Strona 2 z 12 < 1 2 3 4 ... 11 12 >
Opcje tematu
#2077317 - 19/02/2008 19:15 Re: LM - 1/8 Finału [Re: giede]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: giede
Z tego co wiem to Kanonierzy stawaiją w tym roku na zdobycie trofeum w Premier Leauge , a Milan zaś na LM.


i się ustawią \:D "My Wam załatwimy mistrza w kraju, a Wy nam w Lidze Mistrzów triumf"

\:D

Do góry
Bonus: Unibet
#2077378 - 19/02/2008 19:46 Re: LM - 1/8 Finału [Re: mgr]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Witam ,

tak coś cięzko mi się przekonać do over`a w Rzymie ..... bardziej widze tu skrobanie po achillesach ( perotta + amici - wybitni specjaliści ) - skład realu trochę przetrzebiony - zamiast radosnej piłki może sie skończyć niemrawo - natomiast przy ewentualnym prowadzenie real`u mało trzeba ,zeby na boisku zaiskrzyło - Czerwona kartka 2/10

Drugi stadion , gdzie podobne zjawisko jest wysoce
prawdopodobne - to Liverpool . Inter ...hm... dla mnie mają trenera o klasie Rijkaarda - a chłopcy na obronie plus Vieira to kolejni ulubieńcy ......... Czerwona kartka 2/10

Schalke - Porto

To spotkanie tarcicy z mahoniem - dla mnie powyżej @3.2 Porto warte grzechu ( jasne ,że potwornie smierdzi remisem - ale meczy mnie ta dwójka od dawna i nic na to nie poradzę )

Żewłakowy - no bet ( nawet qrwa rogów nie ma jak ugryżć .... )

Do góry
#2077385 - 19/02/2008 19:48 Re: LM - 1/8 Finału [Re: muine bheag]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Liverpool-Inter

pare slow o tym meczu zostalo juz napisane, wiec dodam cos od siebie

Finnan, Carragher, Skrtel, Arbeloa - tak ma prawdopodobnie wygladac blok defensywny zespolu The Reds i nie wyobrazam sobie, by byl w stanie spokojnie rozbijac wypady ofensywne wloskiego zespolu, gdzie w ataku krazy niezawodny Zlatan czy niewiele gorszy Cruz.Obaj w lidze zdobyli 24 gole(z 48 zdobytych ogolnie przez caly zespol), co moze swiadczyc o tym, ze to aktualnie jeden z najlepszych i najniebezpieczniejszych duetow w Europie.


przypuszczalne sklady:

Reina, Finnan, Carragher, Skrtel, Arbeloa, Benayoun, Gerrard, Mascherano, Babel, Crouch, Torres

Julio Cesar, Maicon, Cordoba, Materazzi, Maxwell, Zanetti, Cambiasso, Stankovic, Chivu, Ibrahimovic, Cruz


Morale Anglikow po pucharowej klesce z Barnsley, musialo siegnac dna, mimo iz najwieksze gwiazdy odpoczywaly.Pamietac trzeba jednak, ze zespol nie gral calkowitymi, glebokimi rezerwami, co tylko jeszcze bardziej moze zalamywac fanow The Reds przed potyczka z Interem.

Inter w Seria A miadzy, Inter robi komplety i Inter prawdpodobnie siagnie po tytul.Swietna gra zarowno w defensywie, jak i w ofensywie - napastnicy strzelaja, bramkarz nie wyciaga, czego chciec wiecej

Jestem przekonany, ze Wlosi wywioza z Anglii korzystny wynik.Wygrac na twierdzy Anfield Road bedzie niezywkle ciezko, ale remis jest juz zupelnie w zasiegu, choc biore tez pod uwage te najgorsza opcje, czyli przegrana roznica jednej bramki, zaliczajac przy tym trafienie[np: 1-2].Nie mam jednak watpliwosci, ze awansuja dalej, bo na te chwile bija Pool pod niemal kazdym wzgledem i jesli chodzi o dzisiejszy mecz, nie zakladam wygranej Anglikow.

Inter X2 @1.48


-----------------------------------------------------------------


Roma-Real ( :))

Wielki mecz, wielkie widowisko.Z pewnoscia ost potyczki nie bedzie wspominal dobrze rzymski gigant, gdzie w 2004r. zebral ciegi od Galacticos 0-3[dom] i 2-4[wyjazd].


