Strona 8 z 15 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 14 15 >
Opcje tematu
#1295383 - 13/06/2007 05:35 Re: Betsson [15] [Re: hanele]
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
Originally Posted By: hanele
Originally Posted By: Banik
Najczeszcza przyczyna nakladania limitow indywidualnych przez bukmacherow jest granie ich pomylek , bledow (np odwrocone kursy )itd
Kolejna moze byc nawet zagranie zdarzenia za syndykatem graczy.
Oczywiscie moze dostac tez limit za zbyt dlugie cykliczne wygrywanie, ale jesli nie ma ono zwiazku z 2 powyzszymi przyczynami, ale to wydarza sie z regulu po dlugim czasie ( w zaleznosci od bukmahera ) i limit nie jest tak drastyczny.

No nareszcie Panie Banik - Dziekuję.
Teraz jesli można, proszę o tak szczerą wypowiedź dot. minionego zdarzenia na giełdzie.


To samo co powyzej.
Powtarzam ze problem limitowania jest czescia gry w zaklady sportowe , a przyczyny jakie przytoczylem powyzej sa uniwersalne.

Do góry
Bonus: Unibet
#1295395 - 13/06/2007 05:39 Re: Betsson [15] [Re: SenDPL]
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
Originally Posted By: SenDPL
Może zabiorę głos po raz drugi w tej dyskusji, bo to co prezentuje pan Banik reprezentując firmę Betsson.com zakrawa o łapanie się brzytwy przez tonącego.

Jak już BAHmVIP wspomniał, to w interesie firmy jest, żeby kursy były ustalone w prawidłowy sposób. Nie mówcie, że nie korzystacie z Betradaru, pomyłki się już zdarzają niesamowicie rzadko, a jeśli ktoś źle ustalił kursy, to karać należy odds compilera, a nie zwykłego gracza. Nasz klient nasz pan.

Syndykat graczy - już wcześniej się z tego śmiałem, do tej pory nie wiem co miała firma na myśli? O 'ustawki' grane przez konkretnych graczy? Sorry, pozostawię to bez komentarza, wątpię żeby ktoś grał u Was 'ustawki' za więcej niż 500 pln, na więcej limity nie pozwolą przecież.

Ostatniego zdania nie zrozumiałem, więc spróbuję ustosunkować się do całości. Jeśli ktoś przegrywa i wpłaca to jest ok, prawda? Ale jeśli komuś trzeba zapłacić, to już jest be. Widzicie, jeśli ktoś otwiera firmę, to chyba oczywistym jest, że kapitał powinien być w stanie zapewnić wypłaty z wygranych. Z tego, co mi wiadomo, to powinniście się cieszyć, że wygrywa, no chyba że nie żyjecie z marginów.

Ogólnie polecam panu Banikowi zorientowanie się trochę głębiej w temacie i dopiero późniejsze wypowiadanie się w temacie, tudzież zatrudnienie przez firmę Betsson bardziej kompetentnej osoby. Bo to, co czytamy, jest totalną porażką. Pozdrawiam.


Obawiam sie ze kompetnie nie zrozumiales mojego przekazu.

Do góry
#1295529 - 13/06/2007 06:36 Re: Betsson [15] [Re: viktor]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: viktor
hej wczoraj zleciłem wypłate na konto bankowe. dzis rano rozliczyli a popołudniu pisało ze jzu dokonali wypłaty na moje konto ( wiec niby oni kase juz wysłali na moje konto dzis o po południu ) o której moge sie spodziewac jej u mnie

ps mozna wpłacac przelewem24 czy mtrasferem
widziałem u nich jakąs wypłate w 24 h co to oznacza, ale nie mogłem z niej skorzystac bo nie było wyboru, w jednym miescju pisze wypłata w 24 h za 2 pln a drugim ze od 1 do 3 dni ????


do mbanku idzie standardod 1,5-2 dni.

