EURO 2008 - Austria & Szwajcaria

Posted by: Baqu

EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 01/06/2008 22:57







GRUPA A



GRUPA B



GRUPA C



GRUPA D







jeżeli ktoś chce może sobie zrobić wydruk takiego cudeńka:


pełna wielkość: tutaj
Posted by: Baqu

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 01/06/2008 22:59

myślę, że przed mistrzostwami można wyhaczyć kilka ciekawych
kursów wartych ryzyka ( na Polakow ? ;\) ) sam zasiądę niedługo
do analizy zakładów długo terminowych i jak coś znajdę postaram
się napisać, także zapraszam do dyskusji.
Posted by: podstawek

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 01/06/2008 23:06

jakbyś znalazł rozmieszczenie sektorów w odpowiedniej rozdzielczości to masz u mnie piwo \:\)
Posted by: konradd

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 01/06/2008 23:26

Well done Baqu \:\)

Naprawde ladnie to wyglada !
Posted by: Mindman

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 01/06/2008 23:39

Jeżeli o mnie chodzi, to póki co zagrałem za symboliczne stawki na zwycięzców turnieju:

Podział na grupy wg stawek \:\)

"grupa pierwsza" (symboliczno wysokie stawki ;\) ): Hiszpania,Francja, Włochy
"grupa druga" (symboliczno średnie stawki ;\) ): Rosja, Chorwacja, Polska \:p
"grupa trzecia" (symboliczno niskie stawki ;): Turcja i Rumunia

Zastanawiam się jeszcze nad zagraniem Szwajcarii oraz nad typami na króla strzelców (Frei?).
Posted by: _Korver_

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 02/06/2008 00:12

Na króla strzelców mi osobiście się podoba Benzema \:p kurs 34, bodajże w GB widziałem. Oprócz niego na pewno zagram Ville i może kogoś z Chorwacji, bo czuję, że chłopaki trochę nastrzelają ;\)

Swoje pozostałe propozycje przedstawię za kilka dni, jeszcze trochę muszę przeanalizować poszczególne wersje wydarzeń ;\)
Posted by: Mindman

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 02/06/2008 00:19

Originally Posted By: _Korver_
Na króla strzelców mi osobiście się podoba Benzema \:p kurs 34, bodajże w GB widziałem. Oprócz niego na pewno zagram Ville i może kogoś z Chorwacji, bo czuję, że chłopaki trochę nastrzelają ;\)

Swoje pozostałe propozycje przedstawię za kilka dni, jeszcze trochę muszę przeanalizować poszczególne wersje wydarzeń ;\)


Moim zdaniem do zdobycia tytułu króla może wystarczyć 3-4 bramki.

Czyli tak naprawdę - jeden dobry mecz ;\)

Spróbowałbym też spojrzeć szerzej - nie tylko na zawodnika,ale na reprezentacje. I nawet nie chodzi o etap, do którego może dana drużyna dojść, ale bardziej o specyfikę gry.

Wiadomo, że w takiej Francji jest co najmniej kilku zawodników, którzy mogą trafić (Ribery, Nasri, Henryk jak się obudzi ;\) ).

Wiem, wiem - w każdej drużynie tak teoretycznie jest \:\) ale ja postawiłbym na taką osobę, na której w DUŻEJ mierze opiera się siła ofensywna danego zespołu, czytaj: wszystkie piłki na niego \:p

W moim odczuciu Frei jest takim właśnie typem zawodnika. Jego pozycja w zespole jest niepodważalna. Wydaje mi się, że również on będzie egzekutorem ewentualnych rzutów karnych ---> to kolejny czynnik, który moim zdaniem warto wziąć pod uwagę.

Macie jeszcze kogoś na myśli, kto Waszym zdaniem spełniałby takie kryteria? \:\)
Posted by: tomo

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 02/06/2008 00:31

Euro 2008 - spalone
140-160, @6.5, Bwin, 3/10

21 pkt. przedział dla wartości oczekiwanej takiego rzędu to na prawdę bardzo dużo. Linia w Bwin poprawnie ustawiona i najbardziej prawdopodobna ilość spalonych znajduje się właśnie wewnątrz tego przedziału.
Ten zakład to dla mnie 25-30%. Świr!


Euro 2008 - żółte kartki
130-140, @8, Bwin, 1/10

Tutaj linia również dobrze skalkulowana i oczekiwana ilość żółtych kartek podczas Euro 2008 znajduje się w tym przedziale. 11 pkt. przedział to co prawda nie 21 (patrz wyżej) ale dla takiego rzędu wielkości, z jakim mamy tutaj do czynienia to i tak sporo.


Euro 2008 - najlepszy strzelec Polski
Smolarek, @7.5, Bwin, 3/10

Świr nad świrami. Sprawdziłem jeszcze tylko kilka buków (np. Ex, UB) i wszyscy mają poniżej 3.0!
Oczywiście zapewne "polskim królem strzelców" zostanie jakiś Wasilewski albo inny Dudka, który strzelając gola w ostatnim meczu grupowym, da Polakom jedyną a bramkę w całym turnieju ;\)


Euro 2008 - miasto z największą ilością goli
Wiedeń, @1.85, B24, 6/10

W grę wchodzą tylko Wiedeń (7 meczów) i Bazylea (6 meczów), we wszystkich pozostałych miastach odbędą się po 3 spotkania.
W Wiedniu wszystkie mecze grupowe rozegrają Austriacy (z Niemcami, Chorwacją i Polską) gdzie powinni stracić kilka goli a i sami coś pewnie ustrzelą, 2 ćwierćfinały najprawdopodobniej z udziałem bramkostrzelnych Niemiec i Hiszpanii (jeśli te zajmą pierwsze miejsca w swoich grupach), półfinał i finał.
W Bazylei wszystkie grupowe mecze Szwajcarów (Czechy, Portugalia, Turcja) gdzie raczej ja osobiście nie spodziewam się zbyt wielu bramek (taką mam opinię o Szwajcarach - dla mnie to taki zespół co mało strzela i mało traci), dwa ćwierćfinały i półfinał.
Buki mają linie 13,5 goli w Bazylei oraz 15,5 w Wiedniu.


Euro 2008 - klasyczny hattrick
Tak, @30, BAH, 1.75/10

Jeśli na normalnego hattricka w Euro buki dają 2.2-2.4 to na hattricka w jednej połowie (wg. tego co napisane w BAH nie muszą to być bramki nieprzedzielone golem innego zawodnika) nie ma prawa być kursu @30.


Euro 2008 - ilość goli króla strzelców
7 lub więcej, @15, BAH, 1/10

Bwin ma @6.25 i to jest zdecydowanie bliższe prawdy.


Euro 2008 - najlepszy strzelec Szwajcarii
Frei, @3.5, Bwin, 2.5/10

Frei to główna gwiazda reprezentacji Szwajcarii, na której barkach zawsze spoczywa zdobywanie goli dla drużyny. Wszystkie buki mają kursy pon. @3.


Euro 2008 - spalone
Over 160,5; @1.95, Bwin
Under 175,5; @1.85, SB, (3.5/10)

Midel oraz 3,5j. solo na undera w SB.


Euro 2008 - remisy
Over 10,5; @1.95, Ex
Under 11,5; @1.85, IW


Euro 2008 - ilość goli w fazie pucharowej
Over 11,5; @1.8, IW, (10/10)

No policzcie sobie sami jaka powinna być łączna linia u/o dla 7 spotkań...


Euro 2008 - gole w Grupie B
Over 16,5; @2.0, Ex
Under 19,5; @1.75, IW (7.5/10)

Nie no przeraża mnie to co robi IW... po pierwsze można zrobić wypasionego midla, po drugie zakład w IW jest kolejnym z serii megaświrów. Szkoda tylko, że zjada mi u nich każdorazowo po 400 PLN...


Euro 2008 - najlepszy strzelec Hiszpanii
Villa, @4.0, BAH, 3/10


Euro 2008 - najlepszy strzelec Włoch
Toni, @2.6, UB, 3/10


Euro 2008 - więcej goli
1. Henry - van Nistelroy, @3.6, IW, 2.5/10
2. Frei - Elmander, @1.87, Ex, 3.5/10
3. Villa - Petric, @1.95, Bwin, 2/10
4. Ballack - Riebery, @1.68, Pin, 4/10

ad 1) W Pinnacle bez opcji remisu Ruud jest faworytem na @1.81, i słusznie.
ad 2) Frei to zdecydowanie postać pierwszoplanowa w swojej drużynie, u Szwedów konkurencja w ataku jest znacznie większa (Zlatan i Larsson). Poza tym uważam, że łatwiej strzelić gola Turkom czy Czechom niż Grecji czy Rosji.
ad 3) Hiszpania powinna zajść w turnieju dalej od Chorwacji, a tym samym Villa (który powinien grac w pierwszym składzie) będzie miał dużo więcej szans na pokonanie bramkarzy rywali.
ad 4) Niemcy mają przed sobą zdecydowanie łatwiejsze spotkania w grupie niż Francuzi i teoretycznie łatwiejszą drabinkę w fazie pucharowej. Wszystkie wolne i karne należą do Ballcka, u Francuzów o ile Ribery będzie na pewno wykonywał sporo rzutów wolnych, o tyle nie wiem czy karne będą należały do niego...


Euro 2008 - najwięcej żółtych kartek w Grupie A
Turcja, @2.75, Bwin, 2/10

Turasy zawsze mieli gorące głowy, a jako drużyna teoretycznie najsłabsza w tej grupie są naturalnym kandydatem do tego by zebrać pokaźną liczbę kartoników.


Euro 2008 - ilość goli
Toni - Over 2,5; @2.06, Pin, 1.5/10
Klose - Over 2,5; @1.95, Pin, 2/10


Euro 2008 - gole w Grupie A
Over 13,5; @1.65, Bwin
Under 15,5; @1.8, Betway, (3/10)

Midel + 3j. solo na undera w Betway.


Euro 2008 - gole w Grupie C
Over 12,5; @1.7, IW
Under 14,5; @1.9, Betway


Euro 2008 - gole w Grupie D
Over 13,5; @1.7, IW
Under 15,5; @1.7, Betway


Euro 2008 - H2H
1. Austria - Rumunia, @2.3, Ex, 3/10
1. Turcja - Rumunia, @1.67, CB, 3/10
2. Szwajcaria - Szwecja, @1.87, UB, 3/10

ad 1) Oba zakłady najprawdopodobniej zakończą się zwrotem, no ale jeśli któraś z tych drużyn miałaby wyjść ze swojej grupy to uważam, że zdecydowanie prędzej zrobi to Austria i Turcja niż Rumunia.
ad 2) Myślę że gospodarzowi będzie łatwiej o awans w pojedynkach z Czechami i Turcją niż Szwecji w walce z Rosją i Grecją.


Euro 2008 - ilość goli Rumunii
0, @6.5, SJ, 1/10
Under 2,5; @1.93, Pin, 3/10

Strzelić gola Włochom i Francji będzie baaaardzo trudno, z Holandią teoretycznie ciut łatwiej, ale jak się ma Edwina van der Sara w bramce..


Euro 2008 - czy Szwajcaria wyjdzie z grupy?
Tak, @2.21, Pin, 2.5/10


Euro 2008 - czy Rosja wyjdzie z grupy?
Tak, @2.4, Mybet, 2/10


Euro 2008 - czy Francja wyjdzie z grupy?
Nie, @2.51, Pin, 1.5/10


Euro 2008 - ilość goli Francji
Under 5,5; @1.95, CB, 3/10


Euro 2008 - gole w grupie Szwecji
Under 3,5; @2.1, Betway, 3/10


Euro 2008 - gole w grupie Grecji
Under 3,5; @2.1, Betway, 3/10


Euro 2008 - gole w fazie grupowej
Under 60,5; @1.72, Ex, 3/10


Euro 2008 - rzuty karne
Over 6,5; @1.75, BAH, (2.5/10)
Under 8,5; @1.75, Ex

Midel + 2,5j. solo na overa w BAH.
Midel obarczony jest małym ryzykiem (Ex liczy z dogrywką, BAH tylko 90 minut), ale przy najbardziej niekorzystnym splocie wydarzeń musiałyby w całym turnieju być przynajmniej 3 rzuty karne w dogrywkach aby midel się całkowicie rozwalił. Zdecydowanie warte ryzyka!


Euro 2008 - czerwone kartki
Over 6,5; @1.7, IW, 2/10


Euro 2008 - gole samobójcze
Over 1,5; @1.85, Bwin
Under 2,5; @1.65, Mybet, (3/10)

Midel + 3j. solo na undera w Mybecie.


Euro 2008 - gole rezerwowych
Under 10,5; @1.9, Mybet, 2.5/10


Euro 2008 - najszybszy gol
Under 139,5 sec.; @1.85, Mybet, 2.5/10


Euro 2008 - najlepszy strzelec Rosji
Pavlyuchenko, @5, BAH, 2/10




P.S. Mam świadomość, że bardzo wiele pogranych przeze mnie zakładów w mniejszym lub większym stopniu się wspiera i wszelkie te zależności starałem się brać pod uwagę przy doborze stawek.

P.S.2. Grałem to wszystko kilka dni temu - niektóre kursy/linie mogą być już nieaktualne.
Posted by: Bullet

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 02/06/2008 00:38

Originally Posted By: _Korver_
Na króla strzelców mi osobiście się podoba Benzema \:p kurs 34, bodajże w GB widziałem. Oprócz niego na pewno zagram Ville i może kogoś z Chorwacji, bo czuję, że chłopaki trochę nastrzelają ;\)

Swoje pozostałe propozycje przedstawię za kilka dni, jeszcze trochę muszę przeanalizować poszczególne wersje wydarzeń ;\)


Benzema? Można spróbowac za małą stawkę. Villa? Na pewno nie. Po pierwsze Hiszpania będzie grac na jednego wysuniętego napastnika, a tym ma byc Torres więc mimo dużych umiejętności Davida ja na niego grosza nie postawię. Po drugie Hiszpania notorycznie zawodzi na wielkich imprezach i coś czuję, że mogą nawet z grupy nie wyjśc.

Ktoś z Chorwacji? Tak gdyby był Da Silva, ale go nie będzie, a bez niego Chorwaci ostatnio są bardzo nieskuteczni i tacy na Euro pozostaną. Widac u nich ewidentnie syndrom sodówki po wyelminowaniu Anglii.

Ja zagram sobie za średnią stawkę Toniego po kursie 13 w Centrebet (w innych bukach gdzie mam pieniądze jest po kursie 9-11). Ma za sobą bardzo udany sezon, a dodatkowo Włosi to drużyna turniejowa i sądze, że przynajmniej półfinał jest spokojnie w ich zasięgu.

Zagram też delikatnie na pewno Ibrahimovica po 45 w Unibet (gdzie indziej pomiędzy 25 a 34). Myślę, że atak Szwecji będzie się kręcił wokół niego, a on sam potrafi zagrac genialne mecze gdzie strzela po kilka bramek \:\)
Posted by: tomo

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 02/06/2008 00:42

O najważniejszym zapomniałem...

Euro 2008 - ilość goli Polski
Under 3,5; @1.95, Pin, 4/10
Posted by: Bullet

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 02/06/2008 00:57

Tomo - ilośc goli Rumunii 0 masz po kursie 9 w BWIN, a z tym Smolarkiem to chyba chwilowy babix był bo jest po 2.55 w BWIN.
Dodatkowo zakład na hattricka z BAH:

EURO - Specjalne,

Czy padnie Hattrick (3 w kolejności uzyskane gole przez tego samego gracza w jednej połowie) w całym turnieju (regularny czas gry)? (07-06-08 18:00)

Jest jak byk napisane: "w kolejności" więc nie mogą byc przedzielone bramką kogoś innego.

Pozdrawiam \:\)
Posted by: tomo

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 02/06/2008 01:01

Co do BAH to w sumie racja, no ale nie robi mi to bo kurs i tak jest świrgnięty.

Co do Rumunii to musiałem przegapić... \:\(
Posted by: kfjatek

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 02/06/2008 01:08

Ja czekam na zakład na żółte kartki dla Wasilewskiego i Dudki. Szczególnie tego pierwszego.
Posted by: Angela

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 02/06/2008 04:22

Czy jakiś buk wystawił kursy na żółte kartki w poszczególnych meczach grupowych? Z góry dzięki za odpowiedz.
Posted by: konradd

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 02/06/2008 04:29

Czesc, czy ma ktos info kto byl Krolem strzelcow w poprzednich imprezach i ile zdobyl bramek ?
Posted by: Mindman

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 02/06/2008 04:31

Originally Posted By: konradd
Czesc, czy ma ktos info kto byl Krolem strzelcow w poprzednich imprezach i ile zdobyl bramek ?


http://www.euro-mistrzostwa.com/krolowie_strzelcow.php
Posted by: _Korver_

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 02/06/2008 19:52

EURO 2008


Ile goli w grupie B?

Grupa uważana za grupę, w której to ma paść najwięcej bramek. Może i tak będzie, ale linia 16.5 nie powinna zostać przekroczona. W grupie tej zagrają: Austria, Polska, Chorwacja, Niemcy. Austriacy myślę są w stanie strzelić góra 2 bramki, również Polacy 3 nie powinni przekroczyć, ale zakładając nawet 3 gole dla naszych pozostaje 11 do podziału na Niemców i Chorwatów. Faza grupowa jest to etap, kiedy największe drużyny dopiero się rozkręcają, w 3. meczach wręcz oszczędzają siły, z myślą o dalszej rywalizacji. Nie chce mi się wierzyć, że Niemcy w pierwszych spotkaniach będą cisnąć od początku do końca, by strzelić jak najwięcej goli, tym bardziej, że co bardzo możliwe, już po 2 meczach mogą być pewni awansu. Lekkie obawy mam jedynie co do postawy Chorwatów. Drużyna ta jest dla mnie wielką niewiadomą, nie wiem czego można się po nich spodziewać. Lecz jak pomyślę, że w najgorszym wypadku mogą strzelić do 5 bramek, śmiało biorę taki zakład.


Ile goli w grupie B? (UNDER 16.5) @1.75 bah


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kto strzeli więcej bramek w fazie grupowej? Szwajcaria - Austria

Szwajcarzy w dużo lepszej sytuacji, drużyna ta jest zdecydowanie lepsza od Austrii i wg mnie powalczy o awans z grupy. Na szpicy Szwajcarów Frei, doskonały strzelec znany głównie z ligi francuskiej, obecnie gra bodajże w Borussi Dortmund. Austriacy mogą mieć problem ze strzeleniem więcej niż 2 goli, tak więc duże szanse na powodzenie tego zakładu.


Więcej bramek w grupie, Szwajcaria - Austria (1) @1.70 bwin


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Najlepszy strzelec Szwajcarii?

Idąc rozumowaniem do typu poprzedniego, Frei wyrasta na gwiazdę Helwetów. Karne zapewne wykonywane przez niego, co jest dodatkowym handicapem. Jest to główny kandydat do wzięcia ciężaru gry na siebie i poprowadzenia drużyny Szwajcarii do awansu z grupy.


Najlepszy strzelec Szwajcarii? (A. FREI) @3.00 bwin


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Awans z grupy D?

Zawodnicy rosyjscy błyszczeli w zakończonym niedawno sezonie. Wspaniały występ Zenitu w Pucharze UEFA pozwolił upatrywać w drużynie Rosji 'czarnego konia' rozgrywek o prymat w Europie. Grupa z pozoru silna (Hiszpania, Grecja, Szwecja), lecz tylko z pozoru. Grecja spisująca się po prostu słabo, od czasu triumfu w ostatnich mistrzostwach. Jak dla mnie jest to drużyna jednego turnieju, ostatniego, i w tym roku nie wyjdzie nawet z grupy. Szwecja grająca również poniżej swoich oczekiwań, na czele ze Zlatanem Ibrahimovicem, który do gry w kadrze zupełnie się nie przykłada. No i Hiszpania, drużyna, która zawsze zawodzi w większych imprezach. Nie zdziwię się jak Rosjanie wygrają tę grupę.


Rosja AWANS z grupy D @2.30 expekt


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do jakiej fazy zajdzie na ME Grecja?

Jak dla mnie, druga drużyna po Austrii, która nie ma szans na awans.


