Strona 8 z 26 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 25 26 >
Opcje tematu
#1778472 - 15/11/2007 01:18 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Real to zespół o klasę lepszy od Serbów i mimo ,iż ci spisują się w tym sezonie nadspodziewanie dobrze nie powinni stawić zbyt wielkiego oporu Hiszpanom. Mimo nieobecności Turceriego nie obawiam się o tempo gry Realu...wierzę też ,że trener Plaza znajdzie receptę grającego swoją "życiówkę" Nikolę Pekovica. Zresztą po słowach trenera królewskich nie mam wątpliwości co do motywacji Realu w dzisiejszym spotykaniu. Bedzie łatwe zwycięstwo gospodarzy...zdecydowanie powyżej 10 pkt!
Real -9.5 6/10 ub

Do góry
Bonus: Unibet
#1778475 - 15/11/2007 01:20 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Valverde]
Vit a Offline
addict

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 551
Ja bym uwazal z tym handi na prokom bo ta druzyna jest tak nie obliczalna w tym roku, ze nawet w tamtym roku mimo slabszego budzetowo skladu nie byla.Ostatni wyjazd dobrze sie zapowiadala a handi 7.5 tez wchodzilo do minuty przed koncem kiedy to rozpieprzyli caly mecz( dwa bledy besta faul niesportowy + faul zaraz po pilce z boku ) i handi poszlo do kosza.Dzis popatrze sobie na meczyk i wam panowie tez tak radze bo granie na zupelnie juz ropzwlaony personalnie zespol mija sie z celem.Jak zagra Shakur jak Wagner i spolka tylko Kijek to wie hehe

Do góry
#1778488 - 15/11/2007 01:30 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Vit a]
lukulus Offline
enthusiast

Meldunek: 14/11/2007
Postów: 266
Skąd: zDolnyslask
Problemy Prokomu to jedno ale Bolonia tez nie jest w super formie. Handi +7,5 to jednak sporo jak na dwie w miare wyrownane druzyny. Zreszta kazda seria musi sie kiedys skonczyc i wierze ze bedzie to dzis
Go Prokom!!

Do góry
#1778496 - 15/11/2007 01:35 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Valverde]
coro Offline
old hand

Meldunek: 05/07/2007
Postów: 739
Widzę , że bardzo dużo ludzi gra dzisiaj na Prokom z handicapem.
Argumentują swój wybór mówiąc że Virtus jest słaby, że Prokom musi się przełamać, nie teraz wygrają to kiedy , nie z Virtuesm to z kim? itp. Niewątpliwie jest prawdą że Virtus jest słąbą drużyną, nie grającą nic wielkiego, ale w przełamanie Prokomu jakoś nie chce mi się wierzyć.
w Tym sezonie Prokom rozegrał następujące mecze
- z Anwilem o superpuchar (porażka)
- z Polonia liga (wyjazd) (niewielka wygrana po męczarniach)
- z Czarnymi liga (dom) ( niewielka wygrana, 4 ptk)
- z CSKA euroliga (dom) ( straszne baty u siebie -19ptk)
- ze Śląskiem liga (dom) (b. wysoka wygrana ok 30ptk)
- z Żalgirisem euroliga (wyjazd) (żenująca porażka)
- z Polpakiem liga (wyjazd) (porażka 10 ptk, katastrofalna gra)
- z TAU euroloiga (dom) ( baty u siebie -16ptk)
- z Kwidzyniem liga (dom) (wygrana 10 ptk, 3/4 zespołów z DBE pokonały by u siebie Basket różnicą 10 ptk, Turów i Anwil zrobiły by to różnicą 20- 30 ptk)

