Strona 4 z 23 < 1 2 3 4 5 6 ... 22 23 >
Opcje tematu
#2198552 - 26/03/2008 03:12 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: mgr]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Originally Posted By: mgr
Banda ignorantów i tępaków, a jeden drugiemu klaska. Co wy pajace wiecie o kibicowaniu jakimkolwiek? Cwaniaki sprzed telewizora w kapciach albo ligi światowej siatkarzy.

Uogólnianie i wypowiadanie się na tematy, o których nie ma się żadnego pojęcia to idiotyzm. "Pałować szalikowców" \:D Chodzę na mecze Wisły zawsze w szaliku. Powinni mnie pałować? Co to w ogóle za teksty. Życzę Wam i Waszym dzieciakom, jak się doczekacie, żebyście dostali wpier*** za nic, tak jak 3/4 tego pociągu.
A nie, sorry.. przed telewizorem nie można dostać.. chyba że wałkiem od żony.
Ja jeździłem na mecze Ligi Światowej siatkarzy ... i co teraz? Jestem gorszy?
Wypominasz innym, a sam też jesteś ignorantem skoro w ten sposób wypowiadasz się o kibicach siatkówki.

No chyba, że winą fanów siatkarzy jest fakt, że nie wyebaliśmi kibicom Rosji podczas turnieju finałowego przed rokiem, a Francuzowi, który akurat obchodził urodziny, zaśpiewaliśmy "100 lat", a nie "Wypier.dalaj".

Do góry
Bonus: Unibet
#2198608 - 26/03/2008 03:32 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Radek_89]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Na wejściu chce napisać CHWDP.

To jakieś pizdy były a nie kibice. My jak jeździmy na wyjazdy to napierdalamy policje bez problemów, a tutaj dostali wpierdól i płaczą.

GKS fans

Jaja zostawili w domu, śmieszne śmiecie.

Pozdrawiam prawdziwych hools, a nie takich płaczących giekaesiaków

Do góry
#2198611 - 26/03/2008 03:33 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Radek_89]
a ...psik1905 Offline
old hand

Meldunek: 07/12/2007
Postów: 741
Skąd: Rzeszów
a banda chuligana na która obrzuciła śnieżkami Martina Szmita w Zakopanem ?

pewnie Hagii sam ciskał kulkami bo był akurat wtedy na desce w poblizu

Do góry
#2198615 - 26/03/2008 03:34 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: a ...psik1905]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
W Zakopanem to obrzucili, ale Hannawalda \:\)

Do góry
#2198616 - 26/03/2008 03:35 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: dimes]
a ...psik1905 Offline
old hand

Meldunek: 07/12/2007
Postów: 741
Skąd: Rzeszów
Originally Posted By: dimes
Na wejściu chce napisać CHWDP.

To jakieś pizdy były a nie kibice. My jak jeździmy na wyjazdy to napierdalamy policje bez problemów, a tutaj dostali wpierdól i płaczą.

GKS fans

Jaja zostawili w domu, śmieszne śmiecie.

Pozdrawiam prawdziwych hools, a nie takich płaczących giekaesiaków



Nawet przed kompem nosisz kominiarke ?? \:o

Do góry
#2198632 - 26/03/2008 03:39 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Radek_89]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Originally Posted By: Radek_89
W Zakopanem to obrzucili, ale Hannawalda \:\)


A czy to nie było w Harrachovie podczas lotów?

Do góry
#2198636 - 26/03/2008 03:42 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: podstawek]
a ...psik1905 Offline
old hand

Meldunek: 07/12/2007
Postów: 741
Skąd: Rzeszów
Originally Posted By: podstawek87
Originally Posted By: Radek_89
W Zakopanem to obrzucili, ale Hannawalda \:\)


A czy to nie było w Harrachovie podczas lotów?



Ważne że niemca pocisneli \:D

Do góry
#2198638 - 26/03/2008 03:42 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: podstawek]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: podstawek87
Originally Posted By: Radek_89
W Zakopanem to obrzucili, ale Hannawalda \:\)


A czy to nie było w Harrachovie podczas lotów?

