Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007

Posted by: oli

Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 28/01/2007 19:41

PBZ Zagreb Indoors




Miejsce : Zagreb, Croatia
Data : Styczeń 29-4 Luty, 2007
Drabinki : 32M/32Q/16D
Nawierzchnia : Indoor Synthetic
Pula Nagrod : €353,450

INFO :
-----
Oficjalna Strona Turnieju
-----
Losowanie : Drabinki
-----
Plan Gier
-----
Scoreboard : live
-----


================================

International Tennis Championships




Miejsce : Delray Beach, Florida
Data : Styczeń 29-4 Luty, 2007
Drabinki : 32 Round Robin
Nawierzchnia : Hard
Pula Nagrod : $416,000

INFO :
-----
Oficjalna Strona Turnieju
-----
Losowanie : Drabinki
-----
Plan Gier
-----
Scoreboard : live
-----


================================

Movistar Open




Miejsce : Vina del Mar, Chile
Data : Styczeń 29-4 Luty, 2007
Drabinki : 24 Round Robin
Nawierzchnia : Clay
Pula Nagrod : $448,000

INFO :
-----
Oficjalna Strona Turnieju
-----
Losowanie : Drabinki
-----
Plan Gier
-----
Scoreboard : live
-----


================================
Posted by: Novak82

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 29/01/2007 11:42

Co myslicie o meczu Dlouhy-Phau??
Wydaje mi sie,że zwycięzy tutaj Phau,a kurs 2.25 w sportingbet jest jaknajbardziej zachecajacy.
Oboje sa zawodnikami o podobnej klasie,jednak to Phau ostatnio zaliczył ciut lepsze występy i wydaje mi sie,ze nie powinien miec problemow z pokonaniem Dlouhego
Posted by: beermann

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 29/01/2007 11:47

Nie sądzisz,że zaprzeczasz sam sobie w jednym zdaniu? "Phau ciut lepsze występy" a zdrugiej strony "nie powinien miec problemow". Albo rybki albo akwarium. Dla mnie osobiście ten mecz nie do grania
Posted by: Gaske

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 29/01/2007 14:56

M. Gicquel - F. Verdasco

Typ: 1 @ 1.85

Analiza:


Gicquel przed Australian Open prezentowal solidna i rowna forme. W 1 AO rundzie przeszedl Aluna Jonesa, jednak w 2 juz nie mial szans, trafiajac na Andy Roddicka. Fernando Verdasco juz przed AO nie spisywal sie najlepiej. W Sydney odpadl z Carlosem Moya w 2 rundzie turnieju. W AO wydawalo sie, ze poleci juz w 1 rundzie kiedy Przegrywal juz 0-2 i w 3 secie trwal tiebreak... wtedy mial wielkie szczescie i jego przeciwnik P.H. Matthieu skreczowal... W 2 rundzie zadnych juz szans nie mial w meczu z Andym Murrayem. Odpadl po 3 setach. Wydaje sie ze Fernando nie jest w zbyt wysokiej formie, mecze latwo przegrywa i tylko szczescie uratowalo go przed porazka w I rundzie AO. Natomiast Mark dobrze prezentuje sie na tej nawierzchni, pod koniec poprzedniego roku w Lyon'ie doszedl az do finalu gdzie przegral z rodakiem, Richardem Gasquetem ! Verdasco pod koniec roku rozegral 2 turnieje na tej nawierzchni i 2 razy przegral z dosc slabymi przeciwnikami w pierwszych rundach. Pierwszy raz polegl z Braccialim a w drugim z Michaelem Llodra. Jesli chodzi o bezposrednie spotkania to obaj jeszcze sie nie spotkali. Ja mysle ze dzisiaj odniesie dosc latwe zwyciestwo nad Hiszpanem ...


Pozdrawiam...

Jesli cos zle napisalem albo macie inne zdanie to piszcie ...

\:\) \:\) \:\)
Posted by: Lamberciak

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 29/01/2007 15:06

Już pisałem kiedyś o tym, że Verdasco jest jednym z najbardziej ofensywnie grających Hiszpanów. Jego pamiętny mecz z Nadalem na trawie w zeszłym roku, w którym mimo kurczów walczył niezwykle dzielnie i przegrał w trzech setach, po dwóch tie-breakach. Potrafi bić bardzo mocne płaskie piłki z końcowej linii i pięknie mijać. Na AO miał co prawda szczęście w I rundzie, a w drugiej poległ w trzech setach z Murray'em, ale nie były to wcale łatwe sety dla Andy'ego (7:6 6:4 7:5 bodajże).

Gicquel z kolei nie ma w swoim repertuarze jakichś rewelacyjnych zagrań, choć faktycznie zdarza mu się czasem sprawić niespodziankę, pokonując zawodnika znacznie wyżej notowanego i teoretycznie grającego lepiej. Ten mecz akurat to dla mnie klasyczny NO BET. A już na pewno odradzałbym go grać grubo. \:\)
Posted by: !zari

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 29/01/2007 15:12

Ja tylko taka informacje napisze:
livestream na stronie livevideo.betfair.com
Posted by: Gib01

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 29/01/2007 16:02

Załóż sobie temat w PP i tam podaj ten typ.

Tutaj prosze pisać powody dla,których grasz. ;\)
Posted by: Geremi

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 29/01/2007 17:00

Sanguinetti - Dusan Vemic typ 1 kurs 1,46

Spotkanie na hardzie, gdzie niewatpliwie lepiej i bardziej ogranym jest Wloch. Co prawda w Australian Open jego wystep okazal sie kompletna klapa gdzie przegral w kwalach, z Mackinem, ale z Vemiciem challengerowym grajkiem musi wygrywac.

