Strona 16 z 20 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 >
Opcje tematu
#1211125 - 10/05/2007 22:19 Re: Betsson [13] [Re: Banik]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: Banik

Na takim pozoimie nie mam zamiaru z Toba zorro dyskutowac.
Wiesz dlaczego mnie to nie martwi? Bo zauważ, że Ty nie dyskutujesz. Meritum sprawy omijasz szerokim łukiem.

Do góry
Bonus: Unibet
#1211149 - 10/05/2007 22:29 Re: Betsson [13] [Re: z o ® r o]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: Banik

Na takim pozoimie nie mam zamiaru z Toba zorro dyskutowac.
Wiesz dlaczego mnie to nie martwi? Bo zauważ, że Ty nie dyskutujesz. Meritum sprawy omijasz szerokim łukiem.
........dla całej firmy Betsson meritm sprawy jest takie,że wg regulaminu Betsson może według własnego uznania dokonywać na giełdzie korekt itd. jeśli uzna,że nastąpił jakiś błąd.

Do góry
#1211160 - 10/05/2007 22:32 Re: Betsson [13] [Re: AGASSI]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Dlatego uznają sprawe za zamkniętą.....a co za tym idzie wyglada na to,że każdy kto zagra na giełdzie np. kurs powyżej tego co Betsson uzaje za "kurs prawidłowy" musi liczyc się z anulowaniem zakładu albo nawet z jego przegraną.....inaczej mówiąc jest to LEGALNA LICHWA i trzeba ją omijać z daleka.

Do góry
#1211168 - 10/05/2007 22:34 Re: Betsson [13] [Re: z o ® r o]
lodzerman Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2007
Postów: 84
Swoja drogą to ciekawe , czemu nie mogę przegrać własnych pieniędzy .przecież z moimi pieniędzmi mogę robić co mi się podoba.Jak mam ochotę to mogę nawet wpłacić na kampanię wyborczą jakiejś partii(najwyżej zamkną mnie w psychiatryku). Jeśli jest to przestępstwo to powinniście zawiadomić o tym odpowiednie władze .Wez mnie Banik nie odsyłaj w tył bo tam nic nie jest napisane tylko napisz jeszcze raz i wytłumacz mi to nie ogólnikami ale tak żebym zrozumiał np:
Chipdumping jest zakazany gdyż zarabiamy wtedy za mało pieniedzy bo zysk z prowizji jaki pobieramy jest zbyt mały niż w przypadku wypłaty pieniedzy po odpowiednim przewalutowaniu.
albo Chipdumping jest zakazany bo umożliwia przeniesienie pieniędzy do innego bukmachera czyli do konkurencji w chwilę a nie przez tydzień czasu co skutecznie zniechęca ludzi do takiego manewru( u was notabene trwa to o wiele dłuzej , bo najpierw się robi wypłatę , potem przez tydzień czeka aż pieniądze są na koncie , po tygodniu wysyła się maila ponaglajacego po czym dostaje się odpowiedzieć że trzeba przesłac skany dokumentów, następnie po kilku dniach kolejny mail że skany są nie wyrażne albo złe i prosba o jeszcze inne dokumenty jak np rachunek od dostawcy internetowego a jak ktos grał w kawierence to juz powód żeby wskoczyć mu na kasę a jak to wszystko juz się uda to rozmowa z panią Magdą weryfikującą na wyrywki gracza i jak sie to wszystko przejdzie to wreszcie wysyłacie kasę .) Ja jestem pewien że są to jedyne powody zakazu chipdumpingu, bo to ze przegranie specjalnie 100 euro w pokera jest przestępstwem w jakimkolwiek kraju to mozecie między bajki włozyc. a swoja drogą : NAPISZ WRESZCIE CZEMU NIE MA REGULAMINU PO POLSKU

Do góry
#1211226 - 10/05/2007 22:54 Re: Betsson [13] [Re: Banik]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: Banik
Jak wygladalaby sytuacja gdyby to gellardo na skutek bledu technicznego po stronie operatora gieldy ( czy to awarii softu , ataku hakerskiego itp)
Do zadań operatora giełdy należy jedynie zawieszanie/odwieszanie rynku, ewentualnie ustalenie wartości opóźnienia wysyłanych ofert. Tu na pewno nie było jego błędu.