Grecja - (NIE wyjdzie z grupy) @1.67 bwin




PS kursy mogą się nieznacznie różnić od tego co bukmacherzy oferują obecnie, zakłady te grałem kilka dni temu.
Posted by: MarcoviaMarki

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 02/06/2008 20:53

A jak bukmacherzy rozliczają zakład, jeśli np. będzie dwóch królów strzelców ex aequo? Zwroty?
Posted by: ASUltras

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 02/06/2008 21:33

Originally Posted By: MarcoviaMarki
A jak bukmacherzy rozliczają zakład, jeśli np. będzie dwóch królów strzelców ex aequo? Zwroty?


ten i ten bedzie wygrany (wg mnie)
Posted by: tomo

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 02/06/2008 21:39

Originally Posted By: ASUltras
Originally Posted By: MarcoviaMarki
A jak bukmacherzy rozliczają zakład, jeśli np. będzie dwóch królów strzelców ex aequo? Zwroty?


ten i ten bedzie wygrany (wg mnie)

Dokładnie, tylko że po kursie równym połowie kursu pierwotnego.
Posted by: kardynal20

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 03/06/2008 05:11

ja wyhaczylem cos takiego under 48.5 autow POL-GER po 2.1 w BWin

mysle ze warte sprobowania

POlacy coraz bardziej staraja sie szanowac pilke jak najdluzej trzymac ja w boisku staraja sie klepac a nie wybijac na oslep, Niemcy wiadomo beda pewnie prowadzili gre z poszanowaniem pilki bez niepotrzebnego chaosu i glupich wybic

mysle ze z taka opcja warto sprobowac 3/10
Posted by: JohnnyB

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 03/06/2008 07:59

Witam
a co myślicie o ilość bramek Niemców podczas Euro
8 lub więcej do zagrania w BAH po @2
myślę ze jeśli wyjdą z grupy a w najgorszym układzie wyjdą na 2 miejscu to te 8 bramek ustrzelają spokojnie..
Posted by: Biszop

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 03/06/2008 22:22

Strzelic 8 bramek w turnieju tego typu to nie tak pierdnac w oponke;-)
Z takim kursem jakos mnie nie podniecil ten zaklad:)

5 dni do meczu z "naszym smiertelnym wrogiem" i mnie tak naszlo ze trafia sie idealna okazja na ogranie Niemcow, moze to frazes ale oni od zawsze sa turniejowa druzyna, w grupach ciulali co mieli uciulac, a rozkrecali sie z kazdym kolejnym meczem, dla mnie to nie tyle pusty frazes co oddaje ich sposob na zycie, Niemiec z natury skrupulatny, dokladny i spokojnie zmierzajacy do celu.
Dla nas to szansa o tyle ze jak ich pocisnac to moze da sie cos wydusic, inna kwestia ze nie mam pojecia co nasi z siebie wycisna ale jesli nastawia sie na strzelanie to widze szanse:)

Ktos pomysli ze jestem zbytnim optymista;-) troche jestem ale pierwszy raz jestem zwolennikiem pojscia na wymiane ciosow, po co sie patyczkowac i czaic nie wiadomo na co.
Wykonawcow super nie mamy ale jak mamy sie sredniakami bronic to lepiej nimi atakowac, Niemcy podczas mczu z Serbami pokazali sie srednio, rozumiem mecz towarzyski, ale jakos nie widzialem geniuszu taktycznego.

Pierwszy mecz, wg mnie trzeba zaryzykowac i pojsc na calosc, ew wygrana daje niezle plecy na 2 kolejne mecze, remis tez nie bedzie zly ale jak zgarniac to cala pule, a nie ochlapy;-)

Nie wiem jak to widzi Leos ale ja osobiscie usposobilbym chlopakow "na ostro do przodu", jak przegrac to zadna roznica czy 4-2 czy 1-0 w ostatniej minucie po "obronie czestochowy".

Dawno nie czekalem na mecz naszych Orlow z takim pozytywnym nastawieniem.

Zaryzykuje sobie delikatnie nasza wygrana, jak sie cieszyc to na maxa
Zreszta do grania beda inne zdarzenia, to zagram po to zeby pozniej napisac:"A nie mowilem?" ;\)
Posted by: mura

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 03/06/2008 23:16

Biszop nie wiem co dla Ciebie znaczy od zawsze, ale dla mnie typową drużyną turniejową są Włosi.
są pod tym względem najlepsi na świecie, bo jeśli odpadają z turnieju to albo po karnych albo po dogrywkach albo po błędach sędziego czy tragicznych błedach i golach traconych na koniec meczu, ewentualnie po "ustawkach" \:\) (skandynawski remis 2:2)
Squadrra Azurra wywalić z turnieju to najtrudniejsza sztuka.

a o tym jak Niemcy lubią ciułać punkty w grupie przekonaliśmy się na ostatnich 2 euro \:\)
remis z Rumunią i porażki z Anglią i Portugalią
a 4 lata później remisy z Holandią i Łotwą oraz porażka z Czechami
Posted by: larsson

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 00:12

Originally Posted By: tomo
Originally Posted By: ASUltras
Originally Posted By: MarcoviaMarki
A jak bukmacherzy rozliczają zakład, jeśli np. będzie dwóch królów strzelców ex aequo? Zwroty?


ten i ten bedzie wygrany (wg mnie)

Dokładnie, tylko że po kursie równym połowie kursu pierwotnego.

a w ziemniakach nie wiesz jak to bedzie?
Posted by: TCJ23

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 00:16

A wielmożnych panów sie chcialem spytać o najlepszą stronkę statystyczno-detaliczną jakiej teraz używają do rozkminiania Euro ???
Wiem to typowe pytanie ale Bez awantur proszę??
Posted by: TCJ23

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 00:33

W szczególności takiej , która pomoże mi porównać ilość goli strzelanych w Euro, ilość kartek, średni czas stzrelonych goli ????
Posted by: Warren

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 03:01


Co oznacza zakład w sts
Piłka nożna EURO 2008 zwycięzca meczu

18:00 Szwajcaria - Czechy (zwm.) 1.90 1.70
w fazie grupowej dogrywek sie nie gra
Posted by: Bullet

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 03:07

Originally Posted By: Biczu

Co oznacza zakład w sts
Piłka nożna EURO 2008 zwycięzca meczu

18:00 Szwajcaria - Czechy (zwm.) 1.90 1.70
w fazie grupowej dogrywek sie nie gra


Draw no bet?

A co do zakładów na najlepszych strzelców poszczególnych drużyn:

Frei - jak najbardziej do gry, argumenty już opisane w temacie. Obecnie do wzięcia po 3.0 w Bwin.

I moja perełka:

Krzynówek nasz najlepszy strzelec po 7.25 w Bwin. Z obecnie grających kadrowiczów tylko Zuraw i Smolarek mogą mu zagrozic i mają podobną ilośc bramek w kadrze, ale Ebi na pewno bedzie pieczołowicie pilnowany, a Zuraw jakoś zawodzi na wielkich imprezach. Krzynio z kolei nie raz i nie dwa ratował nam tyłek. Wolne też raczej będzie strzelał. Kurs chyba nieco zawyżony.
Dodatkowo zagram za small stake Wasilewskiego po kursie 100 \:o
Chłopak miewał juz mecze gdzie dwa razy głową trafiał, a myslę ża nasz najlepszy strzelec będzie na poziomie 2 góra 3 goli.
Posted by: Biszop

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 04:23

O Wlochach mam swoje niezmienne zdanie od wielu lat i jest w nim miejsce na to ze sa najlepsza druzyna na swiecie, a ze turniejowa...no coz, samo przez sie rozumie;-)

Co do Niemcow, to byly luzne dywagacje, ot takie moje skromne przemyslenia, podtrzymuje rowniez ze sa druzyna turniejowa, owszem, nie zawsze to przekuwa sie na wynik ale zdania nie zmieniam,
pewnie nie jest to druzyna Helmuta Schöna, nawet nie moze sie z nia rownac, jednak Niemcy od lat graja podobnie w turniejach, jak lokomotywa, z poczatku dosc ospale, rozkrecajac sie w miare mozliwosci w kolejnych etapach, oczywiscie, wszystko jest wzgledne ale to ze dla nas mecz z nimi wypadl jako pierwszy to dobra wiadomosc, nalezy to wykorzystac,
nie mam pojecia co knuje Leo ale gdybym mogl mu sugerowalbym nie klamkowac sie na swojej polowie;-)

Licze na to ze jestem na tyle marnym znawca ze dla Leona to zadna nowosc i wlasnie taki plan ma juz gotowy
Posted by: Mascherano

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 08:12

Originally Posted By: MarcoviaMarki
A jak bukmacherzy rozliczają zakład, jeśli np. będzie dwóch królów strzelców ex aequo? Zwroty?


w przypadku gdy dwoch grajkow zdobedzie te sama liczbe goli oficjalnie krolem strzelcow takiej imprezy zostaje ten ktorego druzyna zaszla do dalszej fazy ME.
Posted by: ELDORADO

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 14:54

A ja mam swoją teorię spiskową , apropos naszej grupy , kto nie wierzy w takie teoryjki , to niech przypomni sobie choćby mistrzostwa w Korei i mecze Korei z Hiszpanią czy z Włochami
Dla mnie kurs oscylujący ok 5,0 u buków na wyjście z grupy Austrii , to value bet . Nie przypominam sobie turnieju tej rangi ,żeby gospodarz nie wyszedł z grupy , dlaczego ? oczywiście kasa misiu kasa.....
Austria to typowy średniak ,ale u siebie bedzie grożna dla lepszych od siebie pomijając nawet względy pozasportowe , nieżle grała w meczach towarzyskich z mocnymi ekipami o wiele lepiej niz Polska na przykład, ,ale wroćmy do spisku . W razie problemow zawsze może liczyc na bratnią pomoc Niemców w ostatnim meczu ( o ile oczywiście oni sami nie wpakują sie w kłopoty tracąc wcześniej punkty z Polską czy z Chorwacją ), kto nie wierzy w tą opcje niech sobie przypomni ( o ile pamięta ) , mistrzostwa w 1982 w Hiszpanii, kiedy to Niemcy ewidentnie podłożyli się Austrii przegrywając z nimi w ostatnim meczu grupowym 1:2.
Połącz to z kursem na awans Szwajcarii, która piłkarsko może byc nawet czarnym koniem mistrzostw i uzyskasz rewelacyjnego dubla z kursem powyżej 10,0 u każdego buka .

POZDRO
ELDO
Posted by: szuwi1

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 15:35

zdaje sie ze tego typu typów nie mozna łączyc ale zapewne zalezy to od bukmachera,aczkolwiek pomysł wart rozważenia,szczególnie w przypadku Szwajcarji
Posted by: ELDORADO

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 15:41

Originally Posted By: szuwi1
zdaje sie ze tego typu typów nie mozna łączyc ale zapewne zalezy to od bukmachera,aczkolwiek pomysł wart rozważenia,szczególnie w przypadku Szwajcarji


mozna łączyc \:\) w Sportigbecie puściłem tego dubla po kursie 10,5
Posted by: mura

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 15:43

Originally Posted By: ELDORADO
ANie przypominam sobie turnieju tej rangi ,żeby gospodarz nie wyszedł z grupy


nie przypominam sobie turnieju tej rangi, żeby gospodarzem była tak słaba ekipa

co do Helwetów - jak najbardziej, do tego w gr.A spodziewam sie równych meczów z naciskiem na undery i remisy
Posted by: polskignom

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 15:58

Ja mysle, ze za bardzo nie doceniacie Austrii...pamietajce, ze ostatni mecz graja z Niemcami, ktorzy im na 100% pomoga, jesli tylko beda mogli.

A grupe Austriacy maja wymarzona...mocnych przyjaciol i 2 slabe ekipy, ktore mowia, ze jada po tytul.
Posted by: Ramzes

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 16:28

Originally Posted By: mura
[quote=ELDORADO]ANie przypominam sobie turnieju tej rangi ,żeby gospodarz nie wyszedł z grupy


Chociażby Belgia na Euro2000 - a drużynę mieli chyba lepszą od dzisiejszej Austrii
Posted by: ziomal-111

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 16:31

Originally Posted By: ELDORADO

Nie przypominam sobie turnieju tej rangi ,żeby gospodarz nie wyszedł z grupy , dlaczego ? oczywiście kasa misiu kasa.....

POZDRO
ELDO


Euro 2000 - Belgia

Ja uważam ze gospodarzem który wyjdzie z grupy będą tylko Szwajcarzy. Na ich zwycięstwo z Czechami oscyluje kurs w granicach 2.70 i ten mecz zagram.
Posted by: Mr_Andrew

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 16:35

Originally Posted By: ELDORADO
A ja mam swoją teorię spiskową , apropos naszej grupy , kto nie wierzy w takie teoryjki , to niech przypomni sobie choćby mistrzostwa w Korei i mecze Korei z Hiszpanią czy z Włochami
Dla mnie kurs oscylujący ok 5,0 u buków na wyjście z grupy Austrii , to value bet . Nie przypominam sobie turnieju tej rangi ,żeby gospodarz nie wyszedł z grupy , dlaczego ? oczywiście kasa misiu kasa.....
Austria to typowy średniak ,ale u siebie bedzie grożna dla lepszych od siebie pomijając nawet względy pozasportowe , nieżle grała w meczach towarzyskich z mocnymi ekipami o wiele lepiej niz Polska na przykład, ,ale wroćmy do spisku . W razie problemow zawsze może liczyc na bratnią pomoc Niemców w ostatnim meczu ( o ile oczywiście oni sami nie wpakują sie w kłopoty tracąc wcześniej punkty z Polską czy z Chorwacją ), kto nie wierzy w tą opcje niech sobie przypomni ( o ile pamięta ) , mistrzostwa w 1982 w Hiszpanii, kiedy to Niemcy ewidentnie podłożyli się Austrii przegrywając z nimi w ostatnim meczu grupowym 1:2.
Połącz to z kursem na awans Szwajcarii, która piłkarsko może byc nawet czarnym koniem mistrzostw i uzyskasz rewelacyjnego dubla z kursem powyżej 10,0 u każdego buka .

POZDRO
ELDO


akurat w tym meczu padł padł wynik 1-0 dla Niemców, no ale akurat był to jedyny wynik premiujący awansem obie te drużyny (kosztem Algierii)...
Posted by: rivex

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 16:37

A ja jakoś jestem bardziej za tym, że żaden z gospodarzy nie zagra więcej niż 3 mecze. Austria jest słaba i pomoc Niemców nie jest taka oczywista. Tam będą kombinacje pod rywala z grupy A.
A Szwajcarzy - hmm, bardzo dużo osób na nich stawia. Ale czy są tacy mocni? No nie wiem. Zakładam, że Portugalia będzie grać skoncentrowana i wyjdą z grupy. I do tego dołożyłbym Czechów. Niby trochę reprezentacja okrojona ze starej gwardii ale nadal są dobrzy. Poza tym dobry trener. Piłkarsko są lepsi od Szwajcarów i wątpię aby ściany aż tak bardzo pomagały gospodarzom.
Posted by: ELDORADO

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 16:42

Originally Posted By: Ramzes
Originally Posted By: mura
[quote=ELDORADO]ANie przypominam sobie turnieju tej rangi ,żeby gospodarz nie wyszedł z grupy


Chociażby Belgia na Euro2000 - a drużynę mieli chyba lepszą od dzisiejszej Austrii


no fakt, ale to był wyjątek potwierdzający regułe , poza tym Austria ma 2 słabych rywali (oczywiście to jest tylko moja teza ,która wyjdzie lub nie wyjdzie w praniu ) i niemieckich przyjaciól , czego nie miała Belgia w 2000 roku
Posted by: mura

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 16:46

no właśnie, nie dała rady Belgia która od Austrii lepsza jest i była na pewno.
Belgowie mieli sporo zawodników w klubach w Europie Zachodniej, mieli Brugię i Anderlecht regularnie grające w pucharach, nawet jesli Fiołki były bezlitośnie obijane w LM to w niej grali
i Belgowie znacznie częściej awansowali do imprez piłkarskich

co to jest Austria?
od lat kluby śmiem twierdzić gorsze od polskich a repra gra totalny piach od dawien dawna
emeryt Vastic ma być zbawcą?
jedynym wartościowym zawodnikiem jest Ivanschitz

i nie wierzę że Niemcy położą się Austriakom, nie ma takiej opcji by odpuścili, można sobie kalkulować ale zobaczymy za kilkanaście dni, moim zdaniem niemiecki czołgi przejadą się po fritzach izi ;\)
Posted by: mura

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 16:55

@Rivex zauważ że ten dobry trener nie pomógł Czechom na ostatnim mundialu kiedy mieli duża lepszą ekipą niż teraz


moim zdaniem Czesi mają znakomitego bramkarza i dobrą obronę, która może być złożona z graczy serie a a to o czymś świadczy
jednak idac dalej, nie ma już Nedveda ani Rosickiego, nie ma motorów napędowych tej kadry, kto niby ma dyrygować środkiem, wg mnie Czesi pomoc mają słabą a atak już tylko gorszy bo nikt nie napisze że Koller czy Baros w ostatnich latach poczynili postępy, raczej się cofnęli. Fenin zdolny ale w 1 składzie nie wyjdzie

Helweci mimo wszystko stanowią zgrany kolektyw, są dobrze zorganizowani i nie tak łatwo im strzelić gola co pokazał ostatni mundial

jak dla mnie z tej grupy Helweci i mimo wszystko Portugalia, po turnieju Bruknera juz nie będzie a Turasy pewnie ponarzekają na sędziów bla bla - nie sądze by wygrali jakiś mecz
Posted by: Logan

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 17:14

Ostatnie wyniki Austrii:


2006:
Canada 0:2
Croatia 1:4
Hungary 1:2
Costa Rica 2:2
Venezuela 0:1
Liechtenstein 2:1
Switzerland 2:1
Trinidad & Tobago 4:1

2007:
Malta (1:1)
Ghana (1:1)
France (0:1)
Scotland (0:1)
Paraguay (0:0)
Czech Republic (1:1)
Japan (0:0)
Chile (0:2)
Switzerland (1:3)
Ivory Coast (3:2)
England (0:1)
Tunisia(0:0)

2008:
Germany 0-3
Netherlands 3-4
Nigeria 1-1

Cztery wygrane mecze przez niecale 3 lata, w tym jeden z Lichtensztajnem. Nie wiem Eldo czy to sa niezle wyniki

4-8-12
Posted by: Logan

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 17:18

@Mura, oprocz Ivanschitza maja jeszcze Rolanda Linza, ktory w tym sezonie strezlil chyba 16 bramek w lidze portugalskiej. Mozna postawic ze on bedzie najlepszym strzelcem Austryjakow
Posted by: ziomal-111

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 17:21

Za Austrią oprócz tego, że jest gospodarzem nie przemawia praktycznie nic.
Mecze sparingowe przed ME wypadły bardzo kiepsko. W 2007 i 2008 roku Austria rozegrała 14 meczy miedzypaństwowych z czego wygrała zaledwie 1, 6 zremisowała i poniosła 7 porażek. Ostatnią imprezą którą pamiętaja są MŚ 1998 we Francji. Z dzisiejszej ekipy w tamtym turnieju grali Vastić oraz Hiden. Więc doświadczenie napewno nie będzie po ich stronie.
Według mnie Austria nie wychodzi z grupy.
Posted by: mura

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 17:25

do tej listy można jeszcze dopisać ostatnie zwycięstwo z maltą ale nie zmienia to obrazu sytuacji że to słaby zespół, sporo meczów grali u siebie (co jest logiczne oczywiście) a i tak wypadali blado a postawa obrony w meczu z oranje to już komedia

no tak, linz stosunkowo młody, powiedzmy że do wyróżniających się można wrzucić jeszcze pogatetza utrzymującego sie przez tyle lat w najlepszej lidze świata

tak czy inaczej gdyby nie sobieski to dziś ME byłyby w turcji \:\) i trzeba porządnie skopać tyłki austriackim degeneratom;)

kursy na chorwatów w 1 meczu bardzo dobre, choć z naszej perspektywy lepiej by było gdyby gospodarze jakiś punkty faworytom urwali
Posted by: polskignom

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 17:37

po 2 kolejkach w naszej grupie taka sytuacja:

Ger 6
Aut 2
Pol 1
Cro 1

Naprawde myslicie, ze wtedy Niemcy pojada po Austrii?

Jak dla mnie ten scenario jest bardzo prawdopodobny...Niemcy nie maja godnego rywala w grupie A, Austriakom wystarczy grac na remis, co nie jest az takie trudne w meczach z Cro i Pol. Do tego Austria grala ostatnio z Nigeria i osiagnela niezly wynik, z Holandia bylo bodajze 3:0 i dostali...graja coraz lepiej...ta ekipa to zadna europejska czolowka, ale rywali ma tak wcale niewiele lepszych.

z tymi klubami Mura to nie wiem...pamietam jak slaba Austria Wieden bez trudu lyknela Legie.
Posted by: rivex

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 17:41

Originally Posted By: polskignom

z tymi klubami Mura to nie wiem...pamietam jak slaba Austria Wieden bez trudu lyknela Legie.


A kto nie łyka naszych klubów? Nasza liga to dno więc nie ma sensu patrzeć na kluby.

Co do tego układu to się zgodzę: wtedy Niemcy mogliby odpuścić. Ale najpierw trzeba te 2 mecze zremisować aby Austriacy mieli te 2 punkty...
Posted by: polskignom

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 17:43

Ja sie odnioslem do tego, ze Mura napisal, ze Austria ma kluby nielepsze ;\)

Tez uwazam, ze nie ma co sie klubami sugerowac \:\)
Posted by: mgr

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 17:48

Austria wyjdzie z grupy bo jest gospodarzem?

Głupstwa :-)

Zero punktów Austria zdobędzie

Okrąglutkie.

Ewentualnie z Chorwacją 1 pkt.
Posted by: nOcnY

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 17:54

Co do gospodarzy to moim zdaniem jedyna opcja grania na gospodarzy jest opcja granie Szwajcarow - awans kosztem Czechow.

Quote:
EURO - Dwóch awansujących grupa A,

Które dwie drużyny zakwalifikują się do ćwierćfinału (grupa A)? (07-06-08 18:00)

Portugalia i Szwajcaria 3,50


Zastanawia mnie rowniez opcja grania takiej mozliwosci:

Quote:
EURO - Dwóch awansujących grupa D,

Które dwie drużyny zakwalifikują się do ćwierćfinału (grupa D)? (10-06-08 18:00)

Rosja i Hiszpania 3,40


Awans Sowietow kosztem Szwedow.
Posted by: Conrad

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 18:33

Ja patrzę w kierunku następujących zakładów:

- Szwajcaria v Czechy, "DNB 2" (chociaż to mecz otwarcia...)

