Strona 9 z 24 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 23 24 >
Opcje tematu
#1840941 - 08/12/2007 07:32 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Trewor]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: Trewor
:d
Bardzo rzadko udzielam się publicznie, ale... Jeśli dla kogoś 8 zwycięstw z rzędu albo dokładniej 8 meczy bez porażki nie jest powodem do rozpoczęcia grania progresji przeciwko NJD, to życzę powodzenia i pozdrawiam .
Dość że Devils nie są jakimś potentatem ligi (choć w tej lidze ciężko używać tego pojęcia), to w dodatku nawet jakby taką serię miał/miały np. Detroit czy popularna ostatnio Ottawa - drużyny, które w ostatnich latach notują najdłuższe serie meczy bez porażki, to seria z udziałem liczby 8 jest jak najbardziej do grania. Ciekawe co ten ktoś mówił 8 listopada, gdy Ottawa również po 8 meczach bez porażki przegrała z Washingtonem . Tak, tak wiem, Washington wtedy, a dzisiaj.... Ottawa a New Jersey...

Tekst ten nie ma konkretnego adresata, ot taki kaprys autora.


__________________________________________________

Ciekawe gdzie napisalem ze 8 meczy z rzedu nie nadaje sie na progresje \:D NIe pisze o proegresji bo kazdy ma swoja i jesli ktos sie w to bawi to watpie aby czerpal typy z forow :)Wystarczy dokladnie czytac \:\) A widze ze tutaj ze zrozumieniem postow jest problem \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1840952 - 08/12/2007 07:45 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: 4rest]
grzegorz1234 Offline
old hand

Meldunek: 16/10/2007
Postów: 1149
Akurat sądze ze i tak ci co mają dac na Washinghton to dadzą a kurs według mnie nie jest mizerny a typy to czerpie nie stąd tylko z intuicji i ze statystyk porozumienia nie ma i nie bedzie według mnie czytam dobrze !dla ciebie new jersey dzis wygra bo jest lepsze i tylko na tym sie opierasz a ja nie bo to sport i krązek wlatuje nie przed meczem tylko w trakcie

pozdro

Do góry
#1840959 - 08/12/2007 07:50 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: 4rest]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Na kazdym innym forum podaja ludzie typy dzienne \:\) Tutaj ciagle mowione jest o progresji!!! Zalozyc prosze sobie PP i tam to dawac \:\) Wydaje mi sie ze powoli zaczynam rozumiec Lupusa... Bo z kim tu mozna pogadac??? Albo o oczym??? O tym na kogo zalozyc progresje??? Pisze jak byk ,ze dzisiaj dla mnie NJ jest faworytem!!!! A co bedzie jutro , zycie pokaze. NIe pisze aby otwierac progresje bo temat jest o dzisiejszych typach, a nie o tym co bedzie za dzien,dwa...
Powiem szcczerze , ze wedlug mnie podawanie w tym temacie typow na progresje jest noieporozumieniem. MOze poprostu LUPUS niech zalozy temat NHL-PROGRESJA. I czesc ludzi niech tam pisze. Chyba ze ja czegos nie rozumiem, ale z tego co widzialem gdzie inndziej to nie sadze. To tyle ode mnie. NIE CHCE URAZAC TYLKO WYJASNIC COS. wiec jesli kogos urazilem to przepraszam ale wyglosic swoje zdanie kazdy moze \:\)

Do góry
#1840961 - 08/12/2007 07:52 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: grzegorz1234]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: grzegorz1234
Akurat sądze ze i tak ci co mają dac na Washinghton to dadzą a kurs według mnie nie jest mizerny a typy to czerpie nie stąd tylko z intuicji i ze statystyk porozumienia nie ma i nie bedzie według mnie czytam dobrze !dla ciebie new jersey dzis wygra bo jest lepsze i tylko na tym sie opierasz a ja nie bo to sport i krązek wlatuje nie przed meczem tylko w trakcie

pozdro
pokaz gdzie napisalem ze gram na NJ??? Znowu zle czytasz \:\) CHyba ze ja nie wiem co ja pisze \:\) Napisalem ze mizerny kurs na NJ i nie zagram!!! ALe dla mnie sa faworytami \:\)

Do góry
#1840968 - 08/12/2007 07:59 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: 4rest]
grzegorz1234 Offline
old hand