Drugi typ poki co to Dluohy- Phau typ 1 kurs 1,67
Posted by: Geremi

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 29/01/2007 17:14

Kohlschreiber Phillipp -Delic typ 1 kurs 1,39

Chyba jeden z najbardziej niedocenianych graczy cyklu atp. Ciagle czekam jak Filip wystrzeli ....... W tym sezonie juz mimo kilku dopiero spotkan pokazal niezla forme.Vliegen, Hrbaty , Horna pokonani.Nieznaczne porazki z Bageitka, Nadalem i Robredo, gdzie dwom ostatanim urwal sety. Nie widze innej mozliwosci jak pokonanie dzis przez niego challengerowego grajka z Usa Delica
Posted by: cyt

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 29/01/2007 20:15

OSTRZEZENIE

Na Quasi z uwagami i troche kultury
Posted by: assasin

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 08:48

M.Russell - R.Sweeting 1

Russell jest w dobrej formie od początku sezonu.
Wygrał już 2 challengery, gdzie zdarzało mu się ogrywać
lepszych zawodników niż Sweeting. Większość spotkań
kończył w 2 setach, więc gładko się to wszystko układało.
W cuglach wygrał kwalifikację do AO (bez straty seta).
Później całkiem niezły mecz z Hewittem, mimo że przegrał,
to jednak pozostawił po sobie dobre wrażenie.
Teraz w kwalifikacji do Delray Beach zmierzy się ze Sweetingiem,
zawodnikiem 8 lat młodszym, o którym tak naprawdę wiele nie
można napisać. Z nikim poważnym nigdy nie wygrał, spisuje się
bez rewelacji, głównie w challengerach. Będę zaskoczony, jeżeli
dobrze spisujący się Russell przegra ten mecz.

X.Malisse - A.Falla 1

Myślę, że to najpewniejszy typ dnia. Malisse w Delray Beach zawsze prezentował się bardzo dobrze. To wielokrotny finalista tego turnieju. Rok temu przegrał w finale z Haasem. Myślę, że w tym roku będzie chciał powtórzyć wynik, a może pokusić się o coś więcej. Po drugiej stronie Falla- zawodnik, który na początku roku przegrał jeden mecz z Mahutem, a później zawalił kwalifikacje do AO przegrywając z Tobiasem Summererem.
W Delray Beach Falla grał raz w 2004 i przegrał w 3 setach
ze Spadeą. Nie wyobrażam sobie osobiście innego wyniku niż pewna wygrana Belga, który ma już w tym roku na koncie wygraną w Chennai.

Youzhny - Mahut 1

Kurs bardzo niski na to spotkanie, ale wiadomo że Misza jest dużo lepszym zawodnikiem od challengerowca Mahuta.
Mam nadzieję, ze Rosjanin poważnie potraktuje ten turniej i będzie chciał dotrzeć przynajmniej do ćwierćfinału, gdzie prawdopodobnie spotka się z Ljubiciciem. Powinien dać radę, bo na drodze rywali ma kiepskich.

----

do spróbowania:

R.Ramirez-Hidalgo - I.Andreev 1

To bardziej typ przeciwko Igorowi, niż na Hiszpana.
Andreev wraca na kort po bardzo długiej przerwie.
W AO gładko przegrał ze Spadeą, teraz niewykluczone że
ulegnie Hiszpanowi, który największym ogórkiem na clayu
wcale nie jest.

Zastanawiam się też nad Querreyem, Seppim i Karloviciem.
Czekam na komentarze i opinie. Pozdro.
Posted by: JP2

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 08:49

Ktos wie dlaczedo Delic Wygrał a w nastepnej rundzie gra Kohlschreiber
Jawne złodziejstwo Bukmacherskie !!
Posted by: JP2

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 08:55

W baw Malisse-Schuttler
Nie gra z Falla
Posted by: forty

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 09:05

JP2-Zal najprostszych słów!!!!Tam są grupy!!
Posted by: Siemers

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 09:06

Originally Posted By: JP2
Ktos wie dlaczedo Delic Wygrał a w nastepnej rundzie gra Kohlschreiber
Jawne złodziejstwo Bukmacherskie !!


rozgrywki grupowe kazdy z kazdym - w grupie po trzech zawodnikow - procz Delicia i Kohla jest jeszcze Sanguinetti
Posted by: assasin

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 09:10

Originally Posted By: JP2
W baw Malisse-Schuttler
Nie gra z Falla


nie patrzyłem na plan gier w BAW, tylko
na oficjalnej rozkładówce w Delray Beach.
Mam nadzieje, ze bukmacherzy to poprawią, bo
wszędzie jest Malisse-Schuettler (już od wczoraj)
Posted by: JP2

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 09:14

Rozgywki Grupowe niezły LOL
Pierwsze słysze
Ale to moze być ciekawe
W taki razie ilu zawodników wychodzi z takiej 3 osobowej grupy ?
Posted by: grajek1987

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 09:28

Rozgrywki grupowe zostaly wprowadzone juz od nowego roku!
1 zawodnik z kazdej grupy wychodzi dalej
Posted by: el magico

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 09:40


Tomas Cakl (CZE)1.45 - Potito Starace (ITA) 2.36 kursy z baw
Starace 1.65-Cakl 2.0 kursy tip sport

spora roznica kursowa!!!wedlug bawa faworytem jest cakl,a wedlug tipu starace.warto zaryzykowac na czecha?
Posted by: assasin

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 09:44

Originally Posted By: JP2
Rozgywki Grupowe niezły LOL
Pierwsze słysze
Ale to moze być ciekawe
W taki razie ilu zawodników wychodzi z takiej 3 osobowej grupy ?


W turnieju bierze udział 24 tenisistów. Zostają podzieleni
do 8 grup po 3 w każdej. Zwycięzcy grup awansują bezpośrednio do 1/4 i dalej już normalny system pucharowy.
Przecież na takich zasadach grali już w Adelajdzie, więc żadna nowość \:o
Posted by: imarcel

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 09:50

T. Johansson vs. J. Tipsarevic
ta para mi została na kuponie
Mam tojo.....bronic wygrana czy sobie darować (do win ok 200)
Posted by: Fro_Lech

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 09:58

kontruj odpowiednio
Posted by: assasin

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 10:03

To jak? Są dzisiaj jakieś przeciwskazania żeby nie grać Juznego i Malissa?
Posted by: Pan_D

