Strona 10 z 18 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 17 18 >
Opcje tematu
#1245824 - 23/05/2007 22:10 Re: Moneybookers [6] [Re: Arcy]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Kto mnie uświadomi jak dziecko jaki sens ma dla mnie moneybookers.
A. Wplacam z karty na konto buka w sekunde - moneybookers to samo - w obu przypadkach za darmo
B. wyplacalem z 5 nukow w poniedzialek - dzis jest kasa ze WSZYSTKICH bukow wyplacona na karte - a nie MA ANI JEDNEJ WYPŁATY NA MONEYBOOKERS
C. wyplacajac na karte mam pieniazki od razu jak dojda - wyplacajac na moneybookers musze jeszcze raz wyplacac na karte i to kosztuje
Prosze neich mnie ktos oswieci jaki sens ma utrzymywanie przeze mnie moneybookers - wielkie dzieki (ps pomijam żałosne pseudobuki typu betgun ktore nie przewiduja wplat z karty) - uprzejmie dziekuje

Do góry
Bonus: Unibet
#1245994 - 23/05/2007 22:48 Re: Moneybookers [6] [Re: Lord Devastator]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Konto moneybookers moze miec kazdy, karte nie.

Do góry
#1246018 - 23/05/2007 22:55 Re: Moneybookers [6] [Re: Logan]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Originally Posted By: Logan
Konto moneybookers moze miec kazdy, karte nie.

Bardzo dziekuje - chcialem jeszcze zapytac - swego czasu bylo slynne haslo reklamowe bukow - wyplata natychmiast na moneybookers - czy cos w tym wzgledzie sie zmienilo? Mimo ze nie wyplacam po raz pierwszy kasy z danego buka to w ponad 2 doby od momentu wypłaty kaski ani śladu \:\( - czy terminy wyplaty na moneybookers ostatnimi czasy sie wydluzaja oglnie - odnosze takie wrazenie - czym to jest spowodowane?

Do góry
#1246035 - 23/05/2007 23:04 Re: Moneybookers [6] [Re: Lord Devastator]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Jeżeli wypłacasz któryś raz z kolei to szybko idzie wypłata, od kilkunastu minut do kilku godzin. Już ponad 3 lata wykorzystuję MB i nawet stwierdzam , że w wypłatach od buków generalnie się raczej polepszyło \:\)

Poza tym MB jest bardziej anonimowe, nikt Ci w banku nie zagląda gdzie wpłacasz swoje pieniążki \:\)

Do góry
#1246352 - 24/05/2007 00:38 Re: Moneybookers [6] [Re: moonlight]
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
Originally Posted By: moonlight
Jeżeli wypłacasz któryś raz z kolei to szybko idzie wypłata, od kilkunastu minut do kilku godzin. Już ponad 3 lata wykorzystuję MB i nawet stwierdzam , że w wypłatach od buków generalnie się raczej polepszyło \:\)

Poza tym MB jest bardziej anonimowe, nikt Ci w banku nie zagląda gdzie wpłacasz swoje pieniążki \:\)


hmmm ja 2 lata korzystam i zauwazam, ze wlasnie sie pogorszylo

kiedys (jeszcze rok temu) z expa szlo kilka godzin, teraz nawet dobe (ksiegowane na mb o 3-4 w nocy), jakos nie chce mi sie wierzyc, ze to expekt zaczal przetrzymywac dluzej kase

z betfair wyplaty tez ida dluzej, kiedys kilkanascie minut teraz kilka godzin (w weekendy jeszcze dluzej)


poza tym mb nie przekonuje mnie bezpieczenstwem, co tu duzo mowic, wprowadzenie jakichs hasel jednorazowych przy transferach czy chcociazby jakies dodatkowe haslo (jak w przypadku security number netellera) znacznie by poprawilo moje poczucie bezpieczenstwa

