Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1244680 - 23/05/2007 08:22 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: buszmen]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
jak wam się widzi zakład, że Kaka odda ponad 1.5 strzałów w światło bramki? \:D Kurs 2.00 całkiem fajny.

Ale z takich naprawdę fajnych betów to wziąłem sobie, że Kaka strzeli co najmniej 3 gole @60.0, że Milan wygra 3-0, w tym Seedorf zdobędzie gola @70.0. No i czyste 3-0 po cienkim 30.0 \:D \:D

Do góry
Bonus: Unibet
#1244682 - 23/05/2007 08:27 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: buszmen]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
gdzie masz taki zaklad z Kaka? mi sie podoba \:\)
P.S mimo,ze nie lubie Milanu to mam dziwne przeczucie ,ze jutro zdobeda puchar..

Do góry
#1244683 - 23/05/2007 08:28 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: buszmen]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Ja nie mam nic przeciwko, żeby któryś z tych zakładów po kursach dwucyfrowych Ci wszedł

Odnośnie pierwszej propozycji - zakład całkiem prawdopodobny. Wystarcz jeden strzał z akcji + jakiś rzut wolny w obrębie pola karnego. Jak na 90 min. meczu zupełnie wykonalne \:\)

Do góry
#1244708 - 23/05/2007 09:44 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: Szewa]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
To wszystko z Unibet. Ponadto wziąłem jeszcze Kake, że strzeli 1 gola za 8.50 - myślę, że duża szansa patrząc na to jak Brazylijczyk grywał w LM.

A zakład na strzały jakby coś obejmuje także dogrywkę.

Do góry
#1244732 - 23/05/2007 15:27 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: buszmen]
Damien7 Offline
addict

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 448
Jak wiemy historia lubi się powtarzać, ale na taki scenariusz jak przed dwoma sezony nie ma co liczyć.
Obaj szkoleniowcy z respektem podchodza do tego pojedynku.
To mogą być piłkarskie szachy. Bo takie mecze jak w Stambule zdarzają się raz na długi czas.
Wg. mnie Puchar pojedzie do Mediolanu, bo wola zemsty i determinacji weźmie górę.
Forma obecna nie powinna być brana pod uwagę, gdyż oba zespoły odpuściły sobie ostatnie potyczki ligowe.
Seedorf, Pirlo, Kaka- ta trójka będzie prawdziwym kluczem do sukcesu. A na szpicy znakomicie dysponowany Crespo, który ma patent na strzelanie bramek The Reds. Liverpool nie ma takiej siły ognia. Milan zagra z żelazną konsekwencją (podobnie jak z Manchesterem) z tym, że o wyniku tego przetarcia zadecyduje szczegół.

Typy. Zywcięstwo Milanu wynikiem 1:0
Milan Siegnie po Puchar
Milan wygra w regulaminowym czasie.

Do góry
#1244734 - 23/05/2007 15:29 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: Damien7]
rudyfcb Offline
addict

Meldunek: 19/05/2006
Postów: 458
Skąd: Zopot
A na szpicy znakomicie dysponowany Crespo? Chłopaku ogranij się

Do góry
#1244784 - 23/05/2007 16:46 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: rudyfcb]
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
A za jego plecami Zvonko Boban Jeszcze dorzucić Savicevica i możemy jechać jak z Barceloną 13 lat temu

Do góry
#1244874 - 23/05/2007 17:37 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: (J)]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Ardian
Fajna dyskusja \:\)
Miło poczytać...
A jeżeli chodzi o mecz to znalazłem moim zdaniem ciekawy bet. Czy Gattuso otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? Za tak płacą 2.80. Kurs jak najbardziej opłacalny. Gattuso walczak jakich mało, nogi nigdy nie cofa i to nie powinno ujść uwadze niemieckiego sędziego. A że Angole też się nie dadzą to okazji do starć i fauli powinno być w sam raz. A że to finał nikt na jakieś zawieszenia nie będzie zwracał uwagi \:\)

Gattuso otrzyma kartkę w regulaminowym czasie gry?
Typ: Tak
Kurs: 2.80
Buk: Expekt

Pozdrawiam
Adrian


Bardzo ciekawy typ:)
Juz kilka dni temu mi wpadl w oko, zagralem to w Unibecie
kurs 3,10

Do tego Unibet wystawil sporo innych ciekawych opcji,
np ile Gattusso popelni fauli
powyzej 2,5 jest z kursem 1,60 nie powala ale wydaje sie bardzo bezpieczny.

