Strona 6 z 20 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 19 20 >
Opcje tematu
#1136287 - 14/04/2007 02:24 Re: Betsson [13] [Re: yaaho]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Najgorsze jest to, że zamknęli konto po prostu bez dwóch słów wyjaśnienia - tak jak opisuje Cambell. W Bwin przynajmniej tłumaczyli się względami bezpieczeństwa \:D Nie wypłacili kilkaset złotych, ale ponieśli straty idące już w tysiące PLN, bo ten temat przeczyta kilkaset potencjalnych klientów , którzy będą chcieli wpłacić tam. Ale po takich jajach nikt rozsądny nie będzie tam grał ...
Skan wysłany, do dziewczyny dzwonili, no i co jeszcze ?
Myślę, że błędem było napisanie - że się pomagało tej koleżance w typowaniu, na forum jest Banik , który jak widać nie potrafi pomóc ...
AgentMagdalena:
"Niestety, nie wszystkie firmy mają taki sam regulamin, więc nie moge Pani pomóc." - Skoro się tak pisze to trzeba regulamin firm innych znać, chociażby żeby stwierdzić, że jest inny niż w betsson.

A to cytat kolejnej odpowiedzi :
"Nie znam regulaminu innych firm, więc nie chcę podawać błędnej informacji."

Bez komentarza.

Do góry
Bonus: Unibet
#1136871 - 14/04/2007 06:25 Re: Betsson [13] [Re: moonlight]
pietroc1908 Offline
enthusiast

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 373
mysle ze po takim czyms przydalaby sie w necie porzadna kampania anty takim dzialaniom, zeby to nie stalo sie normalna praktyka.

moze Banik wytlumaczy cala sytuacje, przeciez to zwykla kradziez.

Do góry
#1136877 - 14/04/2007 06:36 Re: Betsson [13] [Re: pietroc1908]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
smieszna firma smieszna oferta..... poprastu taki smieszny buk ktory zaskoczyl caly swiat swoja oferta livebettingu buhahaha.

czy ja sie kiedys doczekam firmy ktora wzbudzi moj calkowity szacunek i to bez wzgledu na to czy sie wygrywa czy nie???

bo przegrac tez trzeba umiec......

a co do rozliczania zakladow to wydaje mi sie ze brakuje im ludzi do pracy....wiec zanim jeden czy dwoch czlowieczkow to wpisze to mijaja wieki a czasem sobie o jakiejs dyscyplinie zapomna i dopiero mailami ludzie im przypomna......

czasem mysle ze juz lepszy bylby monopol Totalizatora przynajmniej normalnie mozna by dochodzic swoich praw, ale znajac polskie realia i jak pomysle ze moglbym grac w 1 buku z limitem 50 zl to............

Do góry
#1136879 - 14/04/2007 06:38 Re: Betsson [13] [Re: sports]
P!T3R Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/05/2005
Postów: 13213
Skąd: Żeszuf :P
powiedz gdzie jestes....Banik....powiedz gdzie jestes \:D

Do góry
#1136888 - 14/04/2007 06:47 Re: Betsson [13] [Re: pietroc1908]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Myślę, że błędem było napisanie - że się pomagało tej koleżance w typowaniu............Jestem pewien,że to nawet można nazwać głupotą,jakby nie patrzeć nie mam zamiaru bronić Betsson ale wygląda to tak jakby ktoś kto jest "profesjonalistą" skorzystał z pomocy amatora,pomógł mu założyć konto,zgarnął bonus i w dodatku grał na tym koncie i jeszcze sie do tego przyznał.....sorry stary ale zawsze w regulaminie o bonusach jest napisane,że są one dla graczy rekreacyjnych i każde nadużycie będzie karane.....jeśli się przyznałeś do pomagania w typowaniu to zachowałeś się jak amator do potęgi i sam sobie jesteś winien a oni potraktowali to tak samo jakbyś po prostu otworzył sobie konto na kogoś i sam tam wpłącił kase i grał a te smieszne gadki o weryfikacji to sobie możesz darować,kurde ja miałem też konta u buków na siebie i żone jednocześnie np. w Bwin i dostaliśmy razem bonusy i z obu kont wypłacaliśmy kase i nigdy żadnych kłópotów bo to trzeba robić z głową. Bez obrazy ale wg nich to było oszustwo na szkodę firmy i moim zdaniem mieli racje.