Meldunek: 16/10/2007
Postów: 1149
No to chyba normalne ze jesli piszesz ze Washinghton nie wygra to New Jersey bo kto inny chyba nie Toronto a co do kursu to co jesli byłby wiekszy to bys zagrał na New Jersey z tego piszesz wiec na jedno wychodzi mówisz ze New Jersey wygra bo gdyby nie był mizerny dał bys na nich więc o co chodzi ?? bezsens

Ogólnie nie ma co sie kłucic wiec sorki ze moze troche mnie poniosło sorki za to dla mnie jestes oki bo chociaz jest dyskusja i cos sie dzieje a o to chodzi

Do góry
#1840970 - 08/12/2007 07:59 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: 4rest]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
Originally Posted By: 4rest
Na kazdym innym forum podaja ludzie typy dzienne \:\) Tutaj ciagle mowione jest o progresji!!! Zalozyc prosze sobie PP i tam to dawac \:\) Wydaje mi sie ze powoli zaczynam rozumiec Lupusa... Bo z kim tu mozna pogadac??? Albo o oczym??? O tym na kogo zalozyc progresje??? Pisze jak byk ,ze dzisiaj dla mnie NJ jest faworytem!!!! A co bedzie jutro , zycie pokaze. NIe pisze aby otwierac progresje bo temat jest o dzisiejszych typach, a nie o tym co bedzie za dzien,dwa...
Powiem szcczerze , ze wedlug mnie podawanie w tym temacie typow na progresje jest noieporozumieniem. MOze poprostu LUPUS niech zalozy temat NHL-PROGRESJA. I czesc ludzi niech tam pisze. Chyba ze ja czegos nie rozumiem, ale z tego co widzialem gdzie inndziej to nie sadze. To tyle ode mnie. NIE CHCE URAZAC TYLKO WYJASNIC COS. wiec jesli kogos urazilem to przepraszam ale wyglosic swoje zdanie kazdy moze \:\)


nie wiem czy zauważyłeś ale typy na progresje podaje sie tu nie od dziś....poza tym jeśli mówisz o czytaniu ze zrozumieniem to też masz chyba z tym problem bo nigdzie nie napisałem ze Washington musi dzisiaj wygrać tylko ze rozpoczynam właśnie ową progresje na L Devil a czy to będzie dziś czy jutro to z i tak sie wyjdzie do przodu (ot takie działanie progresji) a poza tym, pisząc tyle o Was zauważ także, że nie rozpoczynam progresji na W Washinghton tylko na L Devils, jakis czas temu gdy była dyskuja na forum gdy był mecz Detroit - Washinghton także wszyscy obstawiali W Detroit tylko jedna osoba odważyła sie dać na W Washinghton coś przy kursie 4,5 i niby została wyśmiana a na drugi dzień gdy właśnie te słabe Washinghton odnisoło zwyciestwo tylko jedna osoba pogratulowała dobrego nosa a reszta po prostu zamilkła....ech i z niczego zrobiła nam sie dyskusiiija

Do góry
#1841012 - 08/12/2007 08:33 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: antek23
Originally Posted By: 4rest
Na kazdym innym forum podaja ludzie typy dzienne \:\) Tutaj ciagle mowione jest o progresji!!! Zalozyc prosze sobie PP i tam to dawac \:\) Wydaje mi sie ze powoli zaczynam rozumiec Lupusa... Bo z kim tu mozna pogadac??? Albo o oczym??? O tym na kogo zalozyc progresje??? Pisze jak byk ,ze dzisiaj dla mnie NJ jest faworytem!!!! A co bedzie jutro , zycie pokaze. NIe pisze aby otwierac progresje bo temat jest o dzisiejszych typach, a nie o tym co bedzie za dzien,dwa...
Powiem szcczerze , ze wedlug mnie podawanie w tym temacie typow na progresje jest noieporozumieniem. MOze poprostu LUPUS niech zalozy temat NHL-PROGRESJA. I czesc ludzi niech tam pisze. Chyba ze ja czegos nie rozumiem, ale z tego co widzialem gdzie inndziej to nie sadze. To tyle ode mnie. NIE CHCE URAZAC TYLKO WYJASNIC COS. wiec jesli kogos urazilem to przepraszam ale wyglosic swoje zdanie kazdy moze \:\)