Po za tym zaklady na to ile razy bedzie faulowany i Kaka i Gerrard:
Na Brazylijczyka kurs 1,65 powyzej 1,5
Na Anglika 1,90 i musi byc sfaulowany wiecej niz 2,5 wydaje sie godziwym kursem.

Obaj sa bardzo keatywni, beda sprawiac sporo klopotow swoim rywalom zarowno w srodku pola jak i pod sama bramka.
Typ buszmena rowniez bardzo ciekawy, pisze o tym 1,5 strzalu w swiatlo bramki z bardzo dobrym kursem.
Do tego w czas ewentualnej dogrywki tez sie liczy wiec szanse rosna;-)

Ogolnie strasznie bogaty wybor roznych kursow, dla kazdego cos milego.

Osobiscie sie troche dziwie sie troche opiniom ze jedni albo drudzy na 100% wygraja.
Porownywanie druzyn sprzed 2 lat jest zupelnie nie na miejscu bo zmianilo sie doslownie wszystko,
a juz pisanie ze np taki Dudek swoim kunsztem (?) zapewnil Benitezowi i druzynie poprzedni puchar to jakis totalny absurd:]
Wygrana tamtego finalu zapewnili tacy zawodnicy jak Gerrard ktory pociagnal druzyne w 2 polowie do ataku, a po trosze sami zawodnicy Milanu ktorzy najzwyczajniej w swiecie w przerwie mysleli ze juz maja wygrana w kieszeni i kiedy sie ockneli bylo juz za pozno bo Liverpool pozamiatal:)
Rola Dudka bylo stac na bramce i rzucac sie na chybil trafil i zdarzylo sie ze trafil nic wiecej, do tego zasluga Beniteza w 50% ktory przygotowal bramkarzy na rzuty karne i Dudek wiedzial gdzie i z jakim prawdopodobienstwem moga strzelac rywale, choc nie zmienia to faktu ze karne to nic wiecej jak tylko loteria, z calym szacunkiem do pana Jerzego ale nie jest on wybitnym bramkarzem, jest przecietnym bramkarzem ktory w Stambule mial "dzien konia" i swiadczy to zupelnie o niczym, bo kibice owszem zapamietali ten dzien ale nie zmazalo to nigdy kiksow ktore popelnial w innych meczach.

Z jednym wszyscy sa zgodni, to Milan ma delikatnie wieksze szanse na zdobycie pucharu ale to i tak wszystko nic,
w Stambule wynik do przerwy, wynik po przerwie, dogrywka, karne...
w zeszlym roku fatalne zachowanie bramkarza...
W tym roku znow moze wyskoczyc cos zupelnie nieprzewidzialnego dlatego zostaja tylko takie kursy jak wyzej, i reszta na live.
Nie ma co sie napinac to nie faza grupowa, dzis moze sie zdarzyc doslownie wszystko.

Milego ogladania ;\)


Edited by Biszop (23/05/2007 17:39)

Do góry
#1245327 - 23/05/2007 19:59 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: Biszop]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Jak co roku powtórzę: finał jest do oglądania, a nie grania \:\) Możemy oczywiście się sprzeczać, kto jest lepszym trenerem, lepszym defensywnym pomocnikiem, czy gorszym napastnikiem ;\) W przypadku meczu o taką stawkę nie ma to większego znaczenia. Oba zespoły wystąpią w najsilniejszych zestawieniach. O wyniku może zdecydować albo fantastyczna forma któregoś z zawodniów/zespołów, albo wręcz przeciwnie: jakiś rykoszet, czy koszmarny błąd bramkarza/obrońcy.

Ewentualnie można zwrócić uwagę na zakłady na poszczególnych zawodników, podawane przez kolegów wyżej.