W Romie zabraknie zmiennika Tottiego - Vucinica oraz drugiego bramkarza Curciego a niepewny wystepu jest Juan.

Z pewnoscia wieksze oslabienia sa po stronie Realu, bo Schuster skorzystac nie moze z Robinho, Pepe, Sneijdera, Marcelo oraz Savioli, a nie w pelni sil jest Ruud.


przypuszczalne sklady:

Doni, Panucci, Juan, Mexes, Tonetto, De Rossi, Pizarro, Taddei, Perrotta, Mancini, Totti

Casillas, Salgado, Sergio Ramos, Cannavaro, Torres, Diarra, Gago, Guti, Robben, Raul, Van Nistelrooy

Obie druzyny sumiennie przegraly swoje ligowe mecze - Real oddal doslownie w pare chwil prowadzenie 1-0 z Betisem[1-2], natomiast Roma ulegla na wyjezdzie Juventusowi 0-1.

Roma ostatnio zawodzi w ataku[1 gol w 4 meczach], natomiast Real ma sporo klopotow z obrona[4 gole stracone w 2 wyjazdowych meczach].Talizman gospodarzy ostatnio nieco zgasl, ale za to w fenomenalnej formie jest Guly, ktory sieje sporo poplochu w obronie przeciwnikow.Z drugiej strony wobec nie do konca perfekcyjnie grajacej rzymskiej obrony, strzelenie bramki przed kogos z duetu Raul-RVN[23br. w lidze], mysle, ze tez nie powinno byc zadaniem nie do wykonania. W sam raz na wynik 1-1


Roma-Real obie druzyny strzela @1.66
cs 1-1 @6.25 0.5/10



Inter x2 + Roma BTS @2.46 8/10


Edited by amkwish (19/02/2008 20:01)

Do góry
#2077402 - 19/02/2008 19:54 Re: LM - 1/8 Finału [Re: gool11]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: gool11


Biorę x2 po kursie 1,45

Mój przewidywany wynik: 0-1



Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie na temat tego spotkania ;\)

gool11


Napisales ze to jest dobry kurs??
Wg mnie ten kurs o dupę roztrzasnać, dwie malo przewidywalne druzyny w meczu na Anfield i taki kurs to pomylka, bukmacher wystawil taki kurs i jest on adekwatny do do sytuacji.

Nie gram remisow zazwyczaj ale dzis w tym meczu goly remis wyglada naprawde niezle, Benitez ma po raz kolejny na przedwiosniu noz na gardle i znow bedzie musial ratowac dupsko przed klapsem wlascicieli.
Co do Interu to zespol naszpikowany gwiazdami , juz za nazwiska powinien dostawac 3 punkty przed meczem jednak okazuje sie ze nazwiska nie graja idealnie zwlaszcza w LM, przyczyna wg mnie jest prosta, TRENER, modnis nadawal sie do Lazio ale nie do takiej plejady gwiazd, wg mnie nie potrafi sobie z nimi poradzic i tyle, zreszta poczekam co napisze Konstruktor o tym meczu bo jego opinia bedzie tu chyba najbardziej miarodajna:)

Do góry
#2077407 - 19/02/2008 19:58 Re: LM - 1/8 Finału [Re: bitnap]
Kibickr Offline
veteran

Meldunek: 27/06/2007
Postów: 1471
Schalke- Porto
Typ: X lub FC Porto 1.6 Bwin \:\)

Według mnie Schalke jest nieobliczalne, raz przegrywają ze słabym przeciwnikiem, żeby potem wygrać z wyżej notowanym. Wydaję mi się że o wyniku zadecyduje forma dnia i ciężko wytypować tutaj zwycięzcę, lecz kusi mnie postawić tutaj parę groszy na x2 i tak też zrobię \:\)

Do góry
#2077467 - 19/02/2008 20:23 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Kibickr]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
@Biszop - troche się zdziwiłem jak przeczytałem : dwie malo przewidywalne druzyny w meczu na Anfield ;\)
Co miałes na celu? Rozumiem, ze nie przepadasz za zespołem Interu
ale w obecnym sezonie prezentuje się on swietnie a pisanie ze jest nieprzewidywalny troche dziwnie brzmi ;\)
Nie zaliczają głupich wpadek jak choćby Liverpool, z każdym grają ciekawą pilke, w lidze nie przegrali meczu ..