Dokładnie.

Do góry
#2198666 - 26/03/2008 03:52 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Szewa]
Shanti Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/07/2007
Postów: 6297
Skąd: Zielone pluca Polski
Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: podstawek87
Originally Posted By: Radek_89
W Zakopanem to obrzucili, ale Hannawalda \:\)


A czy to nie było w Harrachovie podczas lotów?

Dokładnie.


Podobno leciały też puszki z piwem. Może chcieli być gościnni, a że dla Hanavalda pić się nie chciało to podziękował w niezbyt miły sposób.

Do góry
#2198671 - 26/03/2008 03:53 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: dimes]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: dimes
Na wejściu chce napisać CHWDP.

To jakieś pizdy były a nie kibice. My jak jeździmy na wyjazdy to napierdalamy policje bez problemów, a tutaj dostali wpierdól i płaczą.

GKS fans

Jaja zostawili w domu, śmieszne śmiecie.

Pozdrawiam prawdziwych hools, a nie takich płaczących giekaesiaków


Prawdziwy twardziel, kobiałki za takimi szaleją.
Musisz mieć chłopie tuziny po każdym meczu

Do góry
#2198716 - 26/03/2008 04:07 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: dimes]
Happy Birthday 19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Originally Posted By: dimes
Na wejściu chce napisać CHWDP.

To jakieś pizdy były a nie kibice. My jak jeździmy na wyjazdy to napierdalamy policje bez problemów, a tutaj dostali wpierdól i płaczą.

GKS fans

Jaja zostawili w domu, śmieszne śmiecie.

Pozdrawiam prawdziwych hools, a nie takich płaczących giekaesiaków


To ja na wejściu chce napisać, że masz zasrane w głowie.

O czym Ty w ogóle piszesz? ''Dostali wpierdol i płaczą'' ?
Nie chodzi o dostanie łomotu tylko o katowanie zwykłych kibiców nie chuliganów!

Twój post jest żenujący i pewnie jesteś pierwszy na kibice.net do cwaniakowania.

Pozdrawiaj prawdziwych hools z przed monitora w ciepłym pokoju.

A.C.A.B

Do góry
#2198730 - 26/03/2008 04:15 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Radek_89]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

jako że jestem czynnym kibicem piłki nożnej od lat, z uwagą przeczytałem ten temat.
nie jestem przekonany czy na tym forum warto po raz kolejny rozpętywać dyskusję na temat kim jest kibic i jak się powinien zachowywać albo o wyższości piłki nożnej nad innymi sportami.
już kilka lat temu zrozoumiałem że nie do końca ma to sens - bo tylko kibic zrozumie kibica. przepraszam ale jak ja mogę dyskutować z osobami, które nigdy nie były na meczu, które nie znają realiów polskiego kibicownia, które nie były nigdy na żadnym wyjedźie, które nie przeżyły niczego na własnej skórze, tylko są karmieni telewizyjnymi skrótami i opowieściami "kumatych kolegów".
pominę niewymierne i trudne do oceniania wartości: miłości do sportu, do swojego klubu, poświęcenia i wyrzeczeń związanych z płynącym "ze środka" hasłem: muszę tam być! kiedy naprawdę często kibic musi dokonywać cudów by udało mu się być na meczu ukochanej drużyny (dotyczy to meczu u siebie i wyjazdu, na klub czy kadrę reprezentacji Polski)

przedstawię więc po krótce sytuacje i odniosę się do kilku wypowiedzi.