Ja wieczorem uzbrajam się w czteropak Żubra, który wtedy podchodzi bardziej, i liczę na świetne zawody. Oby zakończone po mojej myśli ;\)

Do góry
#1245357 - 23/05/2007 20:07 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: Szewa]
LEWY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 3033
Skąd: Bydgoszcz
Podam swoje ciekawe typki z Expekt ktore moznaby zagrac \:\)


Milan handicap -1.0 5.00 4/10

dokładny wynik 3-1 dla Milanu 23 1/10

powyzej 2.5 goli 2.30 7/10

Liczba goli w 1-ej połowie powyzej1.5 goli 3.35 3/10

Czy J Arne Riise otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? tak 5 2/10

Czy G Gattuso otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? tak 2,65 8/10

Czy X Alonso otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? tak 3,2 6/10

Czy S Gerrard otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? tak 3,85 7/10

Musze przyznac ze kartki najbardziej mi sie podobaja \:\)

Do góry
#1245382 - 23/05/2007 20:11 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: Szewa]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Originally Posted By: Szewa
Jak co roku powtórzę: finał jest do oglądania, a nie grania \:\)

Widze, ze niezly z ciebie wymiatacz. Z takim podejsciem to daleko nie zajdziesz w bukmacherce. Masz 2 druzyny, ktore doszly do finalu, z jednej strony Milan, ktory wygral z MU u siebie 3:0 a na wyjezdzie polegl 2:3 - z drugiej strony Liverpool - zepol tak dobrze poukladany, ze potrafil rozwalic Barcelone, wygrac z Chelsea - karna ma bardzo dobrze wycwiczone.
Nie wiem jak dzisiaj ale Pinnacle jeszcze 2 dni temu dawal pk 2,40 na Liverpool i ok. pk 1,66 na Milan.
Szanse sa po 50%, a taka rozbieznosc kursowa? Oczywiscie, ze pk 2,40 na Liverpool jest jak najbardziej do grania. Czysty valuebet.

Podobnie, ktora z druzyn osiagnie trofeum - na Liverpool 2,40 - nic tylko brac

Do góry
#1245405 - 23/05/2007 20:18 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: LEWY]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Z kartek jeszcze takie coś:

Czy J Mascherano otrzyma kartkę w regulaminowym czasie?
Typ: Tak
Kurs: 3.20
Buk: Expekt

Milan ma bardzo kreatywny środek pola i bez fauli się nieobedzie. Poprostu czasami trzeba przerwać akcję faulem. A że Kaka, Pirlo, Seedorf i spółka takie akcje bedą mieli jestem o bet spokojny. Jak nie Mascherano to Gattuso, a najlepiej obaj równocześnie ;\)

Miłego oglądania \:\) Poleją się dziś żuberki...oj poleją \:\)
Pozdrawiam
Adrian

Do góry
#1245433 - 23/05/2007 20:26 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: encepence]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: encepence
Originally Posted By: Szewa
Jak co roku powtórzę: finał jest do oglądania, a nie grania \:\)

Widze, ze niezly z ciebie wymiatacz. Z takim podejsciem to daleko nie zajdziesz w bukmacherce. Masz 2 druzyny, ktore doszly do finalu, z jednej strony Milan, ktory wygral z MU u siebie 3:0 a na wyjezdzie polegl 2:3 - z drugiej strony Liverpool - zepol tak dobrze poukladany, ze potrafil rozwalic Barcelone, wygrac z Chelsea - karna ma bardzo dobrze wycwiczone.
Nie wiem jak dzisiaj ale Pinnacle jeszcze 2 dni temu dawal pk 2,40 na Liverpool i ok. pk 1,66 na Milan.
Szanse sa po 50%, a taka rozbieznosc kursowa? Oczywiscie, ze pk 2,40 na Liverpool jest jak najbardziej do grania. Czysty valuebet.

Podobnie, ktora z druzyn osiagnie trofeum - na Liverpool 2,40 - nic tylko brac


Chyba mnie nie zrozumiałeś. Chodzi o to, że ja przede wszystkim jestem kibicem, nie na każdy mecz patrzę przez pryzmat bukmacherki. Uważam za bezsens stawianie na jakąś drużynę i później zamiast delektowania się widowiskiem myślimy tylko o tym, czy nasz typ wejdzie. Dlatego też z zasady nie obstawiam meczów reprezentacji, finałów wielkich imprez oraz drużyn, którym kibicuję.