Do góry
#1295538 - 13/06/2007 06:49 Re: Betsson [15] [Re: Banik]
hanele Offline
veteran

Meldunek: 13/01/2006
Postów: 1250
Originally Posted By: Banik
Originally Posted By: hanele
Originally Posted By: Banik
Najczeszcza przyczyna nakladania limitow indywidualnych przez bukmacherow jest granie ich pomylek , bledow (np odwrocone kursy )itd
Kolejna moze byc nawet zagranie zdarzenia za syndykatem graczy.
Oczywiscie moze dostac tez limit za zbyt dlugie cykliczne wygrywanie, ale jesli nie ma ono zwiazku z 2 powyzszymi przyczynami, ale to wydarza sie z regulu po dlugim czasie ( w zaleznosci od bukmahera ) i limit nie jest tak drastyczny.

No nareszcie Panie Banik - Dziekuję.
Teraz jesli można, proszę o tak szczerą wypowiedź dot. minionego zdarzenia na giełdzie.


To samo co powyzej.
Powtarzam ze problem limitowania jest czescia gry w zaklady sportowe , a przyczyny jakie przytoczylem powyzej sa uniwersalne.

ok. Dzięki. Rozumiem, tym, bardziej ze w każdej firmie tak jest, ale o klasie danej firmy świadczy to w jaki sposób traktuje sie klienta. Na pewno w niejednym przypadku to trudne, ale mimo wszystko bardzo ważne. Po prostu nie przeginać, bo firma bez zbytu ginie... Najgorszy jest brak zaufania i zła prasa ;\)
pozdr.

Do góry
#1295677 - 13/06/2007 15:45 Re: Betsson [15] [Re: Banik]
BAHmVIP Offline
addict

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 617
Originally Posted By: Banik
Originally Posted By: BAHmVIP
Originally Posted By: Banik

Najczeszcza przyczyna nakladania limitow indywidualnych przez bukmacherow jest granie ich pomylek , bledow (np odwrocone kursy )itd
Kolejna moze byc nawet zagranie zdarzenia za syndykatem graczy.


Limit indywidualny jest działaniem pozaregulaminowym.

Za błedy winien odpowiadać bukmacher a nie gracz.
Gracz nie ma obowiązku badać czy bukmacherowi nie zachciało się kursów odwrócić.
To są kpiny, Macie dostep do kursów konkurencji i oprogramować nie mozecie takich pomyłek ?
To jedyni wzbudza podejrzenia, że "błedy" robione są by mieć "haki" na hraczy

"syndykat graczy", to też jakiś wynalazek pozargulaminowy.
O każdym możecie sobie tak napisać.


Zwroc uwage ze napisalem "bukmacherzy" a nie betsson. Konta mam u poand 20 bukow i z niejedna sytuacja mialem juz do czynienia.


Nie obronisz Betssona poprzez rozszerzanie mącipola.

Temat dotyczy Betssona (wyglada na to, że "B" przez grzeczność). Nie pierwszy raz pojawia się problem limitów.
Polityka Betssona w tym zakresie jest nieprzejrzysta.
Nawet nie wiadomo za ile można zagrać.
Wpłacasz 100 zł a pozwolą Ci zagrać za 25.

Proszę bardzo... Podaj powody dla których nakłada się limit 50 gr w Betsson?
Nie macie odwagi zamknąć konta za niewinność? Chcecie mieć lepsze statystyki?

I nie pisz, że ktoś Cię nie rozumie jak piszesz banialuki na poziomie tablicy ogłoszeń w STS a omijasz istote problemu (rozumiem, że nie możesz/chcesz o wszystkim pisać).

Załóż jeszcze konta u buków, którzy mają jasną politykę limitów.
np. PP, GB, Pinn, ...

