Strona 10 z 10 < 1 2 ... 8 9 10
Opcje tematu
#2273906 - 19/04/2008 05:22 Re: .::Zagrywka 2::. [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: Ignorator
#69 18/04 godzina 20:00
Widzew Łódź VS Polonia Bytom
Typ: Widzew Łódź
Stawka: 10j
Kurs: 1,8
Bukmacher: Sportingbet


Wynik: (2:4)
Zysk: -10j

Do góry
Bonus: Unibet
#2273917 - 19/04/2008 05:26 Re: .::Zagrywka 2::. [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Rozliczenie 25 tygodnia gry:

Kupony zagrane: 2
Kupony wygrane: 0
Jednostki wygrane: -20J
Skuteczność: 0%
Yield: -100%

Są to ostatnie propozycje w temacie. Nie mam chyba siły walczyć z kolejnymi niespodziankami. Najpierw Kraków teraz Łódź a potem ciekawe co jeszcze. Generalnie mam mało czasu i jeśli ma go poświęcać dla forum to tylko po to abyście na tym zyskali. Jest inaczej i to widać. Być może mój problem leży w złym stawkowaniu. Muszę nad tym popracować i popatrzeć spokojnie z boku na nasza ligę. Temat niech będzie podwieszony tutaj do czasu kiedy jeszcze podsumuje wicemistrzostwo Polski, bo mamy taki zakład na Groclin Grodzisk Wielkopolski. Życzę wam powodzenia w typowaniu a za swoją słabą gre mogę tylko przeprosić

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2274102 - 19/04/2008 06:05 Re: .::Zagrywka 2::. [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Tak na poprawienie humoru choć w małym stopniu. To wrzucę wam kawałek mojego najwspanialszego DJ'a - Armina van Buuren'a:

Armin van Buuren - The sound of goodbye

Swoją drogą ten tytuł dobrze pasuje do końcówki tego tematu \:\)

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2281501 - 21/04/2008 04:44 Re: .::Zagrywka 2::. [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Co tutaj dalej robić?

Długo myślałem nad tym co zrobić z typowaniem w swoim wykonaniu. Człowiek niestety jest taką dziwną istotą, której jednak jest ciężko zrezygnować z tego co się kocha i lubi. Niestety pisać i oglądać naszą ekstraklasę w prost ubóstwiam. Jednym się wyda to bardzo dziwne jak choćby koledze amkwishowi, ale z kolei nie cierpię ligi hiszpańskiej \:\) .

Dlatego postanowiłem o tym jak wyglądać ma ostateczna forma mojego grania i udziału tutaj w życiu tego forum. Patrząc przez pryzmat 3 lata mojego udziału tutaj na forum a także na 5 lat mojej gry zauważyłem pewne fakty czy cenne uwagi, które zamierzam wykorzystać z korzyścią dla siebie a także dla innych. Nawet po ostatnich moich typowaniach można zauważyć, że typowanie spotkań pucharowych to jak bicie głową o ścianę. Dlatego rezygnujemy z obstawiania meczów Pucharu Ekstraklasy i Pucharu Polski. Także odpadają spotkania na drugoligowym froncie. Choć na początku kiedy pojawiły się tutaj w temacie propozycje z tej ligi uzyskaliśmy ładny zysk to potem ta liga pokazała swoją nie obliczalność.

Rachunek sumienia jaki przeprowadziłem jest prosty. Ja muszę typować tylko Orange Ekstraklasę od ponad 10 lat oglądam nasze rozgrywki ligowe. Wiedza zdobyta w tym czasie jest bez cenna. Wiem po jakie źródła i gdzie się udać aby je dostać. Znam szereg stron internetowych, które są pomocne w typowaniu naszej ligi. Jednak co warte zauważenia typował będę co kolejkę dokładnie jedno spotkanie. Zwykle jest tak, że na weekend mamy jedną bardzo dobrą propozycję, którą gramy za więcej niż resztą. Ja zawsze tak robiłem i w tej materii muszę przyznać, że te propozycje zawsze były dla mnie korzystniejsze niż te poboczne. Dlatego postaram się dawać tylko jedną propozycję z naszej ligi. Stawkowanie jak zawsze 1-10j.