Awaria softu? Tak jak pisałem wyżej w chwili "pojawienia się" wyższych kursów oprogramowanie giełdy betsson działało poprawnie, przynajmniej ze strony klientów - wszystkich klientów. Każdy klient mógł wystawić ofertę a ta w niezmienionej formie pojawiała się na rynku 5 sekund później. Jeżeli była awaria softu to tego, którego używa betsson (albo inne podmioty, którym za to płaci) do wystawiania ofert na swojej giełdzie. Nie wiem czy mają to jako wbudowany moduł czy używają czegoś zewnętrznego - tak daleko moja wiedza nie sięga. Jednak jestem w 100% pewny, że wspomagają się software'owo - gołym okiem to widać.

Atak hakerski? To chyba najbardziej wiarygodna z przedstawionych wersji. Ale czy miał miejsce? Wątpliwe.

Firma betsson jak widać nie uznała za stosowne poinformować graczy dlaczego zabiera im ich pieniądze. Ogólniki typu "błąd techniczy", "pojawiły się kursy" muszą oszukanym wystarczyć. Zapewne nie były im na rękę szczegółowe wyjaśnienia co do natury błędu. Dlaczego? Odpowiedź wyżej w temacie.

Do góry
#1211232 - 10/05/2007 22:56 Re: Betsson [13] [Re: Banik]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce
Banik, jestem informatykiem, pracuję jako programista, do niedawna oprogramowywałem systemy internetowe. Błędy się zdarzają w oprogramowaniu różne, to prawda, ale... nie takie. Błąd może polegać na tym, że na przykład zakład nie zostanie przyjęty, a pieniądze zostaną ściągnięte z konta, czy że zamiast dodać kwotę, to ją system odejmie.

Jednak baardzo ciężko jest mi sobie wyobrazić błąd, który przekłamuje jedną liczbę na drugą - dla przykładu z 5 robi 15. Co innego jeśli system by to wyliczał, tak jak przy tradycyjnych zakładach. Ale tutaj?

Do góry
#1211271 - 10/05/2007 23:05 Re: Betsson [13] [Re: Gandhi]
milan1231 Offline
old hand

Meldunek: 10/07/2006
Postów: 723
Originally Posted By: Gandhi
Banik, jestem informatykiem, pracuję jako programista, do niedawna oprogramowywałem systemy internetowe. Błędy się zdarzają w oprogramowaniu różne, to prawda, ale... nie takie. Błąd może polegać na tym, że na przykład zakład nie zostanie przyjęty, a pieniądze zostaną ściągnięte z konta, czy że zamiast dodać kwotę, to ją system odejmie.

Jednak baardzo ciężko jest mi sobie wyobrazić błąd, który przekłamuje jedną liczbę na drugą - dla przykładu z 5 robi 15. Co innego jeśli system by to wyliczał, tak jak przy tradycyjnych zakładach. Ale tutaj?

Wygląda to bardzo podejrzliwie.
Walczcie o swoje pieniądze!
Betsson stracił uznanie w moich oczach!

Do góry
#1211282 - 10/05/2007 23:08 Re: Betsson [13] [Re: moonlight]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Originally Posted By: moonlight
To teraz oficjalnie Banik piszesz że zawinił soft giełdy, zmieniając kursy ... To problem betssona ,że ma taki słaby soft, jako rekompensatę powinien wypłacić graczom wygrane a tym którzy stracili ( o ile tacy byli ;\) ) zrekompensować straty.


Dokladnie, to Betsson organizuje gielde i on za nia odpowiada. Sam powinien byc ubezpieczony od bledu systemu. A skoro nie jest to powinien bulic z wlasnej kieszeni.

Do góry
#1211291 - 10/05/2007 23:12 Re: Betsson [13] [Re: Gandhi]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Nie rozumiecie,że możecie sobie pisać co chcecie o tych błędach a nawet udowodnić,że to wina Betsson a i tak nic nigdy nie wskóracie bo dla każdego buka najważniejszy jest REGULAMIN,który KAŻDY ZAAKCEPTOWAŁ i tego REGULAMINU trzyma się Banik i nic od siebie samego nie doda nawet gdyby uważał,że to był błąd firmy.....a tak na marginesie tych przepisów po angielsku to trzeba pamiętać,że nieznajomość prawa czy przepisów nie usprawiedliwia i w gestii gracza jest sobie zapoznać sie z tym.Jakby nie patrzeć jest full buków gdzie gramy i nie ma ani słowa po polsku.

