Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#1400240 - 15/07/2007 22:36 Bukmacher, który pozwala wygrywać!
wygrywacz Offline
stranger

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 21
Witam, w tym temacie chciałbym poznać Wasze propozycje, bukmacherów które pozwalają wygrywać. Odrazu nadmienię, czym ten ten temat różni się od "Którego buka polecacie?" itp. Chciałbym, abyście wymienili bukmacherów, którzy pozwalają wyciągnąć duże pieniądze. Nie zwracamy uwagi na atrakcyjność oferty, fukncjonalność i wygląd strony, czas realizacji wpłat i wypłat, szybkość/język supportu, marżę a tym bardziej bonusy itp. Bierzemy pod uwagę traktowanie poważnych klientów, limity, wypłacolność itp.
Prosze o zabieranie głosu poważne osoby, które grają/grały za poważne pieniądze, i mają wiedzę w tym temacie.

Do góry
Bonus: Unibet
#1400248 - 15/07/2007 22:39 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: wygrywacz]
vwpolo Offline
old hand

Meldunek: 19/04/2007
Postów: 845
jesli chodzi o moje doswiadczenia: mi pozwala grac za naprawde duze pieniadze EXPEKT,w zasadzie nie limituje mnie w zaden sposob a troche juz stamtad wyciagnalem,oprocz niego gram tylko na Betfair jesli chodzi o powazna gra z jasnych powodow

Do góry
#1400252 - 15/07/2007 22:41 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: vwpolo]
wygrywacz Offline
stranger

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 21
Jeżeli to nie problem, piszcie co dla Was oznacza "duże pieniądze", myślę, że to kwestia względna. Pozdrawiam.

Do góry
#1400255 - 15/07/2007 22:42 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: wygrywacz]
vwpolo Offline
old hand

Meldunek: 19/04/2007
Postów: 845
Originally Posted By: wygrywacz
Jeżeli to nie problem, piszcie co dla Was oznacza "duże pieniądze", myślę, że to kwestia względna. Pozdrawiam.


dla mnie kwoty rzedu kilku tys

Do góry
#1400283 - 15/07/2007 22:57 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: vwpolo]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Duze pieniadze mozna wyciagnac z Pinnacle, naprawde idealny buk do grania mocno, jednak takie rzeczy jak siatkowka, reczna, kosz, pilka nozna z Polski moga byc limitowane np. na 100funtow, jednak gdy postawisz to 100 funtow kurs spada i ponownie mozesz postawic kolejne 100. Dla przykladu ostatnio na siatke tak stawialem i kurs sie spadal kilka razy, ale przyjeli dosc spora kwote i co sie okazalo? Ze kurs obnmizyl sie tak jak u innych bukow byl od poczatku \:D Czyli najlepsze kursy i mozliwosc grania za wieksza kase. Na ussports mozna stawiac po 10 tys funtow. I co najwazniejsze ten buk nie limituje indywidualnie graczy, a wiec skroisz ich na kilkanascie tysiecy funtow bedziesz traktowany jak inny, po prostu pod tym wzgledem to super sprawa.

Do tego betfair moge polecic, aczkolwiek podobno im zalezy aby kasa tam byla, czyli nie lubia graczy ktorzy kroja innych i wyplacaja, czasmi pojawiaja sie limity, jednak to tylko info od znajomych, sam jakos ich na wiele nie skroilem, wiec nie mam tego problemu \:\)

Do góry
#1400309 - 15/07/2007 23:05 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: connor]
vwpolo Offline
old hand

Meldunek: 19/04/2007
Postów: 845
jak to mozliwe limity na BF?bo nie rozumiem

Do góry
#1400310 - 15/07/2007 23:08 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: vwpolo]
wygrywacz Offline
stranger

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 21
Experto podkreślił, że to info od znajomych, czyli na zasadzie "słyszałem, że...". Należy to raczej traktować w formie mitów.