Do góry
#1295684 - 13/06/2007 15:59 Re: Betsson [15] [Re: BAHmVIP]
NiUNiU Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 22791
Skąd: Zaragosa /Rzeszów
pytanie z innej beczki .. jakiego banku zaczyna sie ten rachunek.. czyzby to byl Inteligo ..?

50 10205558 11111
dziekuje z gory za pomoc ...

Do góry
#1295685 - 13/06/2007 16:00 Re: Betsson [15] [Re: NiUNiU]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
tak

Do góry
#1295688 - 13/06/2007 16:04 Re: Betsson [15] [Re: hanele]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: hanele
tym bardziej ze w każdej firmie tak jest
NIe do końca w każdej. Ja gram w kilkudziesięciu od paru lat więc mam porównanie. Podzieliłbym je na 4 kategorie. Te gdzie limity można dostać po:

I)kilku zakładach
II)kilkunastu zakładach
III)klikudziesięciu zakładach
IV))kilkuset zakładach
V)w ogóle

Betsson zaliczam do kategorii II. Dochodzi też kwestia wysokości ograniczonych stawek. Średni poziom może wynieść:

I)kilkadziesiąt eurocentów
II)kilka euro
III)kilkanaście euro
IV)klikadziesiąt euro
V)100 euro lub więcej

Tutaj Betsson jest w III kategorii. W ujęciu ogólny Betsson jest w top 10 najostrzej limitujących buków.

Pytanie: czy takiej firmie opłaca się limitować graczy? Na pewno tak. Czy coś na tym traci? Niestety tak. Przy każdym odsiewie "mądrych" klientów (a jest ich o dziwo coraz więcej zamiast coraz mniej) traci się także część tych wartościowych. Znane są przypadki ludzi, którzy przegrali fortunę u buka po czym dostali limit bo zagrali coś za "syndykatem" graczy lub pomyłkę. Także w dłuższej perspektywie opłaca się zainwestować w inne metody walki z "syndykatami" graczy. Na przykład lepszy soft, który zmieniałby płynnie kursy.

Do góry
#1295899 - 13/06/2007 18:12 Re: Betsson [15] [Re: z o ® r o]
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
BAHm VIP pisanie ze w betsson z gory limituje 0,5 euro , to sa takie same banialuki jak na tablicy sts jak to ujales.
Co do Pinnacle , jak Ci sie wydaje dlaczego na niektore zdarzenia tam sa limity powyzej 10.000 euro a na niektore kilkadziesiat euro ( np. formula 1 , gdzie nie moze byc mowy o machlojkach )?

Do góry
#1296642 - 13/06/2007 21:27 Re: Betsson [15] [Re: Banik]
BAHmVIP Offline
addict

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 617
Originally Posted By: Banik
BAHm VIP pisanie ze w betsson z gory limituje 0,5 euro , to sa takie same banialuki jak na tablicy sts jak to ujales.
Co do pinnacle , jak Ci sie wydaje dlaczego na niektore zdarzenia tam sa limity powyzej 10.000 euro a na niektore kilkadziesiat euro ( np. formula 1 , gdzie nie moze byc mowy o machlojkach )?


O "górach" nie pisałem.
Odwoływałem się do przykładu innego dyskutanta, który dostał limit indywidualny i to nawet nie 0,50 EUR a 0,50 PLN.

Jak zwykle chcesz zamącić czyt. pomieszać limit na zdarzenie z limitem indywidualnym.

Limit na zdarzenie jestem w stanie akceptować.
Tak samo jestem w stanie zaakceptować brak zdarzenia w ofercie.

W Pinnacle zanim wpłacę wiem, że mogę obstawić np. max 100 EUR
a w Betssonie po wpłaceniu tej 100 dowiem się, że mogę zagrać za 25 zł.
Ten limit jest tam dla wszystkich.
Dlatego dla mnie jest to Bukmacher przez duże "B".