Do góry
#1246777 - 24/05/2007 02:16 Re: Moneybookers [6] [Re: ajdam]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
Originally Posted By: ajdam
Originally Posted By: moonlight
Jeżeli wypłacasz któryś raz z kolei to szybko idzie wypłata, od kilkunastu minut do kilku godzin. Już ponad 3 lata wykorzystuję MB i nawet stwierdzam , że w wypłatach od buków generalnie się raczej polepszyło \:\)

Poza tym MB jest bardziej anonimowe, nikt Ci w banku nie zagląda gdzie wpłacasz swoje pieniążki \:\)


hmmm ja 2 lata korzystam i zauwazam, ze wlasnie sie pogorszylo

kiedys (jeszcze rok temu) z expa szlo kilka godzin, teraz nawet dobe (ksiegowane na mb o 3-4 w nocy), jakos nie chce mi sie wierzyc, ze to expekt zaczal przetrzymywac dluzej kase

z betfair wyplaty tez ida dluzej, kiedys kilkanascie minut teraz kilka godzin (w weekendy jeszcze dluzej)


poza tym mb nie przekonuje mnie bezpieczenstwem, co tu duzo mowic, wprowadzenie jakichs hasel jednorazowych przy transferach czy chcociazby jakies dodatkowe haslo (jak w przypadku security number netellera) znacznie by poprawilo moje poczucie bezpieczenstwa


polepszylo sie niektorzy maja konto VIP i co za tym idzie udogodnienia

Do góry
#1246780 - 24/05/2007 02:16 Re: Moneybookers [6] [Re: moonlight]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
Originally Posted By: moonlight
Jeżeli wypłacasz któryś raz z kolei to szybko idzie wypłata, od kilkunastu minut do kilku godzin. Już ponad 3 lata wykorzystuję MB i nawet stwierdzam , że w wypłatach od buków generalnie się raczej polepszyło \:\)

Poza tym MB jest bardziej anonimowe, nikt Ci w banku nie zagląda gdzie wpłacasz swoje pieniążki \:\)


dokladnie !!!

Do góry
#1247554 - 24/05/2007 08:39 Re: Moneybookers [6] [Re: Lord Devastator]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Originally Posted By: Lord Devastator

Prosze niech mnie ktos oswieci jaki sens ma utrzymywanie przeze mnie moneybookers - wielkie dzieki (ps pomijam żałosne pseudobuki typu betgun ktore nie przewiduja wplat z karty) - uprzejmie dziekuje


Po pierwsze: czesto wplaty karta objete sa prowizja a MB bezplatnie (oprocz Betgun).
Po drugie: jak wplacasz/wyplacasz od bukow to tracisz na przewalutowaniu bo konto masz w PLN a tylko paru ma nasza walute. Jak masz konto MB to najlepiej w euro lub usd i nie tracisz za kazdym razem na przewalutowaniu. Jesli masz odpowiednia plynnosc finansowa to wyplaty z MB robisz rzadko i obracajac u bukow nie tracisz na przewalutowaniach.
Po trzecie: w wiekszosci bukow jednak wyplaty na MB sa szybsze niz na karte.
Po czwarte: lepiej miec mniejszy ruch na koncie bankowym, zeby kiedys sie ktos nie przyczepil (roznie bywa). Wyplacajac od buka wiadomo co tam "robiles", a od MB to juz niekoniecznie musi byc kasa z grania.

Do góry
#1247587 - 24/05/2007 14:39 Re: Moneybookers [6] [Re: CarlosMarc]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Oki - zostaje jeszcze temat wzajemnego przekazywania sobie kasy - dlaczego te tłumoki maja jakies wonty jesli oni maja z przelewow prowizje i na tym zarabiaja? Czytalem swego czasu ze blokowali za to konto? Dlaczego odcinaja gałąź na ktorej sami siedza gdzie tu rozum?

Do góry
#1247590 - 24/05/2007 14:47 Re: Moneybookers [6] [Re: Lord Devastator]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
MB także współpracuje z bukami w pewien sposób - zresztą mają także w swoich przepisach - by chronić system przed nadużyciami.

