Strona 7 z 12 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 11 12 >
Opcje tematu
#2128511 - 04/03/2008 21:26 Re: LM - 1/8 Finału [Re: kicek74]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
co do meczu Milanu granie cs 1-1, wg mija sie z celem

dlaczego ?

a to dlatego, ze Milan remisujac 1-1, bedzie musial postawic wszystko na jedna karte, a wobec tak szybkich zawodnikow Arsenalu, moze to byc dla nich gwozdz do trumny

jesli juz typowac jakis wynik, to tak jak ktos tu napisal, 0-0 bralbym w ciemno, jedna bramka moze przekreslic szanse zarowno jednych jak i drugich, wiadomo, ze zawsze w takich sytuacjach[czytaj 0-0 w 1 meczu] sprawia, ze wraz z uplywem czasu druzyny duzo bardziej skupiaja sie na NIE STRACENIU GOLA, niz wychylaniu sie z szalenczymi atakami

co do Kalaca, bla bla pewnego poziomu nie przeskoczy - nie musi, pokazywal w dotychczasowych meczach, ze jest swietnie dysponowany i to wystarczy - nie przewiduje, by nagle ni stad ni z owad puscil jakiegos babola

u/o - 65%/35%

nie widze szans, zeby oba zespoly szly na wymiane ciosow, choc niewiadomo co siedzi w glowach mlokosow z Emirates ... ;\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2128518 - 04/03/2008 21:27 Re: LM - 1/8 Finału [Re: kicek74]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: kicek74
Cała prawda o meczu Barcelona - Celtic napisana przez użytkownika sztabel, Tue Mar 04, 2008 11:13 am

na stronie: http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?t=75443



łyk statystyki:

- ostatnie dwa spotkania tych drużyn na Camp Nou
Nov 24, 2004 UEFA Champions League FC Barcelona 1 - 1 Celtic Glasgow
Mar 25, 2004 UEFA Cup FC Barcelona 0 - 0 Celtic Glasgow


i jak mawia stare porzekadło: "do trzech razy sztuka" !

łyk informacji u źródła:

Gospodarze wystąpią praktycznie w najsilniejszym składzie, bowiem na liście powołanych znalazł się nieobecny ostatnio Toure. Jedynym zmartwieniem Rijkaarda może być kontuzja Rafy Márqueza, który nie otrzymał jeszcze od klubowych lekarzy zgody na powrót na boisko.

ostatnie spotkania Barki w domu ( + LM ):

Feb 27, 2008 Copa del Rey FC Barcelona 1 - 1 Valencia CF
Feb 24, 2008 Primera Division FC Barcelona 5 - 1 UD Levante…
Feb 3, 2008 Primera Division FC Barcelona 1 - 0 CA Osasuna…
Jan 31, 2008 Copa del Rey FC Barcelona 1 - 0 Villarreal CF
Jan 20, 2008 Primera Division FC Barcelona 1 - 0 Racing Santander
Jan 15, 2008 Copa del Rey FC Barcelona 0 - 0 FC Sevilla
Jan 12, 2008 Primera Division FC Barcelona 4 - 0 Real Murcia
Jan 2, 2008 Copa del Rey FC Barcelona 2 - 2 CD Alcoyano
Dec 23, 2007 Primera Division FC Barcelona 0 - 1 Real Madrid
Dec 12, 2007 UEFA Champions League FC Barcelona 3 - 1 VfB Stuttgart
Nov 7, 2007 UEFA Champions League FC Barcelona 2 - 0 Glasgow Rangers
Sep 19, 2007 UEFA Champions League FC Barcelona 3 - 0 Olympique Lyon

zauwazyłem, że Barcelona po remisie u siebie w domu w tym sezonie w kolejnym spotkaniu zawsze wygrywała, a i również moim zdaniem remisu tutaj nie będzie.

jeżeli już ktoś nie wierzy w wysoką wygraną gospodarzy to polecam typ: Drużyna gospodarzy, jedną bramką - 3,75

ja sam się raczej skuszę na typ bramki w sumie: 2 lub 3 - kurs 2

miłego oglądania meczu

vamos blaugrana !