Na 9 rozegranych meczy Prokom wygrał 4 z czego tylko jedno zwycięstwo było przekonywujące. Natomiast przegrał meczy 5 z czego w meczu z Polpakiem i Żalgirisem się bardzo Prokom ośmieszył, powiedźmy ze porażki z CSKA i TAU mozna było wkalkulować \:\)
Dla mnie to jest kpina żeby drużyna z takim budżetem i z takimi zawodnikami na 9 meczy rozegrała jeden dobry.
W dzisiejszym meczu na rozegraniu będzie grał Shakur, naprawdę jestem ciekawy jak to będzie wyglądało, ale fajerwerków w jego wykonaniu sie nie spodziewam ponieważ jest młody, mało doświadczony , nie ograny na wysokim poziomie, nie zgrany z drużyną. Jeżeli Shakur zagra źle w tym meczu to będzie na prawdę niedobrze bo Harisis jest zbyt słaby (po co Prokom ściągał takiego cieniaka, jakim cudem taki ktoś rok temu grał w Olympiakosie?), a na Wagnera też niezbyt można liczyć bo ciągle coś mu dolega , coś go boli. Generalnie Wagner to kontuzjogenny chłopak jest.
O Kijewskim nie chcę nic pisać , bo szkoda słów.
Ja na prawdę wątpię czy granie z handicapem na Prokom to dobry pomysł, nie chce mi się wierzyć w odmianę gry Prokomu, zbyt dużo razy się już na tej drużynie przejechałem. Przypominam jeszcze że w meczu z Żalgirisem Prokom na 40 sek. przed końcem przegrywał 2 ptk , a cały mecz przegrał 10 ptk \:\(
Generalnie to w meczu Virtus - Prokom grają dwa gówna, a lepiej gówna nie tykać bo bedzie śmierdziało.

Do góry
#1778552 - 15/11/2007 02:11 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: coro]
Lowrey20 Offline
newbie

Meldunek: 07/04/2005
Postów: 31
Skąd: Nowa Huta
Witam

Szkoda mi tylko Besta, jak dla mnie to klasowy zawodnik ale dla geniusza oczywiście nie, mam nadzieję że dziś nowo pozyskany amerykanin nie zawiedzie i poprowadzi Prokom do pierwszego zwycięstwa choć bardzo w to wątpie.

P.S zastanawia mnie jedno, mianowicie jestem ciekaw ile przed w trakcie i po meczu będzie miał w portkach Kijek, jeśli przegra ten mecz mam taką nadzieję to go wyrzucą na zbity pysk.

Do góry
#1778569 - 15/11/2007 02:16 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Lowrey20]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Lowrey euGENIUSZA nigdy stamtad nei wyrzuca wiec nie ma sie czego bac predzej wyleca wszyscy zawodnicy (tak jak po zeszlym sezonie) niz on wiec skonczmy juz to bzdurne pisanie o wylocie Kijka bo to nei ma sensu gdyz nie ma racji bytu. Stanohjevic podpisal z PTSem znwo kolejny trafiony transfer w oncu Jovo to MVP przesilnej ligi niemieckiej i to zaledwie dwa lata temu haha Brawo GENIUSZ!!!

Do góry
#1778570 - 15/11/2007 02:16 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Lowrey20]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
vs



typ: OVER 12,5 PUNKTÓW FELIPE REYES

kurs: 1.90

stawka: 9/10

buk: UNIBET



Niestety nie mam czasu, by się rozpisywać, dlatego podam kilka argumentów przemawiających za overem:
- Felipe rządzi i dzieli na deskach
- jest często faulowany
- i co najważniejsze jest w formie

Do góry
#1778630 - 15/11/2007 02:30 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Lowrey20]
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Originally Posted By: Lowrey20

P.S zastanawia mnie jedno, mianowicie jestem ciekaw ile przed w trakcie i po meczu będzie miał w portkach Kijek, jeśli przegra ten mecz mam taką nadzieję to go wyrzucą na zbity pysk.


Szczerze w to wątpie =/ Ponoć Rysiu i Gienio to przyjaciele i naprawdę nie wiem co musi się stac żeby Gienio wyleciał na zbity łeb.

