu.
Posted by: Pierniczek

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 11:29

Mickey według mnie to jeżeli autor tematu zgadza sie na wpisy to dlaczego ktoś miałby ich zabraniać?! Jeżeli autor nie życzy sobie wpisów to powinien to zaznaczyć. Takie jest moje zdanie...pzdr
Posted by: tolban

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 11:30

Quote:

Quote:

żadna żądzić zwarz




takiego kalibru bledy robia tylko dzieci w podstawowce, wiec nie wyskakuj mi z interpunkcja i polskimi znakami ;-)

ludzie, nie robcie sobie jaj, ELITA to ELITA, nie ma rownych i rowniejszych

hunter trafia kupony, wiec jest juz krolem i ma wyjatkowe prawa ?

statystyki powinny sie znalezc takze w innych tematach, osoba huntera nie moze byc weyjatkiem ;-)

smieszne i przykkre sa wpisy niektorych osob
Posted by: tolban

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 11:31

ops, żadna - dobra pisownia
Posted by: Jose

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 11:32

To może zróbcie jakis osobny temat nie wiem np."Prośby do elity" coś w tym stylu i niech tam takie osoby wpisuja sie do woli!

Najczęsciej z elit odwiedzam temat Emroda i czasami to on naprawde wyglada jak quasi(sytuacja zamłyna).
Posted by: Pierniczek

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 11:33

a moze słowo żadna pisze sie przez "rz" ?! Dziecko z podstawówki się odezwało
Posted by: Chivas

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 11:33

Ale nudny ten temat... Wszystko jest w porzadku a Wy szukacie Bog wie czego... kazdy robi jak chce i tyle.
Niedlugo beda 2 elity
Zróbcie "EPP dla trzymajacych sie zasad" i "EPP dla luzaków"
Zobaczycie ze LUZAKI wygraja
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 11:33

Quote:

Mickey według mnie to jeżeli autor tematu zgadza sie na wpisy to dlaczego ktoś miałby ich zabraniać?! Jeżeli autor nie życzy sobie wpisów to powinien to zaznaczyć. Takie jest moje zdanie...pzdr




Jest wiele osob na forum, ktore sobie wpsiow nie zycza, a co chwile jakis pajac i tak sie musi wpisac.

Riva nie lubi jak sie mu smieci w temacie, a wpisy i tak sie mu pojawiaja, jedyny plus, jest taki, ze ma moda, i sam je kasuje
Posted by: Pierniczek

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 11:37

No to w takim przypadku jaki przytoczyłeś lapus należy dawać ostrzeżenia...
Posted by: tolban

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 11:42

Quote:

No to w takim przypadku jaki przytoczyłeś lapus należy dawać ostrzeżenia...




smiech na sali, sam zrobiles bezsensowny wpis do tematu emroda, i mowisz o ostrzezeniach

nie no ludzie ratujcie, bo to podchodzi pod farse
Posted by: Jose

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 11:46

Quote:

Quote:

No to w takim przypadku jaki przytoczyłeś lapus należy dawać ostrzeżenia...




smiech na sali, sam zrobiles bezsensowny wpis do tematu emroda, i mowisz o ostrzezeniach

nie no ludzie ratujcie, bo to podchodzi pod farse




Dlatego Tolban jestem za całkowitym zakazem wpisów w Elicie!!!
Posted by: Pierniczek

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 11:46

Tylko, że Emrod nie ma nic przeciwko temu żeby wpisywać się do tematu!!! a Ty za to nabijasz sobie postów w Quasi czacie Co do tego co napisałem w temacie emroda to było tylko pytanie apropo tenis, na którym się poprostu nie znam i jawnie się do tego przyznaję. NA szczęście Emmrod jest życzliwy, a nie taki pyskacz jak Ty. Jak Ty nazwisz swój post, który napisałem w temacie Huntera?! Póki co wszytsko było ok i nikt nie miał nic przeciwko temu, że Hunter nie prowadzi statystyk dopóki nie znalazł się jeden makler giełdowy który sobie chce wykresy skuteczności robić
Posted by: tolban

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 11:56

Quote:

Tylko, że Emrod nie ma nic przeciwko temu żeby wpisywać się do tematu!!! a Ty za to nabijasz sobie postów w Quasi czacie Co do tego co napisałem w temacie emroda to było tylko pytanie apropo tenis, na którym się poprostu nie znam i jawnie się do tego przyznaję. NA szczęście Emmrod jest życzliwy, a nie taki pyskacz jak Ty. Jak Ty nazwisz swój post, który napisałem w temacie Huntera?! Póki co wszytsko było ok i nikt nie miał nic przeciwko temu, że Hunter nie prowadzi statystyk dopóki nie znalazł się jeden makler giełdowy który sobie chce wykresy skuteczności robić




dobra ost. moja wypowiedz w twoim kierunku, bo widze, ze dziecka nie przegadasz, ono wie najlepiej

podobne pyt. za godzine zada pan X, za 2 h pan Y, a jutro 20 kolejnych osob i temat bedzie wygladal jak jedno wielkie g....

po drugie, moj post byl jak najbardziej w slusznej sprawie, bo jakbys doczytal regulamin, STATYSTYKI to podstawa w EPP, a juz napewno nie wypada pisac tekstow w stylu "sram na to czy na tamto" ;-)

i prosze cie, przestan sie odzywac, tam gdzie nie masz nic konkretnego do powiedzenia, bo to zenujace

jak widac, ekspansja dzieci na forum mecz.pl trwa w najlepsze ;-)

ps : gratuluje grania dyscyplin, na ktorych sie w ogole nie znasz
Posted by: Jose

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 12:00

Ja nie mam nic przeciwko aby ludzie sie pytali innych czy warto spotkanie X grać czy nie, ale czy to musi być powód aby od razu wpisywac sie do tematu.

Przecież jest priv!
Posted by: Fulham

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 12:03

Tolban ty to chyba musisz mieć około sześdziesiatki na karku, skoro wszystkich nazywasz "dziećmi". Pozdrawiam wszystkich ( no może prawie )
Posted by: Pierniczek

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 12:05

Póki co podstawa EPP jest podanie przynajmniej 100 typów, istnienie tematu przynajmniej przez miesiąc i dodatni bilans. Przestanę się odzywać jeżeli Ty przestaniesz się odzywać Bo Huntera również może gówno obchodzić jakie Ty masz zdanie na temat jego tematu...
Ps. Czy ja powiedziałem, ze zagrałem tenisa?! Ja napisałem, że się na nim nie znam i dlatego zadałem pytanie Emrodowi..czyżby problemy z czytaniem ze zrozumieniem?!
P.Ps. Póki co wydaje mi się, ze jestem starszy niż Ty
P. P. Ps. Dlaczego chcesz mi przegadać?! Czy za wszelką cenę chcesz mi narzucić swoje poglądy na temat prowadzenie ststystk?! Czy ja i inni userzy nie mają prawa wyrazić swojego zdania?! Kulkinio i AL_Capone są tego samego zdania co ja...
Posted by: Fulham

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 12:12

w mojej skromnej opini ta dyskusja jest bezowocna, jak Hunter nie przestrzega regulaminu EPP to po prostu go stamtąd usuńcie, niech robi swoje w PP, myślę że sie nie przejmie tym jakoś specjalnie. Niech Hunter nie robi statystyk które są wymagane w EPP, ale do cholery nie prowokujcie tego że On opuści to forum, bo jest diabelnie dobry gość ! Chyba chodzi o to żeby podawać skuteczne typy a nie prowadzić dokładną statystykę ?! Czy to forum typerów czy księgowych ?!
Posted by: Pierniczek

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 12:16

No właśnie Fulham to jest forum typerów, a nie ksiągowych!!! Słuszna uwaga pzdr
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 12:27

Quote:

No to w takim przypadku jaki przytoczyłeś lapus należy dawać ostrzeżenia...




Za przekrecanie ksywek tez powinni dawac
Posted by: Pierniczek

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 12:31

Prezpraszam lupus!!! MAsz za to u mnie piwko
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 14:09

Powiem tyle, bo już nie chce mi się rozwodzić: Albo zmieńcie regulamin (do którego rzadko który się stosuje) albo zróbcie porządek w EPP.
Co do BH to nie będę rozmawiał o nim za jego plecami...
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 14:47

Stwierdziłem, ze źle zrobiłem włączając się w tą dyskusję. Powinniście wiedzieć co zrobić, żeby te spory się skończyły. Mnie, jako nieczłonka braci EPP, to nie dotyczy.
Pozdrawiam i powodzenia!
Posted by: BamBam

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 15:05

Witam!
Widze, że większości Wam nie przeszkadza regulamin tylko osoba BH. Jeśli będziecie się czepiać takich osób jak Black_Hunter czy Al_Capone to za niedługo będzie to forum dla dzieciaków. Zyski tych dwóch gości są wieksze niż całej EPP. Raz na kilkaset osób znajdzie się dobry typer i już wszystkich wściekłość zbiera. A co się stało z Vendetta. Ja bym postarał sie o wyróznienie takich typerów a nie wymyślanie jakieś dyrdymały. To forum istnieje i cieszy sie takim powodzeniem dzieki takim typerom jak B_H i A_C. Pozdrawiam i życze rozwagi przy podejmowaniu jakich kolwiek decyzji z EPP.
Posted by: Jankesi

Re: Rozmowy na temat elity - 12/07/2006 21:06

Witam!
Siedze, czytam ten temat i zastanawiam sie po co ta cala dyskusja! Czepiacie sie typerow z EPP - tylko po co ??? W EPP jest kilku gosci ktorzy prowadza swoje tematy, podaja typy, niektorzy robia statystyki - inni nie. Moim zdaniem problem nie jest w osobach ktore porowadza tematy w EPP - tylko w gowniarzach ktorzy w tych tematach smieca. W gowniarzach ktorzy maja kilka groszy w kieszeni i mysla ze ja pojda do najblizszego totomixa to zostana milionerami - tylko co maja zrobic jak nie wiedza na co postawic... Wtedy wlaczaja forum, sprawdzaja w EPP i jezeli nie ma typow to rejestruja sie i robia awantury lub pisza blagalne posty w stylu - "kiedy podasz swoje typy" a w Quasi Czacie nabijaja wiadomosci. Z nimi trzeba zrobic porzadek!!!
Jezeli chodzi o typerow z EPP - kilku z nich wyraznie powiedzialo ze sie tam nie pchali i moga ich tematy zostac przeniesione do PP. W jaki sposob mozna byloby ulepszyc EPP? Odpowiedz juz padla w trakcie tej dyskusji. Powinien powstac nowy dzial. Zacytuje tylko Emroda - " Uważam, że ten osobny dział w PP powinien nosić nazwę np."Weteran" albo "Przodownik pracy" , bo ludzie którzy w nim piszą dają z siebie nieco więcej niż pozostali i jakaś forma nagrody się nam za to należy". Powinien po prostu powstac nowy dzial w ktorym znalezliby sie tacy typerzy jak np. Emrod czy Goget ktorzy tutaj bezinteresownie robia analizy i ktorzy moim skromnym zdaniem naleza do elity A EPP powinno zostac takie jak jest - oczywiscie pod warunkiem ze bylby calkowicie przestrzegany regulamin!
Posted by: codi

Re: Rozmowy na temat elity - 13/07/2006 22:59

To moze i ja wlacze sie do dyskusji, chociaz bezposrednio mnie nie dotyczy... Proponowalbym dodatkowy poddzial Rozmowy z elita, w ktorym bylby 1 temat na kazdego elitowca i wszelkie posty odnosnie danych tematow w EPP reszta userow wrzucalaby tam. Oczywiscie wszystko przy zakazie postowania w tematach w EPP. Dodatkowo archiwum EPP, w ktorym bylyby tematy zamkniete przez czlonkow elity. Kontynuacja zostawalaby oczywiscie w EPP. Caly regulamin widzialbym tak:

Regulamin Elite Private Picks

1. W dziale Elite Private Picks znajdują się tematy, których autorzy prowadzą regularnie co 2 tygodnie bilans z tego okresu, a takze raz w miesiącu bilans ogólny. Temat istnieje conajmniej miesiąc, a jego właściciel podał w nim conajmniej 100 typów. Autorzy muszą też generować Yield na poziomie minimum 1%. Elita powinna też zachować w swoich topicach kulturę...

2. Jeżeli w trakcie prowadzenia tematu w Elite Private Picks użytkownik osiągnie stratę większą niż 5% sumy stawek(czyli -5% yieldu) to temat z powrotem trafi do Private Picks i będzie się tam znajdował aż do osiągnięcia 1% yieldu.

3. Wszystkie nowo zakładane tematy w tym dziale, będą przenoszone przez moderatorów do działu Private Picks. Wyjątkiem są tematy stanowiące kontynuację już istniejących tematów (które będą przenoszone do Archiwum EPP) w tym dziale.

4. W Elite Private Picks znajdują się tylko aktualne tematy, które w co 2tygodniowym podsumowaniu powinny zawierać: statystykę typów z tego okresu (w przypadku kuponów, także ich) trafionych/podanych, skuteczność, łączną stawkę, bilans (zysk/strata), oraz yield (zysk dzielony przez stawkę*100%). Dodatkowe statystyki mile widziane. Temat, w którym w ciągu tygodnia nie pojawił się żaden typ będzie przenoszony do PP.

5. Każdy temat z Private Picks, który spełnia wymogi z punktu ad.1 zostanie przeniesiony przez moderatorów do Elite Private Picks jeżeli właściciel tematu wyrazi na to wcześniej zgodę w odpowiedzi na prywatną wiadomość moderatora.

6. W Elite Private Picks użytkownik może posiadać tylko i wyłącznie jeden temat. Tematy prowadzone przez więcej niż jednego typera nie będą brane pod uwagę do grona EPP.

7. Ingerencja do tematu szczególnie teksty wulgarne będą surowo karane (z banem włącznie). Wszystkie uwagi, pytania odnośnie danych tematów należy umieszczać w dziale Rozmowy z elitą.

8. Jeżeli chcesz aby nanieść jakieś poprawki w poście, który napisaleś, zgłoś się do moderatora z prośbą o edycję.

Rozmowy z elita rozwiazalyby problem kolegi Huntera, bo nie musialby sie denerwowac w swoim temacie Acz statystyki prowadzic powinien, jesli nie, to moglby temat prowadzic w PP i tak kazdy by na niego trafil, tymbardziej ze mu na tym nie zalezy... Rozmowy rozwiazalyby tez problem bajzlu w tematach. Ok, tyle ode mnie, chcialem cos konstruktywnie dopowiedziec Co o tym myslicie?

Pozdrawiam
Posted by: LART

Re: Rozmowy na temat elity - 15/07/2006 17:10

Quote:

To moze i ja wlacze sie do dyskusji, chociaz bezposrednio mnie nie dotyczy... Proponowalbym dodatkowy poddzial Rozmowy z elita, w ktorym bylby 1 temat na kazdego elitowca i wszelkie posty odnosnie danych tematow w EPP reszta userow wrzucalaby tam. Oczywiscie wszystko przy zakazie postowania w tematach w EPP. Dodatkowo archiwum EPP, w ktorym bylyby tematy zamkniete przez czlonkow elity. Kontynuacja zostawalaby oczywiscie w EPP.

Rozmowy z elita rozwiazalyby problem kolegi Huntera, bo nie musialby sie denerwowac w swoim temacie Acz statystyki prowadzic powinien, jesli nie, to moglby temat prowadzic w PP i tak kazdy by na niego trafil, tymbardziej ze mu na tym nie zalezy... Rozmowy rozwiazalyby tez problem bajzlu w tematach. Ok, tyle ode mnie, chcialem cos konstruktywnie dopowiedziec Co o tym myslicie?

Pozdrawiam





Ale przecież jest coś takiego jak PW cały Wasz problem polega na tym, że ktoś wymyślił pochopnie głupi dział do tego niektórych przeniesiono tutaj "na siłę" a teraz każe się im robić to czego nie chcą i do czego się co niektórzy wogóle nie zobowiązywali. Ja mam dla was radę:
1. Albo zakmnijcie EPP
2. Albo stwórzcie HEPP i tutaj już niech będzie tylko kolega T.... i jeszcze kilku z przypisanymi na stałe 5 gwiazdkami a oni wybiorą jaednego z pośród siebie do robienia statystyk żeby było jak potrzeba
Posted by: ormats

Re: Rozmowy na temat elity - 16/07/2006 09:25

Witam. Dlaczego w Elite nie ma jeszcza Pana Al`a Capone ???
Prowadzi temat ze statystykami , skutecznosc typów jest na bardzo wysokim poziomie. Brakuje tylko analiz .
Moim zdanie powinien byc juz przeniesiony do Elity.
Pozdrawiam.
Posted by: chris

Re: Rozmowy na temat elity - 16/07/2006 09:27

Quote:

Witam. Dlaczego w Elite nie ma jeszcza Pana Al`a Capone ???
Prowadzi temat ze statystykami , skutecznosc typów jest na bardzo wysokim poziomie. Brakuje tylko analiz .
Moim zdanie powinien byc juz przeniesiony do Elity.
Pozdrawiam.




z tego co widze to nie podal jeszcze 100 kuponow..
Posted by: Logan

Re: Rozmowy na temat elity - 16/07/2006 10:57

Temat Plumka juz dawno powinien byc w EPP. Chyba ze on sam sobie tego nie zyczy
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat elity - 20/07/2006 19:18

Temat LART'a też powinien być w EPP...
Posted by: Kameleon

Re: Rozmowy na temat elity - 21/07/2006 06:44

Quote:

Temat Plumka juz dawno powinien byc w EPP. Chyba ze on sam sobie tego nie zyczy



Hmm dawno? Nie podał jeszcze przecież stu typów.
Posted by: kulkinio

Re: Rozmowy na temat elity - 21/07/2006 08:14

przepraszam ale dołoże swoje 3 grosze, ktos okreslił i sprecyzował jasno regulamin zeby sie do niego odnosić, a poza tym czy to az taki wielki prestiz byc w EPP?, sami wiecie doskonalne ze dosc czesto typerzy z PP bija na głowe typami i skutecznosci tych z wielkiej EPP, i watpie czy az tak bardzo im zalezy aby byc w Elit!!!
Zreszta co to ma za znaczenie wszyscy mamy podobny cel!
Kiedys bardzo mądrze (jak zawsze zreszta) wypowiedział sie Emrod aby zrobic cos pod hasłem Weteran albo Przodownik Pracy i byłoby to miejsce dla własnie tych, którzy poswiecają mase czasu na wnikliwa analize statystyke itd, a juz najlepiej byłoby aby jasno spreczyzowac samo EPP,TYLKO czy za zasługi czy za efektywnosc.
To tyle pozdrawiam serdecznie wszystkich:)

Osobne pozdro dla mojego idola z EPP (nowe konto):)
Posted by: Logan

Re: Rozmowy na temat elity - 21/07/2006 08:19

Quote:

Quote:

Temat Plumka juz dawno powinien byc w EPP. Chyba ze on sam sobie tego nie zyczy



Hmm dawno? Nie podał jeszcze przecież stu typów.