Jak dla mnie jeden typ w tym meczu pasuje : Inter

I tyle w temacie

Do góry
#2077504 - 19/02/2008 20:37 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Platini]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
mój rzut okiem na LM:

przede wszystkim radzę odpuścić analizowanie weekendowych meczy zespołów które grają w LM, bo gołym okiem widać że niektórzy odpuścili wyraźnie oszczędzając niektórych graczy, do tego o jakim stopniu motywacji mówimy gdy strate nawet 3pkt w lidze można do końca sezonu odrobic, złego wyniku w dwumeczu w Europie już nie tak łatwo, no ale po kolei:

Olympiakos Pireus - Chelsea

celowo piszę o tym meczu na początku bo dla mnie to typ dnia. the Blues z pozycji "ukrytgo smoka, przyczajonego tygrysa" w tym sezonie może pokusić się o trofeum na kontynencie. to co nie udało się Jose, być może padnie łupem masońskich oligarchów. o awans Chelsea jestem spokojny, ale po co gościć na Stamford łudzącego się jeszcze o awans rywala? wszakże Grecy na wyjazdach grali w grupie o niebo lepiej (patrz: wygrane w Rzymie i Bremie, dobry mecz w Madrycie). u siebie tak kolorowo nie było, nie dali rady słabemu Lazio a z grajacym o pietruszkę rezerwowym Realem szczęściu zawdzięczają że zdobyli punkt bezbramkowym remisem. czerwono-biały kocioł graczy angielskich przerażac nie powinien - na co dzień w u siebie grająpod podobną presją. są dużo bardziej doświadczeni. każda pozycja indywidualna na korzyść gości, jako monolit każda formacja również po stronie niebieskich. gdzie więc wietrzyć szanse dla gospodarzy? Oly w lidze u siebie tłucze ostro ale gdzie jest liga grecka pisać nie trzeba. Chelsea pod żydowską batutą radzi sobie bardzo dobrze, zachowawczo w obronie, bardziej kombinacyjnie niż kiedyś w ataku. jeden z czołowych bramkarzy świata, twarda obrona już z Terrym - najlepszym obrońcą środkowym świata, co z tego że dopiero wracającym po kontuzji? takiego rzeźnika w defensywie dawno już nie było. atutem gości będzie także to że od dawien dawna będą mieli praktycznie full skład. Oly musi atakować bo u siebie nie wypada grać w tyłach, Chelsea kontratakować lubi bardzo. no i z całym szacunkiem dla Michała ale jeśli taki piłkarz ma być filarem obrony powstrzymującym szybkich np. Joe Cole czy Wright-Philipsa to wniosek jest jeden.
w Grecji zimno, płyta zmrożona. co z tego? całkiem niedawno w gorszych warunkach Chelsea rozbila w pył bijący się o awans Rosenborg.

muszę wyjść, postaram się o reszcie meczów coś później skrobnąć

Do góry
#2077506 - 19/02/2008 20:38 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Platini]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Platini
@Biszop - troche się zdziwiłem jak przeczytałem : dwie malo przewidywalne druzyny w meczu na Anfield ;\)
Co miałes na celu? Rozumiem, ze nie przepadasz za zespołem Interu
ale w obecnym sezonie prezentuje się on swietnie a pisanie ze jest nieprzewidywalny troche dziwnie brzmi ;\)
Nie zaliczają głupich wpadek jak choćby Liverpool, z każdym grają ciekawą pilke, w lidze nie przegrali meczu ..

Jak dla mnie jeden typ w tym meczu pasuje : Inter

I tyle w temacie


Zupelnie zle odczytales,
Inter doceniam jak najbardziej,(czytaj w poscie), malo cenie sobie trenara ktory dla mnie jest slaby i to wybitnie slaby, sam przyznasz ze z takim skladem powinni w LM wymiesc juz w zeszlym sezonie, a skonczyli jak skonczyli.

W tym kontekscie malo przewidywalni9e ma brzmiec w ten sposob ze ciezko wskazac faworyta bo ani Anglicy ani Wlosi nie pokazuja tego na co naprawde ich stac, o ile Twoi ulubiency w lidze spisuja sie bardzo dobrze i sa w pelni przeiwdywalni o tyle w LM nie graja na miare oczekiwan, a to wlasnie wg mnie jest wynikiem slabego trenera ktory nie ma pomyslu jak wykorzystac ogromny potencjal ktory ma do dyspozycji.