Do góry
#1211299 - 10/05/2007 23:14 Re: Betsson [13] [Re: CarlosMarc]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: CarlosMarc
Originally Posted By: moonlight
To teraz oficjalnie Banik piszesz że zawinił soft giełdy, zmieniając kursy ... To problem betssona ,że ma taki słaby soft, jako rekompensatę powinien wypłacić graczom wygrane a tym którzy stracili ( o ile tacy byli ;\) ) zrekompensować straty.


Dokladnie, to Betsson organizuje gielde i on za nia odpowiada. Sam powinien byc ubezpieczony od bledu systemu. A skoro nie jest to powinien bulic z wlasnej kieszeni.
Z tym się nie zgodzę. Jeżeli miałby miejsce błąd operatora giełdy (dajmy na to zaspałby z zawieszeniem rynku o parę sekund), lub bład systemu dotyczący wszystkich graczy (na przykład oferty zamiast w kolumnie "back" pojawiałyby się w kolumnie "lay") to wszystkie zakłady powinny zostać anulowane a żadne rekompensaty nie wypłacane.

Do góry
#1211313 - 10/05/2007 23:18 Re: Betsson [13] [Re: AGASSI]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: AGASSI
Nie rozumiecie,że możecie sobie pisać co chcecie o tych błędach a nawet udowodnić,że to wina Betsson a i tak nic nigdy nie wskóracie bo dla każdego buka najważniejszy jest REGULAMIN,który KAŻDY ZAAKCEPTOWAŁ i tego REGULAMINU trzyma się Banik i nic od siebie samego nie doda nawet gdyby uważał,że to był błąd firmy.....a tak na marginesie tych przepisów po angielsku to trzeba pamiętać,że nieznajomość prawa czy przepisów nie usprawiedliwia i w gestii gracza jest sobie zapoznać sie z tym.Jakby nie patrzeć jest full buków gdzie gramy i nie ma ani słowa po polsku.
Agassi, z Tobą też się niezgodzę. Pisałem już, że nigdzie w regulaminie nie ma mowy o tym, że betsson może anulować zakłady na giełdzie w przypadku jaki tu mamy. A domyślna interpretacja punktów, w których mowa o tym, że betsson ma prawo anulować zakład jest taka, że dotyczą one serwisu bukmacherskiego a nie giełdy. Także ze strony betsson najłagodniej mówiąc mamy bardzo kreatywną interpretację regulaminu, żeby nie powiedzieć jawne łamanie tegoż.

Do góry
#1211348 - 10/05/2007 23:27 Re: Betsson [13] [Re: AGASSI]
lodzerman Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2007
Postów: 84
Ja myślę Agassi że masz racje , w związku z czy trzeba ostrzec ludzi przed grą w Betsson i u bukmacherów którzy nie tłumaczą reulaminu na język polski( jeśli maja polski soft). Tak napradę jedyną krzywdę jaką można im zrobić to po prostu nie grać u nich . Całe nieszczęscie tego świata polega na tym że ludzie bezmyslnie wierzą róznym korporacjom finansowym , bankom i róznego rodzaju instytujcom , a prawo (wydawałobyby się że cywilizowanych krajach)pozwala cwaniakom nabijać ich w butelkę.Zawsze jest ten sam kretyński tekst że nieznajomość prawa szkodzi, a to że nie ma w Polsce ani jednej osoby , ba nie tylko w Polsce na świecie ,która by to prawo znała nie jest argumentem.W UE są przeprowadzane np referenda konstytucyjne a nikt na oczy tej konstytucji nie widział.

Do góry
#1211358 - 10/05/2007 23:33 Re: Betsson [13] [Re: z o ® r o]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Co do chipdumpingu to w pokera nie grami i nie zamierzam, ale naszło mnie kilka refleksji. Sprawa na pewno mniej poważna niż afera giełdowa ale bynajmniej nie błaha.

Po pierwsze, z tym, że chipdumping jest nielegalny nie ma co dyskutować - to fakt. Ale...

Pracownik Betsson napisał, że stosunkowo łatwo wykryć takie praktyki mając dostęp do historii gry danego klienta i zapewne tak jest. Teraz pytanie: jak łatwo? jaka jest skuteczność wykrywania? Załóżmy nawet, że 95% (choć bardziej prawdopodobne wydaje się, że jest to wartość gdzieś pomiędzy 80 a 90%). Co to znaczy? Ano to, że na 20 takich "ustawek" średnio 19 zostanie wykrytych, ale również - co chyba ważniejsze - że na 20 przypadków podejrzenia o chipdumping średnio w jednym gracze są zupełnie bez winy.

