Strona 18 z 20 < 1 2 ... 16 17 18 19 20 >
Opcje tematu
#1213133 - 11/05/2007 07:16 Re: Betsson [13] [Re: Banik]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Jesli to miał byc żart to okey......aczkolwiek po POLSKU chyba umiesz czytac,a wkleiłem Ci REGULAMIN firmy w której pracujesz w twoim ojczystym jezyku bo to Cie przerasta......wiec bądź łaskaw tylko sie ustosunkowac do REGULAMINU po POLSKU bo Ciebie to nie o chiński ale nawet o angielski nie podejrzewam.

Do góry
Bonus: Unibet
#1213135 - 11/05/2007 07:19 Re: Betsson [13] [Re: AGASSI]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Smutna prawda jest taka,że praktycznie u każdego buklmachera z polskim supportem kontakt jest beznadziejny a z angielskim szybciej i sprawniej się można dogadać nawet kiepsko znajac jezyk......dlatego,że nie cwaniakują tylko szanują klienta bo z NIEGO żyją.

Do góry
#1213139 - 11/05/2007 07:26 Re: Betsson [13] [Re: AGASSI]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
nie koniecznie niech sie betson uczy od bet-at-homa

Do góry
#1213151 - 11/05/2007 07:37 Re: Betsson [13] [Re: Banik]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: Banik

Zorro napisales ze unikam meritum sparwy, czyli Twoim zadaniem betsson powinien publicznie ujawnic nazwiska graczy czy traderow z ich oswiadczeniami jakimi srodkami dysponowali w tamtym momencie i jakie transkacje przeprowadzali?
Jednoczenie jak mniemam betsson ma dac dostep uczestnikom tej dyskusji do oprogranowania giledy i publicznie wykazac jaki blad techniczny wystapil, przyznajac jakie system mial dziury?
Nie oczekuję takich szczegółów. Wystarczyłby chociaż namiastka jakiegoś wyjaśnienia. Na przykład dlaczego na błędzie ucierpiała tylko część graczy a nie wszyscy? Dlaczego inni w tym samym czasie gdy pojawiły się oferty z zawyżonymi kursami umieszczali na rynku oferty dokładnie takie jak chcieli? System traktował nierówno graczy? Na jakiej podstawie? Takie rzeczy praktycznie się nie zdarzają.

Sam grałem wiele razy w betsson na żywo i za każdym razem byłem ja, jeden podmiot wystawiający oferty za większe stawki oraz kilka osób, które z reguły przyjmowały tylko oferty, wystawiając cokolwiek sporadycznie za stawki rzędu kilka, kilkanaście euro. Tak samo jest na rynkach nie na żywo. Zresztą można sobie włączyć stronę i poobserwować. Więcej niż 99% ofert wystawia jeden i ten sam podmiot, który robi to też na live.

Kto mógł zatem ucierpieć? Tylko i wyłącznie ten podmiot. A trudno go nie kojarzyć z Betssonem. To, że betsson anulował zakłady tylko potwierdza te przypuszczenia.

Do góry
#1213188 - 11/05/2007 08:41 Re: Betsson [13] [Re: ToLkieN]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
Originally Posted By: ToLkieN
nie koniecznie niech sie betson uczy od bet-at-homa

nie jestem jakimś fanem akurat betssona, więc jestem tu bardzo obiektywny, ale co do Bet-at-home to gorszej kompromitacji nie spotkałem w sieci i naprawdę betsson jest pod każdym względem o klasę wyżej niż takie Bet-at-home.... mam zero szacunku do Bet-at-home, naprawdę mnie zwiedli kiedyś zwodząc terminami wypłaty aż dostałem ją o 600zł mniejszą po 4 tygodniach. Bet-at-home TO DNO w moim odczuciu. Betsson o niebo lepszy... TYLKO TE LIMITY W BETSSONIE... to mega minus.