Reasumując:
1) Typujemy tylko Orange Ekstraklasę.
2) Podawane będzie tylko jedna propozycja w danej kolejce ligowej.
3) Stawkowanie 1-10j.
4) Podsumowanie zagranych typów raz w miesiącu, po czterech lub pięciu propozycjach. Główne podsumowanie co dwa miesiące.

Jeśli chodzi o powrót do mojego typowania to być może będzie on już w tej kolejce a może w Maju przy końcówce ligi. Trudno mi jest w tej chwili dać na to odpowiedź. Wiem jedno na pewno i zawsze o tym mówiłem porażki choćby te najbardziej dotkliwe dla nas są największą nauką jaką dostajemy od życia. O pomyśle typowania tylko jednego spotkania myślałem już bardzo długo. Myślę, że ten system gry będzie dobry dla wszystkich. Dla was, bo nadal będziecie znać moje zdanie o grze tych zespołów a być może coś ugramy do przodu. A także dla mnie, bo dzięki temu będę miał więcej czasu dla siebie.

Na koniec dodam, że może wydać się dziwne, że ciągle staram się coś zmieniać. Jednak każdy z nas typując regularnie wie co mu wychodzi a co nie i stara się to zmieniać. Jest to już ostateczny kształt tego tematu. Raz uważam, że to jest dobre a dwa pomysły już się skończyły.


Deser muzyczny:
Peter Martijn Wijnia pres Majesta - Nowadays (Original Mix)

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2294808 - 26/04/2008 06:33 Re: .::Zagrywka 2::. [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
#70 26/04 godzina 18:00
Stadion imienia Ernesta Polha w Zabrzu


Górnik Zabrze VS Korona Kielce

Typ: Górnik Zabrze

Quote:
KUPON:
Kurs: 2,20
Stawka: 3j
Bukmacher:Centrebet


Przypuszczalne jedenastki (źródło Przegląd Sportowy) :
Górnik Zabrze >> Pesković - Magiera-Pawelec-Hajto-Pavlenda - Zahorski-Brzęczek-Bajlić-Pazdan-Gołoś - Jarka trener:Ryszard Wieczorek.
Nie zagrają: Kiżys (kontuzja), Danch (kartki)
Korona Kielce >> Kowalewski - Bednarek-Skerla-Drzymont-Celeban - Sobolewski-Wilk-Zganiacz-Kaczmarek - Edi-Robak trener:Jacek Zieliński.
Nie zagrają: Kuś (kontuzja).


Zwykle w końcówce ligowego sezonu nasze spostrzeżenia czy też trafne uwagi kierujemy w stronę klubów walczących o utrzymanie. Pamiętamy jak to w poprzednich sezonach ligowych słabeusze bili tych teoretycznie mocniejszych. Dzisiaj nasza liga powoli się zmienia i jeśli nie jesteś dobry w całym sezonie to nie licz na kolejne "niedziele cudów". Dlatego ja w ten weekend zainteresowałem się spotkaniem dwóch zespołów ze środka naszej tabeli. Zarówno Górnik Zabrze jak i Korona Kielce walczą już tylko o jak najlepsze miejsce w czołowej ósemce tabeli Orange Ekstraklasy.

Gdybyśmy popatrzyli na rywalizację między tymi drużynami w najwyższej klasie rozgrywkowej to byśmy zdecydowanie w roli faworyta widzieli gości z Kielc. Ostatnie trzy spotkania zakończyły sie wygranymi Korony. W sezonie 2006/2007 w Zabrzu ówcześni podopieczni trenera Ryszarda Wieczorka wygrali, aż (3:0) by na Arenie Kielce wygrać jeszcze wyżej (4:1). W tym sezonie mecz pomiędzy tymi ekipami był bardziej wyrównany i zakończył się minimalnym zwycięstwem (3:2). Już po tym ostatnim wyniku widać, że klasowo te drużyny są już na podobnym poziomie. Mało tego wszystko wskazuje na to, że przyszłością naszej ligi będzie Górnik Zabrze, który powoli buduje swoją potęgę a kieleccy goście mają problemy z korupcją i nie wiadomo co się stanie z klubem w następnych miesiącach.