A z Twoja druzyna i moim nie lubieniem;-) jest tak jak z ze zlotym dzieckiem ze Szwecji, nie lubie go i co z tego? nigdy nie napisalbym bym o nim ze jest slaby;-)

Jedyne co przemawia za Twoim typem to dobry kurs, ale w zwiazku z tym ze wlasnie i jedni i drudzy sa nieprzewidywalni dlatego nie tykam \:\)

Do góry
#2077531 - 19/02/2008 20:48 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Biszop]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
O Mancinim zrozumialem dobrze, sam uważam ze nie jest on najlepszym trenerem ;\)
Ale teraz zdaniem, że doceniasz Inter mnie zaskoczyłes \:\)
Ale cieszy mnie to gdyż Twoich ulubieńcow też doceniam i życze im naprawde wygranej w starciu z gwiazdkami
Ja Interu nie odbieram jako zespołu samych gwiazd. Zespoł jest nieźle ułożony, fakt zawsze mogloby byc lepiej,
może to i wina trenera.
Dziś przekonamy się co zaprenetują obie jedenastki.
Troche mnie martwi ten mecz bo rzeczywiście jest tak jak piszesz :
w LM Inter nie gra na miarę oczekiwań ale dziśnadarza się wysmienita okazja do wygranej.
Liverpool ostatnio mizernie gra, bez przekonania - trzeba to wykorzystać !
Kurs oczywiście jak najbardziej zachęca i obok niego nie moge przejsc tak sobie.

Co do Zlatana - sam też za nim nie przepadam, pamiętam jak na poczatku kaleczył, bylem zły ze go sciągneli.
Teraz jednak gra bardzo dobrze jednak i to nie pozwala mi napisać , ze go lubie

Do góry
#2077678 - 19/02/2008 21:40 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Platini]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Typem, ktory bije wszystko na tą LM, moim zdaniem jest ARSENAL.
-> Milan jak zawsze zamula, jednak wszyscy licza na to, ze w tym dwumeczu sie obudzi..jak to mialo miejsce w polfinale z United przed rokiem. Moim zdaniem nie ma ku temu absolutnie ŻADNYCH przeslanek. Od remisów u siebie za slabiakimi to Milan jest juz uzalezniony. Z fiorą wygrał naprawde szczesliwie, dzieki geniuszowi Pato i kapitalnej postawie Kalaca. Z Parmą byl tylko tłem, i szczesliwie zremisował.
-> Arsenal na Emirates potrafi zagrać porywająco. Te wszystkie schematy Wengera sprawiaja, ze kanonierzy sa w stanie wyrobic sobie przewage liczebna w kazdym sektorze boiska.
-> W niedziele byla informacja, ze Kalac ma nie zagrac, ostatecznie wystapi. Dida kontuzjowany w meczu z Parmą, siedzac na ławce. Pato wraca po kontuzji, dlatego nic wielkiego nie nalezy sie po nim spodziewac. Kaka bez formy. Pirlo niewyrazny.
-> Wtopa Arsenalu z MU... dla mnie malo wazna. Widzialem przynajmniej 10 razy Arsenal w tym sezonie, i 1 slabszy wystep pucharowy nie jest w stanie tego przekreslic. Adebayor jest w życiowej formie. Ma wiecej energii i żywiołowości niz 4 defensorów Milanu.

Kurs na awans Arsenalu w ok. 2 moim zdaniem jest przeszacowany. Na moje oko mają spokojnie 65% atutów po swojej stronie.

Zwyciestwo w 1 meczu... powinno byc kluczem do awansu. Moim zdaniem w pierwszym spotkaniu padnie wynik 2-0/3-0. Taka jest aktualna roznica pomiedzy tymi zespolami.

W dzisiejszych spotkaniach:

-> Tak słabej romy jak w spotkaniach z Sieną, Juve i kimś tam to ja nie widzialem dawno. Real 2 porazki w 3 spotkaniach... jednak pomimo tego, wyglada na zdecydowanego faworyta do awansu w tej parze. Ma wiecej argumentow zarowno w ofensywie jak i defensywie. Po derbach europy, nabralem takiego szacunku do shustera i realu... ze wydaja sie, glownym faworytem calych rozgrywek.

