Strona 6 z 11 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 10 11 >
Opcje tematu
#1226915 - 16/05/2007 17:12 Re: Betsson [14] [Re: lodzerman]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: Betsson.com


fakty:
łapserdak zrobił mały depozyt (ok 40$) po czym przy udziale dwoch innych graczy, pod pozorem gry, przetransferował na swoje konto ponad 400$.
Cała akcja przebiegła niezwykle sprawnie -
- wpłata depozytu przez łapserdaka - godzina 13.01
- chipdumping - transfer środków na konto łapserdaka - kilknaście rozdań
- zlecenie wypłaty cześci przekazanej kwoty - godzina 13.21

Zablokowana została cała kwota, biorąca udział w chip dumpingu.
Betsson nie zablokował innych środków, poza tymi, które wykorzystane zostały do chip dumppingu



Zresztą tłumaczenie łapserdaka jest trochę nielogiczne:
Jeśli łapserdak miał na kocie wieksza kwotę, to po co przekazywał jeszcze $100 - skoro mógł wykorzystać to co na tym koncie się znajdowało??
Jestem przekonany, że łapserdak świadomie Was oszukuje i Wami manipuluje, ponieważ myśli, że pomoże mu to w odzyskaniu pieniędzy.
Oczywiście może się zwrócić do Was o pomoc, ale wydaje mi się, że nie powinien Was okłamywać.


Podaj teraz Ty Lodzerman fakty ... pośmiejemy się

Do góry
Bonus: Unibet
#1226980 - 16/05/2007 18:00 Re: Betsson [14] [Re: moonlight]
tikituk Offline
stranger

Meldunek: 11/04/2007
Postów: 7
A może ktoś jest w stanie odpowiedzieć na mój problem?

"...oświadczenia o zgodzie na obciążenie karty kredytowej przez Betsson.com (należy zostawić jedynie 4 ostanie numery karty)."

Chcę mieć możliwość wypłaty, skan karty i dowodu, to wiem o co chodzi, bo to raczej reguła, ale o co chodzi z tym? Mam to napisać? Wziąć skądś? Mam konto w mbanku...Jeśli ktoś to przeszedł, to proszę o pomoc...

pozdrawiam

Do góry
#1227105 - 16/05/2007 18:33 Re: Betsson [14] [Re: tikituk]
BAHmVIP Offline
addict

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 617
Originally Posted By: tikituk
A może ktoś jest w stanie odpowiedzieć na mój problem?

"...oświadczenia o zgodzie na obciążenie karty kredytowej przez Betsson.com (należy zostawić jedynie 4 ostanie numery karty)."

Chcę mieć możliwość wypłaty, skan karty i dowodu, to wiem o co chodzi, bo to raczej reguła, ale o co chodzi z tym? Mam to napisać? Wziąć skądś? Mam konto w mbanku...Jeśli ktoś to przeszedł, to proszę o pomoc...

pozdrawiam


Chodzi o to, że nie musisz podawać wszystkich cyfr w numerze karty> Betsonowi wystarcza ostatnie 4.

czyli zamiast:

1234 1234 1234 5678 999

wystarczy

**** **** **** 5678 XXX

Rónież przy skanach można "ukryć" te cyfry.

Do góry
#1227138 - 16/05/2007 18:42 Re: Betsson [14] [Re: BAHmVIP]
tikituk Offline
stranger

Meldunek: 11/04/2007
Postów: 7
"...oświadczenia o zgodzie na obciążenie karty kredytowej przez Betsson.com"

Chodzi mi konkretnie o tą część cytatu...Mam im wysłać skan dowodu, skan karty i to oświadczenie.Co to jest to oświadczenie?

pzdr

Do góry
#1227733 - 16/05/2007 20:50 Re: Betsson [14] [Re: tikituk]
lapserdak1963 Offline
newbie

