Strona 15 z 16 < 1 2 ... 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#1674149 - 13/10/2007 06:50 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: rene]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: rene
Na pewno tak nie było, ale a nie mam możliwosci tego udowodnić


Akurat tutaj mnie nie zganiesz, ponieważ zawsze moderuje akurat nie całe zdanie tylko jeden wulgaryzm, który jak widać musiał paść w tym zdaniu, bo go zmoderowałem.

Nigdy nikogo nie czepiam się bez powodu. Taki jestem byłem i będę.

Od jutra większą konsekwencja i karanie za łamanie regulaminu. Wszelkiego uwagi i nie zadowolenie z działalności moderatora można kierować do odpowiedniego działu lub do Conrada.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
Bonus: Unibet
#1674150 - 13/10/2007 06:54 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Originally Posted By: rene
Na pewno tak nie było, ale a nie mam możliwosci tego udowodnić
trzeba zadzwonic do Wieczorka czy go wyruchał w Kielcach czy pod Kielcami . Chyba ze go w ogole nie ... to wtedy masz rene przejebane .
mysle ze powinnismy powolac komisje sledcza !!

Właśnie o to przykład rozmowy ostatnio w dziale liga polska. Specjalnie tego nie zmoderuje niech zobczą tłumy a wtedy zaczniemy oceniać działania moderatora. .::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (13/10/2007 06:56)

Do góry
#1674159 - 13/10/2007 07:05 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: bolo_lacznik]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: bolo_lacznik
Originally Posted By: rene
Na pewno tak nie było, ale a nie mam możliwosci tego udowodnić
trzeba zadzwonic do Wieczorka czy go wyruchał w Kielcach czy pod Kielcami . Chyba ze go w ogole nie ... to wtedy masz rene przejebane .
mysle ze powinnismy powolac komisje sledcza !!

Właśnie o to przykład rozmowy ostatnio w dziale liga polska. Specjalnie tego nie zmoderuje niech zobczą tłumy a wtedy zaczniemy oceniać działania moderatora. .::Think Twice::. Ignorator.

Nie lub sobie jaj, bo dla mnie to istotne.
Tam mogło być albo:
Wieczorek go gnębił w Kielcach
Albo co najwyżej:
Wieczorek go wydymał w Kielcach
a to w żadnym wypadku nie kwalifikuje się do wymoderowania, bo to jest forum o bukmacherce, czyli praktycznie dla osób pełnoletnich
W wersal bawić się nie potrzeba!

A jeszcze bardziej istotne jest to Kamil, że wyciagasz zbyt daleko idące wnioski, pisząc, że się zawiodłeś na mnie, że nie masz ochoty ze mna rozmawiać
Ja bronię swojego, bo tak było, i jęsli tym sprawiłem Ci zawód, to nic na to nie poradzę


Do góry
#1674170 - 13/10/2007 07:19 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: rene]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: rene
Tam mogło być albo:
Wieczorek go gnębił w Kielcach
Albo co najwyżej:
Wieczorek go wydymał w Kielcach
a to w żadnym wypadku nie kwalifikuje się do wymoderowania, bo to jest forum o bukmacherce, czyli praktycznie dla osób pełnoletnich
W wersal bawić się nie potrzeba!


Gdyby było w pierwszej wersji problemu by nie było \:\) . Niestety była to druga wersja i został uzyty wulgaryzm, który jest zabroniony a czemu tak się dzieje...
Odpowiedź dał nam kolega bolo_lacznik, który wykorzystał wulgaryzm do stworzenia hipotetycznej historii używając większej ilości wulgaryzmów. Strach pomyśleć co mogłaby napisać kolejna osoba.

Moim zdaniem właśnie jest aby w zalążku moderować właśnie takie jeden nie winny wulgaryzm, bo później dochodzi do awantur i z forum bukmacherskiego robi się panel dyskusjny o wszystkich, ale nie o tym co jest istotne dla gości forum mecz.pl.

Z resztą nie wiem czy mówiłem, ale doszedł do mnie donos na temat zachowania w temacie czyli akcja kręciła się na ostro. Brak reakcji moderatora w takiej sytuacji jest nie możliwy.

Proszę was w tym miejscu bardzo o zachowanie smaku w dyskusji naprawde wykonaliśmy wspólnie wielką robotę. analizy i rozmowy są na wysokim poziomie a co najważniejsze dają nam realny zysk.
Jednak na zachowania chamskie i nie zgodne z przyjętymi zasadami nie będzie miejsca. Wszyscy moderatorzy są zgodni w tym punkcie i odejścia od tej reguły nie będzie!.