przede wszystkim kim jest kibic? kto przychodzi na stadiony i jest elementem tzw młynu?
tym którzy nigdy tam nie byli i hołdują opinii że najbardziej żywa częsc trybun jest złożona z samych głupkowatych osiłków, niewykształconych, z patologicznych rodzin, którzy nie znają innych słów niż bejsbol czy k...., mogę śmiało zaśmiać się w twarz.
nawiasem mówiąc kibice nie są największym problemem w naszym kraju. to nie stadion wychował bandytów. patologiczne zachowania to u nas kwestia społeczna, a wszystkiego co najbardziej wartościowe człowiek uczy się w domu - tam bym szukał przyczyn dużej agresji wśród dzisiejszej młodzieży. bandytyzm wśród młodych ludzi nie jest problemem na 120min w sobotnie popołudnie.
w młynie zdecydowanie spotyka się przekrój społeczeństwa. procentowe zależności między ludźmi - kibicami są polskim społeczeństwem w pigułce
na stadionie spotykają się różni ludzie, różne charaktery, ludzie w różnym wieku, wychowani w róznych środowiskach, biedni i bogaci, wykształceni jak i ci którzy edukację skończyli przedwcześnie, recydywiści ale i prawnicy, lekarze, właściciele firm, dyrektorzy, ludzie piastujący ważne stanowiska publiczne.
połączyła ich miłość do piłki nożnej, dlatego są razem, są wśród swoich bo mogą założyc szalik i przez 2godziny, niezależnie od pogody, wyrazić swoje emocje i pokazać że klub stanowi ważną częśc ich życia
o kibicach napisano już wiele artykułów, nakręcono wiele reportaży lecz przewaznie zajmowali się tym ludzie, którzy nie mają ze sportem nic wspólnego, którzy słysząc kibica poruszają się swoimi myślami w próżni, bo dla nich ta sfera życia to kompletna tabula rasa
jestem przy okazji ogromnie zszokowany jak ludzie są omamieni działaniem służb odpowiadających za nasze społeczeństwo, a my przecież płacimy na nich podatki! myślałem kiedyś że było już pokazywanych wiele dowodów na to jak policja nadużywa swych insygniów władzy... zresztą w dzisiejszych czasach aż trudno wyobrazić sobie by ktoś choć raz nie spotkał się z totalnym debilizmem i wykorzystywaniem swojej pozycji przez pieski
zresztą kto wychował się na blokowisku i lubił czasem wyjść na dwór a nie tylko męczyć facjate przed ekranem, wie że policja w naszym kraju to jedna wielka kpina
nie będę się rozpisywał o ich niesubordynacji we wszystkim czego się podejmą. wg mnie nie warto. chcę zwrócic uwagę na środowisko kibicowskie - tam znęcanie się nad kibicem i fizycznei i psychicznie to chleb powszedni. podejrzewam że wielu ludzi po prostu nie ma zielonego pojęcia i nie może zaakceptować tego że podczas każdego meczu zdarza się że policja czuje się zbyt pewnie i jest bardzo odważna eskalować swe frustracje z życia osobistego na kibicach - najczęsciej tych najmniej winnych

@Donic - z Tobą nawet nie warto dyskutować, czytając Ciebie wydaje mi się jakbym słyszał kaczora - po prostu totalitaryzm

Do góry
#2198877 - 26/03/2008 05:06 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: a ...psik1905]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: a ...psik1905
Originally Posted By: dimes
Na wejściu chce napisać CHWDP.

To jakieś pizdy były a nie kibice. My jak jeździmy na wyjazdy to napierdalamy policje bez problemów, a tutaj dostali wpierdól i płaczą.

GKS fans

Jaja zostawili w domu, śmieszne śmiecie.

Pozdrawiam prawdziwych hools, a nie takich płaczących giekaesiaków



Nawet przed kompem nosisz kominiarke ?? \:o


Kaftan bezpieczeństwa raczej.

Rece opadaja.

Do góry
#2198888 - 26/03/2008 05:11 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Radek_89]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Radek_89
Ja jeździłem na mecze Ligi Światowej siatkarzy ... i co teraz? Jestem gorszy?
Wypominasz innym, a sam też jesteś ignorantem skoro w ten sposób wypowiadasz się o kibicach siatkówki.