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 10:56

Ja proponuje zagrać dziś WIN Seppiego.
Gracz dość solidny, typowy przebijacz czekający na błedy rywali. Dziś rywal niezbyt wymagający, reprezentany Austrii Peya. ( niemyslić z tym z Poznania ;\) ) Seppi rok temu zaszedł tu do 1/4 gdzie przegrał z Henmanem, więc ma tu troche punktów do obronienia. W Australian 2runda gdzie przegrał z Mayerem.
Peya przebijał się przez kwale gdzie męczył się z mało znanymi Florinem Mergea i Ivanem Dodig. W Australi przepadł w kwalach z mało znanym Nicolasem Tourte. Moim zdaniem różnica conajmniej 2klas.
Jak dla mnie typ wart grania.
Andreas Seppi (ITA) - Alexander Peya (AUT) 1 1.58
Posted by: assasin

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 10:59

Originally Posted By: Pan_D
Ja proponuje zagrać dziś WIN Seppiego.
Gracz dość solidny, typowy przebijacz czekający na błedy rywali. Dziś rywal niezbyt wymagający, reprezentany Austrii Peya. ( niemyslić z tym z Poznania ;\) ) Seppi rok temu zaszedł tu do 1/4 gdzie przegrał z Henmanem, więc ma tu troche punktów do obronienia. W Australian 2runda gdzie przegrał z Mayerem.
Peya przebijał się przez kwale gdzie męczył się z mało znanymi Florinem Mergea i Ivanem Dodig. W Australi przepadł w kwalach z mało znanym Nicolasem Tourte. Moim zdaniem różnica conajmniej 2klas.
Jak dla mnie typ wart grania.
Andreas Seppi (ITA) - Alexander Peya (AUT) 1 1.58



Popieram. W GB Seppi w tej chwili za 1.80 . Biorę
Posted by: Fro_Lech

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 11:14

Nawierzchnia bardzo szybka w Zagrzebiu, sprzyjający ofensywnym stylom - takim jak Peya czyli serv i do siatki skończyć z woleja. Przebijanie na tej nawierzchni może się źle skończyć dla każdego takiego zawodnika.
Posted by: rafal08

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 13:09

JP2,imarcel,assasin kolejne jednozdaniowe wpisy nie wnoszące nic do tematu zostaną nagrodzone bonusem w postaci ostrzezeń.

Quasi chat jest od takich uwag.

Prosze zrozumieć i nie odpowiadać na ten post ;\)
Posted by: Radek_89

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 13:15

No i cóż, Australian Open się skończyło, czas wrócić do rzeczywistości podrzędnych turniejów. Wczoraj ładnie spisali się dla mnie Querrey i Spadea, ale jako, że tych typów nie podawałem, to nie ma tematu.

Na dziś główne typy, to niskie kursy, ale jak pokazują wczorajsze przykładu Kubota i Kohlschreibera niskie kursy też trzeba umieć grać.

Tak naprawdę to po Australian Open sezon zaczyna się jakby od początku,, dopiero teraz będą weryfikowane wszystkie niespodzianki i wykwity z tych dwóch tygodni w Melbourne. Jako, że o formie sporej części zawodników ciężko jest coś mądrego powiedzieć, to na ten moment swoje typy opieram nie na zasadzie "typ na kogoś", lecz "typ przeciwko komuś".

Karlovic - Vanek 1 1,27
Karlovic sezon zaczął naprawdę przyzwoicie. Ćwierćfinał w Chennai, to niezły rezultat. Nie ograł tam co prawda nikogo wielkiego, ale zwycięstwa były spokojne, natomiast odpadł z Carlosem Moyą, który był tam w wybornej dyspozycji. Podczas Australian Open odpadł z coraz lepszym ostatnio Jurgenem Melzerem. Osiągnięcia te nie wyglądają zbyt okazale, ale główne argumenty za Chorwatem, to miejsce rozgrywania turnieju - Zagrzeb, gdzie przed rokiem doszedł do ćwierćfinału eliminując po drodze Mario Ancica. Cóż wobec tego możemy powiedzieć o wyczynach Jiriego Vanka? Porażka na Australian Open z Hrbatym, pojechał na challenger do Helibronn, ograł Francuza, de Chaunaca i przegrał w dwóch setach z Zibem. W poprzednim roku dwa razy grał w turniejach ATP na carpecie. Z Moskwy do Basel wyjechał rowerem od Davydenki, żeby w Szwajcarii przegrać w dwóch setach z Mardy Fishem i tyle go widzieliśmy. Bardziej niż typ na "1" traktowałbym to jako lay na "2".

Youzhny - Mahut 1 1,22
Youzhny świetny początek sezonu. Zarówno w Doha jak i Melbourne doszedł do trzeciej rundy, gdzie odpadał z Ljubicicem i Federerem, czyli ścisłą światową czołówką. Końcówka poprzedniego sezonu zasygnalizowała już, że ten rok może być dla niego przełomowym i na to też liczę. Przed rokiem w Zagrzebiu ograł Ziba i Nieminena, żeby w ćwierćfinale odpaść z Ljubicicem. Nicolas Mahut - dobre występy w challengerach, ale na poziomie ATP już nie może się przełamać. Solidny gracz, ale liczę, że dziś na Youzhnego trochę mu jednak zabraknie.
Posted by: Gaske

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 14:15

Gicquel - Verdasco + 8.5 j.

--

S. Qurrey - Y. H. Lu

Typ: Querrey wygra 2-0 @ 1.70

Stawka: 9/10 !

Analiza:


Grajacy we wlasnym kraju 20-letni Amerykanin Sam Querrey spotka sie dzisiaj z o 4 lata starszym, Yen-Hsun Lu... Wczoraj Sam rozegral spotkanie z Economidisem, jednak zanim naprawiony zostal livescore z turnieju Querrey zakonczyl juz swoje spotkanie, wygrywajac bez wiekszego wysilku... 6-0 6-2 ! Wydaje sie ze bardzo dobrze serwuje sie tutaj Samowi. Wczoraj dobrze trafial 1 serwisem ( Az 84 % ), i podczas 12 gemow udalo sie zaserwowac 10 asow ... Natomiast Lu w poprzednim tygodniu podczas trwajacego wtedy turnieju Australian Open, rozegral 4 spotkania w Waikoloi ( USA ), doszedl w tym dosc slabo obsadzonym turnieju do polfinalu gdzie odpadl z Russelem. Razem nigdy sie jeszcze nie spotkali i mysle ze dzisiaj latwe zwyciestwo odniesie Sam, tymbardziej ze gra u siebie ...