Wiem, po tym jak to napisalem uswiadomilem sobie ze jest jeszcze punkt w regulaminie mowiacy o 100 typach o ktorym zapomnialem
Posted by: kulkinio

Re: Rozmowy na temat elity - 21/07/2006 08:21

--
--przepraszam ale dołoże swoje 3 grosze, ktos okreslił i sprecyzował jasno regulamin zeby sie do niego odnosić, a poza tym czy to az taki wielki prestiz byc w EPP?, sami wiecie doskonalne ze dosc czesto typerzy z PP bija na głowe typami i skutecznosci tych z wielkiej EPP, i watpie czy az tak bardzo im zalezy aby byc w Elit!!!
Zreszta co to ma za znaczenie wszyscy mamy podobny cel!
Kiedys bardzo mądrze (jak zawsze zreszta) wypowiedział sie Emrod aby zrobic cos pod hasłem Weteran albo Przodownik Pracy i byłoby to miejsce dla własnie tych, którzy poswiecają mase czasu na wnikliwa analize statystyke itd, a juz najlepiej byłoby aby jasno spreczyzowac samo EPP,TYLKO czy za zasługi czy za efektywnosc.
To tyle pozdrawiam serdecznie wszystkich:)

Osobne pozdro dla mojego idola z EPP (nowe konto):)

---------jakas awaria chyba:)---------------------------------------------
Posted by: Andrzej5

Re: Rozmowy na temat elity - 26/07/2006 09:57

Mam prośbe do niektórych typerów (zwłaszcza w EPP), czy dałoby się coś zrobić z tym, zeby podawać kupony przed rozpoczęciem zdarzeń, przynajmniej 10 minut, bo bardzo często są one umieszczane gdy połowa zdarzeń jest już dawno w trakcie, albo wogóle po fakcie :/
Mam nadzieje, że nie zostane źle zrozumiany, nie chce marudzić, tylko zwyczajnie prosze
Posted by: Szczypior

Re: Rozmowy na temat elity - 26/07/2006 10:03

ok, no problemo, ja sie dziś niestety spóźniłem, bo dopiero wróciłem z miasta i niestety nie mogłem zamieścić,

poprawie sie na przyszlosc
Posted by: Andrzej5

Re: Rozmowy na temat elity - 26/07/2006 10:07

dzięki, wiem że czasami się nie da podać wcześniej, ale czasami się da i prosze tylko o zwrócenie na to uwagi
Posted by: oil-hot

Re: Rozmowy na temat elity - 13/08/2006 12:51

Ale widze tu sa niezle problemy

Chcialbym miec tylko takie problemy..

est to Ellite i niech sobie bedzie ...
A wlasciciele jak im sie podoba to niech wklejaja sobie o ktorej chca...tym ktorzy tylko czekaja na te typy nalezy uszanowac i cierpliwie czekac na 'pomysl lepszych'
Tyle
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat elity - 17/08/2006 12:38

Temat Marcina spełnia powinien się znaleźć w EPP, o ile sobie autor tego życzy. Jest ponad 100 typów, dodatni bilans i regularne statystyki.
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat elity - 18/08/2006 21:41

Quote:

Temat Marcina spełnia powinien się znaleźć w EPP, o ile sobie autor tego życzy. Jest ponad 100 typów, dodatni bilans i regularne statystyki.





Ponawiam, zwłaszcza po dzisiejszym...
Posted by: Lord Devastator

Re: Rozmowy na temat elity - 09/09/2006 18:40

Mam taki apel do prowadzacych forum mecz.pl o przemyslenie pewnych spraw
Wydaje mi sie ze w dziale EPP jest za duza rotacja i za duzo ludzi - praktycznie codziennie wchodzi do elity jakis typer, czesto rowniez wypada - czy nie lepiej byloby chociaz zmieniac co tydzien?
No i druga sprawa - czas po jakim wstepuje sie do elity. Moze sie naraze ale w kilku przypadkach decyzje o przyjeciu do EPP moim zdaniem byly podjete neico pochopnie - zanim przyjmie sie delikwenta do elity nalezy mu dac dluzsza szanse wykazania sie - nie moze byc tak, ze ktos trafi kilka kuponow zagranych za grubo i potem okazuje sie ze systematycznie trwoni on zyski - co by tu mowic wsrod elity jest kilku dzieciakow, ktorym kasa po poczatkowych sukcesach uderzyla do glowy i ja niemilosiernie trwonia a przy okazji pograzaja wielu innych - zanim przyjmie sie kogos do elity powinno sie dac mu czas, poczekac az przyjdzie czarna seria i niech pokaze jak on sobie z nia radzi - dopiero to cechuje porzadnego typera? Co o tym sadzicie pytanie w szczegolnosci do Gogeta jako admina tego dzialu - moze w regulaminie dodac jakis wymog o horyzoncie czasowym po jakim mozna sie ubiegac o przyjecie do EPP dluzszym niz miesiac?
Pozdrawiam
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat elity - 09/09/2006 18:58

Chciałbym wiedzieć o kim piszesz...
W regulaminie jest napisane, że typer musi podać przynajmniej 100 typów i byc na plusie, żeby dostać się do EPP. Wg mnie to wystarczy. Czarna seria może przytrafić się każdemu. Jeśli się wchodzi na minus (bodajże 10%) temat powinien być przenoszony do PP (wg regulaminu). Wg mnie to dobry system, wystarczy go przestrzegać...
Posted by: jacuś

Re: Rozmowy na temat elity - 10/10/2006 14:39

widzę że mój wpis w temacie Lupusa z zapytaniem o podsumowanie zostal usunięty .
Bardzo dziwne bo widze ze inne wpisy sa tam tolerowane a przecież zapytałem tylko o coś co jest wymogiem tego dzialu
Jak to w końcu jest są równi i równiejsi?
Posted by: Lord Devastator

Re: Rozmowy na temat elity - 10/10/2006 15:16

O ile sobie przypominam Rivaldinio dociagnal do 70 postow - dlaczego jest w elicie jesli minimum zgodnie z pkt 1 regulaminu dzialu Elite PP wynosi 100 postow?
Posted by: Lord Devastator

Re: Rozmowy na temat elity - 10/10/2006 15:18

Oczywiscie mialo byc typow zamiast postow bo zaraz doczepi sie jakas znachura. Wiec ponawiam pytanie dlaczego Riva jest w Elite PP mimo mniej niz 100 typow?
Posted by: AL_Capone

Re: Rozmowy na temat elity - 10/10/2006 16:33

Quote:

Oczywiscie mialo byc typow zamiast postow bo zaraz doczepi sie jakas znachura. Wiec ponawiam pytanie dlaczego Riva jest w Elite PP mimo mniej niz 100 typow?




Poniewaz jest dobrym typerem i jego typy sa wartosciowe a co za tym idzie
efektywne dla innych typerow.
Posted by: Qubi

Re: Rozmowy na temat elity - 10/10/2006 16:47

Quote:

Oczywiscie mialo byc typow zamiast postow bo zaraz doczepi sie jakas znachura. Wiec ponawiam pytanie dlaczego Riva jest w Elite PP mimo mniej niz 100 typow?




Riva podał 100 typów i jeszcze pewnie dużo więcej, a ten temat jest kontynuacja poprzedniego tematu (co jest w regulaminie jeżeli się nie myle).
Posted by: jacuś

Re: Rozmowy na temat elity - 10/10/2006 16:52

W takim razie darujmy sobie wszelkie regulaminy bo i tak w praktyce o wszystkim decyduje widzimisie moderatorów

Dodam tylko ze pytajac lupusa o bilans mialem tylko dobre intencje bo z tego co widze niezle mu idzie a gdyby zrobil jeszcze od czasu do czasu podsumowanie to moze zachecilby kilka osob do grania razem z nim.
Posted by: Lord Devastator

Re: Rozmowy na temat elity - 10/10/2006 17:18

Quote:

Quote:

Oczywiscie mialo byc typow zamiast postow bo zaraz doczepi sie jakas znachura. Wiec ponawiam pytanie dlaczego Riva jest w Elite PP mimo mniej niz 100 typow?




Riva podał 100 typów i jeszcze pewnie dużo więcej, a ten temat jest kontynuacja poprzedniego tematu (co jest w regulaminie jeżeli się nie myle).




Hmm jakos nie widze tych poprzednich typow:
http://www.mecz.org/ubbthreads/postlist.php?Cat=0&Board=18&page=2

A jesli jest kontynuacja tematu, dlaczego nie przeniesiono go w calosci ew podanie linka do poprzednich popisow jak robil to np PanKasa?
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat elity - 10/10/2006 17:35

Quote:

widzę że mój wpis w temacie Lupusa z zapytaniem o podsumowanie zostal usunięty .
Bardzo dziwne bo widze ze inne wpisy sa tam tolerowane a przecież zapytałem tylko o coś co jest wymogiem tego dzialu
Jak to w końcu jest są równi i równiejsi?




Wpis został usuniety na moja prosbe przez jednego z kolegow.
U mnie nie ma zakazu wpisu, ale tez nie bede tolerował takich postow, chcesz zapytac o typ, o dyscypline nie ma problemu, choc sa osoby co wala do mnie bezposrednio na priv i to sie ceni.

Natomiast draznia mnie osoby, ktorych zajeciem jest chodzenie po tematach PP i komentarze(nie mowie tu o Tobie).
Wiem, ze podsumowania dawno juz nie było(ostatnie przed moim wyjazdem do Nimiec), ale ludzie bez przesady.

Jest grupa osob na forum, ktorzy wpisujac sie innym do tematu chyba sie w ten sposob dowartosciowuje.

Zadawanie pytan: "w jakim buku grasz", gdy takie pytanie mozna przeciez zadac na priv, jest conajmniej dziwne.
A juz szlag mnie trafia gdy widze wpisy u osob, ktore zalicza pare wtop pod rzad, na nizszych kursach i granych za wysokie stawki, co sie zdarza kazdemu.

Dziwne, ze wiekszosc z tych osob nie zaklada wlasnych PP.

Szydzenie z innych z innego nicka(rejestrowanego najczesciej niedawno), bo sie ktos boi ujawnic, jest dla mnie idiotyzmem.
Internet jest coraz popularniejszy, w necie kazdy jest twardzielem, ale ludzie bez przesady, istnieje pewien niepisemny kanon zachowan na forach internetowych.

Wszyscy tak narzekaja ostatnimi czasy na mecz.pl, a prawda jest taka, ze za swoje wybryki na innych forach(niebukmacherskich) to bana dostaliby za swoje zachowanie z miejsca.
Ludzie opanujcie sie


Jesli chodzi o Rive to ten kto przesiaduje na forum od jakiegos czasu, wie, ze on prowadzi tematy w czesciach.

Pozdrawiam
Posted by: jacuś

Re: Rozmowy na temat elity - 10/10/2006 17:55

Rozpisałes sie lupus szkoda tylko ze zupelnie nie na temat.
Napisz po prostu ze nie zrobisz podsumowania bo masz wszystkich w dupie i bedzie ok.
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat elity - 10/10/2006 18:00

Ale jacuś o co Ci chodzi.
Podsumowanie prowadze sobie w Excelu, i predzej czy pozniej wrzuce do tematu.

Mam Ci sie z wszytkiego tlumaczyc


EOT
Posted by: LART

Re: Rozmowy na temat elity - 10/10/2006 18:14

Quote:

Quote:

widzę że mój wpis w temacie Lupusa z zapytaniem o podsumowanie zostal usunięty .
Bardzo dziwne bo widze ze inne wpisy sa tam tolerowane a przecież zapytałem tylko o coś co jest wymogiem tego dzialu
Jak to w końcu jest są równi i równiejsi?




Wpis został usuniety na moja prosbe przez jednego z kolegow.
U mnie nie ma zakazu wpisu, ale tez nie bede tolerował takich postow, chcesz zapytac o typ, o dyscypline nie ma problemu, choc sa osoby co wala do mnie bezposrednio na priv i to sie ceni.

Natomiast draznia mnie osoby, ktorych zajeciem jest chodzenie po tematach PP i komentarze(nie mowie tu o Tobie).
Wiem, ze podsumowania dawno juz nie było(ostatnie przed moim wyjazdem do Nimiec), ale ludzie bez przesady.

Jest grupa osob na forum, ktorzy wpisujac sie innym do tematu chyba sie w ten sposob dowartosciowuje.

Zadawanie pytan: "w jakim buku grasz", gdy takie pytanie mozna przeciez zadac na priv, jest conajmniej dziwne.
A juz szlag mnie trafia gdy widze wpisy u osob, ktore zalicza pare wtop pod rzad, na nizszych kursach i granych za wysokie stawki, co sie zdarza kazdemu.

Dziwne, ze wiekszosc z tych osob nie zaklada wlasnych PP.

Szydzenie z innych z innego nicka(rejestrowanego najczesciej niedawno), bo sie ktos boi ujawnic, jest dla mnie idiotyzmem.
Internet jest coraz popularniejszy, w necie kazdy jest twardzielem, ale ludzie bez przesady, istnieje pewien niepisemny kanon zachowan na forach internetowych.

Wszyscy tak narzekaja ostatnimi czasy na mecz.pl, a prawda jest taka, ze za swoje wybryki na innych forach(niebukmacherskich) to bana dostaliby za swoje zachowanie z miejsca.
Ludzie opanujcie sie


Jesli chodzi o Rive to ten kto przesiaduje na forum od jakiegos czasu, wie, ze on prowadzi tematy w czesciach.

Pozdrawiam





//No fakt bydło ostatnio na forum totalne. Ja rozumiem, że jest 90% kolesi co nie wymyślą swojego nic i tylko kopiują innych a jak coś nie wejdzie z żalu zakładają nowe Nicki i jadą w ich tematach ile wlezie. Jednak Panowie to nie jest Forum wróżbiarskie, okultystyczne czy grom wie jakie. Każdy ma prawo założyć własny temat i coś tam próbować grać. Raz idzie lepiej a raz gorzej jak w życiu. Natomiast Ci wszyscy, którzy zagrają czyjeś typy i im niestety coś nie wejdzie nie powinni się bulwersowac zaraz na cały świat. A jeżeli nie mogą się powstrzymać albo niech grają własne typy i je podają przy okazji będzie albo wesoło albo pożytek, albo niech odwiedzą stronę www.wróżka.com.pl może tam dostaną full service. To jedno. Druga sprawa jak pisałem pewnie ok.3-4 miesiące temu dział EPP albo nie powinien powstawać, albo jak już powstał to nie powinien tak drażnić co nie których. Dlatego, że często przez to robi się naprzykład w tematach innych ludzi śmietnik. Przerabiałem to ja, Szczypior, Riva, Lupus, AlCapone, nie wiem BH i sorki jak kogoś pominąłęm. Ale podkreślam nie pamiętam aby któryś z Nas się tutaj pchał na siłę. Ja któregoś dnia myślałem że mój temat ktoś zamknął i już miałem pisać do Conrada co się dzieje jak niejaki Snapi, którego gorąco pozdrawiam z tego miejsca, napisał coś w stylu:..Gratki za EPP... czy coś takiego bo nawet do łba nie przyszło by mi tego tematu tutaj szukać. I żeby była jasność. Jak komu się nie podoba że np. ja ale i również któryś z innych graczy tutaj jest, a ma do takiego myślenia prawo to proszę pisać o tym modom albo adminowi ale nie u kogoś w temacie bo powstaje normalny chlew. Także z mojej strony tyle. Tak więc pozdrawiam kolegów nie cierpliwych i proszę o choć namiastkę kultury osobistej i kierowanie spraw organizacyjnych albo do tego tematu albo do modów czy Conrada
Posted by: KMaciek78

Re: Rozmowy na temat elity - 12/10/2006 07:29

LART - podana przez Ciebie strona nie działa, masz może inny adres?


:D:D

A poważniej i w temacie - moje zdanie to zlikwidować EPP i ewentualnie wyróżniać tematy tych wybijających się poprzez np przyklejenie ich. Każdy, kto korzysta z cudzych typów i tak zwykle ma swojego faworyzowanego typerka (w ogóle to jaka frajda to jest, gdy się odpisuje typy?) i korzysta z jego porad. A dział EPP jest tylko zarzewiem wszelkich kłótni, zawiści i bzdurnych komentarzy.
Poza tym jak już ktoś wspomniał na forum jest podział na równych i równiejszych, co się rzuca w oczy.

Pozdrawiam i życzę udanych łowów
Maciek
Posted by: Llama

Re: Rozmowy na temat elity - 13/10/2006 17:02

sądzę, że przydatną by była informacja na temat zysku od obrotu.
pzdr
Posted by: kizziorro

Re: Rozmowy na temat elity - 14/10/2006 07:31

Mam taki postulat, a wlasciwie dwa postulaty: chodzi glownie o sprawy porzadkowe.
Po pierwsze w Elite PP mamy mnostwo nieaktywnych tematow, co utrudnia przegladanie - czy nie moznaby przesunac ich tamtad, o ile np prowadzacy nie napisal, ze jedzie na wakacje czy urlop ewentualnie kiedy wroci?
Po drugie niestety niektorym prowadzacym zdarzylo sie bankructwo i nalezy sobie zadac pytanie - czy taki ktos zasluguje na obecnosc w Elite PP? Pomijam sprawy honoru, wiadomo kazdy z nielicznymi wyjatkami chcialby sie znalezc w elicie i jak ktos sie dostanie to jest tak samo jak z usunieciem polskiego polityka ze stanowiska - ciezko. Uwazam za bardzo zaciemniajaca rzeczywisty obraz sytuacji praktyke polegajaca na sukcesywnym 'doladowywaniu' sobie konta i kolejnymi mozliwymi bankructwami - dla prowadzzacego ma to niewielkie konsekwencje finansowe, ale dla grajacych jego typy moze to miec katastrofalne konsekwencje. Dlatego postuluje, ze nie zaszkodiloby, gdyby prowadzacy na poczatku napisal jakim dysponuje kapitalem, co zapobiegloby myleniu ludzi - nie mozna grac vabanque, przegrac, potem wplacic sobie znopwu kase i znowu zagrac vabanque i tak w kolko...osoby sledzace ruchy gracza moga ulec zludzeniom (uznaja ze dany typ jest superpewny) i poniesc tego fatalne konsekwencje. Bankructwo oznaczaloby w tej sytuacji naturalny koniec tematu, ale oczywiscie droga danego typera do elity bylaby otwarta, jesli ponownie wykazalby sie on w zwyklym PP - wtedy uznawanoby to za wypadek przy pracy a prowadzacy triumfalnie powracal w szeregi elity.
Co o tym wszystkim sadzicie?
Posted by: kizziorro

Re: Rozmowy na temat elity - 14/10/2006 07:34

No i jeszcze jedna sprawa - z tego co widze powyzej kogo by nie spytac byl zaskoczony przeniesieniem do elity - czy moderatorzy forum mogliby pytac prowadzacych temat o zgode na przeniesienie chocby przez priv? Uniknelibysmy wielu nieporozumien w ten sposob
Posted by: Vendetta

Re: Rozmowy na temat elity - 15/10/2006 15:15

Dla mnie elita to wielkie nieporzumienie.Tzn. samo zalozenie ( pomysl) byl dobry ale jak popatrze na to z dystansem to widze ogromne braki i jesli chodzi o umiejetnosci(niektorych) typerow bedacych w elicie i o nie spelnianie przez nich regulaminu i... nie tylko Kazdy temat ktory jest w tym dziale powinien przynosic systematyczne zyski a jesli tak nie jest to co to za elita? powinnien byc takze sumiennie prowadzony razem z tymi wszystkimi bilansami ( mi osobiscie nie chcialoby sie tego robic co tydzien )
DLa mnie wyznacznikiem ktory odzwierciedla czy temat jest naprawde dobry w pelnym tego slowa znaczeniu jest jego popularnosc tzn. to ile razy dziennie zostaje on odwiedzony przez innych uztykownikow tego forum - to cieszy najbardziej bo przeciez wiekszosc z nas podaje typy na forum zeby pomodz innym wygrywac a nie zeby prowadzic cos w rodzaju notesu bo przeciez kazdy z grajacych (profesjonalnie) wie jak wychodzi na graniu.
ps.. Nie chce zeby mnie zle zrozumiano , nie mam ochoty na zadne klotnie wyrazam tylko swoje zdanie.