Apropo meczu , widzę że wszyscy rzucii się na handi na Puzzle ale ja wezmę chyba OVER 160.
Linia dość wysoka ale przy tak dziuraych defensywach jakie mają oba teamy over wydaję sie niezłym rozwiązaniem. Bologna dała sobie wrzucić 104 pkt w Pireusie <szok> nie wiem jaki % skuteczności mieli Grecy ale to i tak jest jakaś masakra. Prokom w meczu z TAU w obronie grał taki dramat że gdyby nie 2 garnitur w 4 kwarcie Basków to 90 pękłaby jak nic ;\)
Druga sprawa to taka że Bologna gra ponoć szybką koszykówke więc akcje pewnie nie będą zbyt długie ... w Prokomie jak wiadomo pierwsze skrzypce pewnie zagra Gurovic a jeśli defensywa Bologni nie jest zbyt mocna to dla Milana będzie to okazja żeby wrzucić kilka trójek. Ja próbuję Over

Do góry
#1779165 - 15/11/2007 04:27 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: - c1amak -]
emporio Offline
addict

Meldunek: 04/11/2007
Postów: 554
W tym tygodniu wybralem pare ciekawych typow z Euroligi mezczyzn:

14/11/2007 g.20:30
Chorale Roanne -2.5pkt - Fenerbahce Ulker @1.90 Gamebookers

Roanne jak do tej pory w Eurolidze dopiero jedno zwyciestwo na wyjezdzie, u siebie w hali pierwsze spotkanie przegrali 1 punktem z druzyna z Belgradu, dzisiaj beda chcieli sie pokazac przed wlasna publicznoscia i powinni wygrac z Ulker. Roanne przegrywalo mecze niewielka iloscia punktow, natomiast Ulker na wyjazdach nie spisuje sie dobrze. Jesli Roanne wygra to spotkanie to roznica conajmniej 3 pkt.

15/11/2007 g.19:15
Zalgiris Kaunas - Olimpija Ljubljana @3.00 Gamebookers

Zalgiris nie spisuje sie dobrze w tym sezonie jak i zreszta slabo gral w poprzednim sezonie Euroligi, dodatkowo zespol stracil centra Tanoka Beard, duze oslabienie. Zespol z Ljubljany swietnie gra u siebie w hali pokonali w tym sezonie CSKA i Olimpiacos, na wyjazdach rozegral dopiero jedno spotkanie w Sienie gdzie przegral 30 punktami. Tym razem powinno byc lepiej, oczekuje wyrownanego spotkania i wygranej Olimpiji. H2H:

22/12-05 BC Zalgiris Kaunas vs. Olimpija Ljubljana 80:79
18/11-04 BC Zalgiris Kaunas vs. Olimpija Ljubljana 78:83

Do góry
#1779174 - 15/11/2007 04:29 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Stoin]
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Przychylam sie do typu tak Petersena jak i Stoina (przynajmniej tak wynika z moich statystyk) - od siebie dorzucę over 163,5 pomiędzy Roanne - Fenerbahce Ülker i wyszły 3 zakłady (dwa duble i dwa single /UB/
A/ Roanne - Fenerbahce Ülker over 163,5 /1.90/

B/ LaFortezza Virtus Bologna - Prokom Trefl Sopot over 159,5 /1.85/

1/ Real Madryt - Partizan KK Reyes, F over 12,5 /1.90/ + A i + B

over we francji też na bazie wyliczanek statystycznych - ale nie zawsze mają one przełoźenie na mecze - dlatego stawki średnie

Do góry
#1779846 - 15/11/2007 07:49 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: KRAJAN]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
tak slabej druzyny jak Virus nie widziałem w Eurolidze od kilku lat. Ta druzyna nie miała żadnej motywacji dzisiaj....wzieli sie za gre gdy juz było po meczu.
co do znaczenia Tanoki Bearda w grze druzyny z Kowna...to emeryt zasłużony dla tego klubu ale w walce pod koszem jest już za wolny i nie sadze bybył w stanie pomóc Litwinom...co nie znaczy, że typ na Lublanę jest zły ale bardzo cięzko wygrywa się w hali Żalgirisu!
co do typów na jutro...
ex zachęca na grę na TAU-4.0 i zdecyduję się!
Siena jest mocna w rodzimej lidze ale to nijak ma się do ich gry w Europie...TAU nie jest jakimś tam średniakiem by wystaiwać na nich taki hc!
wiecej na: http://www.basbetball.pl

Do góry
#1779858 - 15/11/2007 07:59 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: zw1]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Dzisiaj Prokom wziął to co do niego należało. Porażka z jednym z outsiderów grupy na dobre mogłaby zamknąć im drogę do awansu.

Do teraz nie mogę skąsać czemu nie grałem Ulkeru...