Jeżeli przelewasz komuś na MB ( Ty wiesz ze to wymiana a MB nie ) a ten ktoś później robi jakieś wałki typu - wpłaca ze swojego IP do kilku kont u buka, posługuje się kilkoma adresami MB to wówczas Money robi blokadę "jak po łańcuszku" i ta blokada dociera także do Ciebie.

Dlatego tak ważne jest to, z kim się wymieniamy, komu przelewamy kasę itp. Lepiej nie przelewać podejrzanym typkom, którzy proszą o 5 PLN ...

Do góry
#1247596 - 24/05/2007 14:59 Re: Moneybookers [6] [Re: CarlosMarc]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Originally Posted By: CarlosMarc
Originally Posted By: Lord Devastator

Prosze niech mnie ktos oswieci jaki sens ma utrzymywanie przeze mnie moneybookers - wielkie dzieki (ps pomijam żałosne pseudobuki typu betgun ktore nie przewiduja wplat z karty) - uprzejmie dziekuje


Po pierwsze: czesto wplaty karta objete sa prowizja a MB bezplatnie (oprocz Betgun).
Po drugie: jak wplacasz/wyplacasz od bukow to tracisz na przewalutowaniu bo konto masz w PLN a tylko paru ma nasza walute. Jak masz konto MB to najlepiej w euro lub usd i nie tracisz za kazdym razem na przewalutowaniu. Jesli masz odpowiednia plynnosc finansowa to wyplaty z MB robisz rzadko i obracajac u bukow nie tracisz na przewalutowaniach.
Po trzecie: w wiekszosci bukow jednak wyplaty na MB sa szybsze niz na karte.
Po czwarte: lepiej miec mniejszy ruch na koncie bankowym, zeby kiedys sie ktos nie przyczepil (roznie bywa). Wyplacajac od buka wiadomo co tam "robiles", a od MB to juz niekoniecznie musi byc kasa z grania.

1. Tu sie zgadzam, szczegolnie jak jest druga wyplata w miesiącu
2. Jesli bukmacher nie ma konta w funtach to i tak trace na przewalutowaniu - tak tak sa takie perełki jak Betgun ktore nie wiedza jeszcze ze wymyslili funty - no moze juz wprowadzili dawno temu niee zagladalem
3. Moze i tak - moj przyklad - w poniedzialek zlecilem 7 wypłat - 4 na konto, 3 na moneybookers i wyplata na moneybookers z Eurobetu do dzis nie doszla - na konto bankowe wiekszosc wyplat dotarla we wtorek
4. Mieszkam w UK wiec to jest zwolnione - wspolczuje Wam szczerze bolszewików - wprawdzie tutaj tez kraza plotki ze nowy premier chce polozyc na tym łape no ale niecałe dwa lata dostajemy obywatelstwo i z brytyjskim moge udac sie w dowole miejsce swiata gdzie stosunek do tych spraw jest zdrowszy - czy w ogole da sie opodatkowac internetowych?? Ale to temat na inna dyskusje
5. No i sprawa blokowania konta jak komus przelejemy kase - to od czego jest moneybookers jesli na tym zarabia - wyrazilem sie emocjonalnie przepraszam ale wczoraj PayPal doprowadzil mnie do bialej goraczki za konto Rapodshare zaplacilem 14 maja i danych ani sladu (platnosc pending) - dzwonilem do Szwajcarii i mowia ze 25 maja kasa dojdzie - Paypal wyjasnil ze waznosc karty sie skonczyla i moje wplaty ida w formie eChekow - OK mozna skasowac 'Uncleared payment' i zarejestrowac nowa karte u nich - problem w tym ze oni twierdza ze jest przycisk 'Cancel payment' a ja i kazdy komu pokazalem ekran wrecz przeciwnie - jak im napisalem zeby mi namalowali gdzie jest ten przycisk zamilkli od paru godzin a sprawy nie zostawie - ktos wie jak anulowac pending payment w paypalu?? Ech czlowiek nerwowy sie robi jak ma do czynienia z niespodziankami ktore utrudniaja zycie w najprostszych sprawach jak najbardziej standardowym konsumentom
Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam

Do góry
#1247597 - 24/05/2007 15:06 Re: Moneybookers [6] [Re: moonlight]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Originally Posted By: moonlight
MB także współpracuje z bukami w pewien sposób - zresztą mają także w swoich przepisach - by chronić system przed nadużyciami.

