Strona 11 z 24 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 23 24 >
Opcje tematu
#1846710 - 10/12/2007 06:28 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lemex]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: Vader


Wczorajsze wyniki mnie rozwaliły. Mówię o wynikach "typowania" a nie progresywnych. Nie wiem jak Wy ale moje "typy" rozpadły się w pył...


hmm nie wiem, ja nie trafiłem typu dnia :/ a reszta mi weszła, nawet typy zrobione 'na sucho' wyszło 5/6 nocka, więc całkiem nieźle.

Originally Posted By: lemex
Czy New Jersey dzisiaj nie gra?, a może Carolina też ma przerwę i dlatego przy niedzieli nawet taka cisza?. Każdy zagoniony, zapracowany i nie ma czasu na pisanie postów - trudno.


przepraszam lemex, przepraszam, że pracuje w niedzielę do późna i nic nie napisałem, nie obiecuje poprawy, nadal uważam, że praca i zarabianie na życie jest ważniejsze od NHL

Originally Posted By: Hans

Tak więc nie podaje granych przeze mnie dziś typów, bo za chwile ktoś mi napisze żebym sobie założył PP bo nie moze czytac juz zdań coś w stylu "...od kilku spotkań...".


mi tak rok temu pisali i to najczęściej Ci, którzy tu się w ogóle nie udzielali

pozdrawiam i życzę udanych typów

Do góry
Bonus: Unibet
#1846791 - 10/12/2007 06:49 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Baqu]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Witam

Ja odcinam sie od dyskusji i robię swoję.
Za parę chwil na lód w NY wyjada ekipy Devils i Rangers.
Goście, jak dobrze wiemy są w tej chwili w "gazie"

Nov 17 @PHI Won 6-2
Nov 21 @PIT Won 2-1
Nov 23 @ATL Won 3-0
Nov 24 @TB Won 3-2
Nov 28 DAL Won 4-2
Nov 30 MON Won 4-0
Dec 2 ATL Won 3-2 (SO)
Dec 5 BOS Won 4-3 (OT)

Dec 7 WAS Won 3-2

7 wygranych w regulaminowym, dodatkowo dwie wygrane po dodatkowym czasie.


Wszyscy wiemy że nie ma w sporcie drużyn niepokonanych, nie ma ich też w National Hockey League.
Co do spotkań w Atlantic miedzy NYR a NJ w hali Strażników w ostatnich dwóch latach tak to wygladało :

2005-06 season: at NYR
NY Rangers 4, New Jersey 1
NY Rangers 3, New Jersey 2 (SO)
New Jersey 3, NY Rangers 1
NY Rangers 3, New Jersey 1

2006-07 season: at NYR
NY Rangers 4, New Jersey 2
NY Rangers 3, New Jersey 2
New Jersey 6, NY Rangers 1
New Jersey 3, NY Rangers 2 (SO)

Obecny sezon:

Thu Oct 25 2007 NY Rangers 2, New Jersey 0
Sat Nov 3 2007 NY Rangers 2, New Jersey 1 (SO)

Kolejny poziom progresji na L NJ @ 2.25 Nordicbet


Mam nadzieje ze swoja analizą nakłoniłem kogoś do zagrania ze mna i za 3 godzinki bedziemy sie cieszyc

Pozdro

Do góry
#1846848 - 10/12/2007 07:04 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: nivet]
jabolukas Offline
enthusiast

Meldunek: 21/09/2003
Postów: 333
Skąd: Gorzów Wlkp.
Ditroid-Carolina 1

druzyny o wyrownanym potencjale, ale dzis jest jedno ale - Carolina skonczyla mecz o 4 nad ranem i o 23 ma nastepny, mysle ze dwa zwyciestwa w jeden dzien to za duzo \:\) Ditroid powinno latwo sobie poradzic!

Do góry
#1847110 - 10/12/2007 09:30 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: jabolukas]
jabolukas Offline
enthusiast

Meldunek: 21/09/2003
Postów: 333
Skąd: Gorzów Wlkp.
Originally Posted By: jabolukas
Ditroid-Carolina 1

druzyny o wyrownanym potencjale, ale dzis jest jedno ale - Carolina skonczyla mecz o 4 nad ranem i o 23 ma nastepny, mysle ze dwa zwyciestwa w jeden dzien to za duzo \:\) Ditroid powinno latwo sobie poradzic!