.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1674186 - 13/10/2007 07:51 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Jedna osoba napisała mi też, że było "wydymał"
Tego się nie wypieram, bo mogło tak być
Gdybyś mi tak podał, to bym się zgodził
Na ten wulgaryzm, przy ktorym Ty się upierałeś, zgodzic się nie mogłem, bo byłem pewien, ze go nie użyłem
Teraz się przyznajesz, więc zastanów się, czy postąpiłeś fair wobec mnie.
Ja Ciebie nie obraziłem na żadnym etapie naszych dyskusji i z tego najbardziej się cieszę

Do góry
#1674527 - 13/10/2007 18:14 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Originally Posted By: Ignorator
Proszę bardzo chodzi o to zdanie:

Przed zmianą: Wieczorek go wyruchał w Kielcach i nie dziwię mu się, że wybrał ofertę z Rosji za lepszą kasiorę.

Po zmianie: Wieczorek go nie wystawiał w Kielcach i nie dziwię mu się, że wybrał ofertę z Rosji za lepszą kasiorę.

.::Think Twice::. Ignorator.


Poniewaz mam w katalogu Trash stare emaile z zawiadomieniami o nowych postach na forum, poszukalem i znalazlem.

Prawda lezy posrodku:), nie bylo "wyruchal", ale bylo "wydymal" \:\)

"W sumie to szkoda mi "Kie3basy". Wieczorek go wydyma3 w Kielcach i nie dziwie mu sie, ?e wybra3 oferte z Rosji za lepsz± kasiore."

Slowo wydymal mozna uznac za slowo, ktorego nie uzywa sie na salonach, ale jest to mniejszy wulgaryzm od wyruchal \:\)

Tak wiec obaj Panowie uczestniczacy w dyskusji maja swoje racje, proponuje po prostu podac sobie dlonie, zaprzestac sporu.

I najlepiej nie uzywac w ogole slow uznanych za "nieobyczajne":)

Do góry
#1674603 - 13/10/2007 18:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: rene]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: rene
Ja Ciebie nie obraziłem na żadnym etapie naszych dyskusji i z tego najbardziej się cieszę


Otóż obraziłeś mnie. Swoim zachowanie na forum po pierwsze. Po drugie zaatakowałeś mnie. Stwierdziłeś, że dział potrzebuje nowego moderatora pomimo, że wielokrotnie byłeś "chroniony". Mój kochany "wersal" dla wszystkich się skończył to po trzecie.

Po czwarte nie jest tajemnicą, że piszesz na pewnej stronie. Nigdy tam nie użyłeś takich stwierdzeń. I to jest bardzo ciekawe. Wygląda na to, że bardziej cenisz tamtą stronę niż forum. Uważasz, że tutaj możesz pisać co chcesz. Na pewno tak nie będzie.

Pal sześć, że mnie obraziłeś wiele osób ostatnio traktuje mnie jako wycieraczkę. Czy to chodzi o bukmacherkę czy nawet o moderatorkę. Plan jaki obrałem jest prosty likwidacja chamstwa w tym dziale. Twoje zachowanie prowokowało bolo_lacznika to takiego a nie innego zachowania. Z resztą jeszcze raz zobaczę taki wpis to jest ostrzeżenie.

Jeśli chodzi o likwidowanie chmasta tak jak mówiłem każdy kto złamie regulamin otrzyma ostrzeżenie , koniec wersalu, koniec niszczenia tego co było budowane od jakiegoś czasu. Forum jest miejscem na, którym mają rozmawiać ludzie z wrodzoną inteligencją. Chamstwu, bucie, układom mówię stanowcze nie.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1674698 - 13/10/2007 19:06 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
blacky82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2004
Postów: 4183
Skąd: Paslek
Oj Ignorator juz robisz sie jak baletnica ktorej wiadomo co przeszkadza. nie wiem moze unisoles sie duma za to jak cie zjechali w innym temacie ( dotyczacym twoich analiz) bez obrazu oczywiscie. Ale widze ze to ty wedlug mnie bardziej przyczepiles sie do Rene i zdzierales wysoko nosek w odpowiadaniu na jego posty dotyczace nieszczesnego wyrazu "wydymal" tudziez Ty twierdziles iz bylo to "wyruchal".

Quote:
Originally Posted By: rene
Na pewno tak nie było, ale a nie mam możliwosci tego udowodnić


Akurat tutaj mnie nie zganiesz, ponieważ zawsze moderuje akurat nie całe zdanie tylko jeden wulgaryzm, który jak widać musiał paść w tym zdaniu, bo go zmoderowałem.