Do góry
#2128680 - 04/03/2008 22:44 Re: LM - 1/8 Finału [Re: bitnap]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Wiesz bitnap, wg Ciebie mija się z celem ale wg mnie nie \:\)

Każdy podchodzi do tego meczu w inny sposob, Ty inaczej ja inaczej.
Ostatnio nieźle idzie mi we włoskiej z cs i dziś z Milanem równiez sprobuje.
Arsenal z pewnością stać na remis bramkowy, który by im zapewnił awans.
Wynik 1-1 jak każdy inny może paśc i nie można nie brać go pod uwage

Do góry
#2128689 - 04/03/2008 22:50 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Platini]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

Arsenal łapałem już kilka dni wcześniej na bwin po kursie 3,85 bo myślałem że wyżej już nie będzie. wczoraj jednak skorzystałem z oferty bet365 bo wycienili Kanonierów na pełne @4.0
dziś już kursy bardziej stonowane
oczywiscie gram też AW. ARSENALU i widnieje taka opcja na moim kuponie jeszcze sprzed 2 tygodni.
a teraz po krótce dlaczego.
Arsenal to dla mnie wciąż najbardziej ofensywnie grający zespół świata. u siebie dokonali tego co najważniejsze - nie stracili gola. niestety też nie strzelili ale teraz wystarczy im bramkowy remis by pójść dalej. moim zdaniem dziś młode wilczki pogonią starych wyjadaczy.
Milan gra słabo, i mimo iż to Włosi i cały Milan, to na przeciw stanie Wenger ze swoją armią głodnych sukcesu grających bez kompleksów walczaków
analogie do poprzedniego sezonu kiedy Milan bez formy ograł MU traktuję z przymróżeniem oka, ta generacja znów jest o rok starsza. dodatkowo wtedy Seedorf grał rewelke, dziś jest wyautowany.
bramkarz na korzyść gości. Kalac, cóż Valdes też w tym sezonie gra dobrze, ale w ważnych meczach przypomina o sobie, o tym że firana z niego i nie nadaje się do robienia wielkich rzeczy. ludzie sprawdzają się dopiero w ciężkich sytuacjach pod presją, a tu zawodzi Valdes i uwazam że Kalac ma znakomite ppredyspozycje bo dopisać go do podobnej listy
trzeba przyznać że Arsenal u siebie zremisował pechowo, fakt liczy sie to co wpadnie do bramki ale nie bardzo wiem co ma się zmienić w obrazie gry. Arsenal udowadnia w tym sezonie że dom czy wyjazd gra swoje. Milan za to będzie musiał bardziej atakować niż prezentować swoje catenachioo. geniusz Pippo? być może ale sądze ze to nie będzie jego dzień. Pato musi dostać dobrą piłke i miec kilka okazji, jak na moje to Milan może uratować Pirlo - na swojej pozycji scisla swiatowa czołowka i przebłysk Kaki - który ostatnio gra znacznie ponizej swoich umiejetnosci.
Arsenal ma wysokiego Adebajora, świetną pomoc, znakomite zrozumienie i twardych obroncow. no i oczywiscie lepszego trenera \:\)
jak dla mnie to dla Włochów za dużo. powodzenia tym którzy grają dziś Milan, dla mnie olbrzymim faworytem do awansu są goście.
to na pewno będzie hicior, wiec zapraszamy przed odbiorniki na CT.2 \:D

Do góry
#2128748 - 04/03/2008 23:27 Re: LM - 1/8 Finału [Re: MagiK]
mazi Offline
newbie

Meldunek: 04/03/2008
Postów: 46
Skąd: Siarkowy Gród/Kraków
Ja też myślę, żeby zagrać jakiś over w spotkaniu Barca - Celtic. Barca nie powinna mieć problemów z wygraniem tego meczu a Szkoci jeśli jeszcze marzą o pozytywnym rozstrzygnięciu muszą zaryzykować, co pewnie doprowadzi do dużej liczby sytuacji podbramkowych, tylko pytanie jaka będzie skuteczność...
jak myślicie over 2.5 (Unibet - 1.75) ??

Do góry
#2128751 - 04/03/2008 23:28 Re: LM - 1/8 Finału [Re: mazi]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
MU - OL

