Strona 5 z 15 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 >
Opcje tematu
#1987439 - 24/01/2008 05:04 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: swansea]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

A mnie na pierwszy rzut oka rzucił się mecz Chester - Rotherham 2

Gospodarze tylko 1 pkt w ostatnich 6 meczach, statystycznie słabiutko. W każdym z ostatnich meczy oddawali mało celnych strzałów, nie stwarzali zagrożenia pod bramką rywali.
Dla przykładu ilość ich celnych strzałów w ostatnich 5 meczach:
z Brentford (w) 0-3 0 celnych strzałów
z Grimsby (d) 0-2 1 celny
z Accrington (w) 3-3 4 celne
z Mansfield (d) 0-1 3 celne
z Notts County (w) 0-1 2 celne

W takiej formie nie wydaje mi się, by coś zdziałali w tym meczu. Rotherham dobrze gra na wyjazdach (6-5-1), w ostatnich 6 meczach tylko raz zeszli poniżej 7 celnych strzałów na bramkę przeciwnika (2 z MK Dons).

Poczekam jeszcze na absencje, ale już jestem przekonany by ten mecz zagrać.

Do góry
Bonus: Unibet
#1988624 - 24/01/2008 16:35 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: swansea]
kost0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 1963
Skąd: wawa
Wieczorem, wicelider Stevenage będzie gościć na stadionie zespołu Celtów z Farsley.
Menadżer gospodarzy, J. Deacey ma trudny orzech do zgryzienia, bo nie dość, że jego zespół z 10 meczów w lidze wygrał tylko 1, poniósł 4 porażki z rzędu, to jeszcze jego podstawowy pomocnik Allanson wyjechał na turniej międzynarodowy w futsalu...
Goście dzisiejszego spotkania przyjeżdżają dziś z jedną myślą- zmniejszyć dystans do lidera z Aldershot do 3 pkt. W lidze zespół nie doznał porażki od 7 spotkań, a na wyjeździe jest niepokonany od 14.10.2007. Zmian w składzie raczej nie przewiduję, bo po co zmieniać skład, który rozbił ostatnio Droyslden 5:0.

Farsley - Stevenage Typ: 2 Kurs: 1,6 (expekt)

Dodatkowo warto nadmienić, iż w ostatnich 5 spotkaniach ligowych, do przerwy:
- Farsley przegrywało w 3 spotkaniach,
- Stevenage prowadziło w 3 spotkaniach,
tak więc...:

Farsley - Stevenage (1. połowa) Typ: 2 Kurs: 2,2 (expekt)

Powodzenia.

Do góry
#1989191 - 24/01/2008 21:26 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: kost0]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Jeśli już ruszyliśmy sprawę HT, to dodam od siebie:

Farsley do przerwy:
ogólnie 6-7-13
dom 4-3-6

Stevenage do przerwy:
ogólnie 13-10-3
wyjazd 6-4-2

Dodam jeszcze, że Stevenage jeśli prowadziło do przerwy 13-krotnie, to 12 razy wygrywali mecz (z czego wszystkie 6 wyjazdów).
Taka sugestia w przypadku grania live.

Powyższe liczby dotyczą tylko meczy ligowych w tym sezonie.

Do góry
#1991092 - 25/01/2008 05:47 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: jinx]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
na skutek trwającego PNA troche oddaliłem się on British football \:p ale zawsze warto zerknąć okiem co tam słychać na wyspach. First Darlo. Ni stąd ni z owąd przed Darlington w tabeli wepchnął sie Rotherham, co napewno nie jest zgodne napewno z ambicjami graczy Darlo. Ostatnie 3 mecze to 9 punktów i bez straty gola, a takie mecze jak z poturbowanym Macclesfield po prostu muszą wygrywać. 1 z handi za 2,20. Inny ciekawy mecz to oczywiscie jak co kolejke ostatnio pojedynek Luton. Systematyczne granie przeciwko nim przynosi regularnie $ i nie ma symptomów by coś sie na trwałe zmieniło. Pisałem ostatnio że Parkin wraca po kontuzji a tu.... znów ma uraz. Leeds napewno pojedzie tam po wina a po porazce ostatniej powinni byc odpowiednio umotywowani. 1,85 na 2.
Z championship - wkońcu trzeba przerwać passe CP panowie. Tym razem jadą do broniących sie przed spadkiem Lisków. Pół miliona wyłożyły lisy na pozyskanie Oakleya by rządził w środku pola, w bramce jest nowy Alnwick, w ataku superstrzelec Howard. Kto jak kto ale z pewnością są oni w stanie powstrzymać Orłów. 1 za 2,70, 1x za 1,49.
i na koniec info o Yorku. Jeden z dwóch meczów prawdy. w tygodniu grając na pół rezerwowym składem, z Wroe i Brodiem w ataku rozbili w pył Grays. Który to już raz po kursie marzenie 2,80 Teraz na Kit Kat przyjezdza Aldershot. Kto spojrzy ile bramek pada w meczach Yorku zrozumie jak ofensywną i otwarta piłke gra York. Manager Wilson wciąż bez porażki !!! sam gram 1 za 2,70 + over z natury rzeczy w meczach York. Kamon Yorkies powodzenia all

