Strona 8 z 24 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 23 24 >
Opcje tematu
#1839394 - 07/12/2007 22:41 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lemex]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
Originally Posted By: lemex
Antek23 - przetrzyj kurz z półek, bo Devils chyba masz nie na tej samej półce co reszta wymienionych przez Ciebie zespołów.
Pozdro


hmmm... po prostu jak dla mnie Devils nie jest jednym z faworytów do pocharu Stanley, choć wcale nie ujmuje tego jak sie w tym roku spisują, po drugie podałem ogólnie, że w najbliższych meczach( co nie znaczy, że nie może pośród tych drużyn być jakiejś jednej silniejszej drużyny) no ale może użyłem zbyt dużego skrótu myślowego bo niestety nie zawsze mam czas żeby sie rozwodzić nad drużyną,co jednak nie zmienia faktu,że ich najbliżsi rywale są spokojnie do ogrania bo do potęg ligi jednak nie należą- przynajmniej moim skromnym zdaniem, co też nie oznacza, że na koniec sezonu, któraś z tych drużyn nie może sięgnąć po Stanleya bo jak wiadomo play off rządzą się już całkiem innymi prawami.

ps.co do 4 porażek z rzędu to faktycznie wkradł się błąd i mają 2 także za korektę dzięki.

Do góry
Bonus: Unibet
#1839402 - 07/12/2007 22:47 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: kenez]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Mnie strasznie rozczarowała postawa NYR... TOR nie gra nic specjalnego. Niemoc strzelecką miał ostatnio Sundin i dziś strzelił...
Ja tylko uzupełnie, to co grzegorz1234 napisał.
Gdy Strażnicy wyrównali już myślałem, że będzie dobrze ale jak TOR strzeliło na 4-2 to w tym momencie wyglądało to 10 stzałów 4 gole... Już kiedyś pisałem o meczu Dallas gdzie oddali 12 strzałów a zdobyli 4 gole... No mizernie spisali się Rangersi.
Jednak nie musiałem się mocno dziwić bo Tampa wygrała w regulaminowym czasie gry \:\)
No a Montreal też zrobił co do nich należało.

pozdr

Do góry
#1839408 - 07/12/2007 22:51 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Originally Posted By: antek23

hmmm... po prostu jak dla mnie Devils nie jest jednym z faworytów do pocharu Stanley

To ja tak inaczej...
A Anaheim było faworytem do zdobycia PS w zeszłym sezonie?

Do góry
#1839537 - 07/12/2007 23:54 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Vader]
grzegorz1234 Offline
old hand

Meldunek: 16/10/2007
Postów: 1149
Widze ze troche dyskusji sie nam zrobiło w temacie heh

Co do Devils wiadomo ze jest druzyną lepszą od Atlanty, Phoenix czy Washinghtonu, po prostu te zespoły nic nie zwojują bo jednak odstają od reszty na dłuzszą mete. Wiadomo mozna dac czasami na te zespoły ze wygrają z teoretycznie silniejszymi zespołami ale jak juz wspominałem to tylko na jakis czas.
Dzis oprócz Ottawy i San Jose korciło mnie własnie zagrac na Washington Capitals z New Jersey Devils czuje ze własnie tutaj chocby ten raz Capitals wygrają z Diabłami . Moze troche statystyk.
New Jersey ma 8 zwyciestw pod rząd, z czego dwa ostatnie po dogrywce więc czuc ze cos sie zbliza nie dobrego.Na ostatnich 8 spotkan u siebie Diabły wygrały 7 razy co ciekawe ostatni raz przegrały 2 - 4. Washinghton ostatnio zwyciezył w ubogiej(heh) Florydzie co daje jakis symptom poprawy mimo ze to tylko Floryda.
Kluczem do zwyciestwa napewno bedzie skutecznosc a licze tu szczególnie na A.Ovechkina ktory ostatnio zdobył zwycieską bramke z panterami, a takze zatrzymania P.Eliasa i Z.Parise, choc to wydaje mi sie raczej mało prawdopodobne. Wszystko zalezy takze od Kolziga który ma słaby bilans w meczu z Diabłami traci 2.74 gola na mecz więc dosyc sporo.
Podsumowując
Sytuacja Washingtonu wygląda tragicznie na papierze, ale to sport i wszystko moze sie zdarzyc kurs w expekcie na Capitals 3.65 więc moim zdaniem warto zaryzykowac juz nie takie mecze faworyci przegrywali, licze na to ze Devils wyjdą uspieni i zlekceważą rywala no a wynik rozstrzygnie
New Jersey Devils - Washington Capitals 2