nie wiem czy zauważyłeś ale typy na progresje podaje sie tu nie od dziś....poza tym jeśli mówisz o czytaniu ze zrozumieniem to też masz chyba z tym problem bo nigdzie nie napisałem ze Washington musi dzisiaj wygrać tylko ze rozpoczynam właśnie ową progresje na L Devil a czy to będzie dziś czy jutro to z i tak sie wyjdzie do przodu (ot takie działanie progresji) a poza tym, pisząc tyle o Was zauważ także, że nie rozpoczynam progresji na W Washinghton tylko na L Devils, jakis czas temu gdy była dyskuja na forum gdy był mecz Detroit - Washinghton także wszyscy obstawiali W Detroit tylko jedna osoba odważyła sie dać na W Washinghton coś przy kursie 4,5 i niby została wyśmiana a na drugi dzień gdy właśnie te słabe Washinghton odnisoło zwyciestwo tylko jedna osoba pogratulowała dobrego nosa a reszta po prostu zamilkła....ech i z niczego zrobiła nam sie dyskusiiija
NIe jestem wszyscy i nie pisalem nic o DETROIT bo generalnie meczy z udzialem tego zespolu nie gram!!! ZROZUM czlowieku wkoncu ze pisze o dzisiejszym meczu bo do tego zobowiazuje mnie temat. Jesli ty grasz na L NJ to gram i daj mi spokoj, bo ja nie powiedzialem ze stawiam na NJ tylko ze sa faworytami. ROZUMIESZ!!! NIe podaje tutaj typow, wiec tym bardziej cie nie rozumiem. Dyskutuje na dany temat!!! A jesli nie mozna tutaj podyskutowac o meczach to szkoda tego forum. Bo co wniesie twoj post na progresje jesli zespol nie wygra przez 20 kolejek to ciagle bedziesz tutaj pisal ze kolejny etap na progresje???i co to wniesie!! No wlasnie. Staram sie napisac cos o dzisjeszym meczu NJ to wszyscy sie spruwaja bo daja progresje!!!!! Przeniescie sie na PP albo Jak juz napisalem niech LUPUS zalozy temat NHL_TYPY_PROGRESJA i tam bedziesz pisal i dyskutowal. BO jak tutaj mozna popisac o danym meczu jak nikt nie ma argumentow innych jak ".....porazek z rzedu wiec progresje na Win....." Spojrzcie na posty Lemexa!!! Typ i analiza meczu!!! Bo tego sie oczekuje od ludzi piszacych w tym temacie!!! A nie wybieganie w przyszlosc i czekania ne zakonczenie kolejnych etapow!!! Przez tydzien mozesz pisac to samo tylko zmieniajac cyferke przy etapie!!! WIEC PROSZE NAPISZ MI CO TO MA WSPOLNEGO Z TEMATEM O NHL!!! Szkoda ze ta dyskusja nie jest na temat meczy bo o tym chcialbym popisac \:\) Jednak jesli na forum sa sami progresowicze to nie da rady panie LUPUS podyskutowac ;\)

Do góry
#1841050 - 08/12/2007 08:58 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: 4rest]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
no cóż...tak to jest jak ktoś próbuje zmieniać zasady forum, bo niejakie progresie podaje sie tu od dawien dawna...co do przykładu detroit to chodziło o to, że faworyci nie zawsze wygrywają a już szczególnie nie w takiej lidze jak NHL...pozdro all

Do góry
#1841059 - 08/12/2007 09:13 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: antek23
no cóż...tak to jest jak ktoś próbuje zmieniać zasady forum, bo niejakie progresie podaje sie tu od dawien dawna...co do przykładu detroit to chodziło o to, że faworyci nie zawsze wygrywają a już szczególnie nie w takiej lidze jak NHL...pozdro all
Proboje zmienic zeby bylo lepiej... Bo jesli dzisiaj NJ wygra to jutro pojawi sie 10 takich samych postow(nic nie wnoszacych madrego do tematu) na kolejny etap progresji LOST NJ \:\) Rozumiesz teraz do czego zmierzam \:\) PZDR i spadam ogladac mecze \:\)

Do góry
#1841061 - 08/12/2007 09:16 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: grzegorz1234]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: grzegorz1234
No to chyba normalne ze jesli piszesz ze Washinghton nie wygra to New Jersey bo kto inny chyba nie Toronto a co do kursu to co jesli byłby wiekszy to bys zagrał na New Jersey z tego piszesz wiec na jedno wychodzi mówisz ze New Jersey wygra bo gdyby nie był mizerny dał bys na nich więc o co chodzi ?? bezsens