Do góry
#1991611 - 25/01/2008 09:02 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Ryan20]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Jutro dojdzie do ciekawego spotkania w Cheltenham, gdzie gospodarze będą podejmować drużynę Carlisle. Obie ekipy walczą w tym sezonie o zupełnie inne cele. Cheltenham broni się przed spadkiem, a Carlisle walczy o awans. Oba zespoły przystąpią do tego spotkania praktycznie w najsilniejszych składach. Miejsca zajmowane w tabeli nie odzwierciedlają obecnej formy tych drużyn, które w ostatnich dziesięciu meczach zdobyły odpowiednio 17 i 16 punktów. Gospodarze wygrali trzy ostatnie spotkania, co może świadczyć o stabilizacji i zwyżce formy. Carlisle również radzi sobie nie najgorzej, ale na uwagę zwraca fakt, że od dłuższego czasu mają problemy z wygrywaniem na boisku rywali. Ten mecz, pod tym względem, również nie będzie należał do najłatwiejszych.

Uczciwie trzeba stwierdzić, że jest to spotkanie bardzo ciężkie do typowania i może paść tu każdy wynik. Przekonało mnie jedno, a mianowicie kurs wystawiony przez betsson na gospodarzy @ 3.00. Według mnie, w chwili obecnej, nie ma między tymi drużynami takiej przepaści jaką mogłyby sugerować kursy \:\)

A co Wy o tym sądzicie ?

Do góry
#1991739 - 25/01/2008 16:52 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Szewa]
kost0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 1963
Skąd: wawa
Cheltenham to dziwna drużyna... Nie wydaje mi się, żeby mogła dzis pokonać Carlisle, ale wobec niezbyt imponującej formie wyjazdowej gości, skłaniam się ku remisowi...

Do góry
#1992213 - 25/01/2008 19:46 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: kost0]
muine bheag Offline
journeyman

Meldunek: 12/12/2007
Postów: 62
Po obejrzeniu stronek obu klubow moj typ na dzis to czysta 2 ,choc mecz pachnie remisem...
Do Carlisle wraca z paroletniej przygody z klubami pokroju WBA,zawodnik Dobie,ktory nawet zaliczyl 5 meczy w repr Szkocji,jest to bardzo kreatywny pomocnik.Poza tym tylko jeden zawodnik kontuzjowany w skladzie na dzis.

Cheltenham natomiast notuja passe 3 zwyciestw ,wygrywajac 4 dzis wieczor poprawia klubowy rekord... Do tego w 3 ostatnich meczach nie stracili gola,ale juz przygladajac sie statystykom z tych meczu,mozna powiedziec ,ze nie mieli oni jakiejs przygniatajacej przewagi,co wiecej ,w meczu z Hartlepool oddali tylko 3 celne strzaly,przy 7 gospodarzy...
3 zawodnikow z podstawowego skladu nie zagra dzis z powodu kontuzji.


reasumujac,ja gram czysta 2,choc na pewno mecz nie bedzie spacerkiem,a mysle ze bedzie sie krecil wokol remisu i jedna akcja moze przechylic szale na jedna ze stron.

Do góry
#1992457 - 25/01/2008 20:40 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: muine bheag]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Trzy komentarze, trzy opinie, trzy typy. Czyli typowy no bet \:\)

Jak będzie, okaże się wieczorem, a póki co trzeba przyjrzeć się innym potyczkom.

