Strona 10 z 24 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 23 24 >
Opcje tematu
#1841607 - 08/12/2007 20:46 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: antek23
Originally Posted By: 4rest
Originally Posted By: 4rest
Originally Posted By: antek23
Originally Posted By: 4rest
Originally Posted By: antek23
no więc właśnie 2 w 1 \:\) i zarobić i mieć z tego satysfakcje \:\) jako, że już było napisane na temat Devils co nieco m.inn. że mają 8 W z rzędu w tym 2 ostatnie po OT nie pozostaje nic innego niż grać na ich przegraną.

Atlanta Thrashers - New York Rangers
Typ 2 kurs 2.35 Bwin poziom 2 na W Rangres

New Jersey Devils - Washington Capitals
Typ 2 kurs 3.85 1 poziom na L Devils
A czy 8 z rzedu to cos znaczy?? Z tego co pamietam Ottawa miala wiecej \:\) Generalnie NJ jest na fali. Dzisiejszy rywal nie powinien czesto pokonywac bramkarza bo Brodeur jest w wysmienitej formie \:\) Moim zdanie z porazka trzeba sie wstrzymac, chyba ze ja inne mecze ogldam ;\) A co do Rangersow \:\) Graja slabo i nie widac aby sie podniesli szybko \:\) Ciekawe kogo do bramki wpuszcza bo Lunqvist ostatnio puszcza wszystko \:\) A wczoraj to juz wogole pokazal \:\) To tyle ode mnie. Sa inne ciekawsze mecze do obstawienia... PZDR


no jak dla ciebie 8 wygranych z rzędu w takiej lidze jak NHL nic nie znaczy to nie mam pytań, bo znaczy i to dużo, owszem są na fali ale L w najbliższych meczach jest nie do uniknięcia, moim zdaniem max. pociągną do 10 ale ze kurs wysoki to postanowiłem zagrać już dzisiaj
I dobrze ze pytan juz nie masz \:\) Jesli dla ciebie argumentem do porazki jest 8 zwyciestw to ja pytan tez nie mam:) Chyba ze ja ogladam mecze nie z tego sezonu bo po tym co widzialem jak obydwa zespoly ostatnio graja to nie daje zbyt wielu szans Wash. Kurs i tak mizerny wiec odpuszczam, ale prosze nie pisz mi wiecej, iz nie masz do mnie pytan bo dla mnie 8 W z rzedu nic nie znaczy. Proponuje poogladac wiecej w TV meczy a nie sugerowac sie streak'ami. TO tyle ode mnie \:\)
Tyle ode mnie w temacie o progresji \:\) Mogles posluchac to bys zaoszczedzil troche grosza. No ale... kim jest 4 rest ;\)
PS. Jednak Brodeur nie stracil formy \:\)


i tłumacz dziecku na czym tu polega progresja...człowieku nie dziś to jutro, porażka jest tuż tuż :), poczekamy...zobaczysz :)...i tyle
Podaj wyniki ATLANTY I NJ :D. Nie mam o czym z toba pisac chlopcze bo ty nic madrego nie wnosisz. Dziecko 5 letnie moze wejscc i wystukac KOLEJNA PROGRESJA NA LOST NJ \:D Prosze nie odpisuj na tego posta juz, albo napisz jakas sensowna analize do spotkan \:\) Ale zeby cos napisac trzeba ogladac ;\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1841621 - 08/12/2007 20:52 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Baqu]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: Baqu
sobotnie spotkania:

7:00 pm Boston @ Toronto
7:00 pm Minnesota @ Columbus
7:00 pm Atlanta @ Washington
7:00 pm Carolina @ Montreal
7:30 pm N.Y. Islanders @ Tampa Bay
8:00 pm Anaheim @ Nashville
10:00 pm Pittsburgh @ Vancouver
10:30 pm Phoenix @ Los Angeles
10:30 pm Buffalo @ San Jose

może jeszcze ja wtrącę swoje 'trzy zdania' do dyskusji :>
po części zgadzam się z użytkownikiem @4rest, aczkolwiek to jest
forum, a na forum jest wolność wypowiedzi ( do pewnego stopnia
). większość polskich użytkowników upodobała sobie grę NHL
progresją na dany team, co za tym idzie właśnie o tym piszą...
nie należy ich za to krytykować, taką drogę sobie wybrali...
ja nauczony porażkami osób ( również lekko swoją - poprzedni
sezon był dla mnie pierwszy w NHL ), które nie mogły ukończyć
progresji w NHL, przerzucały stracone jednostki na inne teamy,
progresje na OT... never ending story... w tym sezonie po prostu
wybieram dany typ i to gram, również gram w pewnym sensie
progresja tylko z dnia na dzień i uważam, że nawet najsłabszy
typer ( sam uważam się za typowego słabiaka z bardzo małą wiedzą
) trafi chociaż raz w tygodniu jeden typ grając od pn do n.
oczywiście wszystko jest uzależnione od chęci realnych korzyści
majątkowych. ja chyba jak większość użytkowników długo już
obserwujących nhl i ją grających, wiem, że spotkań bardzo pewnych
nie ma, a często dochodzi do sytuacji w której uważany za słaby
team wygrywa z Goliatem...
w tym poście chciałbym również zaprosić osoby z rankingu do
opisywania czasem spotkań które grają, wiadomo, że nie każdy ma
na to czas, ja również łącząc pracę ze studiami, aczkolwiek
czasem na prawdę wystarczy parę zdań, kiedy tylko mogę śmignę na
szybko jakiś opisik, a one przecież nie rodzą z aż tak wielkiej
kuli czasowej.

pozdr,

btw @4rest zapraszam do rankingu NHL i podawanie codziennie
jednego typu, jestem bardzo ciekaw jak Ci pójdzie
Wyczuwam ironie, ale co tam ;\) Nie przyszedlem tutaj udawadniac nikomu nic, wiec nie wiem czy dobry pomysl z tym rankingiem. Nie musisz wierzyc we mnie. Najwazniejsze ze ja wierze w siebie \:\) Ale dziekuje za zaproszenie \:\) Moze jak sie dowiem dokladnie o co chodzi w tym rankingu to dolacze, ale jesli tam jest jakas dziwna rywalizacja to na pewno podziekuje \:\) Bo NHL mam w sercu i wszystko co pisze to tylko z milosci do tej gry. Szkoda ze tak duzo forumowiczow jest przeciwko mnie ;\) ELO ziomki:) BEDZIE DOBRZE??? RACZEJ DOBRZE JEST \:\) PZDR

Do góry
#1841633 - 08/12/2007 20:58 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lemex]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: lemex
Oba posty wyżej ni jak nie mają się do "rzuconego" tematu: Montreal-Carolina.
Czyżby ten mecz był "odrażający, brudny, zły"?
Wcale nie jest taki zly \:\) Wybierz sobie jakas progresje i masz po klopocie ;\) NIe rozumiem dlaczego takie trudne pytania zadajesz ;\)

Do góry
#1841654 - 08/12/2007 21:09 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: 4rest]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: 4rest
Wyczuwam ironie, ale co tam ;\) Nie przyszedlem tutaj udawadniac nikomu nic, wiec nie wiem czy dobry pomysl z tym rankingiem. Nie musisz wierzyc we mnie. Najwazniejsze ze ja wierze w siebie \:\) Ale dziekuje za zaproszenie \:\) Moze jak sie dowiem dokladnie o co chodzi w tym rankingu to dolacze, ale jesli tam jest jakas dziwna rywalizacja to na pewno podziekuje \:\) Bo NHL mam w sercu i wszystko co pisze to tylko z milosci do tej gry. Szkoda ze tak duzo forumowiczow jest przeciwko mnie ;\) ELO ziomki:) BEDZIE DOBRZE??? RACZEJ DOBRZE JEST \:\) PZDR


żadna ironia, pisałem 100% serio
robisz z siebie kozła ofiarnego ? nikt tu nie jest przeciwko
nikomu, po prostu rozmawiamy i prowadzimy ciekawą dyskusję -
chyba że się obraziłeś za jakieś słowa ?