Sir Alex bije Perrina na głowę, takie meczyki zjada na śniadanie. w meczach o stawkę menju potrafi zagrać u siebie taki ofens któremu obecnie na świecie mogłoby się oprzecjedynie kilka zespołów. MU w formie, MU wypoczęty, po dobrym wyniku we Francji. zespół kompletny. nie przepadam za Diabłami ale z to że są zespołem kompletnym przyznaję. zresztą Premiership to najmnocniejsza liga świata, więc siłą rzeczy Manchester i Arsenal należa do najlepszych klubów globu
ciężko u Anglikó znaleźć słabe punkty, za to wiele ich we francuskim teamie. miałem okazję ogladac Lyon nie raz w tym sezonie i trzeba przyznać że to nie ta sama drużyna która w cuglach seryjnei zdobywała majstra.
bramkarze powiedzmy porównywalni na dzien dzisiejszy ale obrona? Lyon ma dziurawa jak szwajcarski ser (mam na mysli skalę europejską a nie francuską), i wobec skomasowanych ataków gospdarzy nie bardzo widzę szansę by się im przeciwstawili.
Juninho klasa sam dla siebie, ale wiek robi swoje, ja wiem że rzuci się tu zaraz zgraja znawców piłki ale sledzę karierę tego zawodnika od lat i w tym sezonie nie jest juz takim playmakerem ktory moze podbic Teatr Marzen
obawiać się można Kima - bo to olbrzym i nogi nie odstawia, Lyon ma niezłe wahadła na bokach, wobec tego indywidualnei moze az tak od Diablow nie odstaja. ale jak pisalem jako formacja to są klase nizej niz Anglicy, i przede wszystkim obrona - u gosci to haslo wywoluje drżenie kości.
Lyon sprzed kilku lat bylby w stanie dzis osiagnac dobry wynik w Manchesterze, jednak ten obecny - nie daje im wielkich szans.
Manchester znakomicie jest skoordynowany pomiedzy poszczegolnymi formacjami.
dla mnie tu dziś będzie izi HW

Do góry
#2128772 - 04/03/2008 23:36 Re: LM - 1/8 Finału [Re: mura]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Witam ,

z całym szacunkiem dla grajacych Arsenal - chciałbym przypomnieć ich "performance" w meczu z M.U 0-4 - bezsilność z bezradnością .
Milan w tym meczu zagra na pewno mądrze i dobrze - przewaga doświadczenia potworna . San Siro i 80.000 widzów - przecież nie może być tak ,ze cały czas będą grali przeciętnie - drużyna starszawa - ale nikt mi nie powie ,że nie stać ich na PARĘ fantastycznych meczów w sezonie . a dzisiaj nie ma zmiłuj się ....
Arsenal na pewno nie będzie grał jak beznadziejny Celtic na San Siro i tutaj widzę duze szans dla nas - Gram Milan FT i Milan - 1 HC . Powodzenia

Do góry
#2128800 - 04/03/2008 23:44 Re: LM - 1/8 Finału [Re: mura]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Brukowce angielski żadaja "otwarcia" drzwi do Milan Lab:D
To sie Angole boja co dzis szamani z Mediolanu wyczarowali, moze Nesta dzis strzeli bramke?;-)

Do góry
#2128834 - 04/03/2008 23:57 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Biszop]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Ja tam nie wo co wy dzisiaj widzicie w katalończykach, przecież w tym meczu może być zarówno wygrana 5-0 jak i remis 1-1. A po takim kursie to smiecj to brać tym bardziej że drwale z Glasgow jak pokazał Baqu dwa razy wywozili z Camp Nou remis. Co szans Celtów na awans to dajcie spokój - oni sami w to nie wierzą. Barca też nie będzie się przemęczała bo po co. Jeśli długo nie będzie padała bramka to wydaje mi się że katalończycy też nei będa na siłe grać o 3 pkt. Jeśli strzelą na początku to Boruk może mieć cięzko:(

Ja dzisiaj zagram handi na Celtów.

FC Barca - Drwale (+1 AH) 2 kurs 3.65 2/10 bet365

Do góry
#2128836 - 04/03/2008 23:58 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Biszop]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków

Do góry
#2128851 - 05/03/2008 00:05 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Biszop]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Witam

Mu-OL

Manchester United - Olympique Lyon
Handicap 0:1 - Typ: Manchester United @2 8/10 Baw