Meldunek: 09/05/2007
Postów: 25
ok jesli wedlug niektorych osob jestem oszustem:) to napiszcie na czym polegalo nasze oszustwo jesli z kazdych z tych kont mozna bylo wyplacic pieniadze legalnie.
Firma betsson ani razu nie kwestionawalo legalnosci kont.
Firmy bukmacherskie z soba wspolpracuja a konto z betwina zostalo zweryfikowane przed wyplata pieniedzy.
A wiec zdradzcie mi jaki byl moj nieczciwy cel przy przelaniu pieniedzy z konta na konto bo chyba sprawa prania brudnych pieniedzy zostala wyjasniona ze nie wchodzi w rachube gdyz nie staralem sie o zaswiadczenie a urzedy skarbowe nie uznaly by dochodow z bukow internetowych zafranicznych jako legalne(sprobujcie sie przyznac ze macie takkie dochody kara morowana)

Do góry
#1227795 - 16/05/2007 21:19 Re: Betsson [14] [Re: lapserdak1963]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Nie jesteś oszustem. Złamałeś regulamin, który zaakceptowałeś przy rejestracji i zostały wobec Ciebie wyciągnięte konsekwencje w nim zawarte. To jakie miałeś intencje zupełnie nie ma znaczenia. Nie ważne czy miałeś zamiar wyprać tę kasę czy przesłać na inne konto, z którego zamierzałeś ją pilnie wpłacić na sierociniec. Dochodzić swoich praw oczywiście możesz, ale najlepiej bezpośrednio z supportem Betsson, albo w sądzie, pisaniem na forum już chyba niewiele wskórasz.

Do góry
#1227853 - 16/05/2007 21:34 Re: Betsson [14] [Re: z o ® r o]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
moim skromnym zdaniem w ogóle nic nie wskóra - zresztą jak w prawie
we wszystkich sprawach gracz kontra firma - gracz z góry jest na przegranej pozycji i trzeba się poprostu pilnowac aby nie dawac firmie pretekstu a w niektórych naprawdę niewiele trzeba aby pożegnac się z teoretycznie naszymi pieniędzmi.takie prawo dżungli.
jak się nie podoba to do sts-u itp i itd
a niuans pt klient ma prawo lub dbanie o klienta przez firmę to włożyc między bajki - tu pieniądze wchodzą w grę a nikt nie lubi przegrywac - szczególnie buki
szybciej to zrozumiemy mniej rozczarowań póżniej
pozdro

Do góry
#1227894 - 16/05/2007 21:42 Re: Betsson [14] [Re: lapserdak1963]
BAHmVIP Offline
addict

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 617
Originally Posted By: lapserdak1963
ok jesli wedlug niektorych osob jestem oszustem:) to napiszcie na czym polegalo nasze oszustwo jesli z kazdych z tych kont mozna bylo wyplacic pieniadze legalnie.
Firma betsson ani razu nie kwestionawalo legalnosci kont.
Firmy bukmacherskie z soba wspolpracuja a konto z betwina zostalo zweryfikowane przed wyplata pieniedzy.
A wiec zdradzcie mi jaki byl moj nieczciwy cel przy przelaniu pieniedzy z konta na konto bo chyba sprawa prania brudnych pieniedzy zostala wyjasniona ze nie wchodzi w rachube gdyz nie staralem sie o zaswiadczenie a urzedy skarbowe nie uznaly by dochodow z bukow internetowych zafranicznych jako legalne(sprobujcie sie przyznac ze macie takkie dochody kara morowana)


Na jakiej podstawie Betson ma określać czy "przekazywane" fundusze są godziwego pochodzenia.
Nie ma też środków by weryfikowac uczciwość.
Popełniłeś czyn zabroniony.

Jeśli mogłeś wypłacić legalnie, to trzeba było to zrobić.
Buk jest po to być mógł u niego przegrać a nie robić z niego "sylwestrowego pośrednika"


O jakiej "współpracy buków" mówisz?
(sądzisz, że potwierdzą taką "współpracę" ?)