Ogólnie nie ma co sie kłucic wiec sorki ze moze troche mnie poniosło sorki za to dla mnie jestes oki bo chociaz jest dyskusja i cos sie dzieje a o to chodzi
NIe zaryzykuje pieniedzy na taki kurs a na Wash nie postawie bo szkoda mi pieniedzy \:\)
PS. Wlasnie dyskutujemy na temat meczu a nie progrsji \:\)

Do góry
#1841274 - 08/12/2007 12:31 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: 4rest]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: 4rest
Originally Posted By: antek23
Originally Posted By: 4rest
Originally Posted By: antek23
no więc właśnie 2 w 1 \:\) i zarobić i mieć z tego satysfakcje \:\) jako, że już było napisane na temat Devils co nieco m.inn. że mają 8 W z rzędu w tym 2 ostatnie po OT nie pozostaje nic innego niż grać na ich przegraną.

Atlanta Thrashers - New York Rangers
Typ 2 kurs 2.35 Bwin poziom 2 na W Rangres

New Jersey Devils - Washington Capitals
Typ 2 kurs 3.85 1 poziom na L Devils
A czy 8 z rzedu to cos znaczy?? Z tego co pamietam Ottawa miala wiecej \:\) Generalnie NJ jest na fali. Dzisiejszy rywal nie powinien czesto pokonywac bramkarza bo Brodeur jest w wysmienitej formie \:\) Moim zdanie z porazka trzeba sie wstrzymac, chyba ze ja inne mecze ogldam ;\) A co do Rangersow \:\) Graja slabo i nie widac aby sie podniesli szybko \:\) Ciekawe kogo do bramki wpuszcza bo Lunqvist ostatnio puszcza wszystko \:\) A wczoraj to juz wogole pokazal \:\) To tyle ode mnie. Sa inne ciekawsze mecze do obstawienia... PZDR


no jak dla ciebie 8 wygranych z rzędu w takiej lidze jak NHL nic nie znaczy to nie mam pytań, bo znaczy i to dużo, owszem są na fali ale L w najbliższych meczach jest nie do uniknięcia, moim zdaniem max. pociągną do 10 ale ze kurs wysoki to postanowiłem zagrać już dzisiaj
I dobrze ze pytan juz nie masz \:\) Jesli dla ciebie argumentem do porazki jest 8 zwyciestw to ja pytan tez nie mam:) Chyba ze ja ogladam mecze nie z tego sezonu bo po tym co widzialem jak obydwa zespoly ostatnio graja to nie daje zbyt wielu szans Wash. Kurs i tak mizerny wiec odpuszczam, ale prosze nie pisz mi wiecej, iz nie masz do mnie pytan bo dla mnie 8 W z rzedu nic nie znaczy. Proponuje poogladac wiecej w TV meczy a nie sugerowac sie streak'ami. TO tyle ode mnie \:\)
Tyle ode mnie w temacie o progresji \:\) Mogles posluchac to bys zaoszczedzil troche grosza. No ale... kim jest 4 rest ;\)
PS. Jednak Brodeur nie stracil formy \:\)

Do góry
#1841278 - 08/12/2007 12:34 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: 4rest]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
I po co tyle szumu?? New Jersey wygrało i luz. Polowanie(progresja) to zabawa gdzie czasem myśliwy(typer) staje się zwierzyną(przegranym). Są kolejki, gdzie pomysły o progresji należy omijać szerokim łukiem, tym nie mniej "Dasz bór".

Do góry
#1841297 - 08/12/2007 15:06 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: 4rest]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
Originally Posted By: 4rest
Originally Posted By: 4rest
Originally Posted By: antek23
Originally Posted By: 4rest
Originally Posted By: antek23
no więc właśnie 2 w 1 \:\) i zarobić i mieć z tego satysfakcje \:\) jako, że już było napisane na temat Devils co nieco m.inn. że mają 8 W z rzędu w tym 2 ostatnie po OT nie pozostaje nic innego niż grać na ich przegraną.