Cristiano Ronaldo (ManU) Gol Tak @2,33 5/10

Wayne Rooney (ManU) Gol Tak @2,33 3/10

Dzis wydaje mi sie najlepsza opcja do gry po pierwszym meczu gdzie padl wynik 1-1 zdecydowanym faworytem jest Mu dla mnie to nie tylko faworyt na papierze ale takze cudowna gra wrecz piekna wciaz akcje z jaka latwoscia sobie tworzy ta druzyna sytuacja podbramkowe to i oczywiscie najlepszy zawodnik swiata Ronaldo C.Czytam sobie niektore forma i jakie bzdury na jedym z nich wyczytalem to smiech niektorzy widza tylko bledy Ronaldo jakim jest jego udawanie ale nie widza ze to koplenty zawodnik umie uderzyc dwoma nogami umie podac asystowac koledze do tego potrafi dobrze uderzyc glowa uwazam go za naj zawodnika i dzieki jego pieknej grze ktora z mila checia obejrze kolejny raz Mu dzis wygra spotaknie spokojnie a co OL moze pokazac hmm odpowiedz Beznema jednak ja sie z tym nie zgodze narazie zawodnik za mlody i malo doswiadczony zeby druzyne podniesc dla mnie narazie mial tylko przeblyski nie powiem talent ma ale Fred zajal ost jego miejsca na srodkowym napadzie i Benzema zagubiony zostal juz z szatni docieraja glosy ze jest nie zadowolony ze musi grac skrzydlowego poprostu chlopie czyzby sodowka??Dzis najprawdopodobniej bedzie jedynym zawodnikiem napadu ale nie martwi mne to poniewaz bajeczna gra MU i oczywsicie Ronaldo poparta super Roneyem oklaleczy obroncow Ol.Dla mnie zawody sie skoncza wygrana Mu wysoka bo to o 2 klasy lepsza druzyna 9/10 pytanych osob pytanych kogo by chcieli ujrzec w nastepnej rundzie mowia Mu bo ich poprostu trzeba ogladac to piekno pilki....

Do góry
#2128855 - 05/03/2008 00:06 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Biszop]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Milan-Arsenal X2 @1.72 6/10, 2 @3.85 1/10

zgadzam sie z murkiem, gra Milanu niestety jest strasznie nudna, wolna i przewidywalna, do tego byc moze zabraknie dziadka Clarence w srodku pola ;\) co do doswiadczenia, tak Milan ma nieporownywalnie wieksze, ale co z tego? Adebayor bedzie strzelal prosto w Kalaca, bo doswiadczenie musi wziac gore? Fabregas nie bedzie probowal, bo doswiadczenie i tak wezmie gore ? NIE - a pisanie, ze Milan to calkiem inna druzyna w LM(w przeszlosci owszem, potwierdzali to co roku), zostawmy na dzisiejszy wieczor, bo mecz na Emirates to byl teoretycznie pierwszy powazny sprawdzian w LM(grupe z Szachtarem, Benfica i Celticem uznaje dla takiej marki za spacerek) ;\)


Sevilla-Fenerbahce BothToScore @1.8 6/10

wynik 3-2 na Şukru Saracoglu Stadyumu pokazal, ze zarowno Turcy jak i Hiszpanie stawiaja na ofensywe, gdyby w pierwszym meczu padl wynik 2-2, moze bym sie zastanawial nad tym typem, 3-2 dla Fener sprawia, ze Sevilla musi pierwsza ruszyc do atakow, wiec widze kolejny mecz na wymiane ciosow - 2-1, 2-2, 3-2 wcale mnie taki rezultat nie zdziwi, nawet biorac pod uwage fakt, ze kebaby bramki u siebie strzelaly po stalych fragmentach gry ;\)


Manchester United - Lyon Lyon strzeli @1.95 6/10, X2 @3 1/10, 2 @10.5 0.5/10

wariat? nie, niepoprawny optymista ... gdyby nie bramka Teveza, ktory na nieszczescie Francuzow, znalazl sie nie tam gdzie trzeba i zdobyl bramke z niczego, plus sporo szczescia Diabelkow, na Old Trafford panowala by nieco mniej sielankowa atmosfera.Lyon u siebie przewazal, Benzema pokazal, ze przy asyscie 4 zawodnikow, tez mozna strzelic gola(temu chlopakowi pol okazji wystarczy do zdobycia bramki - ja zacieram raczki, kiedy przywdzieje trykot Krolewskich ).Jesli Toulalan i Kallstrom zagraja na naprawde wysokim poziomie, Karim po profesorsku wykorzysta kazdy blad defensywy gospodarzy, moze byc ciekawie i ja wcale nie skreslalbym Lyonu, ktorego gra jak widac powoli sie zazebia.A to pisanie "izi" na tym poziomie ... murek to nie mecz MU-Newcastle ;\)


Barcelona-Celtic 1(-1) @1.76 6/10

napisze krotko: Camp Nou + obrona Celtow = \:D podobno krol Artur, przyrzekl sobie, ze jak pusci 7 goli w jednym meczu, odrazu konczy kariere ... oby Henio, Messi i R10 byli wyrozumiali ... \:D
a tak powaznie, nie wiem czy Barca bedzie chciala obnazyc Szkotow za wszelka cene, ale graja u siebie, a to zobowiazuje, tym bardziej po blamazu w Madrycie ;\) ja w tym meczu widze radosny futbol na TAK, okraszony przynajmniej 3 bramkami Barcy