Betsson nie ma obowiązku (powodu) by Ci wierzyć.

Nie ma też powodu by pozwalać na proceder "wyprowadzania bonusów". (to że tym razem tak nie było niczego nie zmienia).

Jak zawrócisz na podwójnej ciągłej w środku nocy na pustej ulicy, to dostaniesz mandat. Nikt Cie nie nazwie piratem drogowym.

Oszustem bym Cie nie nazwał.

Na razie wygląda na to, że oszczędnie gospodarujesz prawdą.
(kwoty, wygrane itp.)
Masz okazje wykazać, ze to Betsson kłamie a Ty "przelałeś" $100 a zabrali Ci wygrane $300.

Do góry
#1228115 - 16/05/2007 23:00 Re: Betsson [14] [Re: BAHmVIP]
lodzerman Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2007
Postów: 84
Bardzo sie mylicie mówiąc że z bukami ( w sporze bukmacher kontra gracz) nie mamy szans .Mamy i to bardzo duże . Jeśli wszyscy będziemy piętnować takich bukmacherów , mówić jakie stosują praktyki a w szczególności jaki mają restrykcyjny regulamin, to nikt nie będzie u nich grał i wtedy mogą się zwinąć .Przecież nikt już nie wpłaci pieniędzy do playbanks albo do pointbet gdyby sie reaktywowali. Bukmacherzy typu betsson będą nas na tyle dobrze traktować na ile będą musieli , i chodzi o to żeby uświadomić niewiedzących , że tam po prostu nie warto grać. A mnie po prostu szlag trafia , że cwaniacy ze Szwecji drenują w tak nieuczciwy sposób nasze portfele.

Do góry
#1228122 - 16/05/2007 23:03 Re: Betsson [14] [Re: lodzerman]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce
Masz rację! Tyle, że jedna Katrine to za mało! Wymyśl jeszcze Beatrix, Alexis, Anne i tak z 10 kont dodatkowo załóż tutaj, to może uda ci się kasę wyrwać.

Do góry
#1228169 - 16/05/2007 23:16 Re: Betsson [14] [Re: lodzerman]
BAHmVIP Offline
addict

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 617
Originally Posted By: lodzerman
Bardzo sie mylicie mówiąc że z bukami ( w sporze bukmacher kontra gracz) nie mamy szans .Mamy i to bardzo duże . Jeśli wszyscy będziemy piętnować takich bukmacherów , mówić jakie stosują praktyki a w szczególności jaki mają restrykcyjny regulamin, to nikt nie będzie u nich grał i wtedy mogą się zwinąć .Przecież nikt już nie wpłaci pieniędzy do playbanks albo do pointbet gdyby sie reaktywowali. Bukmacherzy typu betsson będą nas na tyle dobrze traktować na ile będą musieli , i chodzi o to żeby uświadomić niewiedzących , że tam po prostu nie warto grać. A mnie po prostu szlag trafia , że cwaniacy ze Szwecji drenują w tak nieuczciwy sposób nasze portfele.


Playbanks reaktywacja nastapiła i ma się dobrze
(zakręcony regulamin bonusowy).

Do buka o marnej reputacji mozna przelewac marne srodki, utrzymywać niskie saldo itp.
(przy marnych limitach nie ma co szaleć).

Ocena reputacji musi się jednak opierać na jasnych kryteriach.

"Regulaminowo", to nawet nie musiał być Twój kolega a dowolny podstawiony co dał Ci wygrać. Nie masz nad takim kontroli
ale konto Ci zamkną i co im zrobisz?


Na razie jednak w Betssonie "uczciwemu nie dzieje się krzywda"

Dlatego wyjaśnienie "afery giełdowej" jest tak istotne.