Pozdrawiam...

--

Typy: ( 1/1 )

Zysk: ( + 8.5 j. )
Posted by: Lamberciak

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 17:06

Kerogh, brawo za Gicquela! Fernando walczył dzielnie, lecz w decydujących momentach nie wykorzystywał swoich szans (4:1 w tb II seta i później setball).

Co do Querreya to wypada jedynie zgodzić się z Twoją analizą. Ja jednak zagram sobie bezpieczniej na samo zwycięstwo po kursie 1.50. \:\)
Posted by: Geremi

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 17:15

Santoro - Canas typ 1 kurs 2,60

Wszytskie typy dzis podane przez was pokrywaja sie z moimi, wiec nie bede sie powtarzal , Szukalem na dzis doga, i mysle ze mam. Canas wraca znow do Europy. Wygrana w ostatnich 3 turniejach w Ameryce Pld. moze robic wrazenie. Ale jak przypatrzymy sie blizej to widac ze wygrywal z kelnerami. Dzis spotka sie z Francuzem Santoro. Obaj panowie grali ze soba: h2h 1:1. Na hardzie wygral Santoro,, na clayu Canas. Tak jak stwierdzil Fro , ten kort w Zagrzebiu to glownie dla serwismenow i lubiacych szybkie wymiany. Takze wydaje mi sie ze to plus dla francuza. Licze na dobry kurs i dobry wynik.
Posted by: cyt

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 30/01/2007 23:02

Myslalem ze forum sluzy wymianie pogladow ,ale w tym temacie kroluje towarzystwo wzajemnej adoracji.Jak uczy historia kneblowanie ludzi nie prowadzi do wspanialych efektow.Ja osmielilem sie napisac dwa niepochlebne zdania , moze deko drastyczne, o ulubiencu ulubienca moderatora.Niejaki Filipek Kohlschreiber ma byc ponoc wielkim tenisista ,ale od dwoch lat usadowil sie w drugiej 50-ce rankingu i jest mu z tym bardzo dobrze.Jezdzi sobie po turniejach ,kase zarabia przyzwoita ,ale nijak nie moze wystrzelic.
W Sopocie w 2006 r tez nam pokazal juz w 1 rundzie jaki z niego walczak ,Berlocq przelecial go 6-0,6-2.Szacowny forumowicz Geremi poleca tego mistrza do grania ,zapominajac moze ze sa tacy ktorzy potem mocza kase dzieki niemu.W tym tyg jego pupil przegral z takimi tuzami jak Delic i osiwialy Sanguinetti ,potrafi przegrac tez z zawodniekiem 350 miejsc rankingowych nizej sklasyfikowanym.
Czyli Filipek albo jest oszustem albo nie ma charakteru.Ja napisalem ze po prostu brakuje mu pewnych atrybutow meskich ,i byc moze dzieki temu ktos na nim nie umoczyl.Dostalem wzamian ostrzezenie , bo sa tu rowni i rowniejsi.Moze szacowne grono wzajemnej adoracji zmieni ten temat w bloga kilku zasluzonych?

Szanowny kolego o czym ty piszesz? Niema tu równych i równiejszych zapewniam cie.Skup się na własnej osobie i nie krytykuj innych.


ulubiencu ulubienca moderatora.
Szkoda to nawet komentować
Pisz przed meczami i nie cfaniakuj ;\) bo grono wzajemnej adoracji nie toleruje podobnych uwag.
Czekamy na ocene jutrzejszych meczy(zanim zostaną rozegrane)
Posted by: Geremi

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 31/01/2007 06:53

Wlasnie wlaczam forum tenisowe i widze ze kolega Cyt cos krytykuje. Nie wiem co bylo w posie na wczesniejszej stornie ale widze ze dostal ostrzezenie wiec byly bluzgi tylko nie wiem czy w moim kierunku czy Kohliego. Kohlschreiber to nieobliczalny zawodnik, ale nie kazalem nikomu go puszczac. Po porstu wyrazilem swoja opinie. To co robia inni forumowicze to ich sprawa. Ja niezle na tenisie wychodze i dalej bede na forum typy podawal. Czasem niespodzianki sa, a ze niektorzy tego nie rozumieja. Popatrz na Bayern wczoraj np, czy np Bremond z Bartoli. Ale i tez ladne kursy wpadaja tak jak mi wczoraj Santoro, o ktorym tu napisalem. Najlepiej krytykowac kogos za typy, a samemyu sie nic nie napisze, tylko czeka jak komus sie noga podwinie. Ja nadal bede pisal i nawet jak ktos kolo dupy bedzie mi robil nie bedzie mnie to ruszalo.
Posted by: Radek_89

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 31/01/2007 09:05

Cyt, czy Ty rozumiesz człowieku na czym polega forum? Forum służy do wymiany konstruktywnej krytyki. Geremi może tutaj pisać typy jakie chce, nikt Ci nie każe ich grać, ale po to ktoś przedstawia argumenty, żeby typer, który ma wątpliwości mógł zobaczyć sytuację z nowego punktu widzenia. Jeżeli ślepo grasz typy innych graczy, to jest to tylko i wyłącznie Twoje frajerstwo.
Co do ostrzeżenia. Ja nie należę do, jak Ty to nazwałeś, grupy wzajemnej adoracji. Nie raz, nie dwa zdarzało mi się nie zgadzać z typami osób, które jak się domyślam do tej grupy według Ciebie należą, ale jeszcze nigdy ostrzeżenia za to nie dostałem. Kultury i ogłady trochę człowieku, bo krytykować to każdy potrafi, ale robić nie ma komu \:p Poza tym najpierw może być się swoimi typami pochwalił a nie po dwóch tygodniach pobytu na forum najeżdżasz na osoby, które przesiedzieli przy forum niejedną godzinę, napisali dziesiątki, jeżeli nie setki analiz i mają już tutaj swoją renomę. Bo na uznanie też trzeba zasłużyć.