Do góry
#2128866 - 05/03/2008 00:10 Re: LM - 1/8 Finału [Re: mura]
slawcius Offline
journeyman

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 50
Originally Posted By: mura

Arsenal łapałem już kilka dni wcześniej na bwin po kursie 3,85 bo myślałem że wyżej już nie będzie. wczoraj jednak skorzystałem z oferty bet365 bo wycienili Kanonierów na pełne @4.0
dziś już kursy bardziej stonowane
oczywiscie gram też AW. ARSENALU i widnieje taka opcja na moim kuponie jeszcze sprzed 2 tygodni.

Według mnie trochę przesadziłeś z tym "totalnym graniem" na Arsenal. Milan jest teamem swojego terytorium, na swoim placu na prawdę jest mocny, pamiętając mecze z poprzednich LM kiedy potrafił wygrać z każdym u siebie + wsparcie kibiców! Forma w lidze jest na prawdę beznadziejna co mecz to remis, każdy under i nie wygląda to dobrze, ale któryś raz powtarzam League to nie Champions League!! W Mediolanie dziś nie ma mowy o porażce gospodarzy, ja proponuję takie oto typy dla mnie bardzo prawdopodobne (kursy z http://www.Betway.com):

Ac Milano - Fc Arsenal
w under/over w tym meczu nie radzę sie w to bawić bo na prawdę ciężkie jest tu to do wytypowania, podkreślam Milan u siebie nie obliczalny w LM. Chociaż bardziej przychylny byłbym do under.
awans - Milan - 1.75
strzelec - F. Inzaghi - 3.0
Milan 1X - 1.25

Do góry
#2128872 - 05/03/2008 00:14 Re: LM - 1/8 Finału [Re: mura]
slawcius Offline
journeyman

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 50
Originally Posted By: mura
miałem okazję ogladac Lyon nie raz w tym sezonie i trzeba przyznać że to nie ta sama drużyna która w cuglach seryjnei zdobywała majstra.
bramkarze powiedzmy porównywalni na dzien dzisiejszy ale obrona? Lyon ma dziurawa jak szwajcarski ser (mam na mysli skalę europejską a nie francuską), i wobec skomasowanych ataków gospdarzy nie bardzo widzę szansę by się im przeciwstawili.

Zgadzam sie z Tobą ale Lyon ma Pernambucano i Benzeme... Dlatego myślę ze na prawdę dobrym typem będzie tutaj over 2,5 gola oraz both team to score. ManUtd na pewno cośstrzeli ale również straci... Takie jest moje zdanie.

Do góry
#2128896 - 05/03/2008 00:28 Re: LM - 1/8 Finału [Re: CANTORO]
nitek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 16050
Originally Posted By: CANTORO
Witam

Mu-OL

Manchester United - Olympique Lyon
Handicap 0:1 - Typ: Manchester United @2 8/10 Baw

Cristiano Ronaldo (ManU) Gol Tak @2,33 5/10

Wayne Rooney (ManU) Gol Tak @2,33 3/10

oczywiscie najlepszy zawodnik swiata Ronaldo C.Czytam sobie niektore forma i jakie bzdury na jedym z nich wyczytalem to smiech niektorzy widza tylko bledy Ronaldo jakim jest jego udawanie ale nie widza ze to koplenty zawodnik umie uderzyc dwoma nogami umie podac asystowac koledze do tego potrafi dobrze uderzyc glowa uwazam go za naj zawodnika i dzieki jego pieknej grze ktora z mila checia obejrze kolejny raz Mu dzis wygra spotaknie spokojnie


Witam

Z typem ogolnie sie zgadzam bardzo ladny kurs na ujemny HC, ale ten fragment o C.Ronaldo moglbys sobie darowac ;\) Ronaldo nie jest i nigdy nie bedzie najlepszym zawodnikiem na swiecie. Najlepszych cechuje to, ze graja najlepiej w najwazniejszych spotkaniach z najlepszymi przeciwnikami. Z Ronaldo jest inaczej - gra czasami bajecznie ale z typowymi sredniakami, z najlepszymi mu bardzo czesto nie wychodzi, szybko sie zniecheca. Dzisiaj moze zagrac koncertowo - zgadzam sie, ale glownie dlatego, ze dzisiejszy Lyon jest druzyna przecietna.
Moim zdaniem CR nigdy nie dorowna swojemu rowiesnikowi Luisowi Nazario De Limie - Ronaldo - to byl najlepszy pilkarz swiata, gral swietnie a w najwazniejszych meczach pokazywal 100% mozliwosci i blyszczal najjasniej. Wielka szkoda, ze jest/byl taki kontuzjogenny gdyby nie to bylby kims takim dla pilki noznej jak MJ dla koszykowi - dla mnie i tak jest ;\)