W ostatnich kolejkach obydwie ekipy prezentowały podobny poziom. Pewne wygrane z Zagłębiem Sosnowiec i remis z łódzkim ŁKS-em w przypadku Górnika Zabrze a jeśli chodzi o kielecką Koronę to podział punktów z Cracovią Kraków.

Z kolei jeśli spojrzymy na ostatnią rundę spotkań to może martwić słaba postawa Górnika Zabrze w drugiej połowie meczu z ŁKS-em Łódź. Wszyscy przy Roosevelta zadawali sobie przez cały tydzień pytanie: Co mogło się stać?. Odpowiedzi zapewne po dzień dzisiejszy nie znają, ale jak twierdzą zawodnicy trzeba zagrać jak w pierwszej połówce a efekt będzie bardzo dobry.

Przy okazji tej konfrontacji warto wspomnieć, że ten mecz będzie wyjątkowy dla trenera Górnika - Ryszarda Wieczorka. Ten szkoleniowiec w zeszłym sezonie prowadził drużynę popularnych "złocisto-krwistych". Już tylko po tym możemy wywnioskować, że bardzo dobrze zna poszczególnych zawodników a to ułatwi mu w przygotowaniu skutecznej taktyki na ten mecz. Na pewno szkoleniowiec Górnika będzie chciał wygrać z Koroną Kielce. W pierwszej potyczce ta sztuka mu się nie udała. Jednak teraz wszystko przed nim.

Jeśli chodzi o osłabienia we wspomnianych drużynach to martwi na pewno brak w kieleckiej Koronie - Marcina Kusia. Byłego reprezentanta Polski ma zastąpić młody Piotrek Celeban, który przecież w trakcie przerwy zimowej miał być wypożyczony do drugoligowego Śląska Wrocław. To pokazuje jak dramatyczną sytuację w linii obrony ma trener Jacek Zieliński. Na ławce rezerwowej ma tak naprawdę nie w pełni zdrowego Hernaniego i młodego Pawła Króla. W sumie tak naprawdę 1,5 zawodnika. W razie jakiejś kontuzji w tej formacji będzie miał nie zły orzech do zgryzienia. Z kolei Ryszard Wieczorek nie będzie mógł skorzystać z usług: Mariusa Kiżysa i Adama Dancha. Ten ostatni musi pauzować za nadmiar żółtych kartek. Tak naprawdę to strata Dancha jest poważna. Ten zawodni regularnie grywa w podstawowym składzie. W meczu z Koroną Kielce jego miejsce ma zająć przesunięty Mariusz Pawelec.

Faworytem tej konfrontacji jest Górnik Zabrze, który w zależności od zajętej pozycji w tabeli Orange Ekstraklasy dostanie odpowiednia premię od głównego sponsora Allianz Polska. Do tego zawodnicy muszą zmazać plamę z ostatniej ligowej konfrontacji przy Roosevelta z ŁKS-em Łódź. Kibice byli oburzeni postawą drużyny w drugiej połowie spotkania. Do tego warto dodać, że ostatnio bardzo dobrze spisuje się defensywa Górnika. Zespół notował wspaniała passę bez straconej bramki. W sumie Boris Pesković nie puścił gola, aż przez 431 minut. Dopiero ŁKS Łódź był w stanie strzelić bramkę podopiecznym trenera Ryszarda Wieczorka. To pokazuje jak ciężki zadanie czeka napastników Korony Kielce, którzy strzelają od wielkiego dzwonu. Zwykle drużyną z końca ligowej tabeli jak Polonia Bytom czy Zagłębie Sosnowiec. Jednak na ostatnich miejscach w naszej lidze próżno szukać Górnika Zabrze to obrazuje, że Koronę Kielce czeka ciężka batalia na Śląsku.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2301398 - 29/04/2008 05:56 Re: .::Zagrywka 2::. [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: Ignorator
#70 26/04 godzina 18:00
Stadion imienia Ernesta Polha w Zabrzu