Niestety musisz przyznac dla Rene racje ze cie zagial bo nie bylo to slowo wyru.. p[rzy ktorym sie zapierales na wszystkie mozliwe sposoby. Bombej pokazal jednak iz to Rene ma razcje a nie Ty.


NIe widze zeby gdzies obrazil twoja osobe chcial dociec tylko prawdy ze nie napisal wyruch... tylko wydym...


a pozatym idac za slownikiem jezyka polskiego to:

#
wydymać się zob. wydąć się.
#
wydymać I zob. wydąć.
#
wydymać II wulg. «o mężczyźnie: odbyć stosunek płciowy»
#
wydąć się — wydymać się «stać się wypukłym wskutek wypełnienia się powietrzem


wydymać I zob. wydąć.:

wydąć — wydymać I
1. «nadmuchać powietrzem, zwiększając objętość czegoś»
2. «wywinąć wargi, zwykle na znak niezadowolenia, pogardy»

moze chodzilo mu o to ze wydymal policzki albo wargi na Piechne Wieczorek.

Widze ze jestes bardzo drobiazgowy \:\)

PS. ciekawe kto teraz mnie zjedzie

Do góry
#1674722 - 13/10/2007 19:14 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: blacky82]
geri Offline
enthusiast

Meldunek: 19/08/2007
Postów: 299
ignorator wez sie nie rozczulaj i nie podlizuj tylko kasuj ten syf, bo jestes moderatorem, a nie pocieszycielem "kolegow", ktorzy na ciebie leja. co obchodza ludzi, ktorzy chca na forum poczytac cos o pilce wasze glupie problemy? glupia dyskusja na temat tego co powiedzial rene, ale jakbys bys mial jaja to bys to skasowal i dal mu ostrzezenie!
pytasz sie kto lepszy od ciebie by tu byl? \:D kazdy kto ma choc troche odwagi i nie patrzy na uklady \:D
i nie pisz glupot o likwidowaniu chamstwa, bo jak userzy z duza iloscia postow np przekreca nazwe klubu to nic im nie robisz, a jak jest to nowy to od razu dostaje ostrzezenie

Do góry
#1674739 - 13/10/2007 19:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: geri]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
To prawda dyskusja w tym temacie odbiegła w zdecydowanie inne tory.

W każdym razie podsumowując zachowanie niektórych było nie fair nie potrafili przeoprosić no cóż ich wola i wybór.

Na tym kończymy dyskusję, ale jeszcze muszę odnieść się do postu kolegi powyżej. Otóż nie zagiął mnie no może tym, że onzacza to całkowity koniec jakichkolwiek naszych kontaktów. Padło brzydkie słowo i nie było to pierwszy raz w wykonaniu tej osoby. Każde następne będzie oznaczało ostrzeżenie.

Tyle i proponuje porozmawiać o polskiej piłce nożenj jest ciekawsza niż stwierdzenia zaprezentowane przez niktórych użytkowników.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1674815 - 13/10/2007 19:41 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
co tu się dzieje?
Powróćmy na tor..

Sponsor GKS Bełchatów - Polska Grupa Energetyczna, bierze pod uwagę zmianę na stanowisku trenera. Oresta Lenczyka miałby zastąpić Gheorghe Hagi.
Hagi został niedawno zwolniony ze Steauy Bukareszt.

Do góry
#1674900 - 13/10/2007 20:05 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: 19marcin08]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: 19marcin08
co tu się dzieje?
Powróćmy na tor..

Sponsor GKS Bełchatów - Polska Grupa Energetyczna, bierze pod uwagę zmianę na stanowisku trenera. Oresta Lenczyka miałby zastąpić Gheorghe Hagi.
Hagi został niedawno zwolniony ze Steauy Bukareszt.



Marcin to chyba jakąś plotka ostatnio wiele takich u nas w prasie. wystarczy tylko przypomnieć, że nasz Czesiu Michniewicz miał prowadzić juz Lecha Pozań czy właśnie PGE GKS Bełchatów a jednak nadal jest w KGHM-ie Zagłębie Lubin.

Ja osobiście Marcin jestem ciekawy co powiesz o rywalizacji ŁKS-Legia przeczytałem, że trener Mirosław Jabłoński nie będzie mógł skorzystać z usług Ensara Arifovicia a także Terika Cerić. Do tego nadal prowadzona jest gra czy zagra Tomasz Kłos. Podobno jest taki wariant, że wystąpi Zdzisław Leszczyński zamiast Kłosa, bo Tomek pauzuje za kartki w meczu z Górnikiem Zabrze.