- Portugalia v Turcja, "1"

- Grecja v Rosja, "DNB 1"

- Szwajcaria v Turcja, over na "bookings" (kartki)

- Szwecja v Hiszpania, "1" (tylko ze względu na astronomiczny kurs w okolicach 5.00 , być może jakiś handi wezmę)

- Rosja v Szwecja, "DNB 2"
Posted by: ice18

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 19:03

Chorwaci nie wygrali meczu na EURO od 12 lat (16.6.1996) 3-0 Dania (0-3-3)Sadze ze teraz przyjdzie pora na przelamanie tej passy i wygraja z Austria ktora wygrali 2 lata temu 4-1 ;\)
zastanawiam sie jeszcze czy zagrac ze Grecja nie wyjdzie z grupy...
Posted by: Conrad

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 19:12

Rosja nie wychodzi z grupy, jest to tak słaba drużyna, że nawet Hiddink im nie pomoże... ;\)
Posted by: polskignom

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 19:13

Tez mi sie tak wydaje...juz wystarczy im farta w elim.

Chociaz...duzy + dla nich to to, ze sa w sezonie, nie sa nim zmeczeni i graja w jednej lidze.
Posted by: zabek

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 19:26

Originally Posted By: Conrad
Rosja nie wychodzi z grupy, jest to tak słaba drużyna, że nawet Hiddink im nie pomoże... ;\)

Hiddink juz nie takim slabiakom pomagal wyjsc z grupy a Rosja wcale nie jest taka slaba.Zgadzam sie z polskignomem co do tego ze sa w trakcie sezonu i maja ciekawych zawodnikow.Mysle ze moga sie pokusic o niespodzianke i wyjscie z grupy.Osobiscie uwazam ze beda czarnym koniem razem z Szwajcaria.
Co do Austri to oni sa mega slabi,jak uciulaja 1 pkt to bedzie dobrze.Z grupy nie maja co marzyc ze wyjda chyba ze sciany pomoga jak w przypadku Korei na MS.
Posted by: Logan

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 19:38

Uwazam ze czarnym koniem turnieju moze byc Rosja, z kilkoma kolegami rozmawialem, to podzielaja moje zdanie. Tylko czarnym koniem jest druzyna, po ktorej nikt nie spodziewa sie sukcesu, wiec moze jednak Turcja?
Posted by: raiders_

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 19:50

Co do czarnych koni to bardziej bym patzry w strone gospodarzy .
Grecja nie wychodzi z grupy
Polska powinna wyjsc z grupy jesli nie spalimy sie w 1 meczu co latwe nie bedzie .

Niemcy ,Portugalia 2 ekipy ktore wedlug mnie powinny dac najbardziej caila na tych mistrzostwach.

Niemyc -drewniana obrona i dizdek w bramce + niezwykla pewnosc siebie co do sukcesu .Gadaja tak jak Polacy przed mistrzostwami w Koreji ze jada po mistrzostwo :).
Portugalia niby ma wszystko aby zajsc wysoko ,ale indywidualnie to sie wiele nie zrobi samolub Ronaldo .... Portugalia nie ma zgranego zespolu.

Licze na dobry wystemp Francuzow jak na taki klasowy zespol niezwykle malo sie o nich mowi i pisze ciekawe dlaczego...?

A kto wygra ME \:\) ten co straci mniej bramek \:p
Posted by: rivex

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 20:33

Originally Posted By: Logan
Tylko czarnym koniem jest druzyna, po ktorej nikt nie spodziewa sie sukcesu, wiec moze jednak Turcja?


Jak już szukać niespodzianek to może Rumunia?
W 2000 mieli w grupie Anglię, Niemcy i Portugalię. To była chyba grupa śmierci. No i wyszli na 2. miejscu \:\)
Nie zapominajmy, że ta drużyna wygrała swoją grupę z bilansem 9-2-1. Mieli w grupie Holandię i raz wygrali a raz był remis z nimi.

Grupa strasznie mocna ale niespodzianki jakieś powinny być.
Francja i Włochy już w ostatnich latach miały fatalne wystepy w grupie choc niemal wszyscy na nich liczyli.

Mało prawdopodobne ale Rumunia może tam namieszać. A kursy na nich są niezłe.
Posted by: ziomal-111

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 20:34

Originally Posted By: raiders_


A kto wygra ME \:\) ten co straci mniej bramek \:p


Szwajcaria w MŚ nie straciła żadnej bramki a nie awansowała nawet do ćwierćfinału \:p
Taki żarcik \:\)
Dla mnie czarnym koniem mogą być właśnie Szwajcarzy. Z roku na rok pokazują, że potrafią grać coraz lepiej.
Posted by: polskignom

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 20:37

czarnym koniem zostanie ekipa, o ktorej wszyscy mowia, ze przywiezie 0 punktow i ze odpadnie.

Wszyscy jak nakreceni Rosja i Szwajcaria.

Wg mnie bedzie to ktos z czworki: Rumunia, Turcja, Austria i Grecja.

Z najwiekszym naciskiem na Rumunow i Austriakow.
Posted by: crossmen

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 20:42

Dorzucę swoje 3 grosze w temacie , co do czarnego konia mistrzostw jest to zawsze najtrudniej wytypować , ale u mnie Rosja w tym temacie się przewija mają wszystko co trzeba aby spełnić te warunki super trener + piłkarze głodni sukcesu wystarczy im alkohol odstawić i wyniki same przyjdą . Do kandydatów dorzucam jeszcze Szwajcarię - gospodarz noi niezła drużyna z którą u nich bardzo ciężko pokonać.
Co do faworyta to bardzo jestem zdziwiony forowaniem Niemców - Joachim Loew trener bardzo przeciętny , skład również , obrona jak szwajcarski ser , trochę lepiej to z przodu wygląda ,uważam , że w meczu z nami i Chorwacją Niemcy nie zdobędą 6 pkt. Naprawdę ta drużyna jest mocno przeceniana.
jak będzie oczywiście zobaczymy !!!
Posted by: Biszop

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 20:51

Z dwojki gospodarzy bladziej wyglada Austria, Szwajcarzy daja niezle rade, jak ktos ma nie pojsc dalej to nasi rywale maja realne szanse na krotkie wystepy na tej imprezie.
tak czy siak kurs Eldorado na to ze obie wyjda z grupy wcale nie taki zly i wart zagrania bo tacy slabo ceniani gospodarze potrafia splatac niezlego figla.

Mnie osobiscie mocno zastanawiaja Rosjanie, solidni ale jakos nie nie moga przekonac do siebie.

Ciezko teraz cos ugrac sensownego z 1x2, spodziewam sie jakis ciekawych kursow na faworytow w przypadku wtopionych pierwszych meczy, o ile takowe sie przytrafia, np Niemcy jak dostana po dupskach w pierwszym meczu

Zreszta, wystarczy ze komus teoretycznie slabszemu ulozy sie mecz to w kolejnych spora szansa ze to zaprocentuje i wszelkie dywagacje przed turniejem wezma w leb:)

Teraz spokojnie czekam do niedzieli, do tego czasu wypuszcze sie na wyjscia z grup przez teoretycznie najslabszych, a pozniej zobaczymy co sie bedzie dzialo:)
Posted by: ice18

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 21:16

Jasne Austria czarnym koniem \:D w samym kraju zbierali podpisy zeby ich wycofac z mistrzostw europy bo się nie nadają. są najslabsza ekipa 90 miejsce w rankingu i jakakolwiek zdobycz puntkowa bedzie sukcesem...
Posted by: polskignom

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 21:24

Originally Posted By: ice18
Jasne Austria czarnym koniem \:D w samym kraju zbierali podpisy zeby ich wycofac z mistrzostw europy bo się nie nadają.


A z sondy na onecie wynika, ze Polska jest zdecydowanym faworytem EURO. Czy to znaczy, ze to peffka?
Posted by: rivex

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 21:27

Originally Posted By: polskignom
Originally Posted By: ice18
Jasne Austria czarnym koniem \:D w samym kraju zbierali podpisy zeby ich wycofac z mistrzostw europy bo się nie nadają.


A z sondy na onecie wynika, ze Polska jest zdecydowanym faworytem EURO. Czy to znaczy, ze to peffka?


Zeby tylko onet!
A na kicker.de to 82% stawia, że Niemcy przegrają pierwszy mecz \:\)
Posted by: ice18

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 22:16

lol nie o to mi chodzilo.
wiadomo ze 90% forum zaglosuje ze Niemcy przegraja a Polska wygra mistrzostwa tylko kto w to wierzy ? nikt....(w ta 2 rzecz)
Austria to moze wygrac ale z Malta ;\)
Posted by: Biszop

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 22:20

Originally Posted By: ice18

Austria to moze wygrac ale z Malta ;\)


Nawet zremisowac \:D
Posted by: okocha

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 22:22

Wszystko pięknie, ale dla mnie na Euro istnieje jeden typ jak na MŚ w Niemczech, a mianowicie król strzelców. Wtedy dałem na Klose i była piękna kasa, a teraz mam przeczucie, że będzie to Frei (kurs 67!!!). Jest w formie, strzela karne a gospodarze muszą mieć pomoc i wyjść z grupy, wszystkie piłki grają na niego... Krótko, ale może to wejść. Za 500pln i zabawa na Euro...
Posted by: podstawek

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 22:38

Dla mnie czarnym koniem będzie Rumunia. Drużyna bardzo niedoceniana,a grają naprawdę dobry futbol. Oglądałem kilka ich meczów i grają bardzo agresywnie.
Posted by: mura

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 22:52

Originally Posted By: podstawek87
Dla mnie czarnym koniem będzie Rumunia. Drużyna bardzo niedoceniana,a grają naprawdę dobry futbol. Oglądałem kilka ich meczów i grają bardzo agresywnie.


z kim wygrają na euro???

moim zdaniem 1, max 2 pkt w grupie
Posted by: kadus

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 04/06/2008 23:06

Ja na euro postanowilem sie troche pobawic w OUTRIGHTS : wybieramy 4 reprezentacje z których jedna naszym zdaniem zdobedzie mistrzostwo Europy, jak dla mnie są to : Włochy @7.5, Hiszpania @7, Portugalia @8, Francja @10

wszystkie reprezentacje kombinujemy z Krolem Strzelcow: C.Ronaldo @10, F.Torres @12.00, L.Toni @12 T.Henry @20

mamy 16 kombinacji , kazda stawiamy po 10j = 160j w przypadku najmniejszego trafienia mamy 700j, zas w najlepszym przypadku jak wygra Francja i krolem zostanie Henry , wchodzi kurs 200, oczywiscie Mistrzem Europy moze zostac kto inny, jednak jak wspomnialem wybieramy reprezentacje , które naszym zdaniem maja najwieksze szanse \:\)
Posted by: TCJ23

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 00:12

Originally Posted By: ELDORADO
A ja mam swoją teorię spiskową , apropos naszej grupy , kto nie wierzy w takie teoryjki , to niech przypomni sobie choćby mistrzostwa w Korei i mecze Korei z Hiszpanią czy z Włochami
Dla mnie kurs oscylujący ok 5,0 u buków na wyjście z grupy Austrii , to value bet . Nie przypominam sobie turnieju tej rangi ,żeby gospodarz nie wyszedł z grupy , dlaczego ? oczywiście kasa misiu kasa.....
Austria to typowy średniak ,ale u siebie bedzie grożna dla lepszych od siebie pomijając nawet względy pozasportowe , nieżle grała w meczach towarzyskich z mocnymi ekipami o wiele lepiej niz Polska na przykład, ,ale wroćmy do spisku . W razie problemow zawsze może liczyc na bratnią pomoc Niemców w ostatnim meczu ( o ile oczywiście oni sami nie wpakują sie w kłopoty tracąc wcześniej punkty z Polską czy z Chorwacją ), kto nie wierzy w tą opcje niech sobie przypomni ( o ile pamięta ) , mistrzostwa w 1982 w Hiszpanii, kiedy to Niemcy ewidentnie podłożyli się Austrii przegrywając z nimi w ostatnim meczu grupowym 1:2.
Połącz to z kursem na awans Szwajcarii, która piłkarsko może byc nawet czarnym koniem mistrzostw i uzyskasz rewelacyjnego dubla z kursem powyżej 10,0 u każdego buka .

POZDRO
ELDO


No tak ale ta spiskowa teor. sprawdza sie tylko dla Szwajcarii...oni mają to kupione...ale drugi współorganizator cierpi..tak jak cierpiała Japonia i nie wyszła w ramach za korupcjogenne geny Koreańczyków.
Posted by: TCJ23

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 00:18

Originally Posted By: polskignom
czarnym koniem zostanie ekipa, o ktorej wszyscy mowia, ze przywiezie 0 punktow i ze odpadnie.

Wszyscy jak nakreceni Rosja i Szwajcaria.

Wg mnie bedzie to ktos z czworki: Rumunia, Turcja, Austria i Grecja.

Z najwiekszym naciskiem na Rumunow i Austriakow.


To już lepszym czarnym koniem w grupie jest Polska...trzy z 4 zespołów które wymieniłeś wyżej na bank nie awansuje dalej..
Posted by: TCJ23

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 00:21

Originally Posted By: rivex
Originally Posted By: polskignom
Originally Posted By: ice18
Jasne Austria czarnym koniem \:D w samym kraju zbierali podpisy zeby ich wycofac z mistrzostw europy bo się nie nadają.


A z sondy na onecie wynika, ze Polska jest zdecydowanym faworytem EURO. Czy to znaczy, ze to peffka?


Zeby tylko onet!
A na kicker.de to 82% stawia, że Niemcy przegrają pierwszy mecz \:\)


No nie gadaj..wypas...przynajmniej ktoś wierzy w Polskę!
Posted by: TCJ23

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 00:40

Widzieliście, że Czechy nie wyjdą z grupy nawet na BAH są po 1,95(były wczoraj), co jak co ale południowi bracia są bez Rosickiego - a on jest nie tylko utalentowany jest też mózgiem ( w quizie jaki mozemy oglądać na Polsacie wypalił pełne 5/5 ze szczegółów nawet jakich tacy gracze jak tutaj nie pamiętają)
Bez Roscikiego i bez żadnego atakującego w formie, zdolnego do stzrelania "na dziś" nie da rady wyjść z grupy..wiedzą o tym sami Czesi, takie mają nastroje..zresztą CZechy 2008 to nie Czechy 2004 i każda poprzednia repra do 1994. Nie dadzą rady ugrać tym razem.

Już lepiej wyglądają szanse Polski..nie mówcie mi , że nie ugramy 4-6 p zz Chorwatami i Austrią...LEO dawał 4 milionowemu Trynidadowi i Tobago ( TnT to już wogle kozacko brzmi) remisy ze Szwedami 0-0 ( my nie zrobiliśmy remisu z Szwecją i na Euro pojechała ŁOTWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) a Anglia i Paragwaj stzreliły w po 2 i 1 bramkę. To my z Anglikami dostajemy na bank zawsze jedną. Uciułamy przy trenerze tej klasy co Leo, to jest na wyciągnięcie ręki, ej Rehagel ustawił Grecja na Mistzra Europy 7 meczów z rzędu zrobił w konia inne wielkie nacje. Dania z 1992? Oni grali najpiękniejszą piłkę tego turnieju..wydali na świat gwiazdy po tym turnieju nie jak Grecja.
Dziś jest czas bardziej odpowiedni niż kiedykolwiek...Polska moze pojechać nawet Niemców..jak Niemcy nie wygrają pierwszego z nami, nie wygrają mistostwa Europy.Wygrają pierwszy z NAMI, są w Finale z palcem w dupie.
Lepiej powiedzcie co myślicie o Holandii-Francja-Włochy.???
Posted by: Szewa

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 01:06

Austria czarnym koniem ? Moim zdaniem to semantyczne nadużycie Mali Niemcy nie mają ŻADNYCH czysto sportowych argumentów aby wyjść z grupy. Wszystkie pozostałe drużyny są od niej lepsze, poza tym brak ogrania w meczach o stawkę też da znać. No i kto tam ma być postrachem bramkarzy ? Jest kilku wyrobników, wymienionych przez kogoś wcześniej, i szara masa. Atuty ? Własne boisko i może lekka pomoc sędziów, bo nie sądzę, żeby czarni drukowali tak perfidnie jak w Korei.

Ja ciągle będę się upierał, że Rosjanie mogą namieszać. Przede wszystkim mają znakomitego trenera. Ponad to tacy zawodnicy jak Akinfeev, Anyukov, Arshavin czy Pogrebnyak (o ile będzie grał) prezentują bardzo wysoki poziom, o czym mogliśmy się przekonać podczas kampanii Zenitu w p. UEFA. Reprezentacje Szwecji i Grecji są jak najbardziej w ich zasięgu. Grecy, to praktycznie ta sama drużyna co cztery lata temu. Z jednej strony doświadczenie będzie pracować na ich korzyść, ale już forma fizyczna i kondycja niekoniecznie. Z kolei Szwedzi również nie zachwycają. Mają kilku bardzo dobrych zawodników, z mega gwiazdą Zlatanem na czele, ale ten ostatni do meczów w kadrze za bardzo się nie przykłada. Reszta drużyny też ostatnio nie zachwyca.
Posted by: TCJ23

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 01:17

Originally Posted By: Szewa
Austria czarnym koniem ? Moim zdaniem to semantyczne nadużycie Mali Niemcy nie mają ŻADNYCH czysto sportowych argumentów aby wyjść z grupy. Wszystkie pozostałe drużyny są od niej lepsze, poza tym brak ogrania w meczach o stawkę też da znać. No i kto tam ma być postrachem bramkarzy ? Jest kilku wyrobników, wymienionych przez kogoś wcześniej, i szara masa. Atuty ? Własne boisko i może lekka pomoc sędziów, bo nie sądzę, żeby czarni drukowali tak perfidnie jak w Korei.

Ja ciągle będę się upierał, że Rosjanie mogą namieszać. Przede wszystkim mają znakomitego trenera. Ponad to tacy zawodnicy jak Akinfeev, Anyukov, Arshavin czy Pogrebnyak (o ile będzie grał) prezentują bardzo wysoki poziom, o czym mogliśmy się przekonać podczas kampanii Zenitu w p. UEFA. Reprezentacje Szwecji i Grecji są jak najbardziej w ich zasięgu. Grecy, to praktycznie ta sama drużyna co cztery lata temu. Z jednej strony doświadczenie będzie pracować na ich korzyść, ale już forma fizyczna i kondycja niekoniecznie. Z kolei Szwedzi również nie zachwycają. Mają kilku bardzo dobrych zawodników, z mega gwiazdą Zlatanem na czele, ale ten ostatni do meczów w kadrze za bardzo się nie przykłada. Reszta drużyny też ostatnio nie zachwyca.

A Arshavin nie ma przypadkiem konuzji i nie zagra w pierwszych meczach??
Posted by: ziomal-111

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 01:23

@ Frei A. - Żurawski M. 1 - 1.60
Biorę z pocałowaniem reki. Maciek będzie wysunietym pomocnikiem więc wieksze szanse na gole w naszej reprze daje Smolarkowi. Frei wiadomo. Niektórzy wierza w jego króla strzelców. Dla mnie peffka \:p
Posted by: (J)

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 01:43

U Ruskich kontuzje ma Pogrebniak. 50/50 stan na wczoraj że nie zagra z Hiszpanią. Więcej o Rosjanach napiszę na dniach.

Co ciekawe na rosyjskich strankach w typowaniach Polska max na 3 miejscu w grupie. Jako naszą siłę wymienia się zespół jako kolektyw i tylko to
Posted by: Szewa

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 01:44

Originally Posted By: ziomal-111
@ Frei A. - Żurawski M. 1 - 1.60
Biorę z pocałowaniem reki. Maciek będzie wysunietym pomocnikiem więc wieksze szanse na gole w naszej reprze daje Smolarkowi. Frei wiadomo. Niektórzy wierza w jego króla strzelców. Dla mnie peffka \:p

Skąd ten zakład ?
Posted by: rafal08

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 01:46

Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: ziomal-111
@ Frei A. - Żurawski M. 1 - 1.60
Biorę z pocałowaniem reki. Maciek będzie wysunietym pomocnikiem więc wieksze szanse na gole w naszej reprze daje Smolarkowi. Frei wiadomo. Niektórzy wierza w jego króla strzelców. Dla mnie peffka \:p

Skąd ten zakład ?


Ja sie zastanawiam czy uda im sie zdobyc jakiegos gola a ty uwazasz,ze Frei to peffka \:p .

Zwrot w przypadku 0:0 ?
Posted by: ziomal-111

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 01:47

Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: ziomal-111
@ Frei A. - Żurawski M. 1 - 1.60
Biorę z pocałowaniem reki. Maciek będzie wysunietym pomocnikiem więc wieksze szanse na gole w naszej reprze daje Smolarkowi. Frei wiadomo. Niektórzy wierza w jego króla strzelców. Dla mnie peffka \:p

Skąd ten zakład ?

Milenium
Posted by: ziomal-111

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 01:51

Originally Posted By: rafal08
Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: ziomal-111
@ Frei A. - Żurawski M. 1 - 1.60
Biorę z pocałowaniem reki. Maciek będzie wysunietym pomocnikiem więc wieksze szanse na gole w naszej reprze daje Smolarkowi. Frei wiadomo. Niektórzy wierza w jego króla strzelców. Dla mnie peffka \:p

Skąd ten zakład ?