Z drugiej strony cieszę się, że Tobie idzie bardzo dobrze w tej jakże nierównej walce z bukami i mam nadzieję, że kiedyś założysz swój temat w PP i pokażesz w jaki sposób można daleko zajść w bukmacherce ;\)

Do góry
#1245438 - 23/05/2007 20:27 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: LEWY]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: LEWY


Czy J Arne Riise otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? tak 5 2/10 (6.0)

Czy G Gattuso otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? tak 2,65 8/10 (2.85)

Czy X Alonso otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? tak 3,2 6/10 (3.40)

Czy S Gerrard otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? tak 3,85 7/10 (4.00)



zakłady na kartki proponuje grać w Unibecie w nawiasie kursy z tego buka ;\)

Do góry
#1245441 - 23/05/2007 20:29 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: Szewa]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
@encepence: szanse nie są 50-50 \:p !

Do góry
#1245451 - 23/05/2007 20:30 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: Biszop]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Biszop
Porownywanie druzyn sprzed 2 lat jest zupelnie nie na miejscu bo zmianilo sie doslownie wszystko,
a juz pisanie ze np taki Dudek swoim kunsztem (?) zapewnil Benitezowi i druzynie poprzedni puchar to jakis totalny absurd:

Rola Dudka bylo stac na bramce i rzucac sie na chybil trafil i zdarzylo sie ze trafil nic wiecej, do tego zasluga Beniteza w 50% ktory przygotowal bramkarzy na rzuty karne i Dudek wiedzial gdzie i z jakim prawdopodobienstwem moga strzelac rywale...


Biszop, ty mnie najzwyczajnie w świecie rozwaliłeś
W Milanie zmieniło się akurat niewiele.
Brakuje Szewy, doszedł Oddo, trochę kosmetyki w defensywie
W Liveroopu zmiany są większe, bo Benitez wywalił na pysk sporo tych graczy, którzy zrobili mu nazwisko, bo fakty są takie, że po puchar sięgnęła autorska drużyna Houliera
Teraz Benites wystąpi ze swoją armadą i zobaczymy ile rzeczywiście jest warty i czy to aż tak dobry trener jak go inni rysują w tym i Ty \:D

Bo z tego zacytowanego tekstu o Dudku wynika, że to nie Dudek zatrzymał Milan ( myślę nie tylko o karnych ) ale Benitez \:D
Z tego co piszesz, wnioskuję, że równie dobrze na bramce mógłbym staną np. ja i to po obaleniu sześciopaka
Warunek jest jeden - byle bym tylko zapamiętał uwagi Beniteza, w który róg kto strzela \:D
Faktem jest, że Dudek miał wtedy dzień konia, bo w innych meczach potrafił dać ciała, ale to w żaden sposób nie podważa jego zasług i decydującej roli, jaką odegrał w tym konkretnym spotkaniu

Z tą kreatywnością Gerarda to też deczko przesadziłeś, bo tenże grajek jest "kreatywny" co najwyżej na poziomie Seedorfa, bo porównanie go do Kaki to obraza dla Brazylijczyka i dla futbolu.
W Milanie jest jeszcze Pirlo i od niego Gerard mógłby się sporo uczyć, z miernym skutkiem zresztą
"Kreatywność" Gerarda szczególnie widoczana jest w reprezentacji
Radzę popatrzeć na spotkania Synów Albionu i na osiagane ostatnio wyniki

Generalnie jednak chciałbym się odnieść do typów, które przedstawiłeś
Otóż jeśli te, ile razy kto będzie faulowany, mają sens i pewnikiem wejdą ;), bo dzisiejszy mecz będzie meczem walki, o tyle kartka dla Gatusso wydaje mi się mniej prawdopodobna
Sam wybór "ofiary" czyli Gatusso wydaje się naturalny, tym niemniej taktyka ( i przewidywany obraz gry ) każą mi się dość sceptycznie odnieść do tego typu
Jest też jeszcze jedno "ale"
Włosi co cwaniaki i znakomici aktorzy - i nawet jak oni sami faulują, to rozkładają ręce i wmawiają sędziemu, ze było akurat odwrotnie, wszak oni to aniołki \:D bez skazy, tylko przeciwnicy ich faulują i koszą równo z trawą