Originally Posted By: 4rest
Podaj wyniki ATLANTY I NJ :D. Nie mam o czym z toba pisac chlopcze bo ty nic madrego nie wnosisz. Dziecko 5 letnie moze wejscc i wystukac KOLEJNA PROGRESJA NA LOST NJ \:D Prosze nie odpisuj na tego posta juz, albo napisz jakas sensowna analize do spotkan \:\) Ale zeby cos napisac trzeba ogladac ;\)


widzisz, dziecko 5 letnie też może napisać, że wierzy w siebie i
NHL ma w sercu \:p zapraszam do zdrowej rywalizacji ( minn w
rankingu ) i pisania analiz w tym temacie \:\)

też jak możesz już nie odpisuj ( na ten post )
jakąś Twoją analizę spotkania z wielką chęcią przeczytam.

pozdr,

Do góry
#1841734 - 08/12/2007 21:59 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Baqu]
grzegorz1234 Offline
old hand

Meldunek: 16/10/2007
Postów: 1149
Witam wszystkich !!!

Co do wczoraj to nie było az tak źle Ottawa i San Jose miały wygrac i wygrały
A co do New Jersey to to jak pisalismy na papierze mieli wygrac z Capitals i wygrali więc nie ma co sie podniecac tym juz według mnie i jeszcze kilku typerów warto było jednak obstawic Capitals po dobrym kursie bo kazda passa sie kiedys konczy. A co do tej dyskusji na progresje powiem tylko tyle
NIECH KAZDY GRA JAK MU SIE PODOBA MOZNA SIE Z TYM ZGADZAC LUB NIE OD TEGO JEST TE FORUM !!!

Przechodząc do pytania Lemaxa Montreal czy Carolina
Troszke Analizy
Carolina wygrała 8 razy z rzędu z Canadiens na ich terenie pytanie czy ta seria bedzie trwac dalej ??, ostatni mecz tych druzyn na lodowisku Hurricanes wygrał Montreal 7 - 4, Carolina ostatnio na wyjazdach trzy porazki dokładnie z Tampą, Buffalo i Washinghtonem.
Montreal nie wygrał we własnej hali od 4 spotkan ostatni raz zwyciezyli z Bostonem ale to nie ulega watpliwosci bo ten zespół im po prostu lezy.
Cóz powiedziec ja stawiam mimo wszystko na Canadiens mysle ze obudzili sie po słabej grze i zaczną miec jakąs dobrą serie, C.Higgins MVP meczu z Bostonem powiedział ze te zwyciestwo nabrało w nich wiatr w zagl, ze potrzebowali go by znów wrócic na tor zwyciestw, dlatego mój typ to Montreal chociaz z tych statystyk moze wygrac kazdy nie ulega to wątpliwosci ze Carolina potrafi grac w hali Bell Centre

Pozdro All

Do góry
#1841736 - 08/12/2007 22:00 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Lord Devastator]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
Originally Posted By: Lord Devastator
Originally Posted By: antek23

i tłumacz dziecku na czym tu polega progresja...człowieku nie dziś to jutro, porażka jest tuż tuż :), poczekamy...zobaczysz :)...i tyle

jakis rok temu San Jose tez mialo kilkanascie meczow bez remisu i tez wielu twierdzilo ze remis unosi sie w powietrzu, daliby sobie reke uciac i co? Seria spotkan bez remisu przeciagnela sie do okolo 40 spotkan i co


nie porównuj granie progresji na OT do grania progresji na W lub L bo jak podał matias88 to jest czysta matematyka a,że 8 W z rzędu to jak na NHL dość dużo to L wisi w powietrzu.

