Opcje tematu
#392937 - 27/08/2005 20:56 WTA - US OPEN Flushing Meadows - Poniedziałek 29.08
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
US Open



Place: Flushing Meadows, USA
Date: 29/08 - 11/09
Draw: S128 D64
Surface: Hard
Prize: $7,950,000


INFO:
-----
Oficjalna strona turnieju
-----
Draws: Singles
-----
Schedule of Play
-----
Scoreboard: HTML FLASH
-----
Eurosport live 17:30-3:00 every day
-----


LINKI:

http://www.wtatour.com
http://www.wtaworld.com
http://www.itftennis.com/womens/players/
http://home17.inet.tele.dk/wta/

--------------------------------------------------------------------------------

Prosimy zapoznać się z Regulaminem KT. Jeżeli jakikolwiek post naruszy regulamin, będą one niezwłocznie kasowane!

--------------------------------------------------------------------------------

Jeśli chcecie porozmawiać o tenisie, poznać opinię innych, zapytać o aktualny wynik to zapraszamy na nasz czat #tenis.. więcej informacji tutaj


Edited by Schranzer (27/08/2005 23:51)

Do góry
Bonus: Unibet
#392938 - 27/08/2005 20:57 Re: WTA - US OPEN Flushing Meadows - Poniedziałek 29.08
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.

















Edited by Schranzer (28/08/2005 23:10)

Do góry
#392939 - 28/08/2005 23:45 Re: WTA - US OPEN Flushing Meadows - Poniedziałek 29.08
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Shahar Peer - Marta Domachowska 1 1.633
Dwie nastolatki z dosyc egzotycznych tenisowych krajów , ktorych kariery zmierzaja niestety dla nas w dwoch zupelnie innych kierunkach.Domachowska po bardzo obiecującym ubieglym roku i niesamowitym skoku w jakosci gry oraz rankingu zatrzymala sie w rozwoju, wrocila do starych zlych nawyków i jej gra wyglada coraz gorzej, Shahar natomiast jest zawodniczka stale robiaca postepy doatkowo twardo stąpa po ziemi oraz pracuje w milej atmosferze czego nie mozna powiedziec o naszej reprezentantce. Domachowska zmienia trenerów jak rękawiczki, ciągle cos jej nie pasuje, nie ma osobowsci ktora porafilaby powiedziec stop zbyt natrętnenu wtracaniu sie jej rodziny do spraw czysto tenisowych, i pozostawienia tego ludziom ktorzy naprawde maja o tym pojecie.

Obydwie sa typem zawodniczek grajacych agresywnie ale ich serwisy pozostawiaja wiele do zyczenia, moim zdaniem bedzie to jeden z wielu spotkan ktore trzeba bedzie sobie wypracowac grą z glebi pola a w tym elemencie niesamowita przewage ma reprezentantka izraela. Jej poruszanie sie po korcie jest wg mnie niemal doskonale, umiejetnosci gry obronnej stoją na bardzo wysokim poziomie i czasami trzeba ją dobijać po 3 razy. Idzie przykladem starszej kolezanki smashnovej ale z ta roznica ze ma uderzenie ktorym potrafi wygrywac pilki bezprosrednio i dlatego jesli tylko poprawi serwis to miejsce w scislej czolowce rankingu czeka na nią Domachowska natomiast ponownie staje sie na korcie niecierpliwa, mozna zauwazyc u niej syndrom sprem dodatkowo jej forma i czystość wykonywanych uderzen pozostawiaja bardzo wiele do zyczenia.

Ostatnie dokonania marty absolutnie nie pozwalaja mi wierzyc ze jest w stanie poradzic sobie z rywalka wysokiej klasy jak peer skoro przegrywala z tenisowymi drewnami jak sanchez-lorenzo czy vierin Jesli Marta bedzie przegrywac to raczej nie powalczy bo jej obecny stan psychiczny nie jest raczej najmocniejszy, a wokol jej osoby kraza rozne ostatnio historie jesli peer bedzie przegrywac to nie mam watpliwosci ze bedzie walczyc do upadlego bo to jest typ fightera(pozdrawiam pana szaranaowicza ), czyli typ zawodniczki na które ja lubie stawiac. Jesli Shahar bedzie jutro w dobrej dyspozycji serwisowej to mecz raczej skonczy sie szybko, jesli nie to pewnie bedziemy ogadac festiwal przelaman ale mysle ze po walce i tak gorą bedzie Peer. Stawiam na jej wyzsze umiejetnosci gry z glebi pola i zdecydowanie lepsza dyspozycje

Do góry
#392940 - 29/08/2005 00:06 Re: WTA - US OPEN Flushing Meadows - Poniedziałek 29.08
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
Wie ktoś coś więcej o tenisistce co się nazywa Parmentier?Gra z Serrą-Zanetti.

Ciekawie wygląda Linetskaya,która gra z jak dla mnie slabą Hiszpanką Llagosterą,Rosjanka dobrze gra na twardej nawierzchni,myślę,że da radę,z nienajlepiej spisująco sie ostatnio Llagosterą.