Lepiej widoczni?.... widocznie lepsi...
Posted by: PLUMEK.

Re: Rozmowy na temat elity - 15/10/2006 18:08

Pozwole sobie to skomentowac i to wcale nie dlatego ze akurat ktos uznal ze moj temat spelnia kryteria tego dzialu.

Przede wszystkim co to znaczy "systematyczne zyski"? Kazdy miesiac czy moze kazdy tydzien na plusie? - O to chodzi ?
Wobec tego pokaz mi chociaz jednego typera z obojetnie jakiego serwisu krajowego czy nawet zagranicznego ktory moze pochwalic sie takimi osiagnieciami ?
Nie wiem jak u innych ale dla mnie liczy sie tylko saldo na koniec kazdego roku. Oczywiście w tym okresie mam mniej wiecej orientacje jak wyglądają moje finanse stad nierzadko przy dodatnim bilansie zdarza się zagrac kilka typow których w innych okolicznościach bym nie zagral. Wejdzie to fajnie, nie wejdzie - nic się nie dzieje. ..Ale na pewno nie determinuje mnie dodatni bilans na koniec każdego miesiąca . Gdybym pod tym katem podchodzil do zakladow to prawdopdobnie bylbym dzisiaj w zupelnie innym miejscu niz jestem.
Druga sprawa...Popularność miernikiem wartości tematu? - Totalne nieporozumienie. Widze ze odwiedzamy to forum w zupełnie innym celu. IMO jedynym miernikiem oddającym w pelni jakość typow jest yield...i to najlepiej wypracowany w dłuższym okresie czasu .
Przez dłuższy okres rozumiem min. rok i przynajmniej kilka/nascie typow w miesiącu wtedy jest to już jakas podstawa do oceny
Tymczasem tematy z taka historia mozna tu zliczyc na palcach jednej reki. Oczywiscie z roznych wzgledow nie kazdy ma sposobnosc aby tak dlugo prowadzic tamat jednak osobiscie nie wyobrazam sobie abym mogl grac propozycje kogos kto nie dysponuje potwierdzonym swoistym CV.
Posted by: Vendetta

Re: Rozmowy na temat elity - 15/10/2006 18:43

No mozliwe ze odwiedzamy to forum z roznych powodow .... przeciez wszyscy uzytkownicy nie musza go odwiedzac z jednego powodu Ja tak jak napisalem wczesniej prowadze temat zeby inni ludzie mogli korzystac z moch typow i dzieki nim wygrywac i nic innego procz dobrego slowa od tych ludzi sie dla mnei nie liczy a Ty po co go zalozyles ? zeby trafic do elity? z tego co pamietam to swoj temat zalozyles odrazu w elicie hehe a kto wiedzial wtedy jaki masz yield itd ??? Widzisz roznimy sie tym ze inaczej patrzymy na rozne rzeczy ale to normalne...Ty sie cieszysz ze wszyscy moga zobaczyc ze masz yield na + a ja sie ciesze jak ktos mi napisze na priv ze dzieki moim typom kupil sobie nowy monitor czy cos w tym stylu.
Co do systematycznych zyskow o ktore sie tak zbulwersowales to ja doskonale wiem ze czasami przychodzą czerne serie i tygodniowe systematyczne zyski sa porpstu niemozliwe ale z tego co pamietam w regulaminie jest napisane ze jednym z warunkow wstapienia do tej elity jest wlasnei sytematyczny zysk dlatego o tym napisalem

Dla mnie ta "elita" nie powinna w ogole istniec bo regulamin i dobor tematow ktore sa tutaj jest zly a jak czytam te wszystkie posty to widze ze to jest tylko kolejny na tym forum powod do sporow a mysle ze juz tutaj tego za duzo i wiekszosc ludzi(i wsrfd nich niektorzy typerzy z elity) mają tego porpstu dosc
Posted by: PLUMEK.

Re: Rozmowy na temat elity - 15/10/2006 20:00

Do moderatora ktory usunal moj komentarz...
Jezeli juz decydujesz sie na kasowanie postow ktore interpetujesz jako personale wycieczki to badz konsekwentny i to samo zrob z postem powyzej.
Posted by: skoczek

Re: Rozmowy na temat elity - 15/10/2006 20:11

Nie, no nie wierzę, że usunięto post PLUMKA. Ten kto to zrobił będąc konsekwentnym powinien pół forum wyczyśić

Post ten nikogo nie urażał, a był jedynie pokazaniem RZECZYWISTEJ sytuacji...
Posted by: connor

Re: Rozmowy na temat elity - 16/10/2006 07:55

Quote:

sądzę, że przydatną by była informacja na temat zysku od obrotu.
pzdr




Wlasnie to jest glownie pokazanie wartosci typera, yield.
Niestety tego brakuje w tematach EPP, bo zysk +100 jednostek niewiele mowi jesli ta osoba zagrala az 200 pickow, bo to moze byc yield 5%.

Dzial EPP powinien istniec, w koncu sa tam ludzie ktorzy spelniaja wytyczne, a wiec utrzymuja +, a to najwazniejsze.
Posted by: Jose

Re: Rozmowy na temat elity - 16/10/2006 08:07

Dlaczego usunieto numer jeden tego forum czyli Plumka?

Prosze o odpowiedz a nie kasacje tego postu tak jak to sie ostanio robi na forum
Posted by: Godfather

Re: Rozmowy na temat elity - 16/10/2006 13:14

Quote:

Dlaczego usunieto numer jeden tego forum czyli Plumka?

Prosze o odpowiedz a nie kasacje tego postu tak jak to sie ostanio robi na forum



jak to usunieto? co, bana dostal????!!!!
Posted by: 14honor88

Re: Rozmowy na temat elity - 16/10/2006 17:08

Przepisy są po to by je łamać a EPP jest na to najlepszym dowodem .


A szkoda szkoda bo zapowiadał się fajny dział . Może z 3 tematy tego działu są poprawnie prowadzone reszta w sumie łamie co drugi punkt regulaminu. Może rzeczywiście lepiej by było by usunąć ten dział i w zamian to przyklejać porządne tematy spełniające pewne wymogi w PP . Bo naprawdę jest dużo tematów znacznie lepszych w PP niż w EPP . Mi to w sumie rybka gdzie dany temat się znajduje bo te najlepsze i najciekawsze mam po prostu dodane do ulubionych tematów i wam tez tak polecam zrobić i nie będzie kłótni kto zasługuje na EPP a kto nie.

W 99% procentach zgadzam się z wypowiedzią Vendetta , że najbardziej cieszy to że ktoś korzysta z oddanych przez siebie typów. Co można wyraźnie zobaczyć przez ilość odwiedzających temat oraz privy . Więc skoro podajemy typy dla innych róbmy to starannie i czytelnie by każdy miał odzwierciedlenie formy danej osoby.



Pozdro dla wszystkich i życzę wysokich wygranych
Posted by: PLUMEK.

Re: Rozmowy na temat elity - 17/10/2006 12:34

Widze ze mod ktory tak gorliwie wywiazywal sie ze swoich obowiazkow nagle zapadl sie pod ziemie. Czyzbys modzie - cenzorze mial cos na sumieniu?
...Wiedz mlody czlowieku ze w doroslym zyciu w ktore niechybnie wkrotce wkroczysz za podjete decyzje trzeba odpowiadac. Mozna sie czasami mylic bo to ludzka rzecz lecz przynajmniej trzeba miec cywilna odwage aby sie do tego przyznac...lub przynajmniej na poparcie wlasnej racji przedstawic jakies argumenty.
Chowanie w takich sytuacjach glowy w piasek to nie jest zadne rozwiazanie
Posted by: Rafik 25

Re: Rozmowy na temat elity - 29/10/2006 11:58

Dlaczego mam założyc nowy temat ??
Gdzie jest napisane,że po przekroczeniu 200 postów taka jest koniecznośc??
Idąc dalej mogę podac bardzo dużo przykładów gdzie wiele tematów ma po kilkaset i więcej postów! Nie mam zamiaru do końca roku Zakładac nowego tematu.

Post mogłeś napisac na priva.
Posted by: Fro_Lech

Re: Rozmowy na temat elity - 29/10/2006 12:25

200 postów to ogólna ilość przyjęta na całym forum, więc nie wiem skąd to ździwienie. Poza tym soft i pamięć forum nienajlepiej znosi takie długie tematy.

Mogłeś w kulturalniejszy sposób jak np. Emrod poprosić o czas do końca roku(W tym przypadku do końca sezonu tenisowego).

Forma bezpośredniego postu w temacie będzie lepsza i skuteczniejsza. Panuje tutaj bałagan który trzeba posprzątać.
Posted by: Rafik 25

Re: Rozmowy na temat elity - 29/10/2006 12:32

Bardziej kulturalny sposób oj co ty mi zarzucasz??

Mogłeś napsiac na priv!!

Gdzie jest napisane że 200 postów i nowy temat??

I dlaczego dopiero etraz robisz porządki a wcześniej to kto robił ??
Pozdrawiam
Posted by: Fro_Lech

Re: Rozmowy na temat elity - 29/10/2006 12:50

Wcześniej nikt nie robił.

Ochłoń.
Posted by: Rafik 25

Re: Rozmowy na temat elity - 29/10/2006 12:58

Hmm jestem spokojny popatrz na inne tematy co mają po 800 postów i jak to się stało że nikomu to nie przeszkadzało
Pomyśl
Posted by: Fro_Lech

Re: Rozmowy na temat elity - 29/10/2006 13:02

Czytaj ze zrozumieniem. I myśl.

Wszyscy którzy mają tematy ponad 200 postów - czyli wszyscy zostali poproszeni o założenie tego tematu.

To że wcześniej nikt tego nie robił to tylko wina lenistwa z którym czas skończyć dlatego się tym zająłem.
Posted by: 14honor88

Re: Rozmowy na temat elity - 29/10/2006 20:38

Więc każdy typer z EPP oprucz Rivaldinho musi założyć nowy temat
Posted by: Fro_Lech

Re: Rozmowy na temat elity - 30/10/2006 18:05

Na początek przepraszam za zamieszanie. Póki co możecie pisać w swoim starych tematach.

Nie wszystkim spodobała się idea 200 postów/nowy temat, więc z innymi modami rozmawiamy jak to ma wyglądać w przyszłości.

Pzdr.
Posted by: 14honor88

Re: Rozmowy na temat elity - 19/11/2006 21:12

Mój temat został wstawiony do EPP a następnie usunięty z niej bo łamał 6 pkt regulaminu.

6. W Elite Private Picks użytkownik może posiadać tylko i wyłącznie jeden temat. Tematy prowadzone przez więcej jak jednego typera nie będą brane pod uwagę do grona EPP.

Ok zgadza się ale przynajmniej posiadał statystyki i bilans i co najwazniejsze Yield ponad 50%.

Może mi któraś z osób za to odpowiedzialnych wytłumaczyć jak to jest że regulamin nie obejmuje wszystkich?

Jak to jest że jeśli ktoś ( a jest takich osób parę ) łamie #2 pkt regulaminu


2. Jeżeli w trakcie prowadzenia tematu w Elite Private Picks użytkownik osiągnie stratę większą niż 10% sumy stawek(czyli -10% yieldu) to temat z powrotem trafi do Private Picks i będzie się tam znajdował aż do osiągnięcia plusowego bilansu.

i nadal jest w EPP.

Coraz bardziej się przekonuje że na tym forum jest jak w naszej piłce NA UKŁADY NIE MA RADY
Posted by: LART na aut

Re: Rozmowy na temat elity *DELETED* - 20/11/2006 11:20

Post deleted by panKa$a
Posted by: ozzy123

Re: Rozmowy na temat elity - 20/11/2006 12:10

A ja proponuję zmienić nazwę działu na Łże-Elite Private Picks.

Posted by: Vendetta

Re: Rozmowy na temat elity - 20/11/2006 12:12

hehe ale wszyscy zyją tą elitą
Smieszne sa te posty no ale jesli popatrzec obiektywnie to w sumie chlopaki maja racje hehe wedlug regulaminu w elicie powinny zostac tematy Jerker'a , Rafika i bcn1899
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat elity - 20/11/2006 12:17

Quote:

hehe ale wszyscy zyją tą elitą
Smieszne sa te posty no ale jesli popatrzec obiektywnie to w sumie chlopaki maja racje hehe wedlug regulaminu w elicie powinny zostac tematy Jerker'a , Rafika i bcn1899


bycie w elicie ma byc zaszczytem ale pocoś chyba jest stworzony regulamin i wypadałoby go przestrzegać !! pozdro
Posted by: Fro_Lech

Re: Rozmowy na temat elity - 20/11/2006 12:30

Proszę o spokój. W najbliższych dniach przeprowadzimy pewne działania które powinny poprawić jakość tego działu. Proszę o cierpliwość.
Posted by: Fro_Lech

Re: Rozmowy na temat elity - 20/11/2006 12:49

I proszę żeby nikt się nie wpisywał do tematów userów w EPP.
Posted by: Rafik 25

Re: Rozmowy na temat elity - 01/12/2006 13:50

Quote:

I proszę żeby nikt się nie wpisywał do tematów userów w EPP.




Prośby prośbami i nic ....

Można w moim temacie się wpisywać jeśli wnoszą coś do tematu. Od wczoraj nie mogłem się doprosić usunięcia postów a dzisiaj znowu bałagan.
Posted by: Baqu

Re: Rozmowy na temat elity - 12/12/2006 07:19

Originally Posted By: panKa$a


Ja jestem zwolennikiem tego ,aby wszyscy podawali stawki 1-10. Jednak już wcześniej doszliśmy do wniosku ,że mogłoby to doprowadzić do wyścigów i "konkursu" pomiędzy userami ,a przecież nie o to w tym chodzi...



popieram, imho trzebaby włączyć to do regulaminu epp, ukruci to minn troszke progresowiczów, którzy z 1 progu załozmy 1j. potrafią dość do niebotycznych rozmiarów, oraz osoby ktore niekiedy grają po 100j. co jest dla mnie totalnym nieporozumieniem.
Posted by: Baqu

Re: Rozmowy na temat elity - 12/12/2006 07:22

Originally Posted By: Rafik 25
Quote:
I proszę żeby nikt się nie wpisywał do tematów userów w EPP.


Prośby prośbami i nic ....

Można w moim temacie się wpisywać jeśli wnoszą coś do tematu. Od wczoraj nie mogłem się doprosić usunięcia postów a dzisiaj znowu bałagan.


warto jeszcze dodać w regulaminie zapis, iz każdy user prowadzący własny temat w 1 jego poście pisze czy chce czy nie aby inne osoby wpisywały się tam, a jeżeli nie chce a dany delikwent się wpisze groziło by to ostrzeżeniem.

pozdr,
Posted by: Baton_vcp

Re: Rozmowy na temat elity - 13/12/2006 11:56

Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: Rafik 25
Quote:
I proszę żeby nikt się nie wpisywał do tematów userów w EPP.


Prośby prośbami i nic ....

Można w moim temacie się wpisywać jeśli wnoszą coś do tematu. Od wczoraj nie mogłem się doprosić usunięcia postów a dzisiaj znowu bałagan.


warto jeszcze dodać w regulaminie zapis, iz każdy user prowadzący własny temat w 1 jego poście pisze czy chce czy nie aby inne osoby wpisywały się tam, a jeżeli nie chce a dany delikwent się wpisze groziło by to ostrzeżeniem.

pozdr,


Wedlug mnie to powinien byc temat zablokowany np. zeby do takiego tematu mogl sie wpisywac wlasciciel i nikt wiecej .
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat elity - 13/12/2006 12:01

Chyba soft nie daje takich możliwości. Tylko modzi tak mają...
Posted by: Baqu

Re: Rozmowy na temat elity - 13/12/2006 19:11

Originally Posted By: Baton_vcp
Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: Rafik 25
Quote:
I proszę żeby nikt się nie wpisywał do tematów userów w EPP.


Prośby prośbami i nic ....

Można w moim temacie się wpisywać jeśli wnoszą coś do tematu. Od wczoraj nie mogłem się doprosić usunięcia postów a dzisiaj znowu bałagan.


warto jeszcze dodać w regulaminie zapis, iz każdy user prowadzący własny temat w 1 jego poście pisze czy chce czy nie aby inne osoby wpisywały się tam, a jeżeli nie chce a dany delikwent się wpisze groziło by to ostrzeżeniem.

pozdr,


Wedlug mnie to powinien byc temat zablokowany np. zeby do takiego tematu mogl sie wpisywac wlasciciel i nikt wiecej .


to też byłby pomysł, ale tak jak kolega powyżej napisał chyba nie ma możliwosci

również kiedyś doszłem do tego, iż bez sensu zeby modzi zajmowali sie przegladaniem PP i EPP i czyszczeniem tych tematow ze zbednych niepożądanych postów gdyż imho to ich strata czasu, i równie dobrze moglby to robic zalozyciel postu, ale tez zapewne soft nie ma takiej możliwosci.

pozdr,
Posted by: Fro_Lech

Re: Rozmowy na temat elity - 13/12/2006 21:08

Od jutra ostrzeżenia za posty w tematach userów, cierpliwość i dobra wola już się skończyła.
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat elity - 13/12/2006 22:11

Ale we wszystkich tematach, czy tylko w tych, w których autorzy sobie nie życzą?
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat elity - 14/12/2006 07:44

We wszystkich za robienie burdelu, przepychanek slownych i czepiania sie.
Posted by: Mitul

Re: Rozmowy na temat elity - 14/12/2006 21:59

Originally Posted By: lupus
We wszystkich za robienie burdelu, przepychanek slownych i czepiania sie.


coraz lepiej - moze w ogóle przestańmyu pisac ? \:\)

ja akurat niewiele piszę, ale idea bezsensowna !!!
Posted by: Baton_vcp

Re: Rozmowy na temat elity - 14/12/2006 22:55

To mozna zrbobic tak ze kazdy kto ma temat w elit to ma dwa tematy z typami a drugi do wpisywania komentarzy i uwag , ten drugi temat to cos jak rozmowy na temat elite . Tylko ze takie drugie tematy by byly tylko w elite bo w pp by za duzo tego bylo i sie syf zrobil , a w epp to tematy z typami byly by podwieszone zeby zawsze byly na gorze .
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat elity - 15/12/2006 11:14

Od komentarzy sa privy.

Wiekszosc wpisow w tematach PP i EPP to nie komentarze tylko zaczepki słowne dopiperzanie sie stawek etc
Posted by: Rafik 25

Re: Rozmowy na temat elity - 31/12/2006 12:24

Mam pytanie czy z nowym rokiem trzeba założyć nowy temat ?
Czy można kontynuować dalej?