Liverpool - Inter
Najlepsza zapowiedz do tego spotkania powinna brzmiec tak: "Liverpool to zawsze bedzie liverpool, a inter to zawsze inter". Faworytem jest Inter, jednak nie az takim, zeby brac 1.5 na ich awans. Inter to zawsze były bezjajeczne ćwoki i na zawsze nimi zostaną. Zespol calkowicie pozbawiony charakteru. Dzieci po prostu. Liverpool nawet jak w lidze bedzie ostatni, to za Beniteza z pucharów jest w stanie wykopac kazdego. Zespol stworzony do rywalizacji pucharowej, ktory w najmniej oczekiwanym momencie potrafi zaskoczyc. Jestem ciekaw, gdzie Benitez widzi najslabsza strone. Osobiscie postawilbym na Maxwella. Pachnie remisem, badz 1 bramkowym zwyciestwem ktorejs ze stron. Under wielce prawdopodobny. Awans rozstrzygnie sie we wloszech.

Chelsea powinna dzisiaj wyrwać z gardła jakies 1-0, a co do meczu shalke to nie mam zdania, bo ani portugalska, ani niemiecka mnie nei jarają. \:\)

Do góry
#2077700 - 19/02/2008 21:48 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Platini]
gool11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2008
Postów: 2627
Originally Posted By: Platini
O Mancinim zrozumialem dobrze, sam uważam ze nie jest on najlepszym trenerem ;\)
Ale teraz zdaniem, że doceniasz Inter mnie zaskoczyłes \:\)
Ale cieszy mnie to gdyż Twoich ulubieńcow też doceniam i życze im naprawde wygranej w starciu z gwiazdkami
Ja Interu nie odbieram jako zespołu samych gwiazd. Zespoł jest nieźle ułożony, fakt zawsze mogloby byc lepiej,
może to i wina trenera.
Dziś przekonamy się co zaprenetują obie jedenastki.
Troche mnie martwi ten mecz bo rzeczywiście jest tak jak piszesz :
w LM Inter nie gra na miarę oczekiwań ale dziśnadarza się wysmienita okazja do wygranej.
Liverpool ostatnio mizernie gra, bez przekonania - trzeba to wykorzystać !
Kurs oczywiście jak najbardziej zachęca i obok niego nie moge przejsc tak sobie.

Co do Zlatana - sam też za nim nie przepadam, pamiętam jak na poczatku kaleczył, bylem zły ze go sciągneli.
Teraz jednak gra bardzo dobrze jednak i to nie pozwala mi napisać , ze go lubie


hmm moze i ja cos dodam do tej dyskusji jako że pisałem ta analize na typ x2. Biszop uważasz że kurs na zespół będący w tak dobrej dyspozycji strzelający tyle bramek,mający naprawdę potężną przewagę posiadania piłki,rozgrywania akcji przez całe mecze prawie ze wszystkimi przeciwnikami w lidze(oglądnij czasem SerieA) bez jakichkolwiek problemów kadrowych przed meczem jest adekwatny ?Mowa tutaj o 1,45 jaki udało mi sie złapać jeszcze wczoraj. Moim zdaniem to bardzo dobra propozycja na dzisiaj która nie zawiedzie tak sądzę i warto ją wykorzystać bo bukmacherzy chyba zbyt pochopnie zlekceważyli obecną formę Liverpoolu traktując ją jako "wypadek przy pracy".Tylko chciałbym przypomnieć ze tych "wypadków przy pracy" było już za dużo w tym sezonie.
Zwróćcie uwagę na to iż Inter od dłuższego czasu nic nie potrafi osiągnąć w LM(a dysponuje przecież świetnym składem) może to właśnie ten sezon w którym zajdą daleko ?
Oczywiscie problemem Mediolańczyków jest Trener tutaj sie zgadzam myśl szkoleniowa Manciniego nie dokońca pasuje do tylu gwiazd ilu w swoich szeregach ma ekipa Interu. Nie potrafi sobie z nimi poradzić czy ciężko mu wchodzi wdrażanie odpowiedniej taktyki do zespołu ?
Myślę że na te pytania odpowiedzi nie uzyskamy póki co.

Podsumowując granie dzis na Inter z "podpórką" wydaje sie dobra propozycją.