Ja sie zastanawiam czy uda im sie zdobyc jakiegos gola a ty uwazasz,ze Frei to peffka \:p .

Zwrot w przypadku 0:0 ?


Raczej zwrot, choć nie ejstem na 100% pewny.
Posted by: dimes

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 01:52

Myślę, że Polska wygra EURO to value. Właśnie sprawdzałem sonde na onecie i nasi mają aż 52% na wygranie EURO A przecież wiemy, że w Polsce na piłce każdy się zna, więc myślę, że warto zaryzykować skoro tylu fachowców stawia na naszych.

Z grupy wychodzimy bezproblemowo, pytanie czy będziemy przed czy za ***?

Korekta wypowiedzi na prośbe userów \:\)

A co do wyjścia z grupy - zgadzam sie w 100%
Posted by: rivex

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 01:59

Originally Posted By: ziomal-111
@ Frei A. - Żurawski M. 1 - 1.60
Biorę z pocałowaniem reki. Maciek będzie wysunietym pomocnikiem więc wieksze szanse na gole w naszej reprze daje Smolarkowi. Frei wiadomo. Niektórzy wierza w jego króla strzelców. Dla mnie peffka \:p


Cholera, zagrałbym ale Millenium nie ma punktów w Wawie. Pamiętam, że był jeszcze niedawno jakiś ale teraz nie ma :/

A zakład fajny. Zurawski nie jest w dobrej formie. W kadrze zawodzi. Jedynie ten problem, że może strzelać karne. Ale ogolnie zaklad wart tego kursu...
Posted by: Szewa

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 01:59

Originally Posted By: rafal08
Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: ziomal-111
@ Frei A. - Żurawski M. 1 - 1.60
Biorę z pocałowaniem reki. Maciek będzie wysunietym pomocnikiem więc wieksze szanse na gole w naszej reprze daje Smolarkowi. Frei wiadomo. Niektórzy wierza w jego króla strzelców. Dla mnie peffka \:p

Skąd ten zakład ?


Ja sie zastanawiam czy uda im sie zdobyc jakiegos gola a ty uwazasz,ze Frei to peffka \:p .

Zwrot w przypadku 0:0 ?

Czy ja wiem ?

Maciek raczej karnych już nie będzie strzelał \:D Specjalistów od wolnych też mamy innych. Poza tym to nie jest typowa "9", na którą idą wszystkie piłki. U nas ciężar gry ofensywnej i zdobywania bramek będzie rozłożony na co najmniej trzech zawodników: Krzynówek, Ebi, Żuraw.

Co innego Szwajcaria. Tam wszystkie wolne i karne wykonuje Frei. Na niego adresowane są też wszystkie piłki w polu karnym. Popatrz zresztą na jego osiągnięcia w Rennes i Borussi, a także średnią bramek w reprezentacji (58 meczy/35 goli). Żuraw może mu buty czyścić ;\)
Posted by: craax

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 03:27

Czarny koń mistrzostw - RUMUNIA .
Drużyna zupelnie inna od wszystkich , do tej pory bardzo agresywan , ale ulozona i skuteczna pilka. Maja idealna grupe do tego zeby tym czarnym koniem sie stac ( nikt sie sukcesu po nich nie spodziewa ) .

Bardzo ciekawie wygladaja zaklady dotyczace koncowej klasyfikacji , gdzie Hiszpanie mozna obstawiac z kims z grupy C po niezlych kursach , to samo dotyczy sie Portugalii , te ekipy powinny wyjsc ze swoich grup , a z C ktos z wiekszych odpadnie i dobrze pokombinowac , troszke szzescia i mozna ladnie na tym zarobic.
Posted by: Stalion

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 03:30

Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: ziomal-111
@ Frei A. - Żurawski M. 1 - 1.60
Biorę z pocałowaniem reki. Maciek będzie wysunietym pomocnikiem więc wieksze szanse na gole w naszej reprze daje Smolarkowi. Frei wiadomo. Niektórzy wierza w jego króla strzelców. Dla mnie peffka \:p

Skąd ten zakład ?


Zaklad ciekawy ;\)

Co do czarnych koni.
Rosja - nasi wschodni sasiedzi moga namieszac w tegorocznych mistrzostwach. Limity wprowadzone przez wlodarzy Zenitu dla obcokrajowcow oplacaly sie

Slyszalem takze opinie ze z dobrej strony moga sie pokazac Chorwaci. Ekipa ktora 'wyrzucila' Anglie gra w 'naszej' grupie.
Biorac pod uwage, ze przegraja z naszymi Orłami za duzego sukcesu im nie wroze \:p A zapowiedzi chorwackiej prasy sa delikatnie mowiac bardzo 'mistrzowskie'. Jednak jak wiadomo od pisania punktow nie przybywa
Posted by: tomo

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 03:39

Hehehe tak sobie czytam o tych waszych typach na "czarnego konia", w których najczęściej przewija się słowo "Rosja" i przyznam szczerze, że ... jestem w sporym szoku, ponieważ ja wszystkim swoim znajomym od paru tygodni już powtarzam, że misia jebnie właśnie Rosja \:D

Nie mam na to żadnego racjonalnego wyjaśnienia, ale ostatnimi czasy w sportach zespołowych nadeszły na prawdę dobre czasy dla Rosji (kosz, hokej) więc czemu do kolekcji nie zdobyć ME w piłce nożnej? ;\)
A jak się ma na ławce takiego człowieka jak Hidding to przecież wszystko jest możliwe...
Posted by: VanTheMan

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 03:48

Zauważyłem, że sporo ludzi gra na to że Grecy nie wyjdą z grupy. Kurs oscyluje w granicach 1.6 i patrząc na ich grupę gdzie mamy Hiszpanię, Szwecję i Rosjanów... naprawdę ciężko sobie wyobrazić wychodzącą Grecję która musiałaby przebić się przez zmotywowaną i odmłodzoną Hiszpanię oraz Rosjanów. Szwedzi jak Szwedzi zamieszać też powinni a w razie zapotrzebowania punktów na pewno z kimś się tam ustawią na potrzebny remis.

Grecja max stake prawdopodobnie, co sądzicie?
Posted by: Szewa

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 03:52

Originally Posted By: VanTheMan
Szwedzi jak Szwedzi zamieszać też powinni a w razie zapotrzebowania punktów na pewno z kimś się tam ustawią na potrzebny remis.

\:D

To tak ku przestrodze tym, którzy w ustaffki nie wierzą ;\)

Oczywiście mało prawdopodobne żeby Austriacy walczyli o awans, ale zakładając, że po dwóch meczach Niemcy będą mieli awans, a gospodarzom potrzebna będzie wygrana, to na 99% jestem przekonany, że tą wygraną osiągną \:\) Szwaby pewnie wyjdą wtedy rezerwami i za bardzo przemęczać się nie będą.
Posted by: micha$

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 03:54

Originally Posted By: VanTheMan
Rosjanów [...] Rosjanów

\:D \:D \:D
Posted by: style

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 04:37

ciekawym betem wydaje sie zakład: czy Roger Guerreiro strzeli gola w tym turnieju- Nie -kurs 1.85,ciężko będzie Rogerowi wogole dojść do sytuacji strzeleckiej przy ostrym pressingu ze strony rywali...do rzutu karnego podejdzie zapewne Żuraw, wolne wykonywał będzie Jacek"młotek w nodze"Krzynówek.

pozdro.
Style
Posted by: Szewa

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 04:46

Taka mała prośba Panowie \:\)

Jeżeli już proponujecie jakiś zakład z tych "nietypowych" to piszcie gdzie to gracie, bo ciężko przeglądać wszystkie buki w ich poszukiwaniu ;\)
Posted by: podstawek

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 04:46

Gdzie jest taki zakład? Dla mnie peffka \:\)
Posted by: style

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 04:52

Sorry Panowie, bwin.
Posted by: mankiet

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 04:55

Originally Posted By: style
ciekawym betem wydaje sie zakład: czy Roger Guerreiro strzeli gola w tym turnieju- Nie -kurs 1.85,ciężko będzie Rogerowi wogole dojść do sytuacji strzeleckiej przy ostrym pressingu ze strony rywali...do rzutu karnego podejdzie zapewne Żuraw, wolne wykonywał będzie Jacek"młotek w nodze"Krzynówek.

pozdro.
Style

gdzie jest ten zaklad dostepny?
Posted by: podstawek

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 05:01

Pójdzie za grubą stawkę, bo przecież nawet w Legii mało strzela poza karnymi, a co dopiero w reprze, gdzie nie ma pewnego miejsca w składzie
Posted by: VanTheMan

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 05:08

Panowie czemu bekę ze mnie ciśniecie \:D ? Szwedzi przecież w któryś tam mistrzostwach ustawiali się... fakt faktem jest że to z Danią na bodaj 2-2. Sprawa wygląda po prostu tak że Grecja leży i kwiczy w tej grupie.
Posted by: mankiet

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 05:13

Originally Posted By: podstawek87
Pójdzie za grubą stawkę, bo przecież nawet w Legii mało strzela poza karnymi, a co dopiero w reprze, gdzie nie ma pewnego miejsca w składzie

Nie pojdzie ja mam limit 367 PLN
Posted by: 19marcin08

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 05:13

Widziałem sporo osób pisało o reprezentacji Rosji.
Więc znalazłem dość dobry zakład a mianowicie Kto zajdzie dalej w turnieju? Rosja czy Polska? Rosja @1,60
Gdy oba zespoły nie wyjdą z grupy jest zwrot.
Moim zdaniem większe szanse ma mimo wszystko Rosja, Ciężki mecz na początek z Hiszpanami i jeśli uda się w tym meczu zdobyć 1 pkt to myślę, że będzie z górki, bowiem później mecz z Grecją a deser ze Szwecją.

Expekt
Posted by: Szewa

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 05:19

Originally Posted By: VanTheMan
Panowie czemu bekę ze mnie ciśniecie \:D ? Szwedzi przecież w któryś tam mistrzostwach ustawiali się... fakt faktem jest że to z Danią na bodaj 2-2. Sprawa wygląda po prostu tak że Grecja leży i kwiczy w tej grupie.

Ja nie kręcę beki z Ciebie \:\) Właśnie fajnie to wychwyciłeś. Nawet na takich turniejach zdarzają sie ewidentnie ustawione mecze i to nawet jeżeli chodzi o dokładny wynik \:D
Posted by: żyła

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 05:25

Originally Posted By: ziomal-111
Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: ziomal-111
@ Frei A. - Żurawski M. 1 - 1.60
Biorę z pocałowaniem reki. Maciek będzie wysunietym pomocnikiem więc wieksze szanse na gole w naszej reprze daje Smolarkowi. Frei wiadomo. Niektórzy wierza w jego króla strzelców. Dla mnie peffka \:p

Skąd ten zakład ?

Milenium

A orientuje sie ktos jaki limit na takie zdarzenie?
Posted by: _Korver_

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 05:34

Chyba dużo osób się rzucił na ten typ na Rogera ;\)

Na bwin ciężko się zalogować, a i kurs poleciał już na 1.75
Posted by: Szewa

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 05:36

Originally Posted By: _Korver_
Chyba dużo osób się rzucił na ten typ na Rogera ;\)

Na bwin ciężko się zalogować, a i kurs poleciał już na 1.75

na bwin przez cały dzień ciężko się zalogować.

Chyba wszyscy łapią ich mega wysokie kursy \:D
Posted by: zenek_z_kulu

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 05:44

co do meczu Polaków z Niemcami, to bedzie nie tylko wydarzenie czysto sportowe, z podtekstami narodowosciowymi i historycznymi, ale i komercyjne -------> patrz reklama MEDIAMARKT \:D jesli Polacy wygraja to zwrot kaski za nowo zakupiony telewizor (TOSHIBA LCD 37" cena bodajze ok.2700 zł) \:D \:D \:D mysle ze dobre promo (jeden warunek - WYGRANA POLSKI) dla kogos kto i tak jest zmuszony do kupienia w miare dobrego telewizorka \:D \:\)
Posted by: VanTheMan

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 06:39

Którzy bukmacherzy oferują zdarzenia tego typu co wyżej? Np. Kowalski strzeli gola w turnieju - tak/nie ? Przyznaje że może to przynieść ciekawe zyski.
Posted by: ice18

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 07:01

moim koniem są chorwaci \:p ;-)
http://www.me2008.pl/artykul/1094/droga-chorwacji-do-euro
Posted by: gawlin85

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 07:09

Ja uważam w ten sposób:
Turcja - słaby bramkarz, nic nie zwojują, mieli lepszą kadrę na MS2002
Szwajcaria - będzie walczyć o wyjście z grupy
Czechy - bez Rosickiego, a to spore osłabienie. Ciężko im będzie wyjść z grupy. Baros, Koller jakoś mi nie pasują:) , kto wie może Fenin , ale to chyba jeszcze za wcześnie.
Szwecja, Grecja - według mnie nie awansują do drugiej rundy. Szwedzi jak i Grecy solidni ale to za mało, na Rosję i Hiszpanię.
Rosja - Każdy mówi czarny koń, według mnie wyjdą z grupy, a dalej zobaczymy.
Rumunia - może to oni namieszają w swojej grupie \:\) Chociaż będzie niezmiernie ciężko wyjść z grupy, o ich sile stanowi zespołowość i to jest ich duży atut. Czy czarny koń , hmm kto wie.
Posted by: _Korver_

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 07:14

Originally Posted By: VanTheMan
Którzy bukmacherzy oferują zdarzenia tego typu co wyżej? Np. Kowalski strzeli gola w turnieju - tak/nie ? Przyznaje że może to przynieść ciekawe zyski.


na pewno na bwinie jest tego sporo, w naziemnych też pewnie byś coś znalazł ;\)
Posted by: gawlin85

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 07:16

A król strzelców, hmm ja mam kilku faworytów, których zagram sobie za drobne \:\) Ballack, Di Natale, Ronaldo, Klose \:\) W Szwecji np. dam, że najwięcej goli strzeli Mellberg \:\) Kto wie ile Szwecja strzeli bramek, może 1 może 2, a może i wiele więcej \:\) Liczę na stałe fragmenty gry i jakąś głowę Mellberga \:\)
Naprawdę jest wiele ciekawych rozwiązań, które można za grosze sobie pograć \:\)
Posted by: Zaixi

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 07:42

Tak sobie czytam i czytam te posty i dochodzę do jednego, każdy mecz w ME 08 będzie loterią. Oczywiście zdarzy się że faworyt wygra ale uważam ze będzie dużo niespodzianek. Na dziś jestem pewien że Austria wychodzi z grupy, tak na 80%. Francja, Niemcy, Portugalia prawdopodobnie nie wychodzą z grupy. I tak jak wszyscy prognozują tak i ja podałem swoje przeczucia. Acha Polska Niemcy 1-1.

pozdrawiam i życzę wiadomo czego
Posted by: Baqu

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 14:47

Originally Posted By: rivex
Zurawski nie jest w dobrej formie.


jest w najlepszej od bodajże 2-ch lat, sam mówi, ze czuje sie lepiej przygotowany niz na MŚ, a Ty piszesz ze nie jest w formie ? \:\)

Originally Posted By: Szewa

Maciek raczej karnych już nie będzie strzelał


Leo zapowiedział, że będzie.

Originally Posted By: 19marcin08
Widziałem sporo osób pisało o reprezentacji Rosji.
Więc znalazłem dość dobry zakład a mianowicie Kto zajdzie dalej w turnieju? Rosja czy Polska? Rosja @1,60
Gdy oba zespoły nie wyjdą z grupy jest zwrot.
Moim zdaniem większe szanse ma mimo wszystko Rosja, Ciężki mecz na początek z Hiszpanami i jeśli uda się w tym meczu zdobyć 1 pkt to myślę, że będzie z górki, bowiem później mecz z Grecją a deser ze Szwecją.

Expekt


1.645 - pinnacle

Maximum Wager: 777.71 PLZ

ja sie jeszcze zastanawiam nad

Will an outsider win Euro 2008 ?

Big Four (GER, ITA, ESP, POR) 1.704
The Field (any other team) 2.320

pinnacle

moim zdaniem tylko Włosi będą silni z tej czwórki na tyle, zeby osiagnac finał
Posted by: raiders_

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 15:39

Dobra chyba czas juz przestac gdybac ktow wygra ta szopke itp itd a zaczac cos typowac.

na pierwsze 2 dni imprezy zastanawiam sie nad :

7.06.08
Szwajcaria 1X(1,45) +Portugalia(1,75)

Niesadze aby gospodarze polegli w 1 meczu jak to sie mowi na takich iprezach nawet sciany pomagaja gospodarzom,a Czesi w jakiejs swietnej formie nie sa no i sklad przetrzepany.
Jesli wiezyc zapowiedziom samych Portugalczykow i specow od futbollu to powinnismy ogladac Portugalie w chociaz w polfinale .Ale zeby tam dojsc to trzeba powiedziec A ... o turkach za wiele nie wiem ,ale sadze ze po 3 meczach wracaj do domu.

8.6.08
Austria 1X(1,85) +Polska 2X(2.30)
Austria tak samo jak Szwajcaria ...w prawdzie Chorwaci pogonili Angoli z ME ale to bylo w eliminacjach.Teraz to juz
turniej wiec inna bajka .Bardziej licze tu na remis niz na wygrana ktorejs z druzyn.

POLSKA- co tu pisac ,wedlug niemcow przegralismy ten mecz 3-0 punkty niemyc juz maja dopisane w tabeli :D.Wielka pewnosc i pycha naszych zachodnich sasiadow mam nadzieje ze to ich zgubi. na MŚ jakos za latwo nie poszlo im z nami,a bramke stracilismy w 93 minucie ... 1-1 ,0-1 DLA NAS \:\)
Posted by: rivex

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 16:06

Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: rivex
Zurawski nie jest w dobrej formie.


jest w najlepszej od bodajże 2-ch lat, sam mówi, ze czuje sie lepiej przygotowany niz na MŚ, a Ty piszesz ze nie jest w formie ? \:\)



No jeśli porównamy z poprzednimi sezonami to jest trochę lepiej. Ale wtedy to była tragedia.
Mimo to Zurawski nie prezentuje nic nadzwyczajnego. Taki sredniak. To będą Mistrzostwa Europy i poziom duży wyższy niz liga grecka. A co do karnych: mowi, ze moze strzelac. Niech strzela. Ale ja widzę, że ta klątwa w kadrze to nadal działa....
Posted by: cantona7

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 17:58

Z grupy A sadze ze nie wyjda Czechy, Czesi bez Rosickiego i Nedveda,bez dwoch podstawowych rozgrywajacyh to nie Ci sami Czesi, pozatym watpie zeby cos zdzialali 35letni Koller i slaby Baros (w 12 meczach w Portsmouth 0 goli) a 4 lata temu krol strzelcow ME,Czesi maja jedynie silna obrone (Jankulovski, Kovac, Grygera, Ujfalusi) wraz z bramkarzem, na ME jednak chyba za malo, kurs na to ze Czesi nie wyjda z grupy powyzej 2, w profie 2.15
Kosztem Czechow mysle, ze z grupy wyjda gospodarze - Szwajcarzy,o nich napisano duzo,niektorzy uwazaja ze beda czarnymi koniami ME, ja uwazam ze wyjda z grupy i odpadna w cwiercfinale, wiadomo graja u siebie bedzie im pomagala publicznosc,sa podwojnie zmotywowani.Maja dobrego Sendrosa i Freia.Kurs na nich ze wyjda z grupy powyzej 2,w profie 2.1, procz tego postawie,ze najlepszym strzelcem ich bedzie Frei kurs okolo 3, i za mała stawke zaryzykuje, że Frei bedzie krolem strzelcow ME kurs w profie 100.
Posted by: Hakan

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 18:19

W dużym stopniu króla strzelców wyłonić mogą grupowe rozgrywki. Im dalej tym bardziej wyrównane pojedynki i o bramki może być trudniej. Spoglądając na podział grup, można odrazu wysnuć wnioski że w grupe śmierci nie należy się spodziewać gradu bramek, a analizując "naszą" grupę można pokusić się o stwierdzenie że polska obrona, austryjacka obrona a także niemiecka obrona ( mam tu na myśli środek defensywy) nie błyszczą. Dlatego rodzi się szansa dla ofensywy Chorwacji. Gdyby tak postawić symbolicznie, na nieoczkiwanego króla strzelców w postaci Olica? Wg mnie Chorwacja powinna wyjść z grupy, myśle że stać ich będzie na zdobycie bramki w każdym meczu a w przypadku konfrontacji z Austia nawet kilku ( z Polska też ten scenariusz jest niestety prawdopodbny). A skoro niektórzy typują ich jako jednego z czarnych koni turnieju to kto wie jak daleko zajdą i jak dużo nastrzelają. Warto Waszym zdaniem stawiać za lekką stawkę? Olic po kursie 75.
Posted by: Aros88

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 19:35

czy w profesjonalu można połączyć Por-Tur na under 2,5 + ze w tym dniu o obu meczach bedzie under 4,5 ? bo akurat przy tym nie wyskakuje mi ze niedozwolona kombinacja
Posted by: czołg

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 19:41

nie wiem ale zawsze panuje taka tendencja podczas kazdych mistrzostw, zarowno świata jak i europy, że szukamy czarnych koni. ja podczas mistrzostw 2006 upatrywalem zespol wybrzeza kosci sloniowej jako kandydata do finalu, jak sie potem okazalo nawet z grupy ni wyszli. poprzednie euro dostarczylo nam nie lada niespodzianki - grecja mistrzami. i tu wystarczy na jakis czas niespodzianek. powiem krotko italia-chorwacja final. moim zdaniem wlosi spokojnie to wygraja:)
Posted by: Szewa

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 20:09

Taka ciekawostka.