Proszę o szybką odpowiedź
Posted by: Goget

Re: Rozmowy na temat elity - 01/01/2007 17:32

Wszyscy powinni założyć nowy temat. Od autorów już zależy czy będą kontynuować poprzedni temat wraz z bilansem znajdujących się w nim typów czy nowy rok zaczynają z czystym kontem. Jeżeli do końca tego tygodnia ktoś się nie dostosuje i nie założy nowego tematu to jego temat zostanie zamknięty automatycznie.
Posted by: Rafik 25

Re: Rozmowy na temat elity - 01/01/2007 19:25

Tylko gdzie w regulaminie jest napisane,że trzeba założyć nowy temat?
Jeśli ktoś temat założył np w listopadzie to też musi założyć nowy?
Troszkę mało sprecyzowane to wszystko jest.
Oczywiście piszę to by wszystko wyjaśnić.
Wolałbym(nie tylko ja) prowadzić nadal swój stary temat, ale oczywiście jeśli to jest niemożliwe założę nowy temat.
Posted by: Goget

Re: Rozmowy na temat elity - 01/01/2007 21:04

W temacie "EPP - wymogi" Fro napisał, że od nowego roku każdy zakłada nowy temat.

Chcesz dalej prowadzić swój temat to zakładasz nowy i dajesz link w pierwszym poście do tego obecnego.
Posted by: Fro_Lech

Re: Rozmowy na temat elity - 02/01/2007 15:22

W temacie "Regulamin Elite..." dodałem kilka ważnych punktów.
Posted by: Rafik 25

Re: Rozmowy na temat elity - 05/01/2007 20:29

Proponuję dawać ostrzeżenia za wpisy do tematów gdzie dana osoba sobie tego nie życzy. Przecież ciągle ktoś się wpisuje(np. teraz koleś który ma 3 posty na forum w tym jeden u mnie)
Posted by: Szewa

Re: Rozmowy na temat elity - 06/01/2007 01:12

Originally Posted By: Rafik 25
Proponuję dawać ostrzeżenia za wpisy do tematów gdzie dana osoba sobie tego nie życzy. Przecież ciągle ktoś się wpisuje(np. teraz koleś który ma 3 posty na forum w tym jeden u mnie)


Popieram. Jeżeli kotś nie życzy sobie wpisu do tematu, to trzeba to uszanować. Ostrzeżenie albo ban będzie najlepszym rozwiązaniem. Następny ziomek pomysli dwa razy zani coś napisze.
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat elity - 06/01/2007 09:56

Przeczytajcie regulamin EPP. Tam jest już taki zapis...
Posted by: bcn1899

Re: Rozmowy na temat elity - 26/01/2007 22:08

tak mi teraz przyszlo do glowy: jest zapis w regulaminie, ze nalezy robic podsumowania raz na miesiac chyba; proponowalbym lekko ten zapis zmodyfikowac dajac opcje raz na miesiac, ale pod warunkiem ze w tym czasie pojawilo sie x typow w temacie, bo teoretycznie przez miech mozna podac tylko 2 typy i wtedy podsumowanie jest troche bez sensu... sam mam taka sytuacje, ze w ostatnim okresie podalem niewiele propozycji, ktore (bez wzgledu na wynik) mialy minimalny wplwy na yield i trzaskanie podsumowania regularnie co miech u mnie na razie byloby przerostem formy nad trescia.......

hm?

--
pzdr.bcn1899 *chi! chi! chi! le! le! le! COLO COLO de chile*
Posted by: Baqu

Re: Rozmowy na temat elity - 28/01/2007 10:43

to może ustalić, że podsumowanie po 10 typach po prostu a nie na okres czasowy ? \:\)
Posted by: Maxi

Re: Rozmowy na temat elity - 28/01/2007 10:56

Mi osobiście bardziej pasuje po tygodniu więc jak już to byłbym za tym by była możliwość wyboru albo po jakimś okresie albo po 10 typach.
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat elity - 09/02/2007 13:59

mtudor grasz jeszcze?
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 10/02/2007 10:41

Co się stało z moim tematem w elicie w ogóle nie moge do siebie wejść \:\(
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat elity - 10/02/2007 11:46

Originally Posted By: Ignorator
Co się stało z moim tematem w elicie w ogóle nie moge do siebie wejść \:\(


jakis wariax Ci sie wpisal, nie klikaj na niego, tylko na strone np ostatnia i zjez myszka do ostatniego postu.
Posted by: Kameleon

Re: Rozmowy na temat elity - 13/02/2007 10:42

Yield w wysokości 5% jest śmieszny \:\) Za pare dni w PP będzie pusto.
Posted by: bcn1899

Re: Rozmowy na temat elity - 13/02/2007 12:11

dlaczego smieszny?

jesli bedzie pusto to nie bedzie znaczylo, ze prog jest zbyt wysoki, tylko ze jaj zabraklo do walki o osiagniecie odpowiedniego yieldu...

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*
Posted by: Kameleon

Re: Rozmowy na temat elity - 13/02/2007 13:00

Chodziło mi o to, że jest za niski i będzie pusto w PP, a nie w EPP \:\)
Posted by: bcn1899

Re: Rozmowy na temat elity - 13/02/2007 13:52

uff, to z tym sie zgadzam \:D

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 15/02/2007 15:27

Słuchajcie czy istnieje szansa zmiany nazwy mojego tematu, ale pozostawienia go z tą historią co jest??. Jak to wygląda z technicznego punktu widzenia?.

Pozdrawiam
Posted by: panKa$a

Re: Rozmowy na temat elity - 15/02/2007 15:31

No problemo \:\)
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 15/02/2007 17:15

Wysłałem na pp , ale chyba nie doszło. Więc napisze tutaj. Jeśli dało by radę to prosiłbym o zmianę nazwy tematu na .::Zagrywka::.
Z góry dzięki
Posted by: codi

Re: Rozmowy na temat elity - 16/02/2007 00:21

Namnozylo sie tych tematow... Moze ustalic wyzszy yield?
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 18/02/2007 17:17

codi jak będzie wyższy to kilka tematów w tym mój spadną do drugiej ligi Choć wiem, że zasłużyłem swoją grą na degradację
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 18/02/2007 17:45

W sumie powiem, że chyba już najwyższy czas aby mój temat pożegnał się z elitą. Ostatnio notuje same straty. Muszę mieć chyba czas aby na spokojnie w private popracować nad sobą i tematem. Są inni lepsi i myślę, że im to miejsce w elicie się należy. Tylko jak zrzuciecie temat do drugiej ligi to dajcie mi znać prywatną wiadomością to wtedy ustawie sobie mój temat w ulubionych aby go nie szukać. Życzę powodzenia wszystkim.

Pozdrawiam
Posted by: nowik

Re: Rozmowy na temat elity - 08/03/2007 17:00

Tak na swoim przykładzie - nie wiem , czy to dobry zapis w regulaminie , że temat w którym nie pojawił się żaden typ przez 2 tygodnie jest przenoszony do PP - to chyba za krótki okres czasu.Fakt - nikogo nie uprzedziłem , że przez jakiś czas mnie nie będzie , ale nie sądziłem , że będzie to tak długo trwało.Co się stało - wyjaśniłem to w moim topicu. Mimo , że w lutym miałem straty , to jednak bilans tematu jest wciąż dodatni , a yield wyższy niż 5 % , dlatego wydaje mi się , że mój temat Tylko Piłka \:\) w dalszym ciągu spełnia warunki EPP.Dlatego proszę o ponowne przenesienie tematu do EPP.

Pozdrawiam - Nowik
Posted by: 19_OuLu_88

Re: Rozmowy na temat elity - 10/03/2007 18:16

To może i warto zerknąć na moj temat \:D w sumie tennistyperów jest mało na forum ;\)
A co tam:

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=863281&page=1&fpart=4
Posted by: Logan

Re: Rozmowy na temat elity - 10/03/2007 21:26

Jak dlugo dany typer musi miec ujemny yield zeby wyleciec z Elity?
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat elity - 11/03/2007 11:38

Z regulaminu:

Granica YIELD który musi utrzymać user z elity to min. +5% w skali 5 miesięcy. Jeśli user zanotuje w pewnym momencie yield -5% ogólnego bilansu jego temat trafi do PP.
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 24/03/2007 03:05

Mam prośbę do Fro Lecha i Panka$y jeśli możecie to zedytujcie mój ostatni post 125#Wyspy Owcze-Ukraina Most powinno być: 125#Wyspy Owcze-Ukraina. Zbyt szybko zedytowałem ostatni post

Z góry dzięki
Posted by: Krupier

Re: Rozmowy na temat elity - 24/03/2007 19:38

Ostatnie jakies podsumowanie i bilans w temacie Szczypiora jest z 29.01, wiec zgodnie z regulaminem chyba temat powinien zostac przeniesiony do PP.
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat elity - 24/03/2007 21:24

To jeszcze nic. Ostatnie podsumowanie w temacie mtudora jest z 4.01.2007 czyli w trzecim poście tematu.
Posted by: Rafik 25

Re: Rozmowy na temat elity - 24/03/2007 21:26

Ja proponuje by micha$ był modem elity bo wymiata tymi postami
Posted by: Krupier

Re: Rozmowy na temat elity - 24/03/2007 21:29

Za tematem mtudora przynajmniej przemawiaja typy.
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat elity - 24/03/2007 22:15

Mtudor mial dac do piatku podsumowanie, nie dal, wiec przenioslem do PP.

A Sczypior ma czas do pon ;\)
Posted by: mtudor

Re: Rozmowy na temat elity - 24/03/2007 23:35

Podsumowanie miałem zrobic za 3 m-ce 1 kwietnia wtedy tez bede miał duzo czasu (urlop)narazie nie mam czasu zrobic pełnego rozliczenia dlatego tylko podaje stan konta.Przeniosłes temat twoja sprawa.
Posted by: BZYCZEK

Re: Rozmowy na temat elity - 24/03/2007 23:45

Originally Posted By: mtudor
Podsumowanie miałem zrobic za 3 m-ce 1 kwietnia wtedy tez bede miał duzo czasu (urlop)narazie nie mam czasu zrobic pełnego rozliczenia dlatego tylko podaje stan konta.Przeniosłes temat twoja sprawa.


ale czas na zmienianie avatarów to masz ... \:D
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 24/03/2007 23:48

Słuchajcie a jaki sens mają kłótnie. Chyba naszym zadaniem w EPP jest pomoc innym.

Pozdrawiam
Posted by: mtudor

Re: Rozmowy na temat elity - 24/03/2007 23:50

Originally Posted By: BZYCZEK
Originally Posted By: mtudor
Podsumowanie miałem zrobic za 3 m-ce 1 kwietnia wtedy tez bede miał duzo czasu (urlop)narazie nie mam czasu zrobic pełnego rozliczenia dlatego tylko podaje stan konta.Przeniosłes temat twoja sprawa.


ale czas na zmienianie avatarów to masz ... \:D

to akurat zajmuje pare sekund jeszcze jakies aluzje
Posted by: BZYCZEK

Re: Rozmowy na temat elity - 25/03/2007 00:05

Originally Posted By: mtudor
Originally Posted By: BZYCZEK
Originally Posted By: mtudor
Podsumowanie miałem zrobic za 3 m-ce 1 kwietnia wtedy tez bede miał duzo czasu (urlop)narazie nie mam czasu zrobic pełnego rozliczenia dlatego tylko podaje stan konta.Przeniosłes temat twoja sprawa.


ale czas na zmienianie avatarów to masz ... \:D

to akurat zajmuje pare sekund jeszcze jakies aluzje


nie ma co sie denerwowac ja tylko żartowałem panie Mtudor ;\)
Posted by: boca juniors

Re: Rozmowy na temat elity - 25/03/2007 00:06

Udzieliły się wam pisowskie reformy w tych moderatoeskich łbach,może jeszcze każcie ludziom szlaczki rysować w tematach!!!!!!!

Potem sie dziwicie że same dzieci na forum....
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat elity - 25/03/2007 08:57

Originally Posted By: Rafik 25
Ja proponuje by micha$ był modem elity bo wymiata tymi postami


Dzięki za uznanie, ale nabór się już skończył. Jak będzie następny to przypomnę zielonym, że już mam nominację...


PS. Sorki za OT.
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat elity - 25/03/2007 20:56

Originally Posted By: boca juniors
Udzieliły się wam pisowskie reformy w tych moderatoeskich łbach,może jeszcze każcie ludziom szlaczki rysować w tematach!!!!!!!

Potem sie dziwicie że same dzieci na forum....


Reguly sa jasne dla wszytkich krzykaczu \:\)
Posted by: Szczypior

Re: Rozmowy na temat elity - 25/03/2007 21:24

statystyki muszą być !

widzicie jak prowadzilem temat w tamtym roku gdy pojawialo ise kilka kuponow dziennie, a jak teraz gdy od biedy raz na tydzien,

zresztą z Lupkiem mamy dzentelmeńska umowe, nie ma podsumowania, gole klate
Posted by: Vamos

Re: Rozmowy na temat elity - 07/04/2007 23:45

Witam...

...Elite \:D

Tu jeszcze mnie nie bylo \:p Elite Vamos ladnie brzmi \:D \:D \:D Te wymagania to 60 TYPOW ? Chyba jedyny plus bycia tu to to,ze luzno jest \:D Ale mam zajebisty humor \:D \:D \:D

W dziale Elite Private Picks znajdują się tematy, których autorzy prowadzą regularnie bilans (przynajmniej raz w tygodniu), temat istnieje co najmniej miesiąc ,a właściciel tematu podał w nim co najmniej 60 typów.W momencie przeniesienia temat musi posiadać również dodatni bilans ,żeby został przeniesiony.

Ten smieszny YELD mam zdecydownaie powyzej 5%, 60 typow tez by sie uzbieralo \:D \:D \:D JAk cos to znajdziecie mnie w PP \:D
Posted by: Vamos

Re: Rozmowy na temat elity - 08/04/2007 20:01

Wczoraj troche wypilem, przepraszam za zachowanie...
Posted by: KoBi

Re: Rozmowy na temat elity - 09/04/2007 17:18

Hehe .. święta \:D
Posted by: raf

Re: Rozmowy na temat elity - 10/04/2007 07:32

ch** tam z piciem i ze swietami. tematy szczypiora (sczypopa) czy jak mu tam i ignoratora to jedna wielka smiesznosc, ale to dobrze. jest czym sobie poprawic humor nie jednokrotnie. To pierd*** Igno w liczbie mnogiej, zgrywanie sie na chyba serwis (do herbaty) jest rewelacyjnie rozwalacje. A juz koncowki ą i ę w wyrazach na tym forum to jakas plaga, ja nie wiem ku** jak tak mozna kaleczyc jezyk polski. I to najczesciej studenci (paradoksalnie), ale w tym kraju juz malo co dziwi..Brawo Motopompa i Valverde ludzie, ktorzy maja pomysl, konsekwencje i beda zarabiali pieniadze, a reszta niech sie bawi za tatusiowe pieniazki.
Pozdrawiam swiatecznie amatorow ( i otworze temat, bo wiem ze sie dzieciaki odezwa) \:\)
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 10/04/2007 20:57

Wiesz popatrz dobrze w temat .::Zagrywka::. oblicz yield i zobaczymy czy twój dobry humor jest na miejscu. Co do błędów rzeczywiście je robię. Moi przyjaciele wiedzą, dlaczego inni nie muszą. Jeśli chodzi o mój wiek to mam 24 lata. Pracuje i jestem po wyższych studiach. Taka mała charakterystyka mojej osoby.

Pozdrawiam Ignorator
Posted by: tomo

Re: Rozmowy na temat elity - 10/04/2007 21:17

Originally Posted By: raf
ch** tam z piciem i ze swietami. tematy szczypiora (sczypopa) czy jak mu tam i ignoratora to jedna wielka smiesznosc, ale to dobrze. jest czym sobie poprawic humor nie jednokrotnie. To pierd*** Igno w liczbie mnogiej, zgrywanie sie na chyba serwis (do herbaty) jest rewelacyjnie rozwalacje. A juz koncowki ą i ę w wyrazach na tym forum to jakas plaga, ja nie wiem ku** jak tak mozna kaleczyc jezyk polski. I to najczesciej studenci (paradoksalnie), ale w tym kraju juz malo co dziwi..Brawo Motopompa i Valverde ludzie, ktorzy maja pomysl, konsekwencje i beda zarabiali pieniadze, a reszta niech sie bawi za tatusiowe pieniazki.
Pozdrawiam swiatecznie amatorow ( i otworze temat, bo wiem ze sie dzieciaki odezwa) \:\)

Ty najpierw sam zacznij pisać po polsku, a nie wytykasz innym kaleczenie języka ojczystego... :|
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat elity - 10/04/2007 21:23

tomo masz racje ś ; ć to niejest twoją mocną stroną raf \:D
Posted by: raf

Re: Rozmowy na temat elity - 10/04/2007 22:00

Ehh panowie, glupio mi totalnie, nawet nie pamietam jak to pisalem. Nie wiem co mnie do tego sklonilo, zapewne jakas niezbyt madra rozmowa. Nie bede sie usprawiedliwial, ale wczoraj popilem i to ostro. No ale pic to trzeba umiec, a jak sie nie umie, to niech sie nie wlacza kompa. Przepraszam serdecznie osoby wymienione w mojej beznadziejnej probie wypowiedzenia sie. Mam nadzieje, ze nie beda zywic urazy do mnie w przyszlosci. Jeszcze raz sorry i pozdrawiam:(
Posted by: shane

Re: Rozmowy na temat elity - 10/04/2007 22:36

Co alkohol robi z ludzmi... :|
Posted by: [T]-error

Re: Rozmowy na temat elity - 10/04/2007 22:52

Robi nie robi, facet ma jaja przyznać się do błędu i przeprosić zainteresowanych.
Dziwne natomiast, że pół godziny temu od Ignoratora dostał dopiero za to ostrzeżenie \:D
Jaja jakieś ... \:\)
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 10/04/2007 22:55

Myślałem długo co z tym zrobić
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat elity - 10/04/2007 23:36

Bravo dla rafa gość umie się przyznać do swojego błędu a to sobie bardzo cenie.
Takie przysłowie " Bo pić , to trzeba umić " hehe . Trzeba mieć umiar ale to już każdego osobista sprawa . Pozdrawiam.
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat elity - 11/04/2007 00:01

Hehe to juz druga osoba w ciagu kilku dni pod wplywem, co potem przeprasza ;\)
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 11/04/2007 00:32

Dokładnie Lupus trzeba odpowiadać za swoje czynny. Zwłaszcza, że słowa wypowiedziane były dość dziwne. Jeśli ktytykuje się kogoś z elity to trzeba popatrzeć na yield danej osoby a także na wkład jej. Można krytykować, ale raf z głową \:p

.::Think Twice::. Ignorator
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 15/04/2007 15:39

Mam prośbę do moderatorów. Niestety komputer mi zwiesił się na sekundę i zamiast jednego roczliczenia Rapidu mam dwa . Fajnie jakbyście jednego posta skasowali. Z góry dzięki .


done
Posted by: Boomber

Re: Rozmowy na temat elity - 24/04/2007 16:11

a może mi ktoś powiedzieć jak mam obliczyć YELD jeśli gram na giełdzie?? bo zbytnio nie mam pojecia
Posted by: pettersen

Re: Rozmowy na temat elity - 04/05/2007 06:57

sie nadaje sie?