Ditroid-Carolina 5-2
może nie gładko jak zakładłem ale weszło, Detroid cały mecz ogormna przewaga co widać po oddanych strzałach 38-17, gdyby nie dobra końcówka Skrzydeł to cholera wie co by się stało

ps. wogóle co to za pomysł żeby grać dwa mecze w ciągu doby na wyjeździe

Do góry
#1847122 - 10/12/2007 09:41 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: jabolukas]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Jest porażka NJD
Tylko po OT. To chyba jednak i tak nie bardzo.
Under na 1 tercje i na cały mecz dość spokojnie wszedł.
Rzadko pada wynik 0-0 w 60 minutach.
W tym sezonie to chyba drugi jak się nie myle...

Dla mnie to zawsze ciekawostka, że przez 60 minut nikt nie potrafi strzelić gola. W tym seoznie już widziałem taki wynik:
http://scores.espn.go.com/nhl/scoreboard?date=20071020
Jak widać ponownie była tam drużyna Strażników.

A z poprzedniego sezonu pamiętam:
http://scores.espn.go.com/nhl/boxscore?gameId=270327030
ten mecz... grałem też wtedy undera...
taka mała ciekawostka jak dla mnie.Kolejny mecz NHL zakończony 0-0.

pozdr

Do góry
#1847201 - 10/12/2007 17:22 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Vader]
Szmajchel Offline
enthusiast

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 204
Skąd: Tychy
Witam.
Lemex - rozumiem, koniec tego tematu.
Ze swojej strony na dzisiaj proponuję potyczkę Dallas z Edmontonem, a mój typ na ten mecz to zwycięstwo Gwiazd w regulaminowym czasie gry. Dlaczego : po dwóch porażkach z rzędu na własnym lodzie z silnymi przeciwnikami (San Jose i Ottawą) pora ucieszyć kibiców przed kolejną sesją wyjazdową, więc albo dzisiaj, albo 13 grudnia z Królami warto zapolować na zwycięstwo gospodarzy. Odnośnie dzisiejszego meczu warto również odnotować fakt iż Marty Turco ma bardzo dobre statystyki w meczach z Oliwarkami, szczególnie na własnym lodzie i on prawdopodobnie stanie dzisiaj między słupkami bramki Dallas.
Tak więc: Dallas - Edmonton TYP: 1 (kurs 1,85 expekt).
Ewentualnie poprawka (oby niekonieczna) : 13 grudnia Dallas - Los angeles TYP: 1.
Na koniec taka moja uwaga w temacie stawkowania, który moim zdaniem jest bardzo ważny szczególnie w przypadku grania progresywnego. Początkującym w tym temacie polecam prosty arkusz, rozpiska najbliższych meczy wraz z przewidywanymi przez nas kursami na wyniki których oczekujemy - ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć że taki rozpis jest w stanie skutecznie wyleczyć z pomysłu na progresję, która może okazać się zabójcza w skutkach... Pamiętajmy : progresja i statystyka swoją drogą, ale umiejętności i poziom drużyn również gra olbrzymią rolę. Nie każdy przypadek serii nawet 7-8 zwycięstw/porażek danej drużyny to dobry moment na rozpoczęcie progresji.Rozpisałem się troszkę, a przecież w tym temacie już większość osób ma solidne podstawy do czerpania zysków z NHL, więc tych których zanudziłem a może rozbawiłem wypisywaniem nhl-owego abecadła przepraszam, ale myślę że przypomnienie podstawowych zasad czasami wszystkim przychodzi na dobre, szczególnie że i pora ku temu odpowiednia..bo Diabły przecież nadal straszą...
Pozdrawiam