Górnik Zabrze VS Korona Kielce

Typ: Górnik Zabrze

KUPON:
Kurs: 2,20
Stawka: 3j
Bukmacher:Centrebet



Wynik: (0:3)
-3j

Do góry
#2301412 - 29/04/2008 06:01 Re: .::Zagrywka 2::. [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
#71 02/05 godzina 19:00
Stadion przy Alei Piłsudskiego w Łodzi


Widzew Łódź VS Zagłębie Sosnowiec

Typ: Widzew Łódź

Quote:
KUPON:
Kurs: 1,5
Stawka: 10j
Bukmacher: Unibet


Widmo spadku do trzeciej ligi zawisło dość mocno nad łódzkim Widzewem. Po nie udanym meczu z Polonią Bytom (2:4) w Widzewie doszło do sporych roszad. Z funkcji szkoleniowca odszedł trener Marek Zub a jego miejsce zajął Janusz Wójcik. Debiut nowego szkoleniowca miał miejsce w Grodzisku Wielkopolskim. Niestety był nie zbyt udany, jednak przegraną z trzecim zespołem Orange Ekstraklasy można wybaczyć. Natomiast wpadki ze zdegradowanym już do trzeciej ligi Zagłębiem Sosnowiec już NIE.

Trener Janusz Wójcik zawitał na Aleję Piłsudskiego z jasnym celem: "utrzymanie Widzewa Łódź w Orange Ekstraklasie". Niestety już pierwsze spotkanie pokazało, że piłkarze łódzkiej jedenastki nie są najlepiej przygotowani do rozgrywek. Z resztą otwarcie o tym mówił Zbigniew Boniek po arcyważnym meczu z ŁKS Łódź (0:2). Wówczas popularny "Zibi" zauważył, że piłkarze Widzewa nawet nie walczyli. Podobnie było w spotkaniach ligowych z Polonią Bytom (2:4) i Groclinem Grodzisk Wielkopolski (0:3). Wszystkie te konfrontacje zostały przegrane. Pomimo tego Widzew Łódź ma nadal realną szansę na utrzymanie. Warunek to pokonanie Zagłębia Sosnowiec i Górnika Zabrze w Łodzi oraz zdobycie choćby oczka na Koronie Kielce. Jednak aby tego dokonać to piłkarze łódzcy muszą zmienić swoją mentalność i podejście do spotkania ligowego.

Wszystko wskazuje na to, że większość z nich ma " w du*ie" ten zasłużony klub. Wystarczy tylko spojrzeć na postawę reprezentanta Polski - Tomasza Lisowskiego. Po fatalnym spotkaniu z Polonia Bytom (2:4) ten piłkarz pokazał środkowy palec kibicom. Takie rzeczy naprawdę nie przystoją reprezentantowi kraju. Oczywiście prócz zachowania poniżej krytyki warto powiedzieć coś niecoś o postawie samych piłkarzy. Bartosz Fabiniak, który był chwalony swojego czasu przez wszystkich znawców naszej piłki, dzisiaj prezentuje się fatalnie. W meczu z Groclinem Grodzisk Wielkopolski (0:3) praktycznie sam sobie strzelił pierwszą bramkę dla podopiecznych trenera Jacka Zielińskiego. Do tego dowiedzieliśmy się od trenera Janusza Wójcika o tym, że piłkarz prosił o zmianę w trakcie przerwy. Wobec takiej sytuacji szkoleniowiec zamierza postawić na trzeciego bramkarza zespołu - Bartosz Kaniecki. Być może jest to najlepsze rozwiązanie w tej trudnej sytuacji.