Przewaga Milanu w środku dla nikogo nie ulega wątpliwości
To raczej Milan będzie prowadzić grę, będzie skracać grę
Czerwoni będą im w tym przeszkadzać, a jak będą przy piłce, to raczej będą kierować długi piłki, by ominąć tę strefę, do szybkich napastników, bądź do "Żyrafy" jeśli ten wyjdzie w pierwszej jedenastce
Kłopoty będą mieć obrońcy Milanu i to raczej ci grający po bokach
Jeśli szukać kartek w Milanie to raczej wśród obrońców, bo jak im się przytrafi błąd, to będą faulować
Ja bym raczej był skłonny poszukać kartek wśród czerwonych, bo oni w pierwszej kolejnosci będą przeszkadzać, a że są technicznie kiepscy, to uciekać będą się do fauli.
A Mediolańczycy upadać potrafią \:D

i na koniec mała dygresja, jak ktos z Milanu dostanie kartkę, to błagam - nie piszcie, że to zasługa Beniteza \:D \:D \:D

Do góry
#1245569 - 23/05/2007 20:55 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: rene]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
aha, a wracając do meczu sprzed 2 lat. Milan wówczas zatrzymał tylko Dudek z Bożą pomocą. Dzięki ingerencji Stwórcy padły też wyjątkowo farciarskie bramki dla Live.

próbując postawić się w sytuacji graczy Milanu, wiem jaką będą mieli dziś motywację. Gdybym ja był na ich miejscu to prędzej umarłbym na boisku niż zszedł z niego pokonany;]

Do góry
#1245597 - 23/05/2007 21:00 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: rene]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: rene
Originally Posted By: Biszop
Porownywanie druzyn sprzed 2 lat jest zupelnie nie na miejscu bo zmianilo sie doslownie wszystko,
a juz pisanie ze np taki Dudek swoim kunsztem (?) zapewnil Benitezowi i druzynie poprzedni puchar to jakis totalny absurd:

Rola Dudka bylo stac na bramce i rzucac sie na chybil trafil i zdarzylo sie ze trafil nic wiecej, do tego zasluga Beniteza w 50% ktory przygotowal bramkarzy na rzuty karne i Dudek wiedzial gdzie i z jakim prawdopodobienstwem moga strzelac rywale...


Biszop, ty mnie najzwyczajnie w świecie rozwaliłeś
W Milanie zmieniło się akurat niewiele.
Brakuje Szewy, doszedł Oddo, trochę kosmetyki w defensywie
W Liveroopu zmiany są większe, bo Benitez wywalił na pysk sporo tych graczy, którzy zrobili mu nazwisko, bo fakty są takie, że po puchar sięgnęła autorska drużyna Houliera
Teraz Benites wystąpi ze swoją armadą i zobaczymy ile rzeczywiście jest warty i czy to aż tak dobry trener jak go inni rysują w tym i Ty \:D

Bo z tego zacytowanego tekstu o Dudku wynika, że to nie Dudek zatrzymał Milan ( myślę nie tylko o karnych ) ale Benitez \:D
Z tego co piszesz, wnioskuję, że równie dobrze na bramce mógłbym staną np. ja i to po obaleniu sześciopaka
Warunek jest jeden - byle bym tylko zapamiętał uwagi Beniteza, w który róg kto strzela \:D
Faktem jest, że Dudek miał wtedy dzień konia, bo w innych meczach potrafił dać ciała, ale to w żaden sposób nie podważa jego zasług i decydującej roli, jaką odegrał w tym konkretnym spotkaniu

Z tą kreatywnością Gerarda to też deczko przesadziłeś, bo tenże grajek jest "kreatywny" co najwyżej na poziomie Seedorfa, bo porównanie go do Kaki to obraza dla Brazylijczyka i dla futbolu.
W Milanie jest jeszcze Pirlo i od niego Gerard mógłby się sporo uczyć, z miernym skutkiem zresztą
"Kreatywność" Gerarda szczególnie widoczana jest w reprezentacji
Radzę popatrzeć na spotkania Synów Albionu i na osiagane ostatnio wyniki

Generalnie jednak chciałbym się odnieść do typów, które przedstawiłeś
Otóż jeśli te, ile razy kto będzie faulowany, mają sens i pewnikiem wejdą ;), bo dzisiejszy mecz będzie meczem walki, o tyle kartka dla Gatusso wydaje mi się mniej prawdopodobna
Sam wybór "ofiary" czyli Gatusso wydaje się naturalny, tym niemniej taktyka ( i przewidywany obraz gry ) każą mi się dość sceptycznie odnieść do tego typu
Jest też jeszcze jedno "ale"
Włosi co cwaniaki i znakomici aktorzy - i nawet jak oni sami faulują, to rozkładają ręce i wmawiają sędziemu, ze było akurat odwrotnie, wszak oni to aniołki \:D bez skazy, tylko przeciwnicy ich faulują i koszą równo z trawą