Do góry
#1136895 - 14/04/2007 06:54 Re: Betsson [13] [Re: AGASSI]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Miałem kiedyś kumpla,który miał konto w Betway ale chciał jeszcze raz zgarnać bonus 400 zeta i założył konto na babcie,wsio było okey aż coś od nich chciał i napisał mejla sam w imieniu babci..........skutek był natychmistowy oba konta zamkniete i zero kasy,wszystko mu przepadło........też uważał że został oszukany.Bez komentarza.

Do góry
#1136904 - 14/04/2007 07:02 Re: Betsson [13] [Re: AGASSI]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
a pomysl o takiej sytuacji ze 1 babcia na 10000 lubi bukmacherke i zalozyla konto i wygrala..... i konto zablokowane, albo buki niech robia takie promocje zeby nie mieli z tym problemow albo niech nie robia ich wcale, ja mam w dupie ich promocje bo jak ktos jest dobry i zna sie na rzeczy to sobie bez nich poradzi

Do góry
#1136906 - 14/04/2007 07:07 Re: Betsson [13] [Re: sports]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Często polemika tutaj jest dosłownie na poziomie przedszkola i dlatego wielu ma takie kłopoty z bukami.......czytaj uważnie a nie mi tu pierdoły z komiksu jedziesz....jak sie robi takie rzeczy to tylko z głową a nie byle jak......jak można być tak głupim i przyznać sie bukowi,że sie gra na cudzym koncie....naprawde to potrafi zwalić z nóg ze smiechu

Do góry
#1136972 - 14/04/2007 08:42 Re: Betsson [13] [Re: AGASSI]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
Originally Posted By: AGASSI
Często polemika tutaj jest dosłownie na poziomie przedszkola i dlatego wielu ma takie kłopoty z bukami.......czytaj uważnie a nie mi tu pierdoły z komiksu jedziesz....jak sie robi takie rzeczy to tylko z głową a nie byle jak......jak można być tak głupim i przyznać sie bukowi,że sie gra na cudzym koncie....naprawde to potrafi zwalić z nóg ze smiechu


rozumiem ze Ciebie buki "lubia" a buki lubia tylko tych ktorych suma wplat jest wieksza od sumy wyplat..... dlatego zycze Ci ze by Cie chociaz jeden przestal lubiec.

P.S. pewnie ze sa oszlomy co dla 5E szukac protoplastow swoich rodzin zeby bylo na kogo konto zalozyc, a jesli sie to firma nie podoba to jest jedno bardzo dobre wyjscie.... nie dawac bonusow

Do góry
#1137028 - 14/04/2007 14:28 Re: Betsson [13] [Re: AGASSI]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: AGASSI
Myślę, że błędem było napisanie - że się pomagało tej koleżance w typowaniu............


Nie zrozumiałeś pewnej rzeczy, która jest napisana w "między wierszami" kolego, chodziło o obecność przedstawiciela firmy na forum ...

Originally Posted By: AGASSI
] sorry stary ale zawsze w regulaminie o bonusach jest napisane,że są one dla graczy rekreacyjnych i każde nadużycie będzie karane.....