I skończyć do cholery z tym OT wkońcu!
Posted by: verdasco

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 31/01/2007 09:38

BENNETEAU/MAHUT vs. KOHL/WASKE
typ: 1
kurs: 1,7

Witam, tak sobie dzisiaj przeglądam tą oferte tenniska i chyba ten meczyk jak dla mnie najpewniejszy i to calkiem niezly kursik. Nie lubie zbytnio grac debli, tym bardziej na poziomie normlanych cotygodniowych turniejów ATP. Tak więc tutaj tak naprawdę zdarzyć może się wszystko. Jednak nie dawno AO, a tam Benneteau i Mahut pokazali swoją bardzo nieobliczalną stronę. I tak naprawdę to to jest główna przyczyna grania na nich \:\)
Posted by: pablo6

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 31/01/2007 11:15

RAMIREZ-HIDALGO, Ruben (ESP) - HARTFIELD, Diego (ARG)
Dates : 29 Jan to 04 Feb 2007
Venue : Vina Del Mar, Chile
Surface : Clay



Ramirez-Hidalgo po przegranej w 1 meczu z Adreevem ma już tylko teoretyczne szanse na awans do następnej rundy, jednakże powinien dzisiaj powalczyć o zwycięstwo i 20pkt do rankingu oraz 2,500$. W deblu z Montanesem pokonał debel rozstawiony z nr 1 po zaciętej walce i TB w 3 secie (11:9). Ponadto historia jego wystepów w Vina Del Mar pokazuje że walczy w tym turnieju i osiąga niezłe rezultaty: półfinał w 2006, ćwierćfinał w 2005, 2 runda w 2004, ćwierćfinał w 2003. Ostatnio Ramirez-Hidalgo osiągał słabe wyniki, ale to był czas gier na hardzie. Tymczasem Ramirez-Hidalgo preferuje clay, gdzie osiągał największe sukcesy.
Hartfield jest graczem mniejszego kalibru. Grywa głównie w chalangerach. Jedyny wystep zasługujący na uwage to 3 runda w Stuttgarcie na clayu. W Vina Del Mar w tym roku w deblu odpadł już w 1 rundzie, a w poprzednich latach nigdy tam nie grał.



NAVARRO-PASTOR, Ivan (ESP) - Gaston GAUDIO (ARG)
Dates : 29 Jan to 04 Feb 2007
Venue : Vina Del Mar, Chile
Surface : Clay



No cóż, po wczorajszym występie Gaudio (przegrana z Berloqciem - 2:6, 2:6) jego nastawienie do tego turnieju w tym roku jest oczywiste. Tym bardziej dziwny jest ten wynik że Gaudio wygrał ten turniej w 2005 roku, w 2001 roku był w finale, od 2001 roku nigdy nie odpadał w tym turnieju w 1 rundzie. Jednakże obecnie zredukował swoje szanse na awans do minimum. Nie widzę przesłanek by w meczu z Navarro-Pastorem miał nastąpić przełom.
Navarro-Pastor po ew. wygranej z Gaudio zagra o awans z Berloqciem i będzie w mojej ocenie faworytem. Powinien tą szansę wykorzystać i wygrać spokojnie z Gaudio. Ma już za sobą jeden mecz w deblu: wygrana w parze z Fraile.



MONTANES, Albert (ESP) / Ruben RAMIREZ-HIDALGO (ESP) - GHEM, Andre (BRA) / MARIN, Juan-Antonio (CRC)
Dates : 29 Jan to 04 Feb 2007
Venue : Vina Del Mar, Chile
Surface : Clay



Debel hiszpański po wygranej w 1 rundzie z rozstawionym z numerem 1 deblem argentyńskim Garcia/Prieto jest dla mnie zdecydowanym faworytem w starciu z deblem Ghem/Marin. Wszystko wskazuje na Hiszpanów: osiągnięcia w deblu, wyniki w 1 rundzie (obie pary wygrały w TB, ale Ghem/Marin z zupełnie nieznanymi Chilijczykami), wyniki w singlu (Ghem i Marin odpadli w kwalifikacjach).
Posted by: assasin

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 31/01/2007 12:04

Zgadzam się co do Hidalgo, chociaż jego porażką z wracającym
po dość długiej przerwie Andreevem mnie zaskoczyła.
Zastanawiałbym się też nad innym spotkaniem:

A.Montanes - G.Kuerten 1 1.51 prof

Guga jak wiadomo pogrywa już tylko sporadycznie, korzysta z dzikich kart do turniejów wielkoszlemowych jakie przyznają mu organizatorzy w Paryżu, w Nowym Jorku. Zawodnik legenda- wiadomo. Ale dzisiaj niestety już nie ta forma i nie można oceniać go na podstawie dokonań tylko aktualnej dyspozycji. A ta co tu dużo mówić słaba. Porażka z Oscarem Hernandezem 6-7(2),6-7(3). Dzisiaj rywal moim zdaniem lepszy- Alberto Montanes, który powinien wygrać i później zagrać z rodakiem o wyjście z grupy.
Kurs w miarę, można zagrać, choć nie za dużą kasę, bo to pierwszy turniej na clayu i pewniaków jeszcze brak.
Posted by: Bobik

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 31/01/2007 12:14

jak twoim zdaniem rywal lepszy jak w ubieglym tygodniu na challengerze w santiago hernandes pyknal bedacego bez formy montanesa ?//????
Posted by: Geremi

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 31/01/2007 12:24

Vliegen - Llodra typ 1 kurs 1,28

Widze ze panowie jeszcze nie graja wiec pisze. Belg kontra Francuz. Pamietam rok temu jak wylozylem sie na Blake'u ktory przegral z Vliegene. Zapamietalem wtedy mocny serwis Belga. Na tej nawierzchni co w Zagrzebiu serwis to podstawa. Dodam ze LLorda w ostatnim tygodniu w fnale challengera skreczowal w spotkaniu z Berrerem. Bodajze cos z ramieniem, wiec nie wiadomo czy bedzie dzis w pelni sil. Jedyny plus u Llodry to taki ze ma dodatni bilans na carpecie.