Do góry
#2128915 - 05/03/2008 00:39 Re: LM - 1/8 Finału [Re: nitek]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
Originally Posted By: nitek



Moim zdaniem CR nigdy nie dorowna swojemu rowiesnikowi - Ronaldo



a oni sa w tym samym wieku? ;\)

Moim zdaniem, ktore bedzie sie czesciowo pokrywalo z wypowiedziami kolegow wyzej, zdecydowanym typem dnia jest gra na ManUtd. w tym sezonie po raz kolejny sir Alex Ferguson stworzyl fantastyczna druzyne, ktora gra na miare potencjalu. aczkolwiek typowanie strzelcow bramek jest tutaj troche ryzykowne, gdyz Wayne czy Ronaldo moga grac genialny mecz, a bramki nie strzelic. dlaczego? gdyz kazdy z nich moze wypracowac gola koledze, po jednej z fenomenalnych akcji, a ludzi gotowych by akcje wykonczyc jest w United bez liku. Sam rowniez zagralem Manchester z ujemnym handi, gdyz uwazam ze w momencie zdobycia przez Czerwone Diably pierwszej bramki (co w moim mniemaniu powinno nastapic jeszcze w 1 polowie) przyjezdni z Lyonu nie beda mieli innego wyjscia jak zaatakowac mistrzow anglii, co spoteguje tylko grozne kontrataki anglikow.

Do góry
#2128922 - 05/03/2008 00:44 Re: LM - 1/8 Finału [Re: HenkSiracius]
nitek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 16050
Originally Posted By: HenkSiracius
Originally Posted By: nitek



Moim zdaniem CR nigdy nie dorowna swojemu rowiesnikowi - Ronaldo



a oni sa w tym samym wieku? ;\)



ale wtopa ;\) chodzilo mi o to ze sa mozna powiedziec "imiennikami" - tak to jest jak czlowiek w pracy na forumie siedzi \:\)

Do góry
#2128934 - 05/03/2008 00:53 Re: LM - 1/8 Finału [Re: nitek]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
rowiesnikami, imiennikami ;\) ogolnie bladzisz

Do góry
#2128936 - 05/03/2008 00:54 Re: LM - 1/8 Finału [Re: nitek]
wincent1978 Offline
member

Meldunek: 21/06/2007
Postów: 116
Panowie,prawie wszyscy probuja tu zablysnac usilujac przewidziec czarnego konia ale prawda jest taka ze w tej fazie tzn. fazie pucharowej faworyci wygrywaja
ja postawilem MU-lyon 1-najsilniejsza lawka swiata
sewilla fc-fenerbahce 1 sewilla rywalizuje jak rowny z rownym z barca i realem a fener to "troche "nizszy poziom
i chelsea-olympiakos 1 komentarz zbedny zagralem to w stsie w niedziele przy AKO 2.83
LM ma swoje reguly i lepiej nie szukac dziury w calym to tyle powodzenia panienki i panowie

Do góry
#2128971 - 05/03/2008 01:13 Re: LM - 1/8 Finału [Re: wincent1978]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
Originally Posted By: wincent1978
Panowie,prawie wszyscy probuja tu zablysnac usilujac przewidziec czarnego konia ale prawda jest taka ze w tej fazie tzn. fazie pucharowej faworyci wygrywaja
ja postawilem MU-lyon 1-najsilniejsza lawka swiata
sewilla fc-fenerbahce 1 sewilla rywalizuje jak rowny z rownym z barca i realem a fener to "troche "nizszy poziom
i chelsea-olympiakos 1 komentarz zbedny zagralem to w stsie w niedziele przy AKO 2.83
LM ma swoje reguly i lepiej nie szukac dziury w calym to tyle powodzenia panienki i panowie


to rzeczywiscie, oswieciles nas wszystkich i rzeklbym ze otworzyles nam oczy. pragne ci podziekowac w imieniu wszystkich typerow mecz.pl

Do góry
Strona 7 z 12 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 11 12 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (igea23), 3307 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584583 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07