Czekam na wasze spotrzeżenia.

Do góry
#392941 - 29/08/2005 07:41 Re: WTA - US OPEN Flushing Meadows - Poniedziałek 29.08
aktorek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 15478
Skąd: Chełm
Quote:

Wie ktoś coś więcej o tenisistce co się nazywa Parmentier?Gra z Serrą-Zanetti.

Ciekawie wygląda Linetskaya,która gra z jak dla mnie slabą Hiszpanką Llagosterą,Rosjanka dobrze gra na twardej nawierzchni,myślę,że da radę,z nienajlepiej spisująco sie ostatnio Llagosterą.

Czekam na wasze spotrzeżenia.




Linetskaya bije sie ze swoją rodziną Ma problemy natury wychowawczej :P


Zdecydowanie jak bym miał grac to średnio na Llagostere

Do góry
#392942 - 29/08/2005 08:22 Re: WTA - US OPEN Flushing Meadows - Poniedziałek 29.08
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Linetskaya od czasu zmiany trenera po sezonie ceglastym nie wygrala spotkania, dodatkowo wyszly ostatnio na jaw problemy rodzinne, raczej warto odpuscic ten mecz.

Smashnova gra jutro! ale sama mowi ze dla niej skucesem bedzie wygrana chociaz jednego spotkania wiec widac ze nie czuje sie najlepiej w klimatach usopen.

Srebotnik gra z kolejną młodą azjatką, ktore ostatnio w coraz wiekszej ilosci zalewaja korty wta. Przeszla kwale pokonujac niezle zawodniczki a w tym roku osiagnela juz grajac w challengerach serie 25 kolejnych zwyciestw. Gra płasko, regularnie i mocno, mozna sie jej bac...

Do góry
#392943 - 29/08/2005 12:20 Re: WTA - US OPEN Flushing Meadows - Poniedziałek 29.08
Court Judge Offline
old hand

Meldunek: 04/05/2005
Postów: 827
Skąd: Sheffield, UK
ściągawka na us open


Do góry
#392944 - 29/08/2005 13:07 Re: WTA - US OPEN Flushing Meadows - Poniedziałek 29.08
DeboweNH Offline
newbie

Meldunek: 30/07/2005
Postów: 35
Skąd: Nowa Huta
Morigami - Pratt 1 1.40 H2H 0-2 Mimo iż Japonka ma na koncie 2 porażki z Pratt to jest teraz w życiowej formie dowodzą o tym wyniki Finał i Półfinał w Cincinnati i San Diego ...

Peer - Domachowska 1 1.61 H2H 2-0 Mimo iż jestem patriotą i lubie grę Marty to dziś wróżejej porażke i Izraelką która jest solidna i z Polką wygrała już 2 razy w tym roku ...

Do góry
#392945 - 29/08/2005 13:24 Re: WTA - US OPEN Flushing Meadows - Poniedziałek 29.08
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
Mirza-Washington 1 1.47

Forma w jakiej jest Hinduska, nie daje za duzego pola manewru Czarnulce, Washington wygasa z tenisowych aren świeci jeszcze czasem w deblu ale już bardzo słabym płomieniem

Do góry
#392946 - 29/08/2005 13:47 Re: WTA - US OPEN Flushing Meadows - Poniedziałek 29.08
Gregov Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5949
Skąd: Sosnowiec
na początek dubel

Sugiyama - Bondarenko A. 1
Nakamura - Irvin 1

Bondarenko w pierwszej cześci sezonu wyniki miała znacznie lepsze niz obecnie. Teraz porażka goni porażkę. Gładkie przegrane z Loit , Arvidsson czy Llagosterą dobitnie swiadczą o słabszej dyspozycji. A tydzień temu w kwalifikacjach do New Haven przegrała z Viktorią Azarenką. Biorące te wyniki pod uwagę, nie wyobrażam sobie aby Alyona mogła nawiązać równorzędną walkę z Sugiyamą. Doświadczenie , szybkość , dokładność poczas wymian, niezła gra przy siatce i spryt to atuty Japonki. Widziałem ostatnio dwa mecze z jej udziałem i grała naprawde nieźle , więc kursy na nią w granicach 1.3 według mnie opłacalne.

W meczu Nakamura - Irvin kieruję sie ostatnimi wynikami obu pań, które dużo korzystniej wypadają dla Japonki. Aiko potafiła np. urwać seta Patty Schnyder, a obie grały niedwano z Włoszką Pennettą. Nakamura wygrała 63 64, Irvin przegrała 26 26. To dla mnie wystarczająca wskazówka, choć nie zawsze sie to sprawdza, ale Japonka jest poprostu w lepszej formie i dzis powinna wygrac.

ako 2.07 ---- 5/10

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
14 zarejestrowanych użytkowników (VVega, forty, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, Vira, wHiTe_StAr, Lukasz111, igea23, pacyfista, Zaixi, kemp, 11kera11, burbon), 1750 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5584007 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07