Kolejne pytania nasuwają się same. Czy 5% z tych podejrzanych klientów traci cały stan konta niesłusznie?

Kolejna sprawa to proporcja wymierzanej kary do popełnionego czynu. Jeżeli kary są tak surowe (a chyba nikt nie zaprzeczy, że konfiskata stanu konta to kara surowa) to ostrzeżenie o tym powinno być widoczne pogrubioną czcionką rozmiaru 48 o kolorze czerwonym W KAŻDYM MOMENCIE GRY. Umieszczanie tej informacji w napisanym drobnym drukiem, nieprzetłumaczonym regulaminie, którego nikt nie czyta jest delikatnie mówiąc kontrowersyjne i będzie zawsze generować takie nieporozumienia.

Do góry
#1211682 - 11/05/2007 01:20 Re: Betsson [13] [Re: z o ® r o]
lodzerman Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2007
Postów: 84
Banik, przeczytałem w regulaminie Bet-at-home o tak zwanym chipdumpingu ,bo tam przetłumaczyli regulamin na język polski.(zreszta nic dziwnego bo jeśli nie próbują wyłudzać pieniedzy to z czym mieli by sie kryc)i jest faktycznie tam zapis o niedozwolonym przekazywaniu sobie zetonów podczas gry ,lecz sens tego zapisu jest taki ,że jeden nie może pomagać drugiemu w grze przeciwko osobie trzeciej czyli grac na tzw zmowe.Ale na końcu tego regulaminu jest napisane wyrażnie . Bet-at-home może skonfiskować nieuczciwie wygrane pieniądze w celu zrekompensowania strat osobom oszukanym ale nigdy nie bierze pieniedzy dla siebie.!!!!!!!!!!!

Do góry
#1212077 - 11/05/2007 02:48 Re: Betsson [13] [Re: z o ® r o]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: AGASSI
Nie rozumiecie,że możecie sobie pisać co chcecie o tych błędach a nawet udowodnić,że to wina Betsson a i tak nic nigdy nie wskóracie bo dla każdego buka najważniejszy jest REGULAMIN,który KAŻDY ZAAKCEPTOWAŁ i tego REGULAMINU trzyma się Banik i nic od siebie samego nie doda nawet gdyby uważał,że to był błąd firmy.....a tak na marginesie tych przepisów po angielsku to trzeba pamiętać,że nieznajomość prawa czy przepisów nie usprawiedliwia i w gestii gracza jest sobie zapoznać sie z tym.Jakby nie patrzeć jest full buków gdzie gramy i nie ma ani słowa po polsku.
Agassi, z Tobą też się niezgodzę. Pisałem już, że nigdzie w regulaminie nie ma mowy o tym, że betsson może anulować zakłady na giełdzie w przypadku jaki tu mamy. A domyślna interpretacja punktów, w których mowa o tym, że betsson ma prawo anulować zakład jest taka, że dotyczą one serwisu bukmacherskiego a nie giełdy. Także ze strony betsson najłagodniej mówiąc mamy bardzo kreatywną interpretację regulaminu, żeby nie powiedzieć jawne łamanie tegoż.
.........Sorry stary ale kiepsko u Ciebie z czytaniem regulaminów więc Cię wyręczę : Betsson zastrzega sobie prawo, wykorzystywane według własnego uznania, do korekty wszystkich wyraźnych błędów oraz do przedsięwzięcia wszelkich niezbędnych kroków w celu zapewnienia swoim klientom obsługi na odpowiednim poziomie. Przez wyraźny błąd rozumie się każdą nieprawidłową informację podaną w związku ze zdarzeniem, np. nieprawidłowo (odwrotnie) ustawiony handicap, niewłaściwa drużyna/drużyny/uczestnicy, nieprawidłowy termin ostateczny albo błędy techniczne, itp. Betsson zastrzega sobie prawo do zadecydowania o wyniku każdego zdarzenia na podstawie indywidualnego orzeczenia. ........I mamy wyraźnie napisane : BŁĘDY TECHNICZNE ......i to jest jak byk napisane w REGULAMINIE ZAAKCEPTOWANYM PRZEZ GRACZA więc spokojnie na legalu korzystają z tego prawa........dla mnie takie prawo to lichwa.