Do góry
#1841745 - 08/12/2007 22:07 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: 4rest]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
Originally Posted By: 4rest
Originally Posted By: antek23
Originally Posted By: 4rest
Originally Posted By: 4rest
Originally Posted By: antek23
Originally Posted By: 4rest
Originally Posted By: antek23
no więc właśnie 2 w 1 \:\) i zarobić i mieć z tego satysfakcje \:\) jako, że już było napisane na temat Devils co nieco m.inn. że mają 8 W z rzędu w tym 2 ostatnie po OT nie pozostaje nic innego niż grać na ich przegraną.

Atlanta Thrashers - New York Rangers
Typ 2 kurs 2.35 Bwin poziom 2 na W Rangres

New Jersey Devils - Washington Capitals
Typ 2 kurs 3.85 1 poziom na L Devils
A czy 8 z rzedu to cos znaczy?? Z tego co pamietam Ottawa miala wiecej \:\) Generalnie NJ jest na fali. Dzisiejszy rywal nie powinien czesto pokonywac bramkarza bo Brodeur jest w wysmienitej formie \:\) Moim zdanie z porazka trzeba sie wstrzymac, chyba ze ja inne mecze ogldam ;\) A co do Rangersow \:\) Graja slabo i nie widac aby sie podniesli szybko \:\) Ciekawe kogo do bramki wpuszcza bo Lunqvist ostatnio puszcza wszystko \:\) A wczoraj to juz wogole pokazal \:\) To tyle ode mnie. Sa inne ciekawsze mecze do obstawienia... PZDR


no jak dla ciebie 8 wygranych z rzędu w takiej lidze jak NHL nic nie znaczy to nie mam pytań, bo znaczy i to dużo, owszem są na fali ale L w najbliższych meczach jest nie do uniknięcia, moim zdaniem max. pociągną do 10 ale ze kurs wysoki to postanowiłem zagrać już dzisiaj
I dobrze ze pytan juz nie masz \:\) Jesli dla ciebie argumentem do porazki jest 8 zwyciestw to ja pytan tez nie mam:) Chyba ze ja ogladam mecze nie z tego sezonu bo po tym co widzialem jak obydwa zespoly ostatnio graja to nie daje zbyt wielu szans Wash. Kurs i tak mizerny wiec odpuszczam, ale prosze nie pisz mi wiecej, iz nie masz do mnie pytan bo dla mnie 8 W z rzedu nic nie znaczy. Proponuje poogladac wiecej w TV meczy a nie sugerowac sie streak'ami. TO tyle ode mnie \:\)
Tyle ode mnie w temacie o progresji \:\) Mogles posluchac to bys zaoszczedzil troche grosza. No ale... kim jest 4 rest ;\)
PS. Jednak Brodeur nie stracil formy \:\)


i tłumacz dziecku na czym tu polega progresja...człowieku nie dziś to jutro, porażka jest tuż tuż :), poczekamy...zobaczysz :)...i tyle
Podaj wyniki ATLANTY I NJ :D. Nie mam o czym z toba pisac chlopcze bo ty nic madrego nie wnosisz. Dziecko 5 letnie moze wejscc i wystukac KOLEJNA PROGRESJA NA LOST NJ \:D Prosze nie odpisuj na tego posta juz, albo napisz jakas sensowna analize do spotkan \:\) Ale zeby cos napisac trzeba ogladac ;\)


ależ prosze:
Atlanta Thrashers - New York Rangers 4:2

New Jersey Devils - Washington Capitals 3:2

tym sposobem nie pozostaje nic innego niż grac dalej progresje, no ale przecież dla ciebie 9 W z rzędu w NHL o niczym nie świadczy i to w końcu norma w NHL ;\)

co do analizy to jeśli oglądałeś wczorajszy mecz a zapewne tak to chyba jednak przyznasz, ze bramkarz Washington (kozlig) wcale nie jest bez formy, wręcz przeciwnie wczoraj obronił dużo groźniejsze strzały niż bramkarz z NJD a zatem słabej gry tej drużyny nie należy dopatrywać sie w postawie bramkarza ale raczej całej formacji.