Do góry
#1847620 - 11/12/2007 00:40 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Szmajchel]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Nio i tak Devils padlo ale po OT a to chyba nie wiele osob satysfakcjonuje.Dla tego Ja chyba sproboje dzisiaj kolejnej porazki Devils ale tym razem w 60'.Nie skazywal bym tutaj Stolecznych na kleske jak to zrobia pewnie niektorzy widze dla nich sanse na wygrana i to calkiem spora szanse.jak wiemy w czorja Devils toczyli boje zaciete z NY Rangers ,wynik mowi sam za siebie 1-0 OT .To spotkanie spewnoscia kosztowalo sporo sil graczy z NJ ,a sa to tylko ludzie wiec.....
Juz w tym sezonie bylo kilka dlugich seri W OTTAWA ,DETROIT oba zespoly po udanej seri zanotowaly serie gorszych ottawa az 7L z rzedu jak sie nie myle ,Det 3L ,wiec dla czego Devils mieli by nie zalapac dolka i przegrac 2-3 spotkan pod rzad .
Devils -L

dalej w oczko wpadlo mi Dallas -L (przelamanie seri) i to samo Columbus -L zakladam ze oba zespoly padna w najblizszych 3 spotkaniach ,a licze ze oba dzisiaj juz odnotuja L na swoim koncie.

NAS 1X - Predators podejmuja Detroit ktore znou notuje dobra serie ,ale H2h pokazuje ze w pojedynkach tych ekip wygrywaja pzrewaznie Gospodazre tylko 2 zwyciestwa DET na wyjezdzie.
Bedzie ciekawie ...

VAN X2 -orki w gazie i wszystk o wskazuje na to ze dopiero sie rozpedzaja , to moze byc ich najlpeszy sezon od kilku lat. z taka dyspozycja prawie calego zespolu powinni zajsc wysoko .Obecnie zajmuaj 3 miejsce w lidze ten fak mowi sam za siebie . Sama gra orek wyglada duzo lepiej niz w poprzednim sezonie , widac ze zespol jest zgrany ze spoba ,nie ma gwiazdeczek samolubow ktorew wszystko chca zrobic sami. Jest zespol ktory potrafi zagrac rowno cale 60 min.W bramce znakomity LUONGO czlowiek ktory chyba nadal jest nie doceniany w lidze i przez niektorych kibicow.
Przed sezonem uslyszalem od jednego z forumowiczo ze LUONGO jest przereklamowany \:D .Moim zdaniem to najlepszy bramkaz ligi ,no moze leciutka pzresada apsolutna czolowka bramkarskiej ligi napewno nie stoi nizej jak na 2 miejscu , nieco lepszy od niego jest BRODURE,ale 2 miejsce ma zaklepane .Czemu tak sondze .Luongo od kilku sezonow gra rowno, z czasow gry w Panterach byl apsolutnie najlepszym gracze,trzonem zesoolu to on decydowal o wyikach Panter. W Vancover potwierdza zswoje umiejetnosci i nadal gra rowno,a wspiera go dobra defensywa no i swietny napad ktory powinien sie jeszce nieco bardziej rostrzelac.
W tym sezonie mam naprawde duze nadzieje i apetyt na znakomity seozn Orek.
Dla ciekawostki , fachowcy od NHL na kanale NASN tawiaja orki w gronie faworytow do pucharu Stanleya \:\) zaraz za Ottawa ,Detroit ,VANCOUVER ,Dalals,Minesota ,SJsharks ... hmm daje do myslenia prawda \:\)

Do góry
#1848530 - 11/12/2007 08:40 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: raiders_]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
New York Rangers - New Jersey Devils 0:0, 1:0 po OT
no wiec po serii 9 W wczoraj wreszcie Devils zanotowali porażkę ale niestety po OT

Washington Capitals - New Jersey Devils
Typ 1 kurs 2.55 Bwin

3 poziom na L Devils

miejmy nadzieje, że trudy wczorajszego meczu dadzą się we znaki Devils i dziś zanotują L bez OT

Do góry
#1848666 - 11/12/2007 11:43 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
Washington Capitals - New Jersey Devils 3:2

progresja zakończona ca całkiem przyzwoitym 3 poziomie

jak widać każda seria się kiedyś kończy i to nie koniecznie na silnym rywalu,co dla niektórych ciężko jest zrozumieć, parę dni temu Washington przegrało 2:3 dziś sie tym samym zrewanżował, choć ogólnie muszę powiedzieć,że formacja defensywna ciągle sie spisuje słabo i w najbliższym meczu z udziałem tej drużyny mam nadzieje, że zakończę drugą progresje na W Rangers

to tyle w tym temacie.