Przewaga Milanu w środku dla nikogo nie ulega wątpliwości
To raczej Milan będzie prowadzić grę, będzie skracać grę
Czerwoni będą im w tym przeszkadzać, a jak będą przy piłce, to raczej będą kierować długi piłki, by ominąć tę strefę, do szybkich napastników, bądź do "Żyrafy" jeśli ten wyjdzie w pierwszej jedenastce
Kłopoty będą mieć obrońcy Milanu i to raczej ci grający po bokach
Jeśli szukać kartek w Milanie to raczej wśród obrońców, bo jak im się przytrafi błąd, to będą faulować
Ja bym raczej był skłonny poszukać kartek wśród czerwonych, bo oni w pierwszej kolejnosci będą przeszkadzać, a że są technicznie kiepscy, to uciekać będą się do fauli.
A Mediolańczycy upadać potrafią \:D

i na koniec mała dygresja, jak ktos z Milanu dostanie kartkę, to błagam - nie piszcie, że to zasługa Beniteza \:D \:D \:D


Czytanie Twoich wypowiedzi jest mowiac delikatnie bardzo wesole;-)
Nie faworyzuje nikogo, a jedynie twierdze ze obie druzyny to zupelnie inna bajka w dniu dzisiejszym, porownujac do okresu sprzed dokladnie dwoch lat,
wiek, doswiadczenie, kwestia podejscia do meczu, doslownie wszystko,
oczywiscie pozornie w Milanie wiele sie nie zmienilo ale chocby sam Kaka jest dwa lata starszy, o jakies 10 meczy bardziej doswiadczony...
to tyczy sie praktycznie wszystkich pilkarzy, a takze trenerow zlaszcza Beniteza.
Odpowiadajac nie czytasz zbyt dokladnie albo czytasz to co chcesz przeczytac.
Po pierwsze zeby Dudek "zatrzymal" Milan najpierw Ci zawodnicy ktorych wysmiewasz (np:Gerrard) musieli wyrownac katastrofalny wynik,
dopiero wtedy nasz rodak mogl sie wykazac, oczywiscie to czego dokonal zostanie zapisane na kartach historii gruba czcionka ale pisanie ze jest to wynik jego ponadprzecietnych umiejetnosci jest przynajmniej smieszne, strzelanie karnych to sztuka z domieszka szczescia, natomiast ich bronienie to juz tylko szczescie z domieszka umiejetnosci, jesli twierdzisz inaczej to... oczywiscie masz racje :grinNie grales chyba nigdy w pilke nie liczac niedalekiego trzepaka.
Tak, twierdze ze duza zasluga trenera w tym jak przygotowal bramkarza do ewentualnych jedenastek, bo wlasnie tak wyszydzany przez Ciebie benitez ze swoja obsesyjna perfekcja i dbaloscia o szczegoly byl 2 lata temu lepiej przygotowany "do zajec" niz jego rywal, zreszta sam Dudek kilka dni po tamtym meczu to przyznal ze Rafa mial rozpisanych dokladnie rozpisanych zawdnikow Milanu.

Kolejna kwestia, Twoje uprzedzenia do pilki wyspiarskiej, a takze jak widac powyzej wloskiej sa zenujace.
Konstruktor prowadzil z Toba polemike i szczerze go podziwiam ze mu sie chcialo, on przedstawia argumenty, Ty ciagle bijesz piane o dlugich pilkach i wycinaniu rowno z trawa:]
O pilce wloskiej tez probujesz sie wypowiadac, a za bardzo pojeciem nie grzeszysz, Wlosi to aktorzy, ot taki stereotyp, ktory gdybys ogladal troszke ta lige to wiedzialbys ze odchodzi w wielu przypadkach w zapomnienie, w przypadku Milanu tym bardziej.