Przed poprzednim Euro moja dziewczyna wytypowała, że Grecy zostaną mistrzami Oczywiście ja i inni "fachowcy" tylko pukaliśmy się w głowę, a ona ciągle powtarzała, że Grecja wygra. Byłem w niezłym szoki, gdy tego dokonali No i żałowałem, że na początku nie zagrałem tego zakładu chociaż za 50-100 PLN, bo kursy na to zdarzenie wynosiły chyba około 100...

W tym roku już takiej pomyłki nie zrobię i gram grubo zespół, który moje Kochanie wytypuje
Posted by: ice18

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 20:12

a na kogo gra bo czas tylko do niedzieli \:D
Posted by: sebkos

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 20:18

Originally Posted By: Szewa
Taka ciekawostka.
W tym roku już takiej pomyłki nie zrobię i gram grubo zespół, który moje Kochanie wytypuje

dobre...pamietaj nie wierz nigdy kobiecie (wtedy to była podpucha)
Posted by: Szewa

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 20:24

Originally Posted By: ice18
a na kogo gra bo czas tylko do niedzieli \:D

Spokojnie, do meczu otwarcia podam co gra ;\)

Najpierw muszę pokazać jej zdjęcia wszystkich reprezentacji żeby dobrze wybrała \:D

Widzę, że mały OT się zrobił, czas coś bardziej konstruktywnego napisać ;\)

Wczoraj oglądałem mecz Hiszpania - USA. Wynik tego nie oddaje, ale Hiszpanie miażdżyli. Posiadanie piłki mieli na poziomie 70% Praktycznie nie schodzili z połowy Jankesów. Świetne zawody zagrali Senna, Guiza, De la Red i przede wszystkim Xavi. Szwankowała trochę skuteczność, a i bramkarz gości spisywał się bardzo dobrze. Jeżeli Hiszpanie taki sam poziom gry utrzymają podczas Euro, a dodatkowo poprawią skuteczność, to z grupy spokojnie wyjdą i powalczą o więcej.

Jeżeli się nie spalą, to spokojnie zajmą pierwsze miejsce w grupie i kurs na to zdarzenie @ 1.80 w CB biorę za dosyć wysoką stawkę 6/10
Posted by: Biszop

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 20:59

Hiszpanie "zawsze" ladnie graja tylko na duzych imprezach nic z tego nie wynika, jakby sie palili na turniejach, prawie zawsze faworyci i prawie zawsze lipa, ogladac ich to przyjemnosc, grac na nich juz sporo mniejsza,

Ja gram sobie Wlochow, jakby sie nad nimi nie pastwic to oni sa prawdziwym faworytem, byle wyszli z grupy bo ich nonszalancja juz nie raz ich skazywala na liczenie na innych, wyjda z grupy pojda jak czolg po swoje

Na ta chwile uwazam ze turniej wygra druzyna typowana na faworyta, wlasnie Wlochy, Francja moze Portugalia, i wbrew temu co powyzej Hiszpania jesli oczywiscie zaskoczy w co szczerze watpie.
jedynym kopciuszkiem moze byc Rosja, rosyjska druzyna pokazala Bayernowi jak sie gra w pilke, szkockich drwali przeszla jak czolg, walili glowa w mur i mur w koncu runal obnazajac ze za murem nie bylo kompletnie nic.
Mysle ze ich determinacja jest na wysokim poziomie, umiejetnosci nie male, dobry trener i sowite wynagrodzenia dopelniaja calosci, oni spokojnie sie przygotowuja, bez zbytniej napinki i przyjada zrobic swoje, jak nie polegna na Szwedach to wszystko przed nimi, takie moje zdanie.

Gram Wlochow kurs 8, - grane niejako "z urzedu":)
Rosja 25,
Korcili mnie Helweci ale odpuszczam, pewnie wyjda z grupy i polegna ciut dalej po nie zlym meczu.

Mam mieszane uczucia co do Szedow i Holendrow, nijak nie moge ich sklasyfikowac.
Ogolnie mam odczucie ze polfinaly znow wypadna "regionalnie", tym razem cos w stylu przynajmniej 3 druzyny poludniowe, Francja, Wlochy, Portugalia plus ktos obcy np Rosja ale to juz takie zupelne gdybanie.
Dalej twierdze ze pierwsze mecze beda wazne i bedzie trzeba szybko polowac na ciekawe kaski.

Tymczasem posnuje przedturniejowe wizje o naszych Orlach i chcialbym zeby 3 mecz byl o nic tylko tym razem dlatego ze mamy juz przed nim awans;-)
Posted by: zabek

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 21:18

Biszop W Rosji w 2 pierwszych meczach nie zagra 2 z Zenitu Pogrebniak(kontuzja) i Arshavin(zawieszenie na 2 mecze ale nie moge odszukac za co ,chyba za popszednie ME?)to dosc powazne oslabienia.Jesli tylko uda im sie wyjsc z grupy pozniej moga naprawde daleko zajsc.Rowniez typuje ich jako druzyne ktora po ostnich ME w ktorych troche sedziowie ich przekrecili<czerwo dla bramkarza za reke ktorej nie bylo w waznym meczu> i im sie niepowiodlo teraz powalcza o wysokie miejsce.
Posted by: zabek

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 21:18

Biszop W Rosji w 2 pierwszych meczach nie zagra 2 z Zenitu Pogrebniak(kontuzja) i Arshavin(zawieszenie na 2 mecze ale nie moge odszukac za co ,chyba za popszednie ME?)to dosc powazne oslabienia.Jesli tylko uda im sie wyjsc z grupy pozniej moga naprawde daleko zajsc.Rowniez typuje ich jako druzyne ktora po ostnich ME w ktorych troche sedziowie ich przekrecili<czerwo dla bramkarza za reke ktorej nie bylo w waznym meczu> i im sie niepowiodlo teraz powalcza o wysokie miejsce.
Posted by: Szewa

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 21:32

Według mnie Włosi również są faworytami. Zagrałem jeszcze Francję, ale widziałem ich ostatnie mecze i szału nie ma. Wszystko opiera się na grze Ribery'ego - jeżeli on będzie w formie, to i reszta jakoś da radę. Nazwiska mają, ale wiadomo, że nazwiska nie grają. Do tego dorzucam Hiszpanów. Wiem, że to żaden argument, ale w końcu MUSZĄ kiedyś dobrze zagrać. Teraz nadarza się idealna okazja.

Zupełnie nie przekonują mnie z kolei Czesi. Przede wszystkim nie mają pomocy, nie widzę tam nikogo, kto mógłby kreować grę. Z kolei w napadzie Baros to totalne nieporozumienie. Koleś gra piach ostatnimi laty i wątpię żeby zdobył więcej jak jedną bramkę. Liczenie tylko i wyłącznie na warunki fizyczne Kolera też raczej sukcesu nie przyniesie.

Wrócę jeszcze na chwilę do "grupy śmierci". Jeżeli Makarony się sprężą, to po dwóch meczach powinni mieć już awans zapewniony. O drugie miejsce powalczą Żabojady i... Rumuni Ci ostatni zdobyli w eliminacjach 4 pkt. z Pomarańczowymi. Co stoi na przeszkodzie żeby pokusić się znowu o zwycięstwo ? Holendrzy mają fajny skład na papierze, ale z grą już jest gorzej. Towarzyskie męczarnie z Austrią i Danią nie napawają optymizmem. Bendtner robił w pojedynkę z ich obroną co chciał. Taki Ribery zrobi jeszcze więcej, a Rumuni mają na nich po prostu patent. Z kolei Włosi zjedzą ich doświadczeniem ;\)

Gram sobie w CB, że nie wyjdą z grupy @2.00 i under 4.5 goals @ 1.95 \:\)
Posted by: Szewa

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 21:39

Originally Posted By: zabek
Biszop W Rosji w 2 pierwszych meczach nie zagra 2 z Zenitu Pogrebniak(kontuzja) i Arshavin(zawieszenie na 2 mecze ale nie moge odszukac za co ,chyba za popszednie ME?)to dosc powazne oslabienia.Jesli tylko uda im sie wyjsc z grupy pozniej moga naprawde daleko zajsc.Rowniez typuje ich jako druzyne ktora po ostnich ME w ktorych troche sedziowie ich przekrecili<czerwo dla bramkarza za reke ktorej nie bylo w waznym meczu> i im sie niepowiodlo teraz powalcza o wysokie miejsce.

Możliwe, że Pogrebnyak jednak zagra. Poza tym godnie go zastępuje Pavlyuchenko. Są jeszcze Bystrov, Sychev, Zyrianov, którzy zagrali dobre zawody przeciwko Litwie (przeciwnik słaby, ale Polacy nawet na tle takich nie potrafili zagrać chociażby przyzwoicie ;\) ). W związku z tym może być tak, żę tylko Arshavin nie zagra w dwóch pierwszych meczach.
Posted by: Biszop

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 21:42

Originally Posted By: zabek
Biszop W Rosji w 2 pierwszych meczach nie zagra 2 z Zenitu Pogrebniak(kontuzja) i Arshavin(zawieszenie na 2 mecze ale nie moge odszukac za co ,chyba za popszednie ME?)to dosc powazne oslabienia.Jesli tylko uda im sie wyjsc z grupy pozniej moga naprawde daleko zajsc.Rowniez typuje ich jako druzyne ktora po ostnich ME w ktorych troche sedziowie ich przekrecili<czerwo dla bramkarza za reke ktorej nie bylo w waznym meczu> i im sie niepowiodlo teraz powalcza o wysokie miejsce.


Nie chodzi mi o konkretnych zawodnikow, bynajmniej, mam na mysli filozofie gry, szeroko rozumiane nastawienie, oni poprostu siedza cicho, nie robia szumu, wyjda na boisko i pokaza co sa warci:)
Jak bedzie? wyjdzie w praniu ale na miano czarnego konia zasluguja jak najbardziej,
Do mojej teori "poludniowej" pasuja Rumuni tak jak napisal Szewa, tylko oni troche gorace i nie zbyt doswiadczone glowy, po cichu moga cos na boku ugrac kosztem innych zespolow z tej grupy, w koncu grupa smierci, tam naprawde bedzie sie dzialo i wcale nie powiedziane ze Rumumi wyjada z grupy na garbie kogos bardziej utytulowanego:)
Posted by: Amkwish

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 21:47

Originally Posted By: Szewa
Jeżeli Hiszpanie taki sam poziom gry utrzymają podczas Euro, a dodatkowo poprawią skuteczność, to z grupy spokojnie wyjdą i powalczą o więcej.


Powalczą z wiadomym skutkiem - odpadną

Weź pod uwagę, ze Hiszpanie nie mają trenera, bo trudno yak nazwać tego starego pajaca, który robi z siebie posmiewisko przy kazdej okazji (ostatnio w TVE2).

Należy równiez pamietac o tym ,ze antagonizmy regionalne skupiaja sie w tej drużynie i póki idzie nie sa aż tak widoczne.
Przy pierwszym niepowodzeniu wyjda na wierzch.

Dla Hiszpanii ćwierćfinał to max.
Posted by: starakk

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 22:20

W TOTOMIXIE macie wykładke EURO

liczba zmian w meczu powyżej 4,5 kurs 1,25
na 8 meczów można zrobić zakład

widzialem jak przedemną gościu za 500 zyla grał
podobno jeszcze wvzoraj kursy były 1,5 na te zdarzenia ale nie wiem czy to prawda
Posted by: Maciek

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 22:26

beznadziejne zaklady na te zmiany ,nie polecam !
Posted by: starakk

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 22:29

co ty gadasz
zobacz sobie statystyki ostatnich 3 mistrzostw
nie było meczu bez 6 zmian
przynajmniej do fazy 1/8
a tu masz linie 4,5
czasem sie zdarza ze jednej zmiany nie ma
ale dwóch
człowieku
ludzie kredyty brali wczoraj by to zagrac
teraz juz nawet nie mozna tego zagrac razem w kilku meczach ( przed chwilą na E- kuponie sprawdzalem )
tylko każdy mecz osobno
a miales jeszcze wczoraj kurs 1,5 ....
Posted by: kadus

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 22:35

Originally Posted By: starakk
co ty gadasz
zobacz sobie statystyki ostatnich 3 mistrzostw
nie było meczu bez 6 zmian
przynajmniej do fazy 1/8
a tu masz linie 4,5
czasem sie zdarza ze jednej zmiany nie ma
ale dwóch
człowieku
ludzie kredyty brali wczoraj by to zagrac
teraz juz nawet nie mozna tego zagrac razem w kilku meczach ( przed chwilą na E- kuponie sprawdzalem )
tylko każdy mecz osobno
a miales jeszcze wczoraj kurs 1,5 ....


ciekawe jak je pozniej splaca

przeciez to taka sama loteria jak czy padnie parzysta czy nieparzysta liczba bramek
Posted by: tomo

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 22:42

Przedwczoraj były na to kursy @1.45 i można było kosmiczne AKO z tego zrobić.

Realnie na ten over 4,5 zmian to kurs nie większy niż @1.05 powinien być więc gadki o loterii proponuję między bajki włożyć...
Posted by: starakk

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 22:43

jaka loteria ???
w każdym meczu jest 6 zmian
zmiany to podstawowy element gry
można nie zdążyć z jedną
ale z dwiema

zauważ o czym piszę linia 4,5
nie 5,5 czyli wszystkie

zreszta sprawdz sobie na oficjalnej stronie EURO czy nawet FA CUP

w 99/% meczy do fazy playoff
6 zmian

ale zawsze znajdą się osoby które nie chcą by inni się wzbogacili i sieją ferment ....
no cóż i tak zaraz mój post zostanie skasowany przez grupę GRACZY przez duże G .....
Posted by: _Korver_

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 22:44

Faktycznie po kursach 1,45 to wyglądało świetnie, ale 1,25 już tak nie kusi. Szkoda, że tomo nie dałeś cynku wcześniej ;\)
Posted by: starakk

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 22:45

zresztą macie kursy
STS komplet zmian kurs 1,3
Expekt kopmlet zmian 1,2

to można nazwać loterią bo faktycznie jednej zmiany można nie zdążyć , albo nie chcieć zrobić
Posted by: Maciek

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 23:28

loteria niesamowita te zmiany - dobrze ktos pisal ,szkoda kasy jesli juz grac to under 4,5.
Posted by: zw1

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 23:40

Originally Posted By: Maciek
beznadziejne zaklady na te zmiany ,nie polecam !


A sam grałes;p
Posted by: starakk

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 23:42

robi z siebie pajaca ....
pewnie sam walnąl za 20 patoli
i teraz paznokcie obgryza
Posted by: dimes

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 23:43

Originally Posted By: Maciek
loteria niesamowita te zmiany - dobrze ktos pisal ,szkoda kasy jesli juz grac to under 4,5.


To po jaką cholerę to polecałeś?
Posted by: 19marcin08

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 05/06/2008 23:43

Originally Posted By: Maciek
loteria niesamowita te zmiany - dobrze ktos pisal ,szkoda kasy jesli juz grac to under 4,5.


Under 4,5 w zmianach?
Oszalałeś?
Posted by: tomo

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 01:19

Originally Posted By: 19marcin08
Originally Posted By: Maciek
loteria niesamowita te zmiany - dobrze ktos pisal ,szkoda kasy jesli juz grac to under 4,5.


Under 4,5 w zmianach?
Oszalałeś?




Originally Posted By: starakk
robi z siebie pajaca ....
Posted by: Amkwish

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 01:40

Originally Posted By: zw1
Originally Posted By: Maciek
beznadziejne zaklady na te zmiany ,nie polecam !


A sam grałes;p


Zaczyna sie \:D

Generalnie uważam, ze minimum 5 zmian w meczu ma podobne prawdopodobieństwo do tego ,ze ...mecz sie odbedzie ,takze zrobienie dubelka na 2 mecze po kursie zblizonym do 2 to niezła inwestycja.

Niemniej jednak jak czytam o tym ,ze ktos bierze kredyt, aby TO zagrać to mi rece opadają.
Posted by: DJ SOSNA

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 01:44

Originally Posted By: amkwish
jak czytam o tym ,ze ktos bierze kredyt, aby TO zagrać to mi rece opadają.


Przykro mi ale tutaj to już mówimy o chorobie hazardowej \:\(

Proponuję zgłosić się po pomoc:
http://www.gamblersanonymous.org/
http://www.gamcare.org.uk/
Posted by: phantom

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 01:44

nie mozna juz laczyc tej liczby zmian w kilku meczach w mixie chyba.
Posted by: DJ SOSNA

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 01:45

amkwish, znasz temat - jak zapatrujesz się na zakładu z udziałem Hiszpanów? \:\) Poza typem na David Villa (best scorer), co warto?

Pozdrawiam - DJ
Posted by: Amkwish

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 01:54

Originally Posted By: DJ SOSNA
amkwish, znasz temat - jak zapatrujesz się na zakładu z udziałem Hiszpanów? \:\) Poza typem na David Villa (best scorer), co warto?

Pozdrawiam - DJ


Villa ?

Mocno bym sie zastanowił,bo Xavi miał i ma nadal swietny sezon i....ten dar, ze jak trzeba strzelic ważna bramke to On to zrobi.

"Hiszpania nie wyjdzie z grupy" ,mozna sie smiac ,ale moim zdaniem warto ,bo kurs bardzo fajny.
Posted by: Bullet

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 02:04

Originally Posted By: phantom
nie mozna juz laczyc tej liczby zmian w kilku meczach w mixie chyba.


Byłem dziś o 18:45 w ToTo i już nie mozna łączyc liczby zmian niestety, a kurs spadł faktycznie do 1.25. Dla niedowiarków pozwolę sobie wkleic posta kolegi z innego forum odnośnie zmian over 4,5:

"Zagralem taki kupon w totomixie: liczba zmian zawodnikow w meczach 1 rundy grupowej na euro over 4.5 po kursie 1.32...kazdy z 8 meczy po 1.32..chcialem na 1 kuponie, ale przyjeli tylko za 100 (kurs 8.30 bez podatku), 7 kombinacji (losowo 1 odrzucilem) zagralem w 2 kuponach po 200pln..lacznie 500pln powod? Na euro 2004 w 24 meczach grupowych...w 24 bylo conajmniej 5 zmian a w 21/24 bylo ich 6!!! Przejrzalem tez polowe meczy grupowych na MS w Niemczech 2006 rok i nie znalazlem meczu z 4 zmianami...powody? To mecze grupowe...trzeba sie oszczedzac...a kto przegrywa to robi zmiany by odrobic wynik...a prowadzacy by na czas pograc. Zaklad wchodzi gdy bedzie conajmniej 5 zmian w kazdym z 8 meczy 1 serii grupowej. z 500pln do wygrania: 3342,6 czyli 2842 na czysto. Oceniam to na 10/10. "

Więc jak widac niektórzy strzaszne głupoty piszą zamiast najpierw sprawdzic co i jak :/

Ja sobie dziś pusciłem w Fortunie tripelka na ilośc żółtych kartek over 3,5 w meczach Polski, Turcji i Austrii. Kursy około 1.65 na mecz.
Jak wiemy są nowe wytyczne odnośnie sędziowania i na pewno kartki będą "fruwały". Dodatkowo w tych meczach grają zespoły słynące z ostrej gry jak Chorwaci czy Turcy. Powinno byc kolorowo od początku \:\)
Posted by: Salvador Dali

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 02:11

Nie lubie i nie powinjno sie wyciagac wnioskow po jednym towarzyskim meczu, ale po tym co widzialem wczoraj w meczu z USA tylko potwierdzam co napisal Amkwish. Strasznie dlugo rozgrywaja pilke i nic z tego nie wynika. Mecz wygladal mniej wiecej w ten sposob. Odbior pilki na wlasnej polowie (strasznie latwo pozwalali amrykanom przejsc z obrony do ataku), podanie do sr obroncy, podanie do srokowego pomocnika, wycofanie do bocznego obroncy, podanie do srodkowego obroncy i petla. I gdyby nie blysk Xaviego bylo by 0-0. Ja poprobuje jednak chyba zaklady na under 2,5.
Posted by: Salvador Dali

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 02:14

a no i jakos nie bardzo wierze w konszt i mysl taktyczna Aragonesa. Zwlaszcza jak zobaczylem jak grali pod koniec meczu czworka srodkowych pomocnikow. Poza tym Silva jedyny skrzydlowy w chyba nienajlepszej formie i ewidentnie brakuje kogos kto moglby szarpnac cos do przodu.
Posted by: kamasutra

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 02:27

Sluszna uwaga co do wyciagania wnioskow z meczu towarzyskiego,4 dni przed pierwszym meczem w mistrzostwach....
Jesli ktos myslal ze Hiszpanie stana na glowie by wygrac efektownie z USA,to jest w bledzie.Wedlug mnie byl to mecz z tych -byle nie zlapac kontuzji...Do tego amerykanie to nie ogorki o czym przekonali sie nasi pilkarze.Nie wyciagalbym pochopnych wnioskow.Prawdziwa gra zacznie sie od soboty...
Posted by: dimes

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 02:41

Originally Posted By: amkwish


Niemniej jednak jak czytam o tym ,ze ktos bierze kredyt, aby TO zagrać to mi rece opadają.


http://www.provident.pl

Amk, bierze się pożyczkę z kilka kawałków i ma się na pewke, z wygranej się oddaje providentovi, a resztę się rozmnaża. Trzeba mieć głowę do interesów \:\)

Póki co polecam wszystkim zaciągnięcie kredytu i granie grubo na Polska X2 z hitlerowcami oraz wyjście naszych z grupy.
Posted by: kamasutra

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 02:43

Dobre...o tym kredycie to nie slyszalem....
Nie polecam....
Posted by: dimes

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 02:44

Provident? Niezawodni na rynku.