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?...&gonew=1#UNREAD
Posted by: craax

Re: Rozmowy na temat elity *DELETED* - 04/05/2007 13:32

X
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 04/05/2007 15:46

nie zgodzę się z opinią kolegi \:o . Podobnie jak pettersen zgłaszałem swój temat do elity. Nie widze w tym nic zdrożnego, zwłaszcza, że Pettersen jest na plusie i robi dobrą robotę.

Pozdrawiam
Posted by: pettersen

Re: Rozmowy na temat elity *DELETED* - 04/05/2007 15:49

Post deleted by rafal08
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 04/05/2007 15:51

pettersen nie masz czym się przejmować masz dobry yeild i dostaniesz miejsce w elicie . Ja też ostatnio mam problemy z użytkownikami i nie ma czym sie przejmować. Trzeba nie raz być ponad tym wszystkim. Choć wiem jakie to trudne bo sam doświadczam gorszych rzeczy niż post kolegi craxxa.

Trzymaj się i powodzenia
Posted by: Lord Devastator

Re: Rozmowy na temat elity - 04/05/2007 15:52

Piszcie na priv do administratorow dzialu to nikt sie nie bedzie foczył - przerzuca bez problemu
Posted by: Vamos

Re: Rozmowy na temat elity - 24/06/2007 19:44

W moim teamcie zawarlem pyt do adminstartorów

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1328220&page=0#Post1328220
Posted by: Bouldermaster

Re: Rozmowy na temat elity - 24/06/2007 20:11

Apeluje do administratorów aby do EPP wprowadzili troche nowej krwi... Przecież tu sie nic nie dzieje. Raptem 2-3 regularnie typujących a tak to posucha.Jak na tak często odwiedzane forum w elicie powinno być więcej ruchu:)

Pozdrawiam
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat elity - 25/06/2007 06:28

Podzielam zdanie kolegi Bouldermaster. Trzeba zrobić nowe porządki wprowadzić innych dobrych userów bo tak szczerze to dwie osoby teraz prowadza tematy w EPP na 9 . Ta elity obecnie jest troche nudna za dawnych czasów to codziennie zawsze były regularnie prowadzone tematy a teraz jeden pettersen regularnie prowadzi swój temat czasami nowik coś dorzuci a tak to pustka .

Pozdro
Posted by: Vamos

Re: Rozmowy na temat elity - 26/06/2007 04:27

Czy sa tu jacyś kompetentni ludzie uważający się za moderatorów tego działu ?? Ile można czekać na odpowiedz ?? Spełniam wsyztskie warunki w EPP, więc czekam na odpowiedz... TT

VAMOS
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat elity - 26/06/2007 04:33

Ja tam widze 26 kuponow, a nie 60.

Poza tym temat nie jest aktywny od 1 maja, co daje juz prawie 2 miesieczna przerwe.
Posted by: provek

Re: Rozmowy na temat elity - 26/06/2007 04:47

dlaczego nie możecie zrobić dzialu w kórym trzeba udokumentować wybór zdarzenia . W EPP czy PP sa przeważnie suche typy , a wielkość stawki jakoś nie zawsze przemawia za tym aby grać danego typa
Jak "ja" zwykly typerek mam wybrać sobie odpowiedni typek ? - sugerujac sie stawką ?
Forum jest po to żeby pomagalo , uławtiało ,a nie suche typy podawało . Człowiek widzac takie typy tylko ma wieksze metliki w głowie : czy aby napewno to zagrac ? , czym sie owy typer sugerował podajac tego typa ? itp. Ja uwaznam że jeden z dzialow EPP lub PP powienien zmienic sie w dział gdzie typerzy analizuja swoje typy
Posted by: Vamos

Re: Rozmowy na temat elity - 26/06/2007 21:46

Originally Posted By: lupus
Ja tam widze 26 kuponow, a nie 60.

Poza tym temat nie jest aktywny od 1 maja, co daje juz prawie 2 miesieczna przerwe.
60 TYPOW ! A nie kupnow jest napisane ! Licz sobie jako singel wyjdzie Ci z 200 ! POza tym jak chcecie, chcialem troche ruszyc EPP, ogolnie mecz.pl upada, wszyscy ida na komercyjne strony badz tworza swoje... Teamt nie byl aktywny tak jak pisalem bo niektorzy musza sie tez uczyc a nie zbiac bąki, utrzymuje sie sam ale cale zycie nie bede przeciez typowal!

Zasady awansu do EPP:

-Co miesiąc podsumowanie tematu, Yield na poziomie min. +5%, starannie i schludnie prowadzony.
-Minimum 60 typów i jeden miesiąc prowadzenia tematu.
-Typer musi też chcieć takowej promocji. Tylko na ewentualną prośbę będziemy przenosić taki temat do EPP.
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 26/06/2007 22:04

Originally Posted By: provek
dlaczego nie możecie zrobić dzialu w kórym trzeba udokumentować wybór zdarzenia . W EPP czy PP sa przeważnie suche typy , a wielkość stawki jakoś nie zawsze przemawia za tym aby grać danego typa
Jak "ja" zwykly typerek mam wybrać sobie odpowiedni typek ? - sugerujac sie stawką ?
Forum jest po to żeby pomagalo , uławtiało ,a nie suche typy podawało . Człowiek widzac takie typy tylko ma wieksze metliki w głowie : czy aby napewno to zagrac ? , czym sie owy typer sugerował podajac tego typa ? itp. Ja uwaznam że jeden z dzialow EPP lub PP powienien zmienic sie w dział gdzie typerzy analizuja swoje typy


Przecież w działach epp czy pp są typerzy, którzy opisują swoje zdarzenia. Możesz wklepać sobie ich tematy do ulubionych i czytać analizy a także podejmować decyzję.

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat elity - 26/06/2007 22:05

Po 1sze nie krzycz.

Po 2gie, typ liczy sie jako kupon, jesli ktos gra kupony po 10 spotkan na jednym (wtedy po 6 juz mialby minimum wg Twojego rozumowania \:D )

Po trzecie to, ze miales przerwe tez Cie dyskwalifikuje, zaraz tu ktos wyskoczy, ze w styczniu 2004 roku tez spelnial wymogi i co?
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 26/06/2007 22:08

Lupek ma rację i Vamos brakuje tobie do spełnienia norm jakiś 34 kuponów. Poza tym nie poddajesz jednostek tylko kasiorę za jaką grasz. Poza tym nie ma podsumowanego yieldu jest tylko kasiora wygrana.

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 26/06/2007 23:19

Originally Posted By: Zylek90
Podzielam zdanie kolegi Bouldermaster. Trzeba zrobić nowe porządki wprowadzić innych dobrych userów bo tak szczerze to dwie osoby teraz prowadza tematy w EPP na 9 . Ta elity obecnie jest troche nudna za dawnych czasów to codziennie zawsze były regularnie prowadzone tematy a teraz jeden pettersen regularnie prowadzi swój temat czasami nowik coś dorzuci a tak to pustka .

Pozdro


Zaraz, zaraz a nie mamy aktualnie sezonu ogórkowego. Ja zastanawiam się nad wznowieniem tematu "Zagrywka 2" może przed tym weekendem a na pewno w ostatnim weekendzie Lipca. Ja tak jak pisałem w temacie nie podejmę się teraz typowania kiedy moje korone ligi szykują się do rozgrywek. Póki co z mojej perspektywy nie ma co grać. Pod koniec Lipca już będzie i wracam do tematu.

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat elity - 27/06/2007 06:16

No tak Ignorator napisałeś ,że wracasz w lipcu a inni ??
Posted by: Piecia

Re: Rozmowy na temat elity - 28/06/2007 04:00

Trochę ta Elita uboga, coraz mniejsze grono sie robi ... ;\)
Posted by: RaJ2005

Re: Rozmowy na temat elity - 28/06/2007 04:14

Ja bym to zrobił tak:

Wrzucił sonde w której forum wybrałoby np. 10 osób do elity, ych którzy wg. nich najlepiej typują i to by była prawdziwa elita, a nie tak jak teraz 1-2 osoby typują, a każdy kto chce tam może podawac typy, wystarczy że popodaje typy przez kilka miechów, Zróbcie sonde kto za??
Posted by: Demonisch

Re: Rozmowy na temat elity - 28/06/2007 04:17

DLa mnie pomysl Raja bardzo dobry, niech lud wybierze swoja ELITE. Dać do wyboru np 25 typerów i dac w opcji do wyboru max 3-4.
Posted by: bodescu_wampir

Re: Rozmowy na temat elity - 28/06/2007 20:55

ok to ja sie tez wypowiem
1.Pomysl Raja na elite typerska jest chybiony wg mnie a dlaczego?
a) powinni typowac najlepsi(czyt. Ci ktorzy wygrywaja i maja ten yield na 5% conajmniej) a nie tacy ktorzy nam sie spodobali
Pamietac nalezy ze nawet nie wiem jaka analiza nie zapewni ze dany typ bedzie trafiony bo to tylko sport
Typer przynajmniej ja tak robilem zawsze przed meczem staralem sie dowiedziec jak najwiecej na temat zespolu, skladow, kontuzji, newsow, atmosfery itd itd, czasami nawet przeczucie decyduje ze akurat zagram ten typ a nie inny,tutaj nawiazuje do piecia , ktory chcialby analiz, niech przekonja Cie dodatnie bilanse typerow zamiast analizy;)
Poza tym jest sezon ogorkowy to prawda, ja np gram glownie koszykowke ktora jak wiadomo zaczyna sie mniej wiecej w pazdzierniku, nalezy pamietac, ze ja jak tez inni raczej nie stawiaja buckmacherki jako swojego glownego zrodla zarobku i nie moga przez caly rok.czyt 365 dni siedziec i pisac analiz jak rowniez typowac, dla mnie np , oferta jest bardzo mala i nie mam z czego wybierac, poza tym przerwy sa bardzo wskazane, i nalezy pamietac rowniez o tym, ze jak ktos juz typuje to robi to ciagle tzn przez pewien okres, prawdziwy buckmacher nie typuje np pazdziernik pozniej miesiac przerwy grudzien, znow miesiac przerwy i luty, jak juz jest to jest a jak nie ma go to nie ma....
Wiec mysle , ze jak tylko zacznie sie sezon to ludzie powroca na forum i zaczna typowac, faktem tez jest ze wiele osob otwiera swoje forum i strony o typowaniu, dlaczego??
Po prostu za te wszystkie chwile spedzone przed komputerem spezone godziny na szukaniu informacji , chca miec z tego jakies korzysci, ale wciaz mysle ze mecz.pl jest polskim najlepszym forum o typowaniu:)
Pozdrawiam i czekam na sezon
Posted by: $t$

Re: Rozmowy na temat elity - 29/06/2007 00:25

No ale Panowie, jakaś elita by się sprzydała, tylko jak zrobimy \:\) Dla mnie dobrym rozwiązaniem byłoby głosowanie (taki lekki rym mi się stworzył \:p )
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat elity - 29/06/2007 00:29

Z sondami wiesz jaka jest sprawa, kazdy glosuje na znajomych z ilu tylko kont moze, bo nie jest tajemnica, ze niektorzy maja pozakladanych kilka.
Albo glosuje na kogos, byle tylko druga osoba nie miala tak duzo ;\)

Do EPP najlepiej samemu zglosic akces, ostatnio probowal kolega Vamos, ale zostal odrzucony, zdarza sie, jak powroci do regularnego typowania to kto wie \:\)
Posted by: $t$

Re: Rozmowy na temat elity - 29/06/2007 00:31

Originally Posted By: lupus
Z sondami wiesz jaka jest sprawa, kazdy glosuje na znajomych z ilu tylko kont moze, bo nie jest tajemnica, ze niektorzy maja pozakladanych kilka.
Albo glosuje na kogos, byle tylko druga osoba nie miala tak duzo ;\)

Do EPP najlepiej samemu zglosic akces, ostatnio probowal kolega Vamos, ale zostal odrzucony, zdarza sie, jak powroci do regularnego typowania to kto wie \:\)
ok, Zgłaszam akces \:D
Posted by: $t$

Re: Rozmowy na temat elity - 29/06/2007 00:34

Originally Posted By: $t$
Originally Posted By: lupus
Z sondami wiesz jaka jest sprawa, kazdy glosuje na znajomych z ilu tylko kont moze, bo nie jest tajemnica, ze niektorzy maja pozakladanych kilka.
Albo glosuje na kogos, byle tylko druga osoba nie miala tak duzo ;\)

Do EPP najlepiej samemu zglosic akces, ostatnio probowal kolega Vamos, ale zostal odrzucony, zdarza sie, jak powroci do regularnego typowania to kto wie \:\)
ok, Zgłaszam akces \:D
A na powaznie to , lupus bądź co bądź ma racje, kazdy będzie głosował na siebie i takim sposobem w elicie znajdą się osoby które tam nie powinny wejść...
Posted by: VanTheMan

Re: Rozmowy na temat elity - 29/06/2007 02:06

Z mojej strony to wygląda tak, że w chwili obecnej nie mam zamiaru typować na siłę. Sezony się pokończyły i ligi z których przeważnie większość typerów z EPP (zgaduję ;\) ) jest mocna po prostu nie gra. Głupio by dawać typy po to aby były - niech towarzyszy temu pasja i przyłożenie się. Proponuję nie podejmować żadnych kroków i po prostu poczekać do na przykład połowy sierpnia gdzie zaczyna Anglia grać... tj. przeczekać sezon ogórkowy.

Tyle ode mnie, pozdrawiam .
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 29/06/2007 05:23

Pomysł z sondą chybiony strasznie. Najlepiej na to wskazują piłkarskie oskary mecz.pl, które są odzwierciedleniem popularności a nie wartości. Tu byłoby podobnie. Tym samym dzikie karty otrzymałyby osoby popularne, ale czy miałoby to przełożenie na zysk i wiedzę...wątpię. Wkrótce ruszy machina i działamy dalej. Pamiętajcie także o tym, zę każdemu należy się urlop. Generalnie ja wracam na pierwszą kolejkę Orange Ekstraklasy na pewno będzie ciekawie bo w pierwszej fazie ligi dużo niespodzianek. Trzymajcie się

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: Piecia

Re: Rozmowy na temat elity - 06/07/2007 01:51

a moja osiągnięcia nadają się ? yield chyba spełnia wszelkie wymogi \:p
Posted by: podstawek

Re: Rozmowy na temat elity - 07/07/2007 01:31

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1286035&page=1&fpart=8

Spelniam prawie wszystkie wymogi. Brakuje mi tylko 2 dni do pelnego miesiaca. Wg mnie temat prowadze starannie, robie podsumowania i yield jest na odpowiednim poziomie
Posted by: Stoin

Re: Rozmowy na temat elity - 11/07/2007 08:51

Tak sobie dumałem nad jutrzejszymi meczami z tenisa i przypomniał mi się Emrod ?

Ciekawe co sie dzieje z człowiekiem ?

Ma ktoś jakies info o nim ... może chce wrócic na forum ale sie wstydzi

Posted by: vindom

Re: Rozmowy na temat elity - 11/07/2007 16:14

Fakt wiedziałem że kogoś tu brakowało \:\)

W topiku pisał, że robi sobie przerwę od grania czy coś takiego , ale w sumie mógłby już wrócić

Posted by: Shown

Re: Rozmowy na temat elity - 26/07/2007 01:57

Myślę że mój temat: Shown Time spełnia wszystkie kryteria zawarte w regulaminie awansu do Elite Private Picks. Jeśli tak jest to proszę o przeniesienie do elity.
Pozdrawiam Shown
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 11/08/2007 01:01

Mam prośbę do lupka i panka$iora o usunięcie postu gościa w temacie Zagrywka 2. Kolega się mylił i ja nie mogę usuwać tam postów. Z góry dzięki chłopaki.

.::Think Twice::. Ignorator.


Zrobione
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat elity - 11/08/2007 03:17

Nie mow do mnie lupek ;\)
Posted by: Izajasza53

Re: Rozmowy na temat elity - 11/08/2007 13:46

W PP jest paręnaście tematów które mają po ponad 10stron, nie wiem dlaczego nie są przeniesione do EPP, chyba że tego autorzy nie chcą?
Szczególnie proponował bym o przeniesienie tematu Maxiego:
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1481753&Main=20080#Post1481753

Chyba że tego nie chce?
Który uważam osobiście za najlepszy na forum, ale autora nawet nie mam na gg.

pozdro
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 11/08/2007 17:44

Maxi wykonuje kawał dobrej roboty ja już przy okazji jego pierwszego tematu mówiłem, że powinien być w "elicie". Decyzja należy do Lupusa (nie mylić z Lupkiem \:\) ) i Ka$iora, ale ja popieram Sphinxa.

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat elity - 11/08/2007 18:28

Typer musi też chcieć takowej promocji. Tylko na ewentualną prośbę będziemy przenosić taki temat do EPP.

Nic na siłe ;\)
Jesli chce tego i spelnia wymogi, wystarczy napisac \:\)
Posted by: Maxi

Re: Rozmowy na temat elity - 11/08/2007 21:49

A ja uważam, że ten przeciętny typerzyna powinien siedzieć w PP tak długo aż bedzie spełniał warunki promocji tj. 60 typów w drugiej części tematu i yield przy tym 5% minimum. Takie jest moje zdanie. \:\)
Posted by: nowik

Re: Rozmowy na temat elity - 25/08/2007 05:42

Dostałem dzisiaj priva od Lupusa , który zwrócił mi uwagę (słusznie zresztą) na 4 punkt regulaminu EPP , którego wymogów nie spełniam , bo nie robię cotygodniowego bilansu. Prawdę mówiąc ne wiem , jak to się stało , że nie wczytałem się dobrze w treść 4 punktu , chyba zasugerowałem się aneksem Fro Lecha do regulaminu , o tym że należy robić bilans miesięczny i pomyślałem , że to wystarczy.
Ale przejdżmy może do rzeczy.
Na moim przykładzie widać dobitnie ,, iż sporządzanie cotygodniowego bilansu nie ma większego uzasadnienia , bo ja na ogół podaję nie więcej jak 2 - 3 typy na tydzień.Czasem się zdarzają tygodnie w których w ogóle nie podaję typów - no i co - też mam podawać bilans? Totalny nonsens.Z drugiej strony są osoby , które podają sporo typów dlatego też robienie bilansu w takich przypadkach może mieć jakiś sens - dlatego też mam propozycję: albo zrezygnujmy całkowicie z podawania tygodniowych bilansów i sporządzajmy tylko miesięczne, albo zmieńmy zapis punktu 4 np. na taki:

4. W Elite Private Picks znajdują się tylko aktualne tematy ,które w cotygodniowym podsumowaniu powinny zawierać: statystyka typów trafionych/podanych, skuteczność, łączna stawka, bilans (zysk/strata), oraz yield (bilans dzielony przez stawkę).Typer musi sporządzić cotygodniowy bilans , jeśli w danym tygodniu podał minimum 5 typów.Jeżeli typer podał mniejszą ilość typów w danym tygodniu ,sporządza bilans po 5 kolejnych typach w danym miesiącu.Dodatkowe statystyki mile widziane."Historia" oraz temat ,w którym w ciągu 2 tygodni nie pojawił się żaden typ będzie przenoszony do PP.

Myślę , że po 5 - 6 typach to można sie o jakiś bilans pokusić , ale nie po 2 - 3 typach!