Co do Rangersów z Atlantą tu chyba trzeba sie pokusic jednak na zwyciestwo Strazników choc sprawa jest otwarta, wydaje mi sie ze duzo bramek nie padnie, najbardziej trzeba bac sie kovalczuka by sie nie rozkrecił bo wtedy moze byc szybko po meczu
Ja jednak tym razem wierze juz w Rangersów ostatni mecz z Atlantą przgerali 5 - 3 wczoraj dali plame z Liscmi.Jagr w wywiadzie powiedział ze mają dzis szanse pokazac ze są dobrym klubem i przekonamy sie czy słowa odzwierciedlą sie w praktyce

Atlanta Trashers - New York Rangers 2

Pozdro ALL

Do góry
#1839652 - 08/12/2007 00:55 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: grzegorz1234]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Co do meczu NJD- WAS. No to nic nie przemawia za tym, żeby wygrali chłopaki ze stolicy. Choć seria 8W po stronie Devils daje do myślenia. Kiedyś trzeba ponieść porażke. Może dodatkowym argumentem jest jeszcze to, że ostatnio jednak blisko było porażki Diabłów z Bostonem. Natomiast WAS ostatnio na wyjeździe odnieśli zwycięstwo. Więc po takim ładnym kursie można się skusić.
Ja znalazłem kurs 4.00 na bet365 i singiel już poszedł. Możliwe, że kurs później jeszcze wzrośnie.
Nad resztą meczów jeszcze się zastanowie.

powodzenia i pozdrawiam!

Do góry
#1839693 - 08/12/2007 01:17 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Vader]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
Originally Posted By: Vader
Originally Posted By: antek23

hmmm... po prostu jak dla mnie Devils nie jest jednym z faworytów do pocharu Stanley

To ja tak inaczej...
A Anaheim było faworytem do zdobycia PS w zeszłym sezonie?


no oczywiście,że nie dlatego napisałem :

"co też nie oznacza, że na koniec sezonu, któraś z tych drużyn nie może sięgnąć po Stanleya bo jak wiadomo play off rządzą się już całkiem innymi prawami."

Do góry
#1840010 - 08/12/2007 02:53 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Dyskusja - fajna rzecz, wreszcie Lupus będzie szczęśliwy. Co do wątku New Jersey, to proponuję zadać sobie pytanie:
"Czy na meczach z udziałem New Jersey chcemy zarobić, czy trafiać typy i mieć satysfakcję?"
Odpowiedź na pierwszą część pytania:tak, zarobić w założeniu progresywnego typowania na W lub L, z OT lepiej zrezygnować.
Odpowiedź na drugą część pytania: tak, powierzam swój los Panu Bogu i czekam czym mnie rano obdarzy.
Proste , ot wszystko.

Do góry
#1840049 - 08/12/2007 03:04 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lemex]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
lemex dobre 2 pytania \:\)
Ale można czasami zrobić dwie pieczenie na jednym ogniu.
Jeśli natomiast chodzi o mnie to zmierzam z tendencją progresywną na lost NJD. Jako, że nie lubie takowej gry ( tej tendencji progresywnej) to aktywuję ją w takim momencie, gdzie według mnie nie potrwa to zbyt długo. Montreal zakonczyłem na 2 stopniu. Być może dziś zakończę NJD lost na 2 stopniu. Choć po 1 tercji ostatniego meczu NJD z BOS byłem bliski a zarazem daleki do zakonczenia na 1 stopniu.

pozdr

Do góry
#1840086 - 08/12/2007 03:13 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Vader]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
no więc właśnie 2 w 1 \:\) i zarobić i mieć z tego satysfakcje \:\) jako, że już było napisane na temat Devils co nieco m.inn. że mają 8 W z rzędu w tym 2 ostatnie po OT nie pozostaje nic innego niż grać na ich przegraną.