Odnośnie reszty typów biorę po uwagę również czystą "dwójkę" w meczu Olympiakos - Chelsea oraz under 2,5 po zobaczeniu wczoraj stanu murawy coraz bardziej sie przekonuje do tego typu.

pozdrawiam,

gool11

Do góry
#2077751 - 19/02/2008 22:04 Re: LM - 1/8 Finału [Re: micha$]
slawcius Offline
journeyman

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 50
Witam a ja dzisiaj wykminiłem takiego dubelka. W meczu Olimpiakos - Chelsea >1,5 gola kurs 1.5. Olimpiakos u siebie jest nieobliczalny, na pewno łatwo nie odda terenu gigantowi z Londynu. Djordievic i spółka myślę że mogą ten mecz wygrać lub przynajmniej zremisować, Chelsea jest drużyną która bramkę na wyjeździe zdobyć potrafi.2 meczyk to Roma - Real również >1,5 gola 1.33. Roma w niedzielę przegrała z Juve, Real przegrał również, myśle że w tym meczyku drużyn które oszczędzały siły przez weekend zobaczymy grad bramek, a na peweno 2 bramki.

Olipmiakos - Chelsea >1,5 gola kurs 1.5 (stawiam 2:1 lub 1:1)
Roma - Real >1,5 gola kurs 1.33 (stawiam 1:2 lub 2:2)
Co na jednym kuponie daje nam przepiękne 2.0pln x 100 = 200pln \:D
Zachęcam do przemyślenia...

Do góry
#2077820 - 19/02/2008 22:30 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Biszop]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Originally Posted By: Biszop
AS Roma - Real Madryt


Nie ma co sie oszukiwac to goscie sa faworytem, w ostatnich latach Real wygrywal trzykrotnie na Stadio Olimico, 0-3,0-3 i 1-2 w Madrycie Roma wygrala raz, raz zremisowala i raz przegrala roznica 2 bramek i chyba ten mecz ze wszystkich 6 byl paradoksalnie najlepszy w wykonaniu Rzymian, bilans mowi sam za siebie jednak dzis Roma to troche inny zespol, graja sporo lepiej zwlaszcza u siebie, nie pokusze sie o zagranie czystej 1 bo w moim odczuciu Spaletti popelnia jeden wazny blad, w takich waznych spotkaniach nie pozwala grac swojej druzynie tak jak robia to najlepiej czyli wzgllednie otwarcie i do przodu tylko ostroznie, asekuracyjnie, bawiac sie pilka w srodku i czekajac na cud, wszystko zaczelo sie od sromotnej kleski w Manchesterze w ubieglym sezonie, a Roma grajac moze przegrac po ladnym meczu tak jak z Realem w Madrycie 2 lata temu 4-2 i wtedy nikt nie narzekal na poziom, a tak ani ladnego widowiska ani wyniku.

Troche sobie przeczysz najpierw piszesz ze goscie to waworyt potem ze tak troche myslales zeby grac na rome. Wychodzi ze remis. \:\) Z tego jednak co widac po kursach to minimalnym ale zawsze, faworytem w tym meczu jest ROma.

Do góry
#2077932 - 19/02/2008 22:58 Re: LM - 1/8 Finału [Re: micha$]
slawcius Offline
journeyman

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 50
Sorry ze zapomniałem dodać jednej rzeczy istonej te kursy to na http://www.betway.com. A i druga mniej istotna sprawa hehe... Taki właśnie kupon postawiłem
Roma-Real >1.5 gol
Olimp-Chelsea >1.5 gol

Do góry
#2077946 - 19/02/2008 23:06 Re: LM - 1/8 Finału [Re: slawcius]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Na początek nie do konca rozumiem takiego faworyzowania Porto w meczu z S04, tam może być wszystko. to jest dwu mecz gdzie wynik 1-0 dla gospodarzy nie przekreśla szans gości. Porto to nie jakaś potęga, zresztą tak samo jak i S04 - NO BET (ew. under)

L'pool - Inter, niby wszystko wskazuje na Inter, ale The Reds to jest dziwna drużyna, która rok temu wyeliminowała obrońce tytułu FC Barcelone, która była faworytem rozgrywek. W grupie grała słabo, po 3 meczach zaledwie 1 punkcik a mimo to awansowali. Z drugiej strony Inter od zawsze ma fajną pake, a w pucharach w ostatnich latach osiągnal o wiele mniej niż Anglicy - NO BET

Olympiakos - Chelsea. Od kilku lat piłkarze z Londynu walczą o trofeum LM i zawsze z marnym skutkiem. Wcale bym się nie zdziwil jakby w tym roku im się udało cel osiągnąc, którego boski Jose nie zdołał. Grecy w 1/4 jakoś mi się nie widzą. Mimo, że pokazali się z dobrej strony w rozgrywkach grupowych do dzisiaj przewiduje skromną wygraną The Blues