Do góry
#1228178 - 16/05/2007 23:16 Re: Betsson [14] [Re: Gandhi]
katrine999 Offline
stranger

Meldunek: 16/05/2007
Postów: 5
Dziwie się że niektórych śmieszy to co napisałam ale 4500 zł to dla mnie bardzo duża kwota na którą ciężko pracowałam i nie mam zamiaru nikomu nic udowadniać.
Betsson napisał na tym forum
Zablokowana została cała kwota, biorąca udział w chip dumpingu.
Betsson nie zablokował innych środków, poza tymi, które wykorzystane zostały do chip dumppingu
Więc moim przypadku zostały zablokowane również środki które nie brały udział w chipdumpingu ,chcę wiedzieć czy zamierzacie mi wypłacić ~4500 zł czy nie.
Czekam na odpowiedź.

Do góry
#1228187 - 16/05/2007 23:19 Re: Betsson [14] [Re: katrine999]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: katrine999
Dziwie się że niektórych śmieszy to co napisałam ale 4500 zł to dla mnie bardzo duża kwota na którą ciężko pracowałam i nie mam zamiaru nikomu nic udowadniać.
Betsson napisał na tym forum
Zablokowana została cała kwota, biorąca udział w chip dumpingu.
Betsson nie zablokował innych środków, poza tymi, które wykorzystane zostały do chip dumppingu
Więc moim przypadku zostały zablokowane również środki które nie brały udział w chipdumpingu ,chcę wiedzieć czy zamierzacie mi wypłacić ~4500 zł czy nie.
Czekam na odpowiedź.
......raczej na FORUM zrzutki nie będzie.

Do góry
#1228226 - 16/05/2007 23:31 Re: Betsson [14] [Re: AGASSI]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce
lodzerman, nie ośmieszaj się z tym podszywaniem i mnożeniem ludzi "oszukanych" przez betsson. Mógłbyś się chociaż trochę wysilić i na przykład próbować zmienić styl, a nie pisać posty tak samo (czyli bardzo charakterystyczne stawianie spacji przed znakami interpunkcyjnymi a nie za (vide pierwszy post "katrine") czy jeszcze bardziej charakterystyczne pisanie każdego zdania w osobnym wierszu (vide drugi post fikcyjnej "katrine"). A już pisanie w środku nocy postów na dwa konta jeden po drugim w krótkim odstępie czasu to żenada na maksa.

W razie zaś gdyby okazało się, że jesteś chory i masz rozdwojenie jaźni, to serdecznie przepraszam.

Do góry
#1228260 - 16/05/2007 23:40 Re: Betsson [14] [Re: Gandhi]
lodzerman Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2007
Postów: 84
katrine napisz do lapserdaka maila lap63rn@yahoo.pl . Jak będę miał więcej materiału , to napisze bardzo ciekawy artykuł do gazety.
A Ty gandhi ,moonlight i qcz i jeszcze paru innych pod tym samym nickiem Bójcie się o swoje miejsca pracy albo zatrudnijcie się do uczciwych buków,

Do góry
#1228279 - 16/05/2007 23:44 Re: Betsson [14] [Re: lodzerman]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce
Quote:
napisze bardzo ciekawy artykuł do gazety.
\:D \:D \:D
Gazetki szkolnej?

Wracając do tematu. Jak w betssonie jest z limitami? Szybko się je zarabia?

Do góry
#1228579 - 17/05/2007 01:04 Re: Betsson [14] [Re: lodzerman]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: lodzerman
katrine napisz do lapserdaka maila lap63rn@yahoo.pl . Jak będę miał więcej materiału , to napisze bardzo ciekawy artykuł do gazety.
A Ty gandhi ,moonlight i qcz i jeszcze paru innych pod tym samym nickiem Bójcie się o swoje miejsca pracy albo zatrudnijcie się do uczciwych buków,


Ja już myślę, że w tych wszystkich kłamstwach się już zupełnie pogubileś ... Proponuje napisz do faktu ... Tylko nic o mnie nie wspominaj proszę o mnie szef z roboty wyrzuci \:D