W jaki sposób się wypowiadam się o kibicach siatkówki? \:o Co Ty bredzisz? Sam jeżdżę na Ligę Światową, ale wspomniałem o tym, bo to ma się "ni chu.ja" do kibiców piłki nożnej. A do takiego wizerunku kibica piłkarskiego jak ten na LŚ dążą kluby i działacze w Polsce, vide sytuacja w Legii Warszawa. Z Tobą z resztą to nie warto o tym rozmawiać, bo już kiedyś błysnąłeś (tak mi się przypomina, jeśli to nie Ty - cofam) wiedzą właśnie w temacie stołecznych fanów.


Originally Posted By: Radek_89
No chyba, że winą fanów siatkarzy jest fakt, że nie wyebaliśmi kibicom Rosji podczas turnieju finałowego przed rokiem, a Francuzowi, który akurat obchodził urodziny, zaśpiewaliśmy "100 lat", a nie "Wypier.dalaj".


Weź Ty się chłopie strzel w głowę i nawet nie odpowiadaj na moje posty.
Kibic piłkarski - nawalanka
Kibic piłkarski - bluzgi
Tyle wiesz o tym? To milcz.


Ukłony w stronę mury, mogę się podpisać pod tym, co powiedział.

Do góry
#2198905 - 26/03/2008 05:22 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: mgr]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Widzę dwa obozy.
Mam prosty sposób na rozwiązanie problemu.
Zróbcie ustawkę.

Do góry
#2198909 - 26/03/2008 05:27 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: lupus]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: lupus
Jak bylem mlody kibice gks skroili mnie w katowicach, leje na nich cieplym moczem \:\)


idąc tym tokiem myślenia jak jakiś Anglik czy Portygalczyk dostanie w pysk od Polaka to będzie lał na Polaków ciepłym moczem


Do góry
#2198917 - 26/03/2008 05:39 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: mgr]
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Niewiniątka z Bukowej(filmki tylko z pierwszych 2 stron)


http://pl.youtube.com/watch?v=O3mELxHABTc

http://pl.youtube.com/watch?v=97VOyVTwfBU

http://pl.youtube.com/watch?v=bb_YhvVfSEA&feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=8-pjpcpt0no&feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=gQtccKhLk9s


Powyzsze filmiki powinny posluzyc jako komentarz czy Policja ma rację czy tez nie , pałując debili.

p/s
dardaw - zaliczone dziesiątki meczy na większosci polskich I i II ligowych stadionach ,ani razu nie spalowany

Do góry
#2198925 - 26/03/2008 05:48 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: dardaw]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Originally Posted By: OSIK
Mam nadzieje ze dostaniesz od psów kiedyś za free i zmienisz zdanie.
Po trzecie.Leje na Ciebie i całą buraczaną wieś w której mieszkasz.A i na kota też.

Originally Posted By: mgr
Życzę Wam i Waszym dzieciakom, jak się doczekacie, żebyście dostali wpier*** za nic, tak jak 3/4 tego pociągu.
A nie, sorry.. przed telewizorem nie można dostać.. chyba że wałkiem od żony.

\:o
Czytając takie teksty to aż się niedobrze robi \:\(

'Wierni i oddani kibice'

Do góry
#2198927 - 26/03/2008 05:50 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Platini]
remik Offline
addict

Meldunek: 07/07/2005
Postów: 561


czy to prawda, że kibice włączyli hamulec awaryjny w pociągu?

Do góry
#2198929 - 26/03/2008 05:53 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Platini]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Platini

\:o
Czytając takie teksty to aż się niedobrze robi \:\(

'Wierni i oddani kibice'


Wzajemnie.
Masz coś do powiedzenia w temacie? Nie sądzę. To po co się w ogóle odzywasz?



Ja ze swojej strony kończę dyskusję w tej kwestii. Szkoda nerwów i czasu. Pozdrawiam wszystkich.

Do góry
Strona 4 z 23 < 1 2 3 4 5 6 ... 22 23 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, 11kera11, VVega, akagi, alfa, igea23, rafal08, ANZELMO), 3573 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592273 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42