Do góry
#1993084 - 26/01/2008 02:21 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Szewa]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Tak na szybko... Luton Town - Leeds United, taki meczyk rzucił mi się w oczy swiecąc bardzo zachęcającym kursem. O Luton i ich sytuacji napisałem ostatnio dośc sporo, nie będę się powtarzał, wszyscy wiemy co sie dzieje. Wyrwa w obronie póki co nie załatana i moim zdaniem trochę to potrwa, zanim zaczną grac w miarę przyzwoicie, o ile w ogóle uda się to osiagnąc grajac bez wzmocnień, o które trudno w tej chwili. Chyba, że nowy nabywca szybko dokona przejęcia klubu i zdąży zakupi coś (kogoś) przed końcem okresu transferowego. To jednak melodia przyszłości i to niesprecyzowanej. Jeśli chodzi o najbliższe spotkanie, to nie wydaję mi się, aby zespół, który stracił cztery bramki z taką padliną (przepraszam fanów) jaką jest Bournemouth mógł skutecznie powalczyc o chocby remis z Leeds. Pawie co prawda grają ostatnio w kratkę, ale duet Beckford - Flo w tym przypadku raczej nie powinien miec większych problemów z pokonaniem przetrzebionej defensywy The Hatters. Na gamebookers znalazłem kursik 1,91 dla mnie super, 188bet daje nawet 2,10. Ja zagram za stawkę średnią z plusem. To tyle na temat mojego ostatnio tematu numer jeden w League One. Pozdrawiam.

Do góry
#1993352 - 26/01/2008 03:46 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: grucha]
Irek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2003
Postów: 5629
Skąd: Chrzanów
Jest jakaś stronka na której można zobaczyć kontuzję w niższych ligach ?
Jeżeli tak to z góry dzięki za pomoc

Do góry
#1993758 - 26/01/2008 06:42 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Irek]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
no i over wpadł... aż miło.. aczkolwiek nawet w najbardziej śmiałych marzeniach nie sądziłem, że to będzie tak wyglądać.
może jeszcze daleko do końca sezonu, ale zaczynam wierzyć.

Swansea w Championship. oj oj oj \:\)

Swans are going up ..:)

Do góry
#1993762 - 26/01/2008 06:44 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: swansea]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Swans bardzo ładnie, Cheltenham mnie dzisiaj również nie zawiodło \:\)

Oby jutro był równie udany dzień.





--W6---L3---+30.40---Y33.77%--

Do góry
#1993797 - 26/01/2008 07:00 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Szewa]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Gratulacje swansea. Dzis wszystkie druzyny graly dla Labedzi. Ja trzymam kciuki( mam Swansea postawione w BC) ale nie zapeszam bo jeszcze 20 kolejek do konca. Wyglada na to, ze porazka z Havant wyszla druzynie Martineza na dobre bo od tego czasu same zwyciestwa, jesli wygracie z NF w przyszlym tygodniu to chyba bedziecie mogli zaczynac marzyc \:\)

I przy okazji gratki dla Szewy za swietny typ na Cheltenham.

Pozdrawiam cocacolowcow.

Do góry
#1993894 - 26/01/2008 08:13 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: konstruktor1]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Jakieś przeciwwskazania co do gry Darlington jutro ?

Gospodarze walczą o awans. Na pewno chcieliby sobie zapewnić go bezpośrednio, bez potrzeby grania w play off. W związku z tym takie mecz, jak ten jutrzejszy po prostu muszą wygrywać, bo czołówka ligi jest wyrównana i każda strata punktów, szczególnie z teoretycznie słabszym przeciwnikiem, może być mocno odczuwalna. Darlington jest w formie, trzy ostatnie mecze, to zdecydowanie zwycięstwa.

Goście w ostatniej kolejce sensacyjnie wygrali na wyjeździe z walczącym o awans Peterborough, przerywając tym samym dosyć długą serię meczów bez zwycięstwa. Podstawowa kwestia, to jak zinterpretować tą wygraną ? Czy jest to zapowiedź zwyżki formy Macclesfield, czy jednorazowy wybryk ? Według mnie to drugie, bo patrząc na statystyki tego meczu wyraźnie widać, że to Rotherham przeważał. Oddali oni 20 strzałów, przy czterech Macclesfield. Byli tego dnia po prostu nieskuteczni \:\)

Analizując jutrzejszą potyczkę można posłużyć się pewną analogią. Otóż na początku stycznia Macclesfield uległo na wyjeździe Rotherham 0-3, a Rotherham, to bezpośredni rywal Darlington w walce o awans. Wydaje mi się, że jutro możemy spodziewać się podobnego wyniku. Średni kurs na zwycięstwo Darlington wynosi 1.55

Do góry
#1993899 - 26/01/2008 08:20 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: konstruktor1]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Grono piszących poszerza się ..:) i dobrze \:\) odnoszę wrażenie , że temat stał się "trendy":)

szkoda , że kolejka okrojona , no i że np. w ofercie Unibet nie ma Wrexham..why ?