Atlanta Thrashers - New York Rangers
Typ 2 kurs 2.35 Bwin poziom 2 na W Rangres

New Jersey Devils - Washington Capitals
Typ 2 kurs 3.85 1 poziom na L Devils

Do góry
#1840168 - 08/12/2007 03:30 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
1292877 tam jest mój typ

Do góry
#1840665 - 08/12/2007 05:23 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: antek23
no więc właśnie 2 w 1 \:\) i zarobić i mieć z tego satysfakcje \:\) jako, że już było napisane na temat Devils co nieco m.inn. że mają 8 W z rzędu w tym 2 ostatnie po OT nie pozostaje nic innego niż grać na ich przegraną.

Atlanta Thrashers - New York Rangers
Typ 2 kurs 2.35 Bwin poziom 2 na W Rangres

New Jersey Devils - Washington Capitals
Typ 2 kurs 3.85 1 poziom na L Devils
A czy 8 z rzedu to cos znaczy?? Z tego co pamietam Ottawa miala wiecej \:\) Generalnie NJ jest na fali. Dzisiejszy rywal nie powinien czesto pokonywac bramkarza bo Brodeur jest w wysmienitej formie \:\) Moim zdanie z porazka trzeba sie wstrzymac, chyba ze ja inne mecze ogldam ;\) A co do Rangersow \:\) Graja slabo i nie widac aby sie podniesli szybko \:\) Ciekawe kogo do bramki wpuszcza bo Lunqvist ostatnio puszcza wszystko \:\) A wczoraj to juz wogole pokazal \:\) To tyle ode mnie. Sa inne ciekawsze mecze do obstawienia... PZDR

Do góry
#1840715 - 08/12/2007 05:39 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Vader]
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
Originally Posted By: Vader
To ja tak inaczej...
A Anaheim było faworytem do zdobycia PS w zeszłym sezonie?


oczywiście że było.

nie wiem jaką prase czytałeś, ale w takim na przykład The Hockey News na długo przed sezonem typowali Ducks jako jednego z głównych faworytów (gdzieś nawet wtedy wklejałem na forum ich predictions).
prognozy innych magazynów również dawały spore szanse Kaczkom.

Do góry
#1840824 - 08/12/2007 06:06 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: 4rest]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
Originally Posted By: 4rest
Originally Posted By: antek23
no więc właśnie 2 w 1 \:\) i zarobić i mieć z tego satysfakcje \:\) jako, że już było napisane na temat Devils co nieco m.inn. że mają 8 W z rzędu w tym 2 ostatnie po OT nie pozostaje nic innego niż grać na ich przegraną.

Atlanta Thrashers - New York Rangers
Typ 2 kurs 2.35 Bwin poziom 2 na W Rangres

New Jersey Devils - Washington Capitals
Typ 2 kurs 3.85 1 poziom na L Devils
A czy 8 z rzedu to cos znaczy?? Z tego co pamietam Ottawa miala wiecej \:\) Generalnie NJ jest na fali. Dzisiejszy rywal nie powinien czesto pokonywac bramkarza bo Brodeur jest w wysmienitej formie \:\) Moim zdanie z porazka trzeba sie wstrzymac, chyba ze ja inne mecze ogldam ;\) A co do Rangersow \:\) Graja slabo i nie widac aby sie podniesli szybko \:\) Ciekawe kogo do bramki wpuszcza bo Lunqvist ostatnio puszcza wszystko \:\) A wczoraj to juz wogole pokazal \:\) To tyle ode mnie. Sa inne ciekawsze mecze do obstawienia... PZDR


no jak dla ciebie 8 wygranych z rzędu w takiej lidze jak NHL nic nie znaczy to nie mam pytań, bo znaczy i to dużo, owszem są na fali ale L w najbliższych meczach jest nie do uniknięcia, moim zdaniem max. pociągną do 10 ale ze kurs wysoki to postanowiłem zagrać już dzisiaj

Do góry
#1840877 - 08/12/2007 06:33 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
grzegorz1234 Offline
old hand

