Strona 13 z 17 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 >
Opcje tematu
#1930388 - 10/01/2008 21:06 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: gizmo]
DJ_wAgLiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2003
Postów: 6861
Skąd: Gniezno
Serbowie niech wygrają #:0, a Niemcy przegrywają 2:3 i mamy taką kolejność:

1. Serbia 2-1 8:3
2. Niemcy 2-1 8:7
3. Finlandia 2-1 6:7

Dlatego gram Finlandia(+1.5) \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1930399 - 10/01/2008 21:16 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: gizmo]
lukulus Offline
enthusiast

Meldunek: 14/11/2007
Postów: 266
Skąd: zDolnyslask
Ja uwazam ze dzis Finlandia pokona Niemcow. Niemcy nie sa wcale tacy silni a Finlandia wcale taka slaba. Nie wiem jak to jest z tym zapewnionym awansem u Niemcow ale to tym lepiej.

Finlandia +1,5

Finlandia

\:\)

Do góry
#1930440 - 10/01/2008 21:43 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: lukulus]
ulas Offline
addict

Meldunek: 07/08/2007
Postów: 458
Skąd: Bydgoszcz
Moi drodzy, typ z Unibetu:

Finlandia - Niemcy (Suma Punktów – Pierwsze Dwa Sety) under 100,5 pkt 1,42

Biorę go bez ziewania:P

Do góry
#1930453 - 10/01/2008 21:54 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: DJ_wAgLiK]
grajus87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 41087
Skąd: Toruń
Originally Posted By: DJ_wAgLiK
Serbowie niech wygrają #:0, a Niemcy przegrywają 2:3 i mamy taką kolejność:

1. Serbia 2-1 8:3
2. Niemcy 2-1 8:7
3. Finlandia 2-1 6:7

Dlatego gram Finlandia(+1.5) \:\)

A jesli bedzie 3-1 dla Finow ? albo 3-0 \:\)
Wiec Niemcy nie mają wcale awansu i o to mi chodziło \:\)

Do góry
#1930469 - 10/01/2008 22:04 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: grajus87]
lukulus Offline
enthusiast

Meldunek: 14/11/2007
Postów: 266
Skąd: zDolnyslask
Originally Posted By: grajus87
Originally Posted By: DJ_wAgLiK
Serbowie niech wygrają #:0, a Niemcy przegrywają 2:3 i mamy taką kolejność:

1. Serbia 2-1 8:3
2. Niemcy 2-1 8:7
3. Finlandia 2-1 6:7

Dlatego gram Finlandia(+1.5) \:\)

A jesli bedzie 3-1 dla Finow ? albo 3-0 \:\)
Wiec Niemcy nie mają wcale awansu i o to mi chodziło \:\)


przy 3:1 dla finlandii w tabeli:

1. ...
2. niemcy 7:7
3. finlandia 6:6

chyba ze sie myle??

Do góry
#1930502 - 10/01/2008 22:19 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: rudyfcb]
djkomos Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/05/2004
Postów: 2015
Skąd: Kraków
Originally Posted By: rudyfcb
Oczywistym jest, że trener Hiszpanów da odpocząc podstawowym zawodnikom i wpuci tych którzy na tym turnieju grali mniej. To jest turniej i trzeba umiejętnie szachowac siłami. Pytanie jak ci zawodnicy sie zaprezentują. Mój scenariusz to Holandia 3-1 lub 3-2


raczej holandia 3-0 lub 3-1 bo jakoś nie moge sobie wyobrazić żeby hiszpanom chcialo sie grac kolejne 5 setów. W sumie do zera też chłopcy z Płw. Iberyjskiego nie powinni przegrać więc najbardziej prawdopodobny będzie wynik 3-1 dla holandi.

Do góry
#1930513 - 10/01/2008 22:25 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: djkomos]
M4CI3K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 1889
Skąd: EOP
według mnie dzisiaj nie ma co stawiać na wygraną jakiejś drużyny (no może poza Serbią), bo po wczorajszych wyczynach wszystko jest możliwe. Czy Hiszpanie oleją ten mecz i przegrają? Wątpię żeby tak się stało co najwyżej zagra drugi garnitur zawodników i rzeczywiście dostaną ale żeby sie położyli na boisku i oddali mecz...