Do góry
#1212082 - 11/05/2007 02:51 Re: Betsson [13] [Re: AGASSI]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Obstawianie Live
W przypadku gdy Rynek przejdzie z trybu obstawiania ante-post na obstawianie live, wszystkie nierozegrane zakłady zostaną anulowane. Zakłady obstawiane wtedy, gdy Rynek przeszedł w status live, są dokonywane ze świadomością tego, że Betsson nie będzie anulował żadnych zakładów........bardzo ciekawy jest ten punkt regulaminu. Wydaje mi się,że na podstawie tego punktu regulaminu nie mieli prawa anulować zakłądów LIVE.

Do góry
#1212103 - 11/05/2007 02:57 Re: Betsson [13] [Re: AGASSI]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
REGULAMIN GIEŁDY ZAKŁADÓW

Aby ułatwić zrozumienie regulaminu firmy Betsson, został on podzielony na dwie części: Przepisy Ogólne i Przepisy Grupowe. Zarówno Przepisy Ogólne jak i Przepisy Grupowe będą nazywane tutaj wspólnie regulaminem. Istotne jest, aby poza powyższymi przepisami zapoznać się również ze Szczegółowymi Zasadami Zdarzenia/Rynku, które można znaleźć pod zakładką Zdarzenia i Rynki na stronie internetowej i które są uważane za część regulaminu.

Regulamin jest częścią porozumienia zawartego pomiędzy nami a Tobą. Mieszczące się w nim Warunki są obowiązujące, a wszystkie zawarte w nich definicje mają swoje zastosowanie również w przypadku regulaminu.


Przepisy Ogólne

Jeżeli poniższy regulamin ani Szczegółowe Zasady Zdarzenia/Rynku znajdujące się na stronie internetowej nie mówią inaczej, o wyniku przesądzi decyzja oficjalnego kierownictwa danego Zdarzenia. Dyskwalifikacje, bądź jakiekolwiek inne zmiany w ostatecznym rezultacie Zdarzenia nie mają wpływu na obstawiane zakłady, jeśli podany już został oficjalny wynik.

Betsson zastrzega sobie prawo do przesądzenia o ostatecznym wyniku, jeśli z jakiegoś powodu dojdzie do Zdarzenia, które jest niejasne lub też nie objęte regulaminem zawierającym Szczegółowe Zasady Zdarzenia/Rynku, które znajdują się na stronach Zdarzenie lub Rynek.

Betsson zastrzega sobie prawo, wykorzystywane według własnego uznania, do korekty wszystkich wyraźnych błędów oraz do przedsięwzięcia wszelkich niezbędnych kroków w celu zapewnienia swoim klientom obsługi na odpowiednim poziomie. Przez wyraźny błąd rozumie się każdą nieprawidłową informację podaną w związku ze zdarzeniem, np. nieprawidłowo (odwrotnie) ustawiony handicap, niewłaściwa drużyna/drużyny/uczestnicy, nieprawidłowy termin ostateczny albo błędy techniczne, itp. Betsson zastrzega sobie prawo do zadecydowania o wyniku każdego zdarzenia na podstawie indywidualnego orzeczenia.

Błędy popełnione przez klientów co do zakładów i/lub ich wysokości nie są objęte tą zasadą. Odpowiedzialność upewnienia się o prawidłowym obstawieniu zakładu leży po stronie klienta.

Betsson zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian i aktualizacji w jakimkolwiek stosownym dla siebie momencie. Wprowadzone zmiany nabierają mocy prawnej w momencie umieszczenia ich na stronie internetowej w dziale "Aktualizacje Warunków i Zasad".

Betsson będzie czynił starania w kierunku jak najszybszych finalizacji zdarzeń, np. rozliczenia rynków po zakończeniu zdarzenia w jak najszybszym czasie, lecz nie będzie czynił żadnych gwarancji w kwestii maksymalnych opóźnień.

W przypadku zaistnienia sprzeczności w regulaminie i innych częściach Umowy dla Klientów ich priorytetowość będzie wyrażana w następującym porządku (punkt 1 unieważnia 2 oraz 3, itp.):

1. Szczegółowe Zasady Zdarzenia/Rynku
2. Regulamin
3. Warunki

Przerwane zdarzenia
Jeśli Zdarzenie zostanie przerwane po wcześniejszym jego rozpoczęciu, wszystkie obstawione na nim zakłady staną się nieważne, z wyłączeniem tych, które zostały obstawione na rynkach wyznaczonych bezwarunkowo.

Anulowane zakłady
Wszystkie obstawione zakłady na odwołane zdarzenia będą unieważnione, a stawki zostaną przesłane odpowiednim stronom.