Do góry
#1848699 - 11/12/2007 17:07 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Witam


NJ ustrzelone przy 8 próbie, ale chcialbym sie zapytac tych ktorzy ogladali mecz, jak duzy wplyw na porazke Devils miał ich bramkarz Weekes (czy wogole mial) ?

Do góry
#1848743 - 11/12/2007 19:01 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: nivet]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
niestety oglądałem dzisiaj meczyk od końca 2 tercji (problemy z sopcastem) i wtedy to już Devils ciągle atakowało, szczerze mówiąc nie wiem czy Weekes bronił od początku meczu czy dopiero po 3 puszczonych bramkach przez Brodure, ale z sopcastem już wszystko ok ;\) tak więc jak co to po najbliższym meczu napisze conieco więcej. pozdro

Do góry
#1848836 - 11/12/2007 20:55 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: nivet]
jabolukas Offline
enthusiast

Meldunek: 21/09/2003
Postów: 333
Skąd: Gorzów Wlkp.
ogladałem wczoraj mecz Bufflo, przegiecie pałki było \:\)
Na poczatku była cisza, pozniej po dwuch głupich bledach obrony padly bramki dla Bostonu, od tej pory zaczoł sie napor Bufflo ktore momentami miazdzyło, ale nie mogli wcisnoć nic, nawet gdy strzelali to sedzia nie zaliczał bramki \:\) Bramkarz Bostonu cuda wyrabiał na bramce, puścił jedną bramke ale w osłąbieniu. Boston miał wiecej szczescia niz rozumu, Bufflo z taka skutecznoscia daleko nie zajedzie \:\)


Do góry
#1849181 - 12/12/2007 01:08 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: jabolukas]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Co do Miśków do zdecydowanie udany mecz Auld'a \:\)

A co do Diabełków to Weekes bronił naturalnie cały mecz.

Do góry
#1850590 - 12/12/2007 06:44 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: nivet]
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
witam
na dzisiejszą noc wybrałem dwa mecze, które przykuły moją uwage a mianowicie potyczki w Philadelphi i St.Luis. W pierwszym przypadku grajaca nieco chimerycznie Phily podejmować będzie powracajacy z tour de Western Canada Pittsbourgh. Pingwiny bardzo dobrze zaprezentowały się w pojedynkach z druzynami Kanadyjskimi ale czy starczy im sił aby wygrac dziś w Wachowia Center? Podróż do Kanady i spowrotem, dwa ostatnie zwycięstwa ciężko zapracowane po SO a Phily napewno głodna odwetu za dość niefartowną porażkę w Denver. Dodatkowo wydaje się, ze Phily to nie jest wygodny przeciwnik dla Crosbyego i Spólki. Zwycięstwo Phily. W drugim meczu liczę na wściekłość Nutek po porażce z Avs w tak wysokich rozmiarach. Ta sportowa złość plus własne lodowisko powinny być duzum handicapem przeciwko wymęczonym wczorajsza dogrywką w Dallas graczom Oliwiarek. Reasumując:
Philadelphia Fleers - Pittsbourgh Peguins - typ: 1
St. Luis Blues - Edmonton Oilers- typ:1

Do góry
#1850726 - 12/12/2007 07:31 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: jacky sparrow]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Witojcie \:\)

Jest dziś parę ciekawych meczy ale skupię głównie na dwóch:

Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins

Pingwiny wygrały ostatnio 4 mecze z rzędu w tym dwa ostatnie dopiero po karnych. Ich dzisiejszym rywalem będzie zespół Lotników z dywizji atlantyckiej, a wiadomo że mecze pomiędzy drużynami w jednej dywizji potrafią być bardzo zacięte i wyrównane pod każdym względem.
Hisotoria ostatnich dwóch sezonów pokazuje, że w Wachovia Center Pingwiny wcale tak źle sobie nie radziły wygrywając z 8 meczy aż 5 ( 3 razy w 60', raz po OT i raz po SO).W tym sezonie Lotnicy byli lepsi w jednym meczu w Wachovia wygrywajac 5-2. Biorąc pod uwagę to że Pens są w takiej ładniej serii a ich kolejnymi rywalami będą :

Dec 13 OTT 7:30 PM
Dec 15 @NYI 7:00 PM
Dec 18 @NYR 7:00 PM
Dec 20 @BOS 7:00 PM

...ośmiele sie upolowować ich przegraną własnie w najbliższych meczach.