Do góry
#1841778 - 08/12/2007 22:25 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
grzegorz1234 Offline
old hand

Meldunek: 16/10/2007
Postów: 1149
Jeszcze Jeden Typ

Toronto - Boston 2
Krótka Analiza wieczorem

Do góry
#1843176 - 09/12/2007 02:49 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: grzegorz1234]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Nagadaliście się jak stare baby pod kościołem przed spowiedzią, i co z tego wynikło? Wielkie g..... Rano napisałem, że mecz Montreal-Carolina daje szerokie pole manewrowania dla progresowiczów, logików, farciarzy i strategów, ale oprócz wzajemnych ataków nic mądrego nie wyczytałem. Pewnie, że można zagrać OT Caroliny, bo "kiedyś" remis padnie. Pewnie, że można zagrać na Montreal, bo to tamto i siamto...itd... Pisząc o dyletantach miałem na myśli, że ktoś może przedstawi jakiś plan gry, jakąś myśl co do tego spotkania, aby pomóc młodym niedoświadczonym graczom w doborze typu, a tu sami eksperci, sami znawcy, same orły nie opierzone i prawie wszyscy mądrzy, tylko ja jeden głupi. Może ktoś doradzi tym, co już wdepnęli w OT Caroliny i w nocy po kilka razy biegają do kibelka, a karta kredytowa jest bliska wyczerpania limitu. Tutaj pokażcie swoją mądrość, temat jest po to aby sobie pomagać, a nie "skakać jeden na drugiego".
Moja propozycja dla tych, którzy wpakowali się na OT Caroliny jest taka, aby zadowolili się odzyskaniem środków, a nie "męczyli" się dalej. Drogę do tego celu "widzę" taką: część przewidywanej stawki zagrać na oczekiwany OT, a drugą część, po niskim co prawda kursie, ale zainwestować w handi Caroliny +1,5. Sezon trwa wystarczająco długo, aby się odegrać, ale żeby to zrobić, to trzeba mieć za co grać.

Do góry
#1843367 - 09/12/2007 03:45 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lemex]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
osobiście bronienie poglądu, że granie progresji na L Devils (przy ich wcześniej 8 W) a aktualnie 9 W ma sens oraz to, że 9 W w NHL coś znaczy nie uważam za mętrkowanie no ale to już niech każdy oceni sam.

Co do meczu Montreal-Carolina typowałbym zwycięstwo gospodarzy,sam nigdy nie pakowałem sie w granie progresji na OT dlatego sądzę, że łatwiej bedzie uszczelić W Canadiens aczkolwiek sam narazie nie ruszam żadnych "nowych" meczów do czasu aż zakończe przynajmnmiej jedną z dwóch progresji, które kontynuuje, choć ciekawie zapowiada sie dzisiaj też mecz
Nashville Predators - Anaheim Ducks

Do góry
#1843504 - 09/12/2007 04:31 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
lysy1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/06/2006
Postów: 1959
Skąd: Kraków
[quote=antek23]osobiście bronienie poglądu, że granie progresji na L Devils (przy ich wcześniej 8 W) a aktualnie 9 W ma sens oraz to, że 9 W w NHL coś znaczy nie uważam za mętrkowanie no ale to już niech każdy oceni sam.

wg mnie powinno być mę d rkowanie...