Do góry
#1930519 - 10/01/2008 22:27 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: sebkos]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Originally Posted By: sebkos
Słowa obrazy dla takich grajków jak Świder jakie tu przeczytałem po prostu - nie wiem sam bym autora w mordę palnął \:\(
No przecież tak Panowie nie można.
Tak wczoraj do mnie dotarło że z Raulem coś nie tak - no ja do dziś (choć już tyle czasu mineło) nie mogę skumać co na bosiku w TB robił Grzyb - przecież do h... to nie las
A nasza zagrywka w TB od początku - nie no myślałem że ślinotoku dostanę. Co odmieniło stan - wejście Możdzonka i dużo agresywniejsza zagrywka. Niestety - trener Holendrów nakazał grać blokiem na Gruchę, bo ślepy nie jest jak Lozano i widział że Świder ledwo dycha.
Uważam obiektywnie - jesteśmy najlepszą ekipą na tym turnieju, ale nie awansujemy do IO, no na pewno nie z Izmiru (chciałbym inaczej).
Szkoda...trzeba przyznać jednak że tylu kontuzji nawet Lozano nie mógł wymyśleć ...
PS. Oby Holandia dziś była masówką i oby się stało z masówkami co zazwyczaj



Ponieważ pierwsze zdanie tego postu kierowane jest najprawdopodobniej do mnie postaram sie do niego ustosunkować Z tym biciem w morde to się szanowny kolega lekko zagalopował Bić w morde to możesz kolego menela pod sklepem jak lubisz \:D
Co do Świderskiego podtrzymuje to co powiedziałem najsłabsze ogniwo Cała PRAWDA O JEGO GRZE TO FLOP W DOLNĄ CZĘŚC SIATKI zawodnik ten poprostu gra żle i powinien odpocząć od reprezentacji Fakt jest faktem ostro go potraktowałem tak jak cały ten zbiór gwiazdek z małymi wyjątkami a DLACZEGO???? Bo po takiej grze to im się poprostu należało

Kolejne zdanie z postu kolegi Sebkosa ,,Uważam obiektywnie jesteśmy najlepszą ekipą w tym turnieju"-Wybacz chłopie ale chyba masz poważną wade wzroku albo może inne mecze oglądałeś \:D
Może przez przypadek przełączyleś na powtórki MŚ w Polsacie Sport????? \:D \:D \:D
To jak słabi jesteśmy w tym momencie pokazało wczorajsze spotkanie Na czym opierasz swoją obiektywną opinie że jesteśmy najlepsi w Izmirze to naprawde niewiem?????
Chyba to jest ślepy patriotyzm bo nic więcej każdy by chciał żeby Polacy grali dobrzrze ale niestety -SŁABIZNA!!!!!
I niestety za taki poziom jaki prezentują nie należa się pochwały tylko słowa krytyki !!!!
Zrobiłem to ostro nie przecze ale jeśli za wyrażanie swojego zdania szanowny kolega SEBKOS chce walić mnie w morde no to cóż świadczy to chłopie o twoim poziomie...... Życze pokory wobec przykryrego faktu jakim jest bardzo słaba gra naszej ekipy
Pozdrawiam

Do góry
#1930548 - 10/01/2008 22:48 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: hrabia]
eclipse1977 Offline
old hand

Meldunek: 24/05/2007
Postów: 722
Hrabia - masz troche racji

Ale pamietaj o tym ze gramy bez atakujacego. A niestety po tylu latach "nie-grania" Piotrka na tej pozycji wcale sie nie dziwie ze mial takie problemy. A druga sprawa to Twoje pretensje do Swidra - a widziales Ty chlopie jak po ktoryms ataku zbiegli sie na srodek i Swidra mocno ramie zabolalo? Ja nie mowie o grymasie twarzy, tylko o tym charakterystycznym ulozeniu ciala jak boli bark. I dziwisz sie ze oszczedzal sie na zagrywce gdzie NIE TRZEBA WALIC Z CALEJ SILY ZEBY PILKA PRZESZLA W PRZECIWIENSTWIE DO ATAKU?
Ja nie- i dlatego prawde mowiac i tak podziwiam chlopakow.