Do góry
#1213189 - 11/05/2007 08:42 Re: Betsson [13] [Re: Banik]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Originally Posted By: Banik


Sprawa pokera - dopiero zapoznaje sie z wszytskimi szczegolami sprawy.
Z informacji jakie otrzymalem do tej pory wynika, ze ONGAME, powtarzam ONGAME zamknal konto pokerowe owego gracza (wraz z innym spoza betsson), na poczatku stycznia, czyli 5 miesiecy temu...

A to w porzadku. Mieliscie prawo zabrac gosciowi jego pieniadze.
Nie ma sprawy. Szkoda gadac...

Do góry
#1213212 - 11/05/2007 09:00 Re: Betsson [13] [Re: CarlosMarc]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
nie...rolowac maja sie dawac, a jak zlapia, to nic nie czynic, tylko napisac uprzejma prosbe o niepowielanie procederu.O ile sprawa z gielda wydaje sie kompromitujaca dla betssona, o tyle sytuacje pokerowa jak najbardziej popieram. A te 5 miechow, to co ten kolo przez 5 miechow spokojnie to przyjal (wiedzial, ze oszukal, konskewencje i tak stosunkowo male, bez wzgledu na to, ile mial na koncie), a teraz gdy nagonka na betsson za gielde zaczyna sie wyciaganie wszystkiego, aby sie dolaczyc, aby jeszcze do.j.ebac. Opanujcie sie ludzie!

Do góry
#1213222 - 11/05/2007 09:10 Re: Betsson [13] [Re: polskignom]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Jak zaczniemy popierać takie złodziejstwo to ,niedługo to stanie się nagminne ,nie rozumiesz polskignom ?

Konsekwencje małe ? Sprawa z pokerem wydaje mi się bardziej jasna ,zabierają mu środki z chip dumpingu ,lub te co wymienił z środków pochądzacych z pokera na zakłady spowrtowe ,blokują konto na zawsze a reszte środków wypłacają a nie kradną całość kasy !

Do góry
#1213247 - 11/05/2007 09:35 Re: Betsson [13] [Re: Maciek]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
oszustwo jest oszustwo. Jesli bedzie popierac oszustwo, tylko dlatego, ze to inny gracz, to szybko sie okaze, ze zadna firma nie bedzie miala zaufania do polskich graczy i beda konta blokowane za nie wiadomo co. I wtedy wielu "profesjonalistom" bukmacherki, ktorzy szydza z bukow naziemnych zostana tylko te naziemne \:\) ... chcesz tego? bo ja nie.

Do góry
#1213298 - 11/05/2007 10:37 Re: Betsson [13] [Re: polskignom]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Nie te czasy że Polakom nie pozwalaja zakładać kont ,powiem ci że sam gdybym chciał policzyć na ile buki mnie w sumie oszukały to myśle że za te pieniądze kupiłbym niezłą fure .

Czasem warto odpóścić bukowi ale na pewno nie takiemu jak betsson który dla graczy którym udało się coś u nich wygrać daje limity 10-15 zł haha - kpina.

Do góry
#1213380 - 11/05/2007 16:14 Re: Betsson [13] [Re: Maciek]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
polskignom....prosze Cie.........jesli ktos zawinil trzeba mu to udowodnic i napisac co zlego zrobil i wyjasnic dlaczega taka a nie inna kara.

a w betson zamykaja konto zabieraja kase i nie udzielaja zadnych informacji ze wzgledow bezpieczenstwa, wiec popieraj ich sobie dalej.........

Do góry
#1213388 - 11/05/2007 16:28 Re: Betsson [13] [Re: sports]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Swego czasu na Gamebookers była możliwość przeslania legalnie kasy ze swojego konta do innego użytkownika Gamebookers,sam z tego korzystałem.Bodajże z rok temu znieśli taką możliwość bo dochodziło do wręcz "cyrkowych transakcji"i GB mógł mieć kłopoty prawne.Jakby nie było od wymiany kasy są banki a nie pokerroom czyli sprawa pokera jest poza wszelką dyskusją i buk miał racje......pozostaje otwarta sprawa giełdy.