Obstawianie Live
W przypadku gdy Rynek przejdzie z trybu obstawiania ante-post na obstawianie live, wszystkie nierozegrane zakłady zostaną anulowane. Zakłady obstawiane wtedy, gdy Rynek przeszedł w status live, są dokonywane ze świadomością tego, że Betsson nie będzie anulował żadnych zakładów.......tym sie kieruje Betsson przy rozwiazywaniu takich sporów. Pytanie tylko co z tym punktem o OBSTAWIANIU LIVE bo jak pamietam to spotkanie grane było na LIVE wiec Betsson MUSI ODDAĆ WYGRANĄ.

Do góry
#1212105 - 11/05/2007 02:58 Re: Betsson [13] [Re: AGASSI]
lodzerman Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2007
Postów: 84
BANIK, TO WY MACIE W REGULAMINIE ,ZE TO WY DECYDUJECIE O EWENTUALNEJ WYPŁACIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O ZGROZO ,jakimi wy prawami sie sugerujecie Swietej Inkwizycji?? No to mój drogi to sięchyba powinno znalezc w mediach!!!

Do góry
#1212107 - 11/05/2007 02:59 Re: Betsson [13] [Re: AGASSI]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: AGASSI
Nie rozumiecie,że możecie sobie pisać co chcecie o tych błędach a nawet udowodnić,że to wina Betsson a i tak nic nigdy nie wskóracie bo dla każdego buka najważniejszy jest REGULAMIN,który KAŻDY ZAAKCEPTOWAŁ i tego REGULAMINU trzyma się Banik i nic od siebie samego nie doda nawet gdyby uważał,że to był błąd firmy.....a tak na marginesie tych przepisów po angielsku to trzeba pamiętać,że nieznajomość prawa czy przepisów nie usprawiedliwia i w gestii gracza jest sobie zapoznać sie z tym.Jakby nie patrzeć jest full buków gdzie gramy i nie ma ani słowa po polsku.
Agassi, z Tobą też się niezgodzę. Pisałem już, że nigdzie w regulaminie nie ma mowy o tym, że betsson może anulować zakłady na giełdzie w przypadku jaki tu mamy. A domyślna interpretacja punktów, w których mowa o tym, że betsson ma prawo anulować zakład jest taka, że dotyczą one serwisu bukmacherskiego a nie giełdy. Także ze strony betsson najłagodniej mówiąc mamy bardzo kreatywną interpretację regulaminu, żeby nie powiedzieć jawne łamanie tegoż.
.........Sorry stary ale kiepsko u Ciebie z czytaniem regulaminów więc Cię wyręczę : Betsson zastrzega sobie prawo, wykorzystywane według własnego uznania, do korekty wszystkich wyraźnych błędów oraz do przedsięwzięcia wszelkich niezbędnych kroków w celu zapewnienia swoim klientom obsługi na odpowiednim poziomie. Przez wyraźny błąd rozumie się każdą nieprawidłową informację podaną w związku ze zdarzeniem, np. nieprawidłowo (odwrotnie) ustawiony handicap, niewłaściwa drużyna/drużyny/uczestnicy, nieprawidłowy termin ostateczny albo błędy techniczne, itp. Betsson zastrzega sobie prawo do zadecydowania o wyniku każdego zdarzenia na podstawie indywidualnego orzeczenia. ........I mamy wyraźnie napisane : BŁĘDY TECHNICZNE ......i to jest jak byk napisane w REGULAMINIE ZAAKCEPTOWANYM PRZEZ GRACZA więc spokojnie na legalu korzystają z tego prawa........dla mnie takie prawo to lichwa.
Zwróć uwagę na pogrubiony fragment. Ja mam świadomość, że takie zapisy są w regulaminie. Każda firma je ma. Natomiast moim zdaniem nie dotyczy to giełdy, bo wtedy - jak sam słusznie zauważyłeś - pewne punkty regulaminu nie dają się pogodzić.

Do góry
#1212120 - 11/05/2007 03:03 Re: Betsson [13] [Re: z o ® r o]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Ale tak naprawdę chodzi tu o ten nieszczęsny "błąd techniczny". Firma Betsson upiera się, że był, ale nie chce się wdawać w szczegóły, natomiast wszystkie okoliczności wskazują na to, że go nie było.

Do góry
Strona 16 z 20 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, Akhu, akagi, forty, cigar, 11kera11, alfa, VVega), 3915 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591929 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42