Kolejna sprawa - dziwi mnie to trochę i zarazem nieco irytuje , że żaden z typerów w EPP nie podaje daty i godziny rozpoczęcia zdarzenia które zagrał
No sorry , nie każdy musi się interesować np. tenisem , dlatego też widząc jakiś typ u innych typerów najpierw muszę sprawdzić ,czy w ogóle można go jeszcze zagrać.Chyba powinniśmy sobie ułatwiać życie , a nie utrudniać.Dlatego też, moim zdaniem każdy powinien obligatoryjnie podawać datę i godzinę zdarzenia.
Prawdę mówiąc ,to wydaje mi się , że powinniśmy posunąć się jeszcze dalej i wprowadzić w Elicie jednolity standard podawania typów , który powinien wyglądać następująco:
- data i godzina rozpoczęcia zdarzenia
- dyscyplina i liga (bądż np. turniej tenisowy)
- zdarzenie
- typ
- stawka
- bukmacher

Mam nadzieję , że uwzględnicie moje uwagi. \:\)

Pozdrawiam - Nowik \:\)
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat elity - 25/08/2007 06:11

Takiego priva poslalem chyba wszytkim z EPP.
Efekt jest taki, ze jeden powiedzial, ze ma to w dupie i nie zrobi( temat juz wyladaowal w PP).
Drugi stwierdzil, ze mozna mu zamknac i usunac temat.
Trzeci nie robi, temat mozna przeniesc do PP.

Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 25/08/2007 06:24

Ja nic nie dostałem lupus

Co do tego co pisał Nowik to ja się nie zgadzam w każdej zapowiedzi na samym wstępię piszę kiedy jest rozgrywany mecz. Trzeba czytać analizy \:\)

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: Valverde

Re: Rozmowy na temat elity - 25/08/2007 06:27

Ja własnie pracuje nad podsumowankiem... \:\)
Posted by: nowik

Re: Rozmowy na temat elity - 26/08/2007 17:49

Myślałem ,że będzie jakiś odzew na moje propozycje - a tu ani widu ani słychu.Ja w dalszym ciągu uważam , że przy małej ilości typów robienie tygodniowego bilansu nie ma sensu , no ale skoro moje propozycje przeszły bez echa...Nie zamierzam się wychylać - mogę się dostosować do reszty , tyle że nie bardzo wiem ,jak mam teraz zrobić te bilanse.
Temat jest w EPP od stycznia - czyli co - od stycznia za każdy tydzień bilans - to byłoby teraz trochę śmieszne , od początku sierpnia ,za ostatni tydzień czy jak? No nie wiem , co z tym fantem zrobić.
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 31/08/2007 19:36

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1270282&page=1#Post1270282

Myślę, że Marcin zasłużył na awans do Elity. Jego temat jest bardzo staranie prowadzony z konkretnym zyskiem. Z resztą Marcin na forum już nie raz udowdnił, że na rzemiośler zna sie bardzo dobrze \:\)

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: 19marcin08

Re: Rozmowy na temat elity - 01/09/2007 19:06

Ignuś ja już Ci pisałem,że wsród takich typerów co są w elicie (Ignorator,Valverde etc.) to ja chyba bym się do Elity nie nadawał \:\) ale...
Nie wiem rozpatrzcie to po swojemu, nie wiem kto się tym zajmuje ale jesli będziecie uważać,że mam być w Elicie to ja nie mam nic przeciwko.

Pozdrawiam.
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat elity - 01/09/2007 20:13

Podlicz yield obywatelu i na pewno nadajesz się. Jeśli chodzi o mnie to ja bardziej czuje się redaktorem niż typerem. Tak jak mówiłem mojemu koledze. Pisanie sprawia mi większą frajdę niż bukmacherka i taka jest prawda \:\) A jeśli chodzi o bukmacherkę to jeden zły weekend i jestem na minusie to gdzie ja tam wielki. Ja tak naprawdę niczym się nie wyróżniam od innych.

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: Maxi

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 17/09/2007 07:31

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1458103&page=1&fpart=5


Zwracam sie z uprzejmą prośbą o przyznanie mi licencji na występy w najwyzszej klasie rozgrywkowej, zwanej na tym forum Elitą. Prośbę swą motywuję podaniem 87 spotkań w okresie około 1.5 miesiąca i uzyskaniem zysku ponad 20 jednostek co dało yield ponad 6,00% (bardziej szczegółwoy bilans zawarty jest w tamacie). Dodatkowym czynnikiem, który powinna wziąść pod uwagę komisja licencyjna jest fakt tworzenia opisów do podawanych spotkań przez autora powyższego tematu. Mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i otrzymanie licencji już w pierwszej instancji. \:\)
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 17/09/2007 23:09

Powodzenia Maxi w elicie

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: Eska

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 19/09/2007 20:59

Witam

Czy moj temat spelnia wymogi na elite?

Prowadze go juz 3 miesiace - kazdy miesiac na plusie zakonczylem. Podaje typy jakie gram z kursami oraz prowadze co miesiaczna statystyke. Ile typow trafilem ile zagralem - jakie saldo od poczatku gry i jakie saldo po weekendzie - bo gram weekendami i pelne statystyki podaje miesiecznie. Wszystko rozpisane przejrzyscie.

Moj wynik za 3 miesiace to +7 500 zl

Jak temat sie nadaje do elity to prosze o przeniesienie, jesli nie to tez nic sie nie stanie bede dalej typowal w PP.

link do tematu: http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1603385&page=0&fpart=1

Nazwa: Remisy i tylko one - Eska typy.

Pozdrawiam
Posted by: Eska

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 22/09/2007 03:37

Napisze jeszcze yeld:

yeld za lipiec: 73

sierpien: 17

yeld za te 2 miesiace: 50
Posted by: nawoj

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 22/09/2007 03:53

To istnieje jakać elita?Kto do niej należy?
Posted by: Eska

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 22/09/2007 08:21

Elite private picks - jestes wlasnie w tym dziale.
Posted by: nowik

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 22/09/2007 18:58

Eska - póki co zgodnie z regulaminem to Twój topic nie przeniosą do elity , bo za mało typów podałeś.Powinno być min. 60 typów , a w Twoim temacie jak dobrze policzyłem jest na razie 34. Ale pewnie już niedługo temacik będzie w elicie...
Posted by: pol44

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 22/10/2007 05:25

sgłaszam swój temat do elity

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1598872&page=1&fpart=1
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 07/11/2007 04:16

Słuchajcie wielka szkoda, że temat Valverde został przeniesione do private picks. Razem z Valverdę najdłużej utrzymywaliśmy się w elicie i szkoda, że go teraz tutaj nie ma. Zawsze rzeczowe analizy i jednak plus na koncie. Ja wiem, że wymagane jest 5% procent, ale za wkład w ten dział wydaje mi się, że Valverde należy się miejsce u naszego boku \:\) . Mam nadzieję, że przywrócicie temat do łask

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 07/11/2007 04:36

Zerknij do bazy.
Posted by: Eriksson

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 07/11/2007 06:36

Originally Posted By: Ignorator
Słuchajcie wielka szkoda, że temat Valverde został przeniesione do private picks. Razem z Valverdę najdłużej utrzymywaliśmy się w elicie i szkoda, że go teraz tutaj nie ma. Zawsze rzeczowe analizy i jednak plus na koncie. Ja wiem, że wymagane jest 5% procent, ale za wkład w ten dział wydaje mi się, że Valverde należy się miejsce u naszego boku \:\) . Mam nadzieję, że przywrócicie temat do łask

.::Think Twice::. Ignorator.


Jeśli mam być szczery to wole temat valverde od twojego w EPP \:\)

Twój strasznie tam nie pasuje. Jak człowiek z EPP może podawać dwa picki tygodniowo?
Posted by: Eriksson

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 07/11/2007 06:37

aha jeszcze jedno Ignorator \:\)

Bilet do elity dają statystyki a nie twoje prośby.
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 08/11/2007 00:16

Originally Posted By: Eriksson
Twój strasznie tam nie pasuje. Jak człowiek z EPP może podawać dwa picki tygodniowo?


Panie Ericksson proponuje przejrzeć dokładnie temat a zobaczysz, że typuję tylko dwie ligi piłkarskie. Interesuje mnie Ekstraklasa i Premiership. Więc w swoim typowaniu zajmuję się tylko 18 spotkaniami z tych lig. Inni mają więcej możliwości i obrali inną drogę niż ja. Pytanie która jest lepsza moja czy innych?. Na to na pewno ciężko znaleźć odpowiedź, bo jednym podoba się to drugim tamto. Na pewno jakąś tam wykładnią jest yield.

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: Stalion

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 08/11/2007 00:37

A co za roznica jakby ktos z elity podawalby nawet jeden typ tygodniowo. Wazne sa wyniki ktore sie osiaga.

Mnie w ogole smieszy podzial na EPP i PP. Smiesza mnie ludzie, ktorzy wrecz blagaja aby ich temat przenies do EPP. Mam swoje tematy, ktore czytam chetniej. I mnie to malo obchodzi czy temat jest w PP czy EPP. W przypadku osob ktore daja typy w PP tez czesto zdarzaja sie ladne yieldy.

Wracajac do tematu. Eriksson, zal Ci .... sciska, ze w Elicie nie jestes. Opanuj sie...
Prowadzisz interesujacy temat. Calkiem innym sposobem niz Ignorator. Ale powiem Ci ze prowadzac ciakawy temat w PP mozesz zyskac szacunek innych.
Elita Ci nie potrzebna. Pokaz klase w PP, a sam zobaczysz jak Twoja "wartosc" na forum wzrosnie. ;\)

I tym bardziej dziwi mnie atak na Ignoratora. Ignorator prowadzi fajny temat, z fajnymi wynikami. Oby tak dalej...

W innym temacie toczy sie zacieta dyskusja nad przyszloscia i sportowa, i towarzyska forum.
Trzeba zajac jakies stanowisko
Posted by: kuba

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 08/11/2007 00:43

Temat prowadzony prze Ignorator-a zasługuje na jedną z najwyższych not. Obserwuję jego typy od dłuższego czasu i cieszę się że jest taki ktoś kto ma naprawdę rzeczowe analizy i co najważniejesze osiąga wyniki. Jego spostrzeżenia dotyczące lig które gra są wyśmienite i zawsze zapoznaję się z nimi czytając jednym tchem.

Niestety w odróżnieniu od Ciebie kolego Ericksson.....marne wyniki i zaniedbany temat.
Zajmujesz się krytyką kogoś kto na to nie zasługuje.
Proponuję popatrz na swój temat i ostatnie wyniki......
Posted by: nowik

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 13/11/2007 21:57

Widzę ,że elita została mocno przewietrzona i mnie to też nie ominęło. No cóż trochę szkoda , miałem zamiar dociągnąć temat do końca roku i zamknąć go jeszcze w elicie , ale widać nie było mi dane...Trudno - temat chyba zamknę od razu.Był to pierwszy i zarazem mój ostatni temat z typami na forum mecz.pl.Jeśli jeszcze najdzie mnie ochota podzielić się jakimś typem , to zrobię to , ale wyłącznie w dziale Stadion Piłkarski. Żeby było jasne - do nikogo nie mam pretensji - temat od jakiegoś czasu przestał spełniać kryteria EPP , więc nie dziwię się , że został stąd usunięty.Nie powinno być żadnych sentymentów - jeśli jakieś tematy nie spełniają wymogów EPP - degradacja do PP - ot , porządek musi być - w elicie powinny być wyłącznie tematy , które w danym momencie mają dodatni bilans.W końcu każdy typer jest tak dobry jak jego ostatnie typy. \:\)

Pozdrawiam - Nowik \:\)
Posted by: majestic

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 10/01/2008 07:03

nie rozumiem dlaczego temat PIOSTARA jest w Elite private picks
przecież jego typy są wyssane z palca
kilku kolegów już mipisało że nie da się tego zagrać

to tak jakbym otowrzył temat z typami i podał typy z LIVea
podaje typ o 22,32 na kurs 4,0 ze strzelą gola
a o 22,33 juz tego typu nie ma bo faktycznie gol padł

przecież to jest ludzie śmiech na sali
nie wiem czy chcecie podnieść sobie oglądalność na Forum mecz.pl
utrzymując takie tematy z typami w Elite

sprawdzałem kilkakrotnie minutę po podaniu przez niego typów i jest to absolutna bzdura
kursy są przez PIOSTARA wyssane z palca
a on mi jescze pisze ze nie wiem co to jest BETFAIR
ja na BETFAIR grywałem juz jak dopiero zaczynali raczkować ...
Posted by: Piostar

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 10/01/2008 07:20

tak tak Sanczo El Majestic Panda \:D \:D \:D

raczej nie będę komentował tego tekstu ;\)
Posted by: Amkwish

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 10/01/2008 07:39

Originally Posted By: Piostar
tak tak Sanczo El Majestic Panda \:D \:D \:D

raczej nie będę komentował tego tekstu ;\)





Słusznie ,lepiej poświęć czas na napisanie 2 części bajki,która tak dobrze została przyjeta na forum \:\)
Posted by: Piostar

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 10/01/2008 07:46

myślę że kolejne części powstaną - bo jak widać materiałów nie brakuje ;\)
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 10/01/2008 18:39

Originally Posted By: majestic
nie rozumiem dlaczego temat PIOSTARA jest w Elite private picks

Najpierw przeczytaj to: http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=519831&page=1#Post519831 a później sam sobie odpowiedz na swoje pytanie...
Posted by: Eska

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 14/01/2008 08:05

majestic sie wszystkich czepia co sa w elicie takze nie warto sobie zawracac glowy ;\)
Posted by: majestic

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 17/01/2008 01:18

Originally Posted By: Eska
majestic sie wszystkich czepia co sa w elicie takze nie warto sobie zawracac glowy ;\)


czepiam się ponieważ robicie ludziom wodę z mózgu
podajecie typy których w większości nie da się zagrać za takie stawki jak podajecie albo są ogólnie niedostępne
po co mi i innym typ z BETFAIR którego nie mogę zagrać
tak jak napisałem wcześniej otworzcie temat z typami LIVE i podawajcie typy w tej minucie w której wam weszły , jeszcze bardziej podbijecie sobie statystyki

jest tylko kilka tematów z których korzystam

jeden z Was naśmiewa się z progresji innych a sam gra raz za 1% kapitału ale jak się robi gorąco to gra za 99% kapitału

dlatego się czepiam
bo nie lubię jak się z innych robi durnia
a takich nieświadomych małolatów jest na forum wielu
i nie chciałbym by wpadli w szpony hazardu bo ktoś wykazał w jakimś temacie zysk nierealną grą ( vide- piostar, eska i paru innych )
Posted by: Piostar

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 17/01/2008 01:28

ale pier... aż miło

szkoda, że nie otworzysz swojego tematu i nie zaczniesz podawać typów

widzę że kolega czepia się wszystkich, którzy mają jakieś ale do Raftera

co nazywasz nierealną grą? jeśli gram live to chyba wyraźnie pisze, zresztą 95% moich zakładów jest podanych dużo wcześniej przed rozpoczęciem zdarzeń, w dodatku spokojnie mogę pokazać skany dowolnego kuponu

PS. swoją drogą już wydostałeś się z tyłka swego mistrza czy to codzienny spacerek aby zaczerpnąć świeżego powietrza?
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 17/01/2008 01:36

majestic nie zgodzę się z Tobą.
Ludzie sami sobie robią wodę z mózgu, bo wydaje im się, że ten dział jest od tego, żeby koniecznie grać podane tu typy. Z tego co pamiętam, to idea PP i EPP była taka, żeby prowadzić dziennik gier. Oficjalne pisanie typów wiąże się z pewną presją - pisania regularnie, zgodnie z zasadami itp.

Nie wiem czy ktoś tu podaje typy po to, żeby je wszyscy grali. Wydaje mi się, że nie, więc zarzut, że nie można ich zagrać za podane stawki jest trochę nie na miejscu. Jak już ktoś koniecznie chce je grać to niech sobie sam dobiera stawki wg własnego budżetu.

Temat z live'ami już miał któryś mod (sorki ale nie pamiętam który) i się nie sprawdził (w sensie korzystania z niego). Trudno, ale nie można przez to zabronić komuś pisania postów.

Co do statystyk, wydaje mi się, że już chyba nie robią wrażenia, skoro są liczone w grubych tysiącach.

Jeżeli ktoś gra za 1% kapitału i za chwilę gra za 99% to jest jego sprawa. Czy ktoś go będzie naśladował? Każdy musi sam sobie na to pytanie odpowiedzieć.

Nie widziałem, żeby ktoś tu robił durnia z kogoś, małolatów trzeba uświadomić (Sports Insider).

I na koniec co do nierealnej gry. Kogo to obchodzi czy ktoś gra za prawdziwe pieniądze czy nie. Dobry typer może nie grać za pieniądze w ogóle. Dopóki podaje typy przed czasem i dobrze mu idzie dla mnie jest wszystko w porządku.
Pytania?
Posted by: majestic

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 17/01/2008 01:37

Originally Posted By: Piostar
ale pier... aż miło

szkoda, że nie otworzysz swojego tematu i nie zaczniesz podawać typów

widzę że kolega czepia się wszystkich, którzy mają jakieś ale do Raftera

co nazywasz nierealną grą? jeśli gram live to chyba wyraźnie pisze, zresztą 95% moich zakładów jest podanych dużo wcześniej przed rozpoczęciem zdarzeń, w dodatku spokojnie mogę pokazać skany dowolnego kuponu

PS. swoją drogą już wydostałeś się z tyłka swego mistrza czy to codzienny spacerek aby zaczerpnąć świeżego powietrza?



niestety nie mam za dużo czasu by przebywac na forum
ale nauczyłem się od jednej osoby z tego forum że trzeba innych ostrzegać ( szczegónie młodzież ) przed uzależnieniem

także możecie być pewni że zwasze powrócę by wlączyć ostrzegawczy dzwonek
Posted by: Eska

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 20/01/2008 01:59

Jaka woda z mozgu. Ja podaje typy przed czasem. teraz naprzyklad jest typ ktory zaczyna sie o 20 45 czy jakos tak a mam go od popoludnia wpisanego. Wczoraj to samo dzien przed rozpoczeciem spotkania typo podany. Wszystko jest ok. A co do kapitalu to jak michas powiedzial - kazdy gra za tyle ile chce. Tematy sa tylko po to zeby podac typ godny (wg autora) uwagi i autor mysli ze moze byc z tego jakis zysk. Kto chce gra kto nie chce nie gra. Proste. Stawki sa jedynie po to zeby 'podswietlic' pewnosc typu. Jesli ktos za za 10 zl typ a normalnie stawia za 100 to wiadomo ze typ jest tylko po to zeby cos podac - moze wejdzie moze nie. A jak jest za duzo wieksze sianko niz zwykle to po to zeby podswietlic ze typ wg autora jest bardzo pewny i warto zainwestowac wieksza kwote. Przynajmniej tak jest u mnie - wszystko przejzyste.
Posted by: mopsiq

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/02/2008 21:40

Riva nie wiesz co sie stalo z tematem moim mialem go w elite a tezra niema i niema w PP czekam na odpowiedz


znalazlem, przy okazji dobrze byloby wyjasnnic sytuacje, pzdr
Posted by: Piostar

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/02/2008 21:48

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=745986&page=6&fpart=21

w PP
Posted by: mopsiq

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/02/2008 22:11

I tak co powiem nikt nie uwierzy i nikogo to zabardzo nie interesuje ale ok chcesz wiedzec , ja od 1-1-2008 nie bylem w EPP z reszta widac ze po 1-1-2008 byl wpis dopiero 2-3-2008 i 10-2-2008 ostatnie podliczenie musial zrobic moj brat nie widze innej opcji stalo sie i nic na to nie poradze