Meldunek: 16/10/2007
Postów: 1149
Panowie kazdy ma swoje typy rano sie okaze jak bedzie ale mimo wszystko New Jersey kiedys przegra a to ze Brodeur jest w wysmienitej formie mnie ogólnie nie straszy, bo i czas przyjdzie na niego !!!, poza tym Rangersów wczoraj to stawiał kazdy a ze przegrali to jeszcze nie znaczy ze będą grali tak cały czas

Do góry
#1840890 - 08/12/2007 06:48 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: antek23
Originally Posted By: 4rest
Originally Posted By: antek23
no więc właśnie 2 w 1 \:\) i zarobić i mieć z tego satysfakcje \:\) jako, że już było napisane na temat Devils co nieco m.inn. że mają 8 W z rzędu w tym 2 ostatnie po OT nie pozostaje nic innego niż grać na ich przegraną.

Atlanta Thrashers - New York Rangers
Typ 2 kurs 2.35 Bwin poziom 2 na W Rangres

New Jersey Devils - Washington Capitals
Typ 2 kurs 3.85 1 poziom na L Devils
A czy 8 z rzedu to cos znaczy?? Z tego co pamietam Ottawa miala wiecej \:\) Generalnie NJ jest na fali. Dzisiejszy rywal nie powinien czesto pokonywac bramkarza bo Brodeur jest w wysmienitej formie \:\) Moim zdanie z porazka trzeba sie wstrzymac, chyba ze ja inne mecze ogldam ;\) A co do Rangersow \:\) Graja slabo i nie widac aby sie podniesli szybko \:\) Ciekawe kogo do bramki wpuszcza bo Lunqvist ostatnio puszcza wszystko \:\) A wczoraj to juz wogole pokazal \:\) To tyle ode mnie. Sa inne ciekawsze mecze do obstawienia... PZDR


no jak dla ciebie 8 wygranych z rzędu w takiej lidze jak NHL nic nie znaczy to nie mam pytań, bo znaczy i to dużo, owszem są na fali ale L w najbliższych meczach jest nie do uniknięcia, moim zdaniem max. pociągną do 10 ale ze kurs wysoki to postanowiłem zagrać już dzisiaj
I dobrze ze pytan juz nie masz \:\) Jesli dla ciebie argumentem do porazki jest 8 zwyciestw to ja pytan tez nie mam:) Chyba ze ja ogladam mecze nie z tego sezonu bo po tym co widzialem jak obydwa zespoly ostatnio graja to nie daje zbyt wielu szans Wash. Kurs i tak mizerny wiec odpuszczam, ale prosze nie pisz mi wiecej, iz nie masz do mnie pytan bo dla mnie 8 W z rzedu nic nie znaczy. Proponuje poogladac wiecej w TV meczy a nie sugerowac sie streak'ami. TO tyle ode mnie \:\)

Do góry
#1840898 - 08/12/2007 06:52 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: grzegorz1234]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: grzegorz1234
Panowie kazdy ma swoje typy rano sie okaze jak bedzie ale mimo wszystko New Jersey kiedys przegra a to ze Brodeur jest w wysmienitej formie mnie ogólnie nie straszy, bo i czas przyjdzie na niego !!!, poza tym Rangersów wczoraj to stawiał kazdy a ze przegrali to jeszcze nie znaczy ze będą grali tak cały czas
Jesli bardzo dobra postawa bramkarza cie nie straszy to gratuluje \:\) NIe wiem czy wiesz ale to bramkarz moze powstrzymac druzyne przeciwna przed wygrana. A Ottawa to tak szybko sie podniosla??? Rangersi sa dla mnie slabsi i dlatego nie wroze im najlepiej w tym meczu \:\) Ostatnio nawet graja gorzej niz zle \:\) Ciekawe czy od wczoraj cos sie zmienilo \:\) Powodzenia wszystkim zycze \:\)

Do góry
#1840906 - 08/12/2007 07:03 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: 4rest]
grzegorz1234 Offline
old hand