Atlanta Thrashers - New York Rangers
Typ 2 kurs 2.35 Bwin poziom 2 na W Rangres

New Jersey Devils - Washington Capitals
Typ 2 kurs 3.85 1 poziom na L Devils
A czy 8 z rzedu to cos znaczy?? Z tego co pamietam Ottawa miala wiecej \:\) Generalnie NJ jest na fali. Dzisiejszy rywal nie powinien czesto pokonywac bramkarza bo Brodeur jest w wysmienitej formie \:\) Moim zdanie z porazka trzeba sie wstrzymac, chyba ze ja inne mecze ogldam ;\) A co do Rangersow \:\) Graja slabo i nie widac aby sie podniesli szybko \:\) Ciekawe kogo do bramki wpuszcza bo Lunqvist ostatnio puszcza wszystko \:\) A wczoraj to juz wogole pokazal \:\) To tyle ode mnie. Sa inne ciekawsze mecze do obstawienia... PZDR


no jak dla ciebie 8 wygranych z rzędu w takiej lidze jak NHL nic nie znaczy to nie mam pytań, bo znaczy i to dużo, owszem są na fali ale L w najbliższych meczach jest nie do uniknięcia, moim zdaniem max. pociągną do 10 ale ze kurs wysoki to postanowiłem zagrać już dzisiaj
I dobrze ze pytan juz nie masz \:\) Jesli dla ciebie argumentem do porazki jest 8 zwyciestw to ja pytan tez nie mam:) Chyba ze ja ogladam mecze nie z tego sezonu bo po tym co widzialem jak obydwa zespoly ostatnio graja to nie daje zbyt wielu szans Wash. Kurs i tak mizerny wiec odpuszczam, ale prosze nie pisz mi wiecej, iz nie masz do mnie pytan bo dla mnie 8 W z rzedu nic nie znaczy. Proponuje poogladac wiecej w TV meczy a nie sugerowac sie streak'ami. TO tyle ode mnie \:\)
Tyle ode mnie w temacie o progresji \:\) Mogles posluchac to bys zaoszczedzil troche grosza. No ale... kim jest 4 rest ;\)
PS. Jednak Brodeur nie stracil formy \:\)


i tłumacz dziecku na czym tu polega progresja...człowieku nie dziś to jutro, porażka jest tuż tuż :), poczekamy...zobaczysz :)...i tyle

Do góry
#1841332 - 08/12/2007 17:11 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Skoro wczoraj dyskusja rozkręciła się do zawrotnego tempa, to może dzisiaj podzielimy się pomysłem na mecz: Montreal-Carolina
Progresowicze mają szanse na swoje 5 minut, logicy na łamanie głowy, farciarze na szukanie szczęścia, a dyletanci(z którymi nie można dyskutować o hokeju) na "podpatrywanie" strategii typowania.

Do góry
#1841388 - 08/12/2007 18:12 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Originally Posted By: antek23

i tłumacz dziecku na czym tu polega progresja...człowieku nie dziś to jutro, porażka jest tuż tuż :), poczekamy...zobaczysz :)...i tyle

jakis rok temu San Jose tez mialo kilkanascie meczow bez remisu i tez wielu twierdzilo ze remis unosi sie w powietrzu, daliby sobie reke uciac i co? Seria spotkan bez remisu przeciagnela sie do okolo 40 spotkan i co

Do góry
#1841520 - 08/12/2007 19:44 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Lord Devastator]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Originally Posted By: Lord Devastator
Originally Posted By: antek23

i tłumacz dziecku na czym tu polega progresja...człowieku nie dziś to jutro, porażka jest tuż tuż :), poczekamy...zobaczysz :)...i tyle

jakis rok temu San Jose tez mialo kilkanascie meczow bez remisu i tez wielu twierdzilo ze remis unosi sie w powietrzu, daliby sobie reke uciac i co? Seria spotkan bez remisu przeciagnela sie do okolo 40 spotkan i co


jeśli nie chcesz wierzyć w progresję to nie wierz fakt remis to mniejsze prawdopodobieństwo ale porażka czy win to kwestia czasu matematyka się kłania nawet ale to twoja sprawa nawiasem mówiąc to po co bawić się w remis jeśli można szybciej upolować W bądz L pozdrawiam

Do góry
#1841539 - 08/12/2007 19:57 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Matias88]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Oba posty wyżej ni jak nie mają się do "rzuconego" tematu: Montreal-Carolina.
Czyżby ten mecz był "odrażający, brudny, zły"?