Do góry
#1213396 - 11/05/2007 16:33 Re: Betsson [13] [Re: AGASSI]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
każdy buk, nawet taki expekt, nawet jak znajdzie nagminnego polaczka cwaniaczka oszukującego na bonusach itp. to zamyka konto ale ZWRACA KASE co najmniej do wysokosci depozytu danej osoby. Jesli betsson tego nie zrobil komukolwiek to ma mega minus i blamaż, za taki drobiazg betsson może stracić na reputacji lata wyrabiania marki.

co do limitów, to jak dla mnie JEDYNY problem w betssonie \:\) poza tym to jest spoko buk i czesto daje sie grać handicapy po dobrych kursach, które wszystkie inne buki już zdjęły / zrzuciły. Poza ŻENUJĄCYMI LIMITAMI pokroju Bwin / interwetten / sportingbet, to nie można na nich narzekać. Dobra obsługa, formy płatności, nigdy nie przycinali mnie na zakładach.

Do góry
#1213401 - 11/05/2007 16:46 Re: Betsson [13] [Re: polskignom]
pascal123 Offline
veteran

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1279
Originally Posted By: polskignom
nie...rolowac maja sie dawac, a jak zlapia, to nic nie czynic, tylko napisac uprzejma prosbe o niepowielanie procederu.O ile sprawa z gielda wydaje sie kompromitujaca dla betssona, o tyle sytuacje pokerowa jak najbardziej popieram. A te 5 miechow, to co ten kolo przez 5 miechow spokojnie to przyjal (wiedzial, ze oszukal, konskewencje i tak stosunkowo male, bez wzgledu na to, ile mial na koncie), a teraz gdy nagonka na betsson za gielde zaczyna sie wyciaganie wszystkiego, aby sie dolaczyc, aby jeszcze do.j.ebac. Opanujcie sie ludzie!


Zgadzan sie w 100% co zresztą pisałem kilkanaście stron wcześniej, przyznał sie do chip dumpingu. Więc nie ma o czym gadać.

Do góry
#1213484 - 11/05/2007 17:59 Re: Betsson [13] [Re: pascal123]
lodzerman Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2007
Postów: 84
POLSKIGNOMIE!!!!!!!
ja się ciebie pytam , kto został oszukany ! Jeśli ja np wejdę sobie na stół pokerowy gdzie będziemy tylko we dwóch i przegram specjalnie do ciebie 100 $ to powiedz mi kogo oszukałem!!!!!!!
no powiedz jak tak gadasz !!!!!1
Problem polega na tym , że jak jest jakis zakaz nie mający problemu z logiką to się najczęściej łapia na niego ludzie.a cwaniacy na tym korzystają.Zakaz chipdumpjgu ma na celu zapobiegać pomocy jednemu graczowi przeaz drugiego gracza przeciw osobie trzeciej!!!! i tak on jest sformułowany, a firma BETSSON korzysta z tego zakazu w swoisty sposób nie chcąc zgodzić się na niekontrolowany wypływ pieniędzy graczy. To tak jak z Bankami w totalitarnych krajach , gdzie masz pieniądze , ale musisz uzyskać zgodę na ich wyjęcie z konta.