Koubek - Lopez typ 1 kurs 2,35

Szukam znow doga. Wczoraj pieknie siadl Santoro, choc po pierwszym frajersko przegranym przez niego seta, mialem watpliwosci. Dzis stawiam na Austriaka, czego:

- rok temu doszedl w Zagrzebiu daleko, pokonal wtedy m.in. Henmana, Warwinke, Karlovica. Ulegl dopiero w finale z Ljuba. Dzis spotka sie z modelem Lopezem, ktory forma nie grzeszy. Meczarnie z Wilsonem w Australian Open to tylko jeden z argumentow. Co prawda h2h 3:1 dla Lopeza, ale bylo to kilka lat temu na przelomie 2000-2004. A obecnie chyba nie ma co porownywac formy obu panow. Dla mnie Koubek to faworyt i kurs powinien wygladac odwrotnie. No ale zobaczymy. Pozdro.
Posted by: Gaske

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 31/01/2007 14:19

S. Querrey - Y. H. Lu + 6.3 j.

--

S. Greul - R. Sweeting

Typ: 2 @ 1.95

Stawka: 8/10

Analiza:

Niespelna 20 letni Ryan Sweeting dzisiaj wieczorem zmierzy sie z 26-letnim Niemcem, Simonem Greulem. Ryan rozegral wczoraj dobre spotkanie i przy prowadzeniu w meczu 1-0 ( 7-6 ) i w 2 secie remisie 2-2 jego przeciwnik Michael Russell skreczowal. Sweeting wiekszosc turnieji w swojej karierze rozgrywa na hardzie. Pokonal juz kilku dosc znanych zawodnikow... Napewno duzo osob pamieta jego wystep w zeszlorocznym US Open. Po przejsciu 1 rundy, dzieki skreczowaniu Corii w 2 byl bliski sprawienia duzej niespodzianki i przegral z Olivierem Rochusem po 5 setach. Greul w dotychczasowych turniejach w tym roku spisuje sie fatalnie ... Porazki z przecietnymi zawodnikami takimi jak: Kim, Rosol, Lu, Gremelmayr i Spadea. Wydaje sie ze grajacym w swoim kraju Ryan jest w wyraznie lepszej formie od 26-letniego Niemca i mam nadzieje ze dzisiaj sobie poradzi...

Pozdrawiam...



--

Typy: ( 2/2 )

Zysk: ( + 14.8 j. )
Posted by: Svart_Ulv

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 31/01/2007 14:34

ja tylko napisze ze jak macie gdzie to grajcie przeciwko kuertenowi bo to co ten gosc obecnie prezentuje pod wzgledem serwisowym to nawet w WTA sie nie spotyka. wczoraj w deblu praktycznie kazde jego podanie konczylo sie brejkiem. walil po 2 df pod rzad..
Posted by: Fro_Lech

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 31/01/2007 17:00

W deblu Guga grał z urazem.
Posted by: krzysiek74.

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 *DELETED* - 01/02/2007 07:24

Post deleted by rafal08
Posted by: lodzianin

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 *DELETED* - 01/02/2007 07:26

Post deleted by rafal08
Posted by: assasin

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 01/02/2007 09:32

Myślę, że dziś można sprobować Andreeva z Hartfieldem po 1.4
Rosjanin wraca do gry po nieco dłuższej przerwie i na pewno potrzebuje ogrania, dlatego nie będzie chciał odpaść zbyt szybko w tym turnieju.
W pierwszym meczu poradził sobie z Ramirezem Hidalgo, który jest lepszy od Argentynczyka.
Nie wiem tylko co będzie na wypadek porażki Andreeva, czy jest taka opcja że mimo iż przegra to awansuje, bo wszyscy będą mieć po 1 wygranej i wtedy chyba bierze się pod uwagę stosunek setów. Więc jakby sobie przegrał 6-7,6-7 to też chyba nic mu się nie stanie. Dlatego nie jestem w 100% przekonany co do tego meczu.
Posted by: __Michal__

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 *DELETED* - 01/02/2007 09:46

Post deleted by rafal08
Posted by: assasin

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 *DELETED* - 01/02/2007 10:33

Post deleted by rafal08
Posted by: __Michal__

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 *DELETED* - 01/02/2007 10:46

Post deleted by rafal08
Posted by: pablo6

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 01/02/2007 11:44

MALISSE, Xavier (BEL) - SCHUETTLER, Rainer (GER)
Dates : 29 Jan to 04 Feb 2007
Venue : Delray Beach, FL, USA
Surface : Hard



W grupie sytuacja jest taka, że Schuettler przegrał w dwóch setach z Fallą, a Malisse wygrał w dwóch setach z Fallą. Schuettler musiałby wygrać teraz z Malissem w rozmiarach 6:2, 6:2 by awansować do następnej rundy. Z kolei Malisse może pozwolić sobie na przegraną w 3 setach. Będzie to oznaczać awans, ale stratę 2.000 $ i 20 pkt do rankingu. Malisse był w tym turnieju w zeszłym roku w finale, gdzie przegrał z Haasem w 3 setach, a w 2005 roku wygrał. Myślę, że nie odpuszci meczu z Schuettlerem, który już od dłuższego czasu jest cieniem zawodnika sprzed lat. Natomiast Malisse prezentuje dobrą formę, (w tym roku wygrał już turniej w Chennai, ze stratą tylko 1 seta w 5 meczach).
W h2h jest 3:2 dla Schuettlera i co ciekawe Schuettler wygrał 3 mecze na twardej nawierzchni, a Malisse oba mecze na clayu. Jednakże mecze te były w latach 2001-2004, a wtedy Schuettler grał na zupełnie innym poziomie.



ANDREEV, Igor (RUS) - HARTFIELD (ARG), Diego
Dates : 29 Jan to 04 Feb 2007
Venue : Vina Del Mar, Chile
Surface : Clay



Hartfield w pierwszym meczu dostał lanie od Ramireza-Hidalgo 4:6, 1:6, z którym Andreev wygrał w 2 setach. Andreev by awansować musi wygrać seta z Hartfieldem, jednakże podobnie jak w przypadku Malissa, typuje zwycięstwo w całym meczu. Andreevowi powinno zależec na punktach w rankingu, a teraz z Hartfieldem (grającym głównie w chalangerach), 20 pkt wydaje się prawie za darmo.


