Opcje tematu
#3839222 - 01/05/2010 23:13 Rzym, Estoril - 3.05-9.05
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy

Internazionali BNL d'Italia

Miejsce : Rzym, Włochy
Ranga turnieju : Premier "5"
Data : 2.05-8.05 2010 r.
- Nawierzchnia : ceglana
Pula nagród : 2'000'000 $
Uczestniczki : 56 zawodniczek w singlu / 28 par w deblu
Oficjalna strona : www.internazionalibnlditalia.it
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Estoril Open

Miejsce : Estoril, Portugalia
Ranga turnieju : International
Data : 3.05-8.05 2010 r.
- Nawierzchnia : ceglana
Pula nagród : 220'000 $
Uczestniczki : 32 zawodniczki w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.estorilopen.net
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Przydatne linki :

www.tenisbet.pl - livescore, sylwetki, rankingi
www.fromsport.com - live video
www.myp2p.eu - linki do streamów
www.tennis.matchstat.com - wyniki i statystyki zawodników
www.tenisinfo.pl - wyniki i statystyki zawodników
www.wtatour.com - strona WTA
www.itftennis.com/womens - strona ITF


Do góry
Bonus: Unibet
#3844790 - 05/05/2010 03:40 Re: Rzym, Estoril - 3.05-9.05 [Re: Goget]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
.żeby nie było że w Estroil tylko panowie grają ..

Medina Garigues - Makarova 1...po olbrzymich wpadkach Hiszpanka musi wrócić na właściwy tor, liczyli na Jej dobre wyniki na turniejach w Hiszpanii ale wszędzie wtopy Marbella , Barcelona a potem w Maroku..tu w 1 rundzie zafundowała rywaklce rower 6-0 i 6-0 a w sumie z Makarovą grała na clayu 2 razy i oba mecze wygrała w tym jeden 6-0 i 6-1..Rosjanka słabiutka , nie jest nawet w pierwszej 15 rosyjskich zawodniczek co tu robi tego to nawet chyba sama nie wie..

Parra Santoja - Goerges 2..skłaniam się do gry na niemkę ponieważ hispzanka dziś strasznę męki z mało mi znaną mi zawodniczką , do tego h2h 1-0 dla niemki mecz na clayu..zobacze kursy i Goerges będzie pograna..

Sevastowa - Date Krum 1...nadchodzi Łotwa !! Gulbis pokazał teraz czas na perłe WTA za jaką uwazana jesy Sevastova..pograła sobie na clayu na tunrieju we Francjii rangi ITF gdzie odpadła z Kanepi w 3 rundzie ale to nie istotne ,wązniejsze , że zapoznała się ze zmianą nawierchni czego nie można powiedzieć o japonce bo ona na clayu w tmy roku jeszcze nie grała i grać zwyczjanie nie potrafi...pewna 1..

Peng - malek 1...chnika ostatnio gra naprawe dobrze i powinna rywalkę pokonać po raz 3 bo h2h ma już 2-0..

Do góry
#3844913 - 05/05/2010 04:05 Re: Rzym, Estoril - 3.05-9.05 [Re: mirekinter]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Originally Posted By: mirekinter


Sevastowa - Date Krum 1...nadchodzi Łotwa !! Gulbis pokazał teraz czas na perłe WTA za jaką uwazana jesy Sevastova..pograła sobie na clayu na tunrieju we Francjii rangi ITF gdzie odpadła z Kanepi w 3 rundzie ale to nie istotne ,wązniejsze , że zapoznała się ze zmianą nawierchni czego nie można powiedzieć o japonce bo ona na clayu w tmy roku jeszcze nie grała i grać zwyczjanie nie potrafi...pewna 1..



to ciekawe jakim cudem znalazła się w drugiej rundzie?
czyżby w pierwszej miała wolny los? grin

powiedz to wszystkim którzy grali na Martić laugh

a tak poza tym grała niecałe 2 tygodnie temu na clayu:
Def. Polona Hercog(52,1.80) (SLO) 6-4 6-2
Lost to Katarina Srebotnik(385,2.94) (SLO) 7-5 6-1

tak czy siak fajnie, że ktokolwiek próbuje coś tu naskorbać toast

pozdrawiam,
Ben

Do góry
#3845087 - 05/05/2010 04:53 Re: Rzym, Estoril - 3.05-9.05 [Re: Big Ben]
skrzypo555 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 4388
Skąd: Koszalin
Sevastova Anastasija - Date Kimiko Krumm
Kurs : @2.75

Wydaje mi się, że japonka nie jest na straconej pozycji. 1 runde
obie przeszły nie bez problemów. Sevastova słaby, żeby nie
powiedzieć beznadziejny mecz przeciwko Szavay, która także nie
trafiła z forma na korty ziemne. Japonka to dość nieobliczalna
zawodnika. W poprzedniej rundzie wygrała zacięty 3 setowy
pojedynek Martic. Myślę, że takie zwycięstwo poprawiło jej morale.

Stawiam przeciwko młodej zawodniczce z Łotwy, która jest kompletnie bez formy.