Tak jak zagrał kolega i jego koleżanka to dopiero amatorstwo, nie pisz proszę głupot o takim profesjonalnym graniu. Warunki obrotu 3 x ( depozyt i bonus ) i dosłownie tak zagrali. I przypuszczam tylko to wzbudziło podejrzenia ..
Originally Posted By: AGASSI
kurde ja miałem też konta u buków na siebie i żone jednocześnie np. w BWIN i dostaliśmy razem bonusy i z obu kont wypłacaliśmy kase i nigdy żadnych kłópotów bo to trzeba robić z głową. Bez obrazy ale wg nich to było oszustwo na szkodę firmy i moim zdaniem mieli racje.
Cambella obrzucasz błotem a sam teraz piszesz, że wyłudzasz na żonę bonus w Bwin. Ciekawe jakby się zorientowali to tak samo byś był zły i starał się z bwinem wyjaśnić sytuację. Bwin ma takie warunki, że daje bonus - jedno IP, jedno domostwo, to wybacz przyjacielu, ale Twoja żona ma Twoje nazwisko, mieszkacie pod wspólnym adresem i aby Bwin nieodrzuciło danych przy rejestracji - to musiałeś gdzieś, coś pozmieniać ;\) Niepotrzebnie piszesz posty tak negatywnie nacechowane - a sam tylko się zupełnie kompromitujesz.

Wracając do tematu - to obserwujac rozwój sytuacji- to już nie chodzi o kilkaset złotych a o calkowite olewanie klienta przez betsson. To po co chcieli skany od dziewczyny? Po co później do niej dzwonili ? Żeby zablokować konto ? Mogli przecież od razu - bez ceregieli. A jak zażąda się wyjaśnień to zasłania się tajemnicą firmy .. Jaką tajemnicą ? Czy klienci są dla betsson czy jednak betsson jest dla klientów - bo nic na to nie skazuje ... Pozdrawiam all

Do góry
#1137042 - 14/04/2007 14:48 Re: Betsson [13] [Re: moonlight]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Najlepsze bylo jak Banik kazal mi wysylac skan czegos tam na konto betsson@poczta.fm \:D to mnie scielo doslownie z nog - myslalem ze maja konto na powaznym portalu typu gazeta.pl a oni na takiej niepewnej poczcie ;\)

Do góry
#1137407 - 14/04/2007 18:48 Re: Betsson [13] [Re: Lord Devastator]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
moonlight......wiesz stary żona może mieć dwa nazwiska,może być zameldowana gdzie indziej niż mąż a mieszkać u męża,sytuacje mogą być różne,chodzi tylko o to że powtarzam jeśli ktoś chce kombinować to musi myśleć i jakoś nie widze w tym żadnej kompromitacji,żeby ci było bardziej głupio to wpierw żonka pytała się supportu czy może założyć sobie konto jesli już ja je mam......i odpowiedź była pozytywna i do dzisaj ona gra tam na live a ja normalne zakłady,i normalnie wypłacamy kase,a skany to zawsze śle sam bez pytania od nich bo to żaden problem w przeciwieństwie do wielu,którzy na słowo skan dokumentów,aż się trzesą......najlepsze jest to że każdy ma o innych wyrobione zdanie na podstawie suchego tekstu z kompa,czyli wie ile wygrywa albo że jest do tyłu itp.....czyli wrodzona zazdrość

Do góry
#1137697 - 14/04/2007 21:17 Re: Betsson [13] [Re: moonlight]
tyu38 Offline
stranger

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 19
Tez mialem nieprzyjemna sprawe z tym bukiem...
Okolo dwa miechy temu zalozylem konto, wplacilem depozyt, dostalem bonus, wszystko przegralem. Nastepnego nie wiadomo dlaczego zablokowano mi konto. Po kilku mailach ( okolo 5 ) laskawie mi odpisano zebym im jeszcze raz swoje dane przeslal. Po powtornym podaniu, otrzymalem wiadomosc ze moje dane zostaly przeslane do dzialu wyplat ( po cholere jak ja chce tylko aby mi konto odblokowali, przeciez nic nie maialem na koncie), a potem nastala cisza.Napisalem do Banika, odpisal ze przeslal moje dane do rozpatrzenia. I znowu nastala cisza, a ni zadnego info od Banika ani od Betssona, w sumie nic tam kasy ne mialem, wiec sie tym nei przejmuje, ale to nie zmienia faktu, ze chetnie bym sobei skorzystal z ich nastepnego bonusu. A pisac sobie do nich mozna, oni i tak chyba maja swoj swiat.