Do góry
#1228618 - 17/05/2007 01:19 Re: Betsson [14] [Re: lodzerman]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Originally Posted By: lodzerman
Bardzo sie mylicie mówiąc że z bukami ( w sporze bukmacher kontra gracz) nie mamy szans .Mamy i to bardzo duże . Jeśli wszyscy będziemy piętnować takich bukmacherów , mówić jakie stosują praktyki a w szczególności jaki mają restrykcyjny regulamin, to nikt nie będzie u nich grał i wtedy mogą się zwinąć .Przecież nikt już nie wpłaci pieniędzy do playbanks albo do pointbet gdyby sie reaktywowali. Bukmacherzy typu betsson będą nas na tyle dobrze traktować na ile będą musieli , i chodzi o to żeby uświadomić niewiedzących , że tam po prostu nie warto grać. A mnie po prostu szlag trafia , że cwaniacy ze Szwecji drenują w tak nieuczciwy sposób nasze portfele.

masz poczucie humoru
cwaniacy ze szwecji kontra frajerzy z polski - w to nawet dziecko nie uwierzy , proponuje żebyś zaczął działac a nie tylko robic wpis na forum - mam prośbę jak już coś wywalczysz to daj wtedy konkret co wywalczyłeś na swoją korzyśc w starciu z bukiem , wtedy przedstawiciel betssona to potwierdzi i będzie po sprawie,ale jestem gotów się załozyc a nawet postawic , że firma będzie górą - tak jest w 99%
osobiście gram u nich sporadycznie więc nie mam wyrobionej opinii na ich temat

Do góry
#1228706 - 17/05/2007 01:55 Re: Betsson [14] [Re: crossmen]
lapserdak1963 Offline
newbie

Meldunek: 09/05/2007
Postów: 25
Mysle ze niektorzy pomylili sie co do celu prowadzenia tej dyskusji.
Mysle ze oskarzanie mnie ze chce na lamach forum uzyskania zwrotu pieniedzy jest sprawa smieszna.
Zanim poruszylem sprawe na forum napisalem kilka maili do suporta i preprowadzilem rozmowe z pracownica firmy Pania Magda.
Jesli ktos mysli ze chce po prostu odzyskac pieniadze to mnie rozsmiesza:)
Wszscy wiemy doskonale ze firma gdyby chciala oddac pieniadze to zrobila by to duzo wczesniej.
Moglbym pisac ze firma betsson klamie i przeinacza fakty co do
sposobu przelania pieniedzy z konta na konto.
Jak widzicie nie klamie i zgodnie z faktami pisze ze moje postepowanie byla takie jak relacjonuje fima betsson.
Chodzi mi tylko o to zeby firma betsson albo zaniechala w przyszlosci konfiskowanie pieniedzy kont pod byle pretekstem .
Mysle ze konfiskata pieniedzy powinna byc tylko wtedy gdu gracz naruszajac regulamin osiaga korzyszc finansowa .
Na razie jakos pracownicy firmy betsson wypowiadajacy sie na forum nie umieli wykazac jak konkretna kozysc finansowa osiagnalem i w jaki sposob firma betsson poniosla strate.
A jesli firma betsson nie potrafi wskazac konretnej straty ani konkretnej korzysci finansowej .
Jesli firma betsson osiagnela strate prosze zeby ja wykazali.
Oczywiscie moga znow powiedziec ze zgodnie z regulaminem ukradli te pieniadze ale niech nie pisza ze narazilem ich na strate finansowa albo ja osiagnalem jakakolwiek korzysc.

Do góry
#1228763 - 17/05/2007 02:06 Re: Betsson [14] [Re: lapserdak1963]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce
LOL, lapserdak vel lodzerman ver katrina tak żongluje kontami, że dopiero teraz zauważylem, że lodzerman i lapserdak to różne konta \:D Że też moderatorzy na to pozwalają... modowie, brać przykład z betssona!

Do góry
Strona 6 z 11 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Fantômas 44, VVega, igea23, 11kera11), 3371 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584583 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07