Do góry
#1843964 - 09/12/2007 06:44 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lysy1]
Szmajchel Offline
enthusiast

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 204
Skąd: Tychy
Lemex nie obraź się, ale słowa "temat jest po to aby sobie pomagać" z Twoich ust są na chwilę obecną chyba nie na miejscu..Rzucasz dzisiaj temat meczu i oczekujesz odzewu, gdy go nie ma, wyzywasz pozostałych od starych bab, a tymczasem z Twojej strony już od jakiegoś czasu żadnych konkretów. Nie wnikam w to czy to kwestia Twojej osobistej urazy, czy kwestia walki o honor forumowiczów sekcji NHL, ale takie są fakty. Teraz napisałeś swoją poradę, w porządku, ale po co ten cały wstęp?? Każdy może rzucić temat: dzisiaj mecz "drużyna x" - "druzyna y" , to pole popisu dla wszystkich, jak każdy zresztą mecz NHL, czekam na odzew, a gdy go nie dostanie to wyzwać wszystkich od dyletantów i łaskawie napisać swoje zdanie na temat meczu. Szacunek dla Ciebie za wkład w ten dział, ale wydaje mi sie że ostatnio trochę zboczyłeś z właściwej drogi... I jasne, możesz odpisać że kim ja jestem, żeby coś takiego pisać, skoro nawet nie podaję swoich typów i analiz, i fakt, przyznaję, nie podaję ich ze zwykłego lenistwa, ale nie podoba mi się sposób w jaki ostatnio partycypujesz na forum a chciałbym żeby tu wyglądało jak dawniej, a żeby tak było, to konieczną jest obecność "starego" lemexa - wytrawnego gracza, stratega, znawcy, a nie lemexa prześmiewcy.
Nie odbierz tego jako atak na swoją osobę, tylko jako prośbę o powrót na właściwe tory że tak powiem..
Pozdrawiam

Do góry
#1843979 - 09/12/2007 06:51 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Szmajchel]
luki75 Offline
enthusiast

Meldunek: 02/12/2007
Postów: 309
popieram przedmowce. Nie udzielam sie ale od dluzszego czasu jestem czytelnikiem fachowych porad i zgodze sie z przedmowca, ze lemex troche zboczyl z drogi. Mam nadzieje , ze te uwagi lysego trafia do niego. A na dzis jeden pewniaczek toronto -boston pewna jedyneczka

Do góry
#1844255 - 09/12/2007 12:55 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: luki75]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Witam po kilkudniowej nieobecnosci, i rowniez gorąco pozdrawiam.
Moze poprzestanmy juz z prywatnymi wycieczkami, od tego jest priv, zawsze odpisze.


Edited by lupus (10/12/2007 14:56)

Do góry
#1844325 - 09/12/2007 17:56 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lemex]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
jak to mawia mój kumpel:
Nie ma pewniaków, są tylko typy wielce prawdopodobne

Do góry
#1844715 - 09/12/2007 20:59 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Czy New Jersey dzisiaj nie gra?, a może Carolina też ma przerwę i dlatego przy niedzieli nawet taka cisza?. Każdy zagoniony, zapracowany i nie ma czasu na pisanie postów - trudno.

Do góry
#1844858 - 09/12/2007 21:45 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lemex]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
odczuwam w tym lekki podtekst więc: wiem jakie progresje gram dlatego też wiem,że gra dzisiaj NJD.

New York Rangers - New Jersey Devils
Typ 1 kurs 2.15 Biwn

3 poziom na W Rangers,
2 poziom na L Devils

w tym oto meczu mam nadzieje, że zwieńczy sie mój plan tzn. zakończenie 2 progresji w jednym meczu tj. W Rangersów i L Devils.

Rangresi 3 ostatnie spotkania L Devils 9 ostatnich spotkań W w tym 2 po OT. Niepokojące jest tylko to, że ostatnie 4 spotkania między tymi drużynami wygrywali Rangersi a wyznaje zasadę, że każda seria sie kiedyś kończy no ale miejmy nadzieje, że dziś sie skończy seria W Devils w ostatnich 9 meczach a seria ostatnich bezpośrednich starć na korzyść Rangesrów zostanie przedłużona
( 3 W w tym sezonie i 1 W w Preseason), co ciekawe wcześniej serie 4 W miedzy tymi drużynami miało NJD. (podałem tutaj ogólnie zwycięstwa, które także padały po OT)

Do góry
#1845027 - 09/12/2007 22:26 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Witam wszystkich!