Co do jutrzejszych gier, to Siena ma ciekawy sklad i może powalczyć z Tau tyle, że nie w Vitorii. U siebie Baskowie grają zdecydowanie lepiej, a ich wczesniejsza passa kolejnych wygranych na własnym parkiecie nie wzięła się z niczego.

Generalnie ciężko jutro o jakąś niespodziankę, zaś ewentualne handicapy na zwycięstwa gospodarzy wydają mi się nieźle oszacowane.

Do góry
#1779922 - 15/11/2007 09:16 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Valverde]
djkomos Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/05/2004
Postów: 2015
Skąd: Kraków
Ja to widzę tak. Jeżeli chodzi o Tau to powinno wygrać chociaż nie zaryzykuję tu żadnych handicapów. Możliwy jest też over. Tau rzuca bardzo dużo. Siena ze słabszymi rywalami też pokazała że może rzucić 80-90 pkt, pytanie tylko, czy jutro nie rzuci dużo mniej.
Statystyki jutrzejszej linii (155 pkt) wyglądają następująco:

Siena - Ljubljana 80-52 = 132 pkt
Cska - Siena 74-70 = 144 pkt
Siena - Zalgiris 89-64 = 153 pkt

średnia 143 pkt w dotychczasowych meczach Sieny

Olympiakos - Tau 95-90 = 185 pkt!
Tau - Virtus 98-71 = 169 pkt!
Prokom - Tau 66-82 = 148 pkt

średnia 167.3 pkt w dotychczasowych meczach Tau

średnia 143 i 167.3 to dokładnie 155pkt:) ach te buki...

ale warto zwrócić uwagę na jedną rzecz: poza jednym spotkaniem (Cska-Siena) reszta spotkań w których padały niskie wyniki to były spotkania w których jedna z drużyn nie nawiązała walki. Uważam, że w jutrzejszym spotkaniu walka będzie. Siena to zespół o przynajmniej 2 klasy lepszy niż Zalgiris, Ljubljana, Virtus czy Prokom. Myślę, że jutro linia spokojnie przeskoczy 160 pkt:)
p.s. te dwa zespoły spotkały się już w sezonie 2002/2003 i wówczas wynik był 90-85 dla Tau (ale to w sumie stare dzieje, choć przysłowie mówi że historia lubi się powtarzać).

Poza tym z czystych jedynek powinny wygrać zespoły Zalgirisu (ma lepszych zawodników niż Ljubljana, która dotychczasowe 2 zwycięstwa ma moim zdaniem dzięki wałom jakie zrobiły Olympiakos i Cska), Unicaji (Bojan Popovic, Berni Rodriguez, Davor Kus czy Carlos Cabezas to zawodnicy doskonale znani z europejskich pucharów czy Mistrzostw Europy. Wprawdzie Maccabi również ma kilku ciekawych playerów, ale nie tworzą oni specjalnie zgranego zespołu. Porażka 18 pkt z Lietuvosem na wyjeździe świadczy o tym, że zespół z Izraela dużo gorzej spisuje się na wyjazdach aniżeli we własnej hali - w której wygrał dwa razy po meczach na styku 74-71 z przeciętnym Le Mans, oraz Efesem 73-67, który przed ostatnią kwarta miał wygrany mecz). Ostatnim zwycięstwem gospodarzy jaki mam zamiar typować jest wygrana Koniczynek z Barceloną. Panata nie zagrała w tym sezonie w Eurolidze żadnego wybitnego spotkania, więc czas już najwyższy a Barcelona w dalszym ciągu nie gra tak jakby oczekiwali tego od niej jej właściciele i kibice. Zbyt duża rotacja w składzie nie pozwala na płynną grę.

Ostatnim meczem na jaki chciałem zwrócić uwagę jest mecz Lottomatica - Bamberg. Jak zobaczyłem handicap 7.5 pkt na Niemców aż oniemiałem. Kogo takiego w skałdzie ma Roma? Fucke? Stefansona? Lorbeka czy Ukica? Uważam, że nie są to wcale lepsi zawodnicy od tych którzy grają w Bambergu (Demond Green, Robert Garrett, Okulaja). Nawet jeżeli Niemcy ten mecz przegrają to nie sądzę, że wysoko i handicap 7.5 pkt biorę z chęcią:)

Reasumując:
Tau win
Unicaja win
Zalgiris win
Panata win
Tau - Siena over 155pkt
Bamberg +7.5 pkt

Takie są moje przemyślenia, ale o tym czy zagram wszystkie te zdarzenia zadecyduje jutro jak będzie wiadomo coś o ewentualnych kontuzjach w poszczególnych zespołach.