Do góry
#1841550 - 08/12/2007 20:07 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lemex]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Co do progresji:
Zauwazylem ze ludzie maja tendencje do wchodzenia w progresje na cos, czego dawno nie bylo, jak ten wspomniany nieszczesny remis. Wiele mozna napisac o progresjach za i przeciw.
Oczywiscie liga jest wyrownana seria dosc anormalna, do tej pory nie bylo chyba druzyny ktora ciagnelaby passe ponad 10-15 wygranych, z New Jersey lada moment moze sie zrobic druga Ottawa.
Mozna grac i progresja ale moim zdaniem nalezy ustalic 3 rzeczy:
- budzet na gre
- Stopien/kapital po przekroczeniu ktorego mowimy 'pas'
- Sprawdzic w danych archiwalnych jaka byla passa najwiekszych wygranych/przegranych druzyny na jak najwiekszym materiale statystycznym
BTW ilu z piszacych tutaj wiedzialo zanim zaczelo progre na L NJD jaka byla najdluzsza seria wygranych przez jakakolwiek druzyne w NHL lub tez nieszczesne NJD? Oczywiscie mozna sprawdzac, sam nie wiem, ale nie gralem \:p

Do góry
#1841555 - 08/12/2007 20:11 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Matias88]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
sobotnie spotkania:

7:00 pm Boston @ Toronto
7:00 pm Minnesota @ Columbus
7:00 pm Atlanta @ Washington
7:00 pm Carolina @ Montreal
7:30 pm N.Y. Islanders @ Tampa Bay
8:00 pm Anaheim @ Nashville
10:00 pm Pittsburgh @ Vancouver
10:30 pm Phoenix @ Los Angeles
10:30 pm Buffalo @ San Jose

może jeszcze ja wtrącę swoje 'trzy zdania' do dyskusji :>
po części zgadzam się z użytkownikiem @4rest, aczkolwiek to jest
forum, a na forum jest wolność wypowiedzi ( do pewnego stopnia
). większość polskich użytkowników upodobała sobie grę NHL
progresją na dany team, co za tym idzie właśnie o tym piszą...
nie należy ich za to krytykować, taką drogę sobie wybrali...
ja nauczony porażkami osób ( również lekko swoją - poprzedni
sezon był dla mnie pierwszy w NHL ), które nie mogły ukończyć
progresji w NHL, przerzucały stracone jednostki na inne teamy,
progresje na OT... never ending story... w tym sezonie po prostu
wybieram dany typ i to gram, również gram w pewnym sensie
progresja tylko z dnia na dzień i uważam, że nawet najsłabszy
typer ( sam uważam się za typowego słabiaka z bardzo małą wiedzą
) trafi chociaż raz w tygodniu jeden typ grając od pn do n.
oczywiście wszystko jest uzależnione od chęci realnych korzyści
majątkowych. ja chyba jak większość użytkowników długo już
obserwujących nhl i ją grających, wiem, że spotkań bardzo pewnych
nie ma, a często dochodzi do sytuacji w której uważany za słaby
team wygrywa z Goliatem...
w tym poście chciałbym również zaprosić osoby z rankingu do
opisywania czasem spotkań które grają, wiadomo, że nie każdy ma
na to czas, ja również łącząc pracę ze studiami, aczkolwiek
czasem na prawdę wystarczy parę zdań, kiedy tylko mogę śmignę na
szybko jakiś opisik, a one przecież nie rodzą z aż tak wielkiej
kuli czasowej.

pozdr,

btw @4rest zapraszam do rankingu NHL i podawanie codziennie
jednego typu, jestem bardzo ciekaw jak Ci pójdzie

Do góry
#1841558 - 08/12/2007 20:13 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lemex]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Originally Posted By: lemex
Oba posty wyżej ni jak nie mają się do "rzuconego" tematu: Montreal-Carolina.
Czyżby ten mecz był "odrażający, brudny, zły"?


ależ skąd lemexie \:\) obserwując kalendarz gier Huraganów można zaobserwować, iż często przeplatają zwycięstwo porażką ostatnio win z Rangers 4:0 później lose z Tampa 1:2 dawno już nie mieli remisu co w tym meczu jest całkiem możliwe osobiście uważam, że można zaryzykować na W gospodarzy ale mam świadomość, że Monreal po W z Bostonem może złapać wiatr w żagle

interesuje mnie też spotkanie Wyspiarzy z Błyskawicami, które już dawno nie przegrały. NY Isl natomiast już dość długo nie wygrało co skłania mnie do grania na ich W

Do góry
Strona 9 z 24 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 23 24 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, pacyfista, igea23, Zaixi, VVega, alfa), 4056 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45087 Tematów
5589371 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14