"Jesteśmy niezawodną instytucją finansową.

Możemy zaoferować Ci błyskawiczną decyzję i pożyczkę gotówkową z ekspresową dostawą do domu."
Posted by: True02

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 03:50

Błaszczykowski wraca do domu \:\( , w jego miejsca Leo wystąpił o zgodę do Uefa o powołanie Piszczka
Posted by: mura

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 05:37

Originally Posted By: amkwish
"Hiszpania nie wyjdzie z grupy"


widzę że humorek dopisuje
Posted by: VanTheMan

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 05:41

Ciekawymi rozwiązaniami mogą być taśmowe typy na to że nie będzie czerwonych kartek w danych spotkaniach. Na MŚ 2006 widziałem sporo taśm które naprawdę fajnie wchodziły. Sklejamy kilka spotkanek po kursach koło 1,25 i mamy fajne AKO. Ta sama rzecz tyczy się typu na przyznanie rzutu karnego w danym spotkaniu. Tu takie same współczynniki.
Posted by: tomo

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 05:49

No rzeczywiście rewelacja... szczególnie w związku z tym, że sędziowie coraz częściej i odważniej karzą zawodników za popełniane przewinienia.

Na dobry początek proponuję na taką taśmę wrzucić mecz Portugalia - Turcja.
Posted by: zagdan82

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 05:52

no nie wiem czy z tymi kartkami to taki dobry pomysł:

http://www.euro.sport24.pl/news/show/55886/przed_euro/instrukcje_dla_sedziow_na_euro_2008/
Posted by: VanTheMan

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 06:28

To powiedzmy że tego posta nie było \:p Ciekawy i dosyć istotny artykuł, w końcu może coś ruszy w tym sędziowaniu i obejdzie się bez chamówy.
Posted by: szaman

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 07:35


EXPEKT

Zwycięzca Euro 2008 - Zwycięzca Hiszpania 6.00
Król Strzelców Euro 2008 - Strzelcy J Krzynówek 126.00
Król Strzelców Poland Euro 2008 - Strzelcy R Guerreiro 8.00
Switzerland - Czech Rep X 2.95 Portugal - Turkey X 3.30
polowa czasu Austria - Croatia X 2.00
polowa czasu Germany - Poland X 2.20


skromnie po 1 zł \:\)
Posted by: Piotruś Pan

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 07:38

Witam forumowiczów tego portalu zainteresowanie ME po założeniu tematu dość spora, więc i ja coś od siebie skrobne.
Wszystkie grupy wyrównane i bardzo silne własciwie w każdej z nich przynajmniej jeden zespół dobrej klasy może odpaść po fazie grupowej nawet kadra Niemiec nie może liczyć na pewny awans mimo iż uchodzi za jednego z faworytów. Niemcy w ostatnich dwóch kontynentalnych imprezach tego typu nie wyszyli z grupy przegrywając rywalizacje w Euro 2000 z Anglią, Portugalią,Rumunią a w 2004 z Czechami, Holendrami nie wygrali nawet z beniaminkiem i kopciuszkiem tamtych mistrzośtw Łotwą jesli mnie pamięć nie mylli to 1:1 było doładnie nie pamiętam.
Mistrzostwa Europy w Portugalii pokazały iż kazdy ma szanse na awans więc scenariusz, w którym z gr B awans uzyskają Polska i Chorwacja byłby mile widziany. Niemcy zawsze uważają sie za wspaniałych piłkarzy i puszą się tym przed całą Europą i że im tytuł najlepiej przypadał im z urzędu.
Takich faworytów papierowych przed turniejem jest kilku jednak ja najwieksze szanse dałbym drużynie Włoch pózniej ewentualnie Francji jeśli uzyska awans, Portugalia, Szwecja czy Chorwacja. Hiszpanie też widziałem są jednym z faworytów jednak nie za bardzo im w turniejach mistrzowskich nie idzie.
Hipotetycznie przed turniejem mozna wytypować z każdej z grup po 2 zespoły ktore widziałbym w cwierćfinałach tylko to takie papierowe rozważania
Z gr A mogłyby awansować Szwajcaria i Portugalia Gr B Chorwacja Polska lub Niemcy,Polska z gr C Włochy Rumunia z ge D Szwecja Grecja sądzę iż obrońcy trofeum są w stanie wywalczyć awans tym bardziej że pokonali w poprzednich finałach Portugalię 2:1 i zremisowali z Hiszpanią 2:2 wiec nie są bez szans przegrali chyba z Rosjanami 1:2 jednak mieli wiecej strzelonych bramek od Hiszpanów i to oni pojechali do domu teraz może byc podobnie wiec są w stanie osiągnąc ćwiećfinał. Grecja wcale nie jest słabszym zespołem niż 4 lata temu nadal współpracują z tym charyzmatycznym trenerem i mają bardziej zgrana jedynastkę niż Hiszpanie.
Mecze bedą bardzo wyrównane z duzą ilością remisów własciwie kursy na poszczególne typy w danym spotkaniu wcale nie są takie zróżnicowane są zblizone w wielu spotkaniach do siebie właciwie w wielu meczach każdy wynik możliwy do osiągnięcia spokojnie będzie można obatawiać bardziej ryzykowne typy bo i tak prawdopodobienstwo sie zwiększa im bardziej wyrównana grupa np A C lub D. dobrej nocki pora spać.
Posted by: ziomal-111

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 07:51

Originally Posted By: szaman

EXPEKT

Zwycięzca Euro 2008 - Zwycięzca Hiszpania 6.00
Król Strzelców Euro 2008 - Strzelcy J Krzynówek 126.00
Król Strzelców Poland Euro 2008 - Strzelcy R Guerreiro 8.00
Switzerland - Czech Rep X 2.95 Portugal - Turkey X 3.30
polowa czasu Austria - Croatia X 2.00
polowa czasu Germany - Poland X 2.20


skromnie po 1 zł \:\)


Dałeś ze Krzyni będzie królem strzelców, a najlepszym strzelcem w polsce Roger. To mija sie z celem \:\)
Posted by: szaman

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 08:43

oj zomal cos sztywniacko dzisiaj zes podszedl,zapobiegawczo, zapobeigawczo ziomal, jak by nasz Pan Jacek zawodzil, to moze Pan Roger z Brazylii cos pokaże Polakom, ale nie Europie.pzdr:)aha pozdrowienia dla mojej rodziny.
Posted by: brok

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 09:06

szwaby vs nasi

draw-no-bet 2@5.05

ehhh, musze to postawić..., chociaż na orłach janasa już sie raz porządnie przejechałem, i był to też pierwszy miecz jakiegoś małego turnieju u szwabów w 2006....

ale mam pytanie: gdzie można znaleść stare kursy z meczów MŚ i/lub euro...?
Posted by: starakk

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 14:57

podobno jedyną szansą prezesa TOTOMIXA by nie zbankrutować jest telefon do Leo by nie przeprowadzał więcej niż 4 zmian w meczu .....
Posted by: Big Ben

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 15:14

Originally Posted By: starakk
podobno jedyną szansą prezesa TOTOMIXA by nie zbankrutować jest telefon do Leo by nie przeprowadzał więcej niż 4 zmian w meczu .....


no to już nie zbankrutuje bo Leo 4 zmian w meczu nie zrobi

obiecuję Ci to
Posted by: starakk

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 15:25

oczywiście razem z trenerem niemieckim
jak on sie nie zgodzi to Leo będzie musiał dokonać tylko jednej zmiany
bo inaczej TOTO rozłożony na łopatki ....
Posted by: phantom

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 15:54

ktory z bukow oferuje taki zaklad ze mozna postawic ze dany kraj nie wyjdzie z grupy majac mozliwosc kombinowania z innymi krajami?
przykladowo ze austria,grecja,turcja nie wyjda i na tym samym kuponie zagrac ze dany kraj wyjdzie z grupy czyli np. dorzucajac niemcow,portugalie.
Posted by: Amkwish

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 16:25

Originally Posted By: tomo
No rzeczywiście rewelacja... szczególnie w związku z tym, że sędziowie coraz częściej i odważniej karzą zawodników za popełniane przewinienia.

Na dobry początek proponuję na taką taśmę wrzucić mecz Portugalia - Turcja.


No wlasnie \:\)

Portugalia - Turcja
czerwona kartka : TAK

Moim zdaniem jeden z pewniejszych zakladow na pierwsze mecze ME.
Nic do tego nie przyklejam.

Co zas sie tyczy amatorow sklejania tasm (z opcji zmiany/kartki/wyjscie z grupy) to osmielam sie przypuszczac ,ze beda duzo i ochoczo rzygac na QC
Posted by: Hakan

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 16:41

Znalazłem taki zakład:

Kto lepszy w turnieju?

Czechy-Rosja
typ: 2 kurs: 2.20

Moim zdaniem kurs na Rosjan przesadzony. Co sądzicie o takim typie?
Posted by: Komentator

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 16:42

Ilośc zmian w 1 połowie w meczu Polska - Niemcy

bwin oferuje:
bez zmian - 1,20
1 lub wiecej zmian - 4,00

Nie wiem jak wy ale dla mnie ten 4,00 to czyste value. Przypadkowa kontuzja, gol itp. itd. dlaczego nie miałby ktorys z trenerów zmiany dokonac? Zobaczymy...
Posted by: mgr

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 16:43

Co do czerwonych kartek, to nie zdziwię się, jak w meczu z Niemcami zostanie wyautowany któryś z naszych. Nie ukrywajmy, że technicznie są szwaby lepsze i kilka razy nam w okolice "szesnastki" wjadą po prostu, a tam już Wasyl się pieprzył nie będzie, czy inny Dudka ;-)
Posted by: mgr

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 16:44

Originally Posted By: Komentator
Ilośc zmian w 1 połowie w meczu Polska - Niemcy

bwin oferuje:
bez zmian - 1,20
1 lub wiecej zmian - 4,00

Nie wiem jak wy ale dla mnie ten 4,00 to czyste value. Przypadkowa kontuzja, gol itp. itd. dlaczego nie miałby ktorys z trenerów zmiany dokonac? Zobaczymy...


Kursy są widocznie oparte na statystykach takich wydarzeń. Value, jak value. Liczenie na farta, że się ktoś połamie
Posted by: zenek_z_kulu

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 16:47

Originally Posted By: mgr
Co do czerwonych kartek, to nie zdziwię się, jak w meczu z Niemcami zostanie wyautowany któryś z naszych. Nie ukrywajmy, że technicznie są szwaby lepsze i kilka razy nam w okolice "szesnastki" wjadą po prostu, a tam już Wasyl się pieprzył nie będzie, czy inny Dudka ;-)

prędzej Wasyl niz Dudka, chociaz w reprze od tych spraw to najlepszy byl Sobolewski \:D
Posted by: TTomi

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 17:44

W unibecie widzę taki zakład:
Czy ten zawodnik zagra w Pierwszej Jedenastce w tym meczu?
Zakłady postawione po publicznym ogłoszeniu zostaną uznane za nieważne. Ten zawodnik musi znajdować się na liście oficjalnego składu opublikowanego przez UEFA 7 czerwca 2008 r.
Schweinsteiger, B
Tak 1,35
Nie 2,85

Typ na NIE ciekawy o tyle, że wczoraj na konferencji pracowej trener Loew, mówił, że prawdopodobnie Schweiniego zabraknie w pierwszej jedenastce, gdyż nie jest w pełni formy. Wczoraj kurs był jeszcze 3.0 i po tyle zagrałem.
Cytat z zdf.de:
Bei der Personalie Bastian Schweinsteiger ließ sich der Bundestrainer allerdings in die Karten schauen. Über den Münchner sagte er: "Bastian hat noch nicht seine allerbeste Form erreicht". Es deutet alles darauf hin, dass Schweinsteiger gegen Polen nicht in der Startelf steht.
Cały link:
http://sport.zdf.de/ZDFsport/inhalt/14/0,5676,7247470,00.html
I jeszcze video:
http://www.zdf.de/ZDFmediathek/content/512726?inPopup=true
Posted by: TTomi

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 17:45

Oczywiście powyższy post dotyczy meczu Polska - Niemcy...
Posted by: HAGIi

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 17:46

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: tomo
No rzeczywiście rewelacja... szczególnie w związku z tym, że sędziowie coraz częściej i odważniej karzą zawodników za popełniane przewinienia.

Na dobry początek proponuję na taką taśmę wrzucić mecz Portugalia - Turcja.


No wlasnie \:\)

Portugalia - Turcja
czerwona kartka : TAK

Moim zdaniem jeden z pewniejszych zakladow na pierwsze mecze ME.
Nic do tego nie przyklejam.

Co zas sie tyczy amatorow sklejania tasm (z opcji zmiany/kartki/wyjscie z grupy) to osmielam sie przypuszczac ,ze beda duzo i ochoczo rzygac na QC


glupoty prawisz

zal dupe sciska i tera tych co pograli nazywasz amatorami
Sam nie pogralem tego (przepalem), ale co by nie bylo to te kursy w toto to byly mega swiry i brawo dla tych co udalo im sie pograc tasmy z pieknym ako gdzie prawdopodobienstwo jest duzooo wieksze!
Posted by: niedzwiedz1981

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 20:13

ja proponuje takie zaklady, każdy mecz jako singiel na remis. Cała pierwsza kolejka po 100 pln na mecz. Co wy na to????
Posted by: Lawyer

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 20:14

Mi się spodobał taki zakład w pinn:
Points Romania gets in group stages - over 2,5 1,917
Myślę że Rumuni są w stanie wygrać jeden z 3 meczy i wcale to nie byłoby jakąś wielką niespodzianką. Kurs moim zdaniem opłacalny.
Posted by: Amkwish

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 20:20

Originally Posted By: HAGIi


glupoty prawisz

zal dupe sciska i tera tych co pograli nazywasz amatorami


Chyba za duzo zelu kladziesz i powietrze do glowki nie dochodzi, bo daleko Ci do czytania ze zrozumieniem.

Jak to takie "pewy" to gra sie single, zeby przez jedna "niespodzianke" nie wyrzucac calego kuponu do kosza, to mialem na mysli.

To oczywiscie moje zdanie i mam prawo go prezentowac, natomiast na infantylne docinki odpowiadam tylko ten raz \:\)
Posted by: Amkwish

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 20:25

Originally Posted By: HAGIi
[quote=amkwish]
Co zas sie tyczy amatorow sklejania tasm (z opcji zmiany/kartki/wyjscie z grupy)


amator = w znaczeniu milosnik ,zwolennik (tu :takiego czy innego systemu gry)

to tak na marginesie czytania ze zrozumieniem \:D
Posted by: HAGIi

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 20:54

jesli miales na mysli takie znaczenie to skladam honor ;\)

Tak czy siak tasmy z wysokim ako na zmiany warto bylo pograc
Posted by: Ludwiczek

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 20:58

Co do Hipszanii to moim osobistym zdaniem najlepszym ich strzelcem bedzie Torres.
Koles potrafi strzelac bramki i to z trudnych pozycji i kazdemu.
Wg mnie krol strzelcow mozliwy.

Klose[t] - komu on umie strzelac ?? Arabii S. ,Kamerunowi ??. Przyjdzie ktos mocniejszy i lezy.

Krystyna Ronaldo - przemeczony , a druga sprawa , na sotatnich MS gdzie Portugalia miala 4 miejsce - nie strzelil bramki z akcji !!!!!!
Strzelil karnego z Iranem i tyle.
Posted by: Linc

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 21:07

taka mala ciekawostka

dotychczas najwyzszy zaklad postawiony na Wyspach na Euro2008 ( u WH ) wyniosl 50tys. funtow, zaklad dotyczyl zwyciestwa w calym turnieju Hiszpanii po kursie @ 5, co daje wygrana 250tys funtow

PS. to nie ja
Posted by: Linc

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 21:15

Originally Posted By: Linc
taka mala ciekawostka

dotychczas najwyzszy zaklad postawiony na Wyspach na Euro2008 ( u WH ) wyniosl 50tys. funtow, zaklad dotyczyl zwyciestwa w calym turnieju Hiszpanii po kursie @ 5, co daje wygrana 250tys funtow

PS. to nie ja


szybko poszperalem i zobaczylem, ze to jest jeden z najnizszych kursow na rynku, m.in. Betsson czy Centrebet daja na ten sam zaklad @ 7, czyli po wygraniu Hiszpanii turnieju, jakby nie patrzec bedzie 100tys funtow do tylu ... ;\)
Posted by: pescar

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 21:16

Originally Posted By: Ludwiczek
Co do Hipszanii to moim osobistym zdaniem najlepszym ich strzelcem bedzie Torres.
Koles potrafi strzelac bramki i to z trudnych pozycji i kazdemu.
Wg mnie krol strzelcow mozliwy.

Klose[t] - komu on umie strzelac ?? Arabii S. ,Kamerunowi ??. Przyjdzie ktos mocniejszy i lezy.

Krystyna Ronaldo - przemeczony , a druga sprawa , na sotatnich MS gdzie Portugalia miala 4 miejsce - nie strzelil bramki z akcji !!!!!!
Strzelil karnego z Iranem i tyle.


Ronaldo ma dopiero 23 lata. Dwa lata temu miał 21 i ciężko było liczyć na to że będzie jednym z najskuteczniejszym w swojej drużynie. Teraz sytuacja jest inna. Jedzie na Euro jako jedna z główny gwiazd całych mistrzostw. Ma spore doświadczenie bo jak już pówiłem ma 23 lata i to jest jego 3 wielki turniej. Więc jest szansa, że o koronę króla strzelców się włączy tym bardziej, że stałe fragmenty gry będzie wykonywał. Rzuty karne, wolne. Więc to jego spory atut nad innymi.
W Hiszpanii ja jednak stawiam na Villę bo miał fatalny sezon ze swoim klubem. Też pewnie będzie wykonywał rzuty karne i wolne, więc będzie miał więcej szans niż Torres.
Posted by: Mindman

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 21:24


Co do CR ---> za nim naprawdę genialny sezon. Najwięcej bramek w lidze i w LM. Ale też mnóstwo spotkań "w nogach".

Organizm człowieka ciężko czasem oszukać nawet przy najlepszym poziomie medycyny (a nie wątpię, że portugalski sztab o to zadba).

Poza tym - kogo będą podwajać i potrajać grupowi rywale jak nie CR?

Co do stałych fragmentów to też nic pewnego. Jedenastki raczej będzie egzekwował Simao. Wolne pewnie CR, ale niewykluczone, że nie zawsze.

Ogólnie nie widzę CR jako króla strzelców również z tego względu, że dla mnie Portugalia nie jest wcale jakimś faworytem.

Bramkarze - wiadomo, mocno średnio ;\)

Obrona - przereklamowany trochę jednak Carvalho i reszta, żaden monolit, moim zdaniem

Pomoc - nieźle na skrzydłach (CR, Simao, Quaresma) ale już w środku niekoniecznie. Deco bez formy przez cały sezon, a reszta nastawiona raczej defensywnie. Jest obiecujący Moutinho, ale chyba za młody chłopak żeby ciągnąć grę całego zespołu.

Atak - ciągle to samo - Nuno Gomes. Żaden wielki z niego snajper obecnie \:\)

Reasumując: moim zdaniem, jakiś gorszy dzień lub dwa dni CR i Portugalia wraca do domu.

Grupy nie mają szczególnie trudniej, ale w fazie pucharowej im sukcesów nie wróżę.
Posted by: Szewa

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 21:26

Taa, tylko Aragones podobno zapowiedział, że będą grać jednym napastnikiem. A będzie nim Torres, także okazji dla Villi za wiele nie będzie.

Ronaldo królem strzelców ? Portugalia odpada najpóźniej w ćwierćfinale. Jeżeli do tego czasu uda mu się zdobyć 5 bramek, to może się załapie ;\)
Posted by: kamasutra

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 21:32

Analizujac szanse Ronaldo na tytul krola strzelcow trzeba brac tez pod uwage jak daleko ma sznse dojsc ekipa Portugalii...
Nie zdziwilbym sie ,gdyby skonczyla gre na cwiercfinale lub co gorsze nie wyszla z grupy...Nie jest to wcale takie nierealne,skoro nasi kopacze potrafili ich ograc i zremisowac...
Ronaldo to wielki pilkarz bez dwoch zdan,z wielka przyszloscia przed soba,ale o wiele latwiej idzie mu strzelanie bramek w MU,niz w reprezentacji...Ekipa mocna,ale malo zgrana,no i trener mi nie pasuje do nich...Niby podobna mentalnosc Portugalczykow do Brazylii ale na sile tego samego od nich Scolarii nie wyegzekwuje....
Posted by: bo8ek

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 21:32

Originally Posted By: Szewa
Taa, tylko Aragones podobno zapowiedział, że będą grać jednym napastnikiem. A będzie nim Torres, także okazji dla Villi za wiele nie będzie.