Do góry
#1779949 - 15/11/2007 10:10 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: djkomos]
MARSHALL213 Offline
addict

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 675
Skąd: Toruń
Siema, wg mnie na jutro jedynym meczem ktory zagram jest Roma (-7,5). Uważam, że Roma w końcu odniesie 1 zwyciestwo w tegorocznej Eurolidze i przeskoczy handicap 7 punktów. Bamberg potrafił nawiazac walke z Pao na wyjezdzie, ale jutro wydaje mi sie ze Roma wygra 10-17 punktami. Pozdro

Do góry
#1780047 - 15/11/2007 16:38 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: MARSHALL213]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
Po dwoch dniach obfitych łowów czas na trzeci \:D \:\)
a wiec do rzeczy:

Pao-Barca - Grecy u siebie praktycznie poza zasiegiem kazdej druzyny dlatego myśle ,ze slabsza niz w ubieglym sezonie Barca nie powalczy zabardzo , dodatkowym argumentem wynik sprzed roku tj. demolka Barcelony

Zalgiris -Olimpija - 1
mecz druzyn ktore beda walczyc o 4-6 miejsce , Slowency nie tak grozni jak u Siebie gdzie wchodzilo im doslownie wszystko, jesli chodzi o Zalgiris chyba kazdy wie jak ciezko gra sie z na Litwie przy goracej publice, .Licze ,ze gospodarzom pomogą sciany \:\)

Tau- Siena - over 155 , Over over i jeszcze raz over..
po 1) graja dwie overowki
po 2) miękkie obręcze \:\)
po 3) radosny basket \:\)
po 4) linia powinna wynosic w granicach 160-162 ;\)

Unicaja-Maccabi - powielam typ z wczoraj tzn. +6 Maccabi

i mecz ktory gram lecz nie polecam :
Efes-Le Mans - under 150

Do góry
#1780208 - 15/11/2007 18:36 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Przemyslanin]
lukulus Offline
enthusiast

Meldunek: 14/11/2007
Postów: 266
Skąd: zDolnyslask
Ja mimo dobrze ustalonych granic na under/over zagram dzis na over 157 w meczu Tau - Siena. Wczoraj wygralem tylko na Prokomie, niestety Ulkeru nie postawilem choc zastanawialem sie.

Idac tym tropem stawiam dzis na Olimpije z Zalgirisem z handi 6,5. Mysle ze Olimpija nie przestraszy sie widowni na Litwie, sadze ze oni maja w swojej jeszcze gorecej.

Poza tym postawilem na Rome z Bamberg handi -7,5Obie druzyny jeszcze nie wygraly a na pierwsza wygrana licze Wlochow. Typ raczej przeciwko Niemcom.

Pozdrawiam

Do góry
#1780642 - 15/11/2007 21:10 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: lukulus]
lewyprosty Offline
member

Meldunek: 24/01/2005
Postów: 111
Originally Posted By: lukulus
Ja mimo dobrze ustalonych granic na under/over zagram dzis na over 157 w meczu Tau - Siena. Wczoraj wygralem tylko na Prokomie, niestety Ulkeru nie postawilem choc zastanawialem sie.

Idac tym tropem stawiam dzis na Olimpije z Zalgirisem z handi 6,5. Mysle ze Olimpija nie przestraszy sie widowni na Litwie, sadze ze oni maja w swojej jeszcze gorecej.

Poza tym postawilem na Rome z Bamberg handi -7,5Obie druzyny jeszcze nie wygraly a na pierwsza wygrana licze Wlochow. Typ raczej przeciwko Niemcom.