Już wczoraj napisałem prawie całego posta, ale jednak go nie wysłałem. Stwierdziłem, że nie ma sensu. Chodziło mi o tę rozmowę, która tutaj miała miejsce ostatnio.
Muszę przyznać w rację 4rest'owi i Baqu.
Pisanie co każdy mecz druzyny X, że gra się progresję na ich win/lost, że jest to X stopień progresji i że ta drużyna X ma już Y win czy lost za bardzo nie pomoże "dyletantowi" ( zaczerpnięte od Lemexa) w podjęciu decyzji czy zagrać na dany typ, czy też nie...
Bo przecież "dyletant" wie, że ten gracz może dziś wygrać a może za tydzień czy dwa. Więc czy takie coś pomoże mu? Chyba nie bardzo... No chyba, że sam jest progresowiczem. I zacznie grać progresje.
Zarejestrowany jestem na forum od niedawna choć jak pisałem temat czytałem regularnie nie od wczoraj.
Wiem, że na tym forum podawano progresje od dawna. Tylko, że postów nie związanych z progresją było kiedyś więcej. Kiedyś mam na myśli nie ten sezon tylko wcześniejsze.
Nawet kolega Matias88 stał się graczem progresywnym. A niedawno padł tutaj tekst o progresji, który został nominowany do Oscara. Choć ten tekst nie jest moim faworytem.
To tyle ode mnie...
Nie był to atak na kogokolwiek. Nie chce, żeby ktoś to odbierał personalnie.

Wczorajsze wyniki mnie rozwaliły. Mówię o wynikach "typowania" a nie progresywnych. Nie wiem jak Wy ale moje "typy" rozpadły się w pył...

A jak już widzę pozycję meczu NYR- NJD to pomijając progresję myślę, że w tym meczu należałoby szukać underów. Mianowicie może under 1,5 na 1 tercje a także under na cały mecz. Obie ekipy raczej underowe. Bywa bardzo często, że w 1 tercji powoli się rozkręcają. Brodeur powienien być dodatkowym atutem. No i może Lundqvist też się postara dziś...

Powodzenia i pozdrawiam!

Do góry
#1845484 - 10/12/2007 00:15 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Vader]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
A ja Wam powiem Panowie, że na dzisiaj w mojej ocenie najkorzystniej będzie dać handi +1,5 wszystkim ekipom przyjezdnym. Takim typem nie narażę się ani tym co czekają na New Jersey, ani tym dla których OT Caroliny to "orka na ugorze". Dzisiejsze pary nie mają "pewniaczka" - typu wielce prawdopodobnego, więc pomyślcie nad tym.

Do góry
#1846673 - 10/12/2007 06:17 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lemex]
Hans Offline
old hand

Meldunek: 21/09/2005
Postów: 721
Skąd: Górny Śląsk
witam,
nie pamietam kiedy tu bylo ostatnio tyle dyskusji, szkoda tylko ze to wszystko jest bardziej o dupie Maryni aniżeli na temat typów.
Śmieszy mnie stwierdzenie, że progresywne typy nie powinny być podawane przez użytkowników tego forum, bo to...nie są typy, bo to nie jest na temat meczów, bo to jest wogole bez sensu, ble ble ble...
Co ciekawe pisza to ludzie ktorzy nigdy albo prawie nigdy nic w tym temacie nie napisali ale do "naplucia" mają teraz najwięcej
Oczywiście podawanie suchych typów nie ma sensu w tym temacie, ale jeśli jest to poparte choć jednym zdaniem to uważam że jest to jak najbardziej w porządku. Ale lepiej jest nic nie robić a marudzić na innych

Tak więc nie podaje granych przeze mnie dziś typów, bo za chwile ktoś mi napisze żebym sobie założył PP bo nie moze czytac juz zdań coś w stylu "...od kilku spotkań...".

To tyle ode mnie

Do góry
Strona 10 z 24 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 23 24 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, pacyfista, Irek, VVega, Akhu), 3975 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45071 Tematów
5587607 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14