Jeszcze Jabłoński coś wspominał, że zagra zdecydowanie ofensywnie i będzie starał się aby oblicze ŁKS-u zmieniło się.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1675007 - 13/10/2007 20:24 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Tak pewnie to plotki, ale prezesi i sponsor GKSu biorą taką sytuację pod uwagę wiec napisałem tutaj.. właściwie to co pojawiło się na Onecie.

Jeśli chodzi to ''tówr'' Ekstraklasy (czyt. PE) to nie wiem co mam myśleć. W niedziele piłkarze ŁKS podejmować będą stołeczną Legie. Spotkanie miało odbyć się już wczesniej ale Legia grała mecz towarzyski z Borussią Dortmund. Możemy się spodziewać, że trener Jabłoński nie wystawi pierwsze jedenastki. Pewnie w zespole Legii również. Jabłoński będzie chciał sprawdzić dublerów chociażby dlatego,że dopiero co przejął zespół wiec będzie chciał zobaczyć także tych co nie grali w derbach Łodzi. Kłos nie zagram w meczu ligowym z Górnikiem bo musi pauzować za kartki.. wiec trzeba szukać kogoś na środek oborony. Kontuzje leczy nadal Ensar Arifović i na pewno w niedziele nie zagra. Również brak Cericia.

Jabłoński chce, żeby zespół grał bardziej ofensywnie, tylko,że to chyba nie będzie miało miejsca w niedziele ponieważ nie będzie miał kto graż z przodu. Klatt i kto jeszcze? Myśle,że własnie tylko Klatt zagra osamotniony w ataku.

Do góry
#1675027 - 13/10/2007 20:28 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: 19marcin08]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
* ''twór''

Do góry
#1675031 - 13/10/2007 20:28 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: 19marcin08]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Mówili jeszcze coś o Mirosławie Sikorze. Chłopka widać, że ma talent i dochodzi z łatwością do sytuacji bramkowych jednak jego problem to skuteczność. Bodajże strzelił jedną bramkę na dzisięć prób co nie wystawia mu przecież najlepszego świadectwa.

Krążą także plotki a może było to napisane w Dzienniku Łódzkim, że najbogatszy Łodzianin ostatni interesuje się dość mocno inwestycjami w Łódzkim Klubie Sportowym. Ciekawe czy to plotka czy chcę zainteresoiwania osobom biznesmena.

Przecież już niby Ted Dąbrowski i Kapka mieli ratować i pompowac pieniądze w ŁK?S, ale nadal z tego co wiem to tylko Daniel Goszczyński łoży na klub.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1675061 - 13/10/2007 20:33 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Sikora w każdym meczu na 2-3 sytuacje bramkowe, jednak nie potrafi strzelić bramki \:\(
Bardzo sznuje Mietka bo moim zdaniem jest to jeden z lepiej grajacych piłakrzy w ŁKSie. Bardzo się stara, biega za 3 i dokłądnie dogrywa pilki do kolegów. Myśle,że musi się odblokować i potem będzie już dobrze a nawet bardz odobrze.
Tulu juz miało byc tych sponsorów z Niemiec nawet z Emirat Arabskich i nadal Goszczynski tylko utrzymuje klub.

Do góry
#1675147 - 13/10/2007 20:44 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Ignorator


W każdym razie podsumowując zachowanie niektórych było nie fair nie potrafili przeoprosić no cóż ich wola i wybór.

Każde następne będzie oznaczało ostrzeżenie.



Kamil, ja Ciebie nie obraziłem, a tym samym przepraszać Ciebie nie będę, bo nie mam za co!

To Ty do końca upierałeś się przy swoim i nadal się upierasz, choć wszystko dla mnie jest jasne
Wyrazu "wyruchał" nie było
Ja wulgaryzmów nie używam i nie siej takie opinii o mnie ( robisz to nadal ), bo to nie ma nic wspólnego z prawdą!
Nie pozwolę sobie na to, by ktoś mi wciskał zwykły kit i jeszcze mnie obrażał, a tak niestety się wobec mnie zachowałeś!

Pokaż mi gdzie Ciebie obraziłem?
To, że wnioskowałem o zmianę moderatora, obrazą nie jest, a co najwyżej dotknąłem Twoje ego
Nie wycofuję się z tego ( choć zmiany się nie spodziewam ), bo jak ktoś ma kłopoty z czytaniem / pamięcią / nie chce mu się ustalić faktów* ( niepotrzebne skreślić ), a dodatkowo obrzuca kogoś błotem, to w mojej opinii moderatorem być nie powinien!
I weź to sobie przemyśl

Poza tym, wyraz którego użyłem, do wulgaryzmów się nie zalicza, co Ci jeden z kolegów bardzo ładnie zobrazował.
Bez przesady z tą cenzurą, bo jak tak dalej pójdzie to takie wyrazy / zwroty jak "wsadził", "strzelił gola" etc. do wulgarnych zaliczać się będą \:D

Zarzuciłeś mi chamstwo na forum i postanowiłeś zerwać wszelkie kontakty.
OK, płakać nie będę
Jeśli ktoś z nas jest chamem, to na pewno nie ja!