Do góry
#1298906 - 14/06/2007 06:41 Re: Betsson [15] [Re: BAHmVIP]
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
Originally Posted By: BAHmVIP

Jak zwykle chcesz zamącić czyt. pomieszać limit na zdarzenie z limitem indywidualnym.


Nie da sie zamieszac czyms co jest ze soba powiazne.

Do góry
#1298941 - 14/06/2007 07:10 Re: Betsson [15] [Re: Banik]
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
Piszac o limitach (powtarzam zasadach ogolnie panujaych u zdecydowanej wiekszosci bukmacherow ) i syndykatach weszlismy na tematy tabu dla samych mniej lub bardziej profesjonalnych graczy. Jeden z nich pare postow powyzej zdarzyl mnie juz za to zbesztac \:\) Wyjasnie jeszcze ze z betsson wspolpracuje jako Freelance Odds compiler i odkad pisze w tym temacie przedstawiam rozne punkty widzenia, a nie "jedynie sluszny" jak coniektorzy mi przypisuja.

Do góry
#1299332 - 14/06/2007 18:08 Re: Betsson [15] [Re: Banik]
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
BAHmVIP wytłumaczył to dość przejrzyście, bo w Pinnacle mamy od razu do czynienia z podanymi u góry limitami, a co więcej, można grać bez najmniejszych problemów i po 20 razy over the limit, co wielu graczy czyniło(wiem, że można, bo nie jeden raz grałem po limitach x15, kurs spadał, ale warto było). Tutaj jest trochę inaczej - tak sobie patrzę na ofertę, i co widzę? Powiedzmy sobie - Szwedzka Div 2 M Götaland - za ile pozwolicie mi to zagrać w singlu? Na nowym koncie 150 pln? Ciekawe, exp czy pin pozwoli mi za kilka razy więcej bez mrugnięcia okiem. Wiem, betsson ma przelewy24, jest nastawiony na inny rynek, graczy podobnych do bwinowców. Ale czy nie warto się czasem zainteresować bardziej poważnym podejściem do sprawy? A co do tego syndykatu - żaden temat tabu, tylko po prostu zbłaźniłeś się tym określeniem i nie potrafiłeś poprzeć tego żadnymi argumentami. Wątpię, żeby grupy zamknięte u Was grały, więc to żadna sprawa tutaj.

Do góry
#1299387 - 14/06/2007 18:31 Re: Betsson [15] [Re: SenDPL]
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
Originally Posted By: SenDPL
Szwedzka Div 2 M Götaland - za ile pozwolicie mi to zagrać w singlu? Na nowym koncie 150 pln? Ciekawe, exp czy pin pozwoli mi za kilka razy więcej bez mrugnięcia okiem.


Gwarantuje ci ze kilka razy wiecej niz podales.
A w przypadku zakaldow h2h na formule 1 takze kilka razy wiecej niz w Pinnacle.

Do góry
#1299391 - 14/06/2007 18:33 Re: Betsson [15] [Re: Banik]
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Czepiasz się szczegółów, ale wiesz, że sens mojego postu jest zupełnie inny. Mogłem sobie podstawić pod wyżej przedstawioną ligę Kakkonen C, Turk 2nd div albo Polish 2nd div. A wtedy te kilka razy więcej nie będzie funkcjonowało niestety. Zły przykład wybrałem, przecież Betsson ma siedzibę w Szwecji, wybacz.

Do góry
#1299446 - 14/06/2007 18:52 Re: Betsson [15] [Re: SenDPL]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
nie mam pojecia czemu atakujecie Banika pytaniami o limity, kaze wam tam ktos grac? ja tam nie gram, dla mnie ten buk nie istnieje i nie wpisuje sie nie potrzebnie, ze Betsson limituje, bo mnie to nie interesuje, dajcie juz sobie z tym spokoj, bo to sie robi naprawde nudne, codziennie po kilkanascie postow, ze Betsson limituje i ze w Pinnacle mozna grac za wiecej