Oba mecze zagrane jako ako w profie dają kurs: 1,85 (wg stanu z godz. 11)
Posted by: Green Arrow

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 01/02/2007 13:15

Becker-Levine typ 1 1.27 (milenium)
Becker-Levine[hc 0:4] typ 1 1.92 (fonbet)


Typ na Niemca który rok temu dzielnie spisywał się na arenach challengerowych.
Jego bardzo dobra postawa w owych rozgrywkach została nagrodzona przejściem o szczebel wyżej do ATP Tour.ma już na rozkładzie kilku słynnych grajków.
Dziś przyjdzie mu sie zmierzyć z młodziutkim amerykaninem który dotąd głownie kończył swój udział w turniejach na etapie kwalifikacji.Motywacją dla Beckera powinien byc fakt ,że ten mecz rozstrzyga o awansie w rundzie roud robin (obaj pokonali Kevina Kima).
Posted by: Marcel

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 01/02/2007 14:00

Wydaje mi się że za awans z grupy jest 20 punktów , nieważne czy się wygrało 1 czy 2 mecze . Bo za wygraną w 1/4 jest 40 punktów .
Posted by: Gaske

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 01/02/2007 14:09

S. Greul - R. Sweeting + 7.6 j.

--

Martin Vassallo-Arguello - Albert Portas

Typ: 1 @ 1.80

Stawka: 9/10

Analiza:

Pojedynek 26-letniego Argentynczyka, Martina Vassallo Arguello z duzo starszym i bardziej doswiadczonym Albertem Portasem ( 33 l. ). W poprzednim tygodniu Argentynczyk wygral turniej w Santiago ( Chile ), gdzie stracil w calych zawodach jedynie jeden set ( W finale ! ). Po tym sukcesie wielu napewno uwazal, ze forma Martina jest dosc wysoka. Nie rozczarowal jesli chodzi o swoj 1 mecz w Vina del Mar. Przegrywal 2-4 w 1 secie i wydawalo sie ze to przeciwnik mial przewage, jednak Marti raz przelamal i pozniej nie dal zadnych szans Borisowi Pashanskiemu w TB ( Do 2 ). 2 set ulozyl sie lepiej i wygral troche latwiej, 6-4. Natomiast 33-letni Albert Portas gral tutaj juz od kwalifikacji. Przeszedl je, tracac seta z Ghem'em, a w RR wygral z Pashanskim 6-3 6-3. W Santiago, czyli tam gdzie zwyciezyl Martin, Portas pozegnal sie juz z tamtymi zawodami w 1 rundzie gdzie przegral 0-2 z Pablo Galdonem... Mysle, ze dzisiejszy mecz bedzie dosc wyrownany jednak zwyciesko wyjdzie z tego Argentynczyk...

--

Typy: ( 3/3 )

Zysk: ( + 22.4 j. )
Posted by: pablo6

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 01/02/2007 18:02

Originally Posted By: Marcel
Wydaje mi się że za awans z grupy jest 20 punktów , nieważne czy się wygrało 1 czy 2 mecze . Bo za wygraną w 1/4 jest 40 punktów .

za każde zwycięstwo w grupie: 20pkt.
za awans do 1/4 finału: 40pkt.
Posted by: Geremi

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 02/02/2007 09:57

M. Llodra - A. Peya typ 1 kurs 1,28
h2h 3:0 :
9/2004 CH Besancon (FRA) I_Hard Michael Llodra Alexander Peya 7-6(5) 6-3 Second
7/2004 CH Andrezieux (FRA) I_Hard Michael Llodra Alexander Peya 6-3 6-3 Second
33/2001 CH Graz (AUT) Hard Michael Llodra Alexander Peya 6-3 3-6 6-1 First

Po pokonaniu wielkiej wiezy Ivo, ktory na swoich terenie nie potrafil serwisem rozbic Llodre, ten ostatni dzis staje przed kolejna szansa awansu do nastepnej rundy. Trafia na Alexandra Peye, kolesia pokonujacego wczesniej Sode. Czy dzis jest w stanie pokonac Llodre??? Mysle ze nie. Serwis funkcjonuje bardzo dobrze u Francuza i watpie by latwo bylo go zlamac. Warto tez stawiac na 2-0 w setach , gdzie kurs o wiele lepszy.

M.Youzhny - M. Gicquel typ 1 kurs 1,45

Michail pechowo trafiajac na Federera musial zbyt wczesnie zakonczyc walke w Australian Open. Czuje ze jest w gazie, i udowodnic to dzis powinien po raz kolejny w Zagrzebiu. Od poczatku roku rowna forma, porazki z Ljuba czy Fedem nie przynosza wstydu. Gicwuel natomiast meczyl niemilosiernie w Australian z A. Jonesem, teraz w Zagrzebiu co prawda pokonal Verdasco( ktory za carpetem nie przepada) i rodaka Sanotoro, jednak tak naprawde dzis mozemy poznac jego wartosc.
Posted by: Lamberciak

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 03/02/2007 00:09

Panowie moderatorzy, możecie wyjaśnić, co takiego dziś tutaj zaszło?

Widziałem, że dzisiejszy post Kerogha, którego typy tak pięknie wchodzą, został moim skromnym zdaniem bezpodstawnie skasowany przez kolegę oliego, po czym w krótkim czasie zniknął post oliego z uzasadnieniem (imo niewystarczającym) usunięcia posta Kerogha oraz post Fro_Lecha, w którym nie zgadzał się on z decyzją oliego.

Proszę o kilka słów wyjaśnienia.
Posted by: rafal08

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 03/02/2007 00:20

Może ja wyjaśnie chociaż najmniej mam z tym wspólnego. \:p

Oli pomyłkowo usunoł post kolegi Kerogha.Nie było to jakieś celowe działanie tylko zwykła pomyłka,która każdemu moze sie zdarzyć.

Post Oliego i Fro usunołem ja.Tak samo jak każdy inny,który nie wnosi nic do tematu ATP.