Nigdy nie oczekiwałem od Ciebie specjalnego traktowania. Były powody, trzeba było mi dać ostrzeżenie. Więc po co teraz te żale?

Masz okazję zrobić to teraz, jak ktoś tam postulował.
Ja tu pisać nie muszę

Do góry
#1675383 - 13/10/2007 21:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: rene]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: rene
Zarzuciłeś mi chamstwo na forum i postanowiłeś zerwać wszelkie kontakty.
OK, płakać nie będę
Jeśli ktoś z nas jest chamem, to na pewno nie ja!


Właśnie w ten spoósb obraziłeś moderatora forum.

Powiem tak słowo, którego użyłeś było obrażliwe. Nie po raz pierwszy prowokujesz swoim zachowaniem. Przy okazji meczu Arki zwróciłem tobie uwagę po raz pierwszy teraz po raz drugi. Widziałeś co się działo jaka chora dyskysja powstała przez jednego z naszych kolegów.

Ty oczywiście nie mogłeś odstawać w swoich działaniach użyję wyrazu "wydymać" w stosunku do Wieczorka i Piechny.

Jest to jawna obraza zawodnika i trenera, którzy zrobili wiele dobrego dla polskiej piłki nożnej.

Pytanie czemu użyłeś takich stwierdzeń, bo ty musisz być kontrowersyjny jak to umujesz piszesz z pikanterię, ale pytanie czy tak właśnie powinno się pisać.

Jesteś dorosłym facetem po 40 dlatego tym bardziej dziwi mnie twoje zachowanie ostatnio.

Co do mojego bycia moderatorem chciałem odejść jakiś czas temu był zastępca, który ostatnio sam siebie skompromitował tutaj w dziale. Potem przyznał mi rację, że jego zachowanie było poniżej normy. Krótko ujmując złamał regulamin. Ja nigdy nie złamałem regulaminu i zawsze w słusznym momencie podejmuje interwencję.

Pokazałem powyżej do czego mogą prowadzić prowoukjące słowa "wydymać" i wyraz temu dał bolo_lacznik, który napisał więcje przekleństw i jeszcze bardziej obraził wspomniane przez zemnie osoby. Do tego prowadzi takie zachowanie i łamanie regulaminu przez ciebie rene.

Oczywiście ty chcesz zmieniać moderatora, bo słusznie wypunktował tobie twoje złe zachowanie. Gdyby każdy user miał podobne żądania do twoich to dzisiaj nie byłoby żadnych modów a w działach właśnie byłaby dyskusja kto kogo "wydymał" co gorsza "wyruchał" i jazda jazda jeden na drugiego.

Tak jak powiedziałem jeśli chcesz zaglądać do tego działu proszę zachować dobry bon-ton. A podobne teksty jak ten powyżej będą karane nie można obrazać moderatora forum. Nigdy nikomu krzywdy nie zrobiłem wręcz odwrotnie. Zamiast karać wolałem rozmawiać z osobami, które popełniły wykrocznie. No cóż ta forma nie sprawdziła się więc wracam do KARANIA, bo nie ma innego wyjścia.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1675454 - 13/10/2007 22:18 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
geri Offline
enthusiast

Meldunek: 19/08/2007
Postów: 299
Quote:
Ja nigdy nie złamałem regulaminu

\:D \:D \:D
robienie syfu w tym temacie to nie lamanie regulaminu? a karanie wybranych za przeklenstwa i przekrecanie nazw klubow i omijanie przy tym tych co maja duzo postow to nie lamanie regulaminu?

Quote:
i zawsze w słusznym momencie podejmuje interwencję.

to czemu do tej pory nie podjales dobrej decyzji w tym temacie?

czemu nie mozecie pisac na priv? to sprawa miedzy nami i nas to nie obchodzi, bo i tak to jest smieszne, ze moderator sie tlumaczy i probuje podlizac uzytkownikowi, ktory ewidentnie ten regulamin lamie

Do góry
#1675461 - 13/10/2007 22:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: geri]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Zakończę cytatem z filmu
"Nie chce mi się z Tobą gadać"

Do góry
Strona 15 z 16 < 1 2 ... 13 14 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 

Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, akagi, rafal08, forty), 3667 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50931 Tematów
5787996 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47