Pomimo tego wszystkiego Widzew Łódź nie ma już innego wyjścia. Podopieczni trenera Janusza Wójcika muszą wygrać z Zagłębiem Sosnowiec jeśli myślą o utrzymaniu się w Orange Ekstraklasie. A tym samym zagrają na drugoligowym froncie a nie trzecim.

Już na trzecioligowym froncie będzie występowało Zagłębie Sosnowiec. Przegrana (0:3) z KGHM-em Zagłębiem Lubin zdecydowało o zdegradowaniu drużyny z Sosnowca do niżej dywizji. Dla podopiecznych trenera Piotra Pierścionka kolejne mecze będą walką tylko o prestiż.

Przed meczem z KGHM-em Zagłębiem Lubin władze klubowe rozwiązały kolejne kontrakty z piłkarzami. Zrezygnowano ze Sławomira Pacha i Jewhena Demydenko. Te decyzje są tłumaczone przygotowywaniem kadry zespołu do gry w trzeciej lidze. Wiadomo, że w Zagłębiu Sosnowiec chcą budować zespół na młodych i perspektywicznych piłkarzach, których po wypromowaniu się można będzie sprzedać z zyskiem. Z resztą miasto już przekazało pieniądze na szkolenie młodzieży w klubie. Droga obrana przez włodarzy klubowych jest na pewno słuszna. Pokazała to choćby warszawska Legia, która do CSKA Moskwa sprzedała choćby Dawida Janczyka za 4 miliony euro.

Przed meczem ligowym w Łodzi trener Zagłębia Sosnowiec ma problemy. Za siódmą już żółtą kartkę nie będzie mógł zagrać najlepszy napastnik tego zespołu - Marcin Folc. Dobrą wiadomością będzie występ jednak Patryka Małeckiego, któremu została anulowana niesłuszna czwarta żółta kartka w meczu z Legią Warszawa.

Faworytem tego spotkania jest Widzew Łódź. Brak wygranej w tym meczu będzie niestety oznaczała koniec szans na utrzymanie się w Orange Ekstraklasie i tym samym gry w drugiej lidze. Sytuacja dla Widzewa jest o tyle dobra, że goście grają już tylko o prestiż.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2310513 - 03/05/2008 05:40 Re: .::Zagrywka 2::. [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: Ignorator
#71 02/05 godzina 19:00
Stadion przy Alei Piłsudskiego w Łodzi


Widzew Łódź VS Zagłębie Sosnowiec

Typ: Widzew Łódź
Kurs: 1,5
Stawka: 10j
Bukmacher: Unibet


Wynik: (0:1)
-10j :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Do góry
#2320929 - 07/05/2008 06:04 Re: .::Zagrywka 2::. [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
#72 07.05 godzina 19:00
Stadion przy ulicy Sportowej w Grodzisku Wielkopolskim


Groclin Grodzisk Wielkopolski VS Wisła Kraków

Typ: Groclin Grodzisk Wielkopolski

Quote:
KUPON:
Kurs: 2,4
Stawka: 10j
Bukmacher: Unibet


Najbardziej emocjonujące spotkanie 29 kolejki zostanie rozegrane w Grodzisku Wielkopolskim. Na przeciw siebie stanie dwie jedenastki aspirujące do gry w europejskich pucharach - Groclin Grodzisk Wielkopolski z aktualnym mistrzem naszego kraju - Wisłą Kraków.