Do góry
#1930551 - 10/01/2008 22:50 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: hrabia]
djkomos Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/05/2004
Postów: 2015
Skąd: Kraków
Postanowiłem ocenić występ Polaków na turnieju w Izmirze oceniacjąc grę poszczególnych zawodników na turnieju w Izmirze w mojej subiektywnej skali 0-10, ponadto muszę się ustosunkować do tego co napisał sebkos: ,,Uważam obiektywnie jesteśmy najlepszą ekipą w tym turnieju".
Na pewno bylibyśmy najlepszą ekipą gdyby nie braki w składzie: Wlazły, Winiarski, Kadziewicz, Bąkiewicz, Szymański. W obecnym zestawieniu polska ekipa gra praktycznie w połowie rezerwowym składem!
Ocena poszczególnych zawodników w skali 0-10 naszej kadry w Izmirze na tle klasy światowej oceniam tak:

Zagumny 9/10
Murek 6/10
Gruszka 4/10
Pliński 7/10
Grzyb 5/10
Kurek 4/10
Świderski 5/10
Możdżonek 5/10
Ignaczak 7/10
Żygadło 5/10
Gierczyński ?
Wika ?

Czy to możliwe żeby taki zespół był najlepszy na turnieju gdzie o awans walczy kilka czołowych zespołów Europy?

Do góry
#1930581 - 10/01/2008 22:58 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: djkomos]
bestbets Offline
enthusiast

Meldunek: 30/10/2006
Postów: 204
Skąd: Warszawa
Dzisiejszy siatkarski rozkład jazdy oraz Unibetowe kursy wydają mi się kolejną (po wczorajszym, piekielnie łatwym zwycięstwie Uli) promocją!

FINLANDIA-NIEMCY

Owszem, bardzo zacięte spotkanie, bez wyraźnego faworyta. Bo nawet porażka Niemców 2-3 daje im awans do kolejnej rundy. Nevermind. Unibet wystawił przediwną liczbę punków na pierwsze dwa sety. 100 pkt?! Wynika z tego mniej więcej 26-24, 24-26 po dwóch bardzo zaciętych setach, w co absolutnie nie wierzę. Ciekawie wygląda zapowiedź Jochena Schopsa, jednego z graczy niemieckiej reprezentacji: " - Finowie przegrali wprawdzie z Serbią, ale myślę, że są równie wymagającym rywalem. Grają bardzo dobrze w obronie i przyjęciu, i dlatego musimy przede wszystkim maksymalnie wzmocnić zagrywkę – powiedział o kolejnym rywalu Schops. - To będzie z pewnością bardzo ciężki mecz, ale jeżeli zagramy na swoim najwyższym poziomie, to możemy pokusić się o kolejną wygraną. Spotkanie będzie miało dodatkowy ciężar gatunkowy, ponieważ obydwie ekipy będą grać ze świadomością, że zwycięzca awansuje do półfinału. Jestem jednak pewien, że jednym z półfinalistów będziemy my."

HISZPANIA-HOLANDIA

Wszyscy z niecieprliwością czekali na wystawienie dzisiejszych kursów na to spotkanie. Arcyważne dla nas-Polaków, arcyważne dla Holandrów, mało istotne dla zmęczonych Hiszpanów. Po pierwsze - tylko wygrana Holendrów premiuje ich do dalszej rundy. Po drugie - Hiszpanie zapewne wystawią młodzików, dając odpocząć głównych pionierom (co osobiście zasugerował Raul lozano). Po trzecie - porażka Hiszpanów oznacza, że nie zagrają oni w półfinałach z silną Serbią. Bombowo! Dla typerów, niestety nie dla naszej reprezentacji...

TURCJA-SERBIA

Serbia, aby przejść dalej, musi wygrać. I wygra, na pewno. Myśląc głębiej, Turkom może pomóc jedynie sędzia (co udawało mu się w dwóch poprzednich meczach), garstka fanatycznych kibiców (których z meczu na mecz ubywa) oraz... atak terrorystyczny! Dosłownie - absolutely no chance for Turkey!