Do góry
#1400314 - 15/07/2007 23:12 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: wygrywacz]
vwpolo Offline
old hand

Meldunek: 19/04/2007
Postów: 845
ja po prostu nie rozumiem kwestii limitow bo betfair to przeciez gielda a wysokosc mozliwych do postawienia pieniedzy zalezy od graczy, ale moze tej kwestii nie poruszajmy bo jak wiele poprzednich tematow skonczylo sie mega dyskusja o BF KONIEC o BF:) kiedys sportingbet dawal mi za spora kaske grac ale teraz to juz limity w zasadzie dla wiekszosci szkoda zachodu dla nich jak ktos mysli grac za duze stawki

Do góry
#1400316 - 15/07/2007 23:12 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: vwpolo]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Tak, ze kroil innych graczy i wyprowadzal kase z betfair(i chodzi tutaj o spora kase), a przeciez na logike to im zalezy, aby kasa pozostawala w betfair i aby sie nia obracalo, z tym ze nie wiem na ile ich polityka sie zmienila, bo info jest sprzed roku, w kazdym razie betfair jest u mnie w rankingu bardzo wysoko. Jednak co do kursow to wcale nie maja takich najlepszych, poza tym co ci ludzie tam wystawiaja... Np. wczoraj mozna bylo obstawic ze Francja lub Bulgaria wygraja te lige swiatowa \:\)

Do góry
#1400325 - 15/07/2007 23:17 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: connor]
vwpolo Offline
old hand

Meldunek: 19/04/2007
Postów: 845
takie tam rzeczy sie wystawia by szukac jeleni a tacy ZAWSZE sie znajda,skupiajac sie na temacie kiedys Bet-at-home bez problemu pozwalal mi stawiac kwoty 2-3 tys na kupon ale teraz pewnie juz sie zmienilo a ja juz tam nie gram

Do góry
#1400351 - 15/07/2007 23:44 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: connor]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Originally Posted By: Experto
Tak, ze kroil innych graczy i wyprowadzal kase z betfair(i chodzi tutaj o spora kase), a przeciez na logike to im zalezy, aby kasa pozostawala w betfair i aby sie nia obracalo, z tym ze nie wiem na ile ich polityka sie zmienila, bo info jest sprzed roku, w kazdym razie betfair jest u mnie w rankingu bardzo wysoko. Jednak co do kursow to wcale nie maja takich najlepszych, poza tym co ci ludzie tam wystawiaja... Np. wczoraj mozna bylo obstawic ze Francja lub Bulgaria wygraja te lige swiatowa \:\)

Cos w tym musi byc - tydzien temu przydzwonilem na Vetre i zrobili zwroty na mecz uznajac ze nie ma szans zeby decyzja UEFA byla w ciagu 3 dni - jak im pisze ze nie ma innej mozliwosci (i nie bedzie innej) jak przekwalifikowanie wyniku meczu na wlakower dla Vetry a odwolywac to sie ewentualnie Legia moze ale od wykluczenia w kolejnych latach nabieraja wody w usta i odpisuja ze 'juz podjeli decyzje o uniewaznieniu rynku na mecz Vetra-Legia' - widac bardziej lubia tych co stawiaja na 'pewniaki' bo ich jest wiecej i taka decyzja byla dla nich korzystna

Do góry
#1400360 - 15/07/2007 23:50 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: Lord Devastator]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
Originally Posted By: Lord Devastator
Originally Posted By: Experto
Tak, ze kroil innych graczy i wyprowadzal kase z betfair(i chodzi tutaj o spora kase), a przeciez na logike to im zalezy, aby kasa pozostawala w betfair i aby sie nia obracalo, z tym ze nie wiem na ile ich polityka sie zmienila, bo info jest sprzed roku, w kazdym razie betfair jest u mnie w rankingu bardzo wysoko. Jednak co do kursow to wcale nie maja takich najlepszych, poza tym co ci ludzie tam wystawiaja... Np. wczoraj mozna bylo obstawic ze Francja lub Bulgaria wygraja te lige swiatowa \:\)

Cos w tym musi byc - tydzien temu przydzwonilem na Vetre i zrobili zwroty na mecz uznajac ze nie ma szans zeby decyzja UEFA byla w ciagu 3 dni - jak im pisze ze nie ma innej mozliwosci (i nie bedzie innej) jak przekwalifikowanie wyniku meczu na wlakower dla Vetry a odwolywac to sie ewentualnie Legia moze ale od wykluczenia w kolejnych latach nabieraja wody w usta i odpisuja ze 'juz podjeli decyzje o uniewaznieniu rynku na mecz Vetra-Legia' - widac bardziej lubia tych co stawiaja na 'pewniaki' bo ich jest wiecej i taka decyzja byla dla nich korzystna


totalna bzdura.....betfair wiecej zarabia jesli wygrywa wiekszy kurs

Do góry
#1400370 - 16/07/2007 00:00 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: sports]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Originally Posted By: sports


totalna bzdura.....betfair wiecej zarabia jesli wygrywa wiekszy kurs

moze i wiecej zarabia ale uniewazniajac mecz Vetra-Legia zyska wiecej PROPAGANDOWO i pewniaczkowcow ktorzy ich beda wielbic z jeszcze jednego powodu kosztem tych nielicznych ktorzy podjeli 'ryzyko' postawienia na Vetre - napewno wiekszej ilosci osob spodobala sie ich decyzja