PS,encepence - sciemniacz to co nawyzej ty jestes.
Posted by: HenkSiracius

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 05/03/2008 20:34

Mam pytanie. Jesli moj temat znajduje sie w EPP, a liczba jego postow przekroczy 400, to prosze moderatorow o zamkniecie tematu a nowy (kontynuacje) zakladam bezproblemowo w EPP czy w PP z prosba o przeniesienie do EPP?
Posted by: HenkSiracius

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 05/03/2008 20:49

Quote:
3. Wszystkie nowo zakładane tematy w tym dziale, będą przenoszone przez moderatorów do działu Private Picks. Wyjątkiem są tematy stanowiące kontynuację już istniejących tematów w tym dziale.

juz znalazlem, pozdrawiam \:\)
Posted by: HenkSiracius

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 20/03/2008 15:07

Poprosze moderatorow o usuniecie z mojego tematu komentarza uzytkownika wwwujek (mam prosbe o nie wpisywanie sie w temacie)

pozdrawiam
Posted by: HenkSiracius

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/03/2008 18:36

Proponowalbym zrobic lekki porzadek w EPP. Mianowicie:

-rozsadnym pomyslem byloby utworzenie archiwum EPP, na wzor archiwum PP. przenoszone bylyby tam tematy, ktory zostaly zakonczone i zamkniete z bilansem wymaganym, oraz tematy ktorych kontynuacje zostaly juz otwarte

-obecnie w EPP znajduje sie duzo tematow juz nie prowadzonych (np Shown time), zamknietych (np Eska typy) czy tematow ktorych juz otwarte zostaly kontynuacje (Iberoamerica)

-w EPP jest rowniez kilkoro uzytkownikow ktorzy z powodu braku czasu badz innych przyczyn nie prowadza juz dlugi okres czasu tematy (np Prem, Szczypior). sa to typerzy jak najbardziej Elitarni, i co do tego nikt nie ma watpliwosci. dlatego nie przenosilbym ich tematow do PP (zgodnie z obowiazujacym regulaminem), tylko utworzylbym archiwum-poczekalnie EPP.
Posted by: HenkSiracius

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 01/04/2008 02:35

Prosze o zamkniecie pierwszej czesci mojego tematu (HenkSiracius private picks 2008) gdyz otwarlem juz jego kontynuacje.
Posted by: HenkSiracius

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 07/04/2008 23:04

Poprosze moderatorow o usuniecie z mojego tematu komentarza uzytkownika cobra (mam prosbe o nie wpisywanie sie w temacie, jednak widac nie pomaga..)
Posted by: HenkSiracius

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 07/04/2008 23:21

Poprosze rowniez o usuniecie wpisu przedostatniego w moim temacie, gdzie nastapila literowka (Kupony 217)/

przepraszam za ciagle prosby \:\)
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 07/04/2008 23:37

Na przyszlosc takie rzeczy to na priv, bo tu szybko pojawiaja sie nowe posty i zostaje przykryty.
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 26/04/2008 05:41

Ale tutaj tłok w tej całej "Elicie" \:\) tak jakby jej wogóle nie było .
Posted by: Piostar

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 26/04/2008 17:26

Załóż temat i dołącz do tej Elity ;\)
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 26/04/2008 19:55

Originally Posted By: Piostar
Załóż temat i dołącz do tej Elity ;\)
Mam już temat jeśli oto chodzi i nie chcę dołączać do czegoś co wogóle niema sensu . Cała Elita to jedeno wielkie nic poza paroma osobami którzy regularnie prowadzą temat ale mogę ich wyliczyć na palcach u jednej ręki a tak to co 3 tematy które funkcjonują jako tako i po co to wogóle jest ?? . Już nawet nie widzę sensu tutaj zaglądać jedynie do Ignoratora który fajnie prowadzi swój temat . Tak to jedynie do PP gdzie jest mnóstwo tematów które spełniają te całe warunki bycia w tej elicie ale się do niej nie garną i wcale się im nie dziwie . Bo widzę ,że w elicie pełno mederatorów czy innych kolesi z wyższych sfer \:D .
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 26/04/2008 19:57

Zróbcie coś z tym moderatorzy bo wieje kompletną nudą w tym dziale . A tematów w PP jest dużo które zasługiwałyby na bycie w tej "elicie" .
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 27/04/2008 03:33

Originally Posted By: Zylek90
Tak to jedynie do PP gdzie jest mnóstwo tematów które spełniają te całe warunki bycia w tej elicie ale się do niej nie garną i wcale się im nie dziwie . Bo widzę ,że w elicie pełno mederatorów czy innych kolesi z wyższych sfer \:D .

No to rzeczywiście nie dziwię się, że tak mało tematów jest EPP skoro trzeba być z wyższych sfer... ;\)
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 27/04/2008 17:30

Originally Posted By: micha$
Originally Posted By: Zylek90
Tak to jedynie do PP gdzie jest mnóstwo tematów które spełniają te całe warunki bycia w tej elicie ale się do niej nie garną i wcale się im nie dziwie . Bo widzę ,że w elicie pełno mederatorów czy innych kolesi z wyższych sfer \:D .

No to rzeczywiście nie dziwię się, że tak mało tematów jest EPP skoro trzeba być z wyższych sfer... ;\)
No tak bo polega to na tym ,że to mederatorzy przenoszą tematy a najchętniej przenoszą albo proszą swoich kolegów innych modów o to i tak to na ogół wygląda .
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 27/04/2008 17:42

Ja nie negują umiejętności dobrego typowania moderatorów ale tak najłatwiej się dostają tematy tutaj . Wiem ,że sezony się kończą we wszystkich prawie ligach w piłę ale nie na tym się kończy bukmacherka . Chciałbym aby było troszkę ciekawiej w tej Elicie tak jak to było kiedyś gdzie 8 fajnych tematów działało regularnie .
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 27/04/2008 17:42

Może dlatego mody przenoszą, bo tylko oni mają takie uprawnienia?
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 27/04/2008 17:43

I sądzę ,że większość też by tego chciała .
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 27/04/2008 17:44

Originally Posted By: micha$
Może dlatego mody przenoszą, bo tylko oni mają takie uprawnienia?
No tak zgadzam się ale często jest tak ,że jeden mod przenosi drugiego moda kolegę bo chyba sam siebie nie może przenieść \:D czy może ??
Posted by: Piostar

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 27/04/2008 17:51

Przecież w Elicie są tematy które spełniają pewne wymagania, nikt nie ma przeniosionego tematu tam po znajomości.

Przenoszą moderatorzy tego działu, to chyba jasne.

A przenoszą na prośbę właściciela tematu, który zgłosi to do moderatora, więc nie bardzo rozumiem o co Ci biega?
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 27/04/2008 19:27

Originally Posted By: Zylek90
No tak zgadzam się ale często jest tak ,że jeden mod przenosi drugiego moda kolegę bo chyba sam siebie nie może przenieść \:D czy może ??


No to spojrzmy, w Elicie jest 2 moderatorow, a Piostar znalazl sie w EPP jeszcze dlugo zanim nim zostal, wiec w EPP mielismy 1 moderatora.

A po drugie, przeczytaj regulamin awansu do EPP:

Typer musi też chcieć takowej promocji. Tylko na ewentualną prośbę będziemy przenosić taki temat do EPP.

I tyle w tym temacie.
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 27/04/2008 19:31

Originally Posted By: Piostar
Przecież w Elicie są tematy które spełniają pewne wymagania, nikt nie ma przeniosionego tematu tam po znajomości.

Przenoszą moderatorzy tego działu, to chyba jasne.

A przenoszą na prośbę właściciela tematu, który zgłosi to do moderatora, więc nie bardzo rozumiem o co Ci biega?

\:D najlepsze jest to ,że jeśli temat spełnia wymagania to moderatorzy powinni sami przenosić tematy i powiadamiać o tym prowadzących ich a nie tak jak jest obecnie ,że jeszcze prowadzący musi prosić moda o to dlatego jest mało tematów w tej Elicie bo nikt z nich niema zamiaru sie prosić oto co mu się należy według regulaminu . Ja rozumiem ,że są wymagania i te tematy je spełniają bo nie mówię ,że ooooo ten ma minusowy bilans i jest w elicie i załatwił mu kolega mod . Nie . Ale chodzi mi oto ,że w tej elicie jest pełno tematów prowadzonych przez moderatorów albo ludzi którzy są bardziej lub mniej związani z forum niż zwykły człowiek na tym forum . A powinno być więcej tematów zwykłych graczy którzy spełniają te kryteria . I moderatorzy sami powinni albo się pytać albo sami przenosić i powiadomić o tym prowadzącego temat . Ja Wam składam luźne propozycje bo wkońcu po to jest ten temat aby rozmawiać o Elicie ale róbcie jak chcecie tylko potem się nie dziwcie ,że w Elicie jest 6 tematów z czego 3 są prowadzone można tak nazwać regularnie .
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 27/04/2008 19:44

Originally Posted By: lupus
Originally Posted By: Zylek90
No tak zgadzam się ale często jest tak ,że jeden mod przenosi drugiego moda kolegę bo chyba sam siebie nie może przenieść \:D czy może ??


No to spojrzmy, w Elicie jest 2 moderatorow, a Piostar znalazl sie w EPP jeszcze dlugo zanim nim zostal, wiec w EPP mielismy 1 moderatora.

A po drugie, przeczytaj regulamin awansu do EPP:

Typer musi też chcieć takowej promocji. Tylko na ewentualną prośbę będziemy przenosić taki temat do EPP.

I tyle w tym temacie.

Tak na dzień dzisiejszy a ilu ich było dawniej ?? Postępujcie jak chcecie . Tylko czemu ta elita ma służyć ?? Pomagać ludziom kroić buki \:D 2 tematy to powodzenia . Ale jak już tak bardzo przestrzegacie ten cały regulamin to dlaczego nie przestrzegacie go w pełni np. : "2. Jeżeli w trakcie prowadzenia tematu w Elite Private Picks użytkownik osiągnie ujemny bilans (czyli minusowy yield) to temat z powrotem trafi do Private Picks i będzie się tam znajdował aż do osiągnięcia plusowego bilansu(+5%)." W tej całej elicie roiło się aż od tematów w których były minusowe bilanse i co ?? nic . Takie jest właśnie przestrzeganie tego regulaminu którym tak tutaj rzucacie . Naginacie go i to grubo . Jak już go tak bardzo przestrzegacie co do awansu do Elity to i przestrzegajcie go już jak tematy są w niej . I już nie chodzi oto aby wyrzucać każdego któremu chwilowo powinęła się noga ale o to aby jakoś starać się ten regulamin przestrzegać w pełni a nie tylko w paru punktach .
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 27/04/2008 19:57

I tyle na ten temat . Ja rozumiem jest niedziela są inne sprawy ale jak macie czas to spróbujcie dać parę tematów do tej Elity . Bo naprawdę jeśli ma być ciekawie tutaj to nie mogą istnieć tylko 2 czy 3 tematy . A to jest chyba w waszych interesie aby to jakoś wyglądało . Ja rzucam luźne propozycję bo chcę jak najlepiej dla tego działu i chcę aby było ciekawie tak jak kiedyś człowiek wchodził i odrazu do 4 tematów zaglądał i patrzał na typy dobrych albo nawet i bardzo dobrych typerów i było fajnie . A teraz ?? wchodzę patrzeć jedyny Piostar coś wrzuca do tematu a jest weekend jest masa rzeczy do grania niewiem snooker ,tenis ,piłka nożna ,F1... A tutaj same pustki . A chyba użytkownicy częściej zaglądali do Elity niż tam gdzie jest mnóstwo tematów do PP .
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 27/04/2008 23:47

Zylek - specjalnie wprowadzono prośbę o przeniesienie do EPP, bo sporo osób nie chciało być w EPP a ich tematy były przenoszone. To był, z tego co pamiętam, "głos ludu", żeby coś takiego wprowadzić.
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 27/04/2008 23:59

Originally Posted By: micha$
Zylek - specjalnie wprowadzono prośbę o przeniesienie do EPP, bo sporo osób nie chciało być w EPP a ich tematy były przenoszone. To był, z tego co pamiętam, "głos ludu", żeby coś takiego wprowadzić.
Dobra Okey zostawiamy temat niech jest tak jak jest skoro jest dobrze to po co coś wogóle robić ?? A wkońcu jest dobrze w Elicie bo nikt przecież nie mówi ,że jest źle \:\) . Niech pracują dalej tak jak pracują dwa tematy i jest okey .
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 28/04/2008 00:03

Argument z przenoszeniem kolegow Ci odpadl, bo w PP jest 6 tematow moderatorow, a w EPP 1, bo Piostar jest moderatorem od niedawna.

Nie wiem czmu tez ciagle mowisz o tym co bylo, normalnie jakbym slyszal politykow PiS.

Nikt nie siedzi w dziale PP 24h na dobre i nie przeglada ludziom tematow.
Jesli ktos co chce sa od tego privy, jak ktos napisze do mnie to ma zalatwiona sprawe od strzalu.

Zamiast narzekac zrob wszystko aby Twoj temat znalazl sie w elicie.
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 28/04/2008 02:40

Originally Posted By: lupus
Argument z przenoszeniem kolegow Ci odpadl, bo w PP jest 6 tematow moderatorow, a w EPP 1, bo Piostar jest moderatorem od niedawna.

Nie wiem czmu tez ciagle mowisz o tym co bylo, normalnie jakbym slyszal politykow PiS.

Nikt nie siedzi w dziale PP 24h na dobre i nie przeglada ludziom tematow.
Jesli ktos co chce sa od tego privy, jak ktos napisze do mnie to ma zalatwiona sprawe od strzalu.

Zamiast narzekac zrob wszystko aby Twoj temat znalazl sie w elicie.
Dobra mówię prawdę o tym co było i nagle wchodzi polityka \:D . Ale zostawmy to . Właśnie założyłem temat od początku i zobaczymy czy mi się uda spełnić warunki po 60 typach . Narzekam bo jest nudno w elicie . Mam takie pytanie Lupus jak byłeś w elicie bo pamiętam ,że byłeś to sam sobie temat przenosiłeś czy prosiłeś o to innego moda ??
Posted by: Piostar

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 28/04/2008 02:43

Skoro ma uprawnienia takie to sobie sam przeniósł, co to wogóle ma do rzeczy?

Chyba jak prowadzę konkurs i mam uprawnienia w tym dziale, to sam robię porządek a nie proszę o to moda.
Posted by: rafal08

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 28/04/2008 02:49

Zylek90 okres masz czy z natury taki marudny jestes
Posted by: kelmaj

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 28/04/2008 02:49

Originally Posted By: rafal08
Zylek90 okres masz czy z natury taki marudny jestes
dziwisz sie? ----> avatar \:p
Posted by: lupus

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 28/04/2008 05:38

Do EPP mnie przeniesli (nie bylem wtedy moderatorem), ale do PP przenioslem sie juz sam.

Tak samo do PP przenioslem kilkanascie juz tematow m in moderatorow ;\)

Cos jeszcze?
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/04/2008 02:22

Originally Posted By: rafal08
Zylek90 okres masz czy z natury taki marudny jestes
Naprawde zabłysłeś głupotą nie wiem od kiedy mężczyzna ma okres ale chyba tam gdzie się uczyłeś biologi na jakimś zaścianku pewnie ma buahahaha \:D to tak Cię uczyli teraz to wyszło .
Originally Posted By: kelmaj
Originally Posted By: rafal08
Zylek90 okres masz czy z natury taki marudny jestes
dziwisz sie? ----> avatar \:p
Jakieś osobiste wycieczki do klubu któremu kibicuję ?? martw się o swoją wisełke jak znowu się zbłażnią z jakimiś amatorami z Gruzji \:D w Rundzie wstępnej eliminacji do LM \:D
Posted by: rafal08

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/04/2008 02:26



Zawsze sądziłem,ze tylko kobiety sie tak czepiaja i szukaja dziury w całym.

Jesli jestes mezczyzna to przepraszam bardzo za moje niedopatrzenie \:\)
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/04/2008 02:45

Wiesz przepraszam jeśli obraziłem Twoją inteligencje nie chciałem tego robić na złość ale ja chcę aby było coś lepiej w tym dziale a Ty mi tutaj z okresem wylatujesz albo inny koleś z avatarem . Jak człowiek chce aby było coś lepiej to dziwne ale widać zamiast pomyśleć nad tym co zrobić aby było lepiej słyszę jakieś głupie teksty ?? Ludzie chyba też chcecie aby jak najlepiej funkcjonował ten dział ?? No chyba ,że macie to wszystko gdzieś ,że nie powiem gdzie indziej \:\) d...e
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/04/2008 03:03

Sorry Rafal08 pisałem tak bo poprostu się trochę zdenerwowałem . Może i jestem straszną marudą ale chce dobrze aby coś się działo w tej Elicie ciekawe chciałbym patrzeć wchodzić codziennie tutaj bo staram się codziennie zaglądać i patrzeć na typy dobrych typerów którzy zasługują na Elitę swoimi umiejętnościami , pomagają ludziom wrzucając i poświęcając tutaj swój czas . Naprawdę fajnie się patrzało jak się wchodziło i tutaj odrazu w pięciu tematach nowe wiadomości i typy . Czy to powróci jeśli tak to kiedy ?? Potrafię się przyznać do błędu i nie powinien tak odrazu Ciebie atakować za co jeszcze raz sorry . Bo z tego co widzę nikt nie zwrócił na to uwagi co się dzieje a raczej czego niema w Elicie fajnej atmosfery jaka była kilka miesięcy temu . Czy ja tak dużo wymagam ?? Jeśli nie da się rzeczywiście z tym nic zrobić no to trudno w Elicie będzie nadal nuda taka jaka jest .
Posted by: jadanek

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/04/2008 03:36

milcz juz \:p
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/04/2008 04:07

Sam milcz jak nic nie wnosisz .
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/04/2008 06:11

Originally Posted By: Zylek90
Bo z tego co widzę nikt nie zwrócił na to uwagi co się dzieje a raczej czego niema w Elicie fajnej atmosfery jaka była kilka miesięcy temu . Czy ja tak dużo wymagam ?? Jeśli nie da się rzeczywiście z tym nic zrobić no to trudno w Elicie będzie nadal nuda taka jaka jest.


Sorry Zylek, ale w elicie nigdy nie było dobrej atmosfery, bo niby jak ma być skoro ludzie rywalizują o to aby tutaj być \:\) .

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: Eska

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/04/2008 07:01

No i zazdroszcza tym ktorzy sa w EPP bo sami maja tematy w PP i nie moga dostac sie do EPP chociaz bardzo by chcieli. Wiec jak ma byc dobra atmosfera? Tego nie da sie zrobic bo ludzi nie zmienisz ;\)

WIec nie dziw sie ze w EPP nie ma fajnych tematow i nikt sie raczej do tego nie przyklada bo wiem na wlasnym przykladzie ze prowadzenie tematu w EPP jest bez sensu bo nic to nie daje tylko zawisc innych i glupie odzywki.

A za co? Za wlasnie jak piszesz poswiecony czas za dobre typy i inne wskazowki jak wygrywac.


Wiec to nie dzial jest zly tylko ludzie.