6 pts Tripel @ 2.45 (Unibet)
Finlandia - Niemcy (Suma Punktów – Pierwsze Dwa Sety) -- Under 100.5 @ 1.42
Hiszpania - Holandia - 2 @1.50
Turcja - Serbia -- 2 @ 1.15


bwtlajt.blogspot.com

Do góry
#1930582 - 10/01/2008 22:58 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: djkomos]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Kolega hrabia wylał wszystkie żale na papier bo mu Polska kupon popsuła. Jednak krytyka też musi mieć jakiś poziom a nie oblewaniem pomyjami jak psa....żenada.
PS. Kolega powyżej zrobił subiektywną ocenę gry Polaków - no nic... ciekawe jak to jest że dajesz te same noty Możdzonkowi i Grzybowi (temu to 5/10 chyba za ... wzrost) a Gierkowi nic

Do góry
#1930612 - 10/01/2008 23:10 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: sebkos]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Originally Posted By: sebkos
Kolega hrabia wylał wszystkie żale na papier bo mu Polska kupon popsuła. Jednak krytyka też musi mieć jakiś poziom a nie oblewaniem pomyjami jak psa....żenada.
PS. Kolega powyżej zrobił subiektywną ocenę gry Polaków - no nic... ciekawe jak to jest że dajesz te same noty Możdzonkowi i Grzybowi (temu to 5/10 chyba za ... wzrost) a Gierkowi nic



Hehe rozbawiłeś mnie popsuła mi kupon to fakt ale nie dlatego to wszystko napisałem napisałem bo takie są fakty nasza gra jest bardzo słaba i trzeba sobie to powiedzieć a nie pleść androny że jesteśmy najlepsi na turnieju.....to dopiero jest żenada A o poziomie to ty kolego się nie rozspisuj....bo już pokazałeś w swoim poprzednim poście co potrafisz także cóz Nie jesteś partnerem do jakiejkolwiek dyskusji a przytym na gre polaków patrzysz mocno subiektywnie Także nie pisz bzdur o tym jak wspaniale gramy tylko spójrz prawdzie w oczy że do dobrej gry cholernie dużo nam brakuje

Do góry
#1930614 - 10/01/2008 23:11 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: djkomos]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Originally Posted By: djkomos
Postanowiłem ocenić występ Polaków na turnieju w Izmirze oceniacjąc grę poszczególnych zawodników na turnieju w Izmirze w mojej subiektywnej skali 0-10, ponadto muszę się ustosunkować do tego co napisał sebkos: ,,Uważam obiektywnie jesteśmy najlepszą ekipą w tym turnieju".
Na pewno bylibyśmy najlepszą ekipą gdyby nie braki w składzie: Wlazły, Winiarski, Kadziewicz, Bąkiewicz, Szymański. W obecnym zestawieniu polska ekipa gra praktycznie w połowie rezerwowym składem!
Ocena poszczególnych zawodników w skali 0-10 naszej kadry w Izmirze na tle klasy światowej oceniam tak:

Zagumny 9/10
Murek 6/10
Gruszka 4/10
Pliński 7/10
Grzyb 5/10
Kurek 4/10
Świderski 5/10
Możdżonek 5/10
Ignaczak 7/10
Żygadło 5/10
Gierczyński ?
Wika ?

Czy to możliwe żeby taki zespół był najlepszy na turnieju gdzie o awans walczy kilka czołowych zespołów Europy?


Mrok.

Bąku nie pojechal ,bo byl za slaby i przegral rywalizacje ,a wiec nie wiem po co wypisujesz jego brak.

Poza tym kurs na Holandie w ogole nieoplacalny i wole zagrac Hiszpanow. Mysle,ze nie beda kombinowac ,bo jak sa mocni to beda chcieli wygrac i pokazac ,ze sie nikogo tu nie boja.

A takie kombinowania sie zazwyczaj zle koncza. Byl taki kombinator juz , nazywa sie Andrzej Niemczyk ,ktory bodajze w Baku specjalnie przegral w podobnej sytuacji ,a pozniej odpadl z 'gorsza' wedlug niego ekipa.