1 poziom progresji na L PIT @ 2.20 2j bet365

Montreal Canadians - Tampa Bay Lightning

Czas aby Kanadyjczycy po ostatnich, nierównych występach złapali jakąś stabilizacje i skwapliwie zaczęli gromadzić punkty.
Dzis przeciwnikami są Błyskawice z Tampy, która w tym sezonie gra aż nadto wyraźnymi seriami....
Dwa ostatnie lata na lodzie w Kanadzie z TB to 3 zwycięstwa gospodarzy i jedna wygrana gości, czy dziś trend zostanie zachowany ?

1 poziom progresji na W MTL @ 2.10 2j Betsafe



Do góry
#1850956 - 12/12/2007 14:29 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: nivet]
Sed Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/07/2007
Postów: 14569
Pytanie do specjalistow:

Czemu Buffalo Sabres w tym sezonie tak slabo sie spisuje ? Tak bardzo zmienil sie sklad z poprzedniego sezonu. Mam ochote dzis ich zagrac z NY Islanders. Wlasnie obejrzalem skroty z ostatniego meczu Buffalo i nie wiem jak oni przegrali ten mecz i nie wiem czemu sa tak nisko w tabeli...

Do góry
#1850998 - 12/12/2007 17:05 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Sed]
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
Za speca się nie uważam ale myślę, że najwieksze znaczenie jeśli chodzi o tak słabą postawę Sabres w tym sezonie miała utrata dwóch czołowych graczy: Daniela Briere (sezon 2006-2007:32gole, 63 asysty- razem 95pkt w punktacji kanadyjskie) który odszedł do Philadelphia Flyers oraz Crisa Drury (sezon 2006-2007: 37goli i 32 assysty- razem 69pkt)-obecnie NY Rangers. Utrata dwóch graczy którzy łacznie sytzelili 69 bramek i zaliczyli 95 asyst co daje łącznie 164pkt musiała w sposób znaczący odbić się na postawie zespołu. Myślę jednak, że ta młoda perspektywiczna drużyna nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Do góry
#1851409 - 12/12/2007 22:11 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: jacky sparrow]
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
witam ponownie
pierwsze spotkanie jakie wziąłem dziś na tapetę to pojedynek pomiedzy Jasrzębiami a Królami, który odbedzie się w Chicago. Jastrzębie notują ostatnio fatalną pasję - 4 porażki z rzędu, bez zdobyczy punktowej w grudniu. Dzisiejsze spotkanie jest doskonałą okazją do przerwania tego trendu. Pomimo iż Królowie w szeregach których brylują Kopitar i Brown poprawili ostatnio swoją grę wygrywając dwa z ostanich trzech pojedynków to jednak będzie im trudno odnieść zwycięstwo dziś na lodzie zdeterminowanego przeciwnika, za którym dodatkowo przemawia historia - przynajmniej ta najświeższa. Dodatkowo doskonałym bilansem przeciwko Królom legitymuje się Khabibulin (15-5-0)którego postawa może być kluczem do zwyciestwa w dzisiejszym meczu. Zakładam że królowie się "postawią" i przy zaciętym spotkaniu, decydująca może okazać sie postawa bramkarza a tu - pomimo ostatniego wyczynu Aubina przeciwko Bufflo - pierwszeństwo przyznałbym jednak Rosjaninowi.
Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings - typ: 1 , 1 OT SO

Do góry
#1851505 - 12/12/2007 23:44 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: jacky sparrow]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
na dziś 1 etap progresji na win Rangers szkoda, że przegapiłem dobry kurs z rana bo teraz spadł, strażnicy wracają do formy i myślę, że dziś poradzą sobie z wash, pora wygrać coś w 60 \:\)

Do góry
#1851533 - 13/12/2007 00:13 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: jacky sparrow]
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
małe sprostowanie: chodziło mi o 26 obronionych strzałów Aubina w meczu przeciwko Vancouver a nie Bufflo.

Do góry
Strona 11 z 24 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 23 24 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (forty, alfa), 4120 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45066 Tematów
5587246 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14