Typ 2 kurs 2.00 7/10

No i na koniec chyba najciekawszy mecz Roma - Real. Tutaj nie można obojętnie przejść obok kurs 3.30 (Centrebet) na ekipe Królewskich, która w Rzymie z Romą grac potrafi. RvN, Raul i do tego Iker na bramce wobec średniej ostatnio postawy Romy. Real ma już dośc dużą przewagę w Primera a do tego całkiem spokojny terminarz w lidze. Roma natomiast w meczu z Juve zagrała przeciętnie (jak na moje oko) Bardzo nie podobała mi się gra ofensywna Romy. Mancini to fajny grajek, ale Guly to taki jeździeć bez głowy, i poza szybkością to za wiele on nie reprezentuje. Zawsze stoją mi przed oczyma setki napustą bramkę jakie marnuje za czasów gry w Barcie. Mimo, że wolałbym zobaczyć Tottiego i spółke w 1/4 to na dzień dzisiaj daje im małe szanse.

Typ 2 kurs 3.30 (Centrebet) 5/10

Do góry
#2077977 - 19/02/2008 23:19 Re: LM - 1/8 Finału [Re: drfocus]
gool11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2008
Postów: 2627
Znalazłem świetny kurs na zdarzenie under 2,5 gola w meczu Olympiakos - Chelsea kurs na to zdarzenie u wszystkich buków jest nie większy niż 1.50-1.60max. tymczasem w naziemnym bukmacherze Betako został wystawiony przelicznik 1,70 jest to moim zdaniem bardzo dobra oferta z której jak najbardziej korzystam i polecam !

pozdrawiam,

gool11

Do góry
#2078050 - 19/02/2008 23:40 Re: LM - 1/8 Finału [Re: gool11]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Liverpool - Inter

niech mgliste wspomnienia ubiegłych lat nie przesłonią obecnej wartosci obu klubów. Pool jest cienki jak dawno nie był, i wcale mnie nie przekonuje śpiewka że w lidze im szło słabiej ale na puchary zawsze się moblizowali. kto ich ogląda to wie że na dzień dzisiejszy pewnego poziomu nie przeskoczą.
co innego Inter, jest w piekielnym gazie i szczerze mówiąc bardzo mi imponuje bo zebrali tak zgrabny składzik że obok Chelsea i Arsenalu są dla mnie faworytami tej edycji. w lidze znów niszczą, czy w pucharach ponownie zawiodą? paradoksalnie zanosi się na to że oba kluby złamią swoje naturalne europejskie trendy, bo nie wydaje mi się by Włosi odpadli z Anglikami. uważam wręcz że Awans Interu to bardzo pewna i bezpieczna inwestycja
Inter pojedzie dziś strzelić minimum jedną bramkę i myślę że cel spokojnie osiągnie. mogą wygrać, ale ze względu na magie Anfield i geniusz Gerrarda aż tak bardzo gosci nie faworyzuję. zresztą bramknowy remis w pełni ich urządza, myśle że są w stanie odrobić u siebie nawet nikłą porażkę. Rafa ma kłopoty w lidze, i tam symptomów nagłej zmiany formy nie widzę. Inter nie ma z tym najmniejszych problemów, grają równo pewnie, doskonała synchronizacja między poszczególnymi formacjami, wywalić z pucharów będzie ich piekielnie ciężko.


Roma - Real

w tej parze jestem najmniej przekonany o tym kto pójdzie dalej. to, że Real upokarzał już Romę każdy wie ale nie ma to dziś żadnego znaczenia bo mecz będzie zupełnie inny. to była inna Roma, inny Real, więc tym razem nie przewiduję by Królewscy tak łatwo przejechali się po Romulusach. brak Robinho to wielka strata. Pepe i Sneijder to w moich oczach także spore osłabienia. Rzymianie ostatnio zawodzą w lidze, lecz obok interu to najbardziej ''niewłoski'' team, często gęsto stylem gry przypominający bardziej zachodnie kluby europejskie w tym widzę szanse dla Romy, bo jeśli się przebudzą i zagrają swoje (a stać ich na to)to Hiszpanie będą przeżywać dziś ciężkie chwile. generalnie dla mnie mecz z gatunku no bet dla mnie, nie decyduję się wskazać faworyta bo "na dwoje babka wróżyła"
mój kupon combos z awansami zawiera 7pozycji w tej fazie, pominąłem tylko to spotkanie