W ostatnim tygodniu obydwie drużyny spotkały się także w Grodzisku Wielkopolskim w ramach rozgrywek Remes Puchar Polski. Lepszą stroną okazała się "Biała Gwiazda", która wygrała (1:0) i awansowała do finału Pucharu Polski w którym zagra z warszawską Legią w Bełchatowie. Niestety ten wynik popsuł plany podopiecznym trenera Jacka Zielińskiego. Groclin Grodzisk Wielkopolski miał wywalczyć bilet do gry w Europie a niestety po środowym wyniku zabrakło w kasach właśnie tego świstka papieru. Jednak los był dość łaskawy, bo finalistą Remes Pucharu Polski została warszawska Legia, która dzięki temu właśnie wywalczyła bilet na europejskie salony. Dzięki właśnie Legii Warszawa i Wiśle Kraków szansę na grę w Pucharze UEFA otrzyma trzeci zespół naszej ligi. Wisła Kraków nawet w przypadku wygranej Remes Pucharu Polski musi grać w kwalifikacjach Ligi Mistrzów a miejsce w Pucharze UEFA zyskuje Legia Warszawa, która jeśli wywalczy wicemistrzostwo Polski odda puchary trzeciej drużynie naszej ligi. Więc jak widać walka o kolejne miejsce w Pucharze UEFA rozegra się między Groclinem Grodzisk Wielkopolski a Lechem Poznań.

Co ciekawe lepszy bilans bezpośrednich spotkań ma właśnie zespół z Grodziska Wielkopolskiego.
Dlatego Lech Poznań musi bardzo liczyć na siebie a także na przeciwników Grodziszczan w nadchodzących spotkaniach. Na razie sytuacja jest dość komfortowa dla podopiecznych trenera Jacka Zielińskiego, to oni są na trzecim miejscu w tabeli. Jeśli pokonają Wisłę Kraków i Odrę Wodzisław Śląski to będą cieszyć się z awansu do europejskich pucharów.

Warto przy okazji rywalizacji z Wisłą Kraków przypomnieć, że będzie to mecz pożegnalny z Grodziskiem Wielkopolskim. Od nowego sezonu Groclin zmienia się w Śląsk Wrocław i właśnie tych barw będą bronić Adrian Sikora i spółka w nadchodzących rozgrywkach Ekstraklasy w sezonie 2008/2009. Więc o motywację piłkarzy nie musimy się obawiać. Z resztą hart ducha piłkarze Grodziska Wielkopolskiego pokazali w ostatniej kolejce. Na Arenie Kielce rozegrali bardzo udane zawody co prawda zakończone tylko remisem (1:1), ale swój "Dzień Konia" miał Wojciech Kowalewski, który bronił wszystkie groźne strzały Grodziszczan w tamtym spotkaniu. Jednak był tylko skuteczny do 92 minuty wówczas bramkę na wagę jednego punktu strzelił nie zawodny Adrian Sikora. Być może właśnie ten gola da przepustkę do bram Europy.

Za ostatnią kolejkę możemy chwalić po niebiosa Groclin Grodzisk Wielkopolski natomiast możemy ganić zdecydowanie Wisłę Kraków. Podopieczni trenera Macieja Skorży nie popisali się i przegrywali (0:2) do przerwy z broniącym się przed spadkiem ŁKS Łódź. Dopiero po 45 minutach w grze popularnej "Białej Gwiazdy" zaszły spore zmiany. Duży wpływ na taką sytuację miała ostra reprymenda trenera Macieja Skorży a także wprowadzenie na plac gry dwóch rezerwowych w tym spotkaniu: Marcina Baszczyńskiego i Tomasa Jirsaka. Ta dwójka zawodników spisywała się wzorowo i w zdecydowany sposób poprawiła jakoś gry. Niestety nie można tego powiedzieć o Celeberze i Krzysztofie Mączyńskim, którzy byli najsłabsi na placu gry. Z resztą bardzo Celeber po meczu odbył z trenerem Skorżą, aż 20 minutową rozmowę zapewne o jego dyspozycji w meczu z ŁKS-em Łódź.