Jeżeli przelewasz komuś na MB ( Ty wiesz ze to wymiana a MB nie ) a ten ktoś później robi jakieś wałki typu - wpłaca ze swojego IP do kilku kont u buka, posługuje się kilkoma adresami MB to wówczas Money robi blokadę "jak po łańcuszku" i ta blokada dociera także do Ciebie.

Dlatego tak ważne jest to, z kim się wymieniamy, komu przelewamy kasę itp. Lepiej nie przelewać podejrzanym typkom, którzy proszą o 5 PLN ...




Mozesz podac przyklad gdzie jest napisane ze wplaty z jednego IP na kilka kont u buka sa zabronione jesli omijamy dzial regulaminu dotyczacy bonusow? Podejrzewam ze jezeli juz to maja cos w tym wzgledzie buki pokroju Betguna no ale oni chyba na ulice wychodzic sie boja - osobiscie poza wspominkami w regulaminie typu ' 1 bonus na 1 IP, gospodarstwo' nie widzialem wzmianki ktora zakazuje normalnej gry z danego IP na wiecej niz jedno konto - przeciez mozemy byc jedynym kompem w okolicy i co wtedy - no i jeszcze jest neostrada i jakby robili takie nakazy mieliby od kulery skarg

Do góry
#1247602 - 24/05/2007 15:29 Re: Moneybookers [6] [Re: Lord Devastator]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Może nieco przekręciłem - chodziło mi o to, że znałem takich jednych, co z 1 IP wpłacali na 3 konta na 3 różne osoby np. w Bwin ... MB chroni buków przed takimi "akcjami" - wówczas blokuje konta - zwykle nieodwracalnie. Również dotyczy także tych, które zasilały te nieszczęsne 3 konta ...

Do góry
#1247606 - 24/05/2007 15:32 Re: Moneybookers [6] [Re: moonlight]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Hmmm a czy tym osobom chodzilo o wyciagniecie bonusow czy raczej ominiecie limitow?

Do góry
#1247609 - 24/05/2007 15:37 Re: Moneybookers [6] [Re: Lord Devastator]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: Lord Devastator
Hmmm a czy tym osobom chodzilo o wyciagniecie bonusow czy raczej ominiecie limitow?
Przypuszczam że raczej bonusy - wówczas to już przegięcie u buka - wówczas to bukmacher może zablokować takiego "gracza".

Ale blokada mogła pójść od strony MB -- bo jeden użytkownik = 1 konto. Jeżeli potrafią udowodnić, że jedna osoba posługuje się wieloma kontami to już wystarczający powód do ban-u. \:\)

Do góry
#1247619 - 24/05/2007 15:49 Re: Moneybookers [6] [Re: moonlight]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Originally Posted By: moonlight


Ale blokada mogła pójść od strony MB -- bo jeden użytkownik = 1 konto. Jeżeli potrafią udowodnić, że jedna osoba posługuje się wieloma kontami to już wystarczający powód do ban-u. \:\)


Hihi to cudnie - buki nakladaja limity a ty chcesz je ominac i dostajesz za to bana - ladna procedura jak tu wygrywać?