Z tym Torresem to pewne? bo pamietam na ostatnich mistrzostwach w ataku glownie gral Villa i to on zdobywal wiekszosc bramek. Wg mnie jedyna szansa ze Villa strzeli wiecej goli niz Torres, wtedy jesli bedzie jedynym napastnikiem.
Posted by: bo8ek

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 21:35

Originally Posted By: kamasutra
Ronaldo to wielki pilkarz bez dwoch zdan,z wielka przyszloscia przed soba,ale o wiele latwiej idzie mu strzelanie bramek w MU,niz w reprezentacji...Ekipa mocna,ale malo zgrana,no i trener mi nie pasuje do nich...Niby podobna mentalnosc Portugalczykow do Brazylii ale na sile tego samego od nich Scolarii nie wyegzekwuje....

Trzeba jeszcze zwrocic uwage na to, ze gra ManU w duzej mierze opiera sie na Krystynie, jednak juz w reprezentacji, nie sadze zeby cala druzyna grala na niego + ostre krycie rywali i moze to spowodowac ze za duzo sobie nie postrzela.
Posted by: Mindman

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 21:35

Originally Posted By: bo8ek
Originally Posted By: Szewa
Taa, tylko Aragones podobno zapowiedział, że będą grać jednym napastnikiem. A będzie nim Torres, także okazji dla Villi za wiele nie będzie.

Z tym Torresem to pewne? bo pamietam na ostatnich mistrzostwach w ataku glownie gral Villa i to on zdobywal wiekszosc bramek. Wg mnie jedyna szansa ze Villa strzeli wiecej goli niz Torres, wtedy jesli bedzie jedynym napastnikiem.


Nie wierzę żeby grał Villa, a Torres siedział na ławie. Hiszpanie raczej na pewno będą grali jednym napastnikiem, a wtedy według mnie Villa ---> ława \:\)
Posted by: kamasutra

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 21:42

Tez mysle ze Torres bedzie gral jesli tylko bedzie zdrowy..
Torres jest pupilkiem Aragonesa jeszce z czasow gdy gral w Athletico ,do tego w niezlej formie.
Posted by: Szewa

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 21:43

Torres świetnie się rozwinął po transferze do Liverpool. Na chwilę obecną cenię go wyżej niż Villę i jeżeli rzeczywiście będą grać jednym napastnikiem, to na 99% będzie nim El Nino ;\)

Villa może szukać swoich szans w tym, że statystycznie w końcówkach meczów 50% bramek zdobywają rezerwowi
Posted by: cantona7

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 21:45

Originally Posted By: Lawyer
Mi się spodobał taki zakład w pinn:
Points Romania gets in group stages - over 2,5 1,917
Myślę że Rumuni są w stanie wygrać jeden z 3 meczy i wcale to nie byłoby jakąś wielką niespodzianką. Kurs moim zdaniem opłacalny.


Podobnie uwazam, tyle, ze postawilem na to ze Rumuni zdobede wiecej niz 2.5 gola w rozgrywkach grupowych. Rumuni sa wstanie podjac wyrownana walke z teoretycznie lepszymi druzynami. W eliminacjach z Holandia u siebie wygrali 1-0,na wyjezdzie zremisowali 0-0,moim zdaniem sa wstanie namieszac w grupie C i przy odrobinie szczescia wyjsc z grupy.Strzelenie 3 goli w trzech meczach jest przez nich osiagalne. Kurs na over 2.5 gola, w profie 1.98, procz tego mozna jeszcze postawic ze najlepszym strzelcem druzyny bedzie Mutu,kurs w okolicach 3.
Posted by: kamasutra

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 21:54

Trafna uwaga.Rumuni graja zawsze ofensywny futbol ,nawet z rywalami z gornej polki.Maja bardzo dobrych zawodnikow,jedyny problem to to ze rywali maja wiadomo jakich...
Wlochom braki strzela sie ciezko...werdlug mnie dwie bramki sztrzela ,natomiast tej jednej moze braknac,ale mozna zaryzykowac po 2.5...
Posted by: Amkwish

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 23:33

Originally Posted By: Szewa
Taa, tylko Aragones podobno zapowiedział, że będą grać jednym napastnikiem. A będzie nim Torres, także okazji dla Villi za wiele nie będzie.


To, co zapowiada Aragones trzeba jeszcze podzielic przez jego aktualny poziom cukru we krwi, jak mu spada to zawsze mowi bardziej szczerze, co nie znaczy, ze do rzeczy.

Zapowiedz gry jednym napastnikiem jest tylko potwierdzeniem tego ,ze quasi-entrenador ma klopoty z odnalezieniem sie w rzeczywistosci.

El Nino pupilem Aragonesa ?
Hmm..raczej trzeba napisac "ex-pupilem".
Wypowiedzi Torresa dla mediow brytyjskich i pochwaly pod adresem Beniteza i wyspiarskiej pilki nie przypadly do gustu Aragonesowi, czemu dal wyraz w bardzo ostrych slowach w "El Club de Futbol" w TVE2 w kwietniu.
Aragones to glupi, zadufany w sobie zgred, ktory kazda uwage pod adresem gry Seleccion traktuje jak osobista zniewage i nie przebiera w slowach ripostujac.
Dyskusja z mulem o strukturach molekul wydaje sie byc latwiejsza od rzeczowej wymiany zdan z Aragonesem na temat futbolu.

Reasumujac nie bylbym taki pewien, ze Hiszpania zagra tylko jednym napastnikiem i ze bedzie nim wlasnie El Nino.

Podtrzymuje oczywiscie swoje wczesniejsze zdanie ,ze Hiszpania z grupy nie wyjdzie.

Swoja droga to troche wspolczuje pilkarzom Seleccion, poniewaz beda chyba druzyna ,ktora bedzie miec najslabsze wsparcie kibicow.

Dzis uslyszalem w pracy ,ze prawdziwy Katalonczyk cieszy sie ,jak Seleccion przegrywa \:\)
Na pytanie "Wobec tego dlaczego z takim zaangazowaniem graja dla Seleccion np. Xavi i Puyol" nie uzyskalem przekonujacej odpowiedzi.
Oprocz Katalonczykow EuroCopa zwisa tez Baskom i Wyspiarzom.
Bardzo male zainteresowanie jest ponoc w Andaluzji, Comunidad Valenciana i Galicii.
Pozostaja Castilla ,Leon, Aragon i Navarra(?).

Marny trenerzyna, ekipa nie stanowiaca do konca monolitu i wierny bebniarz Manolo na trybunie.
Czy to wystarczy do wyjscia z grupy ?

Moim skromnym zdaniem NIE.
Posted by: brok

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 06/06/2008 23:52

Originally Posted By: eno
Originally Posted By: Lawyer
Mi się spodobał taki zakład w pinn:
Points Romania gets in group stages - over 2,5 1,917
Myślę że Rumuni są w stanie wygrać jeden z 3 meczy i wcale to nie byłoby jakąś wielką niespodzianką. Kurs moim zdaniem opłacalny.


Podobnie uwazam, tyle, ze postawilem na to ze Rumuni zdobede wiecej niz 2.5 gola w rozgrywkach grupowych. Rumuni sa wstanie podjac wyrownana walke z teoretycznie lepszymi druzynami. W eliminacjach z Holandia u siebie wygrali 1-0,na wyjezdzie zremisowali 0-0,moim zdaniem sa wstanie namieszac w grupie C i przy odrobinie szczescia wyjsc z grupy.Strzelenie 3 goli w trzech meczach jest przez nich osiagalne. Kurs na over 2.5 gola, w profie 1.98, procz tego mozna jeszcze postawic ze najlepszym strzelcem druzyny bedzie Mutu,kurs w okolicach 3.


także się z tym zgadzam, ale ten twój kurs torszke słaby. w centrebecie jest:
Code:
 Romania Total Goals - Tournament Goals - Romania  	
2 Goals or Less 	1.75 
3 Goals or More 	2.05 

czyli minimalnie wyższy, ale za to na całe euro a nie tylko na 3 mecze grupowe. A moim zdaniem rumunia może być 'czarnym kuniem', pojadą sobie po holendrach i powalczą z żabojadami i makaroniarzami...
Posted by: kfjatek

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 02:54

Originally Posted By: kfjatek
Ja czekam na zakład na żółte kartki dla Wasilewskiego i Dudki. Szczególnie tego pierwszego.
Doczekałem się \:\)

Czy dostanie on przynajmniej jedną żółtą lub czerwoną kartkę w tym meczu?
Zawodnik musi zagrać od początku tego meczu, aby zakłady były ważne.
Wasilewski, M
Tak 2,70
Nie 1,40

Ja żółtko dla Wasyla szacuje na pewno >50% i gram dosyć zdecydowanie -> Unibet.

PS.Czerwo - 15.0 i też spróbuje za drobne.
Posted by: Zabielany

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 04:19

Jesli w mixie "1" oznacza tak, a "2" nie... to na żótłtą kartke Wasilewskiego w meczu z Niemcami jest 1.55. \:D
Posted by: VanTheMan

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 04:19

Kilka stron wcześniej popularny był zakład po kursie 1,63 na to że Grecja nie wyjdzie z grupy. Po co to grać skoro za prawie 2 razy większy kurs można pyknąć że zajmą 4, ostatnie miejsce. Jeśli Hiszpania faktycznie spieprzy sprawę to zajmie raczej 3 miejsce. Szwedzi jak już mówiłem swoje zrobią, Ruscy jakąś tam rewelacją może się okażą. Wszystkie ekipy są za mocne na Grecję więc zmiana planów i gramy że Grecja ostatnie miejsce w grupie - @ 3,05 Expekt.

Podobna rzecz tyczy się Austriaków ale tam już kurs na ich ostatnie miejsce 1,80. Ale oczywiście lepiej to zagrać niż po nędznych 1,2 na to że nie wyjdą z grupy. Różnie jednak to z sędziami może być, chociaż w Niemczech na MŚ specjalnych problemów z sędziowaniem pod gospodarzy nie było.
Posted by: Wojtas_

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 04:23

Co do meczu Polaków ...

08.06.2008 ... 8+6=14 / 2+8=10 ... 1410

historia lubi sie powtarzać ... ;\)


Ja wierze w zwyciestwo Naszych, albo przynajmniej remis (0-0)
Posted by: VanTheMan

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 04:33

W Interwetten jest Asian +1 na Polaków po bodaj 1,70. IMO nie dostaniemy lania z Niemcami, jak oni mają wygrać to na pewno się z nami pomęczą i jeśli wygrana padnie to raczej jedną bramką. Ale remis w naszym zasięgu, czemu nie \:\) W razie straty punktów Niemcy spokojnie sobie odbiją w pozostałych spotkaniach gdzie z pewnością powalczą.
Posted by: Szewa

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 04:37

Originally Posted By: VanTheMan


Podobna rzecz tyczy się Austriaków ale tam już kurs na ich ostatnie miejsce 1,80. Ale oczywiście lepiej to zagrać niż po nędznych 1,2 na to że nie wyjdą z grupy. Różnie jednak to z sędziami może być, chociaż w Niemczech na MŚ specjalnych problemów z sędziowaniem pod gospodarzy nie było.

Korea raczej się już nie powtórzy. Tam cyrki wyprawiali panowie z Burkina Faso czy innego Laosu ;\) Nie wiem jakim cudem ktoś dopuścił ich wtedy do sędziowania.

W Euro mamy pewność, że sędziować będzie czołówka europejskich sędziów. Oczywiście pomyłki mogą się zdarzać, jak wszędzie, ale wątpię żeby któryś z "czarnych" perfidnie pomagał Fritzlom w wyjściu z grupy. Nikt nie zaryzykuje swojej kariery na oczach milionów widzów.

W Korei "Nepalczyk" mógł spokojnie drukować, bo wiedział, że są to jego pierwsze i zarazem ostatnie mistrzostwa, więc krytyka całego piłkarskiego świata była dla niego niczym w porównaniu do miliardów wonów otrzymanych od skośnych ;\)
Posted by: mgr

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 04:44

Originally Posted By: Szewa

Korea raczej się już nie powtórzy. Tam cyrki wyprawiali panowie z Burkina Faso czy innego Laosu ;\) Nie wiem jakim cudem ktoś dopuścił ich wtedy do sędziowania.

W Euro mamy pewność, że sędziować będzie czołówka europejskich sędziów. Oczywiście pomyłki mogą się zdarzać, jak wszędzie, ale wątpię żeby któryś z "czarnych" perfidnie pomagał Fritzlom w wyjściu z grupy. Nikt nie zaryzykuje swojej kariery na oczach milionów widzów.

W Korei "Nepalczyk" mógł spokojnie drukować, bo wiedział, że są to jego pierwsze i zarazem ostatnie mistrzostwa, więc krytyka całego piłkarskiego świata była dla niego niczym w porównaniu do miliardów wonów otrzymanych od skośnych ;\)


Aż sobie sprawdziłem na wikipedii kto tam sędziował, bo już zapomniałem.

1/8 finału Korea-Włochy Byron Moreno (Ekwador) - były sędzia

1/4 Hiszpania-Korea Gamal Ghandour (Egipt) - nie ma nawet o nim zalążku artykułu

1/2 Niemcy - Korea Urs Meier (Szwajcaria) - i tu przygoda się skończyła. Z resztą Meier sędziował także grupowe spotkanie Korei z USA (1-1)
Posted by: Big Ben

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 04:55

Originally Posted By: Zabielany
Jesli w mixie "1" oznacza tak, a "2" nie... to na żótłtą kartke Wasilewskiego w meczu z Niemcami jest 1.55. \:D


tak a na kartkę Fringsa 1,27

Wasilewski 0,5 ŻK mniej/więcej (a dla Ciebie under/over ;\) )

"1" mniej(under) niż 0,5 ŻK

"2" więcej(over) niż 0,5 ŻK

\:\)
Posted by: _Korver_

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 06:43

Originally Posted By: Szewa
Taka ciekawostka.

Przed poprzednim Euro moja dziewczyna wytypowała, że Grecy zostaną mistrzami Oczywiście ja i inni "fachowcy" tylko pukaliśmy się w głowę, a ona ciągle powtarzała, że Grecja wygra. Byłem w niezłym szoki, gdy tego dokonali No i żałowałem, że na początku nie zagrałem tego zakładu chociaż za 50-100 PLN, bo kursy na to zdarzenie wynosiły chyba około 100...

W tym roku już takiej pomyłki nie zrobię i gram grubo zespół, który moje Kochanie wytypuje


masz już jakieś info?
Posted by: Szewa

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 07:05

Tak, mam już info. Ale mało przekonujące ;\)

Według Niej wygrają Czesi

Lepszego zespołu nie mogła sobie wybrać \:D

No ale co zrobić, trzeba zaufać kobiecej intuicji i zainwestować parę PLN w ten zakład. Jednak z grubego grania się wycofuję ;\)
Posted by: WERDER12

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 07:07

Originally Posted By: VanTheMan
W Interwetten jest Asian +1 na Polaków po bodaj 1,70. IMO nie dostaniemy lania z Niemcami, jak oni mają wygrać to na pewno się z nami pomęczą i jeśli wygrana padnie to raczej jedną bramką. Ale remis w naszym zasięgu, czemu nie \:\) W razie straty punktów Niemcy spokojnie sobie odbiją w pozostałych spotkaniach gdzie z pewnością powalczą.


Asian +1 na Polakow w
Betfair @1.99
bet365 @1.98

Zaden chyba jeszcze nie napomnial druzyny Niemieckiej,ktora zalicza sie do glownego faworyta turnieju @5.00 za zwyciestwo wedlug mnie jest ok,a patrzac na rozklad po wyjsciu z grupy (ktory jest bardzo realny) nie widze az do finalu druzyny,ktora Niemcy niemogli by ograc (mysle tutaj o Portugalii i Czechach).
Po wyjsciu z grupy ,albo po cwiecfinale mozna to layen i zawsze jest sie do przodu
Posted by: mgr

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 07:22

Originally Posted By: Szewa
Tak, mam już info. Ale mało przekonujące ;\)

Według Niej wygrają Czesi

Lepszego zespołu nie mogła sobie wybrać \:D

No ale co zrobić, trzeba zaufać kobiecej intuicji i zainwestować parę PLN w ten zakład. Jednak z grubego grania się wycofuję ;\)


No Grecja chyba była jeszcze mniej przekonująca? \:p
Posted by: Piotruś Pan

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 07:27

Jutro rozpoczęcie mistrzosstw postanowiłem przedstawić swoje prognozy na spotkania gr A
Szwajcaria - Czechy typ X 2.90
Mecz inauguracyjny wazny zarówno dla gospodarzy którzy będą chcieli dobrze rozpocząć turniej i zapewnić sobie oraz kibicom pierwsze punkty.
Gospodarzom nie zawsze pomagają sciany chociażby na poprzednich mistrzostwach Portugalia nie poradziła sobie z presją psychiczna w meczu i przegrali.
Trudno wskazać zdecydowanego faworyta Szwajcaria solidny zespół grali najbardziej twardą lecz nudnawą piłkę w Niemczech jednak uzyskali awans do 1/16 finału.
Są dla mnie jednym z kandydatów do awansu z tej grupy na MŚ w fazie grupowej zremisowali z Francja oraz zwyciężyli Togo i silną Koreę Płd także remis z Ukrainą po fazie grupowej porażka w karnych. Nie strzelają zbyt wielu bramek na turniejach też wielu ich nie traca.
Czechy to nie ten dream team co dawniej nie grają już tak widowiskowo jak kiedyś dodatkowo są osłabieni brakiem Nedveda i Rosickiego.
Czechy grają bardziej piłkę techniczna i maja przewagę w tym elemencie gry poprawna taktycznie. Helweci dobrze wykonują stałe fragmenty gry lubią skontrować przeciwnika jak jest okazja solidnie w obronie więc Czechy ze swoją grą kombinacyjną mogą mieć problemy by sie przedostać pod bramke Szwajcarii.
Mój typ na ten mecz to X 2.90 remis na początek nikogo nie krzywdzi Czesi też mocni są w liniach defensywnych mają Cecha na bramce jemu cięzko wsadzić bramkę jeszcze z dobrymi obrońcami tym bardziej.
Portugalia - Turcja typ X 3.10 lub 2 4,05
Moim zdaniem Portugalia to wielka niewiadoma w zależności co zagraja kurs 1,80 wcale nie oddaje takiej przewagi zespołu z Płw Iberyjskiego nad Turcja tym bardziej iż trudno sie gra Portugalczykom z zespołami o podobnym stylu, dobrej technice. Portugalia ma chyba przewagę pod względem taktyki i indywidualności nad Turcja mimo wszystko w pierwszym meczu kiedy każdy jest jeszcze świeży to wcale się nie wydaję ze piłkarze z nad Bosforu tanio skóry nie sprzedadzą i mogą zaskoczyć Portugalię urywając jej punkty.
Portugalia jak zagra tak jak w pierwszym meczu na Euro 2004 to moze nie wygrac i rozczarować sie bo pewnie liczą na 3 pkt bo tak na papierze to na kim mają jakieś zwycięstwo odnieść jak nie na Turkach.
Jak Portugalia zagra na poziomie meczów eliminacyjnych jak z Polską, Serbia, Finlandią lub Armenią to sami sie wyeliminuja i Turcja ma szanse wówczas na zwycięstwo jak maja swój dzień to wygraja z bardzo silnymi jak nie mają dnia to Turcja ma kłopoty nawet z Bosnią czy Mołdawia.
W eliminacjach mieli swój dzień z Grecja i Norwegia jak grali na wyjazdach to wygrali 1:4 1:2 to bardzo chimeryczny przeciwnik i grający w zależności od formy dnia lub z nożem na gardle bardzo niewdzięczny przeciwnik spodziewam sie ostrej gry jak sie obie drużyny zagotują.
Jeśli pierwsza kolejka zakończy sie remisami to każdy po pkt bedzie miał i gra toczyć się bedzie dalej nikt nie postawi się w tej sytuacji w roli przegranego po pierwszym meczu co w tej grupie jest niezmiernie ważne. Kurs z tą niespodzianką niezły 11,75 z remisami 9,30 podobaja mi sie takie typy z ryzykiem dobrej nocki pozdrowionka dla wszystkich
Posted by: Logan

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 07:29

Prponuje w tym temacie prowadzic luzne dyskusje dotyczacego calego turnieju oraz podawac typy na zaklady specjalne, a konkretne mecze analizowac w tematach grupowych.
Posted by: Szewa

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 07:32

Originally Posted By: mgr


No Grecja chyba była jeszcze mniej przekonująca? \:p

Masz absolutną rację

Dlatego poszło parę PLN na Pepików ;\)
Posted by: APOLLYON

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 08:06

Jeśli mogę wtrącić swoje...
Ja stawiam na Holandię. Mają co prawda ciężką grupę, ale wyjdą z niej zwycięsko a potem znowu w półfinale przyjdzie im się zmierzyć z Włochami.
Z drugiej, "naszej" połówki widzę...Turków. Po prostu nie mogę się oprzeć. Wielkich gwiazd nie mają, bramkarza zresztą też nie do pozazdroszczenia... ale skoro mogła wygrać Grecja, to Turcy mogą przynajmniej pokusić się o finał.
Jestem całym sercem z "Naszymi" i myślę, że wyjdziemy z grupy, a potem już wszystko możliwe.
Posted by: iL Duce

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 18:03

witam

tak sobie przeglądałem oferte i wyhaczyłem następujące zdarzenie: Kto strzeli więcej goli w fazie grupowej ? Szwajcaria 1.70 remis 4.75 Austria 3.10 .