Niestety eksperymenty dr. Skorży nie zakończyły się na meczu z ŁKS-em Łódź. Kolejny odcinek tego serialu będzie miał miejsce w Grodzisku Wielkopolski. Trener Maciej Skorża nie ukrywa, że celem nadrzędnym jest finał Remes Pucharu Polski w Belchatowie. Wobec tego szkoleniowiec "Białej Gwiazdy" postanowił dać odpocząć, aż pięciu podstawowym zawodnikom: Marcinowi Baszczyńskiemu, Dariuszowi Dudce, Radosławowi Sobolewskiemu, Markowi Zieńczukowi i Radosławowi Matusiakowi.
Brak tych piłkarzy będzie widoczny. Z resztą świetnie pokazało to spotkanie z ŁKS-em Łódź. Bez Baszczyńskiego obrona gra źle i jeśli łódzka jedenastka potrafiła zagrozić bramce Ilie Cebanu to czemu tego nie mają zrobić zawodnicy Groclinu Grodzisk Wielkopolski?. Zwłaszcza, że trener Maciej Skorża zabiera do Wielkopolski tylko pięciu obrońców: Celbera, Junior Diaza, Arkadiusza Głowackiego, Adama Kokoszki i Mateusza Kowalskiego. Jeśli któremuś z defensorów przydarzy się tak słaba postawa jak ostatnio Celberowi to nawet nie ma komu wejść na plac gry. W obwodzie co prawda zostanie młody Mateusz Kowalski, ale ten gracz to raczej częściej widziany jest na boiskach Młodej Ekstraklasy.

Faworytem tego spotkania jest Groclin Grodzisk Wielkopolski. Tak naprawdę od meczu z Wisłą Kraków zależy czy gospodarze zagrają w Pucharze UEFA. Na szczęście rywale są bardziej zainteresowani finałem Remes Pucharu Polski, dlatego nie przyjadą w optymalnym zestawieniu do Grodzisk Wielkopolskiego. To powinna być wielka szansa na trzy punkty dla podopiecznych trenera Jacka Zielińskiego. Myślę, że wykorzystana.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2328774 - 10/05/2008 04:59 Re: .::Zagrywka 2::. [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
[quote=Ignorator]#72 07.05 godzina 19:00
Stadion przy ulicy Sportowej w Grodzisku Wielkopolskim


Groclin Grodzisk Wielkopolski VS Wisła Kraków

Typ: Groclin Grodzisk Wielkopolski

Quote:
KUPON:
Kurs: 2,4
Stawka: 10j
Bukmacher: Unibet



Wynik: (0:0)
-10j

Do góry
#2328780 - 10/05/2008 05:01 Re: .::Zagrywka 2::. [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: Ignorator
#56 10/05
Groclin Grodzisk Wielkopolski Legia Warszawa Lech Poznań
Zakład: Która zespół wygra (bez Wisły Kraków)
Typ: Groclin Grodzisk Wielkopolski

Kurs: 2,50
Stawka: 10j
Bukmacher: Unibet


Wynik: Legia Warszawa
-10j

Do góry
#2328786 - 10/05/2008 05:03 Re: .::Zagrywka 2::. [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Rozliczenie 26 tygodnia gry:

Kupony zagrane: 4
Kupony wygrane: 0
Jednostki wygrane: -33J
Skuteczność: 0%
Yield: -100%

Temat nie zasługuje na bycie w elicie. Proszę o zrzucenie go do private picks.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2328813 - 10/05/2008 05:13 Re: .::Zagrywka 2::. [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Siódme podsumowanie tematu .::Zagrywka 2::.

Podsumowanie siódmej części tematu:
Kupony zagrane: 5
Kupony wygrane: 0
Jednostki wygrane: -53j
Jednostki postawione: 53J
Skuteczność: 0%

Yield:-100%

Podsumowanie całości tematu .::Zagrywka 2::.:
Kupony zagrane: 69
Kupony wygrane: 38
Jednostki wygrane: -16,32J
Jednostki postawione: 521J
Skuteczność: 55,079,37%

Yield:-3,13%


Wyniki w tej siódmej serii są ewenementem na skalę światowa co nie zagrałem to przegrałem...porażające \:\) . Proszę o zamknięcie tematu i usunięcie go do private picks.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
Strona 10 z 10 < 1 2 ... 8 9 10

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Irek, alfa, Sensei, igea23), 3234 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584639 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07