Do góry
#3845174 - 05/05/2010 05:37 Re: Rzym, Estoril - 3.05-9.05 [Re: mirekinter]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: mirekinter

Medina Garigues - Makarova 1 co tu robi tego to nawet chyba sama nie wie..

Broni punktów za finał z zeszłego roku więc chyba wie co tu robi smile


Nadia Petrova - Alexandra Dulgheru
Typ: Dulgheru +1.5 seta
Kurs: ??? (liczę na 1.50)

Ależ nam się pięknie rozwijają rumuńskie talenty na ziemii smile Obserwuję od początku sezonu na ziemii zarówno Dulgheru jak i Simnę Halep i naprawdę serce się raduje jak widzę te młode zawodniczki. Płasko, agresywnie, bez kompleksów. Wystarczy popatrzeć na dokonania Dulgheru: dziś Safina ograna, niedawno dwa razy Errani,urwane sety Clijsters i Stosur. Jutro Nadia, niegdyś królowa ziemi potrafiąca wygrać trzy turnieje pod rząd na tej nawierzchni, ale wtedy trenował ją Tomasz Iwański wink Dziś nadal świetna zawodniczka, ale jutro nie będzie tak łatwo jak z przebijaczkami pokroju Tati Garbin czy powracającej dopiero do poważnej gry Katariny Srebotnik.

Do góry
#3845732 - 05/05/2010 20:44 Re: Rzym, Estoril - 3.05-9.05 [Re: Big Ben]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
dlaczego ktokolwiek? zobacz poprzednie posty i propoizycje jakie dawały do gry a się przekonasz że laikiem nie jestem..

Do góry
#3847564 - 06/05/2010 06:34 Re: Rzym, Estoril - 3.05-9.05 [Re: mirekinter]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721

Anastasija Sevastova vs. Anastasia Rodionova 1 ..

Nie pisac mi już żadnych bzdur na temat formy i innych aspektów negatywnych dotyczących Łotyszki bo narazicie się na śmiech tak jak to było dziś w wykonaniu Date krumm. h2h 1-0 dla Sevastowej i mecz był na hardzie a jeżeli tam sobie Rodionova nie poradziła to tutaj nie ma czego szukać..w tym roku wszystkie porązki na clayu w 1 rundach nawet z King przegrała co jest w takich warunkach sztuką..

Arantxa Rus vs. Sorana Cirstea 2

Rumunka chyba pozazdrościła wyników rodaczkom Halep i Dulgehru i wzieła się osro do roboty a stać ją na wielką grę..dziś pokonała DE Brito więc jutro z Rus która według mnie jest słabsza nie powinno być kłopotów żadnych...

Anabel Medina Garrigues vs. Peng Shuai 2
Hipszanka gładko z Makarova ale Chinka jeszcze łatwiej z Małek..potencjał obu zawodniczek podobny ale to h2h 2-0 dla Peng w tym jeden mecz na clayu przekonuje mnie do grania właśnie na Chinkę. Medina jeszcze nie równa , zaczyna grac lepiej niż na początku sezonu ziemnego gdzie wszystko przegrywała ale to może na Peng być za mało jeszcze...

Jarmila Groth vs. Arantxa Parra Santonja 2
nie wiem ale to są już jaja żebyn Groth tu jeszcze była..owszem Słowaczka ale mieszkająca i grająca dla Kangurów a u nich z nauka gry na clayu tak jak u nas z polityką czyli pustka..Przeszła dwie pierwsze rundy w sumie Rybarikowa jest straszna a Barrois sama sobie dziś winna ...Hipszanka była typowana do wypadu w meczu z Goerges ale się podniosła i wygrała i jutro powinien być dla niej mecz dużo łatwiejszy..

Środa 3/4trafione zabolała porażka Goerges ale i tak na plus..

Do góry
#3847867 - 06/05/2010 18:43 Re: Rzym, Estoril - 3.05-9.05 [Re: mirekinter]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Ivanovic-Petrova typ:1 kurs:1,69 stawka 5/10 BF

Juz po przegranym przez Ivanovic meczu z Agnieszką R. na Porsche Tennis Grand Prix doszły mnie sluchy ze Serbka zagrała dobry mecz i wraca do formy. Jednak ja tego spotkania nie ogladalem i musialem zoabczyc tą jej forme na wlasne oczy przed postawieniem na Ane swoich pieniedzy wink Juz wygrana z Azarenkią mogla robic wrazenie ale obejrzalem dopiero mecz z Dementievą no i stwierdzam ze piekna Serbka procz urody zaczela znowu wyrozniac sie swietną grą wink
Ana gra tak jak dawniej czyli mocno, regularnie i co najwazniejsze poprawila serwis i ten dziwny wyrzut pilki w bok smile
Petrova gra slabo od dluzszego czasu i dawno nie wygrala z zawodncizką z czołowki. Wygrywa z sredniaczkami typu Dulgheru czy Srebotnik ale gdy przyjdzie jej zagrac z lepszą zawodeniczką to wyraznie przegrywa.
Po tym co widzialem wczoraj w wykonaniu Any mysle ze odniesie ona gładkie zwyciestwo nad chimeryczną, słabą psychicznie i grającą nierówno Rosjanką.