Z dostępnych meczy w League One ładnie wygląda Leeds i .. Yeovil

Co do Leeds to jak już wcześniej pisano Luton w mocno okrojonym składzie nie powinien być równorzędnym przeciwnikiem. Co prawda ostatnio o klubie jakoś zrobiło się ciszej - ale jak rozumiem od tej ciszy pieniędzy nie przybyło. Dotychczasowe pomysły na ratowanie klubu to na razie takie delikatne przymiarki - i z pewnością nie wpływa to dobrze na morale drużyny. Bardzo aktywne na rynku transferowym Leeds z Beckfordem w składzie po prostu nie może poradzić sobie gorzej jak Bournemouth

Co do Yeovil to w meczu z Tranmere po pierwsze dostaniemy bardzo ładny kurs - 3,1 , a być może i gdzieniegdzie lepszy.
Po drugie oba zespoły co najmniej są porównywalne co do zasady jeśli chodzi o składy , a w zasadzie Yeovil jest tutaj raczej na plus. Szczególnie ładnie w tej chwili wygląda linia ataku zespołu Kirk-Owusu. W swym debiucie Kirk był bardzo aktywny ,co świadczy niewątpliwie , że ładnie wkomponował się w drużynę. Gola nie zdobył , ale tym bardziej będzie chciał pokazać , że klub nie zmarnował pieniędzy ściągając go.
Dodatkowo jesli spojrzeć na absencje zespołów to Tranmere osłabione jest bardzo poważnie. Na pewno nie zagra podstawowy lewoskrzydłowy Chris Shuker (16/-/3) i napastnik Steve Davies . O ile absencja tego drugiego nie jest tragedią , o tyle Shuker to jeden z filarów drużyny. Pozycja lewoskrzydłowego w każdym klubie jest newralgiczna - a innym nominalnym lewoskrzydłowym Tranmere nie dysponuje.
Dodatkowo wreszcie bardzo duże znaki zapytania dotyczą gry kolejnych 2 zawodników - Paula McLaren'a -pomocnik (26/-/3)i czołowego strzelca Chrisa Greenacre'a (24/-/6). Jak wynika z zapowiedzi trenera "raczej nie zagrają". W mojej ocenie brak choćby jednego z nich bedzie już ogromną stratą dla drużyny - bo wówczas jesli spojrzeć na kadrę zespołu - to robi się ona bardzo szczuplutka - i trener będzie musiał bardzo się nagimnastykować aby złożyć szczególnie linię pomocy.
W Yeovil znaczących absencji brak - co w sumie z pozostałymi opisanymi przeze mnie okolicznościami mnie przynajmniej skłania do zagrania tego meczu.
No i z tego co widzę gra go też Konstruktor w BC - co utwierdza mnie w wyborze \:\)

Z League Two zagram na pewno MK Dons.
Kurs nie jest może i olśniewający ale nie jest zły - Unibet 1,85. Paul Ince to mistrz motywacji. A zespół tego pokroju i o takich ambicjach po 2 takich wpadkach zmotywowany musi być strasznie. Do składu Donsów wraca Kevin Gallen i biorąc pod uwagę , że ściągnięto właśnie nowego napastnika - który zgodnie z zapowiedziami zagra w wyjściowym składzie - Gallen też musi pokazać , że warto na niego stawiać. Taka konkurencja może sprawi , że gwiazdy Donsów zaczną dawać z siebie trochę wiecej na boisku.
Z drugiej strony Rochdale przyjeżdza potwornie osłabione w ataku bo bez 2 najskuteczniejszych strzelców - Glenn Murray'a - 9bramek - przechodzi właśnie do Brighton , a Chris Dagnall -3 bramki w 6 meczach leczy kontuzje.