Pozdrawiam




tez gram te same spotkania lecz tylko jeden tak jak ty.myslale ze mecz olimpiji skonczy sie w okolicach wyniku remisowego wiec handi+6.5 wydaje sie niezle.

w meczu tau -siena widze jednak under poniewaz siena to najlepsza przechwytujaca druzyna w eurolidze i 2 co do start punktowych.posiada takze doswidczonych graczy ktorzy wiedza jak sie broni.

trzecie mecz to zwyciestwo romy ,ktore przewidujesz powinno byc ale czy z handi to nie wiem.ja sie zastanawiam nad over poniewaz roma gra szybko i duzo biegaja.ogolnie jednak zwyciestwo romy jest najlepszym rozwiazaniem.

Do góry
#1781130 - 16/11/2007 01:00 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: lewyprosty]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Unicaja Malaga – Maccabi Tel Aviv
Typ: under 154pkt
Kurs: 1.99
Buk: Pinnacle
Stawka: 6/10

Chyba jestem nieuleczalnie chory na undery, gdyż pomimo kilku nietrafionych typach w Eurolidze na takie właśnie rozstrzygnięcie oraz generalnie wysokich wynikach w większości spotkań, dziś również liczę na małą ilość punktów w meczu w Maladze. Tamtejsza Unicaja podejmuje dzisiaj Maccabi Tel Aviv. Obie drużyny dalekie są od optymalnej formy, gdyż Hiszpanom miernie wiedzie się w rodzimej ACB (bilans: 2-5), zaś ekipa z Izraela choć wyniki ma nieco lepsze, to na arenie międzynarodowej również nie zachwyca (mam tu na myśli głównie wymęczone zwycięstwo z Le Mans oraz sromotną porażkę z Lietuvosem). W dzisiejszym spotkaniu nie spodziewam się przekroczenia linii 154 punktów z trzech prostych powodów:
1. Gospodarze na własnym parkiecie świetnie bronią, a ich szkoleniowiec Sergio Scariolo słynie z zamiłowania do defensywy. Co więcej w fazie zasadniczej ubiegłego sezonu Euroligi w hali w Maladze średnio padało zaledwie 132 punkty.
2. W dotychczasowych występach obie drużyny grały na doskonałym procencie (Malaga 56% za 2 i 44% za 3, zaś Maccabi 60%) i głównie w oparciu o dotychczasowe wyniki została zaproponowana stosunkowo wysoka linia (w moim odczuciu powinna być gdzieś na poziomie 48 punktów)
3. Żadna z drużyn nie jest w optymalnej formie.

Do góry
#1781166 - 16/11/2007 01:22 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Valverde]
astrolog1 Offline
journeyman

Meldunek: 11/06/2007
Postów: 83
Jak jesteś pewny że będzie under w wykonaniu Malagi to stawiaj na 100% ower na 100 pewniaków w ciągu 44 dni,żaden mi nie wszedł.

Do góry
#1781499 - 16/11/2007 02:28 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: astrolog1]
19_OuLu_88 Offline
old hand

Meldunek: 11/01/2007
Postów: 1020
Żalgiris wg mnie jest w tym sezonie dobra,pozyskanie nowych zawodników itp napewno dobrze zadziałało na drużyne.Oczywiście w historii to Olimpija częściej była górą,ale jak ktoś wyżej wspomniał na terenie Kaunas gra się ciężko.Olimpija??Nie nie ten sezon w Eurolidze nie jest ich najlepszym...

Myśle że Panata nie będzie miała dziś łatwego pojedynku z Barcą.Barca w lidze się oszczędza i myśle że jeszcze ma dużo do powiedzenia w tej edycji euroligi.

Co do Romy wcale nie jestem przekonany.Włoski kosz to już nie to co kiedyś.Bologna-porażka;Roma-porażka;Treviso-porażka;Milano-porażka;jedynie Siena trzyma poziom,drużyna punktująca i umiejąca się bronic lecz z Tau sądze że rady nie da,bo w hali gospodarzy zawsze jest świetna atmosfera,kibice spełniają swoje "obowiązki" a i drużyna dość dobrze zgrana.

Moje typy na dziś:

Brose +6,5 @2.10
Barca +6,5 @1.9
Tau -4,5 @1.9
Kaunas -5,5 @1.9

Do góry
Strona 8 z 26 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 25 26 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, VVega, alfa, pafnucy, akagi, pacyfista, Akhu, rafal08), 3860 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591911 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42