Do góry
#1140049 - 15/04/2007 17:36 Re: Betsson [13] [Re: AGASSI]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: AGASSI
moonlight......żeby ci było bardziej głupio to wpierw żonka pytała się supportu czy może założyć sobie konto jesli już ja je mam......
naprawdę nie jest mi głupio, bo lubię polemizować na tym forum... Lubię czytać jak na moje nieraz celne zaczepki - ludzie się tłumaczą jakby niewiadomo co \:D \:D Ja się zapytam swojej czy nie chce pograc w Bwin .. w końcu chyba 40 PLN jest bonusu .. \:D \:D \:D

Do góry
#1140457 - 15/04/2007 19:46 Re: Betsson [13] [Re: moonlight]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
moolight......zdecyduj sie czy polemika czy zaczepki,bo jak zaczepki to zmień forum no i nie zapomnij Narcyzie postać przed lustrem i powiedzieć sobie,ach : jaki ja mądry ..........a tak na marginesie głupku 40 to jest za przyjaciela wiec gorąco polecam poleć swoją żonke....Ja sobie zgarnąłem 140 i to dwa razy.....o kurcze znowu sie tłumacze.

Do góry
#1140589 - 15/04/2007 20:17 Re: Betsson [13] [Re: AGASSI]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
140 PLN .. 2 razy ... to się obłowiłeś \:\) Łatwo dajesz się wyprowadzić z równowagi, patrząc na Twoją historię postów to jesteś zwykłym krzykaczem i tyle. Zapewne masz ciężko w życiu... Nie obraziłem Cię wyzwiskami i nie będę schodził do Twojego poziomu, bo na pewno pokonasz mnie doświadczeniem ;\) Życzę przyjemnego dnia i wysokich wygranych razem z żoną \:\)

Do góry
#1140792 - 15/04/2007 21:21 Re: Betsson [13] [Re: moonlight]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Agassi niby dorosły, żona itd a zachowujesz sie jak 12letni szczeniak- weź sie zastanów nad sobą.

Jeśli chodzi o samą sytuację- owszem sporo buków ma tego zapis w regulaminie, tzn dotyczący zamknięcia konta gracza ze względu na ich widzimisie. Większość z nich traktuje to jednak raczej jako straszak - używanie tego przeciw graczom któzy ugrali klikadziesiąt/kilkaset euro to troche jak walenie z armaty do wróbla

Do góry
#1140906 - 15/04/2007 21:46 Re: Betsson [13] [Re: gryzonko]
BAHmVIP Offline
addict

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 617
Originally Posted By: gryzonko

Jeśli chodzi o samą sytuację- owszem sporo buków ma tego zapis w regulaminie, tzn dotyczący zamknięcia konta gracza ze względu na ich widzimisie. Większość z nich traktuje to jednak raczej jako straszak - używanie tego przeciw graczom któzy ugrali klikadziesiąt/kilkaset euro to troche jak walenie z armaty do wróbla

Problemem nie jest samo zamykanie konta a konfiskata wygranej bez podania przyczyny.
Jak można coś wyjaśniać jak nie wiadomo o co chodzi ?
Weryfikować winni przed przyjęciem zakładu a nie po.

Cóż, jest trochę buków klasy b*.

Nie rozumiem powodu zwracania depozytu.
Jak sie kogoś uznaje za oszusta, to się mu nic nie zwraca
(o zapisy w regulaminie nie jest trudno).

Do góry
#1141265 - 15/04/2007 23:45 Re: Betsson [13] [Re: BAHmVIP]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
JEST OBECNIE JAKAS PROMOCJA W BETSSONIE ? czy po tej marcowej 111zł dla każdego to już nic nie oferują?

Do góry
#1141333 - 16/04/2007 00:04 Re: Betsson [13] [Re: papa_smerf]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: papa_smerf
JEST OBECNIE JAKAS PROMOCJA W BETSSONIE ? czy po tej marcowej 111zł dla każdego to już nic nie oferują?


nie ma i nie spodziewaj sie za szybko, takich akcji sie za czesto nie robi...

Do góry
Strona 6 z 20 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 19 20 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, forty, akagi, wHiTe_StAr, 11kera11, igea23, Sensei, latajaca_holenderka), 3363 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584377 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07