Z innych meczy zagram pewnie znowu na Rotherham - i mam wrażenie , że tym razem się nie przejadę.
Jak dostanę w ofercie to na pewno też Wrexham. Kibice nachwalić nie mogli się gry nowych nabytków. W zespole ogromny entuzjazm . Bradford słabe z pewnością nie jest , ale liczę , że na tej fali euforii Wrexham jeszcze trochę pociągnie.

Pozdrowienia i udanych typów

Do góry
#1993911 - 26/01/2008 08:31 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
A , zagram też jak Szewa Darlington.. Kurs faktycznie jest niskawy - tylko pytanie - gdzie po takim kursie dostalibyśmy mecz na zdecydowanego faworyta np. w Premiership \:\)
A Darlington faworytem jest.
Zwróciłem uwagę , ze gdy gra ich drugi bramkarz Jonny Brain - a zagra bo Tommy Lee jest kontuzjowany - to na 9 meczy raptem w 1!-nota bene ostatnim z Peterborough zachował czyste konto.
Kiepściutko spisuje się zwłaszcza na wyjeździe w 5 meczach : ze Shrewsbury, Barnet , Wycombe puszczał po 2 bramki , z Rotherham 3, z Peterborough konto czyste.

Do góry
#1993919 - 26/01/2008 08:37 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Kefir70]
Irek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2003
Postów: 5629
Skąd: Chrzanów
Może coś ode mnie \:\)

Tiverton Town - Cheshunt 1 1,5 Bet-at-home

Pojedynek w England Southern League Premier.

Drużyna gospodarzy zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 34 punktów. W ostatnich 6 meczach są niepokonani, zaliczając 3 wygrane i tyle samo remisów. W ostatnim meczu zremisowali na wyjeździe z liderem King's Lynn 1:1.
Goście są na ostatnim miejscu w tabeli. Mają zaledwie 14 punktów. Ostatnie 6 meczy przegrali, tracąc aż 22 bramki. Dodatkowo jutro czeka ich najdłuższy wyjazd w sezonie. Wszystko przemawia za gospodarzami, ale jak będzie, zobaczymy.

King´s Lynn - Swindon Supermarine 1 1,45 Bet-at-home

Lider tabeli podejmie u siebie drużyne z 16 miejsca. Ostatnio jakby mała zadyszka dopadła gospodarzy. Na 6 ostatnich meczy wygrali 3, 2 razy zremisowali i ponieśli 1 porażkę. Jednak u siebie są mocni i będą starali się wygrać. W poprzedniej rundzie pokonali Swindon na wyjeździe 3:0. Oby dzisiaj było podobnie.
Swindon plasuje się na 16 miejscu z 31 punktami. W 6 ostatnich meczach wygrali 2, zanotowali 1 remis i 3 porażki. Poprzedni mecz na wyjeździe skończył się pogromem z 3 drużyną w tabeli, Team Bath 0-5. Podobnie jak w poprzedniej parze, Swindon zaliczy najdłuższy wyjazd w sezonie. Dlatego stawiam na wygraną gospodarzy.

Gdyby miał ktoś tą stronkę zkontuzjami, byłbym wdzięczny \:\)

Do góry
#1993922 - 26/01/2008 08:42 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Kefir70]
muine bheag Offline
journeyman

Meldunek: 12/12/2007
Postów: 62
Szewa gratulacje,a ja jeszcze widac duzo sie musze uczyc o nizszych ligach angielskich....(do tej pory gralem tylko premier i championship)

pozdrowienia i gratulacje dla wszystkich,ktorzy wytypowali dzis rawidlowo labedzi i Cheltenham.

Do góry
#1993935 - 26/01/2008 09:04 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: muine bheag]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
a i jeszcze co do meczy Tranmere -Yeovil - do Tranmere wpłynęła oferta na Chrisa Greenacre'a. Podobno zarząd skłania się żeby go sprzedać. W takiej sytuacji tym bardziej nie wystawia się dochodzącego do siebie po kontuzji zawodnik bo po co ryzykować poważniejszy uraz i nici z transakcji.

Do góry
#1993951 - 26/01/2008 09:19 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Kefir70]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Kefir, betsson daje 3.55 na Yeovil \:\)

Do góry
Strona 5 z 15 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Zaixi, poozon, wHiTe_StAr, igea23, Sensei, pacyfista, akagi, Lukasz111, kemp, forty), 3179 gości oraz 18 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45061 Tematów
5585937 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07