Tyle odemnie.
Posted by: Remik_

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/04/2008 08:00

sory ze sie wtrace ale...niezly bajzel sie tutaj robi najpierw kilka osob z wielkimi 'ale' do tematu jaki prowadzilkolega Eska teraz jakies wielkie pretensje 'czemu on jest w EPP a ja nie', ludzie dajcie troche na luz, brak slow to co sie tu ostatnio wyprawia
Posted by: Zylek90

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/04/2008 22:20

Może i macie rację ,że nigdy tutaj nie było dobrej atmosfery dobra zwisa mi już to czy będzie tutaj lepiej czy nie . Bo to chyba niema sensu najlepiej zlikwidować tą całą elitę i niech będzie tylko PP .
Do termii milcz to sobie możesz mówić do synka swojego a jeśli nie masz to go sobie zrób i wychowaj bo ja się z Tobą w piaskownicy łopatkami nie bawiłem abyś się tak do mnie zwracał . Trochę kultury .
Posted by: Piostar

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/04/2008 22:24

Akurat nie czaje tematu rywalizacji, nigdy z nikim nie rywalizowałem aby dostać się do Elity, po prostu starałem się podawać dobre typy, aby spełnić warunki.

Teraz walczę o to aby jak najdłużej się w niej utrzymać i pobić rekord Igiego ;\)

To ile jest tematów w Elicie i kto je prowadzi nie ma dla mnie znaczenia, i zupełnie nie czuje abym rywalizował z Marcinem, czy innym kolegą który ma tu temat.
Posted by: Eska

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 30/04/2008 00:02

Powinny byc jakies nagrody za najlepsze yieldy itd. Wtedy by byla fajna rywalizacja a tak to kazdy sobie prowadzi temat i w sumie ten kto podaje typy nic z tego nie ma procz pojazdow zazdrosnikow. Mysle ze forum by zyskalo gdyby byly jakies nagrody jak na innych portalach. Ja juz i tak bym nie startowal bo juz mnie to nie bawi bo swoje udowodnilem ugrywajac najlepsze yieldy w histori EPP ale mysle ze dla nowych uzytkownikow to by byla mobilizacja zeby dawac dobre typki i przy okazji porywalizowac ale zdrowo z innymi.

na innych portalach to sie sprawdza. Nawet za glupia koszulke ronaldinho iles tam ludzi startuje i podaje dobre typki. Tylko ze na tym forum nie ma 'menedzera' i tak to wyglada jak wyglada coraz gorzej. No ale to juz nie moja sprawa

Posted by: panKa$a

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 30/04/2008 05:52

Originally Posted By: Eska
Powinny byc jakies nagrody za najlepsze yieldy itd. Wtedy by byla fajna rywalizacja a tak to kazdy sobie prowadzi temat i w sumie ten kto podaje typy nic z tego nie ma procz pojazdow zazdrosnikow. Mysle ze forum by zyskalo gdyby byly jakies nagrody jak na innych portalach. Ja juz i tak bym nie startowal bo juz mnie to nie bawi bo swoje udowodnilem ugrywajac najlepsze yieldy w histori EPP ale mysle ze dla nowych uzytkownikow to by byla mobilizacja zeby dawac dobre typki i przy okazji porywalizowac ale zdrowo z innymi.

na innych portalach to sie sprawdza. Nawet za glupia koszulke ronaldinho iles tam ludzi startuje i podaje dobre typki. Tylko ze na tym forum nie ma 'menedzera' i tak to wyglada jak wyglada coraz gorzej. No ale to juz nie moja sprawa



Zawsze możesz zostać tym menedżerem ;\) \:p
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 30/04/2008 05:59

Zabawne, że rozmowa została pokierowana w kierunku "JA". Oczywiście mam tutaj na myśli takie stwierdzenia: "ile ja tu zrobiłem, jaki ja yield miałem itd". Panowie ja nie wiem może jestem glupi i naiwny, ale czy wy nie robicie tego dla siebie?. Wydaje mi się, że większość robi to dla sławy. Tylko bukmacherka w Polsce nadal nie jest strasznie popularna a więc ta sława jest na bardzo kruchych fundamentach.

Myślę, że zamiast krytykować chłopaków, którzy tutaj działają. To lepiej byście zrobili jakbyście pomogli im i zgłosili swój akces. Być może dwie nowe osoby wprowadzą coś nowego.

Napinanie się i mówienie ile ja to zrobiłem nie rozwiąże żadnego problemu i jest to oczywista oczywistość...

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: Eska

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 01/05/2008 08:01

No tylko to jest to o czym mowie nie ma zadnej zachetny. Wiec po co sie starac jak z tego starania nic innego nie bedzie jak glupie komentarze dzieciakow ktorzy graja na bukach uwazaja sie za specjalistow a graja za 2 zl w sts. Pozniej krytykuja jak komus dobrze idzie. Kazdemu chyba sie znudzi i dokladnie to widac po tym co sie dzieje na forum od pewnego czasu. Poprostu narobilo sie juz duzo konkurencyjnych portali i ludzie poszli tak gdzie klimat jest lepszy. Cos ich przyciaga ten portal nie ma za duzo do zaoferowania a szkoda bo startowal z dobrej pozycji ale traci ja od dluzszego czasu.


Poprostu powazni ludzie juz dawno stad uciekli i beda uciekac dalej. Ale to juz nie moja broszka.
Posted by: Ignorator

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 06/06/2008 04:17

Chciałem gorąco wszystkim podziękować za ponad dwa lata owocnej współpracy. Mam nadzieję, że podobało się wam to co robiłem. Niestety rezygnuję całkowicie z pisania na forum mecz.pl.
w tym miejscu chciałbym życzyć wszystkim wszystkiego najlepszego i oby ten dział był nadal piękną oszlifowaną perłą \:\)

Dzięki za wszystko

Proszę moderatorów o usunięcie tematu .::Zagrywka 2::.
Posted by: micha$

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 06/06/2008 19:05

Dzięki za wszystko
Posted by: Big

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 31/10/2008 17:11

oj.... przepraszam !pomyłka,ale jeszcze tu wrócę \:p
Posted by: Piostar

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 06/11/2008 22:32

Panowie może jakiś mały porządek zaprowadzić w Elicie \:\)
Posted by: _Korver_

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 07/11/2008 01:17

Na wstępie proponuję przenieść temat @mury do EPP, o ile autor wyrazi zgodę rzecz jasna ;\)
Posted by: mura

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 07/11/2008 20:32

racja, poproszę o przerzucenie mojego topiku z PP do EPP.

myślę że spełniam wszystkie wymagania \:\)
Posted by: Vader

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 07/11/2008 20:42

Żebym wiedział, że tutaj trzeba pisać to bym tutaj napisał tego posta ;\)

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2684345&page=0&fpart=15

Posted by: Farciarz

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 11/12/2008 03:20

Wydaję mi się że topick FIBONACII!!! made by leonidas4444 powinien znaleźć się w ELICIE. Jest to ładnie i skutecznie grana progresja na sporym AKO, i co najważniejsze nie wykraczająca poza granice absurdu i zdrowego rozsądku, co niektórym "elitowcom" się zdarza.
Posted by: Piostar

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 11/12/2008 18:18

A którym się zdarza?
Posted by: wtapiacz

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 23/12/2008 02:43

Ja popieram kolegów, którzy pisali wcześniej - Mura i jego dzienniczek typów zasłużyli na elitę, normalnie na jego typach nie da się wtopić smile
Posted by: (a)domaitis

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 26/12/2008 06:47

Originally Posted By: wtapiacz
Ja popieram kolegów, którzy pisali wcześniej - Mura i jego dzienniczek typów zasłużyli na elitę, normalnie na jego typach nie da się wtopić smile

no i spelnilo sie twe zyczenie smile
Posted by: Bullet

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/12/2008 20:22

Jak się nie mylę to Leonidas zbankrutował niestety ze swoją progresją. Czy wobec tego temat dalej będzie w EPP? Pytanie również do autora czy planuje dalej prowadzic ten temat?
Posted by: HenkSiracius

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/12/2008 20:32

a czy w ogóle prowadzenie podsumowań i statystyk tematu, yield co najmniej 5% to są jeszcze jakieś warunki do posiadania tematu w EPP? bo jeśli tak to trochę ten dział zaniedbany
Posted by: Bullet

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/12/2008 20:39

Originally Posted By: HenkSiracius
a czy w ogóle prowadzenie podsumowań i statystyk tematu, yield co najmniej 5% to są jeszcze jakieś warunki do posiadania tematu w EPP? bo jeśli tak to trochę ten dział zaniedbany


Też prawda smile Myslę, że należy to uporządkowac Panowie.
Posted by: (a)domaitis

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/12/2008 20:41

Originally Posted By: HenkSiracius
a czy w ogóle prowadzenie podsumowań i statystyk tematu, yield co najmniej 5% to są jeszcze jakieś warunki do posiadania tematu w EPP? bo jeśli tak to trochę ten dział zaniedbany


jesli patrzec na regulamin, to tu powinny zostac ze trzy tematy
Posted by: Bullet

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/12/2008 20:50

Originally Posted By: (a)domaitis
Originally Posted By: HenkSiracius
a czy w ogóle prowadzenie podsumowań i statystyk tematu, yield co najmniej 5% to są jeszcze jakieś warunki do posiadania tematu w EPP? bo jeśli tak to trochę ten dział zaniedbany


jesli patrzec na regulamin, to tu powinny zostac ze trzy tematy


To niech zostaną trzy smile EPP zobowiązuje. Akurat Twój temat jest prowadzony jak należy.
Posted by: HenkSiracius

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/12/2008 20:53

żeby był porządek i wszystko w zgodzie z regulaminem, w EPP powinny zostać tematy:

"byle do przodu.." - kamtek1

"Iron Maiden Piostar Picks" - Piostar

"Dzienniczek typów" - mura

"Nec ioco nec serio" - chris

"(a)domaitis" = (a)domaitis

"1908 - 2008... (II)" - 19marcin08
Posted by: (a)domaitis

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/12/2008 20:53

wiem, dlatego to napisalem tongue grin
Posted by: Piostar

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/12/2008 21:11

Jeszcze 7 postów i sam założę nowy temat, gdzie będzie prowadzony już tylko jeden sposobik gry smile

Popieram ogólne wietrzenie, bo troche się narobiło zaległości w tym temacie.
Posted by: Rivaldinho

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 30/12/2008 05:54

Dział z grubsza ogarniety.. w najblizszym czasie zostana podjete kolejne kroki celem uporzadkowania EPP.
Zamkniete (stare) tematy Bankiera i Marcina powedrowaly do Archiwum PP

Zastanawia mnie sens istnienia tematu Arka w EPP (bez prywaty) - ciezko jakkolwiek skorzystac z jego pickow.. bo wszystko prawie grane na lajfie.. troche to na moje oko mija sie z idea dzialu EPP ale tutaj nie chcialbym podejmowac pewnych dzialan samemu.. Moze macie inny poglad na tego typu tematy ? - Tutaj czekam na opinie co dalej z tym poczac smirk


cop

Posted by: leonidas4444

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 30/12/2008 21:03

Originally Posted By: Bullet
Jak się nie mylę to Leonidas zbankrutował niestety ze swoją progresją. Czy wobec tego temat dalej będzie w EPP? Pytanie również do autora czy planuje dalej prowadzic ten temat?


Kolego, chyba nie sądziłeś ja wchodząc do gry z progresją mam w portfelu 500 zł? Także twoje ogłoszenie mnie bankrutem jest zbyt przedwczesne. pozdrawiam
Posted by: Bullet

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 30/12/2008 21:08

Originally Posted By: leonidas4444
Originally Posted By: Bullet
Jak się nie mylę to Leonidas zbankrutował niestety ze swoją progresją. Czy wobec tego temat dalej będzie w EPP? Pytanie również do autora czy planuje dalej prowadzic ten temat?


Kolego, chyba nie sądziłeś ja wchodząc do gry z progresją mam w portfelu 500 zł? Także twoje ogłoszenie mnie bankrutem jest zbyt przedwczesne. pozdrawiam


Nie nie sądziłem, dlatego szkoda, że nie podałeś kapitału początkowego bo wtedy wszystko by było jasne. I ja Ciebie nie ogłaszam bankrutem ani nie atakuje, to tylko temat w EPP, a często jest tak, że typowanie na forum swoje, a życie swoje wink Sam od czasu do czasu gram Twoje typy. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Posted by: leonidas4444

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 30/12/2008 21:13

Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: leonidas4444
Originally Posted By: Bullet
Jak się nie mylę to Leonidas zbankrutował niestety ze swoją progresją. Czy wobec tego temat dalej będzie w EPP? Pytanie również do autora czy planuje dalej prowadzic ten temat?


Kolego, chyba nie sądziłeś ja wchodząc do gry z progresją mam w portfelu 500 zł? Także twoje ogłoszenie mnie bankrutem jest zbyt przedwczesne. pozdrawiam


Nie nie sądziłem, dlatego szkoda, że nie podałeś kapitału początkowego bo wtedy wszystko by było jasne. I ja Ciebie nie ogłaszam bankrutem ani nie atakuje, to tylko temat w EPP, a często jest tak, że typowanie na forum swoje, a życie swoje wink Sam od czasu do czasu gram Twoje typy. Pozdrawiam i życzę powodzenia.


Wcale nie odczułem twojego postu jako ataku, takze jest ok:) a co z początkowym kapitałem to masz racje przez to mogą rodzic sie jakies nie domowienia . pozdro papa
Posted by: Inzaghi78

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 01/01/2009 19:44

Originally Posted By: (a)domaitis
Originally Posted By: HenkSiracius
a czy w ogóle prowadzenie podsumowań i statystyk tematu, yield co najmniej 5% to są jeszcze jakieś warunki do posiadania tematu w EPP? bo jeśli tak to trochę ten dział zaniedbany


jesli patrzec na regulamin, to tu powinny zostac ze trzy tematy


Niekoniecznie sie zgodze z tym ze zostana trzy tematy smile

Granica YIELD który musi utrzymać user z elity to min. +5% w skali 5 miesięcy. Jeśli user zanotuje w pewnym momencie yield -5% ogólnego bilansu jego temat trafi do PP.


Jest 5 miesiecy w ciagu ktorych user musi utrzymac poziom 5% a Wy patrzycie doraznie kto tyle ma ...
A jesli ktos ma slabszy okres to co ??? OUT smirk

Moj temat teoretycznie kwalifikuje sie do przeniesienia do PP ale zgodnie z regulaminem nie osiagnalem -5% a ponizej zakladanych +5% spadlem 04.09.2008r. wiec jak dobrze rozumiem 5 miesiecy mija 04.02.2009
Chyba ze jestem w bledzie ...


co do dyskusji z leonidasem to zgadzam sie z Bulletem, ze dobrze by bylo gdybys podal kapital poczatkowy bo sam czesto patrze na Twoja niesamowita stope zwrotu i zastanawiam sie na ile etapow progresji jestes przygotowany smirk

Tak czy owak piwo za trafianie takich AKO
Posted by: (a)domaitis

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 01/01/2009 19:58

Originally Posted By: Inzaghi78
Niekoniecznie sie zgodze z tym ze zostana trzy tematy


no dobrze, może z pięć wink piwo
Posted by: (a)domaitis

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 10/03/2009 07:01

strasznie biednie sie w tym dziale zrobiło frown
Posted by: Bullet

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 26/03/2009 04:45

Originally Posted By: (a)domaitis
strasznie biednie sie w tym dziale zrobiło frown


A jest jeszcze biedniej jak nas niespodziewanie, w trakcie niezakończonej progresji opuściłeś... Wielka szkoda bo pewnie kilka osób zostało z tą niedokończoną progresją, ale cóż Twój wybór. Czekam na trzecią częśc tematu i pozdrawiam smile
Posted by: (a)domaitis

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 26/03/2009 05:05

bywa, od soboty ruszam z własną mini stronką więc możemy dokonczyc tam te progresję smile wink
Posted by: bombel

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 26/03/2009 16:17

ja bym poprosil adres tej stronki tongue
Posted by: (a)domaitis

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 26/03/2009 16:24

jak ruszy, podam link w odp. dziale "strony o typowaniu" smile
Posted by: (a)domaitis

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 29/03/2009 18:59

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3018352#Post3018352
Posted by: Izajasza53

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 03/07/2009 06:25

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3249719#Post3249719
Posted by: Szewa

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 15/09/2009 19:00

Sprawdźmy tutaj laugh

Proszę o przeniesieni tematu do EPP:

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3401051#Post3401051
Posted by: Piostar

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 15/09/2009 19:20

Napisz do rafała pw i tyle.

Zwykle po kilku minutach jak jest na forum sprawa załatwiona.
Posted by: Rivaldinho

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 08/01/2010 05:27

Szukamy nowych sil w EPP nauka
Jezeli Twoj temat spelnia warunki regulaminu EPP to zapraszamy.


Pzdr, Riva cop
Posted by: [a]domaitis

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 08/01/2010 05:28

najpierw posprzątajcie, bajzel jak cholera wink smile
Posted by: Rivaldinho

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 08/01/2010 05:46

Nie wiem do czego pijesz ale chetnie sie dowiem. Kazdy z tematow aktywny, jeden bardziej inny mniej, ale nie kazdy musi grac codziennie.
Posted by: [a]domaitis

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 08/01/2010 05:56

chociazby do tego, że pozamykane tematy nie sa przeniesione do archiwum, a niektore - aktywne maja duzo wiecej postow niz 400
Posted by: Stoin

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 08/01/2010 05:59

Moj sie nadawał jakies 8 typow temu laugh
Posted by: Rivaldinho

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 08/01/2010 06:07

Przeniesione nie sa, bo nie minal jeszcze miesiac.. (po tym czasie wedruja do archiwum)
2 aktywne maja ponat 400 - tu masz racje grin
Posted by: [a]domaitis

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 08/01/2010 06:08

aaa, to przepraszam grin smile
Posted by: Rivaldinho

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 08/01/2010 06:25

Poslalem kilka PW i niebawem powinno sie poprawic.
Ponawiam bo zniknelo na poprzedniej stronie.
----------------------------------------------------------

Szukamy nowych sil w EPP nauka
Jezeli Twoj temat spelnia warunki regulaminu EPP to zapraszamy.


Regulamin - KLIK


Pzdr, Riva cop
Posted by: agr1

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 26/02/2010 04:59

Temat Stolipada, spelnia wszystkie wymogi.
Ogolnie swietna robota.
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3589255&nt=2&page=1


cop
Posted by: Pedzacy

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 16/02/2012 06:15

prosze o przeniesienie tematu do elity, gram teraz rzadziej, raz dziennie, i zdarza sie ze moj temat laduje na odleglych miejscach i potem musze szukać tongue Wymogi spełnione, aktualizacja co 10 zakładów, kilka miesiecy pedzacy zysk istnieje, w miare przejrzyscie robiony temat, wynik ze 100 pierwszych zakladow na plusie, wiec nie jest zle smile
Posted by: Robert_1

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 11/03/2012 19:28

Mój temat spełnia wymogi. smile
Link: http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=5018002#Post5018002

Przeniesione
Posted by: Piecia

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 05/08/2012 02:31

Jeśli macie jakieś pytania, propozycję co do tego działu to zapraszam do dyskusji, ewentualnie proszę o wysyłanie wiadomości na priv.
To tak w ramach przypomnienia i informacji wink
Posted by: Piecia

Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. - 14/11/2012 03:09

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=5629242#Post5629242