Do góry
#1247701 - 24/05/2007 17:04 Re: Moneybookers [6] [Re: Lord Devastator]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Originally Posted By: Lord Devastator

2. Jesli bukmacher nie ma konta w funtach to i tak trace na przewalutowaniu

Mialem na mysli kogos kto mieszka w Polsce. Nie wiedzialem, ze Ty w Anglii. W takim przypadku ten punkt odpada. Poza tym Anglia jest jednak inaczej traktowana niz Polska w dziedzinie transferow pieniedzy. Stad moze te szybsze wyplaty kartą.
Originally Posted By: Lord Devastator

4. Mieszkam w UK wiec to jest zwolnione - wspolczuje Wam szczerze bolszewików - wprawdzie tutaj tez kraza plotki ze nowy premier chce polozyc na tym łape

Tak mowisz jakbys urodzil sie w Anglii a Polske znasz tylko z opowiesci. Nie wiem jak dlugo tam mieszkasz, ale chyba juz czujesz sie Brytyjczykiem. U nas radzimy sobie z graniem bezproblemowo. W dzisiejszych czasach nic nie mozna zakazac. A wszelkie proby stworzenia monopolu i tak spelzna na niczym...

Do góry
#1247750 - 24/05/2007 17:53 Re: Moneybookers [6] [Re: CarlosMarc]
Lipi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 21523
Skąd: Swiętochłowice
8 dni już mi kasa idzie z mb na inteligo\:o

zaczynam sie denerwować

Do góry
#1247761 - 24/05/2007 18:01 Re: Moneybookers [6] [Re: CarlosMarc]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Originally Posted By: CarlosMarc

Tak mowisz jakbys urodzil sie w Anglii a Polske znasz tylko z opowiesci. Nie wiem jak dlugo tam mieszkasz, ale chyba juz czujesz sie Brytyjczykiem. U nas radzimy sobie z graniem bezproblemowo. W dzisiejszych czasach nic nie mozna zakazac. A wszelkie proby stworzenia monopolu i tak spelzna na niczym...

I bardzo dobrze - ja tylko zycze pazernemu panstwu niech doloza podatek, padna lub znacznie spadna obroty naziemnych i wtedy moze cos jakas zarowka im zaswieci - podobna historia byla z wodka - po zwiekszeniu akcyzy spadly wplywy do budzetu - i obnizali potem heh
Jasne wszystko sie obchodzi ale czy chodzi o to zeby tworzyc bzdurnowate prawo zeby go omijac z wysilkiem czy prawo ma byc dla ludzi - ech jak idealistycznie to zabrzmialo.
Lipi dzwon do moneybookers ja z paypalem na goracej linii siedze od 3 dni - nie zaakceptowali mi nowej karty kazali zadzwonic d banku, w banku powiedzieli ze wina paypala, pojechalem sobie po gosciu z infolinii chcial mi wyslac maila z instrukcjami jak dodac karte w paypalu ale zmusilem go zebysmy zalozyli 'tu i teraz' - uff udalo sie
Przestroga dla wszystkich dotyczaca co prawda paypala ale to firma z podobnej branzy a nie wiem czy jest odrebny temat - pilnujcie terminu waznosci kart debetowych/kredytowych dodanych do profilu konta na PayPal - jak sie skonczy waznosc bezostrzezenia wezma wszelkie wplaty w 'pending payment' - nie beda natychmiastowe i ewentualne odkrecanie moze trwac fiufu a wplaty nie mozna skasowac - no chyba ze ladnie poprosimy odbiorce

Do góry
#1247943 - 24/05/2007 19:13 Re: Moneybookers [6] [Re: Lipi]
rcsade Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/10/2006
Postów: 1679
Skąd: Twierdza Wroclaw
Originally Posted By: Lipi
8 dni już mi kasa idzie z mb na inteligo\:o

zaczynam sie denerwować


Ja obecnie czekam 4dni z mb na mbank :/
przeraziles mnie lekko swoja wypowiedzia,gdyz potrzebuje tej kasy :/

Do góry
Strona 10 z 18 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, Akhu, VVega, Szuman, rafal08, burbon, ANZELMO, akagi, alfa, 11kera11), 3467 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592572 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42