Do góry
#1301397 - 15/06/2007 02:22 Re: Betsson [15] [Re: yaaho]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
Betsson to bardzo dzina firma. Jakiś czas temu wpłaciłem do nich pieniądze aby uzyskać bonus. Powoli obracałem sobie kasę i kiedy miałem już zrobione około 800zł obrotu ( wymagane jest 1322zł)sprwadzilem na stronce ile mi jeszcze brakuje, a tutaj szok: "Obrót Wykonany" Nie wiem czy to pomyłka, jakiś bonus, czy kolejna pułapka betssonu. Boje się, że jak wypłace to co ugrałem to sie doczepią że nie dokonałem całego obrotu. Support oczywiście nie odpowiada... Może miał ktoś taką sytuacje:/

Do góry
#1301605 - 15/06/2007 03:49 Re: Betsson [15] [Re: HoMiK155]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Banik...mam pytanie:


obstawilem zaklad na total sets played: under 2,5 games w meczu Giquel-Becker.

Mecz zakonczyl sie w 2 setach, Wy rozliczyliscie jako over 2,5 games?

O co chodzi?

Do góry
#1301849 - 15/06/2007 05:47 Re: Betsson [15] [Re: polskignom]
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
Homik wyslij login swoj na moj priv. Support moz emiec problemy bo czesc poslkuch potrali traktuje maile z supportu jako spam ( zreszta nie tylko betssona) Mozesz tez zalatwic bardzo szybko sparwe na liveczacie.

polskignom wynik poprawiony , podaj mi swoj login na priv otrzymasz drobny bonus (jesli oczywiscie chcesz )

Do góry
#1302152 - 15/06/2007 14:10 Re: Betsson [15] [Re: yaaho]
lodzerman Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2007
Postów: 84
Yahoo, ja wiem że każdy myślący gracz będzie omijał Betssona z daleka,ale rolą tego forum jest miedzy innymi ostrzeganie innych przed nieuczciwymi firmami ( celowo nie używam słowa bukmacher bo Betsson to nie jest żaden buk tylko korporacja finansowa mająca na celu wyciągnięcie od nas pieniędzy wszystkimi możliwymi metodami).Limity biorą się stąd ,gdyż nie ma w tej firmie prawdziwych analityków , którzy są wstanie skorygować każdy błedny kurs w ofercie .Zamiast nich Betsson woli zatrudniać socjologów ,psychologów , prawników i ekonomistów ,którzy stosując wszystkie sztuczki socjotechniczne oraz prawne drenują nasze kieszenie .Graczy , którzy głeboko analizują ofertę, nie jest w sumie tak dużo i można ich wyeliminować wprowadzając limity co Betsson właśnie czyni. NIe jest przy tm ważne czy wygrywasz czy przegrywasz - jeśli komputer Betssona zakwalifikuje cię do potencjalnych "zawodowców" nakładane są na ciebie drakońskie limity.Betsson po prostu chce mieć za swoich klientów kompletnych amatorów i to do nich jest skierowana oferta. Wyjaśniłem za pana panie Banikco jest z tymi limitami, bo Ty nigdy tego nie powiesz bo umiesz tylko ściemniać.
P.S. Banik , ten turniej to nie Akademickie Mistrzostwa Polski tylko Błękitna Wstęga Odry, i obiecanych bonusów nie daliście graczom, bo zorientowaliście się ,że w tym środowisku ludzie na grę u was nie dadzą sie nabrać . U was chipdumping (pewno sami wymyśliliście to słowo)jest przestepstwem a tam gdzie normalni ludzie grają w pokera czyli np w POKERSTARS można przesyłać sobie pieniądze jak w moneybookers i okazuje sie nie byc to przestępstwem(niedowiarkom radzę sprawdzić ).Cwaniactwo i kłamstwo to głowne cechy Betssona

Do góry
Strona 8 z 15 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 14 15 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (11kera11), 3815 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592388 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42