S04 - Porto

Portugalczycy określani jako czarny koń rozgrywek mogą rzeczywiście coś zwojować w tej edycji. po losowaniu nie miałem najmniejszych wątpliwości kto awansuje do kolejnej rundy, jednak im bliżej meczu tym moje przekonania już nie tak duże. wciąż typuję Porto ale jednak boję się tej niemieckiej żelaznej konsekwencji i przysłowiowego niemieckiego farta, bo między tymi drużynami nie ma aż tak znaczącej różnicy by gloryfikować południowców. jeśli Porto wygra w Niemczech to oczywiście może być praktycznie pewne awansu- taki scenariusz jest możliwy, choć wydaje mi się że gł.cel to zdobycz bramkowa i nie przegranie meczu. także takim 1:1 goście by nie pogardzili z pewnością. Porto w kraju ma konkurencję słabą, a w Europie są już doświadczeni, do tego świetna technika i wiele indywidualności. na przeciwnym biegunie poukładany zespół którego siła twki w kolektywie, machinie w której kazdy odpowiada za co innego, mniej jest finezycjnych zagrań a więcej kurczowego trzymania sie taktyki. Schalke jest w formie i nie mąci mie tego w ogole porazka ostatnia z Wilkami. ogólnie do awansu typuję Porto ale dzis wieczorem nie wykluczam żadnego wyniku.

tyle na dziś, a jutro znacznie ciekawsze mecze gdzie Barcelona, Mu i Arsenal są moimi wielkimi faworytami do zwycięstw i awansu

Do góry
#2078083 - 19/02/2008 23:51 Re: LM - 1/8 Finału [Re: gool11]
slawcius Offline
journeyman

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 50
Originally Posted By: gool11
Znalazłem świetny kurs na zdarzenie under 2,5 gola w meczu Olympiakos - Chelsea kurs na to zdarzenie u wszystkich buków jest nie większy niż 1.50-1.60max. tymczasem w naziemnym bukmacherze Betako został wystawiony przelicznik 1,70 jest to moim zdaniem bardzo dobra oferta z której jak najbardziej korzystam i polecam !

pozdrawiam,

gool11


Akurat co do tego nie byłbym taki pewny... Olimpiakos na swoim boisku bramkę zdobędzie na pewno... Według mnie może nawet wygrać to spotkanie. Prawdopodobne jest 1:1. ALe nie ryzykowałbym <2,5. Sam postawiłem >1,5

Do góry
#2078126 - 20/02/2008 00:06 Re: LM - 1/8 Finału [Re: slawcius]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków

Do góry
#2078156 - 20/02/2008 00:16 Re: LM - 1/8 Finału [Re: slawcius]
gool11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2008
Postów: 2627
Originally Posted By: slawcius
Originally Posted By: gool11
Znalazłem świetny kurs na zdarzenie under 2,5 gola w meczu Olympiakos - Chelsea kurs na to zdarzenie u wszystkich buków jest nie większy niż 1.50-1.60max. tymczasem w naziemnym bukmacherze Betako został wystawiony przelicznik 1,70 jest to moim zdaniem bardzo dobra oferta z której jak najbardziej korzystam i polecam !

pozdrawiam,

gool11


Akurat co do tego nie byłbym taki pewny... Olimpiakos na swoim boisku bramkę zdobędzie na pewno... Według mnie może nawet wygrać to spotkanie. Prawdopodobne jest 1:1. ALe nie ryzykowałbym <2,5. Sam postawiłem >1,5


Kto ma gracje zobaczymy po meczu jednak ja jestem zdania ze Chelsea nie straci tutaj bramki wbrew tego co Ty piszesz bo kim Olympiakos dysponuje w ofensywie powiedzmy sobie szczerze ?
Ekipa ta z tym składem wg. mnie może walczyć co najwyżej w fazie finałowej ale pucharu UEFA, natomiast LM to dla nich zbyt wysoka półka.
Za to czy The Blues strzelą? Myślę że tak jednak na pewno nie więcej niz 2 bramki(nikt nie wyobraza sobie zwyciestwa 0-3 chelsea i tym samym upokorzenia Greków) skoro tak to under 2.5 o którym mówiłem wchodzi podobnie sie ma z twoim >1,5 obaj będziemy szczęśliwi gdy tak się stanie ;\)

pozdrawiam,

gool11

Do góry
Strona 2 z 12 < 1 2 3 4 ... 11 12 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, Sensei, burbon, forty, akagi, alfa, igea23, VVega, Lukasz111, Górnik_Wałbrzych), 3071 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584331 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07