Meldunek: 16/10/2007
Postów: 1149
Co do 4rest sprawa jest ciezka bo z jednej strony ma racje New Jersey moze wygrac jeszcze z 3 lub 4 mecze ale pytanie jest czy musi ?? czy dobra gra sie nagle nie załamie ?? dla mnie naprzykład duzo znaczy wygranie Diabłów 8 razy z rzędu bo rzadko sie to trafia w NHL w tak wyrównanej lidze a same, a poza tym jest zasada ze mecz meczowi nierówny !!!!!! kazdy mecz jest inny ja jestem za Capitals, opstatnio wygrali więc moze pójdą za ciosem ich trenerem mówił ze potrzeba im zwyciestwa by dodac skrzydeł więc czemu nie ?? moze rozsadek podpowiada za New Jersey a także za Colorado co moze dopiero teraz właczyłem do rozmowy ale mimo wszystko sądze ze bedzie inaczej najwyzej sie pomyle

Do góry
#1840921 - 08/12/2007 07:14 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: grzegorz1234]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Krótko ode mnie.
Na żadnym forum bukmacherskim ( które przeglądam) czy to po polsku czy w języku obcym nie ma takiej dyskusji. Sa poglądy za i przeciw wygranej NJD.
Powiem tylko tyle. Niedawno progrseowicze grali na lost OTT. Pamiętacie panowie? I kto Wam zakończył to? mecz OTT- WAS \:\) Pamiętacie kurs na OTT? Mizerny. Przed tym meczem na jednym forum studziłem zapał kogoś kto grał na win OTT. On natomiast mi odpisał, że przecież to WAS. Grają padakę. Po meczu na pw do mnie napisał, ze jednak miałem racje.
Więc każdy ma swoje racje. A mecz rozstrzygnie kto miał trafniejszy tok myslenia.
Jako, ze nie mam czasu napisać argumentów to powiem tylko, że moim zdaniem dziś warto zastanowić się ( poza meczem NJD-WAS) win Dallas oraz San Jose.
A z serii zabawych picków dziś mój typ to strzelec gola Morrow \:\)
Zakład z kolegą o piwo.

powodzenia i pozdrawiam!

Do góry
#1840928 - 08/12/2007 07:21 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Vader]
grzegorz1234 Offline
old hand

Meldunek: 16/10/2007
Postów: 1149
Co do kolegi Vadera jestem w 100 % w zgodzie no moze oprócz Ottawy heh, bo moim skormnym zdaniem nie dadzą szans Gwiazdom, a co do Washinghtonu nie ma co sie rozpisywac albo wygrają albo nie i tyle dla mnie mają win poza tym jak nie wygrają duzo na tym nie stracę bo progresja na ich porazke tylko rosnie więc i tak w koncu przegrają ! poza tym San Jose musi wygrac nie ma innego wyjscia trzeba patrzec na NHL równomiernie kto ma serie i kto przegrywa ile ma serii i ile jest w stanie jej osiagnąc i jaki zespół itp Dla mnie Dzis Koniec New Jersey moze sie myle ale taki kurs jest zbyt duzy na NHL by go nie wziasc mimo ze jestem fanem tego sportu i tu nie ma zakładu o piwo tylko o zgrzewke !!!!!

Do góry
#1840933 - 08/12/2007 07:25 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: 4rest]
Trewor Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2001
Postów: 1483
\:D
Bardzo rzadko udzielam się publicznie, ale... Jeśli dla kogoś 8 zwycięstw z rzędu albo dokładniej 8 meczy bez porażki nie jest powodem do rozpoczęcia grania progresji przeciwko NJD, to życzę powodzenia i pozdrawiam .
Dość że Devils nie są jakimś potentatem ligi (choć w tej lidze ciężko używać tego pojęcia), to w dodatku nawet jakby taką serię miał/miały np. Detroit czy popularna ostatnio Ottawa - drużyny, które w ostatnich latach notują najdłuższe serie meczy bez porażki, to seria z udziałem liczby 8 jest jak najbardziej do grania. Ciekawe co ten ktoś mówił 8 listopada, gdy Ottawa również po 8 meczach bez porażki przegrała z Washingtonem . Tak, tak wiem, Washington wtedy, a dzisiaj.... Ottawa a New Jersey...

Tekst ten nie ma konkretnego adresata, ot taki kaprys autora.


__________________________________________________


Do góry
Strona 8 z 24 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 23 24 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, wHiTe_StAr, poozon), 4023 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45087 Tematów
5589404 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14