Do góry
#1400381 - 16/07/2007 00:06 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: Lord Devastator]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Wracajac do tematu Expekt z tych znanych bukmacherow wydaje sie najbardziej spoko, tez nie narzekam na nich, nie mam problemow z angielskimi bukami typu Stan James, Bet365, Ladbrokes (w tym ostatnim mam minus wiec nie dziwota). Ponizej przedstawiam przyklad antybuka czyli przyklad negatywny bukmachera, u ktorego wygrywajac raz i wyplacajac stajemy sie wrogiem numer 1 - 6 limitow w tym 1 podwojny po 1 wygranym zakladzie
http://img64.imageshack.us/img64/7766/admiralbetea4.png

Do góry
#1400505 - 16/07/2007 01:12 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: Lord Devastator]
grey Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 4496
Originally Posted By: Lord Devastator
Originally Posted By: sports


totalna bzdura.....betfair wiecej zarabia jesli wygrywa wiekszy kurs

moze i wiecej zarabia ale uniewazniajac mecz Vetra-Legia zyska wiecej PROPAGANDOWO i pewniaczkowcow ktorzy ich beda wielbic z jeszcze jednego powodu kosztem tych nielicznych ktorzy podjeli 'ryzyko' postawienia na Vetre - napewno wiekszej ilosci osob spodobala sie ich decyzja


Nie wydaje mi się, żeby Bf prowadził taką politykę, w każdym razie nie w przypadku pucharu intertoto. Z ciekawości sprawdziłem jaki był obrót w dzisiejszych meczach i np w pojedynku Szachtior Soligorsk - Czornomorec Odessa wyniósł on niecałe 15 tys euro. Trochę dziwne, żeby dla kilkuset euro zysku Bf ryzykował swoją reputację.

Do góry
#1400548 - 16/07/2007 01:37 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: grey]
vwpolo Offline
old hand

Meldunek: 19/04/2007
Postów: 845
z BF to nieporozumienie-nie wierze aby takie akcje robili

Do góry
#1400705 - 16/07/2007 02:48 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: vwpolo]
wygrywacz Offline
stranger

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 21
Może dopóki nikt nie potwierdzi takiego przypadku z własnego przypadku, to wróćmy do tematu ;-)

Do góry
#1400730 - 16/07/2007 02:57 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: wygrywacz]
vwpolo Offline
old hand

Meldunek: 19/04/2007
Postów: 845
Originally Posted By: wygrywacz
Może dopóki nikt nie potwierdzi takiego przypadku z własnego przypadku, to wróćmy do tematu ;-)


tez jestem tego zdania,no ja jak juz wspomnialem u mnie expekt-brak limitow moja najwyzej tam postawiona stawka niecale 5 tys,bez problemu i kilka podobnych stawek,oni ogolnie nie robia mi zadnych problemow,inni tez ich chwala,a inni tez krytykuja;)
gralem tez w mansion tez nie robili mi problemow na stawki typu 1000 euro pozdro

Do góry
#1400757 - 16/07/2007 03:14 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: vwpolo]
minotauro Offline
enthusiast

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 219
A ja nie mam takiego wielkiego entuzjazmu jak inni tym Pinnacle i Betfair a wiecie z jakiego powodu:-)? Tam dobre info najszybciej jest w cenie...

Do góry
#1400758 - 16/07/2007 03:15 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: vwpolo]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Najlepiej grać w wielu firmach, nic tego nie zastąpi.

Ciekawe rozwiązanie ma bluesq.com , na wiele rzeczy limit jest tylko np. 10 minutowy, czyli obstawiasz na maksa... idziesz na piwko... i ponownie możesz obstawić na maksa.

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista), 4053 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586962 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14