Zeby nie bylo, zanim znow zaatakujesz;-)
Uwazam ze dzis Milan jest minimalnycm faworytem, porownanie druzyn wcale nie wypada jednoznacznie, zreszta gdyby tak bylo to nic tylko dom zastawiac i grac:)

Co do trenerow tu Benitez jest w moim odczuciu lepszy, a czy sie to potwierdzi przekoanmy sie wieczorem, bo to na cale szczescie gra 22 zawodnikow, a nie trenerzy;-)

Ogolnie kibicuje Milanowi ale wcale ich wygranej nie jestem taki pewien zeby zaryzykowac chocby srednia stawke.
Co do typow na kartki, nie bardzo wiem po co sie wypowiadasz skoro nie ogladasz ani jednej ani drugiej ligi bo przeciez sa nie warte ogladania ;\)

Nie odpowiadaj jesli mozesz, czas skonczyc dyskusje ktora do niczego nie prowadzi:)

Pozdrawiam

Do góry
#1245677 - 23/05/2007 21:17 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
ja tylko kilka słów też odnośnie kartek.
Zgodzę się z rene, że bardziej bym szukal kartek u piłkarzy The Redds.
Po pierwsze to wiemy jak pieknie symulują włoscy piłkarze i nie trudno jest nabrać sędziego na jakiś faul.
Po drugie piłkarze Milanu są zdecydowanie lepsi technicznie od graczy Liberpoolu, typ na faule na Kece też piękny i śmiało powinien wejść. Kakka, Seedorf, Pirlo wiele razy będą faulowani a walczył bedzie z nimi m.in Gerrrard.
Po 3 wiadomo jak się walczy w lidze angielskiej, tam sędziowie są pobłażliwi tu będzie inaczej. Piłkarze z Mediolanu będą prowokowali

Do góry
#1245748 - 23/05/2007 21:43 Re: Finał CHAMPION LEAGUE 2006/07 AC Milan - Liverpool [Re: Biszop]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Biszop - po pierwsze nie atakuję ciebie, a po drugie nie wyszydzam Beniteza
Nie mogę jednak zrozumieć skąd takie (wszech)uwielbienie tego szkoleniowca i przypisywanie mu zasług wszelakich

Spójrz na fakty ( pisze z pamięci, więc drobne niedociągnięcia wybacz )
Benitez dostał Valencję
Wcześniej Valencia, nie pod jego wodzą, była dwa razy pod rząd finalistą LM
Można śmiało sformułować więc tezę, że dostał zespół dobry i kompletny
Z tym zespołem wygrał La ligę i zebrał śmietankę po poprzedniku, Ale sezon później "doprowadził" Valencję na 6 czy nawet 7 miejsce w lidze
W Liverpoolu też dostał "spadek" po Houlierze
Z tą drużyną wygrał LM po pamiętnym 3:3, przy czym ten mecz określany jest jako "cud, którt zdarza się na 100 lat"
Poza tym to Gerrard, Dudek i reszta graczy, których w większosci juz nie ma ma w tym udział...

Teraz Benitez ma swoją drużynę, którą zbudował na swoją modłę i okaże się dopiero, ile ten zespół jest wart i czy rzeczywiście jest tak, ze jest on lepszy od tego poprzedniego, który wygrał LM

Dziś także będzie - przynajmniej w moich oczach - pierwszy test Beniteza, bo w Premiership to on juz ździebko pracuje, ale sukcesów nie ma żadnych ( znaczących )

Więc nie odbieraj mi prawa do innej niz twoja opinii o Benitezie
Tym bardziej że jego "kunszt trenerski' do zbyt wyszukanych nie należy, a styl gry jaki prezentuje Liverpool zbytnio mi nie odpowiada, bo gra The Reds jest dla mnie po prostu nudna
Dla mnie, ale nie tylko

każdy ma inne zapatrywani na futbol ( ten pozatrzepakowy ) i prawdą jest, że ani liga angielska, ani włoska ( poza wyjątkami do mnie nie przemawiają )

Piszesz, ze ciebie śmieszą moje wypowiadzi
Mnie również wiele wypowiedzi śmieszy, ale nie robię z tego problemu, bo wiem, że każdy patrzy na piłkę inaczej i innych wartości w niej szuka.
A że ja napiszę inaczej i trochę podyskutuję z konstruktorem, to według mnie fajnie
Bo rózne zdania można mieć, co w moim przypadku nie oznacza, że nie szanuje oponentów
Najważniejsze, by szanować się wzajemnie

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa), 3196 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584697 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07