Strona 12 z 12 < 1 2 ... 10 11 12
Opcje tematu
#1045433 - 14/03/2007 14:33 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: papa_smerf]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: papa_smerf

wielu z was używa zapewne takich samych loginów i haseł do wielu innych buków, więc teraz moze wreszcie przejrzyjcie na oczy


Jesli faktycznie ktos uzywa tych samych hasel u bukow to...
Bez jaj, ludzie nie sa az tak naiwni.

Do góry
Bonus: Unibet
#1045469 - 14/03/2007 14:51 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: papa_smerf]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
Dokładnie tak rafal... kazow to typowy przykład amatora, który juz na starcie gubi sie w zeznaniach.
Originally Posted By: papa_smerf
Kazow, tylko znowu nie pier..ol że niby kazdy w pointbecie ma do tego dostęp, bo na pewno byłeś tylko na umowie zlecenia agentem zewnętrznym na usługach, tak jak to ma kazdy buk, trochę o tym wiem co i jak. ahhh... zapomniałem, przeciez kazdemu wkręcasz ze nie pracowales dla pointbeta - więc wykluczasz wersje ze niby miales dostęp do bazy danych! buahaha ale z ciebie idiota. szok.

Do góry
#1045498 - 14/03/2007 15:13 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: papa_smerf]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
papa ... ostatnie slowo tutaj do Ciebie .. pisz na mnie zawiadomienie, moze nawet ladnie Ci to wyjdzie ...tylko pamietaj ze musisz podacz forum mecz.pl jako odniesienie do pisanych tekstow

a to oznacza ze kablujesz wszystkich uzytkownikow do prokuratora z Conradem wlacznie \:\) mysle ze podziekuja Ci wszyscy

Do góry
#1045548 - 14/03/2007 16:01 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: kazow]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
kazow: nie pitol mi tu jak mega smarkacz, znowu nie rozumiesz co pisałem: wystarczy ip, oryginał emaila oraz opisanie zarzutów (spam, nakładnianie do hazardu poza terenem UE w SBO, wykorzystanie bazy Pointbet). nie bede podawał zadnych linków do tego forum.

a ty widze juz zaczynasz widzieć w koncu jak ślepy i głupi jesteś, więc poczytaj troche o przepisach internetowych.

wyśle im wydrukowane i podpisane podanie na ciebie, pokażę tutaj skan tego w najbliższym czasie, jak pewnie nie wiesz (pracowniku pointbeta nie będący pracownikem pointbeta haha) KAŻDE PISEMNE ZAWIADOMIENIE MUSI BYĆ ROZPATRZONE, takie są przepisy, także na pewno muszę otrzymać odpowiedź od nich, albo taką że olewają ciebie, albo taką odpowiedź że wdrażają postepowanie karne w sprawie tych emaili, hazardu i danych osobowych.

ZAWIADOMIENIE ZŁOŻE PISEMNIE, tak że coś na pewno zacznie się dziać z toba kazow, tak jak pisałem powyżej.

Do góry
#1045554 - 14/03/2007 16:06 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: papa_smerf]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
papa ... jak juz napisalem, pisz synku pisz ... a kazda akcja musi spowodowac zaanagazowanie mecz.pl ... i ty bedziesz za to odpowiedzialny ...ale wtedy zmienisz nicka i znikniesz pewnie \:\)

a napisz tez o grozbach karalnych oraz zniewazanie mojej osoby w postaci slow ktore kierowales pod moim adresem \:\) LOL sam sie podasz do sadu

Do góry
#1045582 - 14/03/2007 16:19 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: kazow]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
a jeszcze jedno mi sie przypomnialo, cale szczescie ze skasowalem liste emaili ktore mialem (powtarzam liste emaili tylko)

bo jakby bylo tak jak mowi papa ze mialem emaile, hasla, dane, date urodzenia to ten slawny wydzial musialby sie dobrac do tej bazy jako dowowdu rzeczowego i mialby dane graczy z PB \:\)

papa robisz dobrze wszystkim ...:)

Do góry
#1045585 - 14/03/2007 16:20 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: kazow]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
zrozum człowieku, zarzuty karalne wobec ciebie sa w 100% uzasadnione i poparte dowodami, nie pitol mi tu jak 10 latek bo coraz bardziej mi sie smiac chce. Widać że nie masz pojęcia o przepisach internetowych, trzeba przyznać że są nieuregulowane wciąż ale takie kwestie jak:

- wykorzystanie chronionych danych osobowych
- spamowanie na bezprawnie przejętą bazę osobową
- nakłanianie do hazardu poza granicami - jak wiemy SBO jest w Azji

tobie nic nie pomoże, ciebie nie broni zupełnie nic, ani prawo polskie ani Unijne, przejrzyj na oczy i poczytaj bo rozmawiam jak z 10 latkem i nie mam czasu na to.

Niecały rok temu Bruksela przekazała wszystkim krajom unijnym, w tym Polsce dodatkowe środki na zwiększenie i większe zaangażowanie w walkę z przestępczością internetową, w tym z powstrzymaniem spamowania. Twoje spamy to mały pikuś, tutaj bardziej bekniesz za bezprawne posiadanie bazy danych osobowych i nakłanianie do hazardu poza terenem UE.

jeśli chciałbyś się bronić że hazard w sieci jest legalny wg Trybunały Europejskiego, to z góry odradzam. On jest akceptowany tylko i wyłącznie dla bukmacherów zarejestrowanych na terenie UE. Nakłaniasz do gry w SBO, więc nie broni cie ani prawo RP ani UE, z góry jesteś przegrany, masz sprawę i potem albo grzywnę albo zawiasy.

nie broń się wiecznie że niby całe forum na tym ucierpi, bo juz naprawdę się topisz i chwytasz brzytwy, forum ma zagraniczne serwery, leży na terenie UE i ma charakter edukacyjny. TO JEST DOZWOLONE.

kazow: leżysz! a najśmieszniejsze jest to, że raz tutaj piszesz że nie pracujesz i nie zarabiałeś w pointbecie, potem znowu ze pracujesz i masz prawo do danych osobowych, potem znowu że nie... gorszego przypadku idiotyzmu dawno nie spotkałem.

Do góry
#1045653 - 14/03/2007 16:51 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: kazow]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: kazow
jeszcze raz mowie, mialem tylko adresy i juz ich nie mam, tak jak ktos juz tutaj powiedzial dostep do tych danych ma kazdy z PB, ja juz sie w to nie mieszam, mam dosc


Aha, czyli Kazow wykradł bazę mailową firmy (dla której pracował) by później wykorzystać nielegalnie zdobyte dane personalne do spamowania skrzynek propozycjami grania u kolejnego (nielegalnego, nie zarejestrowanego nigdzie) buka. Wszystko jasne. Wcześniej promował PB pisząc o nich "bez obaw o kasę". \:\)

Do góry
#1045657 - 14/03/2007 16:55 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: Conrad]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
nie wiem do czego prowadzi ta dyskusja - jest już bez sensu -
proponuję zamknąc temat bo obniża to poziom forum - kto ma coś do zrobienia w tym temacie niech robi - a nie wypisuje dyrdymały
dobrze by było , żeby został trwały slad z tej dyskusji ku przestrodze na przyszłośc w staranniejszym doborze firmy do grania
pozdrawiam wszystkich

Do góry
#1045676 - 14/03/2007 17:07 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: crossmen]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Racja.

Do góry
Strona 12 z 12 < 1 2 ... 10 11 12

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Fantômas 44, Sensei, alfa), 2795 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5584052 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07