Do góry
#1930657 - 10/01/2008 23:23 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: Cendruś]
djkomos Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/05/2004
Postów: 2015
Skąd: Kraków
Nikt Ci nie broni grać Hiszpanów, ja gram Holendrów. Każdy może grać to co uważa za stosowne. Co nie??? A co do Bąkiewicza...wprawdzie nie był to zawodnik pierwszego składu, jednak przez wiele lat wchodząc z ławki niejednokrotnie podrywał zespół do walki, typowy fighter, może czasami zbyt emocjonalnie podchodzący do gry. Brakuje w polskim zespole takich graczy, którzy poprzez swoją postawę, zachowanie wpływali by na drużynę. Świderski jak spieprzy atak to robi nerwowe miny jakby miał się rozpłakać, Gruszka się zachowuje jakby wyznawał filozofię Coubertina (liczy się udział, a nie wynik) i snuje się po boisku beztrosko, jakby grał mecz pokazowy dla bardzo nielicznej Polonii mieszkającej w Turcji.

Do góry
#1930697 - 10/01/2008 23:37 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: djkomos]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Fakt Bąkiewicz to 'ogień' i przyjecie ma na pewno jedno z najlepszych w Polsce,ale na tej pozycji liczy sie rowniez atak,a tu juz jest slabiutko. Przy tym wyskoku(nie da sie wlozyc poniedzialkowej Gazety Wyborczej) jaki posiada w ataku nigdy nie blyszczal,a tu jest troszke inny poziom niz w PLS-ie z Delecta czy Polibuda.

Jak dla mnie takim fighterem w tym turnieju jest Igła. Pozycja libero jest bardzo niewdzieczna i malo osob docenia to co on robi,a gra w Izmirze bardzo dobrze i glownie on swoim zachowaniem motywuje zespol.

Zgadzam sie co do Świderskiego ,ze juz sie powoli wypala i slabnie w oczach. tylko ,ze Lozano w niego jest zapatrzony jak w obrazek. Szkoda ,ze nie daje dluzszej szansy gry dla Gierka lub dla Wiki.

A co do Gruszki? Tak wczoraj spieprzyl koncowke ,ale duzo w tym winy Zagumnego ,ktory ciagle mu wystawial wiedzac ,ze ta pozycja nie jest jego piorytetowa. Na zmiane jest Kurek ,ale to jeszcze chyba za duza impreza dla niego ,aby ciagnac caly zespol (tak jak to robi w KK) i sie troche spala.ale to rowniez nie jest typowy 'młotek'.

Do góry
#1930703 - 10/01/2008 23:38 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: djkomos]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
djkomos ty wogole sledzisz mecze naszej ligi ? widziales kiedys bakiewicza zeby gral zagrzal lawke w tej skrze na lawce i jest slaby jak cholera wiec co ty tutaj pierd..(zaprzeproszeniem ale poprostu niektorych rzeczy sie nie da wytrzymac czytajac takie bzdury)ze jego brak jest jakims oslabieniem czlowieku ogarnij sie troszke albo zamilknij.

Do góry
#1930712 - 10/01/2008 23:41 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: krycha84]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Finowie 3-0....

A to oznacza ze jesli Hiszpanom zalezy aby nie grac z Serbia to potrzeba im 1 seta w meczu z Holandia przy zachowaniu korzystniejszego ratio malych pkt od pomaranczowych aby utrzymac I miejsce w grupie.... (zakladajac oczywiscie ze Serbowie wygraja z Turcja)

Do góry
#1930785 - 11/01/2008 00:00 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: Giertyszek]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Tak...i oto bardzo dobrze grający Niemcy ... nie dali rady po bardzo dobrej i wyrównanej grze Finom
No cóż szkoda że już tak blok i zagrywka nie wychodziły. Brawo Finowie.
PS. Tak hrabioooo, Ty jestś za to partnerem ...do dyskusji. Życzę Ci ich jak najwięcej... tylko nie obrażaj ludzi grających z poświęceniem dla Nas.

Do góry
#1930792 - 11/01/2008 00:04 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: sebkos]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
To za godzine rozwiazujemy zagadke - Holandia czy Polska?

Powiem tak, kursy 1,45 na Holandie to smiech na sali, panom z Totomixa za 1,60 brutto tez rano podziekowalem...ale kto rano polował to mogł upolowac 1,87 na Holandie i to juz warte gry...

Do góry
Strona 13 z 17 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (akagi, pacyfista, alfa, Emilio, forty, kemp, Sensei, igea23, 11kera11, Akhu, ElNinho[mmdea]), 3900 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586819 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14