Do góry
#3848648 - 07/05/2010 00:07 Re: Rzym, Estoril - 3.05-9.05 [Re: mirekinter]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
kocham taką skuteczność 4/4 i jazda dalej bo jutro jeden mecz pogram bez żadnego ale

Cirstea - Parra Santoja 1

tu nie mam żadnych wątpliwośći i potwerdzam raz jeszcze Rumunka wzieła się do roboty i zaczyna grać swój najlepszy tenis. dziś z młodą Rus nie było problemu a jutro z Hiszpanką tez powinno być łatwo. Santoja gra ostatnio dużo , nawet bardzo dużo a Jej mecze nie należą do łatwych tylko są to długie 2setówki co przy wybieganej , nie czującej zmęczenie Soranie może miec wielkie znaczenie. Cirstea gra tutja pewnie i jest chyba faworytką numer jeden do wygrania całego turnieju. Stac ją na to a forma i gra pokazuje , ze Jej na tym zależy. także CIRSTEA 1 albo jako singiel lub dubel DW 2-0 dla Rumunki..

w drugim meczu bardziej wyrównane..

peng dziś fatalne swoje podanie , masę błedów i łamanie się z Mediną na przemian ale ostatecznie po bardzo długim i cięzkim meczu wygrała Chinka. Nie wiem czym się sugerowali organizatorzy turnieju ale 2 godziny po meczu Chinka musiała grac debla ( mecz trwa ) także nie wiem jak zneisie taką dawkę i jak się będzie prezentować Jej dynamika w meczu z Sevastową..mecz cięzki i choć sklaniam się do gry na Peng to chyba jednak wyluzuje ..

Do góry
#3849784 - 07/05/2010 07:15 Re: Rzym, Estoril - 3.05-9.05 [Re: mirekinter]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Serena W. wygra w Rzymie kurs:3,1 stawka:5/10 BF

Ale kurs shocked
Oglądalem dzisiaj Williams z Kirilenko i bylo widac ze chce jej sie grac w tym turnieju i juz samo to ze jej sie chce duzo mi mowi smile. Wiekszosc z Was wie ze sa turnieje ( szczegolnie w Europie), ktore Amerykanka nadzwyczajniej w swiecie odpuszcza ale Rzym to nie jest jedna z takich imprez. Serena biega tutaj nawet do dropshotów shocked i widac ze jest s 100% skonentrowana na grze.
Jedyna zawodniczka w stawce, ktora moze jej przeszkodzic w wygraniu tego turnieju to Jankovic ale ona gra zbyt pasywnie na Serene. Niestety fakty są takie ze Serena Williams to jest najlepsza zawodniczka na swiecie i nawet na clayu nie ma na nią bata wink W tych czasach tenis to siła.... przygotowanie fizyczne gdzie NIESTETY nie ma miejsca na finezje Marii Jose Martinez Sanchez, która tak dzisiaj chwaliłem.

Do góry
#3849816 - 07/05/2010 08:12 Re: Rzym, Estoril - 3.05-9.05 [Re: Vendetta]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Vendi to dlaczego nigdy nie wygrała Roland Garos ?

Do góry
#3849821 - 07/05/2010 08:26 Re: Rzym, Estoril - 3.05-9.05 [Re: Vendetta]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
http://www.tennis.matchstat.com/PlayerTitles/-241

Serena Jameka Williams (ur. 26 września 1981 w Saginaw w stanie Michigan) – amerykańska tenisistka, zdobywczyni "swojej" wersji Wielkiego Szlema (ang. Serena Slam), mistrzyni olimpijska w grze podwójnej z Sydney (2000) i Pekinu (2008). Wielokrotna liderka rankingu WTA, po wycofaniu się Dinary Safiny z Turnieju Mistrzyń w Ad-Dausze ma zagwarantowane prowadzenie w rankingu WTA Race do następnego sezonu rozpoczynającego się w roku 2010.

W grze pojedynczej 36-krotnie wygrała turnieje WTA, w tym 12 wielkoszlemowych: US Open 1999, French Open 2002, Wimbledon 2002, US Open 2002, Australian Open 2003 (z tym ostatnim, 4 wielkoszlemowe mistrzostwa z rzędu: Wielki Szlem), Wimbledon 2003, Australian Open 2005, Australian Open 2007, US Open 2008, Australian Open 2009, Wimbledon 2009, Australian Open 2010.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Serena_Williams

Do góry
#3849822 - 07/05/2010 08:28 Re: Rzym, Estoril - 3.05-9.05 [Re: iti]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Kiedy to było Iti chcialem cie sprawdzic ale czujny jestespiwo

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, VVega, akagi, Lukasz111, rymoholik, igea23, forty, wHiTe_StAr, burbon, kemp, Kura), 3664 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583867 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07