Wiele osób upatruje Szwajcarie jako ,, czarnego konia Euro " więc czemu nie zagrać tego zdarzenie po przyzwoitym kursie. Bilans Austri w meczach towarzyskich przed Euro to 1 zwycięstwo - 4 remisy - 7 porażek 7:19 , natomiast Szwajcaria 5 zwycięstw - 1 remis - 6 porażek 17:19. Dlaczego Szwajcaria:
- mają w grupie Portugalie, Turcje i Czechów, z tych trzech drużyn moim zdaniem najlepszą defensywe mają Czesi, pozpstałe drużyny preferują raczej ofensywny football
- kilka osób jako najlepszego strzelca Euro wytypowało Freia, który na 55 występów strzelił 33 bramki

- co do Austri uważam , że jest to najgorsza drużyna na Euro i jeśli strzelą więcej niż 2 bramki to będzie dla mnie spore zaskoczenie. Nie będzie im łatwo pokonać Polską defensywe, o Niemcach nie wspominając, jeśli chodzi o Chorwacje, będzie to dla Chorwatów najłatwiejszy mecz w grupie, jeśli go przegrają w bardzo dużym stopniu utrudnią sobie awans do dalszej części turnieju.

Jak dla mnie : Szwajcaria więcej goli po kursie 1.70 za 6,5/10 w baw
Posted by: tyson

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 18:54

Austria prezentuje poziom Wegier czy Slowenii, gdyby nie to ze sa gospodarzami nie byloby ich na tych ME. Biore chorwatow po 1.9.
Hiszpania - sklad maja najlepszy od lat. Ale trener buc. Narod bez mentalnosc zwyciezcow jak Niemcy stad nigdy nic nie osiagaja sukcesow na wielkich imprezach. W tym roku bedzie to samo.
Portugalia - hollywood za dyche. Raczej stawiac przeciwko nim szczegolnie gdy graja z druzynami nizej notowanymi. Kupa zelu na glowie i popisowe miny moga nie wystarczyc nawet na twardych turasów. Kebaby x2 lub nie tykac meczu wogole.
Włochy - dla mnie zagadka. Raczej sugeruje ze moga odstawic klape na turnieju.Wypalona druzyna, ostatnio sukcesy na wielkich imprezach, nie wierze w wielką motywacje.
Francuski zaciąg z kolonii - mocny jak zawsze. Stawiam ze z grupy wjdzie Francja z Holandią ktora juz dawno nic wielkeigo nie osiagnela.
Rumuni - dobry technicznie i ofensywny futbol. NIedoceniani. Maja pecha ze trafili do takiej grupy, z pozostalych mieliby 60% szans na wyjscie.
Najbradziej komiczną grupa jest D bo rtak naprawde kazyd z niej moze wyjsc.
Najbardziej komiczna to jest grupa D bo tak naprawde kazdy ma szanse z niej wyjsc.
Posted by: ziomal-111

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 19:44

Na ile godzin przed meczem podawane sa składy na mecz?
Posted by: kardynal20

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 20:18

na livescorze juz sa \:D
Posted by: APOLLYON

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 21:30

Flashscore.com ma, ale całe składy. Nie ma podziału na wyjściową "11" i rezerwowoych.
Posted by: APOLLYON

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 07/06/2008 21:35

A poza tym zgadzam się z Tysonem, co do meczu Portugalii z Turcją.
"Wirtuozi mogą zostać nieźle skopani przez Turków.
Ja gram handicap na Turków - +0.5/+1.0 za 1.81
oraz
czerwona kartka w meczu - za 5.00 (kursy ladbrokes.
Posted by: Izajasza53

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 00:33

Ja tam doszedłem do wniosku że warty jest gry zakład na awans z grupy Portugali + Szwajcarii 3,20 (1. Postugalia 2. Szwajcaria - 5,75) i to mój główny typ na EURO
w raz z Austria - Szwajcaria gdzie więcej goli padnie w tych państawach to liczę że na stadionach w Austrii 1,60 .
Kursy BAH!
Typy oparte na skarbach kibica, przeglądzie sportowym itp. itd.
To tyle, bo idę oglądać tv.

pozdro
Posted by: Amkwish

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 00:44

Nie widze propozycji na opcje correct score \:\)

07.06.

Czechy - Szwajcaria 2:2

Portugalia - Turcja 0:2
Posted by: polskignom

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 00:50

typki na szybko z IW:

Ballack-Baros 1 2.3 3/10
Chorwacja gole w grupie (0-4) 1.7 4/10
Holandia 0-3 gole w grupie 1.6 4/10
Austria awans 5.00 1,5/10
Rumunia awans 4.50 1,5/10
Charisteas-Mutu 2 4.00 (wczoraj bylo 5) 2/10
Hol+Cro niepolfinal 1.625 8/10
Frei najlepszy w Sui 3.75 1,5/10
Szwajcaria awans 1.9 4/10
remisy under 12 1.75 4/10
SUI-CZE 4 zoltka od mehr 1.8 6/10
Cro nie 1/4 2.5 3/10

Baros to nie jest obecnie czolowka, Ballack w wysmienitej formie, po cichu licze, ze Fenin wykopie ze skladu Barosa \:\)
Rumunia i Austria awans - szukam niespodzianki, Chorwacja i Polska slabe, wiec czemu nie, na Rumunie nic nie liczy, wiec to dobrze. Holandia nie ma coacha, ma Wlochy, Francje i Rumunie, nie chce mi sie wierzyc, ze strzela 4 bramki. Chorwacja w sparingach doluje, tylko w gebie sa mocni, dlatego sporo przeciwko nim...zobaczymy jak to sie ulozy. over 3,5 karki w meczu otwarcia...no coz, mecz raczej za czysty nie bedzie...Czesi wyrobnicza linia pomocy, obroncy tez sie nie bawia...podobnie w Szwajcarii, sedzia Rosetti raczej nie boi sie dawac kartek. Frei wiadomo dlaczego. 58 wystepow/33 bramki w kadrze...chyba wystarczy.
Posted by: polskignom

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 00:56

wlasnie zobaczylem fajny zaklad na jutro.

under 7 bramek 1.8 5/10

Nie sadze, zeby nasi przegrali 0:4, sami tez duzo nie strzela, jak pamietam Chorwatow z ostatnich zawodow, to u nich o bramke trzeba bylo sie modlic, meczyli te mecze...w sparingach to samo...najbardziej sie boje o Austrie, bo ona wszystkich zaskoczy. Wiem,z e na forum panuja zarciki na podstawie remisu z Malta z 2007, ale to inna ekipa.
Posted by: blackjack

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 01:04

Originally Posted By: polskignom
wlasnie zobaczylem fajny zaklad na jutro.

under 7 bramek 1.8 5/10

Nie sadze, zeby nasi przegrali 0:4, sami tez duzo nie strzela, jak pamietam Chorwatow z ostatnich zawodow, to u nich o bramke trzeba bylo sie modlic, meczyli te mecze...w sparingach to samo...najbardziej sie boje o Austrie, bo ona wszystkich zaskoczy. Wiem,z e na forum panuja zarciki na podstawie remisu z Malta z 2007, ale to inna ekipa.

a gdzie masz taki zakład ?
jak dla mnie 9/10
Posted by: mopsiq

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 01:41

co jest wtedy jak np.szwajcaria czechy 1:1 oboje przegraja z portugalio 1:0 i wygraja po 1:0 z turcja


czechy 4pkt 2:2 w bramkach
szwajcaria 4pkt 2:2 w bramkach

Kto bedze drugi co decyduje?
Posted by: seba30

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 01:51

rzut monetą \:D
Posted by: Logan

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 01:57

nie wiem czy znalazlem dobry dokument:

http://www.uefa.com/newsfiles/19079.pdf

Punkt 7.07

Dodaje sie punkty zdobyte przez druzyne w kwalifikacjach do mundialu06 i do euro08 a potem dzieli sie przez liczbe spotkan rozegranych w tych kwalach. Kto ma wieksza srednia ten awansuje. Jesli dalej po rowno to losowanie
Posted by: zenek_z_kulu

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 02:04

no to teraz Ci postawili ze Frei zostanie królem strzelców chyba nie będą ucieszeni jego kontuzja \:\(
Posted by: polskignom

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 02:08

Originally Posted By: blackjack
Originally Posted By: polskignom
wlasnie zobaczylem fajny zaklad na jutro.

under 7 bramek 1.8 5/10

Nie sadze, zeby nasi przegrali 0:4, sami tez duzo nie strzela, jak pamietam Chorwatow z ostatnich zawodow, to u nich o bramke trzeba bylo sie modlic, meczyli te mecze...w sparingach to samo...najbardziej sie boje o Austrie, bo ona wszystkich zaskoczy. Wiem,z e na forum panuja zarciki na podstawie remisu z Malta z 2007, ale to inna ekipa.


IW
a gdzie masz taki zakład ?
jak dla mnie 9/10
Posted by: APOLLYON

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 03:30

Za kilkanaście minut Turcy z Portugalami.
Ostra gra przewidywana. Czerwona kartka, jak już pisałem, mozliwa. Co do wyniku...handicap na Turków, ale jakoś im bliżej gwizdka, to skłaniam się do remisu.
Azjaci nie odpuszczą.

Zresztą...Ważne, żę my jutro dop... Szwabom.
Posted by: VanTheMan

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 05:47

polskignom - by zakład wszedł musi paść 6 bramek. Przy 7 to już zalicza się do overa z tego co widzę. W naszym meczu mogą być 3 bramki, mam na myśli 2-1 lub 1-2. Chorwacja powinna zdeklasować Austrię więc czy ten zakładzik jest aż tak opłacalny i to jeszcze po kursie 1.60 ?
Posted by: tomo

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 05:53

Originally Posted By: VanTheMan
polskignom - by zakład wszedł musi paść 6 bramek. Przy 7 to już zalicza się do overa z tego co widzę. W naszym meczu mogą być 3 bramki, mam na myśli 2-1 lub 1-2. Chorwacja powinna zdeklasować Austrię więc czy ten zakładzik jest aż tak opłacalny i to jeszcze po kursie 1.60 ?


Prawidłowa linia to 5,0 (nie 5,5!!!) goli z kursem 1.75-1.8, a tutaj masz under 6,5 po @1.6 więc sam sobie odpowiedz na pytanie czy warto...

Jeżeli dalej uważasz, ze nie to proponuję Ci zagrać over 5,0 po @1.87 w Pinnacle
Posted by: polskignom

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 06:08

Originally Posted By: VanTheMan
polskignom - by zakład wszedł musi paść 6 bramek. Przy 7 to już zalicza się do overa z tego co widzę. W naszym meczu mogą być 3 bramki, mam na myśli 2-1 lub 1-2. Chorwacja powinna zdeklasować Austrię więc czy ten zakładzik jest aż tak opłacalny i to jeszcze po kursie 1.60 ?


ja zagralem po 1.8. Jesli Cro nie zdeklasowala Moldawii, to na pewno zrobia to z Austria. ;\)
Posted by: robak50

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 06:45

czy można grać w profie na jednym kuponie:

Niemcy wygrają grupę,
Chorwacja 1-2
Rosja 1-2

na ostatnich MŚ można było, ale niw wiem jak teraz
Posted by: Hajzel

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 06:58

a co sądzicie o tym typie?

Croatia & Germany Both To Win 3.00 ;\)
Posted by: brok

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 07:23

Originally Posted By: Hajzel
a co sądzicie o tym typie?

Croatia & Germany Both To Win 3.00 ;\)

^debilny-to tyle z mojej strony...
Posted by: szuwi1

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 14:52

nie debilny tylko jak najbardziej na miejscu
Posted by: cantona7

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 16:26

Originally Posted By: robak50
czy można grać w profie na jednym kuponie:

Niemcy wygrają grupę,
Chorwacja 1-2
Rosja 1-2

na ostatnich MŚ można było, ale niw wiem jak teraz


można
Posted by: phantom

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 08/06/2008 21:46

chyba mix w koncu zdjal ta liczbe zmian 4.5 z oferty bo nie moge juz nic znalezc
Posted by: speedosek

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 10/06/2008 02:54

No i Rumunia-Francja- 4 zmiany, under 4.5 przepadl.... niektorzy brali kredyty, wspolczuje;/
Posted by: speedosek

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 10/06/2008 02:55

uf a jednak 5:)))))
Posted by: Maciek

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 10/06/2008 07:33

Juz sie cieszyles z czyjegos pecha ?
Posted by: taniak

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 10/06/2008 17:37

A ja proponuje zagrać na zakład:

Szwajcaria - Turcja
Czerwona kartka - Typ: Tak 3,40

Po ostatnich barażach między tymi drużynami sądzę że i tym razem na boisku będzie gorąco \:\)
Posted by: Platini

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 10/06/2008 18:26

Originally Posted By: Maciek
Juz sie cieszyles z czyjegos pecha ?
Czyżby złośc na to, że under 4.5 nie wszedł ?

taniak - kurs bardzo fajny, myśle, że spokojnie można spróbować
Posted by: Ryan20

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 10/06/2008 18:32

Ogolnie jeszcze nie mielismy na Euro 2008 zadnej "czerwieni" i mysle ze rozpoczecie jakiejs malej progresji nie jest zlym wyjsciem ;\) BAH daje 3,60 za zaklad czy bedzie czerwona kartka, co jest kursem solidnym, podobnie bylo jak grupowo wymyslilismy podobna rzecz na PNA (kto sie interesowal pamieta ;\) ) jak juz w 2 meczu od naszych planow wyszla czerwona kartka.

Wczoraj masowa progresja na over Wlo-Hol wyszla fajnie ciekaw jestem czy popieracie rowniez taka progresje \:\) Hiszpania-Rosja i Szwecja-Grecja jako pierwsze mecze do trafienia
Posted by: kamasutra

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 10/06/2008 20:40

Mysle ze w dalszej fazie turnieju nadal beda gorowaly undery...
Oczywiscie od czasu do czasu over wedjdzie ale mysle ze w podobnych proporcjach jak do tej pory czyli 1 na 5-6 spotkan.
Natomiast wydaje mi sie ze sedziowie w koncu zaczna pokazywac wiecej zoltych kartek,no i doczekamy sie w koncu czerwonej..
Tu progresja wydaje sie byc dobrym rozwiazaniem...
Posted by: phantom

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 10/06/2008 22:23

czy ktos z bukmacherow ma opcje ze grecja nie wyjdzie z grupy i bede mogl polaczyc na 1 kuponie z porugalia przeciw czechom i niemcow przeciw chorwacji bo w expekcie nie ma takiej mozliwosci jest tylko w milenium ale tu znowu marny kurs ze grecja nie wyjdzie tylko 1.4 ?
Posted by: lupus

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 12/06/2008 21:09

http://gospodarka.gazeta.pl/pieniadze/1,...0_mln_euro.html
Posted by: Baqu

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 15/06/2008 06:59

"supergiganci" trafili tym wpisem w samo sedno...

http://supergigant.blox.pl/2008/06/Studio-Polsatu-i-selekcjoner-Borek.html
Posted by: Mindman

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 15/06/2008 07:31

Originally Posted By: Baqu
"supergiganci" trafili tym wpisem w samo sedno...

http://supergigant.blox.pl/2008/06/Studio-Polsatu-i-selekcjoner-Borek.html


Nie da się ukryć, że sporo w tym racji.

Z jednym się nie zgodzę - R.Kołtoń wcale nie jest lepszy.

W meczu z Niemcami jego zachwyty i bogate opisy kariery zawodników niemieckich robiły wrażenie jakby bardziej interesował go los tej reprezentacji ...

Z resztą - to nie pierwszy raz. Naprawdę rozumiem, że jego specjalnością jest Bundesliga i w związku z tym ma on sporą wiedzę (?) na temat piłkarzy niemieckich, którą chce przekazać (popisać się?), ale powinien czasem na spokojnie sam siebie posłuchać po meczu.

Nie skomentuje również pewnych jego artykułów/notek w PS.
Posted by: xqwzts

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 15/06/2008 07:47

Kolton to ma chyba obsesje na punkcie bundesligi. Pewnie wie nawet ktory pilkarz kiedy jakie gacie nosi

Jedyna osoba ktora mi sie podoba w gronie ludkow z polsatu jest Boniek \:\)

Nie ogladam juz Studia polsatu bo do nerwicy mnie doprowadzali wszechwiedzacy selekcjonerzy typu Borek w studio
Posted by: polskignom

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 15/06/2008 16:43

Originally Posted By: Baqu
"supergiganci" trafili tym wpisem w samo sedno...

http://supergigant.blox.pl/2008/06/Studio-Polsatu-i-selekcjoner-Borek.html


Zupelnie sie z tym opisem nie zgadzam. I bardzo mnie cieszy, ze przygotowuje to Polsat. Widac, ze costam zrobili, cos przygotowali. Mam juz dosc tej TVP-owskiej kichy niskobudzetowej z zenujacym komentarzem Szpakowskiego i innym bogiem w studiu - Engelem.

A co do samej krytyki Leo...no tak, po Janasie mozna bylo jechac jak po lysej kobyle, ale Holendra to trzeba zostawic, bo on Holender.

Jechalismy po ME? Gdzie skonczylismy?

Nie wiem za bardzo o co Wam chodzi z tym Borkiem i Koltoniem...wszyscy sie ich czepiaja jak rzep psiego ogona. Ze to, ze tamto. Ciekawe czy jak Wam cos w zyciu nie wychodzi, to tez wina Borka i Koltonia?

Hajto jaki jest, taki jest, ale mimo wszystko osiagnal o wiele wiecej niz wiekszosc z tej kadry. On tez nie ukrywa, ze na mundialu zagralu ch...o. Sam go nie lubie, ale wjezdzac na zycie osobiste? Ktos postradal zmysly tym szukajacym sensacji internetowym pismakom.

A teraz wychodzi, ze skrzywdzil nas Webb, ze zabral nam izzi 3 punkty, ale nikt juz nie powie, ze byl to mecz miedzy najprawdopodobniej najslabszymi ekipami tego turnieju (dodac Grecje i magiczny trojkat jest niestety). I co najgorsze nikt nie powie, ze pociagniecie Lewandowskiego za koszulke bylo ewidentne.
Posted by: kfjatek

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 15/06/2008 16:48

Originally Posted By: polskignom
I co najgorsze nikt nie powie, ze pociagniecie Lewandowskiego za koszulke bylo ewidentne.
Taaa, szczególnie w tej bardzo spowolnionej powtórce..

Polska są z pewnością jedną z najsłabszych ekip tej imprezy, ale że sędzia nas w tej sytuacji przekręcił, nie ulega wątpliwości.
Posted by: xqwzts

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 15/06/2008 17:31

ja bym nic do nich nie mial, ale sa bardzo stronniczy. Wyraznie da sie odczuc u Borka jak bardzo on nie toleruje Rogera. I to mnie denerwuje, bo przynajmniej podczas komentowania meczu moglby starac sie schowac swoje poglady.
Jeszcze za Janasa czy Engela rozumiem ze mogliby miec jakies zarzuty, ale teraz? Przeciez Ci zawodnicy z polskiej ligi ktorych oni z checia widzieliby w kadrze w wiekszosci zostali sprawdzeni w kadrze i poprostu sie do niej nie nadaja.
Ja na przyklad nie lubie w kadrze Dudki, ale nie chcialbym zeby eksperci w studio jezdzili po nim po meczu. Nalezy mu sie troche szacunku. - to sie tyczy beenhakera, ktorego oni by juz zwolnili. Powiedziec wam dlaczego? Bo nie jest Polakiem!

Kolton jest jaki jest, niektore jego wypowiedzi dla przecietnego widza sa naprawde malo ciekawe ale ogolnie jest swietnym ekspertem.

Do Hajto nigdy nic nie mialem, zawsze go lubilem. Z tymi fajkami to wszyscy przesadzaja i wcale nie bylo tak jak sie wiekszosci wydaje Gdyby nie pech Hajto pewnie bylby dzis ekspertem jeszcze jako gracz Premiership \:\) Swoj chlop \:p

Nie trawie Swierczewskiego i Kowalczyka, ktorym do tv brakuje troche szkoly (?) Raza mnie bledy typu 'ogladnac' \:D ;\)
Posted by: mura

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 15/06/2008 18:48

Kowal zbyt elokwentny nie jest - to fakt, ale wiedzę i doświadczenie boiskowe (a także poza) ma przeogromne, zna bardzo dobrze środowisko piłkarskie i nigdy się nie boi krytykować czy to piłkarzy czy trenerów,
ja go bardzo lubię słuchać, i chodzi mi o przerost formy nad treścią, bo zadziwiająco celne uwagi ma co do naszych piłkarzy, trenerów czy całego sztabu szkoleniowego
Posted by: Skiper

Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria - 15/06/2008 19:06

dobra panowie taki zakład...minuty doliczone do drugiej połowy \:\)

grał ktoś to ? a może choć ktoś wie, gdzie znaleźć dotychczasowe staty, bo coś szukanie tych minut mi nie idzie

np. na dziś, mecz o pietruche Szwajcaria - Portugalia, 0-2 doliczone minuty po 6.55 w expie, czy też mecz o wszystko Turcja - Czechy 4 lub więcej po 3.55

wiadomo że zakład że obdarczony bardzo dużym ryzykiem nieprzewidzianych zdarzeń, typu kontuzje, kartki, bijatyki ale może ktoś ma coś ciekawego do powiedzienia w tej kwestii