Do góry
#1213503 - 11/05/2007 18:15 Re: Betsson [13] [Re: lodzerman]
lodzerman Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2007
Postów: 84
Dlaczego w tym kraju są frajerzy , którzy uważają ,że instytucja ma zawsze racje , a oni się musza jej podporzadkować. Zgadzają sie na to by oprocentowanie wziętego kredytu zmienic z 4% na 400% (wide reforma balcerowicza).lub przyjąć do wiadomości że bukowi wolno wszystko a ja musze się podporzadkować jego woli.
Ludzie toż to feudalizm!!!!
Gra u bukmachera polega na tym , że ja (w sensie prawnym) jestem jego równym partnerem.Jeśli miałbym się godzić na to że on jest panem i władcą to lepiej żebym zajął się czyms inny A do agassiego jeszcze: Mój drogi nie wiem czy wiesz , ale np w polskim prawie jest zakaz stosowania sztuczek prawnych wobec zwykłych ludzi , bo ustawodawca przewidział że niemożliwością jest by zwykły obywatel chodził do kazdej instytucji z prawnikiem.Więc twoja rada żebym wziął sobie adwokata znającego perfekt język angielski i przetłumaczył ten ich regulamin , ma się nijak do rzeczywistości.Jeszcze się pytacie czemu aż 5 miesięcy zwlekałem by to opisać , otóż dopiero niedawno dowiedziałem sie o tym zdarzeniu

Do góry
#1213516 - 11/05/2007 18:32 Re: Betsson [13] [Re: lodzerman]
lodzerman Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2007
Postów: 84
Jeszce raz wam tłumaczę , że firma Betsson stosuje rózne sztuczki by krasc ludziom pieniadze ,udając przy tym jedynego sprawiedliwego. Jak można być sędzią , będac stroną w sporze!!!!!! Takie prawo nie istnieje nawet w afrykańskich dyktaturach. Jestem przekonany że gdy Lapserdak odda sprawę do sądu , to wygra ją natychmiast bo to co zrobił Betsson to zwykła kradzież.

Do góry
#1213519 - 11/05/2007 18:34 Re: Betsson [13] [Re: lodzerman]
pascal123 Offline
veteran

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1279
Widze że Twoja racja jest mojsza niż moja. Dalej nie rozumiesz, że chip dumping sluży do wyłudzania bonusów i prania brudnych pieniędzy ?

Piszesz że nikomu to nie szkodzi.
Posiadać trawki też nie można, nikomu to nie szkodzi, wg. mnie kara 3 lat jest niestosowna, ale to nie znaczy że jak policja mnie złapie to nie dostane kary.

Że regulamin był po angielsku ? Jeśli ktoś nie potrafi przetłumaczyć i przeczytać to niech tam nie gra.

Pisałeś że ci co sie wymieniali nie wiedzieli o tym że nie wolno ? "Panie władzo, nie wiedziałem że nie moge mu ukraść"

Sztuczki prawne ? Gdzie ?

Do góry
#1213524 - 11/05/2007 18:38 Re: Betsson [13] [Re: lodzerman]
lodzerman Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2007
Postów: 84
I jeszcze postaram sie by znalazło sie to w mediach!!! piękny tytuł byłby np . "Pierwszy proces przeciwko bukmacherowi internetowemu" albo "BETSSON- Bukmacher czy złodziej"

Do góry
#1213527 - 11/05/2007 18:45 Re: Betsson [13] [Re: lodzerman]
lodzerman Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2007
Postów: 84
pascal ty serio piszesz?????????????
Jak można wyłudzić bonus przez chipdumping ?
tam nikt nie wyłudzał bonusów , jak wiesz zresztą nie można przerzucić pieniędzy z konta sportowego na pokerowe , zreszta osoba została zweryfikowana prze firmę betsson . Jak mkożna wyprać brudne 100$ ? to jest pranie brudnych pieniędzy czy co ? jaja sobie robisz? to tak jak oskarżyc kogoś o łapówkę w wysokości 20 groszy.I co ty mi porównujesz kradzież zegrka na ulicy z zawiłym regulaminam w nie ojczystym języku z nielogicznymi postanowieniami!

Do góry
Strona 18 z 20 < 1 2 ... 16 17 18 19 20 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (alfa, akagi, Sensei, pacyfista, 11kera11, Akhu), 3924 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591880 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42