Pozdrawiam
Posted by: widzewiak777

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 04/02/2007 08:45

Ljubicic I. (-0.5) - Baghdatis M.
typ: Ljubicic 1.833

Uważam, że Ljuba u siebie nie odpuści i mimo, że gra na tym turnieju nie tak, jak wszyscy się tego spodziewali, to jednak wygrana w Zagrzebiu należy się właśnie jemu. Te kłopoty ze zdecydowanym wygrywaniem mają też pewnie swą przyczynę w tym, że Ljuba gra od niedawana nowymi rakietami marki Babolat. O ile się orientuje, naciąg w tych rakietach jest dość nietypowy i do tej pory Ivan próbuje wyczuć sprzęt, którym obecnie gra. Myślę jednak, że da sobie radę z pokonaniem Baghdatisa, który co prawda serwuje coraz lepiej. ale nawierzchnia dywanowa to nie jego bajka. Podsumowując liczę na wygraną Ljuby różnicą nie jednego, ale kilku gemów i tylko żałuję, że nie mogę tego zagrac. No ale jeśli zarobi na tym ktoś inny, też będzie dobrze
Posted by: jamal_b

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 04/02/2007 09:04

Ljubicić, I - Baghdatis, M

Podejrzewam, ze dzis sporo ludzi bedzie jednak gralo przeciwko Ivanowi. W pewnym sensie nie mozna sie temu dziwic, przeciez Ljubicic nie zasluzyl na zadna wygrana w tym roku. Moze oprocz finalu z Murrayem, ktory mysle jest tu najwazniejszym wyznacznikiem odnosnie dzisiejszego meczu. Kazda poprzednia runda przespana, ratowana w wielu przypadkach asami, itp. Chorwat jednak wygrywa grajac moze w polowie to co rzeczywiscie potrafi. Do tej pory nie ruszalem zadnego meczu z Ljuba, ale obiecalem sobie, ze jesli doczlapie sie do finalu to bedzie mozna zaryzykowac. Z kolei Baghda to juz nie to samo co kiedys. Moze to jego uspokojenie gry przyniesie rezultaty, ale watpie zeby stalo sie to akurat dzis. Podejrzewam tez, iz Mrcos nie ugra nawet jednego seta, a za to placa 2.6 wiec za mniej lub wiecej mozna sprobowac.
Posted by: zegarek

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 04/02/2007 11:46

Massu - Horna typ 1 kurs 1.66 stake 8/10 Unibet

Uzasadnienie h2h 5-0 dla Massu, Chilijczyk na swoich śmieciach, ambitny walczący zawodnik. Horna wczoraj dosc przeciętny mecz, sygnały o slabym pierwszym podaniu Peruwianczyka. Kurs moim zdaniem nieadekwatny do szans - pachnie tu sporym valuebetem ...
Posted by: Lamberciak

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 04/02/2007 12:02

Zgadzam się zarówno co do Ljuby, jak i Baghdatisa.

Ljuba - Cypr 1 1.68 6/10 BetFair
Carpet to chyba ulubiona nawierzchnia Ljubicica. Jest diablo szybka, co sprzyja jego stylowi gry, opartemu na atomowych serwisach i mocnych, kończących zagraniach z końcowej linii. Marcos na dywanie również radzi sobie wcale nieźle, ale jak dotąd nie miał w tym turnieju poważnego rywala, a z przeciętnym Clementem męczył się w 3 setach i omal nie przegrał. H2H 2:0 dla Baghdatisa, ale oba na Australian Open, gdzie nawierzchnia jest wolniejsza i sprzyja znacznie bardziej grze Cypryjczyka. Dziś na własnych śmieciach Ljuba powinien wygrać swoje pierwsze spotkanie z Marcosem; jedyne zmartwienie to długie męcze Ivana i możliwość zmęczenia materiału. Stąd tylko 6/10.

Massu - Horna 1 1.63 Betfair 7/10
H2H 6:0 dla Nicolasa, wszystkie mecze wygrane gładziutko. Dziś na ojczystej ziemi Massu powinien wygrać po raz siódmy. Oglądałem jego mecz z Montanesem i musze przyznać, że Massu gra solidnie. Mało błędów, kończąca piłka kiedy trzeba, ciągłe, ostentacyjne wręcz motywowanie się po każdym wygranym punkcie. Do tego publika, która będzie próbowała za wszelką cenę rozpraszać Lucho.


A od siebie dodam jeszcze:
Blake - Malisse 2 3.55 Betfair 4/10
James jest rzecz jasna zdecydowanym faworytem finału w Delray Beach, ale po dotychczasowych wynikach skłaniałbym się raczej ku X-menowi, który miażdży kolejnych rywali bez najmniejszego wysiłku. Xavier oddał co prawda jeden mecz, ale sam przyznał, że po wygraniu potrzebnego do awansu seta przestało mu na owym meczu zależeć (chodzi o spotkanie z Schuettlerem w którym Malisse prowadził 1:0 w setach i 3:1 w II secie). James wczoraj wymęczył wygraną z Beckerem, w czym wydatnie pomogło mu przerwanie meczu przez opady deszczu. Moim zdaniem to piękny value.
Posted by: widzewiak777

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 04/02/2007 20:57

Dowiedziałem się właśnie nieco więcej o meczu Ljuby i przyczynach jego porażki. Udało mi się złapać kontakt z kolesiem, który widział na żywo każdy mecz Ivana i jak się okazuje w finale grał on z kontuzją pleców. Co do rakiety to też nie jest ona jeszcze optymalnie dostrojona do potrzeb Chorwata, stąd te problemy w całym turnieju w Zagrzebiu, gdzie Ljuba powinien spokojnie wygrać, a jednak się męczył. Teraz mam nadzieję, że tego typu info dotrze do mnie przed meczem i będę niezwłocznie mógł tu o tym napisać.
Posted by: Lamberciak

Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 - 04/02/2007 21:07

To bardzo cenna opinia.
Oby więcej takich. \:\)

A Ljubo jakiś koszmarnie przygaszony dziś był.
Grał fenomenalne piłki, a przy prostych forehandach wyrzucał